Najnowsze felietony

środa, 27 listopad 2013 20:21

Akustyka ejakulacyjna

Napisał 
Kiedyś spotkałem się z pozornie śmiesznym, a w istocie bardzo ważnym pytaniem - jak w sensie akustycznym, facet powinien zachowywać się w trakcie kopulacji? milczeć, dystyngowanie chrząkać? pokasływać nieśmiało, a może drzeć się jak opętany wzywając Szatana? czy jęczenie nie jest oznaką zniewieścienia, nie będzie kojarzyło się z homoseksualizmem?

Ważne pytanie

To naprawdę bardzo dobre pytanie, dotyczące każdego z nas. Żeby na nie odpowiedzieć, zapuśćmy się w chaszcze naszej pierwotnej natury. To bardzo proste; kobieta mówi że wnętrze jest najważniejsze, i nawet w chwili gdy to mówi, piłuje paznokcie czy maluje oko. Z punktu widzenia psychiki wnętrze może być bardzo ważne, ważniejsze nawet niż uroda, ale w świecie który znamy rządzi pierwotna natura. Pamiętajmy że nowoczesne życie które prowadzimy, znamy od kilkudziesięciu lat. Wcześniej sławojki, krzaki, liście łopianu... nowoczesna cywilizacja to coś, co jest od bardzo niedawna. Wcześniej całe tysiąclecia panowała niepodzielnie natura, i jej brutalne prawidła. Dla niej liczy się rozmnażanie ludzi - to najważniejszy cel, przetrwać. To czy ludzie będą szczęśliwi, nikogo nie interesuje, ba! nie jest pożądane.

To właśnie ludzie nieszczęśliwi rozwijają technologie, głównie w postaci coraz doskonalszych metod mordowania bliźnich. Im lepsza ogólna technologia, tym więcej ludzi i możliwości ich utrzymania. Cieszy się natura - większa szansa przetrwania, nawet największy kataklizm ktoś przetrwa; w pieczarze skryty, bądź na szczycie góry. Cieszy się kapłan - więcej dziesięciny, więcej władzy nad ludźmi, a za władzę można dostać coś od polityków w zamian za głosy. Cieszy się także rząd - jest mięso armatnie do wysyłania na rzeź wojenną, by na mapie stawiać nowe chorągiewki. Cieszą wielkie korporacje - można finansować reklamy, tworzące ideał którego nijak nie można osiągnąć, co skutkuje frustracją, a także kompulsywnym zakupoholizmem; ludzie kupią wszystko, byle dorównać swemu idolowi. A że dorównać mu nie można, korporacja rośnie jak na drożdżach. Wszyscy się cieszą; tylko zwykli ludzie płaczą, wtłoczeni w tryby bezlitosnej, systemowej maszyny gdzie jednostka zawsze była i jest guanem.

Miłosne beknięcia

By kobieta przetrwała w prymitywnych warunkach, musiała mieć samca który umie polować. Ten który tworzył miłosne wiersze, złożone z chrząknięć, pierdnięć i beknięć może był miły, ale dziecko z nim oznaczało śmierć z głodu, ręki zbója bądź kogoś silniejszego w plemieniu, a także niską pozycję społeczną; dziecko byłoby na dnie hierarchii razem z matką. Gdyby kobiety wybierały głosem serca swych partnerów, ludzkość by wyginęła juz dawno temu. Niejeden facet narzeka, że kobiety lecą na gburów i chamów przy kasie; to naprawdę nie jest winą kobiety. Co my tak naprawdę mamy do gadania? pojawia się pragnienie, zalewają nas hormony, euforia, ekstaza... wolna wola człowieka to niesmaczny żart. Rządzi nami przede wszystkim instynkt, a gdy opadnie mgła skrywająca zgliszcza i pobojowisko, wtedy na scenę wkracza rozsądek.

Zatłuc kobietę maczugą

Natura wzbudza pożądanie (za pomocą hormonów) w kobiecie wtedy, gdy ta znajduje się obok silnego, tryskającego testosteronem zwierzaka. Tak stać się musiało - dzieci filozofów, marzycieli i mędrków którzy bali się ryzykować dla jedzenia i władzy, nigdy by nie przetrwały. Żyjemy dzięki temu mechanizmowi, i możesz mieć delikatnego tatę - ale Twój niknący w mrokach dziejów pra (do entej potęgi) dziad, był brutalem który jak miał zły humor, mógł kobietę zatłuc w szale maczugą. Oczywiście kobiety o tym doskonale wiedziały, więc robiły wszystko by nasz praprzodek nie udusił, nie rozbił głowy kamieniem, gdy źle przyprawione oko dinozaura doprowadziło go do furii. Kobiety wyspecjalizowały się w tym, co misie lubią najbardziej, a więc w dawaniu rozkoszy seksualnej. Natura tak działa - kobieta ma ochotę na seks przy brutalnym łajdaku, a przy wrażliwym, inteligentnym mędrku go zabiera. Kobieta nie ma tu nic do gadania. Oczywiście, gdy zaczęła się wytwarzać cywilizacja, chorowity i dziewczęcy książe miał wiele kobiet; ponieważ jego władza i pieniądze dawały przetrwanie. Ale to z woźnicą bądź zarośniętym, barczystym wojem kobieta przeżywała upojny romans; i to sperma chutliwego prymitywa, ratowała ród książęcy przed chorobami i totalnym upadkiem. Być może stąd wśród ciemnego chłopstwa brali się geniusze; młody monarcha na pachnącym wiosną sianie, brał chichoczącą Jagnę w swe potęzne objęcia. Później w rodzinie tłumoków pojawiał się fenomenalny muzyk, poeta...

Kochasz urodę czy wnętrze?

Wróćmy do pytania o oprawę audio waszej bliskości; pierwotna natura w kobiecie doskonale wie, że uroda jest najważniejsza, ponieważ daje ona możliwość poznania bogacza (utrzyma dziecko) i zapłodnienia przez buca (dobre geny). Uroda sprawia, że mężczyzna się zakochuje. Romantycy twierdzą że zakochują się w osobowości, wnętrzu kobiety - to nieprawda, i wystarczy prosty, myślowy eksperyment by tego dowieść. Wyobraź sobie że Twoja ukochana nagle się postarzała o pięćdziesiąt lat. Zamiast pięknej, długowłosej dziewczyny, masz oślizgłą, cuchnącą staruszkę. Czy jej wnętrze przez tę sekundę się zmieniło? ależ skąd. A Twoje uczucia? na to pytanie odpowiedz sobie sam, chociaż znamy tę odpowiedź; miłości krucha, miłości ulotna....

300 wujków...

Uroda sprawia, że mężczyzna miło się czuje z kobietą. Tak? jasne. Im więcej tych miłych uczuć w mężczyźnie, tym goręcej, mocniej jej pożąda. To prowadzi rozpalonego hormonami samca wprost ku piekłu; narzeczeństwo, ślub, kościelniak na trzystu nieustraszonych po wódce wujków, którzy roznoszą w strzępy cały budynek... im większa przyjemność w mężczyźnie, tym większa szansa kobiety na sukces społeczny; ślub, dzieci i pozycja mężatki. Niejedna Pani która skończyłaby w mięsnym dzieląc toporkiem kurczaczki, teraz stała się mecenaską sztuki, elegantką na salonach gdzie Panie słuchają miłosnych zaklęć wierszoklety, a później go konkretnie rżną. Im większa przyjemność wzbudzana urodą w facecie - tym większa szansa na zamożne życie, na świetny start dziecka. To także wielka przyjemność, poczucie władzy nad mężczyzną... tę przyjemność i władzę daje uroda. Dlatego niemal każda kobieta spędza większość czasu na upiększaniu swego ciała; mówią o wnętrzu - bo nie chcą wyjść na osoby, które są płytkie i przyziemne. Ale takie są - i nie jest to wcale a wcale ich winą. Kobieta w życiu kocha tylko jednego mężczyznę - swojego syna. Musi tak być, by ludzkość przetrwała. Syn w oczach natury jest ważniejszy niż mąż i ojciec, dlatego po dwóch latach od zakochania natura cofa hormony zakochania (euforia i ekstaza się ulatnia), a czułość i miłość do syna trwa aż do śmierci kobiety. Tak musi być; tylko ten mechanizm umożliwił przetrwanie ludzkości. Gdyby kobieta kochała bardziej faceta niż swoje dzieci, to wszystko by się zawaliło.

Stać Cię na ten prezent

Teraz pomyśl mądrze, zatroskany o swój image w trakcie kopulacji Przyjacielu; co tej nieszczęsnej pod Tobą dziewczynie da największą przyjemność? świadomość że jest atrakcyjna, że wzbudza w mężczyźnie skrajną żądzę. Ta żądza dla kobiety oznacza władzę, nadzieję na przetrwanie, wyższą pozycję społeczną, lepszy start dla dziecka... Twoja rozkosz jest największym komplementem dla kobiety - i nie ma piękniejszego. Twój wrzask, Twój krzyk... ona nigdy go nie zapomni. W złych, smutnych chwilach opatuli się nim jak ciepłym płaszczem. Największa rozkosz kobiety, to świadomość bycia pożądaną, co da jej dziecku możliwość przetrwania - taką sytuację natura nagradza najsilniejszymi hormonami, najlepszym hajem. To co daje kobiecie szczytową rozkosz, wyrazisz swym bojowym okrzykiem. Nie musisz się z nią hajtać, robić jej dzieci... ale możesz dać jej przyjemność. Cóż w tym złego? każdy z nas lubi czuć się pożądany, atrakcyjny. Dawanie prezentów świadczy o Twojej hojności i wielkości; tylko gówniarz nie chce nic dać od siebie. Nic nie daje, nic nie dostanie, guano ma. Życie jest bezwzględne w tych kwestiach. Jeśli jestem prawdziwym facetem, chętnie daję prezenty. Bogaci dają kluczyki do mercedesa (radość za rok zamieni się w strach i wściekłość), biedni jak ja, poczucie bycia atrakcyjną. Stać mnie.

Biegunka na przyjęciu

Krzycz więc z całych sił, trzęś się... chrząkać i znacząco pokasływać możesz w toalecie u znajomych, gdy dostałeś biegunki a za ścianą nagle zapadła straszna, przeklęta cisza... to jest kobieta Przyjacielu, bądź facetem! pokaż jej jak bardzo jest super, jaka jest wystrzałowa! niech wezwą policję, niech sąsiedzi wyjdą na balkon na papierosa... niech wezwą straż pożarną i pogotowie gazowe, chłopie, to są ruchy frykcyjne, to jest życie! krzycz jakbyś na nowo się narodził, skąp się w jej przerażeniu i dygocie, smakuj bezwzględnie jej ciało - koniec chłopcze z zabawą; to jest seks bracie, to jest kopulacja, tu nie ma żartów; bierz ją tak chętnie, jak moja kia benzynę... smakuj jej całe ciało, całuj ją całą, pieszcz i ubóstwiaj każdy skrawek jej ciała... całuj, liż, gryź... złap mocno za włosy, wpij się w jej usta, niech zobaczy w Twych oczach szał samca, szał mordercy i bestii... niech drży z rozkoszy i strachu... zatop się w rozkoszy, którą daje Ci jej ciało... zaprzęgnij ją jak woła do powozu, którym chłostana powiezie Cię do najgłębszej krainy szczęścia i ekstazy; rycz, krzycz, wrzeszcz jakby obdzierano Cię ze skóry. Bądź jak protoplasta Twego rodu, opanowany miłosną gorączką w ciemnej pieczarze.

Precz!

A po wszystkim zawieź ją na laryngologię; niech przywrócą jej stracony słuch. Jeśli Twoje gardło nie jest całkiem zdarte, jeśli możesz cokolwiek mówić... nie chcę Cię znać, nie jesteś z mojej stajni. Wypieram się Ciebie! Moje chłopaki ryczą tak, że trzy tygodnie leżą pod namiotem tlenowym, a ich samice leżą w stanie śpiączki farmakologicznej. To jest seks, a nie ta gówniarzerka którą odstawiacie... bierzcie przykład ze mnie, z guru kopulacji; żadna z moich ex nie chce mnie znać. Żadna! to jest sztuka, to jest kunszt! sama myśl o mnie powoduje paroksyzmy żądzy... chyba...-----------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 13552 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:36
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+5 # zakapior1983 2013-11-27 21:26
Zajebiste :lol: "bierz ją tak chętnie jak moja Kia benzynę" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 01:36
Cytuję zakapior1983:
Zajebiste :lol: "bierz ją tak chętnie jak moja Kia benzynę" :lol:


No cóż, nie podzielam Twego entuzjazmu :) ale w sumie jestem z kijanki zadowolony. W porównaniu do seicento to lata świetlne. Wszystko w niej ładnie zrobiłem, trochę tylko rdza jest na nadkolach tylnych. Największa wada tego auta to brak klimy, niestety w lato jazda nim to sport ekstremalny - duża powierzchnia dachu robi swoje. Ale w kombi wchodzi rower, szafka, tylna kanapa się rozkłada więc można spokojnie w nim spać. Ogólnie jestem z tego auta zadowolony, i podoba mi się wizualnie. To była bardzo dobra decyzja; ale teraz skaczę już w hultaja sonatę; niech się tylko trafi większa kasa. Lubię duże, wygodne auta, których nie lubią złodzieje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-27 21:32
Swietny tekst..fantastyczny:)
I o tak..bardzo lubie gdy mezczyzna podczas seksu jeczy..mruczy z rozkoszy czy nawet krzyczy..strasz nie mnie to podnieca... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Aniqa 2013-11-27 22:09
popłakałam sie ze smiechu....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2013-11-27 22:28
Nie zgadzam się. Zgodnie z instynktem pierwotnym to samice drą się w niebogłosy bo w ten sposób podświadomie zachęcają/powia damiają innych samców w otoczeniu, że oto właśnie kopulują i chcą najsilniejszych genów. Facet zachowuje się ciszej bo ma w tym swój interes i nie na rękę mu jest reklamowanie aktu, który właśnie się odbywa...

Nie raz sam zakrywałem kobiecie usta ręką w hotelu a i nie raz wychodząc z pokoju obsługa biła mi brawo a sprzątaczki patrzyły jakby chciały zabić ;-)

Takie to życie...karwa jakie to szczęście, że ja już dalej...świadom ie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 01:40
Cytuję Rysiek:
Nie zgadzam się. Zgodnie z instynktem pierwotnym to samice drą się w niebogłosy bo w ten sposób podświadomie zachęcają/powiadamiają innych samców w otoczeniu, że oto właśnie kopulują i chcą najsilniejszych genów. Facet zachowuje się ciszej bo ma w tym swój interes i nie na rękę mu jest reklamowanie aktu, który właśnie się odbywa...

Nie raz sam zakrywałem kobiecie usta ręką w hotelu a i nie raz wychodząc z pokoju obsługa biła mi brawo a sprzątaczki patrzyły jakby chciały zabić ;-)

Takie to życie...karwa jakie to szczęście, że ja już dalej...świadomie.
Nie do końca rozumiem Rysiek - niby dlaczego samiec ma nie chwalić się że właśnie kopuluje ze ślicznotką? przecież to dla niego wyższy status, pochwalenie się potencją - ile starszych Panów prowadza się z małolatkami? wiadomo że nie łączy ich tylko rozmowa...

Poza tym z tego co pamiętam, wszyscy faceci na jakichś wyjazdach, nigdy nie ukrywali faktu kopulacji - chełpili się nim. I to właśnie dziewczyny milczały, wstydząc się kopulacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-28 17:23
Odnoszę się do czasów pierwotnych...z resztą znów powołam się na badania naukowe i z nich wynika iż kopulująca i wrzeszcząca samica robi to tylko dlatego aby dać znać obecnym w okolicy samcom, że jest gotowa do prokreacji. Innymi słowy zależy jej na jak największej konkurencji do waginy ;-) Z kolei facet nie jest zainteresowany konkurencją i stąd zachowuje się ciszej, co by np jakiś Hulk Hogan nie rozpieprzył mu czaszki maczugą i nie dokończył za niego boskiego dzieła przedłużenia gatunku ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-11-28 18:27
Wszystkie zachowania kobiece wywodzą się z czasów prehistorycznyc h. Często analogiczne zachowania można zaobserwować wśród naszych krewniaków - małp. Kobiety chodzą na wysokich obcasach by wyeksponować swoje walory. Podobny zabieg stosują samice szympansa - chodzą na palcach, by wyeksponować swoje narządy rodne.

P.S. Sprawdź pocztę Ryśku, przesłałem Ci emaila.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-28 19:31
A wiesz czemu kobiety lubią biustonosze typu pushup? Bo kreska tworząca się między piersiami kojarzy się nam z waginą albo wypiętym tyłkiem :-)

Co nieco już wiemy o sobie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-28 23:15
Piersi mają się ponoć kojarzyć samcom z widokiem pośladków z pierwotnych czasów kiedy to się robiło od tyłu.
Pamiętacie śmieszną scenę z "Walki i Ogień" ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-11-28 23:45
Toś wymyślił z tymi stanikami :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Piotrek 2013-11-30 23:36
a co to jest przerost formy nad treścią? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-28 20:09
Cytuję Marek:

Poza tym z tego co pamiętam, wszyscy faceci na jakichś wyjazdach, nigdy nie ukrywali faktu kopulacji - chełpili się nim. I to właśnie dziewczyny milczały, wstydząc się kopulacji.


Marek...jeszcze jedno...jesteś pewien, że to byli faceci? Facet jest w tych sprawach jak komandos. Buduje napięcie, wpada, robi 6 ruchów frykcyjnych, pani dochodzi w eksplozji niemalże po czym pan...znika. I nikomu o tym nie opowiada! Po co? Toż to naturalne więc czym się tu chwalić? ;-)

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 21:18
Cytuję Rysiek:
Cytuję Marek:

Poza tym z tego co pamiętam, wszyscy faceci na jakichś wyjazdach, nigdy nie ukrywali faktu kopulacji - chełpili się nim. I to właśnie dziewczyny milczały, wstydząc się kopulacji.


Marek...jeszcze jedno...jesteś pewien, że to byli faceci? Facet jest w tych sprawach jak komandos. Buduje napięcie, wpada, robi 6 ruchów frykcyjnych, pani dochodzi w eksplozji niemalże po czym pan...znika. I nikomu o tym nie opowiada! Po co? Toż to naturalne więc czym się tu chwalić? ;-)

Pozdrawiam


Chyba faceci, nie sprawdzałem dokładnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-11-28 23:41
Dokładnie tak jest Rysiek i gremialnie potwierdzają to badania seksuologów, antropologów, archeologów, no w ogóle wszystkich świętych :D
Mnie takie AUTENTYCZNE, mocne, dogłębne, od serca, kobiece jęki rozkoszy nieziemsko fascynują, powiedzieć że je uwielbiam to o wiele za mało, bo to prawie jak wniebowzięcie.. .
Wiem o czym mówię bo nade mną mieszka taka gorąca sąsiadka, obecnie żyje jak mniszka, mąż w Anglii, a kilka late temu... oj działo się ! Dziewczyna nie krępowała się i było ją słychać w całej kamienicy.
To coś niesamowicie wzruszającego, poruszającego do głębi.
Przeżywała wielkie fale, przed ślubem regularnie miała praktycznie każdego dnia cztery stosunki.
Ale te nocne były najlepsze, och... gdyby nie te czasy, gdybym tylko mógł to na ten boski zew radośnie pobiegłbym wypełnić boże dzieło ! :D
Jakaż wielka była moja frustracja, niespełnienie, przy świadomości jaki jest tu POTENCJAŁ !
Parę bloków dalej w wieżowcu na 10-tym piętrze mieszka podstarzały Don Juan, co raz zmieniający kochanki.
Wiem co piszę, bo mam metrowy obiektyw...
Hmmm, ... tu znaczące chrząknięcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-11-28 23:43
Latem czasami zabawiam się w podglądanie ludzi, i wierzcie mi, w tym nieszczęsnym kraju panuje niesamowita posucha w tym względzie. Na ileś bloków tylko jeden facet z fantazją i potencjałem.
Przeważnie mierne i wstydliwe ma kochanki.
Najlepszy jest pierwszy raz, razu ja pewnego, zupełnie przez przypadek, ot taka telepatyczna więź, podejrzałem (panie przychodzą w soboty i niedziele) i USŁYSZAŁEM DOKŁADNIE TO COŚ.
Tak więc oprócz mojej sąsiadki jeszcze przynajmniej jedna pani w Zabrzu jest zdolna do orgazmów. :D
Pomyślcie, tamten wieżowiec oddalony jest od mojego okna ok. 150 m, i z takiej odległości krzyki i jęki rozkoszy były głośno słyszalne.
Chyba nie tylko ja je słyszałem skoro wkrótce na ścianach tego wieżowca pojawiło się wiele mówiące grafitti.
Miałem to szczęście raz stać w kolejce do kasy w Biedronce dokładnie za ta parką...
Chętnie bym bił brawa, ale mógłbym być źle zrozumiany...
Po tygodniu było już cicho z tą panią, widać przyszła rutyna i emocje nie te.
Latała z gołymi cyckami po mieszkaniu, także co się napatrzyłem i naśmiałem to moje.
Sąsiadka była o niebo lepsza, przez wiele lat miała takie akustyczne odloty, kto wie może i dzięki mojemu skromnemu, duchowemu udziałowi :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # nuutka 2013-11-28 23:51
Chyba muszę zainwestować w zasłony :):):)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-29 00:02
Bez obaw, fotek nie robię, mam za to podpięty okular kilkakrotnie zwiększający moc obiektywu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-11-30 21:39
Cytuję nuutka:
Chyba muszę zainwestować w zasłony :):):)


Jaka Ty radosna :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-12-01 18:10
Zawsze :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-11-29 17:33
Co do akustyki ejakulacyjnej to gorąca, namiętna pani z dziesiątego piętra jak najbardziej ejakulowała kobiecym wytryskiem no i swoja wilgocią, bo przed każdym razem rytuałem było kładzenie na łóżku dużego ręcznika...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-11-29 18:02
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-29 18:58
Ladny utwor:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-29 20:13
Klasyka :-) Nic już nie będzie proste i nieskomplikowan e. Myślę, że czas nauczyć się cieszyć życiem :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-29 20:57
Ależ tam przecież słychać akustykę ejakulacyjną w pewnym momencie.
Słoń wam na uszy nadepnął ?! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-29 21:06
Cytuję toni:
Ależ tam przecież słychać akustykę ejakulacyjną w pewnym momencie.
Słoń wam na uszy nadepnął ?! :D

Hahaha kazdy slyszy co chce :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-29 21:17
Od 1:32 do 1:49 w tle słychać kobiece, przeciągłe "A, A, A, A,...." o jednoznacznym charakterze. To prawda obiektywna a nie słyszenie tego co się chce słyszeć :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-29 21:32
Nic takiego nie slyszalam:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brzytwa 2013-11-30 07:44
www.youtube.com/watch?v=z2H7tCe9eHg

Klasyk- bez omamów słuchowych:D
4:03
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-30 14:42
Tak tutaj mamy do czynienia z drugą szkołą jazdy w postaci przeciągłego O, O, O, O...
Ale to mniej ekspresyjna wersja, brzmi tak jakby pani się budziła, ja wolę stare, sprawdzone A, A, A, A... ! :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-30 21:38
Cytuję brzytwa:
www.youtube.com/watch?v=z2H7tCe9eHg

Klasyk- bez omamów słuchowych:D
4:03


Absolutny klasyk...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-11-30 12:48
Nie wiedziałem że masz 100 lat i jesteś głucha jak pień, bo przecież chyba nie jesteś kłamczuszką ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-30 21:39
Cytuję toni:
Co do akustyki ejakulacyjnej to gorąca, namiętna pani z dziesiątego piętra jak najbardziej ejakulowała kobiecym wytryskiem no i swoja wilgocią, bo przed każdym razem rytuałem było kładzenie na łóżku dużego ręcznika...


Ręcznik się kładzie przeważnie w innym celu - by po wytrysku nasienie nie zabrudziło pościeli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-30 23:37
E tam, nasienie to małe piwo przy kobiecej ejakulacji, dlatego niektóre panie (nieoschłe i niesuche) asekurują się ręcznikiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # marmur 2013-11-30 15:45
Smutas z Ciebie... Podglądnij bliżej własne zgniłe ego, aby doszukać się w nim emocjonalnego problemu. Chwalisz się podglądaniem cudzej prywatności na forum a jesteś zwykłym obślizgłym padalcem czerpiącym perwersyjną radość z zaglądania w cudze. Tfu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marmur 2013-11-30 15:48
Dotyczy niejakiego "Toni" i jego teleskopu z fantazją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # toni 2013-11-30 16:00
Jesteś dramatycznie odseparowaną i podzieloną istotą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-30 18:58
Ewa nie skryła się przed Bogiem, współczesne Ewy próbują skryć prawdę o sobie ( o swoim okaleczeniu, zaprogramowaniu przez system niewolniczy) za słowami o prywatności i intymności.

Prawda i szukanie prawdy zawsze będą ważniejsze od zwodzenia bestii i poglądów jej często nieświadomych pachołków.

"Poznacie ich po owocach".

Jakże ich poznać skoro swoje owoce skrywają za takimi słowami jak prywatność, intymność, święta podstawowa komórka, święty sakrament małżeństwa, tajemnica handlowa, etc. ?

Najwyższa pora zrozumieć że swoją "moralnością" służycie bestii a nie Bogu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Esej 2013-11-27 22:44
Ja z kolei raz usłyszem, ze darłem się jakby byka zarzynali :lol: faktem jest ze zjazd miałem nieziemski, dlatego odpowiedziałem- lepiej ciesz się, że tak było, to znaczy ze mi sie podobało :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-11-27 22:58
Zaczynałem czytać i ciekawy byłem jakie będą końcowe wnioski. Jako że własny pogląd na ten temat mam zastanawiałem się: zgodzę się z Markiem, czy się nie zgodzę?

I faktycznie, krzyk faceta daje kobiecie ogromną rozkosz. To po prostu widać, czuć. Początkowo trochę się wstydziłem, ale teraz nic już mnie nie krępuje. Nie ma to jak mocno capnąć zębami, co tam akurat jest pod szczęką (oczywiście za mocno) a później ryknąć w niebogłosy. Ha ha ha :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 01:42
Cytuję Zbożowy:
Zaczynałem czytać i ciekawy byłem jakie będą końcowe wnioski. Jako że własny pogląd na ten temat mam zastanawiałem się: zgodzę się z Markiem, czy się nie zgodzę?

I faktycznie, krzyk faceta daje kobiecie ogromną rozkosz. To po prostu widać, czuć. Początkowo trochę się wstydziłem, ale teraz nic już mnie nie krępuje. Nie ma to jak mocno capnąć zębami, co tam akurat jest pod szczęką (oczywiście za mocno) a później ryknąć w niebogłosy. Ha ha ha :D


Gorzej jak samiec piszczy jak "baba"... wtedy jest przechlapane, zalecam milczenie. Ja po krzyku widziałem zawsze zdziwione spojrzenie, bardzo badawcze i sięgające głęboko - chciały się upewnić swoją władzą, swoją umiejętnością dania facetowi tak wielkiej rozkoszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # stefek 2013-11-27 23:46
Moj partner Zygmus to taki milczacy jest, ja to zawsze jecze i rzerze jak mnie nadziewa ale on to jak skala, zimny i taki milczacy.Czy to oznacza ze to wlasnie ja jestem kobieta w tym zwiazku???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Słynny Filozof 2013-11-27 23:48
Wracasz do formy kolego ;) hehe fajne to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-11-28 17:57
W Niemczech dogadana płaca minimalna:
praca.wp.pl/title,Porozumienie-osiagniete-Nowa-wysokosc-placy-minimalnej,wid,16209470,wiadomosc.html
Korwiniaki już płaczą na forum, ze to bedzie powodować zwolnienia, ni ciekaw jestem, jak to bedzie wygladać za rok w Niemczech, czy nagle pół narodu zostanie bez pracy, łacznie z prywaciarzami niemieckimi, którzy zapewne pójdą na bezrobocie w ramach solidarnosci z zwolnionymi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 18:17
Cytuję Esej:
W Niemczech dogadana płaca minimalna:
praca.wp.pl/title,Porozumienie-osiagniete-Nowa-wysokosc-placy-minimalnej,wid,16209470,wiadomosc.html
Korwiniaki już płaczą na forum, ze to bedzie powodować zwolnienia, ni ciekaw jestem, jak to bedzie wygladać za rok w Niemczech, czy nagle pół narodu zostanie bez pracy, łacznie z prywaciarzami niemieckimi, którzy zapewne pójdą na bezrobocie w ramach solidarnosci z zwolnionymiPierwszy lepszy komentarz wziąłem z Twojego linka:

Cytat:
Polsce płacę minimalną otrzymuje około 1,5 mln Polaków. 80% z nich mogłaby zarabiać więcej ale ich szefowie to sknery. W przypadku pozostałych 20% szefowie sknerami nie są, ale po prostu płacić więcej nie są w stanie bo sami ledwo wiążą koniec z końcem. Dla tych pierwszych podniesienie płacy minimalnej oznaczać będzie większe zarobki, dla drugich natomiast oznaczać będzie utratę pracy. Podsumowując zatem. W przypadku podniesienia pensji minimalnej 1,2 mln pracowników otrzyma podwyżki, jednocześnie 300 tys. innych pracowników straci pracę. Ot cała prawda o podnoszeniu płacy minimalnej. Wszystkim tym, którzy domagają się podniesienia pracy minimalnej życzę by znaleźli się w tej drugiej grupie i stracili pracę. Ale nie ma tego złego. Na bezrobociu będziecie mieli wystarczająco dużo czasu by poczytać o poglądach Korwina Mikke. Bardzo szybko zrozumiecie, że jest źle nie dlatego bo pracodawcy są źli, a dlatego że rządzą nami ludzie którzy nakładają na nas i nas naszych pracodawców podatki 3x większe niż nakładał sam Adolf hitler na naszych dziadków. Gdyby podatki były niższe to z automatu nasze pensje byłyby większe i na więcej starczały!!!
Głupota tego korwinowca jest wręcz wstrząsająca... na logikę - ci którzy dostaną podwyżki, to co z nią zrobią? kupią coś na zachodzie? nie, bo to za małe kwoty. Kupią ciuchy, masło, krzesło itd. i zrobią to na rynku, w osiedlowym sklepie itd. Czyli zwiększy się wewnętrzny popyt, a co za tym idzie pracodawcy będą musieli przyjąć nowych ludzi - tak? jasne że tak. No tak to kurwa działa.

Kolejna bzdura to już klasyk - zmniejszyli za Millera CIT do 19%, jeden z najniższych na świecie, podwyżek żadnych nie było. Korporacje nie płacą żadnych podatków, pensje dziadowskie bez zmian. W końc śmieciówki bez obciążeń, pensja taka jak u etatowca. A korwinowiec Ci powie że jak dasz pracodawcy, to on da pracownikowi - no właśnie to zrobiono śmieciówkami, i co z pensjami? stoją w miejscu.

Korwinizm to nie poglądy a religia. Są kompletnie odporni na fakty i logikę, i najgłośniej krzyczą że myślą logicznie, a inni są pożytecznymi idiotami, kiedy sami nimi są. Po prostu są nieświadomym mięsem armatnim w rękach wielkiego kapitału. Ale żeby to zrozumieć, trzeba mieć inteligencję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Anderson 2013-11-28 18:20
Ja to panowie juz sobie dawno odpuscilem szukanie laski,poprostu doszedlem do wniosku ze chyba w tej akurat kwestii nic ciekawego na mnie nie czeka, aczkolwiek uwielbiam kobiety ,spotykac sie z nimi i tak dalej.Czasami mam wrazenie ze chyba za bardzo sie staram,ogolnie od nie dawna zaczelem sobie doslownie wszystko zlewac...doslow nie wszystko mam w dupie! Za duzo energii trace na ten pierdolony umyslowy bekot a to zajebiscie boli pierdolnik;reli gia,wiara,kobie ty,samoocena,pr zyszlosc...Od dzis mam juz calkowicie wyjebane na wszystko...czy dobrze robie czy zle to sie okaze? Kiedys nadskakiwalem wszystkim zawsze uczono mnie zeby byc dobrym chlopcem ''drugi policzek'' a ja nie czuje takiej potrzeby ,wkurwia mnie ten caly system w ktorym siedze i pewnie nie jednego z was panowie,zycze wam jak najlepiej bo wiem jak ciezko sie wygrzebac z samego siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-28 19:30
Nie potrzebnie się spinasz :-) Wszystko płynie. Kobiecie pokaż się z najlepszej strony i...spierdalaj. Nie myśl, nie kombinuj, bądź sobą :-) Dywersyfikuj, spotykaj się z kilkoma. Oczyść umysł - gwarantuje, że drogie panie będą Cię do tego stopnia molestować, że będziesz miał dość. Tu działa chora do cna zasada i przyczynek do tego iż twierdzę, że jeżeli istniała jakaś siła sprawcza tworząca ten świat to miała skłonności sadystyczne z wyraźnym ciągiem do destrukcji ;-)

Ta zasada to:

IM MNIEJ CI ZALEŻY I IM MNIEJ SIĘ ANGAŻUJESZ TYM WIĘKSZE MASZ POWODZENIE.

Oczywiście nie chodzi o chamskie olewanie tylko metodę typu wpadasz, robisz kompletny syf z mózgu drogiej pani po czym znikasz pełen uśmiechu, ciepła i serdeczności :-) Cierpliwość panowie trenować...cier pliwość a nie się spinać :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2013-11-30 08:56
Cytuję Rysiek:
Nie potrzebnie się spinasz :-) Wszystko płynie.. Tu działa chora do cna zasada i przyczynek do tego iż twierdzę, że jeżeli istniała jakaś siła sprawcza tworząca ten świat to miała skłonności sadystyczne z wyraźnym ciągiem do destrukcji ;-)

:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pawel z Niemiec 2013-12-01 18:15
Cytat od Ryśka:
Ta zasada to:

IM MNIEJ CI ZALEŻY I IM MNIEJ SIĘ ANGAŻUJESZ TYM WIĘKSZE MASZ POWODZENIE.

Oczywiście nie chodzi o chamskie olewanie tylko metodę typu wpadasz, robisz kompletny syf z mózgu drogiej pani po czym znikasz pełen uśmiechu, ciepła i serdeczności :-) Cierpliwość panowie trenować...cier pliwość a nie się spinać :-)

dokładnie tak i tylko tak :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-12-01 22:39
Dobrym radom gratuluję nietuzinkowości i polotu,rodem ze Związku Ufologów Polskich.I ciągnąc ten męski ,psychoblogowy łańcuszek ,krótko napiszę ,bo przyrzekłam Marmurowi,że będę niepokojąco pogodna i poukładana tej zimy.
Facet najlepiej się prezentuje w pozycji "na baczność"(tę komendę rozumie najlepiej).Nast ępnie, odpowiednio do potrzeb własnych,można dziko nim manewrować,zawi eszać w czynnościach na chwil kilka,by potem znów posunąć go do przodu-komenda "spocznij".W tym czasie rodzaj męski może wykonać kilka skłonów bądź ukłonów,rozluźn ić się -nie spinać:D Może wyjść za potrzebą ,a nawet z kumplami na piwo-według grafiku.W razie przyniesionego tzw."kompletneg o syfu w mózgu",ponownie w pozycji na bacznośc -zaleca się odrobaczyć i odstawić na miejsce.Bardzo lubi tą pozycję-ćwiczy w milczeniu cierpliwość:D
W razie większej infekcji-odstaw ić, z wcześniej przygotowanym tobołkiem podróżnym,do strefy kwarantanny.Po pandemii ,w razie natrętnych telefonów,zmien ić numer tel,a najlepiej OPERATORA ;-)

pozdrawiam wszystkie, męskie, dobre rady
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-02 13:09
Hahahaha...
jak widać idiotów co się dają sterować nie brak. Wyobraź sobie, że jesteś w relacji ze ś.p. Paulem Walkerem (albo wstaw tam swoje dowolne bożyszcze) a później wypisuj tu pierdoły o kasowaniu numerów albo zmianach operatora. Otaczasz się leszczami to i sposoby na leszczy masz opracowane. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie z uśmiechem ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-12-02 15:16
No tak,jeśli przyjmujesz za pewnik ,że gustuję w malowanych chłopcach,upraw iających gierki (przypomnę ,że znane obojga płci) i narcyzm.
A skoro przyjmujesz taką wersję za pewnik ,to pewne jest też,jak wędrówka naszej solarnej gwiazdy,że po pierwszej zagrywce koleś leci z prędkością światła na pysk.I może być nawet nawet samym Brad'em Pitt'em. Co do wspomnianych leszczy ...lubuję się w takich i owszem...pokroj u błogosławionego Steven'a Hawking'a.
Nie spodziewam się,że zrozumiesz:D
popołudniowo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-02 15:38
Droga Ester o gustach się nie dyskutuje - to fakt aczkolwiek obserwując czyjeś gusta można sporo powiedzieć o inetersującej nas osobie. Mnie jakoś do bólu niespójne wydają mi się gierki, którymi byłaś łaskawa nas tu uraczyć i osoba genialnego fizyka ;-) Facet z taką niespójnością w autoprezentacji zostałby na wjazd skreślony przez 99% z Was wiedzących w ogóle kim jest Hawking nie mówiąc już o czytaniu go w oryginale. Zresztą taka niespójność nawet, gdyby przeszła na początku stałaby się gwoździem do trumny w relacji wcześniej czy później :-) My NIE GRAMY - Ty jak najbardziej. Dywersyfikacja, rozkładanie emocji na wiele kobiet, utrzymywanie dystansu nie jest grą tylko naturalnym w takim wypadku odruchem zdrowego faceta. Jak ktoś jest uwalony w "tą jedyną" to właśnie kończy jako dzwoniący pies, któremu trzeba numer kasować...czy aby na pewno to Twoja liga? Gdyby miał równolegle budowaną relację na podobnym etapie co z Tobą mogłabyś sobie kasować jego numer do woli, dziesiątki razy do czasu, gdy Twoja atrakcyjność na rynku spadłaby do zera. Wówczas pewnie strzeliłabyś sobie na "fejsie" status "jestem wolna i chuj!" albo złapała pierwszego lepszego co się nawinie. Biologia jest nieubłagalna dla kobiet...

Mniej spinki więcej uśmiechu życzę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2013-12-02 20:22
Gwożdziem do trumny,w pewnym momencie, może być Twoja pewność,że kobieta ,nie nastolatka,podd a się się takiej "dywersyfikacji " i nie zostaniesz zdemaskowany.Ki edyś się nadziejesz,czeg o wcale Ci nie życzę,bo jak słusznie zauważyłeś lata lecą i wartość na rynku spada:D Jeśli chodzi o mnie, to mam jeszcze spory zapas,a potem-nie wiem ,może jakiś osobisty chirurg i jego estetyczne zdolności :D Zresztą, nikt tego nie wie lepiej od Ciebie-kasa czyni cuda:D
Nad spójnością tego co napisałam ,wcale się nie zastanawiaj,bo Twoja 99% pewność, daje przecież odpowiedź.I między bajki włóżmy to,że czytam i ubóstwiam Stevena- nawet na wózku.A szczególnie jego stwierdzenie,że nie ma żadnej,jednolit ej teorii we wszechświecie,w g.której można by wszystko przewidzieć.Czy zby myślał wtedy o kobietach?:D

Z uśmiechem-trafiłeś!
Gadatliwo-chichotliwa-niemożliwie:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-12-02 20:40
Ale o jakim demaskowaniu Ty piszesz droga Ester? Dopóki nie jestem w związku nie mam żadnego powodu, aby się ukrywać! :-) W życiu do głowy by mi nie przyszło, aby stosować metodę powszechną wśród drogich pań a polegających na okupowaniu chłopa (mimo, że trup), mówienia mu och i ach po czym wskakiwaniu do kolejnego i powtarzania teatrzyku do czasu porządnego wskoczenia na kolejną gałąź.

Nie zamierzam się zastanawiać nad kobiecą spójnością, bo jej nie ma, nie było i nie będzie. Kobieta zawsze powie/napisze to co jest jej w danej chwili wygodne, potrzebne do osiągnięcia celu itp. Jedną z podstawowych umiejętności, którą powinien nabyć facet (powinno to być w zasadzie wykładane już w podstawówce jako przedmiot obowiązkowy dla chłopców), aby nie zostać golasem po dwóch rozwodach to zdolność do odrzucenia sieczki, którą mówicie (90% słów) od realnych słów, przemycanych od czasu do czasu przez Waszą nieuwagę oraz do obserwacji Waszych zachowań. Dużo fajnych facetów poległo bo słuchało tego co mówicie ;-)

Wątpię, aby Hawking myślał o kobietach, sądzę, że zarówno on jak i wielu innych panów ma znacznie ciekawsze tematy do przemyślenia niż to czy pani ma akurat okres i poziom hormonów rozpieprza ją emocjonalnie czy też jest to foch mający wymusić coś tam na jakimś pajacu ;-)

Pozdrawiam serdecznie
Buziak :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mon 2013-11-28 18:25
"Żadna! to jest sztuka, to jest kunszt! sama myśl o mnie powoduje paroksyzmy żądzy... chyba..."
I to " chyba " jest najlepszym podsumowaniem;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-11-28 19:34
Jeszcze wracając do wątku spod poprzedniego artykułu, mam takie spostrzeżenie, że im mniej się starasz, im bardziej masz wyjebane na laskę tym lepiej wszystko wychodzi :D (w granicach rozsądku oczywiście)

Niby jak się zna tą zależność, to już fajnie, ale zazwyczaj jak masz wyjebane = nie jesteś zainteresowany związkiem z tą osobą. A jak jesteś zainteresowany, o nie masz wyjebane = nie wychodzi.

Istny galimatias...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-11-28 19:44
Już widzę, że spostrzeżenie poprawne, Rysiek napisał o tym samym, ale nie widziałem jeszcze jak pisałem komentarz powyżej :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-28 21:19
Cytuję Grzesiek:
Jeszcze wracając do wątku spod poprzedniego artykułu, mam takie spostrzeżenie, że im mniej się starasz, im bardziej masz wyjebane na laskę tym lepiej wszystko wychodzi :D (w granicach rozsądku oczywiście)

Niby jak się zna tą zależność, to już fajnie, ale zazwyczaj jak masz wyjebane = nie jesteś zainteresowany związkiem z tą osobą. A jak jesteś zainteresowany, o nie masz wyjebane = nie wychodzi.

Istny galimatias...To wszystko nie jest takie proste. Jeśli masz wyjebane, to wcale nie oznacza że stajesz się atrakcyjniejszy . Po prostu nie zauważasz tych lasek które Cię zlewały, bo masz na nie wyjebane - nie możesz ich zapamiętać nawet, skoro są dla Ciebie jak mebel.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-11-28 21:23
Na moim fanpage umieściłem dziś nowy felieton o grubasach, którego nie będzie tutaj. Zapraszam do lektury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Fred 2013-11-28 21:59
Przymierzam się do kupna kilku książek:
- Briana Tracy`ego
- Cialdiniego
- Mowa Ciała - A. Peace
- Podręcznik pickupu - A. Franz

Co myślisz o tych pozycjach? Z tego, co pamiętam, czytałeś je, a przynajmniej część z nich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-28 22:37
Cytuję Fred:
Przymierzam się do kupna kilku książek:
- Briana Tracy`ego
- Cialdiniego
- Mowa Ciała - A. Peace
- Podręcznik pickupu - A. Franz

Co myślisz o tych pozycjach? Z tego, co pamiętam, czytałeś je, a przynajmniej część z nich.


Z tego znam tylko Cialdiniego, bardzo dobry jako podstawa wiedzy o psychice człowieka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-11-28 23:08
Cytuję Fred:
Przymierzam się do kupna kilku książek:
- Briana Tracy`ego
- Cialdiniego
- Mowa Ciała - A. Peace
- Podręcznik pickupu - A. Franz

Co myślisz o tych pozycjach? Z tego, co pamiętam, czytałeś je, a przynajmniej część z nich.


Czytałem "Mowę Ciała", bardzo ciekawa lektura. Sporo można się z niej dowiedzieć i nauczyć. Zdecydowanie polecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nuutka 2013-11-28 23:53
Cytat:
Twoja rozkosz jest największym komplementem dla kobiety - i nie ma piękniejszego
Potwierdzam!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-29 19:15
http://m.youtube.com/results?q=armin%20van%20buuren%20serenity%20and&sm=1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AK47 2013-11-30 20:48
W swoich tekstach sprowadzasz wszystko do biologii. Nie kwestionuje tego. W moim otoczeniu obserwuje związki, które wg opisywanych tekstów nie powinny mieć miejsca. Przykład 1: Małżeństwo z 5 letnim stażem, dziecko 1 rok. pani daje mężowi na wszystkie sposoby. Nie zdradza. Twierdzi, że jest zadowolona. Przykład 2: Małżeństwo z 3 letnim stażem, pani "opiekuje się" mężem wyraźnie słabszym psychicznie i mniej zarabiającym. Pomimo moich sugestii obydwie panie (wykształcone, atrakcyjne) nie zamierzają porzucać obecnych partnerów i/lub robić sobie dzieci z brutalnym maczo (takim np jak ja). Wyjaśnisz to jakoś, czy jest to po prostu odstępstwo od reguły? A może to te panie mają problem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-30 21:37
Cytuję AK47:
W swoich tekstach sprowadzasz wszystko do biologii. Nie kwestionuje tego. W moim otoczeniu obserwuje związki, które wg opisywanych tekstów nie powinny mieć miejsca. Przykład 1: Małżeństwo z 5 letnim stażem, dziecko 1 rok. pani daje mężowi na wszystkie sposoby. Nie zdradza. Twierdzi, że jest zadowolona. Przykład 2: Małżeństwo z 3 letnim stażem, pani "opiekuje się" mężem wyraźnie słabszym psychicznie i mniej zarabiającym. Pomimo moich sugestii obydwie panie (wykształcone, atrakcyjne) nie zamierzają porzucać obecnych partnerów i/lub robić sobie dzieci z brutalnym maczo (takim np jak ja). Wyjaśnisz to jakoś, czy jest to po prostu odstępstwo od reguły? A może to te panie mają problem?Powinieneś kwestionować wszystko co piszę. Nie ufać za żadną cenę, gdyż to co piszę to jeden z punktów widzenia, pewna wiedza która może, ale niekoniecznie musi się przydać. Warto ją mieć, by brać pod uwagę także to, co ukryte i czego nikt nam nie powie.

Jeśli chodzi o Twoje przykłady, stawiasz mnie pod murem. Bo i cóż ja mogę powiedzieć o ludziach, których kompletnie nie znam? może udają? znam takich, co udają właśnie tak, że wszyscy stawiają ich za wzór. Pisałem ostatnio o tym - udają tak perfekcyjnie, układają każdy element ukłądanki po to, by wzbudzać zazdrość - i gdy wyjdzie że jednak im się nie udało - nie zostać pośmiewiskiem.

Co do opieki... a skąd wiesz, czy nie pastwi się nad facetem w domu? akurat znam takich kilka przypadków... na zewnątrz matka Teresa, w domu kat.

Tak więc nie oczekuj na tłumaczenie, ale obserwuj uważnie sam siebie, swoje ego - wtedy zrozumiesz jak działa podstawowy mechanizm człowieka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # harpia 2013-12-01 08:50
"Powinieneś kwestionować wszystko co piszę. Nie ufać za żadną cenę, gdyż to co piszę to jeden z punktów widzenia, pewna wiedza która może, ale niekoniecznie musi się przydać. Warto ją mieć, by brać pod uwagę także to, co ukryte i czego nikt nam nie powie."

..dobrze,bardzo dobrze i coraz bardziej dojrzale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-12-01 10:39
Trochę nie na temat. Przy tym Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti to inicjatywa wyglądająca zupełnie poważnie :)
natemat.pl/83111,burmistrz-goleniowa-zawierzyl-swoja-gmine-chrystusowi-chwala-go-duchowni-krytykuje-lewica-i-czesc-mieszkancow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-12-01 11:53
A niech se robią co chcą, każdy wierzący we wbity mu do głowy religijny model świata, chce by jego wymyślone bóstwo wzięło pod opiekę jego kraj, gminę czy miasto. Nic z tego nie wynika. Niech biorą byle od dzieci i wspólnych pieniędzy ich trzymać z dala, bo na to są szczególnie łasi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # erekcja 2016-02-03 18:18
Excellent blog here! Also your site loads up very fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my website loaded up as fast as yours lol
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tabletki na potencje 2016-11-07 09:55
With havin so much written content do you ever run into any issues of plagorism or
copyright violation? My website has a lot of exclusive
content I've either authored myself or outsourced but it appears a
lot of it is popping it up all over the web without my permission. Do you
know any ways to help prevent content from being stolen? I'd certainly appreciate it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd