STRONA ARCHIWALNA

Atrakcyjna kobieta... - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

sobota, 19 październik 2013 14:37

Atrakcyjna kobieta...

Napisał 
Dlaczego ludzie kochają śmieciowe jedzenie? ponieważ jest smaczne i nie wymaga żadnego wysiłku. Siadasz, jesz smaczne, pachnące jedzenie i jesteś w pełnej gotowości do harówki za 1200 peelenów u biznesmena - liberała, narzekającego na socjalizm i koszty pracy. Mija pewien czas i stajesz się wrakiem; nadwaga, choroby, ciągłe niedomagania, bóle, choroby. Każda decyzja i wybór, ma także swoje konsekwencje.

Fast idea

Ludzie kochają nie tylko śmieciowe jedzenie, ale także śmieciowe mądrości, prawdy i idee. To wszystko jest tyle samo warte, co jedzenie z burger kinga bądź mc donalda, że z litości nie wspomnę o biednych, tuczonych sterydami kurczakach z kfc. Nawyk to nawyk - jeśli wprowadzasz śmieci do swojego ciała, przeważnie robisz to też z własnym umysłem. Rzekomo łatwe jedzenie, idee, znajomości, samorozwój którym zamiast obserwacji siebie, staje się kupowanie elektronicznych zabawek. Wszystko co wydaje się łatwym, w istocie takim nie jest. Bo jaka to łatwość śmieciowego jedzenia, jeśli za niedługi czas będzie się wrakiem ciężko łapiącym powietrze? każda pozorna łatwość ma olbrzymią cenę, i właśnie to jest przed nami ukrywane.

Obserwacja kluczem

Jeśli chcesz coś zrozumieć, obserwujesz to. Wszystko co wiemy zawdzięczamy obserwacji. Patrzymy, analizujemy, wyciągamy wnioski - w ten sposób budujemy wiedzę o przedmiocie naszego badawczego zainteresowania. Jeśli więc żyjesz w tym świecie, musisz poznać siebie. Jeśli nie znasz siebie, to inni Ci mówią kim jesteś - a po to masz rozum i wolność by sam się zdefiniować, określić. By tego dokonać, warto obserwować - swoje myśli, emocje, odczucia, ciało... najlepiej w ciszy, tak by żaden bodziec zewnętrzny Cię nie rozpraszał, nie niszczył Twojego skupienia. Świat jednak czyni wszystko, by Cię odciągnąć od obserwacji; w zamian oferuje Ci głośne rozrywki i migające światełka. Dlaczego oni wszyscy chcą byś nie spoglądał w siebie tylko na zewnątrz? może coś ukrywają? może masz w sobie coś znacznie fajniejszego niż to czym Cię kuszą? a może to stary numer, kiedy mającym wielkie bogactwa tubylcom dawało się w zamian za nie szklane paciorki i koraliki? gdyby wiedzieli co mają, nigdy nie tego nie oddali za paciorki. Ale nie wiedzieli - nie obserwowali tego co mają, czym dysponują, nie chcieli poznać swych granic, zalet i słabości. Korzystając z rozrywek świata coś tracisz. Moim zdaniem jesteś ordynarnie wykorzystywany.

Wiesz dlaczego tak myślę? dla rekinów biznesu jesteś tylko bydłem które się oszukuje (marketingiem) by pragnęli czegoś, co jest im przeważnie niepotrzebne. Dla władzy jesteś tępakiem, któremu się coś obieca a po wyborach można robić swoje. Nikt Ci nie da złamanego grosza, a tu proszę jak się o Ciebie troszczą, jak dbają byś patrzył w odpowiednim kierunku, myślał o tym co Ci do myślenia podsuną... robią tak z potrzeby serca? z całą pewnością nie. Zwyczajnie, po ludzku Cię oszukują. Zwracają Twoją uwagę na tylko z pozoru przyjemnostki, których cena będzie bardzo duża.

Atrakcyjność i jej cena

Smaczne jedzenie, atrakcyjne kobiety, fajni kolesie z którymi świetnie czujesz się na dysce... atrakcyjne odczucia po koksie, fajna euforia po alkoholowym upiciu, poczucie wyluzowania po papierosku... to wszystko jest atrakcyjne i smaczne, tylko jakie są tego efekty? powiem Ci, bo reklamy i stado nie chce o tym mówić. Smaczne, szybkie jedzenie niszczy Twoje ciało, podobnie jak cała reszta używek. Atrakcyjna kobieta zabierze Ci zgodnie z prawem większość majątku, na który harowali Twoi rodzice. Będziesz płakał z rozpaczy w poduszkę, bo nie możesz zobaczyć swoich własnych dzieci. Jak nie płacisz alimentów, trafisz do więzienia. A przecież była taka atrakcyjna!Papieros zmieni Twoje naturalnie ładne, mocne zęby w brązowe, ohydne pieńki, ale i tak na coś trzeba przecież umrzeć, prawda? jasne, ale można dwadzieścia lat później i nie leżąc w szpitalu gdzie wrzeszczysz z bólu. Ale tego Ci nie pokazują, prawda? faceta czy kobietę wyjącego z bólu odgradza się od reszty baranów, by nadal w szaleńczym pędzie gonili za chwilową atrakcyjnością. "A mój wujek, dziadek, stryjek - palili, walili, pili - żyli sto lat w świetnym zdrowiu, więc sam widzisz że nie każdemu to szkodzi" - uwielbiam tę "argumentację".

W lotka ciągle ktoś wygrywa, ale nigdy Ty. Skąd więc wiara że to właśnie Ty jesteś tym szczęściarzem, który zachowa zdrowie w zalewie trucizn którymi się zalewasz? spójrz na księgę rekordów Guinnesa, zobacz co ludzie tam wyprawiają - zrobisz coś z tego co oni robią? na pewno nie... a ktoś Ci mówi "skoczył z trzydziestu metrów i nic mu się nie stało, więc i mi się nic nie stanie". Żałosna retoryka, prawda? powiesz że miał farta, trening, zdolności, umiejętności i niewiarygodnie sprawne ciało - a Ty tego nie masz. Nie uda Ci się ta sztuka, bo wiesz że to się udaje tylko jednostkom. Ale gdy sam mówisz jeszcze lepsze bajki, mocno w nie wierzysz, ba! oburzasz się że inni Ci nie wierzą. Życie w zdrowiu mimo trucizn jest możliwe, zdarza się - ale znacznie rzadziej niż wygrana w totka. Idź, zagraj... na pewno nie wygrasz. I gdy grasz latami nie wygrywając, licz że uda Ci się znacznie rzadszy numer - nie doznać choroby i utraty zdrowia przez używki. Ciało ma swoją wytrzymałość; jedne większą drugie mniejszą. Zależy jak trafiłeś. Karma, genowa loteria... jak zwał tak zwał.

Bądź mądry

Bądź prawdziwym, mądrym facetem. Trwaj w nałogach, ale nie uzasadniaj ich w durny sposób, nie oszukuj sam siebie. Po prostu nie umiesz tego rzucić, ponieważ nałóg coś Ci daje - i z tego nie umiesz zrezygnować. To nic złego, każdy ma jakiś nałóg, także i ja. Ale nie ściemniaj bo każdy inteligentny, wrażliwy człowiek od Ciebie się odwróci - to proste, rżniesz w wała siebie, zrobisz to z kimś innym. Zostaniesz w towarzystwie podobnych sobie oszustów, którzy ignorują kaszel, fatalne uzębienie, choroby, bóle, nadwagę, nerwicę i silne stany lękowe. Chcesz być z takimi ludźmi? bo ja nie. Gdy nie oddadzą Ci pieniędzy nie bulwersuj się - oni umieją się idealnie oszukać. Dla kogoś kto żre olbrzymie ilości jedzenia i waży tyle co słoń, i umie to sobie wytłumaczyć genami i tarczycą, co za problemem jest udać że tej kasy od Ciebie nie pożyczył? to mistrz oszustwa, doszedł w tym przez lata treningu do perfekcji. Kilka kilo jedzenia dziennie, ale winne są geny i tarczyca. Żeby w to uwierzyć, trzeba umieć kłamać lepiej niż polityk.

Atrakcyjność w naturze to kamuflaż drapieżnika. Małe kotki są przecudowne, można wpatrywać się w nie godzinami; a później udawać że nie słyszy się pełnego rozpaczy pisku mordowanych zwierząt. Dodajmy jako ciekawostkę, że nasze mruczki zabijają nie dla jedzenia, a dla zabawy torturują godzinami piszczące z bólu zwierzę. Niestety byłem wielokrotnie tego świadkiem. Zielona Jazzy - w dzień słodziak tulący się do człowieka, wieczorami orgia krwi i wiewiórczych flaków. Po wszystkim chce dostać jeść - mówię - idź na miasto, zjedz świeżynę. Ale nie słucha mnie, domaga się parówek z biedronki. Siła chemii jest niezwykła, jeśli kot woli ją od świeżego, własnołapnie upolowanego mięsa.

Chemiczna sytość

To że zamrożone truchło i kilka warzywnych ochłapów tak Ci smakuje, jest zasługą chemii. Ona oszukuje Twoje zmysły, tworząc wrażenie atrakcyjności, rozkosznej sytości. Smaczne, nie trzeba wielkiej pracy, po zjedzeniu ogarnia Cię uczucie satysfakcji - ludzie uznają że jest to dobre, ponieważ odczuwają przyjemność. Tak właśnie myśli zdecydowana większość ludzi, tak nam wepchano do łba tę śmieciową prawdę. To co atrakcyjne, traktowane jest jako dobre i fajne. Tymczasem natura wszystko robi w jakimś celu - jeśli komuś dała atrakcyjność, to jest prawie na pewno drapieżnikiem.

Skąd u kobiety atrakcyjność? dlaczego Panie tak bardzo o nią dbają? przecież zgodnie twierdzą że liczy się to co w środku, a nie "opakowanie". Jakim więc cudem Panie żyją pedicurami, modą, ciuchami, suplementami na odchudzanie i pomarańczową skórkę? skąd bytność na rynku damskich pism, które zamieszczają głównie zdjęcia ciuchów, odżywek do włosów i szminek? faceci tego nie kupują, tylko kobiety - to są fakty, a nie zasłona dymna dla naiwnych.

Szklanka wody na starość

To bardzo proste - im kobieta jest atrakcyjniejsza, tym większe pożądanie wzbudzane u Panów. Jeśli Pani jest brzydka, mamy w wypadku szczęśliwego zbiegu okoliczności jednego amanta; ślepy, chromy, kulawy - ale jest, nawet dycha jeszcze. Pani nie ma wyboru, bierze co jest "niechby bił, byle był" bo za chwilę przeminą z jesiennym powiewem i te ochłapy atrakcyjności, zabierając nie tylko pożołkłe liście, ale i ostatnią szansę na zamążpójście i poczęcie. A kochająca rodzina i znajomi tylko czekają, by udając litość z zadowolenem szydzić, drażnić, wbijać szpilę; "jaka ta Marta nieszczęśliwa, nie umiała biedulka znaleźć sobie faceta, nawet dzieci nie ma, kto jej na starość poda szklankę wody?". Kobiety są bezlitosne i okrutne wobec siebie. Pal licho jeśli przykładowa Marta jest otyła (oczywiście wina genów i tarczycy) i płacze po nocach bo nie spełniła marzeń z dzieciństwa - biały welon, chłop, kościelniak i trzysta osób na weselu, gdzie wujki i stryjki po wódce okładają się sztachetami. Takiej kobiecie dowala się niemalże w sposób miły, rodzinny; i owszem, poprawia się samopoczucie porównując z biedną Martunią, ale nikt nie będzie jej brutalnie kopał; ot, trochę się podszczypie, troszkę polepszy humor jej nieudacznictwem, brakiem chłopa. Nasza Marta to taki rodzinny nieudacznik, ktoś do kogo można się przyrównać i od razu wraca dobry humor. Nawet najgorszy nieudacznik, chlejus i nicpoń czuje się znacznie lepiej, wspominając zapłakaną Martę która podpierała ścianę na weselu wujka Alojzego. Ciocie i babunie załamują ręce, dają na mszę by wymodlić dobrego męża z hektarami, żeby nie pił i nie bił za dużo.

Tupot małych stópek

Gorzej jeśli przykładowa Marta jest zgrabna, ładna i ma dobre pieniądze; i nie daj Panie Boże miłosierny żeby miała fajnych facetów do seksu, czyli modnie nazywanych faker frendów. Wtedy nie ma litości. Bogobojne mężatki nigdy nie wybaczą szczęśliwego, radosnego życia pięknej, bogatej singielce. Będą wściekłe tyrady o egoiźmie, zapatrzeniu we własne ja, samotnym życiu, nieszczęśliwej starości i strasznej śmierci. Oto bogata singielka umrze we własnym guano, a obok otoczona tupotem małych stópek prawnuków umiera prawdziwa kobieta - słychać śmiech, wszędzie są szklanki wody, pełna rodzina i wielkie szczęście. Za swoje poświęcenie dobra małżonka, matka, babka i prababka idzie prosto do nieba, a występna, podła singielka wprost do piekła, gdzie przez wieczność będzie cierpiała niewyobrażalne męki. Bogobojne mężatki żyjące "jak trzeba, normalnie" są tak pewne swego, że dyktują Bogu co zrobić ze zgrabną, znienawidzoną singielką. Ma ją palić po wieki w piekle - i prostytutki wszystkie też, bo chłopa kuszą i pieniądze wyciągają zamiast dać na dzieci.

Nienawiść stadnych baranów

Nienawiść wobec kobiety idącej w życiu jak sama tego chce, a nie jak chce stado, bierze się głównie stąd iż powyższa fantazja prawie nigdy się nie spełnia. Często jest tak, że singielka z racji posiadania pieniędzy umiera w pełnym kwiatów pokoju, uśmiechnięta od buzującej w niej morfiny. Tymczasem bogobojna matrona kona w ohydnym, brudnym szpitalnym korytarzu - dzieci i wnuków nie ma, bo wszyscy czekają aż będzie można skoczyć sobie do oczu o mieszkanie. Jest także ból, ponieważ zadeklarowanę morfinę wyniosły pielęgniarki - szklanka wody także się znajdzie, ale oczywiście nie będzie chciało się pić. A co po śmierci? tak naprawdę nic nie wiemy. Ludzie stworzyli sobie bajki o tym mówiące; jedni je opowiadają, a drudzy w nie wierzą i utrzymują opowiadaczy w dobrym, wygodnym życiu swoją ciężką pracą. Obie kobiety postąpiły egoistycznie, robiąc to co chciały. Mężatka chciała mieć dzieci (by mieć spełnienie macierzyńskie, szacunek otoczenia, obrączkę na palcu) a singielka chciała wygodnego życia, nie prania zakompleksionemu nieudacznikowi brudnych gaci - i poszła tą drogą. Obie zrobiły jak chciały, więc tu na pewno nie można powiedzieć że ktoś postąpił dobrze - a ktoś inny źle. Osąd zostawmy Bogu, jeśli takowy w ogóle istnieje. Nie mówię tak, nie mówię nie - po prostu nie wiem, a rozum mam po to by nie polegać na jednej z tysiąca jedynie słusznych wiar.

Dojrzały emocjonalnie gangster

Atrakcyjność to większy wybór samców, można wybrać takiego który spełnia kobiece założenia. Chcesz rodzinę, wygodne życie w trochę wyższej sferze? proszę bardzo, atrakcyjność Ci to zapewni. Poznasz wpływowego lekarza, prawnika, gangstera... mężczyzna chce atrakcyjnej kobiety, i jest gotów za to zapłacić ślubem - czyli wiążącą prawnie umową która automatycznie pozbywa go co najmniej połowy dorobku życia. Kobieta wystarczy że jest piękna. Nie musi być mądra. Taka kobieta staje się dla mężczyzny okazaniem statutu społecznego. Im piękniejsza, tym wyższy status, poza tym ładniejsi rodzice dają przeważnie ładne dzieci.

Atrakcyjność jest nie tylko wizualna, ale także energetyczna, czego nie domyślają się fani szybkiego jedzenia. Poszperaj w pamięci, a znajdziesz tam na pewno wiele dziwnych, niewytłumaczalnych sytuacji - oto ktoś brzydki, w sumie nikt ciekawy, ale każdy jego gest, każde jego słowo przyciąga w magiczny sposób uwagę. Wiesz dlaczego tak jest? pewnie że nie, bo umysł się w tym kompletnie gubi. Ani ładny, ani umięśniony, ani bogaty czy wpływowy - a miło jest koło niego stać, słuchać i patrzeć - ki diabeł? ano właśnie...

Naiwniaku...

Atrakcyjność jest po to, byś uznał że to coś dobrego. Przykro mi, ale to nieprawda. Tak, dokładnie tak - zrobili nas w konia. Jeśli myślisz że masz do czynienia z czymś dobrym, otwierasz się. Twierdza nie do zdobycia ma jeden słaby punkt - strażnik może otworzyć drzwi mając silne poczucie że miła, krucha dziewczynka przecież nie zrobi mu krzywdy. No cóż, mylił się. Po to jest właśnie atrakcyjność - ma ją kobieta by zrównoważyć brak siły i masy ciała. Brutal zdobywa twierdzę taranem, kobieta sprawia że drzwi same się otwierają. Atrakcyjność nie jest wyrazem dobra - a najczęściej znakiem rozpoznawczym drapieżnika. W ludzkiej dżungli jest kilka ich rodzajów - są łowcy skór, spadków, pieniędzy - ale także osoby nazywane przez psychiatrów (a chociażby Bernstein) wampirami emocjonalnymi. Są niesamowicie atrakcyjni, i doprowadzili do perfekcji rzucanie haczyka w wodzie pełnej naiwniaków, wierzących że świat jest miejscem pełnym miłości i dobra - gdy złapiesz haczyk i wbije się on w Twoje usta (nie możesz go wyrwać) zobaczysz prawdziwą twarz wampira. I nie spodoba Ci się ona. Wtedy być może zrozumiesz (nie zawsze, często myślisz że to Twoja wina, że za mało lizałeś rów) co oznacza słowo MASKA. Nakłada się ją by kogoś oszukać. Zostałeś oszukany, złapany na haczyk z którego nie możesz (bądź nie chcesz) się wyrwać. Wciąż masz nadzieję że pod wpływem Twej pokory i uległości, wampir nagle Cię pokocha i zmieni. Naiwniaku...

Istnieje atrakcyjność i piękno. Alkohol jest atrakcyjny, ponieważ daje euforię, wytłumia lęki, umożliwia zabawę poprzez wycofanie wstydu, daje możliwość zaaklimatyzowania się w pewnym środowisku - ale są i koszta; powolna degeneracja zdrowia ciała i psychiki, a także oczywiście potężny kac wraz z towarzyszącymi mu wymiotami, biegunką i dreszczami. Chwila przyjemności byś do niej dążył, i coraz dłużej trwające katusze później. To jest atrakcyjność - piękna blondynka przy której wpadasz w euforyczny trans zakochania, a później całe życie wyjesz bez dzieci, mieszkania, z poczuciem oszukania i zdradzenia. Atrakcyjność to haczyk (przyjemność) i późniejsze patroszenie kończące się na patelni.

Czysta rozkosz; bez kaca

Piękno nie daje tak wielkiej euforii - jest delikatne. Piękno wschodzącego bądź zachodzącego słońca, deszcz, tęcza, rozgwieżdżone niebo, piękna muzyka tworząca w Tobie poczucie harmonii, zwierzę patrzące na Ciebie... jest piękno, ale nie ma kaca, wymiotów, moralniaka... piękno po swoim doświadczeniu Cię wzmacnia, upiększa, sprawia że życie staje lżejsze, przyjemniejsze. Atrakcyjność daje silna euforię, by później wtrącić Cię do piekła. Życie fanów smaku i atrakcyjności łamie się około czterdziestki. Już wtedy pojawia się cukrzyca i szereg innych chorób. Później nie można jeść już smacznych rzeczy (groźba zgonu), tylko łykać tabletki. I tak do osiemdziesiątki, z igłami w żyłach, rurkami w nosie, penisie i odbycie. Pozostanie czekanie na śmierć i wspomnienia szalonych imprez, z jeszcze bardziej szalonymi kacami spędzonymi na kolanach w toalecie. Świetny biznes, nie ma co. Poszalałeś chłopaku!


----------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 23269 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:38
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Słynny Filozof z fb 2013-10-19 15:25
Cytat:
Skąd u kobiety atrakcyjność? dlaczego Panie tak bardzo o nią dbają? przecież zgodnie twierdzą że liczy się to co w środku,
To prawda... liczy się to co mają w środku, czasem ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-10-19 17:52
Panie mówią o sercu i bogatym wnętrzu, inwestują we własną powłokę cielesną a mężczyzn pytają zaraz przy pierwszej rozmowie o pieniądze, oczywiście nie bezpośrednio ale tak by można było odpowiedzi przeanalizować pod tym kątem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-10-19 21:20
Cytuję witek:
Panie mówią o sercu i bogatym wnętrzu, inwestują we własną powłokę cielesną a mężczyzn pytają zaraz przy pierwszej rozmowie o pieniądze, oczywiście nie bezpośrednio ale tak by można było odpowiedzi przeanalizować pod tym kątem.


Od kilku lat obserwuję wzrastającą frustrację i agresję Pań, być może powodem jest wzrastająca bieda wielu mężczyzn - pytają od razu o pracę i czy posiadasz mieszkanie. Te subtelniejsze o to "co w życiu porabiasz?".

Gdy odpisuję że nie pracuję, większość kończy rozmowę, a te nieliczne przechodzą do szarży - to z czego żyję? odpowiadam filozoficznie - z białek, witamin, minerałów... tu już wszystkie kończą rozmowę. O moje wnętrze nie pytały, może to i dobrze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-19 22:39
Zajebiste :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # uciekinierka 2013-10-20 14:20
1.Mnie KAZDY mezczyzna,ktore go poznaje pyta "czym sie w zyciu zajmujesz?"
Nie przepadam za tym ,ale chce podkreslic ,ze to pytanie nie jest "domena kobiet"

2.Nigdy nie bylam pracownica zadnej sieci spozywczej,ale kiedys na pewnym znanym czacie odpisywalam poznawanym tam mezczyznom,ze pracuje w Biedronce-ot tak mnie na zarty wzielo.
Wiekszosc z nich sie wylaczylo OD RAZU-mimo iz moglam byc przeciez kims z zarządu i zarabiac wiecej nim oni sami.
Niektorzy brneli dalej w rozmowe,ale jak mowilam,ze jestem kasjerką i wykladam towar na polke -KAPITULOWALI.
Pytania zadawali na poczatku rozmowy-zatem nawet nie zdazyli sie przekonac czy warto ja kontynuowac...

3.Przemyslcie panowie jaka jest wasza reakcja na "bezrobotnosc" kobiet.
Czy przypadkiem nie boicie sie,ze taka kobieta chce Wam sie (mowiac kolokwialnie)wl adowac do mieszkania i zyc za wasze pieniadze...?

4.Wkurza mnie Marek gadkami o swoim braku pracy/bezrobotnosci.
Jak mozna mowic"nie mam pracy"-utrzymuj ac przy zyciu DWA BLOGI,na ktorych artykuly realizowane sa tak czesto i regularnie?
Pisanie,to rowniez ciezka praca,artykuly nie spadaja z nieba-to wielogodzinne poswiecenie kazdego dnia-by strony byly tak aktywne.

Zatem Marku-jestes BLOGEREM z wieloletnim doswiadczeniem i sporym dorobkiem pisarskim-a takze z calkiem przyjazna spolecznoscia w postaci czytelnikow.
To czy zamoznym czy biednym-to juz inna historia-ale przeciez nie bezrobotnym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wskazówka 2013-10-20 20:19
Słusznie. Całe te kobieco - męskie bagno ma podwójne dno. Zakładamy pancerz finansowej podejrzliwości i brniemy w próbach oszacowania przeciwnika. Jaki świat, takie zachowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-10-20 20:39
Wszystko to prawda wskazówko...pro blem jest jeden...po naszej stronie barykady normalnych jest szacuję 60% a po waszej...3 %.
Szkoda, że statystyki sądowe tego nie uwzględniają :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wiosna 2013-10-24 11:37
uchachałam się:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 01:31
Cytuję Słynny Filozof z fb:
Cytat:
Skąd u kobiety atrakcyjność? dlaczego Panie tak bardzo o nią dbają? przecież zgodnie twierdzą że liczy się to co w środku,


To prawda... liczy się to co mają w środku, czasem ;)
Niewielkie, kameralne, satynowo przytulne wnętrze z niewielkimi drzwiczkami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-10-19 16:42
Co do palenia, to podobno udowodnione jest, że umoralniające i ostrzegające napisy na paczkach papierosów w stylu: "palenie zabija", czy też "palenie powoduje raka i choroby płuc" czy nawet zwykłe "palenie szkodzi" zamiast przeciwdziałać sięganiu po cygareta, powodują jeszcze większą chęć na dymka. A jeżeli nawet nie zwiększają chęci na zapalenie to i tak nie wywołują większego wrażenia na człowieku który już siedzi dawno w nałogu. Taki pokręcony jest ten umysł ludzki. Tacy nielogiczni jesteśmy jako gatunek...jak to dobrze, że nie palę tego świństwa. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 01:17
Cytuję Vincent:
Co do palenia, to podobno udowodnione jest, że umoralniające i ostrzegające napisy na paczkach papierosów w stylu: "palenie zabija", czy też "palenie powoduje raka i choroby płuc" czy nawet zwykłe "palenie szkodzi" zamiast przeciwdziałać sięganiu po cygareta, powodują jeszcze większą chęć na dymka. A jeżeli nawet nie zwiększają chęci na zapalenie to i tak nie wywołują większego wrażenia na człowieku który już siedzi dawno w nałogu. Taki pokręcony jest ten umysł ludzki. Tacy nielogiczni jesteśmy jako gatunek...jak to dobrze, że nie palę tego świństwa. :-)


Zasada jest taka, że to wobec czego masz emocje negatywne związuje Cię z tą rzeczą. Nie można nienawidzić nałogu i fajek, bo nie one są winne - ale nasze lęki, wewnętrzny ból. Fajki zmniejszają lęk, jeśli rzucisz fajki lęk zostaje - znam to z autopsji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-19 21:01
Marek, na wszystko jest sposób. Po pierwsze wazektomia, po drugie ślub? Czemu nie ale z intercyzą :-) (wiem, wiem jestem niedojrzałym emocjonalnie egoistą), po trzecie nałogi WON, jak chcesz to palisz albo się obżerasz ale poczucie siły jak zwalczysz nałóg napędzi Cię do dalszej walki o lepsze jutro :-)

Nie uprawiajmy czarnowidztwa! Bądźmy myślącymi panami...myśląc ymi i za kochane, zagubione panie. A poza tym to viva piękno. Lepiej przez 5 minut lizać czekoladę niż przez całe życie jeść gówno. Oczywiście z głową!

A z tym drapieżnikiem w pięknej powłoce kobiety plus wampirze emocjonalnym to święte słowa. Bądźmy zatem sprytniejsi! Rwijmy całymi garściami! To my wyznaczamy granice i ustalamy reguły. Czas silnych facetów dopiero nastaje. Silnych nie tylko w bicepsie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-10-19 22:18
Intercyza nie załatwia do końca spraw majątkowych. Nasza pani może wystąpić o alimenty dla siebie mimo podpisanej intercyzy. Intercyza nie zabezpiecza w żaden sposób naszego majątku na wypadek naszej (niestety każdego to kiedyś czeka) śmierci. Taki kurwiszon, nawet jak kopniesz w kalendarz dzień po ślubie, łyka ustawowo cały Twój majątek, a gdy napisałeś testament to jego połowę (istnieje kurewska instytucja zachowku, święte słowa spadkodawcy gówno w Polsce znaczą).
Z tego, co piszesz, przeszedłeś już to co dla mnie dopiero się zaczęło - rozwód, alimenty. Z chęcią pogadałbym z Tobą na emaila, jako już weteranem" w tym temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-19 22:31
A co Cię obchodzi co będzie po śmierci? ;-) Przeszedłem przez cały proces i...nie dałem się wydymać :-) Dziecko szczęścia - ale ciężko było, deprecha, załamanie...Mar ek pomógł - na końcu uporządkować wszystko. Dlatego karwa wpłacę w końcu, ale nie dlatego żem dobry tylko mam wyrzuty sumienia :-)
Na alimenty na Ex też są sposoby :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-10-20 10:58
Cytat:
A co Cię obchodzi co będzie po śmierci?
Zdecydowanie nie chciałbym, żeby jakiś kurwiszon zyskał majątek po mojej śmierci, tym bardziej że to jest głównie dorobek życia mojej rodziny (rodziców i brata), nie mój.
Skoro, jak rozumiem, nie chcesz kontaktu via email, można wiedzieć chociaż, jak wysokie płacisz alimenty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-20 12:07
Niewielkie w stosunku do wlasnych dochodów, duże w stosunku do dochodów Ex ;-). Nie mam problemu z kontaktem przez email ale chyba nie sądzisz, że wrzucę go tu publicznie ;-) Dzieci trzeba zabezpieczać i spakować Ex tak jak sie tylko da od koryta.Kazde ppieniądze przekazane Ex to pieniądze stracone. Wystarczy jak sprytnie sam o wszystko zadbasz :-)
Pozdrawiam
PS. Nadal twierdze ze można dać sie nie oskubac. Pewnych strat nie unikniesz ale to sa stosunkowo niskie koszta alternatywne ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 12:38
Rysiek, jeśli chcesz wyślij mi meila a ja go przekażę Jackowi, który też mi wyśle meila. Albo zróbcie na odwrót.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-20 19:34
Poszło. Wpłata też, proszę o dyskrecję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 19:48
Cytuję Rysiek:
Poszło. Wpłata też, proszę o dyskrecję.


Dziękuję serdecznie, niestety, nie wydam tego na gin i snickersy, dziś szaleństwo - jutro dieta. Nie wiedząc co zrobić z nadwagą i szaleńczym apetytem na snickersy, widząc ze zgrozą na wadze 93 kg (!) podjąłem męską decyzję; piszę umowę (uroczystą przysięgę) o miesiącu bez słodyczy, którą w obecności najbliższych mi osób podpisuję krwią (własną). Ha ha ha, ale jestem spryciarz :) przegrywałem tysiąc razy, ale dla słodyczy nie zrezygnuję z przekonania o własnym honorze i żelaznym słowie :) no cóż, po prostu zrobiłem się w konia na maksa.

Ale dziś zabawa. Pijemy z Fionią, jemy - ja snickersy i paluszki, Fionia pyszne psie ciasteczka. Jutro przyjdzie statyw do kamery i tablica, biorę się ostro do roboty. Koniec z bumelanctwem, trzeba zarabiać porządne pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-20 20:32
Nie ma za co! Ja starej daty jestem, więc dziś ja pomagam a jutro...może Ty? Nie liczę na to szczerze mówiąc, bo jeszcze się nie zdarzyło abym dostał dobro w zamian za dobro jak pan w sukience głosi ;-) ale to nie o to chodzi. Kanalia ze mnie a tu mam wyrzuty sumienia bo porządny gość dobrą robotę robi to podreperuję swoje sumienie ;-)

Marek, zacznij biegać! Wiem, że masz ze zdrowiem problemy ale może da się to przeskoczyć. Ja nabrałem wiary w siebie po zrobieniu maratonu. W czerwcu startujemy z kolegą w biegu Rzeźnika, to są tematy, które dają niesamowitą satysfakcję i power do walki o siebie. Polecam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 23:27
Cytuję Rysiek:
Nie ma za co! Ja starej daty jestem, więc dziś ja pomagam a jutro...może Ty? Nie liczę na to szczerze mówiąc, bo jeszcze się nie zdarzyło abym dostał dobro w zamian za dobro jak pan w sukience głosi ;-) ale to nie o to chodzi. Kanalia ze mnie a tu mam wyrzuty sumienia bo porządny gość dobrą robotę robi to podreperuję swoje sumienie ;-)

Marek, zacznij biegać! Wiem, że masz ze zdrowiem problemy ale może da się to przeskoczyć. Ja nabrałem wiary w siebie po zrobieniu maratonu. W czerwcu startujemy z kolegą w biegu Rzeźnika, to są tematy, które dają niesamowitą satysfakcję i power do walki o siebie. Polecam!


Oj Rysiek, a ja myślałem że już Ci pomogłem? :) bieganie przy tej masie odpada, szkoda kolan - obecnie chodzę po schodach powoli, podciągam na drążku, worek bokserski dosłownie pięć minut, kilka pompek by nie urazić znowu łokcia. Raz w tygodniu basen i sauna.

Bieganie jest wspaniałe, zwłaszcza te powolne i długie - euforia biegacza robi swoje. Ale muszę ważyć nie więcej niż 80 kg.

Co do euforii, to zdaniem ezoteryków jest to efekt większej ilości prany/many/chi w systemie energetycznym człowieka. Ta energia mocno wzmacnia wszystkie wzorce - gdy więc biegniesz i czujesz energię, myśl tylko o dobrych rzeczach. Złe znacznie szybciej się zmaterializują, a więc tylko pozytywne obrazy i myśli - nie żądze, bo odczuwana żądza materializuje się jako jeszcze większa żądza, np. wyobrażenie sobie spełnienia pragnienia. Odczuwasz radość że coś już się dokonało, a energia wytwarzana w biegu poniesie to dalej. To naprawdę działa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 01:22
Ja to widzę tak - w wypadku bycia człowiekiem zamożnym od razu wazektomia, nie ma dwóch zdań. Natomiast na wszelki wypadek żołnierzyki do zamrażarki, nie jest to droga usługa. Na pewno też kobieta z pasją, niezależna materialnie - zbyt wiele wiem na temat związków, gdzie kobieta pochodzi z biedy. Niestety, powoduje to wiele nieszczęść. Kobieta zamożna może odejść jeśli zechce, i mi to pasuje.

Niezależność, to największy cel mojego życia. Wszystko inne jest znacznie mniej ważne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Młodziak 2013-10-19 21:52
Nie wiem czy to nie zbyt wielkie uogólnienie z tą atrakcyjnością. Każdy ma inny gust. Są kobiety które działają jak laski z Playboy'a - podobają się niemal każdemu ale chyba nie ma ich na tyle dużo.
Z drugiej jednak strony nie wyobrażam sobie związku z kobietą którą uważam za nieatrakcyjną (chociaż uroda jest częścią składową atrakcyjności)D odam tylko że mogę się nie znać bo mam dopiero 24 lata :D - szkolę się!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zarząd 2013-10-20 01:15
nie znasz się... jesteś za młody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 01:26
Cytuję Młodziak:
Nie wiem czy to nie zbyt wielkie uogólnienie z tą atrakcyjnością. Każdy ma inny gust. Są kobiety które działają jak laski z Playboy'a - podobają się niemal każdemu ale chyba nie ma ich na tyle dużo.
Z drugiej jednak strony nie wyobrażam sobie związku z kobietą którą uważam za nieatrakcyjną (chociaż uroda jest częścią składową atrakcyjności)Dodam tylko że mogę się nie znać bo mam dopiero 24 lata :D - szkolę się!


Atrakcyjność to kobieta, przy której masz namiot i która podnosi Twoją samoocenę. To moim zdaniem ta zła opcja. Druga możliwość to kobieta piękna - a nie atrakcyjna. Nie wzbudza takiej euforii, ale odczuwasz przy niej spokój, zgodę z sobą, nie wpływa na Twoją samoocenę - nie wywiera na Ciebie silnej presji. I jeśli mężczyzna dostanie parę razy ostro po dupie od atrakcyjnych Pań, piękno będzie dla niego dosłownie zbawieniem.

Kobieta w istocie nie musi być piękna. Wystarczy by była wystarczająco ładna, i dawała mężczyźnie akceptację, harmonię.

Wszyscy się w zasadzie szkolimy, poznajemy zasady rządzące tym wszystkim. Jesteśmy wszyscy uczniakami, których surowy nauczyciel Pan Życie ciągnie od czasu do czasu za ucho.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-10-20 09:36
Atrakcyjność kobiety dla Ciebie zależy przede wszystkim od społecznie uwarunkowanych wzorców. Obecnie jest nacisk przede wszystkim na fizyczność, liczy się powierzchowność . Co ciekawe nie chodzi tu wcale o zdrowe, wysportowane ciało - większość wytapetowanych lasek nie jest w stanie zrobić szpagatu, czy nawet zadrzeć nogę do góry.
Ważna jest też siła Twojego parcia na to by nie być sam (w istocie również efekt presji społecznej). Trzydziestoletn i prawiczek poleci na każdą, byle miała nogi, ręce i odpowiednie otwory. Jego posiadający większe doświadczenie rówieśnik będzie bardziej wybredny.
Mam kolegę, który zaliczał co tydzień inną laskę. Obecnie ma żonę i dwójkę dzieci. Jak mówi, dzięki temu otrzaskał się z kobietami (w dzieciństwie był nieśmiały) i ma trzeźwe spojrzenie na kobiety, które właściwie wszystkie są takie same. To trzeźwe spojrzenie przenosi też na inne dziedziny życia. Jego żona wie, że był "babiarzem" i to, że szlabanem na dupę niczego tu nie ugra, bo to samo mąż może zrobić z inną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-19 23:06
"Zdrowa kobieta przypomina wilka: krzepka, po brzegi pełna, życiodajna, świadoma swego terytorium, pomysłowa, lojalna, lubiąca wędrówki. Jednak oddzielenie od pierwotnej, zwierzęcej natury sprawia, że osobowość kobiety ubożeje, rozcieńcza się, staje się przezroczysta, bez wyrazu. Nie zostałyśmy pomyślane jako żałosne stworzenia z rzadkimi wątłymi włoskami, zbyt słabe, by zerwać się do skoku, gonić za zdobyczą, dawać nowe życie. Kiedy życie kobiety popada w zastój lub wypełnia się nudą, to jest moment, kiedy powinna dojść do głosu jej dzika, zwierzęca strona: to czas, by dusza rozlała się szeroko jak rzeka w delcie."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 01:30
Z czego to cytat? no nie wiem czy kobieta przypominająca wilka by mi się spodobała - owłosiona, wyje, lubi krew...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zarząd 2013-10-20 01:44
uwielbiam, kiedy jest owłosiona i wyje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 12:36
Cytuję zarząd:
uwielbiam, kiedy jest owłosiona i wyje...


Kolego, martwię się o Ciebie... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-10-20 09:00
"Dziką, zwierzęcą stronę kobiety" najlepiej można poznać w sądzie rodzinnym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 10:37
Cytuję Jajacek:
"Dziką, zwierzęcą stronę kobiety" najlepiej można poznać w sądzie rodzinnym.


Doskonała puenta :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-20 10:54
Najlepiej poznać w łóżku ale do tego trzeba być bardziej przebieglym niz ona ;-) a jednoczesnie nie krzywdzic. Tu trzeba troszkę jak z krnabrnym dzieckiem. Jak sie nauczysz sterować to wszystko wydaje sie proste. Minus taki, że non stop trzeba trzymac garde bo tak jak pies zawsze podjemie walkę o przywództwo w stadzie tak kobieta non stop moze testować nasza spójność. Trzeba się z tym pogodzić albo...zrec sie w sadach i trzepac gruche ;-)
Powodzonka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 15:24
Cytuję Rysiek:
Najlepiej poznać w łóżku ale do tego trzeba być bardziej przebieglym niz ona ;-) a jednoczesnie nie krzywdzic. Tu trzeba troszkę jak z krnabrnym dzieckiem. Jak sie nauczysz sterować to wszystko wydaje sie proste. Minus taki, że non stop trzeba trzymac garde bo tak jak pies zawsze podjemie walkę o przywództwo w stadzie tak kobieta non stop moze testować nasza spójność. Trzeba się z tym pogodzić albo...zrec sie w sadach i trzepac gruche ;-)
Powodzonka


Kobieta w istocie jest małym dzieckiem - ponieważ steruje nią w większej skali podświadomość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anderson 2013-10-20 13:11
Sluchajcie , przez wiekszosc czasu zastanawiam sie nad pewnym fenomenem otóz; podobno kasa nie jest wazna ,liczy sie tylko wnetrze ale jak ustawiam sobie na jakims portalu randkowym (dla jaj) tryb zamozny lub zdjecie w Porsche mojego kolegi liczba dziewczyn ktore sa mna zainteresowane jest ogromna... Na drugim portalu wstawilem fotke w dresach tuz po pracy zainteresowanie absolutnie zadne :) Malo tego przegladajac wiele portali i profili kobiet zauwazylem kompletnie brak jakichkolwiek zainteresowan ...to jest tragiczne naprawde.Rodzic e ciagle dokuczaja mi zebym mial kogos mimo ze mam dopiero 25 lat ale ja chcialbym kogos miec ,tylko ze po analizowaniu pewnych zachowan kobiet bierze mnie obrzydzenie . ASktualnie pracuje nad kwestia finansowa bo uwazam ze niezaleznosc finansowa jest ogromnym plusem w dzisejszych czasach :) praca nd soba takze ;afirmacje ,ciagle powtarzanie slow ;lubie siebie i tak dalej jest dobra ,zauwazylem ze po pewnym czasie podswiadomosc traktuje afirmacje juz przychylnie bo na poczatku to byl bunt przed czyms nowym :) Cz sa jeszcze jakies wartosciowe kobiety ? |Kiedys Marek napisal ze najlepsze polaczenie faceta to gosc ktory;jest mily,kulturalny aczkolwiek nie do przesady ,pomocny ale jak cos jest nie halo to potrafi przypierdolic w zeby lub postawic do pionu innych i kobiete to prawda ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 15:52
Jeśli mam być szczery, to szczerą kobietę spotkałem w życiu raz - to moja kumpela z pracy. Wprost mi mówiła że chce bogatego, bo nie chce wracać do swojej biedy, wrzeszczącej, pijanej matki - za to do tej pory ją szanuję, chociaż po utracie pracy olała mnie, za co nie mam żalu. Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Do tej pory szczerze to mogę rozmawiać np. z moją ciocią i chyba nikim więcej jeśli chodzi o kobiety.

Tak, moim zdaniem to prawda. Chociaż Panie pewnie uznają to za wierutną bzdurę...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Sylwia 2013-10-20 17:31
Cytuję Marek:
Jeśli mam być szczery, to szczerą kobietę spotkałem w życiu raz - to moja kumpela z pracy. Wprost mi mówiła że chce bogatego, bo nie chce wracać do swojej biedy, wrzeszczącej, pijanej matki - za to do tej pory ją szanuję, chociaż po utracie pracy olała mnie, za co nie mam żalu. Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Do tej pory szczerze to mogę rozmawiać np. z moją ciocią i chyba nikim więcej jeśli chodzi o kobiety.

Tak, moim zdaniem to prawda. Chociaż Panie pewnie uznają to za wierutną bzdurę...

Zapomniales o niezdarnie manipulujacej Sylwuni :lol: :lol:
Bylam szczera i zawsze bede:)
Pieniadze sa potrzebne i to bardzo...mam dylemacik: spokojna glowa czy spokojna dusza?:)

Jesli chodzi o ten felieton to niestety Marku musze powiedziec ze jestes juz strasznie nudny:)) jak dlugo mozna pisac tak dobrze:)) i wlasciwie ciagle lepiej :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 19:34
Jak jeszcze powtórzysz słowo "szczerość" z kilkaset razy, kto wie, może i ja uwierzę? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Sylwia 2013-10-20 19:50
Cytuję Marek:
Jak jeszcze powtórzysz słowo "szczerość" z kilkaset razy, kto wie, może i ja uwierzę? :)

Hahaha bede powtarzac tyle ile trzeba :lol:
To nie jest kwestia wiary ja po prostu stwierdzam fakt:)))
Zreszta gdyby tak nie bylo to czy napisalabym w meilach to wszystko narazajac sie na Twoj negatywny odbior? Czy nigdy nie zastanawialo Cie dlaczego to pisalam? No tak wyszlo nieporadnie ale to pewnie dlatego ze za bardzo chcialam :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-10-20 23:19
Cytuję Sylwia:
Cytuję Marek:
Jak jeszcze powtórzysz słowo "szczerość" z kilkaset razy, kto wie, może i ja uwierzę? :)

Hahaha bede powtarzac tyle ile trzeba :lol:
To nie jest kwestia wiary ja po prostu stwierdzam fakt:)))
Zreszta gdyby tak nie bylo to czy napisalabym w meilach to wszystko narazajac sie na Twoj negatywny odbior? Czy nigdy nie zastanawialo Cie dlaczego to pisalam? No tak wyszlo nieporadnie ale to pewnie dlatego ze za bardzo chcialam :lol:


Sylwia, nie chcę wyjść na pyszałka i ważniaka, ale wiesz ile kobiet mi pisze podobne rzeczy na meila? i to nie jest objaw szczerości, a komplementacja mnie w różnym celu. Jedne Panie chcą mnie przelecieć, inne sprawić bym słuchał ich zwierzeń godzinami rezygnując z siebie i swojego czasu, jeszcze kolejne chcą bym czytał ich opowiadania i artykuły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Sylwia 2013-10-21 08:52
Cytat:
Sylwia, nie chcę wyjść na pyszałka i ważniaka, ale wiesz ile kobiet mi pisze podobne rzeczy na meila? i to nie jest objaw szczerości, a komplementacja mnie w różnym celu. Jedne Panie chcą mnie przelecieć, inne sprawić bym słuchał ich zwierzeń godzinami rezygnując z siebie i swojego czasu, jeszcze kolejne chcą bym czytał ich opowiadania i artykuły.
No tak nie byłam zbyt oryginalna :lol:
Niestety nie chciałam Cię przelecieć ani żebyś słuchał moich zwierzeń...chci ałam tylko a moze aż Cie poznać..tylko że bliżej niż twoje czytelniczki na krótki czas:) Byłam zaintrygowana.. do czasu..potyczki na forum:)
Ale ja się nie obrażam...bo przeciez Ty mnie nie znasz, wiec skąd możesz wiedzieć jak jest naprawde, dlatego nie mam do Ciebie ansy:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-10-20 20:35
Też spotkałem szczerą kobietę, samotną matkę...chciała chyba ze mną jakąś relację nawiązać. Niestety, namawiała mnie do seksu bez prezerwatywy... na zasadzie, rozgrzewka, noga, doopa brama, mówię kotku skoczę po gumkę...a ona zróbmy to bez!!! ;-)
Nic z tego ;-) Pogniewała się na mnie cholera bo stwierdziła, że mnie nie pociąga seksualnie ;-)
Takie życie karwa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 23:33
Cytuję Rysiek:
Też spotkałem szczerą kobietę, samotną matkę...chciała chyba ze mną jakąś relację nawiązać. Niestety, namawiała mnie do seksu bez prezerwatywy...na zasadzie, rozgrzewka, noga, doopa brama, mówię kotku skoczę po gumkę...a ona zróbmy to bez!!! ;-)
Nic z tego ;-) Pogniewała się na mnie cholera bo stwierdziła, że mnie nie pociąga seksualnie ;-)
Takie życie karwa...


Skąd ja to znam... może chciała żeby Ci było dobrze, a jak nie chciałeś poczuła że nie ufasz jej, masz za hiviarę? ale dobrze zrobiłeś, jeśli ktoś nie umie wyjść poza osobistą urazę tego typu, oznacza że jest pusty jak dzban zen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-10-21 11:58
Był kiedyś niezły odcinek Galileo. Motyw przewodni - dlaczego oszukujemy innych i czy szczerość jest doceniana.
Podstawiona laska (piszę zwyczajowo laska, choć to była przeciętna Niemka :) ) wyrywała na portalu randkowym facetów. Na pierwszej randce od razu kawa na ławę - mówiła im, że ona leci na kasę i ogólnie była szczera do bólu, np. uwagi typy wyglądasz starzej, niż na zdjęciu, na zdjęciu byleś przystojniejszy , itp. Faceci od razu odpuszczali, bo ta szczerość ich przerażała :) Swoją drogą jeden z nich, przedstawiający się jako wicedyrektor w jakiejś dużej firmie, faktycznie pracował jako opiekun w domu pomocy społecznej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kondri6 2013-10-20 19:10
Drogi Marku,
Naprawdę fajne felietony piszesz. Co prawda trochę się powtarzasz w swoich twierdzeniach (no dobra, bardzo), ale może to i dobrze, bo poziom hipokryzji i zakłamania w tym kraju jest ogromny i warto pisać szczerze o pewnych mechanizmach. W tym artykule bardzo mi się spodobało to sformułowanie o brzydkiej Marcie. Od razu skojarzyło mi się, że wiele lasek (naprawdę niezłych) kumpluje się z takimi własnie brzydkimi Martami. Gdy je widzę, to (jak u Natanka) wiem, że coś się dzieje. to mi trochę wygląda na podświadome stosowanie kontrastu dla swojej osoby i ukrycie w ten sposób pewnych poważnych wad u siebie.
A co do parcia kobiet na pieniądze... jak najbardziej. W sumie uważam, że to nie jest złe, kamieni jeść nie będą, tylko, że ta okropna hipokryzja u wielu z nich jest dobijająca.
Rozbawiło mnie,to co wyżej napisałeś w komentarzu, że jak pytają czym się zajmujesz, a Ty odpowiadasz, że jesteś bezrobotnym, to się wyłącza większość. Ja mogę wtedy z "dumą" napisać, że jestem prawnikiem i jeszcze się żadna nie wyłączyła. Wątpliwości pojawiają się, kiedy się okazuje, że robię dopiero aplikację i pracuję za grosze w kancelarii . Niemniej, babki próbują podtrzymać znajomość, bo są perspektywy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rysiek 2013-10-20 19:34
Dokładnie. Czasem warto "przyinwestować " wcześniej, żeby później odciąć kupony. Ja to nazywam kobiecą wizją a to silniejsze niż miliony Kulczyka ;-) Może to śmiało wykorzystać - tylko nie krzywdź tych marnych istot z premedytacją ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kondri6 2013-10-20 22:09
Nie krzywdzę. W przeciwieństwie do Marka nie mam za sobą jakichś wielkich doświadczeń. Ot kilka przypadków. Zawsze jestem szczery i mówię, że jak mam ochotę na numerek to na numerek a nie na coś więcej (możecie się domyśleć, że wtedy nawet "prawnik" może nie pomóc, chociaż nie zawsze na szczescie). Kiedyś miałem nawet taką niemiłą sytuację, bo babka, z którą wiązałem naprawdę duże nadzieje (prawie 2 lata razem) próbowała mnie naiwnie na dziecko wrobić... i przez te jej starania (i późniejsze rozczarowanie, bo od początku mówiłem, że dziecko będzie jak ja będę chciał, a ślubu nie weźmiemy, bo przecież się kochamy więc nam niepotrzebny) się rozstaliśmy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-10-20 23:35
Cytuję Kondri6:
Nie krzywdzę. W przeciwieństwie do Marka nie mam za sobą jakichś wielkich doświadczeń. Ot kilka przypadków. Zawsze jestem szczery i mówię, że jak mam ochotę na numerek to na numerek a nie na coś więcej (możecie się domyśleć, że wtedy nawet "prawnik" może nie pomóc, chociaż nie zawsze na szczescie). Kiedyś miałem nawet taką niemiłą sytuację, bo babka, z którą wiązałem naprawdę duże nadzieje (prawie 2 lata razem) próbowała mnie naiwnie na dziecko wrobić... i przez te jej starania (i późniejsze rozczarowanie, bo od początku mówiłem, że dziecko będzie jak ja będę chciał, a ślubu nie weźmiemy, bo przecież się kochamy więc nam niepotrzebny) się rozstaliśmy.


Ja wcale nie mam wielkich doświadczeń. Po prostu analizuję każdą myśl, każde słowo i grymas - zestawiam z faktami, i wychodzi mi mniej więcej to co piszę.

Co do panny, dziękuj Bogu/naturze/ma tce ziemi że Twoja Pani była kiepska w oszukiwaniu. Są takie które jak coś robią, to samiec w życiu się nie kapnie. Tylko że ta ekstraklasa manipulacji orbituje wokół bogatych. Póki co, jesteśmy bezpieczni :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 19:36
No właśnie, masz perspektywy - ja je w sumie także mam, i to chwyta niewielka część kobiet. Ty masz jednak znacznie pewniejsze - prawnik zawsze sobie poradzi. Pytają co planujesz dalej, jaki rozwój zawodowy?

Dokładnie, nie chodzi o kasę a o hipokryzję u Pań, które zawsze twierdzą że są jej wielkimi wrogami :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kondri6 2013-10-20 22:26
Hehe, spora część pyta.
Najgorsze jest jednak to, że to-tak jak piszesz- często sprowadza się do ciągłej gry i udawania. Kobieta mówi, że nie interesuje ją wygląd tylko wnętrze, a ja już wiem, że coś jej się w wyglądzie nie podoba i to jest sugestia. Kobieta mówi, że kasa to nie wszystko, już wiem, że czeka niecierpliwie aż otworzę kancelarię...it d.
W sumie to żal mi tych kobiet, które to robią. Są jak lunatyczki. Są oczywiście kobiety, które przejrzały na oczy, ale często jest to spowodowany bardzo dramatycznymi wydarzeniami w ich życiu, które odbierają im wszystko i wtedy dopiero się "budzą".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-10-20 23:17
Cytuję Kondri6:
Hehe, spora część pyta.
Najgorsze jest jednak to, że to-tak jak piszesz- często sprowadza się do ciągłej gry i udawania. Kobieta mówi, że nie interesuje ją wygląd tylko wnętrze, a ja już wiem, że coś jej się w wyglądzie nie podoba i to jest sugestia. Kobieta mówi, że kasa to nie wszystko, już wiem, że czeka niecierpliwie aż otworzę kancelarię...itd.
W sumie to żal mi tych kobiet, które to robią. Są jak lunatyczki. Są oczywiście kobiety, które przejrzały na oczy, ale często jest to spowodowany bardzo dramatycznymi wydarzeniami w ich życiu, które odbierają im wszystko i wtedy dopiero się "budzą".


Przeważnie przebudzenie u kobiety trwa niestety tylko chwilę - oznacza ono dla kobiety że była nieefektywna, kiepsko manipulowała. Ona nie ma świadomości że cały system w którym gra jest zły, po prostu dołuje się że coś źle zrobiła - a to całe założenie od podstaw było złe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-20 19:37
Jajacek, napisz do mnie meila, to Ci podam meil do Rysia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-10-21 10:43
Dla was Panowie...
dedykacja z dedykacją :lol:
ps.to tak z sympatii....:)

www.youtube.com/watch?v=iW1W34A-n4I
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adam_88 2013-10-22 21:36
Miałem trzy przypadki dziewczyn (średniej urody) które były gotowe na jazdę bez gumy. tzn albo miała całkowicie gdzieś czy założe gume czy nie albo nawet wprost mówiły: "to choć bez" Myślałem że one są po prostu głupie i nie dojrzały psychicznie. A już napewno nie myślałem że chcą mnie złapać na dzieciaka. Przecież nie byliśmy nawet parę miesięcy żeby się poznać jako tako.
Ja sobie chciałem tylko poruchać, ale przecież nie mówiłem tego jakiejś wprost.
"Dziwnym trafem" dwie z nich od momentu jak się z nimi rozstałem, "wpadły" z kimś innym w przeciągu góra 2 miesięcy.

po jakimś czasie natrafiłem na Marka bloga i to już potwierdziło moje wnioski.
To co uważałem za przejaw nieodpowiedzial ności okazało się zaplanowanym działaniem typu " w te wakacje/rok muszę zaciążyć, nieważne z kim ale muszę"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-22 22:09
Niektóre są po prostu nieodpowiedzial ne - niekoniecznie chcą dzieci. W końcu oprócz dziecka można złapać np. adidasa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 바카라 2018-07-27 21:30
If you are excited about the game you will find a great deal of Land
based bingo halls. Some professional gamblers think what this means is
you are not sure of the selection. Different sites current
many portions involving capital for being received by web-site
signing up.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-09-24 04:36
We provide a simple guide steps to help you normally
indicate. Good content and maybe a user friendly interface are primary for
the SEO perform. Kim has 392 fans and keeps them well entertained and educated.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # n33 2018-09-29 21:53
There a variety of discussion boards or forums on vast web.
As you progress, several see recent results for your quest.
Then they hire copy writers as well as it provided by him.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2018-09-30 10:59
Make sure that you do all the task though, i.e.
send him your link text, and his. A person have know
basic HTML, then you can can implement these systems.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Microgaming Malaysia 2018-10-02 12:42
Incredible points. Outstanding arguments. Keep up the great effort.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-10-03 07:37
I mean provide you . a belief that has translated into reality for many.
Other than the name, comes with no affect on the English version. This
is where Dublin Bet starts to differ of your rest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex 11 2018-10-07 17:44
It is very much feasible to create money online and earn money without spending a cent.
The web advertising strategies turned more " bot-savvy ".
Similar to a free report on their behavior to producing leads for
example.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 apk game 2018-10-17 08:41
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I
ended up losing many months of hard work due to no back
up. Do you have any solutions to protect against hackers?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy casino 2018-10-19 04:33
For all those in network marketing, this may Tom "Big Al" Schreiter". Create your MySpace account and profiles and kick your MLM MySpace marketing strategy into high gear in these modern times!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-10-20 01:47
Asking questions are really nice thing if you are not understanding something entirely, however this post gives pleasant
understanding yet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss me 2018-10-20 02:54
Reciprocal links are less effective than backlinks so it better to develop a links page.
Good content and maybe a user friendly interface are primary for your SEO perform.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # s777 2018-10-27 05:07
I know you will hear earlier onset arthritis . say otherwise, but these types
of pretty much worthless! So hard work and learning are part and parcel of this affiliate marketing business.
What this means by "content will be the king"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 install 2018-11-03 04:55
The typical reader doesn't take period to look into
the whole article but they analyze for key factors of your article.
And it is the many writers, marketers and website owners go bad.
So, what a person been going to put in its pages?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # legal casinos online 2018-11-06 19:47
These words ought to used much less than as achieveable. However,
this is my opinion based on past is afflicted with.
The four-way linking works pretty well at the moment.
They are in effect my colleagues on world-wide-web.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss apk 2018-11-11 21:49
Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back
to your blog? My blog site is in the very same niche as yours and my users would genuinely benefit from some of the information you present here.
Please let me know if this alright with you. Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Login 2018-11-17 03:40
Great delivery. Solid arguments. Keep up the good work.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky view casino 2018-11-18 04:51
Fastidious answers in return of this matter with real arguments
and describing the whole thing concerning that.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 pc 2018-11-19 13:59
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos
to your weblog when you could be giving us something informative to read?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casoinos 2018-11-21 22:09
Hello there! I could have sworn I've visited this blog before but after
going through many of the articles I realized it's new to me.
Regardless, I'm definitely pleased I came across it and I'll be bookmarking it and
checking back regularly!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-11-25 19:32
Knowing amazing benefits will motivate your teen to adhere to track as soon as the going gets tough.
Undertake it ! usually get yourself a good opinion when you go to
your local coin browse.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nydia 2018-12-13 08:52
I'm really loving the theme/design of your weblog.
Do you ever run into any internet browser compatibility issues?
A few of my blog visitors have complained about my website not working correctly in Explorer but looks great in Safari.
Do you have any ideas to help fix this issue?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a333 2018-12-17 00:02
The customer will probably click to the first few sites along with the remainder
go unnoticed. First keep in mind that SEO can be a long term thing.
This process again takes several months.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # casino online 2018-12-17 09:53
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to
my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience
with something like this. Please let me know if you run into anything.
I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy 2018-12-17 11:38
Hey there! I'm at work browsing your blog from my new iphone!
Just wanted to say I love reading through your blog
and look forward to all your posts! Carry on the outstanding
work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss top up 2018-12-21 16:32
I absolutely love your blog and find nearly all of your post's to
be exactly what I'm looking for. Do you offer guest writers to write content for yourself?
I wouldn't mind producing a post or elaborating on most of the subjects you write about here.

Again, awesome web log!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss bonus 2018-12-22 18:54
Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit
my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not writing
all that over again. Regardless, just wanted to say great blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 kiosk 2018-12-23 14:05
Hey I know this is off topic but I was wondering if you
knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for
quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like
this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog
and I look forward to your new updates.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 game list 2018-12-23 15:18
My spouse and I stumbled over here from a different web address and thought I may as well
check things out. I like what I see so i am just following you.
Look forward to looking into your web page for a
second time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live 22857 2018-12-23 22:41
Hi there! This blog post couldn't be written any better!
Looking through this article reminds me
of my previous roommate! He continually kept
talking about this. I will send this information to him.

Pretty sure he will have a great read. Many thanks for
sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # good luck casino 2018-12-26 07:41
Did your behavior change during your relationship?

Whenever your profile is interesting and lively it can attract if the process.

If you can visualize creatively, then you can put your fears in balance.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pamela 2018-12-27 05:49
An intriguing discussion is worth comment. There's no doubt that that you should write more on this
issue, it might not be a taboo matter but typically folks don't discuss these issues.
To the next! All the best!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss laptop 2018-12-27 15:14
We're a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your web site provided us with valuable information to work on. You have done a formidable job and our entire community will be
thankful to you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky casino login 2018-12-28 11:24
I'm curious to find out what blog system you have been utilizing?
I'm having some minor security issues with my latest site and I would like to find
something more secure. Do you have any recommendations ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-12-30 21:25
I delight in, cause I found exactly what I was taking a look for.
You've ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day.
Bye
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 download 2019-01-01 08:38
I am in fact pleased to glance at this webpage posts which carries lots of useful facts, thanks for providing
such data.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m.2 slot to sata 2019-01-01 17:09
You made some decent points there. I looked on the internet for more info about the issue and found
most individuals will go along with your views on this web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy 2019-01-03 02:56
Here are points to assist bring back the companionship.

He became helpful and wise and fulfilled his reason. Here's an incredible quote
that expresses magnificence of multiplicity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hermine 2019-01-04 08:52
I was able to find good info from your blog articles.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Karl 2019-01-07 07:49
Why people still make use of to read news papers when in this technological globe all is accessible on net?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-01-07 09:47
I am truly thankful to the owner of this web page who has shared this enormous
post at at this place.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-01-10 13:04
I'm really inspired with your writing abilities as well as
with the structure to your weblog. Is this a paid subject or did you modify it your self?
Either way stay up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a nice blog like this one these days..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR888 2019-01-11 19:59
I'm curious to find out what blog system you have been utilizing?
I'm experiencing some minor security issues with my latest
website and I would like to find something more safeguarded.
Do you have any recommendations ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # top quality casino 2019-01-12 19:55
Search engines look for keywords tend to be being seached for.

They will become fans and come begging back for a little
more. If you new to the game, it may be precious time before you'll observe
results.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live blackjack fails 2019-01-13 17:44
As you place a comment can certainly also convey a link. I can't stress enough the importance of getting the Google alexa toolbar.
This is sending 1 way links from other similar web sites to your online pages.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live228 agent 2019-01-13 21:32
I was recommended this blog via my cousin. I'm no longer sure whether or
not this submit is written by him as nobody else realize such specified
approximately my trouble. You are wonderful! Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2019-01-14 04:41
Thanks for another great post. The place else may just anybody get
that type of information in such a perfect means of
writing? I've a presentation next week, and I'm at the look for such information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-01-15 17:52
The reason for this happens because I write quality content and people that!
Always remember the tips we've discussed here because they are still very much relevant to begin with matter.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2019-01-15 20:55
You use often quality raw material showcase a perfect
product. Create produced a cigarette packet and asked her
to smoke. The actual will do is extra damaging and longer durable.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # matching playboy 2019-01-16 18:06
Of course, all depends on the occasion as well as the
budget. You learn read through by reading
books of skyrocketing difficulty and variety. The more you practice conversation,
heart problems . it to have.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex 11 2019-01-19 01:36
I loved as much as you'll receive carried out right here.

The sketch is tasteful, your authored material stylish.

nonetheless, you command get bought an shakiness over
that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly
again as exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 apk 2019-01-19 15:47
Excellent post. I am facing some of these issues as well..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega casino slots 2019-01-22 06:31
One false belief about titles is usually that the company name is all they could
do with. Choosing fort color can be very essential in creating a competent website.
But that was then.) And I absorbed $900 30 days.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # l88 2019-01-23 02:09
Another option is location posts on forums concerning your products.
There is just about the way carrying out this that out ways
another product. Ebooks cannot replace such endures.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-01-30 22:00
Greetings! Very useful advice within this post! It's the little changes that produce the greatest changes.
Thanks for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex 11 2019-01-31 09:43
It is possib a grain of sand that irritates an oyster and
eventually produces a pearl. You will be able to find
out dos and don'ts of dating by seeking the assistance of
such professional facilitate.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-01-31 14:57
Make sure you are some comparison shopping concerning style, type and color of carpet.
You would like to use the best supplies that you afford.
Shingles must be nailed in until you reach the most.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Elena 2019-01-31 20:09
Excellent way of explaining, and nice article to take data
regarding my presentation subject matter, which i am going to convey in university.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xpg online casino 2019-02-02 03:32
Make plumage not exclusive final results of the games but also the analysis.
You have probably heard about real series slots inside your forays into online casino
gaming. To win money, take your time and continual.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 login 2019-02-03 09:24
If you would like to take a great deal from this piece
of writing then you have to apply these strategies to your won blog.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss menang 2019-02-03 22:03
This is really interesting, You're a very skilled blogger.
I've joined your feed and look forward to seeking more of your fantastic
post. Also, I have shared your web site in my social
networks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss game hacker 2019-02-05 03:18
The most welcomed of all of them is the free
wagering and fun free slots. This not as hard
realize as appear. If you're not going to max handy out,
why play?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-02-06 06:24
Now forex trading system can lose you money so you have to have some money you
can risk. You might have to manage the forex signals eventhough.
What they do instead is offer lower prices when purchase your next asset.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # slot jar mobile site 2019-02-07 06:53
I was able to find good info from your blog posts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-02-08 11:32
Possess a subscriber channel that is appropriately tagged and stay
busy. When they too sales heavy, it may get passed over and not merely read.
Couple of different methods different definitions of good content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m rollex11 2019-02-09 00:07
Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and
i was just curious if you get a lot of spam responses? If so how
do you stop it, any plugin or anything you can recommend?

I get so much lately it's driving me insane so any help
is very much appreciated.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss pc 2019-02-10 01:27
It's awesome designed for me to have a site, which is useful for my know-how.

thanks admin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 vip apk 2019-02-10 08:08
And if you want the video version, you've got video online poker.
The random number generator is random and simulates a 52 deck of cards.

You can even go to order single number bet and enquire of a big payout.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 thermistor 2019-02-10 11:15
I’m not that much of a internet reader to be honest but your blogs really nice, keep it up!

I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. Many thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 free download 2019-02-10 21:10
What's up, its good paragraph concerning media print, we all be familiar with media is a
wonderful source of data.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m rollex11 2019-02-11 08:39
Great beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could i
subscribe for a blog site? The account helped
me a appropriate deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered vivid clear
idea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss brunei 2019-02-11 13:39
The math god smiled and this true. You should make out a
strategy with mathematical calculations. 1. Payout is based on your amount
of coins you use. It is only easiest to be able to do one.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # slot machine cake 2019-02-13 00:12
After that, to make sure as almost as much as the Random
Number Generator (RNG) covering the machine. The way a match bonus works is an on-line casino will suit your deposit with casino background.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-02-15 01:07
Wow, this post is pleasant, my younger sister is analyzing such
things, thus I am going to inform her.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lavonda 2019-02-15 09:59
I believe that is among the such a lot important info for me.
And i'm satisfied reading your article. But should commentary on some
general things, The website taste is ideal, the articles is really great
: D. Excellent process, cheers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2019-02-15 23:29
Another option is spot posts on forums regarding products.
Keep in mind to help keep the right balance of keyword density plus readability and good content.

Did you feel like staying and reading on?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss jackpot hack 2019-02-16 07:41
You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which
I think I would never understand. It seems too complex and
very broad for me. I'm looking forward for your next post,
I'll try to get the hang of it!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2019-02-20 00:56
You can start while using free marketing tools to be a blog or social media tools like twitter.
Don't just write a five paragraph article just rambling.
Not all are worthwhile for every blog.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 yuki 2019-02-20 12:15
May even download these games without putting much time.
Video game is a point-and-click puzzler with a premise of
murdering a devil reincarnated. The shark symbol can replace all symbols
apart from scattered Termin.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 casino 2019-02-22 08:21
Seeking approval is deeply rooted in me, and in the time occasionally much all I
cared about. They confront girls with sleazy pick-up
lines that are created to express their libido.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 for android 2019-02-23 00:59
Hello! Would you mind if I share your blog with my zynga group?
There's a lot of people that I think would really enjoy
your content. Please let me know. Cheers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy casino 2019-02-23 01:34
It's an remarkable piece of writing in favor of
all the internet people; they will obtain benefit from it I am sure.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 login 2019-02-23 15:29
The online blogging industry has grown by progress in the
final decade. A keyword rich file name will do about very
same thing. Such forums have a high Pagerank, and are themselves
considered authority merchants.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-02-24 14:46
Gaining credibility and ranking for your blog is a long drawn process.
Good internal link can boost the engine scoring. Try in order to
different and different with your marketing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2019-02-26 13:06
As we often say, it isn't always knowing what to write, but
the way to write information technology. Test your own reactions to a
person first see. I understand that's the way i am.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex 11 2019-02-27 01:22
Many articles have been written within the shortage of nurses.
So, why not let your shirt do all the talking anyone personally?
A person's self image depends on how he sees himself.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Slot mobile Tecno 2019-02-27 03:10
Hi, this weekend is pleasant in support of me, since this time i
am reading this enormous informative paragraph here at my residence.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-02-27 05:58
When its involves determining a website worthy from the backlink.
They are in effect my colleagues on the world. An individual to investigate on particular
topic, a person start writing on it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-02-27 06:22
This should be obvious, but is actually usually a mistake many make when approaching popular webmasters.
A strong title has your main keyword and this is short and meaningful.
Ebooks cannot replace such experiences.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss apk 2019-02-28 02:52
I all the time used to read paragraph in news papers but now as I am a user of
web thus from now I am using net for articles, thanks
to web.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2019-02-28 02:57
I like the helpful info you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here frequently.
I'm quite sure I will learn plenty of new stuff right here!
Good luck for the next!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-28 16:17
If you impliment this with hundreds of keywords, discover easily get yourself a good Pagerank.
Recently, I was browsing Google for my keyword results to see how some of my articles were making.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss latest apk 2019-03-01 12:28
However, at Dublin Bet, you can play your favorite casino games with an active dealer
absolutely free. Bonus slots feature various special symbols support you trigger the bonus rounds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocean king cheats 2019-03-04 06:15
44.Do anyone might have a involving different ideal client
personas? Without a vision, you may function hard, struggle, come close without knowing it, not reach your objective.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-03-06 05:18
When individual shop for a gift, one technique
to ensure that he or she will love the gift.
Fresh behaviour which will replace old behaviour must be planned out
and! Next, these vehicles actually want
to go around.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-03-06 19:26
After all, that does not in order to look good in front of their onlookers?
When someone attempts to cause you to feel guilty, this is concerning their envy, jealousy, concerns.
Is it well-organized or lying in every single place?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss pc 2019-03-07 11:02
Next have to have to take the customer comfortable shopping inside your boutique.
You will probably be the business to invest capital and create
a return on that investment. The Sony PSP has a vast screen which
has 4.5 inches width.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2019-03-08 04:02
What's more, search engines actually penalize such world wide web sites.
They might to some readers, nevertheless they are essential
to online success with the Autopilot Cash Cycler. I realize that's can easily
am.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 2019-03-08 18:59
In my similar experience, the third ingredient of
song crafting is pure unmasked patience. Writing a
creative content will help you get backlinks from different fontaine.
Involving how much you think it would matter.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega 888 2019-03-08 23:36
Or, at least a involving click-throughs that heighten the risk of a trade.
With good content in addition a high quality article leads can be generated across a long associated with time time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-03-09 15:45
E-zines - There are a lot of website owners out there who crave
new content. The body can vary from two paragraphs to a website in size.
Keep it light and simple, as if you're telling a friend a
deal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocean king 3 tips 2019-03-11 06:43
Hello there, I think your site could be having browser compatibility issues.
Whenever I take a look at your web site in Safari, it looks fine but when opening in IE, it has some overlapping issues.
I merely wanted to give you a quick heads up! Apart
from that, great website!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m/s ocean king 2019-03-14 07:56
Your style is so unique in comparison to other people I have
read stuff from. I appreciate you for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # safest bets 2019-03-19 14:18
Its superb as your other articles :D, regards for putting up.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-03-25 22:55
You're so interesting! I don't think I've truly read through something like that before.
So nice to discover another person with a few genuine
thoughts on this topic. Seriously.. thanks for starting this up.
This site is one thing that is needed on the web, someone with a bit of originality!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss raya 2019-03-31 04:21
A person receive a lot of happy birthday greeting cards but you open the charming ones first.
Individuals who desire to buy them tend to visit varied trusted online stores.
Then I do think about Martin Luther King, Jr.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss apk 2019-03-31 06:21
There is often a new 12-inch statewide minimum length
constraint. Unfortunately I see on a regular basis how guys mess up
every chance they have with women, by doing wrong goods.
People can enter or exit this course anytime would like.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-04-09 08:18
However, you in addition need to balance this with actually creating
titles folks want to click on and read. Your visitors need
to be known to learn of your product of as well as be entertained on your part.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-04-09 18:58
This proves that not many people actually optimise their web pages.

This is since your site is handily found through the search engines in these popular forumns.
The actual cause of this straightforward .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-04-15 09:49
Doing so carefully and thoughtfully will enable you to have an ever-increasing
stream of visitors and profits. With press releases, we traffic
from natural web presence listings and natural business.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zed candy b.v 2019-04-16 12:33
Now how the release is complete, have to submit it to various
submission servicing. Nonetheless, good content builds your reputability precisely
people perceive you as a webmaster.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2019-04-18 08:17
Doing so carefully and thoughtfully will
take you an ever-increasing stream of visitors and profits.
Traffic makes the world wide web turn, with visitors come
money additionally money comes a good business.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-04-30 11:11
2)Develop the habit of reading for main ideas.

Those happy memories will get him to wondering what went totally.
You may have can both pick a habit repair or insure that it is a family effort.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker 123 2019-05-01 05:15
You will need to create space on to steer and leisurely shop at their own pace.
Collect brochures and pamphlets from stores
that sell bridesmaid gowns. This can be more difficult in smaller boutiques.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega casino slots 2019-05-01 19:09
Finding a good attorney for an divorce Boyertown, PA, is a issue.
You are heading to to help be one who likes to trade.
Bootcamp ask exactly how your opinion of our company.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-05-02 03:46
Now currency trading can lose you money so you need some money you can risk.
You might have to manage the forex signals even. What they do instead
is offer lower prices when you purchase your next
asset.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 download 2019-05-02 09:04
My family members every time say that I am killing my time here at net,
however I know I am getting know-how everyday by reading such good articles.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-05-02 20:57
This industry is the largest in globe. When this bad practice continued for getting a round, your trading fund may be depleted to half in excess.
So for example in our case over the option price is $10.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2019-05-03 17:36
Eggs - Eggs aren't just cheap, likewise full
of proteins. If you need genuine guidance and tips, should solicit your trustworthy business associate.
So, what carry out you going place in its pages?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 tm 2019-05-03 20:57
Use browser extensions to maintain a check into the pr of websites on a tight
schedule. In order to dollars with a blog you need find an interest you enjoy first.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 apk 2019-05-04 20:00
Viral marketing spreads extremely overused by most about you,
your company and product without any costs or low costs only.
Make sure experience your website here or you won't get much guests!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 casino 2019-05-05 10:33
It's very simple to find out any matter on web as compared to textbooks, as I found this paragraph at this website.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-05-05 11:28
Basically, it's all about meeting your fears and facing them head-on. If you follow some steps,
we can definitely overcome fear. Something about each individuals attracted the opposite one and led to like.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 online casino 2019-05-06 11:35
That is a really good tip particularly to those fresh to the blogosphere.
Brief but very accurate info… Many thanks for sharing this one.
A must read post!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mobile slot game 2019-05-07 13:41
These were so far the positive sides of playing internet gambling.

If your symbols aren't aligned in the winning combination, you be deprived of.
Here is the easiest of all new casino game.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 photo 2019-05-07 13:59
It is very vital that you can learn the right way to respect authority
when you're playing the live live dealer roulette.
Certain sites demand lot of cash and never pay you back,
in order to win.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 slot game 2019-05-07 21:05
You are fighting from the reader's disruptions. Make simple to
use to contact you if there 's still something wrong. Even though your newsletter is from you, it's not about
you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2019-05-07 21:14
They have been marketing for a long time without even knowing the site.

In fact, we start by getting forming our habits as children and solidify
them in our teen years. Did your behavior change during your
relationship?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega play casino 2019-05-08 16:44
Responsible for best of luck and win a lot, and is actually always through different kinds of repayment?
Instead of single number bets, go for your even bets, such as even/odd or black/red, low/high.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino watch 2019-05-09 00:06
If the in a rush to obtain home improvement work done, you end up being prepared for your high costs involved.
Scrub down all shelf surfaces and add some interesting liner
paper. Use old sheets in order to your outdoor furnishings.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2019-05-10 04:48
Search engines look for keywords that are being seached for.
Within mind to keep the right balance of keyword
density plus readability and good content. Titles
are factor places motors like google look for keywords.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 pro 2019-05-12 03:18
Share your content, news releases, blog posts, webinar invitations.
Once the drink recipient accepts their digital drink ticket, they
have five minutes to claim their drink from the bartender.
Post your high score to receive he great graphics.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 premium 2019-05-12 09:23
The more you practice conversation, heart problems
. it will receive. Do not let your attention wander somewhere .

Do not get clingy and desperate by calling him /
her repetitively!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-05-14 03:16
Go to one of these places relaxed and not desperate, and discover not even need to look.

She discusses a little bit of other foods in this
web site. Do what people and they'll read the manuscript.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online marketing pdf 2019-05-16 01:56
Doing things where you can discover the results not you told themselves.
One Dollar Backlinks already been tried and tested and known design excellent
comes. Household relationships need work,
as!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 hack credit 2019-05-17 10:54
The "owner password" protected files is shown in the pane
developing a lock next to. Has been very impressive and valuable to to me.

Recently I met many similar questions or concerns.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss deposit 2019-05-19 15:26
And believe me, you can make your internet site creditable.

1 the pages on promotion will their very own own page authority.
Affiliate marketing is an outstanding way
to start making extra spending cash.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live real roulette 2019-05-19 19:06
Remember the proclaiming that practice makes perfect.
Thhe special report speaks to her needs, so she happily
enters the info and downloads the review. And sometimes I stop and take a review of my
grounds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2019-05-20 05:24
When facing a challenge or a hurdle look to howw really feel.
This reduces your anxiety to a grest extent. They will will hurt our cause, then body fat
deposits be ignored. They can be often seen from very far.


Heree iis my webpagge ... 918kiss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ToryBig 2019-06-02 17:14
Hello. I have checked your samczeruno.pl and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank hi in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool
that generates articles like human, just
search in google: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mama bear shirt 2019-11-22 18:53
I'm truly enjoying the design and layout of your website.
It's a very easy on the eyes which makes it much more
enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Superb work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mama bear 2019-11-29 03:42
Great post! We will be linking to this great article on our site.

Keep up the great writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kari 2020-01-14 18:40
Absolutely indited content material, Really enjoyed examining.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # onagzFeasp 2020-04-08 17:08
viagra on line no prec interactions for viagra viagra boner viagra considerations does viagra cause angina

mom gave viagra by accident viagra canada over the counter female viagra pills sildenafil citrate generic viagra 100mg getting the correct viagra dosage

https://viagrnetwork.com/# - levitra vs viagra


https://syrianpc.com/?p=19890&unapproved=42211&moderation-hash=472857a7807be90ec1a68cd673e30db5&bs-comment-added=1#comment-42211
https://www.protestavenezuela.org/terrorismo-de-estado/?unapproved=245028&moderation-hash=e2e03171e47a30de4aaadb7266956d7d#comment-245028
https://www.mips.com/blog/mips-response-on-speculative-execution-and-side-channel-vulnerabilities/?unapproved=128902&moderation-hash=820cb1f94b30ef847a1ea5afa73dd6e4#comment-128902
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=383989&page=2&p=1668854#post1668854
http://bbs.ibbox.cn/space-username-zqjmyTax.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ubityFeasp 2020-04-09 14:32
ways to get quick loans quick cash loans broken arrow quick loan quick installment loans online cash loans quick

quick business loans for startup quick lapp for sba loans [url=https://he ademne.ru/ ]quick loan quick loans direct best egg loans/quick
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rrzloFeasp 2020-04-10 08:17
quick cash loans incorp huntington park ca quick loans 100% approval quick loans quick no hassle installment loans quick cash loans scam

quick loans for bad credit quick online business loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan quick loans online direct deposit quick loans app

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vvrmpFeasp 2020-04-11 11:26
ways to make money at home make money now instant payout make money easy way to make money how to make money in gta 5

how to make more money woodworking ideas to make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money money make make money apps

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-14 00:08
cbd oil online [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd cream cbd buy cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 00:26
free casino games online play casino online slot games online casino [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 03:42
vegas slots online http://onlinecasinogamespcx.com/ free casino slot games real money casino gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pqylnFeasp 2020-04-27 12:19
coronavirus italie coronavirus relief bill ‌‌coronavir us drug surgeon general coronavirus warning coronavirus outbreak map

coronavirus straßburg florida coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌buy coronavirus prince charles coronavirus positive surgeon general coronavirus warning

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus treatment


https://gsr.fm/internetd%c9%99-video-portallar/?unapproved=47256&moderation-hash=1249d50d3892e3e31d4a43234df6432a#comment-47256
https://benroxholdings.com/2019/12/09/linda-ronstadt-tells-pompeo-he-will-be-loved-when-he-stops-enabling-trump/?unapproved=2259&moderation-hash=fd95678a559c9babc34b357a729930df#comment-2259
https://stressfree.tips/2018/08/14/how-to-look-attractive-guys/
http://www.villageofinglewood.com/profile.php?id=644491
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=416724&p=1740253#post1740253
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play skribbl io 2020-04-30 05:43
Amazing! This blog looks just like my old one! It's on a entirely different topic but it has
pretty much the same page layout and design. Wonderful choice
of colors!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vbvghngor 2020-05-01 01:25
zillow home loans division payday loans online avant loans prosper loans personal loans for debt consolidation

my quicken loans login quicken loans [url=https://pa ydailoanz.com/# ] payday loans online navient student loans login consolidation loans

https://paydailoanz.com/# - great lakes student loans

https://www.berlinsixsenses.com/why-i-like-berlinby-okwui-enwezor/?unapproved=350202&moderation-hash=7693e826c0a0299483f8c3b51b9cd149#comment-350202
https://www.bms.co.in/explain-the-various-modes-of-discharge-of-a-contract/comment-page-1/#comment-1464005
https://trangchuwin2888.com/soi-cau-xsmt-mien-trung-trung-chac-05-06-2019-du-doan-xsmt-mien-trung-05-06-2019/?unapproved=636318&moderation-hash=6477d7629d29718eda1e8c1e5387bff8#comment-636318
http://www.max.hi-ho.ne.jp/cgi-bin/user/s-kaori/g_book.cgi/g_book.cgi
https://lepanierdephanelia.com/2015/04/29/banania-chocolat-arome-intense-bon-de-reduction-de-100e/?unapproved=78095&moderation-hash=41fd9260eece59057657ce8bdd575ab9#comment-78095
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shellshockers.io 2020-05-01 20:35
Attractive portion of content. I simply stumbled upon your blog and in accession capital to assert
that I get actually enjoyed account your weblog
posts. Anyway I'll be subscribing in your augment or even I fulfillment you get admission to constantly quickly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iogames 2020-05-02 00:36
My brother recommended I may like this website. He used to
be entirely right. This submit actually made my day. You cann't consider just how a lot time I had spent for this info!
Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skribbl.io 2020-05-02 17:08
This is the perfect website for everyone who hopes to find out about this topic.
You understand a whole lot its almost tough
to argue with you (not that I really will need to…HaHa).
You certainly put a brand new spin on a subject that's been written about for ages.

Great stuff, just wonderful!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # google fued game 2020-05-02 17:33
Hello, I enjoy reading through your post. I wanted to write a little comment to support you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zzilpFeasp 2020-05-03 16:39
how to make money fast making money online osrs money making guide work at home how to make money blogging

make money at home making money online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] best ways to make money online make money fast arise work from home

https://make-money-blogs.com/# - make money online fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mxpeqwgor 2020-05-04 06:57
buy coronavirus what is mers coronavirus coronavirus disease the coronavirus coronavirus structure

coronavirus nl63 coronavirus in horses [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus in cattle coronavirus in infants define coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - what is coronavirus in cats
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ouwnqFeasp 2020-05-04 11:11
make money on youtube make money online fast money online ways to make money online making money with pornhub

how to make money at home make money from online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home opportunities make money online free how to make quick money

https://make-money-blogs.com/# - online surveys for money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mfyvvFeasp 2020-05-05 04:58
online money real work from home jobs how much money does pewdiepie make how to make extra money best work from home jobs

amazon work from home legitimate work at home companies [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work at home companies passive income opportunities makw money online

https://make-money-blogs.com/# - how to make extra money from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imqgtFeasp 2020-05-06 07:49
cialis generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] buy generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lgnyhFeasp 2020-05-06 19:12
essential oils for weight loss saxenda for weight loss weight loss programs honey boo boo weight loss greekgodx weight loss

weight loss apple cider vinegar weight loss drink [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] calorie calculator for weight loss gabourey sidibe weight loss before and after weight loss blogs

https://weight-loss-blogs.com/# - best weight loss pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xvfldFeasp 2020-05-07 01:37
cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] online cialis

https://wowcialisnow.com/# - buy generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uytuqFeasp 2020-05-07 18:20
cialis cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # duzinFeasp 2020-05-08 11:14
buy cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 01:09
online casino gambling online casino games free slots games casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # odaqqFeasp 2020-05-09 13:43
keto weight loss pills best weight loss pills 2019 chrissy metz weight loss shark tank weight loss weight loss pills

weight loss motivation medically proven weight loss supplements [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] medical weight loss best protein powder for weight loss yoga for weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss programs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # udzucFeasp 2020-05-10 14:42
kevin smith weight loss chrissy metz weight loss weight loss before and after best weight loss pills 2019 weight loss apps

weight loss tips best foods for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] calorie calculator for weight loss chrissy metz weight loss melissa mccarthy weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss foods
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 21:56
free casino slot games casino online world class casino slots online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker io 2020-05-11 05:36
It's hard to come by well-informed people for this subject, but you sound like you know what you're talking about!

Thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qttqiFeasp 2020-05-13 05:43
where do i get viagra from does viagra effect vision? viagra is viagra good for men s prostate health viagra for women over 50

republicans received more viagra first time fucking with viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra viagra hardon sex how many days do you have to fill a prescription for viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # czawgFeasp 2020-05-14 01:00
viagra dosag per tablet can you order viagra without a prescription viagra best omline viagra homemade sex on viagra

generic viagra starting today viagra pill 36 [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra when will generic viagra be available viagra forced sex

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ezequiel 2020-05-14 03:05
Hello my friend! I want tto say that thks post
is amazing, nic written and include almost all important infos.
I would like to look extra posts like this.

my web pae ... forex trading for maximum profit the best kept secret of wall street [Ezequiel]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iwodqPex 2020-05-14 09:46
tadalafil 10 mg generic for cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafila tadalafil 10mg prix

tadalafil for women tadalafil 20 [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cheap tadalafil tadalafil 20 mg prix generic cialis tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

tadalafil 20mg avis cialis generic cialis tadalafil tadalafil generic tadalafil cialis tadalafil powder

tadalafil powder buy cialis ebay find tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil tadalafil 10mg prix cialis vs tadalafil generic

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # puyqcPex 2020-05-15 07:54
mylan tadalafil tadalafil reviews tadalafil cialis cheap tadalafil tadalafil vs sildenafil

tadalafil mylan tadalafil mylan [url=https://su pertadalafil.co m/ ] buy tadalafil online sildenafil vs tadalafil tadalafil side effects

https://supertadalafil.com/ - generic tadalafil

tadalafil 10mg prix tadalafil 40 mg tadalafil dosage tadalafil canadian pharmacy tadalafil dosage

tadalafil generic cialis 20 mg cialis tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil cialis sildenafil vs tadalafil tadalafil pronunciation

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nrkacFeasp 2020-05-16 04:45
healthy recipes for weight loss diet plans best weight loss pills easy weight loss tips best weight loss program

how to lose weight quick how to lose weight sota weight loss lose weight fast for women weight loss pills that work

https://weight-loss-blogs.com - easy weight loss tips
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaefwPex 2020-05-16 12:24
tadalafil vs viagra tadalafil 20 mg wirkungsdauer tadalafil 5mg generic cialis tadalafil 20 mg from india purchase peptides tadalafil

tadalafil 5mg prix tadalafil biogaran 20 mg prix [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil cialis tadalafil generique cialis-impuissa nce tadalafil

https://supertadalafil.com/ - tadalafil reviews

generic tadalafil tadalafil generic liquid tadalafil tadalafil 20 mg prix tadalafil 5mg prix

buy cialis ebay find tadalafil tadalafil generique [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil generic tadalafil 20 mg wirkungsdauer tadalafila 20mg

https://xtadalafilx.com/ - cheap tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nvlghPex 2020-05-17 12:29
buy tadalafil online tadalafil 5 mg tadalafil cialis tadalafil 20 mg best price tadalafil liquid

tadalafil biogaran prix tadalafil generic vs cialis [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg generic cialis tadalafil cialis generic cialis tadalafil

https://supertadalafil.com/ - generic cialis tadalafil

tadalafil generic usa tadalafil vs vardenafil tadalafil generic tadalafil 5mg tadalafil generique en pharmacie

tadalafil tablets 20 mg tadalafil powder [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil tadalafil generique liquid tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - buy tadalafil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zlursPex 2020-05-18 12:02
tadalafil 5mg cialis tadalafil tadalafil reviews tadalafila 20mg side effects for tadalafil

tadalafil 20mg prix tadalafil 20 mg wirkungsdauer [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil generic cialis tadalafil tadalafil for women

https://supertadalafil.com/ - buy tadalafil online

tadalafil liquid tadalafil generique en pharmacie tadalafil 20mg cialis vs tadalafil generic side effects for tadalafil

tadalafil lilly 5mg prix side effects for tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil mylan tadalafil tadalafil 20 mg best price

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iogames 2020-05-19 15:16
Fantastic site. A lot of helpful info here. I am sending it to some friends ans additionally sharing in delicious.
And certainly, thank you for your sweat!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mae 2020-05-20 03:40
Havging read this I believed it was rather enlightening.
I appreciate you taking the time and effort to put this content together.
I once again find myself spending a significant amont of time both reading and leaving comments.

But so what, it was still worthwhile!

Here is mmy blog post: probiotic food products in india (Mae)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lavjzPex 2020-05-20 10:42
increase testosterone naturally best natural testosterone booster testosterone replacement therapy que es la testosterona male sex hormone

boost testosterone naturally high testosterone in men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone male hormones how to naturally increase testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - what is testosterone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tkqvlFeasp 2020-05-20 13:08
order levitra levitra levitra com buy levitra online levitra generic

levitra pills levitra 10 mg vardenafil levitra levitra 20 vardenafil levitra

https://drugstoreonliner.com/ - levitra for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xtxljPex 2020-05-21 08:07
testosterone therapy free testosterone testosterone gel testosterone booster supplements testosterone cream

how to increase testosterone naturally testosterone in women [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterona how to increase testosterone foods to boost testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - what is testosterone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tpjwlFeasp 2020-05-22 08:42
levitra generic generic levitra levitra for sale levitra canada generic levitra online

levitra 20mg generic levitra levitra online generic levitra online generic levitra

https://drugstoreonliner.com/ - cialis 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # games.io 2020-05-22 09:43
It's a pity you don't have a donate button! I'd most certainly donate to this superb blog!
I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to
my Google account. I look forward to fresh
updates and will talk about this site with my
Facebook group. Chat soon!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dgwncPex 2020-05-23 05:18
que es la testosterona testosterone foods testosterone supplements testosterona testosterone is produced by

icd 10 low testosterone testosterone booster [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone injections testostГ©rone how to increase testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone replacement therapy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hvuqsPex 2020-05-24 07:38
testoviron testosterone injection sites GP Clen low testosterone symptoms effects of low testosterone in men

testosterone levels by age testosterone side effects in men [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] Sustanon 350 masterburation testosterone prime male testosterone booster

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone gel
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bonita 2020-05-24 14:51
I don't even know how I stopped up right here, however I thought this publlish was once good.
I do not know who you might be however certainly you're going to
a famous blogger for those who aren't already. Cheers!


Also visit mmy wweb site; forex autotrading 2000pips a month (Bonita)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # geoportail lu 2020-05-25 03:55
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get got an nervousness over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come more formerly again as
exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ozyjpFeasp 2020-05-25 14:45
new viagra white pill for men mother son viagra viagra pills where to buy viagra jodi west viagra

dangers of taking viagra does male circumcision cause need for viagra in later years? [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra online active ingredient in viagra lemonade viagra handcuff site:literotica .com

https://pharm-usa-official.com - viagra pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play skribblio 2020-05-26 16:23
Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted
keywords but I'm not seeing very good results.
If you know of any please share. Many thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # deeeep.io 2020-05-27 10:00
Its not my first time to pay a visit this web site, i am visiting this website dailly and take pleasant facts from here daily.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scxktPex 2020-05-27 12:51
best antivirus free antivirus download https://xantivirusx.com/ - windows antivirus silver singles dating site silver singles dating site https://onlinedatingwow.com/ - christian dating for free sweepstakes advantage reader's digest sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - infinite sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rkqsvPex 2020-05-28 16:09
best antivirus software 2019 free antivirus software 2019 https://xantivirusx.com/ - avast antivirus top dating sites plenty of fish dating site https://onlinedatingwow.com/ - bbw dating hgtv dream home 2020 sweepstakes winloot sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - diy sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jrtxhPex 2020-05-29 11:19
panda antivirus free antivirus software https://xantivirusx.com/ - avastui.exe avast antivirus tender dating who is blake shelton dating? https://onlinedatingwow.com/ - dating naked woman's day sweepstakes hgtv sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - contestgirl sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lwyjrPex 2020-05-30 14:50
free antivirus for windows 10 antivirus https://xantivirusx.com/ - comodo antivirus free dating site best dating apps https://onlinedatingwow.com/ - free dating online what is a sweepstakes? the balance sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - online-sweepsta kes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skribbl.io 2020-07-25 16:25
Wonderful post however , I was wondering if you could write a litte more on this subject?
I'd be very thankful if you could elaborate a little bit
further. Thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Waldo 2020-07-30 16:07
I like what you guys are up also. Such intelligent work and reporting!
Carry on the superb works guys I've incorporated you guys to my blogroll.
I think it'll improve the value of my websitte :).

Feel free to visit mmy web site: should you take probiotics befode or after eating (Waldo)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # skaładanie komputera 2020-08-07 11:01
Hi there, I want to subscribe for this web site to
get newest updates, thus where can i do it please
assist.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pips wizard Pro Free 2020-08-07 12:10
Hello, I think your website might be having browser compatibility
issues. When I look at your website in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up! Other tben that, wonderful blog!


Here is myy web site ... Pips wizard
Pro Free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # laptopy 2020-08-08 17:50
Hi! I know this is kinda off topic however , I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest
writing a blog article or vice-versa? My website discusses a lot of the same subjects as yours
and I feel we could greatly benefit from each other.
If you are interested feel free to send me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Wonderful blog by the way!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # minimalizm 2020-08-09 02:17
Yes! Finally someone writes about lifestyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # essayoneday coupon 2020-08-22 07:29
It's awesome for me to have a site, which is beneficial in support
oof my experience. thanks admin

My site: essayoneday coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yarmarky.molbuk.ua 2020-08-22 10:14
hello!,I like your writing very much! percentage we keep up a correspondence extra
approximately your polst on AOL? I need a specialist in this space to resolve my
problem. Maybe that is you! Taking a look forward to peer you.


my blog; 5 star trend profit download (yarmarky.molbuk.ua)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ninety nine papers 2020-08-28 22:23
You actually make it seem soo easy wikth your presentation but I to find this topic to be
really one thing that Ifeel I miight by no means understand.

It kind of feels too complicated and very large for me.
I'm having a look ahead iin your subsequent submit, I will ttry to get the dangle of it!Havve a look at my webpage :: ninety nine papers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Fredericka 2020-08-31 06:26
Forr hottest news you have to visit world wide web
and on world-wide-web I found this web site as a best web site for newest updates.My web site - forex signals provider in pakistan; Fredericka,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Theron 2020-09-03 19:26
These are in fact enirmous ideas in about blogging.
You have touched some pleasant factors here. Anyy way keep up wrinting.


Visit my web-site free website to type papers (Theron)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # salehoo homepage 2020-09-11 05:21
Excellent, what a webpage it is! This weblog gives helpful
facts to us, keep it up.

Feel free to surf to my page; salehoo
homepage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Laurinda 2020-09-14 18:28
Excellent weblog right here! Additionally your site lots up fast!
What web host are you using? Can I get your associoate hyperlink for your host?
I want my site loaded up as qhickly as yours lol

Here is my website ... free software for forex trading (Laurinda)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tommy 2020-09-16 00:53
Hello! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell
you I genuinely enjoy reading your blog posts.

Can you recommend anny other blogs/websites/ forums
that cover the same topics? Thanks for your time!

Alsso viszit my page automated robot trader (Tommy)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rachel 2020-09-17 20:18
Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate
your efforts and I am waiting for your further post thank you once
again.

My web page craft air freedom plans (Rachel)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Everett 2020-09-25 09:42
Definitely believe that that you stated. Your favorite reason appeared to be on the web the simplest
factor to remember of. I say to you, I certainly get irked
at the same time as people think about issues that they just do not recognize about.

You managed to hit the nail upon the highest and defined out the
entire thing without having side-effects , other people could
take a signal. Will probably be again to get more.

Thank you

Also viskt my blog post hgh anti aging products dropship wholesaale (Everett)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Charley 2020-10-04 20:57
Some times its a pain in the ass to read what people wrote but thiks site iis real user genial!


My site :: daz 3d content - Charley,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jaimie 2020-10-05 16:19
Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wanted too mention that I've truly enjoyed surfing around
yor weblog posts. After all I will be subscribing on your rss
feed and I hope yyou write once more very soon!

Also visit my blog post - smallseotools comcast - Jaimie -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jeanne 2020-10-09 14:52
Wonderful blog!I found it whole surfcing around on Yahoo
News. Do you have any tips on how to get listed
in Yahoo News? I've beeen trying foor a while but I never seem to get there!
Cheers

my web blog :: white pages reverse phone lookup by address (Jeanne)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Louann 2020-10-11 17:56
I believe this iis among the so much significant info for me.
And i am glad reading your article. However want to statement
on few general things, The web siye taste is perfect, the articles is in point of fact excellent :
D. Excellent job, cheers.

my site buy paper online uk (Louann)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # forexeasynow.com 2020-10-12 22:25
Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering if
you knerw where I could locate a captcha pluin for my
comment form?I'm using the sazme blog platform as youjrs
and I'm having problems finding one? Thanks a lot!

Stop byy my blog - forexeasynow.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tillihouse.co.kr 2020-10-16 00:42
Simply want to say your article is as astounding.
The clarity on your put up is just cool and that i coul think you are a professional in this subject.Fine witfh your
permission let me to satch your feed to keep updated with forthcoming post.
Thank you a million and please keep up the rewarding work.


my web page :: omniforex signals review forex trading (tillihouse.co.kr)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janina 2020-10-19 22:15
Hello my loved one! I wish to say that this article is
awesome, great written and come with almost all significantt infos.
I would like to peer extra posts like this .

Feel free to surf to my page: laws of attraction success stories (Janina)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raymon 2020-10-23 21:53
Have you ever considered writing an ebook or guest authoring
on other sites? I have a blog based upon oon the same topics you discuss and would love to have you share some stories/informa tion. I know my readers would appreciate your work.
If you are even remotely interested, feel free to send me an e mail.Heere is my webb site - rc airplane simulator reviews - Raymon -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cassandra 2020-10-24 01:11
Hi there, of course this article is reallky fastidious and I have learned lot of things from it concerning blogging.
thanks.

Feel free tto visit my website ... creative ideas to
make money at home (Cassandra)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Annett 2020-10-25 03:51
It's perfect time to make some plans for the future and
it is time to be happy. I've read this post and iif I could
I want to suggest you some interesting things or advice.
Peraps you could write next articles referring to thnis article.
I wiosh to read even more things about it!Review mmy website ... freoght agents in south africa (Annett)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jenna 2020-11-12 21:26
I goot this web page from my friend whoo shared with me concerning this web page and at the moment this time I am visiting this web site
and reading very informative articles here.

Look at my page: purchase college papers (Jenna)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # monster golf swing 2020-11-13 03:25
You need to be a pwrt of a contest for one of the greatest
websites on the internet. I most certaiunly wioll recommend this blog!My blog: monster golf swing
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Micah 2020-11-13 07:00
Heya jusdt wanted to give you a quick heads up and let you
know a few of the images aren't loading correctly. I'm
not sude wwhy but I think its a linking issue. I've tried it in two different browsers and both show
the same results.

Here is my blog :: how to swing a golf club correctly lpga
(Micah)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wig plans 2020-11-22 08:43
I really pleased to fond this web site onn bing, just what Iwas searching ffor :D ttoo
saved to bookmarks.

my web blog: Wig
plans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teodoro 2020-11-22 12:43
Hi my loved one! I want to say that this article is
awesome, nice written and influde almost all vital infos.
I would loke to peer extra posts like this.

Also visit my web blog ... how magnetic energy generaor workshops for teachers;
Teodoro,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vern 2020-11-24 12:12
I am not really wonderful with English but I come
up this real easy to understand.

Feel free to visit my blo - complete forex trading system (Vern)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ilene 2020-11-28 00:10
I do not even know how I ended up here, but I thought
this post was great. I do not know who you are but certainly you're
going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!


My page 4 ways to make money on the internet [Ilene]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Francesco 2020-12-23 06:02
What's up to every one, the contents existing at this site are truly
remarkable for people knowledge, well, keep up the good
work fellows.

my web page - how the laws of attraction works - Francesco -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Connie 2020-12-26 01:23
Excellent blog! Do you have any tips for aspiring writers?
I'm planning to start my own blog soon but I'm a little lost on everything.

Would you propose starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option?
There aare so many options out there that I'm completely confused ..
Any suggestions? Kudos!

Here is my web site :: forex trading systems reviews (Connie)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Valentina 2020-12-27 07:58
I am regular reader, how are you everybody? This post posted at this web site iss actually nice.


Alsoo visit mmy site: what are some self improvement goals
(Valentina)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Royce 2020-12-28 05:43
Pretty!This was aan incredibly wonderful article.

Thank you for supplying this info.

Also visit my blog: most profitable forex trading systems (Royce)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Charli 2020-12-29 20:50
I wanted to thank you for this antastic read!! I certainly loved every little bit off it.
I've got you book marked tto check out new things you
post…

My website: free ebook sales page template
- Charli,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # phonoteca.ru 2021-01-23 14:25
WOW just what I was searching for. Came here by
searching for żydzi miłość związek miłość radość seks prezerwatywa sex choroba
antykoncepcja kobieta mężczyzna dziwka prostytutki duchowość nienawiść
porzda NWO pobicie przemoc strach kwiaty piękno niezależność egoizm manson cel życia nadwaga

Visit my blog; fifa ultimate team millionaire autobuyer download (phonoteca.ru)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mason 2021-01-24 12:35
Very energwtic article, I enjoyed that bit.
Will there be a part 2?

my page - programs to help writing papers - Mason -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Donny 2021-01-24 20:05
After I initially commented I seem to have clicked on the -Notify me
whrn new comments are added-checkbox and frdom now on each time a comment
is added I get 4 emails with thee exact samje comment.

Perhaps there is a way you are able to remove mee from that service?
Appreciate it!

My website best way to earn money online (Donny)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Carolyn 2021-02-03 13:32
Hi there! This post could not be written any better!
Reading thiks post reminds me off my olld room mate!
He always kept talking about this. I will forward this post to him.

Pretty sure he will have a god read. Thanks for sharing!

Also visit my web-site ... microsoft help paper clip - Carolyn -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Priscilla 2021-02-05 10:43
Your means of explaining everything in this post
is actually fastidious, every one can easily know it, Thanks a lot.


Review my web blog :: other toy vehicle - Priscilla -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Odessa 2021-03-04 22:41
Hey there, You've done a great job. I'll certainly
digg iit annd personally recommend to my friends.
I am congident they'll be benefited from this
website.

Feel free to visit my web page live forex signals review, Odessa,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # updownsignals 2021-03-05 05:02
It's hard to find experienced people on this subject, but you seem like you know what you're talking about!

Thanks

Feel free to surf to my blog ... updownsignals
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maude 2021-03-20 16:59
Have you ever thought aboujt adding a little bit more than just your
articles? I mean, what you say is valuable and everything.
However think about iff you added some great graphics or video clips to give your
posts more, "pop"! Yourr content is excellent but with pics and
clips, this blog could undeniably be one of the most beneficial in its field.
Good blog!

My website; 84 lumber shed kit reviews (Maude)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Starla 2021-03-21 13:05
My family members every time say that I am killing my time here at web,
but I know I am getting experience all the time by reading such pleasant articles.


Here is my web page; how to hypnotize someone using conversational hypnosis hypnotize;
Starla,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rolando 2021-03-21 20:13
I want to to thank you for his fantastic read!!
I abdolutely loved every little biit of it. I have got you saved as a favorite to look at neew stuff you post...


My web page ... water hyxro therapy (Rolando)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ermelinda 2021-03-22 23:00
Ahaa, its good discussion regarding this piece of writing at this place at this webpage,I have read all that,
so now me also commenting at this place.

My web page; law of attraction books in hindi (Ermelinda)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bqool Repricing 2021-03-23 02:49
There's certainly a great deal to know about this topic. I
like aall of the points you've made.

My site Bqool Repricing
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Up Down Signals.Com 2021-04-01 23:21
It's very effortless to find out any topic on web as compared to textbooks, as I found this paragraph
at this web page.

Feel free to visit mmy web blog :: Up Down Signals.Com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Swen 2021-04-03 12:27
Hi there, You have done an excellent job. I'll certainly digg
it and personally suggest to my friends. I'm ure they wilkl be
benefited from this web site.

Feel free to visit myy web page; model wood boat kits for sale; Swen,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # everlesson training 2021-04-03 14:45
I am regular visitor, hoow are you everybody? This post
posted at this site is genuinely good.

My web blog :: everlesson training
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antonia 2021-04-05 23:13
Hi there, I want to subscribe for thius website to take newest updates, so where can i do it please assist.


My blog - guide for self improvement is masurbation (Antonia)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Velda 2021-04-07 18:41
Helklo there, You've done a fantastic job. I'll definitely digg it and personally suggest to my friends.
I am sure they will be benefited from this site.

my website ... how to be more confident and assertive meaning
(Velda)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bridgett 2021-04-17 19:44
I will immediately clutch your rss as I can't find your email subscription link or newsletter
service. Do youu have any? Kindly llet me recognize
so that I could subscribe. Thanks.

Stop by myy web page - build fishjing boat black desert (Bridgett)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nate 2021-04-26 10:15
I am truly delighted to glance at this blog posts which
carries plenty of helpful facts, thanks for providing these kinds of information.

my page - how to make money from home uk online - Nate,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bqool review 2021-04-26 17:32
This site really has alll the info I wanted concerning this subject and didn't know who to ask.


Check out my web site; bqool review
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pm Milestone Reviews 2021-04-27 21:20
Thank you for every other wonderful post.Where eose may just anybody get that kind of information in ssuch an ideal approach of writing?
I have a presentation subsequent week, and I am at the search for suc info.My web site Pm Milestone Reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maricruz 2021-04-27 22:49
I am truly glad to lance at this webpage posts which includes plenty of helpful facts, thahks for providing these
information.

Feel free to visit my website asthma treatment guidelines aafp
(Maricruz)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Charlotte 2021-04-30 02:55
Howdy! I'm at work browsing your blog from my new iphone 3gs!
Just wanted to say I love reading through youhr
blog and look forward to all your posts! Carry on the outsdtanding work!


Here is my blog indoor aquaponics garden (Charlotte)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gisele 2021-04-30 23:05
Do you mind if I quote a few of your posts as long
as I provide credit and sources back to your webpage?

My blpg site is in the exact same niche as yours and my visitors would certainly benefit from a lot of the iinformation you provide
here. Please let me know if this ok with you. Cheers!


Check out my web site; youtube greenhouse growing (Gisele)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hal 2021-05-12 21:25
Hi there, You've done a fantastic job. I'll definitely digg it
and personally suggest to mmy friends. I amm confident they will be benefited from this web site.


Look into my web blog :: freight broker school in memphis (Hal)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Victor 2021-05-30 06:44
I read this paragraph completely on the topic of thee difference of most up-to-date and earlier technologies, it's remarkable article.


Also visit my web site: salaty for a paaper route -
Victor -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # The 3 Week Diet Plan 2021-06-03 01:14
Have you ever thought about creating an e-book or guest authoring on other
blogs? I have a blog centered on the same ideas you
discuss and would love to have you share some stories/informa tion.
I know my audience would enjoy your work.
If you are even remotely interested, feel free to send me an email.


Also visit my page :: The 3 Week Diet Plan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Muhammad 2021-06-03 15:03
Hi! I'm at work surfing around your blog frdom my new iphone 3gs!
Just wanted to say I love reading your blokg and look forward tto
all your posts! Carry oon the great work!

Visit my web-site - best divorce advuce (Muhammad)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jennifer 2021-06-05 02:44
I love what you guys are usually upp too. This sort of clever work and coverage!

Keep up the great works guys I've included you guys to my pesonal blogroll.


Feel free to visit my web blog ... daily free forex signals - Jennifer -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Celsa 2021-06-05 14:30
Hello, yeah this paragraph is truly fastidious
and I have learned lot of things from it about
blogging. thanks.

my homepage - learn how to make real money online (Celsa)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Forex Trend Detector 2021-06-05 21:08
Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger,
and I was curious about your situation;many oof us haave created some nice methods and we are looking to exchange solutions with others, why not shoot
me an e-mail if interested.

My page :: Forex Trend Detector
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nancy 2021-06-06 08:40
Do you mind if I quote a couple of your posts as llong as I
provide credit and sources back to your site? My website is in the very same niche as yours
and my users would definitely benefit from a lot of the information you present here.
Please let me know if this ok with you. Thanks a lot!


My site - make money online easy youtube to mp3 (Nancy)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Demi 2021-06-07 10:34
Hi! Do you know if they make any plugins to help wiuth Search Engine Optimization? I'm
trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good success.
If you know of anyy please share. Thank you!

my web page; automated binary options trading software reviews (Demi)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shanna 2021-06-09 08:42
If you would like to grow your familiarity just keep visiting this site and be updated
with the latest gossip posted here.

Take a look at myy web blog: how to bujild a fiberglass sea kayak - Shanna
-
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fibo machine pro 2021-06-10 03:33
Good response in return of this matter with
solid arguments and explaining everything concerning that.Have a look at mmy web-site: fibo machine pro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ronnie 2021-06-10 12:44
We're a group of vlunteers and starting a brand neww scheme in our community.

Your site offered us with useful info to paintings on. You've performed a formidable process
and our whole community can be thankful to you.

My webdite ... forex auto trader robot - Ronnie -
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # expertwriting 2021-06-11 12:30
Appreciate the recommendation. Will try it out.


Here is my web pagte ... expertwriting
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tawanna 2021-06-13 09:51
After going over a handful oof the blog articles on your web page, I holnestly like your technique
of writing a blog. I bookmarked it to my bookmark site list and will be
checking back in the near future. Please check ouut
my website as well and let me know your opinion.

Also visit my homepage: automated forex gold trading
signals, Tawanna,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jerry 2021-06-14 07:21
Thanks for ones marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you can be
a great author.I will always bookmark your blog and may
ccome back ffrom now on. I want to encourage you to ultimately continue
your great posts, have a nice weekend!

Also visit my homepage - weight loss programs for over 50 [Jerry]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # eye floaters no more 2021-06-14 15:23
As soon as I noticed this site I went on reddit to share some of
the love with them.

Stop by my web blog; eye floaters no
more
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tia 2021-06-14 20:02
Hi! Quick question that's completely off topic. Do you know how to
make your site mobile friendly? My blog looks weird wheen browsing from my iphone4.
I'm trying to find a template or plugin that might be able to correct
this problem. If you have any recommendations , please share.
Thank you!

Also visit my homepage: easy woodworking plans table bench -
Tia,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Russell 2021-06-15 04:13
This is very interesting, You are a very skilled blogger.
I have jjoined your rss feed and look forward to seeking more of
your magnificent post. Also, I have shared your site in my social networks!Feel free to visit my web blog :: make money quickly gta online (Russell)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cleo 2021-06-15 19:28
Excellent article. I certainly appreciate this site. Thanks!


My page asthma treatment (Cleo)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Suzanne 2021-06-15 21:00
I'm very happy to discover this site. I want to to thank you for ones time for this particularly wonderful read!!
I definitely enjoyed every part of itt and i also have you bookmarked to check out new stuff in your site.


my web page ... best search engine optimization practices
(Suzanne)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Georgia 2021-06-16 02:49
This is a very good tip especially to those fresh to the blogosphere.
Brief but very precise information? Appreciate your sharing this one.
A must read post!

my blog post; forex autopilot ea trading robot (Georgia)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Michaela 2021-06-16 12:56
Hi! This is my first comment here so I just wanted to give
a quick shout out and say I really enjoy reading your articles.

Cann you recommend any other blogs/websites/ forums that cover the same topics?
Thanks a lot!

my web site ... best forex trading signals software [Michaela]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Audry 2021-06-17 10:22
Hello tto every single one, it's actually a nice for me to vissit thiss web
page, it consists of helpful Information.

my web blog free bitcoin automated trading software [Audry]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd