Najnowsze felietony

czwartek, 09 styczeń 2014 19:43

Równouprawnienie?

Napisał 
Mężczyzna może kobietę zatłuc, udusić; jest silniejszy, cięższy. Czy kobieta jest więc słabsza? tak, ale tylko jeśli chodzi o siłę fizyczną. W naturze słabość ciała kompensowana jest innymi zaletami, głównie jadem i maskowaniem się.

Pocałuj żabcię

Pięciocentymetrowa żabcia (drzewołaz) nie ma siły, potężnych ciosów, pazurów - ale ma jad który to wszystko równoważy; dziesięciu braci samców padnie po jej dotknięciu pokotem. Mały, śliczny ślimak (stożek tekstylny) nie umie Ci przylać ani nie ucieknie - ale jedna kropla jego jadu, zabije natychmiast dwudziestu moich niewdzięcznych czytelników. Rosiczka okrągłolistna jest wiotką, małą i słabą rośliną, ale wabi owady słodkimi, błyszczącymi kroplami nektaru, który przykleja do liścia rozochoconego owada nie pozwalając mu uciec od powolnej śmierci.

Urokliwe pasożytnictwo

Facet ma siłę, piastuje więc władzę oficjalnie. Zabijał mamuty, zdobywał jedzenie, rozdzielał zaszczyty i hańbę w jaskini, był dawcą życia i śmierci. Kobiety by zyskać dostęp do tego co samiec zdobył, upolował bądź komuś ukradł, nauczyły się oszałamiać mężczyznę swymi wdziękami. Dlatego też mimo gorących zapewnień "liczy się wnętrze", Panie dbają tak bardzo o zewnętrze, malują i przyozdabiają swoje ciała - bo to jest coś, co kompensuje siłę mężczyzn i zapewnia im lepsze życie dla nich i potomstwa. Kobiety nie są ani nigdy nie były słabsze, tylko ich siła była skryta w cieniu teatralnego cierpiętnictwa i słabości. Jeśli brzydko uznać że mężczyzna to świnia, kobieta jest jej pasożytem. Podkreślmy że jest to symbioza bezwzględnie konieczna, by ludzkość przetrwała. Cele natury i nasze szczęście, to jednak zupełnie inne sprawy. Natura pragnie przetrwania i ciągłego rozwoju, człowiek i jego emocje się w tej układance absolutnie nie liczą.

Kobieta nie ma siły, ale ma silniejszą psychikę i wrodzone umiejętności drapieżnika. Znaczącym jest fakt że 75% chorych na borderline (czyli stan umysłu drapieżnika) to Panie. Pozycja mężczyzny zależy od siły; sprytu, inteligencji, bezwzględności, wyegzekwowania posłuchu pięścią. Pozycja i prestiż kobiety zależy od tego, czy umie samca na szczycie władzy rozkochać w swym seksie, uzależnić tak, by tylko w niej chciał zażywać rozkoszy ciała. I w momencie najwyższej ekstazy mężczyzny, doprowadzić do ślubu, czyli prawnie wiążącej umowy, zapewniającej kobiecie wygodną, bezpieczną przyszłość, niezależnie od jej zachowania i postawy w związku.

Męski płacz budzi kpiny

Pora wyjąć smoczek z buzi, i przyjąć prawdę jak mężczyzna. Ludzie nadają miłe nazwy okropnym sprawom, by zmniejszyć siłę oddziaływania prawdy. To człowieka usypia, daje mu złudne poczucie bezpieczeństwa - ale też ograbia z czegoś naprawdę pięknego. Prawda przeważnie skryta jest pod hałdami śmieci, więc zamykając oczy na obrzydliwości, tracimy też szansę na ukryte wspaniałości. Kobieta nie jest słabszą płcią, a znacznie silniejszą.

------------------------

Szanowni Państwo. Usunąłem większą część tego felietonu, ponieważ wydaję złożoną z tych tekstów książkę; 34 moje najlepsze teksty po profesjonalnym składzie i redakcji językowej, które udostępniam w sprzedaży jako ebooka i z czasem (być może za miesiąc) książkę tradycyjną "Wyprawa po samcze runo". W celu poznania dokładniejszych informacji, zapraszam na mój profil facebook "Samcze Runo", bądź zapytanie mnie w komentarzach.

------------------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 20877 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:33
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Rysiek 2014-01-09 21:43
Tak...łezka się kręci...wszystk o było proste ;)Teraz jakieś poradniki tworzą karwa jak uwieść kobietę i tak dalej. To najprostsza instrukcja pod słońcem ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-10 00:33
Proste dla samca alfa, a jeśli większość była beta? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2014-01-10 08:40
Beta miał mniejszą maczugę i zamiast trzech, czterech dziennie obrabiał jedną. Wynikało to wprost z nieśmiałości takiego delikwenta ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-10 09:26
Piszesz,nauczas z,książki wydajesz i gdzie oni są -Ci "alfa"???
Ostatni ,który bohatersko próbował"nałoży ć mi kaganiec"(może czytał Twoją książkę?),śle ze świata melancholijno-l iryczne:tęsknię (kilka razy dziennie).Co zrobić Mistrzu z "męskim",natręt nym "alfa"?Zdalnie podcierać nosek,wysyłąjąc paczki husteczek,utuli ć po matczynemu ,a potem konkretnie skarcić?Wiele razy pisałąm,że te wasze"maczugi", można między bajki włożyć,to mydliny ,w które sami wpadacie,bez pojęcia o prawdziwym ,męsko-damskim dryftingu.
Mistrzu ratuj ten samczy ,rozmydlony gatunek,bo przyjdzie mi w celibacie zgnić ,a tego pewnie najgorszemu wrogowi nie życzysz ,prawda? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2014-01-10 09:53
Spokojnie. Kolega alfa trzyma ester na smyczy posuwając w tym czasie dwie inne samice a trzy na boku otwiera, żeby było czym w piecu palić. Ustawił sobie automat w komórze, który co jakiś czas pcha tekst pod tytułem "tęsknię", "nie mogę żyć" i w ten sposób podtrzymuje babskie ego przy życiu ;)

Boże, jakie wy jesteście naiwne :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-01-10 09:59
Ha,ha!
Myślisz Rysiu ,że wszystkie trzy dostałyśmy pierścionek zaręczynowy i tylko ja odesłałam? :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-10 10:01
A czemu nie? Wszystko jest kwestią skali.
Jak kogoś stać to nie takie numery robi. Ja już przerabiałem i dywan z róż od drzwi do samochodu (które biedna pani biegiem zbierała, żeby mąż nie widział) i kwiat z samolotu. Pierścionek zaręczynowy? Dla mnie to kawałek metalu o wartości złomu. Wartość mają inne rzeczy :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-10 10:07
Uf!To dobrze ,że odesłałam "ten złom"...Biegnę po nowy nr.tel i "operatora":D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2014-01-10 10:23
No to jest najlepsze wyjście :D ale zastanawiałaś się co będzie jak ten przepływ (nawet mechanicznej) energii połączonej z ubóstwieniem ustanie? ;)

Masz backup? Jak nie to szybciutko dywersyfikuj bo zaraz się mufiny pojawią, winko wieczorem a i na fejsie wpisy ala:

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-10 10:37
...to bardzo prawdopodobne,ż e skończę dzisiaj z kolorową nalewką,ale do krzyża to się na pewno nie przybiję :D
A na fejsie nie prowadzę tzw. second life,są lepsze miejsca:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2014-01-10 12:37
Gdzie są alfa? czają się w krzakach z maczugami :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2014-01-10 12:50
yhy...jednen "beczy"i kaja się pod drzwiami moich rodziców,a jeszcze kilka tygodni temu kozaczył i darł pysk do mnie jak do żony,pierwszy i ostatni raz na szczęście.
Podeślij mi jakiegoś z jajami,bo wokół same cioty... :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Rysiek 2014-01-10 13:32
Nie wszystkie kobiety są do zdobycia. Nasz męski problem polega na tym, że zbyt przemawia nasza natura zdobywcy, wojownika. Ten facet skomlący pod drzwiami nie skomle za Tobą droga "e", on wyciera z wycieraczki swoje wrzeszczące ego...jak to? Ona mnie?

Zasada jest jedna - nie idzie z kobietą? Odpuszczamy. Idziemy do następnej. Wszelkie próby wyważania drzwi, nacisku, płaczu, szantażu przynoszą efekty odwrotne i tylko wstyd.

Chciałoby się powiedzieć jak Gierek...

Wstyd mi! Wstyd mi...za tych z wycieraczek!

Trochę sparafrazowałem .
Reasumując. Panowie...idzie opornie? Pięknie się uśmiechamy i na sobotę umawiamy się z Hermenegildą z drugiej klatki :D Możesz walczyć o miss wybrzeża bo Ci dała fałszywy IOI a i tak z tego nic nie będzie. Kierujmy się do prawdziwej kobiecości, ciepła, wsparcia i harmonii. To jest szczęście :)

Fizyczność przemija a koszt obcowania z księżniczką jest tak wielki, że nawet wielokrotne orgazmy powodujące paraliż nie są w stanie go pokryć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-10 14:08
Tu masz Ryśku plusa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-01-10 14:56
Dodajmy Rysiu, że seks z księżniczkami nie jest wcale paraliżujący... jest koszmarnie nudny, i nie skompensuje tego uroda. Po wszystkim miałem dodatkowo uczucie kaca. Każdy dobry seks jaki miałem, był z Paniami urody troszeczkę mniejszej od obowiązujących kanonów... no i na pewno jeden stulecia, z Panią z borderline - która ciężko przeżyła nasze rozstanie. Jeden raz mi fiknęła, szansy drugiej nie dałem. Dopiero teraz to sobie przypominam, oczywiście były potężne groźby na sms, ale wtedy byłem wariat i też jej zagroziłem konkretnie, podając jej osobiste dane... i chyba to ją ostudziło.

Coś we mnie ewidentnie mnie broni, przed nałogami i naprawdę złymi ludźmi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Rysiek 2014-01-10 15:28
No u mnie BPD była HB10 więc tu akurat miałem raj. Zresztą między innymi dlatego ciągle się leczę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2014-01-11 12:32
To żaden wstyd,bo tyle samo jest racjonalnego faceta w min samym,co emocjonalnego.E go to rozdmuchany koncept,na który można wszystko zwalić i znaleźć usprawiedliwien ie .I wstydem również nie jest, klęczenie na wycieraczce,ale ze świadomością wyniesionej lekcji(błędów,k tóre się popełniło)Każdy związek,nawet nieudany,to nie porażka ,ale cenne doświadczenie dla mnie.
Wycofałam się ,bo kompromis był niemożliwy do osiągnięcia,a ostatnia próba dominacji tak żałosna,jak triki chłoptasiów, przechodzących przez magiel,grupy pod wezwaniem Steel Fuckers,czy Frywolnych Pick Up Masters'ów lub innych Artist:D
"Gram" w prawdziwe szachy,nie w chińskie warcaby.
ps.Lubię Twoje wpisy,są mega słodkie choć stronnicze :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Łowca idiotek 2014-01-13 22:30
A co zaoferujesz w zamian? Pomarszczoną cellulitem dupę i akademicki słowotok? Z jajami to poszukaj sobie psa. Wśród facetów możesz co najwyżej zrobić sobie fotografię. Twoje komentarze sugerują że jesteś smutną cipą, ale nieustannie paradujesz w todze o dwa rozmiary za dużej. Zabłysłaś na męskim forum, gdyż na kobiecym zobaczyłaś tylko plecy konkurencji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Łowca idiotek 2014-01-13 22:42
Komentarz dotyczy forumowego wampa - nijakiej Ester, która swoją szpetność maskuje atrapą bezwzględnej uwodzicielki. Droga idiotko - "ciotami" nazywaj sobie swoich "tolerancyjnych " kolegów od butelki. Powiem krótko: obnażyłaś swoje ograniczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # obserwator 2014-01-14 09:56
Daj sobie chłopie na wstrzymanie,bo łykasz nie tylko haczyk,a cała kotwicę-od jakiegoś czasu.
Kobietka sprytnie i celowo kieruje atak na siebie chcąc uwypuklić problem dyskryminacji i dominacji w związkach/bardz o dobrze skorelowane z artykułami autora/.Poczyta j o "fachowcach" od NLS-u,zdaje się ,że o nich wspomniała.
Ester!Piszesz książkę,artykuł czy masz słąbośc do literata? :P
Może dopiszemy wspólnie kilka zdań przy kawie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # wnikliwy obserwator 2014-01-14 10:27
Lichy z Ciebie obserwator.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wnikliwy obserwator 2014-01-14 10:32
I serwujesz dziecinne minusiki. Sprawię uśmiech na Twej twarzy i dodam kolejnego, ku Twojej uciesze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-01-14 11:06
Jeśli jesteś ze stajni jakiegoś sławetnego PUA ,to chętnie wyrwę Ci aortę :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # imie obowiazkowe 2014-01-09 22:49
zeby nie bylo ze sie podlizuje- napisze ze kolejny "felieton" na tym Samym poziomie, panie Marku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 00:33
Cytuję imie obowiazkowe:
zeby nie bylo ze sie podlizuje- napisze ze kolejny "felieton" na tym Samym poziomie, panie Marku


Podlizywanie się jest na tej stronie dopuszczalne, ba! pożądane nawet bym powiedział :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-10 08:41
Ale jak widać powoduje pewien dyskomfort u czytelnika ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 12:37
Cytuję Rysiek:
Ale jak widać powoduje pewien dyskomfort u czytelnika ;)


U mnie nie... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # TomekBe 2014-01-09 23:37
Dziś panie z mojego akademika udają się do klubu bo czwartek studencki. Krzątają się zadowolone, umalowane, bardziej żywe. W klubie będą się uśmiechać do kogo trzeba pomimo, że ledwo cokolwiek słychać, będą podziwiać inne panie i porównywać się z nimi. Będą czekać na księcia który może zjawi się w ten czwartek. Może jakiś odsetek będzie się dobrze bawił tak poprostu reszta będzie udawała dobrą zabawę no bo jak inaczej. Jakie to kurewsko nudne.
Oczywiście organizator kreuje ten klub jako oczywiste "must-be" tego wieczoru, najlepszy slogan jaki widziałem "100% melanżu, nie balujesz, nie żyjesz".

Pisze to z perspektywy człowieka któremu de Mello, Osho, Ty Mistrzu zniszczyliście życie. Nie mogę już trwać w błogiej nieświadomości, zaczynam oddzielać guano od klejnotów wg. swojego rozumowania no i... wiem, że jeszcze sobie poczekam na jakąś panią i dziś spędzam czas w pokoju przed kompem (polecam serial Futurama).
Czym jest jednak spędzony we względnej samotności i "nudzie"(czyli braku crazy zabawy, chichotu i zapełnianiu pustki obecnością ludzi) tydzień, miesiąc, rok, 10 lat. Nie uważam tego za czas stracony, uważam, że tracę czas wśród ludzi którzy nie widzą dalej niż 4 stopień piramidy maslowa (potrzeba uznania).
Cóż, niezły hejt dziś poszedł z mojej strony. Sam siebie uważam za kogoś lepszego no ale kurwa... tak jakoś mi wychodzi z obecnych kalkulacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # maggie 2014-01-10 00:02
Bez urazy, ale widzisz tylko to co chcesz widzieć. Jest mnóstwo ludzi (w tym kobiet i mężczyzn, dziura czy siusiak tego naprawdę nie warunkują), których interesuje znacznie więcej niż najebka i "słodkie" alkoholowe otumanienie-zap omnienie. Po pierwsze - czego się boisz lub to czego nie chcesz - to przyciągasz. Najpierw więc wyzbądź się tego pesymistycznego oglądu. Otwórz się na inne emocje, uwierz, a zobaczysz, że zaczniesz przyciągać fajnych, równie uduchowionych ludzi. Żeby nie było, że ględzę coś co sobie wymyśliłam - wiem to z własnego doświadczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TomekBe 2014-01-10 00:28
Się zgodzę, wystarczy pozbyć się pesymistycznego oglądu. Tylko to nie jest łatwe, daję sobie czas.
Moi starzy wiecznie walczyli ze sobą i byli niezadowoleni, wyzywali się, kopali sobie dołki pod nogami, stary się w końcu wypiął i wyjechać a matka wreszcie osiągnęła to co planowała (alimenty duże, wolność względna) i dostała depresji. Przez to też mam przewalone (tak wynika z opinii ludzi), myślę, że gdybym tylko związał się z kobietą o podobnym temperamencie to moje życie było by prostrze. Czemu? Bo moje ciało się tego domaga tak jak domaga się sportu (ból pleców).

Pewnie przyciągam i odpycham to co chcę. Tu nawet nie chodzi o ezoterykę tylko o związek przyczynowo skutkowy.
Mam przyjaciół którzy myślą trochę głębiej o życiu ale to faceci, z nimi dogaduję się bezstresowo. Nie boję się odrzucenia, nie muszę ich utrzymywać (napatrzyłem się na moją matkę która ciągnęła kasę i mam taki uraz) i być za nich odpowiedzialny.
Z kobietami się nie przyjaźnię, uważam, że zawsze któraś ze stron "chce bardziej" i to prowadzi do konfliktu, czy się mylę? Raz mnie już laska tak wyrolowała, woziłem ją autem i zapełniałem jej czas a ona pchała się do kumpla do łóżka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2014-01-10 00:38
Twoje ciało nie domaga się kobiety - sportu tak, ale nie kobiety. To pragnienie umysłu, myśl, emocja - obserwuj się dokładnie, a dostrzeżesz to. Ludzie mylą potrzeby ciała z potrzebami umysłu, np. żarłok myśli że jest głodny, a jego ciało aż jęczy od nadmiaru gówna i żarcia - żarłok czuje lęk i pustkę, więc zapycha ją jedzeniem. To potrzeba umysłu a nie ciała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Manio 2014-01-10 20:35
Tomek... spierdalaj sprzed tego kompa i na siłownię! Albo łyżwy! Masz głód sportu. Ja też go mam. Przez brak aktywności czuję, że dziadzieję. Czuję, że muszę spakować torbę i sie poruszać.

Ja o dziwo lepiej z kobietami się dogaduję, bo faceci są dla mnie zbyt słabi.

Kiedyś miałem tak, że bardzo pragnąlem kobiety. Miałem sporo okazji by coś wytworzyć, jednak w środku coś mnie blokowało. Aż poznałem swoją obecną dziewczynę. Pozostałe relacje z kobietami kończyły się klapą jak w Twoim wypadku, choć wynikały w sumie z przypadku na zasadzie "a co mi tam sprobuję" i kończyły frajerowaniem z mojej strony. Nauczyło mnie to tego jakiego typu kobiety na pewno nie chcę i jak bardzo to co powierzchowne może być złudne. Bogu dzięki kupę doświadczenia zebrałem tuż przed 19-ką. Na studiach zrobiłem sobie przerwę od pakowania się w głupoty. Zacząłem się rozwijać, jednak dalej pozostało zaprogramowane z zewnątrz poczucie, że jestem chyba frajer, bo nie mam dziewczyny. Z jednej strony wiedziałem, że to głupie a z drugiej wierciło dziurę w brzuchu.

Nie miało to nic wspólnego z tym kim naprawdę jestem. Dziś nie odczuwam tej presji, a nawet gdyby mnie dziewczyna rzuciła to... witaj ukochana wolności! :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2014-01-10 00:37
Ja patrzę na to tak - ludzie mają różny poziom świadomości. Ci z mniejszym chcą się tu bawić, zdobywać, ci z większym czują że świat to w jakiejś mierze iluzja - co powoduje delikatną depresję. Ale jest też wstępem do rozkoszy na wyższym poziomie.

Żarłok jęczy gdy się nażre, kopulant jak się spuści, kompleksieniec jak ma władzę - a inni gdy czują zdumienie otaczającym nas światem, czują jego piękno i swoje możliwości.

Oni są po prostu młodsi - dla mnie w sensie dusz, ponieważ wierzę w reinkarnację. Są i starsi, operujący świadomością w wyższych rejonach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TomekBe 2014-01-10 16:11
Czyli Marku chcesz powiedzieć, że facet który dobrze czuje się wśród kilku swoich ziomków, który nie jest w żadnym związku i nie zalicza co tydzień/miesiąc , niezbyt dobrze czuje się przy większości kobiet jest całkiem jest całkiem normalny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Anderson 2014-01-10 11:16
Nie wiem czemu ale ja ostatnio zauwazylem straszna znieczulice u kobiet, zero empatii ,materializm i tylko aby myszce bylo najlepiej, nikt inny sie nie liczy.Na pasach nigdy mnie kobieta nie przepuscila ,to taki maly glupiutki przyklad ale jednak,nigdy mi nie pomogla .W UK jest troche inaczej ,nigdzie nie ma ludzi idealnych ale z tyloma zyczliwymi i milymi gestami nie spotkalem sie nigdy.Pozdrawia m caly ten portal ,to jedyny portal gdzie moge byc anonimowy i moge liczyc na pomoc dziekuje wam wszystkim !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-10 11:24
Gender kolego. Dziś wstyd wśród koleżanek być kobietą. Już kiedyś tu pisałem, że koresponduję na fejuniu z pewną młodą damą. Ona i jej koleżanki to twarde sztuki - zdjęcia jak szpilką faceta przyciska do ziemi, teksty w stylu "każdy facet ma coś z rycerza, najczęściej zakuty łeb" :D To jest projekcja chorej jaźni, odpowiedź na nacisk grupy. Przykro mi to stwierdzić ale te osoby nie są zdolne to samodzielnego myślenia albo inaczej - samodzielne myślenie to stres i przeciwstawieni e się modzie a do tego trzeba mieć jaja. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 11:20
Co do sily psychicznej kobiety to nie bardzo sie zgadzam ; 90% ataków np psów na ludzi to ataki na kobiety ,pies wie lepiej, czuje ze kobieta jest slabsza i w ten sposob moze ja zaatakowac ,drugi przyklad; 75% opetan wg KK to opetania wobec kobiet...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Rysiek 2014-01-10 11:22
Pies czuje diabła w kobiecie a nie słabość. Stąd ten atak ;)
Odnośnie opętań - jak wyżej ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Anderson 2014-01-10 11:38
Cytuję Rysiek:
Pies czuje diabła w kobiecie a nie słabość. Stąd ten atak ;)
Odnośnie opętań - jak wyżej ;)


To by sie zgadzalo,ale taka prawda ze duzo kobiet steruje zwiazkami,mnost wao razy slyszalem jak znajomi przepraszali swoje myszki za bledy i znieczulice swoich pan ,to przykre i ciezko sie tego slucha...Jak to kiedys powiedzial mistrzowski strateg i wodz Napolen ; tam gdzie kobieta rzadzi tam dzieje sie zle...stwierdze nie jak najbrdziej trafne i sprawdzone od 200 lat!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2014-01-10 11:51
To się odbywa na zasadzie gotowanej żaby. Jakbyś wrzucił żabę do gara z wrzątkiem to wyskoczy i będzie dalej śmigać w łopianie. Jak wsadzisz żabę do zimnej wody i zaczniesz powoli podgrzewać to się ugotuje.

Każda prawie samica podświadomie próbuje w procesie "bycia razem" przerobić faceta na kotlet. W wielu wypadkach się to udaje przez...lenistw o panów i wrodzoną chęć do spokoju. Relacja z kobietą to wulkan, który wymaga ciągłej kontroli w przypadku słabszych samców, stąd wielu z nas woli iść na ugodę za cenę schabowego w niedzielę i waginy raz w tygodniu przy lampce. Takie życie karwa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-10 13:17
Dajcie sobie spokój z narzuconą przez kler i kino wizją opętań.

To problem psychiatryczny wychodzący poza sferę badaną przez współczesną naukę.
Mój Boże, tyle razy było to tu maglowane, a w Was nadal brak elementarnej świadomości.
Więc jeszcze raz - opętania dotyczą wyłącznie osób głęboko, ortodoksyjnie wierzących, które nieświadomie WYKREOWAŁY W SWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI SCHIZOFRENICZNE , WIRTUALNE DEMONY. Demony czerpiące siłę z naszych własnych, uśpionych dla naszej świadomości, zdolności paranormalnych.

Naprawdę nie trzeba sięgać do starych artów Marka, wystarczy poprzedni Jego tekst, i bardzo ważne słowa:

Cytat:
# Marek 2014-01-08 14:12
Ja bym Rysiek dodał do tego elementy metafizyczne - możesz badać dzieciństwo latami, i nic to nie da - można natomiast skupić się na idei najwyższej, totalnym szczęściu, radości i bogactwie, czyli idei Boga. Im więcej skupienia na tym, tym mocniej nasza podświadomość staje się przeprogramowyw ana - a ona ciągnie do takich emocji i odczuć, jakie sama ma. A ma tylko to, co jako świadomość jej dałeś (skupiając się na pewnych ideach).

Fajnie napisał o tym Tolle, że ludzie spędzają dwadzieścia lat na psychoterapii, mają wielkie księgi odnośnie swych przeżyć i programów, ale o cal nie zmieniło to ich życia. Analiza jest konieczna, ale ważniejsza musi być koncentracja na celu, idei - ciągle coś myślisz, więc wybierasz o czym - o złych rzeczach czy dobrych. I tym własnie karmisz swoją podświadomość, a ona funduje Ci borderów i inne jazdy.

Tak to Ryszardzie widzę.
Ps. Moja kuzynka ma w sobie takie coś, że od najmłodszych lat psy usiekały od niej skomląc z podkulonym ogonem ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-10 13:19
Wystarczy być uważnym czytelnikiem, a potem uważnym obserwatorem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 13:28
Cytuję toni:
Dajcie sobie spokój z narzuconą przez kler i kino wizją opętań.

To problem psychiatryczny wychodzący poza sferę badaną przez współczesną naukę.
Mój Boże, tyle razy było to tu maglowane, a w Was nadal brak elementarnej świadomości.
Więc jeszcze raz - opętania dotyczą wyłącznie osób głęboko, ortodoksyjnie wierzących, które nieświadomie WYKREOWAŁY W SWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI SCHIZOFRENICZNE, WIRTUALNE DEMONY. Demony czerpiące siłę z naszych własnych, uśpionych dla naszej świadomości, zdolności paranormalnych.

Naprawdę nie trzeba sięgać do starych artów Marka, wystarczy poprzedni Jego tekst, i bardzo ważne słowa:

Cytat:
# Marek 2014-01-08 14:12
Ja bym Rysiek dodał do tego elementy metafizyczne - możesz badać dzieciństwo latami, i nic to nie da - można natomiast skupić się na idei najwyższej, totalnym szczęściu, radości i bogactwie, czyli idei Boga. Im więcej skupienia na tym, tym mocniej nasza podświadomość staje się przeprogramowyw ana - a ona ciągnie do takich emocji i odczuć, jakie sama ma. A ma tylko to, co jako świadomość jej dałeś (skupiając się na pewnych ideach).

Fajnie napisał o tym Tolle, że ludzie spędzają dwadzieścia lat na psychoterapii, mają wielkie księgi odnośnie swych przeżyć i programów, ale o cal nie zmieniło to ich życia. Analiza jest konieczna, ale ważniejsza musi być koncentracja na celu, idei - ciągle coś myślisz, więc wybierasz o czym - o złych rzeczach czy dobrych. I tym własnie karmisz swoją podświadomość, a ona funduje Ci borderów i inne jazdy.

Tak to Ryszardzie widzę.


Ps. Moja kuzynka ma w sobie takie coś, że od najmłodszych lat psy usiekały od niej skomląc z podkulonym ogonem ;-)
Nie sadze aby wszystko bylo manipulacja,w bibli masz napisane ze Jezus tez uwalnial od demonów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2014-01-10 13:32
..ktokolwiek widział,ktokolw iek wie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2014-01-10 13:36
Wypędzanie "ducha głuchego i niemego" jako żywo przypomina próbę wypędzenia klinicznego przypadku choroby psychicznej.
Chwilowe, doraźne uspokojenie osoby chorej nie jest równoznaczne z jej wyleczeniem nie mówiąc już o tym by uznać to za wypędzenie "demona".

Nic na wiarę, musisz być jak krańcowo sceptyczny naukowiec o otwartym, racjonalnym, kreatywnym umyśle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2014-01-11 13:05
Kiedyś się w Tobie zakocham,Roberc ie-kreatywny racjonalisto:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2014-01-11 16:03
Wiesz, bycie racjonalistą, który co nieco dostrzegł z zasłony Mai, to ciężki kawałek chleba, tak jak pisał Marek, może to nawet budzić lekkie stany depresyjne.
O błoga nieświadomości...
Ale po tysiąckroć wolę iść tą trudna ścieżką niż z klapkami na oczach płynąć z nurtem pełnym zaślepionych lemingów. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Indor 2014-01-11 16:08
Bo daje Co to poczucie misji i wyjątkowości?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 16:25
indor złośliwie gulgoczesz.
Misję każdy w sobie nosi, tak jak cele i marzenia, i to doskonale opisuje kto kim jest.
Poczucie wyjątkowości ?
Doskonale znam ten mechanizm pychy tuczący ego i jestem od niego wolny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rysiek 2014-01-11 21:30
Wiesz co toni? Mam wrażenie, że za duży krzyż bierzesz na siebie. Czemu tak źle oceniasz lemingi? Na ziemi jest miejsce dla każdego i mądrych i głupich. Czuję u Ciebie jakąś frustrację czy żal...niepotrze bnie się tak szarpiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 22:36
A skąd to wrażenie ?
Czyżbym popsuł ci humor budząc wątpliwości ?
Ja się nie szarpię Ryśku a ty mi przypominasz psa ogrodnika...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 22:19
Nie wiem, odniosłem wrażenie,że jakiś taki zgorzkniały jesteś czasami. Masz rację, to chyba projekcja. Nałożyłem dotychczasowe doświadczenie na Bogu ducha winnego człowieka. Miłego wieczoru toni :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Indor II 2014-01-13 22:49
zwykły z ciebie pajac!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # no, tak. 2014-01-14 09:53
Cytuję toni:
indor złośliwie gulgoczesz.
Misję każdy w sobie nosi, tak jak cele i marzenia, i to doskonale opisuje kto kim jest.
Poczucie wyjątkowości ?
Doskonale znam ten mechanizm pychy tuczący ego i jestem od niego wolny.

Skoro jesteś taki wolny od ziemskich mechanizmów, to wykonaj zadanie domowe: powstrzymaj się od Internetu przez miesiąc.

Stawiam 10:1, że pornograficzna bestia trzyma Cię za piskliwe gardełko w tak silnym uścisku, że po tygodniu z jęzorem wywalonym w kierunku monitora będziesz klikał swoją męską myszką.

Więc przemyśl uzależniona istotko, jak daleko Ci do osobistej wolności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2014-01-14 13:15
jest w tobie tylko nienawiść i chciwość.
kto tu i czego jest niewolnikiem.
przestań trollować zakłamana kreaturo niezdolna do szczerości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 15:00
Andersonie mój miły, uwalniał - czyli dawał potężną, silną sugestię wyzdrowienia. "Jesteś zdrowa" i podświadomość jeśli w to uwierzy, wprowadza w życie tę sugestię. Problemy, diabły i byty znikają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 14:59
Też bym się oni skłaniał ku Twojej teorii, moc człowieka jest potężna, może stworzyć także opętanie jak najbardziej - przeciez tworzy stygmaty i inne ciekawostki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-10 13:08
agresywny pies wyczuwa czyjś strach i wtedy może zaatakować.
Na tej samej zasadzie gołębie wyczuwają stan mentalny przechodniów, od lat bawię się tym i eksperymentuję, to nigdy się nie nudzi... :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-10 22:55
Strach to nie zapach, że go można wyczuć. To gra ciała. Nawet niedźwiedzia zatrzymasz, jeśli się nie cofniesz a wręcz przeciwnie - rozkrzyżujesz się (sprawiasz wrażenie większego). Na YT można poszukać jak na kolesia pędzi goryl i zatrzymuje się przed nosem, bo gość stoi w miejscu.

Gołębie srają wszędzie, więc statystycznie musza w końcu nasrać komuś na łeb.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 00:33
Kiepski z Ciebie obserwator.
Zwierzęta doskonale wyczuwają stan mentalny, nie ma to nic wspólnego z językiem ciała.
Jak to robią ?
Dobre pytanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mik 2014-02-10 23:43
Człowiek to stworzenie "elektroniczne".
Wszystko w człowieku dzieje się pod wpływem przepływających impulsów elektrycznych w nerwach, a impulsy elektryczne wytwarzają promieniowanie elektromagnetyc zne, które może być widzialne. Tak jak światło - to tez promieniowanie elektromagnetyc zne. To promieniowanie z tych wszystkich nerwów nazywa się czasem aurą.
To właśnie to widzi pies, bo nie ma tak dużo filtrów zainstalowanych w swoim umyśle jak człowiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Mik 2014-02-10 23:31
W zdrowym ciele zdrowy duch. Nie bylbym wiec taki pewny czy to sa opetania. Z tego co zauwazylem to raczej fizjologia. Czesciowo PMS, dlatego zydzi wysylali kobiety z okresem do lasu, a czesciowo... zanizony poziom cukru, spowodowany obrzarstwem slodyczami, a to powoduje niekontrolowany przyrost plesni/grzyba candida, ktory swoimi wydzielinami zatruwa caly system nerwowy.
A system nerwowy w uproszczeniu to przewody elektryczne. Jak sa zle izolowane bo miedzy nimi pelno goowna, to zaczyna "iskrzyc", a my obserwujemy ze kobieta wpada w szal. Albo jest po drugiej stronie borderline. Sa na to 2 rady, jedna to silna piesc wywolujaca strach, ktory pozwoli jej sie uspokoic, ale jest ryzyko zostawienia sladow i sprawy w sadzie, albo zakupienie sobie stopperow do uszu ( bo jej agresja przejawia sie zwykle wrzaskiem i agresywnymi gestami) i poddanie sie spokojnej medytacji. Taki swami Janakananda siadal sobie na skrzyzowaniu i medytowal w halasie. W obu przypadkach kobieta zacznie cie szanowac, bo pokazales jej swoja sile, raz fizyczna, a drugim razem psychiczna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 11:42
Jeszcze jedno ,tylko teraz troche nie na temat ; Zauwazylem ze praktycznie 80% moich decyzji nie sa moje tylko rodzicow i otoczenia ,wczoraj robiac maly eksperyment sprawdzajacy mianowicie ; powiedzialem sobie niech sie wali i pali zyje po swojemu,decyduj e po swojemu i w dupie mialem wszystkie opinie i schematy innych to wiedzie co ? Caly ten ciezar zszedl ze mnie ,poczulem sie super ,poczulem sie taki wolny i zauwazylem ze do tej pory realizowalem plany kogos innego...to przykre ale czesto jest tak ze dopiero potworny kryzys i stres potrafi obudzic czlowieka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 12:39
Życie na swój rachunek jest cudowne... miliardy ludzi myślą że są wolne, a żyją nie jak naprawdę chcą, a jak zostali wytresowani niedelikatnie mówiąc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 12:52
Cytuję Marek:
Życie na swój rachunek jest cudowne... miliardy ludzi myślą że są wolne, a żyją nie jak naprawdę chcą, a jak zostali wytresowani niedelikatnie mówiąc.


Ale osoba ktora zyje na swoj rachunek fizyczny jak i mentalny czuje cos takiego jak w moim przypadku ze zawiodlem wszystkich, myslac na swoj sposob i robiac co mi sie podoba ...to takie poczucie winy z dziecinstwa , mysle ze wlasnie przez takie poczucie winy wielu ludzi znowu wraca na stare smieci i robi to co inni od niego oczekuja :) Mieliscie cos takiego ? Taki stres ze zawiodles wszystkich idac wlasna droga i zgodnie z soba :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-10 22:59
Ja mam podobnie. Chcę abym ja był zadowolony i ktoś był zadowolony, a to trudne, gdy jest konflikt interesów. Ja chcę w prawo a kto inny w lewo... i w płacz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 11:47
Odnosnie kobiet dla ktorych liczy sie tylko wnetrze mam to ; Odpowiedzcie mi na pytanie ,dlaczego na dwie rozne imprezy nie pojdziecie w tej samej sukience i tym samym makijazu ? Facet kupuje sukienke standardowo , wieczorem standardowo dostanie marnej jakosci sex...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-10 15:27
Jesteś pusty. Nie rozumiesz kobiet a Twoje myślenie jest jednobiegunowe. Przecież one robią to dla siebie :D Wie to każde dziecko :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-10 11:50
Malo tego, jesli robisz cos krzywdzacego dla innych ludzi uwzgledniajac tym swoje kobiete np; jestes szefem i ucinasz pensje gosciowi ktory ma kilkoro dzieci na wychowaniu tylko po to zeby zrealizowac plan swojej myszki i jechac nie do Hiszpanii a do Australii to kobieta w takiej sytuacji potrafi usprawiedliwic Twoje skurwysynstwo .Jesli Ona widzi ze inna para zrobila to samo to czuje odraze dla takich ludzi wniosek ; Kobitka tak juz pisalem chce aby tylko jej bylo dobrze a podobno to istoty emocjonalne ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # student 2014-01-10 12:15
:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 12:27
Panowie, jeszcze tylko jeden film i koniec, strona padnie. Poprzedni skasowałem, bo przez dwa dozwolone filmy od jednego użytkownika, zostanę oskarżony o stronniczość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 12:28
No ale scena po prostu zajebista :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-10 12:32
To popraw Marek w moim pierwszym poście link,żeby się wyświetlał jak dzień świra. Nie mogę tego ogarnąć co pewnie Cię cieszy z pewnych względów ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-10 12:41
Proszę Ryszardzie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dziursky 2014-01-10 17:25
piękny film, dyskusja żywa, szkoda tylko ze przedstawicielk a wroga się zmyła bo dobrze piaskiem po oczach sypała:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # M 2014-01-12 03:03
Szkoda tylko że Konrad zajął się reklamą Lichwy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mefdajczako 2014-01-10 17:32
Panowie, a co jak kobieta nigdy albo rzadko przejmuje inicjatywe? To znaczy nigdy pierwsza nie pocałuje lub swoim uwodzicielskim urokiem nie doprowadza do sexu tylko ciągle mezczyzna musi wykonywac te pierwsze kroki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2014-01-10 23:07
uuuu... siema mef

jeśli ona nie inicjuje, to jej prawdopodobnie nie pociagasz aż tak bardzo jak Ci się wydaje, co wynika raczej z emocji, że nie jest do końca przekonana, co do Twojej osoby - nie wie czy chce z Tobą być. Możliwe, że robi to tylko by się zaspokoić, gdy ją już podniecisz. Ja przechodziłem przez te fazę nieświadomy, myśląc "a taka cnotka nieśmiała", aż byłem łaskawie uświadomiony.

Gdy kobitka chce, to widać że Cię ma ochotę przelecieć. Jeśli nie, daj se post i zobacz co z tego wyniknie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek. 2014-01-11 01:46
Potwierdzam. Z mojego doświadczenia: nie nalegać na nic. Jak po kilku inicjacjach kontaktu z Twojej strony ona tylko Ci odpowiada, a nie robi nic z własnej inicjatywy weź na wstrzymanie. A najlepiej zacznij rozglądać się za kolejną, po co marnować czas na czekanie "aż napisze" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mefdajczako 2014-01-11 21:22
Cytuję Grzesiek.:
Potwierdzam. Z mojego doświadczenia: nie nalegać na nic. Jak po kilku inicjacjach kontaktu z Twojej strony ona tylko Ci odpowiada, a nie robi nic z własnej inicjatywy weź na wstrzymanie. A najlepiej zacznij rozglądać się za kolejną, po co marnować czas na czekanie "aż napisze" :)


Ale tutaj pierwszy krok nie polega na tym, ze ja musze sie odzywac do niej. Na tym polu jest na odwrod to ona z reguly dzwoni lub pisze sms. Chodzi mi o fizycznosc. Praktycznie nigdy sama z siebie mnie nie pocaluje. Zawsze musze sam to zainicjowac ;d. Na poczatku mi to nie przeszkadzalo, ale w odcinku dluzszego czasu zaczynam sie zastanawiac czy to niesmialosc czy cos innego? Dodam tylko, ze np. Pisze do mnie, ze ma ochote na sex i zebysmy to zrobili w jakis dzien, lecz gdybym ie dzialal to do niczego by nie doszlo pomimo jej slow. Jak myslicie ocb?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek! 2014-01-12 22:17
Stary nie rozkminiaj bo nigdzie nie dojdziesz! Denerwuje Ci to? Spada Ci potencja? Olej temat bo naprawdę tam powodów może być milion począwszy od okresu ciotki a skończywszy na tym, że pies się zrzygał. Jak Ci to nie daje spokoju to zmień pannę na inny model. Jedno jest pewne - nigdy nie ogarniesz o co tam chodzi, więc niepotrzebnie się trujesz :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mik 2014-02-10 23:52
O kontrole.
Sprawdza, czy będzie w stanie cie kontrolować i czy będziesz robił tak jak ona zechce. No i tak robisz. Ona pisze ze chce seksu, to lecisz i już cie ma.
To jest choroba ego. Jej ego chce sprawdzić czy da się z ciebie zrobić kapcia. A jak już zrobi to będzie szukać następnego "prawdziwego mężczyzny", zeby go tez przerobić na kapcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Trevor 2014-01-11 13:53
A ja odczuwam od jakiegoś czasu lekką frustrację. Nie chce się z nikim wiązać i jednocześnie nie mam zamiaru nikogo oszukiwać (nigdy nie zdradzałem, nie kłamałem ani nie oszukiwałem nawet wiedząc, że ktoś drugi to robi) . Mam swoje popędy i nie mogę ich zaspokajać bo jak proponuje uczciwie sex bez zobowiązań każda się oburza. Jak mówię uczciwie, że sypiam z prostytutkami bo "normalne" nie przystają na moje propozycje też każda się oburza. Mało tego, wszyscy wokół trują mi kiedy się ożenię, ustatkuje a ja w obecnej rzeczywistości nie mam na to najmniejszej ochoty. Co robić? Brać od czasu do czasu prostytutkę, jak to zwykłem robić, mając czyste sumienie że nikogo nie oszukuje? Czy może zacząć te durne gierki, co akurat mnie męczy (najzwyczajniej szkoda mi na to czasu i energii) i dupczyć "normalne"? Jak tak sobie zrobię analizę tego co obserwuje, to nie powinienem mieć najmniejszych wyrzutów bo one kłamią, manipulują, zdradzają swoich mężów, narzeczonych, chłopaków (wielokrotnie takie mi się nawinęły).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2014-01-11 16:19
Cytuję Trevor:
A ja odczuwam od jakiegoś czasu lekką frustrację. Nie chce się z nikim wiązać i jednocześnie nie mam zamiaru nikogo oszukiwać (nigdy nie zdradzałem, nie kłamałem ani nie oszukiwałem nawet wiedząc, że ktoś drugi to robi) . Mam swoje popędy i nie mogę ich zaspokajać bo jak proponuje uczciwie sex bez zobowiązań każda się oburza. Jak mówię uczciwie, że sypiam z prostytutkami bo "normalne" nie przystają na moje propozycje też każda się oburza. Mało tego, wszyscy wokół trują mi kiedy się ożenię, ustatkuje a ja w obecnej rzeczywistości nie mam na to najmniejszej ochoty. Co robić? Brać od czasu do czasu prostytutkę, jak to zwykłem robić, mając czyste sumienie że nikogo nie oszukuje? Czy może zacząć te durne gierki, co akurat mnie męczy (najzwyczajniej szkoda mi na to czasu i energii) i dupczyć "normalne"? Jak tak sobie zrobię analizę tego co obserwuje, to nie powinienem mieć najmniejszych wyrzutów bo one kłamią, manipulują, zdradzają swoich mężów, narzeczonych, chłopaków (wielokrotnie takie mi się nawinęły).

Nie wymiękaj, tak trzymaj, tylko uważaj żeby czegoś nie złapać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-11 18:21
Na portalach randkowych jest masa Pań, które się chcą kochać. Nie musisz mówić od razu że bez zobowiązań, nic nie mów i nic nie obiecuj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dante 2014-01-11 15:52
Czy oplaca sie zalozyc firme transportowa ? wrocilem z zagranice i mam sporo odlozonej gotówki i zastanawiam sie nad taka firma ? Moglibyscie Panowie cos mi poradzic na ten temat ? Oplaca sie ? :) Posiedzialbym jeszcze w Niemczech troche ale tesknota jest silniejsza ,wole budowac cos w swoim kraju niz cale zycie dla kogos pracowac pomozcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 16:31
W tej branży jest duża konkurencja.
Lepiej pomyśl o firmie handlowej, import, eksport. Doświadczenia w pracy za granicą, znajomość języków dużo pomogą.
Najważniejsze to dobrze przemyśleć temat, poszukać jakiejś luki w rynku.
Możesz nadal tam pracować i jednocześnie szukać branży dla siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dante 2014-01-12 13:05
Cytuję toni:
W tej branży jest duża konkurencja.
Lepiej pomyśl o firmie handlowej, import, eksport. Doświadczenia w pracy za granicą, znajomość języków dużo pomogą.
Najważniejsze to dobrze przemyśleć temat, poszukać jakiejś luki w rynku.
Możesz nadal tam pracować i jednocześnie szukać branży dla siebie.


Ucze sie aktualnie trzeciego jezyka ,doswiadczenie za granica posiadam ale czym handlowac ? czy nauka jezyka Rosyjskiego przyda sie w przyszlosci ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 16:38
Gdybym miał kapitał to osobiście uderzyłbym w chemię farmaceutyczną.
Korporacje stworzyły monopole, na wielu lekach mają przebicie dziesiątki razy większe niż handlarze narkotyków.
Dakowski kiedyś u siebie na blogu cytował listę preparatów produkowanych w Azji, które po przerobieniu na tabletki zyskują na cenie nawet kilka tysięcy razy !
Duże fabryki leków mają przeważnie swoje zaopatrzenie ale są też mniejsi producenci, leki generyczne i całkiem spory rynek komponentów dla aptek, które też sporo na zapleczu same robią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dante 2014-01-12 13:31
Cytuję toni:
Gdybym miał kapitał to osobiście uderzyłbym w chemię farmaceutyczną.
Korporacje stworzyły monopole, na wielu lekach mają przebicie dziesiątki razy większe niż handlarze narkotyków.
Dakowski kiedyś u siebie na blogu cytował listę preparatów produkowanych w Azji, które po przerobieniu na tabletki zyskują na cenie nawet kilka tysięcy razy !
Duże fabryki leków mają przeważnie swoje zaopatrzenie ale są też mniejsi producenci, leki generyczne i całkiem spory rynek komponentów dla aptek, które też sporo na zapleczu same robią.


Osobiscie zastanawialem sie nad handlem odzieza a takze artykulami chemicznymi i zywnoscia teraz tylko trzeba znalesc kontrahentów ,a wlasnie czy mozna zalozyc firme za granica w tym przypadku w DE i moc ja prowadzic w Polsce ? ktos sie orientuje w tym temacie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 17:22
Mozesz w DE z tym że będziesz się tam rozliczal. Ludzie chwalą sobie UK jak miejsce prowadzenia firmy. Swego czasu rozwazalem poważnie otwarcie punktu montujacego LPG na licencji STAGa ale ostatecznie wszedłem w coś innego. Jak masz kupe kasy to na Cypr uciekaj. Najniższe podatki ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2014-01-12 14:48
Cytuję Dante:
Czy oplaca sie zalozyc firme transportowa ? wrocilem z zagranice i mam sporo odlozonej gotówki i zastanawiam sie nad taka firma ? Moglibyscie Panowie cos mi poradzic na ten temat ? Oplaca sie ? :) Posiedzialbym jeszcze w Niemczech troche ale tesknota jest silniejsza ,wole budowac cos w swoim kraju niz cale zycie dla kogos pracowac pomozcie!Pracuję jako zawodowy kierowca w dużej firmie (prawie 160 pełnych zestawów). I powiem Ci, że na początek poszukaj czegoś wokół podwórka by zaczęło przynosić zyski. Z pracą na busa to dzisiaj bardzo ciężko- wszystkie lepsze fuchy pozajmowane przez firmy "szwagra".
Żeby wejść w to (musisz się liczyć z bezwładnością do nawet roku) musiałbyś mieć ze dwa ciągniki siodłowe (jeden EURO 5 na europę, drugi nawet zwykłe EURO 3) i mieć ze 3 naczepy (wywrotkę, kontener i płachtę).
Musiałbyś poszukać sobie jakiejś budowy (najlepiej drogi- wywrotka) i podczepić się pod jakąś firmę kurierską (jako poczta kurierska- np. DPD czy GLS [płacą faktury w terminie, z resztą to różnie bywa) a w międzyczasie szukać zamówień na frachty za granicę- bo tam się robi faktyczne pieniądze.

Nie wspomnę, że na początek dobrze jest mieć dwóch zaufanych kierowców i mechanika, którzy zrozumieją, że wypłata może być w ratach i będą uczciwi wobec Ciebie (np. nie będą spuszczać paliwa czy w sobotę przyjdą pomóc naprawić auto).
I nie możesz sobie w branży pozwolić na niepłacenie wypłaty! Bo wystarczy dwa razy nie zapłacić tego co się należy a przestaniesz istnieć i zostaniesz ze sprzętem, kredytami i leasingiem plus umowne kary za brak auta na linii czy zejście z linii bez wypowiedzenia.
Jeżeli masz głowę na karku i nie boisz się ciężko pracować, to masz szanse w ciągu pięciu lat np wybudować duży dom za odłożoną gotówkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dante 2014-01-12 15:56
Czytalem tez pozatym ostatnio ze jest bardzo duza konkurencja a ja zbytnio na firmach transportowych sie nie znam, ani na prowadzeniu tego typu dzialanosci, ktos tu wczesniej wspomnial o handlu; import i eksport, moja znajmosc jezyków i doswiadczenie w za granica moga przyniesc zyski, tylko problem w tym ze nie wiem na czym sie znam i czym chce w zwiazku z tym handlowac Piotrze...tu lezy problem ,bo zapal do pracy pieniadze i jezyki mam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 17:16
Tez mnie to ciekawi. A jak to jest z koncesja i kaucja? Obchodzą to jakoś tak jak konieczność opłacenia udziałów w spółce zoo czy trzeba się liczyć z zamrozeniem kasy? Mając powiedzmy wolne 500tys. warto w to wchodzić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-11 18:44
Jestem po długiej podróży, i była przygoda :) zatrzymałem się przy szczerym polu na siku, przebiegłem, zmarzłem, podbiegam z boku zdejmuję rękawiczki i rzucam je na siedzenie, razem z kluczykami - kia ma taki system, że sama zamyka po chyba minucie drzwi, więc po przemyciu wodą twarzy i dłoni trzaskam drzwiami i przechodzę by wejść od strony kierowcy - a drzwi zablokowane. Wiatr straszny, zimno, ja w bluzie tylko, do Wawy ze 150 kilosów, co robić? próbowałem się dostać do auta, nic. Podnieść maskę też się nie udało, nie miałem żadnych narzędzi, cholernie zmarzłem, szukam kamienia by wybić boczną szybę, modlę się, podjeżdża facet. Patrzymy, trzeba jednak wybić szybę - walę lewarkiem kilka razy, nic - w końcu facet mówi żeby śrubokrętem podważyć uszczelkę. Udało się, wyjęliśmy kawałęk szyby i włożyłem łapę. Godzina z hakiem w plecy. Zna ktoś na pradze kogoś, kto mógłby mi ładnie to zrobić? uszczelkę przykleiłem kropelką, ale w czasie jazdy szumi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-11 21:33
Przerobiłem temat w Sylwestra. Laska się szykowała w Klimczoku w Szczyrku więc ja śmignąłem do Wisły na narty. 19:30 zadowolony, wyjeżdżony, pełen werwy otworzyłem bagażnik, zdjąłem kask, rękawice położyłem w bagażniku razem z kluczykiem i zamknąłem klapę. W tym czasie klik! Zamknął się ;-)

Próbowałem wybić szybę ale to nie takie proste ;-) Zostawiłem strucla pod stokiem i wróciłem taryfą. Jak wszedłem do pokoju to podobno blady byłem ;)
Sylwek się udał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-11 23:39
To też miałeś przygodę niczego sobie :) ale pochełpię się, że byłem w szczerym polu, bez taxi :) a z rozbitą szybą jechać ponad 2 godziny w zimę to ciężka opcja. I jak rozwiązałes sprawę zamkniętych kluczyków?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 09:17
Przyjechało dwóch typów z Bielska Fiatem Brava, podpisałem oświadczenie, że auto moje, sprawdzili papiery...10 minut roboty pasówką i auto otwarte. Nawet zamków nie uszkodzili :D 350 złotych z dojazdem :D Na końcu okazało się, że obaj są z policji a w taki sposób dorabiają sobie do skromnego uposażenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-12 21:42
Cytuję Rysiek!:
Przyjechało dwóch typów z Bielska Fiatem Brava, podpisałem oświadczenie, że auto moje, sprawdzili papiery...10 minut roboty pasówką i auto otwarte. Nawet zamków nie uszkodzili :D 350 złotych z dojazdem :D Na końcu okazało się, że obaj są z policji a w taki sposób dorabiają sobie do skromnego uposażenia.Trochę sporo sobie policzyli, chyba drożej niż wymiana szyby?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 22:15
Próbowałem wybić kopiąc butem narciarskim a następnie kamieniem. Porysowałem tylko - nie znam się na włamywaniu do samochodów ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-12 11:01
Przygody z kluczykami ,tych męskich blondynek,przem ilczę,bo ...... :D
W ramach odtrucia, po tym co wyżej napisałam ,postanowiłam zrelaksować się nocną porą z przyjaciółmi.W jednym z klubów była akcja pt"community makes people smile
"czyli :znajdź osobę ,z podobną naklejką (rozdawaną przy wejściu)i pijecie na kosz firmy :D A co mi tam ,raz się żyje :lol: Po jakimś czasie znalazł mnie koleś,niczego sobie,rzeczowy, miły ,trzymał fason,ale po "szybkimktórymś ",posypała się ta męska ,stabilna,"uświ ęcona" rama. Naprawdę ,chciałam tylko spędzić miło czas,pogadać,po tańczyć, a tu diagnoza:syndro m wycieraczki,sió dma doba po rozstaniu,objaw
osiowy:samooskarżanie.To się nie dzieje naprawdę ,pomyslałam . Zacznę wierzyć w siły nadprzyrodzone, to jakieś FATUM,przypełzł o za mną jak koszmar z Silent Hill .Bo czy mam na czole napsane :ojciec Franciszek lub pogotowie psychologiczne" Samczeruno"czy jakiś inny sławny poradnk?-Źle trafiłeś-mówię- posiadam naturalną ,wrodzoną znieczulicę na bezjajowe mazgajstwo.To był sprawdzian wytrzymałościow y,mentalny test Coopera,12 minut zimnego,kobiece go, pastwienia się nad męską ,rozpieprzoną emocjonalnie ,ciotą.W odpowiedzi usłyszałam bełkot,ze łzami w oczach:"dlaczeg o wszystkie jesteście takimi sukami".-A co, może myślałeś ,że Cię utuli,po tym jak dajesz dupy na całej szerokości geograficznej ?On tak myślał,miał plan :schlać mordę , pójść pod drzwi na wycieraczkę i błagać o przebaczenie.A kochająca Juliet,romantyc znie otworzy wrota litościwe.Mam nadzieję ,że mądra kobieta ,spuściła kolesia,siedem dni temu, z pierwszą poranną bryzą.Nie wiem czy wykonał swój plan , bo poszłam do przyjaciół ,z mocnym postanowieniem dobrej zabawy ( z laleczką Voo Doo ,w wyobrażni ,na podobne koszmarne ,ciotowate indywiduum). Mój plan wypalił.
Z czystej przyzwoitości ,nie pokuszę się na bardziej złośliwy komentarz ,chociaż mam niewiarygodną ochotę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # ester 2014-01-12 11:04
...sorry za te akapity,ale jestem wczorajsza... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rysiek! 2014-01-12 11:26
Dałem plusa. Tłumaczyć z kluczyka się nie zamierzam ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2014-01-12 11:42
Proszę o wstawiennictwo u Mistrza, o odznakę i nadanie tytułu "Oświeconej Adeptki Samczegoruna" :D
Kluczki, przy nadarzającej się okazji, skomentuję na pewno,z wrodzonej,babsk iej złośliwości ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-12 21:44
Cytuję ester:
Proszę o wstawiennictwo u Mistrza, o odznakę i nadanie tytułu "Oświeconej Adeptki Samczegoruna" :D
Kluczki, przy nadarzającej się okazji, skomentuję na pewno,z wrodzonej,babskiej złośliwości ;-)


Komentować złośliwie możesz Esterciu, czym postawisz mnie pod ścianą - nie skasuję, wyjdzie że nie mam jaj, skasuję - mam jaja ale cham i egoista :) i co ja mam wtedy biedny zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 23:01
Ja bym zdrowo zerżnął a w trakcie kazałbym odmawiać mantrę:

jesteś moim mistrzem
rozerwij mnie
dalej ogierze - zerżnij mnie
a tera potraktuj mnie jak dziwkę

Wszystko będzie dobrze :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-12 14:29
Czasami mam ochotę udusić cię gołymi rekami ! :o :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-12 14:31
Jak widać "test" mocno się przedłużył... :sigh: :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2014-01-12 13:07
Cytuję Marek:
Jestem po długiej podróży, i była przygoda :) zatrzymałem się przy szczerym polu na siku, przebiegłem, zmarzłem, podbiegam z boku zdejmuję rękawiczki i rzucam je na siedzenie, razem z kluczykami - kia ma taki system, że sama zamyka po chyba minucie drzwi, więc po przemyciu wodą twarzy i dłoni trzaskam drzwiami i przechodzę by wejść od strony kierowcy - a drzwi zablokowane. Wiatr straszny, zimno, ja w bluzie tylko, do Wawy ze 150 kilosów, co robić? próbowałem się dostać do auta, nic. Podnieść maskę też się nie udało, nie miałem żadnych narzędzi, cholernie zmarzłem, szukam kamienia by wybić boczną szybę, modlę się, podjeżdża facet. Patrzymy, trzeba jednak wybić szybę - walę lewarkiem kilka razy, nic - w końcu facet mówi żeby śrubokrętem podważyć uszczelkę. Udało się, wyjęliśmy kawałęk szyby i włożyłem łapę. Godzina z hakiem w plecy. Zna ktoś na pradze kogoś, kto mógłby mi ładnie to zrobić? uszczelkę przykleiłem kropelką, ale w czasie jazdy szumi.


Ja mialem kiedys taka przygode z moja Mazda 323f z ta roznica ze zdarzylo mi sie to w garazu pod domem,otoz; zostawilem kluczyki w bagazniku i zatrzasnalem dzwi :)) Uratowaly mnie szyby bez obramowan ,takze delikatnym drutem wslizgnalem sie miedzy uszczelke a szybe i otworzylem dzwi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Trevor 2014-01-11 18:54
"Na portalach randkowych jest masa Pań, które się chcą kochać. Nie musisz mówić od razu że bez zobowiązań, nic nie mów i nic nie obiecuj."

Nie wiem. Te z portali to głównie odgrzewane kotlety- mężatki (nie chce mi się w to bawić), rozwódki z dziećmi bądź samotnie wychowujące (szukające frajera) albo Panie po 30 z marszczącymi się ciałami. Te młode i jędrne bez dzieci i mężów i tak w 90 % szukają sponsora więc po co cała ta zabawa i pieprzenie jak można to obejść i iść na mieszkaniówkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-12 21:46
Cytuję Trevor:
"Na portalach randkowych jest masa Pań, które się chcą kochać. Nie musisz mówić od razu że bez zobowiązań, nic nie mów i nic nie obiecuj."

Nie wiem. Te z portali to głównie odgrzewane kotlety- mężatki (nie chce mi się w to bawić), rozwódki z dziećmi bądź samotnie wychowujące (szukające frajera) albo Panie po 30 z marszczącymi się ciałami. Te młode i jędrne bez dzieci i mężów i tak w 90 % szukają sponsora więc po co cała ta zabawa i pieprzenie jak można to obejść i iść na mieszkaniówkę.No to czego Ty właściwie chcesz, wszystko Ci nie pasuje i źle...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Trevor 2014-01-11 18:58
"Nie wymiękaj, tak trzymaj, tylko uważaj żeby czegoś nie złapać"

Prędzej bym się obawiał złapać coś od "normalnej"naje banej dziuni z dyskoteki, co robi to co chwila z innym niż od regularnej prostytutki. Zresztą w życiu tylko dwa razy coś delikatnie mi się takiego przydażyło i to było w od Pań z którymi wtedy byłem (zaznaczam, że nie chodziłem na boki). Natomiast te kilkadziesiąt czy już setka kurew które miałem nie zaraziła mnie niczym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-11 20:02
Robercie, przestań jeść cebulę i oglądać płaskie jak deska lolitki :) przybądź i poratuj mnie nieszczęsnego. Pragnę obejrzeć Breaking bad sezon 4 odcinek odc. 9 albo 10 i wzwyż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-11 23:37
Dzięki za linki, ale ten portal to oszuści. Zamknęli kinomaniaka, szkoda. Jego nowa reinkarnacja, kinoman, co chwila się wiesza. Myślałem że sobie coś pooglądam. No nic, będzie chyba trzeba umawiać się na randki :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-12 00:02
Tam są okienka darmowe z limitem czasowym.
Nie korzystałem z nich, na szybko to znalazłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 20:59
Co Ty Mistrzu takie jakieś badziewia oglądasz ? :D

Od wczoraj w polskich kinach leci "Nyphomaniac", który w zamyśle reżysera ma dokonać rewolucji w kinematografii, tak jakby już dawno, dawno temu, w purytańskiej Ameryce w zwykłych kinach nie leciało "Głębokie Gardło" -

www.seans-online.eu/film-39a268a85b-glebokie-gardlo-deep-throat.html.

Do dziś się zastanawiam jakim cudem to się stało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-11 21:02
"m" mi zjadło, miało być Nymphomaniac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2014-01-13 16:08
Nymph()maniac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rykoszet 2014-01-11 22:11
Z tym jedzeniem z Bethovenehm to prawie to samo co jedznie jagnięciny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rykoszet 2014-01-11 22:12
co, nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rykoszet 2014-01-11 22:15
Głupie porównanie, ale coś w tym jest. Nie to, żebym piętnował. Ale coś .... no nie? (no emotion)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2014-01-12 08:01
właśnie mnie olśniło. wczoraj przeczytałem o zmiennej dominacji półkul mózgowych dziś przebudziłem się na kacu i masz - eureka :lol: :D . więcej nie bedę trolował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2014-01-12 08:12
w każdym razie teraz jestem o tym przekonany :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2014-01-12 08:15
pozdrawiam rykoszeta i wielu wielu innych forumowiczów 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie obowiązkowe 2014-01-12 14:07
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,113842,14116115,17_letnia_Kinga_Panasiewicz_bada__jak_uczynic_ludzki.html wiedzieli panowie ze mamy taka zdolną Myszkę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Rysiek! 2014-01-12 22:24
Marku...tęsknię za połoninami w Bieszczadach po tym tekście na ecoego. Zapisałem się właśnie na bieg rzeźnika z kolegą z Bielska. Ktoś tam występuje jeszcze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-13 00:00
Cytuję Rysiek!:
Marku...tęsknię za połoninami w Bieszczadach po tym tekście na ecoego. Zapisałem się właśnie na bieg rzeźnika z kolegą z Bielska. Ktoś tam występuje jeszcze?


Zajmę się bieganiem wtedy, jak schudnę do 80kg. Przy moich chyba 92kg szkoda kolan. Właściwie to powinienem ważyć 78kg, byłoby optymalnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2014-01-12 23:50
A propos naszej niedawnej dyskusji:

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marzeny-nykiel/71559-ujawniamy-tasmy-niewinnosci-ksiedza-skazanego-za-pedofilie-dlaczego-prokuratura-powierzyla-sprawe-bylemu-esbekowi-kto-zgubil-dowody-i-dlaczego-umorzono-sledztwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-13 00:01
To znana sprawa, wiadomo że zawsze z puli oskarżeń część musi być fałszywa, a wśród skazanych są i niewinnie skazani - co nie oznacza że mamy przestać karać zbrodniarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2014-01-13 08:57
Montowanie spraw na zamówienie nie jest tak częste w innych przypadkach, a bez nich ta pula okazuje się bardzo skromna, no i kto tutaj jest zbrodniarzem? Znałem faceta zajmującego się zawodowo komputerami, do którego kiedyś wpadli o 6 rano antyteroryści, siedział 2 tygodnie, a koronnym dowodem było zdjęcie własnej żony, na golasa, jak miała 2 czy 3 lata.Co przeżył w więzieniu to była zbrodnia, nikt mu nigdy niczego nie zwrócił. Jednak to była głupota chęć wykazania się, w przypadku tego księdza jest sprawa montowana i prowadzona z powodów polityczno - ideologicznych, to powinno dawać do myślenia, poza tym, że tego typu oskarżenia są z reguły oparte na bardzo uznaniowych dowodach. A jak jest zamówienie i moda to prokurator i sędzina uznają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2014-01-13 09:13
Masz jakąś statystykę montowanych spraw? po prostu kilka hydr walczy ze sobą o to, kto będzie najwięcej z Polaków ssał. Tylko o to chodzi, a nie o nasze dobro. Kler zmontował lepszą sprawę - sprawili że miliony ludzi wierzą, że przed chrzestem Polski nic tu nie było, tylko wręcz małpy na drzewach, a coraz więcej źródeł mówi zupełnie co innego - że mamy większą i głębszą kulturę, niż najeźdźca który na niemieckich mieczach przyniósł nam wiarę "miłości".

Cały świat to "montowanie" kłamstw i oskarżeń, walczą ze sobą bestie, idee - i wciągają w swoje rozgrywki zwykłych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2014-01-13 10:16
To dwie zupełnie różne sprawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # no, tak. 2014-01-14 10:03
Cytuję Marek:
Masz jakąś statystykę montowanych spraw? po prostu kilka hydr walczy ze sobą o to, kto będzie najwięcej z Polaków ssał. Tylko o to chodzi, a nie o nasze dobro. Kler zmontował lepszą sprawę - sprawili że miliony ludzi wierzą, że przed chrzestem Polski nic tu nie było, tylko wręcz małpy na drzewach, a coraz więcej źródeł mówi zupełnie co innego - że mamy większą i głębszą kulturę, niż najeźdźca który na niemieckich mieczach przyniósł nam wiarę "miłości".

Cały świat to "montowanie" kłamstw i oskarżeń, walczą ze sobą bestie, idee - i wciągają w swoje rozgrywki zwykłych ludzi.

więc oświeć mnie, co takiego wspaniałego było na ziemiach między Odrą a Bugiem przed 966. Szlejący analfabetyzm przeplatany orgiami w imię Światowida?

Na niemieckich mieczach przychodzi postęp i cywilizacja, mimo że często w bardzo krwawych barwach. Ale to dzięki wzorcom z Niemiec, na Twoim dachu dawno nie ma słomy. Poza tym, głębsza interpretacja historii podpowie Ci, że chrzest przyjęliśmy od Czechów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2014-01-13 09:49
Ciąg dalszy sprawy (P)osła z marszów TV Trwam ;-) Marek, czy wiesz, że zapierdalając łopatą zrzuciłeś się na doopę dla Piotrka? :D

http://www.rp.pl/artykul/10,1078435-Kto-zaplacil-za-spotkanie-z-prostytutka.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zero 2014-01-17 22:56
http://forum.polki.pl/showthread.php?15843-Nie-potrafie-kochac

Znalazłem, czytam i nie potrafie sie nię usmiechać. Dziwne co nie, kiedy nagle ktoś dostaje coś co dawał choc wszystkie panie pisza temu panu że krzywdzi "niewinne". Dobre sobie, "niewinne". Tylko gdzie ta niewinność skoro się patrzy na "charakter" i jednocześnie snuje plany, a gardzi innymi bo to "nieudaczniki" choćby zasuwali i wiersze pisali. Kobiece ego, tak wysublimowanie okrutne, że jest prawdą iż pod tym wzgledem bije meska prostacka podłość ewolucyjnie tysiąckroć.

Ciekawi mnie ciagle jak to jest, że kiedy facet dostaje kosza czy wzgardę a kochał szczerze to lepiej żeby nic nie gadal, bo tylko spotka sie politowaniem i śmiechem za plecami. Kiedy zaś kobieta leci na cwaniaka i juz snuje plany, dajac tyłka bez problemu "statecznemu" to potem kółko różańcowe wyklina tych diabłów,demonów płci meskiej, bo wina jest po jednej stronie. Jakiś madry niemiec powiedział, że Polska jest rządzona przez baby i miał najwyraźniej racje, ponieważ wszedzie tylko wywody na temat prostactwa panów, lecz jak pojawia sie kolo z $ to nawet mezatki są chetne porzucić swojego "starego".


Tak z innej beczki.
Spotykałem się z mężatka, bardzo z jej inicjatywy, Byłem wolny i jej nie skrzywdziłem. W momencie kiedy śmiała się ze swojego męża i życzyła mu by nie wrócił z misji poczułem tylko dosadną pogardę dla niej bo na to akurat sobie nie zasłużył, mimo że jako wojskowy usadził ja w domu sam chodząc na imrezy(i wiadomo co jeszcze).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2014-01-17 23:52
gdzie diabeł nie może to babę pośle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marta 2014-01-29 13:55
A co z tymi mężczyznami? że tak zapytam, może mi Panowie tu odpowiedzą?
Czego Wy do cholery właściwie chcecie? oprócz seksu, to oczywiste.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-01-29 15:02
Komplementów, dobrego jedzenia, nie wpieprzania się nadmiernie w męski świat...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fdfdfdf 2014-01-29 15:12
Seks jest dla mnie mało istotny, od kobiety oczekuję najogólniej mówiąc wsparcia w rozmaitych dziedzinach. Ma mi poprawiać nastrój, pomagać i być jak wierny pies który nie ocenia, zawsze merda ogonem a jak mnie nie ma to tęskni i jest na każde skinienie. Oczywiście uroda też jest ważna, jestem estetą ale śmieszy mnie że wy wszystko sprowadzacie do banalnego seksu. Seks jest przereklamowany Marta, nie zatrzymasz tym faceta przy sobie chyba że lubisz przelotne związki i wielu kochanków to wtedy seks na 1 miejscu a reszta jako dodatek. Wyglądasz mi na klasyczną zgorzkniałą egoistkę która swoje niepowodzenia w związkach lub ich brak tłumaczy "dziwnością" facetów. Tak to sobie tłumacz, uciekasz w ten sposób od bolesnej prawdy, a brzmi ona że to z tobą jest coś nie tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Widmo Geniusza 2014-02-09 14:56
Marta, a racz mi wyklarować co kobieta ma mężczyźnie do zaoferowania poza seksem i czego mogę oczekiwać? Zastanawiam się nad tym od dobrych sześciu lat i nic nie wymyśliłem. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marta 2014-01-29 16:06
fdfdfdf

Co Ty możesz o mnie wiedzieć, że wysuwasz takie daleko idące wnioski.
Jak chcesz mieć psa to udaj się do schroniska.
Dziwię się, że umiesz w ogóle czytać i pisać, taki wysoki poziom zaprezentowałeś .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marta 2014-01-29 16:23
"Mężczyznę można podejść w najniższy sposób (seks), trochę wyższy (jedzenie) i najwyższy, celne komplementy i słuchanie z podziwem. Seks jest tani i powszechny, dobre jedzenie znacznie rzadsze, a ktoś kto łechce nasze ego, jest rarytasem"
:lol:
A można rozwinąć tą myśl? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2014-01-29 18:00
psy też potrafią tak słuchać z zainteresowanie m i patrzeć jakby rozumiały :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Sylwia 2014-01-29 19:54
Cytuję witek:
psy też potrafią tak słuchać z zainteresowaniem i patrzeć jakby rozumiały :D

Suczki tez potrafia :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-14 08:53
cbd vape [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd gummies buy cbd cbd online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd