STRONA ARCHIWALNA

Czy znasz swoją kobietę? - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

środa, 13 czerwiec 2012 11:39

Czy znasz swoją kobietę?

Napisał 

Czym w przeważającej ilości przypadków jest związek małżeński? dziś będąc na mniejszym (i cieplejszym) basenie (są dwa), podpłynąłem do silnego strumienia wody w ścianie pod wodą. Ma on w założeniu masować ciała starszych Pań, które tam przeważnie ochoczo przebywają. Zapragnąłem być przyjemnie wychłostany po mojej alabastrowej skórze, która skrywa moje bogate wnętrze. Powłóczystymi spojrzeniami, niezadowolonymi chrumknięciami wypędziłem z miejsca rozkoszy stare pierniki, i oto droga do grzesznej, bo cielesnej przyjemności, stała przede mną otworem. Byłem bardzo zdziwiony, zachłysnąłem się oburzeniem; najpierw wychłostało mnie po plecach aż syczałem z bólu, a jak się podniosłem by uniknąć przykrego pieczenia, to brutalny strumień wody zerwał mi slipy; "Mistrzu łapaj gatki" histerycznie pomyślałem.

 

Związek jest jak slipy...

 

Oto kwintesencja związku. Ma być rozkosznie, przyjemnie bulgocze i kusi kaskadą kolorowych bryzgów wody obiecując romantyczne chwile, a gdy szczęśliwy podpłyniesz; jest ból, cierpienie i koniec końcow zostajesz nagi z gołą dupą.


Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z (imię i nazwisko Pani przyszłej szczęśliwej mężatki) i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

 

Tak się peroruje w USC z rumieńcami ekscytacji na twarzy. Przyjacielu, czy na pewno jesteś świadomy? jesteś skoczkiem, który widząc wodę skacze na główkę. Niestety, tej wody jest tylko pół metra a głębia jest tylko złudzeniem, subtelną grą cieni i światła. To co widać to tylko maleńka część całości; pod taflą wody niewiedzy skryte jest znacznie więcej. Żeby zobaczyć co tam się dzieje, musisz zanurkować w głębię wiedzy duchowej i skosztować ambrozji mądrości. Jeśli nie masz sprzętu do nurkowania, pozwól że przedstawię Ci moją relację z odmętów ludzkiej duchowości. Nie bez powodu przecież mam ksywę płetwal; lubię głęboko zanurkować w ciepłą wilgotną toń...

 


Zanurkuj więc intelektualnie ze mną Przyjacielu, i wydobądźmy prawdę z najciemniejszej głębi, gdzie nie dociera żaden promyk słońca. Płetwalu, przynieś nam prawdziwy skarb! krzyczycie. Już lecę! odkrzykuję. I dodaję, ale znacznie ciszej, wymrukuję to ponuro właściwie pod nosem, obrażonym szeptem: "zadzieram kiecę i lecę".

 

A oto skarby które wydobyłem, i którymi się z szanownym Państwem bezinteresownie dzielę:

 

Każdy człowiek jest egoistą. Nie dlatego że jest zły, ale tak właśnie zostaliśmy skonstruowani. Musisz sobie to wbić mocno do głowy, i nie myśl że piszę Ci coś negatywnego. Jestem ostatnią osobą przy której złapiesz doła; większość cierpienia i niepowodzeń, wynika z wiary że niektórzy ludzie nie są egoistami, że chcą coś Ci dać. I owszem, mogą chcieć Ci coś dać, co wcale nie znaczy że przeszli suchą stopą morze czerwone egoizmu. Wszyscy, absolutnie wszyscy są egoistami, co oznacza że chcą siebie zadowolić. Zadowolenie wypływa z warunków jakie stawiamy sobie i życiu. Załóżmy że mamy człowieka, na którym wrażenie zrobiło jak ktoś zrobił coś "dobrego"; dał pieniądze, pomógł staruszce iść przez jezdnię, pocieszył samotną kobietę której małżonek jest w delegacji... przy okazji może bać się piekła po śmierci, więc chce zapunktować u Boga, tak na wszelki wypadek. Daje więc menelowi dwadzieścia złotych za które menel ma denaturat na tydzień; spełnił własny warunek bycia dobrym, odczuwa więc zadowolenie z siebie. Za dwadzieścia złotych kupił sobie tydzień wspaniałego samopoczucia. Menel za dwie dychy też spełnił swój warunek, uciekł od realności która go przeraża, zatopił się w chwilowo błogiej nieświadomości, gdzie nie czuć ostrej woni kału i zaschniętych rzygowin; gdzie nie czuć strachu przed gimnazjalistami, którzy lubią sobie potorturować menela dla zabawy po lekcjach. Jego warunkiem szczęścia, jest upicie się, jak to mówią młodzi; zresetowanie, format C albo wyjąć baterię z płyty głównej. Ja także stawiam sobie warunki; jak nie napiszę porządnego felietonu, czuję się jakbym miał potężne zatwardzenie. Nie mogę dać wam pieniędzy, bo ich nie mam, poza tym obawiam się że gdybym nawet je miał, to bym ich nikomu nie dał bo jestem skąpy z charakteru; a co mam? parę rzeczy mam, moim zdaniem znacznie ważniejszych od pieniędzy; dobre słowo, trochę wiedzy, poczucie że jesteście akceptowani. Wierzę i wiem że duchowa wiedza zostaje z człowiekiem gdy jego ciało przestanie istnieć, więc daję wam więcej niż dwadzieścia złotych menelowi, ale moja motywacja jest jak najbardziej egoistyczna. Podobnie i wasza motywacja, jest pełna egoizmu; chcecie wiedzy, poczucia że ktoś was akceptuje gdyż ludzie intelektualnie i emocjonalnie wrażliwsi, są traktowani jak pariasi w naszym społeczeństwie. Każdy kto nie zje kotleta, nie wypije kielicha i zadaje pytania o sens istnienia, ten podejrzany i dziwadło. Tu czegoś fajnego się nauczycie, odsapniecie, czasem uśmiechniecie; czyli wpadniecie na taką energetyzującą małą czarną plus ciacho. Witaj na ecoego, witaj w dolinie krzemowej duchowego egoizmu.

 

                                        Będę szczęśliwy gdy...

 


Każdy stawia warunki. Dla jednego zadowolenie będzie gdy zdobędzie wykształcenie, pracę, pieniądze; dla drugiego opinia świętego i bogobojnego człowieka też daje zadowolenie, więc chodząc codziennie do świątyni, odczuwa zadowolenie chociaż ktoś kto nie zna tego warunku, może czuć zdziwienie, bo po co w sumie chodzić do budowli pilnowanej przez wściekłe psy? są i inne religijne warunki, ktoś coś narozrabiał, więc się w ten sposób rozgrzesza; chodzenie do świątyni zmniejsza jego poczucie winy. Rozumiesz? stawiasz warunki i spełniasz je. Spełnisz? odczujesz zadowolenie. Nie uda się ich spełnić? będziesz cierpieć. Warunki stawia ostatnia łajza jak i święty, oboje grają w taką samą grę, tylko kości którymi rzucają nieco się różnią. Przeciętny człowiek, stawia typowe warunki jakich spełnienie ma mu dać zadowolenie i szczęście; rodzina, spłodzenie dzieci, zbudowanie domu i posadzenie drzewa. Ale skąd wziął te warunki? jest bezmyślny, robi to co inni. Tak właśnie postępują zwierzęta, bez żadnej, ale to absolutnie żadnej refleksji; idą ustaloną przez ewolucję ścieżką. Rozmnażanie jest wspaniałe, ale gdy w czasach biblijnych na ziemi było ok. kilkadziesiąt milionów ludzi, a nie wtedy gdy jest ich ponad siedem miliardów i ciągle rośnie, podczas gdy wszelkie zasoby topnieją jak lód na słońcu. Nie potępiam chęci posiadania dzieci, nigdy w życiu; potępiam małpowanie innych w tak ważnych sprawach. Czy posiadanie dzieci to Twoja decyzja, czy kogoś innego? jeśli Twoja to gratuluję, i życzę szczęścia rodzinnego. Jeśli nie Twoja, czeka Cię gehenna, tak jak zawsze gdy robisz to co chcą inni, a nie do czego jesteś przeznaczony.

 

 

Człowiek ma jednak wolną wolę, i może się zastanawiać, myśleć, jednak rzadko kiedy z tego korzysta w odniesieniu do swojego życia. Człowiek gdy spełnia swoje własne cele, wypływające z jego wnętrza, żyje szczęśliwie. Jednakże większość ludzi, przyjmuje nie swoje a cudze cele jako swoje własne, co rodzi wiele bólu i cierpienia. Najczęstszym i jaskrawym przykładem takiej zdrady własnej duszy, jest pójście na takie studia o jakich marzą rodzice a nie młody człowiek. A takich przykładów pójścia cudzą ścieżką jest znacznie więcej. Człowiek widzi w telewizji Pudziana, więc zaczyna pragnąć takiego wyglądu. Zapomina jednakże że pakowanie to prawdziwy sens życia Pudziana a nie jego. Być może jego sensem życia jest siatkówka? żaglówki? granie na gitarze? ale oszołomiony pragnieniem wielkich mięśni, robi nie to co dałoby mu prawdziwą satysfakcję i przyjemność a to co jego zahipnotyzowany umysł uważa za słuszne. Świat wypełniony jest ludźmi, którzy robią to czego robić nie powinni. Zobaczysz ładne mieszkanie u kogoś? chcesz mieć takie. Zobaczysz oryginalnego psa czy kota? już się rozglądasz by mieć takiego. I tak dalej, można wymieniać bez końca. Wybierając cudzy cel, stracisz szansę na szczęście; tylko Twój własny cel, da Ci wiele radości i satysfakcji, takiej głębokiej, płynącej ze środka istnienia.

 

                                           To Twoja decyzja...

 

Zadowolenie i szczęście, to Twoja własna decyzja. Nie ma w tym udziału żaden Bóg z tysiąca oficjalnie dostępnych do czczenia (i płacenia, bo niestety każdy wszechmocny Bóg potrzebuje pieniędzy), ani Twoja rodzina czy ktokolwiek inny. To Ty je stwarzasz, kreujesz, a swoją własną odpowiedzialność cedujesz na innych. Powtórzmy materiał, to bardzo ważne byś to dokładnie zrozumiał, zależy mi na tym. Jutro jakoś doczołgam się na siłownię i basen, więc może przez weekend będę leżał na tramalu i pod kroplówką, i nie będę mógł nic napisać w weekend. To straszne!

 

 

Najpierw w dzieciństwie Ci powiedziano co jest dobre, a co złe. Stworzono Ci w głowie program którym będziesz kierować się całe życie. Tym programem jest przeklęta po trzykroć trójca; wzorce reakcji (reagujesz w wyuczony sposób na krytykę, agresję, sympatię, radosne wieści i smutne okoliczności) przekonania (Tatuś był komuchem więc i Ty lubisz socjaldemokratów z SLD) i cele (mamusia zawsze marzyła o domku na wsi, czy żeby mieć syna prawnika więc będzie to Twoim celem). Jeśli ten program w Twojej głowie nie zostanie zanegowany, będziesz wg. niego żył aż do końca życia. Oczywiście, na swojej drodze możesz spotkać charyzmatyczną osobowość, która zmieni Twój program, ale nie zawsze na lepszy, niestety. Najlepiej samemu go zmieniać, afirmacjami, pracą z lustrem, wizualizacjami, pod okiem doświadczonego coacha.

 

                                             Bądź mądrzejszy

 


Przejdźmy do rzeczy, jak zwykle się rozgadałem. Biorąc ślub, wchodzisz w związek małżeński nie tylko z kobietą, ale także jej wzorcami, przekonaniami i celami na życie. Większość przekonań jakie mamy, nie jest nasze; wzorce wytworzyły się w dzieciństwie, nie mieliśmy na nie żadnego wpływu, a cele życiowe najczęściej dyktuje gazeta z modą czy koleżanki. I to właśnie z tą trójcą bierzesz ślub a nie z kobietą. Jak mówi doświadczenie, po ślubie maski opadają obydwu stronom, nie trzeba już zdobywać partnera, i odsłania się swoją prawdziwą osobowość. Czy jesteś pewien że ją znasz? statystyki rozwodów mówią wyraźnie, że ludzie nie mają pojęcia z kim się hajtają. Nie powtórz tego błędu, bądź mądrzejszy.

 

Czytany 17177 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:14
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # 온카지노 2020-02-18 17:41
Wow tһat waѕ odd. I just wrote an extremely ⅼong
cоmment bbut аfter I clicked submit my
comment didn't ɑppear. Grrrr... well I'm not writing all that oer agɑin. Anyway,
just wanted to say superb blog!

mү website; 온카지노
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tlxuzFeasp 2020-03-30 17:18
how to use viagra teen boy takes viagra buy viagra online viagra vs levitra reviews viagra doses

generic substitute for viagra viagra and cialis mail order prices [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]how long does viagra last viagra erection vs regular generic viagra without subscription walmart

https://pharm-usa-official.com - viagra generic

http://www.aryandigitalseva.com/pmgdisha-news/how-to-update-pmgdisha-rd-service-morfho-setting/?unapproved=47018&moderation-hash=c6583ca895d4eb020845fe2552ac3dc4#comment-47018
http://www.cinexclu.fr/video/21/rock-of-ages/
http://thepuzzledparents.com/product/my-online-course/?unapproved=3425&moderation-hash=bcde337bab248a8dd33e47777798905a#comment-3425
http://www.dailymagazine.news/frontier-passengers-file-lawsuit-claiming-airline-ignored-sexual-assault-complaints-nid-1040468.html
http://5460.poem100.cn/home.php?mod=space&uid=115909
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vopuiFeasp 2020-04-07 09:53
fastest shipping for viagra viagra by mistake generic viagra 100mg i accidentally gave my stepson viagra when is the patent up om viagra

when to take viagra when is generic viagra available viagra vs cialis what is in viagra lomaira viagra interaction

https://viagrnetwork.com/# - viagra boner


https://www.biznesidei.bg/chlenove/novini-55/podkrepa-za-msp-ot-ebvr-vav-vid-na-bezplatni-konsultantski-uslugi-2751.html
http://www.ubaldlalime.com/avis-deces/avis/13546-alain-lariviere.html?page=&succesFormulaire=true#formSympathie
http://aiulanguage.com/forums/topic/kijken-green-book-gratis-online-nederlandse-films-2/#post-89014
https://backyardleisure.com/hot-tub-benefits/better-nights-sleep/?unapproved=52450&moderation-hash=554c9131481d7e1b1b7608c28ab48dae#comment-52450
https://mobility-web.eu/ro_RO/forums/topic/canada-pharmacy-store/#post-965820
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # irdhsFeasp 2020-04-09 07:51
quick same day payday loans quick credit loans quick loans quick online payday loans no credit check quick loans payment center

online quick cash loans quick loans near me [url=http://for umwm.ru/ ]quick loans quick payday loans today quick approval personal loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gyfrlFeasp 2020-04-10 02:31
quick and loans rates quick small loans online quick loans quick loans for bad credit same day quick loans in pell city alabama

quick cash loans nm quick and easy business loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans quick loans in south carolina quick cash online loans

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hjcfuFeasp 2020-04-10 17:18
quick loans 100% approval quick installment loans online review quick loans quick business loans for startup quick click loans

quick loans no credit check same day loans quick [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick loans quick loans under 500

https://paydailoanz.com/# - quick loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vorooFeasp 2020-04-11 06:04
how does robinhood make money make money on youtube make money how much money can i make on social security how to make fast money

quick ways to make money make money at home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home best way to make money online woodworking ideas to make money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # laykrFeasp 2020-04-11 20:29
how to make money in gta 5 make money online surveys make money how much money can you make on disability make money on facebook

make money from home how to make money online how to earn money online or gift cards to amazon [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how do you make money on youtube how to make money on the side

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spornFeasp 2020-04-12 08:43
how to make money on facebook how do you make money on youtube work from home make money online from home best way to make money online

free ways to make money online how to make money at home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money photos imgclick easily make money sharing will friends social free file upload make money apps

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oxuofFeasp 2020-04-13 04:08
make extra money how to make money online fast work from home how much money does pewdiepie make how to make money selling drugs

how did jerry jones make his money how much money can you make on youtube [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money blogging how to make money online

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # udfjeFeasp 2020-04-13 22:01
homemade items that make money how to make money on the internet work from home legitimate ways make extra money how to make money online how to earn money online or gift cards to amazon

make money fast how to make money without a job make money make money fast make money online fast

https://bererigip.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # itnikFeasp 2020-04-14 20:59
make real money online homemade items that make money work from home how much money can you make on disability make money now instant payout

how did jeffrey epstein make his money legitimate ways make extra money make money how much money can i make on social security how to make money with bitcoin

https://kotatids.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iwrljFeasp 2020-04-15 13:20
make money online free ways to make extra money work from home how do youtubers make money how to make extra money from home

make extra money how does facebook make money make money where did nancy pelosi make her money easy ways to make money online

http://alt67.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-16 06:11
cbd vape [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd oil online cbd oil buy cbd buy cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dhyqlFeasp 2020-04-16 08:04
how to make money on facebook make money online from home work from home make money from home how to make money with bitcoin

make money taking surveys how to make money on the side work from home woodworking ideas to make money how to make money fast

http://dostizhenya.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # doderFeasp 2020-04-27 10:25
us world coronavirus cases coronavirus tracker ‌‌buy coronavirus south korea coronavirus cases coronavirus stats

coronavirus statistics boris johnson coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌buy coronavirus surgeon general coronavirus warning coronavirus aktuell

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus treatment


https://extremetrailridersassociation.com/37_victorian-virtue-black__1__3/?unapproved=145027&moderation-hash=17352fa92a3bf11883648df4b826c8fb#comment-145027
https://compromat.ws/v-dagestane-zaderzhany-vysokopostavlennye-sotrudniki-fsin/?unapproved=12569&moderation-hash=dbcc9fe11b48f4b8fe6e821bf974a2ec#comment-12569
https://madori-mansion.com/archives/8735?unapproved=42616&moderation-hash=5f55d39eb9a93a325a9a928ff1f378a2#comment-42616
http://www.222hyk.com/home.php?mod=space&uid=2362921
http://dianews.ge/dgis/5096--.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xvxwsFeasp 2020-05-03 12:19
passive income fifth harmony work from home smart passive income best ways to make money online make money online 2020

online surveys for money quick ways to make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] legitimate work from home jobs legitimate work at home companies amazon work from home jobs

https://make-money-blogs.com/# - how to make money online fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kaidpjgor 2020-05-03 23:46
coronavirus dogs coronavirus precautions coronavirus mers COVID-19 pills fip coronavirus

equine coronavirus coronavirus replication [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus treatment coronavirus pneumonia coronavirus isolation precautions

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - hku1 coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gnybsFeasp 2020-05-04 06:46
best ways to make money online passive income streams how to make extra money from home passive income streams make money from online

how to make extra money part time work from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online free diy crafts that make money how much money can i make on social security

https://make-money-blogs.com/# - walmart to walmart money transfer online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lxsygFeasp 2020-05-05 00:53
how to make money online real work from home jobs runescape money making passive income walmart money transfer online

quick ways to make money make money on youtube [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] best way to make passive income money making apps online poker real money

https://make-money-blogs.com/# - how to make extra money from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rrvrkFeasp 2020-05-06 03:58
cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis cialis online

https://wowcialisnow.com/# - online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rckjtFeasp 2020-05-06 21:45
online cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] online cialis

https://wowcialisnow.com/# - online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jowiuFeasp 2020-05-07 14:19
cialis 20mg

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lbkucFeasp 2020-05-07 19:49
quick weight loss weight loss smoothies weight loss foods quick weight loss weight loss shakes

prescription weight loss pills weight loss shakes [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] before and after weight loss weight loss surgery medically proven weight loss supplements

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss supplements
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oogytFeasp 2020-05-08 07:12
cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis

https://wowcialisnow.com/# - buy generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # woptsFeasp 2020-05-09 01:15
cialis generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis online


https://images.google.vu/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://images.google.com.et/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.sc/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://maps.google.com.bh/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.com.gt/url?sa=t&rct=j&q=como+limpiar+una+bocina+de+celular&source=web&cd=7&ved=0CGwQFjAG&url=https://wowcialisnow.com/&ei=YZdbUeapBpKXqwGZroDwAg&usg=AFQjCNHkf3FkMJNX1zScehrxihtpxe7Isw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szxhnFeasp 2020-05-10 04:14
intermittent fasting for weight loss best weight loss supplements weight loss programs celine dion weight loss keto advanced weight loss

greekgodx weight loss hypnosis for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss surgery best weight loss pills unexplained weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - calorie calculator for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nipdgFeasp 2020-05-10 15:22
online cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis online


https://images.google.cat/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://ditu.google.cn/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://maps.google.je/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.co.ao/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.md/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kzjxdFeasp 2020-05-11 05:05
meal prep for weight loss green tea weight loss weight loss meal plans best weight loss supplements optavia weight loss

best weight loss supplements saxenda for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plan weight loss clinic near me best weight loss supplement

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # txdwlFeasp 2020-05-11 13:40
buy generic cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - buy cialis


http://www.google.tn/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CDcQFjAD&url=http://make-money-blogs.com/
http://images.google.sm/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://www.google.com.kw/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQFjAB&url=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.com.bn/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://maps.google.co.zm/url?q=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fvwljFeasp 2020-05-13 01:34
cheapest drug store for viagra antihistamines safe with viagra viagra price of viagra viagra substitutes that work

viagra without doctor prescription real viagra without a doctor prescription [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra price for viagra 100mg viagra price

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qdfbjFeasp 2020-05-13 20:24
does viagra cause angina mom slips son viagra viagra cost of viagra does viagra effect ejaculation?

women viagra on viagra is doomed the girl [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra snort viagra girl viagra prank

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kaeqfPex 2020-05-14 01:01
generic cialis tadalafil 20 mg from india tadalafil biogaran 20 mg prix tadalafil reviews generic cialis tadalafil 20mg tadalafil prix

tadalafil cost adcirca tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20 mg purchase peptides tadalafil tadalafil vs viagra

https://supertadalafil.com/ - buy tadalafil online

tadalafil generic cialis 20 mg tadalafil side effects cialis tadalafil generic for cialis tadalafil tadalafil biogaran

cheap tadalafil tadalafil 20 [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil reviews purchase peptides tadalafil tadalafil mylan

https://xtadalafilx.com/ - cheap tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rqygnPex 2020-05-14 22:47
generic tadalafil what is tadalafil buy tadalafil online tadalafil generic generic tadalafil

generic cialis tadalafil tadalafil biogaran 20 mg prix [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cialis tadalafil tadalafil 20 mg prix cialis generic tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

tadalafil canadian pharmacy tadalafil prix en pharmacie generic cialis tadalafil buy tadalafil buy tadalafil online

tadalafil 10 mg tadalafil 10mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20mg cialis generic cialis tadalafil tadalafil 10 mg

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # srrkqFeasp 2020-05-15 20:01
smoothies for weight loss protein shakes for weight loss lose weight fast apple cider vinegar weight loss how to lose weight quick

weight loss medications sota weight loss jorge garcia weight loss weight loss green smoothie best weight loss plans

https://weight-loss-blogs.com - healthy recipes for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # neunwPex 2020-05-16 02:19
tadalafil 10 mg tadalafil online tadalafil 5mg tadalafil canadian pharmacy tadalafil vs vardenafil

generic cialis tadalafil best buys tadalafil citrate [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cheap tadalafil tadalafil side effects tadalafil prix en pharmacie

https://supertadalafil.com/ - tadalafil dosage

tadalafil online canadian pharmacy tadalafil reviews tadalafil reviews tadalafil dosage interactions for tadalafil

mylan tadalafil tadalafil mylan [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil dosage generic cialis tadalafil best buys purchase peptides tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vhewgPex 2020-05-17 02:24
tadalafil cost cvs tadalafil 20 mg tadalafil 20mg generic cialis tadalafil best buys side effects for tadalafil

tadalafil for women tadalafil en ligne [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil reviews tadalafil 20 mg tadalafil biogaran prix

https://supertadalafil.com/ - cialis tadalafil

generic cialis tadalafil tadalafil 20 mg tablet tadalafil liquid tadalafil powder tadalafil cialis

tadalafil 20 mg tablet tadalafila [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil reviews tadalafil 20mg prix tadalafil 10mg

https://xtadalafilx.com/ - buy tadalafil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xagypFeasp 2020-05-17 10:51
how to lose weight fast weight loss surgery losing weight diet plan healthy diet

diet plans jorge garcia weight loss weight loss programs andrea bocelli weight loss weight loss foods

https://weight-loss-blogs.com - what is noom weight loss program
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lqykePex 2020-05-18 02:22
generic cialis tadalafil 20 mg from india cialis vs tadalafil generic tadalafil liquid tadalafil biogaran tadalafil generic usa

tadalafil online cialis tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 5mg generic cialis tadalafil 40 mg tadalafil online canadian pharmacy

https://supertadalafil.com/ - tadalafil cialis

tadalafil liquid tadalafil vs sildenafil tadalafil cialis tadalafil 20mg avis what is tadalafil

tadalafil generic usa tadalafil prix [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil cialis generic cialis tadalafil tadalafil 5 mg

https://xtadalafilx.com/ - liquid tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vrpsePex 2020-05-19 08:28
buy tadalafil tadalafil generic cialis 20 mg tadalafil cialis tadalafil lilly 5mg prix tadalafil 20 mg

tadalafil generique adcirca tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] buy tadalafil online tadalafil liquid tadalafil mylan

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20mg

tadalafil 5 mg tadalafil cost cvs cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil en ligne

tadalafil vs sildenafil tadalafil generic vs cialis [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil tadalafil generique tadalafil 20 mg wirkungsdauer

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil liquid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mxkyjPex 2020-05-20 01:08
low testosterone in women what produces testosterone testosterone gel testosterone levels by age foods that boost testosterone

what is the best testosterone booster testosterone injections for men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] low testosterone increase testosterone naturally testosterone patches for men

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pbblqFeasp 2020-05-20 04:18
generic levitra viagra vs cialis levitra generic online levitra levitra 20mg

levitra dosage generic levitra levitra 10mg online levitra levitra coupon

https://drugstoreonliner.com/ - levitra com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brhxdPex 2020-05-21 00:59
best testosterone boosters 2019 low testosterone in women testosteron best natural testosterone booster side effects for testosterone propionate

symptoms of low testosterone testosterone supplements for men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone free testosterone do women have testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone levels
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # valqfFeasp 2020-05-22 00:59
vardenafil levitra levitra dosage buy levitra online levitra levitra online

levitra canada levitra com levitra online online levitra cialis 20mg

https://drugstoreonliner.com/ - levitra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ckgrnPex 2020-05-22 22:09
testosterone test testosterone gel testosterone definition low testosterone testosterone overdose

testostГ©rone dГ©finition warnings for testosterone propionate [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone definition testosterone levels androgel testosterone propionate

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone supplements
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xzjzmFeasp 2020-05-23 19:22
online levitra levitra for sale generic levitra generic levitra online buy levitra

viagra vs cialis generic levitra online viagra vs cialis vardenafil levitra levitra for sale

https://drugstoreonliner.com/ - buy levitra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # felahPex 2020-05-24 00:43
testosterone booster for men low testosterone icd 10 GP Test Prop 100 low testosterone treatment what does testosterone do

how to increase testosterone testosterona [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] GP Test Cyp 250 testosterone gel testosterone replacement therapy

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - GP Clomiphene
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ksqpePex 2020-05-27 05:28
antivirus software windefend windows defender antivirus service https://xantivirusx.com/ - best free antivirus for windows 10 george zimmerman dating apps dating personal https://onlinedatingwow.com/ - adult dating sites bassmaster fish with randy howell sweepstakes reader's digest sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - prizegrab sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yghpzPex 2020-05-28 07:02
best free antivirus antivirus free download https://xantivirusx.com/ - segurazo antivirus best dating sites trans dating https://onlinedatingwow.com/ - cupid dating site pch sweepstakes #8800 pch sweepstakes entry https://supersweepstakesx.com/ - travel channel sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # obqarPex 2020-05-29 03:30
kaspersky antivirus avast antivirus download https://xantivirusx.com/ - segurazo antivirus dating daddy odette part 2 adult dating sites https://onlinedatingwow.com/ - dating my daughter game instant win sweepstakes sweepstakes fanatics https://supersweepstakesx.com/ - sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Martymox 2020-08-01 20:37
http://h0d1.com/groups/donde-puedo-comprar-minoxidil-en-linea-donde-puedo-comprar-en-toronto/
https://tudeals.com/groups/onde-comprar-v-gel-brasil/
https://themastersfoundation.org/groups/buy-acyclovir-in-canada/
https://sflproducers.com/groups/dove-comprare-protonix-sicuro-cheapest-way-to-buy-protonix/
https://hugecount.com/forums/topic/buy-viagra-sample-online/
http://www.tafretjoz.net/groups/where-can-i-buy-hbo-hard-knocks-on-dvd-1971805/
https://www.britainsdecays.com/groups/ordenar-levaquin-conseguir-barato/
https://www.cubica.net/groups/where-can-i-buy-ofloxacin-ophthalmic-solution/
https://painmanagementreview.com/groups/how-to-get-cheap-viagra-online-1043419271/
http://h0d1.com/groups/donde-comprar-clomid-in-aus-donde-puedo-comprar-en-calgary/
https://herniatalk.com/groups/buy-albenza-bristol-uk/
https://diverseuplink.com/groups/buy-pfizer-cialis-jelly-no-prescription-can-you-really-buy-cialis-jelly-online-without-a-prescription/
https://www.harrisbaseball.com/groups/cheapest-authentic-nortriptyline-hydrochloride/
https://painmanagementreview.com/groups/buy-pramipexole-uk-990524619/
https://evanino.com/groups/create/step/group-invites/
http://www.brisbanenewlifechurch.com.au/forums/topic/can-you-buy-viagra-over-the-counter-in-mexico-2
http://goodvibeclub.com/groups/where-to-buy-propecia-and-rogaine-1152347010/
https://www.classictetris.eu/forums/topic/can-you-buy-keflex-over-the-counter/
https://updev.co.za/forums/topic/buy-proscar-for-hair-loss-2/
https://myshoopy.com/groups/donde-es-el-mejor-lugar-para-comprar-clomid-entrega-barata-durante-la-noche/
online pharmacy https://amsmotoroils.com/groups/acetazolamide-online-pharmacies-1040607331/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra dosage 2020-09-16 05:08
viagra online us https://viagaraca.com - viagra tablet
buy viagra los angeles
cheap viagra viagra dosage buying
viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # canada drugs coupon 2020-09-19 06:29
viagra coupon https://sildanaxep.com - buy viagra new york
viagra price
viagra online canadian pharmacy canada drugs coupon best male enhancement
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra price 2020-09-19 16:21
best male enhancement https://viagarat.com - canada
drugs coupon
cheapest generic viagra
online pharmacy canada viagra price viagra pills price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # purchasing cialis 2020-09-21 11:40
remedio tadalafil valor https://cialisko.com - cost of cialis
cialis w aptekach cena
cialis 10mg effects purchasing cialis cialis ou viagra avis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for men 2020-09-25 15:31
viagra coupon https://genviagara.com - viagra online generic
generic viagra online pharmacy
non prescription viagra viagra for men non prescription viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # diflucan online usa 2020-09-26 16:41
https://www.classictetris.eu/forums/topic/can-u-buy-progesterone-cream-over-the-counter/ buy sildenafil jelly ,
https://updev.co.za/forums/topic/buy-cabergoline-cheap/ where to buy zestril ,https://myshoo py.com/groups/d onde-comprar-ni acina-500-mg-co mprar-en-linea- es-seguro/ buy estradiol cheap ,https://hugeco unt.com/forums/ forum/health/ where to buy naproxen uk
,
https://diverseuplink.com/groups/fox-meds-buy-tadalafil-usa-comprar-tadalafil-yahoo/ where can i
buy benzoyl peroxide in the uk ,http://h0d1.co m/groups/compra r-lipitor-en-li nea-usa-pedido- en-linea-durant e-la-noche/ order viagra india online ,https://lexide vices.com/group s/flomax-for-wo men-where-to-bu y/ brand name avapro online ,http://goodvib eclub.com/group s/how-old-do-yo u-have-to-be-to -buy-dulcolax/ buy nootropil europe ,
https://amsmotoroils.com/groups/buy-kamagra-worldwide/ buy pristiq from
canada ,http://www.aiu extension.org/g roups/order-per methrin-cream-5 / buy nolvadex nz ,
buy clindamycin for bv , http:///home/nyogeo/bbs/jawanote.cgi/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Viagrnub 2020-10-10 09:28
viagra professional https://viagrageneri.com - viagra without prescription buy female viagra online cheap viagra best price for viagra canadian pharmacy viagra generic viagra 50mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Viagrnub 2020-10-10 09:40
order generic viagra https://viagrageneri.com - generic viagra best price order viagra pills cheap generic viagra buy viagra cheap generic viagra 100mg viagra online us
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra cheapest 2020-10-24 10:17
cheap viagra online https://silviagen.com - order
cheap viagra
price of viagra
viagra online viagra cheapest viagra
tablets
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online viagra 2020-11-02 19:59
cheap viagra https://pharmexpresstores.com - viagra without doctor prescription
viagra buy
viagra pills price online viagra generic viagra sildenafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra soft tabs 2020-11-06 04:35
order viagra tablets https://viagarad.com - viagra
female viagra price
buy discount viagra viagra soft
tabs
viagra generic online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # order cheap cialis 2020-11-10 12:30
cialis obat perangsang https://cialisre.com - order generic cialis
tadalafil brands india
efectos del cialis en las mujeres order cheap cialis generic cialis comparison
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buying viagra online 2020-12-06 18:33
viagra coupon https://viagarados.com - generic viagra soft
online pharmacy canada
generic viagra 50mg buying viagra online viagra buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy cheap cialis 2020-12-24 05:55
acheter cialis original france https://getcialisgens.com - cialis
coupon
venta de cialis en mano madrid
36 hour cialis spoof buy
cheap cialis
cialis tablet splitting
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra dosage 2020-12-31 11:15
viagra purchase https://silviagramed.com - generic viagra
viagra no prescription
viagra without a prescription viagra dosage canadian generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online order viagra 2021-01-03 23:11
buy viagra tablets https://medviagraca.com - female viagra
sildenafil citrate 100mg
buy female viagra online online order viagra viagra from canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # write a paper 2021-01-05 07:29
an example of an essay outline https://essaywritinge.com -
help with an essay
national honors society essay
essay about depression write a paper plagiarism essay checker
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic cialis buy 2021-01-16 02:59
use of tadalafil 20 mg https://gencialiscan.com - order cialis
online
cialis online buy
cialis high altitude generic cialis buy best price for cialis in usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # topic of essay 2021-01-25 05:24
steps for writing an essay https://essayonlineget.com -
just buy essay
examples of analytical essays
type of essays topic of essay edit essays
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LbgEnels 2021-01-25 10:30
viagra prices viagra safe viagra online pfizer viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra for sale 2021-01-30 05:56
online order viagra https://viagaramu.com - generic viagra buy
enhancement male
viagra without doctor prescription viagra for sale canadian pharmacies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cheap viagra 2021-02-04 19:04
male enhancements https://viagaraga.com - viagra purchase
viagra online no prescription
buy viagra cheap viagra sildenafil citrate
100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd