Najnowsze felietony

poniedziałek, 02 grudzień 2013 19:37

Sprawa Piotra Zelta

Napisał 
Obserwując zachowanie Pań, żywiołowo reagujących na medialne doniesienia o Piotrze Zelcie, można poczuć obrzydzenie. Ale można też zyskać bardzo cenną wiedzę o kobietach, ich psychice, motywacjach. To nie opalenizna, mięśnie czy viagra czynią Cię prawdziwym facetem, a szczegółowa, bardzo głęboka wiedza o kobiecie; zdaniem jednych szczęściem ludzkości, dla innych nieludzkim, odwiecznym wrogiem.

Rozkosz to nienawiść

Kobiety kochają miłośników Pań, nie wiedząc że nienawidzą oni kobiet. W tym świecie nic nie jest takie, jakie się wydaje; wszystko jest na opak.

Jeśli kobieta jest źródłem Twej rozkoszy, zawsze gdzieś głęboko w sobie będziesz ją nienawidził. Jeśli kobieta uśmiechem i łonem daje Ci spełnienie, odbierając je może dać Ci ból. Gdy uzależnisz się od kobiecych, tak rozkosznych darów, musisz się bać, a strach to zawsze nienawiść że ktoś miota Tobą, trzyma zawieszonego na sznurkach jak marionetkę; co dziś mnie spotka? uśmiech, frywolna sukienka którą łatwo można zadrzeć do góry? a może płacz, gorzkie wyrzuty i tygodniowe milczenie? co dziś kobieta mi da? rozkosz czy rozpacz? rozkoszy pożądasz, bólu się obawiasz, kobieta ma więc nad Tobą moc. To nie jest równość, jeśli boisz się kobiety - to nie jest miłość i być nie może. Dla kobiety taka sytuacja jest piękna, cudowna... nazywa więc ją miłością, i komplementuje model faceta, który daje się łatwo sterować. A gdzie tylko się da, wyśmiewa i pogardza mężczyzną wolnym emocjonalnie, męskim i nieokiełznanym. Tych dobrych, kochanych Ryśków (z Klanu) chce na męża by mieć władzę w związku, a tryskającego testosteronem samca nienawidzi za jego brak pokory i bezczelność, ale jednocześnie silnie pożąda. Rysiek utrzymuje dziecko jako tata, a płodzi je silny, męski samiec. Ci płaczący na forach za brakiem seksu w małżeństwie faceci, to mentalni Ryśkowie z Klanu. Żaden prawdziwy zwierzak by na to nie pozwolił - a w wypadku oporu, poszukał kochanki albo skorzystał z usług prostytutki. A ponieważ jego żona o tym doskonale wie... ma dla niego seks.

Brak seksu, rytualne poniżenie

Brak seksu (jako objaw podświadomej pogardy dla słabości) jest tylko dla tych, którzy nie mają w sobie wystarczającej bezwzględności w walce o swoje interesy. Słabi zawsze byli, są i będą brutalnie wykorzystywani. Stąd taka niechęć do tych mężczyzn, którzy są brutalni i egoistyczni, nawet narcystyczni; jednocześnie obok pogardy i nienawiści, pojawia się w kobiecie... żądza i seksualność. "Miś, nie wiem jak to się stało, wypiliśmy drinka i tak mi zaszumiało w głowie... to Twoja wina że Cię zdradziłam!". Matka, babcia i ciocia powie Ci - kochaj kobiety, bądź dla nich kochany, miły i serdeczny. Ci którzy nie dają rady zaliczyć tabuna kobiet, wyśmieją te rady... wyśmiewają je nawet same kobiety w rozmowach z facetami, których szanują. Ciepłych mężusiów w kapcioszkach i z brzuszkami nie szanują. Taka natura ludzka, możesz się więc na to obrazić, albo to zrozumieć i zaakceptować. Dużymi literami: SEKS JEST WYRAZEM PODZIWU DLA MĘSKOŚCI PARTNERA. Jeśli brak seksu (wyłączając choroby i urazy) to podświadoma bądź jak najbardziej świadoma pogarda. I w du.. wsadź sobie te bujdy o jej stresie i migrenach. Kobieta ma taką seksualność, że w trakcie wojny i zagrożenia życia potrafi kopulować; stres jest motywatorem seksu a nie depresantem. Jeśli masz z kobietą dzieci, to nie jest ona Twoją psiapsiółeczką, a samicą którą musisz utrzymać z potomstwem. Nie ma litości! i dobrze, dlatego ludzkość przetrwała. Dla matki najważniejsze jest dziecko, a facet ma dopomóc w wychowaniu oseska. To Twoja rola, więc zanim wejdziesz w swoją kobietę, dobrze się zastanów.

Z żaby w menela?

Kobiety kochają czytać romanse, gdzie wysoki i bogaty szlachcic, naukowiec, dentysta... szaleje na myśl o kobiecie i jej słodkiej ambrozji. Czyż to nie piękne dla kobiety? ma władzę absolutną nad bogaczem. A kto chce czytać o władzy nad brzydkim biedakiem? jest jakiś romans o biedaku który kocha do szaleństwa? a może opowiadanie, gdzie pocałowana przez dziewczynę żaba, przemienia się w bezrobotnego w klapkach z tesco? nie ma, oczywiście że nie ma. Władza jest piękna, gdy władamy kimś kto ma coś, co my chcemy mieć. Pieniądze, pozycję społeczną, znajomości... a co ma biedak? Władza odmładza, rewitalizuje i upiększa... spójrzcie na mnie; władam tysiącami biednych czytelników, i co z tego mam? nadwaga, powoli łysieję, penis to już tylko cień tego dawnego łajdaka... kobiety kochają władzę tak samo jak mężczyźni. Jednak kobieta osiąga ją pięknem ciała i subtelną obietnicą rozkosznej kopulacji, a mężczyzna (często już opętany przez rozkosz którą daje kobieta) kłamstwem, zabójstwem i sprostytuowaniem swego sumienia.

Oszukany motłoch

Najpierw media dają wzory idealne, których nijak nie można osiągnąć. Nie można być jednocześnie pięknym, wysokim, umięśnionym, mądrym, bogatym i mieć władzę. Nawet ja nie mam tych wszystkich cech... to rodzi frustrację. Ludzie wierzą, że fajnie byłoby być ideałem, ponieważ widzą że tępy motłoch kocha idoli. Ludzie też chcą być kochani, więc jak papugi naśladują idoli, co często jest przekomiczne. Im dalej jesteś od idealnego wzoru idola, tym większe cierpienie, frustracja. Biedacy by ją zagłuszyć żrą, ćpają, piją, palą i kopulują z byle kim, a ludzie ambitni? działają w ten sam sposób, ale z racji posiadanych środków z większym rozmachem - sięgają po władzę by mieć pieniądze, podziw ludzi i poczucie że coś osiągnęli. Polityk który nas gnoi, bogacz gromadzący martwe przedmioty, gangster rajcujący się fałszywymi komplementami podobnych mu prostaków, biedak operujący twarz, by przypominać swego idola - to wszystko taka sama ciemna tłuszcza, oszukana i zniszczona przez cwaniaków. Bo gdyby zaakceptowali siebie takimi jakimi są, odpadłaby od nich ta cała presja, by biec w kierunku wskazanym przez kogoś. By osiągać znaczenie, etykietki i gromadzić przedmioty, które zostawią po śmierci tłukącej się o to między sobą kochanej rodzinie. Ale na takim człowieku nikt nie zarobi... najlepiej zarabia się na ludzkich pragnieniach, cierpieniu, strachu i chorobie. Można dać wtedy człowiekowi gadżety, lekarstwa, suplementy, religię wraz z nadzieją na życie wieczne, amen. Zauważ - wszystko co Ci dają, nie daje Ci nic trwałego, ciągle musisz na nowo to kupować. Wiarę wzmacniać w kościele, leki systematycznie kupować, Iphone co roku się starzeje i staje niemodny... mięśnie wiotczeją, penis także... nie ma mądrości w facecie, jeśli nie uczy się chociażby podstaw medycyny i naturalnego leczenia, dietetyki.

Pryszczaty twórca Twych pragnień

Są tylko dwa sposoby na życie. Pierwszy to słuchanie świata; gonienie za modami, idolami, ogólnie życie nie po swojemu, a jak ktoś kochany przez motłoch mi powie. To utrata godności, zaprzeczenie człowieczeństwa i wolnej woli. Drugi sposób to wsłuchanie się w siebie - idol jest gruby, ja chudy. Czego naprawdę pragnę? jaki chcę być? to życie według wewnętrznego kompasu, a nie cudzych mód. Ludzie podążający za modą to ciemna, otępiała tłuszcza. Ktoś Ci mówi jak masz się ubrać, jak żyć, z kim modne jest sypianie... ten ktoś to przeważnie agencja reklamowa jakiegoś koncernu. Mózg pomysłu to pryszczaty koleś z łupieżem, który zleca wynajęcie ładnych modeli do klipu. Zamawia się fajną muzykę, płaci jakiejś aktorskiej prostytutce, łączy z atrakcyjnych kafelków wzór którego masz pragnąć. W ten sposób się oszukuje ludzi. Spójrz w reklamę, spójrz jacy są szczęśliwi, jacy radośni, sławni i mądrzy! muzyka tylko podkręca emocje. Ty też chcesz taki być, bo czujesz się jak śmieć... chcą wzbudzić w Tobie cierpienie i frustrację, że nie masz jakiegoś chłamu.

Masz żyć po to, by zaspokajać urojone, iluzoryczne pragnienia i kasę prezesów wielkich firm. Oni płacą politykom, by ustalali dla nich korzystne prawa podatkowe, dziennikarzom i zawodowym mówcom (pokroju Pana Korwina Mikke), by przekonywali karpie do głosowania za przyśpieszeniem świąt. Zamiast zająć się tym co kochasz, co Cię spełnia i daje radość, Ty gonisz za gów... Tak, Twoje życie to rzygowiny i nic więcej. Wypełnia je cierpienie, nierealne pragnienia, stworzone przez innych wyobrażenia, sztuczne nawyki i wzorce reakcji. Albo jesteś sobą, albo wytworem marketingowców i otoczenia. I gdy chcesz przestać cierpieć, przekonują Cię że musisz sobie coś do tego śmietnika dołożyć. Może nowy zegarek, samochód, laptop? etykietka profesora, łatka filantropa? kluczem do spełnienia w życiu jest wyrzucenie tego calego śmietnika, a nie dokładanie kolejnych odpadków. Wyrzuć wszystko, by ujrzeć kim naprawdę jesteś. Teraz tego nie wiesz, bo spoglądając w siebie widzisz tylko cudze pragnienia (rodziców, księdza, otoczenia) i cudze wzorce. Odnajdź siebie i podążaj tylko za tym. Albo Ty, albo cudze zachcianki, innego wyjścia nie ma. Oczywiście, będą Cię straszyli; nikt łatwo nie odda wielkich pieniędzy i władzy. Będa straszyli diabłami (jeśli przestaniesz płacić kapłanom), recesją, upadkiem gospodarki (jeśli podwyższy się pensje pracownikom), terroryzmem (jeśli przestaniesz płacić na służby, które chcą Ci zajrzeć do gaci i pod łóżko, by wiedzieć o Tobie wszystko).

Dekapitacja głupola

To są bardzo proste sprawy. Jeśli bierzesz babę numer jeden (gonienie za modami, kosztem rezygnacji z siebie) to możesz liczyć jedynie na wahania emocji, z czasem coraz negatywniejszych. Jeśli uważasz że szczęście to silne emocje, to nie masz w ogóle pojęcia o czym mówisz. Nigdy nie poznałeś siły prawdziwego spełnienia, ciszy i ukojenia. To są tak cudowne doznania, że porównywanie do tego kłótni z babą o pensję powinno być karane ścięciem durnego łba. I jeśli babsztyl numer jeden wpadł Ci w oko, wyłup je! spokojnie, odłóż łyżkę. Po prostu miej świadomość, że jesteś na hormonalnym haju, jesteś naćpany. Natura Cię nawilża po to, by Cię solidnie przelecieć. Masz zapładniać, płodzić dzieciaki, masz czynić sobie ziemię poddaną - spójrz więc na nią. Wojny, rzezie, konflikty... to wszystko robiły te słodkie ex bobaski. Dzieci są wspaniałe, ale tylko wtedy gdy jest to Twoja decyzja, a nie nienawistna presja rodziny, otoczenia "bo tak trzeba". Jeśli nie czujesz tego, nie rób dzieciaków.

Są miliardy takich, którzy chętnie ich narobią. Zarabiaj pieniądze, spełniaj się, a tyłek na starość podetrą Ci dzieci tych, którzy teraz wyzywają Cię od egoistów, bo nie chcesz robić tego co wszyscy. Armia klonów, małp z brzytwami... alkohol nigdy się nie skończy, gdyż ludzie topią w nim swoje frustracje. Nie widzisz pewnych korelacji? chciał być szczęśliwy, mówią mu by zrobił sobie dzieci, założył rodzinę... później się okazuje, że to wcale nie dało szczęścia. Pije więc i dowala wszystkim tym, którzy mają odwagę powiedzieć "nie" tym, którzy wywierają na nich presję. "Nie" to podstawowe słowo człowieka. Nie chcę Twych mądrości, nie chcę Twych rad, nie chcę Twojego pier... bo mam swój rozum i chętnie z niego korzystam.

Naucz się zasad życia

Wiedza o kobietach żyjących "jak inni", to coś dzięki czemu masz szansę uniknąć więzienia, sznura na poddaszu, komornika i nędzy, a kto wie, może i zaznać troszkę radości? Jesli nie znasz zasad życia, przeważnie zostaniesz brutalnie wykorzystany. Ochronić Cię może od tego tylko niezwykłe szczęście, ale te jest rzadsze niż szóstka w totka; nie liczyłbym więc na nie.

"Argumenty"

Główne "argumenty" Pań, to że 45 letni aktor jest "starym dziadem", ma "rogi" i że wróciła do niego krzywda którą wyrządził rodzinie, więc sprawiedliwość istnieje, a zło zawsze wraca do czyniącego je; są też Panie, nazywające go "męską ku.. i dzi..". Dominuje wielka radość, ekscytacja, niezmiennie powtarzane są słowa o tym że stał się "pośmiewiskiem" i wszyscy się z niego śmieją. Eskimosi, indianie i nawet czukczowie nic innego nie robią, tylko śmieją się z Piotra Zelta. Po co łowić ryby, gonić renifera i uciekać przed niedźwiedziem polarnym? jest coś ważniejszego: Piotr Zelt, Monika Ordowska i Rafał Sieradzki. Język kobiet jest zupełnie odmienny od tego, co naprawdę czują. Poznajmy więc to, co tkwi pod słowami Pań.

1. Stary, obleśny dziad.

Kobiety ogólnie nie lubią starszych, mądrych facetów, którzy sami decydują o swoim życiu a decyzje podejmują rozsądnie. Lubią młodych, albo starych ale o psychice młodego chłopaka. Dlaczego? ponieważ młody człowiek jest najczęściej głupi i naiwny. Jeśli przy dziewczynie ma erekcję, jeśli czuje hormonalny haj - a dziewczyna daje mu do zrozumienia że seks tylko po ślubie; to chłopak przeważnie zaczeka. Jest to decyzja bardzo ryzykowna - podejmowanie zobowiązań na całe życie, tylko i wyłącznie na podstawie podniecenia seksualnego jest wybitną nieostrożnością. A później się okazuje, że wyobrażenia różniły się od rzeczywistości. Ale na wycofanie się jest już za późno. Młodzi ludzie idą na wojnę dlatego, że można ich przekonać w tani sposób. Wystarczy zatrudnić literatów, poetów, dziennikarzy, niech piszą peany na część chwały, bitew zwycięskich... łzy w oczach, w sercu pragnienie walki, a pierwszy dzień prawdziwej wojny niszczy, druzgocze te wszystkie romantyczne wyobrażenia. Strach... nieludzki, zwierzęcy, przenikający każdą myśl, każdy oddech. W ustach sucho, w spodniach ciągle wilgoć gdy zwieracze nie wytrzymują przerażenia. Strach na jawie i śnie, smród rozkładających się ciał, wrzaski bólu umierających romantyków, szloch i wycie do matki, do ciepła które daje... mamo przyjdź proszę, mamo, Boże jak boli... ale mama nie usłyszy. Będzie tylko bezlitosny, pijany chirurg który tnie nogę bez znieczulenia. On nie słyszy, bo to już setna noga tego dnia. Polityk za którego ambicje walczysz, też nie.

Poeci do wynajęcia

Sprzedajni literaci i poeci pogardliwie milczą, ciesząc się ciepłem dobrego wina i płonącego kominka, skrytym w półcieniu zgrabnym udzie swej kochanki. Jesteś sam ze swym bólem, złamanymi nadziejami, umieraniem i smrodem parujących kiszek wylewajacych się z brzucha. Topisz się i dławisz własną krwią, leżysz w kale i moczu, w przerażającym wizgu lecących pocisków, eksplozji, wrzasków zwycięstwa i umierania. Marzyłeś o triumfie, wielkiej chwale i orderach, a płacząc i wrzeszcząc dźgasz wroga bagnetem, patrzysz w jego rozszerzone przerażeniem oczy, rozpruwasz mu brzuch i piersi, a wszędzie tryska krew i różowe tkanki... on też uwierzył swoim poetom, pisarzom, patriotycznym piosenkom, pięknie mówiącym o niebie kapłanom. On też chciał sznura panien za mundurem i klepania po plecach, a skończył wyjąc jak zwierzę pod ciężkim, wojskowym bagnetem, wierzgając nogami w przedśmiertnych drgawkach. Życie wieczne zapewni mu trwanie w Twej psychice, gdy latami będzie Ci się scena jego umierania śniła...  jeśli przeżyjesz. Młodzi to najlepsze mięso armatnie, ponieważ nie znają realiów życia, są naiwni, łatwo wzbudzić w nich silne emocje. Dlatego tylko młodzi zasilają szeregi Korwina Mikke, bo tylko młodych można przekonać że są niezwykle inteligentni, i że między owcą a wilkiem ma nie być silna instytucja, a niewidzialna ręka rynku. Oni po prostu nie wiedzą tego, że wilk zje owce i sam zacznie głodować. Skąd mają wiedzieć? tego dopiero nauczy ich twarda i widzialna ręka życia.

2. Ma rogi.

Ja też je mam. Mam się źle czuć, ponieważ kobieta której ufałem złamała swoje słowo? a niby dlaczego mam się tego wstydzić? od kiedy to ja decyduję o tym, co kobieta robi? najwyższa pora skończyć z chorą wizją, że kobieta nie zdradzi prawdziwego faceta; to kompletna bujda. Kobiety zdradzają najczęściej z dwóch powodów; dla emocji i by zemścić się symbolicznie, rytualnie na mężu za brak szczęścia, które jak wierzyły, miał im dać ślub i dzieci. Jeśli szczęścia nie ma - a być nie może, ponieważ jest ono tylko nawykiem który trzeba wyćwiczyć - to winny jest według nich mąż bo nie dał szczęścia. Za to się mszczą seksem "na boku" w sposób rytualny - partner, często nieznany, jest zachęcany by nie używać prezerwatywy. Nasienie które zostawia w kobiecie, przeważnie ma kontakt z penisem legalnego męża. To jest skryty sposób kobiet na zemstę, kiedy oficjalnie nie mogą "fikać". W ten sposób symbolicznie upokarzają swojego męża. Wiem o tym, bo same mi o tym opowiadały... kultowy już stał się pocałunek z języczkiem, który godzinę wcześniej miał kontakt z nasieniem kochanka.

Reinkarnacja pantoflarza

Rogi to znak rozpoznawczy każdego prawdziwego faceta; w naturze im większe rogi, tym zdrowszy i silniejszy jest samiec. Im więcej razy zdradzony, tym większa świadomość że to co Ci mówili o związkach, kobietach i życiu to bajki i nic więcej. Nie ma mowy o nowym, szczęśliwym życiu, jeśli całkowicie nie zanegujesz starego modelu życia. Rogi to symbol mądrości i duchowej potencji; gdy urosną pod same niebo, przebij tę papierową iluzję i wydostań się z niej. To rogi budzą ze strasznego, pełnego nieprawdy snu. Rogi upiększają budzącego się ze snu Mistrza kopulacji, wydostającego się z cherlawego, pełnego złudzeń ciała pantoflarza.

3. Krzywda rodziny.

A co ma zrobić ktoś, kto z jakichś, nieznanych nam względów męczy się i dusi w związku? ma być tam na siłę? naprawdę jesteście tak niemądrzy, by myśleć że dziecko tego nie widzi? i owszem, dziecko nie tylko widzi więcej niż dorosłym się wydaje, ale tworzy z tego wzorzec postępowania. Zostając w rodzinie gdzie ludzie się męczą, dzieci uczą się hipokryzji i tłumienia własnych pragnień w imię jakichś dziwnych idei, by ludzie nie gadali. Rozwód jest naturalną częścią życia - gdy coś nas boli, odchodzimy. Nie udajemy że jest ok, tylko odchodzimy.Człowiek w życiu wiele razy będzie odchodził, i wiele razy będzie zostawiany; przez znajomych, kochanków, partnerów i bliskich. To jest zdrowe, bo takie jest życie. I tego uczymy dzieci - jeśli Ci źle, uciekaj. To jest dobre, uczciwe.

A więc opuścił rodzinę... ale płaci, zajmuje się dziećmi. Wywiązał się z obowiązków ojca i męża? jasne. Ma prawo żyć dalej? moim zdaniem tak, zdaniem Pań nie.

4. Prawo karmy.

Kobiety cieszące się z prawa karmy "zło zawsze wraca", są niezwykle wręcz zabawne. Same piszą że zostały zdradzone przez drania - a więc zgodnie z ich logiką, skoro spotkało je zło to musiało wrócić, prawda? w końcu zło zawsze wraca, czyż nie tak mówicie? może więc wasze zniszczone, nieszczęśliwe życie to nie wina złego faceta, tylko zło które do was powróciło? nie - Panie są zdania że nie. Logiczne, prawda?

5. Dziw.., ku...;

Skąd te wyzwiska, bluzgi? Kobiety piętnują prostytutki, ponieważ dzięki nim nie można szantażować seksualnie mężczyzny. Facet gdy nie ma dłuższy czas seksu, a bardzo go pragnie, może iść do prostytutki. Kobiety więc na całym świecie, wspólnie zjednoczone są nienawiścią do kobiet, które za dwieście złotych dają godzinę kopulacji facetowi. Dwieście złotych psuje żonie znacznie droższy interes... miesiąc, dwa trzymania na łańcuchu męża "bo jestem smutna, bo nie mam swojego auta" i kiedy auto się zjawia, smutek znika a pojawia nagroda dla grzecznego męża - seks.

Ma hiva!

Prostytutka takie właśnie "biznesy" doszczętnie rujnuje. Kobiety mają nawet swój flagowy argument: HIV. Wróćmy więc na chwilę do punktu drugiego - kobiety zdradzające facetów, nie używają gumek. Prostytutka zawsze (pomijam margines, jedna na milion). Kobieta się nie bada "bo przecież jest zdrowa i dobrze się czuje" a prostytutka robi to systematycznie. Jestem zdania że choroby weneryczne, roznoszą właśnie legalne, porządne mężatki; które najgłośniej krzyczą "liczy się wnętrze i wierność", a same się ciągle stroją, malują i chodzą "na boki".

6. Śmiech całego świata.

Śmieją się z Ciebie wszyscy! Ludzie najbardziej boją się opinii innych. Są niewolnikami, ponieważ inni ludzie mogą krytyka i pochwałą nimi kierować. Niewolnik boi się zdania innych, ich śmiechu... więc zakłada że i Ty tego sie boisz. Niewolnik uważa że wszyscy są niewolnikami, a jak ktoś nie zachowuje się jak człowiek zniewolony czyimiś humorami, zaczyna Cię nienawidzić. On tak naprawdę nienawidzi siebie, swojej zależności. Chce Cię zniszczyć, ponieważ jesteś jawnym znakiem tego, że można żyć nie będąc zależnym. Jesteś świadkiem tego, że jego życie jest z gruntu przegrane, fałszywe, obrzydliwe. Dlatego właśnie mordowano ludzi niezależnych... Budda, Jezus, Sokrates... niewolnicy nie mogli znieść tego, że wśród nich są ludzie całkiem wolni. Nie przejmują się istniejącą, rzekomo świętą tradycją, zwyczajami, tylko robią to co czują że jest dobre. Nie idą za wskazaniami nieszczęśników i hipokrytów, tylko słuchają swojego serca; czyli swoich prawdziwych uczuć.

7. Brak zaufania.

Jednak najważniejszą, niewybaczalną winą Pana Zelta było to... że zrobił testy DNA. Prawdziwy facet ma ufać, a nie sprawdzać. Jak sprawdza, znaczy że nie kocha... bo przecież nie liczy się nasionko, tylko kto wychował drogie Panie, nieprawdaż? nieważne że ktoś całe życie wypruwa sobie żyły, pracując na nie swoje dziecko, na żonę która go okłamała... że mógłby w tym czasie poznać inna kobietę, i mieć swoje własne dziecko... nieważne. Bo tak! dwadzieścia procent Pań, ze zgrozą i z przerażeniem spogląda na to, jak tajemnica wymsknęła się na światło dzienne. By temu zapobiec, powstał zjednoczony front Pań, skierowany na wyszydzanie i grożenie tym, którzy o takim teście nawet pomyślą. Niestety, jego cena ciągle spada, i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że znajdzie się za parę lat w aptece w umiarkowanej cenie.-----------------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 68640 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:36
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+3 # wujek 2013-12-02 20:41
Wiele sytuacji już opisałeś innymi słowami, ale dzięki temu utrwalają się w pamięci :) Kolejny mega rzeczowy i konkretny artykuł Marku!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-12-03 14:14
Cytuję wujek:
Wiele sytuacji już opisałeś innymi słowami, ale dzięki temu utrwalają się w pamięci :) Kolejny mega rzeczowy i konkretny artykuł Marku!


Dziękuję. W sumie wszystko co trzeba, już napisałem, Teraz mogę tylko atakować to z różnych punktów widzenia, upraszczać, skupiać na innych elementach. Ale i tak gonię w piętkę, bo żeby nowy czytelnik zrozumiał co piszę, ciągle muszę opisywać podstawy. Wy już nimi rzygacie i nudzicie (zrozumiałe), ale ktoś nowy bez nich uzna to co piszę za bełkot. I tak zresztą większość ludzi uważa że jestem psychiczny. No cóż, jestem tylko dla elity :)

Jedyne rozwiązanie to książka, gdzie podstawy to 20, 30 stron, i później lecę z konkretnymi tematami. Ale na książkę albo tłumaczenie ebooka trzeba kasy, i koło się zamyka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+14 # Rysiek 2013-12-02 20:53
Z tą gumką to jest tragedia...otwi erałem dziewczynę przez cały dzień, wieczorem dużo kina, ciepło, kominek, muzyka...łapię ją za szufladę, ona mnie za sprzęt więc mówię...czekaj kochanie, skoczę po gumkę (2 metry do komody)....

Zróbmy to BEZ!!!!!!!!!!

Nosz karwa...dziewcz yna 12 lat młodsza ode mnie, matka dziecka! Odmówiłem...spo kojnie wziąłem gumkę, otworzyłem i...czar prysł :-) Spała ze mną do rana w łóżku i nie dała się już dotknąć ;-) Zapiąłem ją kilka dni później ale trochę się musiałem znów nagimnastykować . Panowie! Zawsze w gumie! Im bardziej "porządna" pani tym bardziej guma OBOWIĄZKOWA. Podejrzewam, że ryzyko hiv w burdelu jest dużo mniejsze niż w przypadku sąsiadki ;-)

PS: Odnośnie zaufania - inna pani przed konsumpcją poprosiła mnie o zestaw badań WR. Dostarczyłem bez problemu bo robię je regularnie. W odpowiedzi jednak poprosiłem o rewanż i wiecie co usłyszałem? ;-) Wiecie.... ;-)

Co ty ze mnie kurwę robisz? :-)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Słynny Filozof z fb 2013-12-02 21:31
bardzo dobrze to napisałeś, tak właśnie jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-12-03 14:17
Cytuję Słynny Filozof z fb:
bardzo dobrze to napisałeś, tak właśnie jest.


Amen :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Sylwia 2013-12-02 22:24
Cytuję Rysiek:
Z tą gumką to jest tragedia...otwierałem dziewczynę przez cały dzień, wieczorem dużo kina, ciepło, kominek, muzyka...łapię ją za szufladę, ona mnie za sprzęt więc mówię...czekaj kochanie, skoczę po gumkę (2 metry do komody)....

Zróbmy to BEZ!!!!!!!!!!

Nosz karwa...dziewczyna 12 lat młodsza ode mnie, matka dziecka! Odmówiłem...spokojnie wziąłem gumkę, otworzyłem i...czar prysł :-) Spała ze mną do rana w łóżku i nie dała się już dotknąć ;-) Zapiąłem ją kilka dni później ale trochę się musiałem znów nagimnastykować. Panowie! Zawsze w gumie! Im bardziej "porządna" pani tym bardziej guma OBOWIĄZKOWA. Podejrzewam, że ryzyko hiv w burdelu jest dużo mniejsze niż w przypadku sąsiadki ;-)

PS: Odnośnie zaufania - inna pani przed konsumpcją poprosiła mnie o zestaw badań WR. Dostarczyłem bez problemu bo robię je regularnie. W odpowiedzi jednak poprosiłem o rewanż i wiecie co usłyszałem? ;-) Wiecie.... ;-)

Co ty ze mnie kurwę robisz? :-)))

Hahaha bravo Rysiu:)) Gdyby mozna bylo dalabym Tobie i 10 plusikow :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:17
Cytuję Rysiek:
Z tą gumką to jest tragedia...otwierałem dziewczynę przez cały dzień, wieczorem dużo kina, ciepło, kominek, muzyka...łapię ją za szufladę, ona mnie za sprzęt więc mówię...czekaj kochanie, skoczę po gumkę (2 metry do komody)....

Zróbmy to BEZ!!!!!!!!!!

Nosz karwa...dziewczyna 12 lat młodsza ode mnie, matka dziecka! Odmówiłem...spokojnie wziąłem gumkę, otworzyłem i...czar prysł :-) Spała ze mną do rana w łóżku i nie dała się już dotknąć ;-) Zapiąłem ją kilka dni później ale trochę się musiałem znów nagimnastykować. Panowie! Zawsze w gumie! Im bardziej "porządna" pani tym bardziej guma OBOWIĄZKOWA. Podejrzewam, że ryzyko hiv w burdelu jest dużo mniejsze niż w przypadku sąsiadki ;-)

PS: Odnośnie zaufania - inna pani przed konsumpcją poprosiła mnie o zestaw badań WR. Dostarczyłem bez problemu bo robię je regularnie. W odpowiedzi jednak poprosiłem o rewanż i wiecie co usłyszałem? ;-) Wiecie.... ;-)

Co ty ze mnie kurwę robisz? :-)))


A ja, chwalić Pana Boga, prawie zawsze bez. Jak czułem że mam założyć, zakładałem, i miałem wiadomo gdzie protesty, a takie były oczywiście. Jednak ja zawsze mówiłem, że przysięgałem sobie że bez gumy to tylko z miłości. Te kłamstwo miało krótkie nogi, ale kobiety podniecało że łgam; w końcu robiłem to w słusznej sprawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Aniqa 2013-12-03 16:34
Rysiu jestes the best
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-02 22:32
A ja kocham Ryśka ;-)

youtu.be/ySlP2qt0AC0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-12-03 09:15
Dobre :)
-Ale dlaczego Ty jesteś taki wulgarny? Trochę ciepła.
-Nie no jestem na służbie.
(...)
-Mogę tylko do buzi?
-No ale do buzi to ja sobie sam sięgam.

Świetnie wstrzelili się z tym Vivaldim w tle :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:26
Cytuję Jajacek:
Dobre :)
-Ale dlaczego Ty jesteś taki wulgarny? Trochę ciepła.
-Nie no jestem na służbie.
(...)
-Mogę tylko do buzi?
-No ale do buzi to ja sobie sam sięgam.

Świetnie wstrzelili się z tym Vivaldim w tle :)Piękna dziewczyna...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:26
Cytuję Rysiek:
A ja kocham Ryśka ;-)

youtu.be/ySlP2qt0AC0Poprawiłem linka. Zarejestruj się, to będziesz mógł wszystko zmieniać sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-12-03 22:01
Cytuję Marek:
Cytuję Rysiek:
A ja kocham Ryśka ;-)

youtu.be/ySlP2qt0AC0Poprawiłem linka. Zarejestruj się, to będziesz mógł wszystko zmieniać sobie.


Wybaczcie, jestem na samczymrunie od samego początku, ale o co chodzi z tym zarejestrowanie m? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-12-03 22:56
Ha, rozejrzałem się, znalazłem i zalogowałem. Heh, co nieraz widziałem, że namawiasz do rejestracji, ale nigdy nie traktowałem tego poważnie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # marmur 2013-12-02 22:43
Seks, kopulacja, przetrwanie gatunku... Jakie to płytkie... Ta cała badziewna pornografia pełna pajaców sądzących, że są mistrzami sztuki miłosnej. Aktorzy z napęczniałym kutasem jako rekwizyt i obowiązkowym tatuażem, aby nie było wątpliwości, że to maczo. W rzeczywistości to zwykłe szumowiny bez talentu i sprytu na życiowej scenie... I te porno gwiazdy... Za parę dolców gotowe wybebeszyć kiszkę stolcową udając rozkosz... Wymiotuję tym stanem... Ja się kurwa tego boję...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Zbożowy 2013-12-02 23:03
Cytuję marmur:
Seks, kopulacja, przetrwanie gatunku... Jakie to płytkie... Ta cała badziewna pornografia pełna pajaców sądzących, że są mistrzami sztuki miłosnej. Aktorzy z napęczniałym kutasem jako rekwizyt i obowiązkowym tatuażem, aby nie było wątpliwości, że to maczo. W rzeczywistości to zwykłe szumowiny bez talentu i sprytu na życiowej scenie... I te porno gwiazdy... Za parę dolców gotowe wybebeszyć kiszkę stolcową udając rozkosz... Wymiotuję tym stanem... Ja się kurwa tego boję...


Marmur spoko. Nie przejmuj się pornografią. Jest bo ludzie nie potrafią kochać i zaakceptować samych siebie oraz swojego seksualizmu. Niech sobie będę maczo z tatuażami i penisami jak sekwoje. Pamiętaj, luz ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Zbożowy 2013-12-02 23:05
Cytuję Zbożowy:

Niech sobie będę maczo z tatuażami i penisami jak sekwoje. Pamiętaj, luz ;-)


Miało być będą. Ha ha :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # marmur 2013-12-02 23:16
Ale w jakim kierunku podążamy jako gatunek(Rodzaj ludzki byłby tu nadużyciem)? Zastanawiam się, czy nie jest to metoda na skanalizowanie na poziomie globalnym nasienia aby zredukować populację Za pomocą największej maszyny do masturbacji jaką jest net.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Zbożowy 2013-12-02 23:27
Cytuję marmur:
Ale w jakim kierunku podążamy jako gatunek(Rodzaj ludzki byłby tu nadużyciem)? Zastanawiam się, czy nie jest to metoda na skanalizowanie na poziomie globalnym nasienia aby zredukować populację Za pomocą największej maszyny do masturbacji jaką jest net.


Zasadniczo skłaniam się, że pornografia szkodzi. Kiedyś ksiądz obrzydzał seks, dziś w większości robi to pornografia. Inne działanie, efekt w gruncie rzeczy ten sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marmur 2013-12-02 23:32
Przepraszam. Nieopatrznie wstawiłem minusa przy Twoim komentarzu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-12-03 22:00
Cytuję marmur:
Przepraszam. Nieopatrznie wstawiłem minusa przy Twoim komentarzu.


Za nic nie zamierzam się gniewać ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-02 23:33
Oczywiście, że szkodzi podobnie jak walenie konia. I tu i tu przyzwyczajasz się do określonych bodźców i później jak dorwiesz Kryśkę z monopolowego, której daleko do aktorki porno to może być kapeć ;-) Marek namawia do walenia konia przed np podjęciem decyzji albo spotkaniem z atrakcyjną kobietą a ja zdecydowanie odradzam ;-) Tylko natura :-))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-03 00:56
A gdzie ta natura, u współczesnych kobiet ? :o
To co jest w tej sferze u ludzi to kompletne wynaturzenie, degeneracja.

Żaden inny gatunek istot żywych na tej planecie nie jest tak piekielnie porąbany w sferze seksualnej. Z szambem poczucia grzeszności, winy, nieczystości, wstydu, z wszechobecną prostytucją, w tym małżeńską, z dewiacjami, itd.

Tylko natura, mówisz...

Najbliższe człowiekowi genetycznie są szympansy karłowate - Bonobo.
Tam masz naturę i zero wyścigu szczurów, zero seksualnych podchodów, zero prostytucji, zero agresji, zero podstawowych komórek społecznych, zero zniewolenia, zero sakramentów małżeństwa, zero zdrad, zero świadomości ojcostwa, zero rozwodów, zero kurewstwa warunkowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Słynny Filozof z fb 2013-12-03 09:54
Cytuję Rysiek:
Oczywiście, że szkodzi podobnie jak walenie konia. I tu i tu przyzwyczajasz się do określonych bodźców i później jak dorwiesz Kryśkę z monopolowego, której daleko do aktorki porno to może być kapeć ;-) Marek namawia do walenia konia przed np podjęciem decyzji albo spotkaniem z atrakcyjną kobietą a ja zdecydowanie odradzam ;-) Tylko natura :-))))


No dobra przychylę się do tego że nagminne walenie konia szkodzi, ale co zrobić w momencie, gdy nie masz możliwości "wspólnej kolacji z Krystyną", a sperma rozsadza Ci jaja? Nawet małpy walą konia :) Moim zdaniem nie upuszczenie sobie, gdy nie ma innej możliwości może doprowadzić do jakiejś poważnej frustracji i efekt będzie jeszcze gorszy niż radykalna, długa wstrzemięźliwoś ć. Uważam też, że zbyt długie pozostawanie bez kobiety, czucia ciepła jej ciała i bliskości drugiego człowieka jest równie niebezpieczne. Trzeba to wszystko jakoś wypośrodkować. Nie można powiedzieć: nie wal konia i już!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-12-03 14:30
Cytuję Rysiek:
Oczywiście, że szkodzi podobnie jak walenie konia. I tu i tu przyzwyczajasz się do określonych bodźców i później jak dorwiesz Kryśkę z monopolowego, której daleko do aktorki porno to może być kapeć ;-) Marek namawia do walenia konia przed np podjęciem decyzji albo spotkaniem z atrakcyjną kobietą a ja zdecydowanie odradzam ;-) Tylko natura :-))))Teoria o szkodliwości onanizmu, została stworzona przez Panie - które ogólnie wyrażają oburzenie facetami, którzy to robią. Wniosek jest prosty - facet ma nie mieć ŻADNEJ możliwości rozładowania napięcia (ani prostytutka, ani onanizm) tylko prosić się małżonki. A jak ona wie że facet jest w potrzebie, często silnej, ma nad nim władzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-03 18:08
Otóż to ! Chcą totalnego zniewolenia samców, chcą mieć kornego niewolnika na własność.
A to Adamowi Bóg dał Ewę a nie na abarot !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-03 22:06
Nie zgadzam się Marku o tyle, że zbyt długie walenie konia powoduje przyzwyczajenie do określonego, dość silnego nacisku w dość jednostajny sposób oraz do stałego tempa. Powoduje to u wielu facetów impotencję...ni e muszę chyba wspominać, że po długim czasie abstynencji facet może zaliczyć z babką fuckup co spowoduje dodatkowo problemy z psychiką. Onanizm to zło w przypadku mężczyzn :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Słynny Filozof 2013-12-03 23:33
Masz rację Rysiu, ale nie tak do końca.

Po 1. zgadza się, że człowiek się przyzwyczaja do pewnych bodźców.

Po 2. ktoś kto ma pannę, to rzadko wali konia, bo po co? Jak mu daje regularnie, to nie wali konia.

Po 3. Masz do wyboru; albo walenie konia i problemy później z panną jak się już jakas znajdzie, albo powstrzymywanie się i problemy na jakimś innym gruncie. Potrzeba niezaspokojona wyłazi gdzie indziej. To jest tak jak z jedzieniem; np. sok z cytryny na czczo jest dobry na oczyszczanie organizmu, ale niszczy szkliwo w zębach. Ryż jest dobry i łatwo-przyswaja lny, ale rozleniwia jelita itd. itd.

To banalnie proste: jak masz kobite, zaspakajasz potrzeby razem z nią, a jak nie masz to sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-04 08:16
To nie wal konia tylko znajdź pannę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Słynny Filozof 2013-12-04 10:45
Wspaniała rada WUJU! Pysznie! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-12-04 11:44
Cytuję Słynny Filozof:
Wspaniała rada WUJU! Pysznie! :)Panowie, onanizowanie się ma kilka wad, ale nie demonizowałbym tego. Najgorzej mają ci, którzy walą w stresie - np. jakiś młody liberał trzepie szybko, bo boi się że styrana ciężką harówką mama wejdzie do pokoju z kanapkami, gdy on opluwa pracowników chcących godnej pensji w necie. To są złe nawyki - walić szybko i w stresie, co doprowadza do utrwalenia nawyku przedwczesnego wytrysku. Niemniej dobra dziewczyna, i szybciutko wszystko wraca do normy.

Stąd mój apel do Panów. Nie demonizujmy, nie etykietkujmy, nie satanizujmy masturbacji męskiej. Jest nam ona potrzebna w okresie erotycznej suszy, i dobrze nam ona robi. A przynajmniej mi, słynnemu guru mężczyzn, specowi od kopulacji, staremu kawalerowi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Pawel z Niemiec 2013-12-06 22:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Sylwia 2013-12-06 22:59
Siedze sobie, myśle hmm.........dob rze sobie zrobie.:)
Więc do dzieła się przymierzam i do celu szybko zmierzam
wiercę, szuram i obracam, ależ to jest ciężka praca :D
ale miło się zrobiło i przyjemnie pobudziło.. 
Wyzwoliło wyobraźnię i cudownie zniewoliło....I tak teraz leżę sobie..
czuję ......że jeszcze nie raz tak sobie porobie :lol: :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marmur 2013-12-02 23:45
Faceci są ofiarami własnych popędów. Brak wyraźnego rozróżnienia pomiędzy uczuciem a pożądaniem czyni kłopoty. Czy Ty też uważasz, że pierwszy akt miłosny z kobietą jest najgorętszym? Następne to już równia pochyła, której punktem docelowym jest wzajemne zbanalizowanie się. I tu zaczyna się proza życia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # ester 2013-12-03 09:32
Przeciętny facet jest bombardowany cyckami, dupami czy dowolnymi innymi częściami ciała kobiety 24 h na dobę.I nie ma się co dziwić ,że dostrzega w niej tylko i wyłącznie obiekt do zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. Środki masowego przeczyszczenia oddziaływują i kształtują pogląd na ....życie.Ot, taka recepta na szczęście,np:w reklamie opisującej kilka trików łóżkowych,by zaspokoić partnera.Popula rne pisma oficjalnie lansują określone zachowania nakłaniając do rozwiązłości i przygodnego seksu,wkładając do głów stereotypowe myślenie o płci,o internecie nie wspomnę.Dzisiaj wszystkie kobiety muszą mieć dupę i cycki jakiejś tam podretuszowanej Alison ,a faceci klatę gubernatora Kalifornii ,w okresie świetności -rzecz jasna:D itd.A szczytem umiejętności jest orgazm na tylnym siedzeniu mercedesa z klonem 17 letniej supermodelki.
I koło się zmyka:wysyłając w eter sygnały seksualne raczej nie spodziewamy się, że zaroi się wkoło nas od osób zainteresowanyc h rozmową o sztuce, filozofii czy fizyce kwantowej. Cóż ,a jeśli nawet to chyba nie spodziewałabym się, że jedyną motywacja takiej osoby jest poprowadzenie ze mną rzeczonej dyskusji.
Ostatnio, przy okazji jakiejś tam towarzyskiej nasiadówki, usłyszałam ,że dziewczę lat czternaście jedzie z chłopakiem na koncert.A potem zostają na noc u innej koleżanki.Pytam więc szanownej mamusi czy słyszała o zabawie pt."słoneczko". A ona z rozbrajającym uśmiechem:.."ta k,ale moja Sonia jest mądra i robi to w wersji lajt".A tatusiowi,piepr zonemu Dulskiemu ,nawet powieka nie drgnęła.
Świat zwariował,fuck!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:35
Ester, ja czytam te kolorowe męskie pisma (głównie w toalecie) ale to wypieprzona w błoto kasa. Ciągłe reklamy i wzorce mięśniaków - ale kobiety mają znacznie gorzej. To na kobiety, z natury wrażliwsze idzie większy atak. Jednak są kobiety, które maja ambicję i coś chcą działać w życiu, a nie tylko rajcować się pustymi podnietami. Niestety, nie jestem w ich typie :) ambicje mam, pracować pracuję, nie trzeba mi bata nad sobą, ale nie ma efektów pracy - pieniędzy. Może to i dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # ester 2013-12-03 16:42
...nooo napisz coś jeszcze o zamierzchłych czasach "łajdaka",to laski będą się pchały drzwiami i oknami:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-03 22:34
Cytuję ester:
...nooo napisz coś jeszcze o zamierzchłych czasach "łajdaka",to laski będą się pchały drzwiami i oknami:D


Pisałem nie raz... tylko bluzgały że jestem pusty i mam hiva...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-03 18:20
Ta tak postponowana dulszczyzna przynajmniej nie była aż tak kołtuńska i zapiekle antyseksualna. Bo dulszczyzna to przełom XIX i XX wieku, a XIX wiek w pamięci jeszcze miał wieki minione i ich małą pruderyjność.
Jeszcze wcześniej była noc kupalna, która była echem promiskuityzmu seksualnego wspólnoty pierwotnej - stanu gatunku ludzkiego sprzed epoki niewolnictwa.

To w XIX wieku zbudowano najwięcej kościołów i zniewolono ludzkość do końca czego OWOCEM był "MORALNY" XX wiek z jego nieprzeliczonym i zbrodniami i ludobójstwami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2013-12-03 20:51
Zgadzam się ,ale chyba nie chcesz powiedzieć,że 14 latki powinny rżnąć się po kątach,a potem wrzucać filkmiki z seksualnych eskapad ,przy aprobacie lub obojętności rodzicielskiej? I mam rozumieć,że zbrodnie odbywaja się każdego dnia ,bo pruderyjne kobiety nie chcą dawać dupy?
- Muzułmanki wychodzą za mąż bedąc jeszcze dziećmi-umieraj ą przy porodach
-Żydówki stają się kobietami w wieku 3 lat i jednego dnia,poprzez gwałt
-Hinduski-brutalnie gwałcone bez względu na wiek,jeśli w ogóle dostaną pozwolenie na życie
-w buddyźmie poprzez te małe,"nieczyste wiedźmy"nałożon o(a właściwie sami sobie nałożyli) celibat mężczyznom dużo ostrzejszy niż w zakonach chrześcijańskich
-Słowianki -przed 966 r.jedne, najlepiej wykształcone kobiety-palone na stosach po nastaniu kościoła katolickiego-za wiedzę,znajomoś ć ówczesnej medycyny i leków
-Afryka- w samym Kongo-1000 gwałtów dziennie,kli­to ­ri­dek­to­mia i cholera wie co jeszcze

I wyobraż sobie ,że żadna kobieta tych kretyńskich zapisów w św.księgach nie wymyśliła,bo nie miała ku temu żadnego prawa.
Noc Kupały też wydarli nam ochrzczeni ,z krzyżami na kieckach.
To co ,piszemy reklamację?Tylk o powiedz z jaką datą i do którego boga :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-03 23:22
Cytat:
-Słowianki -przed 966 r.jedne, najlepiej wykształcone kobiety-palone na stosach po nastaniu kościoła katolickiego-za wiedzę,znajomoś ć ówczesnej medycyny i leków
Ponosi Cię słowiańska fantazja. O jakim wykształceniu mówisz? Wypukłości podbródka twarzoczaszki odziedziczone po małpich przodkach? Stara nuta... Kościół Katolicki jako kat cywilizacji.
Czy Madonna jest w obecna w Twojej muzycznej bibliotece? niech zgadnę... LIKE A VIRGIN?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-12-04 09:53
Wiedza jest na wyciągnięcie ręki tylko trzeba ruszyć "górnym ośrodkiem decyzyjnym":D
Madonna -nie ,lubię ostrzejszy przekaz,taki męski :)

http://www.youtube.com/watch?v=qkLclgtGDB4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-04 23:15
a wracając do pytania?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 16:30
Zupełnie jak nie Ester, oj skarbeńku chyba podszywasz się pod prawdziwą Ester :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-04 00:48
Z tymi Żydówkami to nie wiedziałem, czy to możliwe, a jeśli tak dlaczego świat milczy ?!

Cytat:
I mam rozumieć,że zbrodnie odbywają się każdego dnia ,bo pruderyjne kobiety nie chcą dawać dupy?
U Bonobo to się doskonale sprawdza, myślę że zwierzęta nie są tak cyniczne by podchodzić do aktu płciowego jak do "dawania dupy".

Problem jest w Tobie Ester, to choroba ludzkości, i znamię bestii wielkich religii odciśnięte na ludzkiej duszy.

W ludziach zaszczepiono obrzydzenie i nienawiść wobec sfery seksualnej.
I Ty pisząc o dawaniu dupy, pisząc to z oburzeniem, pisząc o rżnięciu po kątach, całą sobą, tym czym Cię uczyniono, to potwierdzasz.

Czy masz rację ?

Oczywiście że nie, cały świat przyrody ożywionej potwierdza moje słowa.
Wystarczy odrobina dobrej woli i wolnej myśli.

Patologie i plugawości zrodzone zostały przez odebranie człowiekowi poczucia niewinności w tym aspekcie.

Spójrz na margines społeczny, na kryminalistów, nawet oni nie są wolni, ileż w nich nienawiści do tego aspektu, zamiast naturalnego ciepła jest w nich tylko CYNIZM, WULGARNOŚĆ, ZAWZIĘTA NIENAWIŚĆ.
Te rżnące się po kątach nastolatki też w 99% przypadków tkwią w tym mentalnym szambie.

Czy aspekt jest chory i zły czy też może nasze podejście do tego aspektu jest chore ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-12-04 00:53
Słowianie przybyli tu ze starożytnych Indii, w których istniała kiedyś zaawansowana cywilizacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-12-04 09:23
O kwestii żydowskiej :ecoego 21 kwiecień 2012-pisałeś w komentarzach,al e widać nieuważnie czytałeś.
http://www.ecoego.pl/index.php/component/content/article/38/1130-wspoczuj-ydom.
Przeczytaj komentarze raz jeszcze.

Dobra,posłużę za przykład ,bo znów przypiąłeś mi łatkę.Kto i gdzie zatem, mnie i wiele innych pokoleń po mnie i przede mną,miał nauczyć miłosnych uniesień,chodze nia po łące i zrywania stokrotek ,kochania się z każdym ,kto będzie miał na to ochotę,zdrowych parnerskich relacji?!!
-Rodzice-wychowani w komunie,w której więcej było aborcji niż Hiszpanka zabrała,milcząc y jak grób na temat seksu
-Ksiądz,któremu krople potu spływały po opasłej gębie na mój widok
-Pan od wych.fiz. -ocierający ślinę do dzisiaj
-"Pan profesor" od........,któr emu rzuciałam w pieprzony uśmieszek indeksem za ,delikatnie mówiąc,składani e niemoralnych propozycji przy całęj grupie i ogólnym rozbawieniu-
kościół ,zbór,ulica ,Talmud,Koran,J ulek Słowacki-kto?
Dobrze wiesz,że edukacja seksualna w Polsce była i jest na krytycznym poziomie.Pytam ponownie,kto ,jaka instytucja ma nauczyć dzieci i młodzież ,zdrowego,wolne go od zabobonów i religijnego szanatażu ,wychowania seksualnego???K to dzisiaj ,tak naprawdę,mówi ładnie o erotyce do dziecka?Prócz zaciągania nastolatek do ginekologa po pigułki,wciskan ia prezerwatyw do kieszeni spodni i rzucania lakonicznie"uwa żaj ,żebyś bachora nie przyniosła",nie znam innych określeń stosowanych przez tzw.dorosłych.( Ładnie napisał ktoś w komentarzach-ws zystko zostało zbanalizowane.) Zabezpieczenia przed niechcianą ciążą są ok.ale na tym rozmowy się kończą.Nawet jeśli zdarzy się normalny rodzic ,mówiący poetyckim językiem o magii uniesień,to instytucje tj.szkoła,TV,pr asa,oszołomy religijne ,skutecznie wybiją dzieciakowi z głowy to wszystko ,o czym piszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2013-12-04 09:24
I proszę,odpuść już sobie teksty na temat mojej cynicznej ,diabelskiej,pa tologicznej,plu gawej i jakiej tam sobie wymyśliłeś,ment alności i jak to bardzo zostałam skrzywdzona przez system,bo rzygnę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-04 09:35
Przepraszam,pom yliłam daty odnośnie artykułu na ecoego-21 kwiecień 2013.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 00:38
Nie pisałem o Tobie tylko o patologii którą widzę. Podpadłaś mi wtedy gdy cynicznie pisałaś o puszczaniu faceta z torbami przez byłą żonę. Wyczułem wtedy jadowitą, złośliwą satysfakcję, to kliniczny przykład na to że ludzkość żyje w chorym, z gruntu złym środowisku. Ludzie są podzieleni, odseparowani, pozory bliskości w grupie, pozory bliskości w małżeństwie, wewnętrzne rozszczepienie.
Po prostu dramat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-05 10:43
Podpadłam w życiu niejednemu facetowi,uzurpu jącemu sobie prawo do mnie:moich myśli,moich preferncji seksualnych,moj ej niezależności w każdej dziedzinie.A Tobie,bo piszę co mi się podoba.Przybier asz agresywny ton nie znoszący sprzeciwu,bez możliwości dalszej konwersacji i wyjaśnień.A najbardziej niepokojące jest to,że odczytujesz moje wpisy tak,jak Ci w danej chwili wygodnie.
Z pozostałą częścią ,tego co napisałeś,zgadz am się bez żadnego sprzeciwu:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 16:20
Ester, kto się czubi ten się lubi ;-)
Może z tym agresywnym tonem to czasem prawda, ale to emocje, byłbym psychopatą bez emocji.
Często mogę się mylić, ale pewne słowa, postawy, jednoznacznie kojarzą mi się z tym co mnie boli, nie dziw więc się moim reakcjom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2014-04-29 13:42
ester twoim biologicznym przeznaczeniem nie jest myslec ani pisac tylko oddawac sie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-04 11:47
Cytuję ester:
I proszę,odpuść już sobie teksty na temat mojej cynicznej ,diabelskiej,patologicznej,plugawej i jakiej tam sobie wymyśliłeś,mentalności i jak to bardzo zostałam skrzywdzona przez system,bo rzygnę.


Ha ha ha, to cały Robert, taki barwny folklor :) no daj spokój Ester, nie widzisz w tym takiego pięknego uniesienia? czy wzbudzasz w jakimś mężczyźnie takie emocje jak w Robercie? ja myślę, poważnie, że to może się skończyć kiedyś ślubem... takie emocje, taka pasja, taki ogień...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # ester 2013-12-04 12:47
Marek,zmień lekarza! Po Twojej lekturze -ślubem? Może jeszcze w maślaczkowym eremie, przy akompaniamencie tańczących hurys? :D
Ja się nie nadaję ,bo mam częste bóle głowy :D
Ha,ha,ha,ha,ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2013-12-04 13:18
Cytuję ester:
Marek,zmień lekarza! Po Twojej lekturze -ślubem? Może jeszcze w maślaczkowym eremie, przy akompaniamencie tańczących hurys? :D
Ja się nie nadaję ,bo mam częste bóle głowy :D
Ha,ha,ha,ha,ha


A widzisz, są emocje w Twoim poście? są. U Roberta są? jasne. Czyli wspólne spoiwo już jest. Połykaj smarki, to głowa przestanie boleć :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-12-04 13:26
Dobra,sam tego chciałeś.Przeno szę się do Kefira,albo Kominka i upuszczę krwi jego harpiom. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 13:57
Cytuję ester:
Dobra,sam tego chciałeś.Przenoszę się do Kefira,albo Kominka i upuszczę krwi jego harpiom. :lol:


To godni mnie blogerzy, powiedziałbym nawet niechętnie że znacznie lepsi ode mnie. Jesteś jak ta kobieta występna z moich tekstów, co odchodzi do lepszych... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-05 16:22
Smutno tu by było bez Ciebie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-05 16:32
Cytuję toni:
Smutno tu by było bez Ciebie ;-)


Robert, kurde, zaczynam się o Ciebie na poważnie bać, taki miły nie byłeś nigdy... i to do tej występnej, podłej Ester? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 16:23
Ja z tymi smarkami jak najbardziej poważnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-05 16:33
Cytuję toni:
Ja z tymi smarkami jak najbardziej poważnie.


Myślę że masz rację - zrobiłem tak parę razy, ale bez efektów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 00:38
Nie pisałem o Tobie tylko o patologii którą widzę. Podpadłaś mi wtedy gdy cynicznie pisałaś o puszczaniu faceta z torbami przez byłą żonę. Wyczułem wtedy jadowitą, złośliwą satysfakcję, to kliniczny przykład na to że ludzkość żyje w chorym, z gruntu złym środowisku. Ludzie są podzieleni, odseparowani, pozory bliskości w grupie, pozory bliskości w małżeństwie, wewnętrzne rozszczepienie.
Po prostu dramat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-12-04 21:39
Cytuję ester:
Przeciętny facet jest bombardowany cyckami, dupami czy dowolnymi innymi częściami ciała kobiety 24 h na dobę.I nie ma się co dziwić ,że dostrzega w niej tylko i wyłącznie obiekt do zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. Środki masowego przeczyszczenia oddziaływują i kształtują pogląd na ....życie.Ot, taka recepta na szczęście,np:w reklamie opisującej kilka trików łóżkowych,by zaspokoić partnera.Popularne pisma oficjalnie lansują określone zachowania nakłaniając do rozwiązłości i przygodnego seksu,wkładając do głów stereotypowe myślenie o płci,o internecie nie wspomnę.Dzisiaj wszystkie kobiety muszą mieć dupę i cycki jakiejś tam podretuszowanej Alison ,a faceci klatę gubernatora Kalifornii ,w okresie świetności -rzecz jasna:D itd.A szczytem umiejętności jest orgazm na tylnym siedzeniu mercedesa z klonem 17 letniej supermodelki.
I koło się zmyka:wysyłając w eter sygnały seksualne raczej nie spodziewamy się, że zaroi się wkoło nas od osób zainteresowanych rozmową o sztuce, filozofii czy fizyce kwantowej. Cóż ,a jeśli nawet to chyba nie spodziewałabym się, że jedyną motywacja takiej osoby jest poprowadzenie ze mną rzeczonej dyskusji.
Ostatnio, przy okazji jakiejś tam towarzyskiej nasiadówki, usłyszałam ,że dziewczę lat czternaście jedzie z chłopakiem na koncert.A potem zostają na noc u innej koleżanki.Pytam więc szanownej mamusi czy słyszała o zabawie pt."słoneczko".A ona z rozbrajającym uśmiechem:.."tak,ale moja Sonia jest mądra i robi to w wersji lajt".A tatusiowi,pieprzonemu Dulskiemu ,nawet powieka nie drgnęła.
Świat zwariował,fuck!


Nie chciałbym być złośliwy, ale kto jest właścicielem większości mediów promujących taki styl życia?

Spójrzcie na te 3 popularne, spierdolone portale internetowe w PL: w kazdym dosłownie kurwa w kazdym dziale pojawia sie coś cokolwiek zwiazanego z seksem..kurwa do obrzydzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:31
Cytuję marmur:
Faceci są ofiarami własnych popędów. Brak wyraźnego rozróżnienia pomiędzy uczuciem a pożądaniem czyni kłopoty. Czy Ty też uważasz, że pierwszy akt miłosny z kobietą jest najgorętszym? Następne to już równia pochyła, której punktem docelowym jest wzajemne zbanalizowanie się. I tu zaczyna się proza życia...


Dla mnie pierwszy seks jest trochę nieśmiały, w drugim idę już na całość, trzecim też. A później? zależy od partnerki, przeważnie nudno - jeśli jest tylko seks. Jeśli jest magia, może być tylko fajnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaa 2013-12-03 00:07
Ja ogldam tylko filmiki kręcone domową kamerą :) Te porno profesjonalne jest dla mnie tak samo podniecajace jak obsewacja kopulacji świń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-03 00:58
Zwłaszcza te manekiny z pociętymi twarzami, napuchnięte botoksem i zmasakrowane silikonem. Zblazowane, zero autentyzmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marmur 2013-12-03 09:26
Więc preferujesz awangardę.;) W przyszłym roku festiwal w Gdyni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-03 14:32
Cytuję aaa:
Ja ogldam tylko filmiki kręcone domową kamerą :) Te porno profesjonalne jest dla mnie tak samo podniecajace jak obsewacja kopulacji świń.


Ja ogólnie w porno nie cierpię tych wszystkich wygibasów - jak kopulacja, to po Bożemu (facet na kobiecie mocno wtulony) przytulanie, całowanie, a nie jakieś głupoty. To mnie kręci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Marek 2013-12-03 14:28
Cytuję marmur:
Seks, kopulacja, przetrwanie gatunku... Jakie to płytkie... Ta cała badziewna pornografia pełna pajaców sądzących, że są mistrzami sztuki miłosnej. Aktorzy z napęczniałym kutasem jako rekwizyt i obowiązkowym tatuażem, aby nie było wątpliwości, że to maczo. W rzeczywistości to zwykłe szumowiny bez talentu i sprytu na życiowej scenie... I te porno gwiazdy... Za parę dolców gotowe wybebeszyć kiszkę stolcową udając rozkosz... Wymiotuję tym stanem... Ja się kurwa tego boję...E tam, bez przesady. Bzykają się za pieniądze, ale krzywdy nikomu tym nie robią. Jeśli ja miałbym się przejmować, to już bardziej cierpieniem zwierząt, głosem w Afryce itd. No ale się nie przejmuję :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaa 2013-12-03 00:36
A co sądzicie o seksie oralnym bez gumki z prostytutką? Zdecydowana większość na to pozwala.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:37
Cytuję aaa:
A co sądzicie o seksie oralnym bez gumki z prostytutką? Zdecydowana większość na to pozwala.


Absolutnie tego nie wolno robić. Wszystko zależy od tego czy macie jakąś rankę (usta i penis) i od układu odpornościowego . Jeden się zarazi drugi nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Sylwia 2013-12-03 08:58
Cytat:
Władza odmładza, rewitalizuje i upiększa... spójrzcie na mnie; władam tysiącami biednych czytelników, i co z tego mam? nadwaga, powoli łysieję, penis to już tylko cień tego dawnego łajdaka...
Hahaha i co z tego..ja i tak nadal mam na Ciebie ochotę :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2013-12-03 10:26
Sylwia,ja Cie proszę,błagam,n ie zabijaj we mnie ostatniej nadziei pokładanej w płci pięknej.W przeciwnym razie będę zmuszona ogłosić siebie -czwartą płcią,a może piątą-już się pogubiłam :D
Przez Ciebie przestaną o nas pisać wiersze,poematy ,podążać za skrawkiem naszych sukien,wonią naszej skóry i szelestem włosów....
:D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-03 18:28
Tu cię mam ! Ty chcesz zrobić z samców nie tylko kornych niewolników, ty chcesz zrobić z nich niewolników ekstatycznie rozkochanych do szaleństwa w jakiejś wyrachowanej, chciwej diablicy !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2014-04-29 17:57
ester i to mi sie podoba ,wole takie ktore nago lezac w moim lozku przy grze wstepnej mowia "nie jeszcze nie", niz takie ktore jak Sylwia zaraz Marka nawet wirtualnie gwaltem biora
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:37
Cytuję Sylwia:
Cytat:
Władza odmładza, rewitalizuje i upiększa... spójrzcie na mnie; władam tysiącami biednych czytelników, i co z tego mam? nadwaga, powoli łysieję, penis to już tylko cień tego dawnego łajdaka...

Hahaha i co z tego..ja i tak nadal mam na Ciebie ochotę :D
Widzisz, Ciebie kręci tylko moje Boskie ciało, a ja mam jeszcze coś więcej w zanadrzu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-12-03 14:42
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
Cytat:
Władza odmładza, rewitalizuje i upiększa... spójrzcie na mnie; władam tysiącami biednych czytelników, i co z tego mam? nadwaga, powoli łysieję, penis to już tylko cień tego dawnego łajdaka...

Hahaha i co z tego..ja i tak nadal mam na Ciebie ochotę :DWidzisz, Ciebie kręci tylko moje Boskie ciało, a ja mam jeszcze coś więcej w zanadrzu...
Pudło drogi Marku...kto powiedział ze napisałam wszystko?:)
Wiesz co mnie najbardziej w Tobie kręci?
- To że piszesz cała prawde:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2014-04-29 19:45
ja SWylwiu tez powiem ci osobiscie prawde i nie musisz sie tak podkladac pod Marka bo ty sie nim bawisz a jak mialo przyjsc co do czego to brak czasu i wymowki itp. pisal tu o tym Marek na komciach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-12-03 09:24
Jest moc! Kawał dobrej roboty Marek. Już sięgałem po łychę...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:38
Cytuję brat:
Jest moc! Kawał dobrej roboty Marek. Już sięgałem po łychę...


Dziękuję mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 14:43
Mam kilka pytań, tak ogólnie, może ktoś coś wie:

1. ciąglę i bezustannie śnią mi się liczby (4). Nawet wczorajszy piękny sen, byłem z mamą w bibliotece i byłem bardzo happy, bo mieli najnowsze książki, i wziąłem coś Kinga. Pani w recepcji mówi jednak że wiszę im TRZY książki, a kara to złotówka za tydzień (trzymałęm je chyba rok).

Cyfry, ciągle cyfry, ale głównie czwórki.

2. Tata ma ponad sześć tygodni półpaśca, bierze już tramal, chyba przejdzie to w neuralgię. Za tydzień leki na padaczkę albo blokada, ciocia go nakłuwa akupunkturą. Zna ktoś jakieś sposoby na złagodzenie bólu?

3. Mam popękaną skórę na dłoniach, piecze i swędzi jak diabli, mija nieco gdy biorę leki antyalergiczne, i smaruję Hydrą, jakieś pomysły?

4. Mam ciągle zapchany nos, ale nie zawartością, a ledwo mi się oddycha. Płukanie nie pomaga (delikatna ulga) laryngolog powiedział że bardzo delikatne skrzywienie przegrody (nie nadające się do operacji) , i że to wina naczyń - takie po prostu je mam. Jakieś patenty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-12-03 15:13
ad 1
............ :-)
ad 2
Tramal ,leki p/wirusowe plus hormony i czekać.
ad 3
I tu Cię mam, łasuchu i "opoju"-zmienić dietę:D
ad 4
a. zmienić lekarza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:42
Cytuję e:
ad 1
............ :-)
ad 2
Tramal ,leki p/wirusowe plus hormony i czekać.
ad 3
I tu Cię mam, łasuchu i "opoju"-zmienić dietę:D
ad 4
a. zmienić lekarza


Dziękuję. Tata bierze zaldiar, nie przesadza z nim, ale słyszę że już psychicznie mu bardzo ciężko. Nie dość że wózek, płuca, to jeszcze te kurestwo się przyplątało. A jakie leki p/w na to się daje? coś brał na poczatku, by nie było rozsiewania ale żeby później je dawać?

3. Jestem na diecie, niestety :(

4. Nie mam jak za bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # e 2013-12-04 10:29
Wirus uaktywnił się, u mojej mamy ,po chemio i radioterapii.Do stawała leki p/wirusowe na początku leczenia,potem nie ma sensu.Trzeba wzmocnić odporność wszelkimi możliwymi sposobami.

Postaraj się o konsultację u innego lekarza,bo z tą przegrodą nie do końca mi pasuje.W przypadku zajętych zatok,torbieli, polipów,skrzywi onej przegrody,a tym samym zaburzonej wentylacji ,lubi przyplątać się tzw.astma laryngologiczna .Dorażnie może pomóc pulmonolog i wziewy,ale raczej potrzebny jest zabieg chirurgiczny,ab y przywrócić prawidłową wentylację.
Może jeszcze testy alergiczne,elim inacja z diety alergennych składników,poka rmów:orzechy,ry by itd.
Ale musisz się ruszyć ,bo będzie tylko gorzej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-12-04 11:38
Cytuję e:
Wirus uaktywnił się, u mojej mamy ,po chemio i radioterapii.Dostawała leki p/wirusowe na początku leczenia,potem nie ma sensu.Trzeba wzmocnić odporność wszelkimi możliwymi sposobami.

Postaraj się o konsultację u innego lekarza,bo z tą przegrodą nie do końca mi pasuje.W przypadku zajętych zatok,torbieli,polipów,skrzywionej przegrody,a tym samym zaburzonej wentylacji ,lubi przyplątać się tzw.astma laryngologiczna.Dorażnie może pomóc pulmonolog i wziewy,ale raczej potrzebny jest zabieg chirurgiczny,aby przywrócić prawidłową wentylację.
Może jeszcze testy alergiczne,eliminacja z diety alergennych składników,pokarmów:orzechy,ryby itd.
Ale musisz się ruszyć ,bo będzie tylko gorzej.Współczuję z powodu mamy. A wiesz że może się wstrzeliłaś w problem? orzechy... jestem od półtora miesiąca na diecie, a więc zero słodyczy i owoców (z wyjątkiem sobót, dieta slow carb Ferrisa) a żeby osłodzić sobie mój żałosny, smutny, bezsłodki żywot - korzystałem najpierw z pistacji, a teraz gdy sobie ich zakazałem orzechy włoskie, migdały i laskowe. I faktycznie, chyba od początku tej diety pojawiła się alergia. Szkoda że tego dokładnie nie zapisałem, ale nie zwracałęm na to uwagi - dopóki rany na dłoniach naprawdę nie zaczęły boleć. Czyli orzechy. Kochanie, dzięki, chyba nie mam wyjścia i będę musiał wrócić do słodyczy, mniammm :) i to są czytelnicy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-12-04 12:18
Mama?Zasuwa na rowerze,"lata"z kijami po terenach przeróżnych,a na basenie spędza więcej czasu niż ja(wykaraskała się z jednego ,z najwredniejszyc h nowotworów). :-)
Odstaw orzechy i jeśli musisz czymś zająć ręce i mózg,proponuję granaty.W biedronce są teraz piękne,soczyste i jędrne,i słodkie i....Fakt,przy obróbce kuchnia wygląda jak po bombie,ale można się zabezpieczyć.St awiam zasieki w postaci:wysokie go naczynia,fartuc ha i rękawiczek silikonowych.A potem-poezja,po jednych ziarenku(jak słonecznik,pop corn itd.)i można zapomnieć o słodyczach:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-12-04 12:23
http://www.planetazdrowie.pl/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=146&Itemid=160
...przeczytaj chociaż :podsumowanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-12-04 13:17
Cytuję e:
Mama?Zasuwa na rowerze,"lata"z kijami po terenach przeróżnych,a na basenie spędza więcej czasu niż ja(wykaraskała się z jednego ,z najwredniejszych nowotworów). :-)
Odstaw orzechy i jeśli musisz czymś zająć ręce i mózg,proponuję granaty.W biedronce są teraz piękne,soczyste i jędrne,i słodkie i....Fakt,przy obróbce kuchnia wygląda jak po bombie,ale można się zabezpieczyć.Stawiam zasieki w postaci:wysokiego naczynia,fartucha i rękawiczek silikonowych.A potem-poezja,po jednych ziarenku(jak słonecznik,pop corn itd.)i można zapomnieć o słodyczach:)


Po granacie mam gazy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-05 16:16
Marek suszone daktyle są lepsze od batonów i czekolad, naprawdę warto spróbować !
W biedronce teraz są za ok. 1,50 za 150 g.
Wychodzi ok. 10 zł/kg, uwielbiam daktyle :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-05 16:30
Cytuję toni:
Marek suszone daktyle są lepsze od batonów i czekolad, naprawdę warto spróbować !
W biedronce teraz są za ok. 1,50 za 150 g.
Wychodzi ok. 10 zł/kg, uwielbiam daktyle :-)


Strasznie kaloryczne, i z tego co pamiętam są po nich potworne wzdęcia? Nie jem teraz słodyczy, tylko w soboty a w środę alkohol i jedno jabłko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-12-03 16:10
Po raz kolejny piszesz o tych czwórkach i po raz kolejny przechodzą mi ciarki bo liczba 44 jest mi najbardziej bliską liczbą ...ale nie wnikajmy. Punkty 3 i 4 mogą wskazywać, że świruje z jakichś powodów Twój układ odpornościowy dlatego warto abyś innym wzrokiem spojrzał na swoje otoczenie. Rzeczy tak pozornie błahe jak kwiatki w pokoju czy płyn do płukania tkanin... dieta? Tam też może leżeć problem. O tym, że musi dostarczać wszystkich mikro, makro, śladowych itd. to dobrze wiesz (Tacie nawet warto byłoby pomyśleć o jakiejś multi w zastrzyku bo i wchłanianie już nie to) Czasami ze skórą dłoni jest problem przez najzwyczajniej zbyt częste ich mycie, zmywanie filmu lub zbyt agresywny środek. Sam zmuszony jestem często myć ręce i widzę że jedne mydła łagodniej się z nią obchodzą a inne ją rujnują (ostatnio mam aloesowe dettol i na razie całkiem dobrze)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:48
Cytuję brat:
Po raz kolejny piszesz o tych czwórkach i po raz kolejny przechodzą mi ciarki bo liczba 44 jest mi najbardziej bliską liczbą ...ale nie wnikajmy. Punkty 3 i 4 mogą wskazywać, że świruje z jakichś powodów Twój układ odpornościowy dlatego warto abyś innym wzrokiem spojrzał na swoje otoczenie. Rzeczy tak pozornie błahe jak kwiatki w pokoju czy płyn do płukania tkanin... dieta? Tam też może leżeć problem. O tym, że musi dostarczać wszystkich mikro, makro, śladowych itd. to dobrze wiesz (Tacie nawet warto byłoby pomyśleć o jakiejś multi w zastrzyku bo i wchłanianie już nie to) Czasami ze skórą dłoni jest problem przez najzwyczajniej zbyt częste ich mycie, zmywanie filmu lub zbyt agresywny środek. Sam zmuszony jestem często myć ręce i widzę że jedne mydła łagodniej się z nią obchodzą a inne ją rujnują (ostatnio mam aloesowe dettol i na razie całkiem dobrze)Dzięki za porady, możliwe że to od kota i psa, nie daj Panie Boże żeby tak było. Ta czwóka oczywiście oznacza zmianę, i sam widzę że jest blokada jakaś we mnie na to - otóż ja wiem co ma się stać, to się musi stać, ale nie chcę tego sobie uświadomić. Myślę że zbliżam się do tego okresu, kiedy mój model świata zostanie rozbity w proch. Kiedy więc zniknę z blogów, to pewnie to się właśnie stanie. Mam takie typy - umrze tata, ktoś mi bliski albo ja. Jestem przygotowywany na dużą zmianę, tak to widzę, chciałbym się mylić. Jedna rzecz wiedzieć że zmiana oczyszcza, inna tego doznać. Nie chciałbym umierać szczerze mówiąc - tyle przejść, tyle już zacząłem sobie uświadamiać, umiem chwilowo wychodzić poza myśli... i teraz zaczynać od nowa w nowej inkarnacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-12-03 18:45
Doskonale regenerują i nawilżają skórę dwa kremy z Biedronki w cenie 5,99 zł. Biała lub czerwona folia na pudełku.
Wychodzić na mróz z dobrze wysuszonymi dłońmi, najlepiej w rękawiczkach.
Zwrócić uwagę na jakość mydła, nie myć rąk co chwilę bo żadna skora tego nie wytrzyma.

Ja widzę u siebie fenomenalne efekty mentalnego nastawienia, pewien znany profesor powiedział, że najlepszym lekarzem jest (potencjalnie) nasz własny mózg.
Przypominam o metodzie walki z katarem polegającej na połykaniu własnych smarków, niczego nie wyciągasz z nosa tylko z rzadka wciągasz nadmiar do przełyku i połykasz.
Spójrz na świat przyrody, czy zwierzęta ciągle smarkają ?
Z pewnością ewolucja wykorzystała zjawisko kataru by dać na to lek, potwierdzają to obecnie lekarze twierdząc, że jest to swoista szczepionka autoimmunologiczna.
Ja od lat nie mam kataru, a jeśli już to bardzo krótko, ważne by w porę zadziałać.
Jak czujesz, że w gardle zaczyna troszeczkę palić to jak najszybciej płuczemy gardło letnim roztworem soli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:51
Cytuję toni:
Doskonale regenerują i nawilżają skórę dwa kremy z Biedronki w cenie 5,99 zł. Biała lub czerwona folia na pudełku.
Wychodzić na mróz z dobrze wysuszonymi dłońmi, najlepiej w rękawiczkach.
Zwrócić uwagę na jakość mydła, nie myć rąk co chwilę bo żadna skora tego nie wytrzyma.

Ja widzę u siebie fenomenalne efekty mentalnego nastawienia, pewien znany profesor powiedział, że najlepszym lekarzem jest (potencjalnie) nasz własny mózg.
Przypominam o metodzie walki z katarem polegającej na połykaniu własnych smarków, niczego nie wyciągasz z nosa tylko z rzadka wciągasz nadmiar do przełyku i połykasz.
Spójrz na świat przyrody, czy zwierzęta ciągle smarkają ?
Z pewnością ewolucja wykorzystała zjawisko kataru by dać na to lek, potwierdzają to obecnie lekarze twierdząc, że jest to swoista szczepionka autoimmunologiczna.
Ja od lat nie mam kataru, a jeśli już to bardzo krótko, ważne by w porę zadziałać.
Jak czujesz, że w gardle zaczyna troszeczkę palić to jak najszybciej płuczemy gardło letnim roztworem soli.U mnie na dłoniach są rany - i jeśli biorę lek antyalergiczny, znikają mimo takiej samej ilości ich mycia. A więc alergia. Tata mi dziś mówił, że w radiu był wywiad z jakimś profesorem (coś na K) i mówił o leczeniu obrzmienia zatok kortykosteroida mi w sprayu, podobno rewelacyjna metoda. Spróbowałbym. Przecież ja na mrozie się duszę, muszę ustami oddychać - nie mam kataru. A oddychanie ustami to gotowa infekcja przecież.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-12-04 00:57
Ja nawet jeśli mam katar to na mrozie nos robi mi się momentalnie drożny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 11:39
Cytuję toni:
Ja nawet jeśli mam katar to na mrozie nos robi mi się momentalnie drożny.


Zazdroszczę...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-12-03 19:10
Cytuję Marek:
Mam kilka pytań, tak ogólnie, może ktoś coś wie:

1. ciąglę i bezustannie śnią mi się liczby (4). Nawet wczorajszy piękny sen, byłem z mamą w bibliotece i byłem bardzo happy, bo mieli najnowsze książki, i wziąłem coś Kinga. Pani w recepcji mówi jednak że wiszę im TRZY książki, a kara to złotówka za tydzień (trzymałęm je chyba rok).

Cyfry, ciągle cyfry, ale głównie czwórki.

2. Tata ma ponad sześć tygodni półpaśca, bierze już tramal, chyba przejdzie to w neuralgię. Za tydzień leki na padaczkę albo blokada, ciocia go nakłuwa akupunkturą. Zna ktoś jakieś sposoby na złagodzenie bólu?

3. Mam popękaną skórę na dłoniach, piecze i swędzi jak diabli, mija nieco gdy biorę leki antyalergiczne, i smaruję Hydrą, jakieś pomysły?

4. Mam ciągle zapchany nos, ale nie zawartością, a ledwo mi się oddycha. Płukanie nie pomaga (delikatna ulga) laryngolog powiedział że bardzo delikatne skrzywienie przegrody (nie nadające się do operacji) , i że to wina naczyń - takie po prostu je mam. Jakieś patenty?

Na popekane swedzace,piekac e dlonie dobra jest masc lub krem z witamina A..mozesz tez zazyc doustnie wit A+E
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-12-03 19:42
Ad 3. Ewidentnie sprawy uczuleniowe. Moja mama miała niedawno tak od proszku do prania. Pakują do chemii gospodarczej cała tablicę Mendelejewa i mamy efekty. U Ciebie może to być od mydła. Spróbuj je zmienić. Poszukaj takiego, które ma najkrótszą listę składników. Najlepiej bez dodawanych detergentów.
Teoretycznie typowe sklepowe mydło to prosta mieszanina soli sodowych nasyconych kwasów tłuszczowych, ale producenci dodają do niego masę innych uczulających składników, głównie detergentów. Lepsze jest mydło szare - mieszanina soli potasowych, lecz nie kupisz go nigdzie. Można je w miarę łatwo zrobić samemu ze smalcu i NaOH. "Szare mydło" "Biały Jeleń" to kit - to jest mydło sodowe. Dobre na problemy skórne jest mydło siarkowe (relatywnie mało składników dodatkowych) i Tobie je polecam.
Ad 4. Spróbuj zakraplać roztworem wody utlenionej. Pisał o tym Nieumywakin. Mi to trochę pomaga przy krzywej przegrodzie. Woda utleniona powoduje krótkotrwałe obkurczenie błon śluzowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:52
Cytuję Jajacek:
Ad 3. Ewidentnie sprawy uczuleniowe. Moja mama miała niedawno tak od proszku do prania. Pakują do chemii gospodarczej cała tablicę Mendelejewa i mamy efekty. U Ciebie może to być od mydła. Spróbuj je zmienić. Poszukaj takiego, które ma najkrótszą listę składników. Najlepiej bez dodawanych detergentów.
Teoretycznie typowe sklepowe mydło to prosta mieszanina soli sodowych nasyconych kwasów tłuszczowych, ale producenci dodają do niego masę innych uczulających składników, głównie detergentów. Lepsze jest mydło szare - mieszanina soli potasowych, lecz nie kupisz go nigdzie. Można je w miarę łatwo zrobić samemu ze smalcu i NaOH. "Szare mydło" "Biały Jeleń" to kit - to jest mydło sodowe. Dobre na problemy skórne jest mydło siarkowe (relatywnie mało składników dodatkowych) i Tobie je polecam.
Ad 4. Spróbuj zakraplać roztworem wody utlenionej. Pisał o tym Nieumywakin. Mi to trochę pomaga przy krzywej przegrodzie. Woda utleniona powoduje krótkotrwałe obkurczenie błon śluzowych.


Racja, kupię kilka mydeł siarkowych - dla spróbowania. Spróbuję też z wodą utlenioną. Książkę mam, piłem ją jak kazał, niestety zmian żadnych nie zanotowałem. Jedyne co naprawdę działa, to żywienie rozdzielne i kody uzdrawiania - przynajmniej u mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek. 2013-12-04 19:03
Zapisz się do alergologa na wizytę i posłuchaj się tego, co Ci powie. To może rozwiązać zarówno problem z rękami jak i zatkanym nosem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # high emotions 2013-12-05 00:20
punkt 4. Możliwość polipów nosa. Delikatne skrzywienie nie powoduje całkowitej blokady kanału drożnego. Polipy stały się atrakcją cywilizacyjną powodowane alergią na składniki chemiczne w żywności. Właśnie jestem 8 dzień po operacji usunięcia polipów. Koniec udręki - jednak mogą nastąpić nawroty. mogę dużo rozpisać się w tym temacie... Zwróć się do Laryngologa przez duże "L".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jarek Kefir 2013-12-03 14:46
Istnieje 7 obrońców mężczyzn: Świadomość, Wiedza, Psychologia, Medycyna naturalna, Wazektomia, Intercyza, Test DNA na ojcostwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:53
Cytuję Jarek Kefir:
Istnieje 7 obrońców mężczyzn: Świadomość, Wiedza, Psychologia, Medycyna naturalna, Wazektomia, Intercyza, Test DNA na ojcostwo.


Siedmiu wspaniałych :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jarek Kefir 2013-12-03 14:50
Monogamia jest jak komunizm. Wszyscy znamy historię komunizmu: był on opisany jako piękna i wzniosła idea, ale po pierwsze, w żadnym państwie na świecie nie było stuprocentowego komunizmu. A w państwach, które próbowały ten pomysł zrealizować, wyszła wręcz odwrotność tej idei.

Tak samo jest z monogamią. Owszem, jest to byt mentalny, pewna koncepcja świata, której wprowadzenie dałoby wręcz wspaniałe rezultaty. Jednak tak, jak komunizm, monogamia jest tylko na papierze.

Nie chcę tutaj dyskutować o tym, czy monogamia jest dobra czy zła, bo nie to jest zamysłem tego tekstu. Chciałem Ci, czytelniku, zwrócić uwagę, iż monogamii de facto do dziś nie wprowadzono. To, co mamy teraz, to ledwie działający “emulator” monogamii, z mnóstwem dziur i błędów.

Więcej:

http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/30/monogamia-jest-jak-komunizm-nie-istnieje-w-swiecie-realnym/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:54
Cytuję Jarek Kefir:
Monogamia jest jak komunizm. Wszyscy znamy historię komunizmu: był on opisany jako piękna i wzniosła idea, ale po pierwsze, w żadnym państwie na świecie nie było stuprocentowego komunizmu. A w państwach, które próbowały ten pomysł zrealizować, wyszła wręcz odwrotność tej idei.

Tak samo jest z monogamią. Owszem, jest to byt mentalny, pewna koncepcja świata, której wprowadzenie dałoby wręcz wspaniałe rezultaty. Jednak tak, jak komunizm, monogamia jest tylko na papierze.

Nie chcę tutaj dyskutować o tym, czy monogamia jest dobra czy zła, bo nie to jest zamysłem tego tekstu. Chciałem Ci, czytelniku, zwrócić uwagę, iż monogamii de facto do dziś nie wprowadzono. To, co mamy teraz, to ledwie działający “emulator” monogamii, z mnóstwem dziur i błędów.

Więcej:

http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/30/monogamia-jest-jak-komunizm-nie-istnieje-w-swiecie-realnym/Chyba nie wzbudzisz Jarku entuzjazmu Pań :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Dortotka 2013-12-03 15:15
[youtube]Żal mi pan który pisał ten artykuł, najwyrazniej sie natrudził ,z ta nienawiścią do kobiet,skoro btak to po co mu kobieta ,,może dziurka od klucza by wystarczyła, że tak brzydko powiem,gdzie ta wolnośc, gdzie zaufanie, gdzie partnerstwo, gdzie radość z dawania radosci drugiemu człowiekowi, nic tylko totalny egoizm i rożmyslania o huci... nic wiecej..nawet uczuć brak....[/youtu be]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:55
Cytuję Dortotka:
[youtube]Żal mi pan który pisał ten artykuł, najwyrazniej sie natrudził ,z ta nienawiścią do kobiet,skoro btak to po co mu kobieta ,,może dziurka od klucza by wystarczyła, że tak brzydko powiem,gdzie ta wolnośc, gdzie zaufanie, gdzie partnerstwo, gdzie radość z dawania radosci drugiemu człowiekowi, nic tylko totalny egoizm i rożmyslania o huci... nic wiecej..nawet uczuć brak....[/youtube]


Jeśli głupota umiałaby latać, to pozostaje mieć nadzieję że Pani post uniesie mą biedną, umęczoną stronę hen, hen wysoko w rankingu sukcesu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-12-04 08:23
A ja bym życzył Dorotce, zapewne bardzo ciepłej i niedoświadczone j przez życie, aby zachowała swoje serduszko aż do końca. Najlepiej dla kogoś takiego jak ja, kto rozłoży nad nią parasol i będzie kochał aż do śmierci :-)
Pozdrawiam Dorotko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Anderson 2013-12-03 18:37
Witajcie ja troche z innej beczki; Marek czesto pisales o wyjsciu ze swojego ego...MI sie wydaje ze ostatnio chyba tego dokonalem ,mianowicie czulem sie jakos fajnie dziwnie ,czulem dotyk wiartu,lisci wczulem sie w ulice,ludzi przestalem sie utozsamiac z belkotem myslowym w mojej glowie.Niestety ta chwila trwala doslownie sekundy i zaraz moj umysl znowu zostal zawladniety przez mysli ktore powodowaly emocje.Czesto zdarzalo sie tak ze ida ulica sam do siebie mowilem ,czasami wydaje mi sie ze stworzylem sobie takiego drugiego Andersona w swojej glowie i z nim rozmawiam,jak wyjsc poza ego ? jak utrzymac ten stan >? czy to co czulem bylo jakas namiastka ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2013-12-03 19:27
Ja polecam trening uważności. Wycisz umysł, skup się tylko na kolejnym oddechu. Nie myśl o niczym, a skup się na temperaturze otoczenia, szmerach dookoła, ale przede wszystkim na oddechu.

U każdego człowieka dochodzi do wyścigu myśli, które się generują nie wiadomo skąd. Praktycznie ciągle o czymś myślimy, tracąc uważność. Ja tak mam po skrajnym wyczerpaniu. Gonitwa mysli niewiadomo o czym - taki sen na jawie. Wtedy mózg lekko wyłącza świadomość oszdczędzając energię, a to wynika czesto z niedoboru snu i przelekłego stresu.

Trening uważności, czyli skupienie na oddechu to narzędzie o dużych mozliwościach, bo pozwala zapanować np. nad szokiem adrenalinowym przy dużym lęku. Ot taka wojskowa sztuczka, by nie złapać shell shocka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 23:00
Cytuję Manio:
Ja polecam trening uważności. Wycisz umysł, skup się tylko na kolejnym oddechu. Nie myśl o niczym, a skup się na temperaturze otoczenia, szmerach dookoła, ale przede wszystkim na oddechu.

U każdego człowieka dochodzi do wyścigu myśli, które się generują nie wiadomo skąd. Praktycznie ciągle o czymś myślimy, tracąc uważność. Ja tak mam po skrajnym wyczerpaniu. Gonitwa mysli niewiadomo o czym - taki sen na jawie. Wtedy mózg lekko wyłącza świadomość oszdczędzając energię, a to wynika czesto z niedoboru snu i przelekłego stresu.

Trening uważności, czyli skupienie na oddechu to narzędzie o dużych mozliwościach, bo pozwala zapanować np. nad szokiem adrenalinowym przy dużym lęku. Ot taka wojskowa sztuczka, by nie złapać shell shocka.Trening oddechu się przydaje w stresie - ale warunek "wycisz umysł" niestety psuje medytację, ponieważ jeśli chcesz się wyciszyć, umysł chce szaleć. Chcesz szaleć? umysł cichnie. Bez tego warunku - obserwuj burdel we łbie tak samo, jak spokój w nim. Nieważne jaki masz umysł, ważne by oddalając się na pewną odległość, obserwować go uważnie i świadomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-03 22:58
Cytuję Anderson:
Witajcie ja troche z innej beczki; Marek czesto pisales o wyjsciu ze swojego ego...MI sie wydaje ze ostatnio chyba tego dokonalem ,mianowicie czulem sie jakos fajnie dziwnie ,czulem dotyk wiartu,lisci wczulem sie w ulice,ludzi przestalem sie utozsamiac z belkotem myslowym w mojej glowie.Niestety ta chwila trwala doslownie sekundy i zaraz moj umysl znowu zostal zawladniety przez mysli ktore powodowaly emocje.Czesto zdarzalo sie tak ze ida ulica sam do siebie mowilem ,czasami wydaje mi sie ze stworzylem sobie takiego drugiego Andersona w swojej glowie i z nim rozmawiam,jak wyjsc poza ego ? jak utrzymac ten stan >? czy to co czulem bylo jakas namiastka ?


Tak, to co opisujesz to jest właśnie przebudzenie - tak właśnie czują się osoby oświecone, ale one oprócz tego co doznałeś, odczuwają także odprężenie, wielką błogość i rozkosz w ciele. Teraz możesz zobaczyć sam, ile jest warte te gówno które wciskają nam religie, korporacje i rządy. To jest Twój naturalny stan, od którego oddziela Cię nie ego, bo te jest niezbędne do życia, ale utożsamienie prawdziwego Ciebie z ego - czyli sztucznym, iluzorycznym konstruktem.

Utrzymanie tego stanu, to praca nad utrzymaniem uważności, ciągła, bezustanna obserwacja ciała, myśli i emocji - bez osądzania. Z czasem ta zdolność wzrasta. Zapamiętaj jedno: możesz być albo w świecie myśli, tym mentalnym bełkocie, albo w realu. Innej opcji nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 00:41
Widzicie chyba kometę na południu? pulsuje trzema kolorami :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-04 08:24
Nie umiem wrzucić linku ;-) Korzystając z przycisku pokazuje się link ale bez odnośnika...

http://youtu.be/ueB0rsmoJKo

Już działa ;-)
Trzeba bez przycisku...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # luk 2013-12-04 11:50
Żona dzwoni do męża:

- O której będziesz w domu?


- Za jakieś dwie godziny, muszę jeszcze podjechać do klienta.

- Jak zwykle nic cię nie obchodzi, wszystko na mojej głowie, pranie sprzątanie, zakupy! A ty sobie jeździsz do klienta!

- A co ty myślisz, że ja forsę znajduję na ulicy? A kto pracuje na nasze utrzymanie?

- Tak, tylko że inni jeżdżą sobie na wakacje do Egiptu i stać ich na wszystko, a ty ciągle nie masz pieniędzy i pracujesz podobno od rana do wieczora...

- Przestań! Uwielbiasz mnie denerwować! "Podobno" pracuję, tak?! Dobre sobie! Ja tyram jak wół!

- Tak, tak, znam tę bajkę na pamięć. Podwieziesz mnie do sklepu, jak wrócisz?

W tym momencie słychać huk i pisk opon...

- Halo? Jesteś tam? Czemu się nie odzywasz?.... Piotrek, jesteś????? Co się stało???

Po chwili mąż odpowiada grobowym głosem:

- Muszę kończyć, potrąciłem człowieka.
Skąd ja znam reakcję tej pani?
A tak, czytam Marka :)

link: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/musze-konczyc-bo-potracilem-czlowieka,1970661,8377
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 13:16
Genialny przykład... laska siedzi w domu, włącza guzik w pralce i stoi przy patelni, i to ma być porównywalne z jeżdżeniem po mieście i użeraniu się z klientami. No i teraz facet idzie do kicia, i co dalej? żona zostanie przy nim? wątpię... czy ma chociaż trochę poczucie winy? nie, bo to że dzwoniła wkurwiona, to wina męża którego nie stać na wygrzewanie się w Egipcie.

Najedzona, znudzona, wyżarta, chciała się gdzieś rozładować, więc w efekcie mamy rozpier... rodzinę, więzienie, biedę i rozpacz. Tak się kończy sytuacja, gdzie facet pozwala sobie na coś takiego.

I taki gość mnie przekonuje później, że małżeństwo to mistyczna sprawa :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # luk 2013-12-04 13:41
A co do interii, prowadzisz tam swojego bloga?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 13:59
Cytuję luk:
A co do interii, prowadzisz tam swojego bloga?


Czasem coś wrzucę. Już nawet na głównej stronie był mój tekst, szkoda tylko że w niedzielę i mało osób widziało. Fajnie że jestem popularny, ale kasy z tego nie ma, oj nie ma...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # luk 2013-12-04 14:11
To wszystko w porządku. Myślałem, że ktoś się pod Ciebie podszywa i wrzuca Twoje teksty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 16:00
Cytuję luk:
To wszystko w porządku. Myślałem, że ktoś się pod Ciebie podszywa i wrzuca Twoje teksty.


Podziękowałbym za coś takiego :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-04 16:00
Chyba mam nowy, ostry tekst, wklejać go dziś czy jutro?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-12-04 16:57
Cytuję Marek:
Chyba mam nowy, ostry tekst, wklejać go dziś czy jutro?

Dzis,poprosze:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2013-12-04 17:18
Dziś, bo mnie pisanie raportu rozsadzi, chętnie sobie coś poczytam :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-05 16:18
Cytuję Manio:
Dziś, bo mnie pisanie raportu rozsadzi, chętnie sobie coś poczytam :P


Mówisz i masz :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-12-04 21:58
Widze Marek, ze jednak musiał zabrac głos w sprawie Zelta :lol: i bardzo dobrze, bo taki ściek pomyj, jakie wsciekłe panie wylewaja na tego człowieka wymaga kontry o odpowiedniej sile razenia w sieci :lol:

Ja uwazam,ze ona jest juz totalnie spalona, z zelta nieco sie jeszcze posmieją, moze ktos m jeszcze kiedys to wypomni, natomiast etykietka "kurwy" pozostanie juz w swiadomosci męzczyzn, którzy gdzie tam sie spotkają z kurewką. Owszem, wsadzic to niejeden by sie skusił na porzadne opierdolenie lancy, natomiast ewentualnie na cos powaznego to wątpię. Została wyjebana bez mydła- brak ślubu oznacza brak kasy, dowód ze to nie dziecko Zelta- brak kasy. Jedyne na co moze liczyc na na alimienciarza sieradzkiego, ale mysle ze wiecej jak 3-5 kafli (o zgrozo!!!) nie dostanie. (taki zamachowski- aktor a buli 4 kafle, majac taki majatek) wątpie zeby sieradzki był milionerem. Czyli co puszczenie sie w cug przyniosł w ostatecznym rachunku klęske:
1. spada bezposredni dochód
2. brak mozliwosci brylowania na salonach i załatwienia np. pracy
3. zostaje opierdalanie laski tłustym prezesom banków z spoconymi jajami w spodniach od garnituru za 7000 zł dyrektorom czy innych agencji reklamowych i liczenie na gwiazke z nieba
4.etykietka kurwy- pogarda ze strony Panów i Pań zreszta jednak też myślę- zawsze bedzie mozna takiej dojebac, gdy sie z kims pokłóci- "ale to ty jestes kurwą"- niewazne ze oponentka miała w dupie wiecej kutasów niż włosów na głowie- wazne ze to nie wyszło na jaw :lol:

Co uratowało Zelta?
1. brak ślubu
2. testy DNA
Co moze zrobic Ordowska>
- stara kobieca sztuczka- pojawiaja sie doniesienia jakoby zelt miał jej to wybaczyć, czyli kochanek juz sie odżegnał od niej, wiec próbuje wracać do zelta. prawdziwy test na mezczyzne: czy 45latek okaze sie być bezmyslnym capem ,którego młoda rura owineła sobie wokół palca, czy też jednak mądrośc zyciowa "ciało puszczone w ruch raz, puszcza sie dalej". Ot pytanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-05 16:19
Cytuję Esej:
Widze Marek, ze jednak musiał zabrac głos w sprawie Zelta :lol: i bardzo dobrze, bo taki ściek pomyj, jakie wsciekłe panie wylewaja na tego człowieka wymaga kontry o odpowiedniej sile razenia w sieci :lol:

Ja uwazam,ze ona jest juz totalnie spalona, z zelta nieco sie jeszcze posmieją, moze ktos m jeszcze kiedys to wypomni, natomiast etykietka "kurwy" pozostanie juz w swiadomosci męzczyzn, którzy gdzie tam sie spotkają z kurewką. Owszem, wsadzic to niejeden by sie skusił na porzadne opierdolenie lancy, natomiast ewentualnie na cos powaznego to wątpię. Została wyjebana bez mydła- brak ślubu oznacza brak kasy, dowód ze to nie dziecko Zelta- brak kasy. Jedyne na co moze liczyc na na alimienciarza sieradzkiego, ale mysle ze wiecej jak 3-5 kafli (o zgrozo!!!) nie dostanie. (taki zamachowski- aktor a buli 4 kafle, majac taki majatek) wątpie zeby sieradzki był milionerem. Czyli co puszczenie sie w cug przyniosł w ostatecznym rachunku klęske:
1. spada bezposredni dochód
2. brak mozliwosci brylowania na salonach i załatwienia np. pracy
3. zostaje opierdalanie laski tłustym prezesom banków z spoconymi jajami w spodniach od garnituru za 7000 zł dyrektorom czy innych agencji reklamowych i liczenie na gwiazke z nieba
4.etykietka kurwy- pogarda ze strony Panów i Pań zreszta jednak też myślę- zawsze bedzie mozna takiej dojebac, gdy sie z kims pokłóci- "ale to ty jestes kurwą"- niewazne ze oponentka miała w dupie wiecej kutasów niż włosów na głowie- wazne ze to nie wyszło na jaw :lol:

Co uratowało Zelta?
1. brak ślubu
2. testy DNA
Co moze zrobic Ordowska>
- stara kobieca sztuczka- pojawiaja sie doniesienia jakoby zelt miał jej to wybaczyć, czyli kochanek juz sie odżegnał od niej, wiec próbuje wracać do zelta. prawdziwy test na mezczyzne: czy 45latek okaze sie być bezmyslnym capem ,którego młoda rura owineła sobie wokół palca, czy też jednak mądrośc zyciowa "ciało puszczone w ruch raz, puszcza sie dalej". Ot pytanieCiekawe ci teraz zrobi Zelt, jakie tam mechanizmy grają - no cóż, niedługo się dowiemy i poddamy szczegółowej analizie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2014-05-07 21:33
hehe, doniesienia pseudoprasowe mówią ze ordowska jest siemiradzkim. Czyli biologiczny tatus uznał, ze bedzie z samicą, która zdradzała z innym samcem, liczyć ze z nim tego nie zrobi...tak patrząc na parę kochanków mam nieodparte wrażenie ze to dwa pustaki, które idealnie sie dobrały. Ona głupiutka, on laluś, coś jak ken i barbie. Paradoksalnie pewnie będą się albo długo nanianczyc soba wzajemnie, albo prać po ryjach. Kto wie czy to nie zabieg marketingowy obu gwiazdeczek, zeby byc na fali, zwłaszcza on ostatnio bryluje na salonach, on układa kurwa kalambury w pasmie nocnym :D
Za to Zelt, przynajmniej zewnętrznie jako tako sie pozbierał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Prawda!!! 2013-12-10 12:25
wykrakane :)
już piszą o wybaczeniu!
choć napisane tak jak sie pisze newsa do brukowca.nic nie potwierdzone i nie zaprzeczone.za tydzień napiszą newsa że: jednak nie wybczaył lub jednak wybaczył!

http://www.pomponik.pl/plotki/news-piotr-zelt-wybaczyl-monice-ordowskiej-zdrade,nId,1071964#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=test_a_gossip
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Prawda!!! 2013-12-05 15:27
doczytałem do fragmentu o rogach i zdradzających kobietach. pięknie to napisałeś. już kilka kobiet które chciały związku dorobiło mi takie rogi.spotykałem się z nimi przez kilka miesięcy.koleża nki zaś mówiły szczerze ze spały z innymi ale facetowi nie powiedziały i nie powiedzą. najlepsze jest to że kobieta w zwiazku prawdy Ci nie powie. za to koleżanka lub kochanka jak najbardziej. paradoks? szczerość tylko u kochanki lub ruchania bez związku. kiedyś za młodu przeżywałem takie akcje z rogami. dziś mam do tego większy luz a to co napisałeś wybiło ten luz mocno w góre. mądrość i wiedza rodzi sie w bólu. nic co wartościowe nie przychodzi łatwo. wracam do czytania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Marek 2013-12-05 16:20
Cytuję Prawda!!!:
doczytałem do fragmentu o rogach i zdradzających kobietach. pięknie to napisałeś. już kilka kobiet które chciały związku dorobiło mi takie rogi.spotykałem się z nimi przez kilka miesięcy.koleżanki zaś mówiły szczerze ze spały z innymi ale facetowi nie powiedziały i nie powiedzą. najlepsze jest to że kobieta w zwiazku prawdy Ci nie powie. za to koleżanka lub kochanka jak najbardziej. paradoks? szczerość tylko u kochanki lub ruchania bez związku. kiedyś za młodu przeżywałem takie akcje z rogami. dziś mam do tego większy luz a to co napisałeś wybiło ten luz mocno w góre. mądrość i wiedza rodzi sie w bólu. nic co wartościowe nie przychodzi łatwo. wracam do czytania.Dokładnie, nie ma się czego wstydzić, rogi to powód do dumy - oznaczają zrodzoną w bólach mądrość, męską siłę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestErma 2018-10-28 01:11
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more
info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your
website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaeJuicy 2018-11-16 04:02
Hello. I see that you don't update your page too often. I
know that writing posts is time consuming and boring.

But did you know that there is a tool that allows you to
create new posts using existing content (from article directories or other websites from your niche)?

And it does it very well. The new posts are unique and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestJean 2018-11-16 14:56
I have noticed you don't monetize your website, don't
waste your traffic, you can earn extra cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestSelma 2018-11-21 22:43
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic,
you can earn additional cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of
website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's
tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss apk 2018-11-23 21:45
It's an remarkable post for all the web users; they
will obtain advantage from it I am sure.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2018-12-11 07:48
I'm impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that's both equally educative and amusing, and let me tell
you, you have hit the nail on the head. The problem is an issue that
too few folks are speaking intelligently about.
I am very happy I stumbled across this during my search for
something concerning this.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2018-12-20 08:38
Hi, every time i used to check web site posts here in the early hours in the break of day, since i like to learn more and
more.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocean king game apk 2018-12-24 11:35
Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and sources
back to your weblog? My website is in the exact same area of interest as yours and my visitors would truly benefit from some of the information you present here.
Please let me know if this alright with you.

Many thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xmod scr888 2018-12-27 23:05
I absolutely love your blog and find the majority of your post's to
be what precisely I'm looking for. Does one offer guest writers to write content for you personally?
I wouldn't mind creating a post or elaborating on some of the subjects you write
with regards to here. Again, awesome blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR888 2018-12-30 18:48
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material stylish.
nonetheless, you command get bought an edginess over that you wish
be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a rollex11 2018-12-30 20:47
What's up to all, for the reason that I am in fact keen of reading
this web site's post to be updated regularly. It consists of pleasant
information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-01-08 19:52
Therefore many many new directories appearing, which always be best post sites?
Most of firm offer various tools for SEO and expense
of of SEO goes high with a. As you place a comment you can also put in a link.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-01-11 00:17
I was recommended this blog by way of my cousin. I'm no longer positive whether or not this publish is written by way
of him as no one else recognize such exact about my trouble.
You're incredible! Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 casino 2019-01-16 05:38
Remember each and every time you post a bulletin your complete friends
will receive it. I want being your reasons that generate
blogging, additionally the reasons you visit blogs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 game list 2019-01-18 07:39
Amazing blog! Is your theme custom made or
did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make
my blog shine. Please let me know where you got your theme.
Bless you
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # casino empress 2019-01-19 07:11
However seldom complete the study on their audience age, gender, consumption and consumer habits.

It's also good to pretend comprehend more than you really do.

Myspace offers you the opportunity to create classifieds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-01-19 08:31
Great article.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m rollex11 2019-01-23 19:04
The ending was one among my offerings. Some people are able to overlook a
mate's less than stellar looks in exchange for other traits or
qualities. I are aware that having warning always is really a good consideration.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-02-02 23:52
It is also can increase your blog's pagerank. It is actually easier an individual to come forth with
good content and maintain it at active. That's not what advertising is
on the subject of.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Audra 2019-02-07 08:02
Hello just wanted to give you a quick heads up.
The text in your post seem to be running off the screen in Internet explorer.
I'm not sure if this is a format issue or something to do
with browser compatibility but I figured I'd post to let you know.
The design look great though! Hope you get the issue resolved soon. Kudos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy casino 2019-02-09 02:27
Hello! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up
losing several weeks of hard work due to no data backup. Do
you have any methods to stop hackers?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 download 2019-02-10 04:27
So sometimes mmorpgs and not hurt to fall out of
on lengthy road and pick close to one article. Remember popular blog owners are small company
people first.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 apk download 2019-02-11 01:22
Every single time a particular game has a 90%
payback rate, the property cut is 10%. This must
be done as it will help you to save money from your bankroll.
Even gambling on the web is that easy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cleo 2019-02-11 10:28
Its such as you learn my thoughts! You seem to grasp a lot about this, like you wrote the e book in it or something.

I think that you simply could do with a few % to pressure the
message house a little bit, but instead of that, this is fantastic blog.
An excellent read. I will certainly be back.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-02-24 16:33
When compared with 100 links is definitely looking
for and reduce 20 links is ideal. It must be further classified as quality referrals.
When its involves determining a website worthy of the backlink.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-02-24 22:37
I could not resist commenting. Very well written!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-03-01 23:28
It really one among the the best internet marketing strategies going because it allows you to leverage your.
The items that have been mentioned are the beginning. There are a ways to
obtain traffic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2019-03-04 08:01
But a associated with people anxiety when they hear couple of
because they hate create. For all those in network marketing, it can Tom "Big Al"
Schreiter". Blogs deliver a wide range of creativity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2019-03-09 05:06
Try to be different and different with your marketing. Titles certainly are powerful tool
in successfully optimizing your. Plus reviews men sites.
reviews of gadgets. and other good content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2019-03-13 03:14
Give people something of worth for free and reveal that you provide good content without charge.
If you hear any news through the market of one's blog, positive to that you
post it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 2019-03-13 07:37
I have fun with, cause I discovered exactly what I used to be looking
for. You have ended my four day lengthy hunt! God Bless
you man. Have a great day. Bye
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic cialis 2019-10-15 20:42
Just desire to say your article is as astonishing.
The clearness for your post is simply great and i can think you are
an expert on this subject. Fine together with your permission let me to clutch your feed to keep updated with impending post.
Thank you one million and please carry on the rewarding work.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic cialis 2019-10-17 01:12
This design is spectacular! You definitely know how to keep a reader
amused. Between your wit and your videos, I was almost moved
to start my own blog (well, almost...HaHa!) Wonderful job.
I really loved what you had to say, and more than that, how you
presented it. Too cool!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dannie 2019-10-21 21:09
Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering
if you get a lot of spam responses? If so how do
you stop it, any plugin or anything you can suggest?
I get so much lately it's driving me crazy so any support is very much appreciated.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ngqkxFeasp 2020-03-30 00:03
step mom and stepsons accidental erection hdthe viagra mistake mandy flores pictures with viagra erection viagra dosage women & viagra meme goverment viagra fundong for servoce

what if neither viagra or cialis work? viagra erection cum shot [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra online viagra for women effect daddy, i mixed viagra in your pills! zoe clark

https://pharm-usa-official.com - viagra vs cialis

https://www.floridagolfschoolvacations.com/national-golf_indaba20-20bunker1-jpg/?unapproved=238491&moderation-hash=04655bacd96865838e39ca96198caa8d#comment-238491
https://www.biznesidei.bg/chlenove/malak-biznes-21/5-nachina-da-nakarate-startap-firmata-si-da-izglejda-profesionalno-2543.html
https://cmacconstruction.com/alb-a1b/?unapproved=256322&moderation-hash=18eca660f1456d5d054c3ee1ad847f9a#comment-256322
http://zggdxy.com/home.php?mod=space&uid=203718
https://endlessdojrp.com/showthread.php?tid=15566
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kjjgwFeasp 2020-04-07 08:46
lowest price on generic viagra cheap viagra no perscription mexico cialis vs viagra viagra and xarelto interactions generic viagra without subscription walmart

plavix and viagra interaction viagra alternative at walmart female viagra pills reaction to viagra viagra taboo

https://viagrnetwork.com/# - viagra buy


http://www.xnfgxh.com/bbs/home.php?mod=space&uid=708937
https://www.diariocolatino.com/ponce-fracasa-en-su-intento-de-aplacar-a-presidente-bukele/?unapproved=106876&moderation-hash=04147c071d3edf1363439978032806c4#comment-106876
https://blitzplatz.de/groups/x-wing/forum/topic/reines-x-wing-forum/#post-246521
http://forchel.ru/21825-demonstracionnye-kartochki-moya-semya.html
http://fzzx.gypec.edu.cn/home.php?mod=space&uid=449506
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ijuduFeasp 2020-04-09 07:41
$1500 quick cash loans today quick loans rates quick loan quick small loans for bad credit quick loans for bad credit

does quick and loans have wifi safe quick loans [url=https://pr egildama.ru/ ]quick loans quick payday loans quick business loans for startups
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ybwkwFeasp 2020-04-10 02:22
quick cash loans incorp huntington park ca fast quick loans quick loans quick loans rates best egg loans/quick

50000 quick loans how quick does sallie mae report loans paid off [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick online business loans quick loans online

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vafvgFeasp 2020-04-10 17:05
personal loans quick quick loans deposit same day quick loan quick loans for millenials faxless quick payday loans

fast quick loans online quick loans review [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans does quick and loans have wifi quick loans under 500

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ozsagFeasp 2020-04-11 20:20
how to make money with a website how did mark cuban make his money work from home how to make money as a teen how to make money with bitcoin

how to make money with bitcoin ways to make money online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money selling drugs ways to make money from home

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uoxucFeasp 2020-04-12 14:33
how to make money on youtube how to make money on youtube videos work from home how to make money with a website how to make money

how to make money fast how to make money on instagram [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money on the internet make money on the side

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ttmzgFeasp 2020-04-13 09:31
how much money can you make on youtube ways to make extra money make money how to make fast money online how to make money on the internet

how to make money online how to earn money online or gift cards to amazon make money on facebook [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money make extra money how does craigslist make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # umxddFeasp 2020-04-14 10:09
how to make money online from home apps to make money make money best ways to make money online how to make money in gta 5

how to make money make money online fast make money apps to make money make money now instant payout

https://pregukoval.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fbbhoFeasp 2020-04-15 03:11
make money taking surveys make money on facebook work from home how did george soros make his money easy way to make money

make money on the side ways to make money online work from home make extra money from home make money online from home

http://desitashen.com/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-16 03:22
https://cbdoilwalmart.com/ cbd drops cbd vape buy cbd cbd online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stepik: Free Courses 2020-04-28 04:42
I know this web page presents quality depending articles and other information, is there any other site which provides these
data in quality?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uflnfrgor 2020-05-01 15:28
fed loans world finance loans zillow home loans division installment loans bad credit loans guaranteed approval

payday loans online business loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] zillow home loans division plain green loans personal loans

https://paydailoanz.com/# - discover student loans

http://xngren.com/space-uid-1646039.html
http://www.dailymagazine.news/mailbag-who-will-be-the-next-first-time-grand-slam-winner-nid-673465.html
http://diasporablogg.com/2059/comment-page-65/?unapproved=817704&moderation-hash=02f6c3e4f76c901e4c7070c324e16ed3#comment-817704
https://appliro.com/bbs/forums/topic/buy-drug-minesse-5m/page/10/#post-884935
https://www.sporghay.com/index.php/news/item/112778-afghan-olesi-jarga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker 2020-05-02 07:22
Thanks , I've just been searching for info about this topic for a while and yours is the best I've found out
so far. However, what in regards to the bottom line?
Are you positive concerning the supply?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # curve fever pro 2020-05-02 16:09
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the
book in it or something. I think that you could do with some pics to drive the
message home a bit, but other than that, this is great blog.
A great read. I will certainly be back.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shellshock.io 2020-05-03 00:58
We're a bunch of volunteers and opening a brand new scheme in our community.
Your site provided us with helpful info to work on. You've performed an impressive job and our whole community might be
thankful to you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Facepunch.io 2020-05-09 08:52
Thanks very nice blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-18 21:45
Its such as you read my thoughts! You seem to understand a lot about this, like you wrote
the book in it or something. I feel that you simply can do with some p.c.

to pressure the message home a bit, however other than that, this is wonderful blog.

A fantastic read. I will certainly be back.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .io games 2020-05-18 23:06
What's up mates, nice piece of writing and good arguments commented here, I am genuinely enjoying by
these.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iogames 2020-05-22 19:29
I got this website from my friend who shared with me concerning this website and at
the moment this time I am visiting this site and reading very informative posts at this time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sommerland sjælland 2020-05-24 10:27
This is very attention-grabb ing, You're a very skilled blogger.
I've joined your feed and sit up for searching for more of your great post.
Additionally, I have shared your site in my social networks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # whats app web 2020-05-25 22:40
Today, I went to the beach front with my kids. I found a sea
shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to her ear and screamed.
There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back!
LoL I know this is entirely off topic but I had
to tell someone!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # daftar joker123 org 2020-08-09 02:55
Cintacasino merupakan situs sllot online uang
asli yang menerapkan sistem bermain tannpa
harus melakukan download agar memudahkan setiap player untuk bermain. Didukung oleh profesionaliyas Customer
Service yang bertugas selaka 24jam penuh, memudahkan proses bertransaksi deposit maupun withdraw kurang dari tiga menit saja.


- Live Casino
- Sportsbook
- Sabung Ayam SV388
- Slot Game

PROMO 100% BULAN AGUSTUS
- Deposit 50rb langsung dapat 50rb
- Freebet 20rb
- Syarat dan Ketentuan Berlaku

BONUS ROLLINGAN - CASHBACK - REFERRAL
- Rollingan Casino 0.8%
- Cashback Sportsbook - Sabvung Ayam SV388 -
Slot Game 5%

Menerima Deposit Via Bank Nasional BCA-BNI-BRI-MAN DIRI serta pulsa Tsel dan XL 24 Jam Online.


Hub : +85570874100 (Whatsapp)
Site : https://www.joker123qq.com/

Also visit my webpage ... daftar joker123 org
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd