STRONA ARCHIWALNA

Inteligentni nie zaliczają - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

sobota, 30 maj 2015 22:20

Inteligentni nie zaliczają

Napisał 

Wielu chłopaków skarży mi się, że dziewczyny nie lubią inteligentnych. Wprawdzie mówią że lubią, ale w istocie wybierają tych nieco mniej bystrych. Tak, to prawda. Zamiast potępiać nasze słodkie Panie, warto zrozumieć dlaczego tak czynią. Zrozumieć - i wybaczyć, pokochać, ale nie dać się wykorzystać.

Trzeba... zapierdalać

Ludzie utożsamiają szczęście z dobrym zawodem, społecznym poważaniem, szacunkiem, ładnym domem, mocnym autem, partnerem, dziećmi. By to osiągnąć, trzeba mocno wejść w istniejący system, włożyć sporo pracy i czasu; trzeba przede wszystkim chcieć tego - i mieć motywację by do tego dążyć. Trzeba - jak mówi proletariat - ostro zapierdalać, sprzedać się jakiejś partii, układowi. Sporo takich ostrych chłopaków jest na braciasamcy.pl, miejscu na pewno nie dla hołoty. Prawnicy, architekci, lekarze, weterynarze, artyści...

A człowiek ponadprzeciętnie inteligentny, dostrzega że nasz system to szaleństwo. Pal licho gdy nie umie pięknie mówić czy ładnie pisać - wtedy będzie pogardzanym dziwadłem, odmieńcem, no chyba że inteligencja zapewni mu dobre dochody, wtedy będzie podziwiany - dopóki najbliźsi nie pozbawią go pieniędzy, jeśli się da nabrać na ich grę. Gdy jednak umie sensownie przekazać swoje spostrzeżenia innym ludziom, ci którzy wierzą w system albo dzięki niemu prosperują, zaczynają nienawidzić szkodnika psującego wygodną wizję świata, bądź świetnie prosperujący biznes.  

I się zaczyna.

Inteligentni przepadli bez wieści

Luther King, Gandhi, Jezus, Budda, Bruno, Sokrates... to wszystko byli ludzie, którzy dzięki swej inteligencji zrozumieli, jaką społeczeństwo prowadzi ze sobą grę, jak samo się oszukuje. Przejrzeli te wszystkie gierki, biznesiki, rolę religii w uciszaniu lęków, które mogą doprowadzić do wielkiej wiedzy i szczęścia. I jak skończyli? Wyśmiewani, pogardzani, zakatowani. Tłum opluwał i nienawidził, czasem gdy mógł - brutalnie kamieniował, krzyżował, truł, nawet palił żywcem w imię Boga miłości, gdy odszczepieniec głosił że ziemia jest kulista. Sami Państwo przyznają, że takiego świętokradztwa pobożny, szanujący swą wiarę człowiek nie mógł puścić koło uszu. Skoro kapłani będący przedstawicielami Pana Boga mówili że ziemia jest płaska, to taka jest. A sprawdzać nie wolno, bo zbawiony zostaje ten kto nie widział, a uwierzył. Więc ten który sprawdził, pójdzie do piekła na wieki, a ci którzy go spalili, prosto do nieba. Sprawiedliwe!

I kobiety o tych zasadach instynktownie wiedzą. Wyssały to z mlekiem matki. Każda chce by jej potomstwo miało dobre życie. Dobre - czyli żeby dziecko się ustawiło w społeczeństwie, korzystało z przyjemności które ono daje. Do tego wystarczy pewna bystrość, świadomość że studia prawnicze, dobra praca, ładna kobieta i dziecko da szczęście, że nie wspomnę o fotografowaniu pięknych chwil na fejsie. A jak nie daje, zostają delegacje i kochanka na boku, czasem ostre ciągi alkoholowe by zapomnieć; ale gdy jest etykietka, dobry samochód i garnitur, ludzie na takie drobnostki nie zwracają uwagi. Wysoko funkcjonujący alkoholik, cały w wymiocinach i kale jest ukryty na melinie, jest niewidoczny, ma społeczną czapkę niewidkę - społeczeństwo natomiast widzi charyzmatycznego lekarza, wypsikanego drogimi perfumami, którego słowo jest prawem. Widzi dobrze ubrane dzieci chodzące do elitarnych szkół, piękną małżonkę - ale nie widzi presji i pogardy, którą na nich wylewa autorytet. Nie widać jak niszczy siebie, a także rodzinę; plebs nie widzi nieszczęścia, tragedii którą przeżywają dzieci człowieka sukcesu - biedni sądzą, że skoro dzieci mają drogie ubrania i pełne żołądki, są szczęśliwe. Ale dziecko nie potrzebuje wiele jedzenia, natomiast trzeba mu dużo miłości, akceptacji i dobrego wzorca. Biedni wcale nie są w tym temacie lepsi - dziecko jak magnetofon, przejmuje wszelkie ich kompleksy i zahamowania, wprowadzając je w następne pokolenia. I tak klątwa idzie przez siedem pokoleń (według biblii), aż "czarna owca" rodzinna jej nie złamie, nie zniszczy.

Sukces, czyli najczęściej ułuda

Mistrzowie wizerunku zewnętrznego, zapewniający o swym luzie i życzliwości, robiący piekło w każdej relacji w którą wchodzą. A ja mam te szczęście w nieszczęściu, że wielokrotnie takie obrazki dla plebsu porównywałem z tym, co powinno być zakryte dla otoczenia. Dlatego zanim uruchomię swój podziw, pięć razy się poważnie zastanowię. Zbyt wiele razy mnie zwodzono i oszukiwano ładnymi obrazkami.

Wysoka inteligencja sprawia, że te "światowe" cele wydają się tylko ułudą - kobieta zdradza (bo brak emocji, nie czuje "tego czegoś") albo po ślubie jest wiecznie niezadowolona (miał dać szczęście, nie dał), kochany dzidziuś wyrasta na agresywnego dresiarza, pracę jak i życie można stracić w każdej chwili. I gdy człowiek to sobie uświadamia, robi jak Budda - zostawia "dobre życie", by zrozumieć kim jest, co robi na tej pędzącej w kosmicznej pustce planecie, jaki jest sens jego istnienia? Taki człowiek potrzebuje ciszy, wejrzenia w swoje wnętrze - ciężko go zmotywować do harówki w korporacji, kolejnych studiów, czyli skierowania uwagi na zewnątrz zamiast do wewnątrz. Pozostaje wyśmiewanie, obelgi, lżenie - i zwierzęcy strach o utratę żony, dziecka, pracy. Strach od rana do wieczora, nasilający się w trakcie bezsennych nocy, obawy przemieniające w agresję, prostactwo, buractwo i zawał serca przed pięćdziesiątką.

Uciec od płaczącej samicy...

Kiedyś to przeklinałem, ale teraz za to dziękuję. Pewna Pani z którą byłem blisko, miała faceta który opuścił rodzinę by się "oświecać". Wtedy uznałem go za frajera, ale dziś, zwłaszcza gdy zrozumiałem jak Pani mną manipulowała - mam go za autorytet. Pani uznała go za egoistę, ale sama bezwzględnie go wykorzystywała by poczuć szczęście. I gdy zrobiła wszystko co otoczenie wmawia młodej kobiecie - ślub, dzieci, dom, drzewo - szczęście nie przyszło. Ona uznała że jej harujący w pocie czoła samiec jest temu winny, a samiec uznał że warto zrozumieć jaki jest sens własnego istnienia. A jakie miał wyjście? Pracował do granicy swych fizjologicznych możliwości, bo Pani płakała że przez brak pieniędzy jest nieszczęśliwa. Ile mógł znieść? Musiał uciec... Ileż ja takich historii słyszałem... wiedzę o zasadach dotyczących ludzkiego szczęście i nieszczęścia, zawarłem w książce "Stosunkowo dobry".

Panie nie chcą do tego dopuścić. I nie dopuszczają - dlatego właśnie naprawdę inteligentni nie "zaliczają". Pani zamiast pożądania czuje obrzydzenie, sprawa zamknięta. Natura do tego nie dopuszcza. Dlatego prostacki, wulgarny, nie umiejący liczyć do stu zalicza, a Ty nie. To nie porażka, a komplement. Natura to siła, której zależy na spłodzeniu niewolników - a nie na ich szczęściu. Liczy się masa, szansa na przetrwanie, a nie spełnienie osobiste człowieka. Jeśli kobieta nie czuje na Twój widok pożądania, chęci oddania Ci swego ciała - nauczono Cię traktować to jako porażkę. Jednak jest to sukces, wielki sukces - natura uznała Cię za zbyt inteligentnego, byś mógł pracować na jej rzecz. Czyli być bezmyślnym gościem, który jak mówią młodzi, zapierdala w pocie czoła na kobitę, która robi mu rogi. Na tym polega oszustwo - przekonać frajera, że robi coś dobrego dla siebie, kiedy w tym czasie poświęca się dla oszusta, manipulatora.

Gry kobiet

Jest też druga motywacja. Inteligentny zaczyna rozumieć gry kobiet. Zaczyna widzieć jak ukrywają swoje pragnienia pod kloszem społecznie uznawanych słówek - więc jest śmiertelnie niebezpieczny. Nie można go oszukać, nabrać na dzidzię i małżeństwo - które ma dać szczęście. Mądry rozgląda się, i widzi że szczęśliwych brak. Podważa więc kłamstwo na którym zbudowano cywilizację - że rozmnażanie daje szczęście. Nie daje. Świat pełen zbrodni, spisków i kłamstwa, nie jest dziełem szczęśliwych ludzi, a pragnących władzy i dominacji. Pragnie jej tylko ktoś, kto z dzieciństwa wyniósł lęki i kompleksy. Szczęśliwy, akceptujący siebie człowiek, nie potrzebuje władzy i strachu poddanych.

Dlatego ja udaję głupiego jak but, chociaż podejrzewam że nie muszę wcale udawać. Po prostu jestem sobą. No i mam powodzenie.www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!


--------------------

Coaching ze mną KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 40840 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 31 maj 2015 00:13
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # KrzysiekZST 2015-05-30 22:53
"Natura to siła, której zależy na spłodzeniu niewolników - a nie na ich szczęściu." - Marek Kotoński

Zdanie które już stało się IKONĄ :)

Pozdrowienia od oświeconego :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2015-05-31 22:03
Jak na zdanie - ikonę, powinno być lżejsze, może zrymowane, a te jest toporne i ciężkie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # King 2015-06-01 08:24
"Szczęście" to program obiecujący nie wiadomo co,nie wiadomo kiedy,ale kurewsko dobrze się sprzedaje.Taki "wieczny orgazm" chyba...?
Albo coś jak judeochrześcija ńska obietnica "zbawienia".
Bullshit.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-30 23:02
niezły art, choć wydawać się by mogło że jakiś urwany, niepełny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Urupairu 2015-05-30 23:17
Marecki. teraz czas na Twoje zdrowie!!! Sto lat!!! Gul Gul poszło...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-8 # dawid& 2015-05-30 23:49
Marek czy nie uważasz że Twoja strona jest zbyt dostępna? Chodzi mi o to że zbyt dużo ludzi się dowie tej wiedzy, która jest w pewnym stopniu unikalna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # UwaznyObserwator 2015-05-31 07:25
Sądzę, że jak ktoś normalny tu wejdzie i przeczyta kawałek tekstu to ucieknie z krzykiem jakby przeczytał przed chwilą Biblię Szatana, albo tekst o ezoteryce. A kobiety powiedzą, że autor jest żałosny i aspołeczny.
Świetne zdjęcie z Fioną :DD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-05-31 22:10
Prawda wygląda tak, że na sto osób jedna poczyta dłużej, a reszta raczej uzna mnie za dziwaka, trochę walniętego. Ludzi lżących i nienawidzących jest w sumie bardzo niewielu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # brat 2015-05-31 09:49
Kompletnie nie ma problemu - możesz napisać totalnie wszystko i nie ma znaczenia jak bardzo prawdziwe to jest. To jak z tą informacją, że Ziemia nie jest płaska, jeżeli jest za wcześnie to i tak ścieknie po ludziach niezauważalnie. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # King 2015-05-31 12:03
Jesli mogę dorzucić trzy grosze, nie wydaje mi się,żeby na tej planecie było kiedykolwiek coś "prawdziwego".
Jak mawiał mędrzec - "nie szukaj Prawdy w świecie,który sam jest fałszem".
To wszystko taka zabawa "w mamę i tatę",ewentualn ie "w zaliczanie".
I jedno i drugie ma tyle wartości,ile temu przypiszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2015-05-31 22:15
Informacja którą przedstawiam, musi się o coś zaczepić. Zwykły człowiek nie uwierzy, bo ma zupełnie inną mapę w głowie od społeczeństwa.

A dlaczego ma być niedostępna? Wtedy rzadko kto by przyszedł, kilkunastu najbardziej zaciekłych, reszta by olała. Wprowadzenie na ecoego komci gdzie trzeba się zarejestrować, zlikwidowało je całkowicie - a przecież czyta kilkaset osób. Jeśli dla ludzi założenie konta na disqus jest barierą nie do przejścia, to co dopiero mówić o opłatach?

Wiedza jest - nie każdy musi skorzystać od razu. Wiele razy było tak, że ktoś przeczytał, uznał że głupoty, czasem mi napisał że jestem nienormalny - a za rok, dwa przepraszał. Naciął się, przypomniał że scenariusz zerwania był identyczny z tym co opisywałem, zafascynowało go to i wrócił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # EnemyOfTheState 2015-06-01 11:16
Cytuję Marek:

Wiedza jest - nie każdy musi skorzystać od razu. Wiele razy było tak, że ktoś przeczytał, uznał że głupoty, czasem mi napisał że jestem nienormalny - a za rok, dwa przepraszał. Naciął się, przypomniał że scenariusz zerwania był identyczny z tym co opisywałem, zafascynowało go to i wrócił.


Ja np. z początku czytając twoje felietony uważałem że jesteś trochę walnięty, cyniczny i lubisz wszystko mocno negatywnie koloryzować ale to było pisane tak ciekawym językiem że się wciągnąłem (uwielbiam twoje metafory :lol: ). Z czasem dokopałem się do tekstów o podświadomości, nawyku szczęścia itd. i zrozumiałem o co kaman z tym "kobieta szczęścia nie daje" itp., neurony zaskoczyły, żarówka w głowie się zapaliła i przewinęła się myśl "aha teraz rozumiem".

Najśmieszniejsz e jest to że z pierwszy raz z twoim tekstem spotkałem się kilka lat wcześniej (ten o miłości i pieniądzach) w komentach na onecie i mocno mnie zainspirował do poszerzania wiedzy na temat psychiki, manipulacji, podświadomości, neurobiologii itd. Też chciałem tak ładnie operować terminami jak tachyfilaksja czy habituacja. Dopiero z czasem zorientowałem się że był twojego autorstwa kiedy znalazłem go samczym runie, się zdziwiłem wówczas :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # brat 2015-05-31 09:41
No właśnie - natura. Kilka dni temu wszedłem do garażu i zobaczyłem, że pojawiły się tam mrówki. Wchodziły z niesamowitym zaangażowaniem przez szczelinę w murze. Czego one pragną? Namnożyć się do możliwie największej ilości. Po co? Bo to jest ważne, najważniejsze w życiu i już. OK. wyobraziłem sobie więc, że jestem byłym mrówkiem (w poprzednim wcieleniu) i odezwał się we mnie zew działania na rzecz mojego gatunku. A w obecnym wcieleniu mogę wiele. Zaczynam działać więc dla "swoich" - byliby ze mnie dumni. Tworzę idealne warunki klimatyczno-byt owe w garażu rozkładam tony pokarmu. Efekt po kilku miesiącach - otwieram wrota garażu i wysypuje się ściana miliardów mrówek - JESTEM SZCZĘŚLIWY! :) Oczywiście kwestią czasu jest, aż to "szczęście" nieuchronnie minie. Bo przyjdzie choroba, pożar, inny gatunek odżywiający się mrówkami, powódź albo spadnie meteoryt...
To samo analogicznie wyobrażam sobie, że mógłbym zrobić dla naszego gatunku, nawet uściślijmy dla np. katolików. Wyobrażacie sobie zachwyt tego środowiska nad moją wspaniałą osobą?:) Jako lider tworzę idealne zasady i warunki do tego abyśmy mnożyli się jak króliki. Zalewamy wkrótce całą Europę, wylewamy się na świat. Z czasem zaczyna siłą rzeczy brakować na Ziemi miejsca, zasobów ale co tam... To jest z jakichś powodów najważniejsza rzecz w naszym życiu:) Nie wiem dlaczego nasze drogie Panie są tak skromne i małostkowe, zazwyczaj uważają za szczęście to strzelenie sobie dwójki - trójki dzieciaków, dom z ogródkiem, jak można być tak płytkim i przyziemnym?;P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # King 2015-05-31 12:06
Nasze Panie to strazniczki Matrixu,podatne na wszelkie społeczne i religijne programy.
My z kolei jesteśmy niewolnikami cipek.
I wszystko na temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # x 2015-05-31 18:02
czyli jesteśmy głupsi niż te kobiety...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Dawid 2015-05-31 12:33
Dobry artykuł i sama prawda ale niestety tak świat jest zbudowany.W tym całym szaleństwie warto być sobą i nie oglądać się na innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Widmo Geniusza 2015-05-31 20:53
No wreszcie najpoważniejszy temat poruszony. Tylko z jednym się nie zgadzam Marek...Wybaczy ć, wybaczyć, wszystko wybaczyć. Jakby tak wszystko wszystkim wybaczać to świat byłby rajem na ziemi dla kłamców, oszustów, degeneratów, wyzyskiwaczy, zbirów, przestępców i innych szumowin. Mam nadzieję, że przez wybaczanie nie rozumiesz braku wyciągania konsekwencji. Kobiety mają prawo lecieć na co chcą i to jest neutralne, ale kłamstwa, że lecą na coś na co nie lecą to już nie jest złe i nie można powiedzieć, że trzeba im wybaczyć, bo właśnie przez to, że kobity tak kłamią obecnie tysiące mężczyzn, którzy nie czytają samczegoruna, albo mojego tematu tkwią w nieświadomości przez te kłamstwa i zamiast iść w dobrym kierunku jeszcze się pogrążają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-05-31 22:09
Wybaczyć po to, by nie zatruwać się negatywnymi emocjami. Szkoda życia na nienawiść, czyli utrzymywanie w sobie złych emocji, które mnie zniszczą - a nie złą kobietę.

A jeśli za coś jest kara, niech będzie, jasna sprawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # King 2015-06-01 08:30
Kobiety nie są "złe",to nasze przekonania na ich temat były/bywają/są błędne.
Więc raczej trzeba wybaczyć SOBIE,za wcześniejszą głupotę lub brak rozeznania w temacie.Bo co kobieta ma wspólnego z naszym brakiem świadomości ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-06-01 19:10
Yyyy...np. kłamanie na każdym kroku, że liczy się charakter, wnętrze, inteligencja i bronienie tej tezy potokiem spazmów i wrzasków? To trochę wprowadzające w błąd, nie sądzisz? One w bardzo dużym stopniu pogłębiają tymi kłamstwami utrwalanie się tych niewłaściwych wzorców w facetach. Jak się od małego słucha od samych kobiet, że trzeba być mądrym, oczytanym i spokojnym, a przede wszystkim inteligentnym, a potem jarzy się, że coś jest nie tak, ale w dojrzałym życiu kobiety rzucają tymi samymi pustymi frazesami i kłamstwami w facetów, bo liczy się przede wszystkim dobre serce i charakter, a na bycie z recydywistą zawsze znajdzie usprawiedliwien ie. Słuchanie takich kłamstw z zewnątrz nie sprzyja uwalnianiu się od nieświadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # King 2015-06-04 10:09
Jak dostaniesz raz i drugi od takiej kłamczuszki to albo sie obudzisz albo zostaniesz matołem.
Ale żeby to rozgryźć musisz tego doświadczyć na sobie.Więc moze to działać jako impuls do przyjrzenia się swoim uwarunkowanym reakcjom i poglądom.Zawsze trzeba szukać pozytywów,narze kanie na to CO JEST,nigdzie nas nie doprowadzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2015-06-01 08:11
Nagrałem dla was i wszystkich facetów specjalny materiał zawierający straszną prawdę. :sad: Przepraszam, że stawiam was przed tak trudnym faktem, ale nie mogłem tego dłużej ukrywać: patrz.pl/filmy/id/1307835
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-06-01 08:54
To jesteś Ty, Widmo Geniusza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ! 2015-06-01 12:32
Widmo, tylko trochę upalony :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # White Dwarf 2015-06-01 13:27
Kolejna historyjka z życia wzięta, drodzy radiosłuchacze : )

W liceum miałem dziewczynę, historia była dość świeża, więc chciałem jej zaimponować. Intelektem, bo byłem inteligentny. I oczytany. Aha, jeszcze jej nie ruchałem, drobne rękoczyny w szatni, to wszystko. No więc poszliśmy, jako ludzie kulturalni do Muzeum Narodowego na wystawę obrazów holenderskich o tematyce biblijnej. Jako że znałem się trochę na malarstwie oraz byłem obkuty w Biblii, opowiedziałem panience przy każdym obrazie historyjkę którą przedstawia. Z koneksjami i konsekwencjami. Było miło, oczy jak 5 złotych, w majtkach zapewne kisiel, lecz jako człowiek kulturalny sprawdzać nie chciałem, przynajmniej w muzeum. Zwłoka okazała się jednak pomyłką. W weekend klasa jechała na wycieczkę z noclegiem na którą ja jechać nie mogłem. Poleciłem panienkę opiece najlepszego kumpla i pożegnałem błogosławieństw em. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ten zaposiadł ją na tej wycieczce : ) Nawet się z tym nie kryli i zaczęli być parą. W ten sposób straciłem dziewczynę i kumpla. O naiwna młodości! On nie prawił jej historii, nie szafował erudycją, po prostu był we właściwym miejscu i czasie. Jakie to proste!
Wiele lat później spotkałem ją w sklepie AGD. Była sprzedawczynią. Nie poznałem, bo się roztyła lekko. Pozniej zajrzałem na profil w NK. Dwoje dzieci, stabilizacja. Odetchnąłem z ulgą, wspominając tamtą historię, to mogłem być ja...


>> Zrozumieć - i wybaczyć, pokochać

A nie, nie... Teraz to ja mam swoje chwilę satysfakcji, wolny, wciąż młody i w dobrej formie. Patrząc na te starzejące się cipy, zniszczone codzienną tyrką, mężem - idiotą i ogólnie realizacją marzeń oraz snów.
I satysfakcji mej nie oddam :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-06-01 13:46
Pierdoleniem o mądrych rzeczach i chęcią zaimponowania swoim intelektem tak naprawde wiele nie zdziałasz. Wiem, bo sam kiedyś byłem ciemny jak tabaka w rogu i próbowałem do czasu delikatnie stosować takie metody.

Opowiadałem np. jednej Paniusi o filozofii germańskiej i syjoniźmie, leżąc na ławce z głową na jej nogach, a ona głaszcząc mnie po włosach, patrząc prosto w moje oczy, beznamiętnym, obojętnym wyrazem, powiedziała mi, powoli i spokojnie:

"- Miś, ale Ty pierdoły sadzisz."

Sam widzisz, to nie tędy droga, pomimo że laski mówią co innego. Niech sobie plotą, Ty patrz zawsze tylko i wyłącznie na czyny, nic więcej. Słowa wyłapuj jednym uchem, przepuszczaj przez ogromny filtr i wypuszczaj drugim uchem pozbywając się treści szkodliwych ze swojego mózgu.

Twój kolega po prostu był konkretny, zdecydowany i nie wdawał się w żadne zbędne dywagacje. Wziął co chciał i tyle, a ona to wyczuła i mu się oddała. Jesteśmy tylko zwierzętami. Żadne smęcenie o intelekcie, umyśle itp. ze strony bab tego nie zmieni. One muszą tak mówić, bo tego również oczekuje od niego społeczeństwo, a poza tym ich życie to jedno wielkie kłamstwo i ściemnianie.

Z perspektywy czasu, możesz tylko pogratulować sobie wyboru. To Ty jesteś w tym momencie wygranym, a nie myśląca cipskiem kobita.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # White Dwarf 2015-06-01 19:27
No, to było daaaaawno temu, wiele się zmieniło w moim podejściu do kobiet :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2015-06-02 07:56
Ale teraz wchodzisz w to z zupełnie innej pozycji. Niesamowite jest to jak ta pozornie nieprzydatna w życiu jakaś wiedza i zainteresowania potrafiły wielu fajnym chłopakom tyłki ocalić... największym fizjologom się nie śniło;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-06-02 09:34
Mi również. Dzisiaj, widząc jak po latach wygląda laska która dała mi dawno temu okropnego kosza, mimo oficjalnie deklarowanej neutralności wyznaniowej, padam na kolana przed stwórcą i dziękuję mu pokornie za to, że jestem i byłem na swój sposób nieatrakcyjny dla ślicznotek i za to że los nie związał mnie żadną umową cywilno-prawną ani co gorsza wspólnym majątkiem czy potomstwem z niestabilnymi emocjonalnie stworzeniami.

Obecnego stanu permanentnej wolności nie zamieniłbym na żadną, najbardziej nawet ponętną cipkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-06-02 10:58
Vincent nie zgadzam się z pewną kwestią. Mam grupę licealistek i studentek na FB gdzie kluczem do waginy jest właśnie gadanie o np biotechnologii plus poezja. Podobnie postępuje paru innych kolesi jak choćby znany Radek K. z Wrocławia mieniący się poetą współczesności a wykorzystujący naiwność tych dziewczyn do cna. Ja przynajmniej nie pierdolę głupot, dlatego skuteczność mam na poziomie powiedzmy, 20% ale przy takiej podaży to jest bardzo satysfakcjonują cy wynik. Parę razy się zakochałem, co zawsze oznaczało koniec znajomości :D
Co do lasek z przeszłości to pełna zgoda. Opisywałem kiedyś u Marka pewną laskę, byłą miss miasta nastolatek, z którego pochodzę. W czasach jak machała paluszkiem wydając zezwolenia na zaproszenie jej i zapłacenie np. za wyjazd na weekend ja nawet nie podchodziłem, bo spławiała takich gości jak łajno. W sobotę byłem u niej w odwiedzinach na rowerze. Wrak kobiety - alkohol, brak męskiej siły w pobliżu i ta biedna jej matka próbująca na siłę ją wyswatać ze mną. Żałosne. Jedno, co jej zostało to buta, ale może to i dobrze, bo po przepięknej niegdyś twarzy zostało tylko wspomnienie i resztki rys, które przypominają czasy świetności. Gdyby 20 lat temu powiedziała mi tak jak Marek pisał, że OK wiem, że jestem nie z Twojej półki, ale też wiem, że masz potencjał w przeciwieństwie to tych obsrańców śliniących się wokół i będę z Tobą, ale chcę żebyś Ty został ze mną, gdy moja twarz będzie już zmęczona życiem to wszedłbym w ten kontrakt bez mrugnięcia powieką! Dziś trzymam ją w ramie koleżanki, co wywołuje w niej frustrację, ale, z jakiej racji ja mam teraz pakować się w zniszczoną, zmanierowaną kobietę z bagażem życiowym, podczas, gdy inni, gdy był na to czas odcięli kupony bawiąc się dobrze w czasie, gdy ja z książką wykuwałem mozolnie fundamenty swojego sukcesu? Dziś jestem w stanie pójść w kierat tylko dla kobiety maks. 28 lat, bez przeszłości, dzieci i dużo powyżej z inteligencją i urodą niż przeciętna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # Dafne 2015-06-03 13:52
Po co utrzymywać takie znajomości?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-06-03 14:18
Dafne, one wszystkie mają koleżanki...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-06-03 19:08
Rozumiem że ty, wbrew swojemu nickowi, masz mentalność kurwy i utrzymujesz tylko "perspektywiczn e" znajomości? W swoim czasie srodze się zawiedziesz panienko....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-06-03 19:11
Jutro Boże Ciało, może byś tak raz na rok Pański, powstrzymała swoje ku*****ie zapędy?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # TPakal 2015-06-01 22:11
Vince, w pełni popieram co napisałeś. Facetom wydaje się, że zaimponują kobiecie swoją znajomością jakiejś dziedziny, którą się pasjonują. Nieraz widzę takich chłopaków, co w ten sposób próbują zaimponować laskom, z wątpliwym niestety skutkiem. Żeby zdobyć laskę trzeba pieprzyć farmazony, to komplementować ją , to znowu się z nią droczyć, ale najważniejsze manipulować jej emocjami. Szkoda czasu na próby imponowania im znajomością czegoś i próbami zarażenia ich swoimi pasjami. Daremny trud. One na ogół nie mają żadnych pasji i mieć nie będę, bo są stworzone do innych, bardziej przyziemnych celów. A wystarczy zwykły słodki bełkot i dupsko zostaję wyrwane. O pasjach to można pogadać z kumplem. Pozdro. T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # King 2015-06-04 10:26
Zgadzam się...ale zdarzają się kobiety,które samo gadanie doprowadza do nadmiaru wilgoci między nóżkami :-)
Trzeba tylko wiedzieć kiedy to wykorzystać i przestać pierdolić,a zacząć pieprzyć...albo na odwrót hehe ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Radek 2015-06-03 14:01
Jakże Cię świetnie rozumiem. Coś bardzo podobnego przerabiałem na sobie. Wspaniała wycieczka, też muzeum, popisy wiedzą i elokwencją. Było cudownie, odprowadziłem ją do akademika a na następny dzień dowiedziałem się, że już ktoś inny skorzystał z okazji. Cóż, jak już trafnie napisałeś : "po prostu był we właściwym czasie i miejscu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arkadiusz 2015-06-01 17:16
Jak to jest z tym HIVem można się zarazić przez stosunek w prezerwatywie? Bo jedni mówią że tak a inni nie.Prosiłbym żeby ktoś mi wyjaśnił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # a 2015-06-02 00:13
Cytuję UwaznyObserwator:
A kobiety powiedzą, że autor jest żałosny i aspołeczny.
Świetne zdjęcie z Fioną :DD


Madre kobiety stwierdza, ze to o czym pisze Marek jest prawda. Beda baczniej sie przygladac przede wszystkim sobie, nastepnie swoim zwiazkom, partnerom, by wspolnie zylo sie im lepiej.
Fioncia jest przeurocza :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wasyl 2015-06-02 13:55
Jesli pokonam badz opanuje strach przed walka w swoim umysle to czy kiedy dojdzie do realnej walki tez bede go umial opanowac? Wszak wyobraznia nie rozruznia fikcji od rzeczywistosci. ..Ktos moglby na to odpowiedziec?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-03 19:18
Jeśli będziesz w stanie zrobić to w umyśle, tak jak tego chcesz, to wtedy nie będziesz musiał podejmować walki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # samica 2015-06-03 19:43
Kobiety kierują się głównie emocjami (widzę to sama po sobie), dlatego bardzo chętnie wskakują przestępcom do łóżka, a na mężów, chłopaków etc wybierają takich, którzy w zamian za dostęp do cipki będą ją utrzymywać. Istnieje na to specjalne powiedzenie "alfa fucks, beta bucks". Kobiety włączają seks po to, by osiągnąć cel jakim jest stabilizacja, zapewnienie przetrwania, a to im da głupi i naiwny chłopaczek który mało wie o życiu, który siedzi w systemie i nie może, a nawet nie próbuje się z niego wyrwać, który rady mamusi i babuni bierze do serca,takie jak by dbać o dziewczynę, przynosić jej kwiatki, odwozić do domu, spędzać jak najwięcej czasu, jeździć na obiadki itp.
Powiem wam, że mnie takie osoby denerwują, które myślą że osiągną w ten sposób szczęście, że to recepta. Przyglądając się otoczeniu i rodzinie stwierdzam, że tak nie jest. Nasi przodkowie sami powielają te schematy i nie chcą by ich potomkowie byli inni, lepsi od reszty. Nie dajcie się w to wje*ać ! Kierujcie się swym dobrem, a resztę i ich magiczne rady olewajcie. Nie pozwólcie by ktoś was ograniczał.
Kolejną rzeczą którą chciałabym wam powiedzieć to to, iż każda kobieta jest dziwką...KAŻDA. . BEZ WYJĄTKU. Każda jedna się sprzedaje. Dziwki robią to otwarcie- cipka za pieniądze. Dziewczyny i żony bawią się z wami ale polega to na tym samym. W końcowym efekcie także dostają kasę- jak dziwki. Mało przykładów? Spójrzcie się na kolegów z pracy, rodzinę, jak wielu z tych mężczyzn zapierdala na swoje wybranki, by dobrze im się żyło, by były nowe meble, ciuszki itp, a to dzieci czegoś potrzebują. Kobiety napędzają całą gospodarkę. Jako single potrzebujecie niewiele do życia, a gdy pojawia się kobieta i dzieci, nagle mieszkanie staje się za małe, auto nieodpowiednie itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-03 23:59
System niewolniczy rozbił wspólnotę człowieka, a w celu reprodukcji niewolników dał monogamię.
Dopóki będziemy obracać się w przestrzeni narzuconej przez system niewolniczy owoce mogą być tylko coraz gorsze.
Dzisiejsze czasy to już krańcowa patologia, krańcowa atomizacja społeczna, krańcowa znieczulica.
I dopiero zrozumiawszy to widzimy, że recepty Marka i twoje Cytat:
Kierujcie się swym dobrem
to ślepa uliczka.
Chory rój, chorych, zatomizowanych jednostek, niszczy nie tylko jednostki (w tym wymuszając mechanizmy autodestrukcji) , ale w sposób dla większości niedostrzegalny niszczy też całość.
Jeśli jest więc gdzieś boski sens cierpienia, poświęcenia, to tkwi on właśnie w sferze ochrony dobra wspólnoty nawet własnym kosztem.
Neoliberalizm, korwinizm, egoizm, chciwość, działają zabójczo dla wspólnoty ludzkiej.
Bez tej wspólnoty, kompletnie zatomizowani, w sposób wyrachowany skupieni na sobie, niezdolni do poświęceń, nie jesteśmy w stanie przetrwać jako gatunek w dłuższej perspektywie.
Albo Boże Ciało albo nic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Rysiek$ 2015-06-04 06:44
Kwestia tego co jest celem. Jeśli przetrwanie gatunku to masz rację, jeśli ktoś ma to w dupie to nie. Myślę, że globalnie dążymy do wyginięcia. Eksperyment Colhouna polecam poczytać jak ktoś nie zna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-06-04 11:40
Cytuję vs:
to ślepa uliczka.
Chory rój, chorych, zatomizowanych jednostek, niszczy nie tylko jednostki (w tym wymuszając mechanizmy autodestrukcji), ale w sposób dla większości niedostrzegalny niszczy też całość.
Jeśli jest więc gdzieś boski sens cierpienia, poświęcenia, to tkwi on właśnie w sferze ochrony dobra wspólnoty nawet własnym kosztem.
Neoliberalizm, korwinizm, egoizm, chciwość, działają zabójczo dla wspólnoty ludzkiej.
Bez tej wspólnoty, kompletnie zatomizowani, w sposób wyrachowany skupieni na sobie, niezdolni do poświęceń, nie jesteśmy w stanie przetrwać jako gatunek w dłuższej perspektywie.
Albo Boże Ciało albo nic.


Na takich kolektywistyczn ych hasełkach to powstały III Rzesza i ZSRR :lol: . Nie ma czegoś takiego jak dobro wspólnoty, bo wspólnota to nie osobny byt a zbiór jednostek. A każda jednostka ma własny cel. Działanie grupy na sens tylko jeśli składa się z dobrowolnie zrzeszonych działających we wspólnym celu jednostek. Negując interes własny negujesz prawo człowieka do przetrwania. W społeczeństwie złożonym z samopoświęcając ych się jednostek nikt nie jest szczęśliwy poza tymi którzy wyznaczają cele "dla dobra wspólnoty" czyli klasa rządząca.

Działając we własnym interesie nie naruszając podstawowych praw drugiego człowieka (jak prawo do wolności osobistej czy własności) jak najbardziej działasz na korzyść innych. Np. chcesz być bogaty, zakładasz firmę, wprowadzasz innowacyjny produkt na rynek, który uszczęśliwia miliony konsumentów. Polecam na otrzeźwienie poczytać książki Ayn Rand zwłaszcza "Atlasa" i "Cnotę egoizmu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-04 12:23
demony też mają swoich kapłanów, w tym demony kurwinizmu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-06-04 12:30
Korwinizm, neoliberalizm, ja lubię takie określenia straszaki. Oddaj 70% dochodów (co najmniej) na rzecz państwa, podlegaj tysiącom regulacji bo przyjdzie straszny neoliberalizm i ludzie będą umierać na ulicach (a nie ulic też nie będzie przecież). Tymczasem to co głosi Korwin mniej więcej przedstawiał już Frederic Bastiat jakieś 150 lat temu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-04 12:26
Wspólnota Pierwotna też była kolektywistyczn a. Powiem więcej, nawet żony były tam wspólne....
Ludzkość, człowiek, wyrósł ze Wspólnoty Pierwotnej. To są nasze korzenie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # EnemyOfTheState 2015-06-04 12:44
A na czele kolektywu stał wódz, który decydował kiedy możesz jeść, kiedy ruchać, kiedy pierdnąć. Ale dzięki coraz bardziej rozwijającego się umysłowi nastąpiła rewolucja neolityczna i ludzie nauczyli się uprawiać rolę i hodować zwierzęta. Dzięki temu jednostka nie była już tak zależna od wodza i cywilizacja ruszyła z kopyta. Oczywiście nie podobało się to rządzącym wataszkom i próbowali utrzymać władzę siłą a z czasem sposobem. Tak powstały chociażby religie i państwa (ludzie mają prawo do działalności ale muszą oddać władzy stosowny haracz). Od zarania dziejów klasa rządząca wymyślała co raz to inne metody manipulacji społeczeństwem aby wmówić mu że jest mu niezbędnie potrzebna. Kiedyś faraon czy cesarz to był bóg, później władca był już tylko "pomazańcem bożym" a z czasem zamiast boga wstawiono "dobro ogółu". I tak jak jeszcze 200 lat temu przeciętny człowiek chętnie powiesiłby poborcę podatkowego, tak dzisiaj podatki kojarzy się jako coś pozytywnego, bo "darmowe" drogi, szpitale, szkoły. A w dodatku system jest tak zbudowany że 90% ludzi nawet nie wie ile faktycznie oddaje państwu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-06-04 13:12
U bonobos masz wodzów decydujących kiedy zaruchasz ?

U szympansów karłowatych to samice BEZUSTANNIE napastują wszystkich samców, natarczywie domagając się seksu.Natura jest tak sprytna, że w przypadku wielu naczelnych jeśli nie ma mieszanki nasienia wielu samców to nigdy nie dochodzi do zapłodnienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-06-04 13:26
Ale szympansy nie osiągnęły bynajmniej takiego rozwoju cywilizacja jak ludzie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-04 13:54
Wolniej jedziesz dalej zajedziesz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-06-04 07:21
To nie jest tak, że akurat przestępcy są na widelcu drogich pań. Tu wszystko zależy od SMV, jak facet jest atrakcyjny to podobnie jak kobieta od dziecka cieszy się atencją dziewczynek, mamusie podstawiają śniadanka pod nos, sąsiadki chwalą jaki ładny chłopczyk i rośnie koleś, któremu wszystko się należy. Później ma wyjebane na wszystko bo zawsze ma napływ kobiet. To jeden z powodów dla których rady PUA nie działają we wszystkich przypadkach. Co z tego,że facet niepociągający kobiety zastosuje powiedzmy chłodnik? Nic. Koleś prędzej się sam spali wewnętrznie niż laska zareaguje. Inaczej jest w wypadku kolesia pożądanego - ona wówczas dostaje kurwicy widząc jego popularność u innych samic. Tak to już jest, że kobiety, które dostają wszystko za darmo wyrastają na kurwy (niekoniecznie takie, które biorą kasę wprost) a faceci na przestępców i buraków. W tej grze liczą się tylko geny. Nie wiem co za chuj wymyślił to wszystko w ten sposób, ale chętnie bym się z nim spotkał i przyjebał mu z bańki. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest ładny czy brzydki, ma powodzenie czy nie tylko o to, że jak się jakąś istotę wyposaża w świadomość to się jej nie wystawia na takie gówno, chyba że się jest psychopatą. Ten co to wymyślił powinien sobie wpuścić stado imadeł i obserwować jak się wyrzynają nawzajem. Chory świat - jedyne co można to szukać drobnych radości i czekać aż się to skończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-06-04 11:37
Chory świat bo ten świat jest kolejną odsłoną systemu niewolniczego. Tzw. demokracja to tylko pozór. Ludzkość od czasów wspólnoty pierwotnej stacza się w otchłań, przemienia się w coraz bardziej przerażające demony, a kapłani wielkich religii stroją te potwory w białe ciuszki i pędzą do sakramentu pierwszej "komunii świętej" jako aktu symbolicznego kanibalizmu na Bogu, bo tyle tu pozostało z boskiego przesłania po setkach lat sabotażu czarnokieckowyc h zboczeńców. Potem "aniołeczek" w białym garniturku czy białej kiecce ("duch święty" bije po oczach)liczy kasę i fanty, i zawsze mu mało. Potem głosuje na kurwina i cały czas tokuje o tym jaki to raj będzie jak już zlikwiduje się cały socjal...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # King 2015-06-04 09:59
Jak się zwiążesz z tzw.normalną,st atystyczną samiczką to >
albo zidiociejesz przy niej - czyli zeżre ci mózg.
albo -jeśli jesteś empatyczny,uczu ciowy i umiesz kochać,otworzyć swe serce - to zeżre ci serce.
albo -jak należysz do grupy ostatnich wojowników tzw.facetów z jajami -i będziesz z nią walczył,gniewał się i złościł - zeżre ci wątrobę.
albo -tak cię wymiętoli z każdej możliwej strony,że nawet ci nie stanie -czyli zeżre ci najcenniejszego Przyjaciela plus klejnoty.
Oczywiście mogą być kompilacje powyższych plus wiele,wiele innych atrakcji.
Reasumując - kobieta w Twoim życiu Drogi Kolego to Wszystko ,oprócz tego,co Ci się wcześniej wydawało ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # samica 2015-06-04 11:48
Myślę że wy jako faceci nigdy nie powinniście pozwolić na to by kobieta nosiła spodnie, danie jej władzy jest najgorszą rzeczą, uważa się za lepszą i robi z wami co chce- zniszczy was. Kobieta ma być oparciem, dodatkiem, a nie potworem który zniszczy życie. Ale to od was zależy czy dacie się wplątać w te gry. Jako kobieta sama widzę że testuję każdego jednego faceta. Wygrywa ten który robi swoje, który nie ogląda się na mnie, który zdaje sobie sprawę z tego że on jest najcenniejszy, nie ulegnie mi, który będzie dyktował warunki którym ja mam się podporządkować (bo zdaję sobie sprawę z tego że mam nie małą konkurencję i jeśli nie będę postępować tak jak on chce to wybierze inną która mu to da). Zauważcie że mężczyźni którzy uganiają się za kobietami nic nie osiągną, a ci dla których ważny jest sukces (pieniądze) to po czasie kobiety same przychodzą. Bronią kobiety jest dostęp do seksu. Dlaczego więc waszą bronią nie może być również seks? MY KOBIETY NIENAWIDZIMY KONKURENCJI, Z TEGO WZGLĘDU NIE CHCEMY BY FACET SIĘ ROZWIJAŁ, PO LATACH ZACZĄŁ ĆWICZYĆ, GDYŻ BĘDZIEMY SIĘ CZUĆ NIEPEWNIE, NASZE BEZPIECZEŃSTWO STANIE POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, STĄD SIĘ BIORĄ ZAKAZY (MISIU, ALE PO CO ĆWICZYSZ, PRZECIEŻ DOBRZE WYGLĄDASZ; ZNÓW NIE MASZ CZASU DLA MNIE; NIE KOCHASZ MNIE ITD), NATOMIAST JEŚLI NIE JESTEŚ ZWYKŁYM RYŚKIEM Z KLANU TO KOBIETA BĘDZIE PODĄŻAĆ ZA TOBĄ, ONA BĘDZIE O CIEBIE ZABIEGAĆ, BĘDZIE ĆWICZYĆ, POSZERZAĆ SWOJĄ WIEDZĘ, BYLEBY NIKT INNY NIE ZAJĄŁ JEJ MIEJSCA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-06-04 12:14
To cały czas kręcenie się w kółko w ramach zniewalającego systemu. Jeszcze w starożytności kobiety (samice) uchodziły za coś gorszego, zwierzęcego. Dlatego tak powszechny w starożytności był homoseksualizm.
Żadne kombinacje, starania, ćwiczenia tu nie pomogą.
Poczucie bezpieczeństwa ma dawać wspólnota a nie zaszczuty miś w piekle monogamii i korwinizmu.
Należy uczyć się od natury, a w naturze to samice chcą więcej seksu niż samce (bonobo - najbliższy człowiekowi gatunek).
Niech nasze kochane, jakże drogie panie, wrócą do natury, a wszelkie problemy znikną jak zły sen....
Więc od dziś to Wy drogie panie macie się o Nas starać, robić podchody, umizgi, wręczać kwiatki, prezenty, prosić nas o łaskę pańską, skomleć o sex....

ps. I jeszcze jedno, jeśli nas naprawdę kochacie, to znając i respektując nasze potrzeby, codziennie przyprowadzicie do nas, za każdym razem inną, serdeczną swoją przyjaciółkę, zdrową, jędrną, młodą i chętną, by... zrobić nam dobrze....

Stoi ? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # samica 2015-06-04 12:36
Świata nie zmienimy. Możemy zmienić siebie i wpłynąć na niektórych. Kobiety robią się coraz bardziej leniwe gdyż im na to pozwalacie. Po co mamy więc wracać do natury skoro coraz więcej dla nas robicie?
Z biegiem czasu będzie coraz gorzej. Nie będziesz wychodził z samicą raz-dwa razy na miesiąc do restauracji, tylko najlepiej co tydzień i to parę razy w ciągu tygodnia. Przestanie też sprzątać, będziecie wynajmować panie które będą sprzątać. Powiem wam że to na prawdę bardzo wygodne, jako kobieta nic nie musisz robić a facet zapierdala jak głupi. Nie dziwię się że się buntujecie, będąc na waszym miejscu też bym tego nie chciała.
Małżeństwa to najgorsza sprawa. Nie dość że tyrasz od świtu do nocy to w wypadku rozwodu kobieta zabiera ci połowę majątku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Vincent 2015-06-04 12:31
Cytuję samica:
Myślę że wy jako faceci nigdy nie powinniście pozwolić na to by kobieta nosiła spodnie, danie jej władzy jest najgorszą rzeczą, uważa się za lepszą i robi z wami co chce- zniszczy was. Kobieta ma być oparciem, dodatkiem, a nie potworem który zniszczy życie. Ale to od was zależy czy dacie się wplątać w te gry. Jako kobieta sama widzę że testuję każdego jednego faceta. Wygrywa ten który robi swoje, który nie ogląda się na mnie, który zdaje sobie sprawę z tego że on jest najcenniejszy, nie ulegnie mi, który będzie dyktował warunki którym ja mam się podporządkować (bo zdaję sobie sprawę z tego że mam nie małą konkurencję i jeśli nie będę postępować tak jak on chce to wybierze inną która mu to da). Zauważcie że mężczyźni którzy uganiają się za kobietami nic nie osiągną, a ci dla których ważny jest sukces (pieniądze) to po czasie kobiety same przychodzą. Bronią kobiety jest dostęp do seksu. Dlaczego więc waszą bronią nie może być również seks? MY KOBIETY NIENAWIDZIMY KONKURENCJI, Z TEGO WZGLĘDU NIE CHCEMY BY FACET SIĘ ROZWIJAŁ, PO LATACH ZACZĄŁ ĆWICZYĆ, GDYŻ BĘDZIEMY SIĘ CZUĆ NIEPEWNIE, NASZE BEZPIECZEŃSTWO STANIE POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, STĄD SIĘ BIORĄ ZAKAZY (MISIU, ALE PO CO ĆWICZYSZ, PRZECIEŻ DOBRZE WYGLĄDASZ; ZNÓW NIE MASZ CZASU DLA MNIE; NIE KOCHASZ MNIE ITD), NATOMIAST JEŚLI NIE JESTEŚ ZWYKŁYM RYŚKIEM Z KLANU TO KOBIETA BĘDZIE PODĄŻAĆ ZA TOBĄ, ONA BĘDZIE O CIEBIE ZABIEGAĆ, BĘDZIE ĆWICZYĆ, POSZERZAĆ SWOJĄ WIEDZĘ, BYLEBY NIKT INNY NIE ZAJĄŁ JEJ MIEJSCA.


Wszystko ładnie, wszystko pięknie i prawdziwie a teraz wykłądamy karty na stół - to napisał facet, prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # samica 2015-06-04 12:42
no muszę Cię rozczarować, bo kobieta... w dodatku młoda, przed 20stką
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-06-04 12:46
Nie wierze w to, po prostu nie wierze...kobiet a nie byłaby tak bezpośrednia i otwarcie mówiła o swojej naturze. Przecież to jest z automatu strzał Twojej płci w kolano...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # samica 2015-06-04 13:02
Słuchaj no nie zmienię tego że jest jak jest, że żyjemy na tak chorym świecie, że kobiety są tak przebiegłe i starannie manipulują Tobą. To jest nasza natura. Nie zmienimy tego tak jak Ty nie zmienisz tego że masz ogromny popęd seksualny. Zostaliśmy tak stworzeni. Naturze nie zależy na twoim szczęściu, jej chodzi tylko o przetrwanie naszego gatunku. Z resztą nie tylko wy jesteście nieszczęśliwi, kobiety również są ale o tym się nie mówi. Bardzo często nienawidzą własnych dzieci, tego jak dziecko zmieniło im życie.
A ja się tym po prostu interesuję od jakiegoś czasu i uczę się ciekawych rzeczy o których nikt mi nie powie z rodziny czy w TV.
Polecam wam również poczytanie kawałów o małżeństwach, zauważcie jakie są prawdzie, gdy dzięki Markowi zdaliśmy sobie sprawę o tym jak funkcjonujemy. Kawały to nie ściema tylko prawda, brzydka brudna prawda, czasami się zastanawiam czy płakać czy się cieszyć z nich.
A prawdę ludziom mówi się w taki sposób by się śmiali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-04 13:08
Nie sądzę, żeby kobieta przed 20 rokiem życia posiadała odpowiednio wysoko rozwiniętą śiadomość nie tylko jak działa świat, ale również jak sam działa i co powoduje że zachowuje się tak a nie inaczej. To jest tak niemożliwe że aż absurdalne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # samica 2015-06-04 13:19
Chyba i tak nie mam jak Ciebie przekonać że jestem kobietą przed 20stką. Ale nie o to tu chodzi, chodzi o to by każdy wyniósł przydatną mu wiedzę.
Z autopsji wiem że to jest trudne. Na początku wszystko co tu czytałam wydawało mi się śmieszne i głupie, ale rozum jak żołądek potrzebuje czasu na przetrawienie. Dlatego teraz gdy minęło więcej czasu wiem że wszystko to jest prawdą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-04 13:41
Wybacz, za bardzo znam życie, żeby dać się nabrać na pewne "kuglarskie" sztuczki. :-)

Pozostaje mi tylko gratulować dobrego rozgryzienia matrixa. Oby tak dalej bez względu na to jakiej jesteś płci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # predator 2015-06-04 22:53
Cytuję samica:
Chyba i tak nie mam jak Ciebie przekonać że jestem kobietą przed 20stką. Ale nie o to tu chodzi, chodzi o to by każdy wyniósł przydatną mu wiedzę.
Z autopsji wiem że to jest trudne. Na początku wszystko co tu czytałam wydawało mi się śmieszne i głupie, ale rozum jak żołądek potrzebuje czasu na przetrawienie. Dlatego teraz gdy minęło więcej czasu wiem że wszystko to jest prawdą.


Kobieta która kieruje się rozumem, ah wybacz nie chcę nikogo obrażać ale to chyba kobieta z brodą Konczita, mężczyzna czy kobieta nie wiadomo co... wiadomo że samice używają emocji - nie rozumu :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # samica 2015-06-04 13:09
szczególnie ta stronka
http://www.humorkowo.pl/d_/slub.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # EnemyOfTheState 2015-06-04 13:56
To wcale nie jest niemożliwe żeby przed 20-tką mieć takie podejście. Mnie np. zaczynało co nieco świtać właśnie w wieku 19 lat. Czytając "Ojca Chrzestnego" zainteresowała mnie już pierwsza scena w powieści jak Johnny Fontane (aktor, muzyk) kłóci się ze swoją puszczalską żoną aktorką, która nie kryła się ze swoim ekscesami. W dalszej części książki możemy się dowiedzieć że Johnny także lubił korzystać z życia i całe Hollywood jest mocno zdeprawowane, jedno wielkie ruchanie i ćpanie. W tym okresie również na jednym z polsatowych kanałów (polsat news chyba czy coś takiego) leciał program gdzie gość odpowiadał na pytania podłączony do wariografu, żeby wygrać kasę nie mógł skłamać (mówię o zagranicznej wersji, bo późniejsza polska to było dno) i tak np. pewien bokser przyznał że miał ponad 100 partnerek seksualnych i korzystał z płatnego seksu. Tak sobie to połączyłem i zrozumiałem ile hipokryzji jest w takim życiu celebrytów, oficjalnie i w wywiadach mają rodziny, są wiernymi małżonkami, wyznają że wiara w Boga jest dla nich ważna itp., a gdy nikt nie patrzy... zupełnie inny świat. Od tamtej pory trochę inaczej zacząłem patrzeć na ten świat, a wcześniejszej był ze mnie taki niepoprawny romantyk :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Włodek 2015-06-04 18:41
Do samica.Głupi by się domyślił że jesteś facetem po co udajesz kobietę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # samica 2015-06-04 20:04
Dziękuję panowie za oskarżenia iż podaję się za kobietę a nią nie jestem, spoko, rozumiem, macie prawo mieć takie wątpliwości, jednakże uważam że ten spór odnośnie mojej płci i tak nie zostanie rozwiązany, gdyż po prostu nie macie tego jak sprawdzić. Ale moja odmienność nie jest dla mnie nowością. Chciałam się z wami podzielić swoim zdaniem, ale jak widać nie przypadło wam to do gustu, z góry założyliście że kobieta nie ma prawa mieć takiej wiedzy. Otwórzcie się bardziej na ludzi, również mogę wam powiedzieć coś ciekawego. Ta strona ma być dla nas pomocą, a nie ringiem gdzie odbywają się walki obu płci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # abs 2015-06-04 21:50
Nie podajesz się za kobietę, a samicę i tak zostałaś potraktowana...
Albo jesteś faktycznie bardzo młoda i chciałaś błysnąć na męskim forum, albo po prostu....
Koło kobiety nigdy chyba nie stałaś.
bye
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # facet40+ 2015-06-04 22:31
Samica może być facetem, kobietą a nawet UFOkiem :D Czy to ma znaczenie? Dlaczego miałoby mieć? W komentarzu liczy się treść, a nie uprzedzenia i wyobraźnia.

Warunkowanie zaufania w tej kwestii zależnie od osoby która podaje rzeczy "do wierzenia" jest otwarciem się na manipulacje. Może to być Wojtek co ma 12 lat. To oczywiście zmienia wszystko dla osoby, której w jakiś sposób zależy by jej oczekiwania i system wierzeń pokrywał się z opinią owego Wojtka. Może by poczuć akceptację, nie wiem.

Dlatego moim zdaniem zawsze w takich kwestiach należy się mądrze dystansować. Inaczej mówiąc - dać każdemu prawo do dyskusji, ale mieć w dupie kim jest, dopóki nie ciągnie Cie do ołtarza :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # samica 2015-06-05 16:42
Dzięki facet40+ za podsumowanie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Natalia656 2016-10-29 18:22
Nie wpychajcie wszystkich kobiet do jednego worka. Ja mam odwrotną sytuację: nigdy nie chciałam ani małżeństwa, ani posiadania dzieci. Nawet zaręczyny mnie trochę przerażają. Mój partner jest moim przeciwieństwem , po 3,5 roku razem chciałby już ślub i dzieci. Jest duża presja społeczna, żeby założyć rodzinę, ale jest też instynkt przetrwania gatunku i wydaje mi się, że nieważne jak bardzo oświeceni będziemy, to z instynktem i tak nie wygramy. W końcu też jesteśmy zwierzętami, ssakami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # massage lyon 2017-05-27 06:58
Voici le texte de sa plus recente citation: D'une valeur morale
superieure, s'est engage volontairement pour la
duree de la guerre; a refuse d'etre verse dans la territoriale,
malgre son age et son etat de sante.

My website :: massage lyon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # detente massage lyon 2017-05-27 09:29
It's hard to come by educated people in this particular
topic, but you sound like you know what you're talking about!
Thanks

Feel free to visit my web site: detente massage lyon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hypnotherapie lyon 2017-06-17 11:58
Wonderful Web page, Preserve the beneficial work.
Thank you!

[url=http://bbs.izhancms.com/home.php?mod=space hypnotherapie lyon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # soins anti cellulite 2017-07-07 15:54
stop cellulite now info soins
anti cellulite
cellulite facial dentaire la cellulite fibreuse
traitement
nivea anti cellulite gel mince
avec cellulite
homme cellulite fessier bye bye cellulite nivea calecon sport
anti cellulite footing perte de cellulite anti cellulite spongeables
traitement anti cellulite plus efficace jeunesse cellulite quesque la cellulite
cryotherapie cellulite avant apres cellulite and stretch mark surgery exercice contre cellulite jambes appareil massage anti cellulite maison solution efficace anti cellulite creme anti cellulite pendant la grossesse stop cellulite 1320 cellulite grossesse massage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tarot amoureux 2017 2017-08-07 05:18
tirage tarot gratuit amour fiable tarot amoureux 2017
tarot gratuit tirage tarot gratuit
en ligne des anges
tirage tarot diable question oui non tarot astrocenter tirage du
tarot denis lapierre tirage au sort tarot de marseille tirage tarot
gratuit en ligne immediat amour tarot de marseille amour tirage gratuit du
tarot de marseille unicorne tirage tarot amour gratuit esmeralda tirage
de tarot avec denis lapierre
tirage du tarot des anges tirage tarot
croix celtique gratuit
tirage de tarot oui non tirage carte tarot du jour tirage de tarot d amour gratuit tarot de marseille philippe
camoin
tirage tarot gratuit de qualite marie claire carte tarot tirage gratuit tirage
tarot amour celibataire gratuit
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TiffanySmall 2017-11-23 07:56
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but
there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; Boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FernSmall 2018-02-07 13:13
I have checked your site and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but there is
a tool that can help you to create 100% unique articles, search for;
Boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PilarSmall 2018-02-09 06:12
I have checked your page and i've found
some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that
can help you to create 100% unique articles, search for: Boorfe's tips unlimited
content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DamarisChief 2018-03-20 17:52
I have checked your site and i have found some duplicate content, that's why you don't rank
high in google's search results, but there is a tool that can help you to
create 100% unique content, search for; boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZulmaChief 2018-03-20 17:52
I have checked your website and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results, but
there is a tool that can help you to create 100% unique content,
search for: boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestCoy 2018-10-25 07:48
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # profile5151 2018-10-30 18:07
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestLeslee 2018-11-10 17:18
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more
details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-04 00:28
Comprar Levitra Bucodispersable cialis cheapest online prices Kamagra St
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-01-22 17:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-22 20:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-23 18:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-23 19:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-25 15:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-01-25 23:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-26 20:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-29 18:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Judi Togel Singapore 2020-01-29 23:51
Inteligentni nie zaliczają http://rosintrans.ru/bitrix/rk.php?goto=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Togel Hongkong 2020-01-30 03:02
Inteligentni nie zaliczają http://poisk-rabot.ru/go.php?url=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Judi Togel Singapore 2020-01-30 05:24
Inteligentni nie zaliczają http://rimiexpo.ru/bitrix/rk.php?goto=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-02-01 04:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # nuloVargo 2020-02-07 14:07
Antabuse Methocarbamol Norpace Cordarone Levaquin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-02-09 07:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-09 17:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-11 01:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-11 01:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-02-12 05:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-13 14:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuloVargo 2020-02-14 03:55
Persantine Lariam Sinemet Trecator SC Diamox
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bslopsymn 2020-02-14 04:50
Himplasia Brahmi Himplasia Avodart Himplasia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-02-17 10:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-18 01:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-19 04:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-02-20 04:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-02-24 20:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-27 23:17
online casino reviews http://onlinecasinosgtx.com/ free penny slots with bonus spins casino real money casino game
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-27 23:36
caesars online casino http://onlinecasinosgtx.com/ zone online casino games simslots free slots online slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-27 23:46
play casino games for cash play casino simslots free slots cashman casino slots free [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free games online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 01:57
free slot games with no download [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]bigfish casino online games casinos near me jackpot magic slots download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 02:18
best online casino [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]play casino slots free las vegas casino games hollywood casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 02:27
http://onlinecasinosgtx.com/ caesar casino free slots games [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]slots free games jackpot magic slots download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2020-02-28 04:39
hearts of vegas free slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free casino games slots best place to gamble in vegas hearts of vegas free slots free online casino games vegas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 04:40
http://onlinecasinosgtx.com/ casino games free casino best casino slots online free casino slots with bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 05:01
http://onlinecasinosgtx.com/ real casino slots jackpot magic slots free casino blackjack games slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-28 05:11
vegas slots play slots for real money lady luck casino vicksburg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 07:26
free video slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]vegas world slots free slot games with no download casino games slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 07:45
http://onlinecasinosgtx.com/ slot machines msn games zone online casino free games for casino slots hollywood online gambling sites
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-28 07:55
casino games [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]caesar casino free slots games all free casino slots atari vegas world free slots myvegas slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 07:58
no deposit casino http://onlinecasinosgtx.com/ play free casino games online online slots real money totally free slots no download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 10:13
casino play free online casino games list of online casinos for us players online gambling casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 10:31
casino real money [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]vegas world free slots games casino slots zone online casino free casino games slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-28 10:44
http://onlinecasinosgtx.com/ free video slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]list of online casinos for us players casino games slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 10:46
http://onlinecasinosgtx.com/ vegas world casino games hollywood casino online play lady luck online wizard of oz slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # feanketipieple 2020-02-28 12:57
zone online casino slots free casino slots games doubledown casino free slots slots for real money free no deposit [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]liberty slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 13:16
free games online slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free slot games no download no registration lady luck casino free games best casino slot games play free win real cash
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 13:33
indian casinos near me http://onlinecasinosgtx.com/ casino games caesar casino free slots games doubledown casino free slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2020-02-28 15:43
http://onlinecasinosgtx.com/ slot games with bonus spins simslots free slots free games online no download no registration free slot games download full version
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 16:01
all casino games free download [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free games online slots online casino gambling play casino games for free gsn casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-28 16:17
cleopatra slots las vegas free penny slots free blackjack vegas world
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 18:30
free casino games with bonus all games list free slots las vegas casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 18:46
free casino games slot http://onlinecasinosgtx.com/ buffalo gold slots free casino games online play blackjack for free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 19:05
caesars slots totally free slots no download free casino for fun only
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2020-02-28 21:15
slots casino games http://onlinecasinosgtx.com/ play free win real cash hollywood casino online slots vegas slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 21:15
best free slots no download http://onlinecasinosgtx.com/ best time to play slot machines play free slot machines with bonus spins las vegas casinos free slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-28 21:31
cleopatra slots play free slots for fun slotomania on facebook
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-28 21:50
200 free slot casino games all slots casino vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2020-02-28 23:57
online casinos real money best free slots vegas world online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 00:09
buffalo gold slots slots of vegas slots games vegas world goldfish casino slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 00:29
vegas world slots free vegas world slots online gambling sites wizard of oz slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]slot machine free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 02:36
http://onlinecasinosgtx.com/ casinos near me vegas slots online online betting sites free vegas slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 02:48
http://onlinecasinosgtx.com/ 888 casino nj best time to play slot machines caesar casino free slots games free slot machine games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 03:11
gsn casino slots [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free casino games sun moon online casino slots connect to vegas world online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 05:20
posh casino online caesars online casino no deposit casinos newest usa online casinos [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]online casinos for us players
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 05:53
empire city casino online free [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]no deposit win real cash slots online posh casino online cashman casino slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-29 05:53
free slots vegas world [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]free casino slot games free casino games vegas world goldfish casino slots free monopoly slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 08:02
slots games [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]new online casinos online slots online gambling casino free slot games 777
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 08:14
http://onlinecasinosgtx.com/ free slots no registration no download [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]play casino slots casino games no download no registration
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2020-02-29 08:37
slotomania free online slots game [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]best online slots prairie meadows casino slots free games free slots with bonus rounds no download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-02-29 08:37
online casino real money [url=http://onl inecasinosgtx.c om/ ]casino games no download no registration free online casino games stn play online casino lady luck
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Suelax 2020-02-29 09:02