STRONA ARCHIWALNA

Kochać trzeba umieć - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

sobota, 21 marzec 2015 22:32

Kochać trzeba umieć

Napisał 

Można kochać małego, słodkiego tygryska, ale gdy dorośnie, trzeba się liczyć z możliwością utraty ręki bądź życia. Można kochać samochód, rozkoszować się jazdą w nim, ale jeśli namiętność do ryku silnika wygra z rozsądkiem, skończymy w Konstancinie bez nóg. Można lubić od czasu do czasu alkohol, ale jeśli się zagalopujemy, skończymy w rynsztoku. 

Rady mędrków zniszczyły niejednego

Można kochać Panie, ale warto wiedzieć jak kochać mądrze, by nie stracić zdrowia, majątku i poczucia realności, gdy kolejny raz z rzędu wszystko się psuje, a Panie doradzają by kupować kwiatki, więcej rozmawiać i szukać dziewczyn w bibliotece. A jeśli w miłosnym szale całowałeś i tuliłeś całą żeńską obsadę miejskich bibliotek, nie znajdując ukojenia? "To jedź do innego miasta, do innych bibliotek, tam są dobre i skromne dziewczyny!". Czy starczy życia na takie wojaże? Trzeba mieć końskie zdrowie, by iść przez życie kierując się radami wszelkiej maści mędrków, czerpiących swą wiedzę z filmów, które tworzą narkomani, dewianci i seryjni rozwodnicy.

Panie są cudowne, ale jeśli nie rozumiesz jak działa ich psychika, skończysz marnie - a jeśli cała Twoja wiedza o nich pochodzi od rodziny i z seriali, wszystko co wiesz jest nieprawdziwe. Jedni ludzie radzą z niewiedzy, drudzy strachu a kolejni ze złości. Trudno wymagać od ludzi, którzy biorą gigantyczne kredyty dla zaimponowania sąsiadowi, by przyznali się do błędu w sferze miłości czy każdej innej. Kto lubi się przyznać, że mało wiedział? Są ludzie którzy żyją w szambie, ale namawiają do niego z wiary, że tak właśnie ma być, że to jest dobre dla Boga, państwa, cywilizacji czy jakiegokolwiek innego celu w który wierzą; są też tacy, którzy tkwiąc w gównie po uszy, chcą by i inni tego doświadczyli. Ludzie bezustannie oszukują, kłamią, manipulują i tworzą sztuczne miraże, byle tylko w nich dobrze wypaść. W sieci jest masa badań naukowców, którzy te tezy wyjaśniają i tłumaczą, chociażby Dan Ariely, profesor z Duke University.

Skąd czerpiesz swą wiedzę?

A skoro tak jest, to co to świadczy o wiedzy którą posiadasz od innych ludzi? Że jest w większym bądź mniejszym stopniu nieprawdziwa. I jeśli na podstawie mylnej wiedzy podejmujesz decyzje których konsekwencje ponosisz całe życie (ślub, alimenty, dzieci), to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Trzeba więc odrzucić starą wiedzą, a przyjąć nową. Niestety, ludzie nienawidzą się uczyć nowych rzeczy, boją się. Nieznane przeraża - a stare chociaż złe i niewygodne, jest oswojone, znane. Jednak człowiek poważnie podchodzący do swego życia, chcący w nim coś osiągnąć, musi tego dokonać.

Efektem braku wiedzy jest plaga rozwodów, oraz wielkie nieszczęście dla dzieci, wychowywanych w oparach kłótni i wzajemnej nienawiści. By oszczędzić sobie koszmaru, trzeba wyrzucić z głowy wszystko to, co nam o kobietach wmawiano - a przyjąć tabletkę prawdy, jak bardzo gorzka z początku by się nie wydawała. Ludzie jednak nie chcą prawdy, gdyż ta burzy wygodny, ustalony porządek świata. Kto nie chce wyjść ze strefy komfortu, zostaje na starych śmieciach - kto tę odwagę ma, uniknie wielu nieszczęść. Zawsze tak było - kto rzuca palenie, zyskuje zdrowie. Kto nie chce przejść przez cierpienia odstawienia, traci pieniądze, zdrowie i podświadomie szacunek do siebie, a i tak ciężka choroba zmusi go do rzucenia, ale będzie znacznie ciężej niż wtedy gdy był jeszcze w miarę zdrowy. Bo i jak można się szanować, kiedy katuje się własne ciało trucizną? Kto wygra z lenistwem i się uczy (np. języków, czyta książki), ma później o wiele łatwiej. Kto przezwycięży opory i zacznie ćwiczyć sztuki walki (np. najlepszy na ulicę boks), ten lepiej i pewniej się czuje. Kto umie przezwyciężyć chwilowy dyskomfort, zostaje nagrodzony z wielkim naddatkiem - kto nie umie, cierpi, a by nie czuć się ze swym wyborem (bo to jest własny wybór) źle, dokleja do tego różne wytłumaczenia, jedne mniej a drugie bardziej absurdalne. I tak jedni coś mają, a drudzy to wyklinają, tak naprawdę wyklinając samych siebie, swój strach, opory i niechęć do rozwoju. Nie jest tak w życiu?

Dziecko, cel numer jeden; facet, cel numer dwa

Zdecydowana większość kobiet ma tylko jeden cel w życiu - chcą mieć dziecko. Temu biologicznemu pragnieniu przyporządkowane jest dosłownie wszystko, a by je osiągnąć, kobieta jest w stanie oszukiwać, ranić i niszczyć, co potwierdza fenomen coraz tańszych testów DNA. Wprawdzie solidnych badań nie ma, ale histeryczno - gniewna reakcja Pań na samą o nich wzmiankę, urealnia obiegową statystykę, czyli że co najmniej jedno na osiem dzieci spłodził uczynny sąsiad albo kolega z pracy, a oszukany małżonek całe życie będzie utrzymywał owoc czyjejś rozkoszy. Jeśli o tym wie i to akceptuje, nie ma problemu - jednak jeśli nie wie, jest oszukany i bezwzględnie okradany, na co pozwala prawo (masz sześć miesięcy od urodzenia dziecka na zaprzeczenie ojcostwa, albo zostajesz ojcem i pomóc może tylko prokurator, w innych krajach jest znacznie gorzej, bo w ogóle nie można robić testów DNA i na ich podstawie wyprzeć się ojcostwa).

Panie jako posiadaczki emocjonalnej - a nie logicznej natury, potrafią sobie z niezwykłą lekkością "wytłumaczyć" niemal każdy zły czyn dobrem dziecka. Dlatego też Panie mówią że nie liczy się "ziarenko", a kto wychował, jednak same dzieci z sierocińca brać nie chcą - dlaczego? Przecież liczy się kto wychował, prawda? No cóż, każdy chce mieć "własne", chce przedłużyć swoją linię genetyczną.
Wielu mężczyzn którzy wydostali się z przerębli naiwności, budowanej na serialach i dobrych radach babć, mamusi i cioć, dostrzega że kobiety są niezwykle wręcz bezwzględne - zwłaszcza w sprawach majątkowych. Jest tak dlatego, że przez tysiące lat bez zasiłków, praw w sądach, parytetów, kobieta musiała zadbać o dziecko. Gdy była z silnym samcem który pobudza seksualnie kobietę (najlepsze geny, pozycja społeczna, szansa na przetrwanie potomstwa), ten mógł zginąć - śmiertelność była bardzo wysoka, więc kolejne dzieci mogły być ze "zdrady".

Zdrada, wyssana z mlekiem matki

W przypadku śmierci pierwszego samca, byłaby skazana na śmierć głodową z potomstwem, gdy zdradziła - miała szansę przetrwać, bo drugi tatuś przygarnie. Są to odwieczne mechanizmy, które kształtowały się setki tysięcy lat (jeśli nie dłużej), a dostatek i lodówki w domach mamy od kilkudziesięciu. Z tego też powodu, mechanizmy te nadal istnieją - kto o nich nie wie, kto ich nie rozumie - zostanie przez nie przemielony. Podkreślmy że nie można za to kobiety potępiać - te cechy sprawiły, że jako ludzkość przetrwaliśmy. Opiekuńczość kobiet wobec dzieci, jest na swój sposób piękna i szlachetna, a ja ją podziwiam. Zawsze fascynowała mnie matczyna miłość i poświęcenie, podobnie jak fascynują mnie dzikie, drapieżne zwierzęta - na swój sposób je kocham, ale zjeść im się nie pozwolę.

Z punktu widzenia oszukanego mężczyzny, który całe życie wierzył w mrzonki, a później budzi się z ręką w nocniku na sali sądowej, gdzie ukochana Myszka za którą dałby sobie obciąć rękę, płacze i krzyczy jak ją terroryzował, gwałcił i tłamsił, jest to straszne - ale z punktu widzenia natury, przetrwania gatunku ludzkiego - są to cechy bezwzględnie konieczne, i te sprawy zawsze stoją nad interesem pojedyńczego człowieka. I jeśli ten nie ma wiedzy o życiu, zostanie zmiażdżony. Dlatego powszechna edukacja tworzy nieuków, nie umiejących się koncentrować dłużej niż kilka sekund - bo takimi lepiej rządzić, wciskać im bujdy. Uwierzą, przecież nie wiedzą że są nabierani - jest w tym jakaś złośliwość losu, że im ktoś mocniej potępie teorie spiskowe, sam w swoim środowisku (praca, rodzina, znajomi) manipuluje i spiskuje, by komuś dopiec. Wielokrotnie to widziałem - im ktoś bardziej "nowoczesny", wyśmiewający wszystko co odbiega od aktualnej medialnej papki, śmiejący się z "układów" i spisków, tym bardziej podstępny i chytry jest - czasem jest jak lis w kurniku.

Kochasz mnie Miś?

Natura różnie ukształtowała obie płcie - jednej dała mięśnie, agresję i silny popęd seksualny by się rozmnażać, drugiej - spryt, przebiegłość, umiejętność wykorzystywania popędu samców na swoją korzyść (najczęściej finansową). I teraz coś, co przyprawi o atak serca całą rzeszę naiwnych - część instynktowna kobiety, emocjonalna, nie umie kochać. Cały romantyzm i słowa o miłości na zawsze, to sprytnie opakowane pragnienie poczucia bezpieczeństwa, by móc przetrwać i wychować dziecko. Każde słowa o miłości, prowadzą do tzw. "zobowiązań", czyli ślubu i umów prawnych, dających kobiecie Twoje pieniądze i nieruchomości. To bardzo przebiegłe i sprytne. Pięknie pachnąca kobieta w kuszącej pozie pyta czy kochasz - co odpowiesz? Jasne że kochasz, przecież chcesz seksu. To jak kochasz, to na pewno ufasz? Tak, oczywiście (penis coraz boleśniej pulsuje). Jak ufasz, to "nałóż spodnie" i zachowaj się jak facet "z komedii romantycznych", co należy przełożyć z kobiecego na polski byś się oświadczył. I tak po nitce do kłębka, baran prowadzony jest do rzeźni, przy czym i baran i rzeźnik nie wiedzą co ich czeka w przyszłości. Oboje oczekują szczęścia, ale jednego czeka ból, a drugiego jeszcze większy, psychiczny. A miało być tak pięknie, jak w ulubionym serialu! Ot, życie.

Dlaczego Panie tak głośno potępiają prostytutki? Ponieważ te uniemożliwiają seksualny szantaż męża. Kto pobył kilka lat w typowym małżeństwie, wie o co chodzi. Ślub to coś, co zapewnia przetrwanie - kobieta starzejąc się, traci wszelkie atuty, bo przyznajmy że największym jest uroda i figura, dużo się też mówi o umyśle, ale jeszcze takiego nie spotkałem który by mnie czymś zafascynował. Kobiety przeważnie sa klonami psychicznymi modnych, znanych kobiet, które nieudolnie próbują naśladować. Która się za młodu nie hajtnęła, ta przegrała życie - i tak właśnie kobiety same siebie wartościują.

Kocha dusza, nigdy umysł

Kochać w kobiecie umie dusza, ale ta jest stłumiona przez mody, nakazy, stereotypy, poglądy. Głos duszy w człowieku, to delikatne jak zefirek odczucia - pójście za tym głosem daje prawdziwe spełnienie i szczęście, jednak by go usłyszeć, trzeba się wyciszyć, nastawić na odbiór. To niemożliwe w świecie, gdzie natłok i tętent myśli nie pozwala na chwilę odprężenia. Ludzie boją się głębszych refleksji, zajrzenia w głąb siebie - bo wtedy by się okazało, że cały ich pęd, starania, wysiłki - wszystko jest bezsensowne. Dlatego Panie nie lubią, gdy mąż np. odpoczywa, relaksuje się - same też muszą znaleźć coś do roboty. Cel jest jeden - zająć się idiotyczną, niepotrzebną pracą tak, by nie musieć skupić na sobie, na tym czego od życia chce nasze wewnętrzne dziecko, dusza. Jeśli człowiek tak postępuje, zawsze będzie głęboko nieszczęśliwy - bo człowiek to nie jedno JA, a także dusza, emocjonalna istotka która przyszła na świat po to, by spełniać swoje marzenia.

Gdy umysł robi to co chce dusza, mamy człowieka absolutnie spełnionego - szczęśliwego. Gdy umysł stresem, przejadaniem w dzieciństwie (tak się uczy dziecko tłumić własne odczucia), nauką religii (uczy się poczucia winy, niechęci do seksu i siebie, własnej rzekomej grzeszności) dominuje, głos duszy staje się niesłyszalny, zakrzyczany przez poczucie winy i wmówionej, nienaturalnej niższości i grzeszności. Człowiek wtedy goni zamiast za własnym życiowym celem, za narzuconymi mu przez media, mędrków w rodzinie i "internetach" sztucznych celach, które ani pieniędzy, ani szczęścia nie dadzą. Jedyne co dają to łzy, zmęczenie, poczucie bezsensu i krańcowy wysiłek w biegu po szczęście, które zawsze było na wyciągnięcie ręki - w sobie. Ale szczęście jest ciche, spokojne, by je poznać trzeba uciszyć własne myśli, poskromić nieskończone żądze. Rzadko kto umie się wyciszyć - więc mamy świat jaki mamy - pełen wojen, przemocy i sukinkoctwa.

Macierzyństwo jest egoizmem

Jeśli wniknąć głębiej w te powszechne pragnienie naszych ukochanych Pań, ujrzymy że z posiadaniem dziecka jest utożsamiona przyjemność, poczucie sensu, "ułożenie sobie życia". Czyli kobieta dążąc do założenia rodziny, pragnie swojej przyjemności - nawet kosztem mężczyzny, który póki co, jest do spełnienia tych pragnień potrzebny. Podkreślmy że jest to pragnienie biologiczne, a nie duchowe. Dusza może mieć całkiem inny pomysł na życie, a sprzeciwienie się mu, wygeneruje olbrzymie ilości cierpienia. Niestety, umysły kobiet zostały zarażone kompleksami, chęcią naśladowania innych, zamiast słuchania się siebie samej, zwrócenia się ku swym odczuciom, ku swemu wnętrzu - gdzie w muślinach ciszy i aksamitnych odczuciach króluje caryca dusza ukochana. Co daje dziecko przeciętnej kobiecie?


1. Dziecko nobilituje społecznie, zwłaszcza gdy jest obrączka i mąż. Wiele razy w kręgu znajomych czy rodziny słyszałem niezbyt pochlebne uwagi i żarty o singielkach, oraz osobach bezdzietnych. Pewien Pan przy mnie wprost mówił, że "po co to właściwie żyje" - o kobiecie nie mającej dzieci, a u której pracował. Zdziwienie, złość i nienawiść były zrozumiałe - poświęcił życie dla dzieci chcąc mieć parobków, a dzieci uciekły, tymczasem singielka wesoło i dostatnio żyła - a zdaniem otoczenia powinna być zgorzkniała i nieszczęśliwa. To naprawdę boli.

2. Kończą się przytyki i kąśliwe uwagi rodziny i otoczenia, związane z brakiem dzieci oraz "nieudacznictwem", czyli brakiem umiejętności "złapania" faceta - można złapać wreszcie wspólny temat z innymi Paniami, oczywiście do czasu kłótni o inną sprawę.

3. Jeśli kobieta ma kompleksy, czuła się nikim, może teraz wyśmiewać się i wylewać z siebie pogardę do singielek, ludzi nie mających dzieci i związku. Wreszcie czuje się kimś ważnym, kimś kto coś osiągnął, chociaż rozmnażają się nawet bakterie. Takie osoby można poznać po tym, że bardzo łatwo przychodzi im ocenianie innych - oraz pogarda, kąśliwość, wylewający się z każdej wypowiedzi jad. Zawsze pamiętajmy o jednym - szczęśliwa osoba nie atakuje, bo człowiek emanuje tym, co w nim jest. Jeśli złość i frustracja, będzie atak - jeśli szczęście, będzie życzliwa nawet do tych strasznie egoistycznych singli.

4. Gdy nie ma pasji, zainteresowań i hobby, można poświęcić się dziecku, wypełnić swe puste życie jakimś sensem. To oczywiście wraz z odejściem dziecka zmieni się w koszmar dla niej i tragedię dla męża, bo nie mając zainteresowań kobieta przerzuca całą swą energię na męża - nie każdy jest w stanie to wytrzymać, czasem zostaje ucieczka w chorobę, głuchotę. Całe życie potępiał, osądzał i wyśmiewał singli, na starość ogłuchł by móc przetrwać w mieszkaniu z nudzącą się małżonką, a umierając nie chciało mu się pić. Życie!


Związek i dzieci, egoistyczna gra

Jest bardzo ważnym, by zrozumieć tę najważniejszą sprawę - kobieta chcąca założyć rodzinę, "ułożyć życie", nie poświęca się, nie jest męczennicą jak Panie lubią to przedstawiać by zbierać hołdy i dary - tylko w ten sposób daje sobie przyjemność. Dużo się mówi, że ktoś wybierający życie singla czy nie daj Boże życie bez dzieci, jest egoistą, hedonistą, słyszałem nawet o sataniźmie - mówi się tak, by zakryć prawdę o tym, że i "dzieciaci" idą za swoją przyjemnością.

Uwodzenia i fazy związku prowadzące do rozmnażania i ślubu, są tylko i wyłącznie grą, by spełnić swoje marzenia i poczuć przyjemność. Tak - kobieta jest absolutną egoistką, zwłaszcza ta która gardłuje o bogatym wnętrzu, o tym że liczy się tylko charakter. Mężczyzna chce seksu, a kobieta jego pragnienie wykorzystuje do tego, co jej od dzieciństwa wmawiano - bawiła się lalkami dzieci, opiekowała nimi, płonęła na samą myśl o białym welonie, kupkach dzieci i szczęściu które wtedy ma się pojawić. I gdy doprowadzi do spełnienia marzeń... okazuje się że szczęścia nie ma. Bo i skąd te rozwody, albo źli, agresywni ludzie, którzy byli też dziećmi? Szczęśliwy rodzic nie przejawia agresji, a jeśli jej nie ma, skąd dziecko ma się jej nauczyć? Ano właśnie - uczy się najczęściej w domu. Od tych szczęściarzy, którym nikt nie powiedział że ZWIĄZEK SZCZĘŚCIA NIE DAJE. Wszyscy im wciskali kit - a oni uwierzyli, bo innego wyjścia nie było.

Poświęcenie czy hipokryzja?

To zadziwiające, jak rzekomo uciśnionym, tłamszonym kobietom udało się wmówić światu, że kręci się on tylko dzięki ich poświęceniu, a mężczyzna jest egoistą. Spójrzmy na kilka twierdzeń, które utrwaliły się w naszym społeczeństwie:

- Facet który kupił swej żonie wszystko, utrzymuje ją, zajmuje się autem, naprawami w domu, remontami, dba by szalone decyzje finansowe żony nie zniszczyły rodziny - ciągle słyszy że jest małym chłopcem. Gdy zachowa się nie tak, jak chciała małżonka, słyszy że nie dorósł, nie dojrzał do prawdziwej relacji. Gdy kobieta zmienia zdanie co chwila jak dziecko, krzyczy że chce szczerości - ale nigdy o swym wyglądzie, kaprysi i płacze - dzieckiem nie jest. Gdy mężczyzna buduje model czołgu, jest małym chłopczykiem który nie dorósł. Czy to nie jest śmieszne? Dla męża takiej kobiety pewnie nie, ale "żałosny" singiel może się śmiać do rozpuku, oraz wiele innych rzeczy, ponieważ nie sprzedał wolności za wizję szklanki wody na starość i seksu co miesiąc przy wypłacie, który może mieć codziennie.

- Panie często mówią z pogardą o tchórzach, czyli mężczyznach którzy nie chcieli za nie walczyć. Kiedy usłyszałem to pierwszy raz od koleżanki, która gardziła chłopakiem nie bijącym się z grupką dresiarzy, pomyślałem że jest po prostu głupia. Ale gdy słyszałem to kolejne razy, w różny sposób artykułowane od Pań z tzw. klasą, zmroziło mnie. Czy boisz się? Tak, boję się kalectwa, śmierci, ośmieszenia, lat w szpitalu. Nie jestem herosem z filmu, tylko żywym, łatwo uszkadzalnym ciałem, które nie chce ryzykować kalectwa by kobieta się dowartościowała tym, że faceci jak kozice górskie walczą o nią. Seks jest zbyt tani, by ryzykować dla niego życie.

- Faceci są kiepscy w seksie. Tak, to prawda. Ale czy kobiety są dobre? Wątpię. Przeważnie leżą jak kłody w łóżku, oczekując niesamowitych przeżyć rodem z filmów. Udany seks to jednak zgranie dwóch ciał i umysłów, a nawet dusz - ale trudno się skoordynować, gdy jedno ciało haruje a drugie leży, albo brzydko pachnie, co jest domeną Pań mających grzybicę, biorącą się z jedzenia ciastek i słodkości.

- Faceci to nudziarze na randkach. Przeszedłem przez to piekło wiele razy - Pani milczy, ja zabawiam. Zamiast współpracy w rozmowie, trzeba stale wytwarzać emocje, bo Pani się nudzi - ale nie każdy ma takie umiejętności sceniczne. To chyba te chwalone wszędzie równouprawnienie - ja muszę zarobić, zabawić, dać orgazm, komplementować, kupować, a w razie jej zdrady jestem winny i muszę płacić alimenty (nawet bez dziecka, taką mamy "równość"), a jak robię coś co kocham, jestem "małym, głupim chłopcem".


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!


--------------------

Coaching ze mną KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 18935 razy
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+16 # Marlow 2015-03-22 00:46
Też kiedyś przy poznawaniu pewnej dziewczyny, dwoiłem się i troiłem zabawiałem a tu królewna sobie siedzi i czeka nie wiadomo na co.
W końcu się wkurwiłem i powiedziałem że z taką postawą nadaje się do muzeum figur woskowych.
O dziwo po tym się ożywiła.
Szczerość popłaca, gdy nie zależy nam za bardzo.
Jak jest dziewczę, to fajnie, nie ma - też fajnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Marek 2015-03-22 18:54
Ja z takich akcji pamiętam tylko zimny pot na plecach - najlepszy jest ten głód w oczach, głód emocji i "żeby coś się działo". Masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-8 # Szara 2015-03-22 03:29
Swietny artykul.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-22 17:18
Szara, a gdzie solidarność jajników?. Dołujesz w rankingu punktów. I taka sprawiedliwość dla kobiety, która pisze prawdę. T :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Vincent 2015-03-22 17:47
Wyłamała się chociaż jedna niewiasta. Dobre i to :P Ciekawe tylko ile w tym koniunkturalizm u, a ile faktycznych, osobistych odczuć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ! 2015-03-22 18:19
...a fe, oportunistka ! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # Marek 2015-03-22 18:53
Cytuję Szara:
Swietny artykul.


Kur.., kto Cię minusuje? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+13 # zenon 2015-03-22 09:37
Dzień dobry,o co chodzi w zdaniu,że "(kobieta)... wreszcie czuje się kimś ważnym, kimś kto coś osiągnął, chociaż rozmnażają się nawet bakterie."
Przecież bakterie rozmnażają się przez podział.
Dziwne porównanie,ale może mi Pan wytłumaczy związek.Pozdraw iam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # TPakal 2015-03-22 17:19
A zenon, nagroda za bystrość. Brawo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2015-03-22 18:52
Bo to są takie bakterie, które rozmnażają się przez podział majątku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # zenon 2015-03-22 23:17
A więc na ten rodzaj bakterii trzeba podziałać odpowiednim antybiotykiem hamującym ich podział.OK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # zenon 2015-03-24 09:54
Marku,genialnie to zrobiłeś, Twój ostatni tekst na Wykopie,wysłany pod innym nickiem, ma tak ogromnie dużo wykopów,a więc pokazał,że większość doceniła Twoje przesłanie. Tak trzymaj. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-03-22 10:13
Cytat:
Faceci to nudziarze na randkach. Przeszedłem przez to piekło wiele razy - Pani milczy, ja zabawiam. Zamiast współpracy w rozmowie, trzeba stale wytwarzać emocje, bo Pani się nudzi - ale nie każdy ma takie umiejętności sceniczne. To chyba te chwalone wszędzie równouprawnienie - ja muszę zarobić, zabawić, dać orgazm, komplementować, kupować, a w razie jej zdrady jestem winny i muszę płacić alimenty (nawet bez dziecka, taką mamy "równość"), a jak robię coś co kocham, jestem "małym, głupim chłopcem".
Oto przejaw tzw. równouprawnieni a płci. :lol:
Powiem Ci Marku, że analizując moje związki z kobietami (z mężczyznami nie miewam :-) ), to wysuwam pewien wniosek. Chcąc być z kobietą musisz godzić się na wejście do jej Królestwa Emocji, w którym Ty jesteś tylko gościem. Wtedy musisz uszczęśliwiać, zabiegać, komplementować itd., po to, by królową Królestwa Emocji zadowolić. Jednakże w tym wirtualnym tworze Ty jesteś jedynie intruzem, który musi grać swoje ustalone przez Panią role. Gdy nie spełniasz pokładanych w Tobie jako niewolniku, wymogów, stajesz się niepotrzebnym wyrzutkiem, tzw. banitą. Marginesem. Od jakiegoś czasu postanowiłem sobie być szczerym wobec kobiet, tak jak wobec mężczyzn z mojego otoczenia.Trudn o mi nieraz w tej szczerości zachować umiar ale się staram. Wiadomo na jaki epitet ze strony kobiet jestem narażony. Cham, gbur, burak itp. Ciekawy jest odbiór pań do których są kierowane moje szczere komentarze. One się po prostu boją ze mną rozmawiać, ale w kontakcie darzą mnie dziwnym, pomieszanym z lękiem szacunkiem. Wiesz jak mnie to kręci. Niezła beka. Panie w obecnym świecie zasługują na szczere, naturalne traktowanie. :-) T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marlow 2015-03-22 12:01
Heh, Kobietki boją się tego czego nie rozumieją, w tym wypadku faceta który nie tańczy jak mu zagrają i ma wyjebane na ich reakcje.
Przyjdzie taki z innego świata i budzi lęk ale i fascynację, większą z dnia na dzień.
To trochę jak z oświeceniem, rezygnując z gry wygrywasz.
Miłosne oświecenie..naz wę tak kiedyś moje opowiadanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # TPakal 2015-03-22 16:01
Kobiety są delikatne w jednej kwestii. Boją się szczerości otoczenia wobec niej. Dlatego tak im zależy na opinii tego otoczenia. Jak jest zła, niekorzystna tracą grunt pod nogami. Dlatego też swoje życie potrafią podporządkować zdaniu otoczenia. Wielokrotnie wolą być oszukiwane niż dowiedzieć się prawdy. Przecież to szczyt konformizmu. Mało jest kobiet, które nie boją się postępować według swoich zasad, żyć tak naprawdę, aby być szczęśliwą. Dla WIĘKSZOŚCI z nich to zdanie mamy, babci, cioci, przyjaciółek ma największe znaczenie i jest motywem przewodnim ich życia. I Ty masz być z taką Niunią, q...a wolałbym samotność całe życie. Zresztą tak naprawdę to sam to kiedyś przeżywałem będąc "szczęśliwym" żonkosiem, i na samą myśl to tym "szczęściu" mnie mdli. Pozdro. T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2015-03-22 18:55
Tak, presja otoczenia to coś niezwykle dla nich silnego. Ale są i takie, które mają to gdzieś, jest ich jednak bardzo mało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Widmo Geniusza 2015-03-22 11:57
Tak apropos tych dzieci to w tej materii kobiety też kierują się biologiczną kalkulacją. Podam wam przykład pewnej znanej mi rodziny. Małżeństwo i dwóch synów w podobnym wieku. Jeden syn wysoki, atrakcyjny, zdegenerowany ruchacz, ćpun, kompletny egoista. Drugi syn nieśmiały, brzydki, zamknięty w sobie, skromny, ale wartościowy i dobry, 25 letni prawiczek. Zgadnijcie który synek jest ulubieńcem mamusi, którego mamusia zawsze wyciąga z tarapatów(pieni ędzmi taty, który gówno ma do powiedzenia), kto zawsze dostaje najlepszy kąsek obiadu, najdroższe ciuchy, sprzęt elektroniczny itd. a kto żyje w cieniu i jest dzieckiem drugiej kategorii. Matka najprędzej nakarmi, uratuje, wesprze najatrakcyjniej sze dziecko, które ma największą szansę na przedłużenie linii genetycznej, nawet jeśli to dziecko ma ją w dupie, bo mój kolega( czyli ten pierwszy z dwóch, o których pisałem) ma rodziców za nic i są dla niego tylko źródłem kasy na narkotyki i przyjemności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Sylwia 2015-03-22 18:02
Cytuję Widmo Geniusza:
Tak apropos tych dzieci to w tej materii kobiety też kierują się biologiczną kalkulacją. Podam wam przykład pewnej znanej mi rodziny. Małżeństwo i dwóch synów w podobnym wieku. Jeden syn wysoki, atrakcyjny, zdegenerowany ruchacz, ćpun, kompletny egoista. Drugi syn nieśmiały, brzydki, zamknięty w sobie, skromny, ale wartościowy i dobry, 25 letni prawiczek. Zgadnijcie który synek jest ulubieńcem mamusi, którego mamusia zawsze wyciąga z tarapatów(pieniędzmi taty, który gówno ma do powiedzenia), kto zawsze dostaje najlepszy kąsek obiadu, najdroższe ciuchy, sprzęt elektroniczny itd. a kto żyje w cieniu i jest dzieckiem drugiej kategorii. Matka najprędzej nakarmi, uratuje, wesprze najatrakcyjniejsze dziecko, które ma największą szansę na przedłużenie linii genetycznej, nawet jeśli to dziecko ma ją w dupie, bo mój kolega( czyli ten pierwszy z dwóch, o których pisałem) ma rodziców za nic i są dla niego tylko źródłem kasy na narkotyki i przyjemności.

Matka działa instynktownie, pomaga synowi, który według niej potrzebuje pomocy bo "bidulek" ma problem, jest uzależniony. Matka jednak robi mu krzywdę, pomagając, bo zdegenerowany syn wie że zawsze mu się upiecze. Błędem jest to że poświęcają mu za dużo uwagi, przez co zaniedbują drugiego syna. Masakra, widziałam takie sytuacje nie jeden raz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # witek 2015-03-24 14:31
o moj ulubiony MILF sie pojawil.
czasami snisz mi sie jako ulubiona niewolnica w moim haremie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # EnemyOfTheState 2015-03-22 12:01
Dostrzegłem w artykule pewien błąd. Najpierw piszesz o biologicznej potrzebie posiadania dziecka u kobiety a potem pisząc po co kobiecie dziecko wymieniasz przyczyny czysto kulturowe ;-) . Ja tam nie wierzę w jakiś biologiczny instynkt macierzyński. Jakoś żaden naukowiec tego nie udowodnił. Kobiety które nie planują mieć dziecka jakoś nic takiego nie czują, a faceci nastawieni że tak powiem "prokids" równie silnie potrafią wylewać jad na osoby bezdzietne (jak to można nie chcieć mieć dzieci? To "niedojrzałe", "egoistyczne"). Inna sprawa kiedy dziecko się już urodzi, wtedy biologia robi swoje. Ogromna ilość oksytocyny rzuca się kobiecie na mózg, poza tym już w czasie ciąży ("noszenia dziecka pod serduszkiem") kobieta zaczyna odczuwać z dzieciątkiem pewne więzi. Natomiast co do szału macicy "w pewnym wieku", to po prostu poczucie upływającego czasu. Kobieta odkładając w czasie cel zaprogramowany kulturowo (za młodu nie ma sensu niszczyć sobie pięknego ciałka ciążą i porodem) aż nagle stuka trzydziecha (przykładowo) i pojawia się poczucie że trzeba szybko robić dziecko, bo potem będzie za późno. Pomyślcie: do tej pory nie czuła "naturalnej" potrzeby posiadania potomstwa, a teraz nagle instynkt macierzyński się "obudził". Dziwne nie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Sylwia 2015-03-22 18:18
Cytuję EnemyOfTheState:
Dostrzegłem w artykule pewien błąd. Najpierw piszesz o biologicznej potrzebie posiadania dziecka u kobiety a potem pisząc po co kobiecie dziecko wymieniasz przyczyny czysto kulturowe ;-) . Ja tam nie wierzę w jakiś biologiczny instynkt macierzyński. Jakoś żaden naukowiec tego nie udowodnił. Kobiety które nie planują mieć dziecka jakoś nic takiego nie czują, a faceci nastawieni że tak powiem "prokids" równie silnie potrafią wylewać jad na osoby bezdzietne (jak to można nie chcieć mieć dzieci? To "niedojrzałe", "egoistyczne"). Inna sprawa kiedy dziecko się już urodzi, wtedy biologia robi swoje. Ogromna ilość oksytocyny rzuca się kobiecie na mózg, poza tym już w czasie ciąży ("noszenia dziecka pod serduszkiem") kobieta zaczyna odczuwać z dzieciątkiem pewne więzi. Natomiast co do szału macicy "w pewnym wieku", to po prostu poczucie upływającego czasu. Kobieta odkładając w czasie cel zaprogramowany kulturowo (za młodu nie ma sensu niszczyć sobie pięknego ciałka ciążą i porodem) aż nagle stuka trzydziecha (przykładowo) i pojawia się poczucie że trzeba szybko robić dziecko, bo potem będzie za późno. Pomyślcie: do tej pory nie czuła "naturalnej" potrzeby posiadania potomstwa, a teraz nagle instynkt macierzyński się "obudził". Dziwne nie :lol:

Zgadza się nie ma czegoś takiego jak instynkt macierzyński przed urodzeniem dziecka. Instynkt rodzi się wraz z dzieckiem, chociaż w skrajnych przypadkach nie pojawia się wcale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Marek 2015-03-22 18:57
W jakiś system biologiczny który popycha do dziecka wierzę - ale nie umiem tego stanowiska udowodnić w tej chwili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # Sylwia 2015-03-22 19:02
Cytuję Marek:
W jakiś system biologiczny który popycha do dziecka wierzę - ale nie umiem tego stanowiska udowodnić w tej chwili.

Tak, zegar biologiczny :D Im kobieta starsza i zachodzi w ciąże, tym słabsze geny i dziecko narażone na choróbska. I jeszcze jedno, zauważyłam że kobiety , które w ogóle nie rodziły dzieci częściej mają choroby układu rozrodczego, np. torbiele...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Vincent 2015-03-22 19:17
Cytuję Sylwia:
I jeszcze jedno, zauważyłam że kobiety , które w ogóle nie rodziły dzieci częściej mają choroby układu rozrodczego, np. torbiele...


+ bardzo często konkretnie siada im psychika. Dziwaczeją, głupieją i otoczenie nie jest w stanie z nimi wytrzymać. Wszyscy zwiewają na potęgę dzrwiami i oknami. Znam taką starą bezdzietna Pannę. Powiem jedno - istny armageddon co się porobiło z jej głową!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # Rysiek 2015-03-24 08:36
Do tego przykry zapach z pochwy :/ Sorry ale skojarzyłem te torbiele i na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że każda bezdzietna, którą znałem blisko a była po 30tce miała ten problem :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-03-24 09:47
Cytuję Rysiek:
Do tego przykry zapach z pochwy :/ Sorry ale skojarzyłem te torbiele i na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że każda bezdzietna, którą znałem blisko a była po 30tce miała ten problem :/


Ja mam za to inne doświadczenia - to te bezdzietne pachniały, a dzieciate (nie wszystkie) miały problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2015-03-24 20:40
Czyli nie ma reguły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Karola 2015-03-25 11:17
Rysiek, tak to mniej więcej jest jak się chodzi na prostytutki ; ) Spróbuj kiedyś z " normalną" bezdzietną. xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2015-03-25 13:38
Cytuję Karola:
Rysiek, tak to mniej więcej jest jak się chodzi na prostytutki ; ) Spróbuj kiedyś z " normalną" bezdzietną. xD


hahahaha a co to znaczy normalna? :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Karola 2015-03-25 14:57
Dlatego wzięłam w cudzysłów. Ja do prostytutek nic nie mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2015-03-25 15:27
Cytuję Karola:
Dlatego wzięłam w cudzysłów. Ja do prostytutek nic nie mam.

Ale ja nadal nie wiem co znaczy "normalna" bezdzietna? Wytłumacz, proszę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Karola 2015-03-25 16:37
Wybacz, nie chce mi się. :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2015-03-25 20:38
:-) Haha Sylwiu mnie też nie jesteś normalna,
Dla mnie jestes niezwykła, dla mnie jesteś wyjątkowa. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zenon 2015-03-25 08:54
urodzenie dziecka jest dla kobiety najbardziej naturalną sprawą.Kobiety, które nie mogą urodzić(przeważ nie mówią,że nie chcą) w większości, zanim poczuły potrzebę dziecka, stosowały środki hormonalne. I to jest główna przyczyna,że potem nie rodzą i chorują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Graco 2015-03-22 15:43
"Dziecko, cel numer jeden; facet, cel numer dwa"

Trochę bym to zmodyfikował. Otóż dostatnie życie - cel numer jeden, facet i dziecko to narzędzia tego osiągnięcia. Przyjęło się że kobiety pragną dzieci i są stworzonego do opieki nad nimi i pewnie zgodzimy się że jako istoty emocjonalne lepiej się w to wpisują tylko jest jedno ale, otóż kobieta pragnie mieć dziecko z mężczyzną najlepiej który ją poślubi i dzięki temu ma zapewnione zwykle dobre życie i wspiera to system prawny. Niezwykle rzadko kobieta jest zainteresowana adopcją nie swojego dziecka albo wsparciem wielu głodnych dzieci a jest ich naprawdę dużo bo nie otrzyma z tego tytułu odpowiedniego wsparcia (chyba że adoptuje para to ten mężczyzna będzie to wsparcie dawał). Małżeństwo obecnie to bardzo słaby a raczej żaden interes dla mężczyzn o czym było tu już pisane, jednak i tak jeszcze jest lepiej niż w państwach które tę "kulturę" zachodnią tworzą jak UK czy USA. Tam nawet majątek mężczyzny z przed ślubem niby też odrębny można łatwo z dobrym adwokatem podzielić jeżeli choćby para zamieszkała na chwilę w domu który należał do męża przed ślubem - masakra. I dlatego jest coraz więcej ruchów wspierających mężczyzn i olewających tę instytucję. Kultura zachodu pikuje w dół i albo się to zacznie zmieniać albo ją wymienią np muzułmanie.
Polecam bardzo ciekawą książkę napisaną 40 lat temu przez kobietę w USA ale jest cały czas aktualna i była na listach bestselerów nie tylko w USA w latach 70-tych. Teraz się te absurdy w USA i innych krajach zachodu do którego się zaliczamy tylko pogłębiły. Bardzo ciekawe tezy postawiła m.in ze to my mężczyźni sami kręcimy sobie ten sznur na nasze szyje poprzez cały marketing i konsumpcjonizm który kreujemy poprzez zachodni model ekonomiczny, a którego odbiorca są głównie kobiety bo to one podejmują zdecydowana większość decyzji zakupowych. https://dontmarry.files.wordpress.com/2008/08/the_manipulated_man.pdf
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-03-22 16:21
Cytat:
Tam nawet majątek mężczyzny z przed ślubem niby też odrębny można łatwo z dobrym adwokatem podzielić jeżeli choćby para zamieszkała na chwilę w domu który należał do męża przed ślubem - masakra.
Ty mówisz poważnie?, przecież to jawne bezprawie. Chociaż w tym głupim kraju, gdzie jego rdzenni mieszkańcy mają nieprzetrawione hamburgery zamiast mózgów to wszystko możliwe. :-)
http://globalka.pinger.pl/m/801114
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Graco 2015-03-22 16:55
Niestety tak to wygląda chociaż nie znam common law obowiązującego w UK czy USA. Cytat z linka (głównej strony "dontmarry" który podałem do książki powyżej w poście)
"...“Assets accumulated prior to a marriage are exempt from a divorce”. In theory this is true, in practice it is not. If funds from an account are commingled or combined, it can become marital property. How do funds become commingled, or mixed? If even the smallest sum from a prior account is spent towards the marriage, all of that account will now be considered marital property. Buy your child a lollipop from your own account, and a good lawyer will take one-half of it for your ex-wife when you divorce. If a woman moves into a home the man owned prior to the marriage, it is not safe from divorce. If she so much as hangs up a sheet of wallpaper, puts up draperies, paints a wall, or installs a light fixture, the home is now classified as joint marital property, and is now subject to equal division. Worse actually, the man can be ejected from the home if she makes a false claim of domestic violence, physical abuse, verbal abuse or child abuse. Where is the equality and fairness?..."

Co ciekawe jak pisze autor podpisanie intercyzy (pre-nup) jeszcze w XIX wieku miało na celu chronić interesy kobiet przed mężczyznami wiązącymi się z nimi dla ich majątku bo wtedy to majątek kobiety przechodził na mężczyznę. Trochę się pozmieniało przez ostatnie 100 lat... I niestety w zachodniej kulturze będzie to trudno zmienić tj zmienić rolę kobiety obecnie nieproporcjonal nie wyniesioną bo są one potrzebne w tym cholernym konsumpcjonizmi e który niestety mężczyźni pracujący w firmach sami napędzają dla ciągłego wzrostu sprzedaży a politycy nie ważą się narazić ponad połowie elektoratu. Błędne koło....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # TPakal 2015-03-22 17:15
W mojej ocenie na procesy tworzenia prawa mają (nawet w tych chorych USA) większy wpływ takie czynniki jak religia, psychologia, wychowanie. Konsumpcjonizm raczej wpływ drugoplanowy. Pewnie masz na myśli potwierdzony fakt, że popyt tworzą głównie kobiety, a to niby ma mieć przełożenie na chociażby PKB. To może wprowadzić obowiązek podatkowy mężczyzn wobec kobiet. Teraz jest przecież taki trend narzucania coraz to nowych danin. Ostatnio słyszałem, że Mumia Europejska dała przyzwolenie na wliczanie państwom członkowskim do PKB dochodów (wiadomo, że na ogół nielegalnych) z prostytucji, handlu narkotykami i przestępczości związanej z zagarnięciem mienia. :lol: Cywilizacja Zachodu - Cywilizacją Cudów. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # jake210 2015-03-22 18:37
Kobieca logika... Ja stoję przed problemem intercyzy, i co tego co czytam w internecie to dla 90% Pań intercyza to zaprzeczenie idei małżeństwa, jakieś straszne świństwo, większość jest w szoku jak w ogóle facet jest w stanie coś takiego proponować.

Tymczasem kiedy to kobieta ma majątek większy od faceta nagle zaczyna wyjątkowo trzeźwo myśleć, poniżej oryginalne posty z wątków o intercyzach:

Post 1:
"Zycie jest przewrotne. Moj maz tez podpisal intercyze. Nie po to moja mam harowala aby jakis obcy mezczyzna zagarnal przy rozwodzie jej dorobek zycia"

Post 2:
"Mam 21 lat, rentę rodzinna po rodzicach, w spadku dostałam dom, oraz kilka arów ziemi. Mieszkam w tym domu ze swoim narzeczonym. Chcemy wziaść slub. Moje pytania są takie.
Czy jeśli podpisze intercyzę ze swoim narzeczonym PRZED ślubem to w razie rozwodu, to co było moje będzie tylko moje, czy nastąpi podział majątku, czyli będzie mu się też należała połowa majątku??

.....
Nie chce by on miał korzyść jakąś z tego gdy się ze mną rozwiedzie."

I jak tu nie kochać Pań? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-03-22 18:58
To chyba wykorzystam w kolejnym arcie, mogę wiedzieć skąd to wziąłeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jake210 2015-03-22 19:06
Marek, wpisz w google dowolny fragment w cudzysłowiu i znajdzie odnośniki do odpowiednich stron.
Tutaj jeszcze ciekawy link w temacie, koleś z pewnością nie czytał Samczego i nie pobierał kołczingu u Ciebie:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krakow-maz-wybaczy-zonie-zdrade-a-ona-zabraa-mu-dom_323031.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # jake210 2015-03-22 19:14
"Ta tragiczna historia wstrząsnęła całą Polską. Mariusz F. (44 l.), majętny inżynier z Krakowa, zastrzelił Pedra F. (†45 l.), Portugalczyka, wiceprezesa ogromnej firmy dewelopersko-bu dowlanej.
......
Anna R.-F. nie znienawidziła męża. Wręcz przeciwnie. Po wszystkim zapewniała go o swej gorącej miłości. Pisała do więzienia płomienne listy. Romans tłumaczyła jedynie... okazałą męskością i wręcz niesamowitą sprawnością seksualną kochanka z Południa. Obiecywała mężowi, że będzie na niego czekać...

Mężczyzna uwierzył. I przekazał żonie pełnomocnictwa do zarządzania ich wspólnym majątkiem. Wtedy ona przepisała ich wspólny dom na siebie, po czym złożyła sprawę o rozwód bez orzekania o winie."

Dramat jak z Hitchcocka, ojciec dzieciom pójdzie siedzieć, a kobiecina do ostatniej chwili umysł ostry jak żyleta!! Mistrzostwo świata!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dzimi 2015-03-22 21:04
ta firma to Mota Engil - budują np drogi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dzimi 2015-03-22 21:10
A tu jeszcze zachowanie drugiej pani w tej sprawie (cytat z artykułu z 2013 roku):
"Do tragedii doszło rok temu. Obaj mężczyźni spotkali się wtedy w Krakowie. Mariusz F. zażądał od Portugalczyka, by zerwał kontakty z jego żoną - cudzoziemiec się jednak nie zgodził. W pewnym momencie krakowianin wyjął rewolwer prochowy i oddał pięć strzałów. Potem spalił samochód Portugalczyka. W śledztwie twierdził, że rewolwer wyjął, gdy Pedro F. włożył rękę do kieszeni. Pierwszy strzał miał paść przypadkowo, gdy Pedro F. trącił go w dłoń, w której ów trzymał rewolwer. Kolejne strzały - jak tłumaczył w śledztwie - oddał "z obawy o życie".

W piątek sąd na wniosek obrony utajnił część rozprawy, w czasie której zeznawał oskarżony oraz krewni ofiary. Żona zastrzelonego wiceprezesa złożyła pozew, w którym domaga się od zabójcy czterech milionów zadośćuczynieni a i odszkodowania za śmierć męża - dla siebie i trójki dzieci. Żąda także comiesięcznych rent dla dzieci, po 3,5 tysiąca złotych do czasu zakończenia przez nie nauki"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # jake210 2015-03-22 21:32
Hehe, widać klacz z tej samej stajni co żona Pana Mariusza, czytaj przebiegła kurwa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jake210 2015-03-22 22:33
Jeden z komentarzy pod artykułem rozbrajający, ciąg dalszy kobiecej logiki:

"Jestesmy w Europie czy na zascianku ?
Jesli ta kobieta ma troje dzieci to nie pracuje,tylko wychowuje dzieci.
Oblicza sie wiek i oblicza, ile kosztuje utrzymanie i wyksztalcenie dzieci.
To sa poprostu alimenty placone przez osobe winna smierci a jako ze Firma zagraniczna to wysokosc alimentow ,ktora musi pokryc koszty utrzymania w EUROPIE!! bo nie mysle,ze Ta Pani pozostanie w Polsce."

Używając tej logiki, każda żona statystycznego Kowalskiego klepiąca bide powinna się modlić do Boga żeby ktoś go zabił, wtedy może sobie spieprzyć gdzieś do Monte Carlo czy Zurychu i zarządać 10 baniek + alimenty na dzieci po 5 tys. euro, bo tam przecież drogo....
ROTFL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Rysiek $ 2015-03-24 05:13
Intercyze możesz przepchnac bez konsekwencji dla siebie (nawet jak trafisz na taką co się zgodzi to za miesiąc dostaniesz w łeb no milczeniem przez miesiąc albo płaczem bez powodu - oczywiście na próbę zorientowana się o co chodzi usłyszysz, że nie ważne) tylko fortelem. Działa metoda "na firme" i ze możesz mieć długi ze względu na specyficzne kontrakty a tak to Wasz (podkreśl to) majątek będzie bezpieczny. ;) Żeby nie klamac to zrób taki interes :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2015-03-24 11:40
1.co powiesz na obniżenie podatku od dochodu poprzez małżeństwo?
żona zarabia mniej ale próg idzie w górę.

2. sytuacje życiowe np. wypadek. jesteś z kobietą 5 lat ale bez ślubu.
w szpitalu nie udzielą Ci informacji o jej stanie zdrowia bo nie jesteś rodziną czyli np. mężem.

3.kolega myśli o ślubie podając mi to jako argumenty. majątek ma swój więc kobieta się wprowadza do niego.z tego powodu nie chce intercyzy bo przecież to co przed ślubem jest jego nawet po ślubie.

???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2015-03-24 20:29
1. Gra bardzo warta świeczki - sam praktykowałem ale w wypadku fukcupu stracisz dużo więcej (moja ex w ogóle nie pracowała).
2. Zupełnie bym się tym nie przejmował - pieniądze otwierają wszystkie drzwi.
3. Prawda - jak nie zamierza się niczego więcej dorabiać to jest czysty.

pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TPakal 2015-03-22 22:29
Mimo, że głupi, to jednak żal chłopa. Ma szanse na niższy wymiar kary za działanie w afekcie. Smutny los człowieka, który uwierzył, że związek, dzieci dadzą mu szczęście. Trudno jego obecny żywot nazwać szczęśliwym. A obie Panie naprawdę wysoce operatywne. "Pełny szacun".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Rysiek 2015-03-23 09:15
Panowie i Panie, wrzutę podesłał znajomy - nie wiem kto jest autorem ale to brzmi bardzo logicznie i wyjaśnia w prosty sposób dlaczego np Tpakal musiał nadskakiwać jakieś pani, aby ta była nim zainteresowana ;)

www.wykop.pl/artykul/2459057/czemu-po-slubie-boli-glowa/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # EnemyOfTheState 2015-03-23 11:04
Cytuję Rysiek:
Panowie i Panie, wrzutę podesłał znajomy - nie wiem kto jest autorem ale to brzmi bardzo logicznie i wyjaśnia w prosty sposób dlaczego np Tpakal musiał nadskakiwać jakieś pani, aby ta była nim zainteresowana ;)

www.wykop.pl/artykul/2459057/czemu-po-slubie-boli-glowa/


Tekst w sumie dobry, ale ciut za dużo tych numerków, pogubić się można :lol: . Swoją drogą coś podobnego omówił prof. Lew-Starowicz opisując tzw. "zespół modliszki". Jest to typ kobiety która jest zainteresowana seksualnie mężczyzną jedynie w celu ożenku i spłodzenia dziecka (efekt społecznej presji). Po osiągnięciu celu taka kobieta najpierw traci zainteresowanie seksualne partnerem a potem w ogóle jakiekolwiek zainteresowanie , zaczyna traktować go czysto instrumentalnie . Ważna informacja: takie kobity zazwyczaj były wychowane bez ojca lub też matka była oziębła a jednocześnie silnie dominująca w związku rodziców. Normalnie jak sztafeta, wzorce przekazywane dziecku, które potem przekazuje swoim dzieciom i tak się to kręci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # TPakal 2015-03-23 19:29
Rysiu, pouczający artykuł. Potwierdza, że kobiety to niepoprawne materialistki. Kierujące się zimną kalkulacją, czystym rachunkiem ekonomicznym "winien-ma". Nie chcę używać dzisiaj mocniejszych słów, bo mam naprawdę super humor. Ja na szczęście mam już za sobą te zaloty do podstarzałej laski z syndromem Hashimoto. To co wiem jest sama, ale dalej poprzeczkę trzyma bardzo wysoko, tylko chyba nie ma chętnych do jej przeskakiwania. Wiesz, czas jak rzeka, płynie, dla kobiet niestety szybciej. Ja natomiast jestem wyluzowanym gościem i dokonuję prostej kalkulacji. 150 lub 200 za 60 lub 90 i wychodzę jako szczęśliwy, niepotrzebujący bliższych uczuciowych kontaktów z kobietami facet. :lol: A ile wolnego czasu, do robienia naprawdę ważnych i wartościowych rzeczy. Pozdro. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # jake 2015-03-23 19:40
Swietny artykul, wszystko sie zgadza co do joty. Podoba mi sie zwlaszcza styl pisanis, facet sie nie zali, tylko chlodno stwierdza suche fakty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-03-23 20:20
Zastanawiam się, podobnie jak właściciel strony, kto tak zapamiętale i wytrwale, niezmordowanie minusuje od kilku dni większość wypowiedzi, ukazujących było-nie było szczerą prawdę o kobiecej naturze (ten post na pewno za chwilę zostanie zalany minusami). Wcześniej nie było takiego zjawiska. Obawiam, się że to sprawka pewnego jegomościa o imieniu zaczynającym się na S...ale mogę się mylić. Może to zwyczajnie jakieś podrzędne, otumanione lemingi wparowały na samczeruno? :o :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Rysiek$ 2015-03-23 21:38
Vincent, ale jakie to ma znaczenie? Walić to, prawda sama się broni - ważne,że ta wiedza staje się powszechna i ogólnie dostępna dla dobra normalnych, ciepłych facetów szczególnie, którzy bez niej padają jak muchy ofiarami manipulacji. Dziś dyskutowałem ten artykuł z pewną dziewczyną i potwierdziła mi,że to właśnie tak dokładnie wygląda z jej punktu widzenia, przy czym ona zdaje sobie sprawę z tego wszystkiego i jest to jej największy życiowy dramat, gdyż wie, że zawsze będzie krzywdzić mężczyzn albo żyć wbrew sobie. Jest sama - HB8 z tym, że bez przerwy podbijają całe stada a ona ich odwala nie dlatego, że jest dęta tylko nie chce, żeby jakiś cienias się przez nią np powiesił, bo już i takimi akcjami ją straszyli jak chciała odejść. Panowie, tu trzeba naprawdę współczuć a nie czuć złość :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-24 09:00
Rysiek, przyznasz, że ci faceci, to jakieś niedoroby, płaszczą się przed jakąś laską, straszą samobójem. I jak takiego kobieta ma darzyć szacunkiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2015-03-24 20:32
No ale zobacz co się stało. To jest bardzo fajna, inteligentna dziewczyna a jest totalnie zblokowana po ostatnim kolesiu, który żeby ja zatrzymać użył wszystkiego - od szantażu nagimi zdjęciami (pochodzi z małej wioski i sądzę, że np jej matkę mogłoby to zabić) po smsy, że stoi na stołku ze stryczkiem na szyi i wykopie go zaraz jak ona nie odbierze telefonu (nie odbierała bo potrafił w schyłkowej fazie związku dzwonić po 40 razy dziennie z pytaniem, gdzie jest,z kim itp). Teraz ustaw się w jej pozycji - ja nie zazdroszczę, sam próbowałem podejść ale dostałem kopa - siedzę we friendzone ale pasuje mi to bo ma mega koleżanki :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2015-03-24 21:43
A koleżanki mniej strachliwe? Ten gość to jakiś szalony manipulant, który nie potrafi odpuścić. Musi mieć kobietę za wszelką cenę poprzez szantaż, stalking. Przecież to częsty przypadek, gdy facet identyfikuje swoje szczęście i sukces życiowy z posiadaniem kobiety. No i jakby nie było, cytat z Marka. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2015-03-25 06:06
Koleżanki na razie są zafascynowane i pytają o różne rzeczy ;) Otwarcie na nie to jeden z pewników, że jestem we friendzone. Laska, która jest Tobą mocno zainteresowana nie wprowadzi Cię w grono koleżanek a już na pewno nie od razu. Nikt nie lubi konkurencji poza mną :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Prawda! 2015-03-25 17:53
ja bym w historie kobiet o przyblokowaniu nie wierzył za bardzo.
w ogóle nie przywiązuje wagi do łzawych historii o byłych chłopakach/face tach/mężach które są bardzo subiektywne.

miałem takie terroryzowane przez byłych chłopaków i jakoś im to nie przeszkadzało w sexie. jedyne co to wyciszały dzwonek w telefonie jak ex dzwonił 20razy w ciągu 30minut.
jak tu ruchać jak Ci telefon dryndoli non stop.
sam miałem laskę która sie pocięła dla postraszenia mnie. wiadomo dla picu zamiast wzdłuż żyły to przekątnie.
dorobiła się nowych blizn na nadgarstkach przy okazji wyszło że na lewej ma po byłym i sprytnie to ukrywała pod zegarkiem. zresztą to był szczególny przypadek laska z DDA. rada Panowie patrzcie na nadgarstki.są nacięcia to zły znak.
nie tylko laski z DDA się tną.
z normalnego domu gdzie rodzicie sie rozwodzą latami też sie zdarza. jedna laska lubiła sobie w wannie na nogach lekko nacinać żyły. opisywała mi to jako mega ulge i przyjemność.

poza tym po co wiązać się z laską z problemami?
tego kwiatu pół światu.

trzeba myśleć co sie robi i z kim.
odpowiedzialność Panowie.
człowiek całe życie się tego uczy.

cytując klasyka:
"Zawsze starałem się być zapobiegliwy. Kobiety i dzieci mogą być beztroskie, my nie."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Prawda! 2015-03-25 18:00
P.S
oczywiście jeśli laska ma np. traume po jakieś relacji lub gwałcie to są ciężkie tematy.
wtedy wiadomo:

po co wiązać się z laską z problemami?
tego kwiatu pół światu.

choć przypominam sobie że jakieś mi opowiadały że były zgwałcone w młodości.
ruchały się jak maszynki.
może ściemniały.jako to kobiety.
traumy nie zauważyłem.
trauma była tylko w słowach wydobywających się z ich ponętnych ust.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2015-03-25 17:26
to wygląda mniej więcej tak:

www.cda.pl/video/97879c7/Przepraszam-moze-Pani-pomoc

straszą samobójstwem w momencie zakończenia relacji lub odejścia kobiety.
znam koleżanki które tak miały.
szczerze zauważałem że miały tych facetów jeszcze bardziej w dupie po takich akcjach.
syndromy odstawienia bodźca przyjemności.
jak u alkoholików i narkomanów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2015-03-25 17:28
dla kontrastu filmik jak reaguje facet zaatakowany przez kobiete :)

www.wykop.pl/link/1877484/kierowca-nokautuje-kobiete-podczas-sprzeczki-po-stluczce/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-25 19:10
Niezły ten filmik z wykopu. Można sobie wyobrazić malujące się na twarzy tej laski zdziwienie. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2015-03-26 17:12
to ponoć z Rosji, a tam to już jest Hardcore przez duże "H"! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2015-03-24 08:54
Vincent, uważam, że im niższa punktacja tym lepiej. Znaczy to, że Twój wpis wywarł na kimś wrażenie, że nie jest obojętny. Na pewno żaden z myślących i rozsądnych, postujących na stronie Marka Braci Samców by Cię negatywnie nie wypunktował. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2015-03-24 09:49
Może kogoś mocno boli, że nie może tu wpisać swoich "mundrości". Pozostało minusowanie :) Przynajmniej wiemy że ktoś nas czyta i się denerwuje, jest po co żyć :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # White Dwarf 2015-03-24 20:16
Oni umieją kochać:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,3730705,17423534,CELIBAT_ksiadz_budowniczy_Lichenia_i_jego_chlopak.html

forum.gazeta.pl/forum/w,29,3730705,17423534,CELIBAT_ksiadz_budowniczy_Lichenia_i_jego_chlopak.html

Polecam, dużo życiowej mądrości :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Bolo 2015-03-25 19:11
Dzisiejsza rozmowa z pewną znajomą (ma koło 50 lat): Relacjonuje jak to jej znajoma zdradzała męża, w porządku chłopa, artystę,ponoć nawet przystojnego. Na moje pytanie czy po rozwodzie (było to lata temu?) ten Pan związał się z kimś odparła: "on...,nie, mieszka z ich dziećmi, on jest za dobry i za uczciwy by mieć babę".:) Te freud-owskie wpadki niektórych Pań, kiedy rzeczywiście szczerze i uczciwie mówią, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że poważny związek z kobietą oparty na zasadach uczciwości, wzajemnego szacunku i szczerości, jest w zasadzie niemożliwy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # TPakal 2015-03-26 09:00
Ja też jestem za uczciwy, źeby się związać z jaką babką. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-11-27 22:28
Stunning quest there. What happened after? Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-12-07 14:57
Hello! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing
very good success. If you know of any please share.
Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR888 2018-12-13 03:16
Today, while I was at work, my cousin stole my apple ipad
and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a
youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83
views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky casino live help 2018-12-24 00:17
Hey! I know this is kinda off topic however I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa?
My blog goes over a lot of the same topics as yours
and I think we could greatly benefit from each other.
If you might be interested feel free to shoot me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Wonderful blog by the way!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live poker coaching 2019-01-03 21:39
A fascinating discussion is definitely worth comment.
I believe that you ought to write more on this topic, it may not be a taboo matter but generally folks don't discuss these topics.
To the next! Best wishes!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino jobs 2019-01-07 10:55
Hi, i think that i noticed you visited my weblog so
i came to return the prefer?.I'm attempting to to find issues to enhance my web site!I guess its adequate to make use of
some of your ideas!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 2019-01-12 14:41
I don't know whether it's just me or if everybody else encountering problems with your website.
It appears as if some of the text on your posts are running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this
is happening to them as well? This might be a problem with
my browser because I've had this happen previously. Appreciate it
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-01-15 00:13
Hello, its good article regarding media print, we all be aware of media
is a great source of information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-01-31 15:56
I’m not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up!
I'll go ahead and bookmark your website to come
back later on. All the best
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 download 2019-02-07 10:12
All they want is your money, their idea is make themselves millionaires in the cost
your ignorance. There are some really good courses also
in market. In fact, it will significantly decrease all of
them with.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sic bo payout table 2019-02-09 14:16
Great beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how can i
subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal.

I had been a little bit acquainted of this your broadcast
provided bright clear concept
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 v.3 2019-02-19 00:09
Add to that the extra benefit that is offered with lot of casinos towards online men and women. Just think of everything you could do with
a five hundred, thousand or even ten thousand dollars!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-24 17:33
Attractive mugs with photos can be provided as goods.
When you're not in cosmetic treatments get a
swim the actual center's area. Wink at him discreetly,
send a flying kiss and throw him bewitching smiles.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega casino slots 2019-03-02 11:09
And it exactly where many writers, marketers and website owners go wrong.
All they want is your money, their idea is make themselves millionaires
in the cost your ignorance. Crucial to know the whole background.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2019-05-03 07:28
Paragraph writing is also a fun, if you be acquainted with after that you can write otherwise it
is complicated to write.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino kpi 2019-05-10 19:56
Live dealer casinos will offer you with an important
casino experience without to be able to leave dwelling.
For example, if a piece of equipment has a 90 percent payback, the pay back
is 90 cents of every dollar absorbed in.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m ntc33 2019-05-29 21:48
The body can vary from two paragraphs to a weebpage inn time-span. That way it is
still really going to come frokm the heart and because of you iin a roundabout way shape
or form! What may means by "content is the king"?

Feel free to visit my site :: m ntc33
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dnjjsFeasp 2020-04-07 16:26
difference between female and male viagra "shri"+"durga"+ generic +viagra apartment viagra generic is there a coffee that acts like viagra viagra trusted sites

new viagra white pill for men viagra problem viagra dosage female viagra lady ear viagra sample pack

https://viagrnetwork.com/# - viagra boner


http://www.klaaswijnbergcompany.com/2018/01/27/corrigeren-hondengedrag/aa-storm2/?unapproved=432343&moderation-hash=364b8eed59f58bc6f14d7eeadd4e63df#comment-432343
http://www.q8mazad.com/vb/showthread.php?p=1316614#post1316614
http://breaknews.fr/?p=5959&unapproved=954807&moderation-hash=bb088bed499a06a3f43af454603c6f2d#comment-954807
https://pipmegan.com/2015/02/on-tuesday.html?unapproved=860012&moderation-hash=2b73569dc2dbdb5834296e0ca61367d9#comment-860012
http://prediksibo.com/prediksi-bola-europe-league-2018-2019-2?unapproved=27862&moderation-hash=ef05841de54ca1245b620d4918af65af#comment-27862
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dxkdyFeasp 2020-04-09 08:57
quick small loans for bad credit quick small loans for bad credit quick loans quick loans dayton blvd quick loans review

quick loans online quick 200 dollar loans [url=http://tai landobzor.ru/ ]quick loan personal loans quick quick loans home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joteaFeasp 2020-04-10 03:20
quick cash loans incorp huntington park ca quick loans near me quick loan quick cash online loans quick 200 dollar loans

quick and easy personal loans online private lenders funding quick loans no collateral no up front fees no vredit checks [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans private lenders funding quick loans no collateral no up front fees no vredit checks quick cash loans broken arrow

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iphdfFeasp 2020-04-10 18:21
quick loans online quick credit loans quick loans quick lapp for sba loans faxless quick payday loans

quick cash loans roseburg or quick personal loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick loans near me bad credit loans quick approval

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ccfeoFeasp 2020-04-11 06:54
how to make extra money from home make money fast work from home how to make money with bitcoin make money online free

ways to make money at home money make [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money on instagram how to make quick money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pdeddFeasp 2020-04-11 21:25
how to make extra money from home make money from home work from home best ways to make money online how to make money

make money fast how much money can i make on social security [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money online for free best way to make money online

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ccjdfFeasp 2020-04-12 12:41
imgclick will easily make money sharing photos friends social free file upload how much money can you make on youtube work from home ways to make money fast hobbies that make money

how to make money blogging how does venmo make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money with bitcoin how did mark cuban make his money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qcjxoFeasp 2020-04-13 07:31
apps to make money best way to make money online make money best way to make money online best ways to make money

how do youtubers make money how did tom steyer make his money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money online from home how to make money with youtube

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ugpihFeasp 2020-04-14 08:23
how to make money as a kid how to make money on the side make money ways to make money at home how to make money without a job

how can i make money ways to make money from home make money money make where did nancy pelosi make her money

http://stupiddamncomputer.com/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-14 15:42
cbd gummies [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd hemp cbd hemp cbd cbd cream
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # roeipFeasp 2020-04-15 01:01
ways to make money on the side ways to make money on the side work from home make money online fast make money taking surveys

free ways to make money online make money online work from home how to make fast money online how does craigslist make money

https://domanrody.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xzocnFeasp 2020-04-15 17:42
how much money can you make on disability how do you make money on youtube make money how did jerry jones make his money how does venmo make money

woodworking ideas to make money how do youtubers make money work from home how to make money on youtube make extra money

https://mbertime.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kqkgtFeasp 2020-04-27 10:40
wien maßnahmen coronavirus coronavirus news ‌‌buy coronavirus wednesday deadliest day coronavirus who coronavirus accelerating

ariana grande coronavirus cash coronavirus ohio [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus treatment coronavirus stats floyd cardoz coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - ‌‌buy coronavirus


https://sinardepok.com/polresta-depok-cokok-5-calo-sim/comment-page-5/#comment-258608
http://bbs.wllcc.cn/home.php?mod=space&uid=621090
https://loopsautomation.com/the-best-strategy-to-re-write-my-essay-for-best-rated-g-utilize-a-specialized-editorrades/?unapproved=62960&moderation-hash=7de33b4cbda905e58c88df61bf586342#comment-62960
https://nickels-n-dimes.com/2011/09/28/zulily-sales-life-is-good-spanx-frecklebox-momagenda-more/?unapproved=457565&moderation-hash=78d74b7f43671508a5af62f98bff368f#comment-457565
https://irenealdridge.com/ia/2016/04/26/data-not-water-will-be-the-hottest-commodity-of-the-future/?unapproved=7260&moderation-hash=b0ddee3df5b61660957e342b648dee94#comment-7260
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uinfpFeasp 2020-05-02 04:54
make money on youtube ways to make money from home make money best way to make money how to start a blog and make money

ways to make money on the side how to make money on twitch [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online how did jeffrey epstein make his money make money now

https://make-money-blogs.com/# - make money


https://a11hotel.com/slider-post-type/?unapproved=17434&moderation-hash=d76a1a3b701290b7442aa0e497da28d2#comment-17434
http://bakieh.ir/sed-non-erat-porta-feugiat/?unapproved=306599&moderation-hash=7b16c62fdf9d7f830edc13e01ee84c39#comment-306599
https://www.neverplan.net/th/product-detail/606/poly-mailer-ldpe-17-25-cm.html
https://www.idigsports.com/index.php/component/k2/item/5015-rss-298962
https://inspecciongasnatural.com/como-mantener-una-instalacion-en-buen-estado?unapproved=21222&moderation-hash=74685bd75f8693066398f269ac43c9cf#comment-21222
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iqpmfmgor 2020-05-03 10:26
coronavirus definition coronavirus in dogs vaccine coronavirus test m.e.r.s coronavirus rhinovirus vs coronavirus

coronavirus genome coronavirus cats [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus in calves canine coronavirus vaccine buy coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - dog coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jczusFeasp 2020-05-03 14:26
how to make money on the internet how to make extra money free money online how to make quick money how to make money

ways to make money how does facebook make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] what is passive income walmart money transfer online how to make money online fast

https://make-money-blogs.com/# - make money online free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sfxrrFeasp 2020-05-04 08:55
make money online 2020 work at home companies online surveys for money how to make extra money from home how much money does pewdiepie make

how to make extra money from home how did jerry jones make his money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to make passive income legitimate work from home opportunities work from home opportunities

https://make-money-blogs.com/# - real work from home jobs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # khcbvugor 2020-05-04 11:53
human coronavirus 229e feline coronavirus vaccine the coronavirus how to treat coronavirus what is mers coronavirus

symptoms of coronavirus in cats coronavirus in infants [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] hku1 coronavirus coronavirus sars coronavirus cats

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vnkfoFeasp 2020-05-05 02:53
work from home opportunities how much money do youtubers make runescape money making work at home jobs legitimate arise work from home

runescape money making real work from home jobs [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] what is passive income arise work from home how to make money online

https://make-money-blogs.com/# - how to work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dhwebcgor 2020-05-05 16:01
coronavirus coronavirus symptoms in humans coronavirus canine coronavirus symptoms buy coronavirus

middle east respiratory syndrome coronavirus mers cov cat coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus in cattle coronavirus structure canine respiratory coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus treatment
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qthoxFeasp 2020-05-06 05:50
cialis buy cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qclkmFeasp 2020-05-06 23:37
cialis cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis cialis

https://wowcialisnow.com/# - online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # giqfxFeasp 2020-05-07 10:37
probiotics for weight loss john goodman weight loss apple cider vinegar for weight loss lemon and cucumber water for weight loss kelly clarkson weight loss

weight loss smoothie recipes shark tank weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plan ariel winter weight loss weight loss calculator

https://weight-loss-blogs.com/# - medical weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zkboaFeasp 2020-05-07 16:12
cheap cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mbrlwFeasp 2020-05-08 09:07
cialis 20mg

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cheap cialis

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # arlrhFeasp 2020-05-08 16:20
yoga for weight loss honey boo boo weight loss apple cider vinegar for weight loss lemon and cucumber water for weight loss protein shakes for weight loss

kirsten vangsness weight loss noom weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] intermittent fasting weight loss joaquin phoenix weight loss calorie calculator for weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tnsctFeasp 2020-05-09 03:13
generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis tadalafil

https://wowcialisnow.com/# - buy cialis online


http://www.google.jo/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://maps.google.sk/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.com.tw/url?sa=t&ct=tw/0-0&ei=NasCSLvGIYOC6wPrz4Uy&url=https://wowcialisnow.com/
http://images.google.tl/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://maps.google.tg/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ksvzqFeasp 2020-05-10 17:50
generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis online


http://maps.google.ht/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.com.mt/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.com.om/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.gr/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.cm/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vxvceFeasp 2020-05-10 19:04
before and after weight loss jorge garcia weight loss before and after weight loss unexplained weight loss keely shaye smith weight loss

melissa mccarthy weight loss melissa mccarthy weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] celine dion weight loss ashley graham weight loss fast weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss supplements
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mmejyFeasp 2020-05-11 16:09
cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis 20mg


https://www.google.com.gi/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://images.google.fm/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.com.tw/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.kz/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.az/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=13&ved=0CHEQFjAM&url=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vffenFeasp 2020-05-11 19:34
medical weight loss healthy recipes for weight loss medical weight loss rebel wilson weight loss loose skin after weight loss

gabourey sidibe weight loss before and after jorge garcia weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best diet for weight loss joe thomas weight loss fast weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - best weight loss diet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # svilwFeasp 2020-05-13 03:32
100mg viagra without a doctor prescription viagra treatment for the heart problems viagra viagra cheap fake viagra pills

problemas de tomar muvho viagra teva pharmaceuticals generic viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra viagra pills female pink viagra 100mg pills

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bcviuPex 2020-05-13 16:35
tadalafil prix en pharmacie buy tadalafil 20mg price generic tadalafil tadalafil 40 mg tadalafil canadian pharmacy

tadalafil 20 mg wirkungsdauer tadalafil 20 mg best price [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cheap tadalafil tadalafil 20mg tadalafil 40 mg

https://supertadalafil.com/ - tadalafil generic

tadalafil biogaran tadalafil side effects generic cialis tadalafil tadalafil vs viagra cialis-impuissa nce tadalafil

tadalafil 20 mg tadalafil 20 [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil purchase peptides tadalafil tadalafil generic cialis 20 mg

https://xtadalafilx.com/ - buy tadalafil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vyjgoFeasp 2020-05-13 22:30
viagra information maximum safe dose of viagra viagra is viagra over the counter viagra coupons printable

interactions for viagra can i take 100 mg of viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra female viagra too much viagra real cheap price

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vmjyrPex 2020-05-14 13:45
tadalafil generic usa tadalafil 20 mg wirkungsdauer generic cialis tadalafil generic tadalafil tadalafil liquid

tadalafil 10mg tadalafila 20mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg tadalafil generique tadalafil mylan

https://supertadalafil.com/ - cheap tadalafil

tadalafila generic cialis tadalafil best buys tadalafil generic buy tadalafil tablets tadalafil biogaran prix

cialis vs tadalafil generic tadalafil side effects [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil dosage buy cialis ebay find tadalafil tadalafil 20mg

https://xtadalafilx.com/ - cheap tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cdztkPex 2020-05-15 16:31
generic tadalafil tadalafil mylan generic cialis tadalafil tadalafil cost cvs cialis generic cialis tadalafil

tadalafil lilly 5mg prix tadalafil 5 mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil liquid tadalafil for women adcirca tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

tadalafil 20mg avis side effects for tadalafil tadalafil 20mg tadalafil generic usa tadalafil biogaran 20 mg prix

tadalafil reviews tadalafil 20 mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil cialis cialis generic tadalafil tadalafil 5mg

https://xtadalafilx.com/ - cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iacnxFeasp 2020-05-16 00:16
noom weight loss lose weight fast best weight loss supplements best weight loss plans weight loss foods

weight loss tips keto pills for weight loss adele weight loss celine dion weight loss lose weight fast for women

https://weight-loss-blogs.com - best weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ymsdnPex 2020-05-17 16:50
interactions for tadalafil buy tadalafil 20mg price generic cialis tadalafil tadalafil 5 mg tadalafil 20mg avis

tadalafil 5 mg interactions for tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil generic tadalafil prix en pharmacie tadalafil generic cialis 20 mg

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20 mg

tadalafil 10mg tadalafil vs sildenafil liquid tadalafil tadalafil 20 tadalafil 5mg

buy cialis ebay find tadalafil tadalafil canadian pharmacy [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil tadalafil 10mg tadalafil 5 mg

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kkgrqFeasp 2020-05-17 20:32
jorge garcia weight loss what is noom weight loss program weight loss shakes how to lose weight quickly andrea bocelli weight loss

celine dion weight loss weight loss supplements lose weight fast weight loss plan weight loss pills that work

https://weight-loss-blogs.com - adele weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oeevvPex 2020-05-18 22:04
tadalafil 20mg avis tadalafil generique tadalafil liquid tadalafil prix en pharmacie tadalafil 20mg avis

tadalafil cost cvs cialis generic tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil dosage tadalafil vs sildenafil tadalafil en ligne

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20 mg

tadalafil 5mg cialis vs tadalafil generic cialis tadalafil tadalafil pronunciation tadalafil powder

interactions for tadalafil tadalafil 20mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] buy tadalafil online tadalafil generic vs cialis tadalafil lilly

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bhdsePex 2020-05-19 15:01
granite testosterone foods that boost testosterone testosterone low testosterone icd 10 boost testosterone naturally

testosterone booster what produces testosterone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] what is testosterone testosterone supplements testosterone cream

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - best testosterone supplements for men
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ywathFeasp 2020-05-20 08:33
levitra com generic levitra online vardenafil levitra levitra for sale buy levitra

cialis 20mg viagra vs cialis levitra dosage levitra online buy levitra

https://drugstoreonliner.com/ - generic levitra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qxfkkPex 2020-05-20 17:12
foods that increase testosterone testostГ©rone what is testosterone male sex hormone testeron

testosterone side effects male hormones [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosteron low testosterone in men normal testosterone levels by age

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone replacement therapy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rnlswFeasp 2020-05-22 04:46
buy levitra online levitra for sale levitra coupon levitra online online levitra

generic levitra online levitra canada levitra 20mg cheap levitra levitra 20

https://drugstoreonliner.com/ - levitra com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kdezbPex 2020-05-22 14:48
testosterone test how to naturally increase testosterone testosterone supplements natural testosterone booster que es la testosterona

best testosterone boosters 2020 testosterone test [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone definition normal testosterone levels in men how to increase testosterone naturally

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone replacement therapy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pojxpPex 2020-05-23 17:32
testosterone cream for men que es la testosterona GP Test Prop 100 high testosterone in men testosterone supplements

testosterone injections for men testosterone cream for men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] Testocyp foods to boost testosterone testosterone is produced by

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone booster
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sudvcFeasp 2020-05-25 05:27
alternatives to viagra fuck her while on viagra viagra viagra working india viagra generic truth

hgh viagra for sale viagra and kids taking it [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra does viagra effect blood pressure gnc substitute for viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tsdamPex 2020-05-26 22:17
avast antivirus comodo antivirus https://xantivirusx.com/ - norton antivirus login xname dating pof dating site https://onlinedatingwow.com/ - free dating websites instant win sweepstakes reader's digest sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - slickdeals contests and sweepstakes forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # msdtkPex 2020-05-27 23:41
avast antivirus windefend windows defender antivirus service https://xantivirusx.com/ - eset antivirus dating naked christian dating for free https://onlinedatingwow.com/ - free senior dating sites without registering hgtv dream home 2020 sweepstakes diy sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - win vehicle sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jwnniPex 2020-05-29 20:29
antivirus protection panda antivirus https://xantivirusx.com/ - norton antivirus dating women over age 50 kfc dating sim https://onlinedatingwow.com/ - free dating sites sweepstakes fanatics hgtv sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - the balance sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd