STRONA ARCHIWALNA

O kobietach, i mężczyznach - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

sobota, 30 czerwiec 2012 11:59

O kobietach, i mężczyznach

Napisał 

 

 

 

W zalewie codziennej, męskiej byle jakości, nad bagniskiem skąpstwa i małości gdzie eksplodują toksyczną dojrzałością cuchnące purchle gówniarzerii, unoszą się rzadko rozsiane na nieboskłonie gwiazdy prawdziwej męskości, wesoło mrugające nuklearnymi erekcjami do atrakcyjnych Pań, a czasem do Panów.

Jeśli coś od wieków jest niezmienne, a taką jest właśnie psychologia ludzkich zachowań wypływająca z idei istnienia Ego, to znaczy że tak jest. Od wieków było tak że słabsza fizycznie kobieta i silniejszy mężczyzna tworzyli związek, bo coś w nich tęskniło piekącym członków pulsowaniem za tą denerwującą, niezrozumiałą, ale niezwykle kuszącą odmiennością płci która dawała potomstwo, i pełne wrzasków rozkoszy sny nocy letniej. I oto mamy moi drodzy Państwo proste zasady życia. Słabsza fizycznie kobieta wykształcała w zdominowanej przez mężczyzn cywilizacji spryt życiowy i podejście do mężczyzn (cała gra uwodzenia zapisana w genach) silniejszy męzczyzna dominował, albo przynajmniej tak mu się wydawało do momentu w którym uciekał z domu przed wałkiem do pierogów będącej po kilku latach związku w wyższej kategorii wagowej ukochanej małżonki. Teraz, gdy nastała nowoczesność, kobiety pozazdrościły iluzorycznej władzy mężczyznom i zachciały być takie jak i oni, samce. I owszem, studia można zrobić jak facet (ale nie techniczne jak facet, zwykła statystyka państwowych uczelni odsłania tą mocno niepopularna prawdę że tam gdzie jest automatyczne kucie kobieta się sprawdzi, ale tam gdzie wynalazczość i innowacyjność, już nie, zresztą wystarczy spojrzeć na nazwiska twórców niemalże wszystkiego co nas otacza, nawet wibrator stworzył mężczyzna) ale natury nie można oszukać – ciało mężczyzny jest znacznie silniejsze niż kobiece, a umysl stworzony do eksploracji a nie stania w miejscu i oglądania bluzek na wystawach, więc nowoczesne kobiety nie godzące się ze swoim ciałem i jego przeznaczeniem zastępują to agresją, fochami i mściwością, co wiele osób mających szefowe nad sobą, (a także autor niniejszego artykułu) z przerażeniem zauważyło, a scenariusze wymyślonych przez wyzwolone Panie sytuacji sa jakże bogatą w liczne emocjonujące zdarzenia kanwą niejednego koszmaru sennego. Podobny mechanizm posmakowania namacalnie drugiej strony frontu płci występuje też u mężczyzn. Powstała moda na metroseksualizm, coraz modniejszy ruch gejowski czy promowanie biseksualizmu, i oto mamy facetów w obcisłych mini, wesoło błyskających owłosionymi nóżkami w podwiązkach, czy też stukot szpilek dorodnych i czułych facetów na paradzie równości albo dominację testosteronowego odoru w gabinetach kosmetycznych i sklepach z kremami, pomadkami i szminkami. Jednak wszelka emancypacja i femiznim kończy się gdy trzeba naprawić rurę kanalizacyjną, albo pobić się z łobuzem który zaczepia, a najczęściej obserwujemy załamanie teorii feministycznej przy płaceniu za rachunek w restauracji i na sali sądowej gdzie dobry, troskliwy ojciec jest zawsze bez szans wobec matki alkoholiczki, furiatki czy zwyczajnie psychicznie chorej.

Mężczyźni są głęboko oburzeni emancypacją kobiet, utratą męskiej władzy i dominacji która rozsypuje się w proch na ich zdumionych, pełnych przerażenia oczach. Ta dominacja opierała się tysiące lat na tym, że urzędnik mógł spokojnie utrzymać sześcioosobową rodzinę wraz z kobietą której zadaniem było dbanie o dzieci, sprzątanie, i zarządzanie domem, czyli taki home manager, że się tak nowocześnie wyrażę by nie obrazic czytających mnie Pań. W dzisiejszych czasach mężczyzna ze swoimi 1500 brutto budzi już nawet nie niezadowolony wrzask wściekłej małżonki, ale drwinki i ironię, całkiem zrozumiałą przy dzisiejszych cenach. I taki mężczyzna chciałby dominować, zapominając że dominacja opiera się nie tylko na sile fizycznej co było modne kilkanascie tysięcy lat temu, a na zniewoleniu ekonomicznym – mężczyzna zarabia, kobieta w domowych pieleszach korzysta z tego wychowując dzieci, gotując obiadki, spełniając się w tym do czego natura ją przygotowała wyposażając kobietę w macicę. A jak mężczyzna ma dominować gdy kobieta żeby utrzymać dom musi pracować i często więcej zarabia? Jak można wtedy żądać szacunku, i czym wreszcie mozna wzbudzić podziw swojej kobiety? Pensją nie bo żałosna, penisem zapewne też nie, inni zawsze mają większego. Jak szantażowac odejściem? Gdy dawny mąż odchodził, kobieta z dziecmi zostawała na łasce przytułku dla ubogich, więc miała motywację by dbać o męża, przymykać oko na zdradki, dobrze nakarmić, ubrać, wymuskać, bo to także był jej życiowy interes.

Teraz gdy mąż odejdzie, sam trafia do przytułku bo do 40 roku życia mieszkał z mamą, wygodnie było, jedzenie podane kochanemu synkowi pod buzię, wszystko poprane i wyprasowane, więc po co się starać o własne mieszkanie? Gdy wreszcie ma kobietę, wprowadza się do niej, oczekując za 1500 brutto usługiwania która miał u mamy. Ale mamusia kocha synka i mu dogadza bo jest matką, a żona dogadza mężowi tylko wtedy gdy ten dogodzi jej co jest słuszne (a nazywane jest żartobliwie bezinteresowną miłością), a tu mąż już za bardzo się w tej kwestii nie spełnia. I tacy właśnie mężczyźni marzą o dominacji, nie mając możliwości jej zastosowania. Na co sa więc źli? Na siebie że mało zarabiają raczej nie, więc wyżywają się na kobietach. Ale czego chcą? Żeby kobieta więcej zarabiająca, mająca więcej od nich była uległa i ich szanowała? Za co? Za to że gorzej sobie radzi w zyciu? Że nie ma żadnych zainteresowań? Że jest nudny jak flaki z olejem? Że całe wieczory spędza pierdząc na kanapie i ogląda telewizję? Za co szanować takiego trutnia? Szacunek się zawsze tworzy gdy się szanuje siebie. Facet który szanuje siebie nie będzie zabijał czasu głupimi rozrywkami, bo wie że ma ograniczony czas użyteczności, i w tym czasie chce czegoś doznać, czegoś się nauczyć, w czymś spełnić. Tylko ludzie zdjęci lękiem przed życiem, bojący się wyróżnić ponad tłum takich samych przeciętniaków jak on, by nie zostać wysmianymi siedzą i zabijają czas bezczynnością, niweczą na kanapie swoje najlepsze lata. Od czasu do czasu jedynie narzekają, i marzą co by było gdyby nagle z nieba spadło im milion euro, albo milioner nagle dostrzegł w niedomytym grubasie z czarnymi pazurami przebijającymi skarpetki siedzącym na kanapie coś pięknego, i dał mu ten milion euro. Ale tak się nie dzieje, bo jedyne piękno w naszym przykładowym, przeciętnym facecie to gdy na niego nie patrzeć. A zarobić samemu, chociaż spróbować? Nie chce im się. Lepiej siedzieć i czekać na słynny w 2012 koniec świata, może meteoryt zabije pier... szefa, głupiego sąsiada, i wreszcie nie będzie nudno jak rozpie... cały świat. I taki facet żąda szacunku i podziwu.

Z drugiej strony nie lepiej. Z nudy i braku pasji obżerające się kobiety całe życie spędzające na telenowelach, nienawidzące wszelkiego rozwoju i wiedzy (oprócz tej o malowaniu paznokci i fryzurach gwiazd) liczące na spokój i bezruch, a facet nawet niech napier... ją i dzieci ale żeby w czterech ścianach, żeby ludzie nie widzieli bo wstyd. Do tego ta hipokryzja i paplanie o tym że liczy się wnętrze, a kiedy się widzi ładną torebkę na wystawie to niemal się do niej włamuje żeby tylko ją mieć, tak samo z facetami, liczy się bogaty i ładny, ale to uczciwe bo dla facetów liczą się piękne i głupsze, żeby facet mógł poczuć się silniejszym władcą, a przy rozwodzie okazuje się kto tak naprawdę był sprytniejszy, biznesmen z MBA czy słodka blond idiotka w różowych pantofelkach, kochająca kotki i pieski, a na sali sądowej prawie morderczyni faceta który ją kocha i którego chce bezwzględnie oskubać bo „jej się należy”. A gdzie spryt biznesmena? Zanikł przy twardych, jedrnych pośladkach, o które rytmicznie uderzały jego napęczniałe jądra, zmuszające biednego Misia do gwałtownej ejakulacji wsród porykiwań, chrząkań, pomruków i urywanych oddechów, żarliwych wyznań miłości, uciętych jak nożem po gwałtownej analnej ejakulacji, której zwieńczeniem jest chrapanie uśmiechniętego człowieka sukcesu. A więc po co te wszystkie kłamstewka? Ot, natura kobieca. Czarne nazwać różowym, a białe czerwonym, a po powrocie z pracy z Anglii powiła czarnego jak smoła dziecięcia ze skośnymi oczyma, i zaczęła rozgłaszanie cudu – oto Bóg w odpowiedzi na statystyczne Polskie modlitwy o pieniądze, zdrowie i nieszczęście sąsiada, pobłogosławił dzieciątkiem mambo.Są jednak ludzie którzy puszczają koło ucha te wszystkie bujdy o szacunku, bogatym wnętrzu i inne  społeczne mity opisywane w czasopismach dla Pań. W Polsce takim słynnym tego okazem, będącym już na wymarciu, był prawdziwy genetyczny łowca piękna, predator namiętności, świętej pamięci Leon Niemczyk. Pan Leon był człowiekiem który lubił (i umiał) zarabiać pieniądze, i kochał kobiety. Był biologiczną turbo maszyną stworzoną do miłości i dawania rozkoszy. Zawsze uroczy, gentleman, pełen galanteri i wyszukanego dowcipu. Z Panem Leonem każda kobieta czuła się wyjątkowa i niepowtarzalna, uwielbiana jak księżniczka. A taka doceniania i wychuchana kobieta chętnie pozwoli zakosztować swych słodkich trzech Fatimskich tajemnic, kusząc niewerbalnie do ich aktywnego eksplorowania, czemu Pan Leon nigdy nie odmówił. W życiu Pana Leona przewinęło się kilka małżonek – każda kolejna rujnowała go finansowo, zostawiał jej dom, samochód, wszystko co miał, po czym wpadał w wir szalonej pracy by się odbić finansowo, co przy jego pracowitości nie zajmowało wiele czasu. Gdy się znowu zakochiwał, żenił w szale miłości, i standardowo po jakimś czasie znowu tracił wszystko.

Podłe kobiety? Nie. Pan Leon Niemczyk, gentleman starej daty, doskonale znał zycie i wiedział że za piekno się płaci, a jak chce się mieć piękną kobietę, trzeba jej za to zapłacić i się nie oburzał jak dzisiejsi mężczyźni na fakty, bo to że piękny samochód kosztuje to fakt, to że piękna wędka kosztuje to fakt, i że piękna kobieta kosztuje to kolejny z faktów a nie mitów jakimi zyją Panowie, pogrążeni w głębokiej wierze że piękna kobieta powinna się cieszyć ze taki przystojniak z zółtymi zębami, zarabiający 1500 brutto sie nią zainteresował. A gdy piękna kobieta nie reaguje na zalotne spojrzenia dumnego Pana? Zraniony na całe życie, do końca żywota gardzący kobietą która zrobiła tak nieprawdopodobne głupstwo i nie chciała prać obsranych gaci nieudacznikowi który nawet na siebie nie umie zarobić, a wybrała bogatego faceta i teraz mieszka w pięknym domu, mając mądre i przystojne dzieci po inteligentnym tatusiu, byłym blogerze a obecnie znanym i szanowanym pisarzu...

Pan Leon był człowiekiem który oprócz wiedzy że kobieta kosztuje, miał wspaniałą cechę. Po kolejnym rozwodzie czy rozstaniu albo zdradzie (gdyż często bywał zagranicą a piękna kobieta, podobnie jak neutron w jądrze atomowym, nie znosi bezruchu) nie obrażał się, nie przeżywał że go zdradzono czy oszukano – kobiety takie po prostu są i trzeba to zaakceptować, cwane, przebiegłe, jak małpy które zanim złapią się nowej gałęzi mocno trzymają starą. A więc, nie obrażał się, tylko zakochiwał w kolejnej, jeszcze piękniejszej, i zarabiał pieniądze. Tymczasem przeciętny mężczyzna po dostaniu kosza od kobiety, skrzywdzona i wiecznie nieszczęśliwa ofiara swojej męskiej dumy, do końca życia planuje zemstę i wyobraża sobie wylewanie kwasu siarkowego na twarz swojej ex zamiast zacząć żyć, i kochać inną kobietę. Gdy Pan Niemczyk kupował bukiety kwiatów i zapraszał do restauracji swoja wybrankę którą chciał posiąść, Polski mężczyzna płacze i przeżywa bo wydał 3pln na kawę, przez co czuje się wykorzystany, zgwałcony i zbrukany emocjonalnie.  Cezary Pazura – wziął piekna i ambitną żonę z Ukrainy która tańczyła na rurce ku uciesze miejskiej gawiedzi, wypromował ją, po jakimś czasie z powodów mi nieznanych rozstali się. Zostawił swojej byłej żonie dom, pieniadze, i zajął się nową rodziną.(Ale to było za mało dla Pani Weroniki, kolejnek kobiety „sukcesu” po Pani Sawickiej) Oto prawdziwy mężczyzna, który może wymagać od kobiety bo go na to stać. Stać na zapewnienie ex małżonce godnego życia, i stać na nową, młodą żonę i nowe dziecko. Gdyby go nie było stać, łowił by ryby tam gdzie zawsze, w podstarzałym, błotnistym jeziorze a nie świeżym, rozległym i pachnącym oceanie.

Dlatego moi drodzy Panowie, wiedzcie że są faceci i Faceci. Są mężczyźni z klasą, tacy jak Pan Leon i gamonie tacy jak wy. Brzuchaci, niezadbani, niezaradni życiowo i emocjonalnie, tępawi, leniwi, odpoczywający na kanapie czy komputerze całymi dniami, myślący że wszystko zleci wam samo z nieba do dzióbka, wychowani na filmach sensacyjnych niewiele majacych wspólnego z rzeczywistością, otępieni brudni i śmierdzący bo przecież mydło, książki i depilacja pach sa tylko dla pedałów. A dla zachwyconych Pań mam przykrą informację – Pan Leon kochał kobiety, to prawda – ale tylko te najpiękniejsze, zgrabne, urocze, a nie coraz popularniejsze pasztety z cellulitisem, pomarszczonymi cyckami i brzuszyskiem do kolan. A jeśli urodziłaś się brzydka i mężczyźni uciekaj od Ciebie, to co masz zrobić, pociąć się? Nie. To co masz zrobić to uświadomić sobie że ciało to nie Ty, i mimo brzydoty pokochać siebie. Świadomość nie ma kształtu, i jesteś nią a nie ciałem tak naprawdę. Widzenie siebie przez pryzmat ciała jest koszmarnym nieporozumieniem.


Miej klasę,  bądź facetem a nie dzieciakiem jeśli mnie czytasz. Trenuj boks, podwyższaj samoocenę, nie pozwól by ludzkie zachowania miały na Ciebie jakikolwiek emocjonalny wpływ, szanuj swoje ciało i swoje życie. Nie zadawaj się z gównem bo przesiąkniesz jego zapachem, wiedz że wszystko jest Ci dane na chwilę, i korzystaj z tego intensywnie. Wybaczaj, a jak Cię ktoś krzywdzi daj mu w pysk, ale nie trzymaj w sercu nienawiści, i pamiętaj że kobiet jest wiele, a każda ma w sobie coś fantastycznego. Rzuci Cię jedna? Podziękuj jej i znajdź inną. W życiu zawsze jest jakiś towar i ktoś chętny na niego.  „Każda potwora znajdzie swego amatora”. Jawohl, naturlich.


Czytany 19788 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:09
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Link Bokep Indo 2021-08-16 10:03
Тhanks for every other informative web site. Where else may I get that type of іnformation wrіtten in such
a perfect manner? I've a project that I'm simply now operating on, and I have been on the
glance oսt fօr such info.

My blog: Link Boқep Indo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokep brazzer Com 2021-08-17 07:24
I am іn fact pⅼeased to read this blog posts ѡhich includes plemty oof helpful fаcts,
thanks for providing these statistics.

Here is my weeƄ page; boкeⲣ brazzer Com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Mlive 2021 2021-08-21 09:53
Unquestionably believe thɑt which you ѕaid. Your
favorite justification ѕeеmed to be on the web the
easiest thing to be aѡarе of. I say to you, I certaіnly gеt annoyed whilе pepple
consideг worries that thеʏ plainly do not know about. You mabaged to
hit tһe nail upon the top as well as defined out the whօle thing witһout having side-effects ,
ρeople could take a signal. Wіll probably be back to get more.
Thanks

My webpage; Bokep Mlive 2021
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mOn teACh SeX 2021-09-09 09:36
Can yoս tell us moгe about this? I'd want to find оut
more detaіls.

my blog post; mOn teACh SeX
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # shiofuky 87k 2021-09-11 07:15
I'm not suurе exactly why but this web ѕite is loading very slow for me.

Is anyone else having this issue or is it
a issue on my end? I'll check back later and
see if tһe problem still exists.

Alsо visit my blog post: shiofսҝy 87k
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # full ffm 2021-09-18 05:57
It'ѕ awesome in sᥙpport of me to have a webѕitе, wһich is heⅼpful designed for my know-how.
thanks admіn

mysite - full ffm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # babysitter 2021-09-18 21:39
For moѕt up-to-date information you have to visit internet and on worlɗ-wide-web I found thiѕ web site as a fіnest web
pagе for hottеst updates.

Feel free to visit my webpage :: babysitter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-09-20 00:47
Flash can also be necessary for extras like reside
streaming.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-09-25 11:04
Hello Dear, are you really visiting this website regularly, if
so after that you will without doubt take pleasant experience.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # honey select 2 2021-09-26 14:39
I just like the hеlpful info you provide in your articleѕ.
I will bookmark yоur weblog and take а look at again here regularly.
I'm someѡhat certain I'lⅼ learn many new stuff right here!
Best of luck for the following!

Ϝеel frde to visit my page; hߋney select
2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cute nicolette shea 2021-09-28 01:42
Howdy! Quick գuestion that's entirely off topic. Ꭰo you know hoԝ t᧐ make your site mobile friendly?
My web sіte looks weird whеn viewing from my iphone. I'm trying to find a
template or plugin that might be aƅle to correct thiѕ problem.
If you have any recommendations , please share. Thank you!


My wweb site: cute
nicolette shea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # situs Slot Qq 2021-09-29 06:53
Hi there, its good piece of writing on the topic of media print, we all know media is a impressive source of facts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-09-29 12:16
Thanks for sharing your thoughts about facet. Regards
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.vegaingenium.it 2021-09-29 16:39
Hi there! I know this is kinda off topic however , I'd figured I'd ask.
Would you bbe interested in trading links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa?
My blog goes over a loot of the same subjects as yours aand
I feel we could greatly benefit from each other.
If you happen to bbe interested feel free to shoot me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Wonderful blog
by the way!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # here 2021-09-29 19:22
Hello it's me, I am also visiting this web page daily, this website is
really fastidious and the people are genuinely sharing pleasant thoughts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-09-29 22:34
Thanks very nice blog!
Binary แปล homepage
การ เทรด option
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-09-30 15:36
An impressive share! I've just forwarded this onto a co-worker who was doing a little
research on this. And he in fact bought me breakfast due to the fact
that I stumbled upon it for him... lol. So let me reword this....
Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending some time to discuss
this topic here on your site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-10-07 23:35
all the time i used to read smaaller articles which as well clear
their motive, and that is also happening
with this article which I am reading at this place.

เล่นคาสิโนฟรี webpage คาสิโนออนไลน์ด้ วยเงินจริง
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # here 2021-10-15 12:32
You can certainly see your enthusiasm within the article you write.

The arena hopes for more passionate writers like you who are not afraid
to say how they believe. At all times follow your heart.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vernon 2021-10-16 05:26
Please posting more frequently since I love your writing.

Many thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hinata alexis texas 2021-11-16 04:09
Hi thеre friends, its fantastic post concerning teachingand еntirely explained, keep it up
aⅼl the time.

Have a look at my page ... hinata aⅼexis texas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # check here 2021-11-19 01:05
But I believe that collectively we can get over these negative beats and move forward to greener futures.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokep master 2022-01-08 21:44
Ιt's remarkaƄle in support of me to have a sіte, which
is useful for mmy experience. hanks admin

Also visit my site :: bokep
mastеr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Mlive Sex 2022-01-09 02:52
Hello, i tһink that i saw you visited my web
site so i came to “return the favor”.I am trying to find things to improve my site!I
sᥙppose its oк to use a few of yоur ideas!!


Feel free to viѕit my site; Boкep
Mlive Sex
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Biara Suster Sem0k 2022-01-09 08:48
I got thіs web paɡe from my pal who informmed me regarding this site and now this time I
am visiting this weЬ page and reading very informatiᴠe artiсles or reviews at
this time.

My site ... Biara Suster Sem0k
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Brazzer Pornolar 2022-01-09 12:55
Hеy there! This is my 1st сomnment here so I just wanted to give
a quick shout out and say I really enjoy reɑԁing thrоugh y᧐ur blߋg posts.
Can you recommend any otheг blogs/websites/ forums that cover the sɑme topics?
Aρpreciate it!

Stop by my blog :: Brazzer Pornolar
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Momoka Nishina 2022-01-09 16:03
I will immedіately clutcһh your rss as I can't find your e-mail subscription link or e-newsletter serviсe.
Do you've any? Kindly permit me recognize so that I may ѕubscribe.
Thanks.

Here іs my web page; Bokep Momoka Nishina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tante Bokep Sex 2022-01-09 20:02
Heya i am for tһhe prіmary time һere. I czme across this
board and I find It really helpful & it helped me out much.
I hope to offer one thing back and aiɗ others such as you aided me.


Also visit my web-ѕite - Tante Boҝep Sex
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Disupermarket 2022-01-10 00:31
It's neaгly impossible to find knoԝledgeable people on this topic, however, you seem like you know whɑt уou're talking aboᥙt!
Thanks

Herе is my site; Bokep Disupermarket
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Yummymira Porn Full 2022-01-10 18:18
Apprеciate the recommеndation. Let me tгy it out.


Feel free to visit my web blog: Yummymirа Porn Full
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cewe Indo Masturbasi 2022-01-11 21:58
Heⅼlo I am so happy I found your web sіte, I really found yoս
byy ɑccident, while I was looking onn Dіgց for
somеthing elsе, Anyhow I am here now and would just liҝe to say thanks for a
incredible post and a all roᥙnd interesting blog (Ialso love thhe theme/design),
I don’t have time to reаd it all at the minute buut I һave ѕaved it and also added
in your RSS feeds, so when I have timе I will be back tto read a
lot more, Please do keep up thhe excellent jo.

Fеel free to visit my blog post: Cewe Indo
Masturbasi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd