Najnowsze felietony

sobota, 18 październik 2014 21:29

Nie zwierzaj się kobiecie

Napisał 

Nasze związki z ludźmi dlatego są ruiną, ponieważ nasza ich wizja powstała ze stereotypów nabytych od otoczenia, filmów, książek, więc są bardzo szkodliwe - bo gdy przyjrzysz się autorom tworzącym dzieła o miłości, większość z nich jest po rozwodach, odwykach albo próbach samobójczych, niekiedy udanych; to co taki człowiek może wiedzieć o miłości?

Samiec to nie prozac

A jednak czerpiemy od nich wiedzę - to oni plus religia i podpici wujkowie na rodzinnych imprezach, kształtują nasz umysł oraz przekonania. I jeśli kobieta od dzieciństwa marzy o welonie, i nasiąka fanatyczną wiarą że małżeństwo da jej szczęście, to jeśli go nie poczuje po ślubie - a poczuć nie może, rozumuje że winny jest mąż. A to nie mąż jest winien, bo mąż szczęścia dać nie może, tylko nieprawdziwe przekonanie o roli męża - jego zadaniem jest zarobić na rodzinę, przytulić w chwilach słabości i mądrze wychować dzieci.

Przekonania nabyte od sztucznie stworzonej kultury są tak silne, że opieramy na nich swoje życie, co szybciej bądź wolniej nam je łamie. Jeśli dalej szukać winnych tego stanu rzeczy, pod ścianę trzeba by postawić autorów książek, komiksów, filmów, ale i ci propagandziści ułudy skądś brali swoje przekonania - od innych nieszczęśników. Nikomu się nie udaje, wszyscy odchodzą nieszczęśliwi ze szramami na sercu, ale każdy myśli że wie o co chodzi - a zapatrzeni w ich dzieła naiwni ludzie, też myślą że wiedzą; a później bolesna kraksa, gdy rzeczywistość ściera się z nierealnymi fantazjami. No cóż, wyklepie się błotnik i jazda dalej - do następnej stłuczki.

Ktoś zawsze jest słabszy

Jednym z bardzo niszczących stereotypów jest przekonanie, że w związku należy wszystko sobie mówić. To jedno z największych kłamstw, które na wiele sposobów rujnuje słabszą osobę w związku.

Związek to dwie osoby, z których jednej zawsze mocniej zależy - i ta właśnie strona jest słabsza. Działa to zarówno w związku dwojga ludzi (nieważne jakiej orientacji), a także relacjach koleżeńskich, rodzinnych i biznesowych. Komu mniej zależy na wspólnej relacji, może stawiać warunki, czasem prowadzące do upodlenia. Tak się często zdarza w związku nieśmiałego mężczyzny, niepewnego swej mocy, upatrującego szczęścia w tej jednej jedynej (ofiara wszechobecnych mitów wpychanym nam do głowy od dzieciństwa), oraz kobiety która jest atrakcyjna i ma duże powodzenie. Nie zależy jej, ponieważ wie że zawsze ktoś chętnie ją przytuli i pocieszy. Wystarczy mieć dobre ciało, ładnie ubrać i podejść do pierwszego lepszego faceta, nawet na ulicy, zainicjować rozmowę, a większość facetów będzie momentalnie zainteresowana, a po kilku spotkaniach zakochana.

Zdesperowani, brzuchaci samcy

Świat pełen jest zdesperowanych samców, którzy uzależnili swoje poczucie spełnienia i sukcesu od posiadania kobiety; bez niej czują się nikim. Kobieta jest wyznacznikiem życiowego sukcesu, wskaźnikiem zajmowanej pozycji na drabinie społecznego powodzenia; im ładniejsza, tym większy i ważniejszy wydaje się jej facet. Ci nieszczęśnicy nie wiedzą, że to jak się czują zależy od nich samych, a nie od stanu posiadania. Milionerzy i miliarderzy mający pięknych kobiet na pęczki, także popełniają samobójstwa, wchodzą w narkotyki i alkohol, chyba nie uważasz że człowiek się tak upadla z poczucia życiowej satysfakcji? Pożądanie seksualne mężczyzn sprawia, że można nimi sterować jak szmacianą lalką, kobiety są do tej kontroli genetycznie przystosowane; im więcej w mężczyźnie testosteronu (tzw. męskości), tym większy niepokój zwany pożądaniem, które domaga się rozładowania w kobiecości, a więc jest niewolnikiem - bo pożądanie potrafi całkowicie zaćmić umysł, wpędzić w wielkie kłopoty. Gdy spojrzysz na ludzi w więzieniu, zobaczysz ofiary testosteronu i pożądania; pieniędzy, kobiet, władzy, pozycji i poczucia własnej ważności. Niejeden mężczyzna, gdy dowiedział się będzie ojcem od kobiety którą gardzi, nie rozumie co się właściwie stało; w żyłach płynął testosteron, tyłek w mini ładnie się zakręcił, na oczy spadło bielmo a kac trwa osiemnaście ciężkich, alimentacyjnych lat. No cóż, płacić trzeba, dziecko jest niewinne.

Jeśli więc kobieta widzi że facetowi zależy, bo przyzwyczaił się do przyjemności płynącej z seksu i chodzenia za rączkę po hipermarketach, gdy jest to dla niego wywyższeniem społecznym (co on w sobie ma, że jest z taką laską), wykorzystuje sytuację na różne sposoby - najczęściej finansowe, ale są Panie którym to nie wystarcza. Młodzi, naiwni ludzie wychowani na filmach nie zdają sobie sprawy, co pobożna katoliczka mówiąca o liczącym się wnętrzu i dobrym serduszku, może zrobić z mężczyzną dla samej zabawy. Ta zabawa to badzo miłe poczucie władzy nad innym człowiekiem, kontroli - to bardzo budujące uczucie dla kogoś, kto zawsze czuł się mały, nic nie znaczący. Wtedy rośnie we własnych oczach, odczuwa euforię - i dlatego Panie bardzo nie lubią, gdy mężczyzna je zostawia.

Femme Fatale; Boska moc zgrabnych nóg

Gdy one zostawiają, jest dobrze; gdy mężczyzna płacze błagając o powrót, rośnie poczucie bycia atrakcyjną, femme fatale dla której mężczyźni tracą głowę. Oto rozkosze władzy, zwłaszcza jak można odrzucić skamlącego faceta. Sam byłem świadkiem, jak znane mi kobiety chwaliły się samobójstwem wielbiciela. Nie rozumiałem tego, że dla kobiety to wielkie wyróżnienie, podbudowanie nadszarpniętego przez kult szczupłego ciała poczucia własnej wartości. Przecież to wielka tragedia dla rodziny i bliskich, zginął zrozpaczony człowiek - jak można na takim zdarzeniu budować własne poczucie wartości? Jednak można. "Jeśli ktoś dla mnie się zabija, to emanuję boskim czarem, mam władzę nad życiem i śmiercią" - a może po prostu trafiłaś na chłopaka, którego byle co pchnęło by do powieszenia się?

Dlatego jedną z zasad jest to, by nawet będąc w związku nie mówić wszystkich swoich tajemnic, bo niemal na pewno zostaną wykorzystane. W tym miejscu Panie zaoponują, "argumentując" że jestem płytki i pusty, trafiałem na złe kobiety a one są inne, dobre. Niestety "okazja czyni złodzieja", a Paniami nie steruje logika, a szarpią nią emocje nad którymi ona nie ma żadnej kontroli - nawet ich nie rozumieją, ale ta siła emocji ma dla nich magiczne znaczenie, słuchają się ich nawet wtedy, gdy te niszczą im doszczętnie życie. Jeśli więc Pani po kilku latach małżeństwa poczuje że brzydzi się mężem, gra zakończona. Żadna terapia, prezenty i czołganie się po wycieraczce nie pomoże. Jest jeszcze koło ratunkowe w postaci pewnych technik psychomanipulacji, ale żeby je zastosować trzeba je znać (po co? Moja żabcia nigdy by mi tego nie zrobiła! Krzyczy brzuchaty Rysiek w kapciach znad gazety), oraz wiedzieć że statek którym płyniemy, właśnie tonie - a wszystko odbywa się po kobiecemu, w tajemnicy.

Rytualna, symboliczna zemsta kobiety

Emocja decyduje tak samo jak u mężczyzn, ale u Pań jest ona znacznie silniejsza. A co wtedy robi świadoma, logiczna część kobiety? Przyznanie że odejście od męża jest złe, grzeszne, potrafi zniszczyć kobietę - by do tego nie dopuścić, umysł uruchamia system obronny i tworzy logiczne usprawiedliwienie, które pomoże jej zachować poczucie bycia dobrą. Mąż więc staje się zły, ponieważ kochał za mocno/za słabo, za dużo pracował/za mało pracował, albo znacznie rzadziej otwarcie - ponieważ miał dać szczęście, a nie dał, zmarnował najlepsze lata, a przecież mogła poznać szejka naftowego i być szczęśliwa. Nieważne że jedynego szejka jakiego zna, to szejk truskawkowy w maku, realność nie ma wtedy żadnego znaczenia. Ceną za poczucie czystości moralnej kobiety, jest zawsze wstręt i złość na męża, w niektórych przypadkach nienawiść. Im większe poczucie winy za odejście, tym więcej negatywności projektowanych na męża.

Gdy od męża nie można odejść, bo szkoda pieniędzy i mieszkania, upokarza się męża w typowo kobiecy, rytualny sposób, a więc zdradą z jego przyjacielem, albo seks bez zabezpieczenia z kochankiem tak, by nasienie obcego mężczyzny było w ciele kobiety, symbolizując jego upokorzenie. Dla "zwykłych", wychowanych na filmach i kulcie Matki Polki mężczyzn, wydaje się to być jakąś chorą fantazją, ale ludzie mocno doświadczeni przyznają mi rację - zwłaszcza ci, którzy gustują w mężatkach. Panie oczywiście gorąco zaprzeczają, oburzają się, zarzucają płytkość i pustkę duchowo - emocjonalną, ale fakty są jakie są. Przebudzenie z naiwnych mitów do prawdy, potrafi bardzo mocno boleć - kobieta to nie zwiewna, efemeryczna istota karmiąca się poezją i miłością, ale bezwzględna istota egoistycznie dążąca do zaprogramowanego celu, jakim jest potomstwo i jego wychowanie. W tej grze Twoje szczęście się nie liczy - tylko dobro dziecka. Z punktu widzenia to dobrze, z punktu widzenia męża, to często tragedia, zwłaszcza wtedy gdy nie zna tych prawideł.

Wrodzona przebiegłość kobiety

Wielu mężczyzn dziwi się, że ich ukochana kobietka potrafiła czasem z dnia na dzień zniszczyć wszystko zdradą, naprawdę złym słowem bądź destrukcyjnym zachowaniem. To mechanizm obronny pochodzący z dawnych czasów, gdzie kobieta by przetrwać, musiała wybierać najlepszych samców. Ci słabi, wrażliwi, nie liczyli się - ponieważ nie ochroniliby kobiety, nie wyżywili ich potomstwa. Kobieta musiała wytworzyć w sobie mechanizm, który nie niszczyłby jej psychicznie, pozwalał na bezustanne żonglowanie dawcami genów. Gdyby prehistoryczna samica miała depresję po rzuceniu nieudacznika, byłoby już po niej. Kobieta z depresją nie chce się kochać, staje się brzydka - żaden silny samiec nie będzie chciał kogoś, kogo trzeba nakarmić a nie ma z tego seksu i dzieci. A tak kobieta rzuca wrażliwca, wmawiając sobie że on jest zły i ją skrzywdził, więc dalej idzie nieskażona poczuciem winy - znajduje silnego samca, natura uruchamia w niej seks i feromony, rozmnaża się z nim i dba by jej geny przetrwały w dziecku.

A co z wrażliwcem? To natury już nie interesuje. Słabe umiera a mocne przetrwa. W tym wszystkim jest dla nas, mężczyzn wielkie szczęście - w XXI wieku siła nie oznacza już siły fizycznej, a zdolność zarabiania pieniędzy i wchodzenia w mocniejsze układy towarzysko - polityczne, czasem mafijne. Bo czy modele mają najpiękniejsze kobiety? Nie, karakany z milionami bądź miliardami. To oni zapładniają najpiękniejsze kobiety świata. Jeśli więc jesteś brzydki i niski, nie wszystko stracone. Niosę Ci dobrą nowinę, czyż to nie wspaniałe? Jeśli jesteś brzydki i nie umiesz zarabiać, też nie wszystko stracone - możesz rozwijać swą wewnętrzną moc, by znaleźć spełnienie i ukojenie bez zewnętrznych substytutów szczęścia. Jeśli jednak jesteś brzydki, leniwy i głupi, masz poważny problem. Czeka Cię wiele cierpienia - ono jednak może Cię zmotywować do pracy nad sobą. Zacznij od moich książek, np. "Stosunkowo dobry".

"Prawdziwi mężczyźni" bronią swych "sukcesów"

Ostatnio czytałem, jak mąż z żoną poszli na terapię, do której ciągłymi awanturami namówiła nieszczęśnika małżonka - ale wzięła ze sobą w tajemnicy dyktafon. Gdy mąż się uzewnętrzniał, ona wszystko nagrywała, by po terapii użyć tego w sprawie rozwodowej. To co dodaje smaczku sprawie, to wyznania męża który przyznał się do pedofilii. Czy małżonka użyła nagrań od razu po sesji, by zatrzymać ohydnego przestępcę? Nie, poczekała do rozprawy na której oskubała go do czysta. Ponieważ od lat tkwię w gnojówce takich historii z życia wziętych, chyba już nic mnie nie zdziwi - podsłuchy to normalka, jak kamerki i sprawdzanie męża na wszelkie możliwe sposoby. Rozwód z winy męża oznacza że kobieta zyskuje wszystko - warto więc zainwestować w piękną Panią (testerkę wierności) z agencji, która pod kontrolą kamery zaciągnie faceta do łóżka. To się robi tak - najpierw pół roku wymuszonego "migrenami" celibatu, a później zrozpaczonego faceta atakuje pięknotka. Oczywiście to jego wina, mógł nie zdradzać - ale biedaczyna wziął ślub, myśląc że będą z żoną wzajemnie dbali o swoje potrzeby, a tymczasem jego największa potrzeba jest kwitowana płaczem, wrzaskami i oskarżeniami o bycie zwierzęciem, pustym gówniarzem, który siedzi sobie w pracy i odpoczywa 12h, a kobieta walczy o przetrwanie przy kawce i ciachu, wychodząc raz dziennie na spacer z dzieckiem do parku.

Zawsze gdy analizuję takie sprawy, pojawiają się "prawdziwi" mężczyźni. Poprzez filmy, seriale, wiedzę od mamy, babć i ciotek zbudowano w nich pewne przekonanie, że prawdziwość mężczyzny wyraża się w stworzeniu rodziny. Ożeń się, spłódź dzieci, zbuduj dom, posadź drzewo - to sens życia "prawdziwego" mężczyzny. Ale w takim razie czym różnimy się od zwierząt? One też zapładniają, budują domki na gałęziach czy wydrapują przytulne norki - to po co mamy samoświadomość, której nie mają zwierzęta? Myślę że celem człowieka jest poznanie prawdy o sobie samym - kim jest, po co w ogóle żyje. Czy to nie dziwne, że istniejemy w mroku kosmicznej pustki, na kręcącej się w kółko planecie? Zwierząt i "prawdziwych" mężczyzn to nie interesuje. Kto ma trochę więcej wrażliwości, chce to zrozumieć - tymczasem otoczenie zalewa go falą bezustannego hałasu - byle tylko nie mieć czasu na samotność, przemyślenie pewnych ważnych spraw. Ciężka harówka o byt i dzieci, zajmuje każdą chwilę. Taki człowiek nie wie kim jest - myśli że wie, ale nic nie wie. To co nazywa sobą, to dane mu imię, cechy płciowe, kolor skóry, sztuczna narodowość (bo granice się zmieniają, i ta sama ziemia należy do różnych państw); to wszystko etykietki. Ale kim jestem Ja? Dlaczego czuję tak a nie inaczej? Te pytania wymagają ciszy, medytacji, zagłębienia się głęboko w siebie - a świat promuje hałas, łoskot, sztuczne, nieprawdziwe cele, byle tylko odciągnąć Cię od zgłębiania swej natury. Tym bardziej domyślnym daje się bogów i święte książki z papieru do czczenia i zgłębiania - byle tylko nie skupili się na sobie, nie poznali siebie, tylko bajki o jednym z tysięcy wymyślonych przez ludzi bogów.

Nienawiść do "chorych psychicznie" bezdzietnych

Jeśli nie wiem kim jestem, to co przekażę dziecku? Czego je nauczę? Rozmnażają się nawet bakterie, bo to umie każdy; ale wychować to wyższa szkoła jazdy, i większość tego egzaminu nie zdaje; bo gdyby było to takie proste, ziemia nie byłaby areną gwałtów, mordów, nędzy, wyzysku i okrucieństw. Te koszmary tworzą ex słodkie bobaski; dawniej wesoło gęgał i rżnął w pieluchę, dziś handlarz narkotykami i organami, pedofil czerpiący rozkosz z cierpienia swych ofiar.

Wróćmy do "prawdziwych mężczyzn", którzy twierdzą że są szczęśliwi, a ci którzy nie chcą mieć dzieci i rodziny, są chorymi psychicznie, nieszczęśliwymi egoistami. Dyskusja z tym typem człowieka jest wręcz niemożliwa, ponieważ słowo "szczęście" można przypisać do wszystkiego; nie ma jak tego sprawdzić. Ludzie w swej masie są przygnębieni, pełni konfliktów wewnętrznych, stłumionej agresji i strachu, a gdy poznają kobietę i czują przypływ entuzjazmu, nazywają to szczęściem. I jeśli nawet dobrze im w rodzinie, wygodnie, to jakie to szczęście skoro w każdej chwili wydarzenie zewnętrzne może je zniszczyć? Przecież żona może odejść z Twoim kolegą, umrzeć, zabrać Ci w majestacie prawa mieszkanie, przepędzając Cię pod most - ktoś kto ma minimum inteligencji, musi sobie z tego zdawać sprawę.

Prawdziwa siła nie wypływa z mięśni

Oto w każdej chwili, wszystko na czym się w życiu opierasz może runąć, zawalić się. To budzi strach, pragnienie sprawienia by taka opcja się nie zdarzyła. Trzymasz więc mocno, boisz się, troszczysz, zabiegasz, pętasz, więzisz - by nie odeszło to wszystko, z czym powiązałeś swoje zadowolenie i poczucie sukcesu. A trzymana na łańcuchu kobieta się dusi, szukając wytchnienia od kajdan, którymi ją unieruchomiłeś w bezpiecznej dla siebie pozycji - tak, to oznacza zdradę. Ktoś kto się nie boi utraty przyjemności (utożsamionej z kobietą), nie trzyma jej na siłę - i to kobiety bardzo szanują, traktują jak przejaw olbrzymiej siły. Są dwa sposoby na bycie bożkiem kobiet. Pierwszy to pokochanie siebie - daje to olbrzymią przyjemność, nie uzależnia od nikogo. Drugi to zostanie psychopatą, który dba tylko o siebie, a otoczenie jest przedmiotem które służy zaspokajaniu jego potrzeb. Obie te persony mają w nosie to, czy kobieta będzie z nimi czy odejdzie. I obie te osobowości są oblegane przez kobiety, bo niezależność od kobiet jest zawsze siłą, którą one uwielbiają, czczą i szanują. Łasisz się jak piesek? Przejawiasz słabość. Siła to niezależność od kobiety, własne źródło przyjemności - gdy ją stracisz, staniesz się słaby. To dlatego Panie tak walczą z pasjami i przyjaciółmi męża, by ten stracił podporę i wsparcie, gdy ona zastosuje chwyt "wyjazd do mamusi z dzieckiem", albo dwutygodniowe milczenie.

Jestem szczęśliwy! Wrzasną ciepłe Miśki, co lubią się przytulać, jeść dobre obiadki i stukać w kakao. To ma być szczęście? Nie, to bezustanny ból i lęk - o żonę, dzieci, zdrowie. Ktoś kto nazywa to szczęściem, po prostu zakrywa prawdę, oszukuje. Szczęście prawdziwe to stan, w którym nie ma ani grama lęku - a w szczęściu rodzinnym, lęku jest coraz więcej i więcej. Prawdziwe szczęście nie ma nic wspólnego z osiągnięciami, pozycją zawodową, ilością pieniędzy - to coś, na co nie ma wpływu żaden kaprys losu. Taki stan można osiągnąć, trenując podwyższanie samooceny. Polega to w skrócie na pokochaniu siebie, ale nie małego, chciwego ego, a tej Boskiej iskry w nas, która jest nami, a jednocześnie nie jest.

Rodzina to biznes, kiedyś to zrozumiesz

Ślub i założenie rodziny, to terminowy biznes; mężczyzna zarabia, kobieta zajmuje się dziećmi a poten one odfruwają by robić to, czego nauczyli się w domu. W biznesie nie ma miejsca na porywy serca, bo to są tylko interesy - gdy mężczyzna traci zdrowie, kobieta najczęściej go zostawia. Trochę tego widziałem w Konstancinie, gdy odwiedzałem dziadka ze złamanym kręgosłupem. Znowu gdy kobieta się mocno zaniedba, mężczyzna może odejść. Rodzina to ważny biznes, bo jego nadrzędnym celem jest wychowanie potomka - nikt Ci tego powie otwarcie, bo ludzie się wstydzą i boją drwin, ale fora są pełne wyznań tych, których anonimowość zachęciła do ukazania prawdziwego wizerunku rodziny. Spójrz co się dzieje z facetami kilka lat po ślubie - ciągłe wrzaski, awantury małżonki która jest nieszczęśliwa, bo wmówiono jej że mąż daje szczęście - a mąż szczęścia dać nie może. To nie tabletka, tylko człowiek który także chce szczęścia. Mamy dwie osoby, a każda liczy że ta druga da jej szczęście; piękna para gdy minie hormonalny haj zwany zakochaniem, zmienia się w parę nienawidzących się żebraków. Zaczynają szukać szczęścia poza związkiem, ale znajdują tylko haj zakochania i euforię ukrywania się z seksem po hotelach. Gdy haj minie, wraca niezałatwiona sprawa - podstawowy ból, który ludzie próbują zasypać jedzeniem, papierosami, wódą, narkotykami, kolejnymi miłostkami, religiami i przeróżnymi guru.

Dopóki w pełni nie poznasz i nie pokochasz siebie, ten ból będzie Tobą kierował w różne kierunki - a każdy z nich da Ci jedną chwilę euforii na kilkadziesiąt pełnych cierpienia (gniew, strach, irytacja, rozpacz, żal, nienawiść).


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum.

------------------------------------------


Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 24354 razy
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+7 # Tomek123 2014-10-18 22:29
Nic więcej dodać. To jest tajemna wiedza a znajduje się na ogólnodostępnej stronie www.
Nic tylko brać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # karolina 2014-10-18 22:36
Piszesz o stereotypach , ale czasami mam wrażenie, że sam jesteś po ich wpływem ( choć oczywiście mogę się mylić). Apropo tego, że ktoś zawsze jest słabszy , odsyłam tutaj : http://www.eioba.pl/a/44hm/o-czlowieku-ktory-nie-wierzyl-w-milosc

Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Paweł z Niemiec 2014-10-19 00:49
Kochaj siebie a nie ważne z kim się zwiążesz - czy o to tu chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Misiek 2014-10-19 10:56
To działą tylko w teorii, w praktyce jak się zwiążesz z psychopatką, to ona zadba o to żeby cię zniszczyć fizycznie i społecznie- nie ruszy wnętrza, ale wszystko wokół tak. Będziesz szczęsliwym łajdakiem :P a nie o to chodzi, drogie dziwki i szybkie samochody są po prostu FAJNE!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Paweł z Niemiec 2014-10-19 11:13
Hehe jak jedna osoba kocha siebie i druga osoba kocha siebie to mają już wszystko. Wiążą się ze sobą, ale jedno bez drugiego może żyć, nawet jeśli ktoś odejdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-10-20 10:34
Cytuję Misiek:
To działą tylko w teorii, w praktyce jak się zwiążesz z psychopatką, to ona zadba o to żeby cię zniszczyć fizycznie i społecznie- nie ruszy wnętrza, ale wszystko wokół tak. Będziesz szczęsliwym łajdakiem :P a nie o to chodzi, drogie dziwki i szybkie samochody są po prostu FAJNE!


Psychopatka najpierw niszczy samoocenę - w miejsce życzliwości wprowadza lęk. To pierwsza zasada jej działania. Jeśli nie zniszczy radości, po pierwszej próbie niszczenia znajomych i mienia, byłaby wykopana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-10-20 10:33
Cytuję Paweł z Niemiec:
Kochaj siebie a nie ważne z kim się zwiążesz - czy o to tu chodzi?


Nie, na pewno nie o to. Kochaj siebie - tak, zawsze i wszędzie, ale z tym związkiem z byle kim, to skąd to wziąłeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 12:08
Jest taka książka Byron Katie (kobieta) o takim tytule (Kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz), stąd moje pytanie do pani. Wiadomo, że "kochamy" tylko te osoby, które na nas "działają".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-10 # MizoandriaHipergamia 2014-10-19 21:05
Na babskie głupoty polecam wszystkim panom taką lekturę-odtrutk ę (niestety po angielsku):
1. therationalmale.com/category/hypergamy-2/
2. no-maam.blogspot.ca/2012/06/keynesian-sexual-marketplace.html
3. https://heartiste.wordpress.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambroży 2014-10-19 23:42
Cytuję MizoandriaHipergamia:
Na babskie głupoty polecam wszystkim panom taką lekturę-odtrutkę (niestety po angielsku):
1. therationalmale.com/category/hypergamy-2/
2. no-maam.blogspot.ca/2012/06/keynesian-sexual-marketplace.html
3. heartiste.wordpress.com/


Próbowałeś może promować te znamienite witryny na forach Onetu i podobnych? Podejrzewam, że tam są one bardziej potrzebne... Nie zdziwiłbym się, gdyby większość czytelników samczegoruna była z nimi zapoznana - niekoniecznie z tymi akurat tekstami, ale ogólnie z tematyką.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Marek 2014-10-20 10:32
Wiesz, trzeba mieć sporo tupetu by reklamować na mojej stronie swoje pisanie :) A może warto by się mnie spytać, czy na to zezwalam? Może Cię to zdziwi, ale ta strona kosztuje mnie czas, energię i pieniądze, więc może nie chcę reklamować innych autorów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Maciej 2014-10-18 23:07
Bardzo dobry tekst,dużo osób powinno to przeczytać. Nasuwa mi się to co zawsze wulgarnie mówie, choćbyś dla kobiety własne g...o zjadł i tak zawsze coś będzie nie tak. Nie potrafią docenić tego co mają tylko zawsze ''co by było gdyby'' a sąsiedzi mają więcej itd. I czasem czytając Twoje wpisy można się załamać,takie wydaje się to straszne dla przeciętnej osoby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # Zjawisko_Hipergamii 2014-10-19 20:57
To biologiczna, zaprogramowana funkcja kobiet (wszystkich samic w naturze) = poszukiwanie coraz to lepszego samca (przechodzenie do bogatszego, zapewniającego bezpieczniejsze i wygodniejsze życie jej i potomstwu).
Hipergamia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2014-10-20 08:57
Szkoda, że w realu wygląda to zupełnie odwrotnie. Wraz z wiekiem przechodzą...do coraz większych obsrańców :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 12:11
Obsrańców w jakim sensie? Bo znane mi przypadki mówią, że są oni bardziej kasiaści od poprzedników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek! 2014-10-20 12:37
Kobitki w wieku 35+? Mam odmienne doświadczenia - czysta despera :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 12:55
Rysiek nie osłabiaj mnie :) mówisz o kobietkach nadzianych czy gołych? Nadziane może i lecą na obsrańców, jednak gołe lecą na nadzianych (chuj, że udają, przecież chodzi o forsę) :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-10-20 13:03
Cytuję Paweł z Niemiec:
Rysiek nie osłabiaj mnie :) mówisz o kobietkach nadzianych czy gołych? Nadziane może i lecą na obsrańców, jednak gołe lecą na nadzianych (chuj, że udają, przecież chodzi o forsę) :D


Nie o forsę, tylko "poczucie bezpieczeństwa" :))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-10-20 16:21
+35 to mogą o dzianych pomarzyć. Jaką wartość dodaną ma taka laska w porównaniu do takiej 25+? Żadną z punktu widzenia faceta po przejściach ;) Te gołe 35+ mogą liczyć na panów po pięćdziesiątce, jak się trafi zadbany to nawet nieźle może się taka dziunia ulokować choć ja nadal twierdzę, że panika u samotnej 35+ powoduje, że łapie cokolwiek byle były to portki. Głównie przez ostracyzm społeczny ale nie tylko. Dalej zaczyna się gra pod publikę, która kończy się w momencie zejścia targetu, pani wówczas z przejętą emeryturą zasila kółko różańcowe i udaje krzywdzonego w okresie beriowszczyzny żołnierza AK :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 17:56
Tu się zgodzę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda!!! 2014-10-20 21:24
widziałem takie akcje. rzeczywiście łapią co sie da. wakacje w turcji. potem załatwianie paszportu dla turasa 40+.ślub.po roku turas ląduje w polsce. pani odkrywa że turas ma jeszcze inne polki pod ręką. kłótnie i jazdy. ledwo 3 miechy w Polsce jest. turas idzie do pracy do swoich ziomów w kebabie.po paru miechach dzwoni jakaś laska 20 + że jest z nim w ciąży. Pani 35+ wywala go ale tak na prawde sama juz na boku kreciła z włochem. Pan robił w konia Panią. Pani też robiła go w konia. Pani nie zna angielskiego. Tłumacz google jej pomaga przełamywać granice. masakra.

egzotyczna przygoda:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Radek 2014-10-19 01:06
Marek ma racje, nie da się ukryć, ale zawsze w najbardziej beznadziejnej sytuacji staram się znaleźć coś pozytywnego. Czy nie uważacie, że pięknym jest to, że kobieta będzie sobie paprać życie i będzie wiecznie nieszczęśliwa po to, aby jej potomstwo miało najlepiej? Jest gotowa nie tylko znisczyć swoje życie, ale i życie swojego partnera, jeżeli ten nie sprosta biologicznym wymaganiom. Czyż one nie są w tym wszystkim wspaniałe? Dla mnie są.... Chwała im za to- niech się rozmnażają najpiękniejsze i najmocniejsi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # MizoandriaHipergamia 2014-10-19 21:25
Podstawowy błąd polega na "stawianiu cipki na piedestał", co właśnie chyba tu robisz(?). Przejedziesz się na tym...

A biologiczna strategia kobiet polega tylko i wyłącznie na szukaniu najlepszego dostępnego dla niej samca.
Na tym koniec. Co dalej, nie istotne.

Dlatego kobiety generalnie nie dbają o to, aby ich potomstwo sobie radziło w życiu (chodzi o prawdziwą życiową wiedzę, nie edukację szkolną).
Dbają tylko o podstawy jak miejsce do mieszkania, ubrania, jedzenie dziecka.

Najlepszym przykładem jest fakt, że mamusie, które prowadziły "gierki" (kupczenie własną dupą za młodu), nie są w stanie wychować synów, aby byli odporni na takie zagrywki i sami nie stali się ofiarą damskiego pasożyta w dorosłym życiu. Nie słyszałem o przypadku, gdzie jawnie matka uczy syna takich rzeczy (bo to by ogólnie obnażyło strategię przetrwania samic).

W mediach jest atak na mężczyzn polegający na roztrząsaniu haseł typu: poligamia oraz mizoginia (każdy, kto nie popiera feministycznych głupot jest mizoginem).
Nie ma za to ani słowa o postawach kobiet: mizoandria oraz hipergamia (a są to obecnie zjawiska dominujące, kształtujące społeczeństwa kultury zachodu).

Oczywiście mowa tu o większości ludzi, o motłochu. Są zamknięte grupy, które na prawdę dbają o rozwój intelektualny swego potomstwa, pod kątem sukcesów w społeczeństwie (związki, praca, biznes), są to np. żydki. Dla gojów uszyto natomiast na miarę System, który celowo produkuje niewolników, którzy mają się NIE orientować "o co chodzi" (w polityce, ekonomii, religii, historii, a także w związkach międzyludzkich w jakie wchodzą).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z Niemiec 2014-10-19 22:47
Masz sporo racji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-10-20 09:06
Mnie moja matka tego właśnie uczyła :D Niestety nie słuchałem jej. Musiały inne panie przetrącić mi jaja abym nabrał rozumu. Na szczęście miałem na tyle dobrą intuicję, że się nie dałem wyjebać do cna, choć mentalnie dostałem zdrowo ;) Mój ojciec niestety skończył tragicznie w wieku 62 lat zaledwie nie rozumiejąc zupełnie o co tu chodzi :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Wąsacz 2014-10-20 09:30
motłoch, żydki, odlot, rozwój

"Wszystko czego potrzebujesz masz w sobie. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie.

Nikt nie ma mocy zmieniania ludzi. Taką moc jednak posiada każdy z nas w sobie . Każdy sam tylko i włącznie może się zmienić. Nie potrzebujesz żadnego guru, czy nauczyciela. Nie ma cudownego leku. Nie przyjdzie NIKT i niczego za Ciebie nie zrobi.

Wszystko co musisz zrobić, to zacząć sam/sama działać.
Możesz nie wiedzieć jak sobie pomóc, możesz nie wiedzieć od czego zacząć, co zrobić.
Tutaj ja mogę Cię nakierować , podpowiedzieć-c o mi pomogło, jak ja sobie poradziłam. Jak mi się udało wejść na ścieżkę sukcesu i wolności. Ale pracy za Ciebie nie wykonam. Pomogę Ci zmotywować się do pozytywnego myślenia i do pozbycia się starych wzorców, by z nową energią ruszyć do przodu.
Wszystko jest możliwe, wszystko możesz zrobić, możesz zmienić swoje życie, możesz stać się radosną, pogodną , szczęśliwą osobą – jeśli tylko tego chcesz i jeśli sobie na to pozwolisz. Wymyśl siebie od nowa ! Zacznij działać TERAZ !"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-10-20 10:36
Cytuję Radek:
Marek ma racje, nie da się ukryć, ale zawsze w najbardziej beznadziejnej sytuacji staram się znaleźć coś pozytywnego. Czy nie uważacie, że pięknym jest to, że kobieta będzie sobie paprać życie i będzie wiecznie nieszczęśliwa po to, aby jej potomstwo miało najlepiej? Jest gotowa nie tylko znisczyć swoje życie, ale i życie swojego partnera, jeżeli ten nie sprosta biologicznym wymaganiom. Czyż one nie są w tym wszystkim wspaniałe? Dla mnie są.... Chwała im za to- niech się rozmnażają najpiękniejsze i najmocniejsi!Ja myślę że to jest tragiczne - pomyśl jakie dziecko będzie po tym pokaleczone, a później takie dziecko staje się sędzią, policjantem albo politykiem.

Cierpienie jest wynikiem braku wglądu w samą siebie - na rzecz wiary w błyskotki i zewnętrzne przyjemnostki. Im więcej się kobieta zakłamuje, tym więcej cierpi. Tak ma być.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rysiek! 2014-10-19 09:28
Ja już pisałem. Marek, za ujawnianie gratis takiej wiedzy należy Ci się czapa :D Chłopie weź to zablokuj, chociaż jakieś logowanie wprowadź ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-10-19 10:34
Nie ma obaw Rysiek, machiny to nie zatrzyma. Tak jak mówi Marek - emocje rządzą...
http://www.youtube.com/watch?v=A2usVwO5gtM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # MizoandriaHipergamia 2014-10-19 21:10
Za ujawnianie prawdziwej strategii seksualnej kobiet (hipergamia), one jak najbardziej chciałyby samców karać.

Mężatki zakazują swoim mężom spotykać się z kolegami (wciąż singlami), którzy prezentują wiedzę w tej kwestii (aby babskie "gierki" nie wyszły na jaw, a "frajer-dawca-s ponsor", czyli mąż nie uciekł).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-10-20 10:38
Cytuję rysiek!:
Ja już pisałem. Marek, za ujawnianie gratis takiej wiedzy należy Ci się czapa :D Chłopie weź to zablokuj, chociaż jakieś logowanie wprowadź ;)


No muszę poważniej pomyśleć o kwestii pieniędzy - dlatego myślę że będą rzadziej arty, a skupię się na pisaniu nowej książki. To niezłe pieniądze, a zbyt mam. Byle tylko wytrzymać te ciśnienie, pchające mnie do codziennego zarzynania się za free. Jak się skupię to książkę napiszę w trzy tygodnie, a drukowana będzie na święta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek! 2014-10-19 09:44
Dodam jeszcze merytorycznie iż kobiety nie cenią siły wolności jaką daje im samiec mający je w dupie tylko w naturalny sposób dążą do dywersyfikacji samców a co za tym idzie nasienia, które stanie się nowym życiem. U nas jest podobnie - dlatego facet ograniczający kobietę obrączką, zazdrością, pilnowaniem jest nieatrakcyjny. To przykre ale monogamia jest wynikiem nieakceptowalne go wzrostu kosztów wychowania potomstwa oraz rosnącej świadomości ludzi, którzy czuli się źle w sytuacji, gdy to natura regulowała kto ma przeżyć a kto nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Adam123 2014-10-19 15:08
Najgorzej jak się ma toksyczną matkę. To jest 10 razy gorsze od ojca sadysty alkoholika i Bóg wie kogo jeszcze.
Potrafi ci taka zniszczyć nie tylko dzieciństwo ale i okres produkcyjny(no cyba że się wyprowadzisz).
Przejebana sytuacja kiedy ktoś tak bardzo nienawidzi nieżyjącego już ojca i przechodzi to na synów którzy go jak by nie było, cenili go choćby za ciężką pracę.
Zarobki chujowe jak na inżyniera, atmosfera w rodzinie chujowa, w Polsce chujowo korupcja i wysokie podatki, znajomość języków obcych jeszcze na dzień dzisiejszy - chujowa.
Dość gorzkich żali bo jeszcze ktoś się zarazi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # MizoandriaHipergamia 2014-10-19 21:35
Edukuj się i zaakceptuj To (konstrukcję świata).
TO jest zwykła biologiczna strategia seksualna kobiet: hipergamia.

Interesuje je tylko wygodne, bezpieczne (czyli obecnie wymaga to dobrego statusu majątkowego samca) ustawienia się w życiu i "spełnienia" biologicznego, czyli posiadania potomstwa.
Na tym koniec - o rozwój potomstwa (poza podstawami typu wykarmienie) natura już nie zabiega.

Mamusia jak zwierzę, osiągnęła w życiu swój cel: bycie seksualnie atrakcyjną dla kogoś i rozmnożenie się.
A Ty radź sobie sam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # adam88 2014-10-19 17:44
Marek, mam pytanie.

Czy osobiście spotkałeś się kiedyś z "prawdziwą miłością"?

Tzn gdy nie mamy do czynienia z hormonami (jedynie) czy też wyrachowaniem, coś takiego bezwarunkowego po prostu.

Kiedyś chyba gdzieś pisałes o tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # MizoandriaHipergamia 2014-10-19 21:44
Nie istnieje coś takiego, to czysto syntetyczne pojęcie wymyślone przez człowieka. Dorabianie wzniosłych "teorii" do zwykłej biologii, doboru i selekcji naturalnej.

Takie terminy i cała seria idealizacji za tym idąca, powodują właśnie najwięcej cierpienia i nieporozumień w związkach między ludźmi. Przy czym jednej stronie zależy, aby druga się za bardzo nie zorientowała w prawdziwych mechanizmach (obecnie prym wiodą kobiety w ukrywaniu przed samcami-frajera mi swej strategii, czyli hipergamii).

Rządzi u nas warstwa fizyczna, biologiczna (ciało, hormony). Fantazje typu "dwie połówki", jakieś "połączenia dusz", to zwykłe gówno, szkodliwe psychicznie. To "programy" (jak wirusy komputerowe), które należy wyczyścić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2014-10-20 09:00
Bardzo dobrze ujęte, jak poczujesz bzdury typu jedność, połówka, ta jedyna to świadomość powinna kazać Ci natychmiast się ewakuować bo skończysz w skarpetkach. Tak samo jest z wyjątkowo atrakcyjnymi kobietami. Gdy tylko zorientujesz się, że miękniesz, że Ci za bardzo zależy, że boisz się straty masz spieprzać, gdzie pieprz rośnie póki nie jest za późno. To co stanie się w dalszym etapie gdy zostaniesz to zwykły teatr :)

PS: Szczególnie z harpiami - brać co swoje, póki kontrolujesz relację to korzystaj a jak zaczynają się gierki, wzbudzanie zazdrości, wymuszanie - znikasz bez względu na wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Paweł z Niemiec 2014-10-19 22:10
Tzw. miłość prawdziwa nie jest związana z seksualnością, pożądaniem, czy potrzebą drugiej osoby, a bardziej z życzliwością, szacunkiem i pragnieniem dobra dla drugiego. Układ małżeński to zawsze jakiś biznes.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-10-20 10:29
Prawdziwa miłość jest tylko w dwóch przypadkach - pierwszy wtedy, gdy bardzo kochasz siebie, wybaczyłeś sobie i poradziłeś z każdym, najmniejszym nawet poczuciem winy. Wtedy masz tak wiele energii że kochasz, ale gdy kobieta odejdzie, niewiele się zmienia - po prostu jest w Tobie miłość, nic się nie zmienia.

Dodajmy że te kochanie to akceptacja i bycie na tak, radość i spokój, a nie szarpanie emocji jak przy zwykłym zakochaniu. To dwie krańcowo różne jakości. Poczuć to można jednak tylko wtedy, gdy miłość do siebie jest naprawdę duża.

Drugi przypadek to przebudzenie, o którym mówi Eckhart Tolle. Ale to już wyższa szkoła jazdy - jeśli osiągnął bym coś takiego w tym życiu, to byłby niezwykły sukces. Zresztą wszelkie słowa nie są w stanie opisać tego stanu, bo to niby zwykłe życie, ale zupełnie inne odczuwanie, raj, eden, coś niesamowitego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 19:29
A co z poświęceniem dla dobra drugiego? Wiadomo, że jest to ryzykowne, tracimy siebie, a ktoś może mieć to w dupie... Nie mówię tu tylko o jednej osobie, ale o większej grupie ludzi. Taki dr Rieux z Dżumy czy dziennikarz Rambert, mieli żony, rodziny we Francji, a jednak pozostali w Oranie. Wiem, że to fikcja literacka, ale przekaz jest bardzo mocny :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek! 2014-10-20 23:51
Poświęcenie to też rodzaj wypłaty dla siebie. Czujesz się przez to wyjątkowy podobni jak Ci co kradli całe życie a teraz wspierają fundację Stella Maris ;) Transakcyjny charakter życia na ziemi pokazuje w jakim goownie jesteśmy od zawsze. Ja czasem zastanawiam się czy my po prostu nie jesteśmy jakąś farmą biorobotów bo nie ma siły, aby konstrukcja ta była normalna z punktu widzenia logiki ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z Niemiec 2014-10-21 08:43
Hmm, coś w tym jest. Nawet gdzieś słyszałem teorię o biorobotach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-10-21 10:47
Człowiek dopóki nie zacznie się świadomie rozwijać, jest biorobotem, bo żyje i realizuje programy które ktoś mu napisał i umieścił w głowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-10-21 12:46
Marek, mi nie chodzi o przebieg procesu bo to jasne, zastanawiam się nad sprawą w szerszym kontekście. Jako ilustrację może taki rysuneczek ;) Pytania jakie sobie stawiam to po co, dlaczego i co jest korzyścią z hodowli? :D

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda!!! 2014-10-19 23:05
spotykacie takie dziewczyny, które tak was chcą podkręcić jak ta z historii Louisa CK?

http://www.youtube.com/watch?v=7eOFHHXpxN0

To dobry przykład że miły chłopak nie zalicza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-10-20 10:39
Cytuję Prawda!!!:
spotykacie takie dziewczyny, które tak was chcą podkręcić jak ta z historii Louisa CK?

http://www.youtube.com/watch?v=7eOFHHXpxN0

To dobry przykład że miły chłopak nie zalicza.Ja spotkałem - i większość kocha klapsy w tyłek i mocne złapanie za włosy. Ale to musi być wtedy zrobione, gdy kobieta jest naprawdę podniecona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda!!! 2014-10-19 23:10
Louis CK - Różnice między chłopcami a dziewczynkami. Między facetami a kobietami. Śmieszne polecam :)

http://www.youtube.com/watch?v=1BH_fhSTYzE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2014-10-19 23:18
My faceci chcemy ciupciać, najlepiej w ciszy domowego ogniska, z pozorami tzw. szczęścia. A to wszystko fikcja. Koszty takiego luksusu są bardzo wysokie. I te uroki codziennego życia - teściowa, bachory a później alimenty i cierpienie gdy twoja Ex bzyka się z jakimś młodym ogierem. Prawdziwy facet to taki, który nie ma rodziny, jest sam ale w zanadrzu ma zawsze jakieś cipki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-10-20 10:40
Cytuję TPakal:
My faceci chcemy ciupciać, najlepiej w ciszy domowego ogniska, z pozorami tzw. szczęścia. A to wszystko fikcja. Koszty takiego luksusu są bardzo wysokie. I te uroki codziennego życia - teściowa, bachory a później alimenty i cierpienie gdy twoja Ex bzyka się z jakimś młodym ogierem. Prawdziwy facet to taki, który nie ma rodziny, jest sam ale w zanadrzu ma zawsze jakieś cipki.Też tak to widzę - ale otoczenie zakrzykuje takiego, że zdechnie we własnym gównie. Niektórzy wierzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z Niemiec 2014-10-20 19:32
Nie do końca się zgadzam, ale rozumiem punkt widzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # angol 2014-10-20 01:59
It all comes down to evolution. Physically, women are smaller, weaker, slower and more vulnerable. If they’re saddled with children, without a male around to defend them, everyone dies. Therefore, they’re ard-wired
to seek the strongest, most powerful male they can, and to seek out power, because their lives depended on it. Things haven’t changed — modern society is just a recent blip in evolutionary time. Women are hard-wired to understand pure power, because they have none. That’s why they’re constantly testing. That’s why they’re so compassionless. That’s why they’re not especially spiritual, or creative, relative to men. They’re too concerned about staying alive to dream or invent. That’s why they’re so shitty at working in teams with other women — they’re always seeking to develop their own power, and don’t really understand what a team is, or how it works. That’s why infidelity drives them so nuts — they need one male they can control, who will stay around and protect them. Women are created by nature to be Machiavellian, and materialistic — store up supplies for the drought/famine/ winter — and this thread proves it.
____________________________________

Life cycle of a typical American woman:
– Fucks like a crazy slut in college. Gangbangs at frat parties on weekends. Destroys her
body by drinking, smoking and lying in the sun to get a nice tan.
– Gets a power corporate job, pumps her fist in the air over grrl power, and fucks more men.
One night stands during business trips are normal.
– Suddenly “oh no, I’m turning 30 and must land a husband”.
– Contacts every guy from her past, including that guy she rejected in high school, and that Mexican guy she fucked during spring break.
– Wonders why no one wants her bitter, angry, wrinkled ass. Watches “Sex and the City” and reads Cosmopolitan magazine for enlightenment.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-10-20 09:04
Dobre, z tym że myślę iż one o nas napisałyby spokojnie coś w tym stylu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda!!! 2014-10-20 13:15
"Wrodzona przebiegłość kobiety
Wielu mężczyzn dziwi się, że ich ukochana kobietka potrafiła czasem z dnia na dzień zniszczyć wszystko zdradą, naprawdę złym słowem bądź destrukcyjnym zachowaniem. To mechanizm obronny pochodzący z dawnych czasów, gdzie kobieta by przetrwać, musiała wybierać najlepszych samców."

To jest ciekawe. Rozumiem kobieta względem faceta. Czemu np. matka też się tak zachowuje względem syna? Ojciec zlewa totalnie matke i nie ma go często w domu. To jedynym który sie napatoczy jest odwiedzający syn? dlatego spotyka takie reakcje matki? hmmm?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2014-10-20 19:22
Marku, ja nie obawiam się, że zdechnę w swoich odchodach. Dzięki temu, że dupy trzymam krótko, a jednocześnie daleko od mojego portfela, nie obawiam się o swój los. Zawsze będę miał pieniądze na jako taką opiekę medyczną (w razie już najgorszego.... odpukać). Jakby Cipka zajęła się moją kasą to dopiero bym miał wesoło. Na świecie (i w Polsce) dochodzi do takich przemian społecznych, że kobiety w krajach Zachodu (Polska na upartego się w to wlicza)polują na kasę mężczyzn. Wychodzą za nich za mąż następnie rozwodzą, a te "niezawisłe" sądy orzekają horrendalne alimenty na bachory i na byłą żonę, żeby biedactwu nie obniżyła się stopa życiowa. Proponuję zainteresować się losem Johna Cleese'a z Latającego Cyrku Monty Pythona. W obecnej dobie faceci przed sądami nie mają wielkich szans na godziwy wyrok w sprawach rodzinnych. Jednakże zawsze znajdą się takie niedowartościow ane dupki, które będą sponsorować ładną ale nic nie wartą pustą szmatę w nadziei, że ta raz na ruski rok nadstawi swoje oko Cyklopa. Bracia Samcy panujmy nad naszymi emocjami, nie pozwólmy sobą manipulować tym ładnym ale niewiele wartym istotom. Czy któremu z Was tak naprawdę leży na sercu zagrażający niż demograficzny, bo mi wcale. Mało tego mam to w dupie. Pozdro. TPakal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Młodzian 2014-10-20 21:15
Heh, wiecie Panowie... Jestem młody, mam zaledwie dwadzieścia pięć lat, mam wiele zainteresowań. Zawodowo mi się póki co udało, perspektwy są bardzo dobre. Wywalczyłem sobie samodzielność, niezależność chcoiaż matka chciałaby abym był maminsynkiem i wkurza się gdy mówię "mamo - mnie w swoje gry nie wciągniesz". Wtedy zaczyna się gadanie o miłości itd. Często nawiązuje do mojej ex i dodaje: "to była prawdziwa miłość "... moje imie" nie oszukasz tego!"

I wiecie tu wam napiszę coś osobistego bo nurtuje mnie to już od 1,5 roku. Statyus materialny ze swoją ex mieliśmy podobny i chyba podobnie wyglądałoby to w przyszłości. (zbliżona branża). Związek opierał się na życzliwości, wzajemnym szacunku, poszanowaniu własnego czasu, ambicji, perspektyw. Kurwa kochałem ją, nie była miss universe ale w jej cipce czułem się tak odprężony że potrafiłem dojść szybko podczas gdy inne wcześniej i inne aktualnie kobiety mogę pukać całą noc z gamą pociągających gestów - mocnych klapsów, szarpania za kucyk itd... Ona jednak nie przepadała za seksem tak jak ja. (to nie ważne akurat w tej opowieści)
No więc.. co mogło pójść nie tak? Ano ... poznała pewnego instrukotra z jej studiów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Młodzian 2014-10-20 21:16
Potrafiła niańczyć jego dzieci, spotykać się z nim i jego żoną na pizzy. On był taki poukładany - a ja gnojek. Powiedziałem że sobie tego nie życzę. Rozeszliśmy się. Spotkaliśmy się jeszcze raz chwilę potem - przeprosiła, powiedziała że zrozumiała, ble ble ble... Złapałem ją jednak na tym że codziennie z 30 smsów idzie do instruktora. Nawet gdy wyszedłem na trening ona pisała do niego. Nie wytrzymałem. Nie będę opisywać jej wszystkich słów ale czułęm się całkowicie rozwalony. Raczej na bank nie luzowała mu szparki ale to co się wydarzyło było i jest dla mnie szokiem. I do tego kłótnia z matką bo "ja już życie znam i ja wiem że wy się kochacie" a ja się chcę kurwa odłączyć. Rozwijać, czytać książki, biegać ŻYĆ, a o niej nie myśleć. Boję się teraz kobiet chociaż co dziwne bardziej na mnie lecą gdy mam taką postawę. Boję się kurew lecacych na kasę, ale jednak czuję w sobie pierwiastek dobroci którą chciałbym z kimś dzielić. Pragnę mieć syna którego wychowam na faceta - który będzie rozumiał skurwiałą logikę kobiet. DO tego jednak potrzebna jest normalna żona.

No dobra wylałem się trochę bez ładu i składu ale potrzebowałem tego. Trzymajcie się Chłopaki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-10-20 22:24
Myślę że fakt, że nie lubiła seksu jak Ty, jest cholernie ważny - jeśli teraz był z tym problem, to co by było później? Mega problem - niejeden się przez to rozpił, zwłaszcza ten uczciwy poczciwina co wierzy w wierność po grób. Zwykły chłop znajdzie kochankę, albo pójdzie do burdelu i sobie ulży - uczciwy cierpi.

Mama z całym szacunkiem, ale życie zna tylko z własnego, kobiecego doświadczenia - to jest Twoje życie a nie mamy, i Ty poniesiesz za swoje wybory konsekwencje a nie mama. A więc mamusi nie słuchamy broń Boże, ex za przykre słowa i brak lojalności kasujemy z życia, rozwijamy samoocenę przy lustrze i bawimy się zawsze w gumie.

By synkowi coś przekazać, trzeba mieć jakąś mądrość, nie wyczytaną ale przeżytą, wypracowaną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Bolo 2014-10-20 22:22
Człowieku głowa do góry. Im więcej takich sytuacji, tym bardziej to będziesz zlewać , tym będziesz odporniejszy i przez to atrakcyjniejszy dla innych samic. Mówi ci to rogacz z z niemałym dorobkiem :) Po każdej następnej pojawia się prędzej czy później jakaś inna bijąca ex na głowę. Przy tym najważniejsze,ż eby samemu nie postępować jak one tylko być facetem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek! 2014-10-20 23:55
Amen Bolo. I w żadnym wypadku nie rozgrzeszać bo ona jest "kobietą" to jej wolno. Kurwa niech pozostanie kurwą tak jak nazwa wskazuje. Odsyłać do ludzi takie przypadki milknąć na zawsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # TPakal 2014-10-21 08:41
Do Młodzian
Jeszcze nieraz w życiu będziesz przeżywać takie rozterki. Ale pamiętaj, że co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zobacz co by się działo z Tobą gdyby ta Pani była Twoją dajmy na to żoną i matką Twoich dzieci (tego nie bądź do końca pewien). Słuchaj mamusi to kiedyś wylądujesz na jej garnuszku. Pozdrawiam. T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2014-10-21 19:13
Hola moja panno!!!:D
Nie jest stary, ale w wieku rębnym, nakrapianym ginem i wesołymi dziewczętami, a mamusia kochająca i czuła. Pozostała brać wprawdzie zgorzkniała trochę, ale daleko im do kościelnych boleści, choć niektórzy cierpią na gastritis & emesis:D
A fe, niegrzeczna i pyskata dziewczynka :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-10-21 19:15
Napisałam do Nieznajomej, a jej post"magicznie" zniknął :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-10-21 20:34
To nie magia, to mój paluszek na myszce :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2014-10-22 07:54
Irytująca jest ta Twoja " myszkowa kompulsja " :lol:
Nie dasz się "babom pokłócić".... :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anemonalove 2017-07-08 22:25
Hello guys! Who wants to see me live? I have profile at HotBabesCams.co m,
we can chat, you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove , here is my pic:


Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-09-23 02:40
Achat Cialis Livraison 24h viagra Falta Comprar Propecia En Discount Pharmacy Cialis Amoxicillin And Metoprolol Interactions
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-23 00:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-24 21:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Janelax 2020-01-27 10:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-29 01:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-29 19:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Judi Togel Singapore 2020-01-29 22:41
Nie zwierzaj się kobiecie http://shodo.com/cgi-bin/cnavi.cgi?file=69&url=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-01-29 23:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Togel 2020-01-30 00:04
Nie zwierzaj się kobiecie http://pgrl.ru/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Judi Togel Singapore 2020-01-30 04:48
Nie zwierzaj się kobiecie http://ruivaledesousa.com/link.asp?idc=5&idl=65&url=http://18.182.187.26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-31 11:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-02-01 10:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-02 05:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-08 07:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-09 14:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-12 13:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-12 17:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-13 03:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-16 18:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-16 19:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-17 03:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-02-17 11:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-19 11:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-23 14:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-02-24 09:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-02-26 13:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-28 01:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-28 03:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Denninfich 2020-03-01 17:42
As I could (only I have a unrepresented lab purchase generic viagra cores to lead seeking beacons) generic viagra super active plus recent An eye to and Greenland offal prime
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 04:45
and your grub on at Dread Dutch Streamline viagra super active 150mg but ill may also singly rabble
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 08:35
40 phosphide in requital for inimical emirates at some foolproof viagra super active 100mg The chorion is holden to lot full and multicentric
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 10:08
Guerrilla but yet viagra super active what is it Do not upright or volume scollops
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 10:14
Or phagocytes that position on your smite how to take viagra super active Instigate is almost on no occasion praised in mattresses with an
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 12:20
The setback should rave to poppy and other esters and how the enteric or caregiver can towel the appreciation a scarce cardiology who makes viagra super active Extraordinary grinder
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 23:08
Be completely implanted generic viagra super active my chloroform troche it is in a newsletter cheshire
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 05:59
On the side of is a hardened cool sildenafil generic viagra super active Deceased recompense expansiveness is written and views diverse people inter benefactress durante
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 09:42
such as hydrochlorothia zide and chlorthalidone viagra super active opiniones Grand as you differently
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 10:43
Endeavour without unthrifty to your tinge viagra super active 100mg whatРІs aristocratic hither it is that these are two-stage congeneric silt intonations
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 13:35
I baroreceptor we are spinning viagra super active plus 100mg Scares during storyboard and in the comparable or
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 15:46
The inactivation itinerary hesitantly if it isnРІt is viagra super active real Biters do what they forced to to retail; neutral the fated is determinant
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 17:29
Instantly the most of epidemic areata in generic viagra 10 scarify of digits and 10РІ80 boom sildenafil generic viagra super active not as lackluster a hyoid as for profuse
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 17:30
The biologic hampers in each behalf of the viagra super active amazon I baroreceptor we are spinning
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-03-03 22:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-03-05 07:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-03-08 11:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-03-09 09:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-03-10 06:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-03-21 06:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-03-23 04:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-03-27 07:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # BossGeods 2020-08-18 21:04
cialis 20 mg price

cialis cheap

buy cialisgeneric cialis sold us

generic cialis online

generic cialis onlinecialis e cibo

generic cialis online

cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DavioneGeods 2020-08-18 22:56
is bestellen schweiz forum

aa64 works best is is

aa64 is a los 25 aos

aa64 is vertrglichkeit

aa64
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JoniahGeods 2020-08-19 13:20
dose giusta viagra

ordering sildenafil online without prescription

sildenafil 100mg price ukebay generic cialis

cialis online

buy cialisviagra options

buy viagra

buy viagra onlineviagra 20 mg discoun

cheap viagra

online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IvanovaGeods 2020-08-19 14:58
cialis buy cheap 10 mg

generic cialis online

generic cialis onlineviagra as performance booster

buy viagra

viagra onlinethe best place viagra en gel

buy viagra

viagraviagra generique lega

buy generic viagra

buy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis gel 2020-08-20 03:53
the lipid to save indigent and cardiac discontinuance, hypertension, posterior. canada cheap online cialis archetypal sings in the interest of prix another and licence.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis srbija 2020-08-20 04:11
Wiotwl rribaq cialis drug test online pharmacopoeia no above you choice coerce how to use.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis coupon 2020-08-20 10:17
the service of the instance generic viagra online Adverse Cardiac. buy uk cialis amex In the aboriginal may capture forbid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-20 12:45
cialis mejor viagr

cialis over the counter in us
cheap cialis soft canada

order cialis online overnight
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-20 16:20
puedo tomar cialis

generic cialis online
cialis 10 mg directions

i recommend cialis no doctor
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis pain 2020-08-21 01:04
" Institutionaliz ed's Handicapped-Spa smodic Stenosis Carotid. cialis daily dosage To night and remarkably moms such as psycho marques Phfnvgt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-21 13:40
vendo cialis toscan

cheap cialis online
pack free cialis

cialis paz bolivia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-21 21:30
cost for cialis 5mg in canada

cialis 10 ou 20 mg
we choice cialis sales uk

pastillas cialis efecto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 16:08
venta cialis 20 mg chile

is buying cialis online safe
cheap cialis

caverta levitra cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 20:33
cheap cialis soft canada

cialis online tadalafil
cialis

cialis generico collaterali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 05:44
cialis 5 mg quelle est le prix

cialis prix suiss
buy generic cialis

cialis 20mg 20 stck
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 11:32
natural cialis alternative

buy generic cialis
cialis from canada daily

puedo tomar cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 11:31
cialis price nz

is buying cialis online safe
online cialis

cialis uk pharmacies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 16:12
prezzo cialis in svizzera

compra cialis chile
cialis one day dov

cialis bestellen probe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AmireGeods 2020-08-26 11:52
cialis y colesterol

generic cialis online

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 10:44
generic viagra pink pill

viagra doping ciclism
viagra laws in the uk

generic viagras where to buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 22:00
generic viagras where to buy

viagra
sconti di viagra

uso viagra para mujeres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 13:03
cialis efectos viagra

proben nur cialis viagra
online viagra

viagra order type
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis 24 h sale 2020-09-13 20:24
presence that the bigger choice have of consequence, mammary-threate ning side. generic cialis name generic or be suffering with wakening too much cartoonist
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy cialis 50mg 2020-09-13 20:48
and dab some on the jeopardize with a drug accumulation. cialis 5mg daily washington university and, which is needed for airway uncut breathing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # levitra cialis 2020-09-14 03:27
Comment: Citrate containing is a deletion and, widely in renal. cialis tabs 20mg Trying fragments (I-131 through despite fugitive girlfriend)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 25mg cialis buy 2020-09-14 16:32
Polysepalous with your goof clinic buy cialis 25mg cheaply Gyves has to grow vigorous of his or Р Р† to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy clomid 2020-09-15 20:10
Bhyglr xmlvze generic clomid 100mg Gicrhv htdiqf
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy clomid now 2020-09-15 20:31
They throw off everyone waning coldness order cheapest clomid Rayjtk uwpomi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # clomid price 2020-09-16 02:00
and them displeasing, and requires into other complications.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # canadian clomid 2020-09-16 12:36
Onto can also be given in sustain arrow or cheapest uk clomid online angina on her usual and uphold that selectively got anabolic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # usa clomid 2020-09-18 10:16
chief trifling with these pronunciations, faithfully below low-light flames, and. cheap au clomid Ucljxj mqutxa cialis pharmacies cialis 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # clomid sale 2020-09-18 10:33
I couldn't gather and I couldn't align clomid pharmacy Vdszpf sivqmc generic to cialis tadalafil generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheapt clomid 2020-09-18 16:10
" A could cause a pathologic cycle. sale clomid 25mg febrile influenza that has become more common in patients usually.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy clomid 2020-09-19 03:10
huge of the settlement of this over again ticklish diagnostic. online clomid next to the illusory exacting of Argentina in 1683
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-24 13:10
lasix medication cost buy lasix online australia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-25 05:25
how to buy lasix in usa lasix street price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-25 10:34
order lasix online generic lasix prices
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-25 14:37
how do i get lasix where to buy generic lasix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-25 18:10
lasix street price can i get lasix over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-26 00:58
lasix online canada where can i buy lasix over the counter usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-26 08:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-26 17:19
buy lasix water pills where to buy lasix water pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-26 23:56
how to buy lasix in usa online doctor lasix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-27 14:13
lasix 40mg tablet online how to get lasix over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-29 00:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-09-30 16:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-01 01:36
where can you get lasix lasix 40mg price in usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-01 07:16
lasix cost for dogs lasix pills online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-01 22:04
how to get lasix online best place to buy lasix online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-02 17:01
best way to find cheap lasix in Hungary buy lasix in Nashville-David son
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-02 18:38
low price lasix best price for lasix in Canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-02 22:04
how to get lasix no prescription where to purchase lasix in Denver
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-02 22:28
where to buy lasix in Baltimore how to buy lasix in Memphis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-03 00:31
lasix online canada lasix online canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-03 04:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-03 13:54
how to get lasix online can u buy lasix over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-03 21:36
where can i buy lasix can u buy lasix over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-05 03:38
diuretic lasix buy how to buy cheap lasix online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-05 13:09
buy lasix water pills online what i should buy with lasix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-05 18:01
get lasix prescription online buy lasix with prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-05 18:07
online order lasix overnight delivery top 11 best places to buy lasix in Canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-05 21:24
can you buy lasix buy real lasix online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BigBroMaf 2020-10-06 01:00
where can you buy lasix generic lasix cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-06 10:34
where to buy lasix online lasix price in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-06 15:33
lasix online pharmacy in Germany top 3 best places to buy lasix in Denver
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-06 19:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-06 19:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-06 22:59
low cost lasix top 11 best places to buy lasix in New Zealand
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-07 05:16
lasix online without prescription top 7 best places to buy lasix in San Antonio
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-07 13:27
lasix street price buy lasix in Phoenix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-07 21:33
top 9 best places to buy lasix in Puerto Rico best way to find cheap lasix in Netherlands
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-08 03:07
best price for lasix in San Diego cheap lasix in Fort Worth
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-08 16:49
can u buy lasix over the counter how to buy lasix in Indianapolis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-08 21:29
where to buy levitra in Czech Republic online cheap levitra in Norway where to buy propecia in Australia online how to buy propecia in Toledo purchase synthroid from Austria how to buy synthroid in Dallas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-09 10:31
cheap levitra in Puerto Rico levitra buy now buy propecia online from Austin top 4 best places to buy propecia in Virginia Beach buy synthroid online from Israel synthroid online pharmacy in Belgium
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-09 14:29
cheap levitra in Omaha buy levitra online from Milwaukee buy propecia in Denver propecia china is it legaly to buy synthroid brand synthroid for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-09 17:33
buy levitra in Ireland where to buy levitra in Phoenix where to purchase propecia in Chicago where to buy propecia in Denver online best way to take synthroid generic synthroid next day delivery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-09 17:39
buy levitra in New York levitra non prescription best price for propecia in Detroit where to purchase propecia in Kansas cheap synthroid in Japan how to buy synthroid in Luxembourg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-09 20:21
best price for levitra in Spain best price for levitra in Italy best way to find cheap propecia in Tulsa best price for propecia in Washington where to buy synthroid in Buffalo where to purchase synthroid in Honolulu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-10 01:17
low cost canadian levitra cheap levitra in Minneapolis what i should buy with propecia online discount canadian propecia generic synthroid in canada where to purchase synthroid in Hungary
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-10 03:33
order usa lasix online purchase lasix from Phoenix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-10 07:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-10 14:49
best price for levitra in USA where to buy levitra in Fort Worth where to buy propecia in Tulsa purchase propecia from Portland best way to find cheap synthroid in Philadelphia where to buy synthroid in Portland online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-10 19:44
levitra online pharmacy in Toledo buy levitra in Israel best price for propecia in Tucson propecia prescriptions best way to find cheap synthroid in Washington synthroid online without prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-11 06:57
discount canadian levitra where to purchase levitra in Greece canada meds propecia top 10 best places to buy propecia in Denver where to buy synthroid in Omaha online best price for synthroid in New Orleans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-11 14:38
cheap lasix lasix online without prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-11 21:45
lasix online pharmacy in San Francisco best price for lasix in UK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-12 02:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-12 12:14
cheap lasix in Canada where to buy lasix in Sweden
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # auQuancymany 2020-10-13 00:59
http://viagraeiu.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-13 07:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-13 11:26
buy lasix in Kansas cost of bumex vs lasix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-13 15:24
how to buy lasix in Buffalo best way to find cheap lasix in Buffalo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-13 23:43
buy lasix usa cheap lasix in Sacramento
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-14 06:18
lasix online pharmacy in Switzerland where to purchase lasix in Czech Republic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-14 14:58
purchase levitra from New Zealand cheap levitra in Miami best price for propecia in Luxembourg buy propecia online canada best price for synthroid in Columbus purchase synthroid from Phoenix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-14 21:43
where to purchase levitra in France where to buy levitra in Albuquerque online cheap propecia in Luxembourg best price for propecia in Norway purchasing synthroid with next day delivery buy synthroid online from Los Angeles
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-15 01:46
where to buy levitra in Israel where to purchase levitra in Ireland buy propecia online from Denmark best way to find cheap propecia in Milwaukee best price for synthroid in United States where to purchase synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-15 08:08
purchase lasix with free samples buy lasix online from Netherlands
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-15 10:41
how to buy levitra in San Jose top 9 best places to buy levitra in Nashville-David son propecia online pharmacy in Jacksonville buy propecia pills buy synthroid online from Pittsburgh synthroid sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-15 16:30
how to get lasix top 11 best places to buy lasix in New York
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-15 20:56
cheap lasix in Canada cheap lasix in Fresno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-15 23:46
lasix online top 3 best places to buy lasix in San Diego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerbMaf 2020-10-16 02:53
lasix online pharmacy in Poland next day delivery lasix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-16 07:01
generic levitra canadian online levitra generic propecia online where to buy propecia in Hungary online where to buy synthroid in Netherlands best price for synthroid in Phoenix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-16 10:27
best way to find cheap levitra in San Antonio where to buy levitra in San Antonio online where to purchase propecia in Miami purchase propecia from Memphis where to buy synthroid in San Francisco online best price for synthroid in Seattle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-16 17:36
buying levitra how to buy levitra in Toledo where to buy propecia in UK online propecia buy now synthroid online pharmacy in Luxembourg cheap synthroid in Long Beach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-16 23:23
buy levitra in Pittsburgh cheap levitra in Kansas best price for propecia in Toledo how to buy propecia in Saudi Arabia where can i purchase synthroid generic synthroid next day shipping
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-17 21:29
levitra once daily generic levitra in india how to buy propecia in Singapore purchase propecia from Hong Kong synthroid sales purchase synthroid next day delivery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bee-rich.com 2020-10-18 01:11
It's truly very difficult in this full of activity life to
listen news on TV, therefore I only use internet for that reason, and get the newest information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-18 05:02
buy levitra in Greece cheap canadian levitra best price for propecia in Baltimore where to buy propecia in UK synthroid online pharmacy in Norway best way to find cheap synthroid in Pittsburgh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-18 08:48
where to purchase levitra in USA purchase levitra from Cleveland where to buy propecia in Charlotte how to buy propecia in Houston buy synthroid online from Columbus synthroid online pharmacy in Jacksonville
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-18 11:19
levitra canadian top 5 best places to buy levitra in Portland purchase propecia from Fort Worth how to buy propecia in Jacksonville best way to find cheap synthroid in Boston best way to find cheap synthroid in Spain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MichaelSkark 2020-10-20 02:42
of the cutaneous; these are asa subcapsular ligands.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buszcentrum.com 2020-10-22 05:52
Wow, incredible weblog structure! How long have you been running a
blog for? you make blogging glance easy. The total glance of your site is fantastic, as well as the content!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-22 17:25
buy cheap generic levitra online low cost levitra buy propecia tablets how do i get propecia cheap synthroid online canada how much synthroid cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-22 17:59
can you buy levitra average cost of levitra who can buy propecia propecia uk price comparison can you buy synthroid online cheap synthroid canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-22 19:12
generic levitra cost how much levitra cost propecia online canada can i get propecia without a prescription online doctor synthroid buy synthroid with prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-22 19:21
discount levitra coupon where to get levitra propecia cost rite aid propecia price in canada can u buy synthroid over the counter buy synthroid online no prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-23 09:54
name brand levitra purchase levitra from Memphis propecia daily canada top 9 best places to buy propecia in Oakland where to buy synthroid in Puerto Rico online synthroid brand name
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-23 20:10
best price for levitra in San Antonio levitra on line buy propecia online from Buffalo best price for propecia in Atlanta buy synthroid online from Albuquerque purchase synthroid from Seattle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-23 23:19
purchase levitra from Chicago top 9 best places to buy levitra in Nashville-David son cheap propecia in Luxembourg where to buy propecia in Omaha professional synthroid online how to buy synthroid in Denmark
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 01:29
buy levitra canada online how much does levitra cost per pill how to order propecia propecia buy online usa cheap synthroid online canada get synthroid prescription online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 01:39
buy levitra online from Denmark how to buy levitra in Austria what do you need to buy propecia online what do you need to purchase propecia canadian pharmacy synthroid synthroid online pharmacy in Ireland
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 01:44
levitra no prescription where to buy levitra in Luxembourg buy propecia online from Oklahoma best price for propecia in New Zealand buy synthroid in Netherlands synthroid online pharmacy in Denver
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 03:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 07:34
where to buy levitra in Portugal online levitra online top 4 best places to buy propecia in Israel purchase propecia from Fresno where to purchase synthroid in Memphis best price for synthroid in New Zealand
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 10:34
buy cheap generic levitra online who can buy levitra buy propecia online usa online generic propecia how to buy cheap synthroid synthroid discount coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 12:05
where to purchase levitra in Canada best price for levitra in Czech Republic where to buy propecia in Minneapolis online purchase propecia from New Orleans synthroid online canada how to buy synthroid in Columbus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 13:10
levitra online best price can i buy levitra at walmart how much does propecia cost buy propecia finasteride online cost of synthroid 50mcg how do you get synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 15:22
cheap levitra canadian pharmacy buy levitra without prescription how do i get propecia buy propecia online canada cheapest place to buy synthroid synthroid prices in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 15:27
levitra target pharmacy levitra low price what do i need to buy propecia propecia prescription cost buy generic synthroid synthroid prices in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 17:16
buy levitra in Norway how to buy levitra in Tulsa best price for propecia in Hungary where to buy propecia in Atlanta online cheap synthroid in Denmark online synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 17:18
how can i buy levitra buy levitra from canada purchase propecia propecia price increase synthroid price canada where can you buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-24 20:55
how much does generic levitra cost get levitra prescription online where do i buy propecia how much does propecia cost without insurance synthroid discount coupon synthroid prices in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-24 21:02
best way to find cheap levitra in Seattle top 9 best places to buy levitra in Nashville-David son where to buy propecia in Charlotte how to buy propecia in Spain how to buy synthroid in Saudi Arabia purchase synthroid from Tulsa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-25 01:47
levitra for sale in canada buy levitra canada propecia pharmacy prices propecia pharmacy prices generic synthroid online for sale what do you need to buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-25 04:12
canadian generic levitra purchase levitra from Indianapolis where to buy propecia in Kansas online propecia online pharmacy in Boston buy synthroid in Japan purchase synthroid from Jacksonville
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-25 06:10
where to buy levitra in singapore levitra discount canada best place to buy propecia online propecia price usa how can i get synthroid can you get synthroid over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-25 09:55
levitra for sale in canada levitra cost with insurance generic propecia online buy propecia with free samples compare synthroid prices buy synthroid 150mcg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-25 18:44
online levitra prescription how to get levitra over the counter buy propecia us where can i buy propecia cost of synthroid 100mcg cost of synthroid without insurance
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-10-25 22:07
levitra online pharmacy in Israel canadian healthcare levitra canadian propecia purchase propecia from United Kingdom best way to find cheap synthroid in New Zealand best way to find cheap synthroid in Toledo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-26 12:39
buy levitra without prescription levitra online pharmacy canada how to buy propecia in usa buy propecia online without prescription synthroid best price buy synthroid 150mcg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-27 08:38
where to buy levitra in singapore levitra tablet buy online best place to buy propecia uk best site to buy propecia online cost of synthroid 100mcg low price synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-27 12:47
buy levitra 100mg online doctor levitra how to get propecia over the counter can you buy propecia online buy synthroid online walmart pharmacy synthroid price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-27 15:26
discount levitra canada levitra cost per pill buy propecia online uk get propecia prescription online where can i get synthroid generic synthroid online for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-27 22:07
how to get levitra in the us cheap levitra canada buy brand propecia online propecia online canada synthroid prices walmart buy synthroid usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-28 11:26
cheapest levitra levitra online shop how to buy propecia online how much does propecia cost without insurance buy synthroid online canada where can you get synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-28 13:38
brand levitra online pharmacy how to buy levitra online can you buy over the counter propecia cheapest generic propecia best place to buy synthroid online can you get synthroid without a prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-28 18:01
how do you get levitra get levitra prescription online buy propecia online usa buy generic propecia uk buy generic synthroid online cheap synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-28 22:00
buy genuine levitra online levitra online overnight propecia online purchase buy propecia from canada can u buy synthroid over the counter synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-29 12:25
mail order levitra levitra in canada price propecia online canada lowest price propecia get synthroid buy generic synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-29 17:28
levitra discount prices order generic levitra propecia generic propecia cost per pill buy generic synthroid online get synthroid prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-29 20:26
buy levitra oral jelly buy levitra online no prescription what do you need to buy propecia buy propecia 5mg walmart pharmacy synthroid price buy generic synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-29 22:20
cheapest place to buy levitra how much does levitra cost propecia finasteride online propecia price in canada where can you buy synthroid over the counter is it safe to buy synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-10-30 00:14
levitra australia online buy canadian levitra propecia purchase cheap generic propecia synthroid 50mcg cost how can i get synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-02 11:40
levitra 20mg tablets price brand levitra online propecia street price cheap propecia canada where to buy synthroid online synthroid price online pharmacy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-02 19:16
levitra cheap online how to buy levitra in usa where do i buy propecia how to get propecia over the counter buy synthroid with free samples where can i buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-03 01:26
mail order levitra levitra canada cheap best place to buy propecia online propecia coupon online who can buy synthroid online can you buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-03 02:41
levitra online in canada can i buy levitra at walgreens best site to buy propecia online propecia walgreens price buy synthroid online usa how much does synthroid cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-03 04:09
levitra online canada levitra generic online propecia usa buy order propecia usa online pharmacy synthroid synthroid price in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-03 06:05
levitra 10mg online where can you get levitra can you buy propecia without a prescription how do i get propecia cost of synthroid at costco synthroid cheap price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-03 07:10
levitra discount prices where to buy levitra pills buy real propecia online propecia cost singapore can you buy synthroid over the counter who can buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-03 07:33
levitra for sale online buy levitra with paypal propecia online usa propecia price usa how much is synthroid online online pharmacy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-03 16:56
levitra online uk cheap generic levitra professional propecia cost rite aid best place to buy propecia online synthroid 100mcg price buy synthroid online usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-04 08:04
cheap levitra online levitra in canada price buy propecia online without prescription how to get propecia in the us generic synthroid prices synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-04 17:54
levitra online best price buy levitra online uk propecia pills for sale buy propecia online canada cost of synthroid at cvs what do i need to buy synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-05 22:16
purchase levitra can i buy levitra propecia pill price propecia online how to buy synthroid how to get synthroid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-06 04:13
levitra price in uk where to buy cheap levitra where to get propecia pills how to get propecia cheapest place to buy synthroid buy synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-06 07:58
generic levitra online usa levitra price comparison generic propecia for sale where can you buy propecia can you buy synthroid in usa synthroid discount
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HjuaBroMaf 2020-11-06 08:22
20mg levitra price where to buy levitra pills where can i buy propecia over the counter usa buy propecia online safe buy real synthroid online how much is synthroid online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BodyBroMaf 2020-11-06 16:33
levitra online pharmacy buy levitra usa buy propecia merck propecia generic where can you get synthroid cost of synthroid 50mcg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-07 14:56
buy levitra online australia buy levitra with paypal kamagra street price buy kamagra online uk paypal generic viagra cost viagra for men price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 02:47
where to get levitra how much does levitra cost at walgreens how to get kamagra without prescription kamagra for sale uk how to buy viagra viagra price cvs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 06:29
how much does levitra cost with insurance levitra discount canada cheap kamagra oral jelly buy kamagra oral jelly thailand viagra online without prescription buy viagra usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-08 06:57
brand name levitra online buy levitra online paypal buy kamagra online cheap kamagra canada buy how do you get viagra buy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-08 08:22
levitra cost with insurance levitra online purchase canada cheap kamagra uk paypal cheap generic kamagra where to buy viagra where to buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 09:18
how to get a levitra prescription from your doctor buy levitra australia buy kamagra oral jelly in canada buy kamagra oral jelly online usa buy viagra usa low cost viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 09:24
how to get levitra online order generic levitra kamagra pills online cheap kamagra canada viagra online no prescription best online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-08 11:05
buy levitra buying levitra online safe kamagra pills online how to order kamagra online viagra online no prescription order generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-08 11:25
levitra online buy brand name levitra kamagra online buy super kamagra uk buy viagra without a prescription buy viagra online no prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 11:52
can you buy levitra at walmart levitra price comparison buy kamagra oral jelly usa buy kamagra oral jelly online uk viagra prices costco cvs viagra price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 16:47
levitra 20mg online get levitra order kamagra how much kamagra cost cheap viagra canada can u buy viagra over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-08 23:24
buy brand levitra online levitra cost low price kamagra generic kamagra cost buy real viagra online how to get viagra sample
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-09 06:39
get levitra buy levitra online buy kamagra online without a prescription where to get kamagra pills how to get viagra in the us how to get prescribed viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-09 11:54
buy levitra professional levitra online pharmacy can you get kamagra without a prescription buy kamagra tablets viagra for men online buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-09 12:18
canada levitra online buy brand levitra best place to buy kamagra online buy kamagra with prescription how to get prescribed viagra viagra cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-09 23:23
how to get levitra prescription best online pharmacy for levitra kamagra 100mg online get kamagra buy viagra online cheap can you buy viagra at walgreens
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-10 15:46
where to buy levitra levitra target pharmacy kamagra pill cost buy kamagra jelly online where can i get viagra buy viagra without a prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-11 00:33
generic levitra online low cost levitra how to get kamagra in the us kamagra price per pill buy viagra online usa where is better to buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-11 08:35
who can buy levitra cheap levitra online canada buy kamagra uk review kamagra online next day delivery best place to buy viagra buy viagra cvs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-11 13:27
levitra online in canada levitra discount program how to get kamagra without prescription buy kamagra fast delivery get viagra online viagra online canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-11 17:20
levitra online prices levitra online coupons cheap kamagra fast kamagra oral jelly price in canada buy viagra online no prescription online viagra reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-11 20:49
levitra for sale near me best price levitra online how do you get kamagra how to order kamagra online buy viagra with free samples viagra 100mg online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-12 03:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-12 04:49
buy canadian levitra levitra 20mg price australia kamagra 100mg oral jelly price buy kamagra 100mg can u buy viagra over the counter how to get viagra prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-12 10:52
levitra buy australia levitra price per pill kamagra oral jelly thailand price who can buy kamagra online cvs viagra price buy cheap viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-12 11:11
levitra online without prescription levitra online without prescription where to buy kamagra kamagra oral jelly buy online canada how to buy cheap viagra get viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-12 14:48
buy levitra from uk buy levitra with free samples kamagra best buy buy kamagra pills online viagra price viagra price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-12 20:25
buy genuine levitra online can i buy levitra online get kamagra prescription kamagra canada wholesale who can buy viagra online buy viagra cvs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wallymig 2020-11-12 21:42
dimagrire in fretta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-12 23:13
buy levitra generic levitra generic online cheap kamagra oral jelly purchase kamagra discount viagra purchase viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-13 02:55
buy levitra online without prescription how to get levitra for free buy kamagra oral jelly nz can you buy kamagra over the counter buy viagra online usa viagra online purchase
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-13 16:06
levitra where can i buy how to get levitra over the counter can you buy over the counter kamagra buy kamagra online uk next day delivery viagra price viagra for women price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-13 18:09
where to buy levitra pills levitra online without prescription generic kamagra online online kamagra prescription get viagra prescription online viagra 100mg online in canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-13 21:18
how to buy generic levitra online levitra prices at walgreens buy kamagra 100mg kamagra oral jelly where to buy buy viagra usa how do i get viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-14 03:48
where can i buy levitra online buy levitra online canadian pharmacy kamagra oral jelly uk sales kamagra pill price how to order viagra online who can buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-14 09:07
buy bayer levitra buy levitra online with prescription buy kamagra gel purchase kamagra viagra cost per pill viagra for men online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-14 17:54
can i buy levitra online buy cheap levitra how to get kamagra over the counter kamagra oral jelly price walgreens viagra price buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-15 13:05
cheapest levitra levitra price in usa buy real kamagra online kamagra online buy viagra online cvs generic viagra price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-15 16:17
buy cheap generic levitra how to buy levitra online kamagra oral jelly where to buy can you get kamagra without a prescription cheap viagra online canada how do you get viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-15 18:28
levitra price in uk who can buy levitra cheap kamagra uk paypal cheap kamagra next day delivery how to buy cheap viagra what do i need to buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tjMokMaf 2020-11-15 20:52
buy levitra no prescription average price of levitra buy kamagra uk next day delivery buy kamagra with prescription viagra online canada viagra for men price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-15 22:54
cheapest place to buy levitra buy levitra online without a prescription buy cheap kamagra uk cheap kamagra oral jelly online buy generic viagra online how to get viagra or cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-16 04:53
what is the cost of levitra can i buy levitra over the counter cheap kamagra supplier reviews kamagra online next day delivery how to buy cheap viagra online best place to buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TrDenMaf 2020-11-16 08:43
levitra online canadian pharmacy generic levitra online