Najnowsze felietony

sobota, 30 czerwiec 2012 11:14

Sex, dziewictwo, religia

Napisał 

 

 

 

Ludzki umysł jest jak huśtawka. Wychylona w jedną stronę, całą sobą pragnie zaznać drugiej strony. Jednym z najlepszych, życiowych przykładów jakie znam to stan umysłu po obejrzeniu strasznego filmu który nami negatywnie wstrząsnął, na przykład dramat, horror. Gdy jesteśmy w stanie przerażenia, beznadziei, bezsensu, umysł sam z siebie lgnie do przeciwnych im uczuć, śmiechu, radości, często podszytej strachem, sztucznej, przesłoniętej cieniem niedawnych złych odczuć, ale mimo wszystko radości.Ludzie odczuwający coś przykrego, zawsze lgną do uczuć im przeciwnych. Gdy w Twoim życiu przejawia się chaos, wyrzuty sumienia, poczucie winy, dyskomfort emocjonalny, pięknym doznaniem jest poczucie czystości siebie, niewinności. Jest to doznanie które odczuwasz w swoim ciele na wysokości serca, i jest pięknym, wyzwalającym uczuciem. W świecie gdzie codziennie stykamy się z  problemami wszelkiego autoramentu, słabościami i ograniczeniami, poczucie czystości czy ulgi jest niezwykle deficytowym towarem którego wszyscy pragniemy. Jedni znajdują je w alkoholu, narkotykach, seksie, głośnych dyskotekach, filmach, a inni szukają tego w religiach, filozofii wschodu czy różnych systemach filozoficznych i mistycznych. Ta wielka nisza rynkowa została oczywiście dostrzeżona przez ludzkie drapieżniki, które wiedziały jak ją zapełnić. Dokładnie tak samo jest z owadami które pragną nektaru z kwiatów, a mięsożerna rosiczka ładnie pachnie, wygląda, zachęca do skorzystania. Ludzie działający w imieniu wielkich organizacji zwanych religiami, kapłani, zrobili nieprawdopodobnie sprytne oszustwo – dają ludziom poczucie czystości, ale za coś. To poczucie zyskuje się przede wszystkim za wyrzeczenie się seksu przed ślubem, zaprzestanie onanizowania się, chodzenia do spowiedzi i szereg innych nakazów. Czyli mamy do czynienia z uwarunkowaną akcją i reakcją. Jakaś czynność (określona przez tego który manipuluje) = poczucie czystości. Brak tej czynności, skutkuje bodźcem nieprzyjemnym.


To tak bardzo pożądane poczucie czystości istnieje, jest odczuwalne i mylą się ateiści którzy twierdzą że katolik który rezygnuje ze współżycia nie odczuwa duchowej rozkoszy, poczucia naładowania duchowych akumulatorów. Ateista, człowiek rozumu, buntuje się przeciwko takiej wierze – brak pocierania penisa czy pochwy ma powodować ekstazę? Jakim cudem? Ale ta ekstaza istnieje, jak najbardziej. Odwieczna wojna ateisty z wierzącym w jakąkolwiek wiarę zawsze toczy się w punkcie w którym nie zaistnieje zgoda. Jak może zapaść zgoda skoro katolik odczuwa duchową rozkosz nie onanizując się, (na co ma straszną ochotę) a ateista wmawia mu że nic nie czuje? Ty coś czujesz, a ktoś Ci wmawia że to nieprawda – polubisz taką osobę? Na pewno nie. Zaczniesz z nią walczyć o to kto ma rację, i przegracie oboje. Ty czujesz, a ateista tego nie czuje. Jak to pogodzić? Utoniecie we własnej krwi i niechęci, to tylko kwestia czasu.

Kluczem do zrozumienia pomyłki obu punktów widzenia, jest przede wszystkim świadomość tego że poczucie wewnętrznej, duchowej czystości można wywołać w sobie samemu. I bardzo chętnie to Państwu udowodnię. Proszę zaczerpnąć kilka głębokich oddechów, zrelaksować się. Już? Zacznij powtarzać przez co najmniej pięć minut słowa „czystość”, „biel”, „niewinność”. Czujesz, prawda? Jasne że czujesz. Oto sam, bez żadnych religii, systemów filozoficznych, medytacji, kapłanów poczułeś stan duchowej czystości. Religie natomiast mówią Ci że poczucie czystości kojarzone jest z pewnymi zachowaniami i tylko wtedy mogą wystąpić te odczucia, mówiące o napełnieniu Duchem Świętym. Katolicy kojarzą czystość z powstrzymaniem się od seksu i biedą, każda religia robi podobne skojarzenia. Każdy system religijny to przebrany za owcę wilk który chce Ci sprzedać pałac kultury.  Co ciekawe, kupisz go kilka razy pod rząd tak jak miliony innych ludzi.

Żeby poczuć czystość, nie musisz wyjść do świątyni czy klękać by się modlić. Wystarczy że tak poczujesz, że tego zapragniesz. Skarb i Twoje niebo tkwi w Tobie, cała chwała Boża jest w Tobie, a nigdy w świętych figurkach i świątyniach. Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej - zrób co mówią Ci kapłani, a poczujesz duchową rozkosz. Zrób coś czego zakazują, a poczujesz się strasznie. Stracisz sens życia, będzie Ci się chciało rzygać na samą myśl o życiu. Będziesz chciał zasnąć i się nigdy nie obudzić. Zrób eksperyment, ale ostrożnie – pięć minut powtarzaj słowa takie jak „nienawiść”, „rozpacz”, „gniew”, „ból”, „moja wina, moja bardzo wielka wina”. Czujesz, prawda? Odchodzą życiowe siły, pojawia się stan otępienia na skutek wydzielania wewnętrznych narkotyków, spłycony oddech. Właśnie wywołałeś w sobie stan duchowego potępienia, piekła. Czujesz się fatalnie. Kapłani skojarzyli ten stan z kochaniem się przed ślubem, onanizowaniem się i odstąpieniem od jedynie słusznej wiary. Ci z innej konkurencyjnej wiary zrobili taki sam przekręt ze swoimi wyznawcami. Niezależnie od koloru skóry, rasy i pochodzenia, człowieka oszukuje się zawsze w ten sam sposób.

To się nazywa uwarunkowaniem Cię. Dlatego właśnie wszyscy Ci którzy szukali prawdy poza aktualnie modnymi świętymi książkami byli zawsze mordowani i paleni na stosach, w każdym zakątku kuli ziemskiej, w każdym ustroju i czasie. Oto wielka tajemnica dominacji – wmówić Ci że to co masz w sobie, w istocie mają tylko oni. I dadzą Ci jeśli zrobisz co oni chcą. A czego chcą Ci mityczni i tajemniczy Oni? Zawsze tego samego - wojny, władzy, pieniędzy. Więcej i więcej, i tak od wieków. Prochy wielkich władców i upadłych imperiów zaścielają ziemię, tą ziemię, a oni nadal nic się nie nauczyli. Ślepi prowadzą ślepych.

Gdy uwierzysz ze kapłan ma coś czego pragniesz, spokój duchowy, ekstazę, czystość, poczucie wspólnoty z ludźmi, bezpieczeństwo, jesteś w jego mocy.  Zostałeś oszukany gdyż to wszystk co chcesz od kapłana, masz w sobie. Ale Twój kapłan też zostal oszukany. Cała moc którą przypisujesz kapłanowi, religii, istnieje w Tobie już teraz. W każdej chwili możesz poczuć się jak chcesz. Jedynym ograniczeniem jest tylko Twoja wola. Oto wielka tajemnica szczęścia. Skarb jest w Tobie, nie musisz wychodzić z domu by go szukać. Nie musisz go też nikomu zabierać. Po co? Najpierw okradają Cię z poczucia dostatku i godności. Potem dają billboardy z modelami i pięknymi samochodami czy willami, żebyś poczuł że jesteś nikim. Wtedy albo harujesz jak wół całe życie by kupić na raty samochód i markową lodówkę, albo kradniesz by mieć wiecej niż sąsiad. Kończysz z zawałem albo w więzieniu. I po co Ci to było? Wiesz dobrze po co – czułeś brak, niedosyt. Sztucznie w Tobie stworzony. Tak to wszystko działa.

Czemu kapłani to robią? Liczy się tylko organizacja która ma przetrwać i rosnąć w siłę. Ta realna siła to ludzie którzy wierzą i przede wszystkim płacą pieniądze. Jak więc związać ich z organizacją? Są dwa sposoby. Jeden to dawanie ludziom pięknych przeżyć, i skojarzenie ich z robieniem tego co chce organizacja. Drugi sposób jest ściśle związany z pierwszym i opiera się na znajomości psychiki ludzkiej i jej wrodzonych instynktach. Co kieruje człowiekiem? Najważniejszym motywem działania zawsze był seks. Seks to w istocie przedłużenie gatunku, najważniejszy cel istnienia biologicznego. Na przykład rośnięcie trawy to w istocie seks, wzrastanie. Zobacz jak życie rośnie, jak się pleni, wszystkimi możliwymi sposobami. W trakcie wojny gdy ginie wiele ludzi, seks staje się bożyszczem by uzupełnić straty w ludziach. Łupieżcy z karabinami na sznurkach i medalami na brudncyh kapotach gwałcą kobiety w zdobytych miastach, powstańcy gżą się na potęgę mimo groźby śmierci w każdej chwili. Seks jest najsilniejszą siłą wszelkiego istnienia, seks to tworzenie, Bóg to seks, tworzenie, kreacja. Piękna, potężna siła dobra. Seks stoi za twórcą gdy tworzy piękne, ponadczasowe dzieło, i za wynalazcą który z każdym kolejnym pomysłem ułatwia nam życie.

Jest to siła niepowstrzymana. Nie da się jej zahamować w żaden sposób, gdyż jest to Boska siła i powinna być czczona. Kapłani zrobili więc rzecz nieprawdopodobnie sprytną, przebiegłą, i podłą. Skojarzyli seks z czymś brudnym, brzydkim, wstrętnym, ohydnym, i te programowanie wiernych zaczyna się od dzieciństwa, kiedy rozum nie jest na tyle rozwinięty żeby wyśmiać te bzdury. Umysł ludzki został podzielony, rozbity. Z jednej strony ciągły popęd seksualny, niepowstrzymana biologiczna siła nakazująca rozmnażanie. Z drugiej strony świadomość która uwierzyła kapłanom że ta siła w człowieku jest zła, grzeszna, jeśli nie jest zalegalizowana przez kapłana. Powoduje to potężny wewnętrzny konflikt w którym wygrywa przeważnie popęd seksualny. Co się dzieje z człowiekiem który ulegnie popędowi? Piękna dziewczyna w sukience, bimber, zgrabne łydki, lato, Mazury. Grzech nie skorzystać z tego co oferuje nam ciepłe, pachnące stokrotkami łono.

Wygrały emocje i instynkty nie tylko dlatego że są silniejsze od rozumu, ale także dlatego że są zakazane a to co zakazane staje się natychmiast dla człowieka czymś niezwykle kuszącym. Najlepszym sposobem by coś spopularyzować, jest tego zakazać. A więc nie czytajcie www.ecoego.pl – to grzech!

Gdy pozbawić seks tych wszystkich wierzeń o brudzie i potępieniu wiecznym, stałby się zwykłym aktem, jak jedzenie. Jedzenie pobudza pewne nerwy, i seks pobudza pewne nerwy co daje przyjemność, z punktu widzenia biologii nie ma między seksem a jedzeniem żadnej różnicy. Co się dzieje po fakcie gdy nasz przykładowy model uległ rzekomemu „grzechowi”? Wygrywa świadomość, gdy popędy na chwilę przestają w nas dominować po wyładowaniu się na grzesznej niewiaście. Źle się czuje, pachnie mu wszystko siarką i kotłami. Czuje wstręt do kobiety która dała mu spełnienie i rozkosz, skusiła go do grzechu, zaczyna ją nienawidzieć, że to przez nią to wszystko co on przeżywa w sobie. Żeby to uczucie w sobie przepędzić, idzie do spowiedzi która da mu ulgę. Ulga następuje, oczywiście, jak najbardziej. I za to nie trzeba koniecznie płacić, chociaż każdy płaci „co łaska” by dostąpić koniecznej komunii po spowiedzi (a przed nią pojawia się taca). Ale nie o tacę tu chodzi, a o to że człowiek jest uzależniony emocjonalnie od organizacji. Co łaska płacić nie trzeba (mimo wszystko się płaci, sąsiedzi patrzą ile kto dał) ale za śluby, pogrzeby, uroczytości, kolędy i inne okazje – już trzeba. Ale to nie wszystko. Ktoś kto nagrzeszył, boi się piekła. Przepisuje więc kościołowi majątek, mieszkanie, ziemię by kościół wymodlił mu wieczne życie u prawicy Boga ojca wszechmogącego. Nawet gdy człowiek zdaje sobie sprawę ze kościół musi wieszać tabliczki na budowie „wściekły pies” żeby złodzieje nie kradli cegieł, i wściekły pies jest skuteczniejszy niż Bóg w pilnowaniu własnego podobno dobytku, strach przed śmiercią jest tak wielki że zabija wszelki racjonalizm. Lepiej na wszelki wypadek oddać wszystko świątyni, przecież mi niepotrzebne. I dzięki takiemu myśleniu religie są najpotężniejszymi organizacjami na świecie. Jest to majątek i potęga zbudowana na lęku, podzieleniu ludzi, sprawieniu że cierpią i są nieszczęśliwi. Religie zohydziły prawdziwego Boga, zafałszowały jego przesłanie. Jeśli Szatan istnieje, to jest Panem wszelkich religii.                                                               Węzeł gordyjski
Aktualnie istniejąca władza trzyma się kościoła i boi mu narazić, ponieważ kościół ma wpływ na ludzi i Ci zagłosuja przeważnie tak jak chce Bóg przemawiający ustami spasionego proboszcza czy rabina.  Ciemny lud można też napuścić na władzę czego władza zawsze się bała. Od zawsze więc te dwie siły ze sobą współpracują. Władza daje kościołowi ziemie, różne prawa, ochronę, kościół w podzięce daje władzy wyborców, mięso armatnie na wojny do których namawia uczuciami patriotyzmu i miłości do ojczyzy, czyli kochania naszych Polskich drzew, a tymi parę centymetrów za administracyjną, aktualną granicą już nie trzeba kochać, bo to Niemieckie drzewa. Obie te siły żerują bezwzględnie na człowieku, pozbawiając go szczęścia i radości z życia. To czego nie potrafią zniszczyć, zohydzają, obrzydzają.Kolejną ważną sprawą jest indoktrynacja dzieci. Jak Państwu zapewne wiadomo (albo i nie wiadomo) podświadomość która steruje naszymi emocjami, pamięcią i odruchami wykształca się do 4 roku życia. Potem zmienić człowieka może solidna terapia, rzadko silny wstrząs życiowy, a poza tymi nieczęstymi zdarzeniami człowiek jest już skazany na podążanie wytyczoną mu przez 'świętych” projektantów ścieżką życia.

Walka z kościołem jest bardzo kiepskim pomysłem. Przede wszystkim społeczeństwo samo tworzy swoje religie. Gdy zburzysz kościoły, powstanie inna organizacja która jakościowo będzie identyczna z kościołem. Zmienią się posążki, święte książki, ale to będzie to samo zniewolenie. Ludzie tego podświadomie chcą. I to dostają. Droga wyzwolenia którą polecam nie jest dla każdego. Świata nie zbawisz, świat się sam zbawi doswiadczając konsekwencji swoich decyzji dzięki karmie wcześniej czy później. To co możesz zrobić, to zmieniać siebie, tylko siebie. Zostawić sąsiada, rodzinę i źdźbła w ich oczach, a zająć się belką w swoim własnym oku. Jak to uczynić?

Pokochaj siebie. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś. Co można zmienić, zmień, tego czego się nie da zmienić, zostaw. Ciało to nie Ty, jesteś czymś znacznie więcej. Możesz wzbudzić w sobie jakie chcesz uczucia, to Twoja decyzja. Pragniesz miłości? Nie szukaj jej, zacznij kochać. Siebie, kotka, pieska, niebo, księżyc, mnie :) pragniesz bezpieczeństwa? Poczuj się bezpieczny. Pragniesz poczucia siły, godności? Poczuj to. Nie chcesz czuć się jak frajer, przegrany? Poczuj się jak zwycięzca, triumfator. Nie potrzebujesz do tego świętych posążków, świętych książek, utrzymywania kapłanów. Wszystko jest w Tobie.

Gdy kochasz się z kobietą, poczuj czystość w sobie. Myśl o niej gdy się całujesz, gdy sapiąc pompujesz szaleńczo biodrami, to Twoja decyzja jak się czujesz. Jak zwierzę czy jak człowiek, wybieraj. Jeśli chcesz się poczuć jak szmata, jak śmieć, poczuj się tak – droga wolna. Po co Ci pośrednicy? Bóg dał Ci popęd seksualny. Jak mogłeś uwierzyć że papierek i ceremonia sprawiają że seks staje się uświęcony, a seks bez papierka i ceremonii zły i grzeszny? Nawet gdy to rozumiesz, Twoje emocje mówią Ci inaczej. Nie dziwne – emocje można kojarzyć, jak w komputerze. Tylko czemu to inni mają Cię programowac jak małpę?


Bardzo ważne pytanie, które mi zadała czytelniczka. Co z dziewictwem? Bardzo je lubię :) a poważnie. Co sądzić o tym że dziewictwo uświęca? W jaki sposób błona uświęca człowieka? To nieprawda. Młoda kobietę uświęca czystość myśli, czyli radość, wybaczenie, poczucie dostatku, sensu, życzliwość do ludzi, siła. Wtedy czy istnieje błona czy nie, młoda kobieta jest uświęcona. Pierwszy raz ma znaczenie symboliczne, ale takie same ma pierwsze obcięcie włosów, pierwsza bójka, pierwszy papieros z kolegami w podstawówce. Nie czyny, a nastawienie nas uświęca bądź sprawia że jesteśmy brudni. Czystość to kwestia wnętrza, naszych emocji. Jeśli masz powyżej 17 lat, masz ochotę się kochać, zrób to. Warunek jest jeden, zrób to jeśli czujesz że chcesz, a nie dlatego że Twoje koleżanki tak zrobiły i chcesz mieć to za sobą. I nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś gorsza od dziewicy, że jesteś nieczysta bo się kochałaś. Owszem, są faceci którzy tak uważąją, ale są także faceci którzy uważają że są inkarnacją Napoleona a układają w tesco papier toaletowy na półkach. Z kilkoma takimi Napoleonami rozmawiałem, Faraonów też znam. Tak moi drodzy Państwo, nigdzie nie spotkałem tylu wariatów co w środowisku ezoterycznym. Przecież to ja jestem Napoleonem i Faraonem...

 

Spotkałem wiele razy dziewczyny, które są niewinne, są dziewicami z błoną między zgrabnymi nogami, natomiast uwielbiają seks analny i oralny, do myszki nie można nawet się dotknąć paluszkiem, języczkiem, to jest tylko dla tego jedynego. Robią to bardzo dobrze, no cóż, doświadczenie robi swoje. Tradycjonalista cieszący się na myśl że jest pierwszym, dostaje gratis oprócz wielkiej psychicznej rozkoszy bycia pierwszym także doświadczenie. To już nie jest zapłakana, leżąca jak kłoda nieśmiała dziewczynka, tylko tygrysica. Konserwatysta zadowolony, całe osiedle które przed nim szalało na jego dziewicy również.

I na koniec. Jest kochanie się, i pieprzenie. Kochanie się to wielbienie kobiety i jej seksualności, wzniesienie swych uczuć na wyżyny istnienia. Pieprzenie to konkretna obróbka mięsa, doskonałe lekarstwo na migreny, stres i problemy dnia codziennego, które tak często dotyka nas, prawdziwych mężczyzn. I to i to nie jest złe, jeśli uczciwie stawia się sprawę.

Jestem taki zestresowany ostatnio...

Czytany 8602 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:09
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Mateusz 2012-12-24 22:58
Dlaczego według Ciebie czystość jest fajna? Dla człowieka niewierzącego(m nie) jest to tylko pusty frazes, kilka liter pozbawionych znaczenia. Nie jest ona potrzebna mi do niczego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wojwit 2013-06-03 19:05
O telegonii słyszałeś? Może bardziej w podświadomym przeczuciu jej istnienia niż w religii leży istota pożądania dziewictwa przez część mężczyzn. To znaczy żeby być pierwszym dla matki swego dziecka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss apk 2018-10-23 15:03
Hi there, I found your website by means
of Google while looking for a similar topic, your
web site got here up, it seems to be great. I have bookmarked
it in my google bookmarks.
Hi there, just became aware of your weblog via Google, and found that it is
really informative. I'm going to watch out for
brussels. I'll be grateful when you proceed this in future.
A lot of other people will be benefited from your writing.
Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-10-24 20:33
Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I'll be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post.

I will definitely comeback.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2018-10-25 20:48
Hi it's me, I am also visiting this website on a regular basis, this website is really fastidious and the users are genuinely sharing nice thoughts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Download 2018-10-26 16:28
Good day! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha
plugin for my comment form? I'm using the same blog platform
as yours and I'm having difficulty finding one?
Thanks a lot!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lucky palace casino 2018-10-27 20:58
Having read this I believed it was very enlightening. I appreciate
you finding the time and energy to put this informative article together.
I once again find myself spending a lot of time both reading and leaving comments.
But so what, it was still worthwhile!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Login 2018-10-28 03:12
I am regular reader, how are you everybody? This paragraph posted at this web site is truly pleasant.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 android 2018-10-28 05:45
fantastic issues altogether, you just received a emblem new reader.
What might you suggest about your post that you just made some days ago?
Any sure?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2018-11-02 17:43
You've made some decent points there. I looked on the web for
more info about the issue and found most
people will go along with your views on this web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-11-30 04:23
I'm not sure why but this site is loading very slow for me.
Is anyone else having this problem or is it a problem on my end?
I'll check back later on and see if the problem still exists.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2018-12-21 23:58
Magnificent items from you, man. I've have in mind your stuff previous to and you are just too magnificent.

I actually like what you've got here, really like what you're saying and the
way by which you say it. You make it enjoyable and you continue to take
care of to keep it sensible. I can not wait to learn far more
from you. That is really a wonderful website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss download 2019-01-04 09:51
Wow that was odd. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit my comment didn't appear.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyway, just wanted to
say fantastic blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Login 2019-02-02 18:23
Normally I don't read post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to check out and do so!
Your writing style has been surprised me. Thank you, very
nice post.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss free credit 2019-02-14 11:19
Actually, it is very easy to locate best slot machine game games since all individuals share common qualities.
The bonus games that this slot offers make it stand apart from the other game.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mobile slot game 2019-02-14 22:08
I every time used to read post in news papers but
now as I am a user of web therefore from now I am using net for content, thanks to web.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 Datasheet 2019-02-18 05:44
Hello to all, how is all, I think every one is getting
more from this site, and your views are good in favor of
new visitors.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-25 12:07
Try and rekindle the romance in your married life.

And also so they won't tell the story once or twice either.
I have not forgotten persons of our creator.
Remember the praoclaiming that practice makes perfect.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-02-26 19:21
Keep in mind, this procedure is a surgical engineered so will require healing
on a period of days to weeks. Remember the praoclaiming that practice makes perfect.
Stuttering or increased rate of speech one more possible.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-03-02 07:00
It's OK if should have the page ranking yet. you are able to always build
that with quality copywriting. Kim has 392 fans and keeps them well entertained and trained.

But easy methods to do the On page Optimisation november 23?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Catherine 2019-03-09 10:38
I am really loving the theme/design of your blog.
Do you ever run into any web browser compatibility issues?
A handful of my blog audience have complained about
my blog not working correctly in Explorer but looks great in Chrome.
Do you have any suggestions to help fix this
issue?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m.scr888 hack 2019-03-26 08:24
In today's online gambling industry, is actually usually not hard
because many websites have the situation. To choose a winning machine, you be required to pay more care about how administrators manage the machines.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casoinos 2019-04-24 11:20
It's hard to come by experienced people about this topic,
however, you seem like you know what you're talking about!

Thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m.2 slot with pcie 2019-05-03 09:37
Hello excellent blog! Does running a blog such as this require a massive amount
work? I've virtually no expertise in computer programming however I was hoping to start my own blog
soon. Anyhow, if you have any recommendations or tips for new blog owners please share.
I understand this is off topic but I simply had to ask.
Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 error 2019-05-25 17:04
That way you ccan keep at the each other, and spot
signs of all time too missed. Large companies with luxury marketing budgets continue to post their research results
about video.

my weblog - scr888 error
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-09 16:42
Propecia Generico En Madrid Amoxil Dosing viagra Dapoxetina Generico Italia Viagra Super Aktiv Kamagra Health Benefits
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hylalFeasp 2020-04-07 14:04
which presential candidate was the first spokesman for viagra? mister viagra viagra samples master gave me a viagra before he punished me penis on viagra before after

amount of money military spends on viagra homemade viagra amatute gif female viagra viagra wiki how many days do you have to fill a prescription for viagra

https://viagrnetwork.com/# - levitra vs viagra


https://www.babamahakaal.com/hathia-devaal/?unapproved=232171&moderation-hash=92f95ecfe5c405b271f850cc024e3999#comment-232171
https://www.advocatearound.com/australia-accident/the-salvation-army-employment-plus-0a16097/
http://www.9wanli.net/home.php?mod=space&uid=815170
http://worldnewsnetwork.co.in/seven-safari-tricks-on-ios-you-might-not-know-mac-rumors/?unapproved=2913852&moderation-hash=20e85d6217623af40a701e55e482a6b7#comment-2913852
https://www.diariocolatino.com/evo-pide-que-mision-internacional-garantice-comicios-en-bolivia/?unapproved=106765&moderation-hash=01c7c4f0bf648b1ac854ad59e7334630#comment-106765
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lchyoFeasp 2020-04-10 17:56
quick loans rates quick safe loans quick loan bad credit quick loans quick business loans for startups

50000 quick loans quick loans no credit check same day [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans quick loans home quick loans direct

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wvnhbFeasp 2020-04-11 21:04
easy ways to make money ways to make money on the side make money how to make money hobbies that make money

make money fast how much money does pewdiepie make [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home ways to make money best ways to make money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jvohwFeasp 2020-04-12 02:18
where did nancy pelosi make her money homemade items that make money work from home quick ways to make money how to make money on instagram

how did mark cuban make his money best way to make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money on twitch how much money can you make on disability

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mqjqaFeasp 2020-04-12 17:10
make money now hobbies that make money work from home ways to make money fast ways to make money

make money on the side how did jeffrey epstein make his money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make fast money online how much money can you make on disability

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ikmdnFeasp 2020-04-13 12:13
how to make money selling drugs how to make money on twitch work from home how to make money selling drugs how much money does pewdiepie make

how did jeffrey epstein make his money how much money can i make on social security [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money make money taking surveys best way to make money online

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lyyeqFeasp 2020-04-14 12:33
homemade items that make money make money work from home how do you make money on youtube how does craigslist make money

how to make money online from home how to make money from home make money ways to make money fast how to make money at home

https://dogruclu.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-14 15:22
https://cbdoilwalmart.com/ cbd oil online cbd tinctures buy cbd buy cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # klmmqFeasp 2020-04-15 06:14
how to make money without a job how to make money online work from home how to make money with bitcoin ways to make money at home

make money online quick ways to make money work from home how much money does pewdiepie make how does robinhood make money

http://my-manual.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tfyypFeasp 2020-04-15 23:40
hobbies that make money how to make money at home make money how to make easy money how did jerry jones make his money

how to make money online from home woodworking ideas to make money make money make money ways to make money from home

http://www.bpx-mgn.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd