Najnowsze felietony

poniedziałek, 20 styczeń 2014 21:06

Kat i ofiara

Napisał 
Przyjęło się uważać, że istnieje kat i ofiara. Kat to najczęściej facet, a ofiarą zostaje biedna, niespełniona w swych poszukiwaniach szczęścia i miłości kobieta. Kat to osobowość socjopatyczna, czerpiąca rozkosz z poniżenia, ubezwłasnowolnienia i maltretowania ofiary, natomiast ofiara to cicha, biedna myszka siedząca pod miotłą.

Ściema dla ludu

Moje doświadczenia (jeśli chodzi o pracę ze związkami) wyraźnie jednak wskazują, że prawda wygląda nieco inaczej. Ofiary z którymi pracowałem to także kaci, tylko działający na innych, bardziej subtelnych i skrytych zasadach, zostali inaczej uwarunkowani. Kat został nauczony czerpania przyjemności z poniżenia innych, a ofiara z własnego poniżenia. Różnica jest pozorna, albowiem kat by odczuć rozkosz musi doprowadzić kogoś do poniżenia, a więc sam też ją odczuwa w swoich myślach i emocjach. To bardzo proste - jeśli przeżywasz cudzą tragedię z gazety, zbadaj sobie puls; wzrośnie. Wydziela się adrenalina a organizm przechodzi w tryb walki/ucieczki, gdzie regeneracja zostaje zwolniona bądź zatrzymana, a cała "para" idzie w mięśnie byś mógł walczyć bądź uciekać. Organizm ma priorytety, a pierwszym z nich jest przetrwanie. Regeneracja może poczekać; dlatego też ludzie zestresowani szybko umierają i dużo chorują. Ciało się nie regeneruje, ponieważ ciągle trwa w alarmowym stanie. Dla mózgu nie ma znaczenia czy coś sobie wyobrażasz, czy przeżywasz to realnie. Sam sprawdź swoje reakcje, gdy oglądasz chociażby "ostry" film. By zrozumieć emocje z pełnego przemocy filmu, musisz je sam sobie wyobrazić a więc i poczuć. "Dobrzy" i bogobojni ludzie codziennie przed telewizorem wczuwają się w morderców, ofiary morderców, tragedii i klęsk żywiołowych; odczuwają to samo co prawdziwi nieszczęśnicy, siedząc na wypierdzianej kanapie w ciepłym M3. Potem idą do kościoła, gdzie wczuwają się w tortury, mękę i zgon Jezusa, za który mają się czuć winni i odpowiedzialni. Później zastanawiają się dlaczego ich świat jest tak straszny, pełen lęku i czarnych barw.

Co wsadzisz, to wyjmiesz

Co w siebie wprowadzasz, to z powrotem dostajesz. Co na górze (umysł), to na dole (podświadomość). Wyobrażanie sobie negatywnych rzeczy, niszczy Twoje ciało - przyjemnych i kojących odpręża je i wzmacnia. Gdy jesteś radosny, gdy kochasz i się bawisz, ciało może zająć się remontem. Wszystkie siły idą na wzmacnianie i odbudowę organizmu; dlatego właśnie myślenie pozytywne jest najważniejszą terapią, jaką możesz sobie sam za darmo zafundować. By korzystać z jej uzdrawiających efektów, musisz jednak zrezygnować z telewizji, gazet i netowych newsów, a jeśli nie możesz, ignoruj wszystkie oburzające, tragiczne info. Nie musisz tego przeżywać emocjonalnie, a Twój rozstrój ciała i choroba wynikła ze stresu nikomu nie pomoże. Warto też zrezygnować z poczucia winy i przeżywania męki Jezusa, a skoncentrować na Boskiej radości, miłości i mocy. Super inteligencja która stworzyła tryliony galaktyk, wymiary, czas i przestrzeń, nie potrzebuje codziennych wyznań o naszej grzeszności na kolanach, bo perfekcyjna doskonałość nie mogła stworzyć śmiecia, za jakiego się uważasz. Jesteś stworzony z Boskiej materii, tylko ta świadomość została przykryta kłamstwami. Twoich jęków i skamleń potrzebuje za to religijna korporacja, która na pełnym cierpieniu życia buduje swój biznes - im więcej cierpisz, tym bardziej jesteś łasy na hipotetyczny raj po śmierci, ulgę od męczarni życia. Religijna korporacja najpierw niszczy Twa naturalną, dziecinną radość, "instaluje" cierpienie poprzez proces powtarzania i wizualizowania śmierci Jezusa, męczarni Matki Jezusa po jego śmierci, kaźni świętych męczenników, poczucia winy za zgon Jezusa i grzech pierworodny, oraz strach przed bezustannie czychającym Szatanem, by na końcu gdy nasączony trucizną krwawisz, zaoferować Ci za realne pieniądze pośmiertne niebiańskie przestrzenie. Myślisz że Bóg potrzebowałby takiej szopki?

Poniżenie jako przyjemność

Kat i ofiara zostali nauczeni, że własne poniżenie daje przyjemność, jednak inaczej po tę rozkosz sięgają; kat otwarcie, a ofiara sprytnym sposobem. Ofiary doprowadziły (nieświadomie) do perfekcji umiejętność wzbudzania w innych litości. To pochodzi z dzieciństwa, kiedy ten sposób działał na rodziców by coś od nich uzyskać. I tak im zostało - i zostanie do czasu, kiedy się na tym solidnie nie "przejadą".

Przebywanie z człowiekiem który ma wzorce ofiary (wzbudzanie litości daje dopływ dopaminy, czyli przyjemność) to męka. Człowiek nie czuje się sobą, odczuwa litość, ubytek energii, utratę chęci do życia i zabawy. Ofiara nieświadomie zarzuca na człowieka jakby czarną siatkę, odgradzając ją od radosnego ciepła słońca. Ofiara potrzebuje Twojej uwagi, litości i energii, ponieważ to na poziomie podświadomym daje jej przyjemność. Ofiary bardziej wyspecjalizowane w swoim "fachu", umieją Cię tak poprowadzić emocjonalną ścieżką, że zrobisz im krzywdę. Nie ma innej opcji; albo uciekniesz albo uderzysz. I o to chodzi. Twoje poczucie winy i litość sprawi, że poświecisz więcej uwagi ofierze.

Kat zły, ofiara dobra?

Przebywanie z ofiarą jest często gorsze, niż przebywanie z katem. Obaj niszczą, ale na różne sposoby. Jednak kat wiadomo - zły. Ofiara ma łatkę bycia tą dobrą, jasną stroną, więc tłumimy gwałtowną chęć ucieczki czy przemocy głęboko w sobie. Tak dobrego, biednego człowieka uderzyć? uciec? przecież on tak nas potrzebuje! nie nas, tylko naszych pieniędzy, energii, przysług i podcierania tyłka. A na koniec bezlitośnie nas zdradzi, złupi i zostawi. Pamiętaj że ofiara jest święcie przekonana, że została skrzywdzona przez życie - ona nie umie przyznać że coś było ok, że było w porządku, ponieważ wtedy przestałaby być ofiarą, a została zwykłym, "nudnym" człowiekiem którym nikt się nie interesuje. Cierpienie u ofiary to nawyk, bardzo głęboko tkwiący w jej psychice. Ona musi tak postępować, bo inaczej nie umie żyć. Jest pasożytem, a funkcjonuje tylko dlatego, że wielu ludzi czuje się dumnych i potrzebnych gdy pomagają. W istocie jednak umacniają fałszywe, niezdrowe przekonania w psychice ofiary, za co wcześniej czy później dostaną klapsa. Także i Ty "pomagaczu" zostaniesz zakwalifikowany do katów, to tylko kwestia czasu. A przecież kata można skrzywdzić bezkarnie, w końcu jest katem, nieprawdaż?

Zaproszenie do tanga z cierpieniem

Od tygodnia jestem w Warszawie, i okazało się że mieszkanie nade mną zajęła młoda para z dzieckiem. Wrzaski, zgrzytanie krzesłami, płacz, głuche uderzenia od których wszystko wibruje. Uwagi zwrócić nie mogę, ponieważ nie chcę by tłumili małe dziecko - nie robią tego specjalnie, a winnym jest powojenne budownictwo gdzie oszczędzano na materiałach. I gdy czuję się jak ofiara, gdy nie mogę wytrzymać hałasu, uświadamiam sobie że mam mieszkanie; a tysiące znacznie ode mnie mądrzejszych ludzi nie ma, i musi gnieździć się ze śmierdzącymi współlokatorami. Zamiast odczuwać jak ofiara, czuję wdzięczność. Mógłbym urodzić się w Afryce, albo jako ktoś bez nóg. To kim jestem, jak się czuję - decyduje moja intencja jak chcę się czuć. To Ty wybierasz. Zamiast płakać, wybieram przyjemne poczucie zwycięzcy i farciarza. Czasem jest trudno, ale trening czyni mistrza. Nie jestem zależny od Ciebie ani od nikogo innego. Jestem twórcą własnego, emocjonalnego świata.


-----------------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 14483 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:33
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Pawel z Niemiec 2014-01-20 21:45
zabawne zdarzenie: dziewczyna pyta kolegow z pracy - jaki jest dla nich idealny wzor pięknej aktorki? no to chłopaki się produkują - briggite Bardot, sharon stone,nicole Kidman itp., kiedy przyszla pora na mojego brata zaczal tak: na 3 miejscu jadzka z sami swoi, na 2 miejscu miecka z alternatywy4, a na 1 miejscu bezapelacyjnie do samego końca andżela z psów (chłopaki sikali ze śmiechu, tylko jakos panna polka nie czaiła polskiej kinematografii) , aaannndżellllll aaaaa!! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-01-20 23:22
Miałem kilka ideałów, ale pokazywali te Panie bez makijażu i aż krzyknąłem ze strachu :) niesamowite jak można zmienić paszteta w laskę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie obowiazkowe 2014-01-20 22:15
mysle, ze ostatni akapit dobitnie podsumowuje to, co starasz sie ostatnimi czasy przekazac Nam- czytelnikom,dos zedles w tym do perfekcji; prosciej sie juz nie da...a czy mam racje? - czas pokaze (komcie czytajacych rowniez) pozdr

p.s. zalajkowalem Twojego pejdza na fejsiku i jestem b. zadowolony! lubie takie luzne przemyslenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-20 23:23
Ja też je lubię, krótko i bez pierdolenia. Będę musiał więcej czasu na to poświęcić, bo jak widzę lajków przybywa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek. 2014-01-20 23:11
Celnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 00:07
Może ktoś mi coś doradzi. Tata przebył półpaśca i niestety cierpi na neuralgię. Ból ciągle narasta, bierze zaldiar dwa razy dziennie, ale zacznie więcej bo już w nocy ból się pojawia. Chcą dawać leki antypadaczkowe, antydepresanty i inną chemię, ale w wieku 73 lat z POCHP, obturacją i astmą (ojciec da radę przejść z dziesięć metrów sam powoli, poza tym wózek) takie leki to wyrok śmierci.

Pomaga mu uciskanie skóry (są tylko zwykłe odbarwienia), bardzo żel bals sulphur, no i doczytałem się że można to masażami wyleczyć. Dziś to ojcu porządnie wymasowałem i była ulga.

Pytanie - czy znacie jakąś metodę "naturalną", by ból zniknął albo chociaż się zmniejszył?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2014-01-21 11:21
Marku moze to duzo nie pomoze ale wiem ze cieple i zimne oklady pomagaja..pewni e bol calkiem nie zniknie ale napewno zlagodzi..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2014-01-21 08:25
Tak się zastanawiam (doświadczenia z taką neuralgią nie mam) może spróbujcie z jakąś maścią przeciwzapalną. Kiedyś miałem 3 dni do wizyty u dentysty i mocny ból zęba. Nie chciałem za bardzo jechać na doustnych środkach tyle czasu więc "pożyczyłem)" u ś.p. Babci maść naproxen i posmarowałem wzdłuż nerwu v3, po 10-15 minutach ból kompletnie ustępował na kilka godzin. W literaturze takiego zastosowania raczej nie uświadczysz;) PS Naprawdę świetny tekst Marek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 12:12
Dzięki, poczytałem i kupiłem w aptece, bardzo tania. Ale nie użyłem, znowu wklepałem bals. Od wczorajszego masażu mojego ojciec nie wziął tramalu, teraz rano go nie boli - zawsze wiedziałem że mam "coś" w łapkach :) dotyk i sugestia skierowana do podświadomości wiele może, ale z ojcem się boję tego robić. Kiedyś gdy się pochorował, wizualizowałem uleczenie, u innych były reakcje a tu nie tylko ojciec nie wyzdrowiał, a ja sam mało się nie przekręciłem - trzy tygodnie na antybiotykach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aid 2014-01-21 15:40
Polecam bonifratrów, są w W-wie i Krakowie, niejednej osobie pomogli.Poza tym można poczytać dr, Różańskiego może coś znajdziesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-21 21:50
Bonifratrzy mają niezłe ziółka. Testowane!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 21:53
Co do Bonifratrów, to już leczyłem się ich ziołami na IBS, i była katastrofa delikatnie mówiąc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pjotr 2014-01-21 10:18
Fuck, znowu rozwalasz Marku.

Ja i moja siostra (mam jeszcze dwie, które jakoś pod tym względem się uchowały) byliśmy (ja, mam nadzieję)/jeste śmy (chyba ona wciąż jest) właśnie takimi ofiarami, głównie w związkach. Czasami nachodzą mnie wspomnienia, w których widzę, jak manipulowałem swoją kobietą, chciałem, żeby była ze mną z litości, żeby ją zatrzymać byłem nawet w stanie wymyślić sobie jakąś chorobę. Jak głupi byłem? Teraz myślę logicznie: co naprawdę chciałem osiągnąć? kobieta byłaby ze mną nieszczęśliwa, z litości spędzała by ze mną swój cenny czas, kiedy mogłaby być szczęśliwa z kimś innym. Bezsens. Do dziś jak źle się czuję emocjonalnie i albo chcę się z kimś spotkać, albo napisać do Ciebie, zadaje sobie ważne pytanie: "czy chcę być żebrakiem? menelem błagającym o uwagę? ofiarą? czy chcę wreszcie przezwyciężyć samotność, opanować myśli w głowie, wygrać z tym, co dręczy mnie od tylu lat?" - kiedy mija taka "pierwsza fala" negatywnych emocji, zaczynam przejmować kontrolę (wiem, powinienem wcześniej, ale ciągle się uczę) i cieszę się, że nie odezwałem się do nikogo, nie zawalając ich cennego czasu swoim hujowym samopoczuciem. Pozdro!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-21 12:25
Wzorzec ofiary to przekonanie podświadomości, że tylko tak może coś uzyskać. To oczywiście nieprawda, bo Twoja podświadomość radosna i silna, ma tysiąckrotnie większe możliwości, a przy okazji sam nie cierpisz. Bycie ofiarą jest koszmarem dla wszystkich.

Nie podoba mi się Pjotr, jak piszesz coś o przezwyciężaniu - każda walka to przegrana, pamiętaj. Walka związuje Cię z tym, z czym walczysz. Tylko odwrócenie uwagi - jeśli więc pojawia się depresyjna myśl, zacznij myśleć o czymś przyjemnym. Ja np. myślę o Fioni, mojej psince. Ignoruj zaczepki negatywnych myśli, które chcą byś nimi się zajął i wprowadził się w przykry stan ducha, a zajmij czymś miłym. To jedyne dobre rozwiązanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pjotr 2014-01-21 18:33
to tylko potwierdza, jak wielkie mam braki pod względem koncentracji na pozytywnych aspektach ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-21 20:21
Fakt nie ma nowej rzeczywistości bez nowej percepcji rzeczywistości. ...każdy postrzega rzeczywistość na swój własny sposób i owo postrzeganie jest kształtowane przez to, co człowiek wnosi do percepcji,możli wość zmiany jest w naszych wnętrzach w myślach,uczucia ch i reakcją na zewnętrzny świat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 21:57
Cytuję Free:
Fakt nie ma nowej rzeczywistości bez nowej percepcji rzeczywistości....każdy postrzega rzeczywistość na swój własny sposób i owo postrzeganie jest kształtowane przez to, co człowiek wnosi do percepcji,możliwość zmiany jest w naszych wnętrzach w myślach,uczuciach i reakcją na zewnętrzny światDokładnie, Ty się zmieniasz i świat się zmienia, proste a jednocześnie za proste, by ktoś to stosował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-21 22:16
W jakim sensie świat się zmieni ?

psychopaci i zbrodniarze przestana być psychopatami i zbrodniarzami ?

Założenie klapek na oczy w ramach tzw. "pozytywnego myślenia" jest formą samooszukiwania się, obserwowana rzeczywistość staje się projekcją naszego chciejstwa, tracimy obiektywne spojrzenie na stan rzeczy, stajemy się ślepi na to czego nie chcemy dostrzegać.
To żadna zmiana świata a samo odmóżdżenie się.
To najkrótsza też droga by samemu stać się... psychopatą, stworem bez empatii, bez wrażliwości, bo nie chce się dostrzegać prawdy by nie zaburzać własnej FAŁSZYWEJ projekcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 22:38
Człowiek szczęśliwy nie korzysta z usług religii, koncernów, nie daje się ordynarnie dymać. Jeśli milion ludzi by się w Polsce zmieniło, mielibyśmy IMPERIUM. Ale ludzie jak Ty wolą się denerwować, emocjonować, wysyłać w astralną przestrzeń negatywną energię - i co zmieniłeś Robercie przez swoją nerwicę? trochę poplułeś na wszystkich łącznie ze mną, jak nie robiłem tego co uważasz za słuszne, i na tym koniec.

I co, mają się koncentrować na tragediach, wojnach? to robią miliardy ludzi codziennie, i nic się nie zmieniło.

Przed taką postawa ostrzegam, do czego mam oczywiście prawo :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-21 23:00
I kto tu ma nerwicę...

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko mącisz.

Czy zmiana optyki postrzegania świata przez jednostkę, polegająca na odrzucaniu prawdy i kreowaniu fałszywego wizerunku, cokolwiek realnie zmieni w tym świecie ?

Przecież taka koncepcja jest klinicznym szaleństwem !

Czy od "pozytywnego myślenia", a w istocie zaślepienia, niechęci dostrzegania prawdy, przestaną istnieć przestępcy, psychopaci ?

Może jednak Marek raczysz konkretnie odpowiedzieć na to pytanie miast mącić i
Cytat:
wysyłać w astralną przestrzeń negatywną energię
?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-22 00:12
Cytuję toni:
I kto tu ma nerwicę...

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko mącisz.

Czy zmiana optyki postrzegania świata przez jednostkę, polegająca na odrzucaniu prawdy i kreowaniu fałszywego wizerunku, cokolwiek realnie zmieni w tym świecie ?

Przecież taka koncepcja jest klinicznym szaleństwem !

Czy od "pozytywnego myślenia", a w istocie zaślepienia, niechęci dostrzegania prawdy, przestaną istnieć przestępcy, psychopaci ?

Może jednak Marek raczysz konkretnie odpowiedzieć na to pytanie miast mącić i
Cytat:
wysyłać w astralną przestrzeń negatywną energię
?
Odpowiedziałem, ale w natłoku myśli nie jesteś w stanie jej zrozumieć. Ludzie mogą skupiać się na złych rzeczach które były, są i będą, albo na dobrych. Ty w imię rzekomej prawdy zalecasz to pierwsze, ja drugie. W efekcie Twoi "uczniowie" niszczą swoje ciało stresem, nasycają się syfem mentalnym, a moi promienieją radością i sensem życia. A jak kurewstwo było tak i będzie - tylko człowiek będzie zdrowy.

Idźmy dalej. Człowiek radosny nie wchodzi w nałogi, znacznie lepiej wychowuje dzieci niż zatroskany o kondycję ludzkości hipokryta, przestaje się obawiać presji każdego rodzaju - nie działa w sposób przestępczy. Czy tu naprawdę trzeba coś dodać? i to wszystko dlatego, że człowiek zamiast na źle skupia się na dobrych informacjach, i tym się karmi.

Przecież skupianie się na dobrych rzeczach które także istnieją, nie jest kłamstwem a wyborem, rodzącym odpowiednie skutki. Opowie Ci o nich KAŻDY lekarz znający działanie stresu.


Nerwica. U mnie jest, ale jestem jej świadomy i widzę jak znacząco się zmniejsza. U Ciebie jest, ale się jej wypierasz. Doradca z nerwicą jest cholernie skuteczny, bo wie "z czym to się je". Wie też jak z niej wychodzić bo wie jak w nią wszedł, ja wiem. A Ty wiesz?


Astral, duchowa sfera gdzie meduzy/egregory /wahadła/myślok ształty/demony wpływają na ludzi, by pod płaszczykiem dobra wizualizowali rzekomą prawdę o źle, cierpieniach i korupcji. Myślisz że działasz w dobrym celu, ale zostałeś zwiedziony. I tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 01:18
Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie.

Cytat:
i to wszystko dlatego, że człowiek zamiast na źle skupia się na dobrych informacjach, i tym się karmi.
W jakim sensie zmieniasz świat "myśleniem pozytywnym" ?
Możesz tylko zmienić siebie, zrobić z siebie kolejnego leminga opętanego znieczulicą.
Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka.
Z sumy takich znieczulic, z sumy takich obojętnych na zło osobników świat może się tylko zmienić na gorsze, i wcześniej czy później dopadnie cię zło i nie będzie zmiłuj.
Idź zimą do puszczy między wygłodniałe wilki i "skupiaj się na dobrych rzeczach które także istnieją".
To co piszesz dowodzi, że zostałeś zwiedziony przez tzw. mistrzów.
Jak diabeł święconej wody unikasz prostej odpowiedzi na proste pytanie.

Czym innym jest beztroska radość i nieprzejmowanie się złem a czym innym zmiana świata.

Proponujesz totalną olewkę czego konsekwencją może być tylko pogorszenie stanu rzeczy na świecie BO ZŁO BĘDZIE MIAŁO MNIEJ PRZESZKÓD NA SWOJEJ DRODZE, MNIEJ OSÓB BĘDZIE SIĘ MU SPRZECIWIAĆ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 01:19
Stoisz tu w jednej linii z kk który też wmawia wiernym że Chrystus kazał nie sprzeciwiać się złu.

Załóżmy że wszyscy ludzie przyjęliby taką optykę jak proponujesz.
Czy i jak świat się wtedy zmieni ?

psychopaci, przestępcy pozostaną sobą, oni już dziś kierują się twoją optyką i niczym się nie przejmują, zwłaszcza swoimi ofiarami. żyją na luzie, bez stresów.

Wyborcy przestaną dostrzegać zło choćby ich bandzior na środku ulicy patroszył.
Zgodnie z zaleceniami Mistrza Marka.
Żaden przechodzień nie udzieli ofierze napaści pomocy bo przecież wszystko jest o.k.
TOTALNA ZNIECZULICA - to kolejny owoc myśli Mistrza Marka.
Struktury państwa przestają działać, nikt nie ściga przestępstw, nikt nie sądzi i nie karze przestępców.
Budżet państwa w 1 dzień zostaje rozkradziony, wszystko pada.
Ale Mistrz Marek twierdzi że wszystko jest o.k. i że w ten sposób zmienimy świat.
Wszyscy zgodnie z doktryną Mistrza Marka wiedzą że wszystko jest o.k.
ostatni zbir gasi światło.

Tak zaiste świat się szybko zmieni - w piekło.
I taki zawsze jest owoc braku zmysłu krytycznego przy czytaniu różnych "mistrzów", braku zdolności do refleksji, czy wręcz totalnej bezmyślności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 06:48
toni - jesteś straszliwie poraniony :( Widać jak krwawisz jeszcze, musi się kryć za tym wszystkim bardzo wrażliwy człowiek.

Marek czerpie w dużej mierze z filozofii wschodu a tam jutro to dziś tyle, że jutro. Jest to jakieś wyjście z tej studni zwanej życiem, w której przyszło nam egzystować. Głosisz piękne idee ale to wszystko co piszesz wokół zła, które nas otacza nie ma już szans przebicia. Świat poszedł zbyt daleko w złym kierunku i tak jak nie ma szans na spłatę długów tak nie ma szans na zmianę mentalności ludzi jako ogółu. Możesz to przyjąć, zaakceptować i próbować się odnaleźć w tym wszystkim albo tłuc głową w ścianę. Odnalezienie się nie oznacza bycia lemingiem - przynajmniej ja tak to rozumiem :)

Na koniec jeszcze taka krótka sentencja do rozważenia...ma sz ograniczony wpływ na swoje życie i pełen na to jak je postrzegasz.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 08:55
Tu się nie zgodzę. I ja jestem wrażliwy, ale gdy mnie skądś wyrzucono, akceptowałem to. Wrażliwy Toni aka Robert wyrzucony ode mnie za oskarżenia o gwałt i złodziejstwo, wracał pod "leniwymi" IP i bluzgał na mnie. To nie jest wrażliwy człowiek, poraniony tak - ale nie wrażliwy. Taki siedzi i milczy, nie atakuje. Ale widocznie uznał mnie za zło z którym należy walczyć. To jest właśnie to co głosi - walczyć ze złem, a tylko on może uznać co tym złem jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 09:23
"Za każdym cynikiem kryje się rozczarowany idealista."

Pozwolę sobie ekstrapolować powyższą sentencję i na Ciebie Marku i na toniego i na siebie. Różnice są dwie - pierwsza taka, że poruszamy się innymi ścieżkami a druga taka, że jesteśmy na innym etapie wędrówki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 09:34
Cytuję Rysiek:
"Za każdym cynikiem kryje się rozczarowany idealista."

Pozwolę sobie ekstrapolować powyższą sentencję i na Ciebie Marku i na toniego i na siebie. Różnice są dwie - pierwsza taka, że poruszamy się innymi ścieżkami a druga taka, że jesteśmy na innym etapie wędrówki.Idealiści to ludzie nieświadomi swej ignorancji. Sami mają masę problemów, a biorą się za naprawianie świata. Później zostają cynikami, a przecież byli nimi już wcześniej - bo jak można brać się za zmianę innych, kiedy siebie nie umieją zmienić? a można tego dokonać.

Cynik to ktoś kto z bycia idealistą nie przeskoczył w zrozumienie, a obraził się na ludzi że nie chcieli dać mu się zmieniać. Mędrzec to ten, który spostrzegł iż idealizm to po prostu oszukiwanie siebie i gra ego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 09:54
Ester normalnie widzę oczyma wyobraźni jak się gibasz na parkiecie w rytm tej muzy. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-22 09:59
Właśnie się "snuję" po kuchni z kawą, fajnie mi i nie chce mi się "gadać "na ciężkie
tematy.Pomyślałąm,że"pokiwacie"się ze mną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 10:06
A to małolata :D
Takie są najgorsze. Człowiek tu w depreche popada z powodu walącego się świata a taka przejdzie przez pokój z kawą w ręku i kiwając bioderkami i już świat nabiera innych barw :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:46
Uważaj Rysiek, uważaj !
Esterka na samym początku swojej tu bytności wszem i wobec zapowiedziała, że będzie samców kastrować !
Tak więc te jej falujące brzuszki i bioderka (mocno kościste z tego co pisała afrodyta) zdają się być tańcem modliszki...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 19:29
toni spokojnie. Moja obecna partnerka też tak mówiła ;) One tak mają, chcę być silniejsze na zewnątrz niż są. To chyba wynika z ciągłej pogoni za wzorcem męskim i próbą udowodnienia, że nie są gorsze od nas ;) Tylko czemu do cholery akurat w tych wybranych aspektach tylko? Tego nie wiem ale też nie zamierzam dociekać :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-22 20:26
Muszę Cię mocno rozczarować!Nie znam Afrodyty ,zbyt krótko pisała na forum ,kiedy ja dołączyłam. Ale nie ukrywam ,że przydałoby mi się takie sprytne i kumate wsparcie:)Lubił am jej ,chwilami siarczyste,komentarze.
ps.o moje biodra się nie martw,jeźdźę konno :D Może mały rajdzik,zaczyna m w poniedziałek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2014-01-22 10:16
Dobra ta nuta:)) i mnie pobudzilo :)) ja tez przy kawce Esterko:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-22 11:09
..."bo jak nie my ,to nikt
tego lepiej nie zrobi tu!"
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2014-01-22 11:24
Cytuję ester:
..."bo jak nie my ,to nikt
tego lepiej nie zrobi tu!"
:lol:

Tak jest..trzeba wyciagnac chlopakow do tanca :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 09:53
Mam nadzieję, że Cię nie dotknąłem. Czasem wydaje mi się, że reagujesz zbyt emocjonalnie, ale być może to tylko moje wrażenie. Pozwolę sobie odpisać Ci Bukowskim - lekko go modyfikując ;) :

"Intelektualista to człowiek mówiący zawile o sprawach prostych, mędrzec to człowiek mówiący prosto o sprawach zawiłych".

Ja dziękuję bogu (kimkolwiek jest) za ludzi Twojego pokroju.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 14:42
A to komć do kogo Rysiu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:07
piekielnej wypadkowej sumy egoizmów i znieczulic nie widzisz i nie chcesz widzieć.

Chcesz spokoju wewnętrznego, ja tą potrzebę doskonale rozumiem, tworzysz więc dla własnych potrzeb fałszywą projekcję rzeczywistości.

Tylko o jedno Cię Marek proszę nie nazywaj tego procesu zmianą świata, nie pisz, że w ten sposób zmieniając siebie (przez nałożenie już nie różowych okularów ale wręcz klapek na oczy i zaślepienie na prawdę o otaczającej nas rzeczywistości) w czymkolwiek na lepsze zmieniamy świat.

Bo to jest tak jakbyś twierdził, że lek przeciwbólowy usuwa przyczynę bólu.

A prawda jest taka że lek przeciwbólowy usuwa lub ogranicza ból ale w niczym nie wpływa na przyczynę bólu.
A Ty twierdzisz że ten "lek" usunie przyczynę choroby - zmieni na lepsze świat.
Albo to jest totalny błąd, albo zwiedzenie, albo cyniczne kłamstwo.

Jeszcze raz podkreślam, że tą samą fałszującą rzeczywistość "optykę" stosują grupy przestępcze, mafie, zdradzieccy funkcjonariusze , sprzedajni politycy i watykańska wielka nierządnica od stuleci mordująca prawdę i zmiatająca zbrodnie pod dywan.

Więc zważ w jakie środowisko tym "pozytywnym myśleniem" sam się wpędzasz.

Chcesz wewnętrznego spokoju, wyciszenia ?
Nie chcesz frustrować się tym co złe ?
Proszę bardzo.

Ale na miłość boską nie sugeruj, że taka, w istocie egoistyczna postawa wyzbycia się empatii, w czymkolwiek zmieni świat na lepsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-22 16:23
Św Teresa z Kalkuty na zapytanie czy może skrytykować wojnę i przemoc odpowiedziała że nie, ale chętnie się zaangażuje w każdą akcję pokojową. Pomyśl o tym... bo raczej tej kobiecie nie można zarzucić braku empatii, zanim zaczyna osądzać się innych należy raczej przeprowadzić własny rachunek sumienia,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:28
cynicznie cytujesz osobę opętaną i zniewoloną religią stworzoną przez pogańskiego cesarza tylko i wyłącznie po to by zniewalać masy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:32
W ten sposób każdy kat, każdy zbrodniarz, każdy ludobójca może swoim ofiarom "kulturalnie" jak ty mówić by przeprowadziły własny rachunek sumienia.

najmniejszy relatywizm moralny sprawia, że stajesz po stronie mroku, zła i demonów, choćby w białe szaty się te demony stroiły...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Free 2014-01-22 16:40
człowieku coś ty zrobił, że tak się nienawidzisz...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:56
co ty nie powiesz ?

nienawidzę gadzich kreatur przeżartych relatywizmem moralnym, wycierających się wartościami, Bogiem, strojących się w białe szatki...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:59
nie ze mną te numery bruner...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 18:59
Free, akurat jeśli prawdą jest to co piszą, że św Teresa pozwalała na cierpienie umierającym bo tak cierpiał Jezus, to akurat w tym względzie Robert ma rację. Bo kasa z całego świata na morfinę była, ale szła gdzie indziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-22 19:08
nie wiem czy to prawda, ponoć nie, ale sądzę, że jeżeli ktoś ma nieco inne zdanie niż panowie w czarnych sukmanach to się robi mu koło dupy, nie jestem niczyją wielbicielką, ale niektóre wypowiedzi warto przemyśleć...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-22 19:19
wiesz ja sama o sobie czasem dowiadywałam się tak ciekawych rzeczy powiem więcej niesłychanych.. .sądzę że łatę jest łatwo przypiąć, nie oceniam wedle opinii innych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 19:00
Robert, pisanie z Tobą jest jak rzucanie grochu o ścianę. Albo jak z pamiętnym Sławkiem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 19:33
Jakoś tego wpisu nie skomentowałeś:

Cytat:
# toni 2014-01-22 16:20
No proszę, teraz piszesz o "przemianie" w skali powszechnej, a przed chwilą twierdziłeś, że indywidualny akt zaślepienia na prawdę o tym świecie zmieni ten świat na lepsze.
Marek ty proponujesz znieczulenie, proponujesz narkotyk, proponujesz zamulenie umysłu i twierdzisz że to zmieni świat.

Wielu to robiło (oszukiwało się) a świat nie poprawił się ani na jotę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 19:30
To był komć do Ciebie Marku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:16
wyrzucałeś mnie z ecoego a po tym ecoego zeszło na psy...
Tu wg. twoich słów mogłem pisać.
Więc nie manipuluj.
Arogancja i brak zdolności do samokrytyki są zaprzeczeniem poszukiwania prawdy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 18:58
Cytuję toni:
wyrzucałeś mnie z ecoego a po tym ecoego zeszło na psy...
Tu wg. twoich słów mogłem pisać.
Więc nie manipuluj.
Arogancja i brak zdolności do samokrytyki są zaprzeczeniem poszukiwania prawdy.


Robert, jeśli sugerujesz że Twoje odejście z EE uszkodziło moją stronę, to jesteś w wielkim błędzie. Uszkodził ją spam który atakuje strony na starej joomli, a nie brak Twoich "oświeconych" słów i bluzgów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 19:29
zeszło na psy znacznie wcześniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 17:55
Postrzeganie życia ma być oparte na prawdzie, w każdym innym przypadku oznacza życie w kłamstwie i iluzji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-23 09:09
Możesz być nieszczęśliwy, jeśli chcesz. Jest to najłatwiejsza rzecz do osiągnięcia na świecie. Po prostu wybierz nieszczęście. Powtarzaj sobie, że wszystko ci się źle układa, że nic nie jest zadowalające, i możesz być pewien, że będziesz nieszczęśliwy. Ale powiedz sobie: ,,Wszystko idzie dobrze. Życie jest piękne. Wybieram szczęście’’ – i możesz być pewien, że dostaniesz to, co wybrałeś.

— Andrzej Mandalian, "Moc pozytywnego myślenia"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-23 11:27
Toni tego nie zrozumie, bo on chce żeby wszyscy widzieli jego wersję prawdy, co jest nierealne. Zbanowałem go, bo mimo pożegnania już się zaczęło niemiło robić, więc już go tu nie będzie, gwoli informacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-22 08:52
Toni, po prostu zmyślasz. Nigdzie i nigdy nie pisałem żeby stać i być patroszonym, ale to do Ciebie po prostu nie dociera. Widzisz swoje i nic więcej. Napisałem by nie brać zła do siebie w żadnej postaci, a sam Budda jak zapewne nie wiesz, zabił przestępce na statku wrzucając go do wody. Nie godziło to w żaden sposób z duchowością i oświeceniem. Co więcej, ludzie złapany na strasznych czynach, powinni być w humanitarny sposób karani śmiercią, głównie z powodu współczucia dla nich. Nie przeszkadza to w tym, by być dobrym nie tylko z zachowania, ale i z uczuć.

Ludzie nie biorący do siebie zła są silni, potwornie silni. Nie mają wstydu ani poczucia winy, wiec spróbuj kogoś takiego szantażować... zło by się dość szybko wykruszało, chociażby dlatego że grupy przestępcze by traciły ludzi, pieniądze i wpływy. Narkotyki kupowaliby nieliczni, alkohol i papierosy też. Z czego by żyli? z napadów? szybko by sobie z tym poradzono. Pozostałyby męty do wyłapania, i to by się zrobiło. Zmieniłby się system edukacji, władza, po prostu wszystko. Niestety, ludzkość jest wychowywana w Twoim duchu walki, i od tysięcy lat mamy to co mamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-22 10:10
Karol - Chiałem obalić rząd ale powaliłem tylko cudzą żonę.

"30 psów, 20 mężczyzn na 20 koniach, jeden lis patrz co tu piszą:
jesteś ofiarą państwa, kościoła,
żyjesz w ułudzie swojego ego,
poczytaj trochę historii, przestudiuj system monetarny,zauwa ż że wojna ras trwa od 23 tysięcy lat."

"no tak, pamiętam jak 20 lat temu siedziałem u boku starego
żydowskiego krawca w świetle lampy jego nos wyglądał jak działo wycelowane we wroga; był tam też włoski aptekarz który mieszkał w drogich apartamentach
w najlepszej części miasta: snuliśmy plany obalenia upadającej dynastii krawca przyszywającego guziki do kamizelek i Włocha kłującego mnie cygarem po oczach, moja wyobraźnia rozpalała się,sam byłem upadającą dynastią, pijany kiedy tylko się dało,
oczytany, wygłodzony, przygnębiony, ale mówiąc szczerze jedna młoda dupa zmazałaby wszystek mój żal,
wtedy nie wiedziałem tego;"

:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-22 13:36
..."a ta żona aptekarza była naprawdę słodka,
miała już dość bomb pod poduszką i syczącego papieża,
miała bardzo ładną figurę, piękne nogi
i myślała chyba podobnie do mnie, że cała nędza
nie brała się z Rządu ,ale z Człowieka, pojedynczego człowieka, z
tego że ludzie nie
są tak silni jak ich
idee"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:20
No proszę, teraz piszesz o "przemianie" w skali powszechnej, a przed chwilą twierdziłeś, że indywidualny akt zaślepienia na prawdę o tym świecie zmieni ten świat na lepsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-21 22:51
każda nowa idea lub myśl która jest przeciwna nawykom myślowym, a która mogłaby polepszyć sytuację emocjonalną czy nawet materialną zostaje zepchnięta w bezpieczną przegródkę "nie do pomyślenia". A skąd ktokolwiek może wiedzieć co jest możliwe a co nie? Jak pisał T.Man "Natura zwracała się przeciwko sobie- w projekcie skazanym na niepowodzenie, ponieważ natury nie da się wyjaśnić wiedzą, ani też życie, tak naprawdę, nie może podglądać samego siebie".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-21 23:16
mącisz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free 2014-01-21 23:31
wyrażam swoją opinię, która może Ci nie pasować skoro masz cudowne życie uznając zupełnie coś innego, każdy wierzy w to co chce i nie musi odpowiadać na niczyje pytania, bo tak naprawdę odpowiedzi znamy sami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 01:26
dorabiasz ideologię do czegoś co jest zwykłą, podłą znieczulicą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 21:54
To są braki, które w łatwy sposób uzupełnisz dyscypliną, do roboty :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # M 2014-01-21 14:31
Wiecie czym jest cyborgizacja? Jest toz astępwoanie elementów ciała sztucznymi odpowiednikmi, lub chociaż dodawanie nowych. Przykładowo rozrusznik serca, elektroda w mózgu która likwiduje objawy parkinsona, albo sztuczna dłoń, obecnie powstają już takie przechwytujące impulsy z nerwów w kikucie przez skórę i dzięki temu można sterować chwytem dłoni myślami.

Piszę o tym bo skojażyło mi się z stresem i adrenaliną, ten system jest idealny dla zwierząt ale nie przystosowany do ludzi którzy właśnie mogą się denerwować myślami i tym sobie szkodzić.

W przyszłości będzie można manipulować organizmem przez implanty bardziej subtelnie, wyświetlanie obrazków bezpośrednio do nerwu wzrokowego, tłumienie bólu ale też właśnie blokować wydzielanie adrenaliny gdzie to niepotrzebne.

Marek pisał że ktoś kto niezależny jest od innych w odczuwaniu szczęścia jest wolny bo sam sobie może je dać - no więc być może nie trzeba będzie żadnego duchowego rozwoju tylko odpowiednie kable w mózgu! (inna sprawa że taki sprzęt się możę psuć i trzeba wtedy iść do producenta na operację-wymian ę, więc nie jak to z tą niezależnością. ..)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 22:00
Ten system już jest idealny - ciało ma reagować na myśl o strachu, by jak się coś pojawi niebezpiecznego , móc zareagować szybko. Nie trzeba nic se wszczepiać, wystarczy nauczyć się relaksu - co może być bardzo trudne.

Nie wierzę w oświecenie elektroniką, bo już dzisiejsza technologia umożliwia wielką zmianę, a każdy wykorzystuje ją by sobie dopierdolić. Z wszystkim będzie tak samo :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-21 21:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-21 22:01
Niesamowite, też chciałbym certyfikować wam jedzenie, byłbym milionerem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-21 22:19
Zawsze mi Jack Daniels nie pasował... wiedziałem, że koszer :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-21 22:39
Jack jest obrzydliwie słodki, grzybica bardzo go lubi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-21 22:15
www.wykop.pl/link/1829362/pracownik-banku-hsbc-opowiada-jak-odkryl-ze-bank-i-sponsoruja-terrorystow-eng/

Masoneria ponoć opracowała w XIX w. plan trzech wojen światowych, które mają potem wprowadzić nowy porządek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 14:43
Wszędzie nie wprowadzą, jakaś siła dba o to, by była równowaga na świecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dezan 2014-01-22 16:20
Nie wiem czy to tak do końca działa (podobne przyciąga podobne, unikaj negatywnego nie spotka cię). Bo gdyby to tak działało to gostek-erotoman , uzależniony od pornografii miałby mnóstwo kochanek w realu, chłopaczek grający w FPS-y byłby jeśli nie mordercą to chociaż pewnym siebie facetem, przypomniała mi się teraz pani dermatolog z przychodni która miała piękne włosy i idealną cerę mimo że przecież codziennie styka się z chorobami skóry...Aczkolw iek coś w tym jest. Był czas gdy radio, tv i media internetowe z bieżącymi informacjami omijałem z daleka i miałem wtedy lepszy nastrój plus więcej, wiele więcej czasu na naukę fajnych rzeczy (typu programowanie).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 16:42
Bo to są kłamliwe pierdółki new age, "lekkie, łatwe i przyjemne" wciskanie kitu przez różnych "mistrzów" typu osho, gdzie mogła być beczka prawdy ale jedna kropla jadu kłamstwa sprawiała, że ta cała beczka prawdy przemieniała się w beczkę jadowitego kłamstwa.

I dokładnie tak samo było z przesłaniem Chrystusa, jego prawdę zniszczono olbrzymią ilością jadu kłamstwa, manipulacji, fałszerstw, po to by przysłużyć się bestii władzy i czerpać profity współudziału we władzy i zniewolenia mas.
Dwóm panom służyć nie można, a biskupi kk od stuleci próbują służyć dwóm panom...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 19:06
Cytuję toni:
Bo to są kłamliwe pierdółki new age, "lekkie, łatwe i przyjemne" wciskanie kitu przez różnych "mistrzów" typu osho, gdzie mogła być beczka prawdy ale jedna kropla jadu kłamstwa sprawiała, że ta cała beczka prawdy przemieniała się w beczkę jadowitego kłamstwa.

I dokładnie tak samo było z przesłaniem Chrystusa, jego prawdę zniszczono olbrzymią ilością jadu kłamstwa, manipulacji, fałszerstw, po to by przysłużyć się bestii władzy i czerpać profity współudziału we władzy i zniewolenia mas.
Dwóm panom służyć nie można, a biskupi kk od stuleci próbują służyć dwóm panom...Wierzysz w to Toni, więc pozostaje Ci pluć na tych z uczciwie zarobioną kasą, i narzekać na życie, płacząc jaki świat jest zły i nikt nie rozumie Twojej "prawdy".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-22 19:34
a Twoją "prawdę" docenią zaskorupiali egoiści o psychopatycznyc h inklinacjach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-01-22 20:10
Cytuję toni:
a Twoją "prawdę" docenią zaskorupiali egoiści o psychopatycznych inklinacjach...


Robert, myślę że się jednak grzecznie pożegnamy, mam już po prostu dość. Nie proszę o honorowe odejście bo tego słowa nie znasz, ani o brak później bluzgów z różnych IP bo zrobisz to na pewno, więc informuję. Pa pa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 19:05
Ale to tak właśnie działa. Erotoman przyciąga nowe, zajefajne pornosy, bo wizualizując porno i pragnienie, przyciąga porno i pragnienie. Ktoś kto zna te prawa, wizualizuje realny seks wraz z uczuciem że to jest możliwe i realne - erotoman tworzy wyobrażenie, wiedząc że jego partnerka jest marzeniem. Ta różnica czyni wielką zmianę.

Gracz wie że to gra, nie angażuje się w pełni, nie styka z prawdziwym niebezpieczeńst wem - co to ma wspólnego z byciem twardzielem?

Studenci medycyny cierpią na objawy chorobowe, to bardzo znana sprawa - ale wiedzą że to ktoś a nie oni cierpi, i to nie jest pełną wizualizacją. Nie wczuwają się w pełne spektrum uczuć pacjenta - ale jeśli by tak robili, na nieszczęśliwy wypadek długo by nie czekali. To wszystko nie działa na ezoterycznych zasadach, a zwykłej, ordynarnej psychologii działania podświadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dezan 2014-01-23 11:19
Erotoman myśli o kobietach 15 godzin na dobę a swoją wyobraźnie wspomaga filmami. On chce kobiet a nie filmów, a często nie ma nic. Dlatego ta teoria jest błędna. Nie wystarczy o czymś myśleć i się tym interesować aby to przyciągnąć. Taki onkolog styka się non stop z chorymi na raka, widzi śmierć i cierpienie, interesuje się tematem a często jest okazem zdrowia z doskonałym humorem. Spływa po nim jak po kaczce. Nie nasiąka tym. Wniosek z tego taki że różne głupotki które czytamy, które serwują nam media, nasi znajomi i środowisko mają na nas ograniczony wpływ. Co więcej wydaje mi się że ludzie się uodparniają na negatywne informacje a więc działa to jak szczepionka. Pracownik kostnicy przyszpitalnej pewnie pierwszy miesiąc pracy jest dla niego przeżyciem potem już to na nim wrażenia nie robi. Jesteśmy twardzi dzięki całemu gównu które się przelewa przez media i mniej wrażliwi. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale to jeden wyraźny efekt tego.

A co do gier to prace naukowe mówią jasno że mózg (ta część która nie podlega świadomości) nie rozróżnia między rzeczywistością a grą. Sam grając kiedyś miałem takie zdarzenie że na widok lecącego pocisku-włóczni instynktownie zrobiłem unik, było to poza moją kontrolą, automatycznie się włączyło. Gry wywołują też silne emocje, mimo że wiesz że to tylko gierka to okazuje się że twoja podświadomość tego nie wie. Dlatego US Army sowich kadetów ćwiczy na gierkach, nie mówiąc o symulatorach lotu...Chyba że gra jest kiepskiej jakości, prace badawcze mówią że jeśli mózg uzna że to tylko gra, że ruchy postaci są nienaturalne i sztuczne to pojawia się ból głowy i oczu u gracza. I to też mogę potwierdzić z praktyki. Niestety ale wpływanie na podświadomość i kreowanie rzeczywistości jest bardziej skomplikowane niż niektórzy czytelnicy książek Murphy'ego sądzą. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-23 11:31
Żeby coś wykreować, potrzeba wizualizacji, emocji, POCZUCIA ŻE JEST TO REALNE I MOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA a także radości z nadejścia spełnienia. Przeciętny walikonik ma poczucie, że nie będzie miał seksu (kompleksy, wstyd, brak samic w otoczeniu) w związku z tym wykreuje lepsze pornosy i większe pragnienie. To działa, ponieważ sam to stosowałem kilka lat. Same chętne się do mnie odzywały, tak to bezbłędnie działa. Natomiast kiepsko działa z pieniędzmi, bo o ile seks jest dostępny dla każdego (w moim przekonaniu) to pieniądze znacznie mniej - takie mam przekonanie ja i wielu ludzi.

Grasz może w skyrim?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # michałowski 2014-01-22 16:33
Odnośnie ostatniego mieszkaniowego akapitu, mam dylemat ale w innej życiowej sytuacji. Nawet nie wiem z kim to przeanalizować, bo znajomi z życia mogliby nieszczerze odpowiadać (być może np. z zazdrości) - otóż około roku temu dostałem propozycję od rodziny, że dopłacą mi wspólnie, w formie rodzinnej zrzuty do kupna swojego mieszkania. W mojej sytuacji finansowej byłaby to prawie zapłata, a nie dopłata do tego co już mam. Na domiar tego, odrzuciłem już poprzednio propozycję powrotu do rodzinnego miasta, gdzie wolna kawalerka już dawno czeka, ze względu na problematyczne z nimi relacje (narzucanie przez nich modelu życia, rodziny, rozmnażania i wolności wyznania) Wyjechałem stamtąd w celu uniezależnienia się, a w tej sytuacji czy nie byłoby to odebrane jako 'sprzedałeś się, bądź wdzięczny bo rodzina jest najważniejsza i tańcz jak zagramy?' Mieszkam do tego z dziewczyną, która też nie posiada wkładu własnego (zresztą nie chcę wchodzić w mieszkaniowe spółki, wyłącznie akt własności na mnie). Wciągnięta byłaby też zapewne w tą gierkę - mieszkasz za pieniądze rodziny, więc chcemy wnuki bo zapewniliśmy Wam warunki do rozrodu. Oni też się wyprą tego, że będą potem manipulować i wypominać, gdy zacznę stawiać sprawę jasno. Od roku nawet za bardzo nie zainteresowałem się ogłoszeniami sprzedaży bo czuję, że może się to nie udać. Wiem, że sam wybieram, czy będę niewolnikiem czy wolnym mentalnie od ich wpływów, ale wciągnę wszystkich innych w emocjonalny rollercoaster. Co z fizyczną samodzielnością i niezależnością o której często piszesz, gdy nie mam szans nawet na 30letnie kredytowe chomąto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-22 19:08
Moja odpowiedź Michał może być tylko jedna; nic od nich nie bierz, bo jak słusznie się domyślasz, to manipulacja - dla Twojego dobra oczywiście, ale dobra które definiują bliscy. Ich wersja dobra to blisko winny kasę młody facet, wnuki i małżeństwo. A Twoja wersja dobra może być całkiem inna. Biorąc mieszkanie weźmiesz też z czasem gorycz, zniechęcenie i brak spełnienia w życiu.

A myślałeś o wyjeździe stąd do UK, czy gdzieś indziej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-23 09:12
Bardzo dobra praca dla ludzi, którzy się jej nie boją a mają duże potrzeby bo startują w życie jest Kanadzie w Fort Murrey. Ciężko bo pracujesz 21 dni i 7 masz wolnego w miesiącu ale z nadgodzinami (i tak je weźmiesz bo umrzesz z nudów) można wyciągnąć do 1000CAD na dzień. Jeździsz 400 tonowymi ciężarówkami wożąc urobek z kopalni. Jak nie masz prawka to za lojalnościówkę Cię przeszkolą na miejscu. Do Kanady nie ma wiz ale wymagane jest pozwolenie na pracę, które stosunkowo łatwo uzyskać jak zainteresujesz sobą pracodawcę. Warunek jeden...trzeba znać angielski lub francuski - inaczej ciężko coś załatwić.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-23 11:34
A co to jest CAD, dolary kanadyjskie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-23 16:39
Tak dolar kanadyjski. Stoi 1CAD= 2.75PLN
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-24 21:33
No to ładny hajsik...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-23 16:40
Rysiek dzieki za info. Nie sądziłem, że mozna praktycznie od strzała tam pojechać jeździć tymi gigantami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # michałowski 2014-01-23 23:03
Dzięki wielkie. No tak... "nic w życiu nie ma za darmo". Już sama oferta tak zadziała, że na początku myślowy i emocjonalny haj, a po wyciszeniu się z czasem zwątpienie i to przeczucie. Teraz mnie naszło pytanie, czy np. przyjęcie takiej ilości nieswojej kasy, prezentów, łapówek etc nie generuje gdziekolwiek jakiegoś odwrotnego stanu? Pomijając samopoczucie przyjmującego, to miałoby to jakiś "wpływ energetyczny"? Spotkałeś się albo czytałeś? Bo natura chyba nie lubi próżni.
Co do wyjazdu to w UK sami znajomkowie ze szkolnej ławy, czyli obcy ludzie. Czasem gorzej narobią w papierach niż rodowity anglik. Z rodziny kuzynka co widziałem raz w życiu, tak samo ktoś w Belgii. Języki nawet łatwo chłonę, ale sam nie żyję - partnerka ma zaburzenia w nawiązywaniu kontaktów i dostosowywaniu się do miejsc. Nowa praca i ludzie nawet ulicę obok wiąże się z wieeelomiesięcz nym wrakiem układu pokarmowego i wydalania, co dopiero emigracja i język. Nieopanowany stres w czystej postaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-24 21:36
Cytuję michałowski:
Dzięki wielkie. No tak... "nic w życiu nie ma za darmo". Już sama oferta tak zadziała, że na początku myślowy i emocjonalny haj, a po wyciszeniu się z czasem zwątpienie i to przeczucie. Teraz mnie naszło pytanie, czy np. przyjęcie takiej ilości nieswojej kasy, prezentów, łapówek etc nie generuje gdziekolwiek jakiegoś odwrotnego stanu? Pomijając samopoczucie przyjmującego, to miałoby to jakiś "wpływ energetyczny"? Spotkałeś się albo czytałeś? Bo natura chyba nie lubi próżni.
Co do wyjazdu to w UK sami znajomkowie ze szkolnej ławy, czyli obcy ludzie. Czasem gorzej narobią w papierach niż rodowity anglik. Z rodziny kuzynka co widziałem raz w życiu, tak samo ktoś w Belgii. Języki nawet łatwo chłonę, ale sam nie żyję - partnerka ma zaburzenia w nawiązywaniu kontaktów i dostosowywaniu się do miejsc. Nowa praca i ludzie nawet ulicę obok wiąże się z wieeelomiesięcznym wrakiem układu pokarmowego i wydalania, co dopiero emigracja i język. Nieopanowany stres w czystej postaci.Co dla Ciebie oznacza wpływ energetyczny? bo dla mnie to wszystko, co sprawia że odczuwasz emocje. Pamiętaj jedno - gdy weźmiesz kasę, ludzie się zmieniają i często uważają, że mogą Cię zeszmacić. Nie masz później możliwości wycofania się. To nie jest decyzja dla człowieka, który chce być szczęśliwy - to dla desperata który zniszczy swoje życie.

Czyli dziewczyna ma IBS, ale to można zaplanować tak, by przeszło praktycznie bez problemu; sam to mam, myślę że mocniejszą odmianę. Zajmij się sobą a nie dziewczyną, bo jak będziesz bez kasy i dziad, to nic nie będziesz miał w życiu. A jak pokazuje doświadczenie, dziewczyna też może odejść z czasem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-23 11:39
CAD- Canadian dollar inaczej to jest okolo 2,80 polskiego zlotego :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-23 11:42
Co do swiadomosci i podswiadomosci to jest prawda ze przyciagamy lub wizualizujemy cos o czym myslimy lub sie koncentrujemy :) Kiedys byl taki filmik na youtube z koszykarzami ktorzy wymieniali miedzy soba podania ,tak sie koncentrowales na ich podaniach i grze ze nie dostrzegasz niedzwiedzia ktory przechodzi przez ekran tanczac moonowalk :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-23 11:51
Albo drugie : kiedyś człowiek bardzo bogaty, zdobył swój majątek w przeciągu kilku lat mimo, iż zaczynał od paru groszy w portfelu. Zapytany jak to zrobił odpowiadał: "udawaj aż osiągniesz cel!". Przekonał sam siebie, że posiada wielką fortunę, podczas gdy tak naprawdę był spłukany. Jednak w swoim umyśle stał się milionerem, a sytuacje które go spotykały, podążały za tym myśleniem. Pomyśl o tym... To dlaczego nie wszyscy sa bogaci ,szczesliwi ? czym to sie ma ? brakiem checi zmiany,lenistwe m czyms jeszcze ? To dlaczego maly etiopczyk ktorego rodzice zgineli w walce z lwem nie zostanie milionerem ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-24 21:38
Kompletnie nie rozumiem Twoich pytań Anderson, błagam, naucz się pisać i artykułować swoje myśli konkretnie i celnie, to Ci się jeszcze wielokrotnie przyda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 라이브카지노 2018-07-27 00:36
The very first benefit is that you simply get to try out online for absolutely totally free rather getting apart with your own bucks.
Checking out a number of well-written reviews could be among the finest methods to do this.

Available on the internet are resources that can teach and train you to get skilled at handicapping so that it is possible to have higher
odds of bringing home cash from horse betting.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZABAWKI OGRODOWE 2018-09-17 02:43
Most men dislike looking around and looking for any satisfying
gift, especially gifts for women. Not only can toys supply for training your furry friend, however
they can be powerful is great for behavior modification, to
reduce stress and also dental health. There are bird toys that not only
help keep out feathered friends happy and entertained, but also
help them keep themselves groomed as well as in shape.My web page :: ZABAWKI OGRODOWE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestTyson 2018-11-13 11:37
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.

You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # youngDave 2018-11-15 21:38
I see you don't monetize your site, but you can earn additional cash every day.
It is very easy even for noobs, if you are interested simply search in gooogle: pandatsor's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AllenJuicy 2018-11-19 02:32
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing posts is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing
content (from article directories or other blogs from your niche)?

And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RosieJuicy 2018-11-19 05:00
Hi. I see that you don't update your blog too often. I know that writing content is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows
you to create new articles using existing content (from article directories or other websites from your
niche)? And it does it very well. The new articles are unique and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestLarry 2018-11-19 18:16
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you
can earn additional cash every month. You
can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cat Hat 2019-04-17 14:22
I want to to thank you for this good read!! I absolutely loved every bit of it.
I have got you saved as a favorite to check out new things you post?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cat Hat 2019-04-17 16:48
I would like to take the opportunity of saying thanks
to you for the professional guidance I have constantly enjoyed visiting your site.
I will be looking forward to the actual commencement of my school research
and the general groundwork would never have been complete without coming
to your website. If I can be of any help to others, I'd personally be pleased
to help by what I have discovered from here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cat Hat 2019-04-17 22:03
I would like to use the ability of saying thanks to you for the professional advice I have constantly enjoyed going to your site.
I'm looking forward to the commencement of my college research and the
complete preparation would never have been complete without
surfing your web site. If I could be of any help to others, I will
be happy to help via what I have learned from here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoFlex Pill 2019-04-19 20:38
Hey very cool site!! Man .. Excellent .. Superb ..
I will bookmark your website and take the feeds
also? I'm glad to find so many helpful info right here within the put up,
we want develop extra techniques on this regard, thanks for sharing.
. . . . .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Princess 2019-04-19 20:46
Wow that was unusual. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn't show up.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Regardless, just wanted
to say fantastic blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Ingredients 2019-04-19 21:05
As I web-site possessor I believe the content material here is rattling excellent , appreciate it for your efforts.
You should keep it up forever! Best of luck.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Casey 2019-04-19 21:10
Good day! Do you know if they make any plugins
to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to
rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains.
If you know of any please share. Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoFlex Review 2019-04-19 21:35
Some truly prize posts on this site, saved to bookmarks.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Review 2019-04-19 21:50
Thank you a lot for sharing this with all folks you
actually recognize what you are speaking about! Bookmarked.
Please also consult with my website =). We may have a hyperlink alternate
agreement among us!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bitcoin Revolution 2019-04-20 01:56
Hi there, i read your blog from time to time and i own a
similar one and i was just wondering if you get a
lot of spam comments? If so how do you protect against it,
any plugin or anything you can suggest? I get so much
lately it's driving me mad so any support is very much appreciated.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoFlex Reviews 2019-04-20 02:30
Some really prime blog posts on this internet site, saved to favorites.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jenna 2019-04-20 02:53
Wonderful post! We will be linking to this great post on our website.

Keep up the great writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Alice 2019-04-20 03:08
I seldom comment, however after reading through a bunch
of responses on Kat i ofiara - old.samczeruno. pl. I actually do have a couple of questions for you if it's okay.
Could it be just me or do a few of these comments appear like they are coming from brain dead visitors?
:-P And, if you are posting on additional sites, I would like to follow you.
Could you post a list of the complete urls of your social networking sites like your
linkedin profile, Facebook page or twitter feed?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoViante Review 2019-04-20 04:24
Good respond in return of this difficulty with real arguments and explaining the whole thing on the topic of that.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dorie 2019-04-20 04:43
Greetings from Florida! I'm bored to death at work so I decided to browse your blog
on my iphone during lunch break. I really like
the info you provide here and can't wait to take a look when I get home.

I'm shocked at how fast your blog loaded on my phone
.. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, superb blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaxWell Keto Pills 2019-04-20 06:59
Amazing! Its really remarkable article, I have got much clear idea concerning from this piece of writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janet 2019-04-20 07:55
Good - I should certainly pronounce, impressed with your
website. I had no trouble navigating through all tabs as well as related info ended up
being truly simple to do to access. I recently found what I hoped
for before you know it in the least. Reasonably unusual.
Is likely to appreciate it for those who
add forums or anything, site theme . a tones way for your client to communicate.
Excellent task.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto-GC 2019-04-20 09:38
Hello! Do you know if they make any plugins to assist
with SEO? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good
gains. If you know of any please share. Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Leilani 2019-04-20 10:13
I enjoy what you guys are up too. This sort of clever work
and coverage! Keep up the amazing works guys I've included you guys to our blogroll.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto-GC 2019-04-20 10:50
Hi! I'm at work surfing around your blog from my new apple iphone!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts!
Keep up the outstanding work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ezequiel 2019-04-20 12:28
This post will help the internet visitors for setting up new web site or even a blog from start to end.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto GC Pills 2019-04-20 13:10
Hi there, I read your blog on a regular basis. Your humoristic style is witty, keep up the good work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Consuelo 2019-04-20 14:22
As I website possessor I believe the content material here is rattling great , appreciate it for your hard work.
You should keep it up forever! Good Luck.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Alexis 2019-04-20 14:29
Greetings from Carolina! I'm bored to tears at work so I decided to check out your site
on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and
can't wait to take a look when I get home. I'm shocked at how
quick your blog loaded on my cell phone .. I'm not even using
WIFI, just 3G .. Anyways, wonderful blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaxWell Keto Pills 2019-04-20 16:03
Thanks a bunch for sharing this with all of us you really recognize what you're
speaking about! Bookmarked. Kindly additionally visit my site =).
We could have a link alternate arrangement between us!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Elisha 2019-04-20 16:10
I was very pleased to uncover this page. I want to to thank you for your time for this fantastic read!!
I definitely liked every part of it and i also have you book-marked
to look at new stuff in your site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Hair Growth 2019-04-20 16:14
Hello there, You've performed a great job. I'll certainly digg
it and in my view suggest to my friends. I am confident they will be benefited from this website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoViante 2019-04-20 16:51
I got what you intend,saved to my bookmarks, very nice site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amado 2019-04-20 17:05
My relatives every time say that I am killing my time
here at net, except I know I am getting familiarity everyday by reading such
fastidious content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaxWell Keto Pills 2019-04-20 18:00
Amazing! Its actually amazing piece of writing,
I have got much clear idea concerning from this article.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cynthia 2019-04-20 18:04
Great - I should definitely pronounce, impressed with your web site.
I had no trouble navigating through all the tabs as well as
related info ended up being truly easy to do to access. I
recently found what I hoped for before you know it in the least.
Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums
or something, website theme . a tones way for your client to communicate.
Excellent task.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tabitha 2019-04-20 18:27
Hello.This post was extremely motivating, especially since I was looking for
thoughts on this matter last week.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lizzie 2019-04-20 19:02
This article will assist the internet users for setting up
new website or even a weblog from start to end.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Candice 2019-04-20 19:46
I am delighted that I observed this weblog, exactly the right info that
I was searching for!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Juli 2019-04-20 21:23
I'm really impressed with your writing skills and also with the layout
on your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way keep up the excellent quality writing, it is
rare to see a great blog like this one nowadays.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dawn 2019-04-20 21:33
Thank you for sharing with us, I think this website genuinely stands out
:D.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Hair Growth 2019-04-20 21:58
Some genuinely select posts on this internet
site, saved to favorites.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Chanda 2019-04-20 22:36
Thank you, I have just been looking for info approximately this topic for
a long time and yours is the best I've found out so far.
However, what about the bottom line? Are you sure concerning the source?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Micki 2019-04-20 23:12
Hmm it appears like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your
blog. I as well am an aspiring blog writer but I'm still new to everything.
Do you have any suggestions for first-time blog writers?
I'd definitely appreciate it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaxWell Keto Diet 2019-04-20 23:42
Wow that was strange. I just wrote an very long comment but after I clicked submit my
comment didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all
that over again. Regardless, just wanted to say
superb blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cherie 2019-04-21 00:07
Keep on working, great job!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Faustino 2019-04-21 01:21
Hello.This post was extremely remarkable, particularly because I was investigating for thoughts
on this issue last Thursday.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Hair Growth 2019-04-21 01:41
Thank you a lot for sharing this with all people you actually recognise what you are talking about!

Bookmarked. Please additionally visit my site =). We can have a link alternate agreement among us!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu Ingredients 2019-04-21 02:48
Hello, I log on to your new stuff daily. Your writing style is awesome, keep doing what
you're doing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mauricio 2019-04-21 03:03
Keep on writing, great job!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto Flex Shark Tank 2019-04-21 03:27
Hey there, You have performed an incredible job. I will certainly digg it and individually suggest to
my friends. I'm sure they will be benefited from this web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoViante Review 2019-04-21 03:43
Wow that was odd. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit my comment didn't
show up. Grrrr... well I'm not writing all
that over again. Regardless, just wanted to say superb blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FoliNu 2019-04-21 03:53
Heya! I'm at work browsing your blog from my new iphone 4!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your
posts! Keep up the outstanding work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Juan 2019-04-21 03:59
Thank you, I have recently been looking for information approximately this subject for a long time and yours is the best I have found out
till now. However, what in regards to the bottom line? Are
you positive concerning the source?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anton 2019-04-21 04:15
Thank you, I have just been searching for information approximately this topic for a while and yours is the best I have found out
so far. But, what about the bottom line? Are you positive about the supply?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Harley 2019-04-21 05:21
I've been absent for some time, but now I remember
why I used to love this blog. Thanks, I will try and check back more frequently.
How frequently you update your site?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Regan 2019-04-21 05:42
Heya are using Wordpress for your site platform?

I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own.
Do you need any coding knowledge to make your
own blog? Any help would be greatly appreciated!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaxWell Keto 2019-04-21 06:13
I like what you guys are usually up too. This kind of clever work and reporting!

Keep up the fantastic works guys I've incorporated you guys
to my own blogroll.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoFlex Diet 2019-04-21 06:32
What's up, I log on to your blog daily. Your writing style
is witty, keep doing what you're doing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KetoFlex Review 2019-04-21 06:50
Hello there, You have performed a great job. I
will certainly digg it and for my part recommend to
my friends. I am sure they will be benefited from this site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mozelle 2019-04-21 07:26
Some truly prime blog posts on this site, saved to favorites.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Trim Px Keto Trial 2019-05-06 09:05
Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote
but this web site is real user genial!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # download 2019-06-16 12:49
Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.

When I look at your blog site in Chrome, it looks fine but
when opening in Internet Explorer, it has some
overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, very good blog!

Feel free to surf to my homepage; download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://nah.uy/hHrcSt 2019-07-07 07:46
Great blog you have here.. It's difficult to find high quality writing like
yours these days. I really appreciate people
like you! Take care!!

Check out my website http://nah.uy/hHrcSt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bionatrol CBD Review 2019-07-24 01:00
Howdy! I could have sworn I've been to this blog before but
after reading through some of the post I realized it's new to me.
Nonetheless, I'm definitely glad I found it and I'll
be book-marking and checking back frequently!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RevPump Tablets 2019-07-25 08:34
I was very happy to discover this web site. I wanted
to thank you for your time just for this fantastic read!!
I definitely really liked every part of it and I have you bookmarked to
check out new stuff on your blog.

Visit my web blog: RevPump Tablets
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cure Soft Serum 2019-07-25 11:40
hello there and thank you for your information ?
I have certainly picked up something new from
right here. I did however expertise a few technical points
using this web site, as I experienced to reload the site lots of times previous to I could get it
to load properly. I had been wondering if your web
host is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and could damage your high quality score if ads and marketing with Adwords.
Well I'm adding this RSS to my email and could look out for a lot more
of your respective exciting content. Make sure you update this again soon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RevPump Tablets 2019-07-25 17:13
It is the best time to make some plans for the future and
it's time to be happy. I have read this post and if I
could I desire to suggest you few interesting things or tips.
Perhaps you could write next articles referring to this article.
I want to read more things about it!

Also visit my site: RevPump
Tablets
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto Regime Pills 2019-07-25 21:22
Hello There. I found your weblog using msn. That is a very neatly written article.

I'll make sure to bookmark it and come back to read more of
your helpful info. Thanks for the post. I will definitely comeback.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Fit Body Keto Review 2019-07-26 06:39
Oh my goodness! Incredible article dude! Thank you so much,
However I am having difficulties with your RSS.
I don't understand why I cannot subscribe to it.

Is there anyone else getting identical RSS problems?
Anyone that knows the solution will you kindly respond?

Thanx!!

Feel free to surf to my page :: Fit Body Keto Review
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NouVee Cream Reviews 2019-07-26 10:47
I dugg some of you post as I thought they were very useful
very beneficial.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ignited Labs G-Force 2019-07-26 18:30
Terrific work! This is the type of information that are
supposed to be shared across the web. Disgrace on Google for no longer positioning this submit higher!

Come on over and consult with my web site . Thank you =)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Back 2019-07-28 00:16
Remarkable things here. I am very glad to see your post.
Thank you so much and I'm looking ahead to contact you. Will you please drop
me a e-mail?

Feel free to surf to my page ... Back
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NovaBelle Cream 2019-07-30 17:18
I am not real superb with English but I line up this really leisurely
to translate.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vital Source CBD Oil 2019-07-31 01:50
I really like what you guys tend to be up too. This
kind of clever work and reporting! Keep up the wonderful works guys I've incorporated you guys to my
personal blogroll.

Also visit my website :: Vital Source CBD
Oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto Fast X2 Reviews 2019-07-31 09:39
Hello mates, good post and good arguments
commented at this place, I am actually enjoying by these.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hier 2019-08-02 22:15
Hurrah, that's what I was looking for, what a stuff!
existing here at this blog, thanks admin of this website.Look at my web site; Hier
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Keto Lean 360 Review 2019-08-04 22:26
Hi, Neat post. There's an issue with your website in web explorer,
would check this... IE nonetheless is the marketplace chief and a large component of folks will miss your excellent writing because
of this problem.

Visit my web-site Keto Lean 360 Review
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Alpha Labs Keto Cost 2019-08-07 04:25
Undeniably imagine that that you said. Your favorite justification seemed to be at the internet the simplest
factor to consider of. I say to you, I certainly get annoyed while people
consider concerns that they just do not recognize about.
You managed to hit the nail upon the top as well as defined out
the entire thing without having side-effects , other folks can take a signal.

Will probably be again to get more. Thanks!

My web page ... Alpha Labs Keto Cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Omtiva CBD Reviews 2019-08-08 06:49
I couldn?t resist commenting. Well written!

Here is my blog post :: Omtiva CBD Reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OCC CBD Oil Review 2019-08-11 10:22
I am always browsing online for ideas that can facilitate me.
Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gold Investor City 2019-08-12 02:06
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to mention that I've truly loved surfing around your blog posts.

In any case I will be subscribing for your rss feed and I am hoping you write once more
soon!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MediPure Reviews 2019-08-13 12:54
It's an amazing post in support of all the internet users; they will
take advantage from it I am sure.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lihat Website 2019-08-14 14:39
whoah this weblog is great i really like studying your posts.
Stay up the good work! You already know, lots of people are searching round for this info, you could help
them greatly.

Also visit my website: Lihat Website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Diet Anatomy Keto 2019-08-19 01:05
Quality articles is the important to interest the viewers to visit the
website, that's what this site is providing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HempGen Review 2019-08-19 12:14
If you are going for best contents like I do, just pay a visit this
web page everyday since it provides quality contents, thanks

Take a look at my website :: HempGen Review
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Glimmer Envy Review 2019-08-20 07:17
Wow, superb weblog structure! How long have you been running a blog for?
you made running a blog look easy. The full look of your web site is magnificent,
as smartly as the content!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://veloura.org/ 2019-08-21 05:30
I am in fact glad to read this blog posts which contains tons
of useful information, thanks for providing these kinds of
data.

Also visit my website ... http://veloura.org/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evo Heal CBD Review 2019-08-22 04:15
Unquestionably believe that which you said. Your favourite reason appeared to
be at the net the simplest thing to remember of.
I say to you, I definitely get irked while other folks think about issues that they plainly don't know about.
You controlled to hit the nail upon the highest as smartly
as defined out the entire thing with no need side effect , other folks could take a signal.
Will likely be back to get more. Thanks

Here is my web site Evo Heal CBD Review
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # The Diet Lab Keto 2019-08-31 04:26
Good - I should definitely pronounce, impressed with
your website. I had no trouble navigating through all tabs as well as related information ended up being truly easy to do to access.

I recently found what I hoped for before you know it at all.

Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, site theme .

a tones way for your client to communicate. Excellent task.


Here is my web site; The
Diet Lab Keto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Discover Life 2019-08-31 09:40
Hi! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I truly enjoy reading through your
blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/ forums
that go over the same subjects? Thank you!

Stop by my web site :: Discover Life
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # back 2019-09-02 04:39
I simply couldn't leave your site before suggesting that I really loved the standard information a person provide
for your guests? Is going to be back steadily in order to investigate cross-check new posts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SMX Slim Forskolin 2019-09-04 21:21
Very good information. Lucky me I discovered your site
by accident (stumbleupon). I have book marked it for later!


Feel free to visit my website ... SMX Slim Forskolin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://ketohd.net/ 2019-09-05 13:51
Thank you so much regarding giving me personally an update on this subject on your website.
Please understand that if a brand new post becomes available or in the event
any improvements occur about the current article,
I would be considering reading a lot more and knowing how to make good usage of those strategies you talk about.
Thanks for your efforts and consideration of people by making this web site
available.

Look into my webpage; http://ketohd.net/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://ramulast.net/ 2019-09-06 05:16
Enjoyed studying this, very good stuff, regards.


Also visit my blog post ... http://ramulast.net/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # news article here! 2019-09-06 07:23
Hi there, I wish for to subscribe for this website to take newest
updates, therefore where can i do it please assist.


Feel free to surf to my web-site :: news article here!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ketominal Slim 2019-09-06 09:20
An intriguing discussion is definitely worth
comment. I think that you should publish more about this issue, it might not be a
taboo matter but usually people do not discuss such topics.
To the next! Kind regards!!

Also visit my webpage Ketominal Slim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sure Botanicals CBD 2019-10-06 10:50
My coder is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of
the costs. But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on several websites for about a year and am
anxious about switching to another platform.
I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I
can transfer all my wordpress posts into it? Any kind of help would be greatly appreciated!Stop by my blog :: Sure Botanicals CBD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd