Najnowsze felietony

piątek, 19 grudzień 2014 22:15

Zdrada; tak się mszczą kobiety

Napisał 

W rozmowach z kobietami (koleżankami, znajomymi) o zdradzie, trzeba bardzo uważnie słuchać, a nie bezmyślnie potakiwać byle zaplusować u Pani. Wnioski płynące z analizy tych wypowiedzi są wstrząsające, ale i zbawienne w dorosłym życiu, jeśli ktoś gotów jest zrezygnować ze swych dziecinnych przekonań o życiu i kobietach.

Logika mężczyzn nie zawsze sprawna; jak członek

Mężczyźni szczycą się logiką, którą przy obiekcie mającym dać im przyjemność wyłączają (chcenie ponad wszystko, ignorowanie wszelkich znaków że coś jest nie tak). Tak jest z kobietami, autami (10 letnie BMW diesel z niemiec od dziadka, przebieg 50 tysięcy), wszystkim co cieszy oko i dłoń; a później czarna rozpacz, gdy zamiast przyjemności jesteśmy chłostani problemami. Jeśli chcesz czegoś ponad wszystko, a nie jest to jedzenie, picie czy powietrze, zrób sobie tydzień przerwy, ochłoń; wtedy zobaczysz prawdę, a ona wyzwoli Cię od komornika i sądu.

Moralne, porządne kobiety nienawidzące zdrady, dla których miłość i rodzina są wszystkim, wiele mówiące o uczciwości i byciu razem aż do wspólnej śmierci (gdzie będą się trzymać za dłonie), a później wieczności w niebie (uwaga, żonaci z dłuższym stażem mogą dostać drgawek, przepraszam), mają jedno "ale". Gdy słyszę "ale", wiem że coś niezwykle ważnego zaraz usłyszę. Uwaga! Nie zdradzę nigdy, ALE jeśli on zdradzi mnie, od razu ruszam w tango z kolegą. Powiedzmy sobie szczerze - to można zrozumieć, to jest ludzkie. Mąż wtula się w biust koleżanki z pracy, więc żona może poskakać bez wyrzutów sumienia na hydrauliku. Ty mi dajesz w twarz, ja mogę Ci oddać; każdy uczciwy człowiek to zrozumie. ALE jeśli się głębiej nad tym wszystkim zastanowić, wnioski są więcej niż ponure.

Ponure wnioski


1. Kobieta zakłada że mąż może zdradzić, jest na to przygotowana moralnie i decyzyjnie, ma wszystko obmyślone i uporządkowane; będzie wierny, ja będę wierna; zdradzi, ja zdradzę. Życie! Umie dbać o swe interesy, nie zgadzając się na intercyzę czy własne mieszkanie męża (nalega by je sprzedać, oraz kupić wspólne gdzie jej wkład jest jedynie symboliczny, ale przy podziale rozwodowym zyskuje praktycznie całe), argumentując że gdy się zestarzeje, mąż może ją wyrzucić a ona nie znajdzie nikogo, z kim ułoży sobie życie. To także wydaje się niezwykle logiczne, normalne, prawda? ALE Jeśli mąż zakłada że dziecko może nie być jego (bo niby skąd ma mieć pewność?), prosi o testy DNA by nie płacić całe życie na cudze dziecko, owoc kłamstwa i zdrady (zamiast na swoje własne), mamy do czynienia z histerią, zarzutami że nie ufa - a jak nie ufa to nie kocha, bo miłość to podobno pełne zaufanie. Wtedy następuje szantaż; zrobisz testy, to Twoje walizki są za drzwiami a Ty dla mnie nie istniejesz, bo "bez miłości to wszystko nie ma sensu". Zagrożony rozstaniem facet przeprasza, kaja się i prosi o wybaczenie, co oczywiście będzie mu wypominane do końca życia. Jeśli jest uległy, dla przyjemności płynącej ze związku zapomina o temacie, spycha te pytania w głąb siebie i trzyma je tam dużym kosztem (czasami eksplodują mordem albo rakiem, gdy zamiast szczęścia są pretensje, rozpacz i wzajemna nienawiść). Jeśli jest odważną osobą, nie daje się zastraszać oderwaniem od tyłka i dziecinnymi szantażami (wiedząc że jeśli raz ulegniesz to już po Tobie), robi po cichu testy wierząc w maksymę "Kocham ale sprawdzam". Jeśli testy są ok, zapomina o sprawie, jeśli nie, odcina sądownie pasożyta od swego serca i portfela, dając szansę uczciwej kobiecie i własnym dzieciom.

Mamy tu więc do czynienie z dużą niesprawiedliwością, którą uważa się za normalną. Nic podobnego; niezależnie od płci nieuczciwość i egoizm powinien być tak samo nazywany i traktowany. Jeśli kobieta chce pełnego zaufania, musi je także dać; ale ze świecą szukać takiej Pani. Wszystko co jest budowane na nieuczciwości, wbrew temu co pokazują na filmach szczęścia dać nie może.


2. Co to jest zdrada? Złamanie zaufania, zerwanie umowy w której mężczyzna zobowiązuje się dać kobiecie szczęście. Niemal każda komedia romantyczna ma pod koniec scenę, gdzie facet zarzeka się że uszczęśliwi swą wybrankę. W końcu ulubione przysłowie Pań to: "łzy kobiety są porażką mężczyzny", więc Panie zgodnie z tymi "mądrościami" oczekują, że w jakiś nieznany nauce sposób mężczyzna da szczęście. Gdy podrążyć temat, coraz bardziej zdenerwowana Pani wytłumaczy, że szczęście to odpowiednie zachowanie faceta; ma być miły, czuły, kupować kwiaty, dbać o rodzinę, nigdy pierwszy nie dochodzić. Takie zachowanie ma sprawić, że w żyłach Pani zafurkotają endorfiny.

Te podejście oznacza, że moje zadowolenie i szczęście całkowicie zależy od innych ludzi, że ja nie mam na nie kompletnie wpływu. To oczywiście absolutna nieprawda; szczęście i nieszczęście, to tylko i wyłącznie nasza decyzja, czyli praca nad swymi wzorcami przeżywania, co bardzo dokładnie opisuję w mojej e książce "Stosunkowo dobry". Nie mogę dać szczęścia kobiecie, nie mam takich możliwości; mogę tylko jej obiecać dom, rodzinę, samochód i pewną pracę, które to dobra ziemskie Ona uważa za szczęście. Niewiele czasu minie, gdy okaże się że po spełnieniu tych pragnień szczęścia jak nie było - tak nie ma. Jak myślisz, kogo "uduchowiona" kobietka o to obwini? Brawo, zgadłeś! Ciebie, bo kogóż by innego? Podarowanie szczęścia kobiecie, to wynalazek znacznie donioślejszy niż perpetuum mobile. Największe umysły tego świata próbowały uczynić ten świat miejscem miłości, szczęścia i pokoju; Nie udało się. Jeśli Tobie się uda, daj znać; Nobla masz w kieszeni, a największe miejsce w historii w drugiej. Buddzie i Jezusowi transfer do zakutych łbów się nie udał; kto wie, może Tobie się powiedzie?

Mąż zdradził brakiem ekscytacji

Gdy znudzona mężatka poznaje młodzieńca w pracy, czuje przy nim miłe emocje, w magiczny sposób znika nuda. Mąż jest trywialny, skąpy, nie przynosi kwiatów i nie komplementuje; nie stara się już tak, jak piętnaście lat wcześniej. Obiecywał szczęście, ciągle chętny do pocałunków, rąk nie mógł oderwać od jędrnych ciała skarbów... Młodzieniec wprawdzie też nie daje kwiatów, ale gdy jego oczy płoną na widok mężatki w mini... ona cała promienieje, czuje się atrakcyjna, silna tą jedyną w swoim rodzaju kobiecą mocą. Wtedy wysnuwa logiczny wydawałoby się wniosek; mąż nie dał mi szczęścia, duszę się przy nim, a ten oto młody człowiek sprawia że jestem podekscytowana, chce mi się chcieć... ciągle może i chce. Twardy jak stal członek, piękniejszy dla więdnącej urody kobiety niż jesienne chabry.

Miał dać szczęście? Miau! Skoro szczęścia nie ma, znaczy że zdradził; nie fizycznie, ale duchowo, czyli znacznie mocniej. Mam więc prawo do zdrady. Jeśli chciałabym odejść, nie mogę gdyż dzieci, kredyt, mieszkanie... on mnie dusi, więzi! Oprócz prawa do zdrady, kobieta "logicznie" daje sobie prawo do zemsty za zniszczone życie. Przecież mogła mieć każdego! Miliardera, piosenkarza, słynnego pisarza! A co teraz ma? Syf. Wszystko przez męża, bo naiwna romantyczna poetka życia uwierzyła, że da jej szczęście. To aż się prosi o srogi odwet.

Zemsta nieszczęśliwej małżonki

Taki tok myślenia prezentuje wiele mężatek, które moi znajomi "poznają". I ja miałem podobną przyjemność kilka razy, czego się szczerze mówiąc wstydzę. Dlaczego mężatki są tak popularne w świecie seksu? Nie chodzi o o to, że mężatki nie łapią "na dziecko" jak zdesperowane singielki - chodzi o najważniejsze cztery rzeczy.

1. Kobieta która się mści seksem, jest jak zwierzę. Ona się nie kocha; ona się pieprzy, chcąc upokorzyć męża za brak szczęścia i emocji. By zwiększyć wagę zemsty, nie używa gumek (plus do atrakcyjności). Pisałem o tym wiele razy, ale napiszę jeszcze raz. Mężatka katoliczka, przyjmuje do ust wytrysk i ucieka; Gdzie? Szybko do męża, by go przywitać gorącym pocałunkiem. Gdy opowiadał mi to kolega, nie mogłem tego zrozumieć. Z czasem zrozumiałem; tak mszczą się kobiety. Mężczyzna da w mordę, kobieta podstępem, po cichu, dla własnej satysfakcji. Niech mąż całując, posmakuje spermy innego mężczyzny.
2. Niektórzy mężczyźni mają tak niską samoocenę, że czują się dobrze tylko wtedy gdy upolują cudzą żonę. Nie rozumieją że to nie oni polują, a są używani do zemsty. Są w istocie mobilnymi wibratorami, niczym więcej.

3. Istnieją mężczyźni, którzy się szybko zakochują, tracąc przy tym cały majątek i przypłacając to latami depresji. Romans z mężatką sprawia, że zakochanie przychodzi z dużo większym trudem. Kobieta która zdradza, okłamuje męża i samą siebie, zrobi to samo z każdym facetem. To bardzo mocny czynnik, broniący przed angażowaniem się uczuciowo w relacje. Często pomaga.
4. Małżonkowie, dla których bezpieczeństwo jest ważniejsze niż jakość seksu. Liczą że mężatka nie zaangażuje się, ograniczając swoją bytność w życiu mężczyzny do łoża.

Szowinizm! Seksizm! Rasizm!

Na moim forum, klubie dla inteligentnych samców (braciasamcy.pl), złożyłem Braciom Samcom do dyskusji wniosek o wyeliminowanie kobiet z naszego męskiego, forumowego relaksu. Założymy "rezerwat dla kobiet", by tym symbolicznym gestem powiedzieć; są miejsca gdzie Twoje piersi i gierki nie mają żadnego znaczenia. Póki co odebrałem tylko kilkanaście gróżb i wyzwisk. Co będzie dalej? Moi kumple i Bracia z całego świata, chcą mieć miejsce gdzie mogą pobyć w przyjaznym środowisku, pogadać o swoich pasjach, lękach, marzeniach i pragnieniach. I co z tego że jesteś ładna? Do nas nie masz wstępu, za żadną cenę.


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum.

------------------------------


Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 17957 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 grudzień 2014 22:31
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+3 # Paweł z Niemiec 2014-12-20 01:22
"(...)Moralne, porządne kobiety nienawidzące zdrady, dla których miłość i rodzina są wszystkim, wiele mówiące o uczciwości i byciu razem aż do wspólnej śmierci (gdzie będą się trzymać za dłonie), a później wieczności w niebie(...)"

Nie tylko wiele kobiet tak myśli, wielu mężczyzn ma podobnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # janko 2014-12-20 08:40
W tym właśnie miejscu powraca mój dawny pomysł. Skoro 20% mężczyzn może wychowywać nie swoje dzieci o tym nie wiedząć (oficjalnie 10% ale badanie oparte o krew), to może testy powinny być obowiązkowe?:) Niestety kobiety strasznie się oburzają, a niektóre próbują logiką, że to przecież droga sprawa jest. Myślę, że jak facet poszuka to znajdzie ośrodek do wykonania testów w innym kraju bez ceregieli prawnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-12-21 11:35
Testy są wysyłkowe chyba już nawet za tysiaka. Przy sprawie rozwodowej jak dziecko nie nasze, trzeba powtórzyć sądownie i ma się 6 miesięcy bodajże. Później tylko prokurator, albo bulisz na dziecko kolego do 18/21 roku życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Karol Michał 2015-01-07 14:59
Trochę mijasz się z prawdą...masz 6 miesięcy od narodzin dziecka do wniesienia sprawy o"zaprzeczenie ojcostwa". Później tylko prokurator może wnieść pozew o pozbycie się balastu;) Takie testy wysyłkowe też mogą zostać uznane przez sąd, wszystko zależy od sędziny/sędzieg o. Znam temat bo przechodziłem przez to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Wąsacz 2014-12-20 09:58
najlepszego... :-)
obejrzyjcie mimo sprzeciwu wobec słowa anioł...
klik:
https://www.youtube.com/watch?v=Hgyun8xiMX8

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Hgyun8xiMX8[/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-20 11:01
Świetnie wyrażony sposób kobiecego myślenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # ktoś 2014-12-20 15:56
rezerwa dla kobiet ? wyeliminowanie kobiet z meskiego grona ? i co jeszcze ??? no tak przecież kobieta to nie czlowiek... nie znam forum bracia samcy i mam je gdzieś, nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą, tutaj tez czuję się nieswojo, ale gdzie zostawić komentarz- jak masz parcie :), skoro na ecoego. pl nie mozna ?. Chętnie milczę, ale czasami czlowiek musi inaczej sie udusi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-12-21 11:33
Na ecoego można, trzeba się zalogować tylko, wszystko jest wyraźnie napisane. Tu można zostawić komcia, albo możesz wpaść do rezerwatu kobiet, miejsca gdzie trzymamy kobiety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-21 14:57
Cytuję Marek:
Na ecoego można, trzeba się zalogować tylko, wszystko jest wyraźnie napisane. Tu można zostawić komcia, albo możesz wpaść do rezerwatu kobiet, miejsca gdzie trzymamy kobiety.

dzieki za zaproszenie, dobrze jest być pod ochroną :) Mistrzu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # asiek 2014-12-22 14:37
# ktoś 2014-12-20 15:56
rezerwa dla kobiet ? wyeliminowanie kobiet z meskiego grona ? i co jeszcze ???

Moim skromnym zdaniem - forum bracia samcy jest miejscem dla mezczyzn tylko i wylacznie i takie niech bedzie, po co tam kobitki sie pchaja - faceci tez musza miec swoja przestrzen, a utworzenie rezerwatu dla kobiet na owym forum ( choc bardziej slowo izolatka by tu pasowala ) coz jesli zalogowane dziewczyny nie maja z tym problemu - ich sprawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-22 22:55
" Moim skromnym zdaniem - forum bracia samcy jest miejscem dla mezczyzn tylko i wylacznie i takie niech bedzie, po co tam kobitki sie pchaja - faceci tez musza miec swoja przestrzen...) " masz rację Asiek, mnie jest dobrze w wagoniku pt. ecoego.pl- to kopalnia :)( cisza i spokój )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ktoś 2014-12-22 22:57
Cytuję ktoś:
" Moim skromnym zdaniem - forum bracia samcy jest miejscem dla mezczyzn tylko i wylacznie i takie niech bedzie, po co tam kobitki sie pchaja - faceci tez musza miec swoja przestrzen...) " masz rację Asiek, mnie jest dobrze w wagoniku pt. ecoego.pl- to kopalnia :)( cisza i spokój )

https://www.youtube.com/watch?v=YLVwucag1tA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-22 22:59
spadam stąd (bo mnie Marek zaciulo :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ktoś 2014-12-20 16:01
po co w ogole publikować wiadomośc ,że jest takie samcze forum , przecież kobiety sa wścibskie i tak będą chcialy zajrzeć.Skoro ma byc tylko dla was to zachowajcie ta wiadomość dla siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bronek 2014-12-20 17:08
A co Ty bidulko taka sfrustrowana?

Zjedz sobie krwistego steka - dużo żelaza na "te dni".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-12-21 11:33
Cytuję ktoś:
po co w ogole publikować wiadomośc ,że jest takie samcze forum , przecież kobiety sa wścibskie i tak będą chcialy zajrzeć.Skoro ma byc tylko dla was to zachowajcie ta wiadomość dla siebie.


Po to żebyście mi zrobiły darmową reklamę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-21 15:11
Cytuję Marek:
Cytuję ktoś:
po co w ogole publikować wiadomośc ,że jest takie samcze forum , przecież kobiety sa wścibskie i tak będą chcialy zajrzeć.Skoro ma byc tylko dla was to zachowajcie ta wiadomość dla siebie.


Po to żebyście mi zrobiły darmową reklamę :)

heh,pracuję w środowisku gęsto- męskim daleko poza Polską,z dobrymi intencjami podszeptuję ; zerknij na samczeruno.pl, wąsaty Janku, pomóż sobie, nie masz kompa, wejdź do kafejki internetowej ...pomóż sobie ale nie bierz wszystkiego doslownie, nie zabijaj tej Kurwy, jak mawiasz na swoją żonę, pomóż sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Prawda! 2014-12-20 16:16
Dobre.
wszystkie kobiety zdradzają. kwestia czasu.
wszystkie bez wyjątku.nie atrakcyjne, przeciętne, średnio ładne i te ładne.
w miare wierne są tylko najładniejsze hb9 i hb10. oczywiście do czasu.
hb9i10 mają na tyle wysoką samoocenę że nie lecą ba byle frajera z bajerą.
nie potrzebują sie dowartościować sexem z jakimś lamusem. mają setki wzdychających i chętnych Panów.
takie laski z racji super urody szukają partnerów do długoletnich związków z odpowiednim zapleczem/portfelem/statusem.
takie hb10 do 30 roku życia mogą mieć około 3-4 partnerów seksualnych.
hb3,4,5 przeciętna laska troche tłuszczy tu i tam i jakiś kawałek cyca w wieku 23 lat MOŻE MIEĆ już od 20 do 30 partnerów seksualnych. (wiadomo otoczenie, środowisko też wpływa na przebieg)
jak kobieta sobie tłumaczy zdrade? najlepszy tekst jaki słyszałem po akcji ONS to:
"wiesz cała ta sytuacja uzmysłowiła mi jak bardzo kocham swojego faceta i jak mi na nim zależy. nie chce go stracić." więc Panowie mój fiut ma magiczne zdolności. przez swój wkład w życie kobiety przywraca jej miłość do swojego partnera. chcesz by Twoja kobieta znów Cie kochała? Daj znać ;) :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # pytający 2014-12-20 16:26
Skąd bierzecie te chętne, w związkach, zdradzającego kobiety? Takie coś by mi odpowiadało :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Prawda! 2014-12-20 16:54
ja przerobiłem tylko te w związkach partnerskich.
mężatki jeszcze nie miałem.
skąd?
one są wszędzie.
myśle że warto przerobić kilka takich sytuacji.
otwiera to oczy na to co jest mówione przez kobiety a co faktycznie jest robione.
osobiście też byłem zdradzany. mam piękne rogi jak u jelenia. dumnie nosze to poroże. wiedza zrodzona w bólu na całe życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # pytający 2014-12-20 17:19
Szczerze mówiąc odkąd przestało mi zależeć na poprawianiu poczucia wartości przez kobiety (powodzenie u nich, wybieranie mnie kiedyś poprawiało mi samopoczucia), nie mam ochoty nawet na związek. Po prostu bardzo dobrze mi samemu. Dodatkowo nie znam ani jednego żonatego faceta, który by był zadowolony. W najlepszym wypadku mówią, że związek dwojga ludzi nigdy nie jest prosty :) Za dużo widzę problemów, frustracji i komplikacji. Ochota całkowicie minęła :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Prawda! 2014-12-21 11:54
Podobnie u mnie. Swoje przeżyłem.
Nauka i wiedza jest.
Nie mam ochoty na żadne związki.
To przychodzi z czasem, wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2014-12-22 18:08
Podbijam Panowie. :-) Nie ma to jak wolność i niezależność (WiN :P )i bycie sobie samemu sterem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jake 2014-12-21 17:39
Ogolnie sie zgadzam, ze zdradzaja wszystkie, ale Twoje teorie sa raczej wyssane z palca. Poczytaj sobie ksiazke Masy o kobietach polskiej mafii. Oni takie HB10, lacznie z Miss Polski posuwali codziennie, wiekszosc jak zobaczyla faceta w skorze i Mercu S500 to sama sie nadziewala na fiuta.
I nie wiem skad te statystyki o 30 partnerach seksualnych przecietnej kobiety. Ja znam wiele "szarych mysz", ktore przez 30 wiosen nie widzialy fiuta na oczy, bo nikt sie nimi za bardzio nie intetesowal, a same sie do lozka nie pchaly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda! 2014-12-21 20:16
Jake potwierdzasz to co pisałem. Przeglądałem książke o której piszesz o kobietach mafii.
Gangster(status ) w furze z mercem (kasa)to dobra partia dla Pani.
Emocje wyzwanie.
Statystyki mam z życia.
Też znam takie kobiety.
Zwróć uwagę co pisałem drukowanymi literami i w nawiasie w poprzednim poście. Powinno przykuć to Twoją uwagę tak jak wzmianka o 30partnerach seksualnych.
Poza tym czytaj Marka:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # ktoś 2014-12-20 16:25
zagońcie kobiety do lepienia pierogów, do kuchni...powodz enia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Bronek 2014-12-20 17:17
No święta idą, nie macie wyjścia...

Do kuchni marsz i mniej jak pięćset pierogów to lepiej z tej kuchni nie wychodźcie... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ktoś 2014-12-21 15:17
Cytuję Bronek:
No święta idą, nie macie wyjścia...

Do kuchni marsz i mniej jak pięćset pierogów to lepiej z tej kuchni nie wychodźcie... :lol:
z cieplym pozdrowieniem dla Pana Bronka https://www.youtube.com/watch?v=Zj_1NqeLbS0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-12-21 16:00
Ja też w przedświąteczny m klimacie dla Brońcia :-) www.youtube.com/watch?v=3nsh1bLIp-o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bronek 2014-12-21 19:00
Trafiłaś w moje klimaty. Fajne, rytmiczne. Podoba mi się. :lol: Słucham każdego rodzaju muzyki. Może nawet puszczę teraz to na Sylwka...ludzie lubią nasze disco, ale się tego niepotrzebnie wstydzą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-22 16:58
Cytuję Bronek:
Trafiłaś w moje klimaty. Fajne, rytmiczne. Podoba mi się. :lol: Słucham każdego rodzaju muzyki. Może nawet puszczę teraz to na Sylwka...ludzie lubią nasze disco, ale się tego niepotrzebnie wstydzą...

coś dorzucę do repertuaru na Sylwka...może być ? www.youtube.com/watch?v=n5vmk7FBbiI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-21 20:07
Cytuję ester:
Ja też w przedświątecznym klimacie dla Brońcia :-) www.youtube.com/watch?v=3nsh1bLIp-o

pozytywna nuta jest najlepszą przyprawą,już zaczynam gre wstępną z ciastem na pierogi, pozdrawiam z przedsionka kuchni ;) www.youtube.com/watch?v=gt7mtdLha-c
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-21 21:06
.. no to ja z przedsionka sypialni; leżę i pachnę ;-)
...ze starym, Talmudowym pozdrowieniem:
www.youtube.com/watch?v=NyoTvgPn0rU
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-21 22:26
Cytuję ester:
.. no to ja z przedsionka sypialni; leżę i pachnę ;-)
...ze starym, Talmudowym pozdrowieniem:
www.youtube.com/watch?v=NyoTvgPn0rU

:-* ...Kosmos,zabio rę pod poduszkę www.youtube.com/watch?v=3Zqvt4ek0-M
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Bronek 2014-12-22 01:52
"The pała of love love" - śpiewał murzyn z pałą na sztorc zapinając Helenkę, wzorową matkę i żonę... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ktoś 2014-12-22 16:53
Cytuję Bronek:
"The pała of love love" - śpiewał murzyn z pałą na sztorc zapinając Helenkę, wzorową matkę i żonę... :-)

idiota
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 16:55
Kto? Murzyn? Toż to rasizm!!!! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ktoś 2014-12-25 15:12
Cytuję ktoś:
Cytuję Bronek:
No święta idą, nie macie wyjścia...

Do kuchni marsz i mniej jak pięćset pierogów to lepiej z tej kuchni nie wychodźcie... :lol:
z cieplym pozdrowieniem dla Pana Bronka https://www.youtube.com/watch?v=Zj_1NqeLbS0
:)) "życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni " Marek Aureliusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2014-12-20 18:59
„Zachłanna postawa wobec życia, nadużywanie wolności, utrata kontroli nad sobą, wszystko to jest charakterystycz ne dla kobiet, które umierają z tęsknoty za życiem znaczącym i pełnym treści." – cytat z książki Clarissy Pinakoli Estes (cytat wyczaiłem na jakimś forum) – książki nie czytałem, ale moim zdaniem ten fragment mówi wiele o charakterze kobiet, czynniku, który determinuje ich życie. Panie chcą być zawsze w centrum uwagi, chcą błyszczeć, posiadać wymarzone dobra, mieć wszędzie i w każdym wieku powodzenie u mężczyzn, być uwielbianymi i wiecznie adorowanymi. Te potrzeby wynikają z ich wiecznego nienasycenia, ciągłego zapotrzebowania na nowe bodźce. Jeżeli życie kobiety (w jej ocenie) jest szare, nic nie znaczące i bez „treści”, kobieta staje się zgorzkniała i brzydnie w oczach. Usycha. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej kobiety niszczy samotność. Wielu mężczyzn w samotności znajduje ukojenie i wyciszenie. Jeżeli jest z wyboru daje mężczyźnie możliwość samorozwoju i doskonalenia się. Nigdy w swoim życiu, Bracia, nie spotkałem kobiety, która z wyboru zdecydowałaby się na samotność. Dla nich samotność to śmierć. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Sylwia 2014-12-20 19:25
Cytuję TPakal:
„Zachłanna postawa wobec życia, nadużywanie wolności, utrata kontroli nad sobą, wszystko to jest charakterystyczne dla kobiet, które umierają z tęsknoty za życiem znaczącym i pełnym treści." – cytat z książki Clarissy Pinakoli Estes (cytat wyczaiłem na jakimś forum) – książki nie czytałem, ale moim zdaniem ten fragment mówi wiele o charakterze kobiet, czynniku, który determinuje ich życie. Panie chcą być zawsze w centrum uwagi, chcą błyszczeć, posiadać wymarzone dobra, mieć wszędzie i w każdym wieku powodzenie u mężczyzn, być uwielbianymi i wiecznie adorowanymi. Te potrzeby wynikają z ich wiecznego nienasycenia, ciągłego zapotrzebowania na nowe bodźce. Jeżeli życie kobiety (w jej ocenie) jest szare, nic nie znaczące i bez „treści”, kobieta staje się zgorzkniała i brzydnie w oczach. Usycha. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej kobiety niszczy samotność. Wielu mężczyzn w samotności znajduje ukojenie i wyciszenie. Jeżeli jest z wyboru daje mężczyźnie możliwość samorozwoju i doskonalenia się. Nigdy w swoim życiu, Bracia, nie spotkałem kobiety, która z wyboru zdecydowałaby się na samotność. Dla nich samotność to śmierć. T

Prawda TPakal kobiety w samotność = brak emocji, tylko jeszcze taka kwestia, co jesli kobieta potrafi znaleźć równowagę między emocjami a spokojem?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # TPakal 2014-12-20 19:03
Cytat „Twardy jak stal członek, piękniejszy dla więdnącej urody kobiety niż jesienne chabry”. Mareczku to już nie jest proza, to poezja. Pozdrawiam. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # TPakal 2014-12-20 19:51
Do Sylwii
Jeżeli kobieta zrównoważy emocje to przechodzi na wyższy poziom rozwoju. Wtedy taka Pani rezygnuje z zachowań, które są atrybutem niedojrzałych lasek, którym się wydaje, że zachowania rodem z książęcego dworu kręcą facetów. Pewnie wielu kręcą, ale na dłuższą metą są nie do zniesienia. Mnie u kobiet pociąga rozwaga, umiar i powściągliwość. Podnieca natomiast skąpy ubiór, ostra tapeta i wielkie cyce. :lol: Pozdrawiam. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Sylwia 2014-12-20 20:18
Cytuję TPakal:
Do Sylwii
Jeżeli kobieta zrównoważy emocje to przechodzi na wyższy poziom rozwoju. Wtedy taka Pani rezygnuje z zachowań, które są atrybutem niedojrzałych lasek, którym się wydaje, że zachowania rodem z książęcego dworu kręcą facetów. Pewnie wielu kręcą, ale na dłuższą metą są nie do zniesienia. Mnie u kobiet pociąga rozwaga, umiar i powściągliwość. Podnieca natomiast skąpy ubiór, ostra tapeta i wielkie cyce. :lol: Pozdrawiam. T

Czyli jest to możliwe? mało prawdopodobne, ale możliwe :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Żmija 2014-12-20 23:05
Nie rozumiem dlaczego napiętnujecie kobiety za zdradę!Przecież sami zdradzacie jak cholera! Wielu żonatych facetów szuka okazji do zdrady w różnych przybytkach,np na portalach randkowych. I również płodzą dzieci poza swoim związkiem. Więc skąd to ŚWIĘTE oburzenie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-21 09:25
..bo przez tysiąclecia mężczyźni zabawiali się z kochankami i był to "akceptowany" społecznie temat "tabu".Kobiecie nie można było powiedziec tego na głos i oskarżyć o zdradę./W najbardziej purytańskich społecznościach , ich kodeksie moralnym, był największy burdel.../
A dzisiaj się pozmieniało i nie wszytkim podoba się "babskie paplanie" w temacie.... :-)

I odpowiadając na Twoje pytanie: historycznie i genetycznie uwarunkowana: " święta " hi-hi-hi-pokryz ja .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Donek 2014-12-21 11:51
Z Waszej natury od dawnych czasów również dochodzi do dywersyfikacji potencjalnych dawców nasienia, w celu zapewnienia przetrwania potomstwu. Nie jest więc to jak piszesz dzisiejsze rozochocenie, jedynie nie obnosiłyście się z tym, póki nie poczułyście się wystarczające pewnie, przez co jego skala została obecnie ujawniona.
Nigdy nie byłyście solidarnymi cnotkami, także pretensje o hipokryzję, możesz zaadresować również pod swój adres :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-21 12:18
Pod moim adresem znajdziesz tylko rzeczy nazywane po imieniu, czy się to komuś podoba , czy nie...Kurwa jest kurwą, szmaciarz-szmac iarzem, a nie panem korzystającym z usług, bo mu żona nie daje...

Nie dam się ukrzyżować za "miliony" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 12:51
A według Ciebie, kiedy "nie wypada" zdradzać, przy nowej znajomości, aby nie zostać osądzonym epitetem? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-21 14:23
Jeśli należysz do społeczności, w której zdrada jest piętnowana i karana, nie będziesz postrzegał jej w kategorii towarzyskiego konwenasu/ nie wypada/, a twardych zasad , za których złamanie , możesz dostać czapę.
Osobiście wyznaję starą i sprawdzoną zasadę :"oko za oko....", co oznacza, tłumacząc na bardziej zrozumiały język: jak mnie zdradzisz - obetnę Ci fiuta... :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Donek 2014-12-21 15:37
Zdrada faceta, to największa porażka kobiety. Powinniśmy usiąść, porozmawiać i przemyśleć to co mogłabyś w sobie poprawić oraz zmienić, aby takie sytuacje nie powtarzały się codziennie. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2014-12-21 15:57
.. no co Ty, myślisz, że mam kolekcję w foramline pt:"membrum virile? :D

Porozmawiać możemy, ale zmienić w sobie nic nie zamierzam i nikomu nie pozwolę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 16:20
To dramat, stale by się powtarzał, jednak najgorsze byłoby gdybyś spotykając się ze mną i całując na powitanie, nie spytała się jak minął mi czas u kochanki. To byłoby takie nieczułe z Twojej strony i prowadziłby do wielu kłótni, które kończyłyby się w łóżku wraz z Twoimi koleżankami w ramach Twojego zadośćuczynieni a. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-12-21 18:39
Mnie, Madre de tutti capi Corleone, zdradzisz tylko raz 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 20:09
A więc to Ty jesteś szefową gangu obcinaczek penisów, nie sądziłem że istniejecie naprawdę, myślałem że to tylko legenda. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-21 21:13
Cechę odziedziczyłam po przodkiniach, po kądzieli. Mniej niż 15 minut w wzwodzie i ciach, po przysłowiowych " ptokach" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 21:57
Umiejętne prace ręczne również odziedziczyłaś? Bo jeśli nie, to zdecydowanie przeszedłbym w tryb samoobsługowy. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-21 22:10
Wszystkie zmysły angażuję w sprawę, jeśli jest warta "zachodu"... :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 22:54
Znając kobiece ciało wiem, że przyjemności można szukać na różne sposoby, nie ma nic ( bezpiecznego ) co odciąga Cię od satysfakcji poza typowym repertuarem? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # dzimi 2014-12-21 19:08
Cytuję ester:
... szmaciarz-szmaciarzem, a nie panem korzystającym z usług, bo mu żona nie daje...

\


A kim wg Ciebie jest żona która nie chce dawać mężowi? Facet po to m.in. żeni się żeby mieć seks w domu. W ciele faceta cały czas produkowane jest nasienie. Co ma z nim zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2014-12-21 19:35
Przecież JEDYNY pożytek jaki facet ma z kobiety to seks. Konia z rzędem temu kto wymieni mi chociaż jedną rzecz, którą mogę uzyskać od kobiety poza seksem. Z góry zaznaczam, że takie rzeczy jak: pranie, prasowanie i robienie żarcia się nie liczy, bo NIE ISTNIEJE kobieta, która zrobiłaby to dla faceta bez narzekania, więc to tylko kwestia czasu, aż zaczniesz mieć z tego więcej szkody niż pożytku. A jeśli zrobi Ci obiad bez słowa to Ty musisz zrobić za to coś innego, przeważnie trudniejszego, więc i tak wychodzisz na minus, bo przez ten czas sam mogłeś sobie ugotować. Dlatego to co się dzieje to już ludzkie pojęcie przechodzi. Nawet ten seks( jedyna rzecz, którą można otrzymać od kobiety) jest ukierunkowany głównie na satysfakcję jej samej. Tabletek nie weźmie, bo źle się czuje, a musi być sprawna, żeby móc leżeć i pachnieć. Męcz się z gumkami albo ryzykuj. No a jeśli już weźmie to wszystkie swoje humorki będzie tym tłumaczyć i wyżywać się na Tobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-12-21 19:48
Jest to pierwsze mądrze skonstruowane pytanie do mnie , od ponad dwuletniego "dyżuru"na Marka stronie.
Wyjaśnijmy sobe jedno, zanim podejmiemy dalszą rozmowę...Rozwi ej moją wątpliwość: w jakim stopniu / możesz podać procentowo/ mężczyzna liczy tylko na seks małżeński, a w jakim na życie u boku kobiety, którą wybrał - tak ogólnie, wg Ciebie? I określ staż małżeński/ niezwykle istotne/ : świeży żonkoś plus noworodek, kilka lat po ślubie , czy dłuższy , wieloletni związek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek! 2014-12-22 09:38
Mam trzech dobrych kolegów, każdy z nich będąc w relacji z kobietą absolutnie nie pozwala sobie na skoki w bok. Jak tworzysz relacje to musi być jedna z kluczowych zasad.

Geniusz, od kobiety możesz dostać tyle na platformie mentalnej ile nie jeden podczas długiej medytacji. Wystarczy ją nastroić. Sprowadzanie relacji do doopczenia jest nieporozumienie m :D Już kiedyś spierałem się z Markiem na temat różnicy w doznaniach podczas spółkowania z przypadkową niewiastą a z kimś, kto jest Ci bliski. Dla mnie są to doznania nieporównywalne na korzyść bliskości, Marek twierdził, że nie ma różnicy. Jeśli jest tak samo w Twoim wypadku to daj sobie zupełnie spokój z kobietami na dłuższą metę a skoncentru się na przelotnych związkach :) Dla każdego coś miłego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 10:44
Jasne, chyba wyrzutu kortyzolu z nadnerczy do osocza przez jej zmienne nastroje, narzekania, odpały, nagłe niespodziewane działania. Jakim cudem kobieta miałaby przyprawić mnie o coś, czego sam nie jestem w stanie wywołać, jeśli to ja jestem subiektywnym odbiorcą faktów, obrazów, scen, zachowań? Medytacja i pogłębianie transu to relaks, stan alfa, rozluźnienie, a kobieta działa przeważnie w drugą stronę. Nie sprowadzam relacji do doopczenia, ale nie mówię o jakichś mentalnych doznaniach tylko o wymiernych korzyściach jakie mógłbym odnieść z takowej relacji. Dla kobiety facet to bankomat sprzężony z dildo, ochroniarz osobisty, ozdoba, organizator czasu, zastrzyk z towarem, złota rączka, coraz częściej już nawet kucharz i sprzątaczka, a co on z tego ma?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 13:19
Qrwa no powiem Ci, że od jakiegoś czasu mam egzemplarz co się różni od reszty. Sprawa świeża więc obserwuję ;) Zostaję tu mocno bo jakbym potrzebował szybkiego dzwona w pysk to Marek jest na posterunku ;) Cholernie ważne jest stawianie czytalnych granic i pilnowanie porządku ;) Fajna zabawa muszę powiedzieć. Problem jest wtedy, gdy masz parcie na laskę a ona to czuje i ma Cię w dupie wywracając relację do góry nogami. Widmo zniknięcia musi nad nią wisieć dla dobra ogółu :D Nie będę wnikał w Twoje potrzeby, ja swoje znam i wiem, że nie jestem stworzony do monogamii a mam na tyle dużą już w tej chwili wiedzę, że bawię się w to dalej ale już bez dramatów, cięcia się, chlastania, picia, przeżywania i tego całego rozgadiaszu. Mam wartość i ona o tym wie. Wie też, że w każdej chwili zastąpić może ją inna. Rodzaj zniewolenia? Może, ale jak masz ramę i zasady, nie podchodzisz do niej z zamiarem wykorzystania to dzieją się cuda :) Normalnie cuda ogłaszają :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 13:28
Marek już ostrzy osełkę - tylko patrzeć jak wróci z płaczem i podkulonym ogonem ;) Może i tak będzie ale na razie idę w to ostrożnie ;) Zajebiście Chłopaki, że jesteście!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 13:37
Odważne wyznania na "udręczonej "stronie.. :D
Ode mnie :" niech Ci się darzy w domu i zagrodzie".
Tylko nie schrzań.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 15:57
Ciekawe czym ten egzemplarz różni się od pozostałych, skoro "widmo zniknięcia" i podejście tego rodzaju na nią działa. Wiesz jaki egzemplarz można nazwać różniącym się od pozostałych? Taki, który sam zniknąłby i zatarł się, kiedy tylko wyczuje u Ciebie tego rodzaju postawę. To co napisałeś zadziała doskonale na pierwszą lepszą kobietę z ulicy. Chyba, że nazywasz ją wyróżniającym się egzemplarzem z jakiegoś innego względu. Moje zdanie na ten temat jest takie. Liczy się zawsze ta chwila, która jest teraz i nieważne czym się dokarmiasz, a jaka jest ostatnia "teraźniejsza" chwila w Twoim życiu? Zaliczenie, zdobycie, związanie się z setką, tysiącem, dziesięcioma tysiącami samiczek w przyszłym "teraz" a niegdysiejszym "kiedyś" nie ma żadnego znaczenia. Wiesz co trzeba zrobić, by być szczęśliwym człowiekiem? Obojętnie, bo koniec końców będziemy wszyscy szczęśliwi tak samo, w takim stanie jak przed narodzinami. I to nie jest wcale fe, tylko mniam. Kompletna nicość to nieświadomość, brak jaźni, hormonów, ukierunkowania na zachowanie, instynktów, nie ma nic, nic, nic...Tylko nie mogę rozkminić dlaczego każdy czuje poprzez swoje ciało, dlaczego myślę akurat tą maszyną, w której jestem, widzę przez nią, dlaczego staje mi akurat mój chooy, a nie kogoś innego? To jest ciekawe, zupełnie tak jakbym był czymś umieszczonym akurat w tym ciele, a nie innym. Zastanawiające. Przecież mogłem się pojawić w czym innym. Tylko, że ja w reinkarnację, czakramy, kundalini i inne tego typu rzeczy kompletnie nie wierzę. Tak nie można sobie tego wyjaśniać, bo to celowanie na oślep, nie przekonuje mnie, wymyślił to człowiek, a człowiek ZAWSZE się myli, bo wszystko jest jego subiektywną interpretacją rzeczywistości. Na cokolwiek patrzysz nie widzisz tego takim jakim jest. Człowiek nazwał kuropatwę, kuropatwą i za chooya nie ma racji. Ot...zagadka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek! 2014-12-22 16:19
Nie wiem czy każdej z ulicy? O moich przemyśleniach na temat pewnych plusów jakie w niej widzę nie będę się wypowiadał. Wszystko zależy od skali porównania, jeden lubi w tyłek a drugi w usta;) Tak czy owak, moje dotychczasowe egzemplarze wcześniej czy później próbowały grywać ze mną co zawsze kończyło się fuckupem. 12 lat miałem żonę i ten czas wspominam bardzo mile, czułem się spełniony i zadowolony z życia. Mało tego, większość sukcesów odniosłem właśnie wtedy ;) Spieprzyło się, gdy odchowane zostały dzieci - nie mogłem utrzymywać faktu, że ja zabezpieczam zasoby a pani wali w chooja z młodymi byczkami :) Odprawiłem zatem, próbowała mi udowodnić, że nie mam racji, nie udało jej się. Dziś czuję coś co się nazywa współczuciem. Później była tragedia, bo facet po długoletnim związku nie potrafi nawet rozmawiać z kobietami a co dopiero przyciągać je do siebie ;) To był dramat i porażka - wtedy trafiłem na ecoego. Pierwszym stabilnym tematem była powiedzmy Zuza, która po roku została odprawiona ze względu na zmianę nastawienia do mojego Syna. Bez fajerwerków, bez awantur - trochę syndrom odstawienia zadziałał, ale podołałem z pomocą Samczegoruna i innych temacików, za co pięknie się kłaniam. Jeżeli oczekujesz od kobiety bezwzględnej, męskiej wierności i przywiązania to jesteś zgubiony - ja o tym wiem i jestem gotów stracić ją w każdej chwili. Nie wychodzę aż tak daleko jak Ty w swych rozważaniach czy mogłem być robakiem albo rośliną i czy nazywałbym się choojem. Tak, jestem konformistą i do poczucia szczęścia wystarczy mi uporządkowane życie osobiste i uciechy jakie życie odtwiera przed nami a ich kaliber jest jak dla mnie niewyczerpalny. Dzięki za ten głos, bardzo trzeźwy, przemyślany i wyważony. Właśnie na takie wpisy liczę, bo pozwalają na stoickie spojrzenie na pewne sprawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # dzimi 2014-12-22 22:26
Cytuję ester:
Jest to pierwsze mądrze skonstruowane pytanie do mnie , od ponad dwuletniego "dyżuru"na Marka stronie.
Wyjaśnijmy sobe jedno, zanim podejmiemy dalszą rozmowę...Rozwiej moją wątpliwość: w jakim stopniu / możesz podać procentowo/ mężczyzna liczy tylko na seks małżeński, a w jakim na życie u boku kobiety, którą wybrał - tak ogólnie, wg Ciebie? I określ staż małżeński/ niezwykle istotne/ : świeży żonkoś plus noworodek, kilka lat po ślubie , czy dłuższy , wieloletni związek?


Chyba żaden zdrowy na umyśle facet nie żeni się tylko dla seksu.
Nie wiem co może mieć z tym wspólnego staż małżeński. Brak seksu to brak seksu i tyle. Dla młodego męża i tego z dłuższym stażem. Skutek jest ten sam.

Więc jak nazwiesz taką niechętną żonę, jeśli jej męża nazwałaś szmaciarzem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-23 10:35
Jesteś dorosły więc znasz pojęcia: przyczyna i skutek.
Na stronach Marka, wśród wypowiedzi forumowiczów, znajdziesz temat omawiany wielokrotnie i nie głupio. Jedną z przyczyn, którą wałkowaliśmy tutaj, jest rozwój emocjonalno-sek sualny człowieka, wzorce środowiskowe, społeczno-kultu rowe.
Seks jest tematem tabu, wyrzuacany ze szkół , z rozmów w rodzinie, a jeśli się zdarzy, to w lakonicznych słowach :" tylko nie przynieś bachora do domu". Skutecznie wytłumiany zbiera swoje żniwo. Zdrowe seksualnie społeczeństwo, to wychowana bez pruderii i zahamowań młodzież - na początek. Ale kto ma ją wychować i gdzie, kto dzisiaj ładnie rozmawia o zbliżeniu i spełnieniu dwojga ludzi / nie myślę tylko o małżeństwie/, o odpowiedzialnoś ci za seksulane zbliżenia?
W efekcie seksualność sprowadza się do realizacji biologicznej i przekonani o tym ludzie , trwale uwarunkowani w dzieciństwie , nie rokują pomyślnie. Być może w Twojej rodzinie zadbano o Twój prawidłowy rozwój emocjonalno-sek sualny, ale co z tego, gdy na swojej drodze, być może, spotkałeś zaniedbaną pod tym względem kobietę.
Zwróć też uwagę w jakie wymagania i zasady , "ubrana "jest kobieta, jaka powinna być, jak się zachowywać, jakie powinna mieć libido itd. Marek słusznie zauważa, że idelizowanie kobiety, w zderzeniu z rzeczywistością może okazać się wielkim zawodem....bo wciska nam się kity o idealnym pożyciu, macierzyństwie, ojcostwie ładnie narysowanym w poradniku / prawie się zerzygałam od nadmiaru słodkości/ , a okazuje się, że naprawdę nie mamy zielonego pojęcia jak żyć, jak tworzyć rodzinę, jak radzić sobie z problemami, jesteśmy zupełnie nieprzygotowani do roli, którą przed nami się stawia. Jasne , że można o tym przeczytać, ale zanim to zrobimy, cały szkodliwy" system "odciśnie na nas piętno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-23 10:36
Edukacja i wychowanie w kulturze seksualnej, dialog, wsparcie, to moje postulaty celem rozwiązania problemu.
Gdzie rozwiesić transparent: na najbliższym kościele, synagodze, budynku Ministerstwa czy przed główną siedzibą PIS-u ?

ps. Co do nazewnictwa, przy którym się upierasz... nie jestem wolna od stereotypów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2014-12-23 10:51
Może jako moderator robię "offtopa", ale ja bym tak nie demonizował tego PiS-u ester, owszem są to mocno pobożni socjaliści trzymający sztame z czarną mafią i nie zagłosowałbym na nich, bo jednak jestem całym sercem za opcją wolnego rynku wolnym, ale lista ich zasług w porówaniu do Przestępczej Organizacji (PO) jest jednak nieporównywalni e większa.

PiS Mianowicie:

- zlikwidował podatek od spadków i darowizn
- zmniejszył podatek dochodowy od osób fizycznych
- obniżył o ponad polowe składkę rentową, dzięki czemu wzrosły pensje
- podniósł znacząco najniższą płacę (co akurat nie do końca popieram)
- w ramach funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności rząd PIS uzyskał 67,3 mld euro na lata 2007 – 2013.
- wprowadził w ramach polityki prorodzinnej nieznane w Polsce a powszechne w Europie Zachodniej odpisy od podatku na każde dziecko - wydłużył urlopy macierzyńskie
- wprowadził też tzw. „becikowe”, czyli zapomogę z tytułu urodzenia dziecka
- na dożywianie dzieci przeznaczył 500 mln zł rocznie.
- zainicjował politykę bezpieczeństwa energetycznego przez poszukiwanie niezależnych źródeł energii w kraju i zagranicą
- sprzeciwiał sie budowie gazociągu północnego z Niemiec do Rosji
- zainicjował budowę „gazoportu”.
- wprowadził mechanizmy konkurencji w telefonii komórkowej (spadły o prawie połowę ceny dostępu do internetu i ceny usług telefonicznych) c.d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2014-12-23 10:52
ponadto:

-stworzył Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciw praktykom monopolistyczny m.
- powołał Centralne Biuro Antykorupcyjne -wprowadził sady 24-godzinne (zlikwidowane przez rząd Donalda Tuska)
- powołał Krajową Szkołę Sędziów i Prokuratorów. Po dwóch latach rządów PiS przestępczość kryminalna spadla o 18 proc. -dokonał likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych
- powołał nowe służby specjalne
- rozpoczął restrukturyzacj e polskich sił zbrojnych
- skutecznie zablokował (przynajmniej do czasu) ustawę o prywatyzacji Lasów Państwowych

O wzroście gospodarczym już nie będe pisał, dodam tylko że PKB w czasie rządów PIS-u przyrastał rocznie o ponad 6%.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-23 10:58
Szanowny Moderatorze, proszę wrócić do pracy we właściwym miejscu.
Jesteś ostatnią osobą , z którą chciałabym się dzisiaj "pokłócić" :lol: ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-23 11:00
Ale czyż nie mam racji? To są fakty, a nie kolejna propaganda sukcesu! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-12-23 11:06
Ale nijak się ma do tematu, który został gdzieś, tam zapoczątkowany.
Wiesz, że nie dam się wciągnąć w polityczno-part yjne mżonki :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-23 11:10
Po części ma, ale ok uciekam do siebie terroryzować dalej braci samców i siostry samice. :-) Moderatorowi nie przystoi robić offtopów :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Batory 2014-12-23 11:56
Cytuję ester:
Edukacja i wychowanie w kulturze seksualnej, dialog, wsparcie, to moje postulaty celem rozwiązania problemu.
Gdzie rozwiesić transparent: na najbliższym kościele, synagodze, budynku Ministerstwa czy przed główną siedzibą PIS-u ?

ps. Co do nazewnictwa, przy którym się upierasz... nie jestem wolna od stereotypów.Edukacja jest ważna, ale jak wyjaśnisz wielokrotnie wałkowany przez Marka schemat, w którym pojawia się chętna kobieta, która przed ślubem może po kilka razy, a po już nie koniecznie, a dzieciak jeden i drugi, to tylko 2 krótkie epizody po ślubie.
Nie jest to spójne z tym co piszesz. Ekscytacja partnerem znika, obsadza się go w pewnych rolach, które ma spełniać, seks w najlepszym wypadku jest reglamentowany, bo przecież nie trzeba się już starać ( frajer podpisał papier, przyłapany na zdradzie traci wszystko ).
Gdybym ja znalazł się w takiej sytuacji, co zostało już wykluczone jako możliwość, to po tygodniu braku możliwej do spełnienia na różne sposoby potrzeby prawdziwej bliskości, wyjeżdżałbym do innego miasta zaliczać jedną po drugiej, w imię zrozumienia i szacunku do niechęci ze strony mojej żony. Również ulegam stereotypom, mógłbym być szmaciarzem, ale i człowiekiem bardziej szczęśliwym.
Aha i dla równowagi, w przypadku posiadania dzieciaków, gdybym ja nawalał z seksem przez tydzień, nie miałbym pretensji, że moja kobieta się szmaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-23 14:14
Możemy tak odbijać piłeczkę po wsze czasy...Czym wytłumaczysz fakt, że mężczyzna sprawnie prowdzi grę wstępną / niezbędną większości kobiet/ przed ślubem , a po nim , dochodzi w 10 minut/ relacja kobiet/ ? Przed ślubem potrafi włączyć pralkę , przygotować kolację itd, a potem traci te umiejętności? Naprawdę uważasz , że o tym warto ciągle pisać?
A może jednak edukacja od podstaw o wzajemnym zrozumieniu dla płci, potrzebach, szukaniu kompromisu, bez wzajemnych pretensji i idiotycznych usprwiedliwień dla niezaspokojonyc h potrzeb?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-23 14:15
Wśród zapomnianych archiwalnych zapisków , znalazłam literata z Wrocławia:

U narodzin dnia
ostry alarm budzika
przerywa za krótki sen.
Trzeba
dzieci do szkoły
malucha do żłobka
śniadanie
i przeciążoną komunikacją
na ośmiogodzinny etat.
Gospodyni domowa
pomoc lekcyjna dzieciom
na drugim etacie.
Wyczerpana
ostatnia się kładzie
z mężowską pretensją
zamiast dobranocki.
Zabrakło czasu
na miłość.

Tadeusz Stachowski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Batory 2014-12-23 16:08
10 minut powiadasz? Ja już słyszałem, że 4 minuty to maks, a więcej to wymysł przemysłu porno. Wyedukowane, świadome swojej seksualności kobiety będą żałowały ślubnej decyzji, z powodu braku satysfakcji.
Śmiesznie byłoby jakby okazało się za kilkanaście lat, że kobiety będą brały intercyzę na sprawność seksualną swojego partnera lub hurtowo unieważniać małżeństwa, oraz rozdawać między sobą broszury z poradami typu: "Co zrobić i jak karmić swojego faceta, aby był użyteczny chociaż przez kilka minut... " lub też zostawiać anonse z ofertą sponsoringu, dla jurnych jednostek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # dzimi 2014-12-23 12:13
Cytuję ester:

...Być może w Twojej rodzinie zadbano o Twój prawidłowy rozwój emocjonalno-seksualny, ale co z tego, gdy na swojej drodze, być może, spotkałeś zaniedbaną pod tym względem kobietę...

Mówię ogólnie o facetach, bo nie jest to jednostkowy problem. Nie wywnętrzam się w internecie. W rozmowach z kumplami, we wpisach na forum bardzo często przewija się takie info. Nie jest fair że po ślubie, urodzeniu dziecka panie skupiają się tylko na sobie. Jest to jak Marek opisywał kobiecy egoizm, potrzebny do przedłużenia gatunku. Dlatego cała ta monogamia to głupota. Małżeństwo wymyślono po to by były warunki do wychowania małego człowieczka. Reszta to ściema. Bardzo rzadko zdarzają się szczęśliwe związki.
Oczywiście, że natura tak nas stworzyła, że facet chce właściwie cały czas. Chyba to można porównać do chcicy jaką mają kobiety podczas owulacji. Wyobraź sobie jakbyś się czuła mając non stop owulację :)
Naiwni myślą, że tak kobiety mają potrzeby takie jak oni.

W kiepski systemie edukacyjnym nie ma miejsca na przedstawienie dzieciakom jak tworzyć relacje, rodzinę itp. Prawdą jest, że żyjemy w matriksie na temat związków i relacji między kobietą a facetem. Takie strony jak te, edukują ludzi i oby tak było dalej.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-23 14:20
Owulacja przez 30 dni w miesiącu?
Odpowiedz sobie sam Dzimi :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-12-21 11:29
Ja nie piętnuję, ale zauważ że owocem zdrady kobiety często jest dziecko, które mąż wychowuje jak swoje - a co później jak sprawa się wyda? Facet jest za stary na swoje własne, pieniędzy nie ma, kobieta odchodzi, mężczyzna zniszczony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gin 2014-12-21 09:18
W odpowiedzi na wczesniejszy post zacytuje Ala Bunde'go ''tato dlaczego mezczyzni zdradzaja kobiety? PRZEZ KOBIETY SYNU!'' hahahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Żmija 2014-12-21 11:19
Marek napisał kiedyś, że mężatka, która zdradza jest szmatą. To samo można powiedzieć o mężczyźnie - nieprawda-ż ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-12-21 11:31
Jeśli tak kiedyś napisałem, to zdanie zmieniłem. Na tym polega inteligencja, że zmieniamy swe zdanie w oparciu o nowe idee. Taka Pani zdradza przede wszystkim siebie i tylko siebie - nienawidzi siebie, nie rozumie siebie, i tak jej często zostanie do śmierci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2014-12-21 13:45
Ciekawy temat Państwo poruszyliście. Według mnie ostatnie stulecie (mam na myśli wiek XX) jest wielkim frontem przemian obyczajowych. Także w kwestii seksu. Obecnie istnieje antykoncepcja, naprawdę skuteczna. To pozwala kobietom czerpać przyjemność z seksu bez surowych konsekwencji społecznych, tj. ostracyzmu otoczenia w przypadku urodzenia nieślubnego dziecka. Jeszcze sto lat temu kobiety były mocno narażone na takie niebezpieczeńst wa. Teraz jest inaczej. Panie mogą czerpać pełnymi garściami przyjemność i radość z seksu. I dobrze, tak powinno być. Obie płcie mają teraz prawie równe szanse, prawie bo istnieją pewne obyczajowe ograniczenia dla kobiet. Ja osobiście jestem za jeszcze większą swobodą obyczajów. Sam zadbam o antykoncepcję i o to, aby kobieta miała wielką przyjemność z seksu, nigdy nie byłem w tej materii egoistą. Która z Pań piszących na portalu jest ciekawa, aby to sprawdzić, gotów jestem wymienić się stosownymi danymi. Od razu chcę uprzedzić, że mam urodę Quasimodo z dodatkiem Frankensteina i Freddy’ego Krugera :lol: :-) . Jednak ta zmiana obyczajów, która w mojej ocenie daje o wiele większe korzyści kobietom, może nieść również pewne (w naszej współczesnej ocenie) groźne konsekwencje. Głównie to wzrastająca ilość rozwodów, wzrastająca ilość tzw. singli oraz związków nieformalnych, coraz większe konflikty w rodzinach. W mojej ocenie przez najbliższe dekady to zjawisko będzie się pogłębiało i nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić. Wobec tego uważam, że kobiety nie powinny od mężczyzn wymagać tego co było wymagane w wieku XIX i wcześniej, czyli wierności mimo szlabanu na seks, konieczności ich utrzymywania mimo istniejących we współczesnym społeczeństwie parytetów w życiu zawodowym. Jak równość to równość. Pozdro Samczą Brać i Samiczą Mniejszość :-) . T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-21 14:41
Zatem, potrzeby zaspokojenia seksualnego poza łożem małżeńskim , nazwijmy niewinnym skokiem w bok. Wywalając przy tym konwenanse i wymagania wobec pań rodem z XIX wieku. Jak równość to równość:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # pytający 2014-12-21 14:50
Dla mnie jest w tym drugie dno. Jasne, wolność i pochodne może prowadzić do rozmowju ale jak wszystkie społeczności są na tym samym poziomie. Nasza cywilizacja jest w kłopotach. Imigrant może zdominowac rozwinięte kraje w ramach wymiany kultur i tolerancji. Rozbijane rodziny nie obronią nas przed tym. "Wolni" ludzie również. Wolność jest dla dojrzałych i odpowiedzialnyc h, a nie dla uposledzonych, opóźnionych w rozwoju dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Żmija 2014-12-21 17:44
Ja jestem ciekawa, ale "od razu chcę uprzedzić" że jestem odrażająca, okrutna i zła. Pękasz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Żmija 2014-12-21 17:45
To było do TPakal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bronek 2014-12-21 14:10
Kiedyś robiłem wszystko pod moją Panią i jej rodzinkę, lecz parę spraw się posypało. I ona kiedyś mi mówi, że byłem dobrze się zapowiadający, ja dodałem, że frajer - ale wpadła we wściekłość...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donek 2014-12-21 14:17
Nawet konkurs Miss World, przez kobietę zostanie zamieniony w konkurs ględzenia i paplania.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17159140,Rewolucja_w_konkursie_Miss_World__Kandydatki_nie_wystapia.html#Cuk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Bronek 2014-12-21 14:18
Także Panowie, ustawiając wszystko pod swoje "kochające niunie" stajecie się powoli ostrymi frajerami...Wsz ystko róbcie tylko dla siebie i dla własnego rozwoju!!!

Zero poświęceń dla tych kruchych istotek :lol:

Jak chcą niech się dostosują, jak nie to komu innemu niec th świecą dupną kartą przetargową :-)

Tak jak Marek napisał, sex jest tani jak barszcz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Widmo Geniusza 2014-12-21 20:09
Seks byłby jeszcze tańszy, gdyby mężczyźni nie przyjmowali postawy pod tytułem:"Jestem gotów ofiarować Ci wszystko moja rozpieszczona księżniczko". Kobiety skrupulatnie badają ile mogą uzyskać i są świadome sytuacji społecznej. Skoro utrzymuje się je w przekonaniu, że należy im się przystojny miliarder, wyświetlając im 50 twarzy Graya na ekranach to one będą starały się tę wizję przenieść na rzeczywistość. Kiedyś zerknąłem w pociągu do tej lektury, bo czytała ją pasażerka, a po przeczytaniu fragmentu skonstatowałem, że tego świata nie można uchronić przed upadkiem. Nie wiem czy wiecie, ale nawet studentki szukające sponsorów robią się wybredne co do wyglądu i liczą w duchu, że ich klient to będzie przystojny biznesmen po trzydziestce, który się zakocha i wezmą ślub. Skoro dochodzi już do tego, że kobiety świadczące usługi seksualne za pieniądze zaczynają wybrzydzać to coś jest nie halo. Prawda jest taka, że gdybyśmy nie potrzebowali od kobiet seksu to większość z nich miesiąca by nie przetrwała i same przyszłyby nadstawić się za kawałek czerstwego chleba z najtańszym serem żółtym. A tak to z utrzymania tatusia przechodzi na utrzymanie faceta i od nadmiaru dobrobytu, przesłodzenia i zapatrzenia w przedmioty materialne staje się zblazowana i nieobecna, patrząca przekrwionymi, wybałuszonymi oczkami w przestrzeń i wypatrująca tęsknie swojego ideału, który notabene również nie dałby jej szczęścia, bo jej mózg by się do niego przyzwyczaił. Większość społeczeństwa, a zwłaszcza kobiet jest nieszczęśliwa i zdolna tylko do chwilowych, coraz słabszych wyrzutów chemikaliów do krwi na zakupach, podczas gdy wp*rdol od dresów to proces przyjemny, orzeźwiający i wprowadzający innowację do życia, więc wystarczyłoby po niego sięgnąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # jake 2014-12-22 17:24
Panowie, bez spiny. To fakt, wspolczesne kobiety maja nasrane w glowach, ale przewaznie te 18-26 lat, bo wtedy osiagaja apogeum popytu.Te co ladniejsze szukaja wtedy tylko bogatych przystojniakow.
Z wiekiem jednak normalnieja, wiekszosc takich ksiezniczek budzi sie z reka w nocniku kolo 30tki, bo takich Grayow to starczy jednej na tysiac, reszta musi sie obejsc zwyklym Kowalskim. Facet z natury jest samotnym wojownikiem, natomiast dla kobiety samotnosc to smierc za zycia. Biora wiec wszystko co sie nawinie, czasem az zal patrzec z kim sie calkiem fajne laski zadaja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-21 20:19
Dobra panowie, ja lecę do miasta, bo wpierdol od dresów sam się nie dostanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2014-12-21 20:21
Żmijko
Nie pękam, jestem przecież Orkiem, a Orkowie nie pękają. Według opisu jesteś w moim typie. Lubię okrucieństwo u kobiet, szczególnie tych ubranych w długie czarne lateksowe buty na obcasie. ;-) Dla Ciebie założę taką śmieszną lateksową maskę z suwakiem błyskawicznym na usta. :lol: Oczywiście pod kolor butów. Zło jest rzeczą względną, co dla jednych jest złe, dla drugich może być dobre. Poza tym jest podniecające. Co do mnie to zdradzę Ci sekret, mam twarz i sposób bycia Shreka, pachnę zresztą tak samo jak on. Sorry, że długo nie odpisywałem, ale musiałem nakarmić troje moich nieślubnych, nieletnich i podobnych do mnie z wyglądu dzieci. Pozdrawiam. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Pawelec 2014-12-21 20:33
Pomysłowość i przebiegłość naszych drogich Pań nie zna granic. Wszak nadciąga wielkimi krokami czas uniesień i zbliżeń, ślę poniższy tekst ku przestrodze :) Pozdrawiam serdecznie Samczą Brać i życzę Wam na ten okres świąteczno noworoczny dużo dobrej zabawy, ale co najważniejsze - sporo czujności, bo jeden zły krok i Hades wita.

http://www.wprost.pl/ar/485886/Zlapani-na-dziecko/?pg=0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TPakal 2014-12-21 22:33
do Pawelec
Dobry artykuł, życiowy i przerażający. Stanowi poważną przestrogę dla facetów. Poraża bezwzględność kobiet i ich wyrachowanie. Wszystkie chwyty dozwolone aby przedłużyć gatunek. Ja również przyłączam się do życzeń dla Samczej Braci. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek$ 2014-12-22 03:51
Tpakal
Gdyby chodziło o przedłużenie gatunku to temat byłby prosty i powiem Ci ze byłbym w stanie sobie w takiej sytuacji i umotywować całość . Byłaby to swego rodzaju misja i wówczas kobieta świadomie rozumiałaby proces nie robiąc Ci problemów i jazd jako jednemu z elementów tegoż. Niestety jest to element wyłącznie zaspokojenia jednej z jej potrzeb a ponieważ natura wymaga od niej bezwzglednosci to przy maksymalnie złej konfiguracji możesz zostać sprowadzony do roli dawcy nasienia i bankomatu. Dlatego tez dziecko jest często narzędziem dla matki a kiedy ta zorientuję się, że potrzeba minęła staje się ono zbędne i robi jako np narzędzie do wywoływania poczucia winy, sterowania, nacisku, transferu zasobów. Wiem to na własnym przykładzie bo sam wychowuje Syna, który od pół roku nie kontaktował się z matką w żaden sposób mając 14 lat. To ze on unika, to pół biedy ale ze ona noc nie inicjuje jest chyba zastanawiające? Na szczęście ja mam te temat opracowany i żyje nam się dobrze. Nawet ostatnia dziewczyna, o której wspominałem odnosi się do niego więcej niż serdecznie. Być może to gra, ale jeśli nawet to jeśli ona nie ustanie (a dotyczy to wszystkich sfer) to zamierzam przestać to analizować. Może się wkręcam ale póki co panuje nad sytuacją mentalnie, wiec czasem będę Was potrzebował bracia Samce do przesunięcia mną ;) Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pytający 2014-12-22 07:09
Śmieszna sprawa. Kobiety wyganialiśmy, a tu proszę ... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 09:39
pytający, jak to do mnie powyżej, to upraszams się o nie banowanie, bo czasem celna piącha między oczy daje dużo trzeźwego spojrzenia na świat ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # TPakal 2014-12-22 10:32
Do Ryśka
To co napisałeś plus to co zawiera artykuł zapodany przez Pawelca, daje podstawę do uznania, że częstym motywem postępowania Pań jest pewna forma „ustawienia się w życiu”. Boję się myśleć, że jest to zimna kalkulacja typu: „jebnę jelenia na dzieciaka, to przynajmniej będzie mi płacił alimenty, a może się też ze mną ożeni, to dopiero poczuje on smak związku ze mną”. Gdzie tu jest miejsce na uczucie, miłość, szacunek dla drugiej osoby i uszanowanie jego zdania. Słyszałem, że młode kobiety w UK postępują w podobny sposób, wykorzystując m.in również system opieki socjalnej. Jednym zdaniem doszło do komercjalizacji stosunków międzyludzkich i postępującej degeneracji uczuć wyższych u kobiet. :sad: Pozdro. T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek! 2014-12-22 13:23
No więc właśnie. Życie to ciągły proces, ludzie ewoluujją, zmieniają się. Jeśli jesteś na tyle słaby w sensie zasobów (to nic złego!!!), że boisz się utraty np kawalerki to nie pakuj się w relacje z kobietami. Wydaje mi się, że kluczem jest samorozwój w każdej dziedzinie a później tylko obserwacja i odcinanie kuponów. Zgadzam się z Tobą całokowicie bo jest masa kobiet nastawionych na wykorzystanie innych. Ja jestem frajer bo ciągle wierzę, że nie wszyscy ludzie są tacy. Bycie "złym" wynika ze słabości i strachu a te segmenty kobiet, które są "dostępne" dla każdego to taki rodzaj płaszczek z rozbieganymi oczyma, pędzących po autostradzie bez celu i rozglądających się na boki czy ktoś nie sprzeda kopa ;) Trzeba się izolować od takich ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 12:14
A ja mam pytanie do ester - moja droga, czy Ty jesteś obecna na braciasamcy.pl?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-22 13:03
Ponownie mistyka wzywanego imienia leje się po ekranie jak atłas:) Życzliwi mi donieśli, że wzywasz je nadaremno i bezpodstawnie.
Ale konkretne pytanie - konkretna odpowiedź: nie zamierzałam i nie zamierzam zaszczycić własną osobą tego kłótliwego i jarmarcznego zakątka. I jeśli już przypiąłeś mi łatkę forumowego mieszacza, wyjdę na przeciw Twoim oczekiwaniom : brakuje w tym spędzie... / wpisz moje ulubione słowo :lol: / faceta , który w końcu podejmie decyzję, jak na prawdziwego samca przystało.

Z wyrazami bożonarodzeniwe j miłości :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 13:36
Przepraszam uprzejmie, ale czy (nie ubliżając) to nie jest prawda o Tobie? Uważasz, że moje oskrażenia o częste sianie fermentu i prowokacyjne wypowiedzi są bezpodstawne?

Swoją drogą, szybko się te wieści rozchodzą, niby internet, a wszyscy się znają jak łyse konie. Ciekawe...Ja dojdę do tego kto i jak. Spokojnie. Czasu mam duzo.

Aha, na koniec dodam jeszcze że jeśli mówimy o samcu czy też samcach alfa, to przede wszystkim myśli nasze powinny wędrować w kierunku mojej skromnej osoby!!! :-)

Świąt nie obchodzę, dlatego moge Cię słońce Ty moje, co najwyżej pozdrowić. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 13:40
A braciasamcy.pl to (obok dws.org.pl) najlepsza strona w całym polskim necie!!! I basta!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 13:50
Cieszę się Vincent , że byłam bodźcem ku Twej przemianie :lol:
I skoro już się wiele nauczyłeś , zrób porządek i nie zmuszaj mnie do wtargnięcia i przejęcia terenu "wroga".
...no to Chanuka z Tobą :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 13:54
..aaa "sianie fermentu" = niewygodna prawda !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 13:56
Wiesz co, nikt Cię oczywiście nie zmusza. I tak jakbyś wtargęła, to jako stojący na straży obywatelskiej przywoitości i praworządności, człowiek z żelaznymi zasadami, dałbym Tobie góra dzień życia na tym forum. A potem wiadomo...

Nie od dzisiaj wiadomo że lubisz prowokować i podjudzać. W sumie to jakiś Twój znak charakterystycz ny. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 14:11
Czyli mam rozumieć , że w szeregach braci macie więcej takich prawdomównych "podjudzaczy" i nie bardzo wiesz jak sobie poradzić, skoro pofatygowałeś się do mnie?

Prowokacja, mój mały, to najlepszy bodziec do zamian : albo się podnosisz, albo matka natura robi wielkie sprzątanie...
Ale trzymam za Ciebie kciuki moderatorze, mimo wszystko :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-12-22 14:11
* zmian
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2014-12-22 14:20
Nie. Już na forum Cię szukałem i zastanawiałem się czy nie podszywasz się pod jakiś męski nick,bo Cię trochę już znam i wiem że takie słowne zaczepki są bardzo w Twoim stylu, a o samo podszywanie się podejrzerwam od dłuższego czasu The_Mana.

A początki jak wszyscy wiemy bywają trudne. Ale myślę że brać forumowa powoli się przyzwyczaja do stopniowo wprowadzanego coraz ostrzejszego bata nad sobą. Problem w tym że ludzkość jest tak skonstruowana, że przeważająca jej większość musi go nad sobą. Niemniej dziękuje za te trzymane kciuki. Wczoraj, przy aferze z ankietą, przekonałem się jakim cięzkim kawałkiem chleba może być "moderatorowanie".

I masz rację co do jednego - najgorsze, co może trafić w życiu człowieka, to chęć przypodobania się wszystkim, bycie zwyczajnie miłym i intelektualna nijakość. Zawsze lepiej wzbudzać jakieś, nawet skrajne emocje. Zresztą kiedyś sama pisałaś coś o tym gdzie wyekspediowałab yś wszystkie "rozmydlone cioty". :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-22 14:49
Wszystkim nie dogodzimy, a ja wychodzę z założenia, że lepiej jest się oburzać niż nudzić :D
Twarde zasady lubię, ale swobodę wypowiedzi cenię ponad wszystko i jak słusznie zauważyłeś , nie zależy mi na aprobacie ogółu. Na szlakach "pod prąd" - nie bywa lekko... :-)
Co do wspomnianej przez Ciebie osoby...Nie czytałam wypowiedzi i nie mogę zająć żadnego stanowiska. Ale "batem" nie zmienisz człowieka , bardziej rzeczową rozmową i argumentami. Wiem , tutaj rozmijamy się w poglądach :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 14:59
Cytuję ester:
i jak słusznie zauważyłeś , nie zależy mi na aprobacie ogółu. Na szlakach "pod prąd" - nie bywa lekko... :-)


Taka postawa wśród płci pieknej na tej planecie spotykana jest niezmiernie, niezmiernie rzadko, zważywszy choćby tylko na samą społeczną naturę kobiet. Marek już wielokrotnie pisał jak to Panie nie lubią się wychylać z tłumu. I w tym wypadku obydwoje możemy sobie podać ręce. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 15:53
Mam nadzieję, że właśnie z tego powodu mnie jeszcze nie wywalił /nie przykładaj zbyt dużej wagi do stereotypów; znam kobiety , które przejechałyby walcem, by osiągnąć zamierzony cel i wcale po cichu/.
Powodem, dla którego zostałam u Marka i "sieję zamęt", jest prowokacyjny ton arykułów, skądinąd bardzo mi bliski :lol: Tylko w ten sposób można zmusić ludzi do refleksji, na łamach forum, czy felietonu.

Co do nas... :-) Argumenty są najlepszą drogą do osiągnięcia kompromisu...Ob serwując scenę geopolityczną, zauważam miałkość i bezradność systemów. Wprawdzie nie zmieniłam zdania, ale dałeś mi kiedyś do myślenia:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 16:11
Cytuję ester:
Co do nas... :-) Argumenty są najlepszą drogą do osiągnięcia kompromisu...Obserwując scenę geopolityczną, zauważam miałkość i bezradność systemów. Wprawdzie nie zmieniłam zdania, ale dałeś mi kiedyś do myślenia:)


Doskonale zdaje sobie z tego sprawę dziewczyno. Takie było moje szczytne zamierzenie i je osiągnąłem, czyli odniosłem swój mały sukces.

A scena polityczna...do brze wiemy jak jest. Degeneracja, demoralizacja i upadek. Można by o tym napisać całe książki.

Ja zostane na (wszystkich) stronkach Marka już na zawsze (nawet jak nie komentuje felietonów miesiącami), albo dopóty dopóki ktoś kto żyje schematem/szabl onem i zawsze jak w telewizji/kości ele przykażą, w przypływie szału wywołanego dysonansem poznawczym przypuści z zemsty jakiś spamerski, bądź hakerski atak na jego strony. Odpukać, oby tak nigdy się nie stało, choć wczoraj forum było pod zmasowanym atakiem botów :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-22 16:55
Czyli co, mam się tam zalogować, żeby był spokój i porządek? :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Sylwia 2014-12-22 16:57
Cytuję ester:
Czyli co, mam się tam zalogować, żeby był spokój i porządek? :D :D

Uwielbiam Cię ESTERko :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-12-22 17:04
:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 17:00
Cytuję ester:
Czyli co, mam się tam zalogować, żeby był spokój i porządek? :D :D


Teraz jest podobno wolność. Więc można wszystko. Także wedle uznania. Chociaż spokój względny już jest. Wszyscy (prawie) siedzą grzecznie. :-) Tylko te boty...ale to wina systemu, bo jest w nim dziura.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-12-22 17:20
Wiesz, Vincencik, dobrze , że grzeczna nie będę i jak mam przypieprzyć prawdą po jądrach, to żeby się waliło....Żadna anatema czy ban mnie nie zatrzyma.
Ponad to, mam sentyment do "samczegoruna"i słów:"nie zostawiaj mnie Esterko" :-)
Jeśli wam się znudzi towarzystwo "wzajemnegowcho dzeniadodupy", w imię pięknej i burzliwej przyjaźni, zawsze możesz na mnie liczyć. Od Ciebie przyjmę zaproszenie-zaw sze 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-22 17:28
Niegrzeczna możesz być, to nawet dobrze że jest taka laska z jajami, większymi od niejednego pizdusia i pantofla jakiego spotkałem na swojej drodze co się przejmuje jak kobieta kaszlnie.

Cały ambaras polega na tym, żeby przy tej swojej (naszej) zadziorności i niegrzeczności zachowywać kulturę wypowiedzi i nie obrzucać się cuchnącym błockiem. Myślę, że słowo klasa będzie tutaj najwłaściwsze.

A i jeszcze jedno sprostowanie - my, Panowie nie wchodzimy sobie bynajmniej w odbyt bez wazeliny jak Kisielewski Michnikowi w latach 80-tych. To nie wizaz.pl!!! :o

Ale skoro deklarujesz, że ode mnie zaproszenie przyjmiesz zawsze, to nie zdiw się jak pewnego dnia zapukam do Ciebie 8) 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Żmija 2014-12-22 15:00
Kochani Bracia Samcy!
Czytając felietony oraz książki Marka, a także Wasze komentarze uświadomiłam sobie jak bardzo my kobiety jesteśmy dla Was ważne i jak bardzo nas potrzebujecie (nie tylko do seksu).Mimo, że mam pewne doświadczenie życiowe to tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, że tak bardzo nas kochacie. I nie ma w tym żadnej ironii - wręcz przeciwnie. Cieszę się, że nas doceniacie i dziękuję Wam za to. Przyczyną problemów damsko-męskich jest wzajemne niezrozumienie potrzeb.Felieto ny Marka oraz komentarze do nich powinno czytać więcej kobiet i wyciągać właściwe wnioski i refleksje. Bo te Wasze zgryźliwe opinie o kobietach to nic innego jak głośny krzyk rozpaczy wołający o pomoc. Marek chce nas stąd wyrzucić, ale chyba nie zdaje sobie sprawy ile dobrego może zrobić nasza tu obecność. Moja wypowiedź jest naprawdę szczera. Pozdrawiam Was miło. :-) :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Widmo Geniusza 2014-12-22 16:21
Mów za siebie, ja was nie potrzebuję i mam na was totalną, definitywną wyrypkę. O co zakład? Możesz mi podsunąć cały harem, 20 modelek z żurnala, aktorek, miss świata, gotowych podstawić mi się natychmiast pod chooya i Cię tylko wyśmieję, bo w ogóle nie zrobi to na mnie wrażenia. Jest to już dla mnie trywialne, nudne i niczym mnie nie może zaskoczyć. Nie tylko na płaszczyźnie seksualnej, ale emocjonalnej również. Co najfajniejsze, jestem z tym szczęśliwy i zadowolony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2014-12-22 16:29
Kolego taką odpowiedzią tylko nieświadomie potwierdziłeś, że Pani ma Cię na emocjonalnej smyczy i utwierdziłeś ją w przekonaniu że "jest akcja-jest reakcja". Gdybyś naprawde kobiet nie potrzebował i miał na nie totalną jaki deklarujesz "wyrypkę", nie reagowałbyś w taki sposób, tylko zamiast zaczynać się odgryzać, przeszedłbyś nad tym wpisem łagodnie do porządku dziennego, zachowując spokój ducha i wewnętrzną harmonię. Nie tędy droga. Ktoś kto coś naprawdę odczuwa nie ma potrzeby tak silnie tego akcentować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 16:47
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Teoria na temat tego domniemanego mechanizmu, została obalona już dawno i jest bardzo przestarzała. Już lata się z tym spotykam. Odpisując mogłem być powodowany nieskończoną ilością innych pobudek. Pani został wrypany minus- też jednakowoż reakcja. Twoja odpowiedź? Pośrednia reakcja. Po co w ogóle było komentować, mój komentarz if you don't care? Usunięcie pań z forum braciasamcy. Nie reakcja? Bitch please. W tym przypadku powodowała mną chęć pokazania pozostałym, że MOŻNA mieć wyrąbane, ku pokrzepieniu waszych serc. Post jest faktem i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2014-12-22 16:53
Gwoli wyjaśnienia - usunięcie Pań z forum nie stało "jeszcze" faktem.Być może że zostanie im wydzielona specjalna strefa. Skąd wiesz że ja "don't care"? Komentuje po prostu to co widzę z pozycji zdystansowanej. Tyle. Mamy w takim inną definicję wyrąbania.
Poza tym smarujesz tutaj tyle postów "rozwalających" kobiety na czynniki, a tu taka dość przyziemna reakcja. Zaintrygowało mnie to zwyczajnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 16:51
Btw... Już lata gryzmolę na różnych forach, sądzisz, że pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją i nie wiem, że ludziskom wydaje się, że jak natychmiast wybuchnę w odpowiedzi na coś to oni pomyślą: trafiłem kulą w przesmyk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2014-12-22 16:57
Ok. Nie będę więcej dyskutował, bo też wiem że będziesz za moment wytaczał ciężkie działa do obrony swojego stanowiska. Ja się odcinam, ale swoje wiem. Napiszę tylko jedno - zdradza Cię nawet nie tyle sam fakt skomentowania wypowiedzi jakieś forumowej, przypadkowej lolitki tylko emocjonalny i napastliwy ton Twojej wypowiedzi.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2014-12-22 17:22
Spokojnie, toż to ton mający czysto żartobliwy charakter. Wprawdzie zdarza się, że posługuję się takim agresywnym tonem na poważnie, ale ma to miejsce wówczas, gdy ktoś wygłosi jakieś niesprawiedliwe , bądź krzywdzące twierdzenie. W poście owej pani znalazłoby się kilka rzeczy, które mnie zirytowały, a nie na tej płaszczyźnie czuję się emocjonalnie dotknięty. Mogę śmiało podzielić się co mi się konkretnie nie spodobało i dotknęło mnie personalnie. Po pierwsze implikowanie innym (co jest kłamstwem), że my tak strasznie potrzebujemy kobiet uznałem za stary Goebbelsowski mechanizm i próbę manipulacji umysłami obecnych tutaj facetów. Jednakowoż każdy stara się przekazać jakąś prawdę, przestroić sposób myślenia drugiej strony na swoją korzyść. Korzystne dla kobiety będzie wmawianie innym(facetom), że jej potrzebują, bo sama ich potrzebuje. To wcale nie jest nieskuteczne, bo wiele osób tkwi w niewolnictwie kobiecych kłamstw, a tutaj mięliśmy kolejną próbę wpojenia takiego właśnie kłamstwa. Od tej strony poczułem rzeczywiście ukłucie, bo wiem, że nie jest to prawdą, a zatem moja wypowiedź była poniekąd podsycona emocjami, ale zapewniam, że zgodna z faktami. Nie dajcie sobie wmówić, że potrzebujecie kobiet bardziej niż one was. Nawet formata na kompie nie zrobiłyby bez was.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Żmija 2014-12-22 21:01
Do geniusza widmo:[quote name="Widmo
Spytam nieśmiało: Wolisz chłopców?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 16:26
Żmija, i co zamierzasz z tym zrobić? Czy choć część poletka, które Ty uprawiasz stanie się lepsze, bardziej żyzne od reszty? Na razie wyczuwam rodzaj triumfu z powodu traumy samców - jak jestem w błędzie to wyprowadź mnie z tego ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 16:32
Aha, a tak poza tym to co on o was pisze to prawda, serio, zupełnie obiektywnie to stwierdzam i stety/niestety trzeba skonstatować, że to wy kobiety jesteście nieszczęśliwe, ponieważ jesteście tak głęboko wcementowane w przywiązanie do dóbr, które mogą dać wam tylko chwilowy zastrzyk satysfakcji i długie chwile trudnego do określenia nieszczęścia zmixowanego ze zblazowaniem, że nie sądzę, by większości z was dało się w jakikolwiek sposób pomóc, bo jesteś żywym przykładem, że jak się kobiecie podsunie prawdę prosto pod nos to ona nie jest w stanie jej przetworzyć na płaszczyźnie logicznej. Powie: "tak masz rację" a potem zrobi swoje. Uwierz mi, że jak widzę do czego sprowadza się życie kobiet to jestem wdzięczny za bycie facetem, bo gdybym był kobietą to decydentem byłyby zawsze chwilowe, niekontrolowane impulsy emocjonalne, nie byłbym w stanie niczego zrozumieć, uszczęśliwić siebie i najpewniej podążałbym za starą, tandetną wizją znalezienia "tego jedynego" podporządkowują c temu całe swoje życie, przez co strywializowałb ym je i uschematyzował nie rozumiejąc do końca co jest nie tak. W moim życiu zdarzyłyby się wówczas trzy wielkie zastrzyki chemii: zakochanie, ślub, dziecko, a reszta byłaby do niczego. Ponadto musiałbym jak Ty ciągle przekonywać facetów, jak bardzo "nas kobiet" potrzebują i robić tym samym za Goebbelsa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # Żmija 2014-12-22 22:06
Do geniusza widmo

Jeśli kobieta powie "tak masz rację", a potem zrobi swoje to świadczy o jej inteligencji głupiutki chłopczyku (delikatnie mówiąc).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Sylwia 2014-12-22 22:43
Cytuję Żmija:
Do geniusza widmo

Jeśli kobieta powie "tak masz rację", a potem zrobi swoje to świadczy o jej inteligencji głupiutki chłopczyku (delikatnie mówiąc).

Jeśli kobieta powie "tak masz rację" a potem zrobi swoje to świadczy o jej braku szacunku dla rozmówcy, ignorancji i jest prymitywne. Słowo inteligencja pasuje tu najmniej, zamieniłabym je raczej na niewiarygodność :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Żmija 2014-12-23 12:30
Cytuję Sylwia:
Cytuję Żmija:
Do geniusza widmo

Jeśli kobieta powie "tak masz rację", a potem zrobi swoje to świadczy o jej inteligencji głupiutki chłopczyku (delikatnie mówiąc).

Jeśli kobieta powie "tak masz rację" a potem zrobi swoje to świadczy o jej braku szacunku dla rozmówcy, ignorancji i jest prymitywne. Słowo inteligencja pasuje tu najmniej, zamieniłabym je raczej na niewiarygodność:)

Sylwia, nie zrozumiałaś mnie:
Mężczyzna ma wysokie ego i lubi mieć rację. Więc co robi mądra kobieta? Postępuje tak żeby nie nadwerężać ego swojego faceta i zrobić tak żeby było po jego myśli, ale po swojemu. Czasami lepiej udać głupszą dla świętego spokoju. Lubię, żeby mój facet czuł się męski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Batory 2014-12-23 12:35
Znajdź sobie lepszego faceta, bo ten Cię ogranicza, no chyba że lubisz się dowartościowywa ć przy mniej ogarniętym partnerze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2014-12-23 12:44
Cytuję Żmija:
Cytuję Sylwia:
Cytuję Żmija:
Do geniusza widmo

Jeśli kobieta powie "tak masz rację", a potem zrobi swoje to świadczy o jej inteligencji głupiutki chłopczyku (delikatnie mówiąc).

Jeśli kobieta powie "tak masz rację" a potem zrobi swoje to świadczy o jej braku szacunku dla rozmówcy, ignorancji i jest prymitywne. Słowo inteligencja pasuje tu najmniej, zamieniłabym je raczej na niewiarygodność:)

Sylwia, nie zrozumiałaś mnie:
Mężczyzna ma wysokie ego i lubi mieć rację. Więc co robi mądra kobieta? Postępuje tak żeby nie nadwerężać ego swojego faceta i zrobić tak żeby było po jego myśli, ale po swojemu. Czasami lepiej udać głupszą dla świętego spokoju. Lubię, żeby mój facet czuł się męski.

Sorry żmijko, ale bardzo dobrze zrozumiałam;)dl a mnie takie postepowanie nie jest oznaką mądrej kobiety tylko zwykłego matactwa. Uważasz że takie działanie występuje z zdrowym związku? A gdzie miejsce na fundamenty takie jak szczerość i uczciwość?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Żmija 2014-12-22 20:55
Do geniusza widmo:Cytuję Widmo Geniusza:
Mów za siebie, ja was nie potrzebuję i mam na was totalną, definitywną wyrypkę. O co zakład? Możesz mi podsunąć cały harem, 20 modelek z żurnala, aktorek, miss świata, gotowych podstawić mi się natychmiast pod chooya i Cię tylko wyśmieję, bo w ogóle nie zrobi to na mnie wrażenia. Jest to już dla mnie trywialne, nudne i niczym mnie nie może zaskoczyć. Nie tylko na płaszczyźnie seksualnej, ale emocjonalnej również. Co najfajniejsze, jestem z tym szczęśliwy i zadowolony.


Spytam nieśmiało: Wolisz chłopców?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Widmo Geniusza 2014-12-22 23:34
Trywialne ad personam. Nawet nie będę udzielał odpowiedzi na pytania, bo jesteś nudna. Te same manewry w dyskusji stosują wszystkie przeciętne kobiety. Widziałem to już 1000 razy. Niczego ciekawego z dyskusji z Tobą nie wyniosę, ani żadnej odkrywczej rzeczy w twych wpisach nie znajdę. Po wejściu na dowolne babskie forum zobaczy się setki dokładnie takich tekstów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 16:16
W ogóle panowie to jest sprawa. Kto mi pomoże ułożyć piosenkę o tym, jak kobiety bezpodstawnie przypisują atrakcyjnym lecz tępym facetom inteligencję? I jak ich iq jest przeceniane przez kobiety średnio powiedzmy o 20- 30 punktów? Tak wynika z moich obserwacji. Właściwie im większa atrakcyjność fizyczna faceta tym bardziej kobieta bezpodstawnie zawyża w swoich wyobrażeniach jego możliwości umysłowe, a potem imputuje to innym, śmiało wygłasza, a potem racjonalizuje. I tak facet o inteligencji przeciętnej będzie w oczach kobiety "inteligentny" i "elokwetny", a każde zdanie wypowiedziane przez niego będzie więcej warte niż to samo zdanie wypowiedziane przez faceta mniej atrakcyjnego. Jeśli jest zaś przystojny i ma iq powiedzmy ze 120 to kobieta będzie robić z niego kogoś na poziomie mensy i przekraczająceg o próg genialności. Nie żebym tak ściśle trzymał się tych testów i w nie wierzył, ale chcę na tej podstawie tylko coś zobrazować. To jak układa ktoś ze mną ten utwór czy nie? Będzie to arcydzieło, które zapisze się w historii świata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-12-22 16:38
Podobasz mi się chłopaku! :D Ja sam to kiedyś rozkminiałem - nazywałem ten temat "niezawodnym radarem" albo jak ludzie "konbiecym nosem". Powtarzalność i schemat - czyli pierwszy wybijał zęby, drugi wybijał zęby, trzeci wybijał zęby = wszyscy faceci to chooje :D Jak się dobrze zastanowisz to zajwisko działa też w drugą stronę. Zapytaj przeciętnego gościa, czy wolałby się związać z grubą kucharą czy super klaczą o długich nogach? Jak ocenisz ineteligencję takiego gościa? To są standardy - życie składa się z emocji i u nas i u nich, tyle tylko, że tam jest to dramatem bo konstrukcja myślowa jest tak zbudowana, że wszystko trwa maks 15 minut. Pani może Cię kochać a za chwilę pojachać z afroamerykanine m ;) analnie motywując to w dowolny sposób, po czym nagle odczuje nieprzepartą chęć utulenia Cię w niedoli! Jak to ktoś tu pisał, że walił mężatkę a ta mu powiedziała, że puszcza się z nim bo wtedy docenia męża :D :D :D No taka jest kontrukcja układu myślowego i co z tym zrobisz? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2014-12-22 21:20
Nie muszę nawet specjalnie z tym nic zrobić, bo jest mi dobrze tak jak jest. Nauczyłem się już dawno, że człowieka nie da się zmusić do zaangażowania emocjonalnego, zatrzymać na siłę i zaakceptowałem ten fakt, a to przynosi niewypowiedzian ą ulgę. Najgorsze dla zdrowia człowieka jest trwanie w napięciu oraz oczekiwaniu, a można się nauczyć tego, że ludzie są nieprzewidywaln i i przygotować na nagłe odpały. Boimy się czegoś czego nie znamy, reakcji nie do przewidzenia. Nawet jak masz się z kimś lać to nie boisz się samej bójki, tylko jej nieprzewidywaln ości, ewentualnych szkód, skali zniszczeń, upokorzenia. A ludzie działają schematami i ich znajomość pozbawia strachu. Ja wchodzę w związki z nastawieniem i doskonałą świadomością tego, że w końcu kobiecie coś odpali, z tym, że mam to gdzieś. Co takiego strasznego mi się stanie, że jakieś stworzenie, które nawet nie myśli, tylko kieruje się instynktami poleci za zewem natury. Jak pies zobaczy żarcie to też na łeb, na szyję zapierdala, żeby je skonsumować i nikt nie cierpi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2014-12-24 10:03
Cytuję Widmo Geniusza:
Nauczyłem się już dawno, że człowieka nie da się zmusić do zaangażowania emocjonalnego, zatrzymać na siłę i zaakceptowałem ten fakt, a to przynosi niewypowiedzianą ulgę.


A ja kieruję się w życiu zasadą, że jeśli (załóżmy że już) kocham, to pozwalam odejść jeśli tego chce druga strona i nie trzymam przy sobie, nie walcze za wszelką cenę o to żeby została, bo nikt nie jest niczyją własnością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktoś 2014-12-22 19:52
:-* daremny wysilek Geniuszu, z Murzynem i tak nie wygrasz :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ktoś 2014-12-22 19:54
jednak... mogę podszepnąć tytul przyszlego arcydziela ; The Horrors
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Widmo Geniusza 2014-12-22 21:04
Nie chodzi o żadną wygraną, ani przegraną, lecz jeśli tak na to patrzeć to gwarantuję Ci, że dla mnie wyznacznikiem "zwycięstwa" nie jest aprobata ani miłość kobiety, zwłaszcza zważywszy na to jakimi kryteriami kobiety się kierują. Rzeczywiście moja totalna porażka, że jakieś małe, myślące gonadami zwierzę bardziej ciągnie do czarnoskórego niż do mnie. Wręcz przeciwnie, potraktowałbym to jako zwycięstwo, że zostałem uwolniony od kogoś takiego i dowiedziałem się prawdy. Ja nie wartościuję ludzi tak samo jak kobiety i dla mnie nigdy napakowany, przystojny, ale głupi afroamerykanin nie wygra z brzydkim, niskim doktorem habilitowanym w okularach. To tylko porażka kobiety, że wartościuje ludzi w taki sposób. Piosenka ma służyć tylko i wyłącznie przekazaniu pewnej przykrej prawdy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ktoś 2014-12-22 22:30
Murzyn jako Mentalność ( nie kolor skory ), ten murzyn siedzi i w twojej glowie...uśmier ć go
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ktoś 2014-12-22 22:34
... zamienisz tytul z The Horrors na The Happiness (widmo zniknie )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # profile1950 2018-11-01 09:53
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-12 07:43
Can Men Use Womans Cialis Photo Propecia Finasteride Amoxicillin Toe Infection
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wqypvFeasp 2020-04-03 11:15
amount of money military spends on viagra is viagra covered by insurance viagra erection liquid viagra how much are viagra pills

bing beauty viagra viagra commercial women stars [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]natural viagra viagra vs levitra reviews mandy flores viagra

https://pharm-usa-official.com - over the counter viagra

https://technicalguysrachit.com/xbox-game-streaming-preview/?unapproved=278529&moderation-hash=e0ee889cf0f7f6205c48019f8cc28c51#comment-278529
http://www.cinexclu.fr/video/21/rock-of-ages/
http://barracuda.by/forum/viewtopic.php?f=7&t=229408
http://thepuzzledparents.com/product/my-online-course/?unapproved=3425&moderation-hash=bcde337bab248a8dd33e47777798905a#comment-3425
https://cmacconstruction.com/alb-a1b/?unapproved=256322&moderation-hash=18eca660f1456d5d054c3ee1ad847f9a#comment-256322
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uxavcFeasp 2020-04-04 10:34
man puts womens viagra in wifes drink snorting viagra how does viagra work where to buy viagra pills now in colorado gina valentine viagra

when will generic viagra be available penis getting hard on viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]online viagra 100 mg viagra cheap viagra

https://pharm-usa-official.com - over the counter viagra

https://safeandsoundhillsborough.org/behind-the-walls-2017-german-full-movie-download-torrent/?unapproved=296458&moderation-hash=9e83beb0e18e07fba072d794ebb1d42a#comment-296458
https://sjaakbuijs.nl/fr/poinsettia-3-2/?unapproved=645241&moderation-hash=c02d3c61ebf25e651c6a04500fbcbea4#comment-645241
https://umgebungsgedanken.momocat.de/2010/03/11/welcher-dresdner-braucht-die-geso/comment-page-1/?unapproved=320302&moderation-hash=64f24cbde6ee2343df743e83d4096427#comment-320302
https://josesalto.com/i-encuentro-de-jovenes-ortodoncistas/?unapproved=48202&moderation-hash=11d2d8635596c8c44d37bee085525925#comment-48202
https://farsi-persisch-lernen.de/Foren/topic/hasitleak-new-polvo-cor-crane-secret-download-free-2020/#post-8519
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rxajoFeasp 2020-04-08 16:40
mandy flores viagra over counter viagra walgreens generic viagra available step sister give viagra to her bro interactions for viagra

ingredient in viagra viagra vs cialis vs levitra female viagra pills does viagra lower blood pressure generic viagra pill identification

https://viagrnetwork.com/# - viagra dosage


http://www.222hyk.com/home.php?mod=space&uid=2060801
http://ericksonresource.com/2016/09/but-its-my-decision-how-to-share-decision-making-when-it-matters-most-your-health-your-options/?unapproved=186163&moderation-hash=c2c8e020e0df33ddea932cb8ed79cad9#comment-186163
http://tip.fateta.unej.ac.id/mahasiswa-tip-ciptakan-alat-monitoring-distribusi-sayur/?unapproved=8660&moderation-hash=3ece607c37f51013c169825a46498ce2#comment-8660
http://www.222hyk.com/home.php?mod=space&uid=2087959
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=382208&page=2&p=1663908#post1663908
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # epnxlFeasp 2020-04-09 14:29
quick loans deposit same day quick and easy personal loans online quick loans quick loans deposit same day quick cash loans tulsa ok

quick pay payday loans new york state quick cash loans scam [url=http://www .dussh-plast.ru / ]quick loan quick cash online loans fast quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrgjyFeasp 2020-04-10 08:13
quick loans under 500 quick loans direct quick loans private lenders funding quick loans no collateral no up front fees no vredit checks quick loans bad credit with monthly payments

advance cash fast in loans online payday quick until www.american.bank/loans#loan-quick-pay [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan safe quick loans quick loans for bad credit same day

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sjausFeasp 2020-04-11 11:21
make real money online how to make money with bitcoin work from home best way to make money online how did jerry jones make his money

make money online from home how does facebook make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money make extra money easy way to make money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iznxnFeasp 2020-04-12 06:37
make real money online how did jeffrey epstein make his money work from home make money now instant payout easy way to make money

best way to make money how much money can i make on social security [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money with a website make money on youtube

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # eczlmFeasp 2020-04-13 02:07
how to make money on twitch how to make extra money from home work from home legit ways to make money online how to make money online for free

ways to make money fast how to make money without a job [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money selling drugs how does robinhood make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oscrnFeasp 2020-04-13 19:38
how to make money with youtube homemade items that make money make money how to make extra money how to make money online from home

make money fast how did betsy devos make her money work from home ways to make money fast make money online

https://icdogsh.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # eqftrFeasp 2020-04-14 03:34
how did tom steyer make his money ways to make money at home make money make money on the side how to make money online for free

make money online from home how to make money fast make money make money on facebook how to make money online how to earn money online or gift cards to amazon

https://ekotomurka.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # muyweFeasp 2020-04-14 18:59
how to make money on amazon how to make money make money make extra money make money fast

how to make money in gta 5 make extra money from home work from home how much money can you make on youtube legitimate ways make extra money

http://zakon-2011.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # quolsFeasp 2020-04-15 10:58
how did mark cuban make his money how much money can you make on youtube work from home how does craigslist make money how did betsy devos make her money

make money make extra money work from home how to make money with youtube make money taking surveys

http://kzkt.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kpjmfFeasp 2020-04-16 05:13
how does facebook make money quick ways to make money make money how to make money with a website make money

best ways to make money easy way to make money make money make money on the side how to make money on instagram

http://povarenca.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-17 00:02
buy hemp oil cbd drops cbd oil cbd online [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd gummies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-17 03:11
https://cbdoilwalmart.com/ cbd gummies cbd oil online cbd gummies cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-17 10:21
cbd tinctures buy cbd cbd oil cbd gummies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-17 13:58
cbd cream cbd tinctures cbd oil online cbd tinctures [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 01:53
online casino real money http://onlinecasinogamespcx.com/ casino real money casino slots free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 07:51
online casinos http://onlinecasinogamespcx.com/ online casino slots online casino slots free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 14:25
casino real money free casino slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-24 22:40
http://onlinecasinosw.com/ real money casino [url=http://onl inecasinosw.com / ]online casino vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 04:17
http://onlinecasinogamespcx.com/ slots online [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]best online casinos vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 05:14
casino bonus codes slots online casino games slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 11:16
play online casino online slots free online slots casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 12:13
casino online slots http://onlinecasinosw.com/ online casino games casino game free casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 18:40
cashman casino slots vegas slots online play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 19:14
play casino slots games casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 01:05
slots for real money slot games free casino casino bonus codes [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 01:29
real money casino http://onlinecasinosw.com/ slots free casino game casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 08:00
free casino games online [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]play casino slots games free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 08:11
free casino slots free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 14:57
slot games http://onlinecasinosw.com/ play slots online play casino real casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 15:02
online slots online slot games play casino casino slots [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 22:09
http://onlinecasinosw.com/ free online slots slots games slot games online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 22:34
real casino slots [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]slot games free casino slot games casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 06:49
casino blackjack http://onlinecasinogamespcx.com/ casino game casino online slots free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lojjwFeasp 2020-04-27 12:17
coronavirus studie katze coronavirus ‌‌coronavir us drug ms zaandam coronavirus katze coronavirus

johns hopkins coronavirus dashboard sean payton coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌coronavir us drug virtual volunteering coronavirus pregnant women coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus uk


https://jpn.itlibra.com/article?id=20670
https://news.king.fun/tai-sao-nen-chon-go-win-choi-du-doan-the-tha.html#comment-1155379
https://stretching-kintore.com/menyu/%e3%83%a1%e3%82%bf%e3%83%9c%e5%af%be%e7%ad%96%e3%82%84%e7%94%9f%e6%b4%bb%e7%bf%92%e6%85%a3%e7%97%85%e4%ba%88%e9%98%b2%e3%81%ab%e3%82%82%ef%bc%81%e7%94%b7%e6%80%a7%e5%90%91%e3%81%91%e3%81%ae%e7%ad%8b/?unapproved=436042&moderation-hash=04cf7587f3eba6cd08c5ab37a010ebb9#comment-436042
https://ediy.com.my/tutorials/item/94-arduino-running-at-8mhz-internal-clock-with-optiboot-bootloader
https://www.kalikadainik.com/2018/12/04/1231/?unapproved=15928&moderation-hash=25b71de3a84e63afca1c687c3296d855#comment-15928
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 12:48
best online casinos online casino slots slots games online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 13:34
casino play [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]vegas slots online real casino slots best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 19:09
free casino games online [url=http://onl inecasinosw.com / ]play slots online free casino slot games big fish casino online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 22:37
play slots [url=http://onl inecasinopc.com / ]free casino play slots best online casino big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 01:33
world class casino slots http://onlinecasinosw.com/ casino blackjack casino games gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 05:01
casino online slots http://onlinecasinopc.com/ casino games casino blackjack free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 11:32
free casino slot games slots games online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 14:38
free casino online casino slots free slots games slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 18:08
free casino games http://onlinecasinopc.com/ no deposit casino big fish casino slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 21:38
play slots online casino online play casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 01:02
casino online [url=http://onl inecasinopc.com / ]slots for real money online casino gambling slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 04:08
http://playcasinosw.com/ free casino slot games casino bonus codes best online casinos online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 07:38
http://onlinecasinopc.com/ play slots online world class casino slots casino real money free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 10:51
online casino http://playcasinosw.com/ play online casino real casino slots casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 14:17
slots games free http://onlinecasinopc.com/ slot games casino play casino online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 17:51
real money casino http://playcasinosw.com/ online casino best online casino online casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 21:10
casino game online casino slots online casino gambling casino slots [url=http://onl inecasinopc.com / ]free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 00:36
play online casino play slots online online casino real money online casino slots [url=http://pla ycasinosw.com/ ]online casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 03:57
slot games casino slots free casino games online slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 07:48
casino blackjack [url=http://pla ycasinosw.com/ ]slot games slots free online casino slots online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 14:34
slots for real money casino blackjack best online casinos best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 20:10
http://casinoplaysw.com/ gold fish casino slots play casino slots free play slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 21:12
casino games http://playcasinosw.com/ casino game online gambling online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 02:35
play casino [url=http://cas inoplaysw.com/ ]casino play play slots online slots games free free casino games online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-01 03:36
casino games online casino bonus slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 09:20
casino game [url=http://cas inoplaysw.com/ ]vegas slots online vegas slots online slots games free vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-01 10:27
real money casino [url=http://pla ycasinosw.com/ ]online gambling online slots online casino gambling real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 16:10
http://casinoplaysw.com/ online slot games [url=http://cas inoplaysw.com/ ]online casino games online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 02:47
big fish casino online casinos casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 03:08
casino games free casino play online casino slots for real money [url=http://cas inoslotspc.com/ ]best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xfyxaFeasp 2020-05-02 05:57
best ways to make money online how to make money in gta 5 make money online how to make money as a teen make money on the side

ways to make money online how to make money without a job [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online how to make money with youtube make extra money

https://make-money-blogs.com/# - make money online


https://diasporablogg.com/boko-haram-abduct-can-pastor/comment-page-17/?unapproved=850956&moderation-hash=d96cbe911e4143521d2a948381c1af56#comment-850956
https://compromat.ws/deputatskie-priemy-v-biatlone-ne-prokatyat/?unapproved=13532&moderation-hash=91ee27509f694e69a33b75fcb910ea71#comment-13532
http://www.almaoso3a.com/12202/44/6/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A1%D8%A9.html
https://www.leai.com.br/esporte/definidos-os-semifinalistas-do-campeonato-municipal-de-bocha-1537
http://woolumma.com/shop/view.php?sang_no=8&b_cate=&m_cate=
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 09:18
http://casinoplaysw.com/ online casino games [url=http://cas inoplaysw.com/ ]online casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 09:38
no deposit casino free slots cashman casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 15:56
http://casinoplaysw.com/ cashman casino slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]slots free real casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 16:14
best online casino [url=http://cas inoslotspc.com/ ]casino online slots gold fish casino slots casino blackjack
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 22:49
real casino slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online casinos slots games casino blackjack online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 23:00
best online casinos vegas slots online casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 05:13
no deposit casino [url=http://cas inoslotspc.com/ ]slot games cashman casino slots free slots games online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 05:54
slots games free online gambling casino online gold fish casino slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 11:43
cashman casino slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online casino games big fish casino big fish casino online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tbwhsFeasp 2020-05-03 12:32
work from home work at home jobs legitimate passive income opportunities make money blogging passive income online

how to make money on instagram work from home companies [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] arise work from home amazon work from home jobs how to earn money online

https://make-money-blogs.com/# - how does craigslist make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 12:53
http://casinoplaysw.com/ real casino slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]casino online slots online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 18:28
casino blackjack http://casinoslotspc.com/ online casino slots casino online slots slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vzmliwgor 2020-05-03 19:35
coronavirus symptoms in dogs canine coronavirus human sars coronavirus how to treat coronavirus mers coronavirus

coronavirus structure coronavirus vaccine for dogs [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus coronavirus definition coronavirus dog

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus in cattle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 20:01
http://casinoplaysw.com/ free online slots online casino slots free casino slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 00:38
online casinos http://casinogamespqr.com/ online casino bonus casino play online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 01:01
online casino bonus vegas slots online big fish casino free slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]world class casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tsxzjFeasp 2020-05-04 06:59
how to make money online fast earn money online how to work from home work at home best way to make money online

making money from home online poker real money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to work from home home work make money

https://make-money-blogs.com/# - fifth harmony work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 07:06
online gambling casino blackjack best online casino online casino [url=http://cas inogamespqr.com / ]free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 07:58
casino online [url=http://cas inoslotspc.com/ ]cashman casino slots online casino bonus casino online no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oxvaotgor 2020-05-04 11:33
how to treat coronavirus feline coronavirus test coronavirus treatment feline coronavirus test coronavirus in dogs

coronavirus nl63 feline coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus coronavirus cats canine coronavirus vaccine

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - cdc mers coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 13:59
free online slots online casino casino games slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 14:51
online casino gambling best online casino real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 20:56
play online casino casino blackjack slots for real money world class casino slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 21:49
casino play http://casinoslotspc.com/ free casino online casino online casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uigvrFeasp 2020-05-05 01:05
how to make money on instagram walmart money transfer online making money with pornhub legit work from home jobs western union online send money

legit work from home jobs make extra money from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online free make money online fast make money online fast

https://make-money-blogs.com/# - best ways to make money online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 03:48
slot games http://casinogamespqr.com/ casino online slots casino game casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 04:38
http://casinoslotspc.com/ vegas slots online play casino slot games real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 08:48
slots for real money play casino online casino real money slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 14:46
casino blackjack gold fish casino slots casino game slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 15:58
online casino gambling online slot games free casino games free casino games [url=http://cas inoslotspc.com/ ]casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 21:47
no deposit casino http://casinogamespqr.com/ online casino real money play slots slots free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 22:52
gold fish casino slots free casino slots for real money online casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 04:01
free slots free casino slot games play slots online free online slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]free casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ctimzFeasp 2020-05-06 04:09
cialis generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] buy generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 04:55
real casino slots slot games online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ybrdfFeasp 2020-05-06 06:46
probiotics for weight loss honey boo boo weight loss apple cider vinegar for weight loss lexapro weight loss keely shaye smith weight loss

sara rue weight loss weight loss medication [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plans medi weight loss gabourey sidibe weight loss before and after

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 10:37
http://casinogamespqr.com/ online slot games play online casino slots games free real casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 11:31
http://casinoslotspc.com/ vegas slots online [url=http://cas inoslotspc.com/ ]casino games big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 17:28
best online casino casino blackjack free online slots online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 18:28
best online casinos slots free online casino games casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qmkwgFeasp 2020-05-06 21:56
generic cialis 20mg

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis online

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 00:11
http://casinogamespqr.com/ real casino slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]casino games casino online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 01:08
online slots [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]online casino online casino casino slots casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 06:32
http://casinogamespqr.com/ free slots games [url=http://cas inogamespqr.com / ]slot games free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 07:24
casino slots free casino slot games world class casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 13:24
free slots real casino slots slots free casino bonus codes [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dqeyjFeasp 2020-05-07 14:29
cialis cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esudrFeasp 2020-05-07 16:35
weight loss before and after greekgodx weight loss weight loss clinic weight loss medication joaquin phoenix weight loss

kevin smith weight loss joaquin phoenix weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best diet for weight loss weight loss tea keto advanced weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - chrissy metz weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 18:29
online casino bonus casino online online casino real money casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 19:47
casino bonus codes [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]gold fish casino slots big fish casino real money casino online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 01:17
slots games [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]free slots online casino gambling casino bonus codes casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 02:20
casino play casino online slots gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # usaumFeasp 2020-05-08 07:23
cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 07:31
online casino gambling [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]free casino games online play casino slots games free best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 08:44
http://casinorealmoneyfdr.com/ play online casino [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]free casino games slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 14:18
slots games online casino slots slots for real money free slots [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 15:36
free casino games online no deposit casino big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 21:21
free slots real money casino free online slots free casino slot games [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]world class casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 22:28
online casinos http://casinorealmoneyfdr.com/ online slot games online slots best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wvtfkFeasp 2020-05-08 22:42
lexapro weight loss breakfast smoothies for weight loss apple cider vinegar weight loss morning smoothies for weight loss and energy aretha franklin weight loss

sara rue weight loss intermittent fasting weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss calorie calculator keto weight loss pills rebel wilson weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - honey boo boo weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nvsdzFeasp 2020-05-09 01:27
cialis cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis buy cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis generic cialis


http://www.google.ch/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CDsQtwIwAg&url=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.com.bn/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://maps.google.de/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.je/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.com.gh/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CEUQFjAA&url=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 04:10
free slots games casino play free online slots casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 10:54
vegas slots online slots online online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 12:00
free casino games [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]slots online real casino slots free casino games online online casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 16:24
free casino games online http://onlinecasinofbk.com/ casino online best online casinos free casino games online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 23:19
online casino bonus online casino slots online casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 23:37
http://casinoslotsfest.com/ no deposit casino [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]world class casino slots casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mbiunFeasp 2020-05-10 00:43
weight loss clinics near me healthy recipes for weight loss weight loss rapid weight loss best weight loss diet

best weight loss diet weight loss supplements [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best weight loss pill best weight loss program weight loss apps

https://weight-loss-blogs.com/# - celine dion weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 06:06
slots games real casino slots free casino games big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 06:24
casino slots free casino games online casino games cashman casino slots [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 12:27
http://onlinecasinofbk.com/ slots for real money [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]casino online slots free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 12:47
vegas casino slots [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]real money casino online casino bonus casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # srsylFeasp 2020-05-10 15:37
cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis 20mg


http://maps.google.com.co/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://maps.google.sh/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://maps.google.kz/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.gr/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.gg/url?q=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 19:13
play online casino vegas slots online online slot games play online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 19:42
http://casinoslotsfest.com/ gold fish casino slots gold fish casino slots free online slots casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 01:49
http://onlinecasinofbk.com/ casino games casino online casino games free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 02:23
slots free [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]casino play vegas casino slots casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 08:24
http://onlinecasinofbk.com/ casino bonus codes play slots online free slots no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 09:09
free casino slot games vegas slots online online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zqyblFeasp 2020-05-11 13:55
cialis 20mg

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis generic


https://maps.google.co.jp/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://images.google.com.fj/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.cl/url?sa=t&ct=es_cl/0-0&ei=AZt4RPyPKoz8oQLX5f3BAQ&url=http://make-money-blogs.com/
http://maps.google.pn/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://maps.google.com.uy/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 15:18
http://onlinecasinofbk.com/ online casino bonus [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]best online casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 16:10
online gambling [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]free casino slot games casino play casino game
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 21:43
best online casino play slots vegas slots online play online casino [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 07:14
cashman casino slots [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]free casino games cashman casino slots slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 15:05
casino slots play slots online slots games slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bbjrfFeasp 2020-05-13 20:36
what effect does alcohol have on viagra viagra canada viagra mom helps viagra problem how much is viagra

best price 100mg generic viagra emergency viagra sister [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra daughter helps dad with viagra viagra effect

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ohwibPex 2020-05-13 22:03
tadalafil tablets mylan tadalafil cheap tadalafil tadalafil avis tadalafil generique

buy tadalafil tablets vardenafil vs tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil dosage buy tadalafil online tadalafil prix

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 5mg

tadalafil cialis tadalafil 5mg prix cheap tadalafil tadalafil online tadalafil reviews

tadalafil 20 tadalafil biogaran [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil liquid tadalafil generic cialis 20 mg tadalafil vs viagra

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 23:54
pure cbd oil hemp oil cbd tinctures cbd vape [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd near me
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 02:47
http://cbdoilusd.com/ cbd oil for pain cbd pills cbd pure cbd gummies walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 08:12
cbd oil for dogs [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd pure hemp cbd pure cbd oil hemp oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 14:01
buy cbd [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd oil cbd oil cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hoppkPex 2020-05-14 19:43
tadalafil biogaran prix tadalafil generique liquid tadalafil vardenafil vs tadalafil tadalafil 20 mg tablet

generic cialis tadalafil 20 mg from india tadalafil biogaran 20 mg prix [url=https://su pertadalafil.co m/ ] generic tadalafil cheap tadalafil cialis vs tadalafil generic

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 5mg

tadalafil 10mg tadalafil 10 mg generic tadalafil adcirca tadalafil buy cialis ebay find tadalafil

generic tadalafil buy tadalafil tablets [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 5mg cialis-impuissa nce tadalafil tadalafil online canadian pharmacy

https://xtadalafilx.com/ - generic cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 19:56
cbd for sale buy cbd cbd for dogs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 02:10
http://cbdoilusd.com/ buy cbd oil [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd oil store buy cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 16:07
cbd tinctures http://cbdoilusd.com/ cbd oil store cbd oil for pain buy cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 20:16
buy hemp oil cbd for dogs cbd near me pure cbd oil [url=http://buy cbdoil11.com/ ]cbd hemp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yvreuFeasp 2020-05-15 20:26
diets best weight loss plans weight loss shakes melissa mccarthy weight loss diets

golo weight loss red mountain weight loss healthy recipes for weight loss jorge garcia weight loss noom weight loss

https://weight-loss-blogs.com - weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # admdyPex 2020-05-15 23:09
tadalafil generic what is tadalafil tadalafil dosage tadalafil 10mg prix tadalafil dosage

buy tadalafil online cialis tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cheap tadalafil tadalafil 5 mg generic cialis tadalafil best buys

https://supertadalafil.com/ - cialis tadalafil

generic cialis tadalafil 20 mg from india tadalafil 5mg tadalafil cialis tadalafil 5mg prix tadalafil vs sildenafil

tadalafil liquid tadalafil mylan [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20mg tadalafil avis tadalafil online

https://xtadalafilx.com/ - generic tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 02:56
cdb oils [url=http://buy cbdoil11.com/ ]hemp oil cbd cream cbd near me
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 09:39
cbd pure [url=http://buy cbdoil11.com/ ]cbd oil for sale cbd medic cbd oil for dogs cbd drops
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 16:38
cbd capsules [url=http://buy cbdoil11.com/ ]cbd for sale cbd online cbd store
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tnwwcPex 2020-05-16 23:02
buy tadalafil tadalafil 10mg generic tadalafil tadalafil 5mg prix tadalafil 20 mg

tadalafil 5mg generic cialis tadalafil best buys [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 5mg tadalafil generic generic cialis tadalafil 20 mg from india

https://supertadalafil.com/ - generic tadalafil

buy tadalafil 20mg price buy tadalafil buy tadalafil online vardenafil vs tadalafil cialis-impuissa nce tadalafil

tadalafil 10mg tadalafila [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20mg tadalafil generic cialis 20 mg adcirca tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 5mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 23:17
http://buycbdoil11.com/ cbd oils cbd cream cbd vape cbd products
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 06:04
cbd oil cbd cbd tinctures cbd for dogs [url=http://buy cbdoil11.com/ ]cbd pure
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ooimzFeasp 2020-05-17 11:17
golo weight loss weight loss plan celine dion weight loss apple cider vinegar for weight loss randy jackson weight loss

what is noom weight loss program adele weight loss randy jackson weight loss weight loss programs lose weight fast

https://weight-loss-blogs.com - best weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 12:46
cbd oil for pain [url=http://buy cbdoil11.com/ ]hemp cbd oil cbd gummies hemp oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 16:39
hemp cbd oil hemp cbd buy cbd cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nngtbPex 2020-05-17 23:05
tadalafil prix tadalafil 10 mg tadalafil 5mg tadalafil 20 mg prix mylan tadalafil

tadalafil cost cvs cialis generic tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cheap tadalafil generic cialis tadalafil tadalafil mylan

https://supertadalafil.com/ - generic tadalafil

tadalafil citrate buy tadalafil tablets tadalafil generic tadalafil 10mg prix generic cialis tadalafil 20mg

tadalafil 20 tadalafil 20 mg wirkungsdauer [url=https://xt adalafilx.com/ ] cialis tadalafil tadalafil online tadalafil 5mg

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 23:11
cbd oil for dogs cannabis oil cbd hemp cbd near me [url=http://cbd oilglk.com/ ]cdb oils
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 05:46
cannabis oil http://cbdoilglk.com/ cbd online hemp cbd buy hemp oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 12:28
cbd gummies walmart cbd drops cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 23:19
http://buycbdoilwalm.com/ cbd hemp [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]buy cbd oil online cbd online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iuznvPex 2020-05-19 04:50
tadalafil biogaran prix tadalafil prix en pharmacie tadalafil generic cheap tadalafil vardenafil vs tadalafil

tadalafil lilly tadalafil citrate [url=https://su pertadalafil.co m/ ] generic cialis tadalafil generic for cialis tadalafil generic cialis tadalafil

https://supertadalafil.com/ - generic cialis tadalafil

tadalafil online interactions for tadalafil tadalafil 20mg interactions for tadalafil tadalafil vs sildenafil

tadalafil side effects generic for cialis tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20mg buy tadalafil tadalafil online canadian pharmacy

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil liquid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 05:51
cannabis oil [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]hemp cbd cbd capsules cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 12:37
cbd medic [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cannabis oil buy cbd oil cbd products cbd pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 19:19
cbd oil for dogs cbd products cbd store cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qldlwPex 2020-05-19 21:50
signs of low testosterone testosterone supplements for men testosterone gel effects of low testosterone in men male hormones

testosterone shots boost testosterone naturally [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone supplements boost testosterone naturally what produces testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone booster
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 01:48
cbd oil benefits cbd for sale cbd oil for dogs cbd for dogs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ljhjkFeasp 2020-05-20 04:43
levitra levitra online levitra for sale order levitra levitra coupon

levitra 20 levitra 20 generic levitra online levitra 20mg levitra

https://drugstoreonliner.com/ - levitra dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 08:25
http://buycbdoilwalm.com/ best cbd oil [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd oil benefits cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 15:08
cbd oils [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd oil for pain hemp cbd cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 21:58
medterra cbd cbd tinctures cbd medic hemp oil for pain [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jdipoPex 2020-05-20 22:36
male hormone testosterone enanthate testosteron low testosterone treatment best natural testosterone booster

testosterone cream for men symptoms of low testosterone in men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] best testosterone supplements for men testosterone enanthate testosterone levels

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone definition
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 04:39
cbd oil store cbd hemp cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 11:24
cannabis oil hemp cbd cbd oil at walmart buy cbd [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]hemp cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 18:19
buy cbd [url=http://cbd oilsls.com/ ]cbd for dogs cbd near me hemp cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 22:26
hemp cbd oil [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]medterra cbd cbd pills hemp oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-21 22:37
cbd online cbd gummies walmart cbd oil online cbd medic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pkwcxFeasp 2020-05-22 01:23
levitra price cheap levitra generic levitra online levitra for sale generic levitra online

levitra cost levitra dosage levitra 10 mg cheap levitra levitra 10 mg

https://drugstoreonliner.com/ - generic levitra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 04:46
cbd products [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd oil benefits hemp oil buy cbd oil pure cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-22 05:23
best cbd oil buy cbd oil buy cbd oil online cbd products cbd oil for pain [url=http://cbd oilrx.us.com/ ]cbd for dogs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 11:19
cbd oil at walmart cbd for sale cbd cbd oil [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd oil store
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .io games 2020-05-22 13:02
Good post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon every day.
It's always useful to read content from other authors and use
something from other web sites.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gtozwPex 2020-05-22 19:43
high testosterone in men low testosterone best testosterone supplements for men how to increase testosterone testosterone pills

best testosterone supplements for men testosterone foods [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] low testosterone symptoms testosterone cream for men effects of low testosterone in men

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone replacement therapy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-23 00:13
cbd tinctures cbd tinctures cbd oil online cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-23 06:44
http://buycbdoilonline.us.com/ medterra cbd cbd capsules cbd vape cbd pure
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # urqzmPex 2020-05-23 22:22
icd 10 low testosterone que es la testosterona Test Cyp testosterone pellets testosterone supplements

testosterone cypionate 200mg/ml testostГ©rone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] Rexogin amp testosterone cypionate testosterone function

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - TestoBolin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rmftkFeasp 2020-05-24 12:11
viagra in action viagra considerations viagra viagra working viagra creampie

viagra on steroids generic viagra starting today [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra side effects of viagra how far in advance of sex do you take viagra?

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skribbl-io 2020-05-27 02:50
Appreciation to my father who shared with me regarding this web site,
this webpage is actually remarkable.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # games.io 2020-05-27 15:14
Hey there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform
are you using for this site? I'm getting tired of Wordpress because
I've had problems with hackers and I'm looking at alternatives for another platform.
I would be awesome if you could point me in the direction of a
good platform.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bjzgtPex 2020-05-28 04:31
best antivirus 2019 microsoft antivirus https://xantivirusx.com/ - free antivirus 2019 vh1 dating naked unblurred dating apps https://onlinedatingwow.com/ - who is taylor swift dating? pch sweepstakes hgtv sweepstakes central https://supersweepstakesx.com/ - diy sweepstakes 2018
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # odvkyPex 2020-05-29 00:38
best antivirus avira free antivirus https://xantivirusx.com/ - mcafee antivirus gay dating sites dating sim https://onlinedatingwow.com/ - free senior dating sites without registering woman's day sweepstakes bassmaster fish with randy howell sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - rainbow sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wymmdPex 2020-05-30 02:25
total av antivirus antivirus protection https://xantivirusx.com/ - best antivirus for windows 10 zoosk dating transgender dating https://onlinedatingwow.com/ - online dating bhg free sweepstakes winloot sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - woman's day sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie