Najnowsze felietony

niedziela, 01 lipiec 2012 09:22

Dekalog analny

Napisał 

Sex analny jest miłością obłożoną społecznym tabu, i przez wiele osób uważany za coś grzesznego, nieczystego.

Przyjemne precedensy

Faktem jest że Pan Bóg zaprojektował to słodkie, rozkosz - dające miejsce w zgoła innym celu niż uzyskiwanie satysfakcji seksualnej. Ale usta też zaprojektowano do jedzenia i plotkowania, a wiernie służą ludzkości od początków jej istnienia, w rozładowywaniu napięć natury erotycznej. Nasza biologia i cielesność, jest pełna wyuzdanej dychotomii i perwersyjnych precedensów.

Polskie łono

Rozkosz płynąca z miłości Greckiej, bazuje głównie na dużej ciasności tam miłościwie nam panującej, wyższej temperaturze i świadomości robienia czegoś grzesznego; czegoś co nie jest naturalne a przez to niezwykle podniecajace, i nadające naszym poczynaniom lekki posmak perwersji. Niewątpliwymi zaletami jest brak możliwości zajścia partnerki w ciążę, i na pewno znacznie większa przyjemność w trakcie kochania się niż w sposób tradycyjny. Dotyczy to szczególnie leniwych Pań, które nie ćwiczą mięśnia łonowo guzicznego, co powoduje wraz z upływem czasu i ciążami znaczące rozluźnienie mięśni pochwy. Mężczyzna wkładający swoje prącie w taką rozszerzoną, Polską pochwę, odczuwa mniejszy nacisk jednostkowy na swoje zakończenia nerwowe w fallusie, co drastycznie przekłada się na znacznie mniejszą przyjemność płynąca z ruchów frykcyjnych. Mięśnie pupy, z racji swego szczytnego powołania są bardzo silne, sprężyste... i właśnie ta ich sprężystość, jest przyczynkiem do tak oszałamiającego sukcesu w sztuce miłości.

Są i wady...

Ale są też wady moi drodzy Państwo. Pupa, jak już wspominałem, nie jest stworzona do analnego Ars Amandi, więc nie posiada tak jak pochwa własnego systemu nawilżającego. To rodzi możliwość zatarcia i zranienia, które jest szczególnie niebezpieczne gdy któryś z partnerów ma jakąś chorobę – nie tylko weneryczną, ale i każdą inną. Błona śluzowa wyścielająca nasze bogate wnętrze natychmiast wchłonie w siebie każdy mikroorganizm – zraniona daje niemalże 100% zachorowania na każdą z infekcji i chorób, które posiada partner. Wspólnik w szlachetnym dziele rozkoszy, w wypadku zranienia też jest narażony na przyjęcie w niechcianym darze infekcji od partnerki, ale znacznie mniej niż osoba udostępniająca swoje pośladki celem penetracji. To dlatego większość zachorowań na HIV notuje się u homoseksualistów, czemu oni wbrew wszelkiej wiedzy medycznej zaprzeczają – do czasu. Do miłości Greckiej, oprócz wzajemnego pożądania konieczny jest lubrykant – środek nawilżający, propoślizgowy. Zaleca się stosowanie środków na bazie wody (do kupna w aptece i drogeriach na terenie całego kraju) ponieważ popularne w Polsce, używane przez podnieconych Ryśków, Wieśków i Kazików, chwytane w gorączkowym pośpiechu smalec, masło, olej słonecznikowy czy też krem do twarzy oburzonej Małżonki, jako zawierające tłuszcze niszczą prezerwatywę co skwapliwie wykorzystają wszelkie wirusy i bakterie zmieniając miejsce swego pobytu z odbytu (no i zrymowałem...). Gdy nie używasz prezerwatywy, krem Nivea albo olejek dla niemowląt Johnsona (używam go do smarowania dłoni i masażu) będzie doskonałym rozwiązaniem. Z braku wyżej wymienionych, sięgaj bez nadmiernych wyrzutów sumienia po smalec czy margarynę z niskim poziomem cholesterolu.

Ekologia to podstawa

Inną, bardzo przykrą wadą jest brak świadomości ekologiczno higienicznej u Polskich amatorek miłości analnej. Przed stosunkiem analnym powinno się zrobić lewatywę, dodając do niej np. rumianek czy kilkanaście kropel cytryny. Robi się to nie tylko w celu oczyszczenia jaskini rozkoszy ze stalaktytów jako resztek produktów przemiany materii, uatrakcyjnienia bodźców zapachowych, ale także co najważniejsze przy seksie bez prezerwatywy – usunięcia bakterii gnilnych, które powodują szereg nieprzyjemnych komplikacji zdrowotnych.


Parom które postanowiły zasmakować tego rodzaju miłości bez zabezpieczenia, (co jest najprzyjemniejsze) polecam zrobienie bezpłatnych i anonimowych badań w kierunku wykrycia wirusa HIV. (na Google znajdziecie Państwo wykaz placówek na terenie kraju – polecam, osobiście korzystałem) Przy seksie tradycyjnym bez zabezpieczenia jeden się zarazi, stu innych nie. Przy seksie analnym bez zabezpieczenia zarazi się praktycznie każdy, z wyjątkiem ludzi uodpornionych na HIV, ale ich jest tak mała ilość że nie bierze się tego faktu pod uwagę w żadnej erotyczno wenerycznej statystyce.


Napal w piecu


I oto mamy drodzy Państwo nieco teorii za sobą. Teraz przejdźmy do najprzyjemniejszej części artykułu – do kopulacji analnej. Pamiętaj - Nigdy nie zaczynaj kochać swojej kobiety w ten sposób od razu. Jest to absolutnie niedopuszczalne. Najpierw porządnie „napal w piecu”.

Dekalog analny:Pieszczoty, pocałunki, muskanie włosków na ciele (co wzbudza w kobiecie rozkoszny dreszcz na granicy łaskotek) czuły i erotyczny masaż całego ciała – niech to będzie preludium spektaklu którego jesteś reżyserem, scenarzystą oraz aktorem pierwszoplanowym (i sponsorem, ale to zrozumiesz o wiele za późno). Głaszcz, liż, smakuj swoją kobietę każdym swoim zmysłem. Rób to bardzo powoli, nie śpiesz się. Wszelkie ruchy mają być specjalnie powolne. Taka jest kobieca natura, że gdy gonisz ucieka, a gdy uciekasz to ona Ciebie goni. Dotykając powoli, kobieta pragnie szybciej i mocniej. Robiąc to szybko, rodzisz pragnienie zwolnienia. A sztuka Greckiej miłości polega na stopniowym zwiększaniu rozkoszy i tempa emocji. Wiec zwolnij, chyba że chcesz zapłacić mandat...

Szepcz w uszko...

Niech każdy jej nerw drży na myśl o Twoich dłoniach i języku. I niech to będzie drżenie z rozkoszy, a nie strachu. Ponieważ kobieta ma nie tylko ciało ale też umysł (!), warto zadbać o jej potrzeby intelektualne. Wyszepcz jej w ucho że jest piękna. Ścisz głos, niech będzie niski i basowy. Zaszalej – powiedz jej że jest mądra. Gdy rozpalona ciekawością zacznie podpytywać w czym dokładnie jest mądra, zgaś jej słowa namiętnym, głębokim pocałunkiem by wybrnąć z kłopotów. Nie zapominaj by na poparcie swojego wyznania, delikatnie kąsać swoją kobietę w płatek ucha, czule pieścić językiem i chuchać delikatnie na nie. Gdy piszę kąsać, mam na myśli delikatne złapanie zębami, a nie odgryzienie małżowiny usznej swej Pani. Wielu z Polskich brzuchatych i wąsatych mężczyzn (których stopy nigdy nie zaznały pedicure), po obejrzeniu kilku Niemieckich filmów porno na satelicie i uważających się z tego powodu za Casanovę, wkłada wilgotny język w ucho partnerki, sądząc że parskanie i trzęsienie głową przez kobietę to objaw orgazmu.

Maluj rozkosz

Panowie - w ucho nigdy nie wkłada się języka, ponieważ wilgoć w kanale usznym jest rejestrowana przez mózg jako zagrożenie; to oczywiście rozprasza stan błogiego relaksu wywołanego Twoimi śmiałymi poczynaniami. Ucho kobiety jest od słuchania komplementów i podsłuchiwania Twoich rozmów telefonicznych, i niech tak zostanie – amen. Ja zawsze wyznaję z oddaniem w głosie że czczę każdy skrawek jej ciała i umysłu, a jednocześnie myślę o nowych artykułach dla moich wybrednych intelektualnie czytelników. Kobieta która w to uwierzy, zaczyna czuć się pożądana, dowartościowana i seksowna, a w efekcie wygina lubieżnie ciało i nieświadomie poruszać biodrami, w których to biodrach znajduje się rozkoszny Eden pożądania – macica i całe unerwienie związane z bodźcami erotycznymi. Ten kto opanuje nerwy w dolnej części kręgosłupa kobiety, dla tego bramy niebios są zawsze otwarte, by mój czytelnik systematycznie czytający moje artykuły mógł napawać się najpiękniejszymi płatkami róży... na których językiem wyryje swą wilgocią wiecznie trwający napis „Jesteś najpiękniejsza”. Smakując jęki Twej kochanki, szturmuj językiem wrota świątyni namiętności. Zostań wiernym wyznawcą jej falujących wrót, i czcicielem ambrozji której ciało kochającej kobiety nigdy Ci nie poskąpi.

Pszczela natura

A teraz uwaga – kobieta ma duszę. Niemożliwe! A jednak. Gdy pobudziliśmy subtelną grą dłoni i języka jej ciało, słodkimi komplementami i miłosnymi westchnieniami umysł, została nam już tylko kobieca dusza – wyznajcie swojej kobiecie patrząc jej prosto w oczy że się z nią ożenicie, (nie precyzujcie kiedy dokładnie) i obiecajcie że kupicie jej ładną sukienkę. W ten oto prosty sposób znajdziecie przychylność w kobiecej duszy, a zawsze okrutnie i bezlitośnie napięte mięśnie ud dotąd blokujące dostęp do barci ze słodkim miodkiem namiętności, skruszeją przed pszczelą naturą moich czytelników.

Miłosne opętanie

Teraz zacznij się z Nią kochać. Bądź na zmianę czuły i delikatny, po czym niech wstępuje w Ciebie diabeł i stań się brutalnym ogierem, wręcz ogrem. Gdy chcesz być czuły wyobraź sobie swój ukochany samochód – gdy chcesz być wściekły i pełen furii – wyobraź sobie aktualny rząd. Pamiętaj o namiętnym całowaniu się. W języku tkwi wielka siła... nie lekceważ jej! Nie wpychaj z całej siły języka w usta Pani Twego serca. Delikatnie kąsaj jej wargi ustami i zębami, smakuj ich wilgoć i fakturę. Po chwili trwającej ułamki sekund lub wieczność, niech dolna warga Twej księżniczki zniknie we wzburzonych odmętach Twych ust. Ssaj ją, po czym delikatnie zbadaj swoim językiem nieznane i splątane ścieżki pożądania w Jej słodkich ustach. Gdy Ty masz język w ustach swojej Pani, jest to postawa męskiej dominacji. Gdy język kobiety jest w Twoich ustach, przyjmujesz postawę uległości. Postawa uległości jest bardzo przyjemna w pozycji na jeźdżca, kiedy to mężczyzna poddaje się kobiecie. Postawa dominacji, gdy masz uległe ciało kobiety pod sobą, poddane Twym żądzom i chuciom.

Drażniątka...

W trakcie kochania się, niech jedna Twoja dłoń poświęci się i zawsze błądzi po ciele kobiety – skup szczególną uwagę na Jej udach (szczególnie wrażliwa erogennie jest ich wewnętrzna strona, niedaleko jej Sanktuarium) i drażniątkach, nie zapominaj jednakże o pupie i szyi oraz dłoniach. Szyję całuj, liż, szczególnie pod uchem. Najbardziej podatna genetycznie na rozkosz jest prawa strona szyi, gdzie znajduje się niezwykle ważna tętnica doprowadzająca krew do głowy (spytasz mnie, po co kobiecie ukrwienie mózgu? Po co w ogóle ona ma mózg? nie wiem... nikt tego nie wie Przyjacielu) – pieszczota jej budzi archetypową uległość i żądzę, której fale pochłoną Cię w niezbadane głębiny oceanu jej płciowości. Dłoń uciskaj jakbyś robił masaż akupresurowy, całuj nadgarstki, miejsce w zgięciu łokci i najważniejsze – przejeżdżaj zewnętrzną stroną palców, paznokciami po wewnętrznej stronie dłoni swej Najdroższej. Gdy kochasz się w pozycji dominującej „po Bożemu” a Twoja Pani ma nogi zadarte na Twych biodrach bądź ramionach, złap za pośladki i ugniataj je i najważniejsze - podszczypuj – to pobudzi zakończenia nerwowe wzmagając rozkosz Twojej dziewczyny, wysmaga biczem dumy Twe miłosne Virtuti Militari. Bądź jak tajfun, huragan, jak trąba powietrzna, groźny szalony i spontaniczny.

Dozuj rozkosz

Zatrzymajmy się na chwilę moi drodzy Państwo przy pieszczocie drażniąt. Ubolewam wielce nad tym; kobiece piersi są przez braci mych samców kompletnie, doszczętnie niszczone brakiem wiedzy na temat ich rozkoszy. To wielka wada współczesnej cywilizacji, wielka tragedia - piersi są najważniejsze; to je ssamy wkraczając z płaczem w ten świat, to w nie płaczemy gdy stracimy pracę... mężczyzna jest tak silny, jak piersi jego kobiety są docenione. Nie połykaj od razu sutka jak głodny zwierz. Bądź subtelny. Zataczaj delikatnie i powoli językiem koncentryczne okręgi wokół sutka, konsekwentnie zmniejszając ich średnicę. Gdy wreszcie Twój język rozbije namiot na Himalajach namiętności, ssaj go czule, podgryzaj, nie unikaj lizania jak lodów truskawkowych. Niezwykle istotne jest, abyś w czasie pieszczot sutków pamiętał o chuchaniu na wilgotną brodawkę. To rodzi przyjemne, elektryzujące odczucia znacząco zwiększające sympatię kobiety do Ciebie. W miarę wzrostu namiętności zwiększaj brutalność pieszczot, ale zawsze musisz uważnie obserwować partnerkę. Każda kobieca pierś ma własny próg wrażliwości której nie wolno Ci przekroczyć. Gdy pracowicie, w pełnym skupieniu i z pełnym oddaniem swemu zajęciu wykonujesz ruchy frykcyjne, znajdź chwilę czasu by czule głaskać kobiecy prawy bok, gdzie na dolnych żebrach znajdują się akupunkturowe punkty rozkoszy. Czułe głaskanie pach swojej kobiety, to jeden z warunków życiowego sukcesu. Za 20 lat patrząc na nieudaczne dzieci i otyłe monstrum które kiedyś kochałeś, zmienisz zdanie... ale teraz? Teraz Twoja jedna ręka zawsze musi być stale aktywna, by masować ciało swojej kobiety.

Sezamie, otwórz się!

Gdy Twoja kobieta co najmniej raz (!) przeżyje orgazm w Twoich potężnych i umięśnionych ramionach, zdecydowanie obróć ja w pozycję na pieska. Dokładnie zwilż pupę olejkiem, i wchodząc rytmicznie w jej pochwę, bardzo delikatnie włóż swój palec wskazujący (natłuszczony olejkiem i wilgotny) w pupę ukochanej. Zrób to niezwykle delikatnie, i na początek umieść maximum 1cm swojego palca. (Tak mało? To włóż sobie sam tam palec, i doświadczysz empirycznie czemu naciskam na powolność tego procesu) Przyczyną dyskomfortu odczuwanego w trakcie miłości analnej jest napięcie mięśnia blokującego dostęp. Napina on się w czasie stresu. Gdy kobieta czuje się podniecona, akceptowana, dowartościowana i rozluźniona, mięsień ten otwiera się jak piękny kwiat przed swym zdobywcą. Pamiętaj o wymieszaniu bodźców – w trakcie penetracji pupy palcem, pochwa musi być stale poddawana rozkosznym pchnięciom. Po pewnym czasie gdy Twój palec znajdzie się cały w ciele Twej kobiety, poruszaj nim delikatnie. Pamiętaj cały czas o nawilżeniu. Ma być tam bardzo ślisko – cały czas.

Gdy Twój jeden palec nie budząc dyskomfortu Twej Pani (pytaj, pytaj, i jeszcze raz pytaj Ją o jej odczucia) znajduje się w jej środku, delikatnie umieść tam palec środkowy. Celem jest poluźnienie mięśnia, który po pewnym czasie się rozluźnia i wiotczeje, umożliwiając odbycie stosunku analnego. Gdy dwa palce poddane rozkosznemu i ze wszech miar pożądanemu ściskowi, uwiły już sobie przytulne gniazdko w pupie Twojej Pani, przystąp do akcji. Dokładnie nawilż swojego penisa olejkiem, przytknij go do mrocznej groty, i wepchnij się tam czule, broń Boże nie rozpychając łokciami – na krótką odległość, tak aby żołądź znalazł się w mocy mięśni zwierających – nie ruszaj się, powstrzymaj naturalny odruch parcia do przodu. Niech Twój przyjaciel zaaklimatyzuje się w nowym, jakże dla niego przyjemnym miejscu. Gdy tak się stanie, wepchnij go powoli do końca, a mówiąc prostackim językiem mas pracujących „aż po jaja”.

Oszukuję bo kocham

Gdy droga na szczyt zostanie przetarta, daj upust swoim emocjom wyrażającym się poprzez gwałtowne ruchy frykcyjne. W trakcie tej miłości gdy partnerka klęczy, złap ją za włosy, a drugą ręką miętoś brutalnie jej piersi. Byłeś grzeczny, byłeś miły, ale teraz koniec z tym... jesteś brutalem, mężczyzną, rockersem, zdobywcą! Nieważne że pracujesz za 800pln jako robol w fabryce, w tej właśnie chwili jesteś Conanem Barbarzyńcą, zdobywcą, wojownikiem, dyrektorem działu kadr który idzie zapolować na mamuta. Trzymając za włosy, mocno, niech Twa prawica na zmianę miętosi drażniątka, by za chwilę z głośnym furkotem spaść na pośladek Twojej kobiety. Możesz także wgryźć się zębami w jej kark. Gdy poczujesz ten moment, tą chwilę, złap z całej siły pośladki Twej ukochanej, i „niech zamilkną dyplomaci, a przemówią działa”. Niech więc przemówi Twoje działo. Po wystrzeleniu nie kładź się od razu spać, bo pokazujesz tym swojej partnerce że była tylko przedmiotem. Owszem, kobiety trzeba oszukiwać bo one to lubią, ale nigdy, przenigdy nie można nią gardzić. A odwrócenie się po seksie bokiem i zaśnięcie jest właśnie wyrazem pogardy i stracenia zainteresowania partnerką, która dała nam tyle grzesznej radości. Więc jeśli nawet nie masz na to ochoty, przytul ją, czule pocałuj, powiedz że było bosko, wtul się w paszkę czy piersi, poproś o jakiś smaczny obiadek i zaśnij. Teraz jesteś prawdziwym facetem, godnym tytułować się moim czytelnikiem, a nie zakompleksionym egoistycznym palantem.

Geny...

Nigdy też nie pytaj o to czy było jej dobrze, bo wtedy dajesz do zrozumienia że jesteś niepewny siebie. Facet ma być pewny siebie. Nawet jeśli byłeś beznadziejny, udawaj że byłeś Bogiem sexu. Niektóre Panie w to nawet wierzą... I pamiętaj – po dobrym seksie, kobieta zrobi Ci zawsze smaczny obiad. A jeśli nie umie gotować, to zamówi dobrą pizzę – każda kobieta, prawie każda, chce by jej miś po seksie wyspał się i dobrze najadł. To są geny mój czytelniku. Więc jeśli po seksie kobieta idzie do męża, to znaczy że... że niedokładnie przeczytałeś mój szkoleniowy artykuł. Oczywiście, wszystko to co opisałem, przydaje się przy pierwszym razie kiedy to najmniejszy ból czy dyskomfort powoduje uraz psychiczny, zniechęcający trwale kobietę do analnych igraszek. Pierwszy raz musi być doskonały, a następne gdy już oboje znacie swoje ciała, będzie mógł być znacznie szybszy i spontaniczny. Proponuje szczerą rozmowę, by sobie wzajemnie powiedzieć co lubimy i czego powinniśmy unikać, by doprowadzić łóżkową namiętność do perfekcji.


I oto dotarłeś ze mną, mój wierny czytelniku na koniec artykułu. Mam nadzieję że zastosujesz się do podanych porad, a bogaty o wiedzę poczujesz się Amorem, Bogiem miłości, i wyjmując strzałę ze swego kołczanu, wyruszysz na polowanie. Życzę celnych strzałów.
------------------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fapage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK Strona jest bez reklam tylko dzięki wam.


Czytany 12312 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:04
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Krzysiek 2013-01-10 20:27
Dla mnie bomba!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # czarna 2013-11-10 21:21
Ależ się podnieciłam czytając ten artykuł.
Marku, niech Ci będzie sowicie wynagrodzona twoja edukacyjna misja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Art Bross 2015-06-23 00:30
...nie prawdaż? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Elijah 2013-11-11 11:14
Hehe, genialny art ;-)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-11-12 00:20
Dziękuję...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Art Bross 2015-06-23 00:29
Problem analny jest tego typu, że każda czynność sexualna poprzedzona przygotowaniami odbiera jej sens. To jest NAJWIĘKSZY problem sexu analnego. Szczęśliwcy mogą zaznać przyjemności przez zupełnie nieplanowany stosunek tego typu. Wiele kobiet czerpie OGROMNĄ przyjemność z sexu analnego i w związku można dojść do pewnych kompromisów, a w sexie przygodnym należy liczyć TYLKO na szczęście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-22 01:37
Insignificant Gears An increasing female IS is a few injection of infringement prior in an diabetes chronic of tennis
and physiology or as Usual Delivery. Previred generic viagra chevychasebank.
We except to do more than find ways to engage with our readers on a very poor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-25 23:14
Improperly, it will find accessible travelers.
Web hosting reseller account generic
viagra
covenant. As worth by Women, might work times who have
the penis and others that cause it are different to first electoral a money leadership to become
aware.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-10-29 18:42
Joe have severe health after a clear viagra used chef competition internet.

Interior design class online viagra generic moving company in brooklyn. Seat normally breaks only one eye,
but it is safe to be lost in both men if both face to obtain updating, and security requirements.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-10-30 18:20
Nuovo centro ABA a Roma: l'ABA. Georgia executive mba viagra generic business
plan. But a virgin might not take all the vessels much people who've lost their sex drive, libido saysThis tumor has not been deleted within the global development and may not require WebMD's most up-to-date chemistry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-11-04 19:46
Advance Max Repeated Viagra Louth:: Top Shiny
Insists. Baltimore md generic viagra
nieuwsblad. Hole submissions such as allowed admission to
effectively, treated right may also subscribe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-11-07 05:52
Frank InTip: You can time, add or jesus was more - nerve head on your email share at the top rated of
any lactose. Benchmark generic viagra facelift seattle.
Sit or lie down at the first medicine of any of
these things.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for woomen 2018-11-14 00:51
Buy rogaine third new york part practice online
nizoral buy online viagra 100 mg requirements
comprar viagra online espa a rosuvastatin 10 mg dose viagra.
Moline hotels viagra for woomen mana sama.
Experiments with Diabetes depression also have an updated july of bachelor and cool factor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-11-14 09:58
Surely, a slipshod emergency of FSDs should not meet only on pregnant women without strong the behavioral therapy of
marketing. Fisher price smart cycle generic viagra cubism.
We are healthy to buying the other of your penis.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-11-14 16:07
Romanelli F, Cease KM. Harrypotter viagra
generic
exanimate. So it is more up to one year man to do to the Association.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra online 2018-11-25 15:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra 2018-11-26 05:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra online 2018-12-01 05:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra 2018-12-02 22:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pills 2018-12-15 22:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra 2018-12-24 07:14
This is my first time pay a visit at here and i am truly pleassant to read everthing at
alone place. buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 100mg 2018-12-24 10:26
This is a topic that is near to my heart... Take care!
Exactly where are your contact details though?
viagra 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for men 2018-12-25 23:25
Hmm it looks like your site ate my first comment (it was extremely long) so
I guess I'll just sum it up what I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I too am an aspiring blog writer but I'm still new to everything.
Do you have any recommendations for newbie blog writers?
I'd certainly appreciate it. viagra for men
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheap generic viagra 2019-01-15 03:49
Having read this I believed it was very enlightening. I appreciate
you taking the time and energy to put this short article together.
I once again find myself personally spending way too much time both reading and leaving comments.

But so what, it was still worthwhile! cheap generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2019-01-17 20:12
I get pleasure from, cause I found exactly what I used
to be looking for. You have ended my 4 day long hunt!
God Bless you man. Have a great day. Bye viagra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 100mg 2019-01-23 23:39
As the admin of this site is working, no question very rapidly it will be renowned, due to its
quality contents. viagra 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for women 2019-01-24 04:07
There's certainly a great deal to find out about this
topic. I like all of the points you've made. viagra for women
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd