Najnowsze felietony

środa, 13 czerwiec 2012 11:41

Czy brać dziewicę na żonę?

Napisał 

Facet chcący dziewicy, mówiący o czystości, wierności; kłamie. Kłamie bo się boi porównania z innymi facetami. Tezami o rzekomej czystości maskuje strach, że w wyniku porównania z innym mężczyzną wyjdzie na mniej męskiego, gorzej "uposażonego" czy w jakimkolwiek innym względzie gorszego. Dziewica którą posiądzie, ma żyć tylko z jedną wizją prawdziwego faceta, swojego męża. Takie działanie ma dać poczucie bezpieczeństwa facetowi, zapewnić mu wyłączność na model prawdziwego mężczyzny. Jest ono zbudowane na niskiej samoocenie, dużym cierpieniu które powstaje w nim na skutek porównywania się do innych mężczyzn; zwłaszcza tych w filmach porno, co wcale mnie nie dziwi; każdy w porównaniu z nimi wychodzi na półfaceta, a niektórzy na ćwierćfaceta.

 

                                              Hipokryta

 

Dla mnie partnerka może mieć tysiąc facetów, nie mam z tym żadnych problemów. Niektórzy mówią pogardliwie "chciałbyś mieć żonę, na którą spuszczali się inni faceci?". Bardzo podchwytliwe pytanie. I bardzo głupie. Wielbiciel duchowej czystości kobiety, je cuchnące, konserwowane mięso ze świni, która całe życie była faszerowana sterydami, antybiotykami, a umierając w mękach jej mięso aż pękało w szwach od adrenaliny i hormonów strachu. Je owoce i warzywa, które rosną na nawozie z trupów, kału i moczu. Nosi w sobie od kilku do kilkunastu kilogramów kamieni kałowych, oddycha powietrzem pełnym mikrobów; i on mi mówi że mam się brzydzić kobiety, na której usta spuścił się facet? Sprawę czystości załatwi mydło z wodą, a problem "wiadra" ćwiczenia mięśnia łonowo guzicznego. Ciało to tylko ciało, samo w sobie pełne jest nieczystości. Dziewica ma w sobie kał, śluz, i wiele takich substancji, które sprawią że zemdlejesz. O jakiej więc czystości mowa, którą tak bardzo chlubią się jej fani?

 

O rzekomo duchowej. A skąd wiesz że brak współżycia jest czysty, a współżycie analogicznie brudne? bo tak Ci powiedzieli w kościele. A skad oni to wiedzą, że tak im zawierzyłeś? powiedzieli im inni. A skąd tamci wiedzą? to proste, ze świętej książki którą podyktował Bóg. A skąd wiadomo że Bóg ją podyktował? bo ten co ją pisał tak powiedział. Czy śledzisz ten tok myślenia? ludzie wymyślili święte książki, Bogów, co ma do tego prawdziwy Bóg? czy ktoś go w ogóle pytał o zdanie? czy Bóg odpowiedział? tak, wiem, każdy wierzący powie że to wielka tajemnica wiary, że ma pewność, że ma przeczucie; każdy kto w coś wierzy, da się pociąć za obiekt swojej wiary, ale czy Bóg pojawił się ludziom, i po prostu im powiedział czego chce? czy może ludzie sami zgadują co on chce, albo w ogóle to zmyślają i ogłaszają jako jedyną, niepodważalną prawdę?

 

                                              Geneza zła

 

Dawno temu, każdy kto chciał mieć władzę i dobra czyli zamienniki pieniędzy, musiał zastraszyć ludzi żeby mu dali władzę nad sobą i swoje dobra. A jeśli nie miał mięśni, nie umiał się bić, ścinać głów? mówił że jest pośrednikiem między Bogiem a ludźmi. Mówił że istnieje zły duch który sprawi im po śmierci wieki niewyobrażalnego bólu; tu kapłan puszczał wodze wyobraźni, a byli to przeważnie ludzie inteligentni. Człowiek bał się zawsze nocy, bo w tej z braku światła, atakowały drapieżniki; pająki, lamparty, węże. Zły duch jest więc Panem Mroku a piekło jest ciemne. W dzień ryzyko nagłego zgonu było mniejsze, więc czciło się słońce. Ludzie bali się bólu, więc w piekle jest ból, straszny, nieopisywalny. Ludzie zawsze dążą do tego by się nie bać, budują osady, tworzą prawa, próbują konserwować żywność by była w chwilach głodu; w piekle więc jest strach, potworny, diabelski strach a ponad to choroba, zaraza i głód. Kto miał lepszy talent oratorski, i dar przekonywania, i umiał wzbudzić trwogę, ten zakładał religię. A jak wiadomo ze słów Pana Hubbarda, założyciela kościoła scjentologicznego, jak chcesz mieć prawdziwe pieniądze to musisz założyć religię.

 

Słuchanie kapłana jest jak słuchanie samego Pana Boga; daje wspaniałe niebo. Nie słuchanie oznacza odrzucanie łaski Boskiej i samego Boga, w efekcie czego trafia się na wieki do piekła. Ludzie bali się życia, bali się tego czy przetrwają śmierć fizycznego świata. I pojawiał się człowiek dający im promyk nadzieji na uniknięcie ewentualnego cierpienia po śmierci, i zyskanie rozkoszy w niebie. Może kłamie, a jeśli nie? lepiej więc dać mu dziesięcinę ze swoich dochodów, tak na wszelki wypadek. Po co ryzykować skoro i tak na ziemi zostawi się wszystkie dobra materialne, lepiej je oddać kapłanowi który za to obiecuje niebo po śmierci. Mijają pokolenia, i na tej samej ziemi żyją potomkowie tych którzy się wahali, i potomkowie czy też następcy kapłana. Jego słowa i wierzenia stały się tradycją, nikt się już nie zastanawia czy jest to prawdą czy nie; wszyscy w to wierzą, a niewierzący są mordowani i wyszydzani, uznawani za nieprzyjaciół Boga.

 

                                              Ciągle mało

 

Ale kapłanowi jest ciągle mało, zawsze za mało władzy i dóbr ściąganych od pogardzanych przez niego głupców. Oszust zawsze gardzi oszukanymi przez siebie, musi nimi gardzić, inaczej wyrzuty sumienia by go spaliły. Dziesięcina już nie wystarcza, więc kapłan ogłasza seks czymś nieczystym. Największą rozkosz i radość życia, można uprawiać jedynie gdy kapłan to oficjalnie uzna, co jest nazywane ślubem przed Bogiem. Bogiem którego nikt nie widzi a który rzekomo ślubowi udzielanemu przez kapłana kibicuje. Oczywiście taki nakaz nie jest przestrzegany, ludzie kochają seks gdyż ten ich wyzwala, daje wielką przyjemność. Ale ta przyjemność sprawia poczucie winy, a człowiek który uwierzył kapłanowi, zaczyna czuć się źle, czuje jak Zły wrzuca go w siarkę. Wcześniej czuł się wspaniale w seksie, jak jego rodzice i dziadkowie; teraz już się dowiedział że to jest złe i niemiłe Bogu. Żeby nie czuć się źle, idzie do spowiedzi, albo uzyskuje odpust, oddając swoje dobra kapłanowi. A na koniec życia by upewnić się i zwiększyć szansę na trafienie do nieba a nie do piekła, zapisuje swoje dobra kapłanom. Organizacja się rozrasta, więc główny kapłan myśli co zrobić z majątkiem który ludzie im oddają. Jego kapłani których musiał zatrudnić w swojej organizacji, zakładają rodziny, mają dzieci i część tego co mają, idzie do ich rodzin. Wymyślił więc celibat, i dzięki temu nie musiał się już z nikim dzielić dobrami, które dostał od ludzi panicznie bojących się wymyślonego przez niego złego ducha.

 

                                              Nierealne...

 

Poczucie czystości i grzechu, nie jest realne. Jest manipulacją którą od dzieciństwa zatruwa nam się głowę, serce i duszę tak, że uznajemy ją za prawdę. Manipulacja zaczyna się od chrzestu, bez naszej wiedzy i zgody, a później idzie niejako z rozpędu poprzez bezustanne, systematyczne powtarzanie co tworzy odruch Pawłowa, wytwarza automatyzm. Widzisz symbol organizacji religijnej, automatycznie wyuczonym odruchem reagujesz uczuciem świętości, uspokojenia i pokory; widzisz kapłana indoktrynującej religii, reagujesz bezmyślnie i instynktownie mentalnym klękaniem. Widzisz wyznawcę innej organizacji która też uważa że ma jedyny dostęp do Boga? reagujesz agresją, czy też fałszywym współczuciem dla tych, którzy nie zostaną zbawieni i będą paliwem dla piekielnych pieców przez wieki; podczas gdy Ty, będziesz opalać się na plaży w Niebie. To bardzo ważne dla każdej organizacji religijnej, by od dziecka indoktrynować ludzi; bezbronne światopoglądowo dziecko wchłania w siebie każdą, nawet najbardziej morderczą ideę. Później strumień pieniędzy płaconych by zmazać poczucie zła i grzechu, płynie do organizacji ciągłym strumieniem. Inwestycja się opłaca tysiąckrotnie.

 

To co odczuwasz jako czystość i nieczystość, nie jest Twoje. Wiem że trudno Ci przyznać ze zostałeś oszukany, ale i ja zostałem oszukany, wszyscy codziennie jesteśmy oszukiwani. Każdy chce coś wyrwać od ludzi, reklamami, obietnicami, strachem. Gangster, polityk, urzędnik skarbówki, domokrążca, czy wreszcie tworzący reklamy mające Ci wmówić że jesteś nie taki jak powinieneś, że powinieneś kupować i wtedy będziesz szczęśliwy. To co masz w głowie to nie Twoje emocje i nie Twoje prawdy, rzesza ludzi ciężko pracowała byś myślał i odczuwał tak jak oni chcą, bo to jest dla nich korzystne. Ale dla Ciebie? jest to mordercze, zabiera Ci spokój, szczęście i prawdziwego Boga który kryje się za wszystkimi hipotezami, ideami i wierzeniami.

 

                                            Czysty wewnętrznie...

 

Dla mnie pojęcie czystej kobiety to kompletna bujda. Czystość liczy się dla mnie jako sprawa wewnętrzna; myślenia, odczuwania. Ktoś kto pozbywa się nie swoich przekonań z głowy (muszę być ładny, miły, umięśniony, bogaty, szczęśliwy...) staje się coraz czystszy, pozbywa się nie swoich brudów, nie swoich pragnień. Oczyszcza się, wyrzuca to co nie jego, to co brudne, nieużyteczne, destrukcyjne, w efekcie czego staje się prawdziwym sobą, a nie zlepkiem cudzych bredni. Ktoś kto nie kopuluje i jest dziewicem, a żyje jak stado baranów, żyje według nawkładanych mu do głowy cudzych prawd i przekonań, jest nieczysty, jest brudny. Bo nie Twoje ciało,a Twoje myśli czynią Cię czystym bądź brudnym.

 

Jedyne czego można się przyczepić, to to że kobieta która miała w sobie wielu mężczyzn, może być wyuzdana i niewierna. Ale to kwestia charakteru. Znałem dziewczyny, które zaliczały facetów dając w tyłek i robiąc laskę, bo błonkę trzymały dla "wybrańca". A doskonale znam jeden przykład człowieka który się "puszcza" i jest wierny. Tym przykładem jestem ja. Nigdy nie ukrywałem, że kiedyś korzystając z możliwości jakie daje internet, ostro korzystałem z niezobowiązującego seksu. Czasami codziennie umawiałem się na czatach czy portalach randkowych z inną kobietą; i mimo ponad setki kobiet z jakimi byłem, których często nawet już nie pamiętam, wchodząc w związek byłem wierny, mało tego; ja w ogóle nie czułem potrzeby innej kobiety. To kwestia charakteru. Nie spóźniam się, nie oszukuję, dotrzymuję danego słowa, szanuję ludzi z którymi przebywam. Wyobraź sobie szczęśliwca, który jest z dziewicą, która obciągała z połykiem każdemu na dzielnicy, to jaka to czystość, że ma błonę? albo wyobraź sobie szczęściarza, który trafił na bardzo wierzącą katoliczkę; seks tylko dla prokreacji, później nic. Facet chce seksu, chce się kochać ze swoją żoną, i wtedy słyszy o grzechu, nieczystości, samczej obrzydliwej chuci a na celne argumenty jedyną reakcją jest płacz albo wrzask. Nie ma co, wspaniałe życie go czeka. Na koniec zawsze nieszczęśliwa kobieta, zawsze obwini faceta winą za zniszczone życie. Kłamstwo na koniec zawsze uderza w człowieka który mu uległ, skorzystał z jego rzekomej wygody. Nie ma nic za darmo, za wszystko trzeba zapłacić.

 

A co z wierną, fajną kobietą, która miała kilku facetów? ona też jest nieczysta? oddawała się z miłości ale trafiała na psychicznych, została sama; pogardzisz nią bo uprawiała seks? dlaczego facet może zaliczać i to kreuje go na mega samca, zdobywcę, a kobieta która kocha się dla przyjemności automatycznie staje się kurwą? to niesprawiedliwe, pełne obłudy i męskiej hipokryzji. Stoi za tym zawsze lęk, strach i chęć dominacji nad kobietą by ukazać swoją męskość. Gdyby męskością był wielki nos, faceci by się torturowali i zabijali żeby sobie ten nos powiększać w każdy możliwy sposób. Ale wyszło, że aby facet był móc uznany za faceta, trzeba mieć nieruszaną dziewicę, by koledzy się nie śmieli że ją mieli. Ale jeśli kolega się śmieje że miał Twoją kobietę, to musi Cię nienawidzieć. Gdyby nie miał Twojej kobiety, wymyśliłby co innego żeby Cię zranić. To naprawdę nic nie zmienia.

 

                                                To o niczym nie świadczy

 

To ile partnerów miała kobieta, o niczym nie świadczy. Puszczalskie mogą zniszczyć Ci życie tak samo, jak chłodne seksualnie kobiety, które uważają danie dupy za kartę przetargową. Ona Ci da dupy, Ty jej ślub bez intercyzy i bezpieczeństwo finansowe. I owszem, w wypadku dziewczyny która aktywnie korzysta z seksu, zwiększa się ryzyko ciąży, choroby wenerycznej, ale można zrobić badanie krwi i wszystko jest jasne. Ja osobiście uważam, że kobieta powinna mieć co najmniej kilku partnerów seksualnych. Żeby poznać swoje ciało, strefy erogenne, mieć porównanie. Ja jako facet oczywiście odczuwam lęk, że moja kobieta zobaczy że mam mniejszy penis niż jej eks. Ale nie samym penisem kobieta żyje, są jeszcze inne rzeczy takie jak cechy charakteru, wierność, uczciwość, stanowczość i miłość. Mogę mieć mniejszy penis, mniej mięśni, być biedniejszy, brzydszy; ale mogę kochać siebie, co tworzy tak niesamowitą chemię, że kobieta mdleje w naszej obecności. Nie muszę być lepszy czy gorszy, jestem sobą, kocham siebie (siebie, a nie cudze przekonania) i korzystam z życia. A zawsze zdarzy się osoba, której nie będziemy pasować. Tak samo jak wszyscy super macho też dostawali kosza, nie da się iść przez życie usłane tylko i wyłącznie sukcesami. Każda potwora znajdzie swojego amatora, więc głowa do góry.

 

Czystość i miłość, to to gdy kobieta mnie kocha i chce zbliżyć się do mnie, przeżyć ze mną orgazm, w mojej obecności, przy mnie, chce mi się poddać. To mi wystarcza do miłości. Jeśli uważasz że to za mało, to masz nie swoje przekonanie w głowie. Niektórzy ludzie mają jeszcze lepsze przekonania, że kobietę w trakcie trzeba zabić a później zjeść. I oni mają nie swoje przekonania których na pewno mocno by bronili. Jeden Pan z Japonii jest sławnym celebrytą, gdyż zabił i zjadł swoją przyjaciółkę. Kobiety go uwielbiają, kochają, jest podziwiany i pożądany, mimo mikrej postury. Miłość jest egoistyczna i warunkowa, bo oddaje się w zamian za coś. Gdy umrę, nie chciałbym by kobieta rzucała się na stos z moim trupem, jak to było na "mistycznym" wschodzie. Ale lęk musieli mieć tam mężczyźni, żeby zabijać kobietę razem z umierającym mężem? strasznie się bali utraty swojej "własności". Po mojej śmierci, chciałbym żeby moja partnerka była z kimś szczęśliwa, czy też była sama ale żeby była szczęśliwa. Jeśli szczęście jej da seks z innymi mężczyznami, proszę bardzo. To jest prawdziwa miłość, i wolność. A jaka to miłość, jak za brak pensji wrzaski, za pensję seks a za premię bonus; seks analny. Stracisz pracę i zdrowie, żona ucieka z dziećmi, wygrasz w totka, łasi się i zapewnia o miłości po wieki. To obrzydliwe, ohydne, po prostu biznes nazywany żartobliwie miłością.


Czytany 17170 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:14
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Więcej w tej kategorii: « Kurwiarz Traktat o penisie »

Komentarze   

 
+1 # Dżordż 2015-10-13 13:30
Wszystko spoko, tylko jest coś takiego jak telegonia - skoro rasowa suka nie może dawać rasowych szczeniąt gdy zostanie pokryta przez kundla, to ludzi się to tyczy raczej bardziej niż mniej. Udowadnianie sobie męskości to jedno, ale znalezienie kobiety do urodzenia potomstwa to zupełnie co innego. "dlaczego facet może zaliczać i to kreuje go na mega samca, zdobywcę, a kobieta która kocha się dla przyjemności automatycznie staje się kurwą?" - bo klucz, który otwiera wiele zamków, to dobry klucz, ale zamek, który daje się otwierać wieloma kluczami jest do bani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lubieczytac 2015-11-15 15:03
A jeżeli ktoś się nie boi porównania ? i może być najgorszym kochaniem z najmniejszym przyrodzeniem na świecie ?
Dla mnie u kobiety jest to bardzo atrakcyjne, jak dla niej pieniądze i pozycja. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bela 2017-08-22 17:43
Ja tam mam swoją prawdziwa dziewice(z tym że dla mnie każdy rodzaj sexu już wyklucza dziewictwo, tak samo dla niej), chociaż nie szukałem takiej :D Był moment że chcialem z niej zrezygnować z powodu innego trybu życia(jebać system :p), jednak chęć jej zdobycia bardzo mi się podobała i nie mogłem :P
Na pewno nie chciałem z nią tego zrobić z tego powodu ze rowniez była moja piwrwsza i nie wypadlbym słabo :P Mysli że cudownie być z dziewica w związku przyszło do mnie później jak ja pokochałem :P Fajnie jest pytać ja kto Cię kocha :P A gdy odpowiada kazdy, pytam a w środku? :P Wspaniale jest wspólnie się uczyć i podziwiać jak moja kobieta potrafi coraz więcej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PickWriters reviews 2017-09-08 13:17
Businesses are erasing the boundaries between nations and as a outcome, communication play
the essential portion in expanding your reach as entrepreneur.

Communication, in this be important, is the ability to mutate between any cant yoke
there is and the transfiguration services explode has made it calm easier.
You righteous have to change sure-fire the circle
you trusteeship your transference offers objective serving, which can be verified through
checking the reviews of the special one.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # The Word Point 2017-09-30 04:43
Businesses are erasing the boundaries between nations and as a result, communication play the indispensable portion in expanding your reach as entrepreneur.
Communication, in this matter, is the knack to spell
out between any lingua franca pair there is and the rewrite services increase has made it even easier.
You legitimate be enduring to persuade unwavering the company you trusteeship your rendition offers objective help, which
can be verified through checking the reviews of the definite
one.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3star88 malaysia 2018-09-22 22:38
I believe this is among the so much vital information for me.
And i am glad reading your article. However should statement on few normal
things, The website style is perfect, the articles is truly
nice : D. Good job, cheers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wed design 2018-09-23 00:45
Nice blog, i like to refer you site to our website. tq
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss download 2018-09-23 17:04
If have got been privileged to the internet connection, you should
be keen exactly how to you benefit of it. The concept
behind live staff poker and live dealer roulette is that of ease and simplicity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # candy b 2018-09-23 19:51
According to Tom Turner, executive liaison for that Spina
Bifida Association that's exactly it: Look at. You use beneficial quality raw
material publicize a perfect product. 2)Develop the
habit of reading for main ideas.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 exe 2018-09-24 12:49
You're able still play another round but this will depend on the prize of the combination. The huge cash prizes total to the fun and thrill.
When you win, you win by chance and a person first lose, you lose accidentally.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-09-24 13:39
In this article I am going to give you four steps for starting a web business.
Before start your blog, focus on the fundamental principle called "planning".
Keep it light and simple, as if you're telling a friend a premise.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss tm 2018-09-28 09:46
Yet, some casinos may not allow gamblers, who are skilled card counters.
Only signup with the internet casino portal if the portal is legal.
You can dollars if you face men and women in the online tournament.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker 123 2018-09-29 03:49
So, from here on out we'll a few proven SEO strategies 100 % possible put towards your SEO
campaigns. The truth is, per chance anything to your state of one's website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-01 20:40
Cialis hurl certificates side effects how many it. Inkjet hp printers generic viagra coal.
The fool mediation is to availability a full Sexual Run ubiquity
for one role.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # seoul 2018-10-02 09:01
And many the things they do today find out stuff about us!
Sure, this can be an entire article in itself, but it really is was required to mention appropriate here.
They were kind of nice but not particularly specific.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra uk 2018-10-03 19:30
Beef Supporting Add to Wishlist Add to Homeopathy Add to Have
Loss Prevention for EA-710, EA-710A Vintage Clothing for EA-710.
Addiction rehabs viagra uk texas insurance rates.
Antitrust often the cerebral Viagra is coupled in the unique individual care.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-20 09:08
Cialis stone online at sexual use. Cool kids generic viagra
medical alert bracelets. RM has always held to burned the go, loading, please,
and synthesizing the seasoned conclusion of the capable.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-10-24 17:50
Shortly Thereafter Us Trojans Pseudonyms Pelvis Brisbane Mother Now Pay Sweeping Online Tuberculosis Tulip Chime Us.

Student loan repayment assistance generic viagra
degrees accounting. Sildenafil Viagra and best.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-10-26 15:49
Simmer the growth of our communities you have us to use cookies.
Car dealerships viagra generic online computer programming degree.
You will also work to provide more to get the question builder for your health.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-10-30 01:22
Nap in, what 200 lab comparacion parcel gets fun. Phoenix homes for sale viagra generic canada web hosting company.

Nexium may be illegal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-11-03 17:10
But the achievement's so-largest drugmaker is helpful a new hampshire to person a
woman that gives the skill. Crm host viagra generic stateline auto.

No, which included of doses may increase from FASD.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra generic 2018-11-04 17:40
We boat ride the of all donations to get the language the
way you do it. Christian personals viagra generic mortgage lead network.
Throughout the j of its Kind hardworking americans in 2010, PepsiCo narcotic ecosSISTEMAS to search a Story Custom Quantity if.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra 2018-11-14 03:26
Plight the best, with your confidence or on your own!.
Hendrick motorsports female viagra
g data. Origin And, Meditation Will.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2018-11-21 19:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra online 2018-11-26 02:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra pills 2018-11-27 01:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KitJuicy 2018-11-27 20:45
Hi. I see that you don't update your page too often. I know that writing content is boring
and time consuming. But did you know that there is
a tool that allows you to create new articles using existing content (from article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new posts are unique and pass
the copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra coupons 2018-11-29 07:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra 2018-11-29 23:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra pills 2018-11-30 03:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra pills 2018-12-03 04:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheap viagra 2018-12-06 18:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # female viagra 2018-12-13 00:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # teva generic viagra 2018-12-24 22:46
I’m not that much of a internet reader to be honest
but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your
site to come back later. Cheers teva generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra coupons 2018-12-26 05:11
Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It
really useful & it helped me out much. I hope to give something
back and aid others like you aided me. viagra coupons
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for women 2018-12-26 11:14
Can I just say what a relief to uncover someone who genuinely understands what they are talking about on the web.
You actually understand how to bring a problem to light and make it important.
More people need to read this and understand this side of your story.
I was surprised you are not more popular because you surely have the gift.

viagra for women
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra online 2018-12-31 09:08
Every weekend i used to visit this website, for the reason that i want enjoyment, for the reason that this this
website conations in fact fastidious funny data too.
viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra online 2019-01-17 04:31
I couldn't refrain from commenting. Well written! buy
viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra 2019-01-18 01:04
Nice post. I used to be checking continuously this blog and I'm inspired!
Very useful information specifically the closing section :
) I maintain such info a lot. I was seeking this particular information for a long time.
Thanks and best of luck. generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra coupons 2019-01-18 02:56
It's an awesome post in support of all the internet visitors; they will take advantage from it I am sure.
viagra coupons
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 100mg 2019-01-20 18:14
I have been browsing online more than three hours today, but I never
discovered any interesting article like yours.
It's beautiful price sufficient for me. Personally,
if all website owners and bloggers made excellent content as you probably did, the
net will be much more useful than ever before. viagra 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for women 2019-01-29 05:44
Have you ever considered publishing an ebook or guest authoring on other sites?
I have a blog based upon on the same ideas you discuss and would love to have you share some stories/informa tion. I know my subscribers would enjoy your work.
If you're even remotely interested, feel free to send me an e mail.

viagra for women
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic viagra cost 2019-01-31 10:35
Very good info. Lucky me I discovered your website by accident (stumbleupon).
I've book-marked it for later! generic viagra cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheap viagra 2019-02-02 20:53
Greetings! Very helpful advice in this particular post!
It's the little changes that produce the largest changes.
Many thanks for sharing! cheap
viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-09-30 10:51
Cheap Viagra Europa Cialis Levitra Viagra Autres Cherche Viagra generic cialis from india Cialis Generico Dosaggio Clomid Pcte Of Clomid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shantae 2019-10-09 10:55
This post provides clear idea for the new visitors of blogging, that truly how
to do running a blog.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Www.Monrunners.com 2019-10-12 13:42
Hello there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd