STRONA ARCHIWALNA

Weekendowo o samicach - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

niedziela, 17 czerwiec 2012 16:53

Weekendowo o samicach

Napisał 

Uwielbiam oglądać Kasię Stankiewicz w teledysku "Marzec". Piosenki tej należy słuchać w stanie wyciszenia, wtedy ukazuje nam swoje drugie dno, w głębi ukryte piękno, wrażliwą ironię. Pani Kasia bardzo mi się podoba, uwielbiam jej głos, twarz, jest taka czuła, kobieca, delikatna, ciepła... albo to tylko maska. Oglądając jej teledysk, w mojej głowie przewijały się różne teorie próbujące opisać Panią Kasię, a każda teoria zależna była od aktualej mimiki twarzy. Śmieszne, każda ocena jej osoby była inna, w zależności od układu mięśni na twarzy którą ona sama kontroluje, co oznacza że myślałem i czułem tak jak chciała Pani Kasia, a to mi się bardzo, ale to bardzo nie podoba, gdyż kierować takim pięknym stukilowm ciałkiem, pragnę egoistycznie tylko ja sam.

Zaśmiałem się więc sam do siebie, po czym słusznie uznałem że nie wiem kompletnie nic na temat tej kobiety. Wszystko co wydaje mi się że wiem, to tylko moje własne hipotezy, oparte na własnych doświadczeniach. Blondynka mnie rzuciła? suka. Ja rzuciłem rudą? nudziara. Brunetka mnie zdradziła? puszczalska. Na tej żałośnie małej ilości wiedzy oceniam zupelnie niezależną autonomiczną jednostkę. Co ta skromna ilość prywatnych interpretacji moich doświadczeń ma wspólnego z Kasią Stankiewicz? nic drodzy Państwo. Wszystko co sądzimy o świecie, znajomych, innych ludziach, to własnie takie niewiele warte śmieci. Ale nie zawsze. Jeśli ludzie są nieświadomi, żyją zgodnie z pewnymi wzorcami kulturowymi, aktualnymi modami, więc sporo można o nich wiedzieć, można nawet z sukcesami taką wiedzę wykorzystać. Tylko że to nie jest wiedza o tym człowieku, a o tym w jaki sposób jest on uwarunkowany. On sam nawet nie wie kim jest, nie chce tego wiedzieć, chce oglądać telewizję, jeść, żyje marzeniami o kopulacji, bogactwie i tym że inni będą go podziwiać. Gdy to się nie udaje, ucieka w marzenia, narkotyki, alkohol, obżeranie się, trolowanie w internecie, zakupomanię i szereg innch kompulsywnych zachowań, które ukrywają jego prawdziwą istotę w gąszczu chaotycznych informacji i działań. Żyje nieświadomie, nie chce brać odpowiedzialności za swoje życie, więc bardzo chętnie wzięli ją inni, którzy pasożytują na takich ludziach. Człowiek różni się od krowy tym, że ma umysł. Jesli go z własnej woli nie używa, a żyje tylko jedzeniem i wypróżnianiem jak mućka, podobnie jak i ona będzie traktowany.

Jak nas ktoś potraktował, tak samo projektujemy nasze wspomnienia na innych ludzi, tak widzimy świat, przez mgłę, jak w gorączce, silnej malignie. Dlatego znane przysłowie mówi "z kim przestajesz takim się stajesz". Przyjaciół dobiera się starannie, gdyż przesiąkamy ich przekonaniami. Zasadą jest ża najbardziej dominująca osoba w grupie, "zaraża" inne swoją wizją świata, przekonaniami, poglądami. Dlatego przyjaciół dobieraj niezwykle starannie, a w razie możliwości niech będą mądrzejsi i bardziej świadomi niż Ty. To bolesne wiedzieć że jest się w jakiejś relacji tą słabszą osobą, niemniej kiedyś powiedział mi pewien bokser, mój znajomy, kiedy to chciał się ze mną bić na rękawice, a ja się bałem - najlepiej się nauczysz od znacznie od siebie lepszego. Nie przekonał mnie, wizja rozbitego nosa była dla mnie znacznie bardziej przekonująca niż majacząca gdzieś w oddali, bokserska wiedza. A jest o co się bać, to nie tylko nos a mój image społeczny. Mam duży nos, a Panie uważają że duży nos oznacza duży... nie walczę z tym stereotypem. Milczę wyniośle.

Przyjemniej jest mieć znajomą osobę, która mniej reprezentuje niż my. Można wtedy poczuć się mądrzej, można wydawać polecenia, porządzić, odprężyć się, skosztować w mikroskali uroku władzy. Ale coś za coś, jest przyjemnie, ale w zamian za to równamy do poziomu tej osoby, czyli umniejsza się coś w nas. Osoby z niską samooceną, zawsze będą dążyć do przyjaźni z osobą która w jakiejś dziedzinie mocno im ustępuje, wtedy czują się bezpiecznie. Jeśli czujesz się przy osobach znaczących gorzej, umniejszony, oznacza to że masz niską samoocenę, co jest dla Ciebie wielkim obciążeniem.


Kasia jest super. A przynajmniej tak mi się to przedstawia w mojej głowie. Nie wiecie może czy Kasię kręcą bezrobotni, otyli faceci którzy lubią jak kobieta im usługuje? bo jeśli tak, to jestem do wzięcia. Warto się więc śpieszyć Pani Kasiu bo inne sprzątną mnie Pani sprzed nosa! szybko! oglądałem na youtube jak w 1995r Pani Kasia walczyła w "szansa na sukces", a Pan Mann opowiedział parapsychologiczny kawał. Ambitna, świetnie śpiewała, żywa, pełna energii, żądzy sukcesu. Ja w jej wieku ukradkiem waliłem konia przy catsie i czytałem horrory (wydawnictwo amber, pierwszy horror to fungus, potem kraby ludojady i inne wspaniałe książki, w tamtym czasie przeczytałem wszystko co było na rynku) Z czasem każda żądza sukcesu przeradza się w depresję i cynizm, gdy umysł uświadamia sobie że sukces miał dać spełnienie, a jak go nie było tak nie ma.

Kobiety są społeczne, opinia innych jest dla nich niezwykle ważna. Jeśli widzą że inne kobiety lubia faceta, same uznają go za atrakcyjnego. Stąd taki szał na muzyków. Na koncercie biologia kobiety szaleje, tysiące lasek uwielbia i piszczy na widok jakiegoś obszarpańca który wyje do mikrofonu. Więc i ona piszczy do niego. To jak z szefem, szefowie są uważani przeważnie za sex facetów, gdyż kobiety widzą jak inne kobiety są uległe wobec szefa.

Kobiety mnie pociągają, ale też i przerażają. Nie tyle chodzi o to jakie są, czyli jak bardzo męska uroda, atrakcyjność i kwestia finansowa w szerokim tego słowa znaczeniu (praca, perspektywy na przyszłość itd) mają wpływ na kobiecy wybór, ale także to że miłość jest w pewnym sensie oszustwem natury i biologii. Gdy diler Cię za darmo naćpa pierwszymi działkami, byś później okradł rodzinę z ostatnich pieniędzy by mieć na coś do żyły, to wiadomo, skurwysyn i do więzienia z takim. Ale jeśli ludzka biologia przy atrakcyjnej kobiecie napycha Ci krew hormonami i sprawia że jesteś naćpany po uszy, to ludzie piszą o tym wiersze, erotyczne powieści, powstają filmy przy których miliony gospodyń domowych lepią pierogi i płaczą. A przecież narkotyki zamieniają człowieka we wrak, ruinę, a niespełniona miłość wcale nie jest zdrowsza. Samobójstwa miłosne, morderstwa z miłości, alkoholizm, wejście w narkotyki, nieszczęście do końca życia. I takie naturalne narkotyki miłosne są legalne, a szkodzą bardziej niż każda inna trucizna.  Ludzie dzielą się na tych co marzą o naćpaniu naturalnymi narkotykami, oraz tych którzy są nimi właśnie naćpani.

 

Nawet umierając z uśmiechem na ustach wspominasz stan nawalenia - albo z bolesnym grymasem. najczęściej z tym drugim. Stan naćpania miłosnego trwa do dwóch lat. W tym czasie masz spłodzić dzieci, a potem trzeźwiejesz, patrzysz na swoją kobietę... i pytasz sam siebie, gdzie ja miałem oczy? może zadzwonić do greenpeace żeby zabrali stąd tego wieloryba? lepiej uważaj, naćpany wziąłeś ślub, nic już nie jest Twoje, wieloryb zabierze Ci wszystko legalnie. Ot, narkotyki. Po tych od dilerach robisz awanturę i budzisz z dziwnie bolącym tyłkiem, rozbitą twarzą i bez zębów w śmietniku, a po narkotykach naturalnych budzisz się w łóżku obok kobiety która Cię brzydzi. Takie są skutki odurzania się. Niemal każdy aktor z Hollywood stracił fortunę gdyż po naćpaniu się naturalnym narkotkiem podejmował szalone decyzje, ale tęsknota za tym stanem jest tak wielka, że znowu chcą się naćpać. I znowu tracą część majątku. Świat oszalał na punkcie naturalnych narkotyków, świat ma po nich kaca, permanentnego. Świat nie kręci się koło cycków jak się mawia, tylko wokół narkotyków których produkcję te cycki uruchamiają w naszym kochanym ciałku. Kochasz te cudowne ciało swojej dziewczyny... a czy wiesz co mi powiedział znajomy chirurg? zdarza się że człowiek ma zablokowane jelita, np. guzem. Po pewnym czasie człowiek zaczyna wymiotować gównem. Tak po prostu, otwiera usta a z nich wydobywają się wszelakie różności w dużej ilości. Bierze się wtedy takiego człowieka na stół operacyjny, rozcina brzuch, jelito, a z niego wydobywa się ręcznie kilkanaście kilogramów skarbów do wiadra. Praca uszlachetnia, szczególnie praca chirurga.


To my stworzyliśmy kobiety takimi jakimi są. To nasza wina że są takie obłudne. Mężczyzna zalicza co podejdzie pod karabin, a kobieta chcąca seksu, jest traktowana z pogardą, nienawiścią, nazywana szmatą, kurwą, dziwką. Kobieta musi się kryć z seksem żebyś jej nie uznał za złą, więc kobieta zaczęła udawać porządnicką. Wtedy facet narzeka że nie chce mu dać dupy, ale jakby dała - puszczalska dziwka. Tak źle i tak niedobrze. Faceci też są popierdoleni i to zdrowo, oraz pełni samczej obłudy & hipokryzji.


Mamy fajnego faceta, który ma wysokie poczucie własnej wartości, ma swoje zainteresowania, pasje. I oto zdarza się, że poznaje kobietę, zakochuje się, często z wzajemnością gdyż kobiety czują pociąg do facetów którzy coś sobą reprezentują, są kimś w sensie nie tylko społecznym ale i osobowościowym... i wszystko się rozpada. Facet który miał jaja z nierdzewnej stali, zamienia się w znerwicowanego, zazdrosnego, emocjonalnego menela. Traci pasje, unika przyjaciół, żyje tylko życiem swojej kobiety. Ale ta kobieta zakochała się w nim dlatego że był sobą, był silny, niezależny, miał swoje zdanie i umiał je bronić, nie ulegał innym wpływom, po prostu był silny. Ale zmienił się, zmutował w coś okropnego, na pewno to znacie ze swojego życia. Książe przemienił się w żabę, kobieta go opuszcza, facet jest załamany, zaczyna pić. Potem zaczyna się przy wódce smęcenie że wszystkie kobiety to kurwy, nerwowe spojrzenie na kolegę i dodanie że wszystkie oprócz naszych matek i babć, po czym znowu opuszcza wzrok, wypija kielonka po czym od nowa zaczyna się narzekanie na kobiecy ród.Nie tędy droga wiedzie do kobiecych serca wrót.Facet ma być facetem. Masz mieć swoje zdanie, swoją osobowość, swoje pasje i zainteresowania. Masz ochotę na kobietę, ale nie jest Ci ona niezbędna do życia. Niezbędne jest powietrze, woda jedzenie i ciepło.  Wszystko inne to dodatki dające różnego rodzaju przyjemność. Musisz nauczyć się czerpać przyjemność z własnego towarzystwa, gdyż inaczej zawsze będziesz jak rzep, przylepisz się, a inni będą Cię z pogardą strząsali. I zapamiętaj sobie jedno czytelniku - jeśli kobieta nakazuje Ci zerwać z przyjaciółmi, jeśli to zrobisz, jesteś cipką i Twój upadek jest bliski. Żadna kobieta nie będzie szanować mężczyzny który rezygnuje ze swojego życia dla niej. Nie wierzysz mi? Twoje kochanie nigdy tak nie zrobi? to obserwuj swoje kochanie uważnie, jak z czasem zacznie być coraz częściej rozdrażniona, nerwowa, tu krzyknie, tu się obrazi, tu przyleje... nie zatrzymasz tego procesu, tylko Twoje męskie jądra mogą być tamą kobiecej ekspansji. Zatrzymaj ją w imieniu męskiego rodu, męskiej cywilizacji. Bądź po prostu sobą, bądź facetem, jeśli coś deklarujesz, nie zmieniaj zdania, nie zmieniaj się dla kobiety. To taka gra, kobieta marzy że Cię zmieni, ale jak Cię zmieni to poczuje do Ciebie pogardę. Kobieta marzy o szczęściu którego dozna gdy się zmienisz, ale gdy zmieni, poczuje rozdrażnienie, niepewność. Nie ma szczęscia, gdzie się podziało? obarczy Ciebie winą za brak swojego szczęścia. Nie dopuść więc do tego by tak strasznie cierpiała. Niech Cię zmienia, ale niech nigdy tego nie dokona.

Atrakcyjni mężczyźni, robią wszystko by rozsiać jak najwięcej swoich genów, zapłodnić jak najwięcej samic. To jest nasz męski, tryskając testosteronem biologiczny cel życia. Zapładniać. Umieszczać swoje nasienie w smacznych, urodzajnych brzoskwiniowych sadach.

A co mają zrobić Ci mniej atrakcyjni? mają przechlapane. Pozostaje im siedzieć prz komputerze, patrzeć na piękne kobiety i ... wyobrażać sobie rozsiewanie genów. Ale oprócz genów istnieją także memy. Siedzę przed komputerem, piszę a kobiety to czytają. To w nich zostaje, a nawet zapuszcza korzenie. Satysfakcja? tak, jak najbardziej. Raz genem, raz memem w samice :)


Czytany 10451 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:12
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # rollex11 download 2018-10-17 23:19
Farmville can be challenging, therefore it might be best for older kids or even young teenage years.
The easiest way to try is by placing website on a traffic directory.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2018-10-19 04:11
Give them exactly points they want at the same time website
traffic will help to increase. Use words that are targeted
towards your readers emotions. Cheap hosts has few
security measures compared to dedicated or shared wow realms.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-11-03 01:57
Hi there to all, how is the whole thing, I think
every one is getting more from this site, and your views are nice in favor of new users.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2018-11-03 11:58
You have made some decent points there. I checked on the internet for more info about the issue and found most individuals will go along
with your views on this website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestGarry 2018-11-06 00:58
I have noticed you don't monetize your website, don't waste
your traffic, you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any
type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino manager 2018-11-06 11:15
No matter how many other players are at the table with a person have individual to beat - the dealership.

There must be quite a blow indeed if you lose and won't have
adequate back- .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2018-11-06 14:01
It's amazing in favor of me to have a web page, which is beneficial
in favor of my know-how. thanks admin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2018-11-26 10:56
It's really a great and helpful piece of information. I am happy that you shared this useful information with us.
Please keep us informed like this. Thanks for sharing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 test id 2018-12-06 03:48
Hi there! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I
truly enjoy reading your blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/ forums that deal with the same topics?
Thanks a ton!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino 2018-12-14 05:13
After looking into a number of the blog posts on your blog, I truly like
your technique of writing a blog. I book marked it to my
bookmark webpage list and will be checking back soon. Please check out my web
site too and tell me what you think.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-01-02 20:46
To lift content from another source and claim
it when your creation is named plagiarism. On page - Order from you
again factor the following is to use product descriptions for your on page content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-06-03 13:54
That's right, totally 100% free that is so powerful.

You have set up your blog and in the market to always be posting something to the house.
It is additionally an excellent technique to generate web traffic to a website.Check out my web site - joker123 casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokep terbaru 2021 2021-06-24 10:32
Right here is the riɡht site for everуonee who really wantѕ
to understand this topic. You know so much its almo᧐st hard to argue with you (not that I personally would
want to…HaHa). You definitely put a brand new spin on a topic that's been discussed for a ⅼong time.
Wonderful stuff, just wonderful!

Look into my homepаge - bokep terЬaru 2021
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://167.99.31.97 2021-06-30 23:57
Pretty sectіon of content. I just ѕtumbleԁ upon your website ɑnd in accessiⲟn capital to assert
that I get in fact enjoyed account your blog poѕts. Any way
I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently
quickly.

Here is my web site - http://167.99.31.97
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vidio Sex Geil Porno 2021-07-01 06:29
Good day! Ꮃould you mind if I share your blog witһ my
myspace group? There's a lot of people that I think wⲟuld really appreciate your content.
Pleaѕe let me know. Many thanks

Here is my page; Vidio Sex Geil Porno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # roccos Amateur 2021-07-08 02:43
I really like it whеn people ցet togther and share thoughts.
Great blog, keep it up!

Feel free to visit mү web site -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd