Najnowsze felietony

sobota, 28 wrzesień 2013 19:19

Męski cel

Napisał 
Celem Ryśka z Klanu jest szczęście żony - bo wierzy w sens rodziny i rozmnażania, przetrwania poprzez geny. Celem macho który chamstwem przykrywa poczucie niższości, jest seks z jak największa ilością kobiet - co jego zdaniem wywyższa i nobilituje, pokazuje męskość i jurność której brak dotkliwie odczuwa. Celem przeciętniaka jest kasa, życie jak z telewizora i podziw sąsiadów - bo nic innego poza własnym podwórkiem go nie interesuje. Celem mężczyzny mądrego jest osiągnięcie takiego stanu ducha, by kobieta była jedynie dodatkową radością, a nie głównym daniem - tym ma być osiągnięcie radości bezwarunkowej, czyli cieszenie się życiem tak samo będąc biednym i samotnym, jak bogatym i w otoczeniu pięknych kobiet. Tylko takie postawienie sprawy jest mądre i korzystne - sale sądowe pełne są wściekłych, zrozpaczonych ludzi którzy celem swojego życia ustanowili jakąś osobę.

Nie ufasz mi Miś?!?

I jak doświadczenie pokazuje, jeśli dasz komuś nad sobą władzę (finansową, emocjonalną) to ten ktoś wcześniej czy później to wykorzysta by Tobą grać. A jeśli tego nie zrobi, wiesz że może to zrobić i boisz się. Jeśli wypchniesz z siebie ten strach, będzie działał podświadomie, poza Twoją świadomą kontrolą - będziesz dostawał ataków szału, zazdrości, ogarnie Cię paranoja. Będziesz chciał kontrolować, rządzić, zastraszać - by ktoś Cię nie zniszczył. Gdy nie dajesz nad sobą władzy, druga strona cierpi - mówi że nie kochasz, nie ufasz - karze Cię przeważnie brakiem seksu, zaciętym milczeniem... oddaj mi władzę nad sobą, a będzie seks, będzie miło - tak dostajesz do zrozumienia. Skoro teraz nie jest dobrze, to myślisz że po zapisaniu mieszkania na żonę będzie?

Zabawny eksperyment

Kiedyś zrobiłem eksperyment (a bo to jeden?) na portalu randkowym. Gdy przedstawiam się jako bezrobotny pisarz - Pań jak na lekarstwo. A przecież to że jestem finansowym nieudacznikiem, nie oznacza że jestem złym człowiekiem; wręcz przeciwnie, jestem lojalny, uczciwy, dotrzymuję słowa i raczej nie mam pustego wnętrza (zdania są podzielone) - jestem także pracowity i ambitny, ciężko pracuję codziennie od wielu lat. Gdy do obrazu siebie dodam (kłamliwie) bardzo duży majątek, nagle pojawia się mocne zainteresowanie. Nic ważnego nie zmieniłem, dodałem tylko informację o tym że jestem człowiekiem zamożnym. Jeśli jesteś dziadem i biedakiem, dla kobiet Cię nie ma - chyba że kobieta jest totalnie zdesperowana, psychicznie chora, niepełnosprawna, bądź dajesz jakieś nadzieje na przyszłość. Jeśli coś masz, zwracasz uwagę. Jakim wiec cudem możesz wierzyć w to, że gdy oddasz kobiecie swój majątek (czyli staniesz się golcem) nagle ona zauważy że jej ufasz, i pokocha Cię? takiego Ryśka który dla dupy oddaje cały swój majątek? chyba sam czujesz przyjacielu, że jest to kompletnie szalone. Przecież kobieta także myśli - i myśli tak: Nie dostał dupy dwa tygodnie, zapisuje mi mieszkania. A gdy będę chora i nie będę mogła mu naprawdę dać? weźmie wszystko i da innej. Taki facet to ktoś kompletnie bez jaj, kobiety mogą go lubić - ale seksualnie będą się go brzydzić. Tak wygląda ta gra, i musisz się nauczyć w nią grać. To właśnie mając coś, jesteś kimś - masz w czym wybierać, kobieta czuje się zagrożona więc jest miła. Jesteś twardy, męski i możesz wybierać - jesteś prawdziwy facet z którym trzeba się liczyć, wzbudzasz seks, poczucie bezpieczeństwa - i systematyczne prośby, bardziej bądź mniej zaowalowane byś wszystko oddał kobiecie. Oddaj wszystko w imię zaufania i miłości, a Twoje jajka okażą się tylko wydmuszkami, które wcześniej czy później kobieta przebije szpilką na sali sądowej.

Ciekawość kluczem do sukcesu

Gdy jesteś młody i niewiele umiesz, uczysz się, zdobywasz doświadczenie i umiejętności, osiągasz cel; zostajesz lekarzem, mordercą, politykiem. Człowiek mądry powinien uczyć się całe życie, mieć w sobie ciekawość wszystkiego. To że lekarz nie wymiotuje widząc ofiarę wypadku, to efekt nauczenia się prawidłowej, lekarskiej relacji - cała energia ma iść w kierunku ratowania człowieka, zachowania panowania nad sobą a nie drgawki i omdlewanie, gdy trzeba zalane gównem jelita schować do brzucha.

Uczysz swój układ nerwowy jazdy na rowerze, prowadzenia auta, walki w ringu jeśli ćwiczysz, zachowania równowagi na deskorolce - musisz także wyćwiczyć kilka innych rzeczy, np. odporność na krytykę. Można ją wykształcić psychologicznymi trikami (szybciej), albo stykając się z nią tyle razy, że jej oddziaływanie na Ciebie słabnie (wolno). Przez lata pisania zetknąłem się z tysiącami personalnych ataków - o ile na początku doprowadzały mnie do szewskiej pasji, poczucia rozpaczy, buntu, odczucia niesprawiedliwości - teraz w większości się śmieję. To jest habituacja - bodziec (krytyka, atak) z czasem słabnie, bo Twoja skóra grubieje. Oczywiście, są tacy którzy umieją dać potężny bodziec, ale jestem tylko biednym, bezrobotnym blogerem, więc tacy zawodnicy płci obojga omijają mnie szerokim łukiem. Oni polują na grubego zwierza. Ci na moim poziomie rzadko kiedy są silniejsi psychicznie, ale umiem z nimi postępować - przeważnie jest to ucieczka. Najdoskonalsza taktyka walki psychicznej z kimś, kto za wszelką cenę szuka "dymu".

Chirurg - świntuch

Zwykły człowiek rzyga na widok zmasakrowanego człowieka, zwłaszcza czując smród krwi, szczyn i gówna. Uważa się to za normalną reakcję - ćwiczysz więc na studiach medycznych, by reagować inaczej. Zwykły człowiek uważa śmierć za straszną tragedię, ale chirurg któremu codziennie ktoś umiera, musi fakt śmierci zaakceptować - żaden system nerwowy nie wytrzyma codziennego poczucia tragedii - wcześniej czy później nastąpi załamanie nerwowe, wraz z alkoholizmem czy narkomanią, częstą u chirurgów. Chciałbyś by operował Cię ktoś, kto codziennie płacze nad ludzkimi tragediami? na pewno nie. A co gdy załamie się nerwowo w trakcie grzebania się w Twoich farfoclach? Chciałbym więc by operował mnie chirurg, który jeśli umrę na stole - pójdzie zjeść obiad i będzie świntuszył przez komórkę z kochanką; to gwarancja fachowości i znacznie większa szansa przeżycia.

Twoje reakcje na kobiety, przypominają człowieka który widząc tragedię, nie pomaga tylko zwija się w konwulsjach i mdleje. Niby są normalne, ale nie powinny być takie - i owszem, ludzie tak reagują, ale Ty możesz inaczej, lepiej. Zostałeś nauczony że kobieta i rodzina jest wszystkim. Wszyscy tak powtarzali i tak mówią, więc uznałeś że to prawda. A niby skąd ludzie w swojej masie mają znać prawdę? wiedzą tylko to, co usłyszą w telewizji i wyczytają w gazecie. A w mediach podaje się tylko to, co chce właściciel mediów - dziennikarz ma się podporządkować. Jeśli nie, traci pracę na którą czeka dużo chętnych. To co Ci mówią, to spreparowane w pewnym celu brednie. I z tych bredni i kłamstw ludzie tworzą swoją wizję świata. Oto mądrości szarej masy ludzkiej - gówno opakowane w błyszczący papierek. Uzależnianie swojego życia od nastroju kobiety jest zwykłą głupotą. Będzie miała dobry nastrój, dostaniesz dupę i pochwałę, zły - awanturę i wypominanie, trzaskanie drzwiami. To jest romantyczne? wątpię. To jest opiewana przez poetów miłość? na pewno nie. To głupota.

Danie główne

Naucz się reagować jak mądry mężczyzna, a nie byle prostak z ulicy. Danie główne - miłość do siebie, umiejętność cieszenia się wszystkim. Przystawki - żona, ślub, dzieci, drzewo i dom. Celem nadrzędnym jesteś Ty i nikt inny - bo to Ty masz przeżyć swoje życie, a nie inni ludzie. Oczywiście, brzmi to jak hedonizm, egoizm i narcyzm - czyli coś czego nienawidzą przestępcy, manipulanci, oszuści - bo oznacza to że bardzo ciężko Cię oszukać, naciągnąć, sprawić byś żył w imię cudzych pragnień i celów. To Twoje życie i to Ty zdasz z niego relację. A inni niech kłapią dziobami, niech wyrażają jamami ustnymi swoje oburzenie że kolejny piesek zerwał się z łańcucha.


--------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 19581 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:40
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Krzysiek ZST 2013-09-28 20:17
Uczta dla duszy Marku.. Jak zwykle stoisz na straży zdrowego rozsądku a ja jestem właśnie po egzaminie i mogę już startować z "nowymi projektami" w życiu osobistym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-09-29 01:00
Cytuję Krzysiek ZST:
Uczta dla duszy Marku.. Jak zwykle stoisz na straży zdrowego rozsądku a ja jestem właśnie po egzaminie i mogę już startować z "nowymi projektami" w życiu osobistym.


Jestem strażnikiem męskiej wiedzy, ale dodajmy że teoretycznej. Jest możliwe że tak mną zakręci kobieta, iż z samczego runa zrobię słit stronkę dla słit różowych wielbicielek seriali. Będę słit mistrzem, i zrobię sobie fotoska z dzióbkiem na tle piramid i obsranych wielbłądów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Arek 2013-09-29 13:09
Cytuję Marek:
Cytuję Krzysiek ZST:
Uczta dla duszy Marku.. Jak zwykle stoisz na straży zdrowego rozsądku a ja jestem właśnie po egzaminie i mogę już startować z "nowymi projektami" w życiu osobistym.


Jestem strażnikiem męskiej wiedzy, ale dodajmy że teoretycznej. Jest możliwe że tak mną zakręci kobieta, iż z samczego runa zrobię słit stronkę dla słit różowych wielbicielek seriali. Będę słit mistrzem, i zrobię sobie fotoska z dzióbkiem na tle piramid i obsranych wielbłądów.

Taka interpretacja rzeczywistości jest możliwa;p, poddanie się uczuciu wbrew "przezornym treściom" (czyli kolejnemu programowi który masz w głowie), to tylko jebany schemat na podstawie którego traktujesz kobiety z podejrzliwością , trwając w tym można przegapić nie jedną szansę, no chyba że samotność to coś co Ci służy:>
Nie ma co lecieć w huja i trzymać gardy, każdy pragnie romantycznych uniesień;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-09-29 17:31
Racja Arek, romantyczny romans sprawia że chce sie żyć, i kobiecie i facetowi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nowhereman vel Paweł 2013-09-28 20:25
"Danie główne - miłość do siebie, umiejętność cieszenia się wszystkim." Cała prawda :) Za każdym razem jak się oglądam w lustrze mam coraz większą ochotę na samego siebie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Krzysiek ZST 2013-09-28 20:30
video-one.com i jedziesz rycerzu :D Chwilę temu przebiegłem kilka kilometrów z kumplem - imiennikiem Mistrza - endorfinowa radość na mojej twarzy i słodkie spojrzenia laseczek jadących rowerkami ze swoim partnerem - mrrum - bezcenne. No i najważniejsze nucić pod nosem hymn http://www.youtube.com/watch?v=rkA4bmImVvw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-09-29 01:04
Cytuję Krzysiek ZST:
video-one.com i jedziesz rycerzu :D Chwilę temu przebiegłem kilka kilometrów z kumplem - imiennikiem Mistrza - endorfinowa radość na mojej twarzy i słodkie spojrzenia laseczek jadących rowerkami ze swoim partnerem - mrrum - bezcenne. No i najważniejsze nucić pod nosem hymn http://www.youtube.com/watch?v=rkA4bmImVvw


Za tydzień biorę się za siebie na poważnie. Utyłem w Warszawie strasznie, ale teraz idę na maksa w ćwiczenia.

A co do nagrania, przezajebiste - i zauważcie jedno, facet ma jaja co by o nim nie mówić. Ludzie robią sobie z niego bekę, a on już sprzedaje koszulki za cztery dychy. Nie wstydzi się, idzie za ciosem - czyli praktycznie umie więcej ode mnie, bo ja bym się wstydził. A przecież już dawno powinienem robić video coachingi - mówić umiem, wyglądam ładnie, mam wiedzę. Brakuje tylko umiejętności srania na to, co ludzie powiedzą i - o mój Boże - pomyślą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Uciekinierka 2013-09-29 09:45
" Brakuje tylko umiejętności srania na to, co ludzie powiedzą i - o mój Boże - pomyślą."


Nie musisz się zastanawiać co ludzie powiedzą-przeci eż to można przewidzieć.

1.Zawsze się znajdą tacy,którzy będą drwić i szydzić z tego co robisz-ale czy opinia akurat tych osób jest istotna?

2.Krytyka nie spotyka szaraczków wmieszanych w tłum-największa krytyka i zawiść spotyka ludzi ,którzy mają odwagę bezczelnie wychodzić przed szereg i robić swoje...

3.Ludzie,którzy krytykują konstruktywnie, dzięki którym można wyciągać istotne wnioski-nigdy nie plują jadem.
Żmije należy wyeliminować ze swojej społeczności-a zaoszczędzoną energię przeznaczyć na fajnych ludzi.

4.CZY KTOŚ PRÓCZ CIEBIE SAMEGO TAK NAPRAWDĘ STOI CI NA PRZESZKODZIE?

5.Na koniec tego uroczego wymądrzania się fajny cytat:

"To nie wiara czyni cuda,ale ludzie,którzy nie stracili wiary"

:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-29 10:20
Cytuję Uciekinierka:
" Brakuje tylko umiejętności srania na to, co ludzie powiedzą i - o mój Boże - pomyślą."


Nie musisz się zastanawiać co ludzie powiedzą-przecież to można przewidzieć.

1.Zawsze się znajdą tacy,którzy będą drwić i szydzić z tego co robisz-ale czy opinia akurat tych osób jest istotna?

2.Krytyka nie spotyka szaraczków wmieszanych w tłum-największa krytyka i zawiść spotyka ludzi ,którzy mają odwagę bezczelnie wychodzić przed szereg i robić swoje...

3.Ludzie,którzy krytykują konstruktywnie,dzięki którym można wyciągać istotne wnioski-nigdy nie plują jadem.
Żmije należy wyeliminować ze swojej społeczności-a zaoszczędzoną energię przeznaczyć na fajnych ludzi.

4.CZY KTOŚ PRÓCZ CIEBIE SAMEGO TAK NAPRAWDĘ STOI CI NA PRZESZKODZIE?

5.Na koniec tego uroczego wymądrzania się fajny cytat:

"To nie wiara czyni cuda,ale ludzie,którzy nie stracili wiary"

:DMasz zupełna rację, ale ja nie jestem wielkim człowiekiem i mam w sobie wiele słabych miejsc, których uderzenie jest bardzo bolesne. Już wiem z doświadczenia że są ludzie, którzy te miejsca potrafią bezbłędnie określić na mapie taktycznej. Póki co nie jestem gotowy na takie coś - co traktuję jako silną motywację do rozwoju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dr Caligari 2013-09-29 10:25
Facet nie ma jaj, po prostu jest tak głupi, że nawet gdyby papież Franciszek zadzwonił do niego i powiedział "Synku, odpusć sobie, naprawdę...", to on stwierdziłby, że to tylko "przeciwnosci losu". Temu kolesiowi wydaje się, że jest "kołczem byznesu", tymczasem potrzebuje doswiadczonego psychologa, logopedy i detoxu od NLP. Cały internet ma z niego bekę, ale chyba nie taki chciał osiągnąć cel, gdy wrzucał swoje nagrania na youtube? We mnie wzbudza litosć, skonczy jak Kononowicz, dzisiaj 5 minut sławy, a później... Pamiętajcie, mordę, imię i nazwisko ma się jedno na całe życie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-09-29 12:01
Cytuję Dr Caligari:
Facet nie ma jaj, po prostu jest tak głupi, że nawet gdyby papież Franciszek zadzwonił do niego i powiedział "Synku, odpusć sobie, naprawdę...", to on stwierdziłby, że to tylko "przeciwnosci losu". Temu kolesiowi wydaje się, że jest "kołczem byznesu", tymczasem potrzebuje doswiadczonego psychologa, logopedy i detoxu od NLP. Cały internet ma z niego bekę, ale chyba nie taki chciał osiągnąć cel, gdy wrzucał swoje nagrania na youtube? We mnie wzbudza litosć, skonczy jak Kononowicz, dzisiaj 5 minut sławy, a później... Pamiętajcie, mordę, imię i nazwisko ma się jedno na całe życie!


Jest zabawny, być może lekko upośledzony, nie wiem - ale sra na tę całę bekę. Dla nas to beka, dla niego popularność. Jest zabawny, i nie kumam skąd taka nienawiść ludzi do niego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2013-09-29 13:08
Cytuję Marek:
Cytuję Krzysiek ZST:
video-one.com i jedziesz rycerzu :D Chwilę temu przebiegłem kilka kilometrów z kumplem - imiennikiem Mistrza - endorfinowa radość na mojej twarzy i słodkie spojrzenia laseczek jadących rowerkami ze swoim partnerem - mrrum - bezcenne. No i najważniejsze nucić pod nosem hymn http://www.youtube.com/watch?v=rkA4bmImVvw


Za tydzień biorę się za siebie na poważnie. Utyłem w Warszawie strasznie, ale teraz idę na maksa w ćwiczenia.

A co do nagrania, przezajebiste - i zauważcie jedno, facet ma jaja co by o nim nie mówić. Ludzie robią sobie z niego bekę, a on już sprzedaje koszulki za cztery dychy. Nie wstydzi się, idzie za ciosem - czyli praktycznie umie więcej ode mnie, bo ja bym się wstydził. A przecież już dawno powinienem robić video coachingi - mówić umiem, wyglądam ładnie, mam wiedzę. Brakuje tylko umiejętności srania na to, co ludzie powiedzą i - o mój Boże - pomyślą.


To co napisałeś ktoś nazwał wirtualnym snuciem :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2013-09-29 13:12
Znów źle trafiłem w drzewko. Jak dzik w sosnę. To do tego przejmowania się co inni pomyślą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Arek 2013-09-29 13:27
Brakuje tylko umiejętności srania na to, co ludzie powiedzą i - o mój Boże - pomyślą.
Cóż, wiesz już to, po moich wpisach do Ciebie chociażby;p, zostało by tylko sklecić z tego jakiś art, przy okazji wyciągając wnioski, a nie tylko puste pisanie.
Obsrałem Cię w wielu aspektach jako Lelum Polelum, i miałem rację w kilku;d, skasowałeś mnie, nie w tym rzecz żebyś unikał, rzecz w tym abyś miał wyjebane, gdyż Twoje poczucie wartości to po prostu to co sobie o sobie myślisz. Nic więcej, nie to co ktokolwiek mówi/twierdzi o Tobie.
ehe i dalej uważam że masz wypaczony obraz kobiet;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # nowhereman vel Paweł 2013-09-29 17:37
Przeczytaj jeszcze raz książkę Mistrza, ja jakoś nie dostrzegłem wypaczonego obrazu kobiet, wręcz przeciwnie - ogromną troskę o ich dobro :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-09-29 17:48
Nowhereman, mógłbyś przesłać mi "Hieny" w pdf-ie? Kiedyś prosiłem ludzi o nią w komentarzach, ale odzewu nie było. Mój adres to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-09-29 18:10
poszło :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-09-29 01:02
Cytuję nowhereman vel Paweł:
"Danie główne - miłość do siebie, umiejętność cieszenia się wszystkim." Cała prawda :) Za każdym razem jak się oglądam w lustrze mam coraz większą ochotę na samego siebie :D


No to lusterko, chusteczki, olejek i ostra jazda bez trzymanki :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Arek 2013-09-29 12:58
Cytuję nowhereman vel Paweł:
"Danie główne - miłość do siebie, umiejętność cieszenia się wszystkim." Cała prawda :) Za każdym razem jak się oglądam w lustrze mam coraz większą ochotę na samego siebie :D

zboczek;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman vel Paweł 2013-09-29 17:35
masturbacja to żadne zboczenie! walenie dwunastoletnich ministrantów w dupę to zboczenie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Arek 2013-09-30 08:42
Cytuję nowhereman vel Paweł:
masturbacja to żadne zboczenie! walenie dwunastoletnich ministrantów w dupę to zboczenie!!!

no przecież dorzuciłem emota nie;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-09-30 21:24
jasna sprawa :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # @Marcin 2013-09-28 21:27
Pamiętam okres, kiedy zaczynałem pracować. Jako dziecko w miarę silna osobowość, niezależność. Później okres kiedy wszyscy przywdziewali jakieś wzorce społeczne. Za nic nie mogłem się w tym odnaleźć. Najpierw śmiech później wzgardzenie na przemian z próbami dostosowania się. W rezultacie został strzęp z dawnej niezależności. Brak wiary w siebie swoje możliwości podkopanie swojej poczytalności. To chyba de Mello trochę to wyprostował. Zresztą do dzisiaj wiatr wieje mi w twarz:) Inaczej po prostu nie potrafię. Dzisiaj nie tyle widzę plusy tej mordęgi ile szczęście że nie wpadłem w to co inni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-29 01:09
Dorosłość to szansa na drugie narodziny, tym razem w pełni świadomości. Dziecko jest niewinne i szczęśliwe, ale nie ma tej świadomości. My jako dorośli tę szansę mamy, ale trzeba przejść przez społeczne piekło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gabriel 2013-09-29 01:02
Afirmacje kolegą są skuteczne , powtarzaj sobie ;lubie siebie ,po jakimś czasie zauważysz zmiane im bardziej będziesz to mówił z przekonaniem tym bardziej będziesz tym żył.Jak lubisz siebie to automatycznie masz do siebie szacunek a jak masz do siebie szacunek jesteś pewny siebie a to już ogromny plus jeśli chodzi o stosunki z kobietami pamiętaj ; żeby zmienić sie na zewnątrz,najpie rw zmień się wewnątrz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # rentgen 2013-09-29 09:05
Czy zauwazyliscie ze media probuja za wszelka cene sklucic polakow ze soba? spowodowac denacjonalizacj e, mieszane zwiazki i dzieci ktore polakami nigdy niebeda, czy nie jest to gorsze od masowego wybijania ludnosci?
po co robic to zbrojnie jak wystarczyy nastawic zle do siebie kobiete i mezczyzne jednej nacji...
Zastanowcie sie kto ma na celu brak silnego panstwa w centrum europy! czy niemieckie media pisza tak o niemkach? czy rosyjskie dyskredytuja rosyjskich mezczyzn? czy angielskie pokazuja co ranoo w BBC patologie w rodzinach brytjskich?
Zastanowcie sie nad tematem...tymcz asem legalna kolonizacja naszego panstwa trwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-09-29 09:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-29 11:59
Cytuję Vincent:


Kogo pytasz, mnie czy R?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-09-29 14:45
Generalnie to działa po prostu przejecie wzorców kulturowych, które sąna Wyspach. Ja sam, bedac w Anglii juz pierwszego dnia, po rozpakowaniu sie i obejrzeniu ulicy na której mieszkałem, miałem zaproszenie od azjatki do nich na ogródek i propozycję seksu.Nie skorzystałem, ponieważ co tu duzo gadać, obawiałem sie komplikacji zdrowotnych, zwłaszcza ze w tamtejszym rejonie była kupa trzeciego świata. Mimo wszystko, po tym co widziałem i rozmawiałem, doszedłem do wniosku, ze Polka na emigracji jest już stracona, chuj wie ile miedzynarodowyc h patyków ocierało się o nią bez gumki. Jasne, ze to moze byc krzywdzące, ale prawo statystyki jest takie jakie jest. Nikt nie ma na twarzy wypisane, ze zapinana była w dupę przez ciapaka czy nie to raz, a dwa nawet nie ma co liczyc na to ze sie przyzna. dla mnie osobiscie co tam wyprawiaja Polki to powód do wstydu. Mówi sie, ze Polacy tam to awantrunicy, pijaki i inne...ale faktem jest, ze nas podobnie jak ruskich sie boją, nie jestesmy wydyganami angolami, tylko jak murzyn nie zna miejsca w szeregu to z frontem na pysk i lezy z rozjebana mordą na ulicy. Myslę, ze gdyby Polki sie nie jebały na potęgę to nasi na Zachodzie naprawde byliby postrachem. Poza tym działa tutaj mechanizm zastępczej zemsty u angoli i trzeciego swiata. Polaka dojechać nie mogą to mszczą się na polskojezycznym mięsie. Zauważ, ze w rozmowach mało się mówi otwarcie źle o Polakach jak gadasz z trzecim swiatem, za to o Polkach to juz krążą dowcipy, typu: na co idziemy dzisiaj na kurwy czy na Polki? Na polki, bo są tańsze. Smutne jest to, ze w kazdej rozmowie, byle z trzeciego swiata, gdy schodzi na temat Polski (wiadomo, where are you from) to temat Polek zawsze się pojawia. "miałem dziewczynę, kolega miał, kolega kolegi"-a wszystko z maskowana pogardą, ze "wasze" kobiety to tak tanie kurwy na wyspach, ze byle pastuch może je pierdolić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-09-29 14:53
Trzeba pamietać ze w innych cywilizacjach, zeby móc piepszyć np. murzynkę w wiosce, to trzeba być "odpowiednim" mezczyzna- miec majatek, pieniadze, utrzymywać ja itd. W ichniejszych kulturach jest nie do pomyslenia, zeby tamta kobieta mogła być posuwana przez całą wioskę.
Poza tym tam podryw (np. w Afryce) wygląda nieco inaczej. Pracowałemz taką murzynką, która była sympatyczna, i sobie tak z nia rozmawiałem na rózne tematy, potem od pewnego czasu zaczeła mi pomagać w pracy, musiałem ja troche przeganiać, bo głupio sie czułem, ze kobieta mi pomaga. Później wyjasniło sie (powiedział mi to pewien murzyn), ze w Afryce gdy podobasz sie kobiecie to Ci pomaga i ze ja sie jej po prostu spodobałem i stad ta pomoc. Zabawne to, ale ludzkie- ile kultur tyle zwyczajów. I teraz prównajmy to do flirtu w Polsce, gdzie jak podobasz sie kobiecie to, zeby Cie odrazu usidlić to Ci wskoczy na kutasa. O pomocy jakoś nie słyszałem, ze jak sie podobasz kobiecie to Ci ona pomaga np. w pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-09-29 15:07
dodam tylko, ze ta murzynka, była moim supervisorem czyli tak mozna powiedziec ze przełozonym, przyjechała na stypednium, jej ojciec był lekarzem, matka home managerem (zapozyczone od Marka- mam nadzieje ze nie oskarzysz mnie o naruszenie praw autorskich :lol: ) czyli pochodziła z dosyc zamoznej rodziny. czasami chciałbym sie przenieśc do statystycznego domu w innych cywilizacjach i zobaczyć jak tam wygladaja małzenstwa, czy tez sa kurwa wieczne pretensje o pensję,porównyw anie do sasiadów, wrzaski, kłótnie, suptelne podszczypywanie mezczyzn w dupę itd. jak to tam wygląda. czy tylko juz w tej spierdolonej miedzy innymi przez czosnkową propagande cywilizacji zachodniej jest jak jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-09-29 14:58
Cytuję Marek:
Cytuję Vincent:


Kogo pytasz, mnie czy R?


Kolegę R
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-29 10:23
Cytuję rentgen:
Czy zauwazyliscie ze media probuja za wszelka cene sklucic polakow ze soba? spowodowac denacjonalizacje, mieszane zwiazki i dzieci ktore polakami nigdy niebeda, czy nie jest to gorsze od masowego wybijania ludnosci?
po co robic to zbrojnie jak wystarczyy nastawic zle do siebie kobiete i mezczyzne jednej nacji...
Zastanowcie sie kto ma na celu brak silnego panstwa w centrum europy! czy niemieckie media pisza tak o niemkach? czy rosyjskie dyskredytuja rosyjskich mezczyzn? czy angielskie pokazuja co ranoo w BBC patologie w rodzinach brytjskich?
Zastanowcie sie nad tematem...tymczasem legalna kolonizacja naszego panstwa trwa.


Każde społeczeństwo jest ogłupiane przez pismaków - każde. Jak nie jednymi informacjami, to drugimi. Niemcy także, zwłaszcza że tam im zrobiono przygotowania do kalifatu Berlińskiego już niebawem :) i to byłaby odpowiednia zapłata za te dwie wojny. A w UK? non stop piorą im mózgi. To zjawisko globalne, bo każdej grupie władzy zależy na ludziach - głupkach, na tym żeby się nie grupowali w jedność, bo tylko grupa może zaatakować grupę. Jednostka nic nie może, tylko pożalić się w komciach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 16:18
polityka celowa, która zdała egzamin na zachodzie, skłócać nie tylko ludzi jednej nacji, ale przede wszystkim cywilizacje: europejską i arabską. Europejska to już jest żywy trup, ale jeszcze ma siłę na zupełnie niepotrzebna walkę z muzułmanami. tego nie byłoby gdyby nie dziwny zapach roznoszący sie w gabinetach państwa europejskich, który zaszczuł całą europę w prosty sposób: róbcie pieniadze, ale jak który zaprotestuje to łup- rasizmy, antysemityzmy, islamofoby i wiele jeszcze innych słownych kijów bejspbolowych do pacyfikowania wrogów politycznych. a ze wiekszość populacji to oportunisci, wiec kazdy pierdolił w dupę, ze na ulicy coraz wiecej ludzi z trzeciego świata. Dzisiaj z tego wyniknie moim zdaniem w jakiejs przyszłości zupełnie niepotrzebna wojna pomiedzy europejczykami, a muzułmanami. Nie byłoby tego, gdyby muzułmanie siedzieli u siebie. Ale wtedy los wyspy czosnkowej na gorącym tropikalnym morzu byłby przesądzony, bo kazdy miałby to w dupie, a tak, im to na ręke, niech ogłupione lemingi europejskie zaczną wyrzyznac sie z arabami, to nasza propaganda wmówi im poprzez pierdolone kwadratowe pudła, ze jestesmy im potrzebni, ze mamy wspolnego wroga i muszą nam pomóc. W taki oto sposób ci co zawsze kupili sobie polisę ubezpieczeniową na całe państwo. te starcie z muzułmanami jest zupełnie niepotrzebne i nie byłoby go, gdyby ci co zawsze nie opanowali kluczowych węzłów gospodarczych i politycznych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 16:25
i nie ma sie co oszukiwać: nas przed zalewem z krajów arabskich ratuje tylko to, ze tutaj nie ma finaoswych mozliwosci jak na zachodzie. U nas ludzie mogą sie burzyć, ale niewielu sie znajdzie takich, którzy sie postawią, a to oznacza ze wiekszosc społeczenstwa bedzie milcząco widzieć jak zmienia sie kolor na ulicach. Chyba ze zniknie dziwny zapach z gabinetów polskich polityków, ale jak moze on zniknąć, kiedy spora czesc z nich sama wydziela go od chwili istnienia na tym swiecie :lol: Jednym słowem, to nie muzułmanie są przyczyną kłopotów europy, co najwyzej odpryskiem polityki prowadzonej przez tych co zawsze. Skłócić i rządzić, względnie kupic sobie polisę na przeżycie,oto ich przebiegła strategia, biorąc pod uwage przeszłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 16:44
dzisiaj juz nie ma znaczenia czy wybory wygra Kaczor czy Donek. System oparty na konstytucji kwasniewskiej został tak ustawiony, ze jakakolwiek zmiana ustrojowa jest niemozliwa. Co to za panstwo, gdzie władza nalezy do polityków z jednej partii, którzy sa rodzonymi bracmi, pełniącymi najwyzsze stołki w kraju czyli prezydenta i premiera i Ci ludzie nie sa w stanie zmienić konstytucji. Pomyślano o lemingach. Wiekszość konstytucyjna 307 posłów jest w praktyce nierealna do uzyskania przez srodowiska, którym naprawde zalezy na stworzeniu Panstwa Polskiego, a nie politycznej atrapy do drenowania zwykłych ludzi z ich pracy w formie podatków, akcyz i wszelkich opłat. ostatnio jakis czas temu ogladałem dziennik na jedynce, zaczęła sie stara spiewka speców z platformy i czosnków, ze kaczor zagraża "demokracji" ze agresywny, ze IV RP itd. jednym zdaniem wszelkie debilizmy, które w 2007 i 2011 łykneły lemingi polskie. Nie wiem czy w nastepnych wyborach ta sama gadka pomoze donkowi zachowac władzę, ale biorac pod uwage ilość lemingów polskich bedzie wystarczajaca do tego, zeby kaczor nie zdobył wiekszosci konstytucyjnej. I to wystarczy. Taką to oto dostalismy konstytucję. Oczywiscie pytanie co Kaczor zrobiłby, gdyby mógł konstytucje zmienić, ale podejrzewam ze na smiałe reformy, zmieniajace cały system polityczny panstwa nie miałby ochoty. Troche aferzystów poszłoby do pierdla, natomiast "bezcenne" przyjaznie np. z wyspa czosnkową pozostałby nienaruszone. Dlaczego tak uważam? swego czasu włączyłem rozgłosnie rydzyka i polityczne rozmowy niedokonczone, pewien starszy pan zadzwonił do studia i powiedział prawdę o tym, kto robił rewolucję październikową np. ze w komisariacie spraw wewnetrznych (czyli Wczeka, potem NKWD) nie było ani jednego Rosjanina (!!!), a w innych Rosjanie, stanowili mniejszość. kto robił wiec rewolucję, to nietrudno chyba sie domyślać,a ojciec redaktorek i jego gość szybciutko pana wyłączyli i sprawe zbagatelizowali . Taka to oto walka o prawdę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 16:50
oczywiscie zaraz zaczeło się szczucie na Moskwę i Ruskich, jacy to są oni źli i wogole. Owszem, to przeciez Rosja carska ostatecznie obaliła potęgę I Rzeczypospolite j, ale dopiero czerwonka czosnkowa ostatecznie wyrżnęła inteligencję polską i rosyjską. przeciez w wyniku rewolucji październikowej cała inteligencja rosyjska skonczyła albo pod warstwą gnoju, ale jako nedzarze na politycznym wygnaniu. Kaczor szczuje nas na Niemców i Ruskich, Donek z kolei się płaszczy przed nimi. Walka stronnictw, na co jeszcze nakładaja sie interesy o dziwnym zapachu w Polsce. I to wszystko, gdzie partia polska? Nie ma, nie istnieje w sensie zorganizowanym. A nawet jesliby uznac za takich RN, to co oni zrobią, dostaną 5% jesli wogole, wejdą do koryta i to wszystko, a jak zbytnio beda huczeć to ich zdelegalizują i po wszystkim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jester 2013-09-29 23:59
Witam,

Klamstwo i stereotyp to jest powtarzany w Polsce - z owym "praniem mozgow" UK (zyje tu z Wielkim Bratem za pan brat ponad dekade)- nic nikomu nie piora. Wrecz przeciwnie - zanieczyszczaja umysly, serca i ciala do imentu.

Ale i tlum sam sobie winny - w rozpasaniu krzyczy rozbestwiony, jak za czasow Rzymu " chleba i igrzysk!" niezmiennie od tysiecy lat, tylko jezyk i efekty specjalne, by kusic i skusic ida z Duchem Czasu, choc baza ta sama - seks i pieniadz. Signum Temporis (o tempora, o mores) - bo technologia/ Technosfera sie znacznie zaawansowala:D

I prawda taka-ze rodowici Brytyjczycy wciaz trzymaja sie mocno(choc malo i coraz mniej ich)- to, o czym slyszycie to w 98% odmozdzani imigranci(takze polscy) i..hmmm, pokolenia mieszancow, zawieszonych miedzy "ziemia obiecana funtem plynaca" a "ziemia przodkow; w snach wzywa mnie Ojczyzna, a ja nie moge jej odpowiedziec"(b o funt mnie tu trzyma :P Wiec latwi do manipulowania i wykorzystania przez System Technokracji do ich egoistycznych, egotycznych , materialistyczn ych celow...

(Osobiscie pracuje glownie wolontariacko, dla samej przyjemnosci pracy; nie funt -a Milosc do ludzi i wyspy mnie TU trzyma, choc za Polska czasem teskno. Ale i nieco straszno na mysl o wizycie) .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rentgen 2013-09-29 09:08
zastanawialiści e się czy Marek to rzeczywiście Marek? Czy może grupa opłacanych pismaków, którzy za parę srebrników sprzedają się... I te ciągle odmawiane spotkania...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Uciekinierka 2013-09-29 10:03
[quote name=Cytuję rentgen:
zastanawialiście się czy Marek to rzeczywiście Marek? Czy może grupa opłacanych pismaków, którzy za parę srebrników sprzedają się... I te ciągle odmawiane spotkania...


Haha: ))

Ja myslę,że Marek,to kobieta;)

Zupełnie jak Kopernik:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brzytwa 2013-09-29 10:06
i Darwin -rzecz jasna :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-09-29 12:21
A może jeszcze Skłodowska ? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-29 10:25
Cytuję rentgen:
zastanawialiście się czy Marek to rzeczywiście Marek? Czy może grupa opłacanych pismaków, którzy za parę srebrników sprzedają się... I te ciągle odmawiane spotkania...


Konkretnie, jakie odmawiane spotkania?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # toni 2013-09-29 12:18
No tak rentgen, bo przeca Marek skłóca samców z POlskimi samicami, uświadamia ofiary zniewolenia pantoflowej otchłani.
Jeśli z ochrony kurewstwa, wyrachowania, chciwości, jeśli ze zmiatania pod dywan zła, robi się "świętość", to wiedz człecze nieszczęsny, że z tego upadek Rzplitej zawsze był a nie jej siła.

Niech tak znaczy tak, a nie znaczy nie, reszta od złego pochodzi.

Jeśli mentalna kurwa ma polskie obywatelstwo to nadal jest mentalną kurwą.

Liczenie na to, że w chwili potrzeby, choćby czasu wojny, mentalne kurwy (jak skorumpowane, zdradzieckie ścierwa w mundurach z "wojska POlskiego") "będą bronić ojczyzny", "oddadzą ojczyźnie ostatnią kroplę własnej krwi", JEST ZBRODNIĄ ZDRADY SAMĄ W SOBIE !!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 16:08
Cytuję toni:
No tak rentgen, bo przeca Marek skłóca samców z POlskimi samicami, uświadamia ofiary zniewolenia pantoflowej otchłani.
Jeśli z ochrony kurewstwa, wyrachowania, chciwości, jeśli ze zmiatania pod dywan zła, robi się "świętość", to wiedz człecze nieszczęsny, że z tego upadek Rzplitej zawsze był a nie jej siła.

Niech tak znaczy tak, a nie znaczy nie, reszta od złego pochodzi.

Jeśli mentalna kurwa ma polskie obywatelstwo to nadal jest mentalną kurwą.

Liczenie na to, że w chwili potrzeby, choćby czasu wojny, mentalne kurwy (jak skorumpowane, zdradzieckie ścierwa w mundurach z "wojska POlskiego") "będą bronić ojczyzny", "oddadzą ojczyźnie ostatnią kroplę własnej krwi", JEST ZBRODNIĄ ZDRADY SAMĄ W SOBIE !!!!!!!!!!


Wojsko polskie dzisiaj mozna schować na stadionie narodowym, siłowa bojowa jest tragiczny, proporcje oficerów, podoficerów i szeregowych zaburzone totalnie. Jesli ktoś miałby nas bronić, to tylko my sami siebie. Powinna zostać powołane jednostki paramilitarne, których członkowie wiedzą o co walczą, a nie liczą ile dni urlopu bedzie. Tyle tylko, ze ktos takie jdenostki, musi wyposażyć, musi byc kadra dowódcza, w koncu czas na odpowiednie przygotowanie logistyczne oraz wyszkolenie ludzi, zeby mając zapał umieli jeszcze dobrze strzelać. jednym słowem brakuje dzisiaj wszystkiego, a Polska zostalaby rozjechana przez zachodniego czy wschodniego sąsiada w kilka dni. Ale wiekszosci "Polaków" nie zalezy na własnym panstwie, jak okupant da michę żarcia, flachę na stół i zeby tylko kobiety dawaly taniej to bedzie OK. W sumie to od biedy mozna byłoby to zaakceptować, ale kto da gwarancję, ze kilku pijanych sołdatów nie weźmie dziewczyny statystycznego leminga polskiego na stół, a jego samego zakopie w rowie? Nie po to sie podbija panstwa, zeby nic z tego nie mieć. Zwycięzca stanowi prawo, za którym stoi siła, a pokonany? No cóż, trzeba było myśleć wczesniej jak sie bronić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rentgen 2013-09-29 09:11
obym się mylił... jeżeli tak, to przepraszam Marku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-09-29 17:19
a tak wogole to cieszę się że EE funkcjonuje juz normalnie, mimo ze wiecej sie na SR, to z EE zaczałem swoją przygodę i mam sentyment do tej marki :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysiek ZST 2013-09-29 20:01
Takie miłe dla ciała, czarne dopasowane t-shirty z małym logo na piersi "Samcze Runo" bardzo chętnie widziałbym w swojej garderobie :> Już samo to, że się taką nosi dodaje pewności 100 punktów do dobrego samopoczucia :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # liniwy 2013-09-29 20:43
Cytuję Krzysiek ZST:
Takie miłe dla ciała, czarne dopasowane t-shirty z małym logo na piersi "Samcze Runo" bardzo chętnie widziałbym w swojej garderobie :> Już samo to, że się taką nosi dodaje pewności 100 punktów do dobrego samopoczucia :D


Krzysiek troszku inwencji, np. takie już są: samczeruno.pl u zdroju (ecoego.pl wyszło białe z czarnymi napisami) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-09-29 21:23
A czy Marek to Marek? Sam pisze czasem by się zastanowić i spróbować to "odczuć".
Hymm, może jest z nim tak, jak sam w to wierzy...
Uwaga klikamy w Linkbo dobrze wie, że: Link kliknij

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-09-29 21:25
Zastępczo zamiast w odtwarzanie można klikać w YouTube na dole obrazka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jester 2013-09-30 00:00
Takie didaskalia, bo uwazam za niesluszne, by sie nieszczesnym nam w UK dostawalo "klapsy" za cos, co jest namolnie powtarzana bzdura w Polsce. Jest tu mnostwo inteligentnych, swiadomych, wyksztalconych ludzi z wielkim sercem i ciezko pracujacych- ale w mediach mainstreamowych JESZCZE niewiele takich przeblyskow; w Polsce to moze zobaczycie za jakies +20 lat do opoznienia w przekazie miedialnym :)

Pozdrawiam wszystkich mile, dziekuje za kolejny wpis. Nie jest to "my cup of tea", stanowczo wole znacznie wyzszy poziom jezykowy - ale autor spostrzegawczy i dosadny jest; wiec w jakies czesci pomocny i inspirujacy...a przynajmniej zabawny, pozwala sie usmiechnac(maki awelicznie) i zdynstansowac do siebie. TO cenne - wiec doceniam.

J.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jester 2013-09-30 00:02
Ot ucielo polowe (gorna) komentarza. Przykro, ale nie chce mi sie pisac jeszcze raz :)

Pozostanmy przy czesci :

Pozdrawiam wszystkich mile, dziekuje za kolejny wpis. Nie jest to "my cup of tea", stanowczo wole znacznie wyzszy poziom jezykowy - ale autor spostrzegawczy i dosadny jest; wiec w jakies czesci pomocny i inspirujacy...a przynajmniej zabawny, pozwala sie usmiechnac(maki awelicznie) i zdynstansowac do siebie. TO cenne - wiec doceniam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-10-01 13:48
kefir2010.wordpress.com/2013/09/30/romantyzm-czyli-blef-tysiaclecia-artykul-tylko-dla-mezczyzn/

dobry art od Kefira, cyt.:
Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak “płeć męska”.
Kobieta dzieli męski ród na trzy osobne płcie:
-przyjaciel (do wypłakania i wyżalenia, emocjonalnego wysrania się)
-żywiciel rodziny – jej i jej dzieci (żywiciel rodziny niekoniecznie ma szacunek kobiety, jej zaangażowanie i seks, często natomiast słyszy “nie dziś, głowa mnie boli”)
-namiętny kochanek (do incydentalnego seksu)

To Ty decydujesz, kim chcesz być. Decyduj świadomie! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-10-02 01:30
Cytuję nowhereman vel Paweł:
kefir2010.wordpress.com/2013/09/30/romantyzm-czyli-blef-tysiaclecia-artykul-tylko-dla-mezczyzn/

dobry art od Kefira, cyt.:
Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak “płeć męska”.
Kobieta dzieli męski ród na trzy osobne płcie:
-przyjaciel (do wypłakania i wyżalenia, emocjonalnego wysrania się)
-żywiciel rodziny – jej i jej dzieci (żywiciel rodziny niekoniecznie ma szacunek kobiety, jej zaangażowanie i seks, często natomiast słyszy “nie dziś, głowa mnie boli”)
-namiętny kochanek (do incydentalnego seksu)

To Ty decydujesz, kim chcesz być. Decyduj świadomie! :)


keffirek ma rację, w dodatku skoro ktos zapierdala po 12 godzin na kobiete i rodzine, to ma swiete prawo przytulic sie do żony, niekoniecznie codziennie, ale wtedy gdy ma na to ochotę. Bo tak to po co komu zona jest potrzebna? Bierze 2 stówki, komorkę neta i za 2 godzine ma ruchanie od miejsca, bez bolu głowy, bez tego czy tamtego. Ale cóż, w polskojęzycznym terytorium autonomicznym Unii Europejskiej na strazy interesu kobiet stoja feministyczne sądy rodzinne gdzie rozwódki i feministki wprowadziły zasade: nie czy, ale ile? to znaczy im wiecej zarabiasz tym bardziej cie legalnie opierdolą z kasy. Rychu z Klanu ma sie w Polsce od kilku stuleci dobrze, a baby dyrygują tutaj wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Freedomski 2013-10-02 10:31
Dlatego, nigdy i pod żadnym pozorem ,nie podpisuj" cyrografu"W razie czego , zawsze testy DNA i płacisz tylko na "owoc" twoich lędzwi...i nic ponadto.Uwaga: w sądzie znaczenie mają tylko badania tzw."prokurator skie"- prywatnymi ,możcie se d... podetrzeć-ale od czegoś trza zacząć.Termin: do 6 miesięcy życia małego "gada"Potem jest na zawsze wasz?- twój....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-10-08 08:27
Dlaczego tak się dzieje? nie tylko w
polskojęzycznym terytorium autonomicznym UE (dzieki ;-) ), to skutek zaniku prawdziwej miłości...
a te problemy są normalne w strukturach sexowo-biznesow ych. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # prawda!!! 2013-10-29 19:50
czytam o kobietach tutaj.
że kobiety do opieki dzieci a faceci na polowanie.
a meteusz zachęca kobiety do władzy.
Marku co Ty na to?
kobiety u władzy?

https://www.facebook.com/mateuszgrzesiak/posts/538315196238631?utm_source=FreshMail&utm_medium=email&utm_campaign=fm_Stw%C3%B3rz%20najlepsz%C4%85%20wersj%C4%99%20siebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-29 20:16
Niektóre kobiety faktycznie są wyjątkowe - i chyba bardziej wszystkiego spierdolić niż faceci - politycy nie można... a co do Mateusza, jemu się taka odezwa doskonale OPŁACI. Jak będę zarabiał na was duży hajs, takie odezwy będę codziennie i to do wszystkich :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # prawda!!! 2013-10-29 20:21
faktycznie.połe chtane kobiece ego wizją władzy z chęcią wyda troche hajsu na szkolenia u mateusza. jak to nie wiele trzeba by kobiety Cie uwielbiały :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-10-29 22:47
Cytuję prawda!!!:
faktycznie.połechtane kobiece ego wizją władzy z chęcią wyda troche hajsu na szkolenia u mateusza. jak to nie wiele trzeba by kobiety Cie uwielbiały :)


No to poznałeś wielką, duchową prawdę - pieniądze. Pragnę ich i ja, ale nie mam takich umiejętności jak Grzesiak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-09-23 01:56
Lioresal 10mg Viagra Espagne Pharmacie cialis overnight shipping from usa Elocon Elocom How To Buy Best Website Overseas How Much Does Levitra Cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra pills reviews 2020-03-24 22:55
These are genuinely fantastic ideas in about blogging.
You have touched some pleasant factors here. Any way keep upp wrinting.


my wweb pafe :: viagra pills reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vshlxFeasp 2020-03-26 04:58
persistent erection with viagra robber hair salon sex slave viagra viagra generic women viagra prank d and bnationturns to something else sophia viagra red dress

viagra single packs revatio vs viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]buy viagra online generic viagra 100mg sildenafil lion viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra vs cialis

http://www.almaoso3a.com/3747/39/11/%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD%D9%81.html
https://sueprestontraining.com/negotiation-community-forum/topic/volunteerism/?part=6#postid-866035
http://www.dongpogou.com/home.php?mod=space&uid=251553
https://cocosolis.com/ro/easter-eggs-natural-dyes/?unapproved=131355&moderation-hash=995d7f3673ed71fccff05e5869019629#comment-131355
http://xngren.com/space-uid-1345353.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.sygk100.cn 2020-03-28 08:19
I know this web paghe offers qualijty dependent content and extra information, is there any
other website which gives such stuff in quality?

Here is my page :: www.sygk100.cn
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pharmacie 24 2020-03-29 18:10
excellent issues altogether, you just rewceived a brand
new reader. What might you suggest in regards to your put up that you just made a few days in the past?
Any sure?

Also visit my website pharmacie 24
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-15 11:22
https://cbdoilwalmart.com/ buy hemp buy cbd cbd vape cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # huihongsz.com 2020-04-18 12:36
I am curious to find out what blog platform you are using?
I'm experiencing somee minor security issues with mmy latest
blog annd I wouild like to find something more risk-free.
Do you hav any recommendations ? huihongsz.com Cialis Generico prezzo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # comprar Kamagra 2020-04-19 14:20
Wow thgat was unusual. I just wrote an really long comment
but after I clicked submit my comment didn't show up.
Grrrr... well I'm not writing all thwt over
again. Anyhow, just wanted to say excellent blog!

My homepage :: comprar Kamagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # To buy Cialis Soft 2020-04-27 16:49
Appreciate the recommendation. Let me try it out. To buy Cialis Soft To buy Epimedial paste
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Curve Fever Pro 2020-04-28 14:03
Hi! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my old room
mate! He always kept talking about this. I will forward this post
to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iogames 2020-04-29 13:38
Excellent article. I absolutely love this site. Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # levitra kaufen 2020-04-29 19:11
Howdy! I knjow this is kinda off topic but I was wondering which blog platform aree yyou using for this website?
I'm getting fed uup of Wordpress because I've
had issues with hackewrs and I'm looking aat alternatives for another platform.
Iwould be fantastic if you could point mme in the direction of a good platform.


My homepage ... levitra kaufen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scribble io 2020-04-30 01:17
Thanks for one's marvelous posting! I seriously enjoyed reading it, you will be
a great author.I will remember to bookmark your blog and will come back in the foreseeable future.
I want to encourage you to definitely continue your great posts, have a nice evening!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Priligy 2020-04-30 08:51
Hi there! This post couldn't be written any better! Reading through this post
reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this.
I am going to forward this post to him. Fairly certain he will
have a very good read. Thanks for sharing!
Priligy Levitra 10mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scribble io 2020-05-01 02:03
Every weekend i used to pay a quick visit this website, because i
want enjoyment, for the reason that this this site conations in fact pleasant funny information too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krunker.io 2020-05-03 05:01
Quality content is the crucial to attract the users to
pay a visit the site, that's what this site is providing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maxman капсулы 2020-05-13 19:26
Heya i'm for the prijary time here. I found this board and I find It truly useful
& it helped me out a lot. I hope to offer one thing back and aidd
others such as you aided me.
To buy female Viagra Femalegra Maxman капсулы дженерики виагры
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Купить Камагра гель 2020-05-14 23:36
Hi everyone, it's my first visit at tthis web site, andd post is truly fruitful inn
support of me, keep up posting these types of articles.

Levitra buyy Ukraine Купить Камагра гель вимакс
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # iogames 2020-05-22 02:19
Hi there! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
There's a lot of people that I think would really enjoy your content.
Please let me know. Thank you
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # avanafil 2020-05-22 09:54
I feel that is among the most vital information for me.
And i am glad reading your article. But want to statement onn some general issues, The
website taste is ideal, the articles is really excellent
: D. Just right job, cheers avanafil avanafil Price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maxman capsules 2020-05-27 08:06
My brother recommended I would possibly like this web site.
He waas once entirely right. This submit actually made my day.
Yoou cann't imagine just how much time I had spent for this
information! Thank you! Maxman capsules
Viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Купить Камагра Soft 2020-05-31 02:35
Hi there everybody, here every one is sharing such know-how, therefore it's nice
to read this weblog, and I used to go to see this website all the
time.
Viagra buy Kiev Купить Камагра Soft Левитра 10 мг
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-01-13 00:22
This is very fascinating, You are an overly professional blogger.

I've joined your feed and look forwaard to searching for more of your
fantastic post. Additionally, I have shared your website in my social networks
аккумулятор авто купить web site магазин аккумуляторов
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-01-31 14:29
We absolutely love your blog aand find the majolrity of ykur post's to bee exactly I'm looking
for. Does one offer guest writers to write content for yourself?

I wouldn't mind writing a post or elaborating on a lot of the
subjects you write about here. Again, awesome website!

Candles church orthodox website multi-colored candles to buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # site 2021-02-08 07:38
Woah! I'm really enjoying the template/theme of this site.
It's simple, yet effective. A lot of timews it's difficult to get tht "perfect balance" between usability and visual appeal.
I must say you've done a excellent job with this.
In addition, the blog loads very fast for me onn Firefox.
Superb Blog!
Best air fryers site
steamer for clothes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Curtisbearm 2021-06-27 20:02
https://vk.com/topic-174426099_47730194 Front wheel drive bitcoin slot car https://vk.com/topic-174426008_47798508 Online bitcoin casino kenya https://vk.com/topic-174426008_47779068 Live bitcoin casino 777 https://vk.com/topic-174426013_47771145 Qb bitcoin casino no deposit https://vk.com/topic-174426099_47704610 Free online bitcoin casino games win real money
Viruses, corrupted data or other harmful, disruptive or destructive files; or g.The player community plays a huge role here, in large part because Thunderpick makes it easy to chat with other gamblers, ask questions, and share your experiences.Bea r in mind that you have two weeks to wager this amount 49 times in order to be able to withdraw the funds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RobertElact 2021-07-07 03:15
https://vk.com/topic-174425158_47825903 Куда делись игровые автоматы ромашка https://vk.com/topic-174606214_47707037 Загородные клубы и азартные игры как часть индустрии развлечений https://vk.com/topic-174606171_47892329 Брут аккаунтов в интернет казино https://vk.com/topic-174606218_47846902 Игровые автоматы маэстро https://vk.com/topic-174605952_47687287 Запрет на игровые автоматы челябинск
Периодически у некоторых игроков возникают и проблемы — особенно часто это бывает у новичков в области гемблинга.Введи те цифру и кликните Оплатить.Играть в казино Вулкан онлайн бесплатно и без регистрации.Игр овые автоматы казино Вулкан 24 – это честная игра в казино онлайн.Здравств уйте, Я Денис — менеджер партнерской компании Game-Revenue, представляющей популярные казино бренды ArgoCasino, ZigZag777 и ivicasino.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # สล็อต777 2021-07-13 12:43
We are a group of volunteers and opening a brand
new scheme in our community. Your site provided us with useful info
to work on. You've done an impressive task and our whole group will likely be thankful to
you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # site 2021-07-16 03:59
Hello there, Youu have done a fantastic job. I will definitely digg it and personally suggest to my friends.

I am sure they will bbe benefited from this site.
Katzen gps test site bestes katzenfutter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-07-17 03:52
I am really enjoying the theme/design of your weblog.
Do you ever run into any web browser compatibility problems?
A number of my blog audience have complained abouyt
my website not working correctly in Explorer but looks great in Firefox.
Do you havee any ideas to help fix this issue?


Bitcoin news webpage crypto
news
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JeroldPHERB 2021-07-19 03:11
Recommended Dosage and Stacks. http://changethiscountry.com/forums//profile/ana12085627/ Anabolic steroid injection shoulder, anabolic steroid flu https://magconprintandpackaging.com/2021/07/11/legal-steroids-walmart-legal-steroids-that-make-you-ripped/ Legal steroids walmart, legal steroids that make you ripped Within 2 weeks you can see the unrealistic results of this steroid as you can expect to lift and extra 10 to 20 kg weight after taking this legal steroid.AAS is a synthetic form of the male sex hormone, testosterone.Yo u simply take it for 8 to 12 weeks then take a 4-week break before starting your next cycle.However, these ingredients are all-natural and work fairly well together to help you achieve results faster than you’d expect.Want to learn more?A: The working of Crazy Bulk products depends upon the products selected, the cycle that has been chosen, your workout regime and your requirements.Th is is possible, more than possible while maintaining a properly functioning thyroid so as long as the individual comes off and allows his body time to normalize. https://qaas.tn/groups/equipoise-for-endurance-equipoise-for-endurance/ Equipoise for endurance, equipoise for endurance https://monitoringandmanagement.com/anavar-ncbi-decadence-disturbed/ Anavar ncbi, decadence disturbedhttps: //socialbookmar kpost.com/anabo lic-bulking-sta ck-anabolic-bul king-stack/ Anabolic bulking stack, anabolic bulking stackhttps://au chipolyalumni.n etwork/groups/b est-sarms-for-q uick-results-be st-sarms-europe / Best sarms for quick results, best sarms europehttp://le crise.org/group s/best-sarm-mk- 677-best-sarm-p ills/ Best sarm mk 677, best sarm pillshttps://we thepeoplecanada .com/groups/cre ate/step/group- details/ Dianabol methandienone 10mg, dianabol methandienone buy online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-07-25 02:50
Heya terrific blog! Does running a blog like
this take a lott of work? I have virtually no expertise in programming howevrr I
was hoping too start my own blog in the near future. Anyhow, if
yyou have any ideas or tips forr new blog owners please share.
I know this is off subject nevertheless I just wanted to ask.
Kudos!
Cosplay Prop Store website star
wars cosplay store
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-08-13 10:33
Heya i am for the primary time here. I found this
board and I find It truly useful & it helped me out much.

I am hoping to provide one thing back and aid others like you helped me.


Sòng bạc chúc may mắn webpage sòng bạc trực tuyến tốt nhất cho
tiền thật
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-08-15 02:53
Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
Very useful inf specially the ultimate phase :) I take care of such info much.

I was looking for thius particular info for a long time.

Thank yoou and best of luck.
Sòng bạc có tiền thưởng mà không cần đặt cọc web site thẻ đánh bạc
trò chơi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-08-15 10:09
Hey there would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm looking to star my own blog in the near futurre but I'm having a hard time choosing between BlogEngine/Word press/B2evoluti on and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm lookihg
for something unique. P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!

website

Note that not all games are allowed to be played with the
bonus credit score, and never all games contribute at the identical charge to roll over necessities.
Studies counsel the remain Switzerland assumes on on the internet
gaming is just location the typical supposed for on the web gaming laws everywhere in the european union. Existing
gamers aren’t left out either, as the very best casinos on-line have common exclusive promotions and deposit bonuses to supply their
loyal customers.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-08-15 10:39
I have been surfing on-line greater than three hours
as of late, yet I never found any interesting article like yours.
It's lovely vzlue enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made just right content as you did,
the internet cann be a lot more useful than ever before.
Payday Loans Online webpage Payday Loans new york
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-08-16 01:52
It's a pity you don't have a donate button! I'd defonitely donate to this
superb blog! I guiess for now i'll settle forr book-marking and adding your
RSS feed to my Google account. I look forward to new
updates and will share this bpog with my Facebook group.
Talkk soon!
website

Irish Lucky slot gives 8 free spins for spinning three or more scatter symbols (gold pot icon).
Its all the time safer to comply with a guide or a Top
Ten Site recommendation as you possibly can be sure of the professionalism of the sites
marketed as they offer packages which are long lasting slightly than momentary.
3 occasions, and on the average it can price you $7.50.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-08-16 05:44
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great.
I don't know who you are but certainly you're going to
a famous blogger if you aare not already
;) Cheers!
Bestt cooler website collapsible coolers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-08-16 17:32
Can I siomply jhst say what a relief to discover smebody that genuuinely knows
what they are discussing on the net. You certainly know how to bring an issue to light and make
it important. More and more people oughnt to read this aand understand this
side of the story. I was surprised that you're noot more
popular since you definitely possess the gift.
Gry hazardowe za pieniadze homepage legalne gry hazardowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-08-16 23:31
Hi there! Would you mind if I share your blog with my twitter group?
There's a lot of folks that I think would really appreciate yoour content.
Please let me know. Thank you
webpage

This on line casino slot accepts coins from 10¢
to $10, and the utmost wager per spin is $10 (1 pay-line x 1 coin per pay-line
x $10). Bitcoin Casino USA is at leads base on most active players in the nation.
Little concerns to points of interest are what makes any casino gathering topic a hit.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # webpage 2021-08-17 22:53
This text is invaluable. Where can I find out more?
дождеватели webpage оборудование для системы
полива
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web page 2021-08-21 07:49
fantasti post, very informative. I wonder why the opposite specialists of
this sector don't realize this. You shoould proceed your writing.

I'm sure, you have a great readers' base already!

система автополива web page автополив газона своими руками
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-08-23 03:34
Unquestionably believce that which you stated.
Your favorjte justification appeared to be on the nett the simplest thing to be aware of.
I ssay to you, I certainly get annoyed while people tink about worries thqt they plainly don't know about.
You managed to hit the nail upopn the ttop and also defined out the
whole thing without having side effect , people could take
a signal. Will probably be back to get more.
Thanks
Pump muscle web
site
how to pump muscles
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-08-23 12:34
It is the best time to make some plan for the future and itt
is time to be happy. I've read this post and if I could I desire to suggest you some interesting thinvs or suggestions.
Perhqps you could wrrite next articles referring tto this
article. I want to read even ore things about
it!
купить авто полив website система автоматического полива
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-08-25 07:40
Somebody necessarily hep to make severely posts I'd state.
This iss the very first time I frequented your website page and so
far? Iamazed with thee research you maade to make this
particular publish incredible. Great process!

web
site


These slots take the idea of a normal slot machine and weave it with a 3D storyline to wow you with wealthy animation, and creating an unforgettable slot
gaming experience. For example, within the case of sign up bonuses, you may be required
to roll over your deposit a several number of occasions, earlier than being credited the bonus,
which implies you have to gamble the sum of money in your deposit 5, 10 or 20 times earlier than receiving your bonus.
This site is highly followed by the quite a few gamers.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-08-26 02:12
Hi there, everything is going nicely here and ofcourse every one
is sharing data, that's genuinely good, keep up writing.

Criadero bulldog frances web
site
bulldog frances marron
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-09-04 18:35
Greetings from Colorado! I'm bored at work so I decided to check out your website on mmy iphone during lunch break.
I really like the information you present here and can't wait tto
take a look when I get home. I'm aazed at how fast your blog loaded on myy
phone .. I'm not even using WIFI, jusat 3G ..
Anyhow, wonderful site!
Destiny hawkmoon replica homepage destiny 2 props
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # site 2021-09-07 00:39
I loved as much as you will receive carried out right
here. The sketch is tasteful, your authored sibject matter stylish.

nonetheless, you command get bought an edginess
over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come more formerly again as exactloy the same nearly very often inside case yyou shield this hike.

Bombeo muscular site Desarrollar músculo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-09-12 09:01
Hi there just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading properly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've
trird iit in two different internet browsers annd both show the same outcome.

Meedicina deportiva homepage bombeo muscular
para mujeres
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web site 2021-09-23 07:26
Somebody essenmtially assjst to make seriously posts I
might state. This is the very first time I frequented
your web page and so far? I surprised with the research you made to maake
this actual publish amazing. Fantastic process!
Buldog francuski hodowla fci web site buldog
francuski hodowla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-10-03 02:20
magnificent post, very informative. I wonder why the opposite experts of this sector don't understand this.
You should proceed your writing. I'm sure, you've a huge readers' base
already!
website

It seems increasingly folks are attempting bingo video games
on-line day by day. Just go through these unique features which can be listed beneath and take
pleasure in the following stage of slots entertainment.
You will get some free bonus fees to begin your fun on this peculiar bingo neighborhood.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-10-06 21:21
It's very simple to find out any topic on net aas compared to textbooks, as I found this article
at this site.
homepage

William Hill Casino Canada is your protected and trusted platform to play all of your favorite casino
games at the click of a button. In the trendy creation, judi online delivers a fascinating experience to any
explicit particular person. As such methods involve growing your bet measurement,
games with the very best table limits give you extra
opportunity to play with such a system.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # website 2021-10-25 17:21
whoah this blog is wonderful i like studying your posts.

Keep upp the great work! You recognize, lots of people are searching round for this info, you can help them
greatly.
website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web page 2021-10-26 07:25
What's uup everyone, it's my first visit at this website, and article is truly fruitful
designed for me, keep up posting these posts.
web page
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd