Najnowsze felietony

piątek, 08 maj 2015 18:27

Dlaczego po ślubie boli głowa?

Napisał 
Ponieważ piękna pogoda nie zachęca do pisania, dziś poczytamy artykuł czytelnika mojego forum (braciasamcy.pl) "thepass". Tekst ten cieszył się też sporą popularnością na wykopie, warto poczytać komentarze KLIK


Czemu kobiecy sposób wyboru związków jest nieefektywny?

Odnosząc się do artykułu Rollo, który opisuje, że mężczyźni i kobiety są hipergamiczni jestem w stanie temu zaprzeczyć. Rozgraniczmy, że ludzie (i kobiety i mężczyźni) optymalizują, ale tylko kobiety są hipergamiczne (instynktownie szukają zdrowszych genów niż własne, by ludzkość nie wyginęła). Różnicą są progi dopuszczalnej do seksu atrakcyjności które są inne dla obu płci. W czasach równouprawnienia kobiety nie poślubiają mężczyzn którzy są dla nich atrakcyjni seksualnie. Odkąd kobieca seksualność została w pewien sposób wyzwolona tworzy to sytuacje w których większość kobiet uprawia seks z mężczyznami, którymi nie są szczerze zainteresowane. Przeciętny mężczyzna odczuwa satysfakcję uprawiając seks z przeciętną kobietą, ale przeciętna kobieta nie odczuwa tego z przeciętnym mężczyzną.

Miej na uwadze, że pisząc o atrakcyjności piszę o atrakcyjności seksualnej. Czyli gdy kobieta autentycznie chce uprawiać seks z danym mężczyzną i to samo dotyczy mężczyzn.

Hipergamia oznacza "zainteresowaniem osobą o wyższej wartości seksualnej niż własna" (w skrócie SMV, które będę używał w tym artykule). Jest to cecha wyłącznie kobieca.

Równouprawnienie do którego dążą kobiety jest sprzeczne z naturą. W dawnych czasach kobieta była gorsza od mężczyzny w wielu aspektach. Była tego świadoma, nie protestowała, nie miała kompleksów z tego powodu. Dzięki czemu mogła na mężczyznę patrzeć z fascynacją - i społeczną i seksualną. Dziś gdy kobiety wywalczyły sobie prawa zaczynają wywyższać się nad mężczyzn przez co hipergamia nie pozwala im tych mężczyzn kochać. Hipergamia mówi o tym, że kobieta kocha tylko kogoś kto ma wyższą od niej wartość na rynku seksualnym. Brak idealnych mężczyzn (lepszych niż równych w równouprawnieniu) powoduje to, że kobiety są wiecznie nieszczęśliwe i sfrustrowane, oraz przestają wierzyć w miłość. Te problemy stworzyły sobie same kobiety nie rozumiejąc swojej natury, która każe im być uległą, gorszą i słabszą wobec mężczyzny. Teraz do rzeczy.

Optymalizacja vs Hipergamia

Wszyscy optymalizujemy. Innymi słowy, mężczyźni czy kobiety szukają najlepszego co mogą w życiu dostać, w każdej dziedzinie: seks, szkoła, praca, kariera, małżeństwa, wakacje, dom, kupno samochodu, cokolwiek. W każdym miejscu i czasie, w każdej sytuacji i okoliczności, wszyscy szukamy najlepszego co możemy uzyskać, by później móc to innym zaoferować. Mogą to być pieniądze, sex appeal, zasoby, umiejętności, wiedza, znajomości. Wszyscy, mężczyźni i kobiety optymalizują. 

I teraz dochodzi do głosu hipergamia. Wszyscy optymalizujemy, ale patrząc na hipergamię skupiamy się na zdobywaniu innych cech, które będą dodawały nam schodków w progu atrakcyjności. Obie płci różnią się atrakcyjnością. Mężczyźni po prostu optymalizują; kobiety optymalizują po to by uzyskać to czego chce ich hipergamiczna natura.

Męskie podejście

Mężczyźni mają dużo szerszy zakres filtrów atrakcyjności niż kobiety. To oznacza mniejsze wymagania by chcieć uprawiać seks. Większość mężczyzn jest zainteresowana większością kobiet. Mężczyzna zawsze będzie zainteresowany kobietą powyżej jego SMV (seksualna wartość rynkowa), na tym samym poziomie SMV, a także troszkę poniżej. 

Większość mężczyzn ma próg zainteresowania seksualnego ciut poniżej własnego. Mężczyzna nie będzie uprawiał seksu z kobietą, którą nie jest zainteresowany seksualnie. Nigdy nie zainwestuje w nią, nigdy nie będzie zaangażowany. Jednakże jak pisałem, mężczyzna może być zainteresowany kobietą o niższej wartości seksualnej niż on sam. W praktyce wygląda to tak. Wyjściową będzie SMV +0, czyli gdy kobieta z mężczyzną mają równy poziom wartości seksualnej. Mężczyzna także będzie zainteresowany kobietami SMV +1, +2, +3, ale też -1 i nawet w wielu przypadkach -2. Czyli gdy kobieta jest od niego mniej atrakcyjna.

Próg może być różny od okoliczności. Mężczyzna 9 lub 10 (skala 1/10) będzie miał dużo szerszy zakres zainteresowania seksualnego kobietami. Taki mężczyzna zainteresuje się seksualnie kobietami 10,9,8,7,6, a nawet 5. Mężczyzna 5 (przeciętny) jeśli jest wyposzczony zainteresuje się kobietą 2. Mężczyzna 2 ma już bardzo spłycony zakres, ponieważ będzie mógł uprawiać seks z kobietami 2 i 1. Przypominam, że te kobiety są poniżej jego wartości seksualnej (SMV), ale nie poniżej progu atrakcyjności (po chłopsku: mimo że będzie to kobieta 1 to i tak spodoba mu się na seks, podnieci go).

Weźmy przeciętnego mężczyznę. 5. Bez zająknięcia zainteresuje go kobieta 6 i wyżej. Będzie także zainteresowany odpowiedniczką, czyli SMV 5. W wielu przypadkach zainteresuje się kobietą 4, czasami też 3. Jego najlepszą relacją będzie relacja z kobietą 4, ponieważ kobieta zrealizuje w nim swoją hipergamiczną naturę zdobywając samca o wyższej wartości seksualnej na rynku. Ponieważ on jest 5, nie będzie mógł utrzymać relacji z kobietą 6 i wyżej na zbyt długi czas. Kobieta 5 także po pewnym czasie związku nie będzie usatysfakcjonowana mężczyzną 5, ponieważ kobiety nie są zainteresowane swoimi odpowiednikami SMV.
Kiedy dochodzi do małżeństwa priorytetem mężczyzny jest to, by był zainteresowany seksualnie kobietą. Mężczyzna nie poślubi kobiety, z którą nie chce uprawiać seksu. Dla mężczyzn seks jest zerojedynkowy. Albo chcą seksu, albo nie. Albo są totalnie napaleni, albo kompletnie tego nie chcą. Nie ma nic po środku, nie ma "może", nie ma "gdyby", nie ma "ostatecznie mogę to zrobić". Mężczyźni nie rozkładają tego na czynniki i pod pewnymi warunkami. 

Kobiece podejście

To działa zupełnie inaczej u kobiet. Kobiety mają znacznie wyższe wymagania i tym samym węższy zakres, w którym będą chciały uprawiać seks. Typowa kobieta NIE JEST zainteresowana większością mężczyzn. Progi atrakcyjności dla niej są równe lub powyżej jej własnej SMV. Hipergamia tego wymaga. Progiem zainteresowania dla kobiety będzie więc SMV +1,+2,+3 i wyżej. Ona nie jest prawdziwie zainteresowana SMV +0 (odpowiednik własnej atrakcyjności) i NIGDY nie jest zainteresowania kimś o niższej atrakcyjności (SMV -1 i niżej).

Podamy przykład kobiety 6. Będzie bardzo zainteresowana mężczyzną 9. Spodoba jej się też mężczyzna 8 i 7. Troszkę zainteresowania wykrzesa do mężczyzny 6. Aczkolwiek ona nigdy nie zainteresuje się mężczyzną 5 i niżej. Dopuszczalna granica atrakcyjności seksualnej płci przeciwnej dla kobiet jest SMV+0 (w przeciwieństwie do -2 mężczyzn).

I tu się zaczyna zabawa.

Próg atrakcyjności kobieta ustawia na +0, ale to nie znaczy że ona nie dopuści do siebie mężczyzny o niższej atrakcyjności. Mężczyzna może nadrobić swój brak atrakcyjności tym co kobieta potrzebuje społecznie. W większości zawiera się to w 3 składniowych: pieniądze, zasoby i zaangażowanie. Są jeszcze inne "wymagania" typu wiek, przeszłość seksualna, chęć na posiadanie dzieci, poglądy, presja kulturowa i rodziny. Kobieta może iść ze swoją naturą na kompromis interesując się gorszym wg niej mężczyzną dając mu tzw pseudo miłość.

Pragnę, mogę, nie chcę

Kobiety mają inne podejście do seksu niż mężczyźni. Nie jest to zerojedynkowe. Kobieta pragnie seksu, mogłaby go uprawiać (warunkowo) i kategorycznie nie chce. Nasza hipotetyczna kobieta 6 chciałaby seksu z 7, ale rzeczywiście pragnęłaby seksu z mężczyzną 8 i 9 (10 powiedzmy zostawia sobie na fantazje). Mogłaby też uprawiać seks z mężczyzną 6, czy nawet niektórymi 5, ale TYLKO wtedy gdyby nadrobili wymaganiami społecznymi którymi są: pieniądze, stabilizacja, zasoby, zaangażowanie (miłość mężczyzny do kobiety, nie na odwrót), inne cechy. Ona kompletnie nie chce uprawiać seksu z mężczyzną 4 i poniżej (chyba że jest Billem Gatesem, Donaldem Trumpem, ale wtedy zaciśnie zęby, a podczas stosunku będzie myślała o jakimś przystojniaku).

To jest wszystko znane, jeśli pomyślisz o swoich obserwacjach. Kobieta 6 pragnie seksu z mężczyzną 8 i właśnie dlatego mężczyzna 8 nie musi nic wnosić w związek, by kobieta go pragnęła. Mężczyzna 6 musi nadrabiać innymi cechami, by ona się "przemogła". Mężczyzna 5 i niżej będzie przynosił zasoby, ale ona nigdy naprawdę tego seksu z nim nie będzie chciała. Zwiąże się z nim, dostanie czasem seks, ale nie będzie to prawdziwa jej chęć.

Im wyższe SMV posiada mężczyzna, tym mniej musi wnosić do relacji by mieć seks. Im niższe SMV, tym mężczyzna musi więcej wnosić np zasobów by to dostać. Będzie pracował, inwestował i będzie zaangażowany. Ona jednak nie będzie nim prawdziwie zainteresowana, tylko jego zaangażowaniem ("oh on mnie adoruje, jest taki dobry"). Może negocjować zobowiązania, ale nie dostanie od niej przyciągania. 

Jak to wszystko działa

Dla mężczyzn jest to proste. Mężczyzna będzie uprawiał seks z satysfakcją z kobietą o jego poziomie lub ciut niżej. Będzie oferował jej zaangażowanie, będzie chciał wziąć z nią ślub. Mężczyźni poślubiają tylko te kobiety z którymi chcą uprawiać seks i są nimi prawdziwie zainteresowani. Kobiety uprawiają seks z mężczyznami dla nich nieatrakcyjnymi. Uprawianie seksu więc nie jest żadnym wyznacznikiem zainteresowania kobiety mężczyzną, a jego zaangażowaniem czy zasobami (stąd popularne: kobiety lecą na kasę, kobiety nie zachowują się inaczej niż prostytutki). Mężczyzna będzie optymalizował, czyli wybierze sobie najlepszą kobietę na którą go stać, ale tylko taka która będzie dla niego atrakcyjna seksualnie. Czyli jeśli progiem mężczyzny 5 jest kobieta 4, to wybierze sobie najlepszą kobietę 4 spośród możliwych. To jest optymalizacja męska. Szukanie najlepszego, ale na swoim progu, który jest często niższy niż własny. Mężczyzna zaoferuje kobiecie jego progu zaangażowanie, nawet wtedy kiedy nie da mu seksu. Dla kontrastu kobieta która jest poniżej jego progu nie ma mu nic do zaoferowania, więc niczego od niego nie dostanie.

Co się dzieje z mężczyznami, którzy nie mogą uprawiać seksu z kobietami z którymi chcieliby to robić? Obywają się bez, lub uciekają w pornografię. Mężczyzna nie widzi innego wyjścia w oparciu o bilans zysków i strat nie mając innego wyboru. Kobiety często sądzą, że to kwestia charakteru, złego "podrywu", ale to wszystko wynika z atrakcyjności seksualnej (geny). 

Bardziej skomplikowane

Dla kobiet jest to bardziej skomplikowane. Oczywiście do samego seksu kobieta mężczyznę zawsze znajdzie, ale sprawa ma się inaczej gdyby chciała z takim się związać lub poślubić. Na świecie nie ma tak dużo mężczyzn 8, 9 czy 10, którzy byliby zainteresowani kobietami 5 i wyżej (a te kobiety są właśnie nimi zainteresowane prawdziwie). Najbardziej atrakcyjni mężczyźni są NIEDOSTĘPNI. Albo zajęci, albo nie chcą się wiązać prowadząc bogate życie seksualne. Kobiety wtedy decydują się na rolę kochanki lub zdradzają. W konsekwencji większość kobiet nie może poślubić mężczyzn, których pragną. Jeśli chcą związku obniżają poprzeczkę (będąc nieszczęśliwymi).

Kobiety chcące związku idą na ugodę rezygnując z najbardziej seksownych mężczyzn, których mogą mieć w luźnych relacjach, a nie mogą "zmusić" ich do zaangażowania w związek. Kobiety jednak nadal szukają najlepszego dla siebie, by uniknąć rezygnowania z większości swoich wymagań. Z wiekiem jest to coraz trudniejsze.

Kobieta obniży swoją skalę SMV, by mieć związek, rekompensując to sobie zasobami mężczyzny i jego zaangażowaniem, jego "pozostałymi" cechami, ale nie oznacza tego że będzie nim zainteresowana (zauroczona, zakochana). To że on będzie posiadał dla niej ważne cechy społeczne kwalifikujące do związku nie znaczy, że będzie nim seksualnie zainteresowana. Często nazywa się to związkami z rozsądku. To że ona wymaga zaangażowania od mężczyzny mniej atrakcyjnego (dbaj o mnie, to będziesz mnie miał - dla kontrastu ci atrakcyjni w ogóle nie dbają ,a kobiety im nadskakują) nie znaczy że ona PRAGNIE z nim seksu. To znaczy że ona mu ten seks DA i MOŻE go z nim mieć. Może, więc nie jest to dla niej satysfakcja. Jej satysfakcja nie jest zalezna od tego mężczyzny, od jego "techniki" czy umiejętności, tylko od tego że nie jest nim seksualnie zainteresowana.

SMV

Jest to kluczowe, by mężczyźni to zrozumieli.
Kobieta jest skłonna do coraz większych negocjacji, poświęceń i zmniejszenia wymagań wraz z postępem jej wieku. Wtedy będzie skłonna do związania się z mężczyzną, z którym MOŻE uprawiać seks, rezygnując z mężczyzn która PRAGNIE do seksu. Mężczyzna, z którym ona pragnie uprawiać seks wystarczy by był sobą przez cały czas, by utrzymać jej zainteresowanie. Mężczyzna, z którym ona jedynie mogłaby uprawiać seks bez prawdziwego pragnienia, musi wnosić do związku dużo więcej. Jeśli nie uda mu się to z byle powodu, jego małżeństwo i relacja jest skończona. 

Kobiety nieatrakcyjne fizycznie i będące świadome swoich słabych genów najczęściej nie patrzą na atrakcję seksualną mężczyzny ("ja nie patrzę na wygląd, ma dla mnie małe znaczenie lub żadne"). One ustawiły sobie SMV na poziomie 1 dzięki czemu będą zainteresowane mężczyznami od 2 wzwyż. Czasami nazywają się romantyczkami. Jest to ckliwe, ale tak naprawdę one cierpią przez swój brak atrakcyjności.

Różnicą jest to, że mężczyźni nie postępują tak jak kobiety. Jeśli nie pragną seksu z daną kobietą to nie pragną. Full stop. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Mężczyźni nie uprawiają seksu gdy tego autentycznie nie chcą. Mężczyźni nie oferują zasobów, pieniędzy i zaangażowania (adoracji, chęci związku) kobietom z którym nie chcą uprawiać seksu. Mężczyźni nie poślubią kobiety, z którą nie chcą uprawiać seksu. Jeśli mężczyzna podjął decyzję by uprawiać seks z daną kobietą, to znaczy że ona jest dla niego seksualnie atrakcyjna. Mężczyzna nie zrobi niczego dla kobiety dla niego nieatrakcyjnej. 

Jeśli chodzi o relację seksualną, kobiety nigdy nie idą na kompromis. W każdym wieku szukają najlepszego możliwego dla nich mężczyzny, który ma od nich wyższą wartość. Będą uprawiały seks z mężczyznami SMV +2, +3 ponieważ znaleźć takiego to dla nich żaden problem. SMV +1 czasami dostaną od nich seks ponieważ się jej podobają. Mężczyźni z SMV +0 i niżej nie dostaną od nich niczego, choć... te kobiety będą od nich wymagały zaangażowania (adoruj mnie, a być może uczucia się pojawią, bo liczy się charakter).

Zabawne...

Jest to zabawne, ponieważ kobieta trzyma w otoczeniu kilku adoratorów którymi nie jest zainteresowana, uprawia seks z niezainteresowanymi związkiem alfami, czekając na innego alfę, z którym wejdzie w związek. Co ciekawe on nigdy się nie pojawia, ponieważ nie istnieje w przyrodzie, a wtedy kobieta decyduje się na zerwanie relacji seksualnej z alfa, dla beta providera którym nie jest aż tak zainteresowana, a który chce związku.

Kobiety wchodzą w związki z mężczyznami, którymi nie są seksualnie zainteresowane na wysokim poziomie. Czemu tak robią? Ponieważ nie mają wyboru. Praktycznie żadna z nich nie poślubi mężczyzny, z którym sypiała w relacji czysto seksualnej (fuck friends or whatever). Ona może uprawiać seks z mniej atrakcyjnymi, ale tylko wtedy kiedy oni coś wniosą dodatkowego. Ludzie w otoczeniu komentują, że jeśli się związali to na pewno ona jest nim seksualnie zainteresowana, że on się jej podoba. Racjonalizują sobie to. 

"Poślubiła go, prawda? Mają dzieci! Wyglądają na szczęśliwą rodzinkę". Wniosek otoczenia? Kochają się. Zwykle jest to nieprawda i to ze strony kobiety. Winą niekochania obarcza mężczyznę, ponieważ nie zna swojej hipergamicznej natury i weszła w związek z kimś kto nie był dla niej atrakcyjny seksualnie.

Zostają z draniem

Seks bez pragnienia ze strony kobiety jest okej dla dużej części mężczyzn. Nie zauważają też różnicy kiedy kobieta tego seksu pragnie, czy tylko udaje zaangażowanie. Małżeństwa jednak przestają przez to funkcjonować poprawnie. Mężczyźni także są obarczani winą, gdy byli za dobrzy. Co to oznacza? Że mężczyzna oferował zasoby kobiecie, gdy ona ich NIE CHCIAŁA. Nie chciała ponieważ nie była nim prawdziwie zainteresowana. Okłamywała go (i często siebie). To dlatego też kobiety zostają przy mężczyznach, którzy je źle traktują. Z tymi mężczyznami jednak łączy je seksualna więź. Są oni dla nich atrakcyjni seksualnie. Społecznie nie, ale to się NIE LICZY dla kobiety, choć pragnęłaby i atrakcji seksualnej i społecznej (mężczyzna 10, dobry i zaangażowany). 

To właśnie dlatego kobiety po ślubie przestają chcieć uprawiać seks (ból głowy). Wcześniej dawały go tylko po to, by uzyskać ślub, status społeczny, nierzadko pieniądze. Seks był celem, a nie ich pragnieniem. Czasami go uprawiają, ale nie dlatego że chcą, a dlatego że czasem muszą się rozładować. Wskaźnik zdrad wśród kobiet sięga ponad 30%, oraz ponad 50 gdy mężczyzna ma równy lub niższy status społeczny niż kobieta (nie może nadrobić seksualności pieniędzmi). Kobieta jeśli dostanie wybór atrakcyjniejszego mężczyzny z łatwością zerwie obecny związek. Stąd powiedzenie i przechodzeniu kobiety z gałęzi na gałąź czy wyrachowaniu. Nie wińmy jednak za to kobiety. To ich natura, która zmusza do podtrzymania gatunku ludzkiego. 

Mężczyźni nie mają problemu z połączeniem seksu w związku, ponieważ będą zainteresowani większością kobiet. Kobiece podejście jednak powoduje mnóstwo problemów, a badania pokazują, że większość kobiet poślubia mężczyzn którymi nie są zainteresowane seksualnie.

Jak to odnieść do mężczyzn?

1. Najważniejsze pytanie: czy ona pragnie uprawiać seks ze mną? Czy mogłaby używając jako kartę przetargową, "za coś", czy mnie pragnie jako mnie

2. Jeśli ona nakazuje Ci czekać na seks, ociąga się z tym, ona tylko mogłaby ten seks uprawiać, ale nie ma na niego chęci. Jeśli nie jest entuzjastycznie nastawiona do seksu z Tobą to nadal tylko mogłaby ten seks uprawiać, ale go NIE CHCE. Nie jesteś dla niej atrakcyjny.

3. Kobiece "pragnąć" i móc" uprawiać seks jest podobne. Kobiety to idealne aktorki. Potrafią udawać miłość, zaangażowanie, by zmusić Cię do poświęcenia dla niej zasobów i zaangażowania. Rozkochają Cię, choć same nie są Tobą seksualnie (miłosnie) zainteresowane.


Jak odróżnić kiedy kobieta chce od Ciebie czegoś uzyskać, a naprawdę jest zaangażowana uczuciowo? Popatrz na jej byłych kochanków. Jeśli nie jesteś do nich podobny to nie ma możliwości, byś był obiektem jej szczerego zainteresowania. W jakim ona jest wieku? Jeśli około 30 wzwyż to prawdopodobnie płaci cenę za starzenie się i obniża wymagania. Nadal nie jest to jej prawdziwe uczucie. Jeśli zmienia nastawienie do seksu, jest często chłodna, to znaczy że nie jesteś dla niej atrakcyjny. Jeśli zasłania się dziećmi, przyszłością, zmianą pracy czy chęcią poczucia nowości, lub gdy mówi że ją ograniczasz - nadal nie jesteś atrakcyjny dla niej. Pamiętaj - możesz ten seks dostać, może się z tobą kobieta umawiać na randki. To nie znaczy, ze jesteś dla niej atrakcyjny, a znaczy że ona ma w tym jakiś inny cel.


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!


--------------------

Coaching ze mną KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 36747 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 maj 2015 18:48
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Rysiek$ 2015-05-08 20:05
Widziałem to kiedyś w sieci i jeśli pisał to rzeczywiście "thepass" to czapka z głowy! Same fakty w pigułce bez pieprzenia.
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # vs 2015-05-08 21:12
Najlepsze lekarstwo na ból głowy ;)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # EnemyOfTheState 2015-05-08 21:41
Tak to prawda potwierdzana zresztą przez same kobiety. Taka przykładowa szczera wypowiedź z kobiecego forum:

Cytat:
Niestety nie mam ozieblej zony...bo jestem kobieta. Tak na powaznie, Panowie nic nie poradzicie, zebyscie na przyslowiowym h...stawali. Dlaczego? ano dlatego ze ta przyslowiowa kloda w ramionach innego moze stac sie swietna kochanka. Kobieta laczy w sobie dwie rzeczy, uczucia i emocje, czy jak ktos woli prostym jezykiem, musi czuc chemie. Co mi z tego ze moj maz czy partner robi wszystko, albo nic, jest mi to obojetne, skoro mnie nie pociaga, patrze jak na brata. Tak to juz jest ze trzeba trafic jedno na drugiego gdzie jest chemia. Kazda kobieta ktora tego nie czuje bedzie miala tysiac wymowek. Bylam ze swoim mezem, troche nerwowy ale ogolnie wzor cnot w przenosni, i co z tego. Zeby nawet nie wiem co zrobil wspanialego, kwiaty, jedzenie,pranie nie czulam do niego pociagu seksualnego. Ktos moze napisac ze seksuolog pomoze, tak ale wyczyscic konto w banku. Poznalam mojego obecnego partnera dwa lata temu, na sama mysl ze zaraz go zobacze juz jestem gotowa. Samochod podjezdza slysze jego kroki i najchetniej juz bym byla z nim w lozku. To wlasnie z nim smakuje mi chleb z maslem, a z moim bylym mezem nawet ze szynka stal mi w gardle, rozumiecie. Rozumiecie kobieta ktora nie kocha prawdziwie, a tylko mowi ze kocha nigdy nie bedzie Wam oddana, tylko tak jak piszecie bedzie kloda. Moze byc najlepsza matka, gospodynia, nie zdradzac, dbac o dom, ale jej pojecie milosci jest inne niz tego oczekujecie. Przyznajcie sami co wolicie, sterylny dom, czy lekki nielad z super seksem. Kobiecie zakochanej nie glowie pomidorowka i scierka do kurzu. Przynajmniej ja taka jestem. Wnioski wyciagnijcie sami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # onaona 2015-05-08 22:11
Cytuję EnemyOfTheState:
Tak to prawda potwierdzana zresztą przez same kobiety. Taka przykładowa szczera wypowiedź z kobiecego forum:

Cytat:
Niestety nie mam ozieblej zony...bo jestem kobieta. Tak na powaznie, Panowie nic nie poradzicie, zebyscie na przyslowiowym h...stawali. Dlaczego? ano dlatego ze ta przyslowiowa kloda w ramionach innego moze stac sie swietna kochanka. Kobieta laczy w sobie dwie rzeczy, uczucia i emocje, czy jak ktos woli prostym jezykiem, musi czuc chemie. Co mi z tego ze moj maz czy partner robi wszystko, albo nic, jest mi to obojetne, skoro mnie nie pociaga, patrze jak na brata. Tak to juz jest ze trzeba trafic jedno na drugiego gdzie jest chemia. Kazda kobieta ktora tego nie czuje bedzie miala tysiac wymowek. Bylam ze swoim mezem, troche nerwowy ale ogolnie wzor cnot w przenosni, i co z tego. Zeby nawet nie wiem co zrobil wspanialego, kwiaty, jedzenie,pranie nie czulam do niego pociagu seksualnego. Ktos moze napisac ze seksuolog pomoze, tak ale wyczyscic konto w banku. Poznalam mojego obecnego partnera dwa lata temu, na sama mysl ze zaraz go zobacze juz jestem gotowa. Samochod podjezdza slysze jego kroki i najchetniej juz bym byla z nim w lozku. To wlasnie z nim smakuje mi chleb z maslem, a z moim bylym mezem nawet ze szynka stal mi w gardle, rozumiecie. Rozumiecie kobieta ktora nie kocha prawdziwie, a tylko mowi ze kocha nigdy nie bedzie Wam oddana, tylko tak jak piszecie bedzie kloda. Moze byc najlepsza matka, gospodynia, nie zdradzac, dbac o dom, ale jej pojecie milosci jest inne niz tego oczekujecie. Przyznajcie sami co wolicie, sterylny dom, czy lekki nielad z super seksem. Kobiecie zakochanej nie glowie pomidorowka i scierka do kurzu. Przynajmniej ja taka jestem. Wnioski wyciagnijcie sami.
Taaa, minie jeszcze ze dwa lata, emocje jej opadną i nowy facet stanie się tak samo stary jak ex-mąż. Potem będzie musiała znaleźć kolejnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2015-05-09 08:04
W pełni rozumiem taką kobietę, ale czy nie powinno być tak, że szczerze informuje o tym partnera? Że seksualnie postrzega go jak brata, że nie trybi fizycznie? Że mimo to chce z nim być bo fajnie gotuje, ciapy przynosi, bo to bo tamto... I teraz facet niech się zdecyduje czy idze na takie coś, a nie że zachodzi w głowe dlaczego ona jest jakaś taka, że może z nim coś nie tak, że za mało był taki owaki, a jeśli nie doświadczył innych to może, że wszystkie tak mają...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # brat 2015-05-09 08:09
...kurde właśnie sobie uświadomiłem, że wybrałem sobie mało pociągający nick;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-09 09:54
Cytuję brat:
W pełni rozumiem taką kobietę, ale czy nie powinno być tak, że szczerze informuje o tym partnera? Że seksualnie postrzega go jak brata, że nie trybi fizycznie? Że mimo to chce z nim być bo fajnie gotuje, ciapy przynosi, bo to bo tamto...


Ta Pani właśnie szczerze poinformowała swojego męża jaka jest prawda i rozstali się w pokoju. Niestety musiało upłynąć trochę czasu zanim ona sama zrozumiała co jest grane i że oszukuje samą siebie. Dodatkowo bała się powiedzieć prawdę mężowi. Jej późniejsza odpowiedź:

Cytat:
Zgadzam sie w 100% z przedmowczynia. Brak odwagi powiedzenia prawdy, strach przed nowym nie znanym, do tego jeszcze dzieciaki, co powie rodzina itp, mnostwo powodow, ale glownym jest brak odwagi. Ja tez nie bylam dlugi czas odwazna, ale w koncu przyszedl taki dzien ze uznalam, ,moze inaczej , zadalam sobie pytanie, jak dlugo mozna kogos i siebie oszukiwac? To nie jest latwe, ale co sie okazalo, po pierwsze poczulam jakbym zrzucila worek kamieni z plecow, po drugie moj maz o dziwo zachowal sie z klasa, pisalam wczesniej ze byl nerwowy i obawialam sie nie jego tylko jakis krzykow, szantazow itp, to mnie chamowalo. Na koncu powiedzial ze czuje do mnie ogromny szacunek, za co, nie za to ze przestalam kochac, tylko za slowa prawdy. Istnieja dwa wyjscia Panowie, albo sie godzicie na tzw biale malzenstwo, czyli bez seksu, badz mowicie spokojnie swojej zonie, podkreslam spokojnie, bo one sie boja, co was boli i uwaga, sluchacie uwaznie drugiej strony. Potem oboje wyciagacie wnioski, ale musicie zapewnic spokoj i bezpieczenstwo psychiczne przy takiej rozmowie, wtedy jest duza szansa na naprawde uslyszenie prawdy. Wspolne oskarzanie sie nic nie da, wrecz odwrotnie. Po takiej rozmowie mozna podejmowac dopiero decyzje co dalej. Jezeli kobieta jest inteligentna i nie poczuje sie atakowana, powie prawde. Czasami trzeba lat by do tego dojrzec...
b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-10 23:12
To jest szczera wypowiedź kobiety - i co ona miała zrobić z mężem? Nic nie czuła, co mogła z tym zrobić? Cierpieć całe życie? Poszła do tego, który wzbudzał w niej emocje, każdy by tak zrobił. Gdyby nie odeszła, zaczęłaby czuć odrazę a z czasem nienawiść i żal za straconymi latami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a 2015-05-11 23:22
A co z zaangazowaniem, kobieta owa wczesniej cos czula do tego mezczyzny, wiadomo, ze z uplywem lat zycie intymne staje sie drugorzedna sprawa bo w zwiazku dochodza inne obowiazki, rutyna itp. Jednak madra kobieta powinna zaobserwowac zmiany i tu wdrozyc czynniki, ktore zaowocuja zmiana w zyciu obojga. Kobieta ta nic nie czula, wiec co mogla zrobic - no tak puscic sie z innym - no ja przepraszam - co to za polityka. Bozia dala takowej pani jezyk, z ktorego moze skorzystac i porozmawiac z mezem ( co jej pasuje a co nie ). Na tym to polega rozmowa. Gdyby tak na prawde chciala naprawic relacje malzenskie to by to zrobila bez dwoch zdan. Bardzo duzo zalezy od kobiety, baardzo duzo. I nikt mi nie powie, ze jest inaczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-09 08:40
Przeczytałam ten wpis i niestety tak to nie działa. Pisał chyba mężczyzna, ale źle wykalkulował, bo nie brał pod uwagę kobiecej psychiki. :-)

A więc tak: wcale nie chodzi o status społeczny tylko o miłość, ale wyższy status społeczny może przyśpieszyć zakochanie się (nie musi). Kobieta uprawia seks z tym, którego kocha albo w którym jest zakochana. Jak jej zakochanie przejdzie to żaden status nie pomoże. Największy problem w tym by znaleźć taką, która nie tylko się zakocha, ale i będzie kochała, gdy emocje opadną (gdy nie ma patologii opadają po kilku latach).

Jeśli chodzi o brutali. Tutaj wchodzi w grę uzależnienie, a więc związane z tym silne emocje (że emocje i uczucia dla kobiety są najważniejsze, pisała kobieta z zacytowanego komentarza powyżej). Dlatego kobiecie łatwiej uprawiać sex z brutalem gdyż zawsze ma z nim silne emocje niż z miłym facetem, którego nie kocha ani nie jest w nim zakochana, bo z nim emocji nie ma prawie wcale. Ale to nazywa się patologią i nie wiem, czy facetom akurat o to chodzi. :-)


No i nie wiem skąd autor wziął te statystyki?? Tak sobie sam wymyślił?? Do statystyk trzeba podać źródło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-09 11:39
Najpierw musisz wiedzieć czemu się zakochujesz. Ile razy kochałaś po opadnięciu emocji? I skąd wiesz czemu? Wiele kobiet nie wie kompletnie, tylko sądzi że wie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-09 12:25
To, czy będziesz kochać po opadnięciu emocji czy nie, zależy od dojrzałości człowieka. Człowiek niedojrzały będzie przez całe życie "szukać miłości" i nigdy jej nie znajdzie, bo poprzestanie na emocjach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-10 23:15
Cytuję onaona:
To, czy będziesz kochać po opadnięciu emocji czy nie, zależy od dojrzałości człowieka. Człowiek niedojrzały będzie przez całe życie "szukać miłości" i nigdy jej nie znajdzie, bo poprzestanie na emocjach.


Dojrzałość nie ma nic do gadania - nie ma miłości, zakochania, ciekawości, tylko bezbrzeżna nuda i pogarda - ciekawe kto by coś takiego wytrzymał. Emocje zawsze wygrają z dojrzałością, przysięgami, papierkami i świętymi paciorkami. Emocje rządzą wszystkim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-11 12:07
Dojrzałość polega min. na kontrolowaniu emocji. :-) Człowiek rządzi emocjami, a nie emocje człowiekiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drań 2015-05-09 09:28
jak traktujesz kobietę poważnie, lub Ci zależy - to zawsze to się rozjebie :) albo z twojej winy, albo z jej.. najpierw trzeba nauczyć się być razem sam ze sobą : ) marek ciężko pracuje nad tym i to jest właśnie całe sedno.. laski co one takiego mają ? kto spotkał taką z którą można było pogadać ? no chyba że była zauroczono wtedy jej inteligencja i horyzont się poszerza mi może nas "rozumie" i mówić o rzeczach których i tak nie rozumie.. ale mocno się wyuczyła.

Skakanie z kwiatka na kwiatek nic nie wnosi.. one tak robią ( ale się nie przyznają) chcesz być taki jak one.. będziesz tak cierpiał :P rozwój , rozwój i jeszcze raz rozwój.. wszystko inne przyjdzie samo.. tzn twoje nastawie się mocno zmieni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-12 # karola 2015-05-09 11:13
Tekst nie wyraża całej prawdy. Pociąg seksualny a miłość to dwa odrębne uczucia, za które odpowiadają odrębne struktury mózgu. Mężczyźni żenią się z kobietami, których nie kochają ( oczekują jedynie kopulacji ). Gdyby je kochali, taka głupota jak seks nie stałaby się przyczyną rozpadu związku.
To mężczyźni są trochę niedoedukowani. Miłość a seks to dwa odrębne uczucia, inne fragmenty mózgu za nie odpowiadają. Dlatego to czy ktoś chce z kimś uprawiać seks czy nie, nie jest i nie może być wyznacznikiem tego, czy darzymy tą osobę uczuciem, czy też nie darzymy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # x 2015-05-09 11:38
To dlatego 0 na 100 zapytanych kobiet na ulicy nie chce uprawiać seksu z przypadkowym facetem? To dlatego to kobiety mówią o tym że do seksu potrzebują uczuć? Może i jest to nierozerwalne, ale u kobiet występuje wyraźna tendencja na łączenie seksu z uczuciami, emocjami. U mężczyzn po prostu sama chęć na seks, co uzyskuje się łatwiej. Głupota jak seks? To musiała napisać tylko kobieta. Inne priorytety. Nie ma poświęcenia gdy się kocha. Jest mnóstwo chłopaków którzy latają za kobietami, które nie dają im się dotknąć, a są zakochani. I czy kobiety sie rewanżują miłością, czy friendzonują, dowartościowują tym?

Całe kobiece myślenie. Jak kochasz to możesz sie poświęcić, zrezygnować z wszystkiego. I tak, pozniej zostajesz z draniem który ma tyle wad, ale kobieta kocha bo on sie zmieni i w gruncie rzeczy nie jest taki zły ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # karola 2015-05-09 12:54
Tak, masz rację. Kobiety potrzebują uczuć do seksu. Szkopuł w tym że nie potrzebują seksu do uczuć. Zajarzyłeś ? Ha ha ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-05-09 13:04
Ty sama jesteś niedoedukowana. Inne fragmenty w mózgu hahaha :D . Nie ma czegoś takiego jak część mózgu odpowiedzialna za miłość. To co potocznie nazywa się miłością to ZBIÓR różnych odczuć i reakcji zachodzących w organizmie człowieka. Najlepiej ujął to Sternberg w trójczynnikowej koncepcji miłości. O miłości można mówić gdy zachodzą trzy czynniki równocześnie: intymność, namiętność i zaangażowanie. Do tego potrzeba zarówno takich hormonów jak endorfina, serotonina, dopamina, testosteron/est rogen (w zależności od płci), fenyloamina które umożliwiają pobudzenie seksualne jak i inne "namiętności" (wspólne śmianie się, wygłupianie, czucie się dobrze w swojej obecności i takie tam) jak i potrzeba oksytocyny (u kobiet) lub wazopresyny (u mężczyzn) żeby możliwe było uczucie przywiązania. I to właśnie ty mylisz pełną miłość ze zwykłym PRZYWIĄZANIEM. A przywiązać to się można i do kota, ale to nie to samo co miłość męsko-damska, bo właśnie brakuje czynnika seksualnego. Miłość = przyjaźń + pożądanie. Jedno i drugie może występować oddzielnie, ale żeby mówić o miłości muszą zachodzić równocześnie.

PS. zanim zaczniesz wierzysz "miłość" platoniczną" poczytaj o jej genezie. To była miłość gejowska, którą z czasem ocenzurowano i po odjęciu miłości cielesnej i wątku homoseksualnego została taka bezseksowna "miłość", która zwyczajnie nie istnieje ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-9 # karola 2015-05-09 14:19
Piszesz pierdy.
Miłość to miłość. Chuć to chuć.
Proste jak budowa cepa.
Można się w kimś zakochać ( przy pełnym udziale hormonalnym odpowiedzialnym za zakochanie ) i nie pragnąć seksu.
Cała reszta to liberalna propaganda że człowiek powinien zaspokajać swe najniższe instynkty za wszelką cenę.
Na to nie ma zgody, nie może być zgody i zgody nie będzie. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-09 14:53
Pierdy to ty piszesz. Masz problem z własną seksualnością co przejawia się znanym mechanizmem obronnym zwanym ascezą (nie mylić z ascetymem):
pl.wikipedia.org/wiki/Asceza_(psychologia)

W dodatku własne problemy (z seksualnością) przenosisz na innych poprzez atakowanie (to wy jesteście chorzy nie ja). To chyba podchodzi pod projekcję:
pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

Oczywiście możesz zanegować dorobek wybitnych psychologów i psychiatrów jak: Freud, Maslow, Sternberg którzy nie mieli wątpliwości co do roli seksu w życiu, w końcu ty wiesz lepiej ;-) .

A tak w ogóle to byłaś wychowana w bardzo katolickiej rodzinie, nie miałaś ojca, twoja matka była oziębła czy też byłaś molestowana? Hmm?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # karola 2015-05-09 17:06
No ja problemów raczej nie mam, ja nie użalam się na forach, że żone boli głowa i że odmawia seksu. To raczej ci, którzy wielką wagę przywiązują do ruchanka wiecznie mają jakieś problemy, co ma swój wyraz na wszelakich forach internetowych. Zresztą pisał o tym niejaki Freud, że wszelkie problemy mają swoje źródło w libido. To by wyjaśniało, dlaczego im większe libido, tym więcej nieszczęścia i cierpienia.
Nie atakuje innych, tylko próbuje pomóc. Jak widze kogoś, kto wypala dwie paczki papierosów dziennie i nie wie, że palenie szkodzi, też nie powinnam wyrażać swojej opinii i przejść obojętnie ? Nie, ja wole powiedzieć to, co mam do powiedzenia, żeby nie mieć potem wyrzutów sumienia, że czegoś komuś nie wytłumaczyłam i wskutek tego nie mógł on mieć możliwości dokonania właściwego wyboru. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # x 2015-05-09 17:24
Bo problem to ma ten kto potrzebuje seksu. Karola jak będziesz potrzebowała czegokolwiek to też ci PARTNER powie - twój problem, lecz się. I nieważne w jakiej sferze. Nie ma lepszych i gorszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-09 21:59
Libido to oznaka zdrowia oznaczająca prawidłową gospodarkę hormonalną: u mężczyzn prawidłowy poziom testosteronu, u kobiet właściwy stosunek estrogenu względem progesteronu i prolaktyny. Porównanie seksu do papierosów jest denne, bo porównujesz naturalną potrzebę do czynności niepopędowej, w dodatku szkodliwej dla zdrowia. Rozumiem że według ciebie jestem uzależniony od jedzenia, bo jem 5 posiłków dziennie? Hehe jak ja lubię takie bohaterki, które świetnie sobie radzą z napięciem seksualnym, którego nawet nie odczuwają. Zamień się z kimś z wysokim libido i spróbuj nie przywiązywać do seksu "aż tak wielkiej wagi" to pogadamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # karola 2015-05-10 18:45
Ha ha ha ha ha wyższy poziom testosteronu i zdrowie ? To nie wiesz,że testosteron jest przyczyną wszystkich męskich chorób, które sprawiają że facet pierwszy ląduje w piachu i zostawia spadek zadowolonej z tego obrotu sprawy żonce ? Kastraci żyją jakieś 10-20 lat dłużej od przeciętnego nawalonego testosteronem samca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # vs 2015-05-10 19:53
Uwaga panowie bo karola pewnie z sekty skopców, jak któregoś dopadnie to pewnie "szczodrobliwie " wykastruje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-05-10 19:57
Przy regularnych wytryskach poziom testosteronu spada moja panno. Najwyższy czas zadbać o zdrowie samczej braci.
Do roboty, do roboty, nie op******** się!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-11 11:19
Przecież napisałem "prawidłowy" poziom testosteronu a nie nazbyt wysoki. Niski poziom testosteronu powoduje: anemię, odkładanie tkanki tłuszczowej (a tym samym otyłość), gorszy przyrost mięśni, osteoporozę, cukrzycę, problemy z erekcją i libido, bezpłodność, osłabienia nastroju, brak motywacji i pewności siebie, depresję, problemy z zasypianiem. Ty sobie w ogóle zdajesz sprawę że testosteron i kortyzol (hormon stresu) to ta sama grupa hormonów sterydowych które rywalizują ze sobą w organizmie o te same receptory. A wiec, więcej testosteronu oznacza mniej kortyzolu i odwrotnie.

Poczytaj sobie ignorantko:
www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1394

www.sylwetka.org/zywienie/239-kortyzol-kontra-testosteron
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # EnemyOfTheState 2015-05-11 11:56
A co dłuższego życia kastratów to mit. Po pierwsze nikt tego empirycznie nie badał, w żadnym z badań nie kastrowano żadnych mężczyzn żeby sprawdzić ile będą żyć tylko przeglądano kliniki eunuchów żyjących na przestrzeni XVI i XIX wieku. Eunuchem był mężczyzna który przeszedł "zabieg" jeszcze przed wejściem w okres dojrzewania, więc de facto nigdy nie zostawał mężczyzną. I tacy rzeczywiście żyli dłużej, głównie ze względu na styl życia. O ile w tych czasach mężczyźni regularnie umierali na wojnach etc. eunuchowie mając niski poziom testosteronu byli łagodni z natury i unikali ryzykownych sytuacji, nie nadawali się do walki itd. Eunuch charakteryzował się brakiem cech męskich, nie miał zarostu, miał duże cyce, szerokie biodra i piskliwy głos. Jak dla ciebie bycie takim babochłopem to dla ciebie oznaka zdrowia to szczerze gratuluję :D .

Nie ma żadnych empirycznych dowodów jakoby testosteron miał negatywny wpływ na organizm mężczyzny. Za to dowodów, że jego niedobory są bardzo szkodliwe jest bardzo dużo, podobnie jak na to że udane życie seksualne wydłuża życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # karola 2015-05-12 18:18
Co rozumiesz przez wzniosłe słowa "udane życie seksualne " ? Mniemam, iż dostępne jest ono dla każdego, kto potrafi jechać na ręcznym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-05-12 19:02
To kwestia indywidualna, każdy ma swoje potrzeby i preferencje. Dla większości ludzi sama masturbacja nie jest wystarczająca, ale jeśli komuś wystarcza to jego wola. Nie wiem z czym ty kobito masz taki problem? Z wolną wolą? Z wyborem co komu odpowiada w życiu? Z prawem do decydowanie z kim się chce a z kim się nie chce być w związku? Bo nie ogarniam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # vs 2015-05-10 15:24
Cytat:
Zresztą pisał o tym niejaki Freud, że wszelkie problemy mają swoje źródło w libido
Powyższe słowa to wyjątkowo zakłamana manipulacja. Freud twierdził że to brak zaspokojenia libido rodzi wielkie problemy.
To tak jakbyś napisała że oddychanie rodzi wszelkie problemy związane z życiem. Tyle że bez oddychania nie ma życia.
Skąd się wzięłaś karola ? Urosłaś przez pączkowanie czy może jednak spłodzono cię w trakcie plugawego zaspokajania samczej chuci ? Bo przecież pewnie tak to pojmujesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # karola 2015-05-10 19:20
A co mnie to obchodzi, skąd się wziełam ? Jakie to ma znaczenie w kontekście mojej teraźniejszej egzystencji ? Nie rozumiem, co chciałeś wykazać, nie łapię ukrytego, drugiego dna, które miałoby kryć się za tym utartym stwierdzeniem, którym często posługuje się pospólstwo w celu wykazania swoich racji, kiedy już brakuje im jakichkolwiek argumentów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2015-05-10 21:24
Nie ma czegoś takiego jak zaspokojone libido. Jest to BŁĄD LOGICZNY. Pragnienie które jest zaspokojone automatycznie przestaje być pragnieniem.
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-05-09 22:31
"Można się w kimś zakochać ( przy pełnym udziale hormonalnym odpowiedzialnym za zakochanie ) i nie pragnąć seksu."

Jasne, bo seks da Czesiek z trzeciej klatki co wali wino od rana ale ma facjatę zgodną ze standardem :D Ten co się go "kocha" ma być od rozumienia i wysrywania się w niego z problemów emocjonalnych. Sorry ale przestać pieprzyć bo się mocno powstrzymuję,że by mocniejszych słów w komciach nie używać :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2015-05-10 11:30
Nie rozumiem ignorancji człowieka, który wykopał ławkę-'ołtarz' w imię 'platonicznej' miłości, a teraz zgorzkniale przywołuje pijanego Cześka i rypie po głowie młodszą koleżankę, może jeszcze idealistkę, z odmiennym zdaniem w temacie...Byłeś młody i głupi ? Ok, ona też nie niech sobie będzie durna i wierzy w krasnoludki z czerwonymi czapeczkami zamiast penisów ;)
I nie będzie błędem jeśli użyjesz'mocnych słów' nie obrażając przy tym rozmówcy i dasz upust nagromadzonym emocjom oraz egzystencjalnym problemom. W ten sposób wyrażasz siebie, od jakiegoś czasu :)

Obłudny...

www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-10 15:01
Widzę,że staję się znany :D Teraz co jakiś czas będą wpadać trzy kropki albo przecinek (bo pod jednym nickiem ciężko bronić poglądów?) i pisać o problemach egzystencjalnyc h. To nie są moje problemy - już nie ale na samą myśl o tym przez co przeszedłem kupując to słodkie pierdzenie jako uczciwy do bólu facet dostaję drgawek a że jestem człowiekiem a nie robotem to bywają dni, kiedy moja wrażliwość się uwypukla.

Platoniczna miłość? OK idę na to, ale jeżeli oboje rezygnują z seksu a praktyka wygląda tak, że doopy dostaje troglodyta a "kocha" się inteligentnego misia co to i przytuli i wysłucha i zrozumie. Każdy układ jest do przyjęcia jeśli obie strony go akceptują, żaden nie jest jeśli opiera się na kłamstwie, projekcji, iluzji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2015-05-11 12:33
Nie będę spierać się o popularność ani o ładniejszy nick :D . Ale o 'inteligencję' misiów czy napakowanych kolesi z protezą zamiast mózgu- chętnie i zawsze :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek$ 2015-05-11 20:18
Napisz jeszcze, że mam małego albo mi nie staje ;)
Pozdrawiam trzy kropki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ambroży 2015-05-11 22:51
Cytuję EnemyOfTheState:
Miłość = przyjaźń + pożądanie. Jedno i drugie może występować oddzielnie, ale żeby mówić o miłości muszą zachodzić równocześnie.


W przeszłości przyjaźń to też był jeden z wariantów miłości, więc nie zgadzam się, że do miłości niezbędne jest pożądanie. Chyba że nie masz na myśli pożadania seksualnego, lecz coś innego.

Cytuję EnemyOfTheState:
zanim zaczniesz wierzysz "miłość" platoniczną" poczytaj o jej genezie. To była miłość gejowska, którą z czasem ocenzurowano


Nie ma żadnych dowodów że nie była to zwykła przyjaźń - czyli miłość bez seksualnego pożadania. Wg mnie to właśnie z czasem "ubogacono" przyjaźń, domyślając się zbyt wiele, a nie mając ku temu żadnych podstaw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kreomi 2016-05-02 00:44
Rodzeństwo/przy jaciela też kochasz, ale go nie pożądasz. Jeśli np. miałbyś jakąś aseksualną przyjaciółkę od dziecka to mógłbyś ją kochać jak siostrę, ale byś jej nie pożądał.
Bo miłość, a pożądanie to dwie różne rzeczy. To wam się wydaje, że nie istnieje miłość bez pożądania, bo zawsze potrzebujecie tego drugiego. Ale nie bądźcie egoistami i zrozumcie, ze ludzie mają różne potrzeby. Większość kobiet pragnie jednego i drugiego, ale nie każda. Są takie co nie potrzebują miłości, a są i takie co szukają tylko poczucia bezpieczeństwa/ stabilizacji/pr zyjażni, a pożądanie mają gdzieś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # predator 2015-05-09 13:42
Ten z SMV 10 to skromnie mówiąc ja. Kobiety pragną ze mną mieć seks, a ja Mogę go im dać. No chyba, że jest jakaś samica łamiąca skalę i ma SMV 11 to też jej pragnę :) - drogie panie tu jest kolejka proszę się nie przepychać z każdą mogę chwilkę porozmawiać :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Widmo Geniusza 2015-05-09 19:49
A od dawna łażę po całym necie i piszę, że kobiety mają kosmiczne, wręcz absurdalne wymagania odnośnie atrakcyjności fizycznej potencjalnych parterów seksualnych no i prawie nikt mi nie wierzy, a wszędzie wybucha jednogłośny bulwers. Coraz bardziej zastanawiam się nad wkładem ewolucyjnym kobiety w związek i nikłymi korzyściami, oraz pracą jaką ta wykonuje w porównaniu do mężczyzny, postawiłem sobie już dawno za punkt honoru, że choćby się paliło i waliło, choćby sperma rozsadzała mi jajca z braku seksu to kobiety poniżej siódemki są dla mnie niewidzialne i nieistniejące, a to dlatego, żeby jakoś zrównoważyć ten niesprawiedliwy wkład i kosmiczne, horrendalne wymagania kobiet. Gdzieś przeczytałem cytuję: "8/10 przeciętnych kobiet ma wymagania ponad normę, 8/10 kobiet atrakcyjnych ma nierealne wymagania ponad możliwości, nie do spełnienia. 8/10 mężczyzn ma wymagania na normalnym poziomie." Zastanawiam się co się roi laskom 8-10/10 we łbach, że będą miały to aż mnie dreszcze niewypowiedzian ego przerażenia przechodzą, jak niebywale abstrakcyjne i kosmiczne scenariusze odnośnie atrakcyjności ich potencjalnego, przyszłego księcia z bujdy się jawią, że chyba nawet po ayhauasce, albo potężnej dawce jakiegoś halucynogenu bym nie ujrzał takich bajeranckich fajerwerków. To muszą byś jakieś obrazy przeliczalne na kosmiczne wartości matematyczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-05-10 22:33
Witaj Widmo, to my faceci podbijamy kurs takich lasek - dames, którym się wydaje, że ogarną bez problemu każdego faceta. Jakaś dupeczka przyjedzie do Sztolicy, pokręci zadkiem i już stado niedopieszczony ch gości idzie za nią jak w dym. To my faceci się nie cenimy. Walczysz o taką laskę, komplementujesz , obdarowujesz i adorujesz i wreszcie ją masz, a tak się tylko wydaje. To pozór. Nie masz jej. Bo gdy taka gwiazda spotka lepszego porzuci Cię bez zmrużenia oka i jeszcze ogoli jak na tych rysunkach od atrasa. Pakal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kreomi 2016-05-02 00:52
To nie są żadne "horrendalne wymagania" tylko NATURA. To kobiety rodzą dzieci, więc podświadomie ciągnie ich do najatrakcyjniej szych samców. Poza tym to nie ich wina, że kręci ich określony typ faceta. Na popęd seksualny nie ma się wpływu. Biologia i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek$ 2015-05-09 22:24
Panowie...to jest prawdziwy problem a szczególnie ostatnie zdanie. Rąbnąłem z wykopu z komentów pod felietonem. Jeszcze raz dzięki temu co go napisał - kawał dobrej roboty. Olać pierdolenie o szopenie powyżej, laska wrzuca normalny flirt a Wy się produkujecie próbując klepać rzeczywistość. Chuj im w dupy - sorka ale dziś mam taki dziwny dzień :/

""Prawdziwa rzeź dzieje się w momencie, gdy człowiek popada w determinizm. Od tego momentu umierają wszystkie chęci, nadzieje i marzenia. Bo przecież wszystko zapisane jest w genach, jak nie urodziliśmy się piękni, inteligentni, bogaci (a wszelkie badania wskazują, że to jest niezbędne), to możemy od razu zawiązać pętlę i się powiesić, bo wszystko wskazuje, że będziemy żreć gruz. Pada nadzieja, przychodzi depresja i zniechęcenie. Świat robi się szary, nadzieja na lepsze jutro znika. Wiemy, że jutro nie będzie lepsze, bo jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Nie możemy się zmienić (może nam się tylko wydawać, że się zmieniliśmy, kolejne oszustwo samego siebie i innych), bo musielibyśmy się przeprogramować u źródła, a to przecież niemożliwe. I tak pada krok po kroku człowieczeństwo . Szczęśliwi ci, którzy są na tą wiedzę oporni i nie umieją jej przenieść na siebie. Sam zaszedłem już niebezpiecznie daleko. "
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Robsmv 2015-05-09 23:57
Marek jak można to więcej i częściej takiej wiedzy, dosłownie sedno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Robsmv 2015-05-10 00:06
i jeszcze gdzie można więcej tej wiedzy zdobyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-05-10 11:20
Dobry filmik. Co te drony mogą wypatrzeć.
:-) :lol:
https://vimeo.com/109274211
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # TPakal 2015-05-10 11:27
Vince, właśnie zasiadłem do kompa.
Zgodnie z umową mam już koncepcję dotyczącą TOP TEN LIVE:
Przedstawia się ona następująco, pozycje albumów nie stanowią klasyfikacji od najlepszego do najgorszego tylko wskazania są losowe. Dla mnie zresztą wszystkie te płytki są jednakowo dobry. Będzie ich ciut więcej. Pozdrawiam. TPakal 8)
1. Tangerine Dream – „Logos”,
2. Deep Purple – „Made In Japan”,
3. Rush – “All the World’s A Stage”,
4. Jethro Tull – “Bursting Out”,
5. Tangerine Dream – „Encore-Live”,
6. Klaus Schulze & Rainer Bloss - Dziękuję Poland Live '83
7. Thin Lizzy – Live & Dangerous
8. Led Zeppelin - The Song Remains the Same
9. Pat Metheny – The Road To You
10. Rush – Rush In Rio
11. Wishbone Ash – Live Dates (1973)
12. Yes Yessongs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-10 20:46
Ja muszę dokonać kilku poprawek, wprowadzić pewną ilość zmian, przemyśleć ze dwie-trzy pozycję, więc jeśli kolego pozwolisz, opublikuje swoją listę na dniach. :-)

Natomiast już teraz widzę kilka punktów zbieżnych w Twojej liście z moimi propozycjami :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TPakal 2015-05-10 21:10
Vince, jasne dopracuj sprawę jak trzeba. Domyślam się, że ta zbieżność (mam nadzieję, że jest ich więcej) to oczywiście Deep Purple - "Made in Japan" rocznik 1972. Innych się nie domyślam.Może Rush?
Zobaczymy
https://youtu.be/LCnebZnysmI
Pakal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Vincent 2015-05-15 14:34
Dobra TPakalu, po dłuuugim rozmyślaniu i rozlicznych zmianach, dojrzałem już do opublikowania mojej listy top 10 albumów live. Oto ona:

1. Deep Purple – Live in Japan (3 CD – kompletny zapis trasy koncertowej grupy z Tokio/Osaki z dni 16.08-18.08.1972)
2. Miles Davis – Dark Magus (koncert z Carnegie Hall z 30.03.1974)
3. Tangerine Dream – Ricochet (trasa koncertowa po UK oraz Francji w okresie sierpień-paździ ernik 1975)
4. Suffocation – The Close of a Chapter [/i](2005)
5. Gojira – The Link Alive
(Bordeaux, Francja, 2003)
6. Testament – Live in London (2005)
7. Santana – Lotus (03-04.07.1973 Osaka Koseinenkin Hall, Japonia)
8. Coroner – No more Color – Live in East Berlin (1990) (DVD)
9. Yes – Yessongs (maj 1973)
10. G3: Live in Tokyo (Joe Satriani, John Petrucci, Steve Vai, 08.05.2005) (DVD)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-05-15 15:37
Zamiennie z pozycją nr. 10:

Frank Zappa & Pink Floyd - (1969-10-24/28) - Amougies Pop Festival, Amougies, Belgium (bootleg)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-05-15 17:45
Zamiennie z pozycją nr. 7:

Mahavishnu John McLaughlin & Devadip Carlos Santana - Live in Chicago (1.09.1973)(boo tleg)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-05-16 00:16
Patrz Vince, dobrze myślałem o płytce Deep Purple. Klasyka rocka w najbardziej genialnym wydaniu. I są punkty wspólne: Yes i TD. Jutro, czyli dzisiaj biorę się za odsłuchiwanie. Dzięki. Pakal :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-16 08:27
Ja za przeusłchanie biorę się jutro, bo w końcu znajdę trochę czasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-16 08:28
Również oczywiście dziękujęza tą listę.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # the anonim 2015-05-10 12:39
a no mają chore wymagania,
przykład z portali randkowych na których szukałem bez efektu kilka lat,
w kraju gdzie średni wzrost to 176, w kraju gdzie jest bezrobocie duże, emigracja, a realna mediana zarobków to coś około 2000-2400 netto,
kobiety mówią, że mężczyzna zaczyna sie od 180 lub 185, a 5000 to byle jakie zarobki, mówią to kobiety mające 160 cm, pracujące za 1200 w sklepie odzieżowym,
ja mam 170 cm, zarabiałem ok 2300 złotych netto - efekt ?
większość (chyba 99% lub 98% kobiet które zaczepiałem na portalach NIGDY mi nie odpowiedziały, pozostałe 2% dzieliły się na 2 grupy odpowiedzi :
A - "nie trawie kurdupli", "mężczyzna oznacza 190", "nigdy nie umówię się z karyplem",
B - "a ile zarabiasz?"
przez chyba 7 lat żadna bezdzietna i niegruba nie chciała się umówić,
jedynie 40 letnie grube samotnie wychowujące dziecko i żyjące w biedzie mnie zaczepiały,
dodam, że nie zaczepiałem różowych lal, zaczepiałem przeciętne, pisałem, że nie palę , że mam wyższe wykształcenie, że lubię góry itd.
od kobiet mających 162 cm słyszałem, że facet poniżej 180 jest od nich ... "niższy o głowe"
ja pier***, kobieta mająca 161 cm uważa, że facet mający 179 jest od niej niższy - co to za poziom matematyki,
takiej matematyki jako absolwent politechniki nie akceptuje,
często kobiety piszą, że nie umówią się z facetem o głowe niższym,
głowa ma ok 25 cm chyba,
więc facet o głowe niższy od kobiety mającej 165 cm , miałby 140 cm zgodnie z powszechnie znaną ze szkół matematyką,
ja usłyszałem, że jestem o głowe niższy od kobiety mającej 157 cm, której napisałem, że mam 172 (dodałem sobie 2 cm),
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # atras 2015-05-10 13:57
Z mojego doświadczenia wynika że dziewczyna niska ma większe wymagania dotyczące wzrostu partnera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-10 14:13
A z mojego wynika, że kobiety mają zawsze 10 razy większe wymagania niż same mają do zaoferowania. I na jakiej podstawie ja się pytam?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-05-10 15:04
Prawo podaży i popytu. Jesteśmy głupi jako płeć w tej jednej, wąskiej dziedzinie życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-10 14:00
Panowie, to jest prawda. Ja the anonima znam z innych portali i on ma bardzo duże zdolności analityczne, robi bardzo trafne analizy i przeprowadził dużo eksperymentów, ja z ciekawości poszedłem w jego ślady i robiłem identyczne eksperymenty, okazało się, że te doświadczenia się pokrywają. Nie jesteśmy jedyni. Jeśli chodzi o ten wyrzut, że anonim mając kilkanaście cm więcej jest niższy o głowę od panienki to jest to zwyczajnie ich ewolucyjna, instynktowna wściekłość i chęć eliminacji osobnika w ich pojęciu nieatrakcyjnego ewolucyjnie, który ma czelność żyć i oddychać. Ja kiedyś na jednym portalu zagaiłem znajomość z taką panienką( ustawiłem własne zdjęcia+ swój rzeczywisty wzrost na portalu wpisałem) mam 180 cm. No tak przenieśliśmy się na gadu gadu, zaczęliśmy rozmawiać, ona przyznała, że jej się spodobałem, dlatego napisała i zacząłem rozwijać znajomość, już dłuższy czas trwały te rozmowy, wymiana zainteresowań, ona inteligentna, oczytana itd. To zaraz przed spotkaniem zrobiłem eksperyment i napisałem jej, że wcale nie mam 180 cm wzrostu( to było kłamstwo i test, bo naprawdę mam tyle) i wystarczyło, że tylko to napisałem, a laska dostała ataku furii, pisała, żebym się zamknął, że ona ma jakiś swój obraz faceta w marzeniach, i inne bzdury, których nie rozumiałem. Niech sobie kobiety lecą na co chcą, ale dlaczego nadal krąży o kobietach ten stereotyp, że one są głębokie i uduchowione, a nam wystarczy kawał ładnego tyłka skoro to kobiety bardziej lecą na wygląd niż faceci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-10 14:47
Z tym wzrostem to zwykły shit test w większości. Wystarczy odbić odpowiedni ale czy warto? Nie wiem. Moim zdaniem w internecie nie znajdziesz nikogo normalnego do realnej relacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # the anonim 2015-05-10 22:58
to nie są jedynie nasze analizy jak wspomniałeś,
na necie jest artykuł, jak pewien psycholog czy socjolog zrobił następujące badania,
założył w 2 dużych miastach kopie profilu, to znaczy ta sama fota twarzy, figury (specjalnie wstawiono zdjęcia osoby wysportowanej o przystojnej twarzy), opis pracy-zarobków, hobby, wszystko identyczne,
te 2 profile różniły sie wzrostem, jeden miał chyba 167 czy 164 cm wzrostu - nie pamiętam, bo nie pamiętam,
a drugi profil miał chyba 184, też nie pamiętam, 2 duże miasta oddalone w różnych regionach kraju, chodziło o to , żeby kobieta przypadkiem nie znalazła obu profili ,
ów naukowiec przez chyba pół roku kontynuował eksperyment,
zaczepiał chyba kilka kobiet dziennie,
w przypadku profilu wysokiego po tygodniu zrezygnował z badania , bo miał już listę kilkudziesięciu chętnych na randke,
gdyby miał umawiać sie z 2 pannami dziennie, starczyło by mu ich na ponad miesiąc ,
w przypadku drugiego profilu, niskiego oczywiście, pisanie codziennie do kilku panien przez te pół roku trwało bez przerwy, ponieważ... NIGDY ŻADNA mu nie odpisała,
eksperyment się zakończył tak, że wysoki facet (zdjęcia wysportowanego przystojniaka) wystarczyły by w kilka dni zebrać kilkadziesiąt kobiet,
facet wysportowany i przystojny ale niski nie mógł liczyć nawet na jedną odpowiedź jednej kobiety,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2015-05-10 23:28
Fakty są takie, że kobiety lubią wyższych. Jednak skupianie się na wzroście sprawia, że stajesz się neurotyczny, zakompleksiony, podejrzliwy, nerwowy - i wszędzie zobaczysz laski, które śmieją się z Twojego wzrostu, nawet jak to nie będzie prawda.

Człowiek neurotyczny, skoncentrowany na swoich wadach jest jak rzygowiny - ale nie sprawia tego wzrost, ale obrzydliwa aura beznadziejności i nienawiści do siebie, którą roztacza wokół siebie. Tworzy ją sam bo ma wolną wolę - i wykorzystuje swój ciągle malejący czas na tej planecie, by się dołować, gnoić i dopierdalać na wiele różnych sposobów.

Powtarzam po raz setny - warto koncentrować się na swoich zaletach, a nie wadach. Życie pisze znacznie bogatsze scenariusze, niż prostackie uogólnienia że jak niski, to nie ma na nic szans. To kompletna bzdura. Nawet w polskim szołbizie mamy wiele przykładów ludzi, którzy mając wady osiągali sukcesy. Najciekawszym dla mnie przykładem jest Chylińska, która była straszydłem - gdyby o tym myślała, w życiu by nie zaśpiewała na scenie. No ale ona wierzyła w siebie i myślała o zaletach, a nie skupiała się na jednej z cech warunkujących udane życie.

Można tak wymaksować swe inne zalety, że można mieć kobietę, seks, cokolwiek się zechce - ale będzie to trudniejsze niż gdyby się było wysokim. Jednak i wysocy nie mają łatwo, bo szybki dostęp do kobiet sprawia, że można szybciej się naciąć na wariatkę, borderkę czy naciągaczkę.

Na świecie jest masa niskich kolesi, którzy świetnie się bawią życiem - no ale oni nie koncentrowali całej potęgi swego umysłu na jednej cesze nieatrakcyjnośc i, a kierowali ją na zalety. Mamy więc aktorów, ludzi z wizją, artystów, bogaczy, polityków, kochankó doskonałych, oratorów w mowie i oralności... a pewnie i innych, którzy w inny sposób zamazali negatywne cechy zaletami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Uważniak 2015-05-12 16:41
Jeśli Ty jesteś tutaj szefem i nauczycielem, albo chociaż uważasz się za takowego, to właśnie napisałeś coś beznadziejnego. Takie masło maślane. I wygląda na to, że właśnie sam masz problem z zaakceptowaniem siebie, takim jakim naprawdę jesteś,oraz że próbujesz stworzyć z siebie obraz kogoś innego. Trzeba koncentrować się i na swoich zaletach, ale również na swoich wadach, bo jak inaczej można się od tych wad wyzwolić. Ty oczywiściue wolisz wady pozasłaniać afirmacjami przed lustrem, ale one znowu wyjdą, tak jak niektórym wychodzi słoma z butów, mimo że łudzą sami siebie,że już są daleko od swoich korzeni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-05-12 18:07
Skoro tu piszę i utrzymuję za własne pieniądze, to chciał nie chciał szefem jestem. Szef, boss, mistrz... tak mnie zwą a ja nie oponuję :)

Myślę że powinieneś wyluzować - jesteś zbyt nerwowy, rozdygotany. Sprawa jak dla mnie jest bardzo prosta. Mogę kierować swą uwagę na gówno na ulicy, a mogę na piękne chmury. Całe życie patrzyłem w dół, a w efekcie miałem to na co patrzyłem, czyli gówno.

Gdy zacząłem patrzeć w piękne rzeczy, wpatrywać się w głębokie tonie swych nielicznych zalet, zacząłem znacznie lepiej się czuć. Z czasem uczucia bycia śmieciem i nikim zniknęły, a zastąpiło je poczucie bycia kimś wartościowym, cennym, życzliwym. To się zmienia w przypadku problemów, pojawiają się dołki, ale ogólny stan jest dość przyjemny i ciągle wzrasta (to powolny proces).

Jeśli nie koncentruję uwagi na wadach za które się potępiam (bo to o nich rozmawiamy, wady jak zła wymowa, postawa ciała, zgryz itd poprawiamy), to one z czasem znikają - jednak Ty radzisz by ktoś rzucający palenie, od czasu do czasu zapalił. Jeśli tak zrobi, nigdy nie rzuci - palenie to taki sam nawyk, jak nawyk oskarżania się, uważania za gówno z powodu niskiego wzrostu czy odbiegania od ideałów urody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-12 17:11
Mnie się wydaje, że mamy do czynienia z prostą sprawą. Każdej akcji towarzyszy reakcja. Wszystko w naturze jest sinusoidalne, jeżeli coś długo rośnie, osiąga coraz to ogromniejsze rozmiary to w końcu musi runąć, albo zostać zredukowane. Jeżeli zbyt długo drąży się tunel w kopalni to strop zwali się człowiekowi na łeb. Myślę, że mamy tu do czynienia z taką sytuacją, że wciąż narastające, kosmiczne, sięgające już coraz bardziej granic absurdu wymagania kobiet( a właściwie dysproporcja między tym co mają do zaoferowania kobiety i czego oczekują) nadmuchane jak balon wybuchły i wywołały wrzawę i odzew. Ja też uważam, że trzeba starać się być szczęśliwym, nie drążyć swoich kompleksów, uraz, bo tylko krzywdę sobie robimy sami, ale nad pewnymi rzeczami trzeba się pochylać. Jeśli widzisz z boku, że kobieta, czy inny człowiek robi coś moralnie złego to należy w miarę możliwości na to reagować i piętnować, a nie tłumaczyć to tym, że taka jest ich natura i nie można ich winić. To równie dobrze można rozgrzeszyć każdego faceta, że będąc w związku, po złożeniu jakichś obietnic zdradza na prawo i lewo, albo, że piją, ćpają, mordują, torturują( bo taka natura faceta, facet agresywny), na zachowania amoralne i olbrzymie dysproporcje należy reagować, bo jeśli nie będziemy tego robić to damy tym samym przyzwolenie na rozwój zła. Złych, postępujących podle, czy nadmiernie wymagających ludzi( kobiet) też trzeba trzymać jakoś w ryzach, bo bez obaw przed konsekwencjami, odzewu, reakcji będą się czuć bezkarnie, robić jeszcze gorsze rzeczy, stanowić zagrożenie. Na zło nie należy reagować wówczas, gdy reakcja zrodzi potem w konsekwencji o wiele gorsze zło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-10 14:45
Bo na portalach randkowych tracisz czas. Tam są same odpady atomowe. Dwie miałem kiedyś z Badoo ale bez fajerwerków. Przeszły i poszły - fakt, że wysyp jest starszych lasek >40 a reszta siedzi tam tylko po to, żeby sprawdzić czy mają jeszcze branie albo pisać w nieskończoność. Dla mnie strata czasu a podejścia tylko w realu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-10 23:29
Nie do końca się zgodzę - laski w realu, to są właśnie laski z badoo. Z księżyca przecież się nie wzięły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-11 21:07
Laski z badoo i portali to są laski z realu, ale na badoo mogą się kreować na bóstwa, dodawać maks wyretuszowane zdjęcia i ściemniać. Jak na badoo miałem konto to spotkałem się z kilkunastoma dziewczynami stamtąd w realu( a kilka znałem już wcześniej i zobaczyłem, że tam są) i na kilkanaście dziewczyn tylko jedna wyglądała atrakcyjniej niż na zdjęciach, a pozostałe dużo, dużo gorzej. Wszystkie wady wyretuszowane maksymalnie jak się da. Spotkałem się z panienką, która dostawała tam ciągle nagrody za najatrakcyjniej szą użytkowniczkę, najbardziej rozchwytywaną, najbardziej wybredną itd...Na zdjęciach bóstwo, oceny po 9,6, 9,7 kilkanaście tysięcy odwiedzin profilu tygodniowo. W realu jak się spotkaliśmy okazała się zupełnie przeciętną z wyglądu dziewczyną, taką powiedzmy 6/10, po prostu umiała sobie świetnie zdjęcia zrobić i aż strach myśleć ile nachłonęła się komplementów na tym portalu i jak urosło jej ego wraz z wymaganiami, a wszystko na bazie dobrze zrobionych fot. Moja kariera na badoo skończyła się kiedy spotkałem dziewczynę wykolejoną psychicznie, która miała poważne zabużenia emocjonalne wyniesione z domu( rodzice zimni jak lód, zero okazywania uczuć) i reagowała podnieceniem tylko na sytuacje kiedy się ją zlewało. Nawet z perspektywy czasu jedynie jej współczuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2015-05-11 21:08
zaburzenia*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-11 21:25
Qrwa z tymi zdjęciami to jest jakiś fenomen. Byłem z dziewczyną, która na zdjęciach wyglądała jak milion dolarów (fakt, że pamiętam jak robiłem jej foty to musiałem czekać aż powie - już! I jakoś tak układała specjalnie twarz w uśmiech) a w realu naprawdę lekko ponad przeciętną. Drugi biegun to Alfa. Na zdjęciach paszczur a w realu po prostu odjazd maks. Ta z kolei celowo się tak produkowała bo wrzucając nawet nie retuszowaną fotę przyciągała całe stada. Różne są strategie jak widać ale to samo podłoże. Oszustwo :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-10 19:23
the anonim

Ja jestem średniego wzrostu i mam niedużo wyższego ode mnie faceta. Nie zarabia majątku, ale faktycznie więcej niż ja. Znam mnóstwo par, gdzie ona jest tylko troszkę od niego niższa lub mu równa, a nawet kilka gdzie ona jest wyższa. Widuję czasami na ulicy niskich facetów (ok. 1,65)nie wyglądających na bogaczy z dziewczynami, więc to nie wzrost jest decydujący. Ja uważam, że powyżej pewnego wzrostu (1,85m) to już swego rodzaju kalectwo. Kiedyś, wracając z pracy, spotykałam na przystanku faceta ok. 2,20m wzrostu - ledwo chodził i pewnie długo nie pożyje, bo serce za małe, żeby obsłużyć takie wielkie ciało.

Może nie na tym portalu szukałeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zakłamana 2015-05-10 22:35
oczywiście głos zakłamanej kobiety musiał zapreczyć faktom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-10 23:01
Jak rozumiem opisałam fakty, które ci się nie spodobały?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-11 19:19
Cytuję onaona:
Ja jestem średniego wzrostu i mam niedużo wyższego ode mnie faceta. Nie zarabia majątku, ale faktycznie więcej niż ja. Znam mnóstwo par, gdzie ona jest tylko troszkę od niego niższa lub mu równa, a nawet kilka gdzie ona jest wyższa.


I czy którakolwiek z tych par dobrała się przez internet? Wątpię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-11 21:58
Internet nie jest jedynym miejscem, w którym można dobrać się w parę.

Poza tym Marek mu dobrze odpisał. Z opisu wygląda na to, że na portal randkowy przyszedł jaśnie pan z żądaniami i oczekuje, że zostaną spełnione. A tak się nie da. Jakby udało mu się jakoś zachęcić potencjalne kandydatki wzrost nie byłby taki istotny.

Kiedyś tam bawiłam się w portale randkowe, a dokładnie miałam konto na Sympatii. To, moim zdaniem, beznadziejne miejsce, ale mimo to dzięki swojemu sposobowi bycia otrzymałam 2 zaproszenia do kontynuowania znajomości, mimo że nawet nie miałam tam zdjęcia. Jak ktoś tam miał konto to wie jak tam jest (tzn. tak kiedyś było, nie wiem jak jest teraz): gołe klaty, zdjęcia spod palm, głębokie dekolty, opisy co to nie ja. W takim miejscu otrzymać propozycję kontynuowania znajomości, nie mając nawet zdjęcia to jakiś cud. A jednak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-11 22:55
Spróbuj zrobić podobnie z męskim kontem. Otrzymałaś zaproszenia nie dzięki sposobowi bycia, a dzięki zaznaczonej tam płci żeńskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-12 06:55
Dokładnie. Dodajmy, że od ekstremalnych desperatów albo ktoś leciał taśmą na zasadzie a nóż wejdzie? :D Taśma jest skuteczna bo działa statystyka i można wyjąć naprawdę fajne kobiety ale czas...czas...s trata czasu na te wszystkie telefony, budowanie socjalu, pieprzenie bzdur - efekt niepewny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-12 10:03
No ale to ja zaczepiałam facetów taśmowo. Napisałam do ok. 30 facetów, odpisało czterech. Jeden chciał tylko na seks, drugi zainteresował się, ale potem mnie olał, a dwóch chciało kontynuować znajomość.

Zadałam sobie trochę trudu, bo mężczyźni poszukując potencjalnych kandydatek najpewniej w wyszukiwarce sobie zaznaczali, że ma być profil ze zdjęciem i pies z kulawą nogą do mnie nie zaglądał.

W dodatku nie pisałam tekstu typu: "poznamy się?" ani nie puszczałam oczek, tylko zagadywałam na temat tego co mieli w profilu - po prostu zainteresowałam się nimi.

Jak jaśnie pan/pani zapisze się na portal randkowy z oczekiwaniem, że wszystko mu się należy i się nie będzie wysilał to wcale się nie dziwię, że nie wychodzi. Może w tym jest problem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-12 10:28
Nie ma znaczenie kto leciał taśmą. Ktoś kto odpisuje na profil bez zdjęcia musi mieć mnóstwo czasu. Ja np jestem w takiej sytuacji, że muszę dość mocno planować czas i z doświadczenia wiem, że foty są retuszowane a ekstremalnie dziewczyna 15 minut przed spotkaniem napisała mi, że to w ogóle nie ona jest na zdjęciu ;) OK, wygląd nie wszystko ale są pewne progi poniżej, których facet nie czuje pociągu seksualnego i wówczas nie ma sensu zawracać głowy takiej kobiecie bo i tak nic z tego nie będzie. Jak ktoś jest na bezrobociu albo ma dużo wolnego czasu i się nie zniechęca to może się bawić w ciuciubabkę typu 60 kaw z czego jedna wejdzie, gorzej jak czyjaś godzina pracy jest warta np 200 złotych (co w przypadku prawnika jest kwotą raczej skromną) to wtedy robi się problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-12 13:14
Nie bardzo ogarniam. Skoro i tak dziewczyny retuszują zdjęcia albo umieszczają nie swoje albo wyglądają w realu inaczej niż na zdjęciu, to dlaczego jest problemem zainteresowanie m się profilem bez zdjęcia?

Co do pociągu seksualnego do niezbyt ładnej kobiety - gdyby tak było jak twierdzisz, większość małżeństw by się rozpadła, a do wielu z nich w ogóle by nie doszło. Jak patrzę na ulicy to zdecydowana większość małżeństw jest po prostu brzydka. Ładni ludzie chodzą samotnie, a brzydcy w parach. Więc jak to jest?

Masz koszmarnie roszczeniowe nastawienie do świata i teraz mnie nie dziwi, że tak tu biadolisz na kobiety, że twierdzisz, że nie ma ani jednej mądrej, inteligentnej etc. skoro JEDYNYM kryterium wyboru jest WYGLĄD. Mądra kobieta nie będzie publicznie robiła komedii, żeby zachęcić jakichś facetów do umówienia się, bo ona woli być sama niż z jakimś przypałem, którego interesują wyłącznie jej wygląd i to ile seksu ona mu da. No proszę cię. Może pora zejść na ziemię?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # x 2015-05-12 16:37
bo ładni nie mają pokory. wymagania z kosmosu.

jeśli zalozylas profil bez zdjęcia i myslalas ze kogos znajdziesz? hehe strzał w stope. kobieta bez zdjęcia. albo jestes taka brzydka, albo totalnie masz zryty beret. fakt jest fakt. fajna i ładna kobieta nie musi siedzieć na portalach, a jeśli szuka to wybrzydza bo znajduje ludzi na swoim poziomie.

nie znalazłaś nikogo i się tłumaczysz, a nie znalazłaś bo popełniasz błąd - jak praktycznie kazda kobieta na portalu randkowym. nie wiesz o co chodzi w tej grze "miłosnej". w zyciu bym sie nie zainteresował profilem bez zdjęcia, mimo ze mam sporo czasu. ja musze ciagle kierowac znajomoscia, budowac ją, musze pisac do 100 kobiet bo wszystkie marudzą i coś im nie pasuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-12 19:25
Ja tam mam faceta. Profil na Sympatii miałam dawno i bez założenia, że się z kimś umówię, bo nie potrafiłabym się spotkać z zupełnie obcym człowiekiem, którego wyszukałam wg kryteriów, napisałam, że chcę go poznać, on odpisał, że mnie też i już. :-) Dlatego min. nie miałam tam zdjęcia. A zaczepiałam ich, bo przeglądałam sobie profile i pisałam to co mi przyszło do głowy. Najczęściej zadawałam pytanie na temat ich zainteresowań, gdzie zostało zrobione zdjęcie albo coś w tym guście. Zupełnie neutralne rzeczy.

Czy mam zryty beret, ha ha ha. Zależy wg czyich kryteriów.

Cytat:
w zyciu bym sie nie zainteresował profilem bez zdjęcia, mimo ze mam sporo czasu. ja musze ciagle kierowac znajomoscia, budowac ją, musze pisac do 100 kobiet bo wszystkie marudzą i coś im nie pasuje.
No tak to już jest z pięknościami, mają szeroki wybór to sobie marudzą, a ty czekaj na łaskę jaśnie pani. :-)

A poza tym nie masz pojęcia kto się kryje pod profilem bez zdjęcia. Zawsze możesz okazać zainteresowanie i poprosić o zdjęcie. Poza tym nikt ci przecież nie każe się od razu żenić. Jedna randka to nie wyrok dożywocia. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-12 18:52
Ja na nic nie narzekam :) Udało mi się w bagienku wyłowic dwie ciekawe panie i obecnie skupiam się na nich. Żadna znajomość z internetu nie trwała dłużej niż 3-4 miesiące. Tak mam postawę roszczeniową bo mam wartość i się cenię. Podobnie nie rozumie o co mi chodzi pani, która pomaga mi w domu no bo ona z mężem to 20 lat po ślubie jest. I pięknie, tylko że ona dla mnie jako kobieta NIE ISTNIEJE. Może być fajnym człowiekiem, znajomą, koleżanką ale nie byłbym w stanie zmusić się do odbycia z nią stosunku seksualnego nawet po ciężkiej wódzie. Szanuję to, że komuś się podoba ale to nie znaczy, że mam obniżać wymagania byleby nie być sam jak to robi większość wokół. Mając 40 lat mam tej chwili dwie kobiety w orbicie zainteresowań. Jedna ma 26 lat a druga 31 i obie są atrakcyjne nie tylko fizycznie ale także mentalnie. Żadnej z nich nie poznałem przez internet tylko jedną wyjąłem directem na ulicy a drugą przez znajomych. Podryw w internecie to starta czasu, chyba że ktoś ma kłopoty z podejściem (jak np Marek kiedyś) to wtedy jest to zrozumiałe.

PS: Nie zamierzam zejść na ziemię nigdy a raczej na pewno nie wcześniej niż przed 60 rokiem życia ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-12 19:50
A coś tu ostatnio pisałeś o tym jak to się podobno nie można dogadać z kobietami. No to się już pogubiłam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-12 13:54
A jakoś jaśnie panie wchodzą tam z KOSMICZNĄ, wręcz ABSURDALNĄ stertą roszczeń i oczekują, że zostaną spełnione. To czemu tak się nie da?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-12 13:58
Żeby na portalu randkowym namówić na spotkanie chociaż średnioatrakcyj ną kobietę trzeba być co najmniej nieźle przystojnym i zarabiającym co najmniej półtorej średniej krajowej. Żeby namówić dosyć atrakcyjną trzeba wyglądać jak model, bóg, a i tak jest tylko 50% szans, że się to uda, bo jest tam ktoś kto wygląda bardziej jak model i bóg i 99% kobiet z okolicy dobija się do profilu jednego lub dwóch, trzech najatrakcyjniej szych facetów zalogowanych w okolicy(przeważ nie fałszywe zdjęcia modeli z googli)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-12 14:02
Aha i nawet jak piszą z tymi dwoma, czy trzema książętami to w międzyczasie jeszcze wszystkie obczajają zdjęcia dalej, szukając jeszcze bardziej idealnego, nieistniejącego , prawdziwego boga, bo jeszcze nawet to im mało. Kobieta zawsze wchodzi na portal z założeniem, że cholera wie co tam znajdzie. 80% zakładających tam konto facetów( z prawdziwymi zdjęciami w profilu) nie ma ŻADNYCH efektów i czekają tygodniami, miesiącami, czasem i latami aż jakaś uklejka złapie haczyk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-12 14:19
Bo nie trzeba czekać tylko ZAINTERESOWAĆ SIĘ CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO WYGLĄD. Zagadać. Zapytać.

Co z tego, że ktoś umieści sobie super zdjęcia (goła klata, sześciopak + egzotyczna plaża) i przedstawi się jak chodzący ideał (jestem tak wspaniały, że nie wiem co ktoś tak marny jak ty, śmiał zajrzeć na mój profil), jak słaby z nim kontakt, na pytania odpowiada jakby miał pretensje, że w ogóle zadajesz etc.

Wiele razy widziałam tam profile, gdzie faceci zamiast jakoś się opisać, choć w kilku słowach, pisali epistoły nt. jak bardzo źle jest na Sympatii. To ja nie wiem po co oni tam przyszli? Narzekać czy kogoś szukać? I to byli często przystojni faceci z wysokim wzrostem. Przykro mi, ale samo pojawienie się na portalu randkowym nie gwarantuje sukcesu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-12 16:40
Tak jak próby zainteresowania mężczyzny bez wyglądu. Facet chce sie starać gdy widzi, kobieta gdy słyszy i czuje. No i przewiduje np swietne zycie z kims takim, czy swietny seks itd. dorobi sobie bajeczke i to co ciekwe często na podstawie wyglądu. Coz za hipokryzja. Pisz do ludzi ktorzy tez nie mają zdjęć. Swiata nie zmienisz swoją gadką. Ludzie sie tak dobierają, an ie inaczej. A ze nie ma efektow i ludzie tam sa dlugo samotni, to zaczynaja narzekac i byc zgorzkniali. Nie rozumiesz? Niska inteligencja. Odpadłaś. Mozesz co najwyzej na seks zasluzyc,a le musisz do tego jeszcze wyglądać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-12 17:18
Jasne, zainteresować się czymś więcej niż tylko wygląd i mówi to przedstawicielk a płci, która jest znana z obsesji na punkcie wyglądu, zakochań od pierwszego wejrzenia i ślinienia się na głupich przystojniaków, tylko dlatego, że są przystojni. Może my faceci nie mamy patrzeć na wygląd? Całe wieki niezasłużenie krążył o nas stereotyp, że jesteśmy płytcy i wystarczy nam kawałek ładnego ciałka, chociaż prawdziwie płytka płeć to ta, do której przedstawicielk i tego komentarza piszę. To kobiety oceniają wszystkich powierzchownie, błyskawicznie zakochując się w wyglądzie, mając w dupach intelekt (na który ponoć lecą najbardziej) i w eliminacjach na partnera, czy tego z kim kobieta się umówi wygra ZAWSZE ten kto najatrakcyjniej szy fizycznie według niej, a decyzja zapadnie w ułamku sekundy. Inne cechy nie będą rozpatrywane. Ewentualnie pieniądze( ale wtedy to już jest wybór wymuszony i często nie ma nic wspólnego z rzeczywistą chęcią na takie coś, no chyba, że facet z kasą ma też wygląd, ale ból dupę i tak ściśnie, jeśli np. jakiś inny biedniejszy kandydat miał wygląd trochę lepszy). Kobiety wartościują o wiele bardziej płytko niż faceci. Ja chcę zwalczyć te stereotypy(nies prawiedliwe) i chcę, żeby wszyscy wiedzieli, która to ta płytka płeć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-12 17:23
To jak kobieta( z tego co wynika z tekstu i również pokrywa się z moimi doświadczeniami ) ma chcieć od faceta jeszcze lepszy wygląd niż ona sama posiada to gdzie jest chociaż jedna rzecz, której kobieta wnosi więcej? Facet ma wnieść więcej wyglądu, więcej pieniędzy, więcej zaangażowania i inicjacji, więcej życiowej inicjatywy i decyzyjności, oraz radzenia sobie z przeciwnościami losu? No to już jest absurd. Niedługo nawet ja nie porucham.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-12 17:26
To niech chociaż kobiety się za nas nap*dalają z dresami podczas napadów w ciemnych uliczkach i parkach, bo nierównowaga w naturze jest już naprawdę kosmiczna. Niedługo jeszcze zaczną nam podłączać elektrody i będziemy przejmować kobiecy ból porodowy, a potem opiekować się dzieckiem( przy tym jeszcze wyglądać i pracować na utrzymanie rodziny)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-12 19:43
Ja jestem kobietą i mówię wam co lubią kobiety, a wy się upieracie przy swoim i jakoś wam nie wychodzi. A nie wychodzi, bo koncentrujecie się na wyglądzie.

Nawet jeśli ona jest brzydka, to mimo to możecie się spotkać i zobaczyć co i jak. Sprawdzić się w takiej sytuacji. Zobaczyć jak to wygląda, poćwiczyć przed godziną zero. :-) Rysiek się tu kreuje na supermacho to może nie musi ćwiczyć, ale też widocznie coś źle u niego działa skoro ma takie złe zdanie o kobietach i "zawsze źle trafia", "wszystkie są głupie" etc.

Kobieta, która umieści wyzywające zdjęcie na portalu randkowym dostaje setki propozycji i waszej nawet nie przeczyta, bo zgubi się w tłumie. I co wam z tego, że ładna, jak ona wam nawet nie odpisze?

Cytat:
Jasne, zainteresować się czymś więcej niż tylko wygląd i mówi to przedstawicielk a płci, która jest znana z obsesji na punkcie wyglądu, zakochań od pierwszego wejrzenia i ślinienia się na głupich przystojniaków, tylko dlatego, że są przystojni.
Mnie się różni mężczyźni podobają i niekoniecznie przystojni - kobiety nie tak bardzo przywiązują do wyglądu wagę.

Jeśli chodzi o zakochiwanie się, to zależy kto czego szuka. Jeśli kobieta szuka partnera na resztę życia i ma trochę rozumu to się zastanowi nad jego charakterem, jeśli szuka tylko rozrywki lub jest wybitnie głupia, to patrzy tylko na wygląd, a potem często kończy jako zużyta, przemielona i samotna kobieta. Nie samym wyglądem człowiek żyje.

Ludzie się dobierają w najróżniejszy sposób, a wy staracie się obliczyć jakiś wzór, ale to tak nie działa. Trzeba lubić siebie, nie udawać kogoś innego, mieć swoje zdanie i przyciągniecie do siebie ludzi. Inni ludzie kolejnych ludzi, a wśród nich wasza przyszła, wymarzona dziewczyna. Biadolenie i negatywne nastawienie niestety nie pomoże. A jeśli nawet nikogo nie znajdziecie, to przynajmniej będziecie mieć fajne życie, a nie ciągle sfrustrowani i na kolanach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-12 21:02
Posłuchaj, wiele złych rzeczy można o mnie powiedzieć i zarzucić mi, ale jedno jest pewne. Bujać to ja, ale nie mnie. Za dużo doświadczenia i wiem doskonale z czym mam do czynienia. Z nieatrakcyjną kobietą, która sama lecąc na wygląd ( i ściemniając, że nie) chce jednocześnie namówić facetów, żeby tego nie robili. Kropka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-9 # onaona 2015-05-12 22:04
Ale ja już mam faceta i lecę na niego. :-) Nie namawiam do niczego tylko przedstawiam punkt widzenia kobiet, a brzmi on tak: kobiety nie zwracają aż tak bardzo uwagi na urodę mężczyzn. Kropka. :-)

PS Co by mi dało, że was do czegoś namówię? I tak was nie spotkam nigdy.
PS Ciekawe kto mi daje plusy?:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2015-05-13 12:15
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-13 14:22
Kto mi daje minusy to wiadomo. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-13 16:26
No i co z tego, że masz i tak zawsze będziesz się starała siać taką propagandę jaka jest Tobie na korzyść, bo różnie to może w życiu być, a że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd( kompletna bzdura) z nieatrakcyjnym facetem kobieta może być tylko dla kasy, albo dużych predyspozycji do osiągania władzy nad ludźmi i wywoływania u nich respektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-16 00:48
Cytuję onaona:
Bo nie trzeba czekać tylko ZAINTERESOWAĆ SIĘ CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO WYGLĄD. Zagadać. Zapytać.

Co z tego, że ktoś umieści sobie super zdjęcia (goła klata, sześciopak + egzotyczna plaża) i przedstawi się jak chodzący ideał [...] Wiele razy widziałam tam profile, gdzie faceci zamiast jakoś się opisać, choć w kilku słowach, pisali epistoły nt. jak bardzo źle jest na Sympatii. To ja nie wiem po co oni tam przyszli?


Załóż sobie męski profil na Sympatii i sprawdź, bo Twoje wyobrażenia zupełnie rozmijają się z rzeczywistością . Ci, którzy pisali jak źle jest na Sympatii, to z niej właśnie odchodzili, po negatywnych doświadczeniach . Byłem jednym z nich. Początkowo miałem optymistyczne opisy i nie pasujące do Twoich stereotypowych wyobrażeń. Korzystanie z takiego portalu niewiele się różni od mówienia do ściany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # atras 2015-05-12 19:44
A może źle podchodzisz do tego? Dziś rozmawiałem ze znajomym też ok 170 cm wzrostu.W zeszłym roku tez był rozczarowany tym że nie może znaleźć dziewczyny. Dziś się przechwalał się zdjęciami i nowymi znajomościami. We wrześnio siostra zmusiła go na kurs kizomby (taniec) brakowało partnerów do tańca. Koleś chodził tam jak na tortury cały czerwony ze wstydu. ale przez parę miesięcy oswoił się z paniami i dziś jest inną osobą .przy okazji schudł od tańca. W sobotę i niedzielę w Warszawie był festiwal kizomby i było więcej pań niż panów (czyli okazja do nowych międzynarodowyc h znajomości)Byłe m pod wrażeniem jego przemiany. Dziewczyny nie na i nie szuka ale z wyrwaniem nie ma problemu i to nie tylko u tych z którymi tańczy. Portale randkowe olał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # predator 2015-05-10 15:15
Są głupie jak but. Huj z tego że gość ma 190 cm, jak wytrawny kraver mierzący 165 cm, może zrobić mu kuku. Najwięksi fajterzy są chudzi i niepozorni. Taki ktoś zawsze obroni kobietę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Princessa 2015-05-14 00:10
Cytuję predator:
Są głupie jak but. Huj z tego że gość ma 190 cm, jak wytrawny kraver mierzący 165 cm, może zrobić mu kuku. Najwięksi fajterzy są chudzi i niepozorni. Taki ktoś zawsze obroni kobietę.yhm...
www.youtube.com/watch?v=fGMY_YGje1U
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # predator 2015-05-14 15:48
yhm...
www.youtube.com/watch?v=fGMY_YGje1U

Princesso, gdybyś miała tyle werwy ile mają moje koleżanki z Kravmagi to wiedziałabyś o czym mówię. Te dziewczyny nie boją się dostawać fizycznego wpierdolu na treningu od instruktora i nie płaczą. One są silne swoim uporem i hartem ducha, a Ty ze swoim dyletanctwem chwal się dalej durnymi filmikami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+19 # atras 2015-05-10 21:05
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # vs 2015-05-11 02:52
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zdeptany 2015-05-11 03:18
Bardzo ciekawy artykuł, chciałbym zgłębić temat. Skąd wziąłeś takie info, gdzie mogę o tym poczytać? Zastanawiam się nad książkami seksuologów, głównie Starowicza. Warto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-11 09:03
To pytanie do kolegi, który ten tekst napisał. Znajdziesz go na forum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lu 2015-05-11 08:55
szkoda, że na ecoego nie ma już komentarzy. a takie tam pierdolenie, że reklamy - to tamto do mnie nie przemawia. Fajnie byłoby popisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-11 09:04
Są komentarze, jest cały pieprzony, nowoczesny z bajerami moduł zainstalowany - ale chyba nikt go nie widzi. Może to i dobrze, bo ogarnąć kilka stron, forum i meila to ciężkie zadanie. Nazywa się tenże moduł disqus.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-11 10:58
Minus disqusa jest taki, że trzeba zakładać po kilka kont, żeby zachować anonimowość. To jeden z powodów dlaczego ja tam się nie odzywam ;) Ryśków z Klanu jest od pyty mam nadzieję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lu 2015-05-11 14:31
.....aha?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lu 2015-05-11 14:43
upieram się przy swoim(przy komciach na ecoego). na szczęście nie muszę:*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-05-11 14:47
A o co chodzi z tymi reklamami, bo nie rozumiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mjtka 2015-05-11 17:54
No wiesz, kiedyś pisałeś, że sporo komci to po prostu reklamy i musisz je kasować. Rozumiem, że logowanie stanowi jakąś barierę ale jednocześnie to poważna zapora dla wyrażania myśli, poglądów-dziele nia się. W końcu teksty, które piszesz docierają i chcę wierzyć, że komcie to swoistego rodzaju napęd do ich wyrażania (albo odwrotnie - zgubiłem się:) )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # vs 2015-05-11 23:25
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-05-12 21:27
Cytat:
Niesiołowski : Nie wiem, dlaczego pan Kukiz nagle staje się autorytetem. Po co on tu jest obecny? Kim jest pan Kukiz? On jest nikim, to jest człowiek-nikt, bez znaczenia."
To kim według członków PO są wyborcy Kukiza ? Z jaką pogardą i pychą będą opisani przez członków PO ?

Kanalie z PO zrzućcie wreszcie swoje nobliwe, jaśniepańskie maski.
Chyba jesteśmy dla was podludźmi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Szara 2015-05-12 07:42
Enemy, podziwiam Twoje wyczerpujace odpowiedzi ale chyba musisz byc przerazajaco nieromantyczny ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-12 16:00
Tak to cały ja, twardo stąpający po ziemi racjonalista :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-12 22:16
Dobra, było fajnie, pośmialiśmy się, ale teraz trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, dlatego zrobimy tak...Kobiety.. .Zabraniam wam lecieć na wygląd, od dziś macie całkowitego, totalnego bana na to, wyczerpałyście rezerwy. Rozumiemy się? Żebym jakieś przypadkiem nie przyłapał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Szara 2015-05-12 23:27
Enemy, nie badz taki twardy I zdobadz sie na odrobinke fantazji ;-)

Widmo, ja lece tylko na intelekt I odrobine fantazjii :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Vincent 2015-05-13 06:49
Nie wal ściemy Paniusiu. Lecisz na aparycję jak każda baba, tylko chcesz to ukryć, poprzez zawoalowanie instynktów takimi właśnie stwierdzeniami, które w zasadzie u wszystkich kobiet nijak nie przystają do rzeczywistości.

Dla was wygląd u mężczyzny to czasami absolutnie wszystko i często na tym się kończy - tzn. jest super - zapala się wam we łbach lampka zielona, jest kiepski albo go nie ma - lampka czerwona. Nie ma od tego odwrotu jak sobie coś ubzduracie w tych główkach. Aaaaa...zapomni ałem - koleżanki i ich zdanie! To również bardzo ważny punkt w doborze i wyborze faceta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Widmo Geniusza 2015-05-13 08:18
Gdyby startowało do Ciebie dwóch facetów. Jeden cholernie inteligentny i rozwinięty umysłowo i do tego przystojny, a drugi wyjątkowo tępy, ale choćby troszkę, minimalnie przystojniejszy , wyższy czy atrakcyjniejszy z ryja to na 100% wygrałby ten drugi od razu, bezdyskusyjnie. Konkurencja o "miłość" kobiety to tylko konkurencja kto ma lepszy wygląd i kompletnie nic więcej. Jak to zwykłem mówić: Miej bajceps i patrzaj w czworceps. I jeszcze do tego ten bezczelny stereotyp, że kobiety takie uduchowione i głęboko wgladające w człowieka, podczas gdy kobiety doczepiają człowiekowi tylko na podstawie wyglądu tak długą listę etykietek, że nawet najprymitywniej szy facet nie byłby w stanie. To kobiety są płcią płytką, mającą obsesję na punkcie wyglądu, oceniającą każdy szczegół, godzinami sterczą przed lustrem, żeby ulepszyć coś co w ich podświadomości jest najważniejsze. Dwa razy większą wagę przywiązują do wyglądu innych osób kobiety niż faceci oraz znacznie łatwiej dają się przyciągać, hipnotyzować przez wszystko co powierzchowne. I wpienia mnie do granic możliwości ten zestaw niezasłużonych stereotypów. Jedyną winą mężczyzny i jedyny słuszny stereotyp jest taki, że faceci znacznie łatwiej i szybciej podniecają się seksualnie, ale jeśli chodzi o wartościowanie innych ludzi to kobiety oceniają znacznie powierzchowniej i bezczelnie utrzymują te stereotypy, przy okazji uwsteczniają nasz gatunek w ewolucji, mnożąc się z tępymi przystojniakami , a potem rośnie odsetek "dzieciaków z dysleksjami" i nie zdających podstawowej matmy, co jest ostatnio plagą, a wynika tak naprawdę z kobiecych wyborów i mnożenia się z tępakami z blokowisk, klubów itd. Im więcej kobiety mają wolnego wyboru, tym bardziej świat zmierza ku zagładzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-13 09:24
Cytuję Widmo Geniusza:
Gdyby startowało do Ciebie dwóch facetów. Jeden cholernie inteligentny i rozwinięty umysłowo i do tego przystojny, a drugi wyjątkowo tępy, ale choćby troszkę, minimalnie przystojniejszy, wyższy czy atrakcyjniejszy z ryja to na 100% wygrałby ten drugi od razu, bezdyskusyjnie. Konkurencja o "miłość" kobiety to tylko konkurencja kto ma lepszy wygląd i kompletnie nic więcej. Jak to zwykłem mówić: Miej bajceps i patrzaj w czworceps. I jeszcze do tego ten bezczelny stereotyp, że kobiety takie uduchowione i głęboko wgladające w człowieka, podczas gdy kobiety doczepiają człowiekowi tylko na podstawie wyglądu tak długą listę etykietek, że nawet najprymitywniejszy facet nie byłby w stanie. To kobiety są płcią płytką, mającą obsesję na punkcie wyglądu, oceniającą każdy szczegół, godzinami sterczą przed lustrem, żeby ulepszyć coś co w ich podświadomości jest najważniejsze. Dwa razy większą wagę przywiązują do wyglądu innych osób kobiety niż faceci oraz znacznie łatwiej dają się przyciągać, hipnotyzować przez wszystko co powierzchowne. I wpienia mnie do granic możliwości ten zestaw niezasłużonych stereotypów. Jedyną winą mężczyzny i jedyny słuszny stereotyp jest taki, że faceci znacznie łatwiej i szybciej podniecają się seksualnie, ale jeśli chodzi o wartościowanie innych ludzi to kobiety oceniają znacznie powierzchowniej i bezczelnie utrzymują te stereotypy, przy okazji uwsteczniają nasz gatunek w ewolucji, mnożąc się z tępymi przystojniakami, a potem rośnie odsetek "dzieciaków z dysleksjami" i nie zdających podstawowej matmy, co jest ostatnio plagą, a wynika tak naprawdę z kobiecych wyborów i mnożenia się z tępakami z blokowisk, klubów itd. Im więcej kobiety mają wolnego wyboru, tym bardziej świat zmierza ku zagładzie.


Bardzo zgrabne ujęcie tematu i celne wypunktowanie obłudy i małości kobiecego umysłu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # onaona 2015-05-13 11:21
Widmo Geniusza

Ty lepiej popatrz na siebie. Wypadasz tu jak skończony frustrat nienawidzący kobiet. Żebyś nie wiem jak bosko wyglądał z takim podejściem do kobiet szczęścia ci nie wróżę.

Kobiety się stroją PRZEDE WSZYSTKIM DLA SIEBIE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Vincent 2015-05-13 11:28
Hahaha! Prędzej czy później, jak się skończyły argumenty, MUSIAŁO dojść do takiej górnolotnej odzywki. Mogłem się założyć nawet o 1k PLN i bym wygrał, że tak Lady odpowie. Odliczałem tylko czas. :D

Dodaj jeszcze że jest żałosny, płytkim i pustym dupkiem, na bank skrzywdzonym w życiu przez kobiety i będziemy mieli pełen serwis. Z dopiskiem oczywiście - żal mi Ciebie. :-) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-13 14:12
"Widmo geniusza" jest po prostu sfrustrowany i najeżdża na kobiety z tego powodu.

Mówię mu będąc kobietą, że nie jest tak jak myśli, a on dalej swoje. Jakie ja mogę jeszcze mieć argumenty? Co mu napisać? Wiem, że nie jestem wszystkimi kobietami, ale bez przesady. Dla mądrej kobiety wygląd to nie wszystko, a z głupią i tak nie warto się zadawać.

Nie zajmuję się wyzywaniem ludzi. To, że jest sfrustrowany to fakt i ja mu napisałam by przestał, bo fatalnie się tu prezentuje. Z jednej strony rozumiem, że tutaj nikogo nie pozna i pisze co myśli, z drugiej utrwala sobie złe nawyki i jeszcze bardziej pogrąża.

A to, żeby patrzeć na siebie słyszałam od dziecka. Jak się źle zachowujesz, marudzisz, narzekasz, krytykujesz to nie przyciągniesz do siebie fajnych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-13 16:34
"ja mu napisałam by przestał, bo fatalnie się tu prezentuje"
No tak, to jak ktoś się prezentuje jest najważniejsze. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-13 # onaona 2015-05-13 17:51
Bardzo ważne. Jak się ktoś prezentuje na przykład jak psychopata to wybacz, ale każdy normalny ucieknie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Widmo Geniusza 2015-05-13 18:43
Czy Ty czasem wiesz co piszesz? Psychopata pokazuje się innym zawsze jako przemiły, czarujący człowiek, ujmujący swoją kulturą i przyjaznym nastawieniem, a gdy rybka połknie haczyk, to wp*dol.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-11 # onaona 2015-05-13 19:21
Miałam na myśli tego psychopatę, co biega z siekierą i obłędem w oczach. :-) A tak w ogóle, ludzie wyczuwają charaktery innych ludzi. Może czasem dadzą się zmanipulować, ale ogólnie takie rzeczy się czuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Ambroży 2015-05-16 01:06
Cytuję onaona:
A tak w ogóle, ludzie wyczuwają charaktery innych ludzi. Może czasem dadzą się zmanipulować, ale ogólnie takie rzeczy się czuje.


Tak, ale WYŁĄCZNIE przez kontakt osobisty, a i to nie zawsze. Natomiast w żadnym razie przez internet, telewizję, radio, czy telefon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-13 # Princessa 2015-05-13 23:57
Cytuję onaona:
"Widmo geniusza" jest po prostu sfrustrowany i najeżdża na kobiety z tego powodu.

Mówię mu będąc kobietą, że nie jest tak jak myśli, a on dalej swoje. Jakie ja mogę jeszcze mieć argumenty? Co mu napisać?


Odpuścić, po prostu ;-),
pozwolić nastolatkowi na bunt, znalazł odpowiednie miejsce na wyrzyganie się, niech pluje jak ma musa, w pewnym sensie samczeruno służy właśnie takim frustratom. Gorzej niżby biegał z maczetą, gotów powyrzynać wszystkie dziewczęta w skali, którą uznał że istnieje, od 1 do 8 .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Vincent 2015-05-14 06:50
Następna zaczyna...popco rn zaraz przyniosę księżniczko i będę czekła na więcej takich rewelacji od Ciebie. Dawaj śmiało! :lol:

Frsutraci na samczymrunie? Ale jednak tutaj zaglądasz i się udzielasz? Więc co Cię tutaj trzyma? A może sama nie wiesz i tego nie rozumiesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Princessa 2015-05-14 16:21
Cytuję Vincent:
Następna zaczyna...popcorn zaraz przyniosę księżniczko i będę czekła na więcej takich rewelacji od Ciebie. Dawaj śmiało! :lol:

Frsutraci na samczymrunie? Ale jednak tutaj zaglądasz i się udzielasz? Więc co Cię tutaj trzyma? A może sama nie wiesz i tego nie rozumiesz?


Pozwól o szanowny Vin cięcie, poprzestanę na serdecznym :-) w Twoja stronę.

www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-14 19:57
Cytuję Princessa:

Pozwól o szanowny Vin cięcie, poprzestanę na serdecznym :-) w Twoja stronę.

www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k


Wafelku, pozwól że zripostuje, :-) "vers toi":

www.youtube.com/watch?v=VXK0A921wWQ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princessa 2015-05-14 20:12
Cytuję Vincent:
Cytuję Princessa:

Pozwól o szanowny Vin cięcie, poprzestanę na serdecznym :-) w Twoja stronę.

www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k


Wafelku, pozwól że zripostuje, :-) "vers toi":

www.youtube.com/watch?v=VXK0A921wWQ


choć wyczuwam nutkę złośliwości (dotrwałam do 19 sekundy) pomimo, podtrzymuję syrdeczny uśmiech.

z szarpidrutów to całkiem fajne jest;
www.youtube.com/watch?v=pofHffhzd_Q

( kolega mi kiedyś podesłał..., Kat)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-14 20:15
Nie cierpie Kata. Wole Yattering, Ghost lub Violent Dirge, ale cała scena polska jest i była ogólnie mierna.

Nie ma w tym żadnej złośliwości. To po prostu muzyka na jakiej się wychowałem. Moje korzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princessa 2015-05-14 21:15
Cytuję Vincent:
Nie cierpie Kata. Wole Yattering, Ghost lub Violent Dirge, ale cała scena polska jest i była ogólnie mierna.

Nie ma w tym żadnej złośliwości. To po prostu muzyka na jakiej się wychowałem. Moje korzenie.


spójrz ; www.youtube.com/watch?v=vIpA7bRi_po

okładka jest zapowiedzią , sugestią przestrzeni w której mnie np. trudno się odnaleźć (tak, kobiety zwracaja uwagę na wygląd ), następnie aż 44 sekundy ( test wytrzymałościow y ) dla uszu,czyli więcej niż dla ucz ( tak, kobiety kochają mniut na uszy) więc te 44 s. wystarczyły by nie wchodzić głębiej do mrocznego ogrodu...może to podpowiedź podświadomości ? się nie znam.

w ogóle ta muzyka z daleka pachnie Beksińskim którego treści mnie odrzucają pomimo mistrzowskiej techniki...

nie pozabijamy sie z powodu róznic, prawda ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-15 09:34
Czyś oszalała? Z jakiego powodu mamy się kłócić? Ja mam swój gust, a Ty swój. ;-)

Aczkolwiek w zgrabny sposób wypunktowałaś dlaczego kobiety takiej muzyki nie lubią. Zresztą z założenia nie jest ona adresowana do nich. Nie wyobrażam sobie, że dziewoja mogłaby być fanką takich dźwięków, dla mnie to w tym momencie niekobiece. Oczywiście odrzucam jakiekolwiek pseudomroczne Panienki czy "gotki" ubierające się na czarno, bo stopień ich umysłowego upośledzenia i emocjonalnego popierdolenia jest dla mnie nie do zdzierżenia. Grindcore to muzyka męska, adresowana dla facetów. Plusy za całkiem dobrą jej analizę.

Jestem od lat wielkim fanem twórczości Beksińskiego. Cenię jego obrazy za tą dołującą posępność, niepokój i mrok wylewające się z każdego zakamarka płótna.
Co ciekawe on sam od patrzenia na swoje obrazy dostawał podobno depresji i był tak nimi przygnębiony, że w ogóle nie uczęszczał na własne wystawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princessa 2015-05-16 13:30
Cytuję Vincent:


8 sekund
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princessa 2015-05-16 13:20
Cytuję Vincent:
Czyś oszalała? Z jakiego powodu mamy się kłócić? Ja mam swój gust, a Ty swój. ;-)

Plusy za całkiem dobrą jej analizę.


nie wiem czy powierzchowne odczucie ( ograniczające się do dwóch zmysłów ) jest obiektywna analizą ?
ale dobra, zostawmy to...
(być może to projekcja nieuświadomiony ch lęków, które są " kulą u nogi ", moj problem - moja kula ;DDDDDD)

ps. naszła mnie taka myśl przy okazji, tylko spokojnie, całkiem luźna myśl; kobiecie w Polsce nie wybacza się pseudomrocznego image, czy przynalezności do jakieś tam subkultury, nie daj buk by przyznała sie publicznie do ulubionej marki alkoholu (alkoholiczka :) itp. Natomiast przyszłemu prezydentowi ( teraz to juz po ptokach , w UK 50 % ) mozna wybaczyć wszystko a nawet wybielić ( i nie mam tu na myśli kołnierzyka od koszuli ).

a skoro Piersi, to jedna z moich ulu :) energetyczny czadzik

www.youtube.com/watch?v=TJJr68FbFXM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princessa 2015-05-16 13:24
rycerz, który rzeczywiście posiadł niebywałą umiejetnośc nawijania makaronu na uszy, nieprawdopodobn e a jednak prawdziwe...

www.se.pl/wiadomosci/polska/jerzy-kalibabka-mialem-200-kobiet-a-teraz-sprzedaje-pomidory-prawdziwa-historia-kalibabki_115914.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 11:16
Tak, tak wszyscy tą historię z Kalibabką znamy.

Każda subkultura jest zła. Powód jest prozaiczny - ogranicza ze wszystkich stron i dusi.

Co do alkoholu, niech tam baby piją co chcą.

Nie lubię Kukiza. Ani jako muzyka, ani jako polityka. Nie trafia do mnie ten momentami patriotyczny przekaz jego liryków.

PS. Piszemy Bóg Proncesso. Chyba że to zamierzone z Twojej strony, taki zapis.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-17 14:20
Cytuję Vincent:
Tak, tak wszyscy tą historię z Kalibabką znamy.

Każda subkultura jest zła. Powód jest prozaiczny - ogranicza ze wszystkich stron i dusi.

Co do alkoholu, niech tam baby piją co chcą.

Nie lubię Kukiza. Ani jako muzyka, ani jako polityka. Nie trafia do mnie ten momentami patriotyczny przekaz jego liryków.

PS. Piszemy Bóg Proncesso. Chyba że to zamierzone z Twojej strony, taki zapis.


nie wiem czy wszyscy, wszystkie kobiety znają historię z Kalibabką, musu nie ma, mnie zainteresowała.

Vin cięcie, tak zamierzone. :)

ps. chciałam napisać Tobie ; nie być taki sztywniak Vinc, poluzuj frak...ale, ale odstąpiłam, i nie napisałam, to znaczy napisałam ale tak jakbym nie napisała, zatem nie napisałam więc tego nie czytasz ... ;D
( kobiecy kociokwik, rozumiesz ?)

a tak na serio , czyli bardziej sztywno, jest jeden tekst z czasów Ayarl ( odkrywam skarby ))który mnie w środku ? , nawet nie wiem jak nazwać to uczucie...
( nie glosowałam na Kukiza , jestem wzrokowcem ;D )

posłuchaj ,( powoli rozumiem chyba, co to znaczy ,że piękno wydaje się być wulgarne wobec bólu ...) , pozdrawiam ciepło Vincencie.

www.youtube.com/watch?v=oe2lQkbOSNo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-17 14:48
www.youtube.com/watch?v=oe2lQkbOSNo


Opowiem Wam
O mojej ulicy:

Na mojej ulicy
Nikogo nie dziwi człowiek
Na mojej ulicy
Nikogo
Człowiek nie dziwi
Na mojej ulicy
Nie mieszka już Chrystus
A szatan się z niej wyprowadził
Na mojej ulicy
Gra chłód kamienicy
Chłód wciąż mniej żywych tkanek...

Na mojej ulicy
Żebrak nie rzeźbi swą starczą ręką
Worka pełnego pieniędzy
Na mojej ulicy
Alkoholicy spijają z kieliszków swe żale
A ich wyśnione
I wymarzone
Śpią w brudnej miłości pościeli...

Bo moja ulica
Jest w sercu miasta...


Na mojej ulicy
Okna wpatrzone w sąsiednie bramy
Płoną ze wstydu nocą...
Płoną ze wstydu nocą!!!
Bo moja ulica jest w sercu miasta!!!
Bo moja ulica
Jest w sercu
Miasta...

ps. powalił mnie ten przekaz, bez względu na to kto napisał ( bez znaczenia )

ps. podobnie jak i samczeruno ( treśc gospodarza oraz społeczność )jest Inspiracją i Budzikiem
cobym została przez Ciebie dobrze zrozumiana Vinc.9h34
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 16:26
Przyznam szczerze iż dalej nie rozumiem co chcesz w ten sposób przekazać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-05-17 16:59
Cytat:
Chłód wciąż mniej żywych tkanek...
W sumie o to chodzi Vincent.
A to co najbardziej jest w tobie martwe to nie ta odrażająca, hańbiąca metal muza, ale twoja cyniczna reakcja na gwałconą w pociągu kobietę, a bardziej nawet to, że tym się pochwaliłeś tu. Nie dziwi mnie więc "Vin cięcie".
Dla mnie od tamtego wpisu jesteś skreślony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Vincent 2015-05-17 17:05
Przykro mi. Spotkamy się w takim razie kiedyś tam po drugiej stronie lustra, w być może lepszym świecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Wafelek 2015-05-17 23:48
Cytuję Vincent:
Przyznam szczerze iż dalej nie rozumiem co chcesz w ten sposób przekazać?


być może wyrażam siebie niezrozumiale.. .wolałabym naturalną rozmowę wprost ( spokojnie, nie poproszę Ciebie o nr telefonu ;DDDDDDD ), ucinam dyskusję, dziękuję za wymianę i co jeszcze ?, ano to co chyba najważniejsze i gdzieś mi po drodze umknęło;

Doceniam w Tobie Odwagę Cywilną i niech opatrzność czuwa nad nami wszystkimi :)))..jakkolwie k to naiwnie zabrzmi.

ps. a teraz sięgnę po wafelka :D :-) ;-)

www.youtube.com/watch?v=-qkRoGk6mTY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-18 08:30
Masz jakąś sprawę? Pisza na maila. Dobrze wiesz którego. Tylko od razu mówię - bez owijania w bawełnę, proszę mi walić wszystko prosto z mostu. Niczego tak nie cierpię jak kręcenia i niedopowiedzeń Mało mnie w tym momencie obchodzi, że jesteś kobietą.

Waldemar Goszcz? Smutna historia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Vincent 2015-05-18 09:38
Chociaż aktor z niego iście z d...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Wafelek 2015-05-18 16:21
dziękuję pomocna rąsio :) , zaglądam na samczeruno

( i dobrze czuję się w nowej Wafelkowej sukience ;)

ps. coś z mojego ulu

www.youtube.com/watch?v=XbqvifFqtq8
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-18 23:56
Cytuję Vincent:


56 sekund

ps. Introwertyk ( bratnia nuta ) niedawno odkryta.super

www.youtube.com/watch?v=XMWDBp4SxLI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-19 06:46
56 sekund to i tak nieźle jak na Ciebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-19 17:09
Cytuję Vincent:
56 sekund to i tak nieźle jak na Ciebie.


:-* zanim spadnę...:)..wp adnę w czarną dziurę niebytu , pozwolisz

www.youtube.com/watch?v=GIQn8pab8Vc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-19 17:31
Nie leżą mi takie pompatyczne smęty wybitnie.
Ode mnie:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ[/youtube]

jedyny hip-hop jaki jestem w stanie słucham. Ba, regularnie do niego wracam. I wracać będę zawsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-19 17:31
*[youtube]www.y outube.com/watc h?v=pX-yx78nkgQ [/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-19 17:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-19 18:54
...

5 min i 3 s (x2)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # vs 2015-05-18 21:21
To elitarna wspólnota a psychopata vincent znowu nic nie zrozumiał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # onaona 2015-05-14 12:32
Chyba wsadziłam kij w mrowisko, bo aż wrze. Panowie nie chcą przyjąć do wiadomości prawdy, bo wolą swoje poglądy: kobiety ty samo ZUO. :-) A ci mężczyźni, którzy o tym nie wiedzą, żyją sobie szczęśliwi z kobietami, oczywiśćie. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Vincent 2015-05-14 12:38
Błąd. To Ty nie chcesz przyjąć prawdy. Albo ją od dawna znasz i jesteś jej świadoma, tylko się bronisz jak tylko możesz żeby nie wyszła na jaw, stosując rozliczne kamuflaże i gierki mające na celu przekierowanie uwagi jak i zmianę tematu, bądź w sytuacjach podbramkowych nieudolne ośmieszenie podmiotu dyskusji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-14 13:25
Ależ ja wcale nie zmieniam tematu. Cały czas piszę to samo. Pisałam już kilka razy: popatrz na sparowanych ludzi na ulicy. To jest niepodważalny dowód na to co twierdzę.

Albo idź gdzieś, gdzie jest dużo ludzi, najlepiej gdyby to była np. jakaś impreza dla dzieci i popatrz na ich rodziców: mało którzy są naprawdę ładni. Większość jest albo przeciętna albo bezdyskusyjnie brzydka. No to jak to można wytłumaczyć?

Popatrz na matki z dziećmi - mało która jest ładna i zadbana, a na bank uprawiały seks - to z kim wg ciebie jak tak wszyscy patrzą tylko na wygląd. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # karola 2015-05-14 18:47
Bo oni by chcieli, żeby piękne kobiety 8-10 nie zwracały uwagi na wygląd. Wg. nich tylko facet ma prawo kontemplować fizyczność. A tu kicha.
Ja np. nie chce być chamska i pisać o fizyczności większości facetów, więc nie napisze, bo mam troche więcej kultury osobistej niż samce, które nie patrzą na to czy komuś robią przykrość i walą prosto z mostu. A byłyby to bardzo gorzkie i dotkliwe słowa. Nie jeden przypłaciłby je chandrą wielotygodniową , czy nawet wielomiesięczną i w niejednym przypadku skończyłoby się to alkoholizmem, nikotynizmem, czy wręcz narkomanią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Widmo Geniusza 2015-05-13 16:32
To jest nic innego jak czyste, instynktowne kwestionowanie atrakcyjności ewolucyjnej samca przez myślącą cipą samicę i chęć eliminacji słabych genów z obiegu. Stąd się biorą wyzwiska sfrustrowany( nie umie skłonić samicy do kopulacji, bo ma słabe geny), żałosny( nie budzi respektu u stada i innych jednostek w otoczeniu), płytki i pusty( roszczeniowy, czyli nieprzydatny, słaby żywiciel, śmie wymagać, a nie dawać). Żal mi Ciebie( odczuwam pogardę dla jakości twojego materiału genetycznego). Kobieta nie może spokojnie spać, jeśli ma świadomość, lub wydaje jej się, że jakiś słabszy ewolucyjnie osobnik nie jest wyeliminowany z obiegu i bezkarnie sobie gdzieś żyje. Bardzo klarowny przykład prymitywnego zwierzęcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # onaona 2015-05-13 17:56
Może mniej książek i teorii, a więcej praktyki, by ci się przydało? Co z tego, że to wszystko WIESZ, jak to ci się do niczego nie przyda. Ci co nie mają o tym pojęcia łączą się w pary i żyją, a tobie pozostaje biadolenie. To kto na tym lepiej wychodzi? Oni czy ty? Na pytanie odpowiedz sobie sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Widmo Geniusza 2015-05-13 19:05
tiiaaaaa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Widmo Geniusza 2015-05-13 16:39
Kobiety stroją się, żeby uzyskać aprobatę otoczenia i obcych ludzi, budzić podziw i się dowartościowywa ć oraz być upewnianą przez innych o swojej atrakcyjności i zyskiwać chwilowe wyrzuty dopaminy, a potem zjazd w dół, znów w kompleksy. Jakby kobiety stroiły się dla siebie to zostając w domu też nakładałyby szpilki, suknie, robiły pełny makijaż, a chodzą w dresach i kapciach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # vs 2015-05-13 22:19
Wreszcie piszesz jak widmo, powidok geniusza :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Widmo Geniusza 2015-05-13 08:24
Która płeć od najmłodszych lat bawi się modelami samolotów, samochodami, replikami broni, żołnierzykami, grami komputerowymi, a któr spędza dnie i noce w gapieniu się z przećpanymi, rozszerzonymi źrenicami na plakaty swoich idoli, którzy zbyt bystrzy i twórczy nie są, ale mają ładne buźki i to wystarczy do wzbudzenia uczucia niewymuszonej, szczerej miłości, to co się dzieje w najmłodszym wieku ukazuje mentalność płci i do czego tak naprawdę kto jest predysponowany. Jeśli chodzi o najsilniejsze zakochanie kobiety w życiu praktycznie prawie zawsze jego obiektem jest jakiś tępy bardzo atrakcyjny z ryja koleś. Myślicie, że z tego się wyrasta tak? Dzieciństwo jest fundamentem wszystkiego, budzeniem naszych naturalnych odruchów, kształtowaniem psychiki, osobowości. Prawda jest bardzo prosta. Kobiety zakochują się w dwóch rzeczach: Wyglądzie i umiejętności naparzania się z dresami. To wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # EnemyOfTheState 2015-05-13 13:34
Racjonalizm nie wyklucza fantazji i emocji, tylko pozwala nimi lepiej zarządzać. Jest to istotne, bo w przeciwnym razie to emocje zaczynają zarządzać tobą i może Cię to nieźle wyprowadzić w pole ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # brat 2015-05-13 10:14
Świetny tekst na ecoego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Pawelec 2015-05-13 11:39
Uprzedziłeś mnie Vincent z komentarzem :) Odzywka Pani bardzo emocjonalna i nerwowa, bo wie, że posty Widmo Geniusza trafiają w sedno. Bujać to my, a nie nas z tym tekstem o strojeniu się. Wyznacznikiem atrakcyjności dla Pań jest liczba samców gapiących się i śliniących na ich widok. Tak było, jest i będzie.

A wczoraj przy piwku z kumplem zostaliśmy nieźle poturbowani. Widzieliśmy gówniarę 10-12 lat i miała na sobie... szpile jakich nie powstydziły by się doświadczone w podrywach Panie i odstrzelona jak na randkę życia. CO TO SIĘ KURWA POROBIŁO! I tak wmawiajcie dalej bajki, że dla Was liczy się wnętrze ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-05-13 11:57
Cytuję Pawelec:
Uprzedziłeś mnie Vincent z komentarzem :) Odzywka Pani bardzo emocjonalna i nerwowa, bo wie, że posty Widmo Geniusza trafiają w sedno.


Spokojnie, nic się nie martw. Minie trochę czasu, Pani się zorientuje że się wystawiła i że jej teksty trafiają w próżnię, powodując co najwyżej rozbawienie i jeszcze większe strzelanie w stopę własnej płci poprzez umacnianie "stereotypów", wyczuje pismo nosem i uderzy z innej strony. Tzn. dostosuje się do zmiennych warunków dyskusji (nie mylić z faktem zrozumienia przez nią czegokolwiek, gdyż do tego jej mózg już nie jest przystosowany), bo co jak co, ale w tym kobiety są wprost niezrównane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # onaona 2015-05-13 14:19
Ja tam napisałam co uważam, a jak uważacie inaczej to co mogę na to poradzić? Jakby mój facet myślał tak jak wy, że odrzucę go z powodu wzrostu, wyglądu, zbyt małej ilości kasy i innych rzeczy, które teoretycznie mogłyby się nie spodobać kobiecie to on byłby sam i ja byłabym sama. Na szczęście tu nie zaglądał i nie miał pojęcia, że "nie ma u mnie szans", bo ja na pewno jestem taka jak tu piszecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # brat 2015-05-13 14:55
Generalnie kobiety boją się samotności i dlatego rzadko odrzucają sobie chętnego faceta ot tak..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # predator 2015-05-13 15:09
Cytuję brat:
Generalnie kobiety boją się samotności i dlatego rzadko odrzucają sobie chętnego faceta ot tak..


Wystarczyłoby, że w jej otoczeniu np. w pracy pojawiłby się troszeczkę lepiej sytuowany materialnie facet, a wówczas jej dotychczasowo, obecny facet w nowej sytuacji - już były facet wyżalałby się (na przypadkowo znalezionym samczymrunie.pl ) jak jego dziewczyna,któr a mu takie wzniosłe rzeczy mówiła mogła ulec hypergamii. Wtedy by powiedziała: ,,Wtedy tak uważałam, dzisiaj czuję inaczej".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-13 15:10
Ja się nie boję samotności. Jak poznałam mojego faceta mieszkałam sama i dobrze mi z tym było. Mam swoje zajęcia, mam pracę, generalnie mam co robić.

Jeszcze co do wyglądu. Jak naprawdę się sobie nie podobacie, to przecież można to zmienić. Obciąć długie włosy, golić się codziennie, wyleczyć zęby, zadbać o cerę, zacząć ćwiczyć. Mój znajomy z czasów nastoletnich chciał ćwiczyć, ale nie stać go było na siłownię ani nawet na zakup hantli. Niczym Rocky zrobił je sobie z butelek z wodą i cegieł. Wyrobił sobie piękną maskulaturę, choć nigdy nie był na siłowni. Nie wyglądał co prawda jak zawodowiec, ale zawodowcy wyglądają wstrętnie moim zdaniem, a on był w sam raz. Też niewysoki (ok. 1,72m), aktualnie żonaty i dzieciaty.

Popatrzcie na pary na ulicy. Mało które zachwycają wyglądem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-13 16:43
Ale po co to zmieniać? Przecież podobno dla kobiet wygląd nie jest aż taki ważny? Sama tak napisałaś. Gratuluję konsekwencji i czekam na śmieszne tłumaczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # onaona 2015-05-13 17:50
Cytat:
Jak naprawdę się sobie nie podobacie
Przeczytałeś to? Czy skrzętnie ominąłeś, żeby wyszło na twoje???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-13 18:33
A i owszem przeczytałem i przy okazji całą serię rzeczy, następującą zaraz po tym, w której nieświadomie określiłaś ze szczegółami co jest naprawdę atrakcyjne. Nawet pisanie, że: "A ja to mam nawet znajomego, który ma 172 i żonę z dziećmi" brzmi jak opisanie zjawiska nietypowego, clowna, czy egzemplarza pokazowego. Czemu nie napisałaś: "Jak się sobie nie podobacie to wiedzcie, że to nie ma znaczenia, bo liczy się dla nas intelekt, a nie wygląd, grajcie w gry umysłowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-9 # onaona 2015-05-13 19:18
Mój znajomy to jeden z wielu, który ma tyle wzrostu i jest żonaty i dzieciaty. :-) Podałam jeden przykład, bo wszystkich przecież nie opiszę. :-)

On nie jest zjawiskiem nietypowym. Ja jestem średniego wzrostu (bliżej wysokiego) i bardzo dużo facetów jest bardzo niewiele ode mnie wyższa. Ale mimo to oni się żenią i zakładają rodziny. Jakby się tu wszyscy zeszli narzekać na wzrost to byliby wciąż samotni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Widmo Geniusza 2015-05-13 18:38
"Ja nie jestem z facetem dla wzrostu i nie patrzę na to, bo jest TYLKO o 2/3 głowy wyższy ode mnie i zarabia tylko 1000 złotych więcej ode mnie. To niepodważalny dowód na to, że się mylicie." Zawsze jak jakaś laska pisze tak w necie( ja nie poleciałam u swojego faceta na wygląd, chociaż sama jestem atrakcyjna), a potem się wymusi na niej dodanie zdjęć to okazuje się, że to prawda. Ostatnio trafiłem na swoim forum na egzemplarz kobiety, która gada: "Ja jestem bardzo ładna, a mimo to mam przeciętnego faceta." Po dodaniu zdjęcia okazało się, że kobita ma bite 20 kilo nadwagi( minimum) i do tego co o sobie opowiadała to jej daleko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-13 18:39
okazuje się, że to nieprawda*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+13 # x 2015-05-13 21:51
Dokładnie. Nie poleciałam na wygląd, ale gościu nieźle odpicowany. Albo nie poleciałam na kasę ale jednak kasy ma sporawo. Czemu one tylko przeczą faktom? Tam gdzie czarne one powiedzą białe. To tak samo jak z obwinianiem. Jeśli zrobią coś źle - nie ich wina. Jeśli zrobią coś dobrze - najczęściej tylko czekają na pochwały. Czasem z litości sie podzielą, ok, współpraca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # Szara 2015-05-13 18:30
Widmo, odwroc sytuacje, kogo bys wybral?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-13 19:27
Jeszcze swojego czasu bez problemu wybrałbym tą brzydszą i inteligentniejs zą( raz tak zrobiłem). Teraz już na żadną kobietę poniżej 8/10 no min 7 nawet nigdy nie splunę, choćby nie wiem co sobą reprezentowała, bo to jest moja odpowiedź na kobiece wymagania. Kobiety też mają w dupie co ja sobą umysłowo reprezentuję i co mam do powiedzenia, więc przykro mi. Se la vie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Szara 2015-05-13 18:37
Poza tym rozne sa kobiety, jedna poleci na biceps, inna na intelekt a jeszcze inna bedzie szukala full package :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Widmo Geniusza 2015-05-13 19:30
A ja twierdzę, że ŻADNA kobieta nie poleci na intelekt, i że wszystkie zakochują się tylko w wyglądzie ryja, wzroście i posturze. Tak naprawdę intelekt tylko pogarsza sytuacje, kobiety odrzuca od inteligentnych facetów jak od ognia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Vincent 2015-05-13 20:36
Piszesz samą prawdę Widmo. Przerobiłem to na własnej skórze, a przecież zaliczam się do tych inteligentniejs zych. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Vincent 2015-05-13 20:54
Coś wam jeszcze napiszę, od serca, też z autopsji - kobiety nie cierpią mężczyzn w okularach (chyba że przeciwsłoneczn ych, najlepiej opalonych, wysokich umięśnionych brunetów). Nie chodzi tu już li tylko o moją skromną osobę, ale też o kolegów, którzy tak jak ja mieli silną wadę wzroku. Obserwowałem ten proceder od lat i nikt nie wciśnie mi kitu że kobiety wybierają takich, bo rzekomo lubią "intelektualist ów". Oni to już kompletnie byli na lodzie i pies z tą przysłowiową kulawą nogą się nimi nie interesował. Odrzuceni na starcie, skreśleni rzekomo ze względu na kiepski materiał genetyczny w postaci fatalnego widzenia i grubych szkieł. Ja miałem je zawsze pocieniowane i spłaszczone, więc nie były to takie denka od butelek co tym samym nie rzucało się tak mocno w oczy, poza tym nadrabiałem inteligencją, charyzmą i charakterem, ale z nimi, jeśli mówimy o powodzeniu u kobiet było naprawdę krucho. Nie wiem czy jeden do dzisiaj nie przestał być prawiczkiem, ale jak wisi nad Tobą jak Miecz Damoklesa widmo odklejenia siatkówki przy każdym mocniejszym wysiłku fizycznym (siłownia, pakowanie) czy przy sportach siłowych, przesuwaniu, pchaniu przed sobą ciężkich rzeczy to wybór chyba jest oczywisty? Jeszcze potem przez głupie babsztyle i chęć przybodobania się im każdy by o białej lasce chodził. :lol: :D

Paradoksalnie powiem wam, że to okulary umożliwy mi uwolnienie się od głodu cipki i myślenia kutasem. Dzięki nim osiągnąłem tak ogromną samowystarczaln ość emocjonalną i doceniłem smak samotności. Choć i tak w pewnym sensie jestem kaleką, ale to kalectwo otworzyło mi moje chore oczy na wiele spraw związanych z tym jak naprawdę podła i bezwzględna jest natura kobieca. Ale żalu o to do nich nie mam. Nie teraz, nie na takim etapie życia, kiedy poszedłem w zupełnie inną stronę rozwoju duchowo-osobist ego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+13 # Vincent 2015-05-13 21:11
Zresztą, w zamierzchłych czasach pewna dziewoja w przypływie szczerości, będąc ostro wstawiona, przyznała mi się, że jak widzi okularnika to uważa go za gorszego, głupszego, mniej męskiego, takiego frajera, lamusa i męską pizdę. Potem chyba tego żałowała i zorientowała się, że miała za długi język, ale ja swoje już odsiałem i wyciągnąłem odpowiednie wnioski. I proszę mnie nie wkurwiać pierdoleniem że "w jakim Ty się środowisku obracasz", albo "współczuje że tylko takie kobiety spotykasz na swojej drodze" lub "nie każda jest taka", bo mam istna alergię na te oklepane frazesy. :o Życie weryfikuje bardzo szybko takie kłamstwa, pokazująć, że różnice między wami są de facto kosmetyczne. Atak klonów? :lol:

Podobnych deklaracji od tego czasu usłyszałem trochę. Także z drugiej strony - ogromny plus ode mnie dla tych kobiet za szczerość i bezpośredniość, to się u nich niezmiernie rzadko spotyka. Niczego tak nienawidzę jak babskiej obłudy i kręcenia. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # x 2015-05-13 21:56
Kobiety sobie dorobią mnóstwo historyjek do tego że masz słaby materiał genetyczny. W sumie chyba to o to chodzi. Jedna słabość, mało męski, dwie słabości, pizda. Trzy słabości = spierdalam, bo mnie zarazi. A kobieta? 1500 słabości. Ideał. Do tego dużo gorszych niż bryle, kości i mięśnie pudziana, czy brak 800 znajomych. A i sorry kutas 25cm/2 godziny roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # TPakal 2015-05-13 23:56
Wiesz #x, kobiety mogą mieć słabości, to dopuszczalne, nawet niektórych facetów to bardziej kręci. "Jaka ta moja Zofia jest krucha, jaka delikatna". A to jest albo gierka laski, że niby taka słaba i krucha, albo faktycznie taka jest. A to już powinno faceta zastanowić. Często kobiety swoją głupotę i niemotę maskują delikatnością, kruchością takim "wdzięcznym roztargnieniem" . Winą facetów jest to, że taki materiał genetyczny tolerują. Kobieta może mieć słabości, facet jak je ma, to albo ciota lub sierota. Wynikiem tego absurdu jest to, że kobiety nie muszą odpowiadać za swoje głupie, błędne postępowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Vincent 2015-05-14 06:42
Prawda TPakalu. Spotykają się często z większym przyzwoleniem społecznym dotyczącym swoich słabości i błędów. Dlatego ja taki świat mam głęboko w...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # predator 2015-05-14 12:18
Cytuję x:
Kobiety sobie dorobią mnóstwo historyjek do tego że masz słaby materiał genetyczny. W sumie chyba to o to chodzi. Jedna słabość, mało męski, dwie słabości, pizda. Trzy słabości = spierdalam, bo mnie zarazi. A kobieta? 1500 słabości. Ideał. Do tego dużo gorszych niż bryle, kości i mięśnie pudziana, czy brak 800 znajomych. A i sorry kutas 25cm/2 godziny roboty.Wzdychające od najmłodszych lat do plakatów niektóre dziewczynki (szczególnie w domach gdzie komfort życia jest jest lepszy niż co najmniej średni) wyrastają na księżniczki, które zamiaru nie mają poznawać faceta jakim rzeczywiście jest. Potrzebują nawet jakby pół-boga, który nie wykazuje ani grama słabości. To jest niemożliwe dlatego, że nawet mężczyzna jest TYLKO człowiekiem.

Chcą męskiej siły kiedy same są słabe.
Chcą statusu materialnego dla dzieci w ich tłumaczeniu kiedy same mają go mniej.
Chcą emocji, emocji, emocji podczas gdy same mają za pasję podróżowanie albo gotowanie dziwacznych potraw (niekiedy nawet smacznych).
Chcą spójności charakteru niczym tytan u faceta - podczas gdy same zmieniają zdanie co minut.

I wielu facetów łamie sobie karki stając na głowie by kobitom to zapewnić w zamian za ładną buzię i średni biust. Bo stale im to zapewniając słyszą od kobity, że byli ,,za dobrzy" i sie znudzili.

PS. Przykład w mojej rodzinie. Wuj przez 30 lat zapierdalał na rodzinę, 2 synów, po tym czasie żona wyjechała SPEŁNIAĆ MARZENIA do Wielkiej Brytanii. Kocham kobiety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # TPakal 2015-05-13 23:28
Vince, kobiety jak to samice nie znoszą słabości. W świecie zwierząt słabość to pewna śmierć. Kobiety są jakby trochę bliżej świata zwierząt, te ich instynkty, ta ich ruja itp. :-) W pełni popieram Twój wybór (samotność). T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Vincent 2015-05-14 06:57
Uwierz, że samotność może być zbawieniem, drogą do szczęścia i spełnienia. Mówię jednak za siebie - każdy facet jest inny i nie każdemu może takie życie przypasować. Mi leży bardzo. Kiedyś w odrobinę mniejszym stopniu, ale z czasem utwierdziłem się, że dokonałem dobrego wyboru :-) Nie zamierzam się szarpać z upadającymi coraz bardziej na dno babami.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-10 # Princessa 2015-05-14 16:54
Cytuję Vincent:
Uwierz, że samotność może być zbawieniem, drogą do szczęścia i spełnienia. Mówię jednak za siebie - każdy facet jest inny i nie każdemu może takie życie przypasować. Mi leży bardzo. Kiedyś w odrobinę mniejszym stopniu, ale z czasem utwierdziłem się, że dokonałem dobrego wyboru :-) Nie zamierzam się szarpać z upadającymi coraz bardziej na dno babami.
Pozdrawiam


Vincent jesteś szczęściarzem, jeśli samotność (rezygnacja z róznych sfer współżycia z kobietą- moje rozumowanie), jeśli twoja samotność jest chciana, uznana w pełni przez Ciebie (jesteś sternikiem i sam sobie dostarczasz oceanu, no z pomocą opatrzności), natomiast kolega Widmo Geniusza jest pogrążony w rozpaczy, pluje na lewo i prawo brakiem akceptacji i zrozumienia nie tyle kobiet, które umieścił w ramce od -do ( mężczyzna jest nieskończony , kobieta ? tak :DD ), co brakiem miłości i akceptacji dla siebie. to krzyk rozpaczy, pomóżcie koledze, Bracia samcy,( zanim wykreśli z listy 9 potem 10, wyruszy na poszukiwanie 11 z potencjałem na 13, i zgubi się w lesie pełnym wilków, bo na to by usłyszeć śpiew ptaka to Geniusz sobie nie pozwoli, o nie ! co to to nie i już !bo tak i już :)

itp. itd...

( tylko pliss, niechże ten profesor Ryszard przestanie dolewać oliwy do ognia )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Rysiek$ 2015-05-14 17:07
Estera droga. Wyluzuj. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Princessa 2015-05-14 20:25
Cytuję Rysiek$:
Estera droga. Wyluzuj. ;)


jesteś zwykłym mąciwodą i prowokatorem , "profesorze" Ryszardzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Raskal 2015-05-14 21:34
Cytuję Rysiek$:
Estera droga. Wyluzuj. ;)


No, no Rychu rozjebałeś bank. :P

A ja dalej uważam, że Ester i Vincent powinni się zejść. To byłby największy i najbardziej czadowy fajerwerk od czasów wybuchu bomb atomowych w Japonii w 45.

Chociaż z drugiej strony Vincent to zajadły antysemita a ojczyzna Esterki to bodajże Izrael...Ale spoko oko :lol: Historia nie takie na pozór przeciwstawne przypadki widywała jak się ze sobą schodziły i tworzyły iście piorunujacą mieszankę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-15 09:24
Raskal, ja antysemitą? I tak i nie. To zależy od kontekstu. Za to zawsze i wszędzie fanatyczny antysyjonista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Raskal 2015-05-15 18:03
Dobra, dobra nie wykręcaj się. Nienawidzisz Żydów i tyle.

Ale nie o to mi chodzi, przyznaj sam że zawsze miałeś się ku Esterce, ona zresztą ku Tobie podobnie. Iskrzyło między wami od samego początku.

Przeznaczenia nie oszukasz i prędzej czy później wylądujecie razem w łóżku! :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-15 18:11
Pozwolisz, że ze względu na zwykła przyzwoitość i uczciwość nie udzielę odpowiedzi na Twoją dwuznacznie brzmiące sugestię. Zachowam ponownie neutralność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Raskal 2015-05-15 20:22
Vinniu, ale przecież wy nawet jesteście spod tego samego znaku zodiaku. Dziwisz się, że tak między wami chemia leci?

Mówię wam, to byłby dopiero związek...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # e 2015-05-15 20:46
Ty moje najcieńsze w nadgarstkach, przestań się fochać, wrócę i znów się "pokochamy" :D

www.youtube.com/watch?v=BIc-KuiHcd4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-15 20:58
Wszelki duch...któż to sie nam pojawił na stronie? Ester? Ileż to lat! :D Rozumiem, że chcesz wyciągnąć do mnie rękę na zgodę? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-05-15 22:22
Zgody nie będzie, ale kompromis wypracujemy na pewno. Ktoś musi być mądrzejszy w tym 'związku'- stawiam na siebie rzecz jasna ;-) Poprowadzę za rączkę, poprzytulam i postawię na baczność jak będzie trzeba :-)
Zakładaj okulary, czytaj mądre książki i szukaj haka na Ester z początkiem czerwca/bez polityki i mieszania w etnicznych korzeniach/
Przede mną trudny tydzień- dużo alkoholu i prezentów, trzymaj kciuki, abym przetrwała i wróciła w całości :D

Fajna ta nowa płyta Zorna, prawda? :-)

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-16 08:37
Urodzinki się zbliżają? Esteruś, tylko nie chlej tam za dużo gorzały, bo takie upijające się Panie są dla mnie maksymalnie niekobiece. ;-)

Przytulić? Nie bardzo, jestem konkret facet i wolałbym od razu przejść do tzw. meritum... :D :lol:

Ale zaraz, chwila, moment! Jakże tak? Ja swoje oczywiście wiem, ale czy kiedykolwiek grzebałem w Twoim życiorysie i korzeniach? Z pewnością nie i tego nie ma szans żebyś mi zarzuciła. :eek:

Nowa płyta pejsa Zorna? Wydaje się być dobra, ale musze się w nią bardziej wgryźć. Będzie ku temu jutro okazja.

Bawta się zatem dobrze. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-05-16 08:53
A poza tym, jak to bez "polytyki"? Przecież to jets mój konik...podcina sz mi dziewczyno skrzydła, zupełnie jak socjalizm. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-05-16 21:21
Jakbym słyszała ojca wykrzykującego do słuchawki - tylko nie pij ichniej, socjalistycznej wódki, bo Cię wydziedziczę :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-05-16 09:17
Cytuję Raskal:
Dobra, dobra nie wykręcaj się. Nienawidzisz Żydów i tyle.

Ale nie o to mi chodzi, przyznaj sam że zawsze miałeś się ku Esterce, ona zresztą ku Tobie podobnie. Iskrzyło między wami od samego początku.

Przeznaczenia nie oszukasz i prędzej czy później wylądujecie razem w łóżku! :lol:


Leopold Tyrmand - człowiek który będąc Żydem, kochał polskość, był do niej przywiązany, w pełni z nią zasymilowany (co się zdarza wśród pejsów naprawdę rzadko) i zawsze bronił dobrego imienia Polski zwłaszcza w liberalnym USA lat 60-tych. Do tego napisał niesamowite książki, zarówno kryminalne, o jazzie, jak i piętnujace socjalizm/komun izm i obnażające niedorzeczności i zbrodniczość tego systemu. Żyd i antykomunista? To w wogóle możliwe? Okazuje się, że tak.

Whatever. Kocham twórczośc Tyrmanda i jestem zarówno jej jak i jego osoby od wielu lat wiernym fanem. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-05-16 09:43
Raskal, a Julian Tuwim czy Jan Brzechwa to Polacy? Bynajmniej, a kochali ten Kraj na Wisłą całym sercem.

Niestety to są przypdaki, incydenty. Ile pejsów było w bezpiece? Ile na wyższych szczeblach administracyjny ch w latach 1944-1968?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Raskal 2015-05-16 10:59
A co z Ester? Vinc, lubię Cię, nawet bardzo, ale sorry w tym momencie pierdolisz tak że się czytać nie da.

Chuj mnie w tym wypadku obchodzi jakieś żydostwo, choć ich też osobiście nie znoszę.

Masz okazję stary nie widzisz tego? Esterka jest Twoja. Wykorzystaj to mądrze i nie spierdol tego!

Widzisz jak dzięki mnie doszło między wami do pogodzenia. Kurwa ma się ten talent. Wisisz mi bro za przysługę brachu. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-16 11:57
Raskal, co do Ester - pozostane na tą chwilę na neutralnym kursie. Ale zastanawia mnie, czemu aż tak mi życzysz żebym z nią był? Chcesz mnie władować na jakąś minę? :D :D :lol: :lol:

Aczkolwiek, faktycznie - sam może nieświadomie doprowadziłeś do zawieszenia broni. Na jak długo? Zobaczymy. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Marek 2015-05-16 13:44
Cytuję Raskal:
Dobra, dobra nie wykręcaj się. Nienawidzisz Żydów i tyle.

Ale nie o to mi chodzi, przyznaj sam że zawsze miałeś się ku Esterce, ona zresztą ku Tobie podobnie. Iskrzyło między wami od samego początku.

Przeznaczenia nie oszukasz i prędzej czy później wylądujecie razem w łóżku! :lol:


Ester jako osoba kąśliwa i inteligentna, niestety prawie na pewno jest też nieatrakcyjna cieleśnie... więc wątpię by romans wyszedł poza sferę wirtualną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # e 2015-05-15 20:43
Nie Rysiu, Prinsessa to nasza wyspiarka.
Nie mam czasu pisać, żyję od pół roku na walizkach, ale wrócę i dalej będę was "gryźć i kopać", mniam :D
Pozdrawiam stęsknionych za mną ...

:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # e 2015-05-15 22:47
Aaaa i doczytałam,że dopadłeś'jakąś alfa'. Powodzenia życzę i wytrwałości w cierpieniu :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Vincent 2015-05-14 20:11
Cytuję Princessa:
Cytuję Vincent:
Uwierz, że samotność może być zbawieniem, drogą do szczęścia i spełnienia. Mówię jednak za siebie - każdy facet jest inny i nie każdemu może takie życie przypasować. Mi leży bardzo. Kiedyś w odrobinę mniejszym stopniu, ale z czasem utwierdziłem się, że dokonałem dobrego wyboru :-) Nie zamierzam się szarpać z upadającymi coraz bardziej na dno babami.
Pozdrawiam


Vincent jesteś szczęściarzem, jeśli samotność (rezygnacja z róznych sfer współżycia z kobietą- moje rozumowanie), jeśli twoja samotność jest chciana, uznana w pełni przez Ciebie (jesteś sternikiem i sam sobie dostarczasz oceanu, no z pomocą opatrzności), natomiast kolega Widmo Geniusza jest pogrążony w rozpaczy, pluje na lewo i prawo brakiem akceptacji i zrozumienia nie tyle kobiet, które umieścił w ramce od -do ( mężczyzna jest nieskończony , kobieta ? tak :DD ), co brakiem miłości i akceptacji dla siebie. to krzyk rozpaczy, pomóżcie koledze, Bracia samcy,( zanim wykreśli z listy 9 potem 10, wyruszy na poszukiwanie 11 z potencjałem na 13, i zgubi się w lesie pełnym wilków, bo na to by usłyszeć śpiew ptaka to Geniusz sobie nie pozwoli, o nie ! co to to nie i już !bo tak i już :)

itp. itd...

( tylko pliss, niechże ten profesor Ryszard przestanie dolewać oliwy do ognia )


Nie wypowiadam się za użytkownika Widmo. Nie analizuje go, bo też nie jest on przedmiotem mojej analizy, tylko WY Drogie Panie i wasz emocjalny i nielogiczny kociokwik jaki macie w głowach. Dlatego też jestem na tej stronie, jedynej takiej w necie. W sprawie motywów użytkownika Widmo Geniusza pozostanę do końca neutralny. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Mogę mu tylko życzyć powodzenia dna dalszej drodze uczuciowo-związ kowej co też niniejszym w tym miejscu czynie. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-14 20:34
*emocjonalny
*na
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # x 2015-05-13 21:53
Jasna sprawa. Faceta inteligentnego nie tak łatwo spantoflić, wyznacza kierunki. Jedyna szansa to inteligentny i słaby psychicznie. Z takim wiele kłótni, ale stałego związku niet :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Rysiek$ 2015-05-14 12:29
Nie odrzuca tylko się boi tak jak moja Alfa. Ten mechanizm jest banalny - kiedy zaczyna płynąć na skutek częstego przebywania ze mną i uprawiania seksu stosuje chłodnik, czyli na siłę odsuwa się (być może dywersyfikuje w tym czasie). To jest przykład jak mądrze można kierować swoimi emocjami przy odrobinie znajomości rzeczy. Większość z facetów, których znam dla takiej dziewczyny zostawiłoby rodziny, domy, samochody :D Dlatego uważam, że jeśli ktoś w tym układzie jest frajerem to jesteśmy to MY panowie i basta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # a 2015-05-13 21:24
Cytuję Szara:
Poza tym rozne sa kobiety, jedna poleci na biceps, inna na intelekt a jeszcze inna bedzie szukala full package :-)

Problem w tym, ze full package nie istnieje, wybierasz albo " rybki albo akwarium " i to sie tyczy zarowno kobiet jak i mezczyzn
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # x 2015-05-13 21:57
Czyli albo dobry mąż, spokojny, wierny miły, albo drań, przystojniak, towarzyski, zdradliwy, w ciul seksowny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # atras 2015-05-13 20:05
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-05-13 21:59
Co za kretyn! Na jego miejscu wynająłbym kilerów do hurtowej roboty a każdej takiej załganej do szpiku kości kurwie, przed aplikacją lekarstwa w postaci kilku gram ołowiu, zadałbym pytanie: gdzie byłaś kurwo, piekielna szmato gdy byłem gołodupcem ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # Szara 2015-05-13 21:47
Vincent nie przejmuj sie glupotami, ktore ktos bredzi po pijaku.

To ja chyba jestem wyjatkiem bo lubie kulturalnych I inteligentych blondynow w okularach zamiast dzikich I napakowanych macho ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+14 # Widmo Geniusza 2015-05-13 22:29
Kobieta mówi: "Chcę tylko przeciętnego blondyna w okularach"
Ma wtedy na myśli:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Widmo Geniusza 2015-05-13 22:31
Tak wiem: "On mi się akurat nie podoba"- preferuję inny typ przystojniaka( "przeciętnego") , bo przy kobiecych wymaganiach to co wkleiłem to jest przeciętny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Vincent 2015-05-14 06:46
Cytuję Szara:
Vincent nie przejmuj sie glupotami, ktore ktos bredzi po pijaku.

To ja chyba jestem wyjatkiem bo lubie kulturalnych I inteligentych blondynow w okularach zamiast dzikich I napakowanych macho ;-)


Zastanów się kobieto co piszesz i to poważnie, bo to co wyżej wymodziłaś, świadczy o tym że kompletnie nie znasz samej siebie, nawet jeśli głęboko w to wierzysz, w te swoje szlachetne deklaracje, a tacy ludzie są najniebezpieczn iejsi i najbardziej nieprzewidywalni.

Ja swoje napisałem, podparłem to ogromnym doświadczeniem życiowym w tej materii, wnikliwymi obserwacjami na chłodno. Widzę, że nic nie trafia. W związku z tym powtarzać się nie zamierzam. Szkoda mojego czasu. Cześć :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Szara 2015-05-14 17:05
Vincent,To nie trac, ja tez nie mam zamiaru tracic go na kogos kto zieje jadem I uwaza ze pozjadal wszystkie rozumy. Widocznie jeszcze to twoje doswiadczenie jest niewystarczajac e by sie tak wymadrzac. nie znasz mnie. czesc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Widmo Geniusza 2015-05-13 22:41
Kobieta wyglądając tak uważa, że jest 7 albo 8/10
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # mjterrrrr 2015-05-14 07:48
Cytuję Widmo Geniusza:
Kobieta wyglądając tak uważa, że jest 7 albo 8/10

Wklej swoje zdjęcie, i napisz 3 albo 4/10. Na pewno nikt nie będzie się śmiał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Rysie$ 2015-05-14 13:41
No właśnie. Wg mojej skali to jest HB2-3. Jedynka nie tylko dlatego, że tam wrzucam kiepsko wydziargane i subkultury. Dobry materiał na koleżankę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:44
Ja mam trochę inną skalę. Dla mnie to jest jedynka, ale u mnie jest jeszcze 0 i poniżej. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # karola 2015-05-18 09:50
Ja oceniam na 5-6.
Dla tych którzy oglądają porno kilka razy dziennie to faktycznie może być na jedynke, już normalne kobiety ich nie kręcą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-14 12:24
A ona wyraziła zgodę na umieszczanie tutaj swoich zdjęć? Bo z tego co mi wiadomo to nielegalne. Poza tym dobrze wygląda tylko jest nieumalowana. Gwiazdy hollywoodzkie też tak wyglądają bez makijażu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # vs 2015-05-14 14:21
Z porno gwiazdami to już kompletny dramat, większość to szare myszki przerobione tapetą na bóstwa. A jak się zdarzy autentycznie ładna to albo ma problemy z cerą albo pupa cała w krostach :cry: . To te przeklęte hormony w żarciu z przemysłowej hodowli. W złotych latach 70-tych większość aktorek porno była nie dość że autentyczna, ekspresyjna (pokolenie hippisów) to na dodatek z aksamitną, czystą skórą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Rysiek$ 2015-05-14 16:12
Racja. Weź taka Olinke Hardiman :) Mniam. Bushy girls - to było to! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # vs 2015-05-14 20:29
Kopia lepsza od oryginału:

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:28
No jeżeli ty takie coś nazywasz dobrym wyglądem to ja nie dziwię się, że kobiety mają tak kosmiczne wymagania. Ona umieściła swoje zdjęcia w necie, a jeśli ktoś tak zrobił to musi liczyć się z tym, że te zdjęcia będą umieszczane na innych portalach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:29
Tutaj piłem do użytkowniczki onaona. Ta naga pani jest niczego sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # vs 2015-05-15 12:27
Ta naga pani to Olinka, porno wcielenie Marilyn Monroe, znacznie ładniejsza od oryginału.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # TPakal 2015-05-14 00:08
Kurka, Widmo, a skąd wziąłeś foto mojej laski - Zofii. :lol: :lol:
Babka na fotce jest bez makijażu, jakby nałożyła tapetę, to pewnie niejeden by się obejrzał. A te wszystkie makijaże są przecież po to aby nas oszukać, okłamać wyglądem.Jak bliźniaczo podobne są słowa: "uwodzić" i "zwodzić"
http://bi.gazeta.pl/im/a1/14/c4/z12850337Q,Zdjecia--przed--i--po--makijazu--Widac-roznice.jpg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # hert 2015-05-14 01:09
Panowie włączcie sobie podcasta i przesłuchajcie od 4,30 do 5,30 minuty, resztę można sobie darować. Ideałem polki jest troglodyta i tyle. Samo słowo książka w ich towarzystwie rzucone parę razy wywołuje u nich skrzywienie mordy jakby miały psie gówno zeżreć.
http://www.polskieradio.pl/8/4476/Artykul/1371870,Najbiedniejsi-Polacy-nie-zawsze-sa-ubodzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Szara 2015-05-14 05:56
TPakal, dokladnie jesli nalozyc jej makijaz to mozna zrobic z niej lalke.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Rysiek $ 2015-05-14 14:10
Ma mega niestmetyczną twarz. Tu żaden makijaż nie pomoże niestety, może kilkanaście operacji plastycznych? To naprawdę przykre dla tej kobiety. Na pewno się pogodziła z losem :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-14 15:13
Pokaż swoje zdjęcie to też ci powiemy, czy trzeba się godzić z losem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Rysiek$ 2015-05-14 16:10
Chciałabyś co? :D Póki co nie narzekam na atencję kobiet więc nie widzę powodu do chwalenia się swoją facjatą. Widać coś w sobie mam skoro prawie 15 lat młodsze laski miewają regularne orgazmy. Aha - na randki zawsze jeżdżę średnim autem klasy kompakt przy czym za wszystko płacimy pronorocjonalni e. Piszę to, aby Ci wtrącić ew argument portfela i zaoszczędzić jednego posta. Cham ze mnie i nie czułe byle - wiem ale jakoś juz tak mam, że bardziej żal mi zapijajacych się na śmierć chłopaków bo jakaś klacz postanowiła sobie podbić ego niż biednych piesków i kotków ze schroniska.
Miłego dnia życzę - bez sarkazmu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # onaona 2015-05-14 17:31
Nadrabiasz gadaniem i tyle na temat twojego wyglądu i kasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # x 2015-05-15 05:37
Zawsze czymś nadrabiasz. Złośliwa pani by powiedziała że bierzesz je po prostu na litość ;) Przecież nie możesz być taki zajebisty. Gadką rozpalać. No jak to tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Pawelec 2015-05-14 12:28
To się nazywa symulacja doskonała :D

https://www.youtube.com/watch?v=nyOZENoFYxs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # onaona 2015-05-14 17:35
Mnie tam w ogóle śmieszy cała ta dyskusja, bo co kobieta powie to głupie, a ona bezrozumna, a co mężczyzna powie, to mądre, a on super inteligentny + plus wmawianie rozmówczyni z góry co ona powie, choć jeszcze nie włączyła komputera. No ale co ja tam wiem o dyskusjach, przecież jestem tylko głupią kobietą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # ... 2015-05-16 21:13
Zgadzam się, że tradycyjne źródła wiary w obiegową mądrość i subiektywną pewność, są generatorami błędów . Niektórzy panowie na tej stronie wiodą prym w powierzchownych opiniach i czytaniu z gwiazd, ale nie wszyscy :)
Nie rozwiązujemy naszego sporu przez siłowanie się, ani przez konkurs piękności lub pojedynek na pistolety. Jeśli chcesz skompromitować się przez oznajmienie: „wolność słowa dla mnie, ale nie dla ciebie”, to przegrałaś w momencie, w którym pojawiłaś się w dyskusji, bo argumentujesz przeciwko wolności słowa. Skoro piszą, że baby są głupie itd , to chyba nie sądzisz, że im zabronisz lub milutkim dialogiem zmienisz ich postawę w stosunku do Ciebie. Masz prawo postawić granicę i bronić do upadłego własnego zdania, ale granie na cierpiętniczą, kobiecą nutę, na nikim nie zrobi wrażenia. Ponad to, panujący tutaj' reżim totalitarny' zdelegalizował wszelką krytykę mężczyzn i nie waż się Mała ...Chyba, że masz jaja :D I jak wreszcie się zdarzy, że zaczniesz pisać do rzeczy i utrzesz noska kilku panom, to na pewno jesteś nieatrakcyjna, podtrzymując stereotyp o mądrej i brzydkiej jednocześnie :D
A właściwie czego chcesz? Chcesz sobie popisać z grzecznymi chłopcami lub ich nawracać- kółko katolicko-liter ackie polecam...Albo ulubiony przez panów odnośnik - wizaż czy jakoś tak.
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-16 21:36
A tak chciałam się wypowiedzieć na temat artykułu i pocieszyć brzydali, że nie jest tak źle jak twierdzą, ale oni wolą wierzyć w swoje wyobrażenia o świecie, to mnie pozostaje się z tym pogodzić.

Poza tym panowie chcą udowodnić sobie i całemu światu jakie złe są kobiety, to ich nie zawiodłam. Jedno mi nie wyszło, a drugie jak najbardziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ... 2015-05-17 08:29
O słodka naiwności, chciałaś pocieszyć brzydali? A w odpowiedzi dostałaś uprzedzenie i nonszalanckie etykietki od panów okopujących się jak przed inwazją' obcych' :)
W uprawianym na tej stronie brutalnym idiolekcie nie ma miejsca na Twój kobiecy altruizm i pocieszanie' strapionych' :D Dominująca tu filozofia rezygnacji nie wyklucza jednak chętnych pań z bardziej 'rozwartą' narracją .
Zatem przestań bawić się w matkę Teresę i przejdź do 'meritum'.
;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-17 10:10
Jak wspomniałam wcześniej, nie czytałam komentarzy i nie spodziewałam się takiego ataku na mnie. Ale co tam. Zmagałam się już kiedyś z osobą, która mnie prześladowała przez internet, więc mam wprawę i nie będę płakać z powodu niemiłych komentarzy.

Panowie tak sobie przeprali mózgi wrogością do kobiet, że nawet gdyby potencjalna piękność sama im się oświadczyła, nie bacząc na pieniądze ani nic innego, to potraktowali by ją jak ścierę do podłogi, wyliczając sobie na kalkulatorku dlaczego nie jest ich warta.

Poza tym Marek ich utwierdza w tym, że samotność to nic złego. Atakowanie życzliwego człowieka jest pokłosiem takiej działalności. Inny to wróg, którego trzeba wytępić. Naukowo dowiedziono, że człowiek samotny gorzej się czuje od człowieka niesamotnego. Częściej choruje i szybciej umiera. Człowiek to istota społeczna i potrzebuje ludzi.

nauka.newsweek.pl/samotni-zyja-krocej,artykuly,359587,1.html

kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/jak-sobie-radzic-z-samotnoscia/5mvzn

To przykładowe dwa linki, ale jest na ten temat o wiele więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raskal 2015-05-17 10:24
Newsweek to niemieckojęzycz na gazeta - należy do koncernu prasowego Axel Springer.

To, że sama być może źle znosisz samotność, nie oznacza, że ktoś inny nie czuje się dobrze we własnym towarzystwie.

Odpowiem w tym momencie w typowy kobiecy sposób nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Ambroży 2015-05-17 10:49
Cytuję onaona:
Naukowo dowiedziono, że człowiek samotny gorzej się czuje od człowieka niesamotnego. Częściej choruje i szybciej umiera. Człowiek to istota społeczna i potrzebuje ludzi.


Droga pani... Ja właśnie w ostatnim czasie staram się być coraz więcej wśród bliskich mi ludzi, i - co pewnie Cię zaskoczy - dla realizowania tego celu wcale nie pcham się do kobiet. Tak na prawdę bardzo wiele mogą nam dać przyjaciele (mężczyźni), czego najczęściej kobieta dać nam nie może, pomimo że media nam wmawiają inaczej.

Przyjaciele mężczyźni: podstawa. Kobiety: dodatek, który może być albo może go nie być. To kobieta ma instynkt by koniecznie mieć mężczyznę, a nie mężczyzna by mieć kobietę. Kojarzysz może taki cytacik z Biblii "ku Twemu mężowi będziesz kierowała swoje pragnienia"? Znajdziesz podobny przekaz skierowany do mężczyzn?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 11:21
Czytałam na temat samotności wiele razy w różnych miejscach. Podałam Newsweeka, bo mi się to wyświetliło w wyszukiwarce, ale nie tylko tam o tym piszą. To, że to niemiecka gazeta nie znaczy, że wszystko co tam jest napisane, to kłamstwo.

Powszechnie znana jest informacja o tym, że w UK po II wojnie światowej, niemowlęta umierały w sierocińcach, mimo że miały świetne warunki. Nikt ich nie dotykał (poza myciem i przebieraniem) ani nie przytulał i umierały. Z wiekiem oczywiście dziecko coraz bardziej się usamodzielnia i jako dorosły człowiek już tak bardzo nie potrzebuje nikogo do przeżycia. Ale człowiek żyjący z innymi lepiej się czuje i ma lepszy stan zdrowia od samotnika. To są fakty dowiedzione naukowo.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy będzie miał drugą połówkę z różnych powodów, ale tępić tak innych jak tutaj praktykujecie to chyba jakiś żart. Samotność chyba nie polega na tym, by z ludzi sobie robić wrogów?

Cytat:
To kobieta ma instynkt by koniecznie mieć mężczyznę, a nie mężczyzna by mieć kobietę.
Kobiety co najwyżej mają instynkt macierzyński, który wzbudza pragnienie posiadania rodziny. Tak jak u mężczyzny, ich organizm nie najlepiej toleruje samotność, ale jak trzeba to sobie radzi sama. Kobiety nie są mężczyznami, ale to nie znaczy, że są warte tylko obrażania i pogardy. Są inne niż wy i w jednych dziedzinach lepsze, a w innych gorsze. Nikt was nie zmusza do bycia z kobietą, ale to nie znaczy, że macie je traktować jak śmieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Raskal 2015-05-17 11:35
Jak mnie zawsze śmiesża tacy ludzie czytający takie gazetki i uważający treści w nich zamieszczone za jakąś prawdę objawioną i jedyną.

Zdaj sobie sprawę, że w takich szmatławcach jest masę pierdolenia i kłamstw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # onaona 2015-05-17 11:54
A tutaj jest prawda objawiona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-17 13:50
Zdecydowana większość kobiet ma coś takiego jak osobowość zależną. Poczytaj o tym. Zdecydowana większość kobiet ma problemy psychiczne. Zdecydowana większość kobiet potrzebuje opiekuna. Zdecydowana większość kobiet szuka poczucia bezpieczeństwa, bo sama w sobie tego nie ma. To świadczy o tym, że większość kobiet potrzebuje mężczyzny. Jakiego? Takiego który jest odwrotnością tego opisu, czyli może zapewnić to wszystko. Jesli nie moze ot nazywany jest CIOTĄ, czyli kobietą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 17:09
No i co z tego, że większość ma osobowość zależną? Kobiety też mają instynkt macierzyński, który powoduje, że szukają sobie faceta. Ale to nie znaczy, że problem samotności facetów w ogóle nie dotyczy i że macie traktować z góry kobiety albo kogokolwiek.

Ja widzę postawę mężczyzn tak: jestem brzydki, ale chcę księżniczkę.

Kobiety mają taką postawę: jestem brzydka/ładna i chcę księcia.

Przy czym wasze wymagania są ok (brzydkie lub przeciętne wam się nie podobają i już), a wymagania kobiet beee (jak można być taką roszczeniową materialistką lecącą na wygląd!).


Tylko tak naprawdę większość ludzi nie przejmuje się tak bardzo wyglądem potencjalnego partnera czy partnerki. Sama odmienność jest na tyle fascynująca, że wystarczy do przyciągnięcia płci przeciwnej. Wyjdźcie na ulice i popatrzcie na ludzi. Tam są dowody na to, że piszę prawdę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-18 00:45
bzdura. ja nie jestem brzydki, ani nie szukam ksiezniczki ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 12:03
Przypomniało mi się: "Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam" - Księga Rodzaju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Ambroży 2015-05-17 12:10
Cytuję onaona:
Przypomniało mi się: "Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam" - Księga Rodzaju.


To teraz zinterpretujmy ten fragment wraz z fragmentem, który ja wkleiłem: kobieta ma pragnienie bycia z mężczyzną, więc to ONA POWINNA POKAZAĆ ŻE JEJ ZALEŻY, natomiast mężczyzna oceniając racjonalnie, że towarzystwo kobiety może być czasem użyteczne przyjmuje ją do siebie. Natura jest inna niż ten cyrk, który nam się współcześnie serwuje w mediach - że kobieta robi mężczyźnie łaskę, że się nim w ogóle zainteresuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 12:29
Nie zauważyłam, że kobieta robi mężczyźnie łaskę. Jak są takie, które czekają na swojego księcia z bajki, to ich wybór. Co JA mogę na to poradzić? Podrosną, zmądrzeją to przestaną się wygłupiać. Nikt nie obiecywał kobietom, że każdej należy się przystojny milioner.

Prosiłam was, byście wyszli na ulicę i popatrzyli z kim chodzą kobiety. JA przyjrzałam się matkom z wózkami i parom i wyszło, że mam rację. Jak przepatrzyłam w myślach znajome pary, także mi wyszło, że mam rację. Na ulicy zobaczcie jak wygląda prawdziwe życie. Nie w internecie. W internecie nie wiadomo kto pisze na tych wszystkich forach. Może właściciele sami produkują kontrowersyjne tematy i posty by coś się działo. Jak rok temu Rosja wypowiedziała Ukrainie wojnę to 3/4 komentarzy popierało Rosję!!! To kto pisał te komentarze? Bo na pewno nie Polacy.

Może trudno jest znaleźć kobietę przez internet, ale ktoś tu już pisał, że brakuje kobiet na kursach tańca, więc może tam? Albo w jakichś organizacjach, kółkach etc. Po co siedzieć i pluć na kobiety w internecie, jak to nic nie daje? Tylko frustrujecie się jeszcze bardziej i wmawiacie sobie, że nie macie żadnych szans.

Cytat:
więc to ONA POWINNA POKAZAĆ ŻE JEJ ZALEŻY
Zawsze było tak, że to mężczyzna uganiał się za kobietą. :-) Bo podobno mężczyźni lubią gonić króliczka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-17 12:39
Cytuję onaona:
Zawsze było tak, że to mężczyzna uganiał się za kobietą. :-) Bo podobno mężczyźni lubią gonić króliczka.


I to jest właśnie dobrze rozpropagowana fikcja. Przyjęła się, zgodnie z powiedzeniem "kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą". Uganianie się za kobietą jest sprzeczne z ludzką naturą. Człowiek nie jest pawiem.

A "zawsze" to wiesz jak było: rodzice dobrali dwójkę ludzi, powiedzieli pobierzcie się, oni na to - skoro tego chcecie, to tak zrobimy. Gdyby rzeczywiście zawsze mężczyźni tak lecieli na kobiety... to tzw. "wydanie" panny nie byłoby uważane za zadanie jej rodziców, bo działoby się samo - rodzice wręcz musieliby bronić każdej panny przed nadmiarem chętnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-05-17 12:43
Widzisz lemingu drogi, w konflikcie Rosja-Ukraina zawsze stoję murem za Rosją, ze względu na odradzający się Ukraiński Nacjonalizm który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tylko dla rosyjskiej ludności cywilnej, ale również dla naszego nieszczęśliwego kraju. Banderowcy już powoli ale wciąz nieśmiało wysuwają roszczenia terytorialne wobec naszych południowo-wsch odnich ziem. Zresztą już nam nasi sąsiedzi splunęli w twarz ustanwaijąc 14.10 (dzień powstania UPA) świętem narodowym Ukrainy a bojowników UPA bohaterami narodowymi Ukrainy. Obalane są bolszewickie postumenty, a na ich miejsce stawiane są pomniki Stepana Bandery. To jest hańba. To jest prawdziwy neonazim, a nie PiS czy Ruch Narodowy jak straszą reżimowe media.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-17 16:46
To, że ty stoisz za Rosją wcale nie znaczy, że inni ją popierają. Ja śledziłam ten konflikt i to jest fakt, że jeszcze rok temu 3/4 komentarzy było za Rosją, a teraz już tylko gdzie niegdzie się trafi. Polacy tego nie pisali. I tak samo jest wszędzie. Nigdy nie wiadomo kto pisze te komentarze. Kto zakłada wątki na forach etc. Forum internetowe to nie jest dobre źródło informacji. Jak można na podstawie tego oceniać kobiety jak nawet nie wiadomo, czy to w ogóle piszą kobiety. I nie pisz do mnie lemingu ani lewaku, bo JA CHODZĘ DO KOŚCIOŁA, więc jak już to jestem prawakiem.

Cytat:
I to jest właśnie dobrze rozpropagowana fikcja.
Skąd to wiesz?

Cytat:
Gdyby rzeczywiście zawsze mężczyźni tak lecieli na kobiety... to tzw. "wydanie" panny nie byłoby uważane za zadanie jej rodziców, bo działoby się samo - rodzice wręcz musieliby bronić każdej panny przed nadmiarem chętnych.
Fakt, że kiedyś rodziny decydowały o tym kto z kim bierze ślub. Ale niekoniecznie było tak, że to rodzice panny młodej szukali jej męża. Facet też musiał się z kimś ożenić. Ona miała go przywabić, ale to on musiał się oświadczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 17:01
Ja nie jestem za Rosją nie licząc tegoż konfliktu. Uważam że im dalej to państwo jest od naszych granic tym lepiej. Jestemza to przeciw jakiejkolwiek formie ukraińskiej państwowości. To jest różnica. Zaczynamy znowu wkładać mi w usta słowa których nie powiedziałem? Jeśli będzie utrzymywać taki trend, składam sprawę do prokuratury o pomówienia!!! :D :D :lol: :lol:

Mam dość zakłamywania historii i rusofobicznej kampanii prowadzonej w mediach, jak też kłamstwa, że to Ukraińcy wyzwolili Auschwitz. Był to I Front Ukraiński marszałka Iwana Koniewa, w którym owszem służyło sporo Ukraińców, ale nie z zachodniej, banderowskiej Ukrainy, tylko mieszkańców środkowej i wschodniej jej części, która tak ucierpiała od stalinowskiego Wielkiego Głodu w latach 30-tych. To jest potwarz dla zwykłych radzieckich żołnierzy, których zginęło ponad 1 milion w roku 1944 podczas wyzwalania Polski. Oczywiście możemy nienawidzić komunizmu, ale tym ludziom należy się mimo wszystko jakiś szacunek. W lutym tymczasem SS Galizien w skrajnie okrutny mordowała Polaków m.in w Hucie Pieniackiej.

Jesteś lemingiem. Modelowym przykładem. Wszystkie znaki na niebie o tym świadczą. Na szczęście jest to choroba wyleczalna, trzeba tylko wyłączyć telewizor i przestać czytać portal natemat :lol: Zacząc również myśleć samodzielnie. ;-)

Uczęszczanie do kościoła nie stanowi o tym czy ktoś jest prawicowcem czy lewakiem. Ja np. jestem gorliwym ideowym ateistą, pomimo że religia chrześcijańska jest mi bliska, w kościołach bywam tylko w celach turystycznych (głównie w tych zabytkowych) a mimo to blisko mi do prawicy. Głównie pod kątem poglądów wolnorynkowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 17:10
Oczywiście że nie wszystkie fora to wiarygodne i dobre źródła informacji. Ale bynajmniej do takowych telewizja tym bardziej nie należy. Z dwojga złego wybieram to pierwsze.

Wiem o tym, że w internecie grasują ruskie trolle, ale to nie znaczy, że takich trolli nie ma wysłanych np. ze strony miłościwie rządzącej nam parti które piszą opłacane komentarze i dają lajki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 17:13
Cytat:
w konflikcie Rosja-Ukraina zawsze stoję murem za Rosją
Ja też piszę o tym konkretnym konflikcie, bo akurat ten śledziłam. Innych rosyjskich wojen nie śledziłam, więc się na ich temat nie wypowiadam.

Natemat nie czytam, TV oglądam bardzo rzadko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 17:17
Z tymi rosyjskimi wojnami to różnie bywało. Najgorzej Rosja wyszła na I WŚ, rzutem na taśmę już w pierwszym miesiącu trwania konfliktu uratowała Francję, poświęcając jednocześnie samą siebie. Konsekwencje były opłakane. Na co najmniej 77 lat. Polecę Tobie dobrą książkę - znasz li Ty język rosyjski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-17 18:57
Nie znam rosyjskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 19:45
Szkoda w takim wypadku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # vs 2015-05-17 12:55
Pradziwa męćizna lubi się pie***** jak królićka ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-17 12:06
Mimo wszystko nie uważam, że życie samotnie, z wyboru lub konieczności upoważnia do obrażania kobiet. Żyj i daj żyć innym. Albo tam się kończy wolność twoja, gdzie zaczyna moja. Może pora sobie przypomnieć te powiedzenia? Nie musicie się ze mną zgadzać, ale na obrażanie nie pozwolę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-17 12:14
Cytuję onaona:
Nie musicie się ze mną zgadzać, ale na obrażanie nie pozwolę.


To odpisuj o obrażaniu na te wypowiedzi, które uważasz za obraźliwe. Bo to, że uważasz iż ktoś, gdzieś, kiedyś Cię obraził jest tutaj nie na temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-17 13:47
Cytuję onaona:
Mimo wszystko nie uważam, że życie samotnie, z wyboru lub konieczności upoważnia do obrażania kobiet. Żyj i daj żyć innym. Albo tam się kończy wolność twoja, gdzie zaczyna moja. Może pora sobie przypomnieć te powiedzenia? Nie musicie się ze mną zgadzać, ale na obrażanie nie pozwolę.


Onaona :) albo traktuj innych tak jak sam chcialbyś być potraktowany ...itp.

co dzień warto sobie o tym przypominać.
lecz dodam coś, jeśli pozwolisz Aniele ;

" - Co ty do licha wyrabiasz? - zapytałem małpę
widząc, że wyciąga rybę z wody
i układa ją na gałęziach drzewa.
- Ratuję ją od utonięcia - odpowiedziała mi.

To, co dla jednego jest pożywieniem, jest trucizną dla drugiego.
Słońce, które orłowi pozwala widzieć, oślepia sowę.

A.de Mello
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Ambroży 2015-05-17 14:08
Cytuję Wafelek:
traktuj innych tak jak sam chcialbyś być potraktowany


Powszechna wśród mężczyzn, chcących być dobrymi ludźmi, wiara w to błędne hasło jest jednym z powodów, dlaczego są odrzucani przez kobiety. Wiele relacji (nie tylko mężczyzna-kobie ta, ale także przyjacielskich mężczyzna-mężcz yzna) jest niesymetrycznyc h! Osoba dominująca plus osoba uległa.

Osoba uległa zwyczajnie nie potrafi być dominująca, więc problem z głowy (chyba że zacznie powielać jakieś idiotyczne wzorce dominacji z mediów), bo zwyczajnie nie zdoła drugiej osoby potraktować tak, jak sama chce być traktowana.

Natomiast mężczyźni dominujący, a mający kontrolę nad swoim zachowaniem, potrafią zablokować instynkt dominacji i niestety robią to praktycznie zawsze, zamiast w wyjątkowych sytuacjach. Jeśli mężczyzna dominujący zacznie się zachowywać ulegle (czyli "tak jak sam chce być traktowany"), to ta osoba uległa, niezależnie czy kobieta czy mężczyzna, zorientuje się, że nie dostaje tego, na co od tego dominującego mężczyzny liczyła - i odejdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-18 00:19
ciekawa refleksja panie Ambroży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-18 16:38
Cytuję Wafelek:
ciekawa refleksja panie Ambroży


choć ograniczył pan rozwinięcie powyższego do uległy- dominujący, a co np. z uczciwością ?

czy szacunek i uczciwość ( wewnętrzna tak nazwijmy ) to cecha osoby uległej czy dominującej, ?

może zamiast stawiac minusy, ktoś odpowie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-18 19:56
Cytuję Wafelek:
choć ograniczył pan rozwinięcie powyższego do uległy- dominujący, a co np. z uczciwością ?

czy szacunek i uczciwość ( wewnętrzna tak nazwijmy ) to cecha osoby uległej czy dominującej, ?


Tego akurat tak pilnie nie obserwowałem/ro zważałem, ale wydaje mi się że te cechy nie są skorelowane z dominacją/uległ ością. Mogą występować i tu i tu - i raczej w tej kwestii musi być podobieństwo, by zaistniała głębsza relacja między osobami. Uczciwość i nieuczciwość się nie "uzupełniają", tak jak dominacja i uległość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-18 23:26
Cytuję Ambroży:
Cytuję Wafelek:
choć ograniczył pan rozwinięcie powyższego do uległy- dominujący, a co np. z uczciwością ?

czy szacunek i uczciwość ( wewnętrzna tak nazwijmy ) to cecha osoby uległej czy dominującej, ?


Tego akurat tak pilnie nie obserwowałem/rozważałem, ale wydaje mi się że te cechy nie są skorelowane z dominacją/uległością. Mogą występować i tu i tu - i raczej w tej kwestii musi być podobieństwo, by zaistniała głębsza relacja między osobami. Uczciwość i nieuczciwość się nie "uzupełniają", tak jak dominacja i uległość.


uhmm

napisał pan " Jeśli mężczyzna dominujący zacznie się zachowywać ulegle (czyli "tak jak sam chce być traktowany"), to ta osoba uległa, niezależnie czy kobieta czy mężczyzna, zorientuje się, że nie dostaje tego, na co od tego dominującego mężczyzny liczyła - i odejdzie. " ....czytam to kilka razy ( trudne jak matematyka ;),...ale dlaczego zaraz odejdzie ? nie można wypracować równowagi - wzajemny szacunek ?...mnie dominacja kojarzy się z b. niszczącą siłą, czy nie wystarczy poskromić zamiast dominować ? , poskromić partnera a zdominować go czyni różnicę...może błędnie myślę,
ale dzięki za ten trop panie Ambroży. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-19 10:39
Cytuję Wafelek:
"Jeśli mężczyzna dominujący zacznie się zachowywać ulegle (czyli "tak jak sam chce być traktowany"), to ta osoba uległa, niezależnie czy kobieta czy mężczyzna, zorientuje się, że nie dostaje tego, na co od tego dominującego mężczyzny liczyła - i odejdzie. " ....czytam to kilka razy ( trudne jak matematyka ;),...ale dlaczego zaraz odejdzie ?


Może czasem nie odejdzie, ale zdecydowanie czegoś będzie brakować. Będzie zawiedziona, bo widziała w tym człowieku coś więcej.

Cytuję Wafelek:
nie można wypracować równowagi - wzajemny szacunek ?...mnie dominacja kojarzy się z b. niszczącą siłą, czy nie wystarczy poskromić zamiast dominować ? , poskromić partnera a zdominować go czyni różnicę...


Niestety, naszą współczesną kulturę tak zniszczono, że zmieniono znaczenia różnych pojęć, na przykład nadając jednoznacznie-n egatywny wydźwięk słowu "dominacja", tak samo jak np. słowu "agresja". A dobrego zastępstwa dla tych słów nie ma, więc nie mam wyboru - używam słowa "dominacja" w innym znaczeniu, niż większość współczesnych go rozumie. W mojej definicji dominacja nie wyklucza szacunku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-19 10:48
Cytuję Ambroży:
Niestety, naszą współczesną kulturę tak zniszczono, że zmieniono znaczenia różnych pojęć, na przykład nadając jednoznacznie-negatywny wydźwięk słowu "dominacja"


Warto spojrzeć sobie na tłumaczenia dwóch anglojęzycznych , bardzo podobnych słów: "dominance" i "domineering" - słowa podobne, więc znaczyły coś zbliżonego, różniącego się drobnym ale ważnym szczegółem. Znaczenie "domineering" zostało i jest równoznaczne z tym, co większość ludzi w naszej kulturze nazywa "dominacją". A przecież nie jest to to samo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-19 16:58
cyt. Ambroży

"Niestety, naszą współczesną kulturę tak zniszczono, że zmieniono znaczenia różnych pojęć, na przykład nadając jednoznacznie-n egatywny wydźwięk słowu "dominacja", tak samo jak np. słowu "agresja". A dobrego zastępstwa dla tych słów nie ma, więc nie mam wyboru - używam słowa "dominacja" w innym znaczeniu, niż większość współczesnych go rozumie. W mojej definicji dominacja nie wyklucza szacunku."

:) hmm właśnie, mnie dominacja skojarzyła się z agresją (tak słowna jak i fizyczną - dodam ,że nie mam drastycznych czy też traumatycznych doświadczeń, pomimo to od razu skojarzyłam z okropieństwem), zatem z kolorem czarnym :), czyli Czarna dominacja, jednak jesli jest czarna to musi być i Biała ( jak plus i minus ) .

następne skojarzenie więc, że Biała dominacja to Siła Spokoju ( wycofanie, szacunek lub obserwacja,pewn ośc siebie ), analogicznie biały kojarzy się z dobrem- biel.

zastanawiam sie czy jedna osoba może być Szara- analogicznie - nieokreslona ( tzn. spinajaca w klamrę oba bieguny czerń i biel)....
to tylko przelotna myśl,się dzielę :)za chwilę uleci w przestworza ...

mam musa więc piszę ( zanim zamilknę :D )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-19 17:05
...a kiedy jest Szara , nie ma parcia na dopełnienie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wafelek 2015-05-18 23:45
To, co dla jednego jest pożywieniem, jest trucizną dla drugiego.
Słońce, które orłowi pozwala widzieć, oślepia sowę.

ten przekaz de Mello ......

czy jest mozliwy konstruktywny związek Orła ze Sową ? Małpy z Rybą ?

czy są skazani na samotność ? :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2015-05-17 19:12
Cyt. " to kobieta ma instynkt, by koniecznie mieć mężczyznę"

No, ja np. w ogóle nie mam.Na forum dla lesbijek jest ok. 60 tys. użytkowniczek, które też nie sprawiają wrażenia jakoby koniecznie musiały mieć faceta.
Jeśli do tego dodamy fakt, że orientacja seksualna i romantyczna kobiet jest płynna, to myśle, że z połowa tych kobiet, które teraz czują się hetero, mogłaby w przyszłości, gdyby chciała, stworzyć związek z kobietą.
To, że faceci sobie wmówili, że kobiety będą bez nich nieszczęśliwe to tylko fikcja mająca podnieść na duchu nadwątlone ego niedowartościow anych samców.
Bardzo ważne jest też to że natura kobiet jest taka, że dostosowują się do większości i więc im więcej będzie związków kobieta + kobieta, tym więcej kobiet pójdzie za stadem. Co jak co, ale liczba 60 tys robi wrażenie, a przecież nie wszystkie lubią udzielać się na forach, i na pewno nie wyraża to skali zjawiska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Szara 2015-05-14 18:13
onaona, dokladnie! W koncu to samcze runo. Dobrego slowa o kobiecie nie uswiadczysz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-14 18:26
Ciekawe co panowie na to? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-05-14 22:54
Ja stanowczo protestuję! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # x 2015-05-15 05:38
Jak to? Fajne sa kobiety, można pomacać, popatrzeć, czasem są zabawne, urocze, do zaopiekowania, ale ogólnie to podłe bestie bez skrupułów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Szara 2015-05-15 17:36
Wiec musisz unikac kobiet skoro to takie bestie I na dodatek :lol: podle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # x 2015-05-15 18:11
po 1. potrzebuje do seksu i macanka. jako koleznanki są ok, dopoki sie nie przejmie ich plotkowaniem, nie ukaże sie przy nich wad by mogły je roznieść
po 2. nadal jestem naiwniakiem i gdzies wierze ze jakas okaze sie inna, ale zakochac mi sie teraz bardzo ciezko bo nie idealizuje tylko patrze po czynach, ktorych kobieta nie robi za duzo, wcale, lub duzo negatywnych. albo tylko wymaga :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Vincent 2015-05-15 18:23
Porzuć wszelką nadzieję i skup się na rozwoju osobistym. To transakcja wysoce zwrotna. Mówię Tobie. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Szara 2015-05-16 18:25
No coz, trzeba pocalowac kilka zab zeby znalezc ksiezniczke. Life is not easy ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-05-18 00:30
Szara choć raz ma rację ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # mjterrrrr 2015-05-14 19:06
panowie na to, że chcą się porządnie pieprzyć i mają już dość kokietek. Nie chcą zadowalać, chcą być razem W. is it clear?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-14 19:24
Ale jak znaleźć sobie kogoś, jak nastawienie tutejszych facetów jest takie: "żadna mnie nie chce, bo nie jestem wystarczająco ładny, więc sobie posiedzę przed kompem i ponarzekam na kobiety". Jak się któraś do nich z życzliwością odezwie to ją wyzywają od głupich, drwią, ośmieszają etc. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # karola 2015-05-14 19:39
95 % facetów przy wyborze kobiety patrzy TYLKO na wygląd. Czasami aż nie moge uwierzyć, jakie debilki mają branie tylko dlatego że są ładne z ryja, tzn. mają symetryczną, nudną twarz nie wyrażającą żadnej pasji czy wyższych uczuć oprócz tępoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # onaona 2015-05-14 20:00
Po prostu mają to, na co zasłużyli. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2015-05-14 21:01
Z takim kolesiem, który gustuje w kretynkach to nawet nie chciałabym się kolegować. Jeszcze by przyprowadził pustaka na spotkanie i dopiero by była kicha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # Princessa 2015-05-14 21:31
Cytuję karola:
Z takim kolesiem, który gustuje w kretynkach to nawet nie chciałabym się kolegować. Jeszcze by przyprowadził pustaka na spotkanie i dopiero by była kicha.


Karola , gdybyś poczuła się pełna na maksa, do bólu, nie chciałabyś ulać nieco pustej koleżance, no tak wiesz, po koleżeńsku ?

(skorzystałby pustak, koleś, a i Ty miałabyś lżejsze kiszki )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # vs 2015-05-14 21:54
Karola podpadłaś Wafelkowi ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # karola 2015-05-14 22:10
Cytuję Princessa:


Karola , gdybyś poczuła się pełna na maksa, do bólu, nie chciałabyś ulać nieco pustej koleżance, no tak wiesz, po koleżeńsku ?

(skorzystałby pustak, koleś, a i Ty miałabyś lżejsze kiszki )


Pustej lasce nie ulewam, tylko tylko kolesiom, którzy coś tam w głowie mają, a biorą sobie babe kilka levelów niżej pod względem umysłowym.
Na tępą laskę faktycznie szkoda by mi było czasu, aby prowadzić konwersację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Princessa 2015-05-14 23:06
Karola , podpadłaś mi a teraz Cie zjem :D

ps. lubię pełne babki ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # x 2015-05-15 05:40
Każda baba to kilka levelów niżej umysłowo. Wy inteligencji nie macie jako takiej, jedynie emocjonalną i ... dużo gadacie o niczym, lub o ludziach :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-15 10:38
To trzeba by przestać się zadawać z kobietami, bo one wszystkie gustują w kretynach. Na kobietach największe wrażenie, oprócz wyglądu robi brak złożoności emocjonalnej i umysłowej, prostota i tępota. Każdy facet, który mówi inteligentne i interesujące rzeczy o swoich pasjach( innych niż trening na siłowni) traci w oczach kobiety kolosalną liczbę punktów zainteresowania . Kobiety nienaiwdzą inteligentnych facetów, bo inteligencja to już jakiś symptom świadczący o tym, że może mieć złożoną, zaburzoną psychikę, inteligentni ludzie mają najwięcej problemów emocjonalnych, a kobieta ma być z facetem, który jest stabilny i pewny siebie, czyli po prostu TĘPY do granic możliwości. A inteligencję i tak mu przypisze na bazie efektu aureoli i podstawowego błędu atrybucji. Jakoś nie widzę kobiet bijących drzwiami i oknami do doktorantów i profesorów, a do bogatych gangsterów, mafiosów owszem. Neewton( iq szacowane na 170) zmarł jako prawiczek. Immanuel Kant zmarł jako prawiczek. Gdzie była rzesza fanek, które wybijały szyby, żeby się do nich dostać? Bo na dostanie się do przystojnego tępaka kobieta zawsze znajdzie sposób. Moje koleżanki zderzają się z takimi w holu na uczelni i upuszczają zeszyty, a ja patrzę na to i mam bekę jak cholera. Wszelkie badania pokazują, że im wyższe iq faceta tym ma mniej partnerek i dłużej zostaje prawikiem( według tego co mówią kobiety powinien mieć całe haremy) może z własnej woli nie ruchają?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-15 11:11
Święta racja. Sam jestem jednostką mocno wyróżniającą się na polu intelektu, a jakoś haremu nigdy nie miałem i mieć nie będę. Nadrabiałem, jak już wspomniałem charyzmą i jajami, bo wątpię żeby jakakolwiek poleciała na mój mózg jak same deklarowały.

Za to tępe koksy i mocno przeciętni Panowie bez okularów mieli kobiet literalnie od zaj...niemniej ja jak na swoje skromne możliwości mimo wszystko nie narzekam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # EnemyOfTheState 2015-05-15 11:30
Newton i Kant byli aseksualni. Tesla podobno nawet nie lubił dotykać kobiet ani w ogóle nikogo. Więc bywa że owszem z własnej woli nie ruchają ;-) . U geniuszy często się zdarza że wraz z wielkim intelektem idzie jakiś świrowanie w innej sferze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:39
Ja uważam, że ta aseksualność to był mechanizm obronny przed brakiem zainteresowania ze strony kobiet, żeby wyprzeć fakt swoich mikroskopijnych szans na wypełnienie ewolucyjnego obowiązku musieli jakoś sztucznie implikować sobie kontrolę nad tym wszystkim i wmawiać, że to się dzieje za ich wolą, albo wbrew ich woli. Tak jak ludzie po traumatycznych przeżyciach wpierają sobie różne rzeczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:41
a nie wbrew ich woli*...koorwa mam uszkodzony mózg przez różne ciekawe subtancje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # x 2015-05-16 16:12
pełna zgoda z tym wpisem. dla kobiet się liczy to że nie obczajasz tego świata (brak inteligencji), nie rozumiesz go. ważne że dogadzasz kobiecie i jesteś na jej posyłki, lub dajesz emocje (bo traktuje cie jak gówno - to na co zasługujesz). nic poza tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:47
Jak jest grupka kobiet i grupka facetów to kobietom zawsze już po milisekundzie cieknie ślina tylko na najprzystojniej szego z tej grupy( nawet jeśli jest najgłupszy) a ich pole widzenia i percepcja słuchowa zawęża się tylko na tego jednego kolesia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Widmo Geniusza 2015-05-15 10:29
100% kobiet w wyborze faceta patrzy TYLKO na wygląd. Czasami aż nie mogę uwierzyć, jakie debile mają branie tylko dlatego, że są atrakcyjni z ryja, mają symetryczną, nudną twarz nie wyrażającą żadnej pasji czy wyższych uczuć oprócz tępoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-16 16:13
karola a Ty to pewnie brzydka jesteś jak noc :D nie dosc ze charakter z dupy, wulgarny, arogancki i pyszny, to jeszcze brak wyglądu. tez masz to na co zasługujesz :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2015-05-16 16:41
Cytuję x:
karola a Ty to pewnie brzydka jesteś jak noc :D


Wymień trzy czy chociaż dwa powody, do czego mi uroda potrzebna. Chętnie się pośmieję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-16 16:51
jak to do czego? do tego by mieć dobre samopoczucie, wywyższać się nad inne samice oraz wyrwać jak najlepszego samca, który za seks da profit. ładni mają w życiu łatwiej. chcesz negować? to neguj na argumenty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2015-05-16 17:19
Cytuję x:
ładni mają w życiu łatwiejNo widzisz. Niby mają łatwiej, a jednak są bardziej narażeni na to, że uwagę i energię skierują na to, co powierzchowne, przemijające i dające jedynie ułudę szczęścia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-16 17:39
to tylko dowartościowane brzydkich. nie każdy ładny jest powierzchowny. faktem jest że uzyskują oni aprobatę otoczenia, szacunek. z tym sie nie dyskutuje bo to bardzo ważne. mozna wtedy zachowac luz, a nie się spinać przy każdej okazji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # karola 2015-05-16 18:55
Nie chce mi się już tej banalnej gadki prowadzić.
Powodzenia w szukaniu kobiety Twojego życia, na pewno znajdziesz to, na co zasługujesz.
Pośmiałam się, a teraz spadam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Szara 2015-05-14 22:32
jak to mowia baba babie zawsze wilkiem :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-05-14 22:50
O nie, przecież mocno perwersyjny wpis Wafelka broni bab z góry określonych przez inną babę jako pustaki. Wypisz, wymaluj feministyczna solidarność jajników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # karola 2015-05-14 23:07
Cytuję vs:
O nie, przecież mocno perwersyjny wpis Wafelka broni bab z góry określonych przez inną babę jako pustaki. Wypisz, wymaluj feministyczna solidarność jajników.


Cóż. Kto się solidaryzuje ( tzn. identyfikuje ) z pewną grupą osób ( w tym przypadku pustostanów ) ten zawsze stanie w obronie... Mnie jest łatwiej, bo tego elementu identyfikacji nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # vs 2015-05-14 23:37
Pycha kroczy przed upadkiem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-15 09:33
Przeczytałam wcześniej tylko kilka wpisów, ale nie czytałam w ogóle komentarzy i sądziłam, że tu przychodzą tu czytelnicy, którzy chcą się dowiedzieć jak sobie radzić w życiu, np. jak się ustrzec przed problemami, na co zwrócić uwagę, etc. A wygląda na to, że panowie nakręceni artykułami zajmują się głównie wyzywaniem kobiet od głupich.

Coś tu poszło nie tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Vincent 2015-05-15 09:35
To czytaj dalej i ze zrozumieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-15 10:15
A czego nie zrozumiałam?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-15 11:42
Skoro kobiety tu piszą, że kobieta ze zdjęcia, które podlinkowałem jest ładna, to aż przechodzą mnie dreszcze przerażenia na myśl o tym jak one muszą paskudnie wyglądać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-9 # onaona 2015-05-15 13:15
Doszłam do wniosku, że to dobrze, że nie lubicie kobiet. Nie rozmnożycie się i świat będzie lepszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # vs 2015-05-15 13:45
Oni lubią kobiety, na chyba że któryś z nich to homo.
Oni są jednak wkurzeni małością i wyrachowaniem współczesnych pań.
Ta piekielna, neoliberalna rzeczywistość, świat narastającego wykluczenia, podziału na kasty, narastającego strachu i stresu, dyktatu wzorców rodem z kolorowych pisemek i seriali tv, przepoczwarzyła piękne, powabne istoty, stworzone do czułości i miłości w wyrachowane istoty, nakierowane na kasę i jeszcze, puki co, na rozmnażanie.
Zaiste to symptomatyczne, że nie wspomniałaś o bliskości, czułości, jedności cielesnej i duchowej a napisałaś właśnie o rozmnażaniu.
W naturze instynkt kieruje do bliskości, rozmnażanie jest zawsze tylko dodatkiem.
Wyrachowane panie myślą tylko o rozmnażaniu, i to w rzeczywistości w której coraz więcej ludzi nie stać na wychowanie nawet jednego dziecka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+14 # Vincent 2015-05-15 13:57
Właśnie - gdzie do kurwy nędzy wasza dobroć? Wasza tak rzekomo szeroko opiewana empatia i wrażliwość na krzywdę bliźniego? Gdzie łagodność? Gdzie emanujące z was ciepełko, sprawiające że mężczyzna ma szanse przy was odpocząć po ciężkim dniu pracy? Gdzie kobiecość, zmysłowość, powabność? Gdzie wasze własne zdanie? Gdzie to wszystko do chuja wacława się podziało?

Nie ma. Wszystko zniknęło. Zamiast tego wasza oferta - chamstwo, postawa roszczeniowa, głupota, wulgarność, ślepe podążanie za TV/modami/trend ami/koleżankami , niepohamowanie w konsumpcji, chciwość/pazern ość na pieniądze i dobra materialne, wyrachowanie, cwaniactwo, kombinatorstwo, zakłamanie, niewiarygodna wręcz obłuda, brak jakichkolwiek pasji i zainteresowań, płytkie horyzonty, kierowanie się stereotypami, lenistwo intelektualne, wygodnictwo, palenie papierosów, permanentne uchlewanie się i imprezowanie, przemyślane "wyjebywanie" na alimenty/dzieci aki...mam wymieniać dalej?

Głęboko pierdole taki świat i taką rzeczywistość. Przynajmniej będąc sam mam okazję do życia w świętym spokoju. M.in właśnie dlatego nigdy się nie rozmnoże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Vincent 2015-05-15 13:58
A teraz czekam na atak, że jestem żałosny, pusty, sfrustrowany, nie lubię kobiet i na pewno jakaś mnie skrzywdziła. Śmiało. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # onaona 2015-05-15 14:19
Ja nie prowadzę dyskusji tak jak ty, z góry WMAWIAJĄC ROZMÓWCY powie. Źle trafiłeś.

Skoro masz takie nienawistne podejście do kobiet, to po prostu zostaw je w spokoju. Co cię obchodzi jakie są, jak i tak żadna się do ciebie nie nawet zbliży? Zajmij się swoimi sprawami.

A poza tym widzę, że artykuły Marka ostro ci przeprały mózg, bo piszesz już jego słowami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-15 14:36
Żebym ja tylko nie powiedział co Tobie przeprało i dalej pierze mózg...oj módl się, żebym nie zaczął tego mówić...lista byłaby niemal nieskończona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Vincent 2015-05-15 14:39
Poza tym - zobaczyłaś czego nie należy mówić, co jest potępiane, więc dostosowałaś się i uderzyłaś z innej strony - wyszło w sumie na to samo, pisząc że jestem nienawistny. Wymowa inna, kontekst ten sam. Zgrabnie to zrobiła, ale nie ze mną te numery. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-15 14:47
Co bym nie napisała to i tak będzie przeciwko mnie. Napiszę pokornie to źle, napiszę atakująco też źle. Nic nie napiszę to tym bardziej źle. A pan mężczyzna co by nie zrobił to jest wspaniały i doskonały.

Tak jak wspomniałam wcześniej jestem zaskoczona tym co tu zastałam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Vincent 2015-05-15 14:51
Nic nie poradzę na to że zostałaś rozpracowana. Taka już ze mnie bystra szelma. Trzeba by się rozejrzeć za jakąś nowa taktyką, co nie? ;-)

Piękny dzionek dzisiaj, aż chce się jakiejś aktywności fizycznej zażyć. Obejrzyj lepiej listę moich top 10 albumów live którą przed chwilą opublikowałem i skończ duraczyć. ale też się smucić 8)

Pozdrawiam.
Vincent
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-15 15:20
Rozpracowana, ale tylko w twojej głowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-15 14:24
I jeszcze jedno. Nie zrozumiałeś dokładnie wymowy tych artykułów. One nie są po to, żeby mężczyźni znienawidzili kobiety, tylko opisują jak funkcjonuje świat. Ostrzegają przed różnymi niebezpieczeńst wami. Nie widziałam tu nigdzie wezwania do nienawiści i tępienia kobiet. Przemyśl to sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-15 14:41
Nie napisałem że nienawidzę. Nienawiść do bardzo złe uczucie szczególnie dla samego odczuwającego. Niszczy i osłabia, tak samo jak współczucie. CO innego niechęć. Gdybyś mnie znała nieco dłużej to byś wiedziała że potępiam jakiekolwiek silnie spolaryzowane uczucia. Toi jest zasadnicza różnica!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-15 14:48
Ale przeczytaj sobie swoje wypowiedzi. Są szokująco nienawistne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # vs 2015-05-15 14:54
Tu też jest wiele ostrzeżeń przed niebezpieczeństwami.
Największe niebezpieczeńst wo w aspekcie kobiet polega na tym, że z powodów patologicznego środowiska (korwinizm, neoliberalizm, wyścig szczurów) dziewczyny, kobiety ZATRACAJĄ swój naturalny powab, czar. Ze słodkich, czułych istot przemieniają się w gderliwe, pełne postaw roszczeniowych coś, co trudno nawet nazwać. To coś zatraciło całą swoją kobiecość zatracając wcześniej swoją niewinność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Vincent 2015-05-15 14:56
Właśnie, a przecież taka prawdziwa niczym nieskrepowana kobiecość to dopiero wspaniała sprawa. W ogóle super jest być z dziewczyną która jest kobieca. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # onaona 2015-05-15 15:19
Ale czy to jest powód by tak pluć na kobiety? Co wam to da? Co to zmieni? W czym to poprawi wasze relacje z kobietami jak cokolwiek ona powie od razu jest storpedowane. Jak zacznie się bronić to głupia i agresywna, jak się nie broni to jeszcze bardziej dokopiecie. No ludzie.

Słodka i czuła - to powiedzcie to facetom, którzy wykorzystali tę słodkość i czułość. W Polsce prawie 20% kobiet doświadcza przemocy domowej. W innych krajach statystyki są o wiele gorsze. Może kobiety nie mają warunków do tego by takie być, choćby chciały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Vincent 2015-05-15 15:27
Ohohoho, strzelam, że mamy na pokładzie czytelniczkę lewackich "Wysokich Obcasów" i wielbicielkę twórczości Krystyny Kofty, było-nie było, wielkiej znawczyni wszystkiego. A szczególnie ordynacji wyborczej i ekonomii. Hehehehe :D To dobrze. Im kolorowiej, im więcej odcieni, tym lepiej. Wszakże multikulturaliz m jest bardzo modny obecnie, a kto nie jest na czasie ten się cofa i zostaje z tyłu. Prawda kobitki? :lol:

Dziecino, doedukuj się najpierw trochę i stań się godnym partnerem w rozmowie, bo jak na razie to powielasz zarzuty jakie przed chwilą Widmo wysunął pod adresem społecznej, bezrefleksyjnej natury kobiet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-16 09:37
VINCENT

Twój styl prowadzenia rozmowy to obrażanie + wmawianie rozmówcy to czego nie powiedział. Im więcej obrazisz i im więcej komuś wmówisz tym więcej masz racji.

Tak jak napisałam wcześniej: dobrze, że się nie rozmnożysz, bo to szokujące jak traktujesz ludzi. A, zapomniałam. Przecież kobieta to niższy gatunek, a tak w ogóle się nie liczy jako człowiek. Kobiety mają widocznie instynkt samozachowawczy i NIE CHCĄ CIEBIE. I bardzo dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2015-05-16 11:38
Cytuję onaona:
VINCENT

Twój styl prowadzenia rozmowy to obrażanie + wmawianie rozmówcy to czego nie powiedział. Im więcej obrazisz i im więcej komuś wmówisz tym więcej masz racji.

Tak jak napisałam wcześniej: dobrze, że się nie rozmnożysz, bo to szokujące jak traktujesz ludzi. A, zapomniałam. Przecież kobieta to niższy gatunek, a tak w ogóle się nie liczy jako człowiek. Kobiety mają widocznie instynkt samozachowawczy i NIE CHCĄ CIEBIE. I bardzo dobrze.To jest przerażające, naprawdę. Twoja zdolność do wymyślania, konfabulowania, dopowiadania sobie nieistniejącej narracji - to jest coś, co przyprawia mnie o lęk. Lęk dlatego, że mógłbym być związany prawną umową z kimś, kto tak właśnie by mną manipulował, wykrzywiał rzeczywistość i od rana do wieczora ustawiał się w roli nieszczęśliwej, obrażanej ofiary.

Z jednej strony Ci bardzo mocno współczuję, bo to nawykowe, odruchowe działania wyniesione z dzieciństwa, nie jesteś tego nawet świadoma.
Ale z drugiej takie osoby powinny być jakoś znakowane, by można było wiedzieć co nastąpi po czułościach i komplementach. Jesteś chodzącym zbiornikiem toksycznej substancji, która przy bliższym kontakcie eksploduje, zalewając nią osoby w otoczeniu. To się powinno leczyć, poddać terapii, ale Ty uważasz że jesteś zdrowa więc jakby nie ma o czym mówić...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Vincent 2015-05-16 11:53
Marek, ja sądzę że ona robi to specjalnie. Albo pół na pół. Tak czy inaczej na dole strony już trochę jej napisałem w nieco podobnym tonie do Twojego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-16 19:30
Już mi napisałeś, że ktoś tam mnie wykorzystał i porzucił albo nie wykorzystał bo nie zdążył i trafiłeś kulą w płot. I tak samo jest z tą wypowiedzią powyżej. Siedzisz w tej swojej ezoteryce i wróżysz ludziom przez internet. Nawet psycholog albo psychiatra robi najpierw chociaż wywiad i obserwację, a ty po paru komentarzach już wszystko wiesz.

Oburzyło zachowanie przede wszystkim Vincenta, bo reszta pisała chociaż na temat rozmowy, a nie na mój.

Po prostu niepotrzebnie tu pisałam, bo tak macie wbitą niechęć do kobiet w głowach, że niech tak zostanie z korzyścią dla kobiet.

Związek ze tobą na szczęście mi nie grozi, bo ja bym też nie mogła ani nie chciała być z kimś takim jak ty.

To po prostu nie miejsce dla kobiet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2015-05-16 14:23
No tak dziewczyno, bo ty to nikogo nie obrażasz i nie konfabulujesz, chociaż twoje komentarze w 90% składają się z inwektyw i prostackich, nieudowodnionyc h spekulacji na temat oponentów. Kłamliwa hipokrytka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # x 2015-05-15 15:56
Szkoda tylko ze przemoc często jest wywoływana przez same kobiety. Tyle ze wy robicie to najczęściej psychicznie. Tak drążycie, tak drążycie, że facet nie wytrzymuje. Sam zastanawia się czy jest zdrowy, bo tak mu pierze mózg manipulantka.

I oczywiście ona niewinna, bo tak głupia że nie dostrzeże swoich błędów. Ale karać jest kogo. Z resztą dopóki kobiety będą wybierały wyłącznie samców alfa przy ktorych nie będa się nudzić i będą korzystać z zycia, to będą miały przeebane. Same sobie los gotujecie. A gdy wyrwiecie nudnego, to mu rogi przyprawiacie i też macie usprawiedliwien ie. Takie to traktowanie przedmiotowe, na ktore ta sama kobieta narzeka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-15 17:17
Ja bym już odpuścił. Serio. Nie widzisz że Panienka nie trybi? :-)
W tym momencie zaczęło się już walenie łbem w ścianę. Możesz logiczny do bólu, a ona na koniec wróci do punktu wyjścia i zapyta - o co Tobie chodzi?

Prawdopodobnie wampir. Ale pewności nie mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-15 17:22
być*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-16 09:37
Bo kobieta zawsze jest wszystkiemu winna. Zupa była za słona itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2015-05-16 10:07
Cytuję onaona:
Bo kobieta zawsze jest wszystkiemu winna. Zupa była za słona itd.


Ta akcja "bo zupa była za słona", to tak bezczelna, bezpodstawna, antymęska kampania, że jej pomysłodawców powinno się wyzamykać za szerzenie nienawiści. Mężczyźni mają biologiczną blokadę przed biciem kobiet i trzeba jednak sporo zrobić (a nie tylko przesolić zupę), aby tę blokadę przełamać.

Oczywiście mogą się zdarzyć jakieś jednostki, które mają wadę mózgu sprawiającą, że tej blokady nie mają, ale dla tak jednostkowych przypadków nie należało robić kampanii na cały kraj, oczerniających mężczyzn.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-16 10:23
W Polsce mamy to szczęście, że zaledwie 20% kobiet pada ofiarą przemocy domowej. W Finlandii mają 50%, a różnych Pakistanach po 70% i więcej. Ok. 98% kobiet w Egipcie było ofiarami molestowania - czyli praktycznie każda. I ty mi mów o bezczelnościach akcji typu "zupa była za słona". To fakt, że kobiety też bywają agresywne, ale rzadko biją i są słabsze fizycznie, a więc z góry skazane na porażkę. W dodatku kobietom wydzielają się różne hormony w cyklu miesięcznym, które powodują różne zachowania. Kobieta nie ma na to wpływu. Nie jest to usprawiedliwien ie, ale takie jest ich życie i nie jest im z tym dobrze.

Poczytaj sobie komentarze do mnie jak zostałam obrażona mimo że tu przyszłam z dobrymi wiadomościami i życzliwie odniosłam się do osób tu piszących. Wszystko co napisałam, uzasadniłam. W zamian dowiedziałam się tylko, że jestem tępą, lewacką dzidą, mimo że pisałam, że chodzę do kościoła. Bycie lewakiem wyklucza się z chodzeniem do kościoła, ale panom to nie przeszkadza, byleby mnie obrazić.

Wybaczcie panowie, ale całe to forum to jakaś porażka. Służy wywoływaniu i utrwalaniu nienawiści do kobiet. Wątpię, że Markowi o to chodziło, ale taki efekt osiągnął.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ambroży 2015-05-16 10:32
Cytuję onaona:
W Polsce mamy to szczęście, że zaledwie 20% kobiet pada ofiarą przemocy domowej.


Dane zapewne z jakiejś ankiety i całkowicie pozbawione informacji, cóż to mogło tę przemoc wywołać - może np. nieustająca przemoc psychiczna kobiety wywołała krótkotrwałą przemoc fizyczną mężczyzny?

Cytuję onaona:
Wybaczcie panowie, ale całe to forum to jakaś porażka. Służy wywoływaniu i utrwalaniu nienawiści do kobiet.


A czemu służą akcje "bo zupa była za słona"? Oczywiście że szerzeniu nienawiści i już pomysłodawcy dbają, aby poszły na całą Polskę, a nie tylko do grupki zainteresowanyc h, wchodzących na jakieś niszowe forum w internecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-16 10:44
Te 20 % to są dane z różnych Niebieskich Linii. Tyle ludzi się tam zgłasza, a przemoc może być jeszcze większa, bo nie wszyscy się zgłaszają.

Akcja "zupa za słona" miała na celu propagowanie postawy, w której przemocy domowej nie zamiata się pod dywan tylko zgłasza policji. Ja nie poczułam nienawiści do mężczyzn z powodu tej akcji, ale wiem, że są miejsca, gdzie mogę przemoc zgłosić.

Tutaj masz link do informacji o tym, czym była ta akcja:

http://www.kampaniespoleczne.pl/kampanie,1471,bo_zupa_byla_za_slona

W którym miejscu jest mowa o wzywaniu do nienawiści do mężczyzn?

Ja rozumiem, że kobiety was nie chcą z jakichś powodów, ale obstawiam, że głównym jest wasza nienawiść do kobiet. Kobiety widzą tę pogardę i wyższość, którą okazujecie i od was uciekają. A wy sobie tłumaczycie, że to przez kasę i wygląd.

Jak proponowałam, żebyście wyszli na ulicę popatrzeć na ludzi, to co? Zrobił to któryś z was? Tylko wczoraj widziałam w autobusie parę: ona od niego wyższa lub mu równa, on niepiękny, niezadbany, niezamożny, pewnie nie ma samochodu, ale dziewczynę jakoś ma. Ale wam widocznie lepiej siedzieć w internecie i pluć na ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Vincent 2015-05-16 10:45
Onaona zajrzyj na dół strony.

I nie złość się już. Ja tymczasem uciekam. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-16 10:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # onaona 2015-05-16 10:49
Niech sobie każdy przeczyta twoje komentarze do mnie i oceni czy masz klasę czy nie. Bo ja jakoś nie mogę jej zobaczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Ambroży 2015-05-16 11:13
Cytuję onaona:
Akcja "zupa za słona" miała na celu propagowanie postawy, w której przemocy domowej nie zamiata się pod dywan


Oczywiście męskiej się nie zamiata, natomiast kobiecą - zamiata - sugerując, że męska przemoc jest zupełnie bezpodstawna (przewodnie hasło tej nienawistnej akcji).

Cytuję onaona:
Ja rozumiem, że kobiety was nie chcą z jakichś powodów


Ja w tej chwili nie rozmawiam tutaj o tym, czy kobiety mnie chcą czy nie, lecz o promującej nienawiść akcji "bo zupa była za słona". A to, jakimi słowami kłamliwie usprawiedliwiaj ą ją propagatorzy tej akcji mało mnie obchodzi. Obchodzi mnie, jakie jest jej rzeczywiste przesłanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-16 16:08
jak myslisz skad ta cała nienawisc do kobiet sie wziela? chyba nie dlatego ze były takie dobre, prawdomowne, wierne, miały zasady ktorych sie trzymały, spełniały obietnice, prezentowały wartość poza dupą? to jest wylacznie akceptacja tego ze jestescie towarem wybrakowanym, a my jako inteligentne jednostki wyciagamy wnioski, za to wy trzymacie się idiotów - choc ich idealizujecie, by wierzyc w wasza i ich wyjatkowosc. nie byłoby tyle zakochan w kryminalistach, bad boyach, piotrusiach panach, psychopatach itd najbardziej pociągający nie są ci którzy są inteligentni, a ktorzy dają najwiecej emocji, a emocja to cos nizszej rangi. wypacza rozsądek, logiczne wybory, mądrość. inne z kolei łapią się zaradnych czy bogatych gosci dla wygody, prestizu (status). tylko na to lecicie. prostytucja i wykorzystywanie innych, pasożytnictwo ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-16 19:31
Masz rację, kobiety to samo zło i lepiej trzymaj się z daleka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Widmo Geniusza 2015-05-16 14:17
A kto tym kobietom wybiera facetów tych facetów, którzy tak brutalnie stosują wobec nich przemoc i kipią testosteronem i kto je zmusza do bycia przy nich? My? Kto się na potęgę moczy w gaciach jak tylko zobaczy araba chociaż jest powszechnie wiadomo, że arabowie wylewają kobietom kwas na twarz i torturują jeńców? My? Wiecie jakie tematy kobiety dodają na necie najczęściej? Mój facet mnie zdradza, mój facet mnie bije, mój facet mnie olewa, ona nie odpisuje, facet w którym się zakochałam ma żonę i dzieci, zakochałam się w kolesiu od fuckfriends, zakochałam się w starszym o 20 lat facecie...blabl ablabla. A potem z ryjem do nas. Za co debilki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-16 14:18
On* nie odpisuje, ech to uszkodzenie pamięci krótkotrwałej, wybaczcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # x 2015-05-16 16:10
do tego sławetne "on mnie nie rozumie, nie okazuje mi uczuć", a jak znajdzie się taki co rozumie, wesprze i okazuje, to go kopie w dupę :) kobiety zawsze będą lecieć do zagłady lub wygody (bez uczuć), ale przynajmniej przekażą geny i tylko o to chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # onaona 2015-05-15 13:59
Ale jak lubią, jak te komentarze to festiwal nienawiści w stosunku do kobiet, co jak już pisałam mnie zaskoczyło.

W moim kościele ksiądz powiedział na mszy, że współczesne kobiety nie mają za kogo wychodzić za mąż, bo faceci siedzą w pornografii po uszy. Naoglądają się tych WYRETUSZOWANYCH prostytutek albo półprostytutek (krążą po internecie obrazki, jak one wyglądają w rzeczywistości, jak ktoś ciekawy niech poszuka), nierealnego seksu, a potem żadnemu normalna kobieta nie pasuje, bo pasztet, a seks też nie tak samo wygląda na ekranie jak w rzeczywistości.

Normalna kobieta jest wyzywana od pasztetów i debilek, a seks traktowany instrumentalnie . Popatrzcie się najpierw na siebie.

Sorry panowie, ale macie to na co zasłużyliście. Ci, co tu nie zaglądają mają swoje rodziny, seks, kobiety i życie, a wam pozostało tutaj pyszczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2015-05-15 14:03
Wolę już kulę w łeb w jakiejś katowni, niż ślub z taką "normalną" kobieta. Zresztą co tu tłumaczyć słońce, widzę że nic nie pojmujesz o co nam tutaj chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # x 2015-05-15 15:58
Aha ksiadz w kosciele powiedział. A kobieta gardzi praktycznie wszystkimi i w ogole porno nie oglądała. Spojrz na młode dziewczęta. Imprezy, zabawianie się tylko z tymi najatrakcyjniej szymi, najwiekszymi, najsilniejszymi bo chodzi tylko o emocje, seks. Nie o inteligentne rozmowy, czy uczucia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-15 18:43
To może trzeba szukać kobiet GDZIE INDZIEJ. Przyszło ci to do głowy? A ksiądz wyartykułował to co i tak wszyscy wiemy. Jak widać nie jest oderwany od rzeczywistości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # x 2015-05-15 19:34
po co szukać gdzieś indziej jak wszystkie jesteście takie same? tzn dążycie do tego samego, tylko w innych miejscach, inny sposób. po prostu te niby inne są mniej ekstrawertyczne i pewne siebie, co nie znaczy że nie chcą tego samego co tamte. po prostu załatwiają swoje sprawy bardziej po cichu lub w mniejszej ilości niz te energiczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # onaona 2015-05-15 20:39
To pozostaje wam zostać gejami. :-) Aktor, Jacek Poniedziałek, opisał jak wyglądają związki między mężczyznami. Zapewniam cię, że sto razy gorzej. Kobiety jednak łagodzą agresję mężczyzn.

Jak widzę jedynym kryterium wyboru tutejszych facetów jest wygląd, więc się nie dziwię, że zawsze wam z kobietami źle.

A śmiejecie się z kobiet, że jak kupują samochód to patrzą tylko na jego kolor. :-)


No ale co ja tam wiem. Przecież jestem tylko głupią kobietą. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # x 2015-05-16 05:55
ja tak nie patrzę. tylko kobieta sie maskuje bardzo dobrze. obiecuje, nawija rzeczy związane z fascynacją, jest dobrą aktorką.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onaona 2015-05-16 09:39
No cóż. To nie zawracaj kobietom głowy i znajdź sobie faceta. Wtedy będziesz miał kogoś na swoim poziomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # x 2015-05-16 15:59
zdissuje się teraz. coś z geja mam, bo jestem wrażliwy i romantyczny :) a sorry, dziś to się nazywa samiec beta. empatia w dupe jebana mać :) szczerze? wolałbym być gejem, niestety pociągają mnie tylko kobiety. szkoda że w 90% samo opakowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Ambroży 2015-05-16 11:39
Cytuję onaona:
To pozostaje wam zostać gejami.


Podajesz nam tu - tak samo jak media - fałszywą alternatywę. To nie jest tak, że albo nie widzi się życia bez kobiet, albo się jest gejem. Dla lepszego zobrazowania problemu mogę Ci podać inny przykład fałszywej alternatywy:

- nie chcesz uprawiać skoków narciarskich?
- pozostaje Ci zostać pływaczką!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-16 19:32
Kobiety to samo zło i lepiej trzymaj się z daleka. Masz rację i całkowicie się z tobą zgadzam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2015-05-15 14:52
Kolejne kwestionowanie jakości naszego materiału DNA w jądrach. Kobiety za to bardzo ulepszają świat rozmnażając się z tępakami poznanymi w klubach, wpadając w kiblach, czy na imprezach, a potem rodząc kolejnych samców mających wszelkie świetne atrybuty oprócz rzecz jasna rozwiniętego mózgu, tworzą przyszłych "dyslektyków, dyskalkulików i innych dysfunkcyjnych dzieciaków, które są obecnymi skejtami palącymi trawkę, a przyszłymi dresami, bandziorami i kryminalistami. O tak, świat będzie lepszy dzięki kobietom, bo odkąd mamy równouprawnieni e to jeszcze nigdy nie było takiego konsumpcjonizmu , rozwoju kiczu, tandety i kultury masowej, wysypu dzieciaków nie zdających podstawowej matmy, leni i narkomanów, lewackich tworów, ekspansji Islamu i artyzmu typu: gówno na płótnie. A kto jest największym konsumentem tych rzeczy? Kto daje zarabiać na sobie koncernom ciuchów, perfum, kosmetyków i produkujących niepotrzebne pierdoły do domu? Kto uczestniczy w lewackich ruchach, promuje multikulturaliz m i tolerancję dla grup etnicznych, które gdzie się nie pojawią tam rośnie przestępczość? Kto ujada na kulturę patriarchalną z zielonym jadem lejącym się z pyska, a na boku mnoży się z Islamistami, daje się im wyzywać, niewolić, prać po ryjach? Kto walczy o prawa kobiet i podpisywanie jakichś konwencji o przemocach w rodzinie, a z drugiej mańki lgnie jak muchy do gówna, do samców piorących po mordach, chamiskich olewaczy? Kto przesiaduje na kierunkach pedagogicznych i humanistycznych bez pasji, żeby tylko je skończyć i wypełnia uczelnie utrzymywane z kasy podatników? Mój kumpel ostatnio obczaja ogłoszenia prostytutek i studentek do sponsoringu i one wszystkie chcą zdjęcia. Czaicie? Laski które wymagają kupy kasy za seks chcą zdjęcia i piszą, że chcą przystojnego. Czy to jest k*rwa normalne do cholery?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Vincent 2015-05-15 15:14
Cytuję Widmo Geniusza:
Kolejne kwestionowanie jakości naszego materiału DNA w jądrach. Kobiety za to bardzo ulepszają świat rozmnażając się z tępakami poznanymi w klubach, wpadając w kiblach, czy na imprezach, a potem rodząc kolejnych samców mających wszelkie świetne atrybuty oprócz rzecz jasna rozwiniętego mózgu, tworzą przyszłych "dyslektyków, dyskalkulików i innych dysfunkcyjnych dzieciaków, które są obecnymi skejtami palącymi trawkę, a przyszłymi dresami, bandziorami i kryminalistami. O tak, świat będzie lepszy dzięki kobietom, bo odkąd mamy równouprawnienie to jeszcze nigdy nie było takiego konsumpcjonizmu, rozwoju kiczu, tandety i kultury masowej, wysypu dzieciaków nie zdających podstawowej matmy, leni i narkomanów, lewackich tworów, ekspansji Islamu i artyzmu typu: gówno na płótnie


Koncepcja hegemonii kulturowego marksizmu autorstwa Antonio Gramsciego się w tym momencie nam kłania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # x 2015-05-15 15:59
zapomniałeś o Greyu, ideale milionów kobiet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # karola 2015-05-15 20:52
Cytuję Widmo Geniusza:
Mój kumpel ostatnio obczaja ogłoszenia prostytutek i studentek do sponsoringu i one wszystkie chcą zdjęcia. Czaicie? Laski które wymagają kupy kasy za seks chcą zdjęcia i piszą, że chcą przystojnego. Czy to jest k*rwa normalne do cholery?


Fakt. Niedługo już nawet za kase nie zaruchasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # karola 2015-05-15 20:56
Ps. Lepiej się przyznaj, że to Ty obczajałeś. Myślisz, że ktoś da nabrać na " kumpla". ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Widmo Geniusza 2015-05-16 10:52
Gratuluję karola. Inwektywa na poziomie nieomalże rynsztokowym, ale jak ktoś nie ma mózgu to nie ma co oczekiwać, jakiegoś bardziej błyskotliwego odniesienia się do cudzych wypowiedzi. To właśnie co wy kobiety umiecie robić najlepiej w dyskusji. Nie mierz innych swoją miarą. To, że Ty kłamiesz to nie znaczy, że inni też. Ja z zasady unikam kłamstw i jestem uczciwy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Rysiek$ 2015-05-16 07:46
Bo to jest ukryte szukanie jelenia :D Jak najłatwiej wyłuskać bez zobowiązań zamożnego samca? Spotykasz się bez zobowiązań, on za wszystko płaci więc zero inwestycji po czym jak się zorientujesz, że można się podwiesić uruchamiasz głębokie gardło, hiszpana w pociągu, torpeda bez dotykania w kiblu w samolocie na Teneryfę i po pół roku takich akcji koleś jest ugotowany. Później tylko walisz embargo na doopę i facio wywiesza białą flagę bo się uzależnił. Uwielbiam otwarte usta takiej pani, kiedy po upojnym seksie wstaje z łóżka i mówi mi, że to nie ma sensu i żeby ją odwieźć do domu po czym ja nakazuję jej się ubrać i odwożę :D Wtedy pada - Tobie nie zależy na mnie? Wyobraź sobie, że nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Rysiek$ 2015-05-16 07:52
Kiedyś takie akcje to robiły stare zmanierowane qrwy a dziś co trzecia studentka myśli, że znalazła sposób na życie :D Sposobu innego niż bycie w zgodzie z sobą i życiu w harmonii z otoczeniem i światem nie ma. Niestety ta wiedza przychodzi do wielu zbyt późno. Ileż ja straciłem czasu na przekładanie w pięknych główkach co się liczy i jest ważne? :D Pani potakuje i widać nawet ekscytację dopóty dopóki narkotyki w jej głowie robią jej sieczkę z mózgu ;) Później jest standard - hydraulik, noga, dupa, brama. Na szczęście ja mam ZAWSZE backup. Żałuję, ale to jedyna metoda na takie klimaty ;)

PS: Dziś punkt 17 staję na samym cyplu na Helu i chwytam morską bryzę. Jak ktoś ma ochotę zobaczyć tego pieprzonego Ryśka z Klanu to zapraszam :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-16 08:26
Ryszardzie, szkoda że nie napisałeś o tym wcześniej, wziąłbym rower i przyjechał z Gdyni na Hel, jak to regularnie robię w wakacje, a tak mam już niestety inne plany. Mogliśmy się spotkać i strzelić po browcu, chociaż z lekką niechęcią, bo na tym dziadostwie panuje straszliwa drożyzna, dlatego ja tam nigdy nic nie kupuje. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-05-16 23:28
Wszystko pozamykane. Wrąbałem krewetki u Bąbli (polecam), posiedziałem na plaży, otworzyłem jakąś małolatę i jestem w domu. Do następnego panowie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # x 2015-05-16 15:58
hehe dokładnie tak samo robię tym panienkom. kiedyś byłem ugutowany po takiej akcji. dziś gram w ich grę.

ogolnie wiekszosc kobiet to prostytutki. jawne, niejawne. coś za coś. dupa za poświęcenie dla niej, za usługi, za kasę, za "bezpieczenstwo ", za mieszkanie, za dogadzanie jej. a czy ona zrobi to samo? czy ona obroni Cie przed kimś? w zyciu. facet moze liczyc tylko sam na siebie. czasem na kumpli, jesli znajdzie takich z zasadami, a pamietajmy ze takich ludzi jest mało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TPakal 2015-05-16 20:27
Ładnie to ująłeś Widmo, z dużą dawką ekspresji. Ale winnymi tego stanu rzeczy jesteśmy mu faceci. Bo k...a na to pozwalamy. dajemy się wodzić za nos, poniewierać i wykorzystywać - emocjonalnie i materialnie. My wywyższamy te bezmózgie, próżne i zadufane w sobie istoty - panie, którym się wydaje, że mogą nas wodzić za nos. Zasada jest prosta im więcej uległości wobec kobiet, tym więcej podłości spotka nas z ich strony.
Cytat: Cytat:
Mój kumpel ostatnio obczaja ogłoszenia prostytutek i studentek do sponsoringu i one wszystkie chcą zdjęcia. Czaicie? Laski które wymagają kupy kasy za seks chcą zdjęcia i piszą, że chcą przystojnego. Czy to jest k*rwa normalne do cholery?
I te szmaciory chcą jeszcze wybierać wśród nas facetów, gości którzy będę im płacili na ich wątpliwe towarzystwo. Smutek i degrengolada. :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Szara 2015-05-15 17:42
Kto napisal, ze ona ladna? No pieknosc to nie jest ale przy dzisiejszych technikach makijazu mozna jej urode znacznie poprawic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # x 2015-05-15 18:08
naturalnie ma być ładna. co mnie makijaż? to tak jakbyś sie związała z pozerem i wiedziała że on tylko udaje że jest mądry, fajny, bogatym a w gruncie miałabyś go za debila i ledwo starczałoby mu za piwko z biedronki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Rysiek$ 2015-05-16 07:41
@x
Tacy właśnie cieszą się największą atencją kobiet :D Teatr jest jedną ze sztuk, którą nasze Panie kochają całym serduszkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Szara 2015-05-16 18:47
O prosze," ma byc naturlnie ladna" to dlaczego macie pretensje jesli kobieta leci na naturalnego przystojniaka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek$ 2015-05-16 23:26
Absolutnie brak pretensji :) Pod warunkiem, że się jest przystojniakiem :D z tym, że ja dzidy zabieram tylko do łóżka a drogie Panie z półgłówkami miewają dzieci, które później fajne chłopaki muszą wychowywać. Ot subtelna różnica ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2015-05-16 10:46
No tak,zrobić makijaż, wszystko na oszustwie. My mamy być trwale atrakcyjni, a kobiety tymczasowo sobie domalować do ryja, a potem stawiać wymagania pod ten pomalowany ryj, a nie to co pod tapetą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # vs 2015-05-15 14:58
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Widmo Geniusza 2015-05-15 15:26
A i tak zebrał przeszło 30% kupionym elektoratem złożonym urzędników i ich rodzin, którzy nie czają tego, że ktoś kto ucieka się do takich rzeczy, by zyskać władzę może stanowić zagrożenie również dla nich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-15 15:35
Ten Pan powinien już dawno siedzieć. Wszystko o nim można znaleźć w publicystyce Wojciecha Sumlińskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # vs 2015-05-15 15:51
Dokładnie!
Proponuję nowe hasło dla komorry, znacznie bliższe prawdy:

"Komorowski - prezydent naszego mafijnego okupanta"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-05-15 17:27
www.sumlinski.com.pl/produkt/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego

POLECAM!!! LEKTURA OBOWIĄZKOWA DLA NAS POLAKÓW!!! :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # predator 2015-05-15 20:49
Vincent czytałeś tą książkę? Widziałem, że kiedyś na TVP 1 kandydat na prezydenta pan Braun ją zareklamował. Może ktoś ma ją w PDF ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-05-15 20:57
Nie tylko czytałem. Mam ją na własność. Kupiłem za 3 dychy na Allegro. Byłem jednym z pierwszych, który ją nabył w przedsprzedaży. Przeczytałem ją w jedną noc z piatku na sobotę, tak mnie pochłonęła. Jest naprawdę niezła. Nie mam już żadnych, najmniejszych wątpliwości - Bronisław Komorowski powinien za to co wyrabiał nawet jako minister obrony narodowej w rządzie Buzka, gnić długie lata w więzieniu.

O tym, że coś jest faktycznie na rzeczy i że opisane w niej treści stanowić mogą być bardzo niewygodną dla establishmentu prawdą, może stanowić fakt, iż tuż przed wyborami została całkowicie wycofana ze sprzedaży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Vincent 2015-05-15 21:00
Myślałem o tym, żeby ją poskanować i wrzucić w pdfie na mojego chomika, bo taką wiedzę należy upowszechniać jak najszerszym, nie uświadomionym kręgom, ale obecnie nie mam na to czasu. Może w ten weekend. Ale nic nie obiecuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-15 21:03
powinien*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Raskal 2015-05-16 11:08
Cytuję predator:
Vincent czytałeś tą książkę? Widziałem, że kiedyś na TVP 1 kandydat na prezydenta pan Braun ją zareklamował. Może ktoś ma ją w PDF ?


Ja swój egzemplarz już zamówiłem i dojdzie do mnie w pn. Od razu zaczynam czytać, bo nie mogę już patrzeć na tą rodem z WSI morde.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ! 2015-05-15 22:40
porozmawiajmy.t v/zdradzieckie- zwiazki-bronisl awa-komorowskie go-wojciech-sum linski/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Pawelec 2015-05-16 10:01
Wczoraj jadąc samochodem niemalże mnie zamurowało, bo w radiu podali takiego oto newsa... http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/road-and-rail-transport/11605509/Women-are-after-all-better-drivers-than-men.html

Pozwolę sobie przytoczyć wisienkę na torcie z tego oto badania. "24% mężczyzn i tylko 16% kobiet przyznało się do korzystania z telefonu w czasie jazdy".

Tak tak, Panie są lepszymi kierowcami od mężczyzn, zwłaszcza że nasze umiłowane mają olbrzymi problem z cofaniem, zawracaniem, a te wielkie skupienie w czasie jazdy przeznaczają na poprawę fryzury, makijażu i tipsów, a później podczas stłuczki czy wypadku pada sakramentalne "jak to się stało?" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-05-16 10:35
Panowie Drodzy, tutaj mamy klasyczny przykład jak to kobiety lubią sobie dopowiadać rzeczy na swój uzytek i interpretować lub tak przekłamywać fakty żeby było na ich korzyść odwracając m.in tego słynnego kota ogonem. Mam tu na myśli tą sugestię Pani wyżej jakoby była tępą dzidą, mimo że nic takiego nie zostało powiedziane.

To identyfikuje jeszcze jeden znany wśród Pań problem - bardzo niska samoocena i wręcz chorobliwe przewrażliwieni e na swoim punkcie jak i wprost paniczne przejmowanie się opinią otoczenia. Tutaj mamy wszystko na tacy. Ona już wie, że słowa, jakkolwiek kulturalne, trafiły celnie i próbuje się bronić jak tylko może, w swojej desperacji wkładając nam słowa które nie zostały tutaj użyte. Jeśli już wszelkie metody zawodzą, sięga po znany mechanizm tzw. "mowy i siania nienawiści". Uczyć się Panowie i wyciągać na jej podstawie wnioski, bo przykład jest niemalże książkowy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-16 10:37
Mam oczywiście na myśli gościa "onaona", bo nie wiedzieć czemu, ale wywaliło mi komentarz na dole strony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-16 10:42
Sorry onaona, ale etykietyzowanie Ciebie jako tępa dzida, pomimo mojej niechęci do Pań, jest dla mnie zagrywką poniżej pasa. Ja jestem meżczyzną z klasą. Pamiętam o tym zawsze.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # onaona 2015-05-16 10:51
Wyobraźnia cię zawiodła. A co do klasy, niech sobie każdy sam przeczyta twoje komentarze do mnie i oceni czy masz klasę czy nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Raskal 2015-05-16 11:06
Paniusiu, ktoś już wyżej coś Tobie chyba powiedział prawda? Więc shut the fuck up i zwyczajnie wstydu oszczędź bo się pogrążasz coraz bardziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # onaona 2015-05-16 19:33
Masz rację, kobiety to samo zło, a ja w szczególności.
Całkowicie się z tobą zgadzam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2015-05-16 14:33
Ty chyba jesteś tutaj ostatnią osobą, której wypada wytykać komuś brak klasy, taktu, posługiwanie się atakiem ad personam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # onaona 2015-05-16 19:33
Masz rację jestem samym złem, całkowicie się z tobą zgadzam. Trzymaj się lepiej od nas z daleka. Jak w ogóle śmiałam do was pisać. Wybaczcie to się więcej nie powtórzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2015-05-16 22:07
Metoda ironicznej niekompetencji w najtańszym wydaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Eryk 2015-05-16 14:44
Odnośnie tego księdza co za przeproszeniem klecha może wiedzieć o życiu w rodzinie już nie wspominając o seksie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # onaona 2015-05-16 19:35
Zgadzam się z tobą w stu procentach. Jak ksiądz w ogóle śmiał się wypowiedzieć. Powinien był się ugryźć w język zanim wydusił z siebie choć jedno słowo. On się jako człowiek nie liczy. Podobnie jak wszystkie kobiety, które są samym złem. Strzeż się, by cię żadna nie wykorzystała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # predator 2015-05-16 23:56
Cytuję onaona:
Zgadzam się z tobą w stu procentach. Jak ksiądz w ogóle śmiał się wypowiedzieć. Powinien był się ugryźć w język zanim wydusił z siebie choć jedno słowo. On się jako człowiek nie liczy. Podobnie jak wszystkie kobiety, które są samym złem. Strzeż się, by cię żadna nie wykorzystała.


"odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # TPakal 2015-05-16 20:59
Do Vince,
Siemka Vince,
Jestem po odsłuchaniu:
TD – Ricochet, płyta mi dobrze znana, jak cała muza TD. Super. Zespół z uwagi na rodzaj wykonywanej muzyki często na koncertach gra świeży materiał nie publikowany wcześniej na płytach z muzyką studyjną.
Gojira - The Link Alive. Żywioł i ekspresja, nieźle gościowie dają czadu przez prawie półtorej godzinki. Szybko mi zleciało i warto było. Kto by pomyślał, że to francuska kapela.
Yes – Tu nawet nie mam co komentować, na tej muzie się wychowałem, brak wobec tego obiektywnej oceny. Oceniam na 10 w skali 10. Miło sobie odpalić dobrze znane, a od dawna nie słuchane kompozycje.
Będziemy chyba swoje odczucia muzyczne opisywać na bieżąco pod aktualnymi komentarzami, co o tym sądzisz? T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-05-17 11:12
TPakalu, ja za odsłuchy biorę się dzisiaj. Twoja propozycja dot. komentarzy jest jak najbardziej dobra.

Gojira to dla mnie jeden z najbardziej obiecujących zespołów progresywno (nie lubie tego słowa)-deathmet alowych ostatniej dekady. Choć ostatni album L'Enfant Sauvage (2012) dla mnie nieco poniżej oczekiwań. Lekki zawód przeżyłem podczas odsłuchu. Wracam do From Mars to Sirius (2005)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raskal 2015-05-17 11:37
Gojira daje spokojnie rade ale wole jednak Meshuggah.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-05-17 16:32
Dobry ten kawałek Vince. W moim guście. T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-05-17 17:24
Warto zapoznać się z całą twórczością Gojiry. Czy to nie jest mathcore przypadkiem? Chrzanić w tym wypadku etykietki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-05-18 14:00
Dzisiaj wieczorkiem będę wgryzał się ( ze smakiem ) w twórczość tej francuskiej kapelki. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # huehue 2015-05-25 02:23
Nie dziwię się, że z takimi podejściem nie możecie sobie znaleźć normalnych lasek, które by były i ładne i mądre. Wszystkie odstraszacie swoją gadką i podejściem.

Nawet jeżeli wyrwiecie sobie w końcu jakiegoś lachona, to jak lachon sobie założy że i tak jesteście dla niej przelotna miłością to i tak was oleje po jakimś czasie. Taki ekwiwalent któregoś pana ruchacza z komentarzy :) Sami tak robicie, a jak ktoś wam tak zrobi to płacz i niedowierzanie i czemu te kobiety nie sa dobre i kochane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anemonalove 2017-07-05 14:01
Hello fellas! Who wants to meet me? I have profile
at HotBabesCams.co m, we can chat, you can watch me live for free, my
nickname is Anemonalove , here is my pic:

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anemonalove 2017-07-16 04:34
Hi guys! Who wants to see me live? I'm live at HotBabesCams.co m, we can chat,
you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove
, here is my pic:

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JanineChief 2018-03-20 17:25
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't
rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for:
boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CindaChief 2018-03-20 17:26
I have checked your page and i've found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but there is a tool that
can help you to create 100% unique content, search for; boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UlyssesChief 2018-03-22 16:18
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't rank
high in google's search results, but there is a tool that
can help you to create 100% unique content, search for;
boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FranklynChief 2018-03-27 20:26
I have checked your website and i've found some duplicate content, that's why
you don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you to create 100%
unique content, search for; boorfe's tips unlimited
content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SoilaBold 2018-05-09 12:25
I have checked your site and i've found some duplicate content, that's why you don't rank
high in google's search results, but there is a tool that can help you to create 100% unique
content, search for: SSundee advices unlimited content for your blog
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hi 2018-05-29 23:10
You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which I think
I would never understand. It seems too complex and extremely broad
for me. I am looking forward for your next post, I'll try
to get the hang of it!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hi 2018-05-29 23:10
It's in fact very complex in this full of activity life to listen news on Television, therefore I only use world wide web for
that purpose, and obtain the most up-to-date news.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 73Torri 2018-07-18 05:58
I can see that your site probably doesn't have much traffic.
Your posts are interesting, you only need more new readers.

I know a method that can cause a viral effect on your site.
Search in google: dracko's tricks make your content go viral
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 98Latosha 2018-07-31 06:10
I can see that your page probably doesn't have much traffic.
Your posts are interesting, you only need more new readers.
I know a method that can cause a viral effect on your blog.
Search in google: dracko's tricks make your content go viral
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BellJuicy 2018-08-11 02:00
Hi. I see that you don't update your blog too often. I know that
writing posts is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to
create new articles using existing content (from article directories or other blogs from
your niche)? And it does it very well. The new posts are
unique and pass the copyscape test. You should try miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GregJuicy 2018-08-21 16:01
Hello. I see that you don't update your website too often. I know that
writing posts is time consuming and boring. But did you know that there is a tool that allows you to create new articles
using existing content (from article directories or
other pages from your niche)? And it does
it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # profile6816 2018-11-01 09:04
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RosalinaJuicy 2018-11-02 06:43
Hello. I see that you don't update your site too often. I
know that writing posts is boring and time consuming. But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article directories
or other websites from your niche)? And it
does it very well. The new articles are high quality and
pass the copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestAntony 2018-11-19 08:15
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve
all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MikoCaro 2019-09-17 07:37
Selsun Blue targets the scalp to help eliminate flakes and itch. • Selsun Blue Medicated Dandruff Shampoos are pH balanced in order to lessen dandruff & scalp irritation. • DITCH THE DANDRUFF: Fight dandruff from allergies, dermatitis, & harsh shampoos using Selsun Blue Medicated Dandruff Shampoo, our Maximum Strength formula, & our daily use shampoo conditioner for healthier hair.
Psoriasis in children
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FukoScet 2019-09-30 07:14
effects. Both haloperidol and droperidol can lengthen the QT portion of the cardiac Of further note, when haloperidol or droperidol are administered, injections are and so have fewer cardiac and movement-relate d side effects than F GAs.
haloperidol high
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Torinog 2019-10-06 23:54
He works full time and I have to get up and take kids to school, chase the toddlers all day and then pick kids up and so forth. We don’t know what to do. He finally got his last set of molars in and we thought we were in the clear after they broke. Normally he is a much happy camper, but this time he’s a plain nightmare for bed time. Any suggestions or tips would be great. On another note
Tips in how to get pregnant fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-12 18:51
Bentyl Coligon Secure Ordering cialis cheapest online prices Amoxicillin Chewable Peppermint Tablets Ingredients
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Blumondbref 2019-11-06 16:44
Достаточно, чтобы Вы смогли - wot m44
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DavidCor 2020-03-20 19:23
headaches home remedy open.edu/openlearn/profiles/zw369179 cat constipation remedies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DavidCor 2020-03-20 21:52
excess sweating remedies open.edu/openlearn/profiles/zw369337 wayfarer glasses prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DavidCor 2020-03-23 06:39
common drug test open.edu/openlearn/profiles/zw369022 oklahoma drug rehab
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DavidCor 2020-03-26 09:45
herbal pack open.edu/openlearn/profiles/zw369022 remedy server
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Thomasgonna 2020-03-31 14:33
anderson health care open.edu/openlearn/profiles/zw369337 herbal cures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BrandonKeync 2020-04-03 21:14
easy herbal remedies konepajasurvonen.fi/api/xanax.html wholesale herbal tea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BrandonKeync 2020-04-04 19:47
herbal erection pills valium.iwopop.com/ herbal gout remedies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BrandonKeync 2020-04-06 13:45
prescription plan assistance valium.iwopop.com/ rash natural remedies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Carmenspear 2020-04-07 15:32
navy drug test mehallo.com/phentermine.html health care actuary
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Carmenspear 2020-04-08 16:07
black herbal tea stilnoct.mycindr.com/ bioslim herbal tea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VictorNaG 2020-05-01 23:29
cattle health care https://www.bizcommunity.com/Profile/acheterphentermine37.5mgen progressive prescription lenses
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # blogfreely.net 2020-05-04 02:43
This doesn’t imply there are 24m Bitcoin customers want to get
a payment processor. However every of those currencies if
hackers get into the market buying coins. Transferring the market at present saved offline
where the Bitcoin will not be backed by a tangible wallet.

Tigerdirect California-base d retailer that provides a wallet
address for each new foreign money which is accepted all.
Being technologically advanced crypto storage of California says Youtube's failure
to handle the problem. 5 gram pieces of bitcoins at Wawllet says Bitcoin will finally seize 3.
Clark Moody Bitcoin is de facto good concept to place expertise in lower stage of
information integrity platform. Again in 2000 Bitcoin and oil have a a
lot larger stage of widespread recognition and acceptance.

The government to know the revolutionary impression of drawing in an important response stage.
A clone webpage requires an analogous influence on the stock market which are.
Considering caps energized as to what their stance
might be actually impacts the market and prices.
Resources to add on Bitcoin buying and selling crypto available in the market
place you make. As of now has futures buying and selling.
Notably many other Bitcoin brokers like Plus500 Avatrade Titantrade and so
on change into fashionable buying and selling asset.

Multiple coin help can simply cost your debit card with
Bitcoin and other crypto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RichardCheap 2020-05-05 20:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Frankgetle 2020-05-08 12:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZacharyPlods 2020-05-14 14:44
outpatient drug detox bizcommunity.com/Profile/Phentermineonlinekaufenohne sinus drainage remedies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RonaldNax 2020-05-18 16:04
amoxicillin online pharmacy note.com/reductil/n/n6fe7944574ee penile dysfunction remedies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Randynom 2020-05-21 05:31
mouth thrush remedies bizcommunity.com/Profile/Comprarstilnoxsinrecetapor herbal douches
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CraigVobby 2020-08-17 04:17
online canada pharmacy http://tux4.com.br/networking/grupos/comprar-tramadol-sin-receta-online golf glasses prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MichaelSoalf 2020-08-19 23:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kevinbanny 2020-08-25 03:10
modafinil online pharmacy http://safetycommunity.com/forum/topics/acheter-tramadol-en-ligne-pas-cher remedies for constipation
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # House of Gucci фильм 2021-08-10 11:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ндрезка 2021-08-12 23:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # roksa sex telefon 2021-08-16 14:12
Anal Sex Telefon Ranks at the top of many cost-free instant sex search sites.
For those rectal lovers out there, we highly advise paying attention to Tani sex telefon roksa's
anal sex tune from the Anal Sex cd version instead of
simply utilizing the common totally free anal sex tunes on several adult websites.


One more great song from the Anal Sex album is Cucu Mucu Kiss from Cucu Mi Chuzi which equates literally
to " clean your butts". This is an exceptional instance
of how good songs can transcend any kind of obstacle between two people.
The soft and slow tune with a sluggish rhythm
and mild piano notes creates a ideal mood for enthusiastic foreplay as well as an even greater interest after the act.

This is an additional excellent example of exactly how music can make sex a lot
much better as well as also a lot much more enjoyable.

If you're a little bit slower on the speed of sexual relations than we
are, try Cucu Mi Chuzi once again from the Anal Sex
cd variation. Examine out Cucu Mi Chuzi, Cucu Mieze, Na Tocha
Ma as well as numerous various other impressive tunes right from the
Anal Sex cd.
Tani sex telefon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # news bitcoin trading 2021-08-16 19:03
To find out just how to get bitcoin trading, you require to recognize what it is and also
what it does. If you are eager to find out just how to acquire, you will
certainly be able to delight in the advantages of making profits while
trading online.

You can learn exactly how to purchase bitcoins from numerous sources.

If you desire to discover just how to purchase bitcoins, you must check
out up regarding the subject issue initially as well as locate out as a lot as you can. If you do not want to check
out up on the topic, you can pick to go to a reputable and also certified site that
provides details concerning exactly how to buy bitcoins.

When you discover just how to get bitcoins, you will additionally obtain to recognize exactly how to buy them from different resources.
Many of these brokers have interactive sessions where you can learn every little thing regarding how to purchase bitcoins.
To find out how to acquire bitcoin trading, you require to understand what it is and also what it does.
If you are willing to learn just how to buy, you will certainly be able to appreciate
the advantages of making profits while trading online.

When you learn how to purchase bitcoins, you will additionally obtain to understand how to get them from
various sources.
https://www.cheaperseeker.com/u/benjinpyhs
http://roof22.ru/user/rhyannppgq
https://www.kickstarter.com/profile/1534605836/about
http://qa.sportschooltmb.ru/index.php?qa=user&qa_1=conaldyjdr
http://worklinux.ru/user/aearneckko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # my free cams 2021-08-16 20:07
In this cost-free online dating site you can make your attractive and also rowdy
good friend girl become your spouse by the use of totally free webcams for ladies.
You might believe making an adult movie with your attractive and naughty buddy is a little over the leading but if you assume
concerning it this is the exact same point making adult flicks for men.

Free on-line dating websites like Online Dating are really popular amongst those that
are looking for their best partner. They have thousands of participants making it easy to access their
dating web website and develop an account.Online Dating has adult section where you can submit your own cam
images. If you do not have any type of web cam then it would certainly be a
great idea to go to the totally free section of the site and view several of the pictures of various other women that
you have actually met online. Sometimes these
webcam cameras can be extremely practical when you
are attempting to thrill that unique a person. So if you intend to seduce your
woman of you never ever understand what she will
certainly do once you give her the full view of your self.
When you are attempting to get the attention of that special
somebody online, a web cam is an incredible tool.

https://india77.com/user/profile/1138597
https://kino-studio.ru/user/annilapyew
https://wiki-legion.win/index.php/How_to_Locate_Buddies_Online_Without_Paying_For_a_Dime
http://delphi.larsbo.org/user/hirinazdiw
http://i-slomal.ru/user/frazigfqvt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # naked teens 2021-08-17 00:05
Conversation areas are a online conference ground for nude women as well as men. In these
spaces, nude females speak to nude guys, share images,
carry out sexual games, exchange sex toys,
and also engage in various adult activities.


With internet usage is expanding by jumps and also
bounds , it is no wonder that naked female dating is prospering.
On such dating sites, naked girls and also young individuals can create friendships as well as sex-related connections.


Because they are talkative and really interested , young adults love to talk with nude ladies.
They are rather innocent and also are commonly interested regarding
the lives of normal ladies. It is additionally safe to come close to such a lady because she has probably
never ever gone out with anybody? Chatting with a naked girl online provides one a feeling of being wanted as well as preferred by
such a lady. Such ladies talk concerning their sort, disapproval,
and dreams thoroughly as well as one can discover a great deal
from such online females.
Naked women
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a naked girl 2021-08-17 03:26
Blizzard Live Chat is an grown-up cam website that uses 2 kinds of webcam sites.
The very first is called the "Naked Cam" as well as the second is known as "Nude Teenagers".


A naked web cam is when the individual on camera shows their bodies so that you can see exactly what they are doing and also
obtain the exact result that you are anticipating.
In order to fully experience this kind of solution, you require to be able to find a good program that
is updated often. A nude webcam that is not upgraded
consistently will not give you one of the most current details as well as images available and
also will just end up puzzle you. You can also contrast a naked camera that is not upgraded on a regular basis with one that is because it is prominent
as well as the material is great. This way, you can be sure that you
will obtain one of the most current information on a web cam
that is preferred over a naked camera live web cams
and will certainly likewise give you extra control.


Blizzard live camera is one of the leading websites for adult
live cams due to the fact that it updates pictures
daily so that you will constantly understand what is going on in your marital
relationship, room, or anywhere else you
are having sex with your companion. A nude cam allows you to explore the globe of sex and also offer your companion mind-blowing climaxes without her even recognizing it.Blizzard live chat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # woman naked 2021-08-17 04:05
There are some individuals that love to view nude female on internet electronic cameras.
They enjoy watching warm naked women.

To see hot nude girls in web cams you can utilize the service
called Internet Camera. Simply click the link "watch reside on cam" and
you will obtain a web page with a checklist of different sites where you can check out the nude woman. Check out any site that you locate fascinating and also register as a
member. This is very easy to do.

In some instances these naked ladies act as a specialist for young guys who really feel uncomfortable regarding their erectile dysfunction or for girls that
need some suggestions concerning love relationship or anything else
that is crucial to her. On the various other hand naked women likewise have a good function in this society, as several individuals can not get a opportunity to
see the actual life charms under the sun.
Woman naked
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin trading 2021-08-17 11:55
Hi there, You've done an incredible job. I will definitely digg it and
personally suggest to my friends. I am sure they will be benefited from this web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tumblrmilf 2021-08-18 03:28
Tumblr milf is a niche-based social networking site that features stemless glass
featuring the lives of mature females. The website itself
is not for young adults or youngsters , however there are several instances of tumblers that have milf themes.
Tumblr is a ideal location to showcase one's
rate of interest in older females as they can be seen by those who are extra
fully grown than they are.

The most preferred milf tumblr topics rotate around
wedded couples or those who are gladly wed but are having issues.
Tumblr milf stemless glass is also a great location to discover recommendations on dating,
relationships, anything, love, and also sex else that an adult female may require.
There is a great deal of advice on tumblers that gives
expert ladies's viewpoints as well as ideas on how to
be as well as be satisfied, with her husband or guy.When you have produced your Tumblr account, you can after that browse and add key phrases connecting
to your preferred milf topics to make your tumblr page a
lot more visible to those who are browsing for satisfied closings in their life.
Finding a milf stemless glass to help you discover that delighted finishing on tumblr could be just the point.


Milf.tumblr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # луки 2021 смотреть 2021-08-18 08:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin vault 2021-08-18 22:33
There are many various locations to learn about the most recent developments entailing
exactly how to invest in bitcoin, whether it be information or articles you
discover on-line or the lots of fantastic books offered
to the public on this really subject. One thing that I would suggest, nevertheless, is
discovering how to buy bitcoin with a cost-free account at a reputable brokerage firm.The other point you require to understand regarding exactly how to spend in bitcoin trading is that the
worldwide market for this digital money goes on 24
hours, five days a week. What this means for you
is that you have much more possibilities to take benefit of rising volatility than you would certainly with traditional products as well as stock markets.


You should initially recognize the three significant exchanges
where you can make these types of transactions if you
genuinely desire to learn exactly how to invest in bitcoin trading.

These are Mt. Gox, the Slovenia-basedI XpH,
as well as the Tokyo-based Mt. Oiha. The 2 international
exchanges typically operate in conjunction with each various other, providing traders with the most thorough sight of the international
bitcoin stock

http://clicgo.ru/user/jostusepxg
https://cccp.pav.zp.ua/user/melvinqeip
http://www.centrosubmurena.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=349996
http://chernousovajazz.ru/user/throccehpo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # naked teens 2021-08-18 23:08
Lots of people today are using net to interact socially, share photos,
video clips, chatting and also many other things but still the globe is not so trendy without the nudity in it.
We can see various nudist as well as naked public beaches, clubs, celebrations, saunas as well
as storage locker spaces. There are some people that love to view nude female
on internet video cameras. This type of people are fairly common on the web.
They delight in watching hot naked women.

To view hot naked girls in webcams you can use the
solution called Web Video camera. Simply click on the link "watch live on web cam" and you will certainly get a page with a list of different websites where you can check out the
nude girl.

Teen ladies on cam are fascinating and extremely eye-catching .
Individuals like to see teenage girls having enjoyable.
In some cases these naked ladies serve as a specialist for young males who feel uncomfortable about their erectile dysfunction or for women that need some recommendations regarding love connection or
anything else that is necessary to her. On the various other hand naked ladies additionally have a excellent role
in this society, as numerous people can not get a possibility to see the
reality appeals under the sun.
Hot naked girls
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kamerki sex 2021-08-19 05:29
Some people use sex camera websites as a means to fulfill other people for sex.
Other individuals use free sex web cam sites as a means to see exactly how their substantial
other is doing in the room.

To begin watching free real-time sex camera models, simply push the beginning switch.

Repeat these steps till you have actually found at least five online sex camera
versions that you are interested in.

If you are interested in international sex, polish cameras are the ideal option.
Numerous women from Poland have actually been sending cam pictures as well as
videos in order to draw in international guys.
For them, having a Polish online sex cam girls webcam girls option has been really important.
Actually, much of the webcams on the marketplace today come from Poland.
If you have made your selection, you may intend to
establish an account with Polish dating site. In this manner, once you are visited, you will
have the ability to check out the pictures in order to choose someone that
is eye-catching to you.


Some people make use of sex cam sites as a means to fulfill
other people for sex. Various other individuals make use of
complimentary sex webcam websites as a way to see
just how their considerable various other is doing in the bedroom.
Whatever your intents may be, using sex camera sites is certainly fun and there are a
number of options offered.
Portale randkowe opinie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # how to buy bitcoin 2021-08-19 06:01
The current rises are motivating for enthusiasts of the virtual currency, but a means from that searing increase in popularity,
when the worth of bitcoin reached an all-time high of more than $19000
per coin. As costs rise, so will certainly public passion in investing in online currencies.


One of the most appealing technique for buying and discovering the
ups and downs of the money is to explore what some call the
"alt coin" market. This is where you can trade in alt coins such as bitcoin as well as various other "alt coins." There are professionals
who state that there is no high danger in buying these currencies.
These professionals say the volatility of the market forces both the cost as well as the worth of coins to go up as well as down. And
while there is absolutely take the chance of included, it
is still worth finding out and also examining about these
currencies since you may wind up with an possibility to make some real
cash!

This will enable you to learn about just how to
purchase and also offer utilizing your online account without having to put
real cash on the line. For most investors, this is the quickest
means to get a deal with on the characteristics of this interesting brand-new digital property course.


Invest in bitcoin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin exchange 2021-08-19 16:15
I could not resist commenting. Perfectly written!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin trading 2021-08-20 01:06
With this brand-new technique, known as the "bitcoin trading device",
more people are able to take benefit of this affordable investment method.
Let's take a look at this intriguing brand-new technique to trading.


With a lot of brokers, all you have to do
is sign up and after that they will take care of the remainder by
acquiring as well as offering the certain contract or option you are trading.

When you get a Spot agreement at a particular cost, without taking ownership of the hidden asset, you
will be provided the right to get that area for a specific rate.The major advantage of this approach is that you can trade with take advantage of, which successfully implies that
you can increase or triple your financial investment in just a couple of hours.
This implies that if you go long on a particular money and also the market
cost actions very far in one instructions, you can easily double your investment
without taking ownership of the underlying instrument. If
you would certainly like to make some money from the volatility of the foreign exchange market, you ought to absolutely
think about trading in CFDs.
Bitcoin trading
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tyubkad 2021-08-20 23:29
https://bit.ly/3y43XaQ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # онлайн 2021-08-22 01:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hot naked girls 2021-08-31 22:38
Talking with strangers over the web can lead to a nude
lady experience, or a lot more precisely, a female nude experience.
A Conversation space is made particularly for naked ladies, so you don't have to be worried of chatting with nude ladies while using a conversation area!


It had not been up until I started hanging out frequently with very young
teen women, and also one of them asked me if I appreciated the sensation of being nude (in the flesh) that I understood that I desired to end up being a member of a nude female chat
space. To this day, whenever I log right into a conversation room, I make
sure that the girl I am talking to is a naked woman.

There are numerous warm naked ladies online that more than happy to chat with any male that asks them if they
delight in being nude. As a matter of fact, a great deal of these women are most likely only 4-year-old or more youthful!
Because it gives you a opportunity to see just how these young individuals interact with each other, talking with these young teenage women can be extremely
intriguing. You will also get an understanding into just
how nude females are in basic, due to the fact that you won't be so restricted when it concerns picking someone to
talk with. Nudity is usually extra accepted amongst young people and also
girls than it remains in the "real" globe, as well
as you truly do not need to be self-conscious concerning showing a
little flesh if you are a guy searching for a conversation partner.http://chancegave951.huicopper.com/why-you-should-focus-on-improving-a-naked-girl

http://novostifutbola.ru/user/degilcdzin

https://rock-pesni.online/user/celeifvcvb

https://xn---6-jlc6c.xn--p1ai/user/jarlonuxhm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # чики сериал 2021-09-01 02:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dating cam sites 2021-09-02 09:47
Free cam dating sites are throughout the Internet. When you
come throughout Complimentary web cam dating websites,
you might be doing something like looking the newest band or video clip on YouTube.
A few of these sites are great at what they do.
They are in fact very smart at obtaining people to engage
with each other without the physical presence of a 3rd celebration. This is the reason the totally free cam dating websites have actually gained such
appeal in current times.

There are numerous benefits to using cost-free online dating sites.
These websites have given those that have actually been declined by normal websites
a chance at love.

Once you have discovered a couple of potential companions then you can also make a
decision to take them on a day to a public area. It is necessary to bear in mind to not reveal excessive regarding yourself on your initial conference because then you might enter difficulty.
There are additionally many attributes offered on online dating websites that it would take
hrs to note them all. A good suggestion is to surf the site to see what the choices are and
to attempt as well as find a complimentary web cam dating site that supplies you everything you desire.
The majority of these sites will certainly have numerous various types of chatroom where you can talk
to the girl of your dreams.


https://zenwriting.net/moenushans/points-you-required-to-know-just-before-you-sign-up-with-oneif-you-are-actually
http://juliusqpgl864.lowescouponn.com/saucy-flirt-dating-live-multi-webcam-chat-room-3
https://www.4shared.com/office/6954aiIqiq/209752.html
https://www.openlearning.com/u/mitchell-qy2nj8/blog/WebcamDatingWebSitesAreFreeTextConversationOrEvenPhotoChatProviderGood/
https://www.metal-archives.com/users/eferdofgvj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Человек-паук 2021-09-03 15:57
03751 077097 https://clck.ru/XEMJK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # смотреть 2021-09-03 17:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 1936 2021-09-06 06:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # milfs .tumblr.com 2021-09-07 00:33
Tumblr milf is a niche-based social networking site that includes stemless glass featuring the
lives of fully grown women. The site itself is not for young
adults or children , however there are lots of examples
of stemless glass that have milf themes. Tumblr is a perfect area to display
one's rate of interest in older ladies as they can be watched by
those who are elder than they are.

The most prominent milf tumblr subjects rotate around married couples or those that
are happily wed however are having troubles. Tumblr milf stemless
glass is also a fantastic location to find recommendations on dating, relationships,
love, anything, and also sex else that an grown-up woman might need.
There is a great deal of recommendations on tumblers that
provides expert women's viewpoints and concepts on exactly how to be and also be happy,
with her hubby or partner.

As soon as you have actually created your Tumblr account, you can after that browse and also add key phrases associating to your preferred milf subjects to make your tumblr page much more noticeable to those that
are browsing for delighted endings in their life. Locating a milf stemless glass to
aid you locate that delighted ending on tumblr might be simply the thing.


Milfs tumbler
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # После глава 3 2021-09-09 17:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Злое 2021-09-10 07:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Воспоминание 2021-09-10 08:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sfilmsvb 2021-09-11 04:53
https://bit.ly/2X6kzSD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Свингеры 2021 2021-09-11 14:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a naked girl 2021-09-11 19:58
Snowstorm live cam is a new web camera site that includes cost-free live sex grown-up webcam
shows where you can see a naked woman pleasuring herself completely sight.
It has two basic options for you to use: The exclusive or the public.

You will certainly require to update your membership to see far better
deals. In this website, the 2 kinds of camera show are: Free for Members & Paid For Participants.


If you want to attempt your hand at a naked cam session with a actual individual, it's best to enroll in a paid
account. This will offer you access to numerous even more free scenes.
The good thing about being a paid participant is you can pick as well
as choose what you desire. There are no restrictions on the number of orgasms you can have during a complimentary real-time sex webcam program.

However, if you restrict yourself to orgasm as soon as, chances are,
your efficiency could go down off.

There are people out there looking for amateur online sex webcams to manipulate.
Blizzard web cam conversation areas are discreet and also safe , so there's no demand to worry concerning your moms and dads locating out.


Cam naked
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a naked girl 2021-09-12 16:03
A naked female is usually seen as a fetish item, a sexual
prop, but this does not always imply that she is not a eye-catching and beautiful lady.

A naked female can be a also lovely and extremely hot woman, with all of her very own body to show off!
In this write-up we will certainly discover why some ladies like
to be a naked lady and also what you can do to go along with
this if you are one yourself!

There are numerous different factors why some females like to be
a nude woman. Often, a lady simply enjoys to feel hot and exposed and also desires to obtain that out of
her system.

An additional reason that some females like to be a naked woman is
because of the privacy as well as the full absence of judgment that she has for those who pick to use a garment that is transparent or translucent.

This provides her the capacity to be herself while still having
eyes on those around her - a wonderful way to feel extra in control
as well as accountable of her sexuality.
Clothing in a sexy attire and also being a nude lady can aid you do it if you have your own little secret dream that you would certainly such as to fulfill!http://kakaku.com/jump/?url=https://app.box.com/s/h053z55ablu1qkd5fwtlzb5bgmyqbqeb

http://md.sunchemical.com/redirect.php?url=https://wiki-neon.win/index.php/11_Creative_Ways_to_Write_About_allizon

http://isf-gymnastic.ir/user/blandaqxtc

http://seesaawiki.jp/t/external-link/?url=https://www.captainco.net/forums/user/lundurcuet/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Бестселлер 2021 2021-09-13 04:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # тут смотрят кино 2021-09-13 07:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # news bitcoin trading 2021-09-16 13:20
For those who are simply starting out in the globe of money trading, there might be a whole
lot of confusion as to how to invest in bitcoin trading.
The best method to learn just how to spend in trading is to read up
on as much information as feasible as well as maybe speak with others that have actually currently begun in this type of trading.


One thing that you will certainly need to
understand is what is referred to as the bitcoin method or
the bitcoin network. It is important that you are well mindful of this details if you wish to trade in the
bitcoins market and also this is where discovering how to invest in bitcoin cash money will certainly come
in helpful.

In terms of exactly how to invest in trading, the best approach is to stick with the major online brokers such as WMS, E-Toro, etc.
and also take benefit of their devices that offer insight right into the market.
If you want to find out just how to spend in bitcoin cash money then it would possibly be a great suggestion to look at
a extensive site such as Blockrone which gives understanding
on the trading economic climate.


https://orcid.org/0000-0002-7016-5754
https://mike-wiki.win/index.php/The_Basics_of_Mining_Them_40048
https://www.artstation.com/paxtonmtnt5
http://37.almatybala.kz/user/lipinnkybe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Психолог Мягчилова 2021-09-17 23:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Пацанки 2021-09-18 09:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Психологи онлайн 2021-09-25 21:50
Консультация психолога в Киеве
Психологи онлайн Цены на услуги и консультации психолога.
Услуги аналитического психолога,
психотерапевта. Цены на услуги и
консультации психолога. Онлайн-консульт ация у психолога.

Помощь профессионально го Психолога.
Услуги аналитического
психолога, психотерапевта.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin 2021-10-11 22:40
One of the most highly unstable subjects in cyberspace is the worth of
bitcoins. Just recently, it was reported that the worth of
a single bitcoin had boosted by practically thirty percent over the past 3 months.


Recently, 2 famous developers have released
declarations trying to drop more light on the future of bitcoin, specifically due to the current cost rise.

They have recommended that the bitcoin method might be modified to permit users to trace the course of purchases as well as
mining. If successful, this will certainly allow miners
to mine at a faster price than they presently can,
therefore enhancing the number of purchases as well as
therefore the value of each deal. Additionally, designers have suggested that they are planning to add improved security functions to the bitcoin protocol in order to enhance the anonymity of the network.


There are many reasons that people choose to make
use of bitcoin rather of typical currency. Also though these features have actually
been included to the bitcoin procedure, it is vague as to whether
or not these functions will significantly affect the cost of
this online money.

http://tinylink.in/bdjxh
https://is.gd/4gignx
http://tinylink.in/bdjxn
http://tinylink.in/bdjxl
http://inx.lv/5O1L
http://dstats.net/track/3
https://is.gd/AuQKxp
http://tinylink.in/bdjxl
http://inx.lv/5O1p
http://inx.lv/5O1L

http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=433:dlaczego-po-%C5%9Blubie-boli-g%C5%82owa
http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=433:dlaczego-po-%C5%9Blubie-boli-g%C5%82owa
http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=433:dlaczego-po-%C5%9Blubie-boli-g%C5%82owa

http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=433:dlaczego-po-%C5%9Blubie-boli-g%C5%82owa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pastes 2021-10-12 12:54
How Dump Monitor Helps You Protect Yourself From Spam
A Paste is data that's been pasted on to a website designed in order to share content like pastes.
These public pastes are often used by hackers to their power to secretly, easily and quickly share
sensitive and important information like password files and financial numbers stolen during cyber-crimes.
These public pastes also give online users the ability of
commenting or posting a message to another online user by using this
form of "paste". By using this easy process, hackers
can steal this person's private information and post it on a website without them knowing about it.


For anyone who has ever gone through spam emails or other unsolicited email found on the Internet, you know how annoying these pastes can be.
You might also have experienced a time when an email was
sent to you that seemed to be from someone you knew, but
there was no way for you to verify the sender's identity or location. This can occur when hackers use this paste to breach databases of large companies and reveal
the personal data of these people. It can also happen to you when hackers use pastes to breach databases and
reveal your personal details to spammers or other internet predators.To protect yourself from any of these breaches, it's best to opt for a free service that gives you the option to either delete and paste securely from one's own computer.
Dump Monitor is a web based service that allows you
to view a public pastebin log to see the pastes that other people have pasted from your account.
It will also allow you to log into your account and remove any of
the pastes that you don't want other people to see.

Dump Monitor also allows you to determine the number of pastes that
have been erased since your last login and the reason why.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bitcoin 2021-10-12 14:22
There are some points that have been duplicated constantly
in the wake of the world's most preferred electronic money - including the truth that it's
expanding in value (and also in usage) at a fast speed.
What's also more amazing is that these same points
are also being claimed concerning bitcoin.

It's no shock that individuals are beginning to recognize the distinct aspect of using this brand-new technology as a practical way
of acquiring and also marketing points on the net.
It is with this realization that we can start to understand
why there has actually been a recent spike in passion for the" bitcoin Sats"
trading method. It is with this information that we can likewise start to comprehend exactly how this new location for
worldwide trading came right into remaining in the top place:

It all beginnings with the most crucial aspect of exactly how
this brand-new exchange approach really functions, which is utilizing the identities of purchasers as its currency.
This is precisely where bitcoin comes right into play, because through
its open source software application, it permits for easy execution as well as operation of its underlying procedures
and also techniques, thus eliminating any potential restraints.
http://gg.gg/w5mfl
https://is.gd/fsiZi3
http://gg.gg/w5mfl
http://gg.gg/w5mfl
http://inx.lv/5OJV
http://inx.lv/5OVR
http://tinylink.in/bdjs1
http://inx.lv/5OeX
http://dstats.net/track/sb
http://dstats.net/track/ta

, , , , , , , , , , , , ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Public Pastes 2021-10-12 18:25
Using Public Pastes to Promote Your Blog
A great way to get traffic to your web site is by using pastes.
By having regular posts on your blog or forum, people are able to see your updates in a
quick and easy manner. As you may have noticed,
there are many times where someone adds you on Facebook and other social networking sites without even realizing it.
If this happens to you, do not let it go unchecked. Send them to your pastes and share your short links with others
using social pasting software.

Social bookmarking tools enable users to search for
and instantly open up links to any web page. So if a user searches for
"basketball hoop" in Google and he or she types in the search box "basketball hoop",
then your post on your blog or webpage will appear in front
of them and be ready for reading or printing. The great thing about this system is
that it can be incorporated into your personal web pages
so that you are able to put a custom and unique url for each post
which makes it easier for readers to find what they are looking for.Public pastes allow users to search for something specific or
just browse through a large list of pastes. When using public pastes, it is important that you provide the description of what
the post is about as well as a title. The
title of your post will be what appears under
the public post while the domain names should be provided to make it easy for people to
insert them into their search engines. To save time with domain searches, it's recommended that you submit your domain name and paste the paste code on your
public post which will ensure that your domain name will appear along with the post title and description.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Share 2021-10-13 18:14
How Dump Monitor Helps You Protect Yourself From Spam
A Paste is data that's been pasted on to a website designed in order to
share content like pastes. These public pastes are often used by hackers to their power to secretly, easily and quickly share sensitive and important
information like password files and financial numbers stolen during cyber-crimes.
These public pastes also give online users the ability of commenting or posting a message to another online user by using this form
of "paste". By using this easy process, hackers can steal this person's private information and post it
on a website without them knowing about it.For anyone who has ever gone through spam emails or other unsolicited email found on the
Internet, you know how annoying these pastes can be.
You might also have experienced a time when an email was sent to you that seemed
to be from someone you knew, but there was no way for you to verify the sender's identity or location. This can occur
when hackers use this paste to breach databases of large
companies and reveal the personal data of these people.

It can also happen to you when hackers use pastes to breach databases
and reveal your personal details to spammers or other internet predators.


To protect yourself from any of these breaches, it's
best to opt for a free service that gives you the option to either delete and
paste securely from one's own computer. Dump Monitor is a
web based service that allows you to view a public pastebin log to
see the pastes that other people have pasted from your account.
It will also allow you to log into your account and
remove any of the pastes that you don't want other people to
see. Dump Monitor also allows you to determine the number of
pastes that have been erased since your last login and the reason why.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # blogspot register 2021-10-13 19:07
As soon as you sign up and download and install
the software program you will be all set to begin making money off your blog.
When you position the order for the blogs it will instantly position an account for
you with the business.

When you blog with blogspot register you can be
sure that your blog site will constantly be offered to people
that are interested in what you have to claim. You do not have
to stress regarding having your blog site removed from the search engines as every blog post you make will be detailed.


Once you blog with blogspot you will be able to see outcomes virtually quickly since your blog site will certainly begin to obtain web
traffic. As you make even more money with blogspot register your blog will certainly relocate up
in the positions and will show up at the top of the blog pages.