Najnowsze felietony

czwartek, 21 listopad 2013 22:11

Poradnik bogacza

Napisał 
Pieniądze to najważniejsza rzecz w życiu każdego mężczyzny. I tylko ktoś kto zaznał upokorzenia biedy, jadł z cudzego stołu i było mu to wypominane, wie jak pełne bólu i cierpienia jest takie życie. Pieniądze to podstawa zdrowia psychicznego; przede wszystkim dają niezależność, która chroni Cię przed podłością innych ludzi; słabość budzi demony. Mając je, masz wiele możliwości na spełnienie się w swoim życiu. Nie masz pewności, wielu bogatych ludzi kończy fatalnie... ale otwierają się nowe możliwości. Gdy wiesz jak z nich korzystać, możesz osiągnąć niemal wszystko.

Ochłapy dla tubylców

Pieniądze to podstawa rozwoju duchowego człowieka; ludzie biedni pragną pieniędzy, ale najczęściej mają pewność że ich nie zdobędą. Nie chodzi tylko o zdolności, ale także o to że w Polsce, kraju rządzonym przez szumowiny, zdobyć uczciwie duży majątek jest praktycznie niemożliwe. To jest zarezerwowane dla wielkich korporacji, które stać na łapówki dla polityków, by ci ustalali niewolnicze warunki pracy dla tubylców. Szanse oczywiście na zamożność są, ale coraz mniejsze.

Morfiniczna idea

Biedacy są niemal wszędzie; a by zmniejszyć towarzyszące im cierpienie, otępić pulsujący i piekący ból istnienia morfiniczną mgiełką zadowolenia, powstało kilka sprytnych pomysłów; gimnazjalny kult niewidzialnej ręki rynku, czyli korwinizm, toto lotek i religia; za niewielkie pieniądze biedacy zyskują nadzieję - w przypadku lotka na szóstkę mającą odmienić życie, w przypadku religii życie bogacza po śmierci (jako nagrodę za życie w biedzie), a w wierze w niewidzialną rękę rynku, że po gimnazjum mama założy im firmę jak Panu Cybulskiemu, i będą trzepać kasiorę płacąc robolowi złotówkę za dzień pracy. Korwinizm to wymysł bogatych, by przekonać biednych że jak dadzą wszystko bogatym, to wtedy będzie wszystkim dobrze. Ci młodzi ludzie zalegają na wszelkich możliwych forach w internecie, przekonując ludzi że wyższa pensja zniszczy wszystko. Korwinizm najczęściej jest uleczalny, wystarczy rok, dwa lata u prywaciarza. Młodzi ludzie mają naprawdę przechlapane; na ich nieznajomości realiów życia, poczuciu że wiedzą wszystko lepiej, bazuje niemal każda manipulacja. Młodzi to idealne mięso armatnie nie tylko na wojnę (pragnienie chwały bitewnej), ale także do propagowania każdej, najzabawniejszej nawet idei.

Do piekła za mesia

Chrześcijaństwo jest dla biedaków, ponieważ daje nadzieję i ukojenie już po tym, gdy zdołowany, cierpiący człowiek uświadomi sobie że luksusy nie dla niego; to nie tylko obietnica nieba po śmierci, ale radosny, mściwy rechot na myśl o słowach podobno samego Pana Boga: "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do nieba". No proszę - nie mamy dyscypliny, talentu, jesteśmy leniwi... i pójdziemy do nieba. A ten który ma łeb do pieniędzy, poszedł na medycynę, na inżyniera, wylatuje po śmierci ciała wprost do piekła na wieczne męki. Cudowne, prawda? ma lepszy samochód, więc będzie przez wieki wył z bólu, torturowany przez diabły. Kupił nowego mercedesa, po co diabły? wystarczy rdza i bezustanne awarie, lawety i warsztaty. To jest dopiero piekło na ziemi... Nie mam pieniędzy, ale mam wiarę że przynajmniej nie pójdę do piekła. Genialne. Niestety, ta naiwna wiara nie jest za darmo, ponieważ trzeba całe życie płacić tym, którzy nam te gruszki na wierzbie obiecują; płacić dużo, bo bajek o szlachetności cierpienia i biedy oni w praktyce nie stosują.

Boli nadal

Człowiek zamożny widzi jak wygląda ten cudowny stan bycia, tak podziwiany przez biedotę. No cóż, z tej wysokości życie tak samo boli, ponieważ szczęście i poczucie satysfakcji to nawyk, nic więcej. Gdy skaczesz do tabelki z etykietką milionerzy, nawyk idzie z Tobą. Gdy zostajesz miliarderem, także zabierasz nawyk ze sobą. Jak kleszcza...  gdzie się nie udasz, nawyk zawsze jest z Tobą. Mądry zmienia nawyk, głupi próbuje go przezwyciężyć, zasypać dużą ilością przedmiotów, etykietek i kolorowych papierków. To pierwszy, niezwykle ważny stopień rozwoju osobistego człowieka. Pieniądze nie dają szczęścia - i już nie mantrujesz tego, by poczuć się lepiej że jesteś biedakiem, tylko to czujesz i wiesz. Naiwna wiara w gó.. prawdę dla otępiałej tłuszczy zastępuje doświadczenie. Wznosisz się więc ponad poziom miliardów ludzi, bo to czego oni pragną, Ty już masz, posmakowałeś i wiesz co to jest; nic specjalnego.

Szczęście dla ambitnych

Masz dziesięć baniek, i czujesz ból. Musisz szukać dalej. Myślałeś że będziesz imprezował w Hiltonie z prostytutkami, tarzał się w koksie, ale ból i smutek Ci na to nie pozwala. I o to właśnie chodzi. Pieniądze zbliżają Cię do wnętrza siebie - ale tylko wtedy, gdy jesteś człowiekiem bystrym i bardzo ambitnym. Człowiek mądry myśli tak - w dzieciństwie byłem nieszczęśliwy, bo marzyłem o rowerze którego nie miałem. Myślałem że da mi szczęście, pragnąłem go... ale gdy go dostałem, zauważyłem skutery. I znowu uruchamia się poczucie braku, i pewność że mając skuter będę szczęśliwy. Obrabiasz piwnice z kolegami, i dorabiasz się skutera. Później jedziesz ze starszymi kolegami samochodem, w którego bagażniku łomocze i krzyczy osiedlowy konfident... pojawia się brak, i pewność ze mając auto będę miał zadowolenie. I tak szybujesz w górę jeśli jesteś bystrzacha, aż jesteś tam, gdzie zdaniem biedoty pośmiertne niebo jest dla Ciebie zamknięte. Czujesz znowu brak i pożądanie, że coś tam da Ci szczęście; samolot, większy samolot, wielki jacht... a co później? chyba nie myślisz że mając miliardy, nagle przyjdzie zadowolenie? brak będzie straszny, i żadnych możliwości na nadzieję. Oczywiście, Twój umysł coś wymyśli; władza, wpływy, znowu zaczniesz czegoś pragnąć. Przed chwilą czytałem o Kim Ir Senie. Facet miał nie tylko miliardy, ale swoje własne państwo. I kiedy miał wszystko, jego umysł zaczął przeraźliwie bać się śmierci. Powstał specjalny zespół najlepszych lekarzy, by przedłużyć życie wodza. Niestety, nie udało się, nie pomogła nawet krew młodych mężczyzn. Pani Batory kąpała się w krwi dziewic, a Stalin finansował naukowca, który twierdził że człowiek bez problemu dożyje 120 lat. Niestety, umarł na zawał krótko po sześćdziesiątce... Stalin wtedy ironicznie zauważył "no to nas oszukał...".

Kościelniak i szkrabki

Wszyscy ci potężni ludzie którzy mieli niemal wszystko, odczuwali ciągle brak, nie mieli spełnienia. Ciągle więcej... więcej władzy, podziwu tłuszczy, terytoriów. I tak bez końca, aż przychodziła śmierć, a oni nie chcieli umierać; chcieli zdobywać, więcej i więcej przedmiotów, zaszczytów i etykietek, by zasypać tę okropną, ziejącą pustkę w sobie. I im więcej tam wrzucali, tym dziura była większa. Mądrzy ludzie widząc to, zaczynają zgłębiać jak działa ich umysł. Do tej pory uczyli się jak działa religia, kim był Jezus... teraz najwyższa pora na to, by poznać gruntownie siebie i odpowiedzieć na pytanie - dlaczego cierpię? tego nigdzie nie uczą. Głowa wypełniona tysiącami książek, a w sercu ciągle ból... głupcy pędzą nadal by znaleźć ukojenie, nie widząc że powtarzają w kółko tę samą grę całe życie. Nie umieją i nie chcą się zatrzymać. Mądry się zatrzyma. Stąd właśnie mądry wie, że kobieta która naciska na ślub obiecując szczęście, kłamie. Najczęściej nieświadomie - umysł mężczyzny szepcze; jeszcze tylko milion, jeszcze tylko nowy biznes... umysł kobiety działa identycznie; jeszcze tylko kościelniak, dwa szkrabki i będę szczęśliwa... niestety, oboje nie będą. Umysł chce więcej, coraz więcej. Dlatego facet będący na skraju zawału serca nie zatrzymuje się na kilku milionach, a mężatka mająca wszystko zdradza męża. Kobiety komentujące wyskoki gwiazd nie kryją oburzenia; jak mogła zdradzić? miała dom, pięknego faceta, zdrowe dzieci, kasę... ja bym była szczęśliwa. Niestety, nie byłabyś.  Jakbyś to miała, chciałabyś więcej i więcej. A że wszystko już masz... wściekła byś się na męża, że facet powinien dać szczęście. Szczęścia nie ma, więc to wina męża. Logiczne jak diabli!


To jest właśnie wstęp do prawdziwego rozwoju duchowego. Wtedy dopiero możesz szukać naprawdę. Stać Cię na zajęcia, coachingi, spotkania, dyskusje, zwiedzanie różnych kultur, rozmowę ze mną... aż w końcu zauważysz, że za każdą architekturą, religią i kulturą tkwi to samo. Umysł. Gdy zapragniesz zajrzeć co jest za nim, odkryjesz coś wspaniałego; coś co nie należy do żadnego państwa, ideologii, to po prostu nie pochodzi z ziemi. Biedak ma znacznie trudniej - jego umysł krzyczy; zostaw te głupoty, oświecisz się później. Póki co trzeba kupić tablet, samochód, lodówkę i helikopter. Ty już to masz, a ból jak był tak jest...

Taniec w ognisku

Posiadanie dużych pieniędzy to nie ścieżka ku niebu, ale często zaproszenie do tańca z niewyobrażalnym cierpieniem. Jeśli umiesz zarabiać pieniądze to świetnie, ale musisz poznać jeszcze inne zasady życia.

Gdy masz pieniądze, dla rodziny i znajomych jest to duże wyzwanie. Oni też chcą pieniędzy (bądź tego co można za nie mieć) i musisz wiedzieć że jeśli im dasz choćby złotówkę ot tak, to jest już po Tobie. Znam kilku zamożnych ludzi (a bogatych z opowiadań i przelotnego kontaktu) i wszędzie widziałem identyczny wzorzec. Ten kto daje pieniądze (bogata ciocia, wujek) ten staje się rzeczą, traci godność ludzką. Gdy przestanie dawać pieniądze tym, którym dawał do tej pory, staje się obiektem piekącej, żywej nienawiści. Nie licz wtedy na żadne współczucie - kochani ludzie staną się wrogami, ktorych stać na naprawdę wiele. Nie wolno Ci nikomu pożyczać pieniędzy, ponieważ bogatemu się nie zwraca: "skur... ma tyle kasy, a chce zwrotu". Pamiętaj jedno; ludzie lubią towarzystwo bogatych, więc nie dając pieniędzy nic nie stracisz. To nie jest tak, że odmówisz pożyczenia pieniędzy i jesteś już znienawidzony; oczywiście, uraza zostanie w sercu tego kto prosił o pieniądze. Ale jeśli je dasz, ten człowiek będzie Cię już na pewno nienawidził. Jeśli nienawidzi bo nie dałeś, będzie mocniej nienawidził jak dasz; bo Ty masz, a on nie ma; bo on się prosi i ma tak "ciężkie, straszne życie" a Ty masz "tak wspaniałe i cudowne". Człowiek uczciwy zrozumie, nie będzie nienawidził. Ale jak ich rozróżnić? nie wiadomo. Ludzie zawistni doskonale się maskują. Lepiej więc nie pożyczać nikomu, a i tak cieszyć się znajomością z bogaczem. Później można się chwalić: "a wiesz, byłem u przyjaciela, on ma książkę Kotońskiego z osobistym autografem, nawet razem chodzą na dziewczynki" a znajomi oczy w słup z zazdrości i podziwu: "naprawdę? znasz takiego krezusa który zna Kotońskiego?".

Nie pomagaj, jeśli nie umiesz

Znane przysłowie twierdzi: "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Ale jest znacznie lepsze - "prawdziwych przyjaciół poznaje się w bogactwie". Jak wyobrażasz sobie siedzenie z przyjaciółmi na ławce w parku, gdy oni nie mają auta, wakacji, ciężko zasuwają u prywaciarza na śmieciówce? Ty wróciłeś z Ibizy opalony, obok stoi nowy harley, wypoczęty, pełny życia, radośnie szczebioczesz o pannach które zaliczałeś na świetnych imprezach... myślisz że to przejdzie? otóż nie. Będziesz musiał udawać biedaka, co będzie fałszywe. W końcu poznasz nowych znajomych, zaczniesz kręcić się w nowym gronie towarzyskim, z którym można przebywać w podobnych klimatach do rozmowy i zabawy. A jeśli pomożesz przyjaciołom, dźwigniesz ich finansowo do góry? nie twierdzę że zawsze, ale prawie zawsze znienawidzą Cię z całych swych sił... bo Twoja pomoc oznacza, że sami nie dali sobie rady, a Ty dałeś. Rzadko który mężczyzna to zniesie. Na początku może czuć wdzięczność, ale poczucie bycia gorszym, bardziej nieudacznym będzie za nim chodziło już zawsze... co z tym uczuciem zrobi, to wielka niewiadoma. Jedni je tłumią, inni zabijają. A później postronne osoby się dziwią; "jak to możliwe, tak mu pomógł a ten go zabił". No cóż, pomagać trzeba umieć, i jest to wielka wiedza. Pomóc tak, by obdarowywany nie czuł się gorzej. Rzadko kto to umie zrobić, więc jeśli nie umiesz to nie pomagaj.

Skończy w mięsnym...

Kolejnym problemem są partnerzy. Dopóki jesteś biedny, możesz liczyć co najwyżej na kilka słów "z łaski" z piękną dziewczyną, dla której "wnętrze jest najważniejsze". Porozmawia z Tobą, bo się zlituje nad nieudacznym, śmiesznym facecikiem który jak pchła skacze nie na swoją półkę w życiu... Jeśli masz dobre pieniądze, wszystko się zmieni... ona wiele zrobi by mieć z Tobą dzieci i ślub, czyli prawno - finansowe zabezpieczenie do końca życia. Młodość i uroda szybko mijają, obowiązki finansowe płynące z umowy (ślub) nigdy. Nie dziwi więc, że dziewczyna chce dobrze i wygodnie żyć, zamiast dzielić w mięsnym toporkiem kurczaczki, bo nic więcej nie umie. Dlatego przygotuj się na komplementy... ona już teraz zrozumiała, że Ty jestem Tym Jedynym. Była ślepa, otumaniona... ale teraz zna prawdę, i liczysz się tylko Ty. No cóż, pieniądze otwierają wiele drzwi, ale także ludzkich oczu. Ta kobieta nie musi być zła; kobiety lubią facetów którzy umieją zarabiać dobre pieniądze, i chętnie się z nimi podzielą. To odwieczny biznes; ładna dziewczyna i jej tyłek, a w zamian utrzymujesz ją całe życie.

Kochasz to oddaj wszystko co masz

Jeśli jest to uczciwa dziewczyna, to jeśli lubisz rodzinne życie nie jest to złe wyjście. Gorzej jeśli ona tylko udaje uczciwą dziewczynę... tylko jak to sprawdzić? najlepsi znawcy psychologii, ekonomiści, giełdowi gracze, naprawdę cwani faceci polegali na polu bitwy z kobietkami, które były znacznie mniej od nich inteligentne. Niestety, po ślubie nie możesz się ot tak z nią rozstać. Musisz płacić do końca życia alimenty, nawet nie mając dzieci; tylko na swoją ex żonę. Nazywa się to obniżeniem standardu życia. Niestety, gra w związki przyciąga pełne ekscytacji dzieciaki bez wiedzy, a wydala wraki ludzkie. Mądry facet, dobry gracz nie inwestuje zbyt szybko w ślub i kobietę; czeka minimum trzy lata, aż opadną hormony zakochania, i jego oczom ukaże się prawdziwy, a nie podkoloryzowany hajem obrazek. Kobieta o tym wie, więc płacze, manipuluje, wszystko by tylko podpisać umowę prawnie wiążącą, co oznacza że facet kocha. A jeśli nie podpisze zrzeczenia się co najmniej połowy majątku (czyli ślubu) to znaczy że nie kocha... i Pani wtedy jest nieszczęśliwa... i płacze, i nie ma seksu... a wtedy facet szaleje... jądra puchną, pragnienie rozwierca bólem męską duszę tak bardzo, że wreszcie się oświadcza... migrena cudownie mija i jest cudowny seks... do rozwodu...

Gdy masz pieniądze, wzrasta poziom testosteronu. Ludzie są mili, podlizują się, zapraszają Cię na przyjęcia, do opery... słaby człowiek zaczyna wtedy rosnąć. Jeśli był mały wewętrznie, pieniądze są odżywką, sterydem na którym rosną bicepsy pychy. Ludzie lubią mieć bogatych, wpływowych znajomych a gardzą biedakami. Dziewczyny się garną, mężatkom błyszczą oczy; oto prawdziwy facet... facet który wraz z nasieniem przekazuje dobrobyt życiowy, wysoką pozycję społeczną, podziw i zazdrość koleżanek, które dały się zapłodnić biednemu filozofowi, a teraz w zimę pchają ze swoim nieudacznikiem zardzewiałą kia rio w kombi.


Jeśli masz nadmiar pieniędzy, daj je mi. Nie sprawią że będę szczęśliwy, ale pozwolą mi wydawać nowe książki, robić szkolenia, tłumaczyć to wszystko na obce języki. To kawał solidnej, dobrej roboty którą ktoś musi robić. A że nic innego robić nie umiem, jestem na to skazany. Na książce zamiast zarabiać, puściłem ją za free w sieć w wersji z księgarni. Ktoś musi tę moją owczarnię prowadzić, bo strzyc przecież nie ma z czego...


--------------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Czytany 15084 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:37
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # toni 2013-11-22 00:39
bogaci zostają bogatymi najczęściej krzywdząc, wyzyskując innych.

Dlatego też prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogacz dostanie się do Królestwa Niebieskiego.

I ja się z tym zgadzam w 100%, powiem więcej, jestem absolutnie pewien, że właśnie tak jest.

kompulsja w temacie kasy niejednego doprowadziła do chorób już na tym padole ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-11-22 11:19
Cytuję toni:
bogaci zostają bogatymi najczęściej krzywdząc, wyzyskując innych.

Dlatego też prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogacz dostanie się do Królestwa Niebieskiego.

I ja się z tym zgadzam w 100%, powiem więcej, jestem absolutnie pewien, że właśnie tak jest.

kompulsja w temacie kasy niejednego doprowadziła do chorób już na tym padole ...A lekarz harujący w smrodzie, krwi i wyciu ludzi, który za uczciwą pracę kupuje sobie BMW, też pójdzie do piekła? a dobry pisarz, muzyk, uczciwy handlowiec? po prostu usprawiedliwias z swój brak pieniędzy, i po co? nie wstydź się - ja jestem biedakiem, i co w tym złego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # toni 2013-11-22 13:42
Za uczciwą pracę ? Za łapówki, wykorzystując ludzki strach i troskę o życie lub kosztem reszty społeczeństwa po wielokrotnych strajkach i uzyskaniu statusu pasożytów po tym jak skutecznie wymusili na rządzących olbrzymie podwyżki. O stawkach jakie są w "służbie zdrowia" większość Polaków może tylko pomarzyć.
Jak ktoś za byczenie się w pokoju służbowym bierze kilka średnich krajowych to dla mnie jest pasożytem i konowałem a nie lekarzem.
Tego łysiejącego świra z obłędem w oczach z ich związków w każdym cywilizowanym kraju by się operacyjnie rozpierdoliło.
ryża menda ustąpiła tym szantażystom, trzeba było brać ich w kamasze...
każda piekielna korporacja chce zarabiać kilka średnich A JA SIĘ KURWA PYTAM CO Z RESZTĄ SPOŁECZEŃSTWA ?!
RESZTA ŻYJE W NĘDZY, JEST CO NAJWYŻEJ HARUJĄCYMI NĘDZARZAMI.
KAŻDA ŚWIĘTA KROWA ZDOLNA DO SKUTECZNEGO SZANTAŻU WOBEC DOBRA WSPÓLNEGO ZARABIA KILKA ŚREDNICH SPRAWIAJĄC ŻE JEJ OFIARY MUSZĄ HAROWAĆ ZA UŁAMEK ŚREDNIEJ KRAJOWEJ !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-11-22 13:50
Jeszcze w 1997 r. za rządów sld anestezjolodzy zarabiali od 8000 do kilkunastu tysięcy i zaczęli strajk żądając więcej !
Później przyszło aws, lukratywne kontrakty dla wybrańców bestii i pierdolony minister który powiedział że dlaczego mamy się porównywać do jakiejś tam Szwecji (chodziło o to że już wówczas swołocz w białych i zielonych fartuchach zarabiała tu więcej niż lekarze w bogatej Szwecji).

I to wszystko dzieje się w biednym i totalnie zadłużonym państwie, odbywa się to wiec oczywistym kosztem innych ludzi.

Te chciwe i wiecznie głodne kasy kreatury mają na swoich szponach ludzka krew !!!!!!!!!!
Nienawidzę tych kurw bez serc i sumień do szpiku kości !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rysiek 2013-11-22 14:10
Najpierw zamiast gonić za laseczkami w klubach strać młodość na rycie w książka, później na długie studia i specjalizację a dopiero wyceniaj wartość czyjejś pracy...to raz, a dwa to kto Ci broni zostać prawnikiem lub lekarzem? Tylko nie pisz, że warunków nie masz bo ja jestem akurat z takiej dzielnicy jak Marek i jeden z moich znajomych mimo braku pleców jest wziętym lekarzem. On niestety z nami na rogu nie stał i Beaty nie dymał...

A po trzecie, to jak już skończysz studia, zrobisz specjalizację to zostań doktorem Judymem i jedź na wieś leczyć biednych za darmo. Jak Ci to odpowiada to GIT! Po co krytykować innych lub wyceniać wartość usług. To rynek mówi ile jesteś wart i tak pani o wzroście 170cm i wadze 48kg plus rozmiar stanika 70E może być wyceniona na BMW X6 a taki lekarz zaledwie na Opla Insignia V6 ;-)

Mnie też się to nie podoba i też tłukłem banią w ścianę latami. Dziś jestem z tym pogodzony, rozwijam się, staram się być na topie i cieszę się życiem...tak niewiele go nam zostało :-)

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2013-11-22 15:03
Nie zgodzę się z Tobą Ryśku. Aktualnie ojciec, wdowiec, jest w związku z panią doktor z 3 specjalizacjami . U mnie w rodzinie też było lekarzy od cholery. W sumie mógłbym iść na medycynę bez problemów, bo plecy mam solidne, ale raz- chcę dojść do czegoś sam ( uda się, nie uda), dwa- nie czuję spełnienia w pracy lekarza.
Wiem jak wygląda od środka życie lekarzy- Ci prawdziwi z powołania- (Co prawda żyją na troszkę większym poziomie niż średnia krajowa) ale nie mają NIC porównując do tych co się "dochapali" na stanowiska.
I tu zgodzę się z Tonim. Kilka lat ciężkiej pracy, kucia, poświęcenia się nie da nic specjalnego poza satysfakcją, jeżeli nie masz solidnych pleców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 16:01
Kompletnie się nie zgadzam. Zbyt wiele mam przykładów, gdzie ludzie naprawdę ciężką pracą zrobili potężne kariery i pieniądze BEZ ŻADNYCH pleców. Ja również NIGDY nie korzystałem z pleców, byłem jako jeden z nielicznych, którzy naprawdę ciągnęli firmy pracując również za tych "w teczkach". Jeżeli naprawdę czegoś chcesz to nie ma siły, która byłaby w stanie powstrzymać Cię przed osiągnięciem celu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-23 19:32
Cytat:
...tak niewiele go nam zostało :-)
Przy takim podejściu jakie ty reprezentujesz to rzeczywiście ludzkości pozostało niewiele czasu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 21:26
Cytuję toni:
Za uczciwą pracę ? Za łapówki, wykorzystując ludzki strach i troskę o życie lub kosztem reszty społeczeństwa po wielokrotnych strajkach i uzyskaniu statusu pasożytów po tym jak skutecznie wymusili na rządzących olbrzymie podwyżki. O stawkach jakie są w "służbie zdrowia" większość Polaków może tylko pomarzyć.
Jak ktoś za byczenie się w pokoju służbowym bierze kilka średnich krajowych to dla mnie jest pasożytem i konowałem a nie lekarzem.
Tego łysiejącego świra z obłędem w oczach z ich związków w każdym cywilizowanym kraju by się operacyjnie rozpierdoliło.
ryża menda ustąpiła tym szantażystom, trzeba było brać ich w kamasze...
każda piekielna korporacja chce zarabiać kilka średnich A JA SIĘ KURWA PYTAM CO Z RESZTĄ SPOŁECZEŃSTWA ?!
RESZTA ŻYJE W NĘDZY, JEST CO NAJWYŻEJ HARUJĄCYMI NĘDZARZAMI.
KAŻDA ŚWIĘTA KROWA ZDOLNA DO SKUTECZNEGO SZANTAŻU WOBEC DOBRA WSPÓLNEGO ZARABIA KILKA ŚREDNICH SPRAWIAJĄC ŻE JEJ OFIARY MUSZĄ HAROWAĆ ZA UŁAMEK ŚREDNIEJ KRAJOWEJ !Akurat znam sporo lekarzy, lata obijania się po przychodniach - część to oczywiście łapówkarze, bydlaki. Nigdy chyba nie zapomnę Tomasza Sikorskiego z Czerniakowskiej , wyjątkowe bydlę; poziom chamstwa tego lekarza był wprost nieprawdopodobn y. Znowu Pani dr Hermann z tejże Czerniakowskiej , pomijając chaos w poczekalni wspaniały, UCZCIWY lekarz.

Ale mniejsza z tym. Są dentyści ciężko pracujący, i mają kasę, są ortopedzi, świetni chirurdzy, laryngolodzy... to jest ciężka praca, i kilka razy "asystowałem" przy zabiegach. Dobrze zarabiają, i im się to należy jak PSU BUDA, amen. Poza tym jeśli ktoś z konowałów nie robi "prywaty", nie wyciąga żadnych kokosów z tego.

Latami zakuwanie, studia, zajmowanie się obsranymi ludźmi, no kurde, jak taki człowiek ma mało zarabiać? niech zarabia bardzo dobrze, ale uciąć mu łapy za łapówki. I tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Piotrek 2013-11-23 19:04
Ja nie mówię, że im się nie należy. Nie mówię o tym, że źle zarabiają. Sam uważam, że należy im się jak psu buda.

Mój post miał za zadanie wykazać, że Ci którzy trzepią ogromną kasą (mówię o lekarzach) a mam na myśli pieniądze idące w dziesiątki czy steki tysięcy zł. to w tej grupie ludzi z prawdziwego powołania praktycznie nie uświadczysz. Bo to jest już poważna polityka, układy, haki, znajomości.
Ci wspaniali lekarze, chirurdzy, ortopedzi i inni specjaliści nawet specjalnie nie przykładają znaczenia do tego ile zarabiają, czy mają ten 1 tysi w tą czy w tą, czy mają willę czy mieszkanie w bloku, czy mają nowe audi czy już używane renault. Ale to niemalże wyjątki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-11-23 19:24
Mi tu chodzi o coś innego.

To co się stało to po prostu ludobójstwo na Polakach.

Są statystyki ale zostały utajnione, zmiatają pod dywan aż się kurzy, chronią tuska który ustąpił korporacji lekarskiej w obliczu strajków.

Te kilkukrotne podwyżki dla BUDŻETÓWKI, o kilkaset procent, bo państwowa służba zdrowia to budżetówka, ODBYŁY SIĘ KOSZTEM ILOŚCI ZABIEGÓW, KOSZTEM ILOŚCI DYSPONOWANYCH MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH, FARMACEUTYKÓW, KOSZTEM REMONTÓW I ZAKUPÓW TO JEST SYSTEM NACZYŃ POŁĄCZONYCH, JAK Z WPŁYWÓW DO NFZ DASZ WIĘCEJ NA WYPŁATY TO NIEUCHRONNIE ZMNIEJSZY SIĘ ILOŚĆ USŁUG MEDYCZNYCH DLA LUDNOŚCI !

MIAŁO NIE BYĆ KOLEJEK A SĄ WIĘKSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK, JEST TO OCZYWISTE BO DEFICYT W SYSTEMIE NARASTA.

IDZIE TO WSZYSTKO W KIERUNKU TEGO, ŻE USŁUG BĘDZIE ZERO A WSZYSTKIE SKŁADKI ZDROWOTNE I DOTACJE Z BUDŻETU PÓJDĄ NA PŁACE CHCIWYCH SKURWYSYNÓW.

TO CO SIĘ TU DZIEJE JEST LUDOBÓJSTWEM NA NARODZIE, INACZEJ TEGO NIE MOŻNA NAZWAĆ.

PRZYCZYNĄ JEST BANDA CHCIWYCH SKURWYSYNÓW NIE LICZĄCYCH SIĘ Z OTOCZENIEM, ZE STANEM PAŃSTWA, SKURWYSYNÓW KTÓRZY SĄ W STANIE BEZKARNIE SZANTAŻOWAĆ PAŃSTWO RZĄDZONE PRZEZ TAKIE KREATURY JAK RYŻA MENDA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-23 19:25
W CZASIE RZĄDÓW bUZKA BYŁ SZOKUJĄCY ARTYKUŁ W PRASIE GDZIE ORDYNATORZY, SPECJALIŚCI CHIRURDZY, OPISYWALI ANONIMOWO W ROZMOWIE Z DZIENNIKARZAMI SWOJE MIESIĘCZNE DOCHODY NA POZIOMIE 40000 - 50000 ZŁOTYCH GDZIE PONAD POŁOWA BYŁA Z ŁAPÓWEK ! BYŁO TO GDZIEŚ W OKOLICY 2000 ROKU.

TO ODWIECZNA METODA BESTII, STWORZYĆ KASTĘ UPRZYWILEJOWANY CH WYBRAŃCÓW, STWORZYĆ DZIĘKI TEMU POCZUCIE KRZYWDY U POZOSTAŁYCH A W KONSEKWENCJI WYKREOWAĆ TOTALNĄ KORUPCJĘ, CYNIZM, CZEGO KONSEKWENCJĄ JEST DEGENERACJA, GANGRENA WSZELKICH STRUKTUR I NIEUCHRONNY UPADEK.


ZBRODNIARZ bUZEK ZROBIŁ TO NA WSZELKICH MOŻLIWYCH FRONTACH, WIDE KRAŃCOWO PATOLOGICZNY, KRAŃCOWO ROZDROBNIONY, OBCIĄŻONY CAŁYMI ŁAŃCUCHAMI OSZUKAŃCZYCH, GESZEFCIARSKICH POŚREDNIKÓW, TOTALNIE ZBIUROKRATYZOWA NY I PODATNY NA KORUPCJĘ SYSTEM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO.

SOLORZ WCHODZI W SOJUSZE Z NAJWIĘKSZYMI ZACHODNIMI KORPORACJAMI BY DOKONYWAĆ JAK NAJTANIEJ GRUPOWYCH ZAKUPÓW W SPRAWDZONYCH ŹRÓDŁACH, TAK DZIAŁA RASOWY BIZNES.

ARCYSKURWYSYN I ZDRAJCA POLSKI bUZEK ZROBIŁ CAŁKOWICIE NA ODWRÓT PIERDOLĄC PRZY TYM O GOSPODARCE RYNKOWEJ I NIEWIDZIALNEJ RĘCE RYNKU !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2013-11-23 21:00
Taki obrazek mi się przypomniał...z a chwilę będzie powtórka z panem rudym :-)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-24 01:12
Cytuję Rysiek:
Taki obrazek mi się przypomniał...za chwilę będzie powtórka z panem rudym :-)
Ładnie Buzek nawywijał, ale córkę ustawił, rodzinę ustawił, gojom dowalił... wątpię by odczuwał jakiekolwiek wyrzuty sumienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-11-24 16:18
Cytuję toni:
bogaci zostają bogatymi najczęściej krzywdząc, wyzyskując innych.

Dlatego też prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogacz dostanie się do Królestwa Niebieskiego.

I ja się z tym zgadzam w 100%, powiem więcej, jestem absolutnie pewien, że właśnie tak jest.

kompulsja w temacie kasy niejednego doprowadziła do chorób już na tym padole ...


Podobno Ucho igielne to nazwa jednej z najwęższych bram Jerozolimy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Dominika 2013-11-22 10:23
Jak może pisać o pieniądzach ktoś kto ich pożąda i do tego kompletnie nie potrafi ich zarabiać, gdyż zwyczajnie jest bezrobotny. To tak jak notoryczne deprecjonowanie przez Ciebie instytucji małżeństwa, samemu nie mając doświadczenia w tym temacie. Czy instytucja jest winna temu, że w związek wchodzi dwoje głupich ludzi, czy to jednak niedorozwój tych ludzi powoduje późniejsze kłopoty?
Logia się kłania - domena męskiego umysłu.
Proszę wytłumacz mi dlaczego mącisz ludziom w głowach, nie będąc laikiem w tematach, które poruszasz. Czy to nie jest trochę na zasadzie, że ślepy naucza o kolorach?
Proszę o precyzyjną i jasną męską odpowiedź, bez zbędnego psychologizowan ia i pisania o bólu istnienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-11-22 10:44
Cytat:
Jak może pisać o pieniądzach ktoś kto ich pożąda i do tego kompletnie nie potrafi ich zarabiać, gdyż zwyczajnie jest bezrobotny.
Ty również pożądasz pieniędzy (jak, niestety, większość osób na tym padole). Podstawowym Twoim zarzutem wobec Marka jest fakt, że nie potrafi On ich zarabiać, więc jak śmie ich pożądać.

Doświadczenie może być, oprócz własnych przeżyć, również efektem obserwacji innych osób. Uczciwy lekarz przestrzega przed rakiem palacza, choć sam nigdy nie miał papierosa w ustach.

To właśnie zinstytucjonali zowanie małżeństwa jest z gruntu złe, bo można żyć razem, nazywając się nawet mężem i żoną, bez tych kościelnych, bądź urzędowych formalności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 12:03
Cytuję Jajacek:
Cytat:
Jak może pisać o pieniądzach ktoś kto ich pożąda i do tego kompletnie nie potrafi ich zarabiać, gdyż zwyczajnie jest bezrobotny.

Ty również pożądasz pieniędzy (jak, niestety, większość osób na tym padole). Podstawowym Twoim zarzutem wobec Marka jest fakt, że nie potrafi On ich zarabiać, więc jak śmie ich pożądać.

Doświadczenie może być, oprócz własnych przeżyć, również efektem obserwacji innych osób. Uczciwy lekarz przestrzega przed rakiem palacza, choć sam nigdy nie miał papierosa w ustach.

To właśnie zinstytucjonalizowanie małżeństwa jest z gruntu złe, bo można żyć razem, nazywając się nawet mężem i żoną, bez tych kościelnych, bądź urzędowych formalności.
To dobry przykład, lekarz który jest zdrowy, ostrzega przed setkami chorób których nigdy nie doświadczył. A kapłan? straszy piekłem którego nie widział, i kusi niebem którego także nie widział - miliardy ludzi wierzy kapłanom. Takich przykładów jest tysiące...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-22 11:18
Cytuję Dominika:
Jak może pisać o pieniądzach ktoś kto ich pożąda i do tego kompletnie nie potrafi ich zarabiać, gdyż zwyczajnie jest bezrobotny. To tak jak notoryczne deprecjonowanie przez Ciebie instytucji małżeństwa, samemu nie mając doświadczenia w tym temacie. Czy instytucja jest winna temu, że w związek wchodzi dwoje głupich ludzi, czy to jednak niedorozwój tych ludzi powoduje późniejsze kłopoty?
Logia się kłania - domena męskiego umysłu.
Proszę wytłumacz mi dlaczego mącisz ludziom w głowach, nie będąc laikiem w tematach, które poruszasz. Czy to nie jest trochę na zasadzie, że ślepy naucza o kolorach?
Proszę o precyzyjną i jasną męską odpowiedź, bez zbędnego psychologizowania i pisania o bólu istnienia.
Dzień dobry, to bardzo dobre pytania Pani Dominiko, i musiały zostać zadane. Na początek sprostujmy - potrafię zarabiać pieniądze, gdyż jak Pani zapewne zauważyła, posiadam trzy dość znane strony. Nie umieszczam na nich reklam tylko dlatego, że część z czytelników podjęła się mecenatu nad moją pracą - bardzo ciężką i wymagającą wielu poświęceń. Niejeden chciałby, by znany z uczciwości Marek reklamował jego klamoty, ponieważ ludzie mi wierzą. Latami na taką opinie pracowałem, i jest ona w cenie. Żeby pisać i dawać rady, musiałem wiele lat się uczyć, a także pracując z ludźmi (za darmo). Efektem tego jest wiedza, która dzielę się za darmo. Pani również z tego korzysta, nie zasypywana przez reklamy i różne oferty jak na innych stronach.

Podsumujmy pierwszy zarzut - jestem ciężko chory, nie mam renty, latami byłem unieruchomiony w domu, bez możliwości z niego wyjścia. Zamiast ćpać, chlać czy oglądać filmiki, będąc zamkniętym w domu oddałem się bezustannej pracy - moje niektóre teksty są doskonale znane w sieci. Miałem propozycje pracy jako dziennikarz, z których nie skorzystałem. Nie interesuje mnie byle pensja i byle stanowisko, chcę znacznie więcej i do tego dążę. Wydałem książkę, prowadzę trzy serwisy - to wszystko powstało całkowicie OD ZERA. Miałem tylko czas, darmową bibliotekę i wolniutkie łącze. To nie jest coś, co charakteryzuje lenia i obiboka. Jestem człowiekiem który ciężko, od wielu lat codziennie pracuje - bez etatu, wakacji i chwili luzu, bez żadnego poczucia bezpieczeństwa. Oczywiście, pieniądze które zarabiam są niewielkie, ponieważ nie wciskam złudnych nadziei i chłamu w ludzkie głowy, a najwyższa jakość interesuje niewielu. Nie piszę że coś wiem, tylko że głównie nie wiem - a ludzie chcą pewności, wiary.

Małżeństwo... znam swoje ego, ponieważ od lat je obserwuję. Pani żyje, a ja obserwuję Marka który żyje, to wielka, gigantyczna różnica. Każdy człowiek ma te same ego, różni je tylko maska którą się je przykrywa. Z tej wiedzy wypływa wszystko - także wiedza o małżeństwie, czyli instytucji niszczącej miłość, będącą jej zaprzeczeniem. Bo co to za miłość, jeśli potrzebuje zabezpieczeń prawno finansowych? małżeństwo to biznes, interes pełen chciwości i wewnętrznego żebractwa. Dwoje małżonków się żeni, ponieważ się boją. Nie ma tam miłości, tylko strach... przed łatką bezbożników, nienormalnych, odejściem partnera... załóżmy że miałbym żonę i dwójkę dzieciaków. I jaką bym miał niby wiedzę? że moja Dominisia pierdzi jak puzon podczas orgazmu? że moje dzieciaki lubią resoraki? to nie jest wiedza o związkach, tylko o poszczególnych osobach. Taka wiedza nikogo nie zainteresuje, natomiast wiedza która zdobywa się patrząc niejako z góry na to wszystko, wiedza uniwersalna - zainteresuje wielu. Ja nie czerpię wiedzy z seriali, tylko z wyznań ludzi, mówiących mi prawdę - nie tę powszechnie znaną, ale taką jaka jest za zamkniętymi drzwiami.

Mam nadzieję że zaspokoiłem Pani ciekawość. Pozdrawiam mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @illuminati 2013-11-23 22:38
Tak odnośnie małżeństwa - faktycznie przynajmniej jedna osoba po jakimś czasie zaczyna się w takiej konfiguracji bardzo męczyć, ale sama instytucja powstała raczej w celu a) zorganizowania społeczeństwa w taki a nie inny sposób b) zabezpieczenia potomstwa które jest głównym celem małżeństwa (z punktu widzenia państwa). Poza tym trudno mieć zastrzeżenia do Twoich rozważań.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 11:27
Mam i pieniądze i ślub za sobą. Potwierdzam WSZYSTKO co pisze Marek :-)
Miłego dnia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 12:03
Cytuję Rysiek:
Mam i pieniądze i ślub za sobą. Potwierdzam WSZYSTKO co pisze Marek :-)
Miłego dnia.


Czyli jesteś pusty, płytki i niedojrzały emocjonalnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 14:01
Jakoś to przeżyję ;-) Grunt, że mi żyje się coraz lepiej, coraz radośniej i coraz bardziej świadomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Dominika 2013-11-22 10:25
errata - miało być oczywiście: logika się kłania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Anderson 2013-11-22 11:57
Nie bawem wracam do Polski z UK oczywiscie z zarobiona gotoweczka...wi em ze od razu znajda sie przyjaciele ,koledzy,znajom i a takze rodzina nie da mi zyc.Zarobilem je uczciwie,czy to znaczy ze pojde do piekla ? nie okradam nikogo pracuje ciezko i moge sobie pozwolic na lepsze zycie ;) to nie moja wina ze dostalem od Boga talnet pracowitosci i sprytu w pracy takze go wykorzystuje a ze za ten talent sie placi i to dobrze to chyba nie moja wina ? Takze drodzy panstwo jest bogaty i bogaty :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 12:05
Cytuję Anderson:
Nie bawem wracam do Polski z UK oczywiscie z zarobiona gotoweczka...wiem ze od razu znajda sie przyjaciele ,koledzy,znajomi a takze rodzina nie da mi zyc.Zarobilem je uczciwie,czy to znaczy ze pojde do piekla ? nie okradam nikogo pracuje ciezko i moge sobie pozwolic na lepsze zycie ;) to nie moja wina ze dostalem od Boga talnet pracowitosci i sprytu w pracy takze go wykorzystuje a ze za ten talent sie placi i to dobrze to chyba nie moja wina ? Takze drodzy panstwo jest bogaty i bogaty :)Ani grosza nikomu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-11-22 13:17
Cytat:
talnet pracowitosci i sprytu w pracy
Spryt oznacza że wykorzystujesz mniej sprytnych ludzi.
Spryt kojarzy się z cwaniactwem, wręcz z oszustwem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2013-11-22 16:48
Cytuję toni:
Cytat:
talnet pracowitosci i sprytu w pracy


Spryt oznacza że wykorzystujesz mniej sprytnych ludzi.
Spryt kojarzy się z cwaniactwem, wręcz z oszustwem.
Spryt może służyć wymijaniu podkładanych świń przez mniej pracowitych "współpracownik ów". Ostatnio w pracy gdy nie pozwoliłem na wbicie siebie w urojoną hierarchię jednego z pracowników zostałem oskarżony w odwecie o KRNĄBRNOŚĆ. To dopiero kurestwo w biały dzień.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 14:05
Cytuję toni:
Cytat:
talnet pracowitosci i sprytu w pracy


Spryt oznacza że wykorzystujesz mniej sprytnych ludzi.
Spryt kojarzy się z cwaniactwem, wręcz z oszustwem.
Temat jest bardzo płytki, bo załóżmy, że pani idzie do sklepu z ekskluzywnymi rzeczami i kupuje torebkę od Channel za powiedzmy 5K $. Koszt uszycia tej torebki jest nie większy niż 0,5K $. Czy Channel była/jest cwaniakiem lub oszustem? Jak marża stanowi granicę między oszustwem lub cwaniactwem? 10% będzie OK? Dodam tylko, że identyczna torebka ale podrabiana kosztuje na alledrogo 500 złotych ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-11-22 15:32
Nikt tu nie jest cwaniakiem, czy oszustem, tylko pani, która kupuje torebkę od Channel za 5K $ jest po prostu głupia. Sami durni celebryci nakręcają rynek dóbr luksusowych, które są drogie, dlatego, że jest na nie popyt, a popyt jest na nie, bo są drogie.
Można kupować towary dobrej jakości, które nie są strasznie drogie, ale dla większości nie są one niczego warte, bo liczy się etykietka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 16:02
A jaka jest definicja cwaniactwa czy też oszustwa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @nonimowy 2013-11-22 18:43
Cwaniakiem jest ten, który pod pretekstem znajomości tematu nakłania ofiarę do popełnienia czynności, która wiąże się z niekorzystnymi konsekwencjami dla popełniającego dzięki której cwaniak otworzy sobie drogę do realizacji swoich niekoniecznie akceptowalnych przez ogół planów.

Oszustem jest ten, który chce wydymać ofiarę ustawiając ją prędzej w dogodnej dla siebie pozycji :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @nonimowy 2013-11-22 18:54
Sprytnym jest ten, który przewidując plany oszusta czy cwaniaka schodzi z drogi pozwalając wpakować się cwaniakowi czy oszustowi w tarapaty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # @nonimowy 2013-11-22 19:06
Krnąbrnym jest ten, który nie bacząc na zasady obowiązujące w grupie śmie konfrontować je z prawdą. To w sumie chyba zaleta ta krnąbrność :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-22 19:41
W sumie jedno nie wyklucza drugiego..mozna byc sprytnym oszustem lub krnabrnym spryciarzem :D :lol: :D :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 21:31
Cytuję Sylwia:
W sumie jedno nie wyklucza drugiego..mozna byc sprytnym oszustem lub krnabrnym spryciarzem :D :lol: :D :lol:No Rysiek, rozjuszyłeś mnie ambicjonalnie, patrz jak to się załatwia:

Sylwia, jesteś gruba :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-22 21:38
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
W sumie jedno nie wyklucza drugiego..mozna byc sprytnym oszustem lub krnabrnym spryciarzem :D :lol: :D :lol:No Rysiek, rozjuszyłeś mnie ambicjonalnie, patrz jak to się załatwia:

Sylwia, jesteś gruba :)


Uwielbiam Cie Marek:) pomozesz mi schudnac? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-22 22:19
Kapitalne ;-) Jest jedno ale...pani w fazie zapedzania zdobyczy do jaskini jest w stanie znieść bardzo wiele :-) Moze nawet zostać grotolazem jak zjadzie taka potrzeba ;-)

Powinienes spróbować takiego pytania jak będziesz mial4 umowę cywilno prawną z Sylwia i dwoje dzieci :-)

Czujesz wagę?

PS: Panie mają tajemnicza zdolność do zapamiętywania takich tematów w przeciwieństwie na przyklad do tego co dobre dla niej zrobiłeś. Mozesz byc pewny, że jak kiedyś hajtnaiesz się z Syliwa to dostaniesz ostro w pizdeczke za te grubą ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-22 22:41
Cytuję Rysiek:
Kapitalne ;-) Jest jedno ale...pani w fazie zapedzania zdobyczy do jaskini jest w stanie znieść bardzo wiele :-) Moze nawet zostać grotolazem jak zjadzie taka potrzeba ;-)

Powinienes spróbować takiego pytania jak będziesz mial4 umowę cywilno prawną z Sylwia i dwoje dzieci :-)

Czujesz wagę?

PS: Panie mają tajemnicza zdolność do zapamiętywania takich tematów w przeciwieństwie na przyklad do tego co dobre dla niej zrobiłeś. Mozesz byc pewny, że jak kiedyś hajtnaiesz się z Syliwa to dostaniesz ostro w pizdeczke za te grubą ;-)Taaak... ja z Sylwią w kościele, Sylwia z brzuchem cała w bieli płacze ze szczęścia, ja odchudzony, przypakowany, z tygodniowym, modnym zarostem, przed światynią wynajęty mercedes... a zamiast rzucania monet na niemłodą już parę, bluzgi i plwociny moich czytelników "Marek, zdradziłeś nasze ideały":

Nigdy bracia samcy! nigdy się nie hajtnę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Sylwia 2013-11-22 23:12
Cytuję Marek:
Cytuję Rysiek:
Kapitalne ;-) Jest jedno ale...pani w fazie zapedzania zdobyczy do jaskini jest w stanie znieść bardzo wiele :-) Moze nawet zostać grotolazem jak zjadzie taka potrzeba ;-)

Powinienes spróbować takiego pytania jak będziesz mial4 umowę cywilno prawną z Sylwia i dwoje dzieci :-)

Czujesz wagę?

PS: Panie mają tajemnicza zdolność do zapamiętywania takich tematów w przeciwieństwie na przyklad do tego co dobre dla niej zrobiłeś. Mozesz byc pewny, że jak kiedyś hajtnaiesz się z Syliwa to dostaniesz ostro w pizdeczke za te grubą ;-)Taaak... ja z Sylwią w kościele, Sylwia z brzuchem cała w bieli płacze ze szczęścia, ja odchudzony, przypakowany, z tygodniowym, modnym zarostem, przed światynią wynajęty mercedes... a zamiast rzucania monet na niemłodą już parę, bluzgi i plwociny moich czytelników "Marek, zdradziłeś nasze ideały":

Nigdy bracia samcy! nigdy się nie hajtnę!

Hahaha swietne tak sie usmialam ze az mnie policzki ze smiechu bola:)))) Nigdy w zyciu..zadnego slubu wiecej..o nie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 22:38
Cytuję Sylwia:
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
W sumie jedno nie wyklucza drugiego..mozna byc sprytnym oszustem lub krnabrnym spryciarzem :D :lol: :D :lol:No Rysiek, rozjuszyłeś mnie ambicjonalnie, patrz jak to się załatwia:

Sylwia, jesteś gruba :)


Uwielbiam Cie Marek:) pomozesz mi schudnac? :-)Ile kg chcesz schudnąć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-22 23:07
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
W sumie jedno nie wyklucza drugiego..mozna byc sprytnym oszustem lub krnabrnym spryciarzem :D :lol: :D :lol:No Rysiek, rozjuszyłeś mnie ambicjonalnie, patrz jak to się załatwia:

Sylwia, jesteś gruba :)


Uwielbiam Cie Marek:) pomozesz mi schudnac? :-)

Ile kg chcesz schudnąć?


:))) 2 :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-22 23:08
I jakies 7 cm w pasie:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-24 01:23
Cytuję Sylwia:
I jakies 7 cm w pasie:)Obiad oddaj koleżance w pracy, a kolacją podziel się z psem :) wieczorami godzinka z wibratorem, i wyobrażenie mnie jak się do Ciebie dobieram... temperaturę podniesie fakt, że w realu nigdy do tego nie dojdzie... temperatura podniesie tempo spalania tłuszczu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-24 09:37
Cytuję Marek:
Cytuję Sylwia:
I jakies 7 cm w pasie:)Obiad oddaj koleżance w pracy, a kolacją podziel się z psem :) wieczorami godzinka z wibratorem, i wyobrażenie mnie jak się do Ciebie dobieram... temperaturę podniesie fakt, że w realu nigdy do tego nie dojdzie... temperatura podniesie tempo spalania tłuszczu.

Dziekuje za rady ale: obiady jadam rzadko, kolacji wcale..
Wibratora nie mam i nie potrzebuje..wol e nature:)
To dobrze ze masz o sobie tak wysokie mniemanie ale wybacz Marku ale mysl o tym ze nie spotkamy sie w realu nie podnosi mi cisnienia:)) Odkad obdarzyles mnie bardzo" przyjemnymi" epitetami moj zapal zabiegania o spotkanie z Toba ostygl:)))
Ale za rady bardzo dziekuje jednak chyba zostane przy cwiczeniach..:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-25 19:39
Teraz jest faza "pull" ;-) Karwa one nawet w internecie stosują te same metody ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-11-24 20:59
o jak miło że jesteś znów. śnisz mi się co poranek w takim półśnie erotycznym.
ty jesteś ciepła kobietka :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-22 19:20
No to zgonie z tą definicją każdy handlarz sprzedający rzeczy z narzutem większym niż???? 100%???; jest oszustem i cwaniakiem, bo gdyby kupujący wiedział, że może mieć ten sam towar za powiedzmy pół ceny to by go nie kupił ;-)

Sprytny zatem jestem ja bo się już na torebki od Channel albo buciki od Prady nie łapię ;-)

Swoją drogą to nieprawdopodobn e jaką cenę są w stanie zapłacić kobiety za to, żeby być lepszą (w jej oczach) od np koleżanki. Istny wyścig zbrojeń :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @nonimowy 2013-11-22 20:05
Cytuję Rysiek:
No to zgonie z tą definicją każdy handlarz sprzedający rzeczy z narzutem większym niż???? 100%???; jest oszustem i cwaniakiem, bo gdyby kupujący wiedział, że może mieć ten sam towar za powiedzmy pół ceny to by go nie kupił ;-)Sprytny zatem jestem ja bo się już na torebki od Channel albo buciki od Prady nie łapię ;-)


Swoją drogą to nieprawdopodobne jaką cenę są w stanie zapłacić kobiety za to, żeby być lepszą (w jej oczach) od np koleżanki. Istny wyścig zbrojeń :-)

Ten handlarz, to spostrzegawcza bakteria, która namierza swoim radarem okazję spreparowaną przez cwaniaka albo oszusta i wbija się by też coś z tego uszczknąć.

Do sprytu w myśl tych określeń potrzeba jeszcze pozwolić aby Pani z torebką Channel rozwinęła swoją próżność i uwierzyła, że znalazła potwierdzenie swojej wyjątkowości w Twoich oczach. I tutaj sprytny zyskuje możliwość zmiany roli na wyżej określonego oszusta ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-22 20:17
Stary, Twoje zdanie w kwestii torebki nie ma żadnego znaczenia! Ty masz tylko zapłacić ;-) Wyścig zbrojeń jest dla innych kobiet :-)

To dlatego między innymi odpowiedź na pytanie "czy jestem gruba?" jest tak skomplikowana ;-) Ona wie, że jest gruba natomiast chce wyładować na Tobie negatywne emocje, dlatego też co byś nie powiedział zostaniesz zjebany albo przynajmniej ofuknięty ;-)

Karwa jak sobie przypomną jakim pieprzonym małpiszonem wiszącym na sznurki byłem to aż mi się śmiać chce...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-22 21:30
Cytuję Rysiek:
Stary, Twoje zdanie w kwestii torebki nie ma żadnego znaczenia! Ty masz tylko zapłacić ;-) Wyścig zbrojeń jest dla innych kobiet :-)

To dlatego między innymi odpowiedź na pytanie "czy jestem gruba?" jest tak skomplikowana ;-) Ona wie, że jest gruba natomiast chce wyładować na Tobie negatywne emocje, dlatego też co byś nie powiedział zostaniesz zjebany albo przynajmniej ofuknięty ;-)

Karwa jak sobie przypomną jakim pieprzonym małpiszonem wiszącym na sznurki byłem to aż mi się śmiać chce...Ja bym od razu powiedział zgodnie z prawdą. Teraz... bo kiedyś bym wił się jak piskorz :) taaak, człowiek młody to i życia nie zna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # jędrzejek 2013-11-22 19:21
fajne bzedety i pierdołki heheh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # slava 2014-11-21 20:58
Gazeta to ty masz między nogami albo uszami :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # lukas 2013-11-23 15:59
Jak już wszyscy to dobrze znamy... oburzenie Pań i pogarda dla takich jak My, którzy widzą o co chodzi z kobietami i małżeństwem.... a jak już ktoś napisze czy powie prawdę Panie wyrobionym już od wieków mechanizmem obronnym atakują używając znanych logicznych ;) argumentów typu niedojrzały gnojek, itp itd...
a karuzela toczy się dalej... każdy facet jest prześwietlany pod wzgledem finansowym, co ma ile zarabia itp.... znam to z autopsji jako 30 letni kawaler przerabiam kilkadziesiąt kandydatek ;) rocznie
... pierwsze spotkanie czy rozmowa na przez internet czy korespondencja mailowa z samica poznaną na portalu randkowym i co Wam powiem jest jedno pytanie, które w 95% przypadków się pojawi od razu na samym początku: czym się zajmujesz/co robisz/gdzie pracujesz....
pewnie jestem przewrażliwiony (może efekt długoletniego związku z materialistką) i czasami pisze prawdę, że mam własny interes a czasami wymyślam bajkę, że jestem np. pracownikiem produkcji czy wulkanizatorem i zmieniam ludziom opony w samochodach albo pracuje jak sprzedawca w sklepie z częściami, nie żebym miał coś do tych zawodów sam je kiedyś wykonywałem ale... Panie chyba coś mają w przypadku własnego biznesu zainteresowanie wzrasta w pozostałych maleje albo kontakt wręcz się urywa....
... to nie są odrębne przypadki tylko statystyka dla 95 % Pań, może Panie koło 30 już mają tak bardzo sprecyzowane wymagania zawodowe przyszłego partnera/małżon ka, że od razu musza wiedziec ile zarabia i co robi????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-24 01:20
Cytuję lukas:
Jak już wszyscy to dobrze znamy... oburzenie Pań i pogarda dla takich jak My, którzy widzą o co chodzi z kobietami i małżeństwem.... a jak już ktoś napisze czy powie prawdę Panie wyrobionym już od wieków mechanizmem obronnym atakują używając znanych logicznych ;) argumentów typu niedojrzały gnojek, itp itd...
a karuzela toczy się dalej... każdy facet jest prześwietlany pod wzgledem finansowym, co ma ile zarabia itp.... znam to z autopsji jako 30 letni kawaler przerabiam kilkadziesiąt kandydatek ;) rocznie
... pierwsze spotkanie czy rozmowa na przez internet czy korespondencja mailowa z samica poznaną na portalu randkowym i co Wam powiem jest jedno pytanie, które w 95% przypadków się pojawi od razu na samym początku: czym się zajmujesz/co robisz/gdzie pracujesz....
pewnie jestem przewrażliwiony (może efekt długoletniego związku z materialistką) i czasami pisze prawdę, że mam własny interes a czasami wymyślam bajkę, że jestem np. pracownikiem produkcji czy wulkanizatorem i zmieniam ludziom opony w samochodach albo pracuje jak sprzedawca w sklepie z częściami, nie żebym miał coś do tych zawodów sam je kiedyś wykonywałem ale... Panie chyba coś mają w przypadku własnego biznesu zainteresowanie wzrasta w pozostałych maleje albo kontakt wręcz się urywa....
... to nie są odrębne przypadki tylko statystyka dla 95 % Pań, może Panie koło 30 już mają tak bardzo sprecyzowane wymagania zawodowe przyszłego partnera/małżonka, że od razu musza wiedziec ile zarabia i co robi????Powiem tak: Panie w okolicach 30tki, to nie 95% a pełne 100% tych, które urywają kontakt w wypadku pracy jako robotnik. Bo robotnik w Polsce to gówno, kiedy realia są takie że DOBRY fachura wyciąga znacznie więcej, niż facet po studiach.

Kiedyś robiłem własne "badania". Prosta sprawa, kilka "lewych: kont na portalach randkowych i sprawa się wyjaśnia. Wzięty kardiochirurg za którego się podawałem, to obiekt ataku Pań od 16 do 60 roku życia. Robol to obiekt milczenia albo złośliwości, często bluzgów i pogardy. Często robiłem tak, że poznawałem Panią od strony lekarza i robola - lekarz widział miłą, ciepłą, kochaną kobietkę, a robol widział złośliwą, nienawistną kurwę - bo inaczej wyzwisk, drwin i bluzgów typu "jesteś śmieciem i zerem" nie można nazwać.

O ile 20 tki mają jeszcze luz, to 30 tki są absolutnie zdesperowane. Zegar tyka, a maż kardiochirurg to jest KTOŚ. I tyle w kwestii bogatego wnętrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-11-23 21:55
Idealnie Marek wbiłeś się z tym artem, w taki czas gdy chciałem cos napisac od siebie na temat polskich pracodawców i mikkowców, z tymi ich "dobrowolnoscia mi umów" likwiadacja kodeksu pracy, płacy minimalnej, zasiłków. Czytajcie młode gimbusy, jak w praktyce wyglada wolnosc gospodarcza pajaca w muszce.

Sobota pracująca. Załoga dostaje od szefa za robotę 200 zł, ja jako tzw. swiezak dostaje 100zł, dlaczego, bo zdaniem pracodawcy za krótko pracuję. Robie identyczna robote jak cała załoga,nie partaczę. Pracodawca poszukał sobie pierwszy lepszy z brzegu pretekst, zeby tylko tej stówki nie zapłacić. I co? Postaw się, powiedz, że nie... nie wiem, czy w poniedziałek mozesz wstać i przyjsc do roboty czy mozesz lezec chujem do góry i wertowac ogłoszenia o prace polskich biznesmanów.
To jest własnie wolnosc wg Myckego. Totalne upodlenie i wykorzystanie pracownika. Kto chleje, pali i wącha za pieniadze rodziców, ma przyszykowane kanapki do szkoły, ten moze gardłowac o socjalizmie, o zwiazkach zawodowych, o płacy minimalnej bo to nic nie kosztuje- bo reszta to idioci, a mikkowiec inteligent. Zderzenie z rzeczywistością powoduje, ze człowiek widzi, ze poglady Myckego to totalny odlot, który ma z pracowników uczynic totalnych niewolników. W Polsce pracownik wali w chuja, bo pracodawca ma to w dupie, ciebie i twoje zaangazowanie, przyszedłem świeżak do roboty, nie waliłem w chuja, robiłem swoja pracy dokładnie, z zaangazowaniem. Nie oszukiwałem, chciałem pokazac ze bede dobrym pracownikiem, i ze w zamian oczekuje, ze szefostwo to doceni. Po sobotniej wypłacie juz wiem, ze nie ma co na to liczyć, i że polski biznesman, dopóki przepisy prawa go do czegos nie zmuszają, to ogolnie rzecz biroąc kładzie lache na to czy ty jestes z roboty zadowolony czy tez nie. Dzisiaj już wiem, ze trzeba miec to w chuju i to co zostaje to tez walic w chuja. Tak doceniono moje zaangazowanie. prywaciarz polski twierdzi ze to pracownik zły, ja zły nie byłem, a zostalem tak potraktowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-11-23 22:14
Dlatego poglądy Myckego to zwykłe pajacowanie i totalne ogłupienie pryszczatej gimbazy. Zaraz który napisze, ze moge sobie znaleźć innego pracodawcę...i tak w kóło Macieju, szukaj wyjezdzaj, wynajmuj kolejne mieszkanie, zrywaj kolejne umowy, płac za to kary...za pensję minimalna, która to jeszcze idioci od Myckego chcą zabrać, bo to przeciez socjalizm. Powiem tak: koło chuja mi teraz lata czy to socjalizm czy liberalizm, czy to bedzie Polska czy Niemcy. Ja chce swoją pracę zrobić dobrze, nie chce sie opierdalać, walic w chuja, a w zamian chce zeby mój pracodawca to docenił. w przeciwnym bowiem wypadku, jak tutaj beda Niemcy i niemieckie zwyczaje pracownicze, z ochrona pracowników, to dla mnie Mycke, moze zdjąć muszkę, założyć gumiaki i zapierdalać u bauera, jak nie tego, to przeciez jest inny... Dzisiaj wiem na własnej skórze, ze myckowe poglady gospodarcze to jest totalny wyzysk i upodlenie człowieka, wykorzystywanie jego gorszej pozycji.Prawdą jest ze korwinizm jest uleczalny, tak naprawde bowiem, to Mycke kurwa nie rózni sie wiele od reszty agentury zachodnich banków, która nami rządzi, tez pierdoli o silnej armii, policji, karze smierci, rozdętej administracji. Która z partii politycznych tego nie pierdoli co 4 lata, zeby ciemnote przygnac do wyborów? Mycke kłóci sie z lewactwem, która dzisiaj juz o tzw. ludziach pracy zapomniało i jaka czosnkowe narzedzie manipulacji zajmuje sie pederastami, imigracja arabów i murzynów, "fashystami" i tym czego nie potrzeba. Natomiast groźba myckego polega na tym, ze miedzy wierszami urabia młodych głupków w przekonaniu, ze totalna wyzysk jest na ich korzysc, sprytnie podsuwajac poglady, ze tylko oni myslą, a reszta to albo lewaki albo debile. Poglady Myckego nie róznią sie niczym od reszty sciemniaczy. To prawda ze korwinizm jest uleczalny, wystarczy wejsc tylko na rynek pracy,a juz mozna sie przekonac jak polski prywciarz traktuje pracownika, i jeszcze na dodatek zlikwidowac resztki ochrony pracownika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-11-23 22:26
Kolejna rzecz "konserwatysta" Mycke w swoich pogladach czesto mówi, ze imigracja jest dobra, co prawda twierdzi on ze murzyni sa niepotrzebni, bo siedza na zasiłkach, ale juz o imigracji wschodniej mowi bardzo dobrze np. Ukraincy. Nie ma nic przeciwko Ukraincom (ale tylko tym ze wschodu, rosyjskojezyczn ym- patrz Wielki Głód) ale prawda jest taka, ze przecietny Ukrainiec zrobi taka samą robote jak Polak o połowe stawki mniej, a to oznacza ze Polak bedzie na bezrobociu, albo bedzie jeszcze wiekszym wołem roboczym. Takze juz dzisiaj uwazam, ze zadna imigracja dla pracowników w PL nie jest dobra, bo to działa tylko i wyłacznie w intersie prywaciarzy, którzy beda mogli zwiekszyc presje na pracowników.
Po drugie najsmieszniejsz y jest argument Goldberga, ze on dba nie o ludzi pracy, ale ludzi po pracy! :D no rzeczywiscie, tak dba o ludzi po pracy, ze Ci przyłaża wytyran z roboty po 10- 12 godzinach za ochłapy i maja zarówno czas i pieniadze, zeby wydawac kasę na swoje przyjemnosci.
Jakby ktos nie zauwazył, to była ironia.
jakim trzeba być pozytecznym idiotą, zeby żądać zniesienia własnej ochrony pracowniczej i zasiłków gdy powinie sie noga, a Mycke juz zapowiada gimbusom; stracisz reke w pracy- idź żebrać na ulice o pomoc. Najsmieszniejsz e jest ze młoda gimbaza mysli, ze bedzie prywaciarzami, ze kazdy kto bedzie mikkowcem ten ma zagwarantowane drogie samochody, tłuste łapach, na łapach sygnet, i piekna kobiete na szpilkach, z idealną pupa, która naszemu prywaciarzawoei bedzie robić laskę na zawołanie. czy młodzi mikkowcy maja plan awaryjny, a co bedzie gdy jednak nie załoze biznesu (np. nie mam kasy na start, a nie chce isc po lichwe do czosnkowo-niemi eckich banków) czy mikkowcy biorą pod uwagę, ze za 700zl co prponuje sekciarz z józefowa będą myslec jak zakombinowac na reszte czynszu i zarcie, a nie jak załozyc własny biznes (bo za co?), przeciez nie bedzie minimalnej, będą Ukraincy za połowe stawki... itd. itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-11-23 22:39
Przyszedłem do pracy z nastawieniem pozytywnym, myslałem ze dobra praca, niewalenie w chuja przyniesie wdziecznosc pracodawcy, ze doceni to: ot dobry pracownik, warto w niego inwestować, kupic go sobie i wiedziec ze mozna na nim polegać. Gdy byłem w Anglii i zapierdalałem, to angielski pracodawca niedosc ze pochwalił (polski tez) to jeszcze proponował: zostan miesiac zrobie sie supervisorem (kto był w UK ten wie, ocb). Tutaj otrzymałem właśnie odpowiedz od polskiego pracodawcy, w zwiazku z czym, tez bede walił w chuja, bo nie mam innego wyjscia. Urlopy, praca na zegarek, chorobowe, miganie sie itd. itd. Skoro sie zawiodłem, i zostałem tak potraktowany to dziekuje bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-24 01:16
Cytuję Esej:
Przyszedłem do pracy z nastawieniem pozytywnym, myslałem ze dobra praca, niewalenie w chuja przyniesie wdziecznosc pracodawcy, ze doceni to: ot dobry pracownik, warto w niego inwestować, kupic go sobie i wiedziec ze mozna na nim polegać. Gdy byłem w Anglii i zapierdalałem, to angielski pracodawca niedosc ze pochwalił (polski tez) to jeszcze proponował: zostan miesiac zrobie sie supervisorem (kto był w UK ten wie, ocb). Tutaj otrzymałem właśnie odpowiedz od polskiego pracodawcy, w zwiazku z czym, tez bede walił w chuja, bo nie mam innego wyjscia. Urlopy, praca na zegarek, chorobowe, miganie sie itd. itd. Skoro sie zawiodłem, i zostałem tak potraktowany to dziekuje bardzo.Zero litości, L4 i się migaj. Oni udają że płacą, Ty udawaj że pracujesz. Znam takich... najnowsze modele luksusowych aut, ale pracownikom podnieść pensję o stówkę to nie, bo i po co skoro nie trzeba? ot, cały liberalizm. Na zachodzie takiego filozofa biorą do pierdla, bo jest praca, to ma być płaca UMOŻLIWIAJĄCA PRZEŻYCIE, a nie bytowanie na śmietniku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 16:41
Cytuję Marek:
Cytuję Esej:
Przyszedłem do pracy z nastawieniem pozytywnym, myslałem ze dobra praca, niewalenie w chuja przyniesie wdziecznosc pracodawcy, ze doceni to: ot dobry pracownik, warto w niego inwestować, kupic go sobie i wiedziec ze mozna na nim polegać. Gdy byłem w Anglii i zapierdalałem, to angielski pracodawca niedosc ze pochwalił (polski tez) to jeszcze proponował: zostan miesiac zrobie sie supervisorem (kto był w UK ten wie, ocb). Tutaj otrzymałem właśnie odpowiedz od polskiego pracodawcy, w zwiazku z czym, tez bede walił w chuja, bo nie mam innego wyjscia. Urlopy, praca na zegarek, chorobowe, miganie sie itd. itd. Skoro sie zawiodłem, i zostałem tak potraktowany to dziekuje bardzo.Zero litości, L4 i się migaj. Oni udają że płacą, Ty udawaj że pracujesz. Znam takich... najnowsze modele luksusowych aut, ale pracownikom podnieść pensję o stówkę to nie, bo i po co skoro nie trzeba? ot, cały liberalizm. Na zachodzie takiego filozofa biorą do pierdla, bo jest praca, to ma być płaca UMOŻLIWIAJĄCA PRZEŻYCIE, a nie bytowanie na śmietniku.


I ja tam myśle, moja dobra wola została po prostu perfidnie wykorzystana, i czuje sie oszukany, teraz juz wiem, ze trzeba miec piekne gadki prywaciarzy w dziurce od... a pracodawca na czysto ma miesiecznie 30/40 tys. zł. Dziekuje bardzo za myckowe bajeczki, jak człowiek widzi ten absoltny brak elemtarnej kultury i chciwosc i mycke chce mi powiedziec, ze zamiast zasiłku w razie czego, mam liczy na dobra wole prywaciarzy, którzy na moja rzecz sypna kasa na akcje charytatywną. Mam teraz zamiar inaczej postepowac. Aczkolwiek z drugiej strony, takie zachowanie pracodawcy ukazało mi jego prawdziwie intencje i to jak mozna polegać na nim, w sytuacji gdy do niczego nie jest zobligowany. To bolesna, choc dobra lekcja uczenia sie na własnych błedach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-11-24 13:18
Cytuję Esej:
Przyszedłem do pracy z nastawieniem pozytywnym, myslałem ze dobra praca, niewalenie w chuja przyniesie wdziecznosc pracodawcy, ze doceni to: ot dobry pracownik, warto w niego inwestować, kupic go sobie i wiedziec ze mozna na nim polegać. Gdy byłem w Anglii i zapierdalałem, to angielski pracodawca niedosc ze pochwalił (polski tez) to jeszcze proponował: zostan miesiac zrobie sie supervisorem (kto był w UK ten wie, ocb). Tutaj otrzymałem właśnie odpowiedz od polskiego pracodawcy, w zwiazku z czym, tez bede walił w chuja, bo nie mam innego wyjscia. Urlopy, praca na zegarek, chorobowe, miganie sie itd. itd. Skoro sie zawiodłem, i zostałem tak potraktowany to dziekuje bardzo.Pracujac w Polsce i zapierdalajac do tego stopnia az czulem pot na tylku slyszalem czesto przy blizszej konfrontacji z brygadzistop kultowe juz slowa ''Jak chcesz to szukaj innej roboty na Twoje miejsce jest 100 '' dziekuje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-11-24 13:17
Widze jest odpowiedz na moj komentarz ,ciesze sie ze ktos to czyta.Esej wspominales ze byles w UK ? jak Ci sie podobalo ? Ja jestem tu kilka miesiecy i jest o wiele lepiej niz w Polsce zero stresu,pieniadz e sa i tak dalej.Musialbym miec zero w glowie zeby napisac ze to moj cel...nie! Moim celem jest praca nad soba ,wiecie co panowie i panie afirmacje dzialaja naprawde :) wzialem kartke i dlugopis spisalem sobie swoje negatywne przekonania i doszedlem do wniosku ze wszystkie maja jeden poczatek a mianowicie ;brak milosci od ojca ciagle krytykowanie i zero wsparacia przez cale zycie...uswiada majajac sobie te przekonania zauwazylem ze nie jestem nimi,sa one we mnie bo sa i to smutne ze dopiero teraz (25lat) doszedlem do takich wnioskow.Malo tego czuje ze wiara w siebie i w to ze mi sie uda jest coraz silniejsza to piekne uczucie aczkolwiek wiele pracy jeszcze przedemna.Co do Korwina zeby zrozumiec gosia trzeba czytac pomiedzy wierszami ,ten ydek to wiela lachudra ktora pod przykrywka ''zielonej wyspy'' zrobilby z nas jeszcze gorszych nedzarzy.Oni wszyscy (zydzi) wychowani sa na jednym papierze ktora czesto gesto stwierdza brak szacunku do innych ras! Niestety w Polsce mamy zbyt duzo lemingow ,wielu poprostu sie nie chce lepiej jak ktos poda cos na tacy tak od wiekow robi KRK chodz on u nas w kraju ma trzon narazie nie do zlamania ale z czasem tez ulegnie bo ludzie sa coraz madrzejsi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 15:16
Anderson, ja byłem w Anglii na wakacje, typowy wyjazd zarobkowy na 2 miesiace (kampania wrzesniowa), ciezka praca w fabryce, zapierdalałem jak najdłuzej, bo chodziło o to, zeby jak najwiecej przywieźć, zdarzało sie ze w domu o 19, a potem o 5 pobudka bo do roboty na 6. W sumie to na krótką mete było ciezko ale sie opłaciło i na czysto około 4k przywiozłem, faktem jest ze ratowało mnie troche mieszkanie u kuzyna, który nie żądał ode mnie zwrotu za czynsz, tylko, zeby rachunki opłacać z tymi ich smiesznymi licznikami na kartę :lol:
Oczywiscie taka robota na dłuzsza metę mogłaby człowieka wykonczyć, ale juz jako supervisor wiecej bym pisał, niz siedział na hali stawka byłaby wyższa nieco, fajnie miały chłop na widlakach- Czech, który dostawał około 9F/1h z tego co pamietam. Ogolnie to akurat rok "kryzysowy" troche sie nałaziłem a i tak dopiero znajomy brata mnie tam wziął, nie marudziłem, bo czas zapierdalał i pora najwyzsza była zacząc zarabiac coś.
Co ja moge powiedziec o Anglii? Hmmm..pierwszeg o dnia po przyjezdzie miałem juz propozycja seksu z azjatka z naprzeciwka :lol: ale nie skorzystałem z tego darmowego ruchania. Nie mozna powiedziec, ze nasi ludzie tam wszyscy są chujowymi złosliwymi wilkami, szarpiacy sie o ochłapy z angielskiego stołu. Spotkałem kilku Polaków, którzy mi bardzo pomogli (np. znajomy brata), to zalezy po prostu jaka klasa społeczna tam wyjechała mi sie wydaje, kutas w Polsce, stał sie jeszcze wiekszym pederastą w Anglii, bo wiecej mamony. Człowiek w Polsce uczciwy, również w Anglii zachował jakąś przyzwoitość. Co mnie uderzyło to ze za dzien pracy z groszami mogłem kupic sobie dobrą cyfrówkę, która w PL wjebałaby mi 1/3 mojej pensji miesiecznej.
Powiem tak, kto pojechał do Anglii z fachurą, językiem, i nie ma plebejskich obyczajów a z drugiej strony parweniuszowski ej maniery życia ponad stan, mało pije albo wcale, nie pali ten w zyje tam jak człowiek.Tacy Nasi ludzie, którzy tam wyjechali w 2004 roku dostali nowe życie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 15:45
ja niestety wtedy wyjechać nie mogłem bo byłem jeszcze w gimnazjum :lol: najlepsze lata do wyjazdu to były 2004-2006, kiedy roboty było kupa, funt stał mocno i nie było takiego zalewu Polaków tam...mozna to porównac do kolonizacji dzikiego Zachodu w USA, kto pierwszy był odwazny i rzucił sie na głęboką wodę, ten stawał sie bogaczem, Ci którzy przyszli po przetartym szlaku juz takich kokosów nie mieli, i podobnie dzisiaj w Anglii, nie wiem jak jest tam teraz, ale z tego co mi brat mówi, to pogorszyło sie w tym sensie, ze nowe miejsca pracy nie powstaja zbytnio, tylko trwa ochrona tego co juz istnieje. Eldorado sie skonczyło, chociaz mylse ze i tak jest nieporównywalni e lepiej niz w Polsce, zwłaszcza jesli chodzi o prawa pracownicze i słynne angielskie trybunały pracy, gdzie prywaciarz angielski sra po portkach, ze wzgledu na solidne kary finansowe. Innymi słowy angielskiemu robotnikowi nie podskoczy tak, zeby mógł bezkarnie nim pomiatać, tym bardziej ze te trybunały, niedość ze działaja szybko, to potrafia przypierdolić porzadne odszkodowanie dla pracownika, nie to co polskie sady pracy z tymi śmiesznymi kwotami na otarcie łez. Zreszta to temat dłuzszy.
Takze wyjazd do Anglii w 2004 bądź 2005 roku i decyzja- zostaje i dorabiam sie tam, to byly najlepsze decyzje, jakie mogły zostać podjęte przez młodych ludzi. Chociaz i tak te osoby nie unikneły propagandy lemingowstwa, o czym chociazby swiadczy zwyciestwo rudego pomagiera naszej Pani Anieli w lokalach wyborczych Londynu. Polska emigracja w WLK brytanii moim zdaniem dała sie nabić w balona porzadnie, co tylko pokazuje ze Polacy jako naród nie posiadaja zadnego zmysłu politycznego, co zreszta juz słusznie zauwazył Churchill. Nie o polityce jednak ale o życiu, trzeba pamietac ze to własnie 2 mln Polaków w wieku produkcyjnym rozruszały nieco tylko polskich prywaciarzy, którzy nagle zostali wyjebali bez mydła- za ochłapy nikt nie chciał robic, trzeba było podnosic pensje- zadna to zasługa SLD, Kaczorów czy Rudego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 15:57
tylko własnie tych młodych emigrantów, którzy w takiej ilości pokazali prywaciarzom środkowy palec. co w tym czasie pierdolił nasz guru Mycke- sprowadzać Chińczyków, i to tyle jesli chodzi o myckowe dbanie o interes panstwowoy.Wies z Anderson, ja myslę, ze powórt do PL powinienes przemysleć, tutaj drozyzczna jebana jest taka, ze głowa mała, za same mieszkanie bedziesz bulił jak za zboże. W dodatku wszystko zalezy od tego gdzie bedziesz pracował i co robił, i czy bedzie Ci odpowiadać mentalność chłopów pańczyźnianych tutaj, bo uzerać sie z tym bydłem bedziesz musiał- nieustanne plotki, intrygi, podpierdalanie, a jak juz bedziesz miał robote gdzie baby beda stanowic spora część załogi, to zapomnij o wypoczynku psychicznym w pracy, bo one akurat w mojej opinii i na podstawie moich dotychczasowej doswiadczen sa głownie odpowiedzialne za rozpierdalanie atmosfery w pracy. Juz po moim przyjsciu do roboty, jedna wazna, chciała mnie "zwerbować" na konfidenta :lol: oczywiscie bylbym idiotą zebym donosił na tych, którzy w tej robocie są dla mnie spoko, ale to pokazuje te intryganctwo. Anderson, a długo siedzisz w UK? Masz mozliwosc wziecia obywatelstwa? jesli tak, to sie nawet nie zastanawiaj, z angielskim obywatelstwem masz dostęp na cały świat, i nawet czosnki amerykanskie nie będa mogły ci zabronic wjazdu do USA. Australia, Kanada- spokojne zycie, godna płaca,zabezpiec zenie emerytalne i pewność,opieka sądowa państwa ze jakoś własnie swoje zycie przezyjesz godnie.
Jedyna rzecz, która mnie wkurwia w krajach anglosaskich to sprawadzanie tego bydła z krajów, których kultura cywilizacyjna jest po prostu prymitywna. Skurwysyny siedzą tylko na tych zasiłkach, napierdola 10 bachorów, które później rekrutują gangi i szajki kradną, diluja i drą pizdy o rasizmie, jak tylko im cos nie pasuje.No ale do tego doproawdziły czosnki, nikt wiecej, odkąd lewica zachodnia stała sie lewicą marksizmu kulturowego w rekach czosnków, rozsadny socjal został zniszczony przez barbarzynców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 16:27
Charakterystycz ne jest to, ze dotychczas sprzyjace Rudemu media niemieckie juz piszą, ze o ile Europa wychodzi z kryzysu o tyle Polske czeka recesja. Wniosek: Niemcy prawdopodbnie zdaja sobie sprawe, ze w następnej kadencji Donald bedzie musiał oddac władze, a to oznacza, ze zwija sie powoli parasol chetnie udzielanych przez niemieckie banki kredytów, a przychodzi czas spłaty tych długów...a z czego będą spłacane? No własnie, to zapowiada zaciskanie pasa i trudno powiedziec czy powrót do Polki jest teraz rzeczą dobrą...Niemcy piszą tak, za to polskajezyczna Interia ma na głownej stronie artykuł opisujacy swietlana przyszłość państwa pisany najprawdopodbni ej przez pilitruków z działy propagandowego Platformy Obywatelskiej. Komu wierzyć? Pomagierom czy mocodawcom? Ja wierze mocodawcom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-24 21:20
Cytuję Esej:
Charakterystyczne jest to, ze dotychczas sprzyjace Rudemu media niemieckie juz piszą, ze o ile Europa wychodzi z kryzysu o tyle Polske czeka recesja. Wniosek: Niemcy prawdopodbnie zdaja sobie sprawe, ze w następnej kadencji Donald bedzie musiał oddac władze, a to oznacza, ze zwija sie powoli parasol chetnie udzielanych przez niemieckie banki kredytów, a przychodzi czas spłaty tych długów...a z czego będą spłacane? No własnie, to zapowiada zaciskanie pasa i trudno powiedziec czy powrót do Polki jest teraz rzeczą dobrą...Niemcy piszą tak, za to polskajezyczna Interia ma na głownej stronie artykuł opisujacy swietlana przyszłość państwa pisany najprawdopodbniej przez pilitruków z działy propagandowego Platformy Obywatelskiej. Komu wierzyć? Pomagierom czy mocodawcom? Ja wierze mocodawcom.Z całą pewnością są tylko dwie opcje - absolutna nędza bądź rewolucja, ale jak patrzę dookoła siebie, to poważnie wątpię w jej sens. Wyjeżdżać, póki co to jedyne rozwiązanie. Walka skończy się gorzej niż ta po wojnie - w katowniach UBecji. A później i tak kaci ładnie się ubiorą, zatańczą disco polo i polactwo ich wybierze do władzy. I o co walczyć, o te prostactwo zapatrzone w ładne buźki z telewizji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-24 23:28
Myslę Marek, ze rewolucja sie nie uda z prostej przyczyny, ze kazdy przewrót polityczny wymaga wsparcia z zagranicy. Tak było w Rosji w 1917 roku, tak było nawet w Niemczech w 1933 , tak było z Pinochetem, Franco bez wsparcia z zewnątrz nie da rady, potrzebna jest bron, lekarstwa, zołd, przekupowanie stronników, tymczasem wszystkim naszym 3 sąsiadym: dwóm bliskim, a jednemu dalekiemu ale jednoczesnie najblizszemu obecna sytacja odpowiada. Poza tym, rzeczywiscie, jakbym miał oddac krew, zdrowie i zycie za te skurwysynstwo co mam w robocie, to sie zastanawiam jaki jest tego sens? Za głupków tutjeszych, z których wiekszosc nawet nie wie, kiedy Polska odzyskała niepodległość.. .po co to komu, nawet jak człowiek chce cos zrobic, to ten skurwysynstwo obrzuci go błotem, wyzwiskami, bezczelnością. Prawdopodbnie Polak, jako potomek chłopstwa panczyznianego jest niczym kobieta- bez nadzorcy, własciciela głupieje i nie wie co ma zrobić z wolnością. Jest to na ogół społeczenstwo przygłupów, pierwsza powazna reforma powinien być ustawowy nakaz wypierdolenia wszystkich telewizorów przez okno i zapedzenia ich do książek...to powinna byc prawdziwa reforma edukacji :D A szkoda, bo człowiekowi marzy się silna bogata i swoja Polska, z mądrymi ludzmi...czytał eś Marek ksiazke Zychowicza Pakt Ribbentrop- Beck? Ja ja przeczytałem kilka razy, zgadzam sie praktycznie ze wszystkimi tezami, no z wyjatkiem tej czy Anglia po podbiciu ZSSR przez Niemców i Polaków chcałaby dalej prowadzić wojnę z Osią...co nas to szczerze wątpie, zeby Adolfy uderzyły na nas, tym bardziej ze niemiecka Europa miałaby oprócz Polski, takze silne Włochy, Bałkany(Węgry, Rumunia, Jugosławia, Finlandia, Hiszpania,no i oczywiscie Wielka Brytania wtedy.. i te panstwa łaczyłby nieformalny sojusz, zeby Niemcy nie rozpierdoliły ich pojedynczo, a wojna z tyloma panstwami, to kilka frontów i trudny orzech do zgryzienia. Nie moge czytać tej ksiazki bo sie wkurwiam, ze nawet przed wojną Polak dał sie wypierdolić bez mydła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-24 23:45
Cytuję Esej:
Myslę Marek, ze rewolucja sie nie uda z prostej przyczyny, ze kazdy przewrót polityczny wymaga wsparcia z zagranicy. Tak było w Rosji w 1917 roku, tak było nawet w Niemczech w 1933 , tak było z Pinochetem, Franco bez wsparcia z zewnątrz nie da rady, potrzebna jest bron, lekarstwa, zołd, przekupowanie stronników, tymczasem wszystkim naszym 3 sąsiadym: dwóm bliskim, a jednemu dalekiemu ale jednoczesnie najblizszemu obecna sytacja odpowiada. Poza tym, rzeczywiscie, jakbym miał oddac krew, zdrowie i zycie za te skurwysynstwo co mam w robocie, to sie zastanawiam jaki jest tego sens? Za głupków tutjeszych, z których wiekszosc nawet nie wie, kiedy Polska odzyskała niepodległość...po co to komu, nawet jak człowiek chce cos zrobic, to ten skurwysynstwo obrzuci go błotem, wyzwiskami, bezczelnością. Prawdopodbnie Polak, jako potomek chłopstwa panczyznianego jest niczym kobieta- bez nadzorcy, własciciela głupieje i nie wie co ma zrobić z wolnością. Jest to na ogół społeczenstwo przygłupów, pierwsza powazna reforma powinien być ustawowy nakaz wypierdolenia wszystkich telewizorów przez okno i zapedzenia ich do książek...to powinna byc prawdziwa reforma edukacji :D A szkoda, bo człowiekowi marzy się silna bogata i swoja Polska, z mądrymi ludzmi...czytałeś Marek ksiazke Zychowicza Pakt Ribbentrop- Beck? Ja ja przeczytałem kilka razy, zgadzam sie praktycznie ze wszystkimi tezami, no z wyjatkiem tej czy Anglia po podbiciu ZSSR przez Niemców i Polaków chcałaby dalej prowadzić wojnę z Osią...co nas to szczerze wątpie, zeby Adolfy uderzyły na nas, tym bardziej ze niemiecka Europa miałaby oprócz Polski, takze silne Włochy, Bałkany(Węgry, Rumunia, Jugosławia, Finlandia, Hiszpania,no i oczywiscie Wielka Brytania wtedy.. i te panstwa łaczyłby nieformalny sojusz, zeby Niemcy nie rozpierdoliły ich pojedynczo, a wojna z tyloma panstwami, to kilka frontów i trudny orzech do zgryzienia. Nie moge czytać tej ksiazki bo sie wkurwiam, ze nawet przed wojną Polak dał sie wypierdolić bez mydłaTaka prawdziwa szansa, niezwykle mało realna ale jest - niespodziewany kryzys USA, ich upadek, być może wywołany atakiem na Iran, może pejsaci przegną z chciwością. Tam już są pewne kręgi, które tylko czekają na ich osłabienie. W takim momencie przejmą władzą, możliwe że fizycznie eliminując "głowy" stojąca za opanowanie USA.

Gdy USA przestaje stać za żydami ogólnie, nie tylko za Izraelem, takie kręgi które nie obawiają się już potęgi finansowo - medialno - militarnej stanów, powstają z ukrycia i robi się rzeź. Oczywiście Izrael znika z mapy świata, tylko powstaje pytanie - czy żydzi wtedy przywalą atomówkami? jeśli tak, byłby to chyba ich już ostateczny koniec, sam nie wiem.

Kiedy USA wycofuje się z wpływania na świat, Chiny rozpieprzają Japonię, a może zajmują Rosję - strzelam, wymyślam teraz. Indie też mają swoje ambicje... Bez USA jako najsilniejszego gracza wszystko może się zdarzyć. I gdyby Chiny z jakichś nieznanych mi względów uderzyły na Rosję, a w Europie zaczęłaby się rzeź islamistów z rządami, w Polsce powstaje nowy rząd, być może złożony z wojskowych, trudno powiedzieć czy są tam uczciwi ludzie, od lat robią gigantyczne przewały na zamówieniach. Ale zawsze są uczciwi ludzie - od razu egzekucje ludzi z mediów, służb, politycy, większość posłów, wiadomo jacy sędziowie, prokuratorzy i policjanci - powstaje dyktatura. Żydzi natychmiast wydaleni z Polski albo zamknięci w obozach. Od razu wprowadza się odpowiednie prawo, za korupcję kula w łeb na miejscu, przejęcie sprzedanych za łapówki Polskich przedsiębiorstw itd.

Polactwo można trzymać tylko za mordę. Dać paciorków, koralików, jakiegoś świętego idola, dobre pensje i trzymać za mordę.

No i tyle w kwestii S/F...

A co do Becka, to nienawidzę o tym czytać. To co Polska zrobiła, było najgorszym możliwym wyjściem. Nie rozumiem ludzi, twierdzących że przyłączenie się do Niemiec by nas zniszczyło. Na co Polska liczyłą? przecież Ruscy mieli tysiące czołgów, znacznie LEPSZYCH OD NIEMIECKICH. I co, zatrzymamy wehrmacht? a później największa armię świata ze wschodu? tu nawet najświętsza panienka nie pomoże... tylko sojusz z Niemcami i wspólny atak na ZSSR. Myślę że udany, ale tak czy siak straty które ponieśliśmy są monstrualne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-25 00:24
rzeczywiscie dopóki USA sa okupowane przez ONYCH, nie ma mowy o jakiejkolwiek zmiany sytuacji w PL, z drugiej strony pytanie jak sie zachowa polskojezyczne chłopstwo pańczyzniane gdy bliskowschodni szantazysta zacznie padać pod ciosami muzułmanów a jego mieszkancy beda masowo spierdalać miedzy innymi do PL...trudno powiedziec jakimi tez dysponujemy kadrami chociazby np. w słuzbach specjalnych czy wszyscy mają w doopie PL czy jednak jest jakas grupa która póki co siedzi cicho i wyłoni sie niej jakis przywódca, która wprowadzi cos na wzrór junty wojskowej w PL. co do spoełczenstwa tych przyglupów to sie zgodzę, ze najwazniejsze to dac im kiełbache na stół, wódkę, dobrą pensję do tego zeby ruchanie było na wyciagniecie ręki i rzecz najwazniejsza to przejąc nawet najwiekszym kosztem media...one są najwazniejsze i tutaj juz taki przywódca nie moze sie absolutnie cofnąc przed niczym. Watpię, zeby Bundeswehra była zdolna wejsc znowu do Polski, tym bardziej ze Niemcy maja problemy z imigrantami, którzy w przypadku likwidacji bliskowschodnie go szantazysty podniosa na pewno głowy, z jednej strony obecnosc muslimów w Europie wkurwia wielu ludzi, z drugiej strony gdy zacznie sie cos powaznego to kraje zachodnie beda musiały najpierw ich spacyfikować, czyli teoretycznie powinnismy miec jakąś chwilę sie ogarnąc u siebie, pod warunkiem, ze znowu nie postawia u nas jakiegos figuranta w postaci Bolka, bardzo grozny moim zdaniem bedzie kaczor, bo jego powiazania z amerykanskimi czosnkami sa pewne i on tutaj dostaje od nich poparcie, pytanie jak sie zachowa drugi zawodnik, czyli Rosja, w sumie moga tutaj wjechac wyłacznie od strony Kaliningradu, chyba ze połknał Łukaszenke, dlatego w naszym biznesie jest zeby Łukaszenka jak najdłuzej był barierą przeciwko Ruskim. Co zrobia Ruscy gdy USA sie zaczną sypac: ot pytanie, czy uderzą na Zachód, po UA, PL i pribałtikę, czy bedą zajeci wschodnią flanką- Chinami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-25 00:31
Poza tym jedna rzecz: ostry kryzys finansowy spowoduje, ze te astronomiczne długi powinny pójść się jebać. Bo kto je bedzie sciagał, gdy gwarant dzisiejszej dyktatury bankowej- USA zaczną sie sypać..a to daje szanse na budowe czegoś, moze chwilową nacjonalizacje wszystkiego przez junte wojskową, po to zeby nie wypływała kasa z PL, no i trzeba KONIECZNIE,ALE TO KONIECZNIE przejąć kontrole nad medialnymi GóWnami to jest absolutnie najwazniejsze tylko w ten sposób przywódca bedzie w stanie zapanowac nad polactwem, inaczej agenturalne GóWno podburzy tę tłuszczę przeciwko niemu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-25 19:37
Długi są niespłacalne. W tej chwili USA to trup podtrzymywany tylko dzięki krwi Chińczyków. Jak ci ostatni wzmocnią popyt wewnętrzny i mocniej zdywersyfikują eksport to czeka nas albo grzybek atomowy albo totalna wojna domowa w Stanach a przypominam, że tam statystycznie KAŻDY (łącznie z noworodkami i starcami) ma broń...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-11-25 00:03
www.goldenline.pl/konrad-berkowicz2/

Młoda gwiazda KNP...proszę spojrzeć z kim ów młody i bądź co bądź wygadany człowiek współpracuje, z jakim miedzynarodowym i koncernami, jakie interesy robia tutaj te koncerny, jakie płacą podatki, ile pieniedzy transferuja do krajów macierzystych, nie mówiąc już jaki prezentują kapitał zagraniczny... i tacy ludzie jak on właśnie, próbuja nas przekonać ze likwidacja pensji minimalnej przy 30% bezrobociu bedzie dla nas błogosławienstw em.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Anderson 2013-11-24 13:50
Co do kobiet uwazam ze to jest normalne podejscie z ich strony ze szukaja kogos kto zapewni im byt,tak ich stworzyla natura aczkolwiek ubolewam podobnie jak wiekszosc samcow ze kobiety w wiekszosci niczym sie nie interesuja,taka osoba oprocz dupy nie ma nic do zaoferowania,oc zywiscie nie generalizuje ale w wiekszosci z puste jak wydmuszki ,za kazdym razem jak umawiam sie z nowa poznana dziewczyná pierwsze pytanie z jej strony brzmi; co robisz ?,gdzie pracujesz ? itd hehehe w zamian zadaja pytanie typu dla przykladu; czego sluchasz ?,czym sie interesujesz ? aaa slucham tego i tego ,interesuja sie hmmm i widac ze wymysla jakies wyimaginowane pasje...przykre to jest ale prawdziwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-11-24 21:20
Cytuję Anderson:
Co do kobiet uwazam ze to jest normalne podejscie z ich strony ze szukaja kogos kto zapewni im byt,tak ich stworzyla natura aczkolwiek ubolewam podobnie jak wiekszosc samcow ze kobiety w wiekszosci niczym sie nie interesuja,taka osoba oprocz dupy nie ma nic do zaoferowania,oczywiscie nie generalizuje ale w wiekszosci z puste jak wydmuszki ,za kazdym razem jak umawiam sie z nowa poznana dziewczyná pierwsze pytanie z jej strony brzmi; co robisz ?,gdzie pracujesz ? itd hehehe w zamian zadaja pytanie typu dla przykladu; czego sluchasz ?,czym sie interesujesz ? aaa slucham tego i tego ,interesuja sie hmmm i widac ze wymysla jakies wyimaginowane pasje...przykre to jest ale prawdziwe


Dokładnie, ja jako kobieta też nie chciałbym gołodupca, bo co to za życie dla dzieciaków? w biedzie, patologii?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotr 2013-11-24 23:24
a szukaj,,, szukaj,,,, ale facet nie pies... i czasami też myśli...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-25 07:13
Chwila...nikt normalny nie ma nic przeciwko podzieleniu się dobrami doczesnymi z samicą ;-) Powiem więcej, ciepło, przywiązanie, oddanie...też ma...swoją cenę ;-) No taka tam wymiana usług. Piszemy o chwili, gdy samica postanawia wywalić z życia typa co ją utrzymywał de facto przez X lat, zabrać mu pół tego co wytworzył, dziecko i wyrwać rentę niemal dożywotnią. To powinno inaczej działać. Odchodzi? No problem ale tak jak stoisz. Masz innego? Niech cię utrzymuje...a tymczasem ile razy jest tak, że uczciwy facet zostaje wyjebany do cna a pani wije gniazdko z innym pajacem, który w dodatku często jest gołodupcem ;-) z potencjałem w oczach pani - LOL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-25 08:35
Cytat:
Chwila...nikt normalny nie ma nic przeciwko podzieleniu się dobrami doczesnymi z samicą Powiem więcej, ciepło, przywiązanie, oddanie...też ma...swoją cenę No taka tam wymiana usług.
To w sumie jest fair, czysta kalkulacja..tyl ko co jeśli jedna ze stron odda swoje serce nie pragnąc w zamian żadnych dóbr doczesnych?
to sie zdarza:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-11-25 19:19
Każda oddaje serce! ;-) Ten stan trwa aż do rozstania :lol: Później NIE MA ZMIŁUJ!
Naprawdę nie dziwi mnie, że najlepsi kapo w obozach to były kobiety! Maksymalne wyrachowanie i ZERO litości. Choćbyś zdechł pod płotem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Sylwia 2013-11-25 19:52
Cytuję Rysiek:
Każda oddaje serce! ;-) Ten stan trwa aż do rozstania :lol: Później NIE MA ZMIŁUJ!
Naprawdę nie dziwi mnie, że najlepsi kapo w obozach to były kobiety! Maksymalne wyrachowanie i ZERO litości. Choćbyś zdechł pod płotem...

Smutna prawda..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # lukas 2013-11-25 12:05
U mnie było dokładnie tak:
- firma idzie, mam pieniądze, życie na wysokim poziomie, miłość z ukochaną kwitnie
- utrata kluczowych klientów we firmie, kłopoty finansowe (kryzys na rynku), jestem twardy psychicznie i problemów w pracy nie przynoszę do domu jednak lekko obniża się standard (zamiast obiadu w restauracji, pizza w domu lub coś gotujemy, zamiast cotygodniowego wyjazdu na weekend w góry np spacer po parku itp itd) zatem na chleb nie brakuje ale zauważam, że coś zamiast kwitnąc się psuje jeśli chodzi o miłość mimo, że spędzamy ze sobą więcej czasu w coraz ciekawszy sposób...
- i teraz najlepsze, mimo, że byłem Ryśkiem i nie miałem jeszcze nic pojęcia co i jak coś mnie oświeciło i mówię mojej ukochanej: słuchaj zbankrutowałem, nie mam pieniędzy.... co było prawdą
- normalnie rzecz biorąc na mój chłopski rozum .... wszystko dobrze się układa, rąk mi nie ujebało, zatem będzie ok....
- ukochana znika i ja zostaje sam zagłębiając się w lekturze na ecoego i samczeruno
- dzis odzyskuje powoli rownowage finansową i układam sobie zycie

... i wiem jedno, przy nastepnej kandydatce na żone zrobie dokładnie to samo co mi się już raz przytrafiło.... tylko tym razem zablefuje:

obnize standard życia na kilka miesięcy, do poziomu, że prawie będe chodził bez kasy i powiem jej: kochanie zbankrutowałem, nie mam pięniędzy....

... i zaczne sobie szukac nowej kobiety :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-11-25 12:17
Cytuję lukas:
U mnie było dokładnie tak:
- firma idzie, mam pieniądze, życie na wysokim poziomie, miłość z ukochaną kwitnie
- utrata kluczowych klientów we firmie, kłopoty finansowe (kryzys na rynku), jestem twardy psychicznie i problemów w pracy nie przynoszę do domu jednak lekko obniża się standard (zamiast obiadu w restauracji, pizza w domu lub coś gotujemy, zamiast cotygodniowego wyjazdu na weekend w góry np spacer po parku itp itd) zatem na chleb nie brakuje ale zauważam, że coś zamiast kwitnąc się psuje jeśli chodzi o miłość mimo, że spędzamy ze sobą więcej czasu w coraz ciekawszy sposób...
- i teraz najlepsze, mimo, że byłem Ryśkiem i nie miałem jeszcze nic pojęcia co i jak coś mnie oświeciło i mówię mojej ukochanej: słuchaj zbankrutowałem, nie mam pieniędzy.... co było prawdą
- normalnie rzecz biorąc na mój chłopski rozum .... wszystko dobrze się układa, rąk mi nie ujebało, zatem będzie ok....
- ukochana znika i ja zostaje sam zagłębiając się w lekturze na ecoego i samczeruno
- dzis odzyskuje powoli rownowage finansową i układam sobie zycie

... i wiem jedno, przy nastepnej kandydatce na żone zrobie dokładnie to samo co mi się już raz przytrafiło.... tylko tym razem zablefuje:

obnize standard życia na kilka miesięcy, do poziomu, że prawie będe chodził bez kasy i powiem jej: kochanie zbankrutowałem, nie mam pięniędzy....

... i zaczne sobie szukac nowej kobiety :P

Dobry test...tylko tak naprawdę charakter kobiety mozesz sprawdzić w ekstremalnych sytuacjach czy warunkach totalnie dla niej niekorzystych.. np. jeśli powiesz jej że jesteś bankrutem a ona na to że : to nic kochanie, poradzimy sobie..to dopiero jak doświadczy co to naprawdę znaczy i jak sobie z tym poradzi będziesz wiedział..ale to musi potrwać..:))
Powodzenia w znalezieniu "igły w stogu siana" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-25 14:22
Cytuję lukas:
U mnie było dokładnie tak:
- firma idzie, mam pieniądze, życie na wysokim poziomie, miłość z ukochaną kwitnie
- utrata kluczowych klientów we firmie, kłopoty finansowe (kryzys na rynku), jestem twardy psychicznie i problemów w pracy nie przynoszę do domu jednak lekko obniża się standard (zamiast obiadu w restauracji, pizza w domu lub coś gotujemy, zamiast cotygodniowego wyjazdu na weekend w góry np spacer po parku itp itd) zatem na chleb nie brakuje ale zauważam, że coś zamiast kwitnąc się psuje jeśli chodzi o miłość mimo, że spędzamy ze sobą więcej czasu w coraz ciekawszy sposób...
- i teraz najlepsze, mimo, że byłem Ryśkiem i nie miałem jeszcze nic pojęcia co i jak coś mnie oświeciło i mówię mojej ukochanej: słuchaj zbankrutowałem, nie mam pieniędzy.... co było prawdą
- normalnie rzecz biorąc na mój chłopski rozum .... wszystko dobrze się układa, rąk mi nie ujebało, zatem będzie ok....
- ukochana znika i ja zostaje sam zagłębiając się w lekturze na ecoego i samczeruno
- dzis odzyskuje powoli rownowage finansową i układam sobie zycie

... i wiem jedno, przy nastepnej kandydatce na żone zrobie dokładnie to samo co mi się już raz przytrafiło.... tylko tym razem zablefuje:

obnize standard życia na kilka miesięcy, do poziomu, że prawie będe chodził bez kasy i powiem jej: kochanie zbankrutowałem, nie mam pięniędzy....

... i zaczne sobie szukac nowej kobiety :PW jaki sposób odeszła, co mówiła? o tym co masz później zrobić będzie dziś albo jutro tekst. Bo to co napisałeś, ma pewną zasadniczą wadę. Ale dobrze że tak się stało, jesteś teraz mądrzejszy i uniknąłeś piekła na ziemi. A gdybyś miał z tą Panią dzieci? sale sądowe, psychotropy, może nawet więzienie... gdzie by Ci zerwali gwint. To real, nie seriale romantyczne.

Możesz uznać że Bóg bądź życie nad Tobą czuwa. Wiele Ci oszczędzono... znam takich którzy mieli "farta" i nie splajtowali, ohajtali się, spłodzili dzieci i dopiero się zaczęło... i jak sami mi mówią, do czasu gdy było dobrze to co tu piszę, uważaliby za bredzenie, bełkot wariata. Później nabrało to niepokojąco trafnego sensu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # lukas 2013-11-25 15:37
Opisałem to w wielkim skrócie i na szybko zatem nic to nie odzwierciedla tego co przeszedłem i jakich emocji doświadczyłem, generalnie to był taki szybki zarys sytuacji ale widzę, że Mistrz pyta zatem pokornie odpowiadam :)

W jaki sposób odeszła, co mówiła?

Całe odejście wyglądało tak:

Pani dowiaduje się pobieżnie, że interesy nie idą najlepiej... nie przyjmuje tego z jakąś wielką traumą raczej ok. Zmienia się trochę styl życia, znacznie mniej wydaję... ale za to mam więcej czasu i spędzam go z moją ukochaną, która tak zawsze narzekała, że mnie nie ma. Ale szybko orientuje się i widzę dużą zmianę w zachowaniu mojej kobiety, brak tego entuzjazmu, radości.... jest jakaś jakby niezadowolona, skwaszona prawie codziennie... hmm ciekawe dlaczego? :D:D
Myślę sobie, ja się nic nie zmieniłem, nawet jest lepiej bo częściej jestem w domu z nią, stresów z pracy nie przynoszę, może nie ma takich luksusów jak wcześniej ale czas staram sie z nią fajnie spędzać.... a tutaj nic jakby nie cieszyło...
... co mogło spowodować takiej jej zachowanie pomyślałem... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ...mówi stare porzekadło....

Czyżbym wpadł na właściwy trop?
Była tylko jedna metoda aby się przekonać i dotrzeć do jądra prawdy o tym 5 letnim związku.
Ograniczam finanse, zakupy pozostawiam jej, ja płace tylko rachunki, zero extra luksusów itp. Ile się nasłuchałem :D:D co ile kosztuje, ile wydała na zakupy, jakie życie drogie itp itd... jak ona nie pracowała a ja wszystko utrzymywałem było ok tak na marginesie..... acha, a co w związku? kłótnie, ciągłe problemy, pani niezadowolona jakby skrzywdzona itp....
Już kumam wszystko, ogłaszam mojej Pani moje bankructwo, oczywiście koloryzując przy tym trochę, że np samochód (wart około 60 tys zł. ) nie jest mój tylko banku itp
Oczywiście Pani co teraz będzie, jak utrzymasz kiedys rodzinę? Co z Ciebie za facet?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # lukas 2013-11-25 15:38
... i dalej:

Żyjemy jeszcze chwile razem ale jakby obok siebie, ona nic się nie angażuje traktuje mnie jak powietrze, pewnie by już odeszła (ma gdzie)... chyba nie muszę dodawać zero sexu....
wtedy już wiem, że chętnie by odeszła ale może jej sumienie nie pozwala chociaż nie chce mi się wierzyć, że może je mieć.... koniec końcem... zaczyna się z kimś umawiać i sama prowokuje tym sytuację w której się rozchodzimy, na zimno bez żadnych emocji, zresztą już chwile żyliśmy jakby obok siebie....
skończyła się kasa, wyczekała ile się da albo ile dała radę, zero wspomnień prawie 6 letniego związku. Zero sentymentów, zimna kalkulacja. I niech mi ktoś powie, że kobiety są emocjonalne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-25 16:24
Cytuję lukas:
... i dalej:

Żyjemy jeszcze chwile razem ale jakby obok siebie, ona nic się nie angażuje traktuje mnie jak powietrze, pewnie by już odeszła (ma gdzie)... chyba nie muszę dodawać zero sexu....
wtedy już wiem, że chętnie by odeszła ale może jej sumienie nie pozwala chociaż nie chce mi się wierzyć, że może je mieć.... koniec końcem... zaczyna się z kimś umawiać i sama prowokuje tym sytuację w której się rozchodzimy, na zimno bez żadnych emocji, zresztą już chwile żyliśmy jakby obok siebie....
skończyła się kasa, wyczekała ile się da albo ile dała radę, zero wspomnień prawie 6 letniego związku. Zero sentymentów, zimna kalkulacja. I niech mi ktoś powie, że kobiety są emocjonalne.Dzięki za odpowiedź, 100% ultra klasyczny klasyk :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2013-11-25 17:16
Cytuję lukas:
... i dalej:

Żyjemy jeszcze chwile razem ale jakby obok siebie, ona nic się nie angażuje traktuje mnie jak powietrze,........
skończyła się kasa, wyczekała ile się da albo ile dała radę, zero wspomnień prawie 6 letniego związku. Zero sentymentów, zimna kalkulacja. I niech mi ktoś powie, że kobiety są emocjonalne.


Wychodzi na to że u kobiet zero sentymentalizmu ,co nam facetom z trudem przychodzi pogodzić się,ot tak przekreślać wszystko co było i będzie :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Esej 2013-11-25 18:51
Cytuję lukas:
... i dalej:

Żyjemy jeszcze chwile razem ale jakby obok siebie, ona nic się nie angażuje traktuje mnie jak powietrze, pewnie by już odeszła (ma gdzie)... chyba nie muszę dodawać zero sexu....
wtedy już wiem, że chętnie by odeszła ale może jej sumienie nie pozwala chociaż nie chce mi się wierzyć, że może je mieć.... koniec końcem... zaczyna się z kimś umawiać i sama prowokuje tym sytuację w której się rozchodzimy, na zimno bez żadnych emocji, zresztą już chwile żyliśmy jakby obok siebie....
skończyła się kasa, wyczekała ile się da albo ile dała radę, zero wspomnień prawie 6 letniego związku. Zero sentymentów, zimna kalkulacja. I niech mi ktoś powie, że kobiety są emocjonalne.


z tym czekaniem z odejsciem to typowa kobieca zagrywka- jak małpa trzyma sie starej gałezi dopóki nie chwyci nowej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # lukas 2013-11-25 19:01
Niestety Panowie i chodziło tylko i wyłącznie o pieniądze...
- gdym zaczął chlać wóde a dalej zarabiał byłaby ze mną
- gdybym zdradził ale dalej zarabiał byłaby ze mną
- gdybym był .... itd itp

ale gdy przestaniesz zarabiać rurka będzie wyczekiwać co teraz.... może chlop wreszcie gdzies zarobi i bedzie jak dawniej a jak lepsza gałązka mykkk i już jej nie ma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-25 19:03
Cytuję lukas:
Niestety Panowie i chodziło tylko i wyłącznie o pieniądze...
- gdym zaczął chlać wóde a dalej zarabiał byłaby ze mną
- gdybym zdradził ale dalej zarabiał byłaby ze mną
- gdybym był .... itd itp

ale gdy przestaniesz zarabiać rurka będzie wyczekiwać co teraz.... może chlop wreszcie gdzies zarobi i bedzie jak dawniej a jak lepsza gałązka mykkk i już jej nie maPewnie siedzi teraz gdzieś na forach, i narzeka na kolesi, którzy uważają kobiety za szmaty; nie wszystkie takie są, chyba Cię jakaś skrzywdziła! ja jestem inna, szczera, kochana, dla mnie liczy się tylko wnętrze!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-11-25 20:06
Znana mi pani rozstała się z mężem, bo nie przynosił jej 3 tys. zł do domu. Powiedziała wprost - albo 3 tys., albo wypierdalasz. Coś z tym jest. Zbliżona kwota nader często przewija się w żądaniach kobiet wobec moich kolegów i niestety mnie również.
Mieszkali w jej mieszkaniu, ale chłopak ma też swoje, w którym ona nie chciała mieszkać. Na odchodne powiedziała mu, żeby nie liczył na kontakt z dzieckiem (za którym de facto facet szaleje).

A jak ona się do mnie teraz wdzięczy (mamy kontakty zawodowe). Szuka kolejnego frajera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-25 23:12
Znam taką ciotę co płacił pani na konto regularnie po 2 klocki miesięcznie za to, że...siedziała w domu. Prócz tego oczywiście opłacał mieszkanie, żarcie, ubranie, utrzymywał dzieci, inne koszta. Pani zażyczyła sobie rentę, bo ona siedzi w domu i się nie rozwija a gdyby nie on to ona by została ministrem finansów w Bangladeszu ;-)

PS: W jego mieszkaniu nie chciała mieszkać, bo w razie podziału nie byłaby w stanie nic urwać. To jest klasyk - nie czuję się dobrze, inne kobiety tu bywały, muszę czuć się bezpiecznie - pierdolenie kotka za pomocą młotka. To kurewstwo powinni młodym chłopcom w szkole wykładać zamiast etyki. Mniej dramatów by było...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2013-11-25 19:14
Amen....to znaczy inaczej, ona już bywa na nowej gałęzi, ale nie jest dopóki nie jest pewna będzie podtrzymywać przy życiu starą - coś jak przetaczanie krwi u trupa. To jest najgorszy okres w życiu faceta bo taka pani potrafi rozpieprzyć emocjonalnie nawet twardziela a to kończy się przeważnie w morzu wódki i na zasiłku...naucz enie się rozpoznawania takich stanów jest WARUNKIEM NIEZBĘDNYM aby wchodzić w jakiekolwiek relacje z kobietami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-11-25 19:16
Cytuję Rysiek:
inaczej, ona już bywa na nowej gałęzi, ale nie jest dopóki nie jest pewna będzie podtrzymywać przy życiu starą - coś jak przetaczanie krwi u trupa.


Miało być:

"ale nie jest NA STAŁE dopóki"

Szkoda, że nie da się edytować wpisów :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-11-25 19:54
Twoja ex ma sumienie czyste, ..... bo nieużywane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-11-25 14:13
www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ
Pamięta ktoś? Ja słucham od 2002 do dzisiaj. Pomimo, że pod względem preferencji muzycznych ten gatunek jest mi bardzo odległy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-11-25 14:27
Genialne... ale Zeus miażdży :) www.youtube.com/watch?v=16K6H9b7GDc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-11-25 20:59
O, a tego nie znałem. Tekst jest świetny ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pjotr 2013-11-25 20:16
Marku, ja właśnie ostatnio zastanawiałem się na co wydać pieniądze i pomyślałem, że chciałbym zainwestować w swój rozwój. Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować prywatnie? Dosyć poważna sprawa ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mr Donald 2017-07-01 07:37
PROCEDURA WSPÓŁPRACY WIELKIEJ ILUSTRACJI ILLUMINATI PIENIĄDZKIEJ I ZASILANIA, PRZYSTĄPIENIE DO ILLUMINATI CALL + (234) 8156017377lub mail lub () Czy jesteś biznesowym mężczyzną lub kobietą, politycznym, muzycznym, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny , Potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Illuminati dziś i uzyskać natychmiastową bogatą sumę 1 milion dolarów w ciągu tygodnia i wolny dom. Gdziekolwiek chcesz zamieszkać na tym świecie, a także zarobić 350 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie ...
KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRYCH PRZYJMUJE ILLUMINATI.
1. Nagroda pieniężna w wysokości 50 000 USD
2. Nowy samochód o wyrafinowanym wyglądzie wyniósł 100 000 USD
3. Dream House kupił w kraju własnym wyborem
4. Urlop miesiąca (w pełni opłacony) do miejsca przeznaczenia.
5.Ogólny pakiet dla uczestników golfa
6.W traktowaniu V.I.P we wszystkich portach lotniczych na świecie
7. Całkowita zmiana stylu życia
8.Access to Grove Czeskie
9.Miesięczna płatność w wysokości 40 000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członka
10.One miesiąca zarezerwowane spotkanie z 5 największych światowych liderów i 5 największych gwiazd na świecie.Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do agenta (+234) 8156017377.OR.w hatspaj go na + (234) 8156017377 lub możesz wysłać e-maila z nami To () w celu natychmiastowej inicjacji online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestKayla 2018-11-13 16:10
I see you don't monetize your blog, don't
waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve
all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestTangela 2018-11-19 12:23
I have noticed you don't monetize your website, don't
waste your traffic, you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any
type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-11-25 01:20
Merely grasping the writer's idea is inadequate.

Being a bridesmaid is really a matter of honor along with responsible liability.
Do not let your attention wander somewhere
else.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky77761 2019-01-22 16:51
It a great eye opener to learn that due might be an approval
junkie. Motivate different viewpoints and creations in the world.
Then There is just about Martin Luther King, Jr.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-02-19 01:56
Use Google to locate a site to perform that. Generally People don't even have
lot of your respective for because. So give them some useful information how they use.
This provides this website with a boost in traffic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-03-04 04:36
Nevertheless the Meta Description tag still holds positive.

Well, the issue is that, getting a one-way link is hard.
The best way a website is going to get more sales is that isn't help
of more traffic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yswlgFeasp 2020-04-01 02:45
mom helps viagra problem girl viagra prank viagra prices cialis vs viagra effectiveness how long to wait after eating to take viagra,how long to wait after eating to take viagra

viagra 100mg price walmart safe alternatives to viagra and cialis [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]levitra vs viagra viagra trusted sites step sister viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra prices

https://www.biznesidei.bg/chlenove/malak-biznes-21/5-nachina-da-nakarate-startap-firmata-si-da-izglejda-profesionalno-2543.html
http://www.jcecable.com/bbs/home.php?mod=space&uid=552829
https://www.kortnimarie.com/2015/02/11/casa-lantana-wedding-anthony-dana/?unapproved=295211&moderation-hash=3a59828ad9066c081899c11a5da96e96#comment-295211
https://farsi-persisch-lernen.de/Foren/topic/hasitleak-new-polvo-cor-crane-secret-download-free-2020/#post-8519
https://syrianconstitution2017.com/?p=7530&cpage=1&unapproved=93091&moderation-hash=43ed1bd9a8928286970c799ff1ed986e#comment-93091
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ahcmeFeasp 2020-04-05 14:02
viagra on steroids pfizer viagra pills for sale viagra pills viagra dosage recommendations viagra soft

viagra pranks cousin taking care of viagra cock viagra without a doctor prescription buying viagra without a prescription how to make natural viagra at home

https://viagrnetwork.com/# - online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rkwrxFeasp 2020-04-08 01:23
tax dollars viagra emergency viagra sister viagra buy viagra no prescription comprar viagra en usa

viagra demonstration local pharmacy generic viagra viagra without a doctor prescription viagra hardon sex how use viagra

https://viagrnetwork.com/# - viagra generic


http://thedailystatesman.com/index.php/business/item/8481-president-approves-ghc15-6-billion-cover-to-protect-banks-and-depositors
http://tirapiedras.com/?p=10034&unapproved=1012619&moderation-hash=72c747062bf9ef587001d7a4a18ce9f9#comment-1012619
https://ltwc.org/about/aboutus/?unapproved=372067&moderation-hash=f628dbe8aa22eb5d9e5159f45cdfd4b3#comment-372067
http://www.radioveronicaone.it/2020/02/09/giunti-acquisisce-20-delleditore-inglese-quarto-group/?unapproved=355335&moderation-hash=37b567d64629efb274987bdf74ee6c3e#comment-355335
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=383044&page=2&p=1667058#post1667058
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mibvgFeasp 2020-04-09 01:17
quick cash loans broken arrow quick loans review quick loan quick cash loans no credit check reviews quick loans under 500

quick cash loans incorp huntington park ca low interet rate quick loans [url=https://at preg.ru/ ]quick loans quick cash loans scam quick installment loans online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # prbseFeasp 2020-04-09 10:56
quick loan home loans quick cash loans incorp huntington park ca quick loans quick loans albany ga low interet rate quick loans

how to pay student loans quick quick and easy loans online [url=http://sho pshugaring.ru/ ]quick loan quick loans albany ga quick loans for bad credit
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ffcypFeasp 2020-04-09 19:36
quick & easy personal loans ways to get quick loans quick loans quick loans dayton blvd quick and loans

quick loans for small business quick loans for small business [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick no hassle installment loans quick loans near me

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lwhrvFeasp 2020-04-10 04:58
quick cash loans incorp huntington park ca quick personal loans quick loans $1500 quick cash loans today quick small business loans

quick loans direct fast quick loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick loans review quick loans in pell city alabama

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yihcjFeasp 2020-04-10 10:13
quick credit loans how quick does sallie mae report loans paid off quick loan online quick cash loans quick and loans

quick loans 100% approval quick credit loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans quick loans home quick 200 dollar loans

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lapjbFeasp 2020-04-10 22:24
ways to make money at home make money at home make money best ways to make money make money

best ways to make money online ways to make money online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money money make how does craigslist make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dzuiuFeasp 2020-04-11 08:29
how to make money with youtube make real money online make money homemade items that make money how to make fast money

ways to make money make money fast [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home quick ways to make money ways to make extra money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ukflmFeasp 2020-04-11 13:41
make money apps make money fast work from home how did george soros make his money money make

how to make money with bitcoin make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money selling drugs how to make money on youtube

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ngbpgFeasp 2020-04-11 23:14
how to make money on instagram easy way to make money work from home how to make easy money how to make easy money

make money fast how does facebook make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how much money do youtubers make best ways to make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pfiwmFeasp 2020-04-12 12:46
how to make extra money from home how to make money online for free work from home how do you make money on youtube how to make money as a teen

how to make money online make money at home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home make money online make money on facebook

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gifayFeasp 2020-04-12 23:17
how to make money as a teen how much money do youtubers make make money make real money online how to make money on facebook

how to make fast money how to make money fast [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money on youtube videos how to make money at home

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vfdfvFeasp 2020-04-13 07:37
ways to make money at home how does craigslist make money work from home how did betsy devos make her money legitimate ways make extra money

ways to make extra money how does robinhood make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home make money online fast how did tom steyer make his money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kzzwrFeasp 2020-04-13 13:37
make money on the side best ways to make money online work from home ways to make money from home how to make money

make money online fast make money online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home where did nancy pelosi make her money how does craigslist make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zjrdtFeasp 2020-04-14 01:12
how much money does pewdiepie make diy crafts that make money work from home how to make money on youtube how to start a blog and make money

make money at home how did george soros make his money work from home make money online how to make money at home

http://edu-nt.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-14 04:34
cbd [url=https://cb doilwalmart.com / ]buy hemp oil buy hemp cbd drops
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dlrmtFeasp 2020-04-14 08:28
how does venmo make money how to make money online fast work from home make money now instant payout hobbies that make money

how to make money as a teen how much money can i make on social security work from home how much money can i make on social security make money on facebook

http://tarananda.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # teyidFeasp 2020-04-15 01:07
how to make money without a job free ways to make money online work from home ways to make extra money how to make money online how to earn money online or gift cards to amazon

how much money can you make on disability how does robinhood make money work from home how to make money on the internet how to make money online fast

http://www.economicblock.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rayhaFeasp 2020-04-15 07:52
ways to make money online best way to make money work from home how to make money as a teen ways to make money

how do you make money on youtube how to make money online for free make money how to make money quick make money fast

http://akberdino.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bzfpcFeasp 2020-04-15 17:48
legitimate ways make extra money how much money do youtubers make make money ways to make money at home how do you make money on youtube

how did jerry jones make his money make money from home make money free ways to make money online how to make money on instagram

http://www.seriousbank.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # flkhhFeasp 2020-04-16 01:24
how to make money online for free how did tom steyer make his money make money quick ways to make money how to make money fast

photos imgclick easily make money sharing will friends social free file upload photos imgclick easily make money sharing will friends social free file upload work from home make money online fast how did mark cuban make his money

http://stroimsudno.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-16 12:26
cbd vape [url=https://cb doilwalmart.com / ]buy hemp cbd gummies cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Games 2020-04-21 03:48
Hi there to every body, it's my first go
to see of this blog; this blog includes awesome and actually good data in support
of visitors.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # curve fever pro 2020-04-22 06:57
Hey There. I found your weblog the usage of msn. This is a really neatly written article.

I'll make sure to bookmark it and return to learn more of your useful info.
Thanks for the post. I'll definitely comeback.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-23 23:57
casino blackjack world class casino slots no deposit casino casino blackjack [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # google feud 2020-04-24 12:23
I visited various sites except the audio quality for audio songs present at this
site is in fact wonderful.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Best of john denver 2020-04-24 13:44
Great post.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 19:02
http://onlinecasinogamespcx.com/ casino games [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]online casino slots no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 09:30
real casino slots online casino bonus online slot games vegas slots online [url=http://onl inecasinosw.com / ]slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 16:12
vegas slots online http://onlinecasinogamespcx.com/ slots online free slots slots for real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # free online games 2020-04-26 15:34
Hello colleagues, nice post and good urging commented at this place,
I am truly enjoying by these.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 02:49
slots online http://onlinecasinosw.com/ casino games online casinos free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 03:33
casino game http://onlinecasinogamespcx.com/ online casino slots casino online slots online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jhnbiFeasp 2020-04-27 08:03
new jersey pizza day coronavirus baby shark coronavirus ‌‌coronavir us drug us world coronavirus cases kristen bell coronavirus special

us world coronavirus cases pregnant women coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌buy coronavirus coronavirus straßburg johns hopkins coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - actualitГ©s coronavirus


http://somdosom.com/fuzzcas-canta-paralamas-do-sucesso/?unapproved=641000&moderation-hash=2b9a6d380d7a5a62ba58f417e842e6f6#comment-641000
https://www.lokhoff.nl/blog/wat-brussels-airlines-doet-is-schaamteloos/?unapproved=13040&moderation-hash=bfee93ad7d90054fb1c93124d66c1388#comment-13040
http://afriquemidi.com/2020/01/24/guinee-bissau-umaro-sissoco-embalo-un-nouveau-cabral-est-arrive/?unapproved=21064988&moderation-hash=a8ffdd961d18b7e7f251db2d50f012b1&bs-comment-added=1#comment-21064988
https://revistatelecombyte.com.pe/jump-el-servicio-de-alquiler-de-bicicletas-electricas-de-uber-llego-a-santiago-de-chile/?unapproved=8530&moderation-hash=397fef56ea47ac7d9723e21f82b38ad9#comment-8530
https://www.puntcasino.co.za/blog/sea-captain-slot-review/?unapproved=85430&moderation-hash=65a40972c6dbdbcf76b58d3fb0abb75b#comment-85430
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # motjfFeasp 2020-04-27 11:19
china importiert coronavirus texanischer vize-gouverneur coronavirus ‌‌buy coronavirus coronavirus worldometer italy coronavirus update

johns hopkins coronavirus new jersey pizza day coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌coronavir us drug prince charles coronavirus positive coronavirus tracker

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - ‌‌buy coronavirus


https://girliegirlarmy.com/style/20151209/canadian-vegan-outerwear-line-to-compete-with-canada-goose/?unapproved=1375154&moderation-hash=a2188acf6f373a0f31945883a71934b6#comment-1375154
https://www.freedomnewsreport.com/2018/08/23/district-judge-deals-daca-a-crippling-blow-supports-trump/?unapproved=452448&moderation-hash=b865baffdd19161372b1b5f12eaa0526#comment-452448
https://www.photographybyvanessa.ie/maria-seamus/?unapproved=112820&moderation-hash=a977d1f3a9353ee0726fd556c13d0c83#comment-112820
http://itsoftgame.ru/eng/forum/bond2591401/
https://neps.al/buka-e-pashkes-receta-hap-pas-hapi-e-pergatitur-ne-shtepi/?unapproved=408175&moderation-hash=018ac65767fc9ae34710ad59ab346707#comment-408175
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Powerline io 2020-04-27 19:17
Hi, the whole thing is going well here and ofcourse every one is sharing data,
that's actually fine, keep up writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # The Christmas Target 2020-04-28 01:31
great publish, very informative. I wonder why the opposite experts of this sector don't realize this.
You must proceed your writing. I am confident, you've a huge readers'
base already!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # paper.io 2020-04-28 02:44
I savor, result in I discovered exactly what I used to be having a look
for. You've ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have
a great day. Bye
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 02:47
free online slots free slots games casino bonus codes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xmvgalgor 2020-04-28 17:54
payday loans online caliber home loans navient student loans navient student loans online payday loans

auto loans fha loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] caliber home loans home equity loans bad credit loans

https://paydailoanz.com/# - caliber home loans login

http://dongpogou.com/home.php?mod=space&uid=392548
https://blogit.kansanuutiset.fi/loistava-puhallus/runous-on-kuningaslaji?unapproved=94&moderation-hash=e15908d55067a74b22f6dafeeeb8d728#comment-94
https://nossasaocarlos.com.br/2020/02/03/matheus-scheffel/?unapproved=3143441&moderation-hash=ade9be04dccae05044c10338b045c1cd#comment-3143441
http://www.thantohospital.com/xray/index.php/forum/suggestions/118924-cialis-is-cutting-energy-output?start=6#5205243
http://www.laptopzone.co.in/2020/04/01/oregano-herb-dietary-supplements-36/?unapproved=5180&moderation-hash=fafad9ff07a1e76b8e02b68f8847407a#comment-5180
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 15:23
casino game http://playcasinosw.com/ gold fish casino slots world class casino slots online casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 18:48
big fish casino casino online vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # .io games 2020-04-29 22:46
Great post! We are linking to this particularly great content on our site.
Keep up the great writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Curve Fever Pro 2020-04-30 00:29
magnificent points altogether, you simply won a emblem new reader.
What would you suggest in regards to your put up that you just made some days ago?
Any certain?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kevingames 2020-04-30 05:09
Nice post. I used to be checking continuously this
weblog and I'm impressed! Extremely useful information specifically
the last phase :) I take care of such info a lot.
I was looking for this particular info for a long time. Thanks
and good luck.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 08:31
big fish casino online casino free casino games online play casino [url=http://onl inecasinopc.com / ]slots for real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skribbl-io 2020-04-30 17:09
hello!,I love your writing so a lot! share we communicate extra
about your article on AOL? I need a specialist on this house to unravel my
problem. May be that's you! Looking ahead to look you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # free online games 2020-04-30 21:05
I think everything said was very logical. But, think about this, what if you wrote a catchier post title?
I ain't saying your information isn't solid., but what
if you added a title to possibly get people's attention?
I mean Poradnik bogacza - old.samczeruno. pl is kinda boring.

You should peek at Yahoo's home page and note how
they create news headlines to get viewers to click.
You might try adding a video or a related pic or two
to get readers interested about what you've written.
In my opinion, it could bring your posts a little bit more interesting.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker io 2020-05-01 04:35
Hey there, You've done a great job. I'll definitely digg it and personally suggest to my friends.
I'm sure they will be benefited from this site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 19:59
vegas casino slots play online casino slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-01 21:08
This website was... how do you say it? Relevant!!
Finally I have found something that helped me. Appreciate it!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 07:24
slots free [url=http://cas inoslotspc.com/ ]no deposit casino online casino gambling free casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cfwzfFeasp 2020-05-03 01:26
ways to make money from home best ways to make money online make extra money from home ways to make money online smart passive income

how does facebook make money teletech work from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] sykes work at home part time work from home sykes work at home

https://make-money-blogs.com/# - online money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play skribbl.io 2020-05-03 01:53
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the
same comment. Is there any way you can remove people from that service?
Bless you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bxfbiFeasp 2020-05-03 03:10
how does robinhood make money what is passive income best way to make passive income making money online how to make money at home

money making apps how to earn money online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] best way to make passive income ways to make money online how to work from home

https://make-money-blogs.com/# - make extra money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 03:32
vegas casino slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]online casino real money free casino games online free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 10:25
free casino games online [url=http://cas inoplaysw.com/ ]online gambling casino games slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 16:07
online slots real money casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # judnoFeasp 2020-05-03 20:12
money online online surveys for money real work from home jobs making money online ways to make extra money

how to make money on youtube making money with pornhub [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] passive income streams legitimate work at home companies online poker real money

https://make-money-blogs.com/# - work from home jobs legitimate
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tqyvepgor 2020-05-03 20:30
coronavirus mers how long does feline coronavirus survive COVID-19 pills canine coronavirus symptoms coronavirus nl63

what is coronavirus in cats coronavirus precautions [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus mers coronavirus precautions COVID-19 pills

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - hku1 coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hbixoFeasp 2020-05-03 21:55
how to make money from home amazon work from home jobs make extra money from home how did jerry jones make his money make money online fast

work from home companies make money on youtube [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work at home companies send money online ways to make extra money

https://make-money-blogs.com/# - online money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 04:50
real money casino free casino play slots no deposit casino [url=http://cas inogamespqr.com / ]free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cfussngor 2020-05-04 05:48
coronavirus in cattle enteric coronavirus COVID-19 pills coronavirus precautions the coronavirus

middle east respiratory syndrome coronavirus coronavirus replication [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] human coronavirus 229e human coronavirus 229e human coronavirus 229e

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus treatment
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wkrliFeasp 2020-05-04 16:24
work at home jobs legitimate how to make money online money making money on youtube arise work from home

best way to make passive income how to make money on instagram [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to make money online fast runescape money making free money online

https://make-money-blogs.com/# - sykes work at home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 18:34
casino slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]online casino gambling free slots games casino play free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tyrlljgor 2020-05-05 01:24
cdc mers coronavirus coronavirus in cats coronavirus canine human coronavirus 229e canine enteric coronavirus

mers coronavirus symptoms of coronavirus in cats [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus treatment feline enteric coronavirus coronavirus drug

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - human coronavirus 229e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dmfgyFeasp 2020-05-05 08:02
how to make extra money from home diy crafts that make money money online osrs money making guide make money online

passive income opportunities making money on youtube [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] best ways to make money online walmart money transfer online online money

https://make-money-blogs.com/# - how to make extra money from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dzfqbFeasp 2020-05-05 09:32
how does robinhood make money make money from online how did jerry jones make his money how does facebook make money western union online send money

work from home data entry walmart money transfer online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] online surveys for money teletech work from home making money

https://make-money-blogs.com/# - arise work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker 2020-05-05 11:29
Usually I don't read post on blogs, however
I would like to say that this write-up very pressured me to check out and do
so! Your writing style has been surprised me. Thank you, quite great post.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ojfjkFeasp 2020-05-05 16:53
buy generic cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qdrpjFeasp 2020-05-06 01:23
before and after weight loss adele weight loss weight loss supplements weight loss programs weight loss apps

metformin for weight loss weight loss plateau [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plan boogie2988 weight loss best weight loss program

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss before and after
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 02:50
slots free http://casinoslotspc.com/ free slots slot games free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 08:16
slot games http://casinogamespqr.com/ real money casino world class casino slots casino blackjack
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mqjutFeasp 2020-05-06 11:10
cialis cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis buy cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cgrqkFeasp 2020-05-06 12:18
weight loss quotes best protein powder for weight loss weight loss clinic weight loss calorie calculator kelly clarkson weight loss 2018

breakfast smoothies for weight loss loose skin after weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plan adele weight loss weight loss meal plan

https://weight-loss-blogs.com/# - calorie calculator for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # necukFeasp 2020-05-06 12:50
buy generic cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 22:56
http://casinorealmoneyfdr.com/ online slot games [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]play casino slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 04:19
free slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]casino online slots online casino games free casino games online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # epngnFeasp 2020-05-07 04:49
buy cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis buy cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fkgypFeasp 2020-05-07 06:21
generic cialis 20mg

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] online cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tczqmFeasp 2020-05-07 11:15
apple cider vinegar weight loss drink weight loss plateau honey boo boo weight loss eddie lacy cash for weight loss weight loss coffee

reddit weight loss precious weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] celine dion weight loss sota weight loss keto advanced weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - celine dion weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ylqxeFeasp 2020-05-07 21:35
cialis cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # habdbFeasp 2020-05-07 23:09
buy cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 06:25
real money casino http://casinorealmoneyfdr.com/ free casino slot games casino online slots slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fyhwoFeasp 2020-05-08 14:40
cialis cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cheap cialis

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gtfqjFeasp 2020-05-08 16:27
cialis cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis cialis online

https://wowcialisnow.com/# - buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xzbwaFeasp 2020-05-08 17:01
boogie2988 weight loss weight loss supplements apple cider vinegar for weight loss quick weight loss ashley graham weight loss

reddit weight loss jorge garcia weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] celine dion weight loss weight loss quotes celine dion weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 19:03
http://casinoslotsfest.com/ cashman casino slots [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]casino online online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 20:09
free casino slot games no deposit casino best online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lccmbFeasp 2020-05-09 05:57
medical weight loss keto weight loss pills celine dion weight loss weight loss motivation ashley graham weight loss

keto weight loss pills noom weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss before and after instagram restrict weight loss safflower oil for weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss meal plan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zvjsaFeasp 2020-05-09 08:51
online cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cheap cialis

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis tadalafil


https://www.google.com.cu/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.vu/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.sh/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.ge/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.co.ck/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iomfoFeasp 2020-05-09 10:37
online cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cheap cialis


http://maps.google.kz/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://www.google.bs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=0CEwQFjAH&url=http://make-money-blogs.com/&ei
https://images.google.ru/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://maps.google.com.ph/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://www.google.com.sg/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 13:58
real money casino casino real money play casino casino online [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 20:55
casino online slots slots games best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 21:17
online casino gambling [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]casino online slots games free no deposit casino online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # phsrpFeasp 2020-05-10 06:38
safflower oil for weight loss weight loss clinic near me best weight loss diet rebel wilson weight loss sara rue weight loss

weight loss icd 10 weight loss icd 10 [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best weight loss pill prescription weight loss pills melissa mccarthy weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - rebel wilson weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 10:34
free casino slot games online casino real money play slots online slots for real money [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 16:50
slots for real money [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]real casino slots casino real money free casino games online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 17:16
free slots games [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]free slots online casino slots free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # muxztFeasp 2020-05-10 19:45
breakfast smoothies for weight loss weight loss plateau medical weight loss weight loss surgery best weight loss apps

probiotics for weight loss metformin weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss supplements golo weight loss sara rue weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - apple cider vinegar for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 00:04
http://casinoslotsfest.com/ play online casino free slots free online slots free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ygwjqFeasp 2020-05-11 00:40
cialis cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] buy generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis buy cialis online


https://images.google.sr/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://www.google.me/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://www.google.com.cu/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://maps.google.co.bw/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.com.br/url?source=imgres&ct=img&q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wpiyrFeasp 2020-05-11 02:47
generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] buy cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis generic


https://images.google.com.bn/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.no/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=4&ved=0CFcQFjAD&url=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.as/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.co.uk/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://maps.google.de/url?q=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunkerio 2020-05-11 08:05
Spot on with this write-up, I absolutely feel this website needs a
great deal more attention. I'll probably be
back again to read through more, thanks for the advice!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 12:56
casino online slots slots online online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 13:41
http://casinoslotsfest.com/ free casino games gold fish casino slots free casino games online vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 18:54
online casinos online casino gambling real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bomnjFeasp 2020-05-11 20:18
extreme weight loss loose skin after weight loss keto weight loss keto weight loss pills weight loss

optavia weight loss prescription weight loss pills [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best weight loss diet weight loss medication weight loss smoothie recipes

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss diet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xbbvoFeasp 2020-05-12 00:13
is viagra 100mg a good strong dose? viagra real cheap price viagra natural equivalent to viagra sophia viagra

over the coubter viagra viagra without a doctor prescription [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra recording after husband's viagra uncensored viagra prank

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uuexzFeasp 2020-05-12 14:44
viagra 100 mg best price what to do when viagra doesn't work viagra rhino instead of viagra stepmom helps son viagra boner

price for viagra 100mg does viagra help libido [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra canadian pharmacy viagra how to take viagra for maximum effect

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cnekpFeasp 2020-05-13 09:23
viagra efectos secundarios mom son viagra viagra canadian pharmacy viagra price of viagra

viagra for women effect viagra without a doctor prescription walmart [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra gina valentina viagra step sister viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zauprFeasp 2020-05-13 11:14
viagra increases risk viagra vs cialis vs levitra viagra interactions for viagra how to use viagra for best results

using viagra twice in a day comprar viagra generico [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra sildenafil 20 mg vs viagra lowest price on generic viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 12:11
http://onlinecasinofbk.com/ online casino [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]vegas slots online casino bonus codes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # omtyjPex 2020-05-13 17:08
tadalafil 20 mg best price tadalafil 20 mg tablet tadalafil dosage generic cialis tadalafil 20mg cialis-impuissa nce tadalafil

cialis tadalafil buy tadalafil online [url=https://su pertadalafil.co m/ ] generic cialis tadalafil buy tadalafil tablets tadalafil 10mg prix

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20mg

tadalafil 20 tadalafil 10mg cialis tadalafil tadalafil en ligne tadalafila 20mg

tadalafil generique en pharmacie tadalafil generic cialis 20 mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil dosage tadalafil reviews buy tadalafil tablets

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 20:58
vegas slots online [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]casino real money casino slots vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yyrcvPex 2020-05-14 03:03
generic cialis tadalafil 40 mg tadalafil cost cvs tadalafil 20 mg tadalafil 10 mg tadalafil avis

tadalafil vs sildenafil tadalafil canadian pharmacy [url=https://su pertadalafil.co m/ ] generic tadalafil sildenafil vs tadalafil tadalafil 20 mg wirkungsdauer

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20mg

cialis tadalafil buy tadalafil tablets liquid tadalafil tadalafil generique liquid tadalafil

generic cialis tadalafil 20mg tadalafil 5mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] buy tadalafil online tadalafila 20mg tadalafil 20mg prix

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lfeubFeasp 2020-05-14 04:56
viagra wikipedia drug cousin taking care of viagra cock viagra generic viagra 100mg sildenafil generic viagra sales

can you take viagra after stroke viagra generics price [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra does viagra raise blood pressure buying viagra without a prescription

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ovcdvFeasp 2020-05-14 06:53
how much viagra should i use buy real viagra online viagra viagra refractory period what helps viagra work better

normal vs. viagra erection herbal replacement for viagra/cialis/l evitra... [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra before and after viagra viagra accident

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cniazFeasp 2020-05-14 13:32
weight loss shakes golo weight loss scam best diet for weight loss how to reduce weight jorge garcia weight loss

weight loss clinics near me easy weight loss tips weight loss shakes weight loss diet easy weight loss tips

https://weight-loss-blogs.com - what is noom weight loss program
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fmnkhPex 2020-05-14 14:22
tadalafil biogaran 20 mg prix tadalafil lilly 5mg prix cialis tadalafil tadalafil 20mg avis buy tadalafil tablets

tadalafil generique en pharmacie tadalafil online [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg tadalafil online cialis vs tadalafil generic

https://supertadalafil.com/ - generic tadalafil

tadalafila 20mg tadalafil en ligne liquid tadalafil tadalafil 40 mg tadalafil 5mg prix

buy tadalafil tadalafil biogaran [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil cialis generic for cialis tadalafil tadalafil 5mg

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil liquid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hmeohFeasp 2020-05-14 15:45
best weight loss plans quick weight loss weight loss surgery red mountain weight loss healthy recipes for weight loss

healthy recipes for weight loss phentermine weight loss red mountain weight loss rachael ray weight loss best weight loss plans

https://weight-loss-blogs.com - melissa mccarthy weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lhlrxPex 2020-05-15 00:45
tadalafil prix tadalafila tadalafil 5mg buy cialis ebay find tadalafil tadalafil mylan

cialis generic cialis tadalafil tadalafil prix en pharmacie [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil reviews cialis vs tadalafil generic generic tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil cialis

tadalafil dosage liquid tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil powder tadalafil online

tadalafil generic cialis 20 mg tadalafil generic vs cialis [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil generic tadalafil biogaran tadalafil 20mg prix

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 13:38
http://cbdoilusd.com/ buy cbd oil medterra cbd cbd pure cbd for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gmvoyPex 2020-05-15 17:16
tadalafil prix en pharmacie tadalafil generic cialis 20 mg generic cialis tadalafil cialis generic tadalafil buy tadalafil 20mg price

tadalafil vs viagra tadalafil vs sildenafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 5mg tadalafil powder adcirca tadalafil

https://supertadalafil.com/ - generic tadalafil

generic cialis tadalafil tadalafil biogaran 20 mg prix tadalafil 5mg generic cialis tadalafil 20 mg from india tadalafil vs vardenafil

tadalafil 10 mg tadalafil dosage [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil dosage generic for cialis tadalafil tadalafil prix en pharmacie

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bsvwtFeasp 2020-05-16 12:22
golo weight loss how to reduce weight healthy diet weight loss pills lose weight fast for women

best weight loss plans golo weight loss scam healthy recipes for weight loss how to lose weight golo weight loss scam

https://weight-loss-blogs.com - what is noom weight loss program
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # anpszFeasp 2020-05-16 15:55
melissa mccarthy weight loss healthy smoothies for weight loss adele weight loss lose weight fast for women how to lose weight quickly

weight loss clinics near me weight loss surgery healthy recipes for weight loss weight loss pills quick weight loss

https://weight-loss-blogs.com - jorge garcia weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bxrsmPex 2020-05-16 17:10
buy tadalafil tablets cheap tadalafil tadalafil liquid tadalafil avis cialis tadalafil

tadalafil vs sildenafil tadalafil 40 mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil dosage what is tadalafil tadalafila 20mg

https://supertadalafil.com/ - tadalafil cialis

tadalafil 10mg tadalafil side effects generic tadalafil tadalafil vs vardenafil adcirca tadalafil

vardenafil vs tadalafil tadalafil cost cvs [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 5mg tadalafil vs vardenafil tadalafil pronunciation

https://xtadalafilx.com/ - cheap tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktqzfPex 2020-05-17 04:45
tadalafil 20 mg tadalafil biogaran prix tadalafil 20mg buy cialis ebay find tadalafil generic cialis tadalafil 40 mg

tadalafila 20mg generic cialis tadalafil 20mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg tadalafil tablets generic cialis tadalafil

https://supertadalafil.com/ - generic cialis tadalafil

tadalafil generic usa tadalafil en ligne generic cialis tadalafil tadalafil 20 mg prix purchase peptides tadalafil

tadalafila tadalafil generic usa [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil generic cialis tadalafil best buys tadalafil vs vardenafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 5mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nbdclPex 2020-05-17 17:24
tadalafil vs sildenafil tadalafil generic vs cialis tadalafil dosage tadalafil online tadalafil prix

tadalafil 5mg adcirca tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg buy cialis ebay find tadalafil sildenafil vs tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil reviews

tadalafil vs vardenafil tadalafil dosage tadalafil 20mg side effects for tadalafil tadalafil 20

tadalafil cialis cialis generic tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] buy tadalafil online tadalafil generique en pharmacie generic cialis tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 5mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nibsmPex 2020-05-18 04:43
tadalafil 5mg cheap tadalafil tadalafil 20 mg interactions for tadalafil tadalafila

tadalafil dosage tadalafil tablets 20 mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil cialis side effects for tadalafil tadalafil generic

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

tadalafil 5mg prix tadalafil cost cheap tadalafil mylan tadalafil tadalafila 20mg

tadalafil tablets cialis generic tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20 mg tadalafil 10mg prix buy tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zjjgdFeasp 2020-05-18 22:41
levitra 20mg cheap levitra levitra 20 levitra com levitra 20

levitra coupon generic levitra online levitra canada levitra coupon generic levitra

https://drugstoreonliner.com/ - levitra com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yglbkPex 2020-05-18 22:46
tadalafil biogaran vardenafil vs tadalafil liquid tadalafil tadalafila 20mg tadalafil 20 mg tablet

tadalafil online canadian pharmacy tadalafil 10mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil generic buy tadalafil online buy tadalafil tablets

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20mg

liquid tadalafil tadalafil pronunciation generic cialis tadalafil tadalafil cost cvs tadalafil generic usa

tadalafil vs vardenafil tadalafil lilly [url=https://xt adalafilx.com/ ] liquid tadalafil tadalafil vs viagra liquid tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rtmpgFeasp 2020-05-19 01:56
levitra 20 levitra canada levitra price levitra 10mg levitra coupon

levitra 20 levitra 10 mg levitra cost online levitra levitra 10 mg

https://drugstoreonliner.com/ - levitra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # io games 2020-05-19 03:02
Keep this going please, great job!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 03:32
http://buycbdoilwalm.com/ cbd for dogs [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]buy cbd oil online cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-19 05:46
Ahaa, its good dialogue on the topic of this post at this place at this website,
I have read all that, so now me also commenting at this place.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 10:17
cbd oil online [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd oil benefits cbd oil online cbd drops
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 16:58
cbd oil at walmart cbd hemp cdb oils
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-19 19:42
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.
It's always interesting to read through content from other authors and use something from other websites.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 23:31
medterra cbd cbd cream hemp cbd oil cbd oil benefits
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # volmpPex 2020-05-20 03:12
testosterone therapy testosterone medication testosterone levels testostГ©rone testostГ©rone

testosterone increase testosterone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone booster low testosterone in men testosterone therapy

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - best testosterone supplements for men
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kjlbzPex 2020-05-20 17:52
testosterone supplements for men testosterone injections for men what is testosterone testeron how to naturally increase testosterone

que es la testosterona testoviron [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterona testosterone booster for men effects of low testosterone in men

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone cypionate
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hmbarFeasp 2020-05-21 02:26
vardenafil levitra levitra com levitra online levitra 10 mg levitra online

levitra coupon levitra generic levitra online levitra pills levitra 20

https://drugstoreonliner.com/ - levitra pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aawyaPex 2020-05-21 02:42
testosterone injection testosterone shots testosterona best testosterone supplements for men testosterone levels by age

prime male testosterone booster what is testosterone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] what is testosterone testostГ©rone testosterone booster reviews

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rrzgeFeasp 2020-05-21 07:04
generic levitra online levitra dosage levitra online levitra generic levitra 10mg

vardenafil levitra levitra generic levitra for sale levitra 20 online levitra

https://drugstoreonliner.com/ - levitra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-22 02:59
http://cbdoilrx.us.com/ hemp oil cbd cream cbd hemp cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qkgpbPex 2020-05-22 15:17
best natural testosterone booster side effects for testosterone propionate testosteron what does testosterone do testosterone side effects in men

foods that increase testosterone testosteron [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone levels testosterone meaning side effects for testosterone propionate

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - how to increase testosterone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vbvuuFeasp 2020-05-22 18:46
levitra levitra generic cheap levitra vardenafil levitra levitra 20

levitra coupon levitra coupon levitra com generic levitra online levitra 20

https://drugstoreonliner.com/ - levitra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lvgtkFeasp 2020-05-22 22:22
levitra com generic levitra levitra for sale online levitra levitra 20mg

levitra levitra for sale viagra vs cialis levitra pills generic levitra online

https://drugstoreonliner.com/ - viagra vs cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pvgtwPex 2020-05-22 23:51
testosterone gel foods that boost testosterone testosterone levels testosterone patches for men testosterone booster reviews

increase testosterone testosterone pellets [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone levels natural testosterone booster testostГ©rone dГ©finition

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone booster
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-23 04:24
cbd cream [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd pills cbd hemp buy hemp oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-23 06:25
Hi! This post couldn't be written any better! Reading this
post reminds me of my previous room mate! He always kept chatting about this.
I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read.
Thank you for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jauzbPex 2020-05-23 18:03
effects of testosterone testosterone cypionate 200mg/ml GP Anastrozole testosterone pills what is the best testosterone booster

male hormones normal testosterone levels by age [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] GP Methan 10 testosterone in women where is testosterone produced

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone cypionate
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ojpdgPex 2020-05-24 02:20
is testosterone a steroid testosterone pellets Boldebolin amp foods that increase testosterone best testosterone supplements for men

testostГ©rone testosterone medication [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] Anastrozole testosterone replacement therapy testosterone side effects in men

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - Enanth
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # io games 2020-05-25 04:07
It's really a cool and useful piece of information. I'm happy that you shared this useful information with
us. Please stay us informed like this. Thank you
for sharing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunkerio 2020-05-25 06:01
Wow that was strange. I just wrote an very long comment but after I clicked submit
my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyhow, just wanted
to say wonderful blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play skribblio 2020-05-25 06:37
This paragraph is truly a good one it assists new internet visitors,
who are wishing in favor of blogging.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # whatsapp web 2020-05-25 07:05
It is not my first time to pay a quick visit this web page, i am visiting this web page dailly and
get good information from here every day.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skribbl io 2020-05-26 20:45
You have made some really good points there. I checked on the
internet for more info about the issue and found most people will go along with your views on this
web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ifgvqPex 2020-05-26 22:45
antivirus free antivirus free download https://xantivirusx.com/ - avira antivirus bbw dating the dating game premiere https://onlinedatingwow.com/ - kathie lee gifford dating best publications sweepstakes online-sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - online sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shell Shockers 2020-05-26 23:23
Everyone loves what you guys tend to be up too. This type of clever work
and exposure! Keep up the terrific works guys I've included you guys
to my blogroll.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # syjsvPex 2020-05-27 07:17
norton antivirus best antivirus software 2019 https://xantivirusx.com/ - best free antivirus 2019 single free dating sites without registering 100% free dating sites no fees https://onlinedatingwow.com/ - crossdresser dating fish bowl sweepstakes diy network sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - slickdeals contests and sweepstakes forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # browser games 2020-05-27 12:45
I visit day-to-day a few websites and information sites to
read articles or reviews, except this weblog offers
quality based articles.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jmqjzPex 2020-05-28 00:09
avast free antivirus 2019 antivirus free https://xantivirusx.com/ - total av antivirus reviews who is blake shelton dating uncensored naked dating reality show https://onlinedatingwow.com/ - xhamster dating the balance sweepstakes sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - slickdeals contests and sweepstakes forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vquxrPex 2020-05-28 09:14
windefend windows defender antivirus service antivirus free download https://xantivirusx.com/ - windows defender antivirus who is blake shelton dating? gay dating sites https://onlinedatingwow.com/ - speed dating best publications sweepstakes post sweepstakes nintendo switch https://supersweepstakesx.com/ - contestgirl sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wiofaPex 2020-05-28 19:40
antivirus free avastui.exe avast antivirus https://xantivirusx.com/ - avast free antivirus download vh1 dating naked unblurred house investigating dating apps https://onlinedatingwow.com/ - online dating sweepstakes fanatics sweepstakes advantage https://supersweepstakesx.com/ - wheel of fortune sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iagcrPex 2020-05-29 05:06
antivirus free avg antivirus free https://xantivirusx.com/ - windows antivirus dating my daughter game adult dating sites https://onlinedatingwow.com/ - silver singles dating site diy sweepstakes pch sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - prizegrab sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zcxfmPex 2020-05-29 21:06
best free antivirus for windows 10 avg antivirus free https://xantivirusx.com/ - free norton antivirus download 2019 gay dating sites crossdresser dating https://onlinedatingwow.com/ - who is blake shelton dating woman's day sweepstakes reader's digest sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oxlswPex 2020-05-30 07:50
antivirus free avg antivirus https://xantivirusx.com/ - panda antivirus dating site speed dating https://onlinedatingwow.com/ - dating naked pch sweepstakes pch sweepstakes entry https://supersweepstakesx.com/ - sweepstakes fanatics
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ydxisFeasp 2020-05-30 23:28
Yes, we were going with the girls in the room.Simple Fruit.The chorus gave the heart a long memory, flew down like an autumn leaflet.Our journalists strive for accuracy but on occasion we make mistakes.Their only advantage is that the result of the capsules is not affected by the consumption of alcohol and fatty foods. generic viagra online increase control the take use to how Arrayways can get penus.It manifests itself at the first caresses and is clearly controlled in response to stimulation.Whi le it s catchy to dub watermelon as a natural Viagra , both actually work differently from one another.Levitra , unlike Viagra, begins to operate after 15 minutes, and the duration is up to 12 hours.Its price fluctuates in the range of 600 rubles with 15 tablets in a pack; Dynamics800 rubles. viagra pills This will allow you to enjoy communication with your partner and take the time for preliminary caresses.A domestic drug produced by NPF MATERIA MEDICA, effective for the treatment of erectile dysfunction.The pathogen is forbidden to drink with medications containing nitrates, nitrogen donations and other types of inhibitors.Side effects of Viagra Connect.Blood begins to move faster through the arteries, improving the work of the whole body. https://pharm-usa-official.com - buy viagra online During treatment, people need constant care and help.He was in trouble.Viagra must be used only under a doctor s supervision.Dra gon A hook in the mouth of the mouth, gently smiled The first move what is male sexual enhancement Stamina Ice The sword stared at Longfei for a time without speaking, but his heart was shocked.JulChic k da this theme was already the other day.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nicolove Bokep 2021-06-24 16:54
Hi there, this weeқend is fastidious in favor of me, for
the reason that this occasion i ɑm гeading this impressive educational paragrаph heгe att my home.


Also visit my web-ѕite; Nicolove Bokep
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # naked girls teens 2021-07-14 12:00
Howdy! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
Is it very hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty fast.
I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you
have any points or suggestions? Cheers

naked teen web
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sex telefony 2021-07-14 12:51
It's perfect time to make some plans for the future and
it is time to be happy. I've read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or tips.
Perhaps you can write next articles referring to
this article. I want to read more things about it!


Sex tel tani
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tomas 2021-07-14 13:50
Hello, I wish for to subscribe for this web site to get most up-to-date updates, therefore where
can i do it please help out.

Free chat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hot naked teens 2021-07-14 15:38
Nice blog here! Also your website loads up fast! What web host are you using?
Can I get your affiliate link to your host?

I wish my website loaded up as quickly as yours lol

hot naled girls
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # naked teen cam 2021-07-14 15:41
It's amazing designed for me to have a web page, which is beneficial
in support of my experience. thanks admin

blizzard live chat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hot naked Girls 2021-07-14 16:44
A dating site for naked girls is best for women who are seeking to "mixed signals" and casual flings.
The site should include plenty of photos and videos
and an active community of users. We've seen the rise of websites that encourage nakedness in the world of dating and flirting.
Dating sites have been around for a long time and thousands have used them around the world.
Dating sites offer something unique. They allow people from all walks to connect with like-minded people.
It's a great way to meet people and have fun.

Sign up to an online dating site for girls and start flirting and
chatting. Chat with big boobs women in chat rooms. Chat with other naked teens using webcams.
This new portal guarantees absolute privacy and security.

The new community of naked dating is comprised of women who are happy to show
off their bodies and want women to be able to see their bodies.
There are big boobs and women with no shame on this site.
They are perfect companions for women who enjoy sexual intimacy but aren't too hardcore.
You can watch the huge female boobs on naked webcams that are doing sex like they're in a porno video.Teenage naked
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # news bitcoin trading 2021-07-14 19:56
It's appropriate time to make a few plans for the long run and
it is time to be happy. I have learn this post
and if I may I want to suggest you few fascinating issues or
tips. Perhaps you could write next articles relating to this article.
I want to read more issues about it!

Bitcoin news
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # adult dating sites 2021-07-16 14:30
Are you searching for the best dating sites to find
your love? The Internet is filled with dating websites however which are best for you?

How do you choose the right one for you when there
are numerous? It's not easy for many people to choose the best dating
website for them.

Top 3 dating sites to find love EliteSingles Best for Professionals who have
no time to spend. Adult FriendFinder is the best dating website for casual flings and hookups.

So which of these dating sites are you going choose?
Adult FriendFinder appears to be targeted towards professionals and those in the upper middle class,
however, the other dating websites tend to target the younger crowd.
One thing they share in common is the superior level of security and security they offer.
I would suggest using dating apps if you don't have enough time online.


It is essential to remember that your first date is the
most crucial. It's also the first impression that you create about your new companion. If you're successful on dating
websites, you stand a an increased chance of meeting someone genuine and not just an online profile
that is fake. These easy tips can help you increase your chances of success.
Remember that it doesn't matter the difference what dating site you select.

As long as you follow the fundamentals and you'll
not be disappointed.

Dating sites free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie