Najnowsze felietony

Kategoria 2

Kategoria 2 (2)

sobota, 22 wrzesień 2012 20:43

kontakt

Napisał
Kontakt do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
skype: mareczekk7


Jeśli chcesz sobie pogadać o swoich problemach, wygadać się, to polecam psychoterapeutę. Odczuwam wręcz zwierzęcą odrazę do ludzi, którzy paplają i używają innych ludzi do zrzucenia na nich swoich ciężarów, a sami nie są w stanie nic od siebie dać. Tak więc, jak pisałem, psychoterapeuta. Można się do woli wygadać. Ze mną, tylko konkrety i poszukiwanie rozwiązań.
sobota, 22 wrzesień 2012 20:09

O mnie

Napisał
Witam Cię czytelniku. Mam na imię Marek, jestem w wieku przedemerytalnym, i mam przyjemność być twórcą niniejszej strony. Powstała ona z pychy; chcę mieć wielu czytelników, być podziwianym i oczywista oczywistość, marzę o pieniądzach. Strona ruszyła dwunastego września, roku pańskiego (ostatniego według proroctw) 2012. Jeśli więc w grudniu ma być koniec świata, śpieszmy się mnie kochać, tak szybko się starzeję :)

W sieci tkwię od iluś tam lat. Nie miałem co robić, byłem bez roboty więc zacząłem pisać. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po jakimś czasie stałem się topowym blogerem na onecie, w kategorii "męskie tematy". Blog ten, ukazujący moją głęboką niedojrzałość (z mojego aktualnego punktu widzenia) to http://mareczek28.blog.onet.pl/  już go nie prowadzę od kilku lat, w odruchu melancholii coś aktualnego czasem wrzucę.

Później powstała strona www.ecoego.pl/ gdzie pisałem na każdy interesujący mnie temat, ale docelowo poruszam w niej tematy ezoteryczne, mocno rozwojowe, czasem polityczne. 

Najbardziej na topie jeśli chodzi o moją działalność w sieci, jest Samczeruno.pl. To strona, gdzie piszę tylko i wyłącznie o relacjach damsko - męskich. Moim celem jest zwrócić uwagę braci samców, na pewne sprawy które są tak banalnie proste, że nigdy nikt nie zwraca na nie uwagi. 

Moim najnowszym projektem jest forum braciasamcy.pl, gdzie miło i lubieżnie spędzamy sobie czas z chłopakami - Panie mają wstęp wzbroniony na część główną, ale mogą pisać w "rezerwacie", części dla nich wydzielonej.

Moje książki to "Co z tymi kobietami?" (wycofana już z empiku, można dostać ją u mnie za free na meila), "Stosunkowo dobry" oraz "Wyprawa po samcze runo", tu są szczegóły dotyczące ich zakupu: KLIK zapraszam też na fejsa, do polubienia mojego srampejdża KLIK

Na stronie nie ma uciążliwych reklam. Prowadzę ją za swoje pieniądze, inwestuję w nią cały swój czas i energię. Jeśli ktoś chce wspierać moją misję, może ją wspomóc finansowo wpłacając pieniądze na konto w mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 albo na paypal, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Najnowsze komentarze
asd