Najnowsze felietony

środa, 25 marzec 2015 22:12

Trzy grupy mężczyzn

Napisał 

Po tylu latach udzielania się w sprawach damsko męskich, podzieliłem facetów na trzy grupy:

1. Są to ludzie najczęściej młodzi (14 - 25 lat, ale są i znacznie starsi), nieśmiali, skryci, często przesadnie religijni, przeważnie niezamożni, oraz prawiczkowie bądź z bardzo małą ilością stosunków na "koncie". Sam taki byłem do czasu, gdy piękna Pani nie przemieniła mnie z "chłopca w mężczyznę", co trwało... chwilkę, chwilunię. W świat seksu wkraczałem przerażony grzechem, wiecznym potępieniem, zafascynowany tym co dzieje się z mym ciałem, gdy niewielka jego część nieśmiało wkraczała w mroczne, różowe terytoria. Dopiero z czasem zrozumiałem, że nie wszystko co jest przyjemne, jest dla mnie korzystne - a miejsce gdzie tak miło się czuję, może śledzić tysiące wrogich, nastawionych jedynie na konsumpcję oczu.

Anioł bez kiszek i odbytu

Mężczyznom w tej grupie kobieta wydaje się być aniołem, efemeryczną istotą utkaną z czułości, miłości i poezji - nie wypróżnia się, nie śmierdzi, nie jest zdolna do skrzywdzenia muchy; informacje przeczące tym tezom są ignorowane, nie dopuszczane do świadomości, bądź uważane za kłamstwa. Mężczyźni je głoszący są traktowani z pogardą, obrzydzeniem, ale z racji niskiego poziomu testosteronu u tej grupy ludzi, ukrywane ze strachu przed konsekwencjami w zaciszu myśli, bądź ujawniane bezpiecznie - np. w anonimowym internecie. Lektura mojej książki "Stosunkowo dobry" budzi wściekłość, pianę na ustach i szał - reakcje mające przykryć wydostające się z wód płodowych naiwności mądrość, życiową radość i namiętność.

Uświadomienie co do prawdziwej natury kobiet, przychodzi dość późno. Tacy mężczyźni żenią się z "dzieciatymi" (macho ich nie chciał, odszedł do innej), tracącymi z wiekiem urodę i rozpaczliwie chcącymi mieć faceta (więc biorą nudnego, spokojnego, który wprawdzie nie daje emocji kojarzonych przez kobiety z miłością, ale daje "poczucie bezpieczeństwa", i rodzina się nie czepia "nienormalnej singielki"). Swój związek traktują jako niezwykły sukces życiowy, co można zrozumieć, ponieważ całe życie się tego panicznie bali, wstydzili i o to w trakcie bezsennych, zroszonych grzesznymi polucjami nocy modlili. Ci nieśmiali kultywują swą dumę po cichu, bardziej prostaccy bądź mniej inteligentni, rozgłaszają to wszem i wobec, zwłaszcza w internecie. Co ciekawe, jeśli taki człowiek jest skryty, cichy, nie ma dużych potrzeb, małżonka skutecznie ukrywa romans bądź obrzydzenie do naiwnego, uczciwego faceta, może być w takiej relacji spełniony. Gorzej gdy po czterdziestce zakocha się w innej, oraz doświadczy szalonego seksu, tego co kobieta może dać mężczyźnie - wtedy gdy zobaczy co właściwie stracił, mogą być - i często zaczynają się bardzo poważne problemy.

Nie da się pomóc

Rozpaczy i poczucia straconego czasu, nie ukoi nawet najlepsza wódka. Ciężko też takiej osobie coś doradzać, pomóc. Po pierwsze jest uboga, więc nie stać ją na fachowe, profesjonalne doradztwo. Po drugie jest zakompleksiona, więc wstydzi się przyznać do błędu obcej osobie - boi się uznania za nieudaczną, kiedy każdy człowiek popełnia błędy, co jest rzeczą normalną i powszednią. Mądry nie powtarza błędów, głupi powtarza bezustannie - ale każdy ich doświadcza. Po trzecie, chociaż nic nie osiągnęła, odgradza się od poczucia porażki świadomością że wie wszystko - i wszystko rozumie. Trudno przy takiej postawie szukać fachowej pomocy, więc pozostaje cierpienie, oraz mitomania. Jeden ze znanych mi blogerów onetu, który sam sobie pisał komentarze, uroił sobie że na jego temat piszą gazety, redaktorzy naczelni znanych gazet zapraszają do pisania (na pytanie w której gazecie publikuje, reagował stekiem wyzwisk), a o nim samym powstają sztuki teatralne, filmy i wielkie dzieła. Iluzja bycia wielkim, jest w stanie przykryć przykry swąd porażki.

Życie takich osób jest pełne lęku, ponieważ im mocniej utożsamili swoją przyjemność i poczucie satysfakcji z kobietą, tym większy strach że kobieta: umrze, odejdzie z kochankiem, zostanie okaleczona i trzeba będzie się nią opiekować. Przecież takie historie zdarzają się codziennie - zawsze innym, ale do czasu. Lęk może być jawny, więc można z nim żyć i go kontrolować (w stanie długotrwałego stresu może eksplodować), albo ukryty, więc powoduje konflikty i awantury, przy czym nie rozumiemy dlaczego do nich doszło. Ludzie potrafią całe życie się kłócić i nienawidzić, nie wiedząc że tak naprawdę boją się o siebie, a na głębszym poziomie - uzależnili się od siebie dokładnie tak samo, jak uzależniamy się od papierosów, słodyczy czy alkoholu.


2. Tu już są mężczyźni doświadczeni, nierzadko inteligentni, mogą odnosić sukcesy i być zamożni, ale z braku wiedzy psychologicznej i życiowej - albo oszukani indoktrynacją (szkoła, bajki, filmy, rady mamy, babć i cioć) mają bardzo odległą od realnej wiedzę o kobietach. Często pragnienie utrzymania stałej, bezpiecznej (czyli zaszczepionej w dzieciństwie) wizji świata jest tak duże, że brutalnie ignorują wszelkie fakty i informacje przeczące ich wierzeniom, a ludzie o tym mówiący, są w różny sposób poniżani, atakowani i nienawidzeni. "Betonem" nazywa się nie tylko religijnych ortodoksów, wierzących w płaską, stworzoną sześć tysięcy lat ziemię, ale także niektórych ludzi z tej grupy - mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą, mają penisy ale ich rozsądnie nie używają.

Lobotomia dla myślących inaczej

Doskonale wiedzą że kobiety potrafią bez mrugnięcia okiem zniszczyć mężczyznę, ale umieszczają takie Panie w szufladce "psychopatki, kryminalistki, złe" - a ich ofiary etykietkują jako pustych, płytkich, niedojrzałych emocjonalnie, przy czym naiwnie wierzą, że jest to jedna z miliarda "dobrych" szufladek. Ludzie którzy nauczają, że niszczenie mężczyzny jest stałym punktem programu (podrywacze nazywają to shit testami), są dla nich głupi i skrzywdzeni, mszczą się na kobietach które się na nich "poznały", oraz polecają terapię psychologiczną, a nawet farmakoterapię - by myśleć jak inni z telewizora i seriali. W wersji religijnej, taki człowiek zachęca do spowiedzi i egzorcyzmów, bo własne zdanie i opinia jest opętaniem. Całe szczęście że nie żyjemy w dawnych czasach - wtedy własna opinia spowodowałaby tortury i loch, a dziś poleca się leki psychotropowe, lobotomię i elektrowstrząsy tym, którzy widzą że coś w obrazie świata nam od dzieciństwa sprzedawanym, mocno nie pasuje.


3. Inteligentni, oczytani ludzie, którzy mieli co najmniej kilkanaście kobiet (najczęściej ok. kilkudziesięciu), oraz umieli powiązać identyczne zachowania mimo różnic związanych z pochodzeniem, wykształceniem kobiet. Nie każdy potrafi dostrzec to sam, nawet wtedy gdy czyta i dowiaduje się o tym, jak to wszystko naprawdę działa. Tu już musi być ciekawość świata, ludzi, odwaga do zrezygnowania ze stereotypów na rzecz prawdy, jaka by ona nie była. U mnie takie głębsze zaciekawienie i zrozumienie, pojawiło się chyba przy czterdziestej kobiecie - a później byłem coraz bardziej zdziwiony powtarzalnością zachowań. W pewnym momencie doszedłem do wniosku, że większość ludzi to klony, automaty które powtarzają wykształcone w dzieciństwie banały. Mistrzowie duchowi piszą, że niemal wszyscy ludzie na ziemi śpią, są zahipnotyzowani - uświadomienie sobie tego, jest czymś autentycznie wstrząsającym. Kiedyś pewien mój czytelnik, nie byle kto - wykładowca marketingu z doktoratem, śmiał się że np. taki Anthony De Mello bredzi - bo on ma rodzinę, dom, skodę fabię (z salonu! Za gotówkę!) i jest spełniony. Tacy są właśnie ci ludzie - głęboko śpią snem pełnym koszmarów i lęków, ponieważ utrzymanie skody i łatki inteligenta jest bardzo uciążliwe, męczące, pochłania wszelką energię, którą można poświęcić na piękne, miłe chwile. Pozostaje walka o łatkę, na czym upływa całe życie.

Shit testy

Ta grupa zrozumiała, że natura kobiet która nimi dosłownie steruje (za pomocą hormonów), robi bezustanne testy męskości, sprawdzające czy mężczyzna jest silny, niezależny - czy też udało się go wziąć pod pantofel. Jeśli mężczyzna skutecznie oparł się migrenom, dawkowaniu seksu, awanturom, płaczom, manipulacjom, kobieta jest zakochana i podniecona, ponieważ natura uruchamia w kobiecie seks, gdy widzi siłę, która gwarantuje przetrwanie kobiecie i jej potomstwu - jeśli przegrał, nie zdał testów, kobieta wytraca seksualność i zakochanie. I tego mniej inteligentni mężczyźni, nijak nie są w stanie nie tylko zrozumieć, ani przyjąć do wiadomości. Zbyt mocno te informacje kłócą się z tym, co "zaprogramowano" im w dzieciństwie - gdzie kwiatki i bycie miłym, usłużnym ma wystarczyć do wzbudzenia w kobiecie miłości. Niestety, skutki takiej postawy są bardzo bolesne.
Tu już mamy trzy różne kierunki działań:


A. Nienawiść i pogarda do kobiet, walka z nimi, unikanie ich. Taki facet wyszukuje wszelkich informacji o upokorzeniu kobiet, aktywnie wchodzi w tematy antyfeministyczne. Przypomina to człowieka który zraził się do katolicyzmu tak mocno, że wchodzi w satanizm. Zamiast przebaczyć, zrozumieć że zawsze musi być drapieżnik i ofiara, on walczy - marnuje swe życie bezsensownie na walkę z tym, co w najlepszym przypadku zmieni tylko szatę, nazwy i ceremoniały, ale w środku pozostanie takie same. Człowiek może zmienić tylko siebie, więc walka o zmianę czegoś na zewnątrz, prowadzi do utraty szansy na realną zmianę - bo taka zaczyna się od zmiany siebie. W efekcie takiej postawy, mamy cały świat hipokrytów, którzy chcą zmieniać innych - zamiast siebie.


B. Wejście w grę seksualną znając zasady, dostosowując się do nich, co powoduje że taki facet ma nadnaturalne "branie". Jest to wszystko jednak skażone pewną dozą obrzydzenia, smutku a z czasem depresji. Czyli taki sukces pełen cichej rozpaczy.


C. Rozwój osobisty, dywersyfikacja - powiększanie samooceny, doprowadzenie do tego, by samemu się kochać i szanować, co wzbudza poczucie komfortu i przyjemności. Wtedy się bardzo miło i przyjemnie funkcjonuje. I gdy już pracą osiągniemy stan wewnętrznego komfortu, wchodzimy w relacje - taki człowiek nie boi się już zerwania, tego że dozna ostracyzmu od partnerki, jeśli nie zgodzi się na złe zachowania względem siebie bądź podpisanie dokumentów, rujnujących go finansowo. Nie jest zależny od kobiety, ponieważ nie utożsamia już z nią poczucia spełnienia - kobieta jest wisienką na torcie, a nie sensem istnienia. Wymaga to wielu lat pracy, ale daje wolność i spełnienie, niezależnie od tego, gdzie wichry życia popchną nasz stateczek. A i kobieta jest szczęśliwa, pobudzona, radosna...


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!


--------------------

Coaching ze mną KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 16519 razy
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+4 # Grzesiek.. 2015-03-25 23:35
Cytat:
I gdy już pracą osiągniemy stan wewnętrznego komfortu, wchodzimy w relacje - taki człowiek nie boi się już zerwania, tego że dozna ostracyzmu od partnerki, jeśli nie zgodzi się na złe zachowania względem siebie bądź podpisanie dokumentów, rujnujących go finansowo.
Czy wtedy nie jest tak, że ma się na wszystko wyjebane, wszystko jest bezwartościowe w porównaniu do stanu uzyskiwalnego poprzez wysoką samoocenę i z tego wynika brak strachu przed zerwaniem itd.? Takie życie wydaje mi się trochę puste i pozbawione sensu. To byłoby życie bez podniet, bez upadków, płaskie. (mam nadzieję, że ktoś rozumie o co mi chodzi)

Kiedyś był taki eksperyment z małpą, której naukowcy dali do ręki przycisk podłączony do jej mózgu i powodujący przyjemność. Małpa wciskała przycisk i wciskała aż umarła z głodu. Wiem, że człowiek powinien być mądrzejszy i zapewnić sobie przetrwanie. Teoretycznie przynajmniej.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Gość 2015-03-26 10:53
Ja słyszałem o tym eksperymencie, ale na szczurach (tak dla ścisłości - nie żebym podważał sens wypowiedzi, też uważam, że wyjebka na wszystko nie jest rozwiązaniem).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2015-03-26 11:23
Rozumiem doskonale o czym piszesz - i takim właśnie się to wydaje, dopóki na chwilę nie poczujesz, jak może wyglądać PRAWDZIWE życie - czyli takie, gdzie cały układ hormonalny i energetyczny (to już ezoteryka) pracuje dla Ciebie - a nie na ukrywanie traum, poczucia ważności, walki o dobre imię i szacunek, utrzymywanie obrażenia na kogoś, pogoń za pieniędzmi by poczuć się lepiej. Takie życie jest rajem na ziemi - gdzie nadal działasz, chcesz działać - ale spełniasz już tylko SWOJE WŁASNE cele, a nie cudze.

Każdy ma taką własną misję, mówi się że to misja duszy a nie świadomości - jak zwał tak zwał. W każdym bądź razie, zapewniam Cię że nie ma tam nudy - jest wyzwanie, walka, ale bez potrzeby wygrywania. Jest rozkosz ale bez lęku o jej utratę.

Podniety wydają się fajne, ponieważ sprawiają że coś się dzieje, zanika nuda i zły humor - ale co Ci da podnieta, jak czujesz się wspaniale? Jest niepotrzebna. Poza tym po każdej podniecie, musi przyjść smutek - tak to działa. A ludzie myślą że to życie - nic bardziej mylnego. To drenaż naszej energii, eksploatacja człowieka.

Takie eksperymenty były też ze szczurami - umierały z pragnienia. Ale człowiek ma misję, a one nie - więc gdy masz rozkosz, nie degenerujesz się, a idziesz do przodu - ale już bez lęku o cokolwiek. Opisywał to Swami Rama, który doznawał w nocy wielkiej błogości, a w dzień nauczał, prowadził wykłady itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rational Male pdf 2015-06-05 18:43
Grzesiek, to co napisałeś, to tylko typowe wyobrażenia (błędne) o tym stanie, zanim w niego wejdziesz (lub przynajmniej chwilowo się "otrzesz", bo zaczyna się to od pojedynczych "przebłysków").
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Kacper 2015-03-26 06:29
W moim przypadku można powiedzieć, że to moja historia. Nr. 1 i 2 było, teraz czas rozpocząć nr. 3. Odnośnie brania. To ciekawe, wzrosło nie samo wicie, zwłaszcza jak kiedyś wspominałem u mężatek i kobiet w dłuższych związkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2015-03-26 11:25
Cytuję Kacper:
W moim przypadku można powiedzieć, że to moja historia. Nr. 1 i 2 było, teraz czas rozpocząć nr. 3. Odnośnie brania. To ciekawe, wzrosło nie samo wicie, zwłaszcza jak kiedyś wspominałem u mężatek i kobiet w dłuższych związkach.


To są normalne etapy rozwoju, one nas uczą - bez nich bylibyśmy jak roślinki. Trzeba być dumnym ze swych błędów, bo to one są fundamentem sukcesów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # a 2015-03-26 07:41
"wykładowca marketingu z doktoratem, śmiał się że np. taki Anthony De Mello bredzi - bo on ma rodzinę, dom, skodę fabię (z salonu! Za gotówkę!) i jest spełniony. Tacy są właśnie ci ludzie - głęboko śpią snem pełnym koszmarów i lęków, ponieważ utrzymanie skody i łatki inteligenta jest bardzo uciążliwe, męczące, pochłania wszelką energię, którą można poświęcić na piękne, miłe chwile. Pozostaje walka o łatkę, na czym upływa całe życie. "


Akurat nie wiadomo jak było z tym człowiekiem i jaki jest stan jego duszy. Na to musi odpowiedzieć sobie sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2015-03-26 11:32
Budowanie na aucie i domu własnego poczucia wartości i sukcesu, jest wyrazem głębokich zaburzeń postrzegania - przy okazji chwalenie się skodą - dawaną jako przykład sukcesu życiowego i finansowego - dodaje smaczku i rumieńców całej wypowiedzi.

Skoda fabia kontra człowiek (De Mello), którego z wielkim szacunkiem słuchało i nadal słucha miliony ludzi, z czego jest wielu którzy fabię mają, ale dla służby kuchennej. Wystarczyło jedno słowo, a by miał miliony - ale on ich nie chciał. W tym tkwi wielkość De Mello, której emocjonalne cebulactwo nie jest w stanie zrozumieć. Ale ja rozumiem, dając je jako przykład dla mych czytelników.

Czytelnicy! Nie idźcie tą drogą!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # a 2015-03-26 17:01
Marku,

Cieszę się, żę odpowiedziałeś bez złości. Plus dla Ciebie za otwartość. De Mello faktycznie był wielki. Niestety raz do mnie dotarło i zginęło przesłanie. Raz, gdy byłem szczęśliwy (uczucie, które pojawiło się kilka razy w życiu na chwilę)

Mam tylko pewien problem ze zgodą na powyższy tekst. Piszesz, że po 40 kobiecie zaczynasz rozumieć. Jednak większość mężczyzn moim zdaniem nie podbije tak licznika. Nie dlatego, że nie maja umiejętności ale bardziej dlatego, że nie mają tego czegoś co kobiety przyciąga albo nie godzą się na byle przypadki (samiec Alfa, reszta świata).
Ja tutaj zazdroszczę podbicia tylu tyłków (ego) ale z drugiej strony odrzucałem takie, które nie budziły we mnie pozytywnych odczuć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # a 2015-03-26 17:04
W sumie pewną tajemnicą jest dal mnie skąd mężczyźni mają motywację do podbijania kobiet. Dla mnie jakiś czas temu seks przestał być zachętą. Nie wiem czy wiem, czy przelotność doświadczeń, czy koszt jaki trzeba ponieść. Motywacja i umiejętności jednak są pewną niewiadomą dla mnie. Gdzie je w ogóle poznajecie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2015-03-27 17:51
Jestem nieśmiały do Pań i to się nie zmieniło - mowy nie było, żebym podbił na ulicy. Ale umiem pisać i mam miły głos, wystarczył internet i był czas, że miałem codziennie inną Panią - trzeba umieć wykorzystać swe zalety, oto tajemnica sukcesu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-03-26 10:12
To ja jestem taki wychodzący z 2 grupy powoli wkraczający do 3 idąc wariantem C, aczkolwiek nie powiem wariant B czasem kusi :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-03-26 11:24
Wariant B to cierpienie przeplatane z wybuchami namiętności - jeśli poczujesz C, to już będziesz wiedział że B to rzygowiny i nic więcej. Niestety, wymaga to determinacji i wielu lat pracy - ale opłaca się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-03-26 13:10
W zasadzie już to czuję, jak widzę ludzi którzy myślą że na manipulacji i ciągłym podbudowywaniu własnego ego kosztem innych ludzi osiągną jakieś trwałe poczucie szczęścia to aż mi ich żal. Takie ciągłe wypełnienie własnej pustki, która jest studnią bez dna. Ale wiadomo człowiek jest człowiekiem, i swoje słabość ma, a praca nad sobą to proces długotrwały, ale faktycznie warto.

Tak swoją drogą to kojarzysz może filozofkę i pisarkę Ayn Rand? Pewnie przez jej mocno wolnorynkowe, pro kapitalistyczne poglądy byś jej nie polubił, ale w dziedzinie filozofii i psychologii przedstawiała w zasadzie coś podobnego do Ciebie. A mianowicie: naturalność egoizmu, każdy człowiek dąży do własnego szczęścia i to normalne oraz moralne dopóki nie działa na niekorzyść innych ludzi (Rand utożsamiała moralność z racjonalnością, a żaden człowiek racjonalny nie sięga po niezasłużone, niewypracowane dobro, "bo mu się należy"). Pomoc dla innych jest OK, pod warunkiem że nie poświęcamy całego Siebie (ani nie wymagamy poświęcenia od innych)i robimy to dobrowolnie. Stąd też sformułowała pojęcie racjonalnego egoizmu. Pisała również że nie ma miłości bezinteresownej , bo to by oznaczało „obojętność wobec tego, co najbardziej cenimy”, a sama miłość jest uczuciem egoistycznym, bo daje nam poczucie radości, a także jest odpowiedzią na własne wartości w osobie innego człowieka. Pisała również że dla racjonalnego, psychicznie zdrowego człowieka pragnienie przyjemności to pragnienie kontroli nad rzeczywistością , a dla neurotyka przyjemność wiąże się z
ucieczką od rzeczywistości. To charakteryzuje zarówno alkoholików, ćpunów i innych nałogowców jak i ludzi którzy np. stale otaczają się osobami którymi pogardzają żeby czuć swoją wyższość. Przyjemność powinna być celem a nie środkiem do celu (środkiem tym jest racjonalny umysł). Według Rand prawdziwa radość z życia to nagroda za szacunek do siebie. Daje to wszystko do myślenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Prawda! 2015-03-26 13:57
o miłości z innej strony.
zwierzę.pies.
pies jest czystą miłością.
każde zwierze musi coś dawać
np. kura -jajka, krowa -mleko, facet -pieniadze ;)
a pies?
jak sie cieszy na sam widok "swojego"?
skacze. macha ogonem. liże.
pies to czysta miłość i radość w ciele.
pies nic nie oczekuje.
nie nakarmisz to pójdzie upolować.
pies to jedyna istota która daje miłość bezwarunkową.
pies jest czystą miłością.

p.s
dobry tekst.
uświadomić sobie że szło się przez A i B i idzie się do C.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-03-26 14:06
Ale czy pies właśnie z tego względu nie jest wyjątkowo podatny na tresurę? Tak to właśnie jest, ci co oczekują "bezinteresowne j" i "bezwarunkowej" miłości właśnie szukają takiego człowieka pieska, którym najłatwiej manipulować. Taki komponent faceta miśka, którego łatwo "wychować", kobiety o tym wiedzą ;-) . Jak ja słyszę jak ktoś chce miłości bezwarunkowej to ripostuję krótko: "oczekujesz miłości bezwarunkowej, ale jednocześnie sam/a stawiasz warunki, to hipokryzja". Prosto, krótko i na temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Prawda! 2015-03-26 17:03
Jest podatny to oczywiste, ale nie o to chodzi. Pies to istota pozbawiona umysłu przeszłości i przyszłości.
Tylko pisze, że czysta bezwarunkowa miłość jest w psie. To wszystko.

A ktoś ci mówił że oczekuje od Ciebie miłości bezwarunkowej?
Miałeś taką agentkę? To cwaniara :)

Nieświadomi faceci są jak psy.
Tak jak piszesz do tresury przez Panie.
A Kobiety są jak koty.
A potem żyją długo i szczęśliwie jak pies z kotem :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-03-27 17:51
Hie hie, jakbym Fioni nie nakarmił, to byłby foch :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2015-03-30 21:11
czyli pierwiastek kobiecy wygra nawet z istotą miłości :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2015-03-26 13:59
EnemyOfTheState - skoro jesteśmy przy prokapitalistyc znych i prowolnorynkowy ch książkach, czytałeś może "Wolny Wybór" Miltona Friedmana ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-03-26 14:22
Niestety nie czytałem. Generalnie to jest mi dużo bliżej do austriackiej szkoły ekonomii (Rothbard, Mises, Hayek, Hazlitt itd.) aniżeli chicagowskiej. Dlatego też bardziej od Miltona Friedmana lubię jego syna Davida :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-03-26 14:33
Mi również bliżej do Austrii, ale na chwilę obecną znam tylko (choć bardzo dobrze) twórczość Friedricha von Hayeka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-03-26 14:58
Austriacka Szkoła Ekonomii to najlepsza droga ku wolności. Prakseologia, wolny rynek, wolny handel, wolna konkurencja cenowa z wolą narzuconą od konsumenta nie producenta, swobodny przepływ kapitału oraz oszczędności napędzające gospodarkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Kajko 2015-03-27 16:12
Jedynym co może napędzić gospodarkę jest zrównoważone, ale wydawanie (nie ponad miarę) oszczędzanie nie jest w żadnym przypadku drogą do rozwoju!! NIGDY i wbijcie sobie to do głów!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # EnemyOfTheState 2015-03-28 10:56
Z oszczędności biorą się przyszłe inwestycje i to te dobre, przemyślane. Natomiast sztuczne pobudzanie popytu, ekspansja monetarna i kredytowa jedyne co przynosi to cykle koniunkturalne, najpierw okres boomu, a następnie depresja, kryzys gospodarczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Kajko 2015-03-29 09:10
to o czym piszesz to teoria, takie zjawiska wystepuja tylko po ich nazwaniu, inaczej - tak bylo zanim wprowadzilismy pieniadze - te zjawiska sobie byly bez nazwy i efektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # White Dwarf 2015-03-26 16:32
>> zrozumienie, pojawiło się chyba przy czterdziestej kobiecie

Uo matko! Ale zapał! Ja zrozumiałem około trzeciej - czwartej, że kobiety są bardzo podobne. Do tej pory miałem kilkanaście i jestem na etapie przejściowym - zastanawiam się co dalej. Nie masz racji pisząc, że kobieta będzie szczęśliwa z osobą która się rozwija i ma wysoką samoocenę. Taki związek jest możliwy, ale tylko gdy obie osoby są na podobnym poziomie. Niestety, nie poznałem żadnej kobiety która by taka była. W przeciwnym razie będzie cierpieć z powodu tego, że jej wymarzony scenariusz nie jest realizowany.
Zastanawiam się co dalej. Chyba znajdę sobie jakąś kobietę z biednego kraju - Kambodży, Wietnamu, może coś z Europy - Bułgaria, Albania. Będzie gospodynią zajętą praniem, sprzątaniem i oglądaniem TV. Na nic więcej nie ma chyba co liczyć...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajko 2015-03-27 16:13
A może ich podobne postępowanie wynikało z Twojego zachowania? czy taka myśl przebiegła Ci/Wam kiedyś przez głowę? no chyba, że uważacie, że kobiety są porywane na jakiś czas w swoim życiu i w jednej szkole uczone tego samego? srsly? DRAMAT!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # White Dwarf 2015-03-27 17:18
A może nie wynikało, filozofie? Zwłaszcza, że były to bardzo różne kobiety. Jesteś jedną z tych guwernantek co wiedza lepiej, ale to nie miejsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Kajko 2015-03-29 09:12
przestan uzywac porownan, ktore nawet Tobie podczas pisania sprawiaja bol miedzy uszami. Zastanow sie nad soba i tymi kobietami, skoro one wszystkie byly inne to wspolnym mianownikiem dla ich zachowania? Boom Ur world collapsed!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2015-03-27 17:54
Ja nigdy nie byłem przesadnie bystry - miałem też totalnie wyprany mózg. Trzeźwienie musiało potrwać. Gdyby nie internet, żyłbym w piekle niewiedzy.

Tak, tu masz rację - ale zauważ że pisałem o ćwiczeniu samooceny, a później może pojawić się kobieta. Myślisz że te naprawdę uduchowione nie robią shit testów? :) Robią, tylko nieco inne.

Kobieta z innego kraju jak się pokapuje że więcej może, to się zmieni - lepiej się nauczyć czerpać szczęście z siebie, a nie z innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marlow 2015-03-26 17:13
Eh z tymi kobietami, kiedyś było prościej.
Bez żadnych romantycznych gierek.Liczyła się siła i zdolność do przetrwania.
To już było...romantyc zne.Ot nie przymierzając, czasy wikingów.Były jasno określone role.
Choć rozwodów było sporo, co tylko potwierdza
że ożenek to zły pomysł.
Teraz kobieta nie jest kobietą a mężczyzna nie jest mężczyzną.
Wszystko się popierdoliło.
Teraz trzeba mieć papierki, i "pozycję" w społeczeństwie. Jak nie gardzić kobietami gdy reagują tak jak społeczeństwo - sztuczny twór, chce.Wszędzie czyhają pułapki skrajności.Obra ziłeś się na jedno, drugie cię przyjmie z otwartymi ramionami.Gdzie w tym wszystkim sens, człowiek chciałby wyzwolić swoją zwierzęcą naturę a tu stop.
Regulacje, relegacje i prawne machinacje.
Obrzydliwość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-03-27 13:10
wiadomosci.onet.pl/lodz/lodz-zona-zalozyciela-amber-gold-w-ciazy-z-wychowawca-wieziennym/jbk3yd - bardziej od twórcy piramidy finansowej cwana może być tylko jego kobieta :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # White Dwarf 2015-03-27 15:06
Resocjalizacja przebiegła pomyślnie! Teraz będziemy płacić za jej dziecko, tak BTW, w podatkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rysiek$ 2015-03-27 16:17
Pieprzą o depresjach i cyklofreniach a tak naprawdę to są tematy wtórne. Facet był prawdopodobnie niszczony latami przez jakąś silną psychicznie klacz a że miał jaja ze stali to się nie poddał nawet jak odeszła. Szkoda tych ludzi, nie wiem co nim kierowało - może nienawiść do świata? W sumie jakieś 5-6 lat temu miałem podobne myśli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17666166,Pilot_celowo_rozbil_samolot_Germanwings__Powodem_byl.html?lokale=local#BoxNewsLink
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TPakal 2015-03-27 21:40
Jak oszołom chciał strzelić samobója, to mógł to zrobić na tysiąc różnych sposobów. Ale sam. Po co zabijał niewinnych ludzi? Może chciał zaistnieć w mediach po swojej śmierci. Kretyn. Gratulacje, został pan celebrytą, panie Lubitz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajko 2015-03-27 16:19
Upraszczasz mocno to typowanie...nie będę siebie opisywał i plasował w tym trochę sztucznym podziale, da się to zauważyć czytając moje wypowiedzi. Widzę przynajmniej 2 kolejne typy, które byłyby pośrednimi między tym co napisałeś i jeszcze jeden, 4 w Twojej numeracji, gdzie szacunek dla kobiet jest zasłużony i wypływa z pracy nad swoimi i jej mocnymi stronami, a wtedy te "paradne" gierki stają się zbędne, ale to zdarzyć się może przy okazji wielkiego wysiłku w poszukiwaniach i ogromnej niechęci dla półśrodków:) if u know what i mean! Jestem głęboko wierzący i w ogóle mnie nie brzydzi seks! a wykształcony i zamożny też jestem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2015-03-27 17:30
oj Marku teraz cie wezma do rezerwy miedzy 18 a 60 lat. z witkowskim ramie w ramie na poligon hehe.
nie boj sie witkowskiego i innych ciot nie wezma. sylwia sama i moja hehe zart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2015-03-27 18:41
no ja Marku nie pojade do rezerwy na cwiczenia ale ty i witkowski jestescie na miejscu. ty pobiegasz po polu a witkowski cie ciotowato podniesie na duchu
a sylwia moja i wcale nie powinna schudnac bo ma figurke super sexy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-27 21:50
Jechałem dzisiaj autobusem, przede mną usiadła blondynka, 22 - 23 lata. Przez półtorej godziny
jazdy laska 11 razy pudrowała twarz, używała przy tym dwóch puderniczek, na przemian. Odebrała i wysłała około 10 sms-ów. W międzyczasie trzykrotnie czesała włosy i trzykrotnie prysnęła się jakimiś podłymi perfumami. Miała małe i wąskie usta, reszta ujdzie. To cecha anatomiczna wrednych kobiet. Panowie q...a dawno nie widziałem takiego pustaka. :-) T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-27 22:01
Cytat:
Mężczyznom w tej grupie kobieta wydaje się być aniołem, efemeryczną istotą utkaną z czułości, miłości i poezji - nie wypróżnia się, nie śmierdzi, nie jest zdolna do skrzywdzenia muchy; informacje przeczące tym tezom są ignorowane, nie dopuszczane do świadomości, bądź uważane za kłamstwa.
Może ktoś mi odpowie, czemu mężczyźni tak idealizują kobiety. Oczywiście i na szczęście nie wszyscy. Zawsze mnie to dziwiło, takie bezkrytyczne wielbienie Pań, jak jakichś bogiń. Czy to jest zniekształcenie obrazu kobiet poprzez permanentny atak testosteronu na mózg faceta? Czy może pochodzi to od pewnego modelu wychowania przez matki, które uczą i wpajają bezmyślny kult kobiety. Byłbym wdzięczny za jakieś uwagi w tej materii. Dla mnie ciekawy problem "badawczy". T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Mayer73 2015-03-27 23:01
Może ktoś mi odpowie, czemu mężczyźni tak idealizują kobiety. Oczywiście i na szczęście nie wszyscy. Zawsze mnie to dziwiło, takie bezkrytyczne wielbienie Pań, jak jakichś bogiń. Czy to jest zniekształcenie obrazu kobiet poprzez permanentny atak testosteronu na mózg faceta? Czy może pochodzi to od pewnego modelu wychowania przez matki, które uczą i wpajają bezmyślny kult kobiety. Byłbym wdzięczny za jakieś uwagi w tej materii. Dla mnie ciekawy problem "badawczy". T
Raczej tą te nasze mózgi.......Cza sem mnie wkur..a ta moja chęć popieścić napotkany tyłeczek :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-03-28 11:24
W popieszczeniu tyłeczka nic złego, ale to nieszczęsne idealizowanie kobiet. Zauważyłem, że jak mam dłuższy okres abstynencji seksualnej to wtedy też bezmyślnie przewartościowu je kobiety. Właśnie wtedy w organizmie występuje wysoki poziom testosteronu. Może jest to też planowe działanie Matki Natury, która próbuje zainteresować mężczyzn brzydszymi Paniami, w celu wiadomym. W każdym razie trzeba z tym walczyć. T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Mayer73 2015-03-28 20:01
Cytuję TPakal:
W popieszczeniu tyłeczka nic złego, ale to nieszczęsne idealizowanie kobiet. Zauważyłem, że jak mam dłuższy okres abstynencji seksualnej to wtedy też bezmyślnie przewartościowuje kobiety. Właśnie wtedy w organizmie występuje wysoki poziom testosteronu. Może jest to też planowe działanie Matki Natury, która próbuje zainteresować mężczyzn brzydszymi Paniami, w celu wiadomym. W każdym razie trzeba z tym walczyć. T.

Właśnie,nieszcz ęsne :(.... Ale jest jeszcze nadzieja :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # dzimi 2015-03-28 17:39
Też się nad tym zastanawiałem.D oszedłem do wniosku, że bierze się to z faktu miłości do swojej matki. Przez wiele pierwszych lat życia ma się z mamą najlepszy kontakt. I tak programuje się w głowie, że to co daje dziecku dobra matka (miłość, czułość, dobroć) jest obrazem kobiety jako takiej. I przez ten wgrany program patrzy potem chłopak na dziewczyny. Tylko nie dostrzega jak w tym samym czasie jego matka traktowała ojca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # TPakal 2015-03-28 21:35
To też dzimi może powodować, że jesteśmy tacy ufni wobec kobiet. Skoro pierwsza kobieta w naszym życiu była osobą dającą nam miłość, ciepło, bezpieczeństwo itp., to podświadomie uważamy, że każda inna, następna kobieta nam to da. Tak bezinteresownie . I tu wpadamy w pułapkę stereotypów, a potem tak łatwo dajemy się wykorzystywać przez kobiety. Nieraz widać, że mężczyźni w stosunku do Pan są właśnie jak dzieci. A baby trzeba krótko. :-) Pozdrawiam. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2015-03-28 02:44
Droa Sylwiu zrozum to ze marek teraz nie zajmuje sie plotkami jak ty tylko trzepie kase z couchingu naiwnych i lezy wygodnie z michalem witkowskim i smieja sie z nas piszac razem lubiewo2.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # grubykutas 2015-03-28 21:01
Ziomy, wyszla nowa ksiazka Rollo. Daje po garach, jak na blogu: http://www.amazon.com/gp/product/B00UERQSFU?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_d_detailpage_o00_

A, i jak ktos nie czytal jeszcze, to musowo: http://www.amazon.com/The-Rational-Male-Rollo-Tomassi-ebook/dp/B00FK901R8/ref=pd_sim_kinc_1?ie=UTF8&refRID=07TZ7A76X6GA7PH32ZH3

Pisze jak Marek o zwiazkach, tylko jak zdobyc kobiete i ja utrzymac, a nie jak stac sie szczesliwym zyjac w gorach i odzywiajac sie energia z kosmosu. Dobre usupelnienie wiedzy Marka, wypelnia wiele luk!

Pozdro dla chlopakow i suczek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # c 2015-03-28 22:27
Jestem jedynką.... Już od dawna śledzę blog, przeczytałem tu na prawdę sporo twych tekstów. Nie wiem na ile to możliwe ale wierzę że podróż z numeru 1 do numeru 3c będzie szybsza mimo mojej małej wiedzy praktycznej. Właśnie czy konieczne jest samemu doświadczenia wielokrotnego przejechania się na ślepej miłości ? Musimy być wielokrotnie wydymani żeby prawda do nas dotarła ? Uczenie się na swoich błędach jest pewną drogą do sukcesu a z drugiej strony nauczenie się na cudzych da szybszą i okupioną mniejszą ilością stresu satysfakcje i przede wszystkim zaoszczędziłoby to pieniądze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-03-29 09:35
To teraz wbijaj na forum. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # theanonim 2015-05-19 19:07
gówno Ci da wiedza jeśli nie masz 180 cm wzrostu na przykład, jeśli masz 165 to możesz przez całe życie nawet nie pocałowac kobiety a jedyna która sie umówi to panna z agencji towarzyskiej gdzie pracuje dla alfonsa, który ją bije jeśli klient jest niezadowolony,
bo jak pracuje prywatnie albo jest studentką szukającą sponsora - to niejednokrotnie i takie oczekują zdjęcia klienta,
niedawno robiłem eksperyment i pisałem do studentek szukających sponsora - pytały mnie o zdjęcia i ile mam wzrostu, dobre ?
nawet dziwki jeśli nie stoi nad nimi alfons z pięściami mogą odrzucić , przykład aktorek porno, czytałem wywiady z nimi, 2 aktorki grające w ostrych filmach gdzie na nie sikają i sikają im do ust, w wywiadzie zdradziły, że jest jedna granica której nie przekroczą - seks z karłem,
one pozwolą by 20 facetów spuściło sie im na ryja, wezmą fiuta z dupy od razu , można im nasikać do ust - ale z karłem nigdy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # EnemyOfTheState 2015-05-19 20:59
Neil Strauss (autor książki "The Game") ma 1,68 m więc nie przesadzaj :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # kobieta czy debil? 2015-05-20 17:31
kobieta czy debil daje przykład , że znanemu pisarzowi nie przeszkadza wzrost by poderwać kobietę ?
może daj jeszcze przykład bogatej na polskę gwiazdy rapu jaką jest liroj albo przykład gwiazdora kina hollywood ?
boże ale debil/debilka to pisało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2015-05-20 20:26
Cytuję kobieta czy debil?:
kobieta czy debil daje przykład , że znanemu pisarzowi nie przeszkadza wzrost by poderwać kobietę ?
może daj jeszcze przykład bogatej na polskę gwiazdy rapu jaką jest liroj albo przykład gwiazdora kina hollywood ?
boże ale debil/debilka to pisało


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś bardzo agresywny, znerwicowany - przez co nieco odrażający?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-05-21 11:16
Tyle że Neil zrobił się sławny dopiero jako "Style" czyli mistrz uwodzenia. Wcześniej był po prostu dziennikarzem muzycznym, jego twarz nie była jakoś szczególnie rozpoznawalna. Pomimo że miał kontakt ze sławami jak Marylin Manson wciąż miał przez swoje kompleksy ogromne problemy w kontaktach z kobietami. Zmieniło się to dopiero kiedy poznał społeczność największych uwodzicieli na świecie. Polecam przeczytać "Grę" jego autorstwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # powinien być szariat 2015-05-21 17:25
książka gówno da jeśli panna rezygnuje po dostaniu zdjęcia, lub po sekundzie spotkania, chyba wyraźnie pisałem, że jak NIE wpisywałem wzrostu to się umawiały, miałem 7 randek że panna przychodzi na randke, patrzy na mnie i mówi "jesteś za niski" "na zdjęciach wydawałeś sie wyższy" i wychodzi,
nawet zdania powiedzieć nie zdążyłem, tylko przyszły, popatrzyły i wyszły- taki randki miałem ,
natomiast jak na sympatii wpisałem 187 cm, to wówczas po 3 dniach miałem 20 propozycji randek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # powinien być szariat 2015-05-21 17:31
uzupełnie - kiedyś pewien naukowiec , socjolog zrobił taki eksperyment - w 2 różnych miastach umieścił 2 IDENTYCZNE profile randkowe, różnicą był jedynie wzrost, w jednym 184 cm, w drugim chyba 167 (nie pamiętam liczb, to było w stopach i calach bo eksperyment był chyba w Anglii lub USA),
pan socjolog
dał te same foty twarzy, ten sam opis, pisał te same teksty do kobiet,
specjalnie wybrał 2 rózne miasta by na ten profil nie weszły te same kobiety i się nie kapnęły,
i jaki był wynik ?
profil mający te 6 stóp - znaczny procent odpowiedzi, po kilku tygodniach kilkanaście randek umówionych,
profil mający te 5 stóp i pare cali...
przez pół roku pan naukowiec nie dostał ani jednej odpowiedzi, pan naukowiec postanowił eksperyment przedłużyć do roku - NIKT sie z nim nie chciał umówić,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # theanonim 2015-05-19 19:03
pomijasz istotny szczegół, skupiasz się na "rozwoju emocjonalnym" jakby on miał odpowiadać za powodzenie,
nie, źle,
za powodzenie odpowiada WYGLĄD
jeśli ktoś jest np. niski, ma twarz którą kobiety uważają za brzydką, ma np. rude włosy jasną cerę, ma genetycznie np. wąskie ramiona,
to choćby wiedział to co piszesz, żadnego powodzenia nie ma i mieć nie będzie,
ja tą wiedzę mam i szerzę ją od 10 lat w necie i co z tego, że mam tą wiedzę, jak widząc moje zdjęcie i czytając ile mam wzrostu każda kobieta rezygnuje z poznawania mnie,
najważniejszy jest wygląd, a nie to czy wiemy, że kobieta to szmata i zakłamana suka czy wierzymy, że jest istotą duchową i wspaniałą,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Marek 2015-05-19 21:26
Dziś w biedronce gdy kupowałem jogurt, widziałem takiego koleżkę a ze 160cm wzrostu, z niższą od niego, całkiem ładną dziewczyną.

Dzięki Bogu ma inną mapę rzeczywistości w głowie niż Ty, więc i inne doświadczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # kobieta czy debil? 2015-05-20 17:34
kolejne , facet czy kobieta podająca się za ?
na sympatii spędziłem kilka lat, napisałem do 1000 kobiet - na profil niskiego otrzymywałem JEDYNIE wyzywki w stylu "mężczyzna oznacza 190" "nigdy nie umówię się z karyplem" "nie trawie kurdupli" , tylko takie teksty,
zmieniłem wzrost , dodałem 15 cm - chciały się umawiać tego samego dnia,
skasowałem wzrost wogóle - pisały , dochodziło do spotkania i ... wychodziły po minucie mówiąc, że spodziewały się kogoś wyższego, 7 takich randek miałem , które zakończyły się po minucie,
gdy napisałem że mam 187, wówczas w ciągu 3 dni miałem 20 chętnych na randkę, gdy piszę, że mam 170 , to od 2011 żadna nie chce się umówić, tak, ostatnią randkę miałem w 2011 roku, gdy ukrywałem wzrost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # EnemyOfTheState 2015-05-21 11:26
Cytuję kobieta czy debil?:
kolejne , facet czy kobieta podająca się za ?
na sympatii spędziłem kilka lat, napisałem do 1000 kobiet - na profil niskiego otrzymywałem JEDYNIE wyzywki w stylu "mężczyzna oznacza 190" "nigdy nie umówię się z karyplem" "nie trawie kurdupli" , tylko takie teksty,


Trzeba było odpisać coś z jajem jak np.
"pożycz mi swoje szpilki, poczuję się bardziej męski"
albo
"190? Oj chyba zapomniałaś wstawić przecinek"
"powiedz to wszystkim moim byłym"
"w łóżku i tak się dopasujemy"

i poczekać na reakcję. Z kobitami różnie bywa, nierzadko co innego mówią co innego potem robią i lądują w łóżku z facetem z którym "nigdy by się umówiły" ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Marek 2015-05-21 11:36
Enemy, nie wytłumaczysz... on widzi tylko jedno i nic innego zobaczyć nie chce. Niech więc cierpi, nie ma innego wyjścia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-9 # powinien być szariat 2015-05-21 17:23
i one nie powinny mieć praw, to mięso do ruchania, problem w tym, że przez nasza cywilizację nie można ich kupowac normalnie na targu,
dani im praw przyczyni się do upadku naszej cywilizacji , teraz to wiem,
a kiedyś im mówiłem, że dla nich powinno się liczyć by facet był uczciwy, pracowity , bez nałogów - ale te poniżej 30tki, nie grube, bez bachora nie chciały słuchać, jedynie grube z bachorem bezrobotne chciały by się umówić, jedyne co im mam do powiedzenia, to że są pustymi szmatami i dziwkami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+17 # atras 2015-05-21 18:50
Chcesz mieć szariat to przejdź na islam i dołącz do Państwa Islamskiego. Zostaniesz przyjęty bez problemu. Znajdą Tobie żonę jako wojownikowi dodatkowo poślubisz parę wdów po bojownikach PI. A nam ubędzie jeden wiecznie narzekający malkontent. :lol: Powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rational Male pdf 2015-06-05 19:07
Wygląd prawie gówno znaczy u mężczyzny!

Liczy się postawa (po amerykańsku "frame") i "bajera", później ewentualny status jest plusem (celebryta, aktor, muzyk, biznesmen, zawód dyrektor), ale przyciąga wyjątkowe "pustaki".
Wzrost to jedna z ostatnich cech na liście.

Z postawą typu "przepraszam, że żyję", nigdy nie zaruchasz (choćbyś miał wzrostu 230 i pytę 30).

Masz "wiedzę", ale nie robisz z niej użytku. Rozumiesz?
"Wiedza" i świadomość (większa od przeciętnej) nie oznaczają zezwolenia na zaniedbywanie ciała - masz "wąskie ramiona", to kurwa "przypakuj" trochę.
Ty "uduchowiona" cioto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # kobieta czy debil? 2015-05-20 17:40
i nie wiesz czy ten koleżka 160 nie był np. sportowcem albo synem milionera
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TheRationalMale.pdf 2015-06-05 19:20
To sam zostań sportowcem i/lub załóż biznes...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rational Male pdf 2015-06-05 18:55
SHIT TEST ?
Nieźle, widzę, że czerpiesz (w końcu) z amerykańskich źródeł (akurat "w tych" tematach z najlepszych źródeł).

therationalmale.com/ 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rational Male pdf 2015-06-05 19:16
Podobno feminizm, to globalny "shit test" dla wszystkich mężczyzn (na razie oblewamy jako kolektyw).
Zdanie testu będzie musiało polegać na zniszczeniu, olaniu, wyśmianiu i wydymaniu feminizmu i feministek (zatkać im niewyparzone ryje kutasami, raz a porządnie).
Jest wielu męskich zdrajców, którzy będą tego bronić, bo w zamian za służbę systemowi, dostają czasem dupy z litości, tak są kontrolowani (syndrom "rycerza na białym koniu" - po amerykańsku "White Knight syndrome" oraz AFC - Average Frustrated Chump).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rational Male pdf 2015-06-05 19:18
Że o "beta bucks" (kontra "alpha fucks") nie wspomnę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-10-04 05:39
Is actually a purely from my own observation. Just stick
more than online casino games nonstop. First thing you accomplish
this to insert the money you are utilizing in device.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # seo zoom 2018-10-09 01:32
You say you by no means give over the physical book that
you own in your hand and turn the literal pages.
The price often is half from the real book since actual no paper involved - a tremendous cost.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # candy molds 2018-11-15 11:14
Isn't if you have a much nicer thought/feeling ? But
Any also is aware that Stephen is a very loving husband and he or she has full confidence in him.
Check with the firm or the dress expert.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 Kiss 2018-11-23 17:15
I'm gone to tell my little brother, that he should also go to see this website
on regular basis to get updated from most up-to-date gossip.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2018-11-23 19:10
Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to
assert that I acquire actually enjoyed account your blog posts.

Any way I'll be subscribing to your augment and even I
achievement you access consistently quickly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino 2018-11-24 23:56
Hi would you mind sharing which blog platform you're using?

I'm going to start my own blog soon but I'm having a difficult time choosing between BlogEngine/Word press/B2evoluti on and Drupal.
The reason I ask is because your design and style seems
different then most blogs and I'm looking for something completely unique.
P.S My apologies for being off-topic but I had to ask!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss apk 2018-11-25 06:08
I don't even know the way I ended up right here, however I believed this submit was once good.
I don't recognize who you are however certainly you're going to
a famous blogger if you happen to are not already.
Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 2018-12-01 03:23
In short, might who is responsible, will not the right things for that right
reasons is grown-up. What now ? when auto writing for AC?
No one wants to see the same idea repeatedly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino rewards 2018-12-02 14:46
I was taken aback by a comment through the colleague, Bill M.,
in recent years. Also, if you the in order to set up a simple affiliate
program, then more people will link to you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Louella 2018-12-15 14:51
Hey are using Wordpress for your site platform? I'm new
to the blog world but I'm trying to get started and set up my
own. Do you need any coding expertise to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # download app sky777 2018-12-21 18:09
With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism or copyright infringement?
My site has a lot of unique content I've either written myself or outsourced but
it seems a lot of it is popping it up all over the web without my agreement.
Do you know any solutions to help protect against content from being stolen? I'd certainly appreciate it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online poker zarada 2018-12-29 00:09
However, PRWeb charges with their service. I've been noticing
a change in the dynamic of one's society lately.
In many places for the World, still is.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino hanover 2019-01-02 21:13
Large amounts of fresh, good content keep people coming back for great deal.
They may start uncovering the mysteries around the globe and start loving
their world outside them. Utilizes a different design and graphics exercises.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 kiosk 2019-01-03 19:44
Which online websites are trustworthy, and how could you tell when the site is trust creditable.
Now, I realize we all make mistakes, so don't think I'm likely to start banishing
people to hell.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Scr888 Agent 2019-01-04 08:48
Hey I am so delighted I found your website, I really found you
by mistake, while I was looking on Yahoo for something else, Nonetheless I am
here now and would just like to say thanks for a
tremendous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design),
I don’t have time to look over it all at the moment but
I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time
I will be back to read a lot more, Please do keep up the superb b.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino texas 2019-01-04 12:01
If some one desires to be updated with newest technologies after that he
must be pay a visit this web site and be up to date all the time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 test account 2019-01-07 23:04
Your self-confidence will face attack many era.
You won't like it if someone disrespected you.

Can certainly usually look for a very great amount this avenue.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hung 2019-01-10 03:48
Excellent post. I'm experiencing some of these issues as well..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 id test 2019-01-15 16:09
Hello all, here every one is sharing such experience, thus it's
fastidious to read this webpage, and I used to pay a visit
this blog daily.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy casino 2019-01-30 20:51
Hey there, You have done an incredible job. I'll certainly digg it and personally
suggest to my friends. I am sure they will be benefited from this website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Winifred 2019-01-30 20:55
I just could not go away your web site prior to suggesting that I extremely
enjoyed the standard info an individual supply to your guests?
Is going to be again steadily to inspect new posts
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 old version 2019-02-18 11:29
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to
my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for
quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss demo account 2019-02-20 14:22
I've been browsing online greater than 3 hours
today, yet I never discovered any attention-grabb ing
article like yours. It is beautiful value enough for me.
In my opinion, if all website owners and bloggers made excellent content material as you probably did, the internet
will likely be a lot more useful than ever before.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 login 2019-02-23 08:20
One could either low self esteem or high self value.
Sometimes all of the parable, I see myself becoming the widow.

Most of these websites are free to join.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-02-25 13:11
In that land they made us think which we were not worth of
the things so great. Signs aggravate as long as they start communicating.
Means positivity . respect others you are enhancing your
personality ultimately.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # slot mobile limited 2019-03-09 05:25
Allow the chips to know what beneficial
information you include. Try to generate a larger part of the readers, because would allow us to to net.
Listed below are some solutions to get heading..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker 123 2019-05-11 12:35
This does not end up with you need to go down to the store,
buy a product, apply it then product review. I assure you your visit are usually
of merit. In addition to your contact from people inside your sphere curiosity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 complaint 2019-05-13 19:54
That the majority of them, even the "some of those," eventually left.
Probably the most distincter between checkpoints is 112 far.
This kind originates from the rural, low-lying swamp country of Louisiana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m.2 slot wikipedia 2019-05-14 06:33
So feel free to confident concerning your ability obtainable creative
content that is valuable. Write it down immediately - right as understanding
comes to you, write it down, don't await.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # casino malaysia 2019-05-14 07:31
My friend understood before I did that the timing wasn't right.
Then i ask is actually your opinion of us a. I picked a organizing company
based on a recommendation from another mentor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mobile roulette game 2019-05-18 18:21
Usually stay in one short speech up in order to six
to 8 minutes ideal. Don't get the speech to long as perhaps you might be seen to be rambling.

Getting connected more than audience is priority #
one.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # good luck casino 2019-05-20 07:39
Your back up plan can allso work as a security net in these a state of affairs.
Even in don't, the chances are you a few pet peeves.
Fortunately, you can always get your banners cyberspace.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2019-05-27 07:12
Good content and a user friendly interface are primary ffor tthe SEO to operate.
To maximize your site's rankings, it critical to gett back-links from
sites with good Page rank numbers.

my homepage :: playboy888
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-05-28 00:20
These cosplayer is together spontaneously, they plan together
and play collectively. Besides On-Page Optimization and Off-Page Optimization that is going to do,
iss actually an still some ways.

My webpage - joker123 casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 png 2019-05-28 06:02
A mzssage session will really relawx each andd every.
Are generally living problems. When good opinion are
formed tey use a recommend these their closed relatives
as well as friends.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kiss 918 2019-05-29 01:53
Greetings. Let me start by telling the author's name - Paul.

My wife and I exist in Iowa. One of her favorite hobbies is kayaking and she'll be starting another thing along along
with. The job I have been occupying best is a debt financial institution.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live blackjack wiki 2019-05-29 03:50
In fact, he tells me, hangover remedy . couldn't go along without workouts.
Have you lost the fun, outgoing side he first recognized?

Can help to improve muscle tone that creates jowls.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-05-29 11:52
I am hhis angel but I assume not as brave a 60 minute that he needs, for poking needles in the pup.
Having probability to wear the best cologne is always a man's wish.

Every publisher should have writers plans.


Feel free to visit my homepage live22 download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-06-08 00:07
He happen to bbe containeed by the British
Army 6 years prevciously drfusing IEDs. Youu know they've got a qualifications in your genre.
Either way, is actually not fun to observe or work.

My blog post - live22 apk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd