Najnowsze felietony

czwartek, 19 grudzień 2013 01:51

Małżeństwa toksyczny czar

Napisał 
Środa a,la czwartek, czerń nieba pulsuje gwiazdami których pragnę dotknąć, poczuć ich smak i oddechu żar, nie wiem... Moc jałowca (zioła są zdrowe) pulsuje w mych tętnicach, świat wiruje, spice girls (Mama) wypełnia przestrzeń którą CO2 lubieżnym rechotem napełniam. Pragnień zew czarę twórczości wypełnia, łzami pragnień wszetecznych podlaną, pragnę zasnąć w ukojenia pluszowego misia przytulności.

Silny miłosną euforią

Mogę pisać o tym tysiące razy, ale chyba nigdy nie przestanie szokować mnie ten mechanizm. Tego że ludzie nakładają maski, to chyba każdy z nas doświadczył; ale Panie robią to tak doskonale, rzekłbym - naturalnie. Najpierw jest tak cudownie... wszystko co mówisz jest rozumiane i nawet akceptowane przez Twą Panią. Mówisz jej o testach DNA? jasne, ona to rozumie, przecież tyle kobiet zdradza... intercyza? pewnie, "przecież większość kobiet to suki!" Mówisz o ego, podświadomości? jest zafascynowana. Tak, nawet sama się rozwija duchowo. Czujesz że wreszcie po tylu latach szukania odnalazłeś swe miejsce w życiu... gdy w nią wchodzisz, bramy niebios otwierają się na chwilę, by blask z nich bijący opromienił Twą duszę. To cudowne doznanie, gdy mroki spowijające Twe uczucia nagle się rozświetlają, gdy czujesz że życie ma sens. Jesteś totalnie naćpany miłością, hormony w Tobie szaleją, rozsadzają pulsujące euforią żyły; jesteś tak silny, tak żywotny, a gwiazdy są świadkiem Twego triumfu i spełnienia, w amoku pchnięć bioder zaklętego.

Upadek Lucyfera

Gdybyś tylko sięgnął swą mocarną pięścią, słońce spadło by na ziemię, w płonącym krzyku więżąc jej cień. Jesteś na szczycie, a niebo jest Twym podnóżkiem. Rozsadza Cię i rozpycha cudowna moc, Boska emanacja; nie ma rzeczy niemożliwych, a ziemia to trampolina z której odbijasz się do innych światów, by pieprzyć w szaleńczym uniesieniu eksplodujące neutrinami gwiazdy... gdy jej szczupłe, długie palce pieszczą Twe pośladki, karzesz ją swą miłością na kilkanaście centymetrów rozkosznie bolesną... ta chwila, ten moment chwilę przed eksplozją gwiazdy... chwytasz w mocny ścisk swój jej włosy, jej piękne, gęste włosy, wtulasz blond główkę w swój tors, uciszasz i dławisz mięśniowym tonusem... jej ból w rozkoszy skąpany, staje się schodami do niebios, wrotami cudownej chwili która trwać wiecznie nie chce, strącając Cię z nieba błogości w zimny, nieczuły świat. Spadasz jak Lucyfer w mroki materii, tęskniąc i łkając za rajem, miłości krainą od której siedmioma górami i rzekami cierpienia jesteś oddzielony.

Uwięziony w ciele i M3

A gdy się już ożenisz, gdy nie masz możliwości odejścia ani ucieczki, to wszystko okazuje się być tylko atrapą, maską, iluzją. Ludzie żyją latami w swoich M3 na kredyt, i niewiarygodnie wręcz cierpią. Zlikwiduj małżeństwo i daj ludziom zamożność by mieli gdzie zwiać, a nie trzeba będzie programów antyalkoholowych. Tam gdzie ludzie są związani, gdzie nie mogą złapać oddechu - pojawia się frustracja, a wraz z nią zawsze idzie jakaś forma odurzania się, najczęściej alkohol i papierosy.

Małżeństwo... nie ma już seksu ani namiętności, są za to wrzaski, pogardliwe, złośliwe zachowania, porównywanie do innych mężczyzn zawsze na minus. Np. taki przypadek który wkleił mi w komcie czytelnik (wkleję link w komciach jutro), kobieta wie że facet prowadzi samochód, ale wyżarta i wynudzona chce się po prostu na kimś wyładować... a co dalej? facet pójdzie pewnie do więzienia, żona się z nim rozwiedzie, zabierze dziecko, mieszkanie. Mógł nie odbierać  telefonu, tylko wtedy miałby awanturę że zdradza, ignoruje, a ona tak się poświęca, wypruwa sobie żyły gotując ziemniaki w garnku kiedy on sobie baluje w pracy, jeździ samochodzikiem, czysta zabawa i błogość...  mógłby mieć bluetootha, może żal mu było dwustu złotych na dobry zestaw?

Z euforii szczytów do kryminału

Nie wiesz co robić - gdy próbujesz rozmawiać, pytasz dlaczego tak się zachowuje - natrafiasz na mur pogardy, milczenia i niestworzonych historii. Uczysz się więc by już o to nie pytać. Rozwiązaniem wydawałaby się ucieczka, ale gdzie? mieszkanie wspólne, na kredyt, swoje sprzedałeś bo Ona tak smutno na Ciebie patrzyła, płakała, od tej rozpaczy strasznie bolała ją głowa więc nie było seksu, bo ona nie czuła się bezpiecznie... jej rodzice dali pięć tysięcy, Ty czterysta, mieszkanie jest już wspólne, a w wypadku gdy pojawi się dziecko żadna siła jej z niego nie ruszy - to oznacza pójście pod most, albo mieszkanie w drugim pokoju i słuchanie jak kolejny facet posuwa Twoją żonę. Gdy nie starczy Ci na alimenty, pójdziesz do więzienie gdzie Ciebie będą posuwali. Musisz zrozumieć że statystyki trzeba ratować - Rutkowski za pół miliarda nie pójdzie, Gessler za pięćdziesiąt baniek też nie, to ktoś przecież pójść musi; pójdzie alimenciarz i złodziej batonika.

Upudrowane kłamstwa

To są dziwne podobieństwa. Jeśli przestępcy wzięli Cię na celownik, zawsze Ci mówią "jak pójdziesz na policję, zaje... Cię". Wniosek jest oczywisty, boją się policji. I jeśli ulegniesz lękowi, nie udasz się na komisariat, zrobią z Tobą co zechcą. Każdy pasożyt i drapieżnik żeruje na ludzkim strachu - żona (czy w wielu wypadkach mąż - psychopata) także. Każdy drapieżnik nie chce by ofiara miała kogoś, do kogo może się w problemach zwrócić. Przestępca boi się policji, naiwny fan Korwina Mikke państwa, które nie pozwala na doszczętną, morderczą eksploatację pracownika przez silniejszą korporację, a żona każdej siły, która nie pozwoli jej na pełną władzę nad mężem. Kobiety na całym świecie nienawidzą prostytutek i pogardzają mężczyznami uprawiającymi masturbację (dzięki nim łamią szantaż seksualny, im dłużej on trwa, tym na więcej ustępstw pójdzie mężczyzna), wpadają w histerię albo zimną mściwość na samo napomknięcie o testach DNA (kobieta chce mieć możliwość wyboru "nasionek", bo wbrew temu co Ci mówi, nasionka się jak najbardziej liczą) oraz syczą na myśl o rozwodnikach i dzieciatych (masz mieć wiarę w to, że po rozwodzie żadna Cię nie zechce).

Wszystko co Panie mówią, to upudrowane kłamstwa. Największym z nich jest wstrzemiężliwość seksualna. To tzw. Boże kobiety, które są tak uduchowione że seks z mężem uprawiają tylko od święta. A ze mną znacznie częściej...

Dwa błędy kopulacyjno - miłosne

Jeśli kobieta nie daje Ci seksu, oznacza to że przestałeś być w jej oczach mężczyzną. Nie wierz w żadne migreny; Twoja żona z kochankiem nie ma żadnych migren, pojawia się ona tylko w Twojej obecności. Brak seksu w związku dla mężczyzny powinien być OSTATECZNYM sygnałem ostrzegawczym. Tymczasem wielu mych braci samców żyje tak latami prosząc się, żaląc na forach, popłakując w poduszkę... dlatego właśnie nie są silnymi facetami. To często wspaniali, wrażliwi ludzie, ale popełnili w życiu dwa zasadnicze błędy:


1. Nie znają psychiki kobiecej, ani swojej. Nie czytają, ponieważ ich wiedza zatrzymała się na tym, co mówiły im babcie i mamusie. A co miały mówić, że do śmierci będą wspominać perwersyjny seks z nieznanym kryminalistą? że zarośnięty bandyta sprawia że mają ciarki na plecach? takiemu małemu, tłuściutkiemu przyszłemu Ryśkowi nie mówi się takich rzeczy; nakazuje przynosić kwiatki i być miłym dla kobiety. Skąd miałeś bracie samcu wiedzieć, że kobiety lubią seks tak samo, albo i mocniej niż Ty? że nie są tak delikatne i wrażliwe jak Ci się wydaje? że lubią być w łóżku zdominowane, że kochają być w trakcie ostrej akcji złapane za włosy, zwyzywane od Pań lekkich obyczajów?

To Ci miała powiedzieć spędzająca każdą chwilę w kościele babunia? oczywiście, nie mogła tak zrobić. Wyrzuć to wszystko z głowy, to kit i nic więcej. Słuchaj mnie, brata swego który kocha Cię męską, szorstką, brutalną miłością. Spójrz mi prosto w oczy i wydukaj "nie wierzę w te kity którymi mi wyprano głowę"; no i co, bolało? jasne że nie. Chodźmy na wódkę i dziewczynki; Ty stawiasz.
2. Stłumili w sobie męskie, aktywne, samczo - przywódcze działania. Zaprzeczyli

----------------------

Szanowni Państwo. Usunąłem większą część tego felietonu, ponieważ wydaję złożoną z tych tekstów książkę; 34 moje najlepsze teksty po profesjonalnym składzie i redakcji językowej, które udostępniam w sprzedaży jako ebooka i z czasem (być może za miesiąc) książkę tradycyjną "Wyprawa po samcze runo". W celu poznania dokładniejszych informacji, zapraszam na mój profil facebook "Samcze Runo", bądź zapytanie mnie w komentarzach.-----------------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 19400 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:35
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+7 # Rysiek 2013-12-19 07:02
Znów coś na poziomie. Dodam od siebie, że większym batem od małżeństwa, z którego wbrew pozorom przy odrobinie sprytu można się wymiksować z niewielkimi stratami jest posiadanie potomstwa. W kartoflanym systemie prawnym, gdzie pani "właścicielka" dziecka bierze "fszystko" posiadanie potomstwa przez mężczyzn uważam za dużo bardziej niebezpieczne niż seks z prostytutką bez zabezpieczenia. To co wyprawia się w instytucjach zwanych sądami jest tragikomiczną farsą mającą uprawomocniać ograbianie jednych przez drugich w dodatku w myśl pięknych słów ala dobro dziecka. Z tym skurwysyństwem trzeba walczyć...

I jeszcze jedno na kanwie pani Izabeli Ch. której to za jazdę po pijaku po raz trzeci sąd chciał zepsuć święta na Malediwach...ot óż pani ta poszła wczoraj wolno na co TY jebany alimenciarzu nie masz co liczyć. Do śmierci hordy bab wspierane przez inne babska w togach będą Cię ścigać aż zdechniesz pod płotem. Tu nie ma litości ani pomroczności jasnej - tu się kończy sielanka a zaczyna życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # toni 2013-12-19 11:57
Dokładnie, feminazizm w najgorszym wydaniu, czas największego ucisku (opresji prawnej) prorokowany na czasy apokalipsy.
Tradycja zamiera, a w niej przynajmniej nie było rozwodów a żona była poddana mężowi na dobre i złe.
Teraz przysięgają przed Bogiem wierność na dobre i złe ale niech tylko twoja sytuacja się pogorszy to od razu wyskakują z groźbą rozwodu jak nie przymierzając żona ( ? :o ) mojego brata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-12-19 12:28
Cytuję toni:
Dokładnie, feminazizm w najgorszym wydaniu, czas największego ucisku (opresji prawnej) prorokowany na czasy apokalipsy.
Tradycja zamiera, a w niej przynajmniej nie było rozwodów a żona była poddana mężowi na dobre i złe.
Teraz przysięgają przed Bogiem wierność na dobre i złe ale niech tylko twoja sytuacja się pogorszy to od razu wyskakują z groźbą rozwodu jak nie przymierzając żona ( ? :o ) mojego brata.A czy Twój brat nauczył żonę, że takie zachowania nie popłacają? zainwestował w to czas i wiedzę? bo jeśli ustępował i ulegał w pierdołach, to nie ma się co dziwić że ona stosuje ten sam mechanizm w grubszych sprawach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 12:26
Spójrzcie na reakcję sędziny wiadomosci.onet.pl/warszawa/kobieta-ktora-wjechala-do-przejscia-podziemnego-to-jest-nienormalne/kzth4 ona wyraźnie jest zdeprymowana i jakby... przestraszona? przecież w USA za takie zachowanie tej Pani, to by jej zdrowo czymś dowalili, a tu sędzina się po prostu boi.

Gdy ja sam miałem sprawę w sądzie, i korzystając z książki od psychiatrii obaliłem twierdzenia biegłego, młoda sędzina nakazała mi przestać mówić. Zero rozmowy i tłumaczenia - a tu proszę bardzo, jednak można. Nieważne jakie masz dowody, w polskim sądzie to nieważne, liczy się jakie masz plecy, znajomości i pieniądze. Ale przynajmniej wiem że mógłbym być niezłym adwokatem, rozpracowanie oskarżenia przyszło mi nadzwyczaj łatwo :) w sumie się zastanawiam, jeszcze jestem młody, może iść na prawo? zacząłbym w wieku 40 lat, więc jeszcze te dwadzieścia lat bym popracował.

Ciekawe skąd ta księżniczka, pewnie żona kogoś z platformy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-12-19 14:10
Cytuję Marek:
Spójrzcie na reakcję sędziny wiadomosci.onet.pl/warszawa/kobieta-ktora-wjechala-do-przejscia-podziemnego-to-jest-nienormalne/kzth4 ona wyraźnie jest zdeprymowana i jakby... przestraszona? przecież w USA za takie zachowanie tej Pani, to by jej zdrowo czymś dowalili, a tu sędzina się po prostu boi.

Gdy ja sam miałem sprawę w sądzie, i korzystając z książki od psychiatrii obaliłem twierdzenia biegłego, młoda sędzina nakazała mi przestać mówić. Zero rozmowy i tłumaczenia - a tu proszę bardzo, jednak można. Nieważne jakie masz dowody, w polskim sądzie to nieważne, liczy się jakie masz plecy, znajomości i pieniądze. Ale przynajmniej wiem że mógłbym być niezłym adwokatem, rozpracowanie oskarżenia przyszło mi nadzwyczaj łatwo :) w sumie się zastanawiam, jeszcze jestem młody, może iść na prawo? zacząłbym w wieku 40 lat, więc jeszcze te dwadzieścia lat bym popracował.

Ciekawe skąd ta księżniczka, pewnie żona kogoś z platformy.Własnie Marek co byś polecil jesli chodzi o psychologie ? Znasz tytuły jakiś naprawdę mądrych książeczek ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # toni 2013-12-19 18:39
Skończyć prawo a zostać adwokatem to dwie różne sprawy. prawnicza mafia jest totalnie zamknięta, trzeba cudu by dostać się do tych korporacji. Nawet jak zdasz egzamin na aplikację to musisz znaleźć kancelarie która Cię przyjmie. A to jest tylko dla pociotków, juz w latach 90-tych chcieli za to 100.000zł i więcej!

Za rządów PIS korporacje MUSIAŁY przyjąć wszystkich po zdanym egzaminie na aplikację, za rządów PiS egzaminy zaczęła zdawać większość, to wszystko się skończyło po przyjściu do władzy partii zbrodniczych oszustów.

Od środy Polska dla mnie przestała istnieć, jesteśmy pod zaborem zbrodniczej, mafijnej bestii, zdolnej do niewyobrażalnej podłości i niesprawiedliwo ści, zdolnej do prawniczego zabijania ludzi w sytuacji gdy oficjalnie kary śmierci nie ma:

finanse.wp.pl/kat,1033759,strona,2,title,NSA-o-podatku-od-przejazdu-przez-cudza-dzialke,wid,16271104,wiadomosc.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Kondri6 2013-12-20 07:37
Tylko bez takich proszę. Kończę aplikację adwokacką, pracuję w kancelarii adwokackiej. Po jej skończeniu zakładam własną. W mojej rodzinie nie ma żadnego prawnika, wsparcia finansowego ani ważnych osób też nigdy nie miałem. Dziękuję. nie opowiadaj w internecie takich bzdur, bo ktoś może Ci uwierzyć.
Oczywiście, było mi trudniej niż osobie, która albo ma plecy albo np. ojca adwokata, ale myślę, że w każdym zawodzie tak to wygląda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-12-20 10:47
Paru procentom spoza sitwy udaje się wejść do prawniczych korporacji co jest wystarczającym dowodem na mafijne ich zamknięcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-19 18:51
Babka ma adwokata a sędzia ją poucza, że przysługuje jej środek zapobiegawczy LOL. Ja na sprawie jak zapytałem (retorycznie) wskazując kretynizm rozumowania to babsko w todze powiedziało, że mam pełnomocnika i jego mam pytać hahahaha. Albo inna sytuacja w innej sprawie...już niech pan tak nie jedzie na tę żonę ;-) - karwa dwa lata po rozwodzie chciała mnie jeszcze opierdolić na parę złoty a to babsko z uśmiechem na ustach - "no już niech pan tak nie jedzie na tę żonę". Sprawę wygrałem ale wiem co to komornik niestety :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-12-19 22:30
Deprawacja "elit" i korupcja w Polsce jest wręcz monstrualna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-19 23:40
Podniecacie się panią z ronda a to ewidentne medialne przykrycie SKANDALICZNEGO I ZBRODNICZEGO wyroku NSA, który doszczętnie kompromituje to coś co ma czelność nazywać się państwem polskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Anderson 2013-12-19 10:16
Rysiek piszesz o braku litości ,ale przecież babki jej nie maja ,nawet w czasie II wojny najbardziej okrutnymi osobami i bezlitosnymi w szeregach SS to były kobiety.Co do felietonu to dobra robota! ,niestety zyjemy w takich czasach ze faceci boja sie odezwac,wiec mamy takie wyniki a nie inne,najgorsze z możliwych kobiet to takie ktore przed zwiazkiem sypia madrymi cytatami,doskon ale Ciebie rozumieją itd ale w rzeczywistości opierdolą Ciebie ze wszystkiego w ramach poprawnosci i szeroko rozumianego egoizmu pt ''bo tak''.Dawno już ubolewam nad tym że nie mogę znaleźć kogoś fajnego ,wszędzie widzę gre,intrygi ,zazdrość ,to wszystko dlatego że my faceci pozwoliliśmy sobie wejść na głowie a niektórzy nawet pozwolili sobie aby się im na łeb zesrała także mamy takie efekty jakie mamy.Coraz więcej pizdusiów ,coraz więcej żelu na głowie a coraz mniej jaj w spodniach a kobitki to wykorzystują.Ni e pochwalam prostytucji ale dziwka zawsze taniej wyjdzie :P .Co jeszcze chciałbym dodać w kwestii zachowania naszych pięknych polskich kobiet to straszna rozwiązłość szczególnie w UK gdzie pracuje , to smutne bo polki jako chyba jedyna nacja bardzo często wiąże sie z osobami z różnych zakątó świata :) takie rzeczy także spotykamy u japonców,hindus ów ale w dużo mniejszej skali :) Teraz kawał na zakończenie ; Spotyka sie dwóch anglików ,jeden mówi do drugiego ;to co stary idziemy dziś na kurwy czy na polki po czym odpowiada drugi ;idziemy na polki tańsze są! amen :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # felek 2013-12-19 12:27
-słyszałeś ,Islam u "drzwi"....
-i dobrze,okutamy te dziwki w burki i będzie spokój...
-a gdzie będziemy dupczyć za free?
-jak to gdzie,na Kubie i w Tajlandii...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-19 12:33
Cytuję felek:
-słyszałeś ,Islam u "drzwi"....
-i dobrze,okutamy te dziwki w burki i będzie spokój...
-a gdzie będziemy dupczyć za free?
-jak to gdzie,na Kubie i w Tajlandii...


Znam OSOBIŚCIE kobiety, które mówiły mi o spełnianiu się jako żona muzułmanina. I to nie były prostaczki, tylko dziewczyny naprawdę po dobrych studiach. Chciały mieć silnego męża któremu są uległe, chcą rodzić dzieci i gotować w kuchni.

Co kto lubi - niemniej stać na to tylko te kobiety, które autentycznie mają bardzo mało kompleksów. Im bardziej zakompleksiona i prowincjonalna jest dziewczyna, tym większe pragnienie bycia "wolną" i modną, co oznacza podążanie w stadzie baranów, papugowanie wzorców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 21:45
Cytuję felek:


Ten filmik wspaniale pokazuje, w czym tkwi siła religii - w tresowaniu dzieci. Gdyby nie to, szybko by upadły. Są zbudowane na nieszczęściu dzieci - dlatego pięknymi są słowa o tym, że kto niszczy dzieci lepiej jakby sobie kamień młyński do szyi przytroczył.

Ją uczą że żydzi to świnie, a młodych żydów że to bydło bez duszy, młodego katolika że inni pójdą do piekła jeśli nie zaczną myśleć jak on... Stąd właśnie biorą się wojny i nienawiść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-12-19 12:55
Cytuję Marek:
Cytuję felek:
-słyszałeś ,Islam u "drzwi"....
-i dobrze,okutamy te dziwki w burki i będzie spokój...
-a gdzie będziemy dupczyć za free?
-jak to gdzie,na Kubie i w Tajlandii...


Znam OSOBIŚCIE kobiety, które mówiły mi o spełnianiu się jako żona muzułmanina. I to nie były prostaczki, tylko dziewczyny naprawdę po dobrych studiach. Chciały mieć silnego męża któremu są uległe, chcą rodzić dzieci i gotować w kuchni.

Co kto lubi - niemniej stać na to tylko te kobiety, które autentycznie mają bardzo mało kompleksów. Im bardziej zakompleksiona i prowincjonalna jest dziewczyna, tym większe pragnienie bycia "wolną" i modną, co oznacza podążanie w stadzie baranów, papugowanie wzorców.Zgadzam sie ,mi sie wydaje a wlasciwie czesto widze ze dziewczyna ktora za młodu sie wyszalała i wytłukła jest lepsza partnerka od tych świetojebliwych ...cicha woda brzegi rwie -przyslowie jakze prawdziwe!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-20 00:10
Cytat:
Znam OSOBIŚCIE kobiety, które mówiły mi o spełnianiu się jako żona muzułmanina
Pewnie chciałyby załapać jakiegoś szejka naftowego na własność, tyle że szejkowie jak inni muzułmanie nie kontentują się jedną żoną. Nie do pomyślenia jest też w świecie muzułmańskim takie traktowanie facetów przed sądami jak to ma miejsce w strefie mafijnej okupacji nad Wisłą.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-20 00:33
Wszystkie cztery mają wąskie usta i dyplomatycznie mówiąc, za mało ginu wypiłem by poczuć do tych Pań afekt. Robert, martwię się o Ciebie, naprawdę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-12-20 00:38
Mają naturalne usta !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 00:59
Cytuję toni:
Mają naturalne usta !


Robercie... nie mają....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-20 10:50
Więc uważasz że sobie celowo zwęziły usta ? :oAleż szpetna musi być jakaś sponsorka skoro Miszcz tak wybrzydza i wstawia fotki pasztetów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-20 12:54
Robert, jesteś całkowicie i nieodwołalnie pozbawiony poczucia humoru. Skąd w Tobie taka agresja? dlaczego obrażasz mnie (twierdząc że mam sponsorkę, czyli że jestem utrzymankiem?), bo nie podobają mi się te pasztety które wstawiłeś?

Tysiące razy proszę Cię o nie wstawianie filmów i zdjęć, łamiesz to nonstop. Obrażasz, oskarżasz, rzucasz się - i bliski jestem decyzji wyrzucenia Cię na stałe - nie z powodów osobistych, ale ludzie mnie ciągle pytają, dlaczego zezwalam na taki burdel u siebie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-12-20 13:19
I kto tu jest pozbawiony poczucia humoru...
Ponoć jeden filmik na arta można wklejać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-12-20 13:23
Przyganiał kocioł garnkowi... kto tu pasztety na okrągło wstawia ?
Przecież to nie tylko mój zarzut ale wielu innych czytelników. Rodzi się więc nieuchronne podejrzenie że udajesz swój gust stosownie do wyglądu sponsorki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-12-20 13:30
Cały czas liczę że uda się Ciebie reedukować, no chyba że insynuacje co poniektórych są prawdziwe.
Czyż ta księżniczka, trzecia od lewej, nie jest boska ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-12-20 14:01
Cytuję toni:
Cały czas liczę że uda się Ciebie reedukować, no chyba że insynuacje co poniektórych są prawdziwe.
Czyż ta księżniczka, trzecia od lewej, nie jest boska ?

:lol: Zgadza się, trzecia od lewej fajna Kicia :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-20 17:01
Otóż to Sylwio ! :-)
Sama słodycz, delikatność, subtelny powab, wszystko to co serce samca chciałoby widzieć w kobietach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-12-20 14:03
Jest fajna,ale zamieszczonego przez Ciebie motyla", ileś artykułów wstecz,nic nie przebiło do tej pory,ot moje skromne,estetyc zne zdanie:)Poszuka j czegoś ładnego na święta i uracz nas wszystkich spokojem ....:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-20 17:14
To była Jynx Maze, piękna latynoska, aktorka porno. Fotka pochodziła z planu filmowego realizowanego w luksusowej posiadłości.
"Motyl" to sama Jynx zgrabnie siedząca na odlotowej ławeczce ogrodowej w kształcie motyla.
Tak przy okazji to świetny pomysł na wzór przemysłowy dla producentów.

Cytat:
i uracz nas wszystkich spokojem ....:)
Hmmmmm....

To znaczy że mam milczeć ?
Niedługo na jakiś czas wyjeżdżam do swojej samotni tak że odpoczniecie ode mnie.

Coś ładnego na święta ?

To chyba życzenia dla Was moje najsłodsze.
Tak więc życzę Wam zdrowych, radosnych świąt, a na Nowy Rok życzę Wam byście choć o krok zbliżyły się do męskich marzeń o Was :-)
A na koniec słodka Jynx przy dorodnym drzewie, bez podtekstów.... ;-)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-21 08:44
Nie ma piękniejszej istoty,w naszym układzie słonecznym ...nad kobietę,czego przykładem jest kolejna fotka.
A marzenia czasem stają się rzeczywiste:D
Życzę Ci,Don Kichocie,mądrej i pięknej kobiety,pod tym "samotnym" ,niespokojnym igliwiem :-)
I jeszcze muzyczna stymulacja :)(odkopałam robiąc porządki w płytach)...pole niuchuj trochę..

www.youtube.com/watch?v=qyjHqXlVn1U
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # nuutka 2013-12-19 10:33
Jeśli jeszcze nie spotkaliście osoby,z którą chcielibyście się zestarzeć-Nie martwcie się,bez niej też się zestarzejecie tylko trochę wolniej :lol: ....chyba coś w tym jest :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-19 12:00
Nuutka ja naprawdę nie mam nic wspólnego z witkiem i jego kajdankami, pejczami, czarnymi świecami, itd, to nie moje klimaty :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-12-19 13:23
Ha ha naczytał się chyba Gre'ya chłopak :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 00:35
Cytuję toni:
Nuutka ja naprawdę nie mam nic wspólnego z witkiem i jego kajdankami, pejczami, czarnymi świecami, itd, to nie moje klimaty :-)


Czarne świece? :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 12:29
Cytuję nuutka:
Jeśli jeszcze nie spotkaliście osoby,z którą chcielibyście się zestarzeć-Nie martwcie się,bez niej też się zestarzejecie tylko trochę wolniej :lol: ....chyba coś w tym jest :-)


O, a Ty żyjesz? ale Witka coś nie ma... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-12-19 13:33
Co Wy z tym Witkiem wszyscy? :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 00:39
Cytuję nuutka:
Co Wy z tym Witkiem wszyscy? :o


Witek jest tu postacią kultową :) ja wyobrażam go sobie jako szczupłego, żylastego, z wąsami - zgadłem? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-12-20 08:18
Marek,nie podpuszczaj mnie :lol: Przecież wiesz,że człowieka na oczy nie widziałam !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-12-19 10:33
P.s kiedyś gdzieś czytałem ze największym błędem jaki można popełnić w stosunku do małego chłpca to powiedzieć mu ze ma być cały czas grzeczny ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 12:30
Cytuję Anderson:
P.s kiedyś gdzieś czytałem ze największym błędem jaki można popełnić w stosunku do małego chłpca to powiedzieć mu ze ma być cały czas grzeczny ;)


Są znacznie gorsze błędy, ale to faktycznie jest błąd - dziecko rozpiera energia, a każe mu się ją stłumić - tłumi za małolata, stłumi w dorosłości - cierpiąc okrutnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # e 2013-12-19 12:17
Zgodnie z tematem...

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 12:34
Szkoda że nikt nie nakręcił jeszcze filmu, gdzie pokazuje się PSYCHICZNE ofiary kobiet. To znacznie trudniejsze niż pokazanie siniaka, bo jak pokazać psychiczną ranę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-12-19 12:59
Obejrzyj dokładnie:ofiar y własnych matek w Afryce,a matki ofiarami"szerok o pojętej tradycji"(bo córka za mąż nie wyjdzie i zostanie odrzucona społecznie-prze z mężczyzn)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-12-19 14:22
Cytuję e:
Obejrzyj dokładnie:ofiary własnych matek w Afryce,a matki ofiarami"szeroko pojętej tradycji"(bo córka za mąż nie wyjdzie i zostanie odrzucona społecznie-przez mężczyzn)


Czyli u nas jeszcze gorzej ,tam odrzucenie znaczy pewna smierc u nas najpierw znęcanie psychiczne typu; Kryska z miesnego ma juz drugie i o jaka szczęśliwa ,znalazła byś sobie kogoś ,później jest powolna psychiczna smierc kobiety która ''może''ma jakieś pasje,zainteres owanie ale to jest stłumione przez chore ambicje ''kochającej'' rodziny :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-12-19 15:02
Jesteś na dobrej drodze mr.Anderson,ale gdybyś tak zechciał poszukać głębiej odpowiedzi,sięg nąć do historii...Kto stoi na szczycie każdego kretyńskiego zapisu,rytuału i dlaczego,po co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-12-19 15:54
Cytuję e:
Jesteś na dobrej drodze mr.Anderson,ale gdybyś tak zechciał poszukać głębiej odpowiedzi,sięgnąć do historii...Kto stoi na szczycie każdego kretyńskiego zapisu,rytuału i dlaczego,po co?


Kto? w tym przypadku teściowa,ciocia a później mamusia no i na samym końcu koleżanki :) to współcześnie.Na szczycie stoi tradycja a tradycja ma i męski gen i także damski...jeśli chodzi o jej narodziny.Nie wiem może idąc Twoim tropem(biorąc pod uwage religie i jej rytuały bo o to chodzi w tym filmie) chcesz zrzucić winę na facetów w takim razie pozwól że Ci odpowiedz także religijnie kto pierwszy zgrzeszył ? Mężczyzna czy kobieta ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Marek 2013-12-19 15:11
Cytuję e:
Obejrzyj dokładnie:ofiary własnych matek w Afryce,a matki ofiarami"szeroko pojętej tradycji"(bo córka za mąż nie wyjdzie i zostanie odrzucona społecznie-przez mężczyzn)


Wybacz, 44 minuty na coś takiego wzbudza we mnie silną panikę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-19 18:56
Bo ci ludzie cierpią w milczeniu, często odrzuceni, pozbawieni środków do życia. Jak pani krzyknie - uderzył mnie cham! O totoototot lincz na damskim bokserze. Jak jej koleżanka kanalia wykorzystuje chory system prawny, aby żerować na partnerze to wszystko jest GIT. Nie sądzę, aby przyszedł czas żebyśmy powiedzieli dość. Tu trzeba by zmienić mentalność naszych synów od maleńkości i to kompleksowo, bo jak jednostki wpoją zasady dzieciom, to te po wyjściu w świat zostaną natychmiast przez motłoch odrzucone. To jest tragiczne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-19 22:08
Cytuję Rysiek:
Bo ci ludzie cierpią w milczeniu, często odrzuceni, pozbawieni środków do życia. Jak pani krzyknie - uderzył mnie cham! O totoototot lincz na damskim bokserze. Jak jej koleżanka kanalia wykorzystuje chory system prawny, aby żerować na partnerze to wszystko jest GIT. Nie sądzę, aby przyszedł czas żebyśmy powiedzieli dość. Tu trzeba by zmienić mentalność naszych synów od maleńkości i to kompleksowo, bo jak jednostki wpoją zasady dzieciom, to te po wyjściu w świat zostaną natychmiast przez motłoch odrzucone. To jest tragiczne...


Dlatego mądrzy ludzie zamiast płodzić dzieciaki i żyć z motłochem, robią kasę i mieszkają tam, gdzie mogą czuć się dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-19 19:14
Tak się bawi, tak się bawi P A L E S T R A ;-) Profilu w oryginale już nie ma bo kancelaria do zwinięcia ;-)

http://tnij.org/izabelach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 22:27
Cytuję Rysiek:
Tak się bawi, tak się bawi P A L E S T R A ;-) Profilu w oryginale już nie ma bo kancelaria do zwinięcia ;-)

http://tnij.org/izabelach


Nawet ładna :) zobacz jak piszą ze Izabela C, a powinno być ch a nie c. Dlatego tak ujadali na PIS, co by o nich nie mówić, tylko ślepy nie widzi że uderzyli w te środowiska. Oczywiście nie ze szlachetnych pobudek, ale fakt jest faktem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VanThor 2013-12-19 20:46
Kobiety świadomie i idealnie kryją się za maskami? To dość powierzchowny osąd. One też są pod silnym wpływem hormonów na początku - ot, biologia. Obie strony są wręcz naćpane hormonami (dopamina, silnie uzależniająca i ta sama, która wydziela się przy zażywaniu kokainy czy morfiny) to i zależy nieludzko, by utrzymać ten stan. A jego utrzymanie zależy od utrzymania więzi - najlepszym sposobem dla ludzi pełnych kompleksów jest udawanie kogoś lepszego. To w znacznej mierze nie jest działaniem świadomym i z premedytacją. I to kobietom tak dobrze wychodzi nie dlatego, że postanowiły tak robić - tylko dlatego, że emocje mają nad nimi większą władzę, więc wychodzi naturalniej. W chwili naćpania ludzie po prostu myślą inaczej, więc nic w tym dziwnego, że kobiety wtedy rozumieją i akceptują wiele rzeczy.

Na pewnym etapie rozwoju prawdziwy facet powinien być w stanie rozpoznać stan naćpania hormonami i jakoś rozsądnie nim zarządzać. Sposobów jest kilka. Serotonina jest wrogiem dopaminy (ale nie polecam ćpania środków antydepresyjnyc h).
Endorfiny (wydzielane po dłuższym wyczerpującym treningu np. intensywnym co najmniej półgodzinnym biegu) stabilizują poziom hormonów.
Najlepszy moim zdaniem sposób, ale wymaga pracy nad sobą - medytacja. Jeśli się do tego przyłożymy - możemy sobie "wyłączać" i "włączać" świadomie jak przełącznikiem ten stan naćpania. Wiadomo, jest przyjemnie być tak naćpanym, ale wszystko ma swoje konsekwencje, szczególnie w nadmiarze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-19 22:29
Niestety, jesteśmy istotami hormonalnymi. Marionetkami sił, z których część na pewno już jako ludzkość zidentyfikowali śmy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tomasz01 2013-12-19 21:02
"skocz z chłopakami na wódkę i weź udział w ulicznej, brutalnej bójce."

no i po co nawolujesz do bojek, komu to potrzebne? sam kiedys pisales, ze lepiej sie nie bic, tylko rozwiazywac konflikty werbalnie. poza tym pisales, ze budowanie muskulatury, dodajmy tez do tego bojki - sa dla prostakow, natomiast ludzie bardziej inteligentni laduja swoj testosteron pieniedzmi i wladza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # VanThor 2013-12-19 21:13
Ehhh, samo budowanie muskulatury, by poczuć się lepiej (ego) i być szanowanym to prostactwo i niczego nie rozwiązuje, kompleksy zostają. Pieniądze i władza to również dla większości ludzi dokarmianie ego i przykrywanie kompleksów.
Ale rozwój zrównoważony jest dla każdego -> inteligencja + wiedza/doświadc zenie + silna psychika/świado mość + sprawne ciało = człowiek spełniony, szczęśliwy i bez kompleksów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # high emotions 2013-12-20 18:07
Bredzisz... Brak dyscypliny nazywasz prostactwem, usiłując zracjonalizować notoryczny brak chęci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 21:37
Cytuję high emotions:
Bredzisz... Brak dyscypliny nazywasz prostactwem, usiłując zracjonalizować notoryczny brak chęci.


A niby dlaczego bredzi? napisał że prostactwem jest podnoszenie swej samooceny mięśniami, bo to po prostu nic nie daje - gdyby mieśnie dawały szczęście, pakerzy byliby szczęśliwi, a ci mi znani z całą pewnością szczęśliwi nie są.

Mięśnie i trening to super sprawa, ale dla przyjemności i zdrowia - jeśli są robione dla bycia karkiem, wzbudzania strachu - to są właśnie prostactwem i niczym więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-19 22:29
Cytuję tomasz01:
"skocz z chłopakami na wódkę i weź udział w ulicznej, brutalnej bójce."

no i po co nawolujesz do bojek, komu to potrzebne? sam kiedys pisales, ze lepiej sie nie bic, tylko rozwiazywac konflikty werbalnie. poza tym pisales, ze budowanie muskulatury, dodajmy tez do tego bojki - sa dla prostakow, natomiast ludzie bardziej inteligentni laduja swoj testosteron pieniedzmi i wladza...


To była metafora, ale niektórym by się przydało - by się trochę przełamać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # tomasz01 2013-12-19 22:34
Metafora czego? Dalej nie sadze, ze trzeba chlac wodke z chlopakami i dawac komus po mordzie, zeby poczuc sie bardziej meskim...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # aaa 2013-12-19 22:58
Mnie natomiast dziwi to ciągłe promowanie wódki i alkocholu przez Marka - piszesz Marek o świadomości i jasności umysłu a z rugiej strony o piciu najgorszego zamulacza jakim jest alko. Z drugiej strony krytykowałeś kiedyś psychodeliki jako po prostu trucizny któe zaćmiewają mózg powodując pseudo-duchowe doświadczenia. To akurat może i racja. Ale alko 10 razy gorsze od tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2013-12-20 00:58
Cytuję aaa:
Mnie natomiast dziwi to ciągłe promowanie wódki i alkocholu przez Marka - piszesz Marek o świadomości i jasności umysłu a z rugiej strony o piciu najgorszego zamulacza jakim jest alko. Z drugiej strony krytykowałeś kiedyś psychodeliki jako po prostu trucizny któe zaćmiewają mózg powodując pseudo-duchowe doświadczenia. To akurat może i racja. Ale alko 10 razy gorsze od tego.


No i co z tego że tak pisałem? nie wypieram się tych słów, ale pisałem je z pozycji teoretycznej. Jestem tylko człowiekiem; mam problemy z dietą, lubię wypić na humor, poruchać - po prostu żyję. Jeśli szukasz świętego, musisz szukać gdzie indziej. Ale zajrzyj do mnie za dziesięć lat, może dostąpię przebudzenia, aczkolwiek wątpię he he (śmiech ironiczny).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-20 00:55
Cytuję tomasz01:
Metafora czego? Dalej nie sadze, ze trzeba chlac wodke z chlopakami i dawac komus po mordzie, zeby poczuc sie bardziej meskim...


Wszystko zależy od rodzaju stłumienia, które ma facet. Jeśli mamy do czynienia z kimś kto był kiedyś ofiarą przemocy, jedna kontrolowana bójka działa lepiej niż lata terapii - działa terapeutycznie. Wiedząc o tym, zalecam boks. Bardzo brutalny sport, niemniej w kaskach i bez zjawiska upokorzenia, na ogólnych zasadach.

Wódka... i co się stanie strasznego, jeśli w miłym, WSPIERAJĄCYM gronie dojdzie do upicia się, bójki z dresiarzem? to może zrobić więcej dobrego, niż trwające latami terapie. Tacy są właśnie faceci - terapia tylko umysłowa może pomóc kobiecie, wzorcowo biernej stronie, ale nie aktywnemu facetowi.

I kiedy wprowadzę swoją terapię, na pewno będę takie akcje organizował. Robię w tym kierunku pewne ruchy, gadam z chłopakami od tych spraw, i to da się zorganizować. Zamiast lat pieprzenia głupot, w miłym gronie pijemy, idziemy na dziwki a później mój uczeń idzie na solo z dresem - by nabrał poczucia mocy. Wtedy dopiero możemy pracować. Facet potwierdził swoją męskość, wykazał się w walce, terapia idzie jak burza.

To co piszę może wydawać się dziwne, chore - ale z dupy tego nie wziąłem. A skąd? ano z doświadczeń psychiatrów którzy pracują z ofiarami przemocy, np. po więzieniu. I w takim przypadku terapia nie da skutków - żadnych. Trzeba zwrócić poczucie męskości, mocy - i ten proces, bolesny, jeszcze dokładnie opracuję. Trauma której nie wywalisz latami z umysłu, zniknie w trakcie jednej bójki. Złamany nos, rozbite, czasem połamane palce? nastawi się, zrośnie. Ważne że psychika zostanie uleczona na tyle, by móc dalej pracować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # aaa 2013-12-20 12:06
Przyznaje że sam nigdy się nie biłem. Czasem śni mi się e chce kogos uderzyć ale moja pięść uderza lekko jak piórko i nic nie robi. Może i przydało by się jakieś starcie.

Z drugiej strony to jak to opisujesz brzmi absurdalnie, bo jak można na żądanie zaaranżowac bójkę? Przecież nie będziesz wynajmywał aktorów, rozumiem że ma być realnie. Przejdziesz się z szalikiem przeciwnej drużyny po jakimś osiedlu A co jeśli dres będzie miał nóż?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-20 12:57
Jeśli nie byłeś nigdy ofiarą, nigdy tego nie zrozumiesz. Ja byłem, wiem co to jest czuć się z tym bardzo, bardzo źle, wiem jakie efekty dały przeróżne terapie, i wiem co się stało jak połamałem kilka nosów. Mam kilka potwierdzeń że ta metoda działa, moi klienci zapisywali się na boks - więc nie są to tylko moje przypuszczenia.

Da się to wszystko zorganizować, ale z wiadomych względów nie będę tego opisywał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # aaa 2013-12-20 13:34
Ofiarą byłem, ale w sensie psychicznym. Nikt mnie ni ebił, ale wszelkie docinki, wyśmiewanie itd. A ja nigdy nie zdobyłem się żeby komuś przypierdolić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek! 2013-12-20 16:39
Nic nie straciłeś. Zawsze PO miałem wyrzuty sumienia :-( Jak masz poczucie, że jesteś gorszy to być może pierwszy wpierdol podnosi Ci samoocenę ale dalej już tak nie jest. Przynajmniej w moim wypadku :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-20 21:31
Cytuję Rysiek!:
Nic nie straciłeś. Zawsze PO miałem wyrzuty sumienia :-( Jak masz poczucie, że jesteś gorszy to być może pierwszy wpierdol podnosi Ci samoocenę ale dalej już tak nie jest. Przynajmniej w moim wypadku :-(


To jest ohydne, obrzydliwe, przynajmniej dla mnie, dlatego właśnie ćwiczę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 21:29
Cytuję aaa:
Ofiarą byłem, ale w sensie psychicznym. Nikt mnie ni ebił, ale wszelkie docinki, wyśmiewanie itd. A ja nigdy nie zdobyłem się żeby komuś przypierdolić.


O właśnie, o to chodzi - nie zdobyłeś się, ale chciałeś. I to jest właśnie stłumienie, które owocuje później różnymi frustracjami. To temat rzeka. Dlatego także Ci polecam boks, gdzie na ringu jak dostaniesz (w kasku i ochraniaczu) to będziesz wytrenowany by oddać - i gdy tak się kilka razy pobijesz, można zacząć terapię. U wielu facetów jest ona blokowana właśnie przez takie stłumienia - facet czuje się niepełnowartośc iowy. Po co więc zmieniać coś, co nie wiadomo jak zmienić, jak można to łatwo załatwić boksem?

Bezpiecznie, miło, bez otoczki ulicy, ze świadomością że to tylko trening ale też na pełnej adrenalinie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-20 18:10
Słusznie. W/mnie oznaką męskości w najczystszej formie jest pozostanie ojcem. Tzn. Troska i opieka nad dzieckiem a nie tchórzliwe uciekanie do kolegów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 21:32
Cytuję high emotions:
Słusznie. W/mnie oznaką męskości w najczystszej formie jest pozostanie ojcem. Tzn. Troska i opieka nad dzieckiem a nie tchórzliwe uciekanie do kolegów.


Ok, to Twoje zdanie, a moim prawdziwa męskość oznacza zdobywanie wiedzy o sobie, swoich możliwościach, odpowiedź na zagadkę kim jesteśmy - bo do tego trzeba naprawdę odwagi, a by zrobić dziecko tylko dziewczyny i paru piwek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-21 09:46
Doprawdy? Odnoszę wrażenie, że jesteś taaaaki odważny przed monitorem. Ale przez życie bez butelki ani rusz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-20 03:04
Mam pytanie. Jeśli chciałbym bardziej profesjonalnie nagrywać audio - to jaki mikrofon kupić, studyjny? i czy musiałbym kupować kartę dźwiękową?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie obowiązkowe 2013-12-20 09:38
wysłuchałem obydwie "audycje" - co do jakości dzwieku nie mam nic do zarzucenia, jedynie wydaje mi sie ze nagrania są za ciche- nawet po pogłośnieniu na maxa trzeba sie wsłuchiwać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 12:51
Cytuję imie obowiązkowe:
wysłuchałem obydwie "audycje" - co do jakości dzwieku nie mam nic do zarzucenia, jedynie wydaje mi sie ze nagrania są za ciche- nawet po pogłośnieniu na maxa trzeba sie wsłuchiwać


Raz że jest cicho (mówie wprost do mikrofonu) to jakość naprawdę jest fatalna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 12:58
A tak przy okazji, ktoś z was stosował może sugestologię?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2013-12-20 16:59
http://www.youtube.com/watch?v=Iwuw4APy99g

Chyba coś dla nas.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-20 21:34
Cytuję kontras:
http://www.youtube.com/watch?v=Iwuw4APy99g

Chyba coś dla nas.


Chciałbym mieć takie wąsy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kontras 2013-12-20 22:46
Cytuję Marek:
Cytuję kontras:
http://www.youtube.com/watch?v=Iwuw4APy99g

Chyba coś dla nas.


Chciałbym mieć takie wąsy...

A ja chciałbym być zawsze taki ..punktualny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-12-20 18:33
Oglądałem ostatnio na TVP1 bardzo ciekawy dokument w temacie artykułu i całego samczegoruna.

"My thai bride"

Ogólnie chodzi o faceta z WB, który postanawia pomagać Tajce z dzieckiem. Początkowo wysyła jej tylko pieniądze, lecz z biegiem czasu oszalały z miłości postanawia przeprowadzić się do Tajlandii by wziąć z nią ślub i żyć razem aż do grobowej deski. Czy mu się udało? Czy związek przetrwał? Niektórzy już zapewne wiedzą, a reszta musi się jeszcze sporo nauczyć ;)

Oglądał ktoś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-20 19:30
...widziałam,na iwność tego człowieka jest porażająca....F acet,który zna realia kraju,płaci dziwkom,bawi się,a potem oddaje wszystko rdzennej mieszkance,mówi ącej otwarcie,że "nie ugasi pragnienia i głodu miłością",jest po prostu głupi.Tylko głupcy płacą koszty,ale o tym już było...:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-21 09:51
Nie raz wspominałem, że Twoja wiedza o facetach jest niczym wiedza Maliniaka z 40 latka o ciałach niebieskich. Zresztą, te niekończące się kolejki facetów do Ciebie tylko to potwierdzają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # ester 2013-12-21 10:15
Prl-owskie kolejki znam z opowiadań,a faceci są jacy są.Gdybyś pokwapił się poczytać wcześniejsze artykuły Marka i komentarze ,wiedziałbyś o czym ze Zbożowym piszemy.
Nie zaczepiaj mnie "emocjonalny",j estem w noworocznym nastroju,ale podpowiem:jak chcesz mnie rozjuszyć to za dwa tygodnie:D
Pozdrawiam cieplutko i życzę dużo prezentów.A przede wszystkim pokojowego usposobienia.
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-21 12:34
Znalazłam coś dla Ciebie,emocjona lny !Są niesamowici,naw et gestykulują tak samo:)

vube.com/derekcate/ry2lh6tA3T?t=s
świątecznie raz jeszcze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-21 15:21
To Twoje świąteczne życzenie abym Cię zaczepiał? Błądzisz w samozachwycie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-20 21:35
Nie znam tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Zbożowy 2013-12-20 23:00
Cytuję Marek:
Nie znam tego.


To powinien być sztandarowy film instruktażowy.
Tyle, że jak napisała ester- głównie chodzi o głupotę tego faceta, a większość ludzi zapewne obwiniłaby Tajkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaa 2013-12-21 20:45
Marek zainstaluj sobie na ecoego recatchpa
tego juz boty ni ezłamią, musial bys miec kogos recznie wpisujacego catchpe a takich mozna sbanować (także zakres jeśli zmienia ip)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-22 14:12
Cytuję aaa:
Marek zainstaluj sobie na ecoego recatchpa
tego juz boty ni ezłamią, musial bys miec kogos recznie wpisujacego catchpe a takich mozna sbanować (także zakres jeśli zmienia ip)Nie umiem tego zrobić, ale powoli tracę cierpliwość - na noc wyłączam ecoego, całe dnie tylko kasuję. Potrzeba mi na skype kogoś na 15 minut, kto wytłumaczy mi co robić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-05 02:08
Airmail Pharmacy Uk Il Cialis One Day canadian pharmacy cialis 20mg Can I Buy Levitra At Walgreens Order Viagra In Canada Best Prices
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd