STRONA ARCHIWALNA

Kocham Panie... - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

czwartek, 24 październik 2013 11:41

Kocham Panie...

Napisał 
Ewolucja dała mężczyźnie inteligencję, a Panie ich pozbawiła. Facet musiał polować, wymyślać strategię by przeżyć; kobieta z natury miała w jaskini opiekować się małym dzieckiem. Spójrzmy prawdzie w zielone oczy - mężczyzna używał inteligencji wobec wroga, a sprytniejszy przeżywał. Kto lepiej się ukrył, umiał mądrzej zorganizować zasadzkę, szybciej się uczył praw wojny i polowania - mógł utrzymać siebie i rodzinę przy życiu, mógł też zostać kimś ważnym w plemieniu. Mężczyzna był zmuszany do rozwijania planowania, strategii, przewidywania następnych ruchów przeciwnika - kobieta cały czas zajmowała się paplającym wesoło dzieckiem i gotowaniem. Czy do tego trzeba inteligencji? nie, jest wręcz niewskazana.

Cielę z dwoma głowami

Ktoś inteligentny długo by nie wytrzymał z małym dzieckiem, próbując zrozumieć jego emocjonalną mowę. Dziecko ciągle albo słodko papla, albo płacze, więc by nie zwariować - a nawet mieć uczucie zrozumienia i miłości, osoba opiekująca się maluchem musi myśleć emocjami. Kobieta zupełnie inaczej odbiera niemowlaka - ponieważ odczuwa zamiast rozumieć. Dla mężczyzny paplanie może być słodkie, ale z czasem będzie coraz bardziej frustrujące i niezrozumiałe, będzie budziło stres z braku jakiejkolwiek logiki. Mężczyzna by mieć jasność sytuacji, musi dokładnie wiedzieć co i jak, bez tajemnic i niedomówień. Kobieta natomiast spełni się w przebywaniu z małym dzieckiem. Oczywiście rozmawiamy nie o wszystkich mężczyznach i kobietach, a o ogóle, znacznej większości. W każdym przykładzie znajdują się wyjątki, tak jak cielę rodzące się z dwiema głowami, czy wygrywający w lotka kosztem większości (np. nasz mędrzec europejski).

Mężczyzna więc rozwijał inteligencję, a kobieta atrakcyjność by zostać zapłodnioną przez najsilniejszego/najmądrzejszego, a przez to mieć dzieci, pozycję w stadzie i utrzymanie. W efekcie Panie są emocjonalne, a mężczyźni (przynajmniej potencjalnie, niekiedy w to mocno wątpię) mają zdolność myślenia, łączenia faktów w zgrabną całość.

Zabijaj synku

Oba te systemy wzajemnie się uzupełniają i dopełniają. Mężczyzna poluje i utrzymuje rodzinę, kobieta opiekuje się dziećmi. Gdy dziecko wyrasta z umysłowej niewinności, szuka bliskości z ojcem. Ten zabiera je na polowania, uczy zabijać, tropić ślady, wprowadza w fascynujący świat męskiej rywalizacji, kusi marzeniami o dominacji i szacunku plemienia. Matka staje się już wtedy tylko emocjonalną podporą, gdyż umysłowo nie jest w stanie zrozumieć młodego wojownika. Nie rozumie strategii, roli hobby w życiu, honoru który każe umrzeć w imię ideowego celu - kobieta nie zna tego abstrakcyjnego pojęcia, gdyż dla niej priorytetem jest przetrwanie dzieci. To najlepszy możliwy układ, bo co by było jakby kobiety zamiast zapewniać przetrwanie dziecku za wszelką cenę, honorowo umierały razem z dzieckiem? możliwe że ludzkość by nie przetrwała.

Okaleczenie kobiety

W dzisiejszych czasach media brutalnie okaleczyły łatwowierne kobiety. Gdy widzę Panie chwalące się studiami wyższymi (zaoczny marketing), próbujące chamstwem i różnymi pomysłami prześcignąć mężczyznę, załamuję ręce nad ich chytrą naiwnością. Media wmówiły im że ich naturalne talenty, niezwykle ważne w rodzinnym ekosystemie są oznaką ich gorszości. Od tej chwili większość rzekomo świadomych Pań chce być jak mężczyźni, mylnie pojmując czym jest bycie mężczyzną.

Najpierw media wmawiają kobiecie że jest gorsza od facetów. Później podają obraz faceta, który ma tyle wspólnego z prawdziwym co krzesło z krzesłem elektrycznym. Ambitne Panie próbują więc zbliżyć się do ideału który im pokazano, nie rozumiejąc że zostały po prostu dwukrotnie zrobione w konia. Obserwowanie Pań które idą tym tropem, budzi jednocześnie grozę i rozbawienie. Rezygnują z własnej doskonałości i nieudolnie naśladują jakiś obrazek faceta, wierząc że on taki jest. Nie, nie jest. Zamienił stryjek siekierkę na kijek - tego właśnie jesteśmy dziś świadkami. Kobiety zazdrościły mężczyznom władzy i miejsca na świeczniku, zapominając kto tych władców świata rodził, karmił piersią, nakłaniał seksem bądź migrenami do odpowiednich działań. I owszem, mężczyzna rządzi światem, ale mężczyzną rządzą kobiety. I teraz tę prawdziwą władzę (w cieniu) chcą zamienić na jawną. To nigdy się nie uda... nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.

Pozoranci muszą umrzeć

Całe te szaleństwo skazane jest na niepowodzenie, natura na to nie pozwoli eliminując pozorantów - rola kobiety jest równa mężczyźnie. Nie lepsza i nie gorsza - inna, inaczej przystosowana do życia. Kobieta osłania dziecko w tym okresie życia, gdy jest najsłabsze. To ma być coś gorszego? to najważniejsza sprawa w życiu mężczyzny. Każdy z nas był w idealny sposób ochraniany przez matkę, wspierany tak, jak żaden mężczyzna by tego nie mógł zrobić. Nawet najbardziej czuły facet nie zajmie się maleńkim dzieckiem tak, jak kobieta. Do tego celu natura dała Paniom myślenie emocjonalne. Mężczyzna się komunikuje, kobieta nawiązuje głębszą więź. A niby jak inaczej to załatwić? kobiety zaczęłyby myśleć logicznie, pierdzieć i oglądać mecze przy wódeczce i śledziku - a co z małym dzieckiem które myśli także emocjami, gdyż jeszcze nie wykształciło słów? ano właśnie. Dziecko czuje głód, płacze więc i krzyczy. Facet sfrustrowany, jąkając się krzyczy "czego chcesz, powiedz mi, nie graj ze mną w jakieś gierki!" nie wie, bo i skąd ma wiedzieć czego chce dziecko? dziecko emanuje emocjami a nie logiką, której jeszcze nie zna. Matka czuje intuicyjnie, wyciągając piękną, pełną pierś... to jest złe? to jest rzekomo niższe, mniejsze, mniej znaczące? to niezwykle ważna, cudowna umiejętność.

Kobieta ma piękną rolę do wykonania. Nie musi mieć dzieci jeśli nie chce (to nic złego), ale nawet wtedy może być oparciem np. dla małego siostrzeńca czy jakiegokolwiek innego dziecka. Może też odgrywać mamusię dla dorosłego chłopa, który po powrocie z fuchy prezesa w swojej firmie gdzie terroryzuje cały personel, w domu wskakuje w bambosze i płacze w objęciach kruchej kobietki. I co robi kobieta? zamiast być dumną ze swej tak potrzebnej inności, ona się jej wstydzi. Zamiast poczucia że jest niezwykle ważnym trybem w ziemskiej maszynerii, wmówiono jej że jest niedoskonała, ponieważ nie myśli logicznie.

"Mały ale wariat"

Kobieto, puchu marny; nie jesteś mężczyzną i nigdy nim nie będziesz, choćbyś stanęła na głowie. Tu nie chodzi o to, co tak przyjemnie właśnie wibruje w moich sportowych slipach; może niewielkie oprzyrządowanie, ale własne i sprawne, jak mawiają poeci "mały ale wariat". Twym przeznaczeniem jest być istotą emocjonalną, jeśli zechcesz - matką, spełnieniem snów mężczyzny, wytchnieniem w sypialni, ukojeniem w ramionach, eteryczną aurą bolesnego niespełnienia - gdy dostaniesz migreny. Jesteś inna, nie musisz być jak my - nudne, sfrustrowane zwierzaki które zbyt często myślą jajkami.

Mam swoją prywatną teorię na ten temat. Kobieta z racji dogmatu emocji nad logiką, jest bardziej uduchowiona niż mężczyzna. W świecie duchowym nie ma słów (domena logiki) tylko emocje i odczucia. Kobiety są bliżej, więc znacznie większy atak idzie w pierwszej kolejności na nie. Drugi na mężczyzn, uniemożliwiając im godne zarobki na utrzymanie rodziny. Kocham Panie najbardziej na świecie (jest to miłość niestety niedoceniona) dbam o nie jako pisarz by były szczęśliwe i dumne z siebie, ale nie pozwolę narzucić sobie chorych, mediorodnych, zbrukanych nowomodnie idei. Jestem facetem, mam pulsujące napięciem jądra i chętnie Ci to udowodnię piękna kobieto w wieku 16 - 42 lat. Zostawiam w sercach czytelników mądrość, miłość i nadzieję, a z miłości do Pań pragnę zostawiać w nich także coś jeszcze... och! tyle kobiet do nauki jeszcze zostało, czy podołam? czy dam radę nieść kaganek rozkoszy, we wszystkie tak chłonne łona tego nieszczęsnego świata? jestem i pozostanę niespełnionym w miłości i poezji...-----------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 12867 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:38
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # witek 2013-10-24 13:09
Ja protestuje :cry:
tu jest za dużo seksu na markowym forum.
ta fota na górze ja protestuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-10-24 18:50
Fakt, zmiana estetyki fotek promujących artykuły na bardziej "romantyczną" była krótkotrwała :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Trevor 2013-10-24 13:49
A jednak w jakiejś części twoje poglądy są zbieżne z poglądami znienawidzonego przez ciebie Korwina. Ja bym się pod tym podpisał za wyjątkiem końcówki. Moim wszak zdaniem kobiety nie są bardziej uduchowione, tylko bardziej uziemione. W tej kwestii akurat podoba mi się co głosi Siergiej Łazariew.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-24 14:46
Cytuję Trevor:
A jednak w jakiejś części twoje poglądy są zbieżne z poglądami znienawidzonego przez ciebie Korwina. Ja bym się pod tym podpisał za wyjątkiem końcówki. Moim wszak zdaniem kobiety nie są bardziej uduchowione, tylko bardziej uziemione. W tej kwestii akurat podoba mi się co głosi Siergiej Łazariew.


Lubię pić gdy jestem spragniony - Korwin także. Lubię jeść gdym głodny, Korwin też. Wniosek? tak pluję na Korwina, a jestem taki sam.

No tak to brzmi mój drogi Trevorze... :)


Cały przekręt Korwina polega na tym, że mówi oczywiste rzeczy (urzędnicy itd) i to jest 99% tego co z siebie wydala, a ten 1% czyli zabranie biednym by dać bogatym (co ma napędzić rynek i dać ludziom zamożność) jest tym o co tak naprawdę chodzi. Do władzy nie dojdzie - przed każdymi wyborami coś takiego palnie, by znowu się nie udało. Bo gdyby miał władzę, nic by nie zmienił. Chodzi o zatruwanie młodych ludzi, by wierzyli że danie wszelkich praw biznesowi, a pozbawienie ich zwykłych ludzi jest dobre.

Później młodzi się z tego leczą, rok u prywaciarza za nędzną stawkę, upadlanie i zszargane nerwy - i już kolejny wyznawca Korwina traci wiarę. I na jego miejsce czeka stu innych młodych ludzi, którym rodzice robią kanapki do szkoły.

Pomyślmy - jak Korwin kiedyś dostał nożem, poszedł na policję. Jest równowaga - bandyta ma broń i efekt zaskoczenia, często także kolegów, zwykły człowiek nie ma nic. Policja równoważy tę dysproporcję. Ale kiedy biznesmen szmaci pracownika, i stać go na życie, prawników itd, a pracownik zdycha z głodu i nie stać go nawet na dojazd do sądu - to ta dysproporcja jest już fajna i dobra. Sam Korwin temu zaprzecza własnym życiem, a podobno leczył się w państwowym szpitalu ZA MOJE PODATKI :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # witek 2013-10-24 14:48
chciałbym osobiście poznać Sylwię.
będę w Zabrzu w połowie listopada.
Jak się te 918 km z Mannheim do Zabrza pojedzie to i te 300 z Zabrza do wawy też się na drugi dzien szafnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-24 16:11
Cytuję witek:
chciałbym osobiście poznać Sylwię.
będę w Zabrzu w połowie listopada.
Jak się te 918 km z Mannheim do Zabrza pojedzie to i te 300 z Zabrza do wawy też się na drugi dzien szafnie


Witek, a co będzie jak Sylwia umówi się z Tobą na spotkanie a przyjdzie ze mną? Dasz sobie radę czy w mordę od razu? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-10-24 17:05
pogadamy ja wycałuję Sylwie a tobie postawię piwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sylwia 2013-10-24 17:35
Cytuję Rysiek:
[quote name="witek"]chciałbym osobiście poznać Sylwię.
będę w Zabrzu w połowie listopada.
Jak się te 918 km z Mannheim do Zabrza pojedzie to i te 300 z Zabrza do wawy też się na drugi dzien szafnie


Witek, a co będzie jak Sylwia umówi się z Tobą na spotkanie a przyjdzie ze mną? Dasz sobie radę czy w mordę od razu? ;-)[/
quote]
Hahaha chlopaki dajcie spokoj:)) starczy dla wszystkich :lol: :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-24 14:51
No to chyba nici z coachingu. Tablica uszkodzona, sprzedawca na allegro ma to w dupie, sam muszę załatwiać odszkodowanie od siódemki - czyli drukowanie kwitów (wysłał mi sprzedawca) latanie po pocztach, telefony, i czekanie 30 dni na decyzję w sprawie reklamacji.

Tu kupiłem allegro.pl/show_item.php?item=3631995781

Czy moje wrażenie że właśnie mnie zrobili w huja, jest słuszne? czy to nie sprzedawca powinien się użerać z firmą kurierską, a nie zrzucać na mnie te obowiązki? teraz ja mam wszystko załatwiać? kurde, czy ja śnię?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-24 17:51
Spojrzałem na negatywy tego allegrowicza - i wszystko jasne. Uszkodzone tablice, głównie jak ja, totalna olewka a firma kurierska nie daje odszkodowania. No dobra, to dwie stówy w plecy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Piotrek 2013-10-24 18:08
Pierwsza zasada z kurierem- tak na przyszłość- oglądasz zewnętrznie czy paczka jest w porządku. Jeżeli cała to ok., jeżeli jest pomięta, uszkodzona, zalana, podarta- to otwierasz przy kurierze lub od razu piszesz z kurierem zwrot i nieprzyjęcie paczki.
Gdy wszystko jest ok, możesz podpisać odbiór. Nigdy wcześniej, choćby Cię kurier od najgorszych wyzywał!

Kurier się wkurzy, bo to często on dostaje po dupie, gdyż wrzuca paczki jak mu się podoba bez względu na zawartość.

Jeżeli chcesz coś w miarę wartościowego wysłać kurierem, zawsze opisz to: "Uwaga Alkohol" i podaj to jako uwagę kurierowi przy nadaniu paczki.

Pół roku jeżdżę jako poczta kurierska TIRem i mogę powiedzieć śmiało, że szanowanie paczki to ostatnia rzecz o jakiej myślą kurierzy, magazynierzy itd... Ja nie mam prawa ingerować w załadunek. Nieraz, nim podstawiłem się pod rampę otwierałem naczepę i uciekałem na bok bo ładunek leciał na mnie.

Co do tablicy- masz ustawowo 10 lub 14 dni na odesłanie sprzedającemu jako zwrot lub reklamację. MUSI to przyjąć a Tobie oddać pieniądze.
Warunek- tablica nie może być pomazana i posiadać innych wad jak np. połamanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-24 18:16
Dzięki Piotrek. Niestety, nie ja przyjąłem przesyłkę. Paczka była trochę pogięta, widać było że coś w nią uderzało.

Handlarz z allegro mi nie odpisuje, co jak potwierdzają negatywy jest normą - wysłał mi dokumenty (zrzeczenie i dokument wydania paczki) i mam się bawić z siódemką. A czy mogę mu ją odesłać jeśli jest uszkodzona? nawet z niej nie zrywałem folii, jest tylko te uszkodzenie plus delikatne wygięcie, bo próbowałem czy da się z niej korzystać - niestety za cholerę nie da. Żeby ją rozłożyć do dużej wysokości, musiałbym całą ją rozkręcić i nie mógłbym znowu zwinąć, jakbym chciał ją przewieźć - znowu odkręcać. Dałbym gnojowi negatywa, ale robiłem zakup nie z mojego konta i mam zakaz - bo zemści się też negatywem.

Jutro poczekam aż odpiszą (jeśli w ogóle) i chyba zacznę robić im gdzie się da porządną reklamę w sieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-10-24 19:26
Właśnie mi kumpel poradził odnośnie soboty.
wypić 3 piwa bo wtedy tak nosowo gadam i zadzwonić jutro wieczorem że jestem przeziębiony i odmówić tego obiadu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Sylwia 2013-10-24 20:44
Ten obrazek bardzo mi sie podoba:) jest inspirujacy:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie obowiazkowe 2013-10-24 21:21
z jednej strony śmieszne ale tak naprawde smutne ("najciekawsze" od 2:25) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/slub-najdrozsza-imprezka,69754.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-10-24 21:35
Denna telewizja dla kretynów, "postępowych i nowoczesnych", czyli szeroko pojętych lemingów. Oczywiście nie kieruję tego oskarżenia w Twoją stronę kolego (żeby nie było), stwierdzam tylko ogólnie fakt :-) A programy śniadaniowe to jako całość przeważnie intelektualna mielizna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-10-25 16:03
Jutro wyjazd do Niemiec, gdzie praca tam życie, gdzie praca (kasa) tam panie, szkoda tylko tzw. Polski ech..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-10-25 17:48
sam zobaczysz jak z tymi paniami będzie na miejscu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-26 22:13
Cytuję nowhereman vel Paweł:
Jutro wyjazd do Niemiec, gdzie praca tam życie, gdzie praca (kasa) tam panie, szkoda tylko tzw. Polski ech..Powodzenia Pawełku, rób kasiorkę, baw się, żyj chłopaku. Może kiedyś w tym kraju będzie dobrze, nawet pech nie trwa wiecznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-10-27 00:25
Marku , tu nie jest latwiej.
dopiero sie dowie.
moznaby bylo pogadac.
to nie jest tak.
prawdziwej kasiory tu nie zrobi.
a te panie to inny temat o dobry nastepny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-27 00:33
Cytuję witek:
Marku , tu nie jest latwiej.
dopiero sie dowie.
moznaby bylo pogadac.
to nie jest tak.
prawdziwej kasiory tu nie zrobi.
a te panie to inny temat o dobry nastepny


Wituś, a dajże spokój z tymi negatywnościami . Może jakoś wymienicie się meilami (np. poprzez mnie) i pomożesz koledze odnaleźć się w niemieckiej rzeczywistości? jakby co mój meil mareczek_28 @ poczta.onet.pl, możesz kopsnąć swój meil a ja go podam Pawłowi (jeśli mi poda). A ja teraz siedzę i oglądam teledysk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-10-25 21:50
Dziś pięć godzin harowałem przy węglu. Zero opierdalania, łopata, wiadra, szybkie tempo - w końcu zasłabłem, ale wcześniej po godzinie miałbym zgon. Wniosek jest prosty - jedzenie słodyczy to samobójstwo. Jestem bez słodkości już piąty dzień, a poprawa kondycji wprost nieprawdopodobn a. Proszę, nie jedzcie snickersów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie obowiazkowe 2013-10-26 11:16
ja musze skonczyc z czekoladami, ktore pochłaniam w tempie 5min/szt.jestem szczuplej postury czowiekiem, nie mam za duzo widocznej tkanki tłuszczowej, tym nie mniej, wole zaczać dbać o swoje zdrowie póki nie jest za późno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-26 11:30
Cytuję imie obowiazkowe:
ja musze skonczyc z czekoladami, ktore pochłaniam w tempie 5min/szt.jestem szczuplej postury czowiekiem, nie mam za duzo widocznej tkanki tłuszczowej, tym nie mniej, wole zaczać dbać o swoje zdrowie póki nie jest za późno


Ratuj się póki jeszcze możesz... z tym naprawdę nie ma żartów. Dobrze że nie masz nadwagi, ale szczupli także mają cukrzycę i masę innych chorób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-26 14:21
Dziękuję Piotrkowi za wpłatę, oczywiście został uwieczniony tu ecoego.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=621%3Asponsorzy-strony&Itemid=93

Piotrze - dziś piję za Twoje i innych sponsorów strony zdrowie gin z tonikiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kuba 2013-10-27 16:16
Wreszcie piszesz o czymś nowym, dzięki bo nauczyłem sie czegoś interesującego. Niestety poniewaz sady przyznają dzieci matkom zamiast rozdzielić i egzekwować widzenia po równo, to pózniej powstają zblakane emocjonalne kaleki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-27 17:55
Cytuję Kuba:
Wreszcie piszesz o czymś nowym, dzięki bo nauczyłem sie czegoś interesującego. Niestety poniewaz sady przyznają dzieci matkom zamiast rozdzielić i egzekwować widzenia po równo, to pózniej powstają zblakane emocjonalne kaleki.


Jutro będzie także coś nowego :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-27 17:57
Słuchajcie. Jeden z czytelników chce założyć mi fanpejdża z prawdziwego zdarzenia, zamawiam u grafika logo - co byście proponowali? ja wpadłem na pomysł kółka (kiblowego) w które wchodzi z boku trójkąt. Co o tym sądzicie? a zdjęcie na fanpejdża? może być ta Pani z okładki mojej książki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-10-28 13:00
http://pl.123rf.com/photo_2558288_symbol-mezczyzn-i-kobiet-milosc-3d.html


http://pl.123rf.com/photo_13598465_maa--a-ea--stwo-partnerstwo-zwia--zek-lub-zobowia--zanie-samiec-i-samica-symbole-zwia--zane-razem-na.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-10-28 17:46
..to tylko propozycja(co byś nie narzekał potem na brak odzewu, ze strony forumowiczów:) ,a z gustem się nie dyskutuje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-28 18:18
Cytuję e:
..to tylko propozycja(co byś nie narzekał potem na brak odzewu, ze strony forumowiczów:) ,a z gustem się nie dyskutuje...


Dziękuję, doceniam wdzięcznością i plusikiem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-10-27 19:16
Przepraszam za tę odrobinę prywaty:) Zbożowy za poł h konert lao che w Trójce :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # arystoteles 2013-10-28 12:33
Dobrze by było, żebyś trójkąt wpisał w okrąg albo żeby trójkąt był opisany na okręgu a tym co by stanowiło istotę, byłby wspólny środek. Coś artystycznego, trudno dającego się pogodzić - a jednak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-28 17:22
Cytuję arystoteles:
Dobrze by było, żebyś trójkąt wpisał w okrąg albo żeby trójkąt był opisany na okręgu a tym co by stanowiło istotę, byłby wspólny środek. Coś artystycznego, trudno dającego się pogodzić - a jednak.


Ale to jest znane - a mój pomysł, nie ma go nigdzie. Byłby oryginalny, dwuznaczny, bardzo symboliczny i rubaszny :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-10-31 08:56
Sporo Twoich cytatów pojawia się ostatnio u Kefira i dobrze, to wrzucę w rewanżu komć od niego... ;-)

kefir2010.wordpress.com/2013/10/20/nie-patrz-na-zycie-wylacznie-w-kategoriach-dobra-i-zla-bo-zwyczajnie-przegrasz/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-31 10:44
To dobry tekst, Kefir się szczególnie ostatnio jak go czytam - bardzo rozwinął intelektualnie i duchowo. To naprawdę widać i czuć, zwłaszcza że ma coraz lepsze pióro. Boję się czasami że lepsze ode mnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janek 2017-06-24 12:22
Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd