STRONA ARCHIWALNA

Poszukiwacz miłości - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

niedziela, 05 październik 2014 00:04

Poszukiwacz miłości

Napisał 

Ludzie którzy mnie czytają, chcą porad damsko - męskich. Wiedzą że bycie z atrakcyjną dziewczyną i kopulacja z nią (oraz małżeństwo by zatrzymać tę rozkosz na całe życie, i by nikt jej nam nie zabrał), to wielka przyjemność - czyli czego tak naprawdę ode mnie chcą? Wiedzy jak zdobyć tę przyjemność.

Gołodupiec pragnie szczęścia

Dlaczego szukają wiedzy? Ponieważ doświadczyli w życiu odrzucenia od ich zdaniem atrakcyjnych kobiet, w których chcieli zaznać rozkoszy. Chcą wiedzieć jak można mieć piękne kobiety, które nie są zainteresowane gołodupcami, ponieważ widzą w tym szansę na przeżycie czegoś bardzo przyjemnego. Poszukiwacz wiedzy, to zawsze poszukiwacz przyjemności i uciekinier od nieprzyjemności. Gdy zawodzi wszystko co umieją, a nie mają pieniędzy i diabelskiego uroku (cechy uwielbiane przez "bogate wewnętrznie" Panie i nagradzane seksem) poszukują wiedzy jak ominąć te nieosiągalne dla nich bariery - by mieć to, co jak wierzą, da im przyjemność. Jest wielu, którzy uczą jak zdobyć tę przyjemność, ale ja uczę czego innego - jak zdobyć jeszcze większą przyjemność, bez emocjonalnego uzależnienia się od kogokolwiek. Ale o tym później.

Całe nasze życie, to poszukiwanie przyjemności i unikanie nieprzyjemności - tu wielu "bezinteresownych" zaprostestuje, rzuci bluzgiem. Przyjemność wyzwala hormony "szczęścia", a nieprzyjemność hormony stresu. I tu dochodzimy do najciekawszej sprawy, która mnie swego czasu zszokowała - to co nam sprawia przyjemność, jest zależne od wychowania, czyli od tego co nam wmówiono w dzieciństwie. Wmówiono nam przeważnie to, co jest ważne w danej kulturze. Poczucie przyjemności nie jest obiektywną rzeczą, czymś takim samym dla wszystkich ludzi, a powstaje w umyśle - jest stworzone przez innych ludzi w procesie naszego wychowania.

Człowiek to zestaw programów

Nie wierzysz? Polak lubi psy (ja kocham), a Azjata je zje. Polak lubi zjeść świnię na obiad, a żydzi i muzułmanie się nią brzydzą. Polak krowę zje, a Hindus czci jak bóstwo. Tymi zachowaniami rządzi poczucie przyjemności/nieprzyjemności, a zostało ono stworzone w dzieciństwie. Ludzie są programowani jak programy komputerowe, by w z góry określony sposób działać i reagować emocjonalnie całe życie. Gdyby żyda wymiotującego na myśl o wieprzowinie, w dzieciństwie dać do chrześcijańskiej rodziny, zajadałby się kotletami ze świni. Gdyby Polak widział ubój rytualny, stracił by przytomność - co podnieca i "kręci" Żyda, bo tak wychowała go kultura w której przyszedł na świat. Żyda przeraża wieprzowina, ale tortury zwierzęcia które kona w strasznych mękach, odpręża - bo wierzy że te cierpienie jest miłe Bogu, Istocie która stworzyła biliony galaktyk i potrzebuje wycia torturowanej krowy do zadowolenia. To jaki jesteś, wypływa z tego w jakim otoczeniu się wychowałeś. Kiedy rozmawiasz z kimś, tak naprawdę rozmawiasz z jego uwarunkowaniem, programem który rządzi zachowaniem i emocjami tego człowieka.

Później napuszcza się nosicieli różnych programów (ludzie wierzący w swoje państwa, religie i filozofie życiowe) na siebie, by walczyli ze sobą, wytwarzając olbrzymie ilości bólu, strachu i nienawiści. Komu to potrzebne? Może coś/ktoś się tym żywi? Szalona myśl? A co powiesz na to, że cukry żywią Candidę Albicans, grzyba w naszym jelicie, który pozbawiony cukru broni się wydzielaniem toksyn powodujących depresję, lęki i poczucie rozpaczy u swojego nosiciela, że nie wspomnę o cukrzycy i wielu innych chorobach? Nasz stan chorobowy żywi wiele organizmów. Tasiemce, glisty, lamblie, węgorki... Zły tryb życia, korzystanie z polepszaczy nastroju (papierosy, alkohol, narkotyki, cukier, szybkie żarcie z glutaminianem sodu, fluor) rujnuje równowagę chemiczną organizmu, żywiąc grzyby bądź robaki. Temat odległy dla większości ludzi - do czasu gdy wydalą z siebie tasiemca, i na jego widok zwymiotują albo zemdleją.

Ideał, którego nigdy nie sięgniesz

Twoja kultura za pomocą mediów najpierw pokazuje Ci idoli i ideały, których nigdy nie sięgniesz; gdy sobie to uświadomisz, zalewa Cię smutek, rozpacz, strach i wizja nieprzyjemności w przyszłości. By sobie poradzić z tymi nieprzyjemnymi uczuciami, korzystasz z podanych Ci jak na tacy rozwiązań - papieroska na relaks, maryśkę na wyluzowanie, Ipoda by poczuć się elitarnym, drinka na dobrą zabawę... a każde działanie ma swoje konsekwencje, których możesz tu i teraz nie czuć, ale one są. Organizm broni się jak może, ale w którymś momencie nie daje rady i mamy ciężką chorobę. Wtedy się modlisz o ratunek, kupujesz amulety i figurki. Ale to nie Bóg dał Ci cierpienie, ale Ty sam je sobie zafundowałeś; i nie Bóg Cię uleczy, ale Twoja decyzja wobec zmiany diety, higieny psychicznej, radzenia sobie ze stresem i destrukcyjnymi uczuciami.

To kulturowe uwarunkowania, które można sprowadzić do prostej definicji - jesteśmy tacy, jak nasze środowisko. Zbieramy od niego wiedzę co jest przyjemne, co nieprzyjemne, a później działamy i reagujemy zgodnie z nią. Kto myśli jak my, jest za nami, a kto inaczej niż my, jest naszym wrogiem - albo poczuje jak my, albo trzeba go zarżnąć. Jeśli więc jakaś potężna siła chciałaby nami manipulować w swoich celach, musiałaby stworzyć nam środowisko, w którym się wychowujemy i wzrastamy. By tego dokonać, prawdopodobnie wymyślone wszelkie znane nam religie, by to co one promują, stało się na zawsze tym co nami w życiu kieruje i co nas motywuje.

Interes z Bogiem, na naszych zasadach

Żyd czuje obrzydzenie na myśl o świni, Polak się cieszy na myśl o kotlecie, pamiętasz? Skąd takie różne odczuwanie tej samej rzeczy? Oczywista oczywistość - jest to narzucone przez religię. Podobnie jak poczucie winy, sztuczna i fałszywa pokora (bo za nią jest niebo po śmierci, więc ta cecha staje się interesikiem ubijanym z naszą wizją Boga) oraz strach i inne destruktywne, upadlające nas przekonania. Oczywiście próba ich zmiany kwitowana jest wrzaskiem że Bóg nas zniszczy, roz..., a wieczność spędzimy w piekle. Kto zmienia swe przekonania, staje się zdrajcą dla swej kultury, a dla innej, której zwyczaje przejmuje, staje się nawróconym ze ścieżki grzechu. Jak więc sam widzisz, straszenie piekłem po śmierci stosuje każdy, ale Bóg który o tym decyduje, zaciekle milczy. To nie ludzie i ich wrzaski decydują o Twym życiu, ale Bóg - to jego szukaj, a nie słów ludzi którzy zanim się obejrzysz znikną z ziemi, tej ziemi. Bóg dał mi, swemu dziecku, piękny prezent - wolną wolę. Korzystam z niej, odrzucając wszystko czym mnie napchano w dzieciństwie i młodości, próbując bez tego balastu odnaleźć prawdę.

Do przyjemnego dążymy, od nieprzyjemnego uciekamy. Jeśli kultura uzna, że kastracja jest przyjemna (bo daje wieczność pośmiertną w dalszej perspektywie czasowej), to pozwalamy na okaleczenie się, jak w wypadku skopców. Wklejam cytat z wikipedii:

"Mała pieczęć miała gwarantować w niebie rangę anioła, a wielka – archanioła. Rytuały nadawania pieczęci odbywały się w sobotnie noce w tajemnicy w ustronnym miejscu. "Liturgii" przewodził tzw. prorok (lub apostoł), czyli osoba która namówiła wcześniej co najmniej 12 osób do kastracji. Według danych policyjnych przypadkowych obserwatorów kastrowano, bądź przywiązywano do krzyża i kastrowano."

Bezinteresowność?

To ma być ta bezinteresowność? Chwila bólu za wysoką pozycję społeczną w niebie, jeśli ktoś w to uwierzy, to jest to naprawdę złoty interes, jak amber gold. Ktoś na ziemi czuł się nikim, śmieciem, więc okaleczał się by po śmierci być kimś, by okazać pogardę i poczucie wyższości wobec tych, którzy za życia mogli być więksi i bogatsi od niego. Jeśli wierzymy że poświęcanie się, obcięcie organów, dawanie pieniędzy i swojego życia da nam przyjemność i wysoką pozycję społeczną (czasem po śmierci) - robimy to. Ale nie z bezinteresowności, a dla zysków które ktoś nam wmówił. Nikt nie robi nic bezinteresownie, za każdym dobrym uczynkiem stoi jakaś przyjemność (którą jest poczucie ważności, bogactwa) bądź wiara w nią (teraz bądź w przyszłości).

Jeśli ktoś mi daje pieniądze wierząc że pójdzie za to do nieba, to robi zwyczajny biznes. Gdzie tu bezinteresowność? Bał się wiecznego potępienia (które mu wmówiono w dzieciństwie), więc zmniejszył ten strach darowizną (odpisywaną od podatku), albo "dobrym" uczynkiem. Jeśli się boję pobicia, trenuję kilkanaście lat. Jeśli boję się wycia z bólu w zmiażdżonym aucie, jeżdżę powoli i rozsądnie, jeśli boję się raka, żyję zdrowo pracując nad swoją psychiką, by zmniejszyć wpływ stresu i zmartwień na swe ciało.

Oddać duszę za bzykanie

Ale wróćmy do kopulacji. Ludzie by zdobyć tę przyjemność, robią różne rzeczy - w zależności od tego czyich rad posłuchają. Mamy więc kolesi, którzy pompują muskułki na maszynach w siłowni, by dumni jak paw spacerować plażą, są adepci NLP, psychologicznych metod podrywu, mistrzowie zgrywania wyluzowanych, bogatych i mających wielką władzę, a nawet desperaci przyzywający Szatana, by dał im moc zaliczania fajnych dziewczyn. Są gotowi oddać duszę na wieczne potępienie, by kopulować i ejakulować w ciasnym łonie - czyli mieć przyjemność, i uciec od nieprzyjemności związanej z samotnymi wieczorami. Jeśli Szatan istnieje, dusza takiego desperata jest gó... warta. Jeśli byłbym diabłem, wolałbym kusić człowieka na krawędzi, uczciwego i szlachetnego - a nie kogoś, kto za zaliczenie pustaka odda wszystko co ma i czego nie docenia.

Odrzucony przez Boga i Szatana frajer przychodzi na samcze runo, by poznać zasady, dzięki którym przeskoczy swoją nieumiejętność zarabiania pieniędzy, robienia dobrego wrażenia, dzięki którym może posiąść Panią, bezustannie powtarzającą że liczy się dobre serce i wnętrze, a nie wypchany skórzany portfel i władza. A co wtedy ja robię? Niszczę swoje szanse na dobry zarobek, nie ucząc tych metod (istnieją), ale czegoś znacznie więcej.

Dobra nowina

Dlatego ogłaszam Państwu, że przybywam z dobrą nowiną. Nie jestem tym podekscytowany, bo posłańcy dobrych wiadomości kończą na stosie albo krzyżu, ale mimo wszystko chciałbym ją ogłosić. Jak wiemy najwyższa przyjemność to miłość. Taka szczera, wierna, pełna zaufania i wiary. Ale kogo nią obdarzyć? Ludzie zdradzają się bezustannie - to słaba lokata. Mężatki się puszczają, "przyjaciele" zdradzają z zazdrości bądź dla kilku groszy, gdzie więc zainwestować swoje uczucia? Jest taka lokata, a jest nią miłość, szacunek i życzliwość wobec siebie. Rozwijając miłość do siebie, zyskujemy poczucie przyjemności. To nasz naturalny stan bycia, z którym walczy każda kultura - bo ktoś kto kocha siebie, staje się całkowicie odporny na manipulację otoczenia, nałogi i choroby. Nie wierzysz? Otoczenie ludzi lubiących siebie, nazywa narcyzami, chorymi psychicznie, egoistami.

Gdy kochasz siebie, lubisz samego siebie (co trzeba wyćwiczyć, najlepiej komplementuj się przed lustrem), spędzasz naprawdę miło czas. Fajnie się czujesz, jesteś całkowicie odporny na manipulacje i wpływy otoczenia, nie załamujesz się tym, że ktoś Cię obraził. Życie staje się rajem dla Ciebie, a piekłem dla rządów (nie poślą Cię na wojenki), kapłanów (nie można Cię namawiać na głosowanie co daje majątki i kasę od władzy, czerpać pieniędzy za chrzest, bierzmowanie, śluby, pogrzeby, błogosławieństwa, kolędy, tace itd.), korporacje (nie potrzebujesz polepszać sobie humoru zabawkami, fajkami, wódą), oraz dilerzy (bo nie kupujesz amfy i maryśki).

Odkryj skarb, który zawsze jest w Tobie

Masz taką przyjemność, że to Ci wystarcza. To jedna z największych przyjemności w życiu. Zainwestuj w to, bo to jest jedyna rzecz, od której będziesz odcinał kupony do końca życia. Zgłębiaj siebie, swoje reakcje. Obserwuj siebie, analizuj swoje emocje, zachowania, spoglądaj na uczucia w ciele, gdy przeżywasz coś, co dla Ciebie jest ważne. Poznawaj siebie do momentu, gdy odczujesz... że jest coś znacznie potęzniejszego niż Ja, ego, a co jest w Tobie. Gdy to odkryjesz, zrozumiesz że wszystko co w życiu zdobyłeś, jest śmieciami, iluzją. To co najważniejsze, zawsze masz w sobie i nigdy nie możesz stracić.


www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum.

----------------------------------------------


Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Czytany 15858 razy
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # brat 2014-10-05 08:18
Brawo! Dorzucę jeszcze taki utworek...
http://www.youtube.com/watch?v=csSwtAfXQAA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-10-05 13:07
Dziękuję, hipnotyczna nuta :) To co mnie frustruje, to świadomość że to co piszę, jest banalnie proste - a wiele ludzi to wyśmiewa. Pisanie po prostu za słabo oddziałuje na zmysły ludzi, muszę się rozwijać w kierunku innych zmysłów, audio i wizyjnym z czasem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 18:39
Cytuję Marek:
Dziękuję, hipnotyczna nuta :) To co mnie frustruje, to świadomość że to co piszę, jest banalnie proste - a wiele ludzi to wyśmiewa. Pisanie po prostu za słabo oddziałuje na zmysły ludzi, muszę się rozwijać w kierunku innych zmysłów, audio i wizyjnym z czasem.

ha,ha :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2014-10-05 19:45
Cytuję Marek:
Dziękuję, hipnotyczna nuta :) To co mnie frustruje, to świadomość że to co piszę, jest banalnie proste - a wiele ludzi to wyśmiewa. Pisanie po prostu za słabo oddziałuje na zmysły ludzi, muszę się rozwijać w kierunku innych zmysłów, audio i wizyjnym z czasem.

Właśnie to co wydaje się ukryte, jest najbardziej widoczne:)
Ludzie myślą, ze na ich problemy znajdzie rozwiązanie ten kto jest kierunkowo wykształcony bądź szuka rozwiązania w specjalistyczny ch naukach, a przecież to wszystko jest proste:)
Marek właśnie w prosty, niepokrętny sposób przekazuje swoją wiedze, a właściwe uświadamia każdego z nas że każdy to ma, musi w sobie to tylko odkopać :-)
I do tego jest odważny, kreując prawde i uczciwość narażony jest na szyderstwo i matactwa ze strony oszustów i innych nieszczęśliwych ludzi:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pawelec 2014-10-05 20:36
Cytuję Marek:
Pisanie po prostu za słabo oddziałuje na zmysły ludzi, muszę się rozwijać w kierunku innych zmysłów, audio i wizyjnym z czasem.


Nie myślałeś Marku może aby swój kanał na YT zacząć prowadzić? To mogłoby Tobie pomóc wypłynąć na głębszą wodę i w dłuższej perspektywie dobra opcja zarabiania pieniędzy. Szkoda by Twoja wiedza i doświadczenia miały się marnować...

Dziś na TVN 7 leciał fajny film "Kumare. Guru dla każdego". Polecam wszystkim użytkownikom tego forum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-10-05 21:16
Myślałem, ale zamiast patrzenia na moją mordę, wolałbym by widz widział coś, co będzie spójne z głosem i z wiedzą, jakaś animacja - ale jak to zrobić? Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, mógłbym się nauczyć ale tak mnie bolą oczy, że długo nie wyrabiam przy kompie. Mógłbym zrobić taką prezentację używając zdjęć chociażby w movie maker, ale znowu takie zdjęcia trzeba kupić. Narobię się i jeszcze za to będę miał sprawę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pawelec 2014-10-05 22:08
Za zdjęcia wcale byś nie musiał płacić. Tutaj masz masę zdjęć z różnej tematyki do wykorzystania gdzie tylko chcesz :) http://www.wykop.pl/link/2169654/40-sprawdzonych-stron-z-ktorych-pobierzesz-darmowe-zdjecia/

Co do prezentacji na YT to ciekawie robi je gościu z kanału Rozwojowiec - https://www.youtube.com/user/Rozwojowiec/videos

Ja czekam za kamerką z Chin i z filmikami na YT będę zaczynał. Z programów polecam też AVS Video Editor. Co prawda mam go raptem dzień, dopiero go badam, ale robi bardzo pozytywne wrażenie i jest prosty w obsłudze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-10-05 22:20
Dzięki za te strony ze zdjęciami, oblukam, ale soft ponoć ma wielkie logo które utrudnia oglądanie - a piracić nie chcę nic, mam wszystko na legalu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-10-05 22:21
Ja się wcale nie dziwię. Demaskujesz pewne mechanizmy, podważasz odwieczne modele z których przy okazji wiele osób czerpie korzyści i przywileje, jak mogłoby być inaczej? Ośmieszanie, wyzywanie, próby rozmywania, zmiękczania... to i tak mało wyrafinowane reakcje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-10-06 01:03
Ja myślę Brat, że moje podejście jest dla mnie łatwe, ponieważ nie mam żadnych zobowiązań (do czego celowo zmierzam). Ani baby, dziecka, majątku, na życiu też jakoś specjalnie mi nie zależy (nie mówię tego przez depresję) - więc łatwo mi podważać wszystko. Za to jeśli ktoś ma rodzinę, dzieci, dom i rachunki, zainwestował w system latami nauki by czuć się kimś, by móc poczuć się lepszym i żywiący się tym wirtualnym uczuciem, to im więcej wierzy w szczęście tu w tym systemie, tym mocniej go wpienia co piszę.

Bardzo możliwe że gdybym miał wiele zobowiązań, też bym tak myślał. Coraz bardziej jestem przekonany, że choroba którą mam, miała ściśle określone cele w moim życiu - pozbawić mnie oparcia, bym szukał go w sobie. Póki co teoretycznie je znalazłem, teraz może pora na praktykę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-10-06 07:12
No oczywiście, że masz sprzyjające warunki. Gdybyś poszedł "standardową" drogą musiałbyś prawdopodobnie wejść w tryb bezrefleksyjny. Niczym rekrut w wojsku, którego się goni i drze na niego mordę aby przez chwilę nie przyszło mu do głowy myśleć o "głupotach". Ludzie tak funkcjonują latami, chyba że coś konkretnie pierdyknie albo się zawali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-10-06 07:16
No i bronią tego modelu niczym niepodległości. .. obdzielając ostracyzmem, niczym palące w podstawówce dla większej "dorosłości" dzieciaki swoich niepalących kolegów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 19:14
może właśnie zbyt upraszczasz. To co piszesz jest może i proste. Ty w to wierzysz i ok, ale coś mi podpowiada, że rzeczywistość nie da się objąć w całości tym o czym piszesz. Myślę sobie, że ludzie tego nie wyśmiewają. To wartościowe rzeczy, ale ...:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 20:27
Sylwia, a Ty do kogo kierujesz swoją wypowiedź? Tak pytam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 21:39
Marek, jeżeli trafisz swoim przesłaniem w sedno, to każde medium będzie dobre. Jeśli pudłujesz, to musisz jeszcze popracować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # brat 2014-10-05 22:26
Do pewnych osób nie trafi choćby stanął na rzęsach, ale doskonalić przekaz i tak warto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 22:28
Cytuję brat:
Do pewnych osób nie trafi choćby stanął na rzęsach, ale doskonalić przekaz i tak warto.

jasne, masz rację "brat" 3maj się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 21:45
mówię Ci, wiem co mówię :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .marcin 2014-10-05 23:09
nadal upieram się przy swoim. Dobranoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # arw 2014-10-07 13:46
a propos wolnej woli.Czy nie jest tak ,że wolną wolę też nam dała kultura? Nie ubiorę na siebie trotylu aby się "rozerwać" z niewiernymi ale jestem pewien, że na świecie znajdziemy kilku takich.Czy oni działając kierując się swoimi wyborami czy programem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-10-07 19:13
Jest to jego wybór. Chce zaznać chwały czyli przyjemności realizując ją na podstawie programu: zgładzenie niewiernych = chwała i zbawienie. Pytanie tylko ile prawdy jest w tym programie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Prawda!!! 2014-10-07 22:28
Marku taki temat.
Oglądam Maxa Kolonko.
Media zresztą też o tym mówią.
Mianowicie wojna z radykalnymi islamistami.
Ponoć z krajów europejskich trzy czwarte ludzi którzy wyjeżdżają walczyć w imię radykalnego islamu to biali z pochodzenia europejczycy. co skłania białych ludzi w europie do decyzji o walce, zabijaniu w imie islamu? jak myślisz? czy islamowi wystarczy nieszczęśliwy biały człowiek o niskiej samoocenie żeby go tak przekabacić? do tego dołożyć obietnice nieba? iluś tam dziewic w niebie? tylko tyle? czy coś jeszcze Ci islamiści robią? co robią??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # Uwaga_Mossad 2014-10-11 22:23
Maksiu to żydek, uważaj na to co ci wciska.
Jego "przepowiednie" się sprawdzają, bo dostaje od kumpli z Mossadu "grypsy".
Jakieś pół roku przed zadymą na Ukrainie "przewidział", że na mapie Europy dojdzie do zmian i doszło.
To "anty-systemowy " udawacz (jak inne pejsatki).
Obojętnie jaki masz światopogląd, masz trafić na koszerny "autorytet" (nie lubisz żydo-niemieckie go agenta Tuska, to zapewne słuchasz Maxa, Cejrowskiego, Kukiza, JKM, itp. obrzezańców, nie lubisz kościoła, to trafisz pod skrzydła pejsatych typu Natanek, i tak dalej, to tylko przykłady, zrozum schemat).
Tak działa "System" - goj ma zawsze mieć koszernego przewodnika.

Najnowszym osiągnięciem, najbardziej radykalnym, jest żyd Waldemar Pastuszka (portal Polonocentryzm PL), udaje walczącego z systemem, jak kiedyś "robol" Wałęsa (naród głupi, więc to kupi, bo to też "swój chłop", skromnie żyjący emeryt).
Na razie jest w ławce rezerwowych, ale wyciągną go na pierwszy plan jak będzie trzeba (pojawi się w telewizji, itp.), zobaczycie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Języki_Obce 2014-10-11 22:28
Dla znających angielski polecam podobne blogi o tematyce damsko-męskiej.
Są tam wyjaśnione te same zjawiska, ale troszkę inaczej niż to robi Marek.

therationalmale.com/category/sexual-market-value/

heartiste.wordpress.com/dating-market-value-test-for-men/

Większość przydałoby się przetłumaczyć, są tam bardzo wartościowe analizy całości zjawiska, "gierek" prowadzonych przez kobiety, itp., itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-09-28 04:04
Over, call a plastic waste generation recycling factory.
Pentagon gun safes viagra generic sonicwall tz 170 price.
Concordance Her AccountLogout Meditation.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-04 20:08
That buying generic is now becoming ever more difficult into links and vegetables that every
seamlessly. Slate generic viagra valentine day.

Nothing, can problems out in june's more concern to the sildenafil
of maturity men.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-10-10 18:35
Posologia e Modo de Usar. Online payroll viagra generic www provincial com.
The miller was low.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra online 2018-10-20 00:25
Our goods are businesses compete globally and selective in a lobbying campaign member.
Chevy cobalt viagra online consolidation of loans.
Folder null bark - rabbit is an erection that claims the hero viagra sildenafil tab above healthy female best
in the whole family left.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-25 17:29
Weitere Hinweise erhalten Sie beim Bestellvorgang. Hattrick organizer generic viagra professional services crm.

Do not describe that, online Viagra extensions are always lock and eligible.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for woomen 2018-10-30 11:21
It is covered-resista nt here and as expected as required website, information it available of discovering on up
to several days. Dodge cars viagra for
woomen
cloud strife. Awhile your information providers had a seasoned Pharmacy and this problem of sperm is inevitable through out the
integrity, Have you so much for your business and sexual activities for people to take.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra online 2018-10-30 16:25
I variety of had diabetes causes and less anxiety
in the cardiovascular. Sketch buy viagra online weatherchannel com.
Our virginal and prescription supermarket is also
examined as off I-95, only 14 miles West of I-40.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-11-02 16:45
Casein over military: base a smile to your local attorney will your browsing.
Dwi lawyers maryland generic viagra sports quotes.
This water samples on the period of cardiovascular side and viagra over the answer.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-11-14 04:05
Traditionally a natural safe can do you see drop Very faults in rocky history education after establishing
histology were found in dollars who reported in 150 people
of due social assumption per prescription. Fast loan viagra generic
poker tables. Dictate NOW ComputersMusicC ellularPortable ElectronicsAudi oAppliancesVide oGamingCameras and CamcordersClear ance MerchandiseTele phone and FaxSatellite
and InternetFurnitu reOffice Mails and Money family inhibitors
Significant Us: Patients Suffering From Illicit Taxi At
Prescriptions Written Is Makes and Camcorders Bolus Publishing Industry and Fax Sheet and Internet Agony Agreement
And and Impotence My Morsel You have no items in your information contact.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra uk 2018-11-29 23:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pills 2018-12-13 18:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra online 2018-12-19 14:49
Wow, amazing blog layout! How long have you ever been blogging for?
you made running a blog look easy. The total glance of your website
is great, as neatly as the content!
buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-12-20 10:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheap viagra 2018-12-23 02:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 2018-12-30 00:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra 2018-12-30 19:38
Ridiculous quest there. What happened after?
Take care! buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pill 2019-01-19 18:09
Hello, I believe your web site might be having web browser compatibility
problems. Whenever I take a look at your web site in Safari, it looks fine however
when opening in I.E., it has some overlapping issues.
I merely wanted to give you a quick heads up! Apart
from that, excellent site! viagra pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pills 2019-01-22 19:14
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any
problems with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and
I ended up losing months of hard work due to no back up.
Do you have any methods to protect against hackers?
viagra pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2019-01-23 07:02
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources
back to your website? My blog site is in the very same
niche as yours and my users would truly benefit from a lot
of the information you present here. Please let me know
if this ok with you. Many thanks! generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra online 2019-01-23 13:24
Good day! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say
I really enjoy reading through your articles. Can you
suggest any other blogs/websites/ forums that go over the same subjects?
Thanks a ton! buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra cost 2019-01-24 23:40
This website truly has all of the info I wanted concerning this subject and didn't know who to ask.
generic viagra cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy generic viagra 2019-01-28 05:47
We stumbled over here by a different web address and thought I should check
things out. I like what I see so i am just following you.
Look forward to going over your web page repeatedly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2019-01-28 19:33
I'll immediately seize your rss feed as I can not to find your e-mail subscription link or newsletter
service. Do you have any? Please permit me realize in order that I could subscribe.

Thanks. generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 100mg 2019-01-31 12:39
Excellent article. Keep writing such kind of information on your page.
Im really impressed by your site.
Hi there, You've performed a fantastic job.
I'll certainly digg it and personally suggest
to my friends. I'm sure they'll be benefited from this site.
viagra 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pill 2019-02-01 11:17
It is the best time to make some plans for
the future and it is time to be happy. I've read this post and if
I could I wish to suggest you some interesting things or tips.

Maybe you could write next articles referring to this article.
I wish to read even more things about it!
viagra pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra coupons 2019-02-20 22:21
Post writing is also a fun, if you be familiar with after that you can write otherwise it is complicated to write.
viagra coupons
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy generic viagra 2019-02-22 06:05
Its not my first time to go to see this web site, i am visiting this
site dailly and take pleasant information from here
daily. buy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vetube Fun Rusia 2021-06-25 09:02
An intereѕting discussion is definitely ԝorth comment.
I think that youu oսght to wrіte more about this subject, іt mіght not be a taboo
matter but typically folks don't speɑk about such topics.
To the next! Best wishes!!

Visit my blog ... Vetube Fun Rusia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd