STRONA ARCHIWALNA

Przegrasz zawsze synku... - old.samczeruno.pl
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 16 wrzesień 2013 15:03

Przegrasz zawsze synku...

Napisał 
Męska mądrość to dojmująca i bolesna świadomość istnienia takich kobiet, które mimo Twych najszczerszych chęci i chuci, zakręcą Cię tak jak zechcą. Dalszy scenariusz jest przeważnie podobny; znudzą się Tobą, ponieważ zakręcony i zapatrzony facet podnieca tylko na początku - później jego zazdrość i pieskowatość nużą, często także brzydzą. Ratlerek szczeka, pieniędzy już nie ma bo wszystkie oddał, intrygująca męskość zniknęła zostawiając histerię... tygrys wzbudza zachwyt nie tylko dlatego że jest piękny, ale głównie z powodu strachu który wzbudza; pogłaskać można, ale i rękę stracić można, ba! nogę i głowę także. Nigdy nie wiesz co tygrys zrobi - może da się pogłaskać, pomiziać, nawet pozwoli zrobić fotę z dzióbkiem na fejsa - a może zamiast sławy w necie, skończysz jako wypróżniający się pod siebie wrak, korpus z ładnie umalowaną, uszminkowaną głową? kto będzie posuwał kobiecy korpus? kto da jeść, podetrze? na co włożyć ślubną obrączkę? i owszem, są tacy desperaci, ale jest ich bardzo mało.

Seks jako środek do celu

Krwista wizja silnie emocjonuje, pobudza, a niewiedza dotycząca losu kończyn ekscytuje i podnieca, rozpala kobiecą wyobraźnię i koloruje drzeworyt codzienności. Tygrys nie pozwala wygodnie ułożyć się do snu kobiecym emocjom, nie pozwala im zasnąć; kobieta zaczyna więc marzyć, jak będą szczęśliwi gdy już się ustabilizują, wyciszą - a by zamienić tygrysa w Ryśka z Klanu, trzeba dużo seksu by uzależnić go od siebie, swoich kaprysów, fochów, gwałtownych żądań i wydętych pogardliwie usteczek. Emocje wzbudzają seks, brak emocji go likwiduje. Stąd uroczy alkoholik ma taką siłę przyciągania - nie w jego wymiocinach, wrzaskach i mordobiciach kryje się miłosny magnes, a w ambicji i emocjach kobiety, która chce obłaskawić alkoholową bestię. Spójrz w patologiczne związki, i zawsze dojrzysz ten sam wzór - bije, nie szanuje, katuje - ale emocje i seks jest nie z tej ziemi. Umysł chce stabilizacji, natura emocji które kojarzy z życiem i seksem, rozkoszą i przyjemnością. Umysł brzydzi się facetem który zasypia we własnych ekskrementach, ambicja ego chce go zmienić - na lepsze, ale według wizji kobiety. Im bardziej narowisty męski zwierzak, tym organizm kobiety więcej seksu włącza do gry - sama staje się w tej rozgrywce ofiarą, drżącą z rozkoszy na samą myśl o niegrzecznym, niepokornym degeneracie który na pierwszym miejscu stawia swą jedyną miłość, wódeczkę. A gdyby opryszek zmienił się w bogobojnego, zakochanego bez pamięci Ryśka? wtedy kobieta by sama odeszła, jako powód podając "byłeś za dobry" bądź "jesteś niedojrzały emocjonalnie".

Mądry mężczyzna słucha tylko mnie. Kobiety się nie słucha, tylko obserwuje reakcje ciała, gra jej emocjami. Słowa to tylko maska a by dostać się wnętrza bestii, trzeba przejść przez zasłonę dymną serialowego bełkotu. Gdzie więc jest skryta kobieca prawda? w punkcie G i nigdzie indziej.

Są i dobre wieści

Możesz gibać się po ulicy jak rezus w podrabianych najkach z bazaru - możesz mieć wiele naprawdę dobrej wiedzy, ale musisz to wiedzieć - jeśli do tej pory wygrywałeś, to tylko dlatego że trafiałeś na kiepskie zawodniczki. Zdesperowane, przygniatane presją  i szyderstwami rodziny poszukiwaczki szczęścia, zaklętego w białej sukni, mężu kościelnym, bachorach. Nawet laleczki które srają wyżej niż dupę mają, one też są kiepskie w te klocki - bo wystarczy odpowiednia mowa ciała, gadka i obietnice bez pokrycia, byś w zamian za nie dostał dupę i podobne obietnice o branych tabletkach antykoncepcyjnych. Czyli niby wygrałeś, ale co to za zwycięstwo gdy jesteś z pasztetem, a na szyi masz społeczno - kredytowo - emocjonalną pętlę? Nie myśl proszę, że jestem heroldem tylko złych wieści; mam i dobrą wiadomość - jeśli mnie czytasz, prawdopodobnie jesteś sfrustrowanym biedakiem, więc drapieżniki wysokiej klasy omijają Cię szerokim łukiem. Jesteś dla nich nikim, ponieważ lubisz filozofować na każdy temat, znasz rozwiązanie krajowych, międzynarodowych a nawet wszechświatowych problemów - ale kasy na szpilki manolo zarobić nie umiesz, jesteś więc dziad. Jak sam widzisz, bycie gołodupcem ma wiele zalet; aczkolwiek nie pozbawione jest i wad, co autor stwierdza z goryczą i rezygnacją w głosie, przy akompaniamencie cichego pochlipywania.

Zjeść milionera

Spójrz na milionerów i miliarderów; są to sprytni ludzie, którzy umieją liczyć pieniądze. Najczęściej są chorobliwie skąpi, podejrzliwi i emocjonalnie martwi. Bajki o byciu milionerem od zera są dobre dla naiwnych korwinistów, ale nie dla człowieka znającego życie - to nie są faceci którzy wypną Ci tyłek, bo to oni koniec końców przelecą Twój anus - za co ich kochasz i podziwiasz. I mimo bycia rekinami w człowieczym bogosie, zostają upolowani, skonsumowani i wypróżnieni. Ich dzwonki alarmowe nie dzwonią, a czerwone lampki się nie zapalają - nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. To z jednej strony miłe, że my, biedacy, także możemy się czymś w życiu pocieszyć - nam nie wyszło, ale i oni biorą w dupę. Z drugiej strony przerażająca jest świadomość, że tak wytrawni gracze przegrywają. Jeśli nasze finansowe "elity" (czyli specjaliści od dymania wszystkiego co żywe) przegrywają, to co z nami, szaraczkami?

Jak się zabezpieczyć? nie da się. Nawet najlepsze gumki pękają, stymulatory serca wysiadają, amber goldy  plajtują. Można zwiększyć szansę ochrony, ale przy naprawdę poważnej grze o dużą stawkę przegrasz niemal zawsze - wygrana to zasługa trafu, przypadku bądź nagłego pęknięcia wyrostka robaczkowego kusicielki. Feromonowa maszyna do wytwarzania poczucia bliskości i wyjątkowości ofiary, zostanie zalana krwią i gównem. Niestety, nawet ta wygrana odbije Ci się czkawką, gdyż będziesz już do końca życia dręczył się jakie szczęście Cię ominęło - rozum powie Ci że zostałbyś zjedzony i wysrany, ale emocje pamiętają te rozkoszne uczucie dowartościowania, gdy byłeś przy jeszcze żywej zawodniczce. I tak źle, i tak niedobrze.

Zjedz "przed"

Zapamiętaj przyjacielu jedno - nigdy nie chodzi się na zakupy do sklepu na głodniaka. Bo nakupujesz wiele niepotrzebnych rzeczy. Jasne, prawda? pewnie że tak, każdy z nas to zna. Gdy już zjesz, z niedowierzaniem patrzysz jaki szmelc kupiłeś. Gdy masz życiowy niepokój, coś się nie układa - ogólnie mówiąc boli Cię w środku - unikaj kobiet. Natura tak to zaprojektowała, że obecność kobiety wyzwala w nas hormony zadowolenia, byś zapładniając zaludniał ziemię, tę ziemię. I te zadowolenie przykryje Twój ból - uzależnisz się więc od niego, a kobietę wybierzesz tylko dlatego że daje Ci ukojenie, działa jak ibuprom. Gdybyś z nią był czując się zadowolony - idę o zakład że by Ci się nie spodobała. A tak sie cieszysz bo ból rzekomo zniknął - ale to nieprawda. Po prostu kojarzysz kobietę z ulgą i myślisz że jest fajna - trochę jest, ale tylko trochę - a zasługujesz w życiu na coś więcej, niż tylko trochę. Możesz liczyć na dostanie po mordzie, albo na czerpanie z życia piękna. Jak wybierzesz, tak prawdopodobnie będziesz miał. Wybieraj więc i celuj w najwyższe laury, patrz w gwiazdy a nie błoto pod stopami. Problem zostaje w Tobie, a hormony zadowolenia gdy wykonasz robotę (zapłodnisz, posadzisz drzewo, wybudujesz dom) opadną, pozostawiając Cię w szoku - co też najlepszego uczyniłeś?

To jak z zerwaniem. Gdy jesteś zakochany, zerwanie będzie bolało. Ból kiedyś minie, ale zadra zostanie na zawsze. Gdyby kobieta z Tobą nie zerwała, za tydzień, dwa mógłbyś odczuć znudzenie, poznać ładniejszą, mądrzejszą... i sam byś zerwał. Wyrzuciłbyś z głowy swoją ex bez żadnego problemu. Moment decyzji ma wielkie znaczenie.

Uwolnij swe jądra i umysł

Zapamiętaj synku raz na zawsze, a wiedzę tę przekaż synom i wnukom (niekoniecznie swoim, podobno jedna trzecia to kukułcze jaja, stąd taka furia Pań w temacie testów DNA) - jeśli szukasz kobiety która Cię zainspiruje, oczaruje inteligencją (przepraszam że chichoczę złośliwie w trakcie pisania tych andronów) przed randką zwal konia, byś spoglądał na jej intelekt a nie cycki. Dopóki w Twoich jądrach zalega nasienie, wystarczy że kobieta coś burknie i jesteś oszołomiony jej mądrością, bystrością i intelektem. Druga męska rada, której nie da Ci ojciec, nie da Ci matka, ale da blogowa surogatka - nigdy nie umawiaj się na randki, gdy cierpisz egzystencjalne bóle. To pomaga, i owszem, ale ceną jest zły wybór życiowy. Ból minie, zawsze mija - ale kobieta może zostać na zawsze; zakochasz się, narobisz bachorów, wezmą Cię w chomąto kredytowe i jesteś upupiony na amen. Kobiety nazwą Cię dojrzałym emocjonalnie, a Ty sam będziesz marzył żeby zapić się na śmierć. No cóż, zapraszam na wódkę; nie jesteś sam. My, frustraci, powinniśmy trzymać się razem,


----------


Standard. Przyjechałem do Warszawy i już zepsuł się samochód. To klątwa moich ex nałożona na penisa, jednak przekierowałem ją na samochody - czyli przedłużenie jego wysokości. Zna ktoś na pradze południe dobry warsztat, gdzie nie za mocno mnie oskubią? mam dwie stówy oszczędności, dwie butelki ginu i kilka paczek prezerwatyw - prawdopodobnie trzeba przeczyścić silnik krokowy - i w aucie i u mnie by się przydało :) przy niskich obrotach gaśnie, zrobił mi emocjonująca niespodziankę na skrzyżowaniu. Byłem by sprawdzić alternator (wymieniany dwa miesiące temu) wszystko gra, naciągnęli tylko pasek. Doczytałem o silniku krokowym i przepustnicy, dalszych proroctw wolałem nie czytać ze strachu.

Co jeszcze - potrzebuję porady kogoś, kto na skype mógłby mi pomóc do komci na ecoego zamontować captcha. Dlatego na skype, ponieważ nie chcę nikomu dawać haseł dostępu; nawet sobie nie ufam, zwłaszcza w kwestii słodyczy, to co dopiero innym. Strona (na joomli) wyłączona, nie dało się funkcjonować - samczeruno także chyba idzie do wyłączenia. Ktoś mnie cały czas atakuje - powinienem napisać że jestem smutny, ale jakoś nie jestem - tak na logikę, kto atakuje byle kogo? ano właśnie. Ktoś dla mnie poświęca swój czas, energię, umiejętności a więc i pieniądze - robi mi tym także reklamę, bo z tych rzeczy nie tylko ja przecież zdaję sobie sprawę. Czyli zaczynam się liczyć, tyle lat pracy wreszcie procentuje. To dla mnie wielkie wyróżnienie, komplement, czuję się wręcz zawstydzony, zrobiłbym temu hakerowi jakieś kanapki, herbatę w termosie, jakoś zatroszczył; mam poczucie winy i wdzięczności jednocześnie - tyle dla mnie poświęcił.

Nieodmiennie potrzebuję także pieniędzy. Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 a za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję. Pójdą na silnik krokowy bądź przepustnicę, a jak będzie więcej to na silnik krokowy i rozpustnice. Panie Boże, ześlij mi fanów, milionerów hojnych! a biedaków do piekła, są przyzwyczajeni... Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.Czytany 18021 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:40
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # marcel 2013-09-16 15:48
jeżeli chcesz zaoszczędzić te dwie stówy to silniczek krokowy sam ogarniesz-trzeb a go wykręcić i przeczyścić w ropie. co i jak poczytaj na necie, nie jest to skomplikowana czynność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 19:28
Cytuję marcel:
jeżeli chcesz zaoszczędzić te dwie stówy to silniczek krokowy sam ogarniesz-trzeba go wykręcić i przeczyścić w ropie. co i jak poczytaj na necie, nie jest to skomplikowana czynność.


No co Ty, samemu mam to zrobić? mam dwie lewe do techniki ręce. Niestety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-09-16 20:34
a może dolot się rozszczelnił
pęcła albo zsunęła się gumka :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysiek ZST 2013-09-16 16:19
Marku, może jakieś zaskoczone i zdruzgotane prawdziwością Twoich wpisów feministki wykupiły abonament na usługi hakerskie i próbują Cię pogrążyć ;) Nie dawaj się i nie rezygnuj z walki z wrogim elementem, wszak jak mawiał Napoleon: zwycięstwo należy do najwytrwalszych !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 19:29
Cytuję Krzysiek ZST:
Marku, może jakieś zaskoczone i zdruzgotane prawdziwością Twoich wpisów feministki wykupiły abonament na usługi hakerskie i próbują Cię pogrążyć ;) Nie dawaj się i nie rezygnuj z walki z wrogim elementem, wszak jak mawiał Napoleon: zwycięstwo należy do najwytrwalszych !


Szkoda że moi fani nie wykupili abonamentu u antyhakerów :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ajdrian 2013-09-16 17:14
bardzo się uwziąłeś na rezusa ?! może czas zareklamować inny gatunek np. "bujasz się jak pierdolony proconsul" i nawet zabarwienie dyplomatyczne ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 19:29
Cytuję Ajdrian:
bardzo się uwziąłeś na rezusa ?! może czas zareklamować inny gatunek np. "bujasz się jak pierdolony proconsul" i nawet zabarwienie dyplomatyczne ma.


Ale ludzie nie zrozumieją, a rezusa każdy zna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # WujekDobraRada 2013-09-16 18:13
Cytat:
potrzebuję porady kogoś, kto na skype mógłby mi pomóc do komci na ecoego zamontować captcha
Jak pisałem, znam się na IT, ale akurat z Jomla nie mialem przyjemnosci. Z szybkiego rozczytania jest to system gdzie sie tylko wlacza / wylacza ewentualnie konfiguruje poszczególne komponenty, więc jest to raczej łopatologiczne.

Ogólnie captcha sa troche wkurwiajace, wiec mozesz rozważyć opcje dodawania komentarzy tylko dla zalogowanych userow? To powinno zalatwic sprawe ze złośliwymi atakami.

Tutaj masz kilka pierwszych z brzegu linków które pokazują krok po kroku jak to sie robi.


Powodzenia.

www.trochetechniki.pl/Captcha-w-Joomla!-2.5,c,5034.html

www.slawop.net/mechanizm-captcha-w-joomla-2-5

www.strony.internetowe.jupe.pl/captcha-jak-uzywac-w-joomla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-16 19:34
Dziękuję Wujek, zajrzę w wolnej chwili - tak się składa, że mam cały czas lekkie zapalenie spojówek. Piszę z jednym okiem, co chwilę przemywam wodą - i tak od dwóch lat. Co do captcha trzeba wrzucać pliki na serwer, nie umiem tego zrobić, musiałbym gdzieś zakładać konto i się uczyć - i po co, skoro ktoś kliknie dwa razy i po sprawie? ostatecznie zapłacę. Jak zrobić loginy? znowu nie wiem. Żeby się tego uczyć, musiałbym siedzieć w monitorze, ale wtedy musiałbym przestać pisać zupełnie, i znowu antybiotyki albo ostry dyżur okulistyczny.

Wszystko się ładnie pokićkało. Auto do naprawy, nie wiem za co i jak to zrobić, nie ma mnie nawet kto podwieźć, mama wyjeżdża odpocząć i podleczyć się - tata na wózku. Rower teraz właśnie się popsuł - widowiskowo - trzask i pisk w czasie jazdy chyba z amortyzatora, ale taki że wszyscy stają i się patrzą - ecoego poszła w dupę, samczeruno też się wali.

No nic, trzeba zrobić jak radziłem czytelnikom - i tańczyć, śpiewać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-09-16 19:39
Tytuły mi się ostatnio tu nie podobają, zastraszają i warunkują.
No i kim na Boga jest Mistrz że do starych koni mówi per synku ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-09-16 20:20
Cytuję toni:
Tytuły mi się ostatnio tu nie podobają, zastraszają i warunkują.
No i kim na Boga jest Mistrz że do starych koni mówi per synku ?


Mistrzem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2013-09-16 20:06
Panowie, Marek, spotkałem ostatnio samicę. Przebojowa, pewna siebie, lubiąca się pieprzyć jak maszyna, mająca poglądy podobne na naszego Mistrza. Od razu coś mi nie spasowało, bo była zbyt dobra pod kątem mojego profilu. Bo którejś rozmowie, dowiedziałem się że była molestowana przez bydlaka ojca alkoholika, a matka na to patrzyła również pijana. Zastanawiam się czy brnąć w to dalej, bo widzę już powoli rysy na szanownej Pani ( wahania nastrojów, kompletny brak umiejętności rozmowy o swoich emocjach, lubiąca się pieprzyć z byle kim ). Miał ktoś podobne doświadczenia z osobami o podobnej przeszłości?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysiek ZST 2013-09-16 20:15
Mówią krótko i dosadnie: spierd., gdzie pieprz rośnie od takiej damy. Szczęścia rodzinnego to Ty z nią (patrząc statystyczne)ni e zbudujesz, bo takie pojęcie jest jej obce a i powinowatych będziesz mieć po skurwym synu... Chyba, że zafundujesz jej emocje jakie dawał tatuś ;) p.s. pamiętaj po zakończonej przygodzie z taką wyzwoloną damą o testach na choroby z literką V w nazwie. Bywaj zdrów !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Kacper 2013-09-16 20:22
Krzysztof, dzięki już powoli jestem na etapie wygaszania znajomości, jednak emocje, endorfiny i nie tylko dalej w głowie buzują. Faktycznie emocje jakie dawał tatuś, to ona lubi, choć podświadomie się do tego nie przyznaje,w wyrku takie rzeczy robiła, ze na stronach wszystkim nam znanym tego nie widziałem. Już obawiałem się że będę chciał ją ratować, pomoć. Ale po kilku zapisanych felietonach Marka, moja głowa i odczucia wracają do normalnego stanu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2013-09-17 01:06
Cytuję Kacper:
Krzysztof, dzięki już powoli jestem na etapie wygaszania znajomości, jednak emocje, endorfiny i nie tylko dalej w głowie buzują. Faktycznie emocje jakie dawał tatuś, to ona lubi, choć podświadomie się do tego nie przyznaje,w wyrku takie rzeczy robiła, ze na stronach wszystkim nam znanym tego nie widziałem. Już obawiałem się że będę chciał ją ratować, pomoć. Ale po kilku zapisanych felietonach Marka, moja głowa i odczucia wracają do normalnego stanu.


Kacper jak sobie radzisz z wygaszaniem znajomości? tak tak mamy w pamięci nauki mistrza :) ale.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-16 20:23
Cytuję Kacper:
Panowie, Marek, spotkałem ostatnio samicę. Przebojowa, pewna siebie, lubiąca się pieprzyć jak maszyna, mająca poglądy podobne na naszego Mistrza. Od razu coś mi nie spasowało, bo była zbyt dobra pod kątem mojego profilu. Bo którejś rozmowie, dowiedziałem się że była molestowana przez bydlaka ojca alkoholika, a matka na to patrzyła również pijana. Zastanawiam się czy brnąć w to dalej, bo widzę już powoli rysy na szanownej Pani ( wahania nastrojów, kompletny brak umiejętności rozmowy o swoich emocjach, lubiąca się pieprzyć z byle kim ). Miał ktoś podobne doświadczenia z osobami o podobnej przeszłości?


Ja miałem. Scenariusz jest zawsze ten sam, na początku jest zajebiście, wspólne brechty, tematy, rozumie Cię - ale zakochaj się, zaangażuj, to zrobi Ci piekło na ziemi. Ludzie z DDA - zwłaszcza tak silnym, są strasznie poranieni. Ale do naprawy ich biednych dusz potrzeba fachowca, i to nie byle kogo - no i osoba chora musi wiedzieć że jest chora (nie dopuszcza tej wiedzy) i chcieć uzdrowienia (rzadko kto chce). Oni myślą że ich popieprzenie minie, jak będzie kasa, fajny facet itd - ale jak się to pojawia to i tak nic się nie zmienia, bo to emocje są chore - zdarzenia nic nie zmienią.

Oczywiście zbadaj się też na choroby weneryczne. Lubi bez gumy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Kacper 2013-09-16 20:34
Bez gumy nie jechałem, ale faktycznie jej to nie przeszkadzało. Dokładnie taki scenariusz jak mówisz, początek zajebisty j.w. Zdziwiło mnie to że sama chce wyciągnąć jak najwięcej info ode mnie, a sama cicho sza. Dopiero później zacząłem podejrzewać że coś jest nie tak ( na podstawie jej opowieści o innych partnerach, podbojach jakich sam bym się nie powstydził ), nie ukrywam że trochę się zaangażowałem ( a może bardziej mój fiut ). I wtedy zaczęły się jazdy. Zdam się trochę na ludziach, ale takiej pustki w oczach to u normalnego człowieka nie widziałem. Brak na twarzy jakichkolwiek emocji, ściana. Gdy dowiedziałem się o dzieciństwie, mówię idź do psychologa mogę ci dobrego polecić. Znowu próżnia umysłowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2013-09-16 20:35
To co usłyszałem, dosłownie zwaliło mnie z nóg. Najmniej drastyczne wspomnienie to jak ojciec kazał jej po pijaku dotykać nawaloną matkę. Horror, dla samego faktu bym takiego skurwiela zajebał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Krzysiek ZST 2013-09-16 20:50
I dobrze, że sam siebie właśnie przekonałeś o tym, że związek z takim emocjonalnym trupem to bilet tylko w jedną stronę - do piekła. Miejsce fiuta poza wyjazdem na akcje jest w majtach a nie w sztabie dowodzenia, choć w często bywa inaczej, bo byśmy przestali się rozmnażać z tego wyrachowania ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2013-09-16 21:02
Zastanawia mnie tylko fakt czemu moje emocje skierowane są często na pomoc takim wampirom emocjonalnym. Jeszcze tego nie jestem w stanie zrozumieć, choć logika tutaj jest prosta jak 2+2 ;). Możliwe że związane jest to z moim dzieciństwem, które nie było łatwe, ale dzięki pracy nad sobą poradziłem sobie z tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 21:07
Cytuję Kacper:
Zastanawia mnie tylko fakt czemu moje emocje skierowane są często na pomoc takim wampirom emocjonalnym. Jeszcze tego nie jestem w stanie zrozumieć, choć logika tutaj jest prosta jak 2+2 ;). Możliwe że związane jest to z moim dzieciństwem, które nie było łatwe, ale dzięki pracy nad sobą poradziłem sobie z tym.


Przykro mi, ale nie poradziłeś sobie - oczyściłeś trochę świadomość, ale w podświadomości tkwi całe bagno - na co wskazuje pęd do ewidentnej wampirzycy. To gdzie Cię ciągnie, mówi Ci o prawdziwym stanie podświadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2013-09-16 21:19
Marku, jak w takim razie sobie z tym poradzić aby oczyścić podświadomość?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-16 21:02
Cytuję Kacper:
To co usłyszałem, dosłownie zwaliło mnie z nóg. Najmniej drastyczne wspomnienie to jak ojciec kazał jej po pijaku dotykać nawaloną matkę. Horror, dla samego faktu bym takiego skurwiela zajebał.


Spokojnie, skąd wiesz że mówi prawdę? może ściemnia żeby wzbudzić w Tobie poczucie litości, żebyś chciał ją obronić przed złym, strasznym światem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2013-09-16 21:13
Faktycznie o tym nie pomyślałem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Al Fonse 2013-09-16 22:58
Nie analizuj tego psychologycznie . Ona odziedziczyła geny ojca, to wystarczy żebyś sobie dał spokój. pozwól jej trafić na właściwego dla niej chłopca, nie zabieraj jej czasu i sobie.
acha, dziewczyny plotą różne bzdury, w takich przypadkach kiedy są poszkodowane przez los kłamstwem jest większość ich historyjek.
MZ ona nie che żebyś jej pomógł szybko się znudzi i powie ci językiem jej tatusia: spier****j.
lepiej daj ją do jakiejś roboty, niech idzie do kopalni, do kanałów coś takiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Grzesiek 2013-09-17 21:20
Cytuję Marek:
[quote name="Kacper"]To co usłyszałem, dosłownie zwaliło mnie z nóg. Najmniej drastyczne wspomnienie to jak ojciec kazał jej po pijaku dotykać nawaloną matkę. Horror, dla samego faktu bym takiego skurwiela zajebał.Bardzo możliwe że kłamie, kiedyś spotkałem się z laską, która mówiła po pewnym czasie znajomości że niedługo wyjeżdża na drugi koniec Polski tylko po to żeby zobaczyc jak ludzie na to zareagują, a po kilku tygodniach odwoływała całą sprawę. Ot, ShitTest. :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DDA 2013-09-16 21:17
http://www.stowarzyszenie.edu.pl/pl/projekty-2010/program-partnerstwa-transgranicznego-kompetentna-pomoc-wspouzalenionym/syndrom-dda-objawy-przyczyny-i-leczenie

http://www.wiecjestem.us.edu.pl/trudna-milosc-kocham-osobe-z-syndromem-dda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 21:01
Cytuję Kacper:
Bez gumy nie jechałem, ale faktycznie jej to nie przeszkadzało. Dokładnie taki scenariusz jak mówisz, początek zajebisty j.w. Zdziwiło mnie to że sama chce wyciągnąć jak najwięcej info ode mnie, a sama cicho sza. Dopiero później zacząłem podejrzewać że coś jest nie tak ( na podstawie jej opowieści o innych partnerach, podbojach jakich sam bym się nie powstydził ), nie ukrywam że trochę się zaangażowałem ( a może bardziej mój fiut ). I wtedy zaczęły się jazdy. Zdam się trochę na ludziach, ale takiej pustki w oczach to u normalnego człowieka nie widziałem. Brak na twarzy jakichkolwiek emocji, ściana. Gdy dowiedziałem się o dzieciństwie, mówię idź do psychologa mogę ci dobrego polecić. Znowu próżnia umysłowa.


To fiut.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-09-16 21:13
Skoro EcoEgo zostało zamknięte, i teraz coś pzebąkujesz podobnie na temat Samczegoruna, gdzie można dalej znaleźc Mistrza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-09-16 22:12
Cytuję Grzesiek:
Skoro EcoEgo zostało zamknięte, i teraz coś pzebąkujesz podobnie na temat Samczegoruna, gdzie można dalej znaleźc Mistrza?


hymm, ktoś już wcześniej kazał kopiować wszystko, bo zniknie? ta zostanie?:
mareczek28.blog.onet.pl/2013/09/16/przegrasz-zawsze-synku/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 22:31
Cytuję liniwy:
Cytuję Grzesiek:
Skoro EcoEgo zostało zamknięte, i teraz coś pzebąkujesz podobnie na temat Samczegoruna, gdzie można dalej znaleźc Mistrza?


hymm, ktoś już wcześniej kazał kopiować wszystko, bo zniknie? ta zostanie?:
mareczek28.blog.onet.pl/2013/09/16/przegrasz-zawsze-synku/Jak wypieprzą SR, to tam będzie info co się w ogóle dzieje. Faktycznie, pisał ktoś że wywalą stronę i żeby kopiować. Jasnowidz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # toni 2013-09-17 09:49
Niejaki Rysiek pisał żeby zrobić dobrą kopię, wspominał o dużych zasobach na ecoego.pl, że wcześniej tam bywał jak dochodził do siebie, a jak go zapytałem o stary nick to nie odpowiedział.
To chyba ten sam co chwalił się że w korporacji gryzł i odrąbywał ręce.
No i ustawił, zabezpieczył finansowo "rodzinę", pytanie jakim i czyim kosztem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-09-17 10:17
Spiskowa teoria dziejów - na ecoego się nie udzielałem bo moje ówczesne widzenie świata było prezentacją typowego barana idącego na rzeź. To dzięki takim ludziom jak Marek oraz zbiorowiskom innych facetów, którzy po latach dymania zauważyli, że coś nie halo i szukali odpowiedzi na pytanie czy to oni są pojebani czy może to po drugiej stronie coś nie gra udało mi się przejść przez granicę i dostrzec to czego nie widziałem przez lata! Rodzinę w sensie dzieci zabezpieczyłem swoją ciężką pracą, upokorzeniem, niejednokrotnie załamaniem psychicznym i dziś...nie żałuję tego. Ten świat jest tak skonstruowany, że bez zasobów żyje się bardzo ciężko - wiem, mi też się to nie podoba. Każdy ma prawo wybrać swoją drogę - ja akurat postawiłem na zasoby a dziś, gdy już wiem, że nie muszę do śmierci martwić się to, że zabraknie mi chleba mogę skupić się na wnętrzu. I proszę ni piszcie mi tu, że spokój bytowy to mrzonka, bo dla mnie to akurat bardzo ważny element mojej egzystencji usuwający codzienne troski będące źródłem wielu frustracji i niepozwalające na pełne cieszenie się życiem. Wojna, głód, bieda ogólna może dotknąć każdego ale ja mam coś, co w "normalnych" warunkach pozwoli mi być zawsze na wierzchu - mam ogromną wiedzę zawodową, która zawsze pozwoli mi się odbić.

PS: Ręce ucinałem równie często jak wyciągałem ludzi z głębokiego gówna szarpiąc ich niemal za uszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-09-16 21:13
"Natura tak to zaprojektowała, że obecność kobiety wyzwala w nas hormony zadowolenia, byś zapładniając zaludniał ziemię, tę ziemię."

ten zwrot bardziej mi się już kojarzy z Tobą niż z Piotrem Adamczykiem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 22:27
Cytuję nowhereman vel Paweł:
"Natura tak to zaprojektowała, że obecność kobiety wyzwala w nas hormony zadowolenia, byś zapładniając zaludniał ziemię, tę ziemię."

ten zwrot bardziej mi się już kojarzy z Tobą niż z Piotrem Adamczykiem :)


Używam tego wyrażenia z drugim dnem - ponieważ jak wiesz, wierzę w reinkarnację i wielość światów :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-09-16 21:37
Pierwsze ziarenka sięgnęły swojego celu, przyjęła ich życiodajna matka ziemia, podlał od razu ciepły deszcz. Czeka je teraz wzrost, celem służenie w pokarmowym łańcuchu ewolucji. Za chmur wyszedł zaróżowiony księżyc a do domu przyjechała matizem listonosza książka. Piękne dzięki. :-)
Może nie wszystko, ale można słuchnąć (Jak osiągnąć wymarzone życie?):

www.youtube.com/watch?v=XfFUIeBP0tQ
5.20 - 9.10 jak zarabiać na książkach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-16 22:26
Cytuję liniwy:
Pierwsze ziarenka sięgnęły swojego celu, przyjęła ich życiodajna matka ziemia, podlał od razu ciepły deszcz. Czeka je teraz wzrost, celem służenie w pokarmowym łańcuchu ewolucji. Za chmur wyszedł zaróżowiony księżyc a do domu przyjechała matizem listonosza książka. Piękne dzięki. :-)
Może nie wszystko, ale można słuchnąć (Jak osiągnąć wymarzone życie?):

www.youtube.com/watch?v=XfFUIeBP0tQ
5.20 - 9.10 jak zarabiać na książkach


Matizem? a to padalce :) powinni przywieźć ją karawanem, lśniącym mercedesem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-16 22:39
Posłuchajcie tego https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tvbyY7oMT2E

Bardzo mi się to podoba :) a teraz przeróbka tego: www.youtube.com/watch?v=rkA4bmImVvw

Bardzo fajny chłopak. Korci mnie żeby nagrać coś pozytywnego, motywującego. Rymem, z bluzgami, wulgaryzmami, takie z jajem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Krzysiek ZST 2013-09-16 23:26
Przeróbka zacna ! Uśmiech na twarzy gwarantowany :> Wyobraźcie sobie taką melodię na własnym pogrzebie w momencie zamykania wieka od trumny ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-17 09:36
Cytuję Krzysiek ZST:
Przeróbka zacna ! Uśmiech na twarzy gwarantowany :> Wyobraźcie sobie taką melodię na własnym pogrzebie w momencie zamykania wieka od trumny ;)


Dobre :) najlepsze jak mówił że wygląda tak młodo, ponieważ pije z acai :) śmieszne jest to, w jak naiwny sposób próbuje sprzedawać i zachęcać - ale podoba mi się że jest zaangażowany, wierzy w to - co w istocie jest korporacyjnym gównem. Ale wiara i zapalczywość prawdziwa. Smutne że tak go obrażają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 08:26
Cytuję:
"Mądry mężczyzna słucha tylko mnie. Kobiety się nie słucha, tylko obserwuje reakcje ciała, gra jej emocjami"

A kogo słucha mądra kobieta?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2013-09-17 10:22
Mądra kobieta słucha SWOJEGO mężczyzny - inna sprawa jakiego sobie dobierze, niemniej jednak niewielu znam facetów, którzy potrafią aż tak elegancko kłamać w sprawach zasadniczych jak kobiety. Nie łudźmy się - kłamstwo jest elementem tego świata, ale to tylko od nas zależy czy będziemy się do niego uciekać w sprawach życiowych czy też nie. Marek ma w pełni rację, że nie warto przykładać żadnej wagi do tego co kobiety mówią w kontekście relacji, uczuć, miłości, związków itp. Tylko obserwacja, czyli zaangażowanie, zrozumienie, wkład w relację bliski 50/50 - niestety, to są w większości mrzonki, bo bombka hormonalna, którą nosicie we wnętrzu wymaga dokładnej i skrupulatnej kontroli na co dzień a niewielu z nas potrafi te czynności zautomatyzować. W 90% wypadków kończy się to fuckupem, bo facet ma już dość prostowania prostych spraw i ciągłego tłumaczenia co jest dobre a co złe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 09:02
Czy jest możliwe żeby człowiek w momencie gdy spotyka go coś złego i czarne mysli próbują wtargnąć do jego umysłu by zagościł w nim smutek, nagle otacza go tarczą, która blokuje przepływ smutasów do głowy..mało tego powoduje że one po prostu znikają..rozpły wają się..?:)
Wiem że Marek radzi swoim czytelnikom śpiewać i tańczyć, ale mi chodzi o to czy bez śpiewu czy tańca można osiągnąc taki stan w którym człowiek potrafiłby panować nad złymi myśliami ,emocjami..czy potrafiłby w ogóle nie dopuszczać ich"do głosu"?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-17 09:39
Cytuję i30 vel Sylwia:
Czy jest możliwe żeby człowiek w momencie gdy spotyka go coś złego i czarne mysli próbują wtargnąć do jego umysłu by zagościł w nim smutek, nagle otacza go tarczą, która blokuje przepływ smutasów do głowy..mało tego powoduje że one po prostu znikają..rozpływają się..?:)
Wiem że Marek radzi swoim czytelnikom śpiewać i tańczyć, ale mi chodzi o to czy bez śpiewu czy tańca można osiągnąc taki stan w którym człowiek potrafiłby panować nad złymi myśliami ,emocjami..czy potrafiłby w ogóle nie dopuszczać ich"do głosu"?:)


Wiesz że taniec działa, śpiew - nawet w myślach, bez cielesnej ekspresji. I szukasz czegoś innego, mając dobrą metodę pod nosem. Po co? ano po to, że Ty wcale nie chcesz czuć się lepiej, w ten sposób sabotujesz jakąkolwiek zmianę. Coś zyskujesz dzięki cierpieniu, może uwagę otoczenia? naśladujesz i realizujesz katolicki ideał Matki Boskiej? matki Polki cierpiącej i samotnej? czujesz się lepsza poprzez cierpienie i przez to rzekomo wartościowsze, "głębsze" życie?

Gdy nie zmieniasz czegoś, gdzieś czai się wizja różnie rozumianego zysku. Dla podświadomości zyskiem może być śmierć bliskich, kalectwo, nędza, przemoc i gwałt - jeśli wierzy w boską i świetlisto - oczyszczającą rolę cierpienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 09:59
Cytuję Marek:
Cytuję i30 vel Sylwia:
Czy jest możliwe żeby człowiek w momencie gdy spotyka go coś złego i czarne mysli próbują wtargnąć do jego umysłu by zagościł w nim smutek, nagle otacza go tarczą, która blokuje przepływ smutasów do głowy..mało tego powoduje że one po prostu znikają..rozpływają się..?:)
Wiem że Marek radzi swoim czytelnikom śpiewać i tańczyć, ale mi chodzi o to czy bez śpiewu czy tańca można osiągnąc taki stan w którym człowiek potrafiłby panować nad złymi myśliami ,emocjami..czy potrafiłby w ogóle nie dopuszczać ich"do głosu"?:)


Wiesz że taniec działa, śpiew - nawet w myślach, bez cielesnej ekspresji. I szukasz czegoś innego, mając dobrą metodę pod nosem. Po co? ano po to, że Ty wcale nie chcesz czuć się lepiej, w ten sposób sabotujesz jakąkolwiek zmianę. Coś zyskujesz dzięki cierpieniu, może uwagę otoczenia? naśladujesz i realizujesz katolicki ideał Matki Boskiej? matki Polki cierpiącej i samotnej? czujesz się lepsza poprzez cierpienie i przez to rzekomo wartościowsze, "głębsze" życie?

Gdy nie zmieniasz czegoś, gdzieś czai się wizja różnie rozumianego zysku. Dla podświadomości zyskiem może być śmierć bliskich, kalectwo, nędza, przemoc i gwałt - jeśli wierzy w boską i świetlisto - oczyszczającą rolę cierpienia.

Wiem ze taniec i spiew działa:)Ja nie szukam czegos innego..ja juz tego doświadczyłam:)
A kto mówi ze ja czuje sie źle?i że cierpie?Wrecz przeciwnie:) Niczego nie sabotuje..to raczej Ty Marku doszukujesz sie w moim pytaniu jakiegoś podtekstu.. Dlaczego nie mogę pytać, zeby zrozumieć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 10:05
Bo Ty najczęściej czujesz się źle, jest Ci przykro, smutno, boisz się, jesteś niezdecydowana. .. ja to widzę wyraźnie, a Ty może tego nie widzisz, albo to ukrywasz. Ale rzuca się to w oczy natychmiast. Jest to typowa, kobieca manipulacja. W tej kwestii nigdy się nie pomyliłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 10:16
Cytuję Marek:
Bo Ty najczęściej czujesz się źle, jest Ci przykro, smutno, boisz się, jesteś niezdecydowana... ja to widzę wyraźnie, a Ty może tego nie widzisz, albo to ukrywasz. Ale rzuca się to w oczy natychmiast. Jest to typowa, kobieca manipulacja. W tej kwestii nigdy się nie pomyliłem.

Gdzie widzisz że jest mi źle i smutno? gdzie czuje sie przykro? to co kiedyś pisałam nie zawsze musiało znaczyc że jest mi żle...tzn.no właśnie dlatego wole rozmawiać niż pisac...bo tak pisac jak Ty nie umiem:)) a jak sie rozmawia to w głosie słychac emocje, wtedy możesz wiedziec jak ktos sie czuje...
A czy w ogóle dopuszczasz taką ewentualnosć że mógłbyś się kiedyś pomylić?:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 12:50
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Marek:
Bo Ty najczęściej czujesz się źle, jest Ci przykro, smutno, boisz się, jesteś niezdecydowana... ja to widzę wyraźnie, a Ty może tego nie widzisz, albo to ukrywasz. Ale rzuca się to w oczy natychmiast. Jest to typowa, kobieca manipulacja. W tej kwestii nigdy się nie pomyliłem.

Gdzie widzisz że jest mi źle i smutno? gdzie czuje sie przykro? to co kiedyś pisałam nie zawsze musiało znaczyc że jest mi żle...tzn.no właśnie dlatego wole rozmawiać niż pisac...bo tak pisac jak Ty nie umiem:)) a jak sie rozmawia to w głosie słychac emocje, wtedy możesz wiedziec jak ktos sie czuje...
A czy w ogóle dopuszczasz taką ewentualnosć że mógłbyś się kiedyś pomylić?:))Żeby Ci uzasadnić swoje zdanie, musiałbym przytoczyć Twoje meile, czego jak wiesz nie robię - musisz zdawać sobie sprawę Sylwia, że ja z pisania rozpoznam znacznie więcej niż człowiek, który w tym nie siedzi wiele lat - z twarzy rozpoznam mniej niż z pisania.

I to co rozpoznałem, nie spodobało mi się. Jesteś miła, ale prowadzisz grę której być może nie jesteś świadoma. I ja wiem co się pod tymi zapewnieniami o szczerości kryje - albo wydaje mi się że wiem. Tak czy siak takie mam zdanie i się go trzymam, a Ty nie musisz w nie wierzyć.

Oczywiście mogę się pomylić, jasna sprawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 13:24
Żeby Ci uzasadnić swoje zdanie, musiałbym przytoczyć Twoje meile, czego jak wiesz nie robię - musisz zdawać sobie sprawę Sylwia, że ja z pisania rozpoznam znacznie więcej niż człowiek, który w tym nie siedzi wiele lat - z twarzy rozpoznam mniej niż z pisania.

I to co rozpoznałem, nie spodobało mi się. Jesteś miła, ale prowadzisz grę której być może nie jesteś świadoma. I ja wiem co się pod tymi zapewnieniami o szczerości kryje - albo wydaje mi się że wiem. Tak czy siak takie mam zdanie i się go trzymam, a Ty nie musisz w nie wierzyć.
Oczywiście mogę się pomylić, jasna sprawa.
Ok rozumiem Ciebie i pewnie gdybym spojrzała jak wyglądały moje maile z twojej strony mogłabym wysnuc takie same wnioski....ale nie wiem czy zauważyłeś wszystkie tamte maile pisałam w czasie przeszłym,a w momencie gdy je pisałam czułam już zupełnie co innego..
Jestem miła bo taka juz jestem,nie klamie bo nie umiem:)) ok nie musisz w to wierzyć...jeśli prowadze jakąs gre to prosze uświadom mnie:)
Jeśli chodzi o ostatnie maile do Ciebie były szczere i ciepłe bo napisałam jakie emocje we mnie wywołuje Twoja osoba, ale czy to musi oznaczać coś wiecej? nie...po prostu tak jest i tak już zostanie...
Ja tez mogę się mylić w wielu kwestiach w tym także Twojej:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Rysiek 2013-09-17 10:24
Oczko wyżej Marku wpadłeś właśnie w gierkę pani. Większość z nas skończyła by w jej ramie a to już pachnie...końce m relacji ;-)
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 10:39
Cytuję Rysiek:
Oczko wyżej Marku wpadłeś właśnie w gierkę pani. Większość z nas skończyła by w jej ramie a to już pachnie...końcem relacji ;-)
Pozdrawiam

oj tam,przestancie z tymi gierkami:))
ja w nic nie gram..chce po prostu porozmawiać...c zy to takie dziwne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # Rysiek 2013-09-17 10:57
Sylwia, jesteś kobietą więc nawet zwykła rozmowa jest grą. To wynika z Twojego wnętrza i postrzegania świata. Marek to wyłapał natychmiast, ja również bez problemu odczytuję takie działania natomiast większość braci samców wpada w te gierki. Nie jest problemem jeżeli dotyczą one spraw błahych, natomiast Wy macie tendencje do przenoszenia tego schematu na sprawy poważne, jeżeli tylko facet w odpowiednim czasie Was nie zdemaskuje i nie zastopuje. Rozumiesz na czym polega męka, kiedy ciągle trzeba kontrolować kobietę? Ja to robię już prawie naturalnie i panie, z którymi mam do czynienia wiedzą, że ze mną takie gówienka nie chodzą więc są dużo bardziej konkretne i to one...się pilnują ;-) Chodzi nam wszystkim o to, żeby życia nie komplikować tylko je upraszczać a niestety/stety natura tak ukształtowała kobietę, że ta podświadomie komplikuje wszystko ;-) Stąd to facet musi być sterem w związku i dbać o siebie i o wybrankę. Im bardziej zautomatyzuje te czynności tym lepiej dla obojga - mowa oczywiście o świadomym mężczyźnie a nie "obsrajtyglu" figo-fago, który ma naturalny/podśw iadomy dryg do kontrolowania kobiecego umysłu i wykorzystuje tę umiejętność do robienia Wam krzywdy. Kobiety mają jeden ogromny problem - nie potrafią odróżnić skurwiela od świadomego gościa ;-) tak samo jak dobro wysyłane w ich stronę kojarzy im się ze słabością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 11:08
Cytuję Rysiek:
Sylwia, jesteś kobietą więc nawet zwykła rozmowa jest grą. To wynika z Twojego wnętrza i postrzegania świata. Marek to wyłapał natychmiast, ja również bez problemu odczytuję takie działania natomiast większość braci samców wpada w te gierki. Nie jest problemem jeżeli dotyczą one spraw błahych, natomiast Wy macie tendencje do przenoszenia tego schematu na sprawy poważne, jeżeli tylko facet w odpowiednim czasie Was nie zdemaskuje i nie zastopuje. Rozumiesz na czym polega męka, kiedy ciągle trzeba kontrolować kobietę? Ja to robię już prawie naturalnie i panie, z którymi mam do czynienia wiedzą, że ze mną takie gówienka nie chodzą więc są dużo bardziej konkretne i to one...się pilnują ;-) Chodzi nam wszystkim o to, żeby życia nie komplikować tylko je upraszczać a niestety/stety natura tak ukształtowała kobietę, że ta podświadomie komplikuje wszystko ;-) Stąd to facet musi być sterem w związku i dbać o siebie i o wybrankę. Im bardziej zautomatyzuje te czynności tym lepiej dla obojga - mowa oczywiście o świadomym mężczyźnie a nie "obsrajtyglu" figo-fago, który ma naturalny/podświadomy dryg do kontrolowania kobiecego umysłu i wykorzystuje tę umiejętność do robienia Wam krzywdy. Kobiety mają jeden ogromny problem - nie potrafią odróżnić skurwiela od świadomego gościa ;-) tak samo jak dobro wysyłane w ich stronę kojarzy im się ze słabością.

Więc uważasz że gram nawet o tym nie wiedząc?:)Rozum iem na czym polega męka,kiedy trzeba kontrolować kobiete, bo jakis czas temu spojrzałam na siebie z boku i zrozumiałam jak faceci odbieraja kobiety:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-09-17 11:11
Grasz podświadomie, bo w ten sposób dostarczasz sobie emocji, które są Ci niezbędne do życia jak powietrze :-) "Kontrolować kobietę" to złe określenie - przyznaję - ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...wiem , że rozumiesz co mam na myśli więc nie pójdę dalej tłumacząc to i owo ;-) z oczywistych względów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 11:20
Cytuję Rysiek:
Grasz podświadomie, bo w ten sposób dostarczasz sobie emocji, które są Ci niezbędne do życia jak powietrze :-) "Kontrolować kobietę" to złe określenie - przyznaję - ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...wiem, że rozumiesz co mam na myśli więc nie pójdę dalej tłumacząc to i owo ;-) z oczywistych względów.

Dobrze załóżmy że jest tak jak twierdzisz..że gram nieświadomie... ale jaka to gra? o jakie emocje chodzi?
Bo ja teraz sie zastanawiam nad tym czy jesli to jakaś gra o której nie wiem, to jak to mozliwe że jestem aż tak nieświadoma?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Rysiek 2013-09-17 11:30
Dobrze, więc wejdę w tę ramę, ale świadomie...dla dobra innych braci samców (mimo, że dalej powinienem unikać tej dyskusji lub przenieść ją w sferę realną) ;-)

Otóż jakiego rodzaju emocje to nie ma znaczenia. Ważny jest flirt i to aby coś się działo w sensie huśtawki emocjonalnej. Najlepsze jazdy są przy klasycznym push and pull albo akcje typu dramat i nagle skok na wyżyny uniesienia. Skoro brak takowych w codziennym życiu to podświadomie szukasz choć namiastki tego czego potrzebujesz. Facet nie wpadający w Twoją ramę jeżeli nie ma silnej osobowości, socjalu, inteligencji, doświadczenia wyda Ci się nudny i wcześniej czy później zaczniesz szukać ;-) Stąd dramaty Ryśków pod tytułem dupę miodem smarowałem a ona i tak się puściła ;-) To jest schemat, system, który albo trzeba się nauczyć obsługiwać albo wybrać samotność. Jest jeszcze trzecia opcja...niemal niemożliwa...sp otkanie kobiety, która chce zrozumieć jak to działa, potrafi zrozumieć lub próbuje dociec przyczyn pewnych zdarzeń i uczy się ciągle siebie a jednocześnie potrafi uśmiechnąć się i przywalić torebką jak przeginasz pałę ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 11:42
Cytuję Rysiek:
Dobrze, więc wejdę w tę ramę, ale świadomie...dla dobra innych braci samców (mimo, że dalej powinienem unikać tej dyskusji lub przenieść ją w sferę realną) ;-)

Otóż jakiego rodzaju emocje to nie ma znaczenia. Ważny jest flirt i to aby coś się działo w sensie huśtawki emocjonalnej. Najlepsze jazdy są przy klasycznym push and pull albo akcje typu dramat i nagle skok na wyżyny uniesienia. Skoro brak takowych w codziennym życiu to podświadomie szukasz choć namiastki tego czego potrzebujesz. Facet nie wpadający w Twoją ramę jeżeli nie ma silnej osobowości, socjalu, inteligencji, doświadczenia wyda Ci się nudny i wcześniej czy później zaczniesz szukać ;-) Stąd dramaty Ryśków pod tytułem dupę miodem smarowałem a ona i tak się puściła ;-) To jest schemat, system, który albo trzeba się nauczyć obsługiwać albo wybrać samotność. Jest jeszcze trzecia opcja...niemal niemożliwa...spotkanie kobiety, która chce zrozumieć jak to działa, potrafi zrozumieć lub próbuje dociec przyczyn pewnych zdarzeń i uczy się ciągle siebie a jednocześnie potrafi uśmiechnąć się i przywalić torebką jak przeginasz pałę ;-)

Ok rozumiem o co chodzi..miałam tak raz z koleżanką..tzn ona to robiła na swoim mężu..a ja to obserwowałam i nie chcąc sie wtracac bo doszło do awantury wyszłam zniesmaczona zachowaniem..koleżanki.
No dobra to teraz w takim razie o co chodzi ze mna? pisze tutaj bo od jakiegos czasu dzieja sie dziwne rzeczy aczkolwiek dla mnie bardzo przyjemne:)
piszę dla wiedzy...a to tak faktycznie jest przyjemne gdy dowiaduję sie o sobie czegos nowego i o was męzczyznach również..choler a to naprawdę jest zadziwiające:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 11:59
Jeszcze jedno: myślisz że jak nawiązałam teraz z Toba ta krótka rozmowe to czy zrobiłam to świadomie czy to zwykły przypadek?:)
I widzisz przez to że zwróciłes mi uwagę zastanawiam sie teraz nad tym jak to działa dalej? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2013-09-17 12:35
Myślę, że obserwujesz moje wypowiedzi tu od jakiegoś czasu. Myślę, że doceniasz iż starannie omijalem pewne wątki, myślę też że dużo bardziej odpowiada Ci taka postawa niż nadskakiwanie i wypadanie w Twoją ramę flirtu. Zarówno Ty jak ija widzimy na tym forum, że wielu panów wpada w schemat i próbuje jamniczyc mimo, że na 98% żaden z nich nie ugra niczego z Tobą realnie. Najgorsze jest to, że my te schematy w relacjach z kobietami powielaja w życiu. Mysle też, że gdybym był podrywaczem to doprowadzilbym do spotkania z Tobą w realu i dalszy ciąg tej historii też bym napisał. Tu właśnie tkwi jeden z kluczy do relacji z kobietami. Być sobą, nie jamniczyc i nie nadskakiwac przesadnie. Pokazać się z najlepszej strony i...uciekać. Muszę zamykać niestety bo kiepsko się prowadzi samochod i pisze ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 12:56
Cytuję Rysiek:
Myślę, że obserwujesz moje wypowiedzi tu od jakiegoś czasu. Myślę, że doceniasz iż starannie omijalem pewne wątki, myślę też że dużo bardziej odpowiada Ci taka postawa niż nadskakiwanie i wypadanie w Twoją ramę flirtu. Zarówno Ty jak ija widzimy na tym forum, że wielu panów wpada w schemat i próbuje jamniczyc mimo, że na 98% żaden z nich nie ugra niczego z Tobą realnie. Najgorsze jest to, że my te schematy w relacjach z kobietami powielaja w życiu. Mysle też, że gdybym był podrywaczem to doprowadzilbym do spotkania z Tobą w realu i dalszy ciąg tej historii też bym napisał. Tu właśnie tkwi jeden z kluczy do relacji z kobietami. Być sobą, nie jamniczyc i nie nadskakiwac przesadnie. Pokazać się z najlepszej strony i...uciekać. Muszę zamykać niestety bo kiepsko się prowadzi samochod i pisze ;-)

Dobre..masz u mnie i ode mnie dużego plusa:))dobrze myslisz, wszystko sie zgadza..no moze oprócz tego ,że zmniejszyłabym ten procent do 90% :lol:
To teraz w takim razie jeszcze jedna kwestia mnie zastanowiła: dlaczego napisałeś mi o tym że"gdybym był podrywaczem to doprowadzilbym do spotkania z Tobą w realu i dalszy ciąg tej historii też bym napisał"?
Czy dlatego żeby dac mi do myślenia?, :lol: czy też chciałes zobaczyc moją reakcje ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Krzysiek ZST 2013-09-17 11:46
No właśnie. Większość kobiet, ale i facetów w ogóle nie dopuszcza takiej myśli, że są czegoś nieświadomi. Szczególnie kobiety są przekonane o swojej niczym nieuzasadnionej zajebistości i dalej żyją bezrefleksyjnie w kokonie zaślepienia własnym "sprytem", który utożsamiają z ponadczasową mądrością. Praca, praca i jeszcze raz praca nad sobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-09-17 12:26
Ludzie wolą być nieświadomi. We wspomnianym w komentarzach filmie "Oni żyją" główny bohater, który przejrzał na oczy dzięki specjalnym okularom, musi biciem zmusić kumpla do założenia tych okularów i przejrzenia na oczy. Facet nic nie ryzykuje, ale mimo to nie chce ich założyć. Woli życie w nieświadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 12:55
Cytuję Jajacek:
Ludzie wolą być nieświadomi. We wspomnianym w komentarzach filmie "Oni żyją" główny bohater, który przejrzał na oczy dzięki specjalnym okularom, musi biciem zmusić kumpla do założenia tych okularów i przejrzenia na oczy. Facet nic nie ryzykuje, ale mimo to nie chce ich założyć. Woli życie w nieświadomości.


W sumie może i miał rację, bo prawda filmowa była obrzydliwa i gorzka. Ten film w sumie to zachęta, by nie próbować przejrzeć gry, hipnozy - a prawda jest właśnie słodka i bardzo fajna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-17 12:54
Cytuję Krzysiek ZST:
No właśnie. Większość kobiet, ale i facetów w ogóle nie dopuszcza takiej myśli, że są czegoś nieświadomi. Szczególnie kobiety są przekonane o swojej niczym nieuzasadnionej zajebistości i dalej żyją bezrefleksyjnie w kokonie zaślepienia własnym "sprytem", który utożsamiają z ponadczasową mądrością. Praca, praca i jeszcze raz praca nad sobą.


Dokładnie. Większość naszych zachowań wypływa z podświadomości i jest ciężko nieświadoma. Stąd tak ważna jest obserwacja siebie, swoich myśli i stanów emocjonalnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-09-17 12:52
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Rysiek:
Grasz podświadomie, bo w ten sposób dostarczasz sobie emocji, które są Ci niezbędne do życia jak powietrze :-) "Kontrolować kobietę" to złe określenie - przyznaję - ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...wiem, że rozumiesz co mam na myśli więc nie pójdę dalej tłumacząc to i owo ;-) z oczywistych względów.

Dobrze załóżmy że jest tak jak twierdzisz..że gram nieświadomie...ale jaka to gra? o jakie emocje chodzi?
Bo ja teraz sie zastanawiam nad tym czy jesli to jakaś gra o której nie wiem, to jak to mozliwe że jestem aż tak nieświadoma?:)


Np. teraz to gra "wszyscy na mnie patrzą, darmowa analiza psychologiczna, wszyscy dyskutują tylko o mnie" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 13:03
Cytuję Marek:
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Rysiek:
Grasz podświadomie, bo w ten sposób dostarczasz sobie emocji, które są Ci niezbędne do życia jak powietrze :-) "Kontrolować kobietę" to złe określenie - przyznaję - ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...wiem, że rozumiesz co mam na myśli więc nie pójdę dalej tłumacząc to i owo ;-) z oczywistych względów.

Dobrze załóżmy że jest tak jak twierdzisz..że gram nieświadomie...ale jaka to gra? o jakie emocje chodzi?
Bo ja teraz sie zastanawiam nad tym czy jesli to jakaś gra o której nie wiem, to jak to mozliwe że jestem aż tak nieświadoma?:)


Np. teraz to gra "wszyscy na mnie patrzą, darmowa analiza psychologiczna, wszyscy dyskutują tylko o mnie" :)

No tak to w takim razie cokolwiek bym nie napisała to zawsze będzie gra?
Tylko dlatego ze jestem kobieta? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 13:13
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Marek:
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Rysiek:
Grasz podświadomie, bo w ten sposób dostarczasz sobie emocji, które są Ci niezbędne do życia jak powietrze :-) "Kontrolować kobietę" to złe określenie - przyznaję - ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...wiem, że rozumiesz co mam na myśli więc nie pójdę dalej tłumacząc to i owo ;-) z oczywistych względów.

Dobrze załóżmy że jest tak jak twierdzisz..że gram nieświadomie...ale jaka to gra? o jakie emocje chodzi?
Bo ja teraz sie zastanawiam nad tym czy jesli to jakaś gra o której nie wiem, to jak to mozliwe że jestem aż tak nieświadoma?:)


Np. teraz to gra "wszyscy na mnie patrzą, darmowa analiza psychologiczna, wszyscy dyskutują tylko o mnie" :)

No tak to w takim razie cokolwiek bym nie napisała to zawsze będzie gra?
Tylko dlatego ze jestem kobieta? :lol:


Nie traktuj tego Sylwia jako jakiejś przygany, przecież wszyscy gramy i ja także gram. Przecież jestem cały czas w myślach kilkuset osób, jestem liderem - niewielkim, mikroskopijnym, ale jednak. Ciężko pracuję i mam za to poczucie, że coś stworzyłem, oraz jestem dla niektórych ludzi autorytetem. Przy okazji kobiety się mną mocno interesują, a także największa satysfakcja, że wiedzą ratuję ludzi od spieprzonego życia, i umiem to zrobić - to moja póki co zapłata za pracę. Jest to duża przyjemność, nie ukrywam. Wraz z problemami finansowymi malejąca, ale jednak. Jeśli umrę na cukrzycę albo pęknę od niezdrowego żarcia, wiem że naprawdę komuś pomogłem. Mi nikt nie pomagał gdy byłem młody, za to ja pomogłem. To daje niewyrażalną satysfakcję, szyderstwo z życia i poczucie bycia zwycięzcą.

Chodzi więc o to by było to jawne, by nieświadoma motywacja stała się świadomą. Chcę być sławny, bogaty i dymać najlepsze laski na świecie. I co w tym złego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 13:33
Cytat:
Nie traktuj tego Sylwia jako jakiejś przygany, przecież wszyscy gramy i ja także gram. Przecież jestem cały czas w myślach kilkuset osób, jestem liderem - niewielkim, mikroskopijnym, ale jednak. Ciężko pracuję i mam za to poczucie, że coś stworzyłem, oraz jestem dla niektórych ludzi autorytetem. Przy okazji kobiety się mną mocno interesują, a także największa satysfakcja, że wiedzą ratuję ludzi od spieprzonego życia, i umiem to zrobić - to moja póki co zapłata za pracę. Jest to duża przyjemność, nie ukrywam. Wraz z problemami finansowymi malejąca, ale jednak. Jeśli umrę na cukrzycę albo pęknę od niezdrowego żarcia, wiem że naprawdę komuś pomogłem. Mi nikt nie pomagał gdy byłem młody, za to ja pomogłem. To daje niewyrażalną satysfakcję, szyderstwo z życia i poczucie bycia zwycięzcą.

Chodzi więc o to by było to jawne, by nieświadoma motywacja stała się świadomą. Chcę być sławny, bogaty i dymać najlepsze laski na świecie. I co w tym złego?
Nie traktuję...po prostu chciałabym to wszystko zrozumiec...jak to działa, dlaczego tak sie dzieje a nie inaczej itp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Lelum polelum 2013-09-17 10:50
Cytuję Marek:
Bo Ty najczęściej czujesz się źle, jest Ci przykro, smutno, boisz się, jesteś niezdecydowana... ja to widzę wyraźnie, a Ty może tego nie widzisz, albo to ukrywasz. Ale rzuca się to w oczy natychmiast. Jest to typowa, kobieca manipulacja. W tej kwestii nigdy się nie pomyliłem.

Piepszysz Marek od rzeczy, wszędzie doszukując się drugiego dna i manipulacji.
Pojebało Was tu na tym forum?????, kobieta jest otwarta, wyraża siebie, a jeszcze zanim ją poznasz opiniujesz bazując na swoje własnej (podkreślam) przeszłości. I w tym momencie stajesz się hipokrytą, pisząc o wolności od ego itd, a sam korzystasz pełną parą z własnego oprogramowania.
Człowieku!, jak można pisać tego typu felietony na ecoego samemu będąc pogrążonym w takim gównie?
Ty kurwa nie widzisz siebie? więc w takim wypadku po cholerę ta Twoja szeroko opisywana obserwacja siebie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-09-17 11:05
Nie chciałbym być niegrzeczny, bo pytasz Marka, ale ja pozwolę sobie zapytać Ciebie...Spotka łeś kiedyś kobietę, która nie gra z Tobą w nic? Ja tak. To moja matka ;-)

PS: Skoro nie chcesz tego zauważać to nie musisz. Często ludziom żyjącym podświadomie się udaje w życiu, tak samo jak grającym w totolotka. Wybór jak zwykle należy do nas :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Lelum polelum 2013-09-17 11:18
Cytuję Rysiek:
Nie chciałbym być niegrzeczny, bo pytasz Marka, ale ja pozwolę sobie zapytać Ciebie...Spotkałeś kiedyś kobietę, która nie gra z Tobą w nic? Ja tak. To moja matka ;-)

PS: Skoro nie chcesz tego zauważać to nie musisz. Często ludziom żyjącym podświadomie się udaje w życiu, tak samo jak grającym w totolotka. Wybór jak zwykle należy do nas :-)

To zdefiniuj mi proszę co w Twoim przypadku oznacza świadome życie?:>
Spotkałeś 2-3 kobiety w życiu, przeczytałeś kilka felietonów i od teraz wszędzie wietrzysz spisek?;d
Jezus, ale te kobiety są niepoprawne emocjonalnie co;d, jeszcze jak się stawia siebie w pozycji wyroczni co jest poprawne a co nie to już całkiem pod górkę nie?;p
Pozwól że też zadam Ci z trzy pytania;d, czy cokolwiek co zrobiłaby kobieta względem Ciebie uznałbyś za prawdziwe?
Skoro w relacjach damsko-męskich opierasz się wyłącznie na zimnej kalkulacji, uczucia gdzie nosisz?, w torbie podróżnej?
W miarę "świadomego rozwoju" stałeś się innym rodzajem robota?:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Jajacek 2013-09-17 11:21
Cytat:
Piepszysz Marek od rzeczy
Po pierwsze:
PIEPRZYSZ nie pieprszysz

Po drugie:
Ja również nie wierzę w "otwartość i wyrażanie siebie" u kobiety. Mówię to na podstawie moich własnych doświadczeń.
W gówno to się właśnie pogrążyłem dzięki takiej naiwnej wierze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Rysiek 2013-09-17 11:39
@Lelum
Spotkałem dużo więcej kobiet w życiu niż dwie, trzy ;-) i nie roszczę sobie żadnego prawa do bycia wyrocznią LOL. Sypię perły przed Wasze rumiane oblicza (należność za cytat prześlę Markowi do mBanku) a co Wy z tą wiedzą zrobicie to Wasza sprawa :-)

1)Kobiety potrafią bardzo dużo robić prawdziwie i z uczuciem ale robią to jako skutek pewnych zdarzeń. Innymi słowy, jeżeli odpowiednio pokierujesz relacją, to taka pani będzie Ci jadła z ręki. Niestety, większość z nas to też kanalie i wówczas zamiast świadomie korzystać z faktu, że mamy taki mały promyczek w pobliżu zaczynamy szukać guza. To też efekt działania podświadomości.
2)Uczucia mam, potrafię kochać, potrafię się rzucić w wir relacji z kobietą ale mam poustawiane flagi, które mówią mi - uwaga - coś się zmieniło! Uwaga - coś tu nie gra! Wolę żyć świadomie niż nieświadomie. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że na przykład relacja z kobietą dobiega końca - wszak ona mówi przecież, że kocha! ;-) Trzeba być uważnym obserwatorem i dążyć w relacji do wkładu z obu stron 50/50.
3)Nie jestem robotem, bo życie to nie tylko kobiety i ich obsługa ;-) Czytaj Marka, świat jest piękny i pełen rzeczy, które mogą zachwycić dużo bardziej niż spuszczenie się na nawet najlepiej uformowane cycki. Owszem ciepło, zrozumienie wsparte szczyptą dobrego seksu zawsze będzie w cenie, ale nie może stanowić sensu życia. Cieszmy się drobiazgami, uśmiechajmy (ćwiczyć przed lustrem) a świat sam da nam to co nam się należy :-)

@Jajacek
Kobietę można otworzyć i chwilami ;-) być jej tak pewnym, że nawet wpuszczona w stado wypakowanych murzynów z fiutami do kolana grzecznie powie przepraszam i wyjdzie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # czarownica 2013-09-17 12:54
Nie ma relacji prostych,łatwyc h.Wszyscy zauważamy ,że cechy płci są często konstruowane na zasadzie kontrastu:kobie ce-męskie.Wynik a to z uwarunkowania kulturowego lub presji społecznej,stwo rzonego zespołu cech i zachowań,ról płciowych przypisywanych kobetom imęzczyznom.Za tym idą oczekiwania ,wysuwane pod adresem jednostki,kszta ltując ją w określony ,pożądany przez dane zbiorowości,spo sób.Przykład:pł eć biologiczna+płe ć kulturowa+społe czna(kobieta musi wyjść za mąż,urodzić,wyc hować)Wszelkie modyfikacje w postaci np.:kariery zawodowowej postrzegane są w różnych kulturach ,w różny sposób.Jedne wykluczają taką możliwość,inne nie i sankcjonują przemoc wobec kobiet,a jeszcze inne kreują mężczyzn tylko na macho.Przykładó w można podawać bez liku,ale chodzi bardziej o zrozumienie różnicy pomiędzy płcią biologiczną,któ rą determinują geny,a kulturową ,którą nabywamy,wchodz ąc w inereakcje i innymi osobami i właśnie kulturami.I tu bardzo ładnie napisałeś o własnych obserwacjach z płcią przeciwną,wynik ających , zdaje się ,z doświadczenia i dojrzałego(już) podejścia do związku. " Trzeba być uważnym obserwatorem i dążyć w relacji do wkładu z obu stron 50/50."
:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 17:45
Jak kobieta nabiera cech męskich zaprzecza swej naturze, staje się nie tylko babochłopem, często wtedy wręcz ma diabła pod skórą.
I zawzięcie broni tego stanu jako racjonalnie wykalkulowanego , wyrachowanego, należnego jej, bo lepsza i cwańsza, bo wbrew Bogu samca chce uczynić poddanym sobie, bo choćby jest po kulturoznawstwi e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 18:03
Jarają mnie chłopczyce...

Znam jedną dziewczynę...ma to co mnie kręci najbardziej...n iska, nieco ciałka tu i ówdzie, małe dłonie, słodkie spojrzenie "małego kociaka", pewna siebie, zdecydowana, nie boi się, jeździ jak szatan...nie maluje się, ubiera się w spodnie i bluzy...pełna życia, optymizmu, roztacza aurę szczęścia...

Och...gdybym tylko mógł sobie pozwolić...

Kobiety... :sigh:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Lelum polelum 2013-09-17 14:42
2)Uczucia mam, potrafię kochać, potrafię się rzucić w wir relacji z kobietą ale mam poustawiane flagi, które mówią mi - uwaga - coś się zmieniło! Uwaga - coś tu nie gra! Wolę żyć świadomie niż nieświadomie. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że na przykład relacja z kobietą dobiega końca - wszak ona mówi przecież, że kocha! ;-) Trzeba być uważnym obserwatorem i dążyć w relacji do wkładu z obu stron 50/50.
3)Nie jestem robotem, bo życie to nie tylko kobiety i ich obsługa ;-) Czytaj Marka, świat jest piękny i pełen rzeczy, które mogą zachwycić dużo bardziej niż spuszczenie się na nawet najlepiej uformowane cycki. Owszem ciepło, zrozumienie wsparte szczyptą dobrego seksu zawsze będzie w cenie, ale nie może stanowić sensu życia. Cieszmy się drobiazgami, uśmiechajmy (ćwiczyć przed lustrem) a świat sam da nam to co nam się należy :-)
No Rysiek, fajny komcio, pobrzmiewasz jak człowiek wreszcie niemalże;d, gdyż biorąc pod uwagę Twoje poprzednie wypowiedzi postronny obserwator mógłby zbudować na Twoim przykładzie profil nienawistnika kobiecego:>
Serio, to nie jest prowokacja!, ale przyjrzyjcie się Waszym komentarzom pod szeregiem artów od dłuższego czasu, wynika z nich "pies do jeża", man vs woman, przy czym wybija się przedmiotowe traktowanie kobiety jako podgatunku. Otóż w moich oczach nie jest takowym i nigdy nie będzie, a przez Was zwyczajnie przebija się zamknięcie się na nowe relacje poprzez pryzmat przeszłych doświadczeń.
Innymi słowy - uczucia w torbie, czysta mechanika w poznaniu, gówno a nie życie;d
Hej sorki uciąłem odpowiedź z cytatem;d, za długo wyszło;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 13:03
Cytuję Jajacek:
Cytat:
Piepszysz Marek od rzeczy


Po pierwsze:
PIEPRZYSZ nie pieprszysz

Po drugie:
Ja również nie wierzę w "otwartość i wyrażanie siebie" u kobiety. Mówię to na podstawie moich własnych doświadczeń.
W gówno to się właśnie pogrążyłem dzięki takiej naiwnej wierze.
Właśnie, brak wiedzy o manipulacji i PRAWDZIWYCH ludzkich celach, skutkuje cierpieniem. Jednak zaśpiewaj Jacku radośnie, bo życie przed Tobą, a także wiele radości. Byleś się uczył, poznawał siebie - a znajdziesz szczęście nawet w sraczu, że się tak filozoficznie wyrażę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-09-17 15:43
Byle nie "zakochać się" od pierwszego włożenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Lelum polelum 2013-09-17 14:25
Cytuję Jajacek:
Cytat:
Piepszysz Marek od rzeczy


Po pierwsze:
PIEPRZYSZ nie pieprszysz

Po drugie:
Ja również nie wierzę w "otwartość i wyrażanie siebie" u kobiety. Mówię to na podstawie moich własnych doświadczeń.
W gówno to się właśnie pogrążyłem dzięki takiej naiwnej wierze.
Ja to jacek człowiek daty występów publicznych profesora Miodka, świadomy ortografów;d, ale mimo wszystko dzięki za zwrócenie uwagi;dddd
Odnośnie dalszej uff treści a nie formie wypowiedzi;d, skoro nie wierzysz w czyjeś po prostu bycie sobą, sam sobie także zaprzeczasz.
W Twoich oczach wszyscy, w szczególności kobiety lecą programowo, a Ty to "widzisz", znaczy że albo jesteś ostatnim sprawiedliwym, albo nie dostrzegasz tego u siebie:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 13:00
Cytuję Lelum polelum:
Cytuję Marek:
Bo Ty najczęściej czujesz się źle, jest Ci przykro, smutno, boisz się, jesteś niezdecydowana... ja to widzę wyraźnie, a Ty może tego nie widzisz, albo to ukrywasz. Ale rzuca się to w oczy natychmiast. Jest to typowa, kobieca manipulacja. W tej kwestii nigdy się nie pomyliłem.

Piepszysz Marek od rzeczy, wszędzie doszukując się drugiego dna i manipulacji.
Pojebało Was tu na tym forum?????, kobieta jest otwarta, wyraża siebie, a jeszcze zanim ją poznasz opiniujesz bazując na swoje własnej (podkreślam) przeszłości. I w tym momencie stajesz się hipokrytą, pisząc o wolności od ego itd, a sam korzystasz pełną parą z własnego oprogramowania.
Człowieku!, jak można pisać tego typu felietony na ecoego samemu będąc pogrążonym w takim gównie?
Ty kurwa nie widzisz siebie? więc w takim wypadku po cholerę ta Twoja szeroko opisywana obserwacja siebie?


Prosiłbym Lelum o przyjemniejszy w odbiorze język, ok? dzięki z góry. Wychodzę z założenia, że właśnie obserwacja siebie i swoich gier, manipulacji - jest najbardziej ucząca. Każdy ma kilka poziomów komunikacji. Na pierwszym reagujesz agresywnie wobec mnie, pod tym kryje się coś - lęk, strach że się wyda iż nie masz uczciwych intencji, może mnie znasz i atakujesz wykorzystując sytuację - później są kolejne poziomy, gdzie grają Twoje uwarunkowane w dzieciństwie reakcje, nieświadome cele którymi zostałeś "zainfekowany". Niżej są znowu absolutnie nieświadome poziomy, mające duży wpływ na Twoje decyzje, sympatie i antypatie. Nie ma drugiego dna, tylko jest ich z kilkanaście.

Manipulacja to wszystko co istnieje w społeczeństwie - stąd umiłowanie obserwacji i medytacji. Tam już fałszu jest znacznie mniej. Polecam serdecznie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Grzesiek 2013-09-17 21:50
On pisze, że wymieniali wcześniej emiale, z tego wnioskuję ze trochę ją poznał.

W związku z tym to nie on jest osobą która 'piepszy'.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2013-09-17 13:24
Muszę się publicznie wypróżnić z mych myśli. Jestem w świetnym humorze - samochód przestał gasnąć, jakim cudem? testowałem go teraz i ani razu nie zgasł. Stronę naprawię, już dwóch kolegów zaoferowało pomocną dłoń - byłem u taty, przyjąłem przesyłkę której tata mógłby nie odebrać, mama nad morzem szczęśliwie dojechała, brzuch super, zaliczyłem daleką bibliotekę - zero bólu, paniki.

Cuda, po prostu cuda. No nic, cieszę się chwilą. Siedzę w domu, wykupiłem abonament na filmy - szybkie łącze jest, I5 jest? oczywiście. 24 cale monitor jest? jasne! śledzie? jawohl! slodycze, alkohole? popitka, zagryzka? oczywista oczywistość że jest. Fajne książki, pornosy, nawet kilka stówek jest... żyję...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Krzysiek ZST 2013-09-17 13:54
Świetnie ! "Kim jesteś ? Kim jesteś ? Jesteś zwycięzcą !"

A ja wyszedłem z psem na psacer, wystawiłem uśmiechniętą, opaloną twarz do wczesnojesienne go Słońca, wypiąłem pierś do przodu i nie przestawałem się uśmiechać. Miny młodych, zawiedzionych życiem mamusiek pchających wózki - bezcenne !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-09-17 14:16
Cytuję Krzysiek ZST:
Świetnie ! "Kim jesteś ? Kim jesteś ? Jesteś zwycięzcą !"

A ja wyszedłem z psem na psacer, wystawiłem uśmiechniętą, opaloną twarz do wczesnojesiennego Słońca, wypiąłem pierś do przodu i nie przestawałem się uśmiechać. Miny młodych, zawiedzionych życiem mamusiek pchających wózki - bezcenne !


Jestem zwycięzcą! jestem zwycięzcą! :)) idę po snickersy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 17:28
Snickersy :)

Ale ostatnio ta na tapecie jest chałwa 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Lelum polelum 2013-09-17 15:35
Cytuję Marek:
Muszę się publicznie wypróżnić z mych myśli. Jestem w świetnym humorze - samochód przestał gasnąć, jakim cudem? testowałem go teraz i ani razu nie zgasł. Stronę naprawię, już dwóch kolegów zaoferowało pomocną dłoń - byłem u taty, przyjąłem przesyłkę której tata mógłby nie odebrać, mama nad morzem szczęśliwie dojechała, brzuch super, zaliczyłem daleką bibliotekę - zero bólu, paniki.

Cuda, po prostu cuda. No nic, cieszę się chwilą. Siedzę w domu, wykupiłem abonament na filmy - szybkie łącze jest, I5 jest? oczywiście. 24 cale monitor jest? jasne! śledzie? jawohl! slodycze, alkohole? popitka, zagryzka? oczywista oczywistość że jest. Fajne książki, pornosy, nawet kilka stówek jest... żyję...

No stary!, wychodziło by na to że jednak Twoja zgryzota wpływa na otoczenie co;d
Dajmy na to funkcjonowanie samochodu czy samopoczucie psa hehehe
A wystarczy zmienić nastawienie wewnętrzne i przeszłe programy pryskają, stąd się wzięła moja retoryka:>, lubię Cię, ale jesteś w huj gnuśny poglądowo momentami;d
Z pewnością masz kompletnie spierdolony wizerunek kobiet;d, przy takich wymaganiach i "zasadach" trudno będzie znaleźć kogoś na loda, a co dopiero na długoterminową relację;d
Jezus, 24 cale?????, miałem przez tydzień 23 eizo od kumpla, odjazd!, i te kąty!, lewo/ prawo czy na wprost siedząc, wszystko wyraźnie, miłość od pierwszego wejrzenia hehehe, zupełnie jak po pierwszej przejarzdrzce (jacek, dobrze napisane?;d) lexus is200 z rocznika około 2004;d, fuck to się czuję, to się wie!, od pierwszego wrażenia;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-09-17 16:31
Cytuję Marek:
Muszę się publicznie wypróżnić z mych myśli. Jestem w świetnym humorze - samochód przestał gasnąć, jakim cudem? testowałem go teraz i ani razu nie zgasł. Stronę naprawię, już dwóch kolegów zaoferowało pomocną dłoń - byłem u taty, przyjąłem przesyłkę której tata mógłby nie odebrać, mama nad morzem szczęśliwie dojechała, brzuch super, zaliczyłem daleką bibliotekę - zero bólu, paniki.

Cuda, po prostu cuda. No nic, cieszę się chwilą. Siedzę w domu, wykupiłem abonament na filmy - szybkie łącze jest, I5 jest? oczywiście. 24 cale monitor jest? jasne! śledzie? jawohl! slodycze, alkohole? popitka, zagryzka? oczywista oczywistość że jest. Fajne książki, pornosy, nawet kilka stówek jest... żyję...


No a kiedy spotkanie? Miało się odbyć w drugiej połowie września na Pomorzu. Jakieś konkrety już są? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-09-17 21:44
No i Marek mnie olał :sigh:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-09-17 21:48
Cytuję Vincent:
No i Marek mnie olał :sigh:


Przepraszam, nie zauważyłem komcia. Sam nie wiem, raz że muszę się tatą zaopiekować przez dwa tygodnie, a dwa że nie mam pieniędzy - trzy kia coś wariuje, niby ok, ale jak nagle walnie w trasie coś?

Może za dwa tygodnie. Pisał mi kolega wczoraj że będzie właśnie wtedy, a prowadzi ten hotelik www.szklanyzamek.pl/ i można by było zrobić tam spotkanie - coaching wódczano seksualny, bo inny mnie nie interesuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-09-17 21:51
Ok, w takim razie za jakiś tydzień powtórzę swoje pytanie tutaj na blogu albo też na forum. Puck mi pasuje, bo nie jest aż tak daleko ode mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-09-17 22:33
Fajne miejsce, podoba mi się, ale dla mnie to kawał drogi, jednak nie dam rady teraz jechać nad morze, poza tym ja na weekendach nie mogę, ewentualnie w tygodniu, słuchajcie a może spotkajmy się w stolicy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 17:27
No to szafa gra :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 17:54
Cytat:
brzuch super, zaliczyłem daleką bibliotekę - zero bólu, paniki.

Cuda, po prostu cuda. No nic, cieszę się chwilą.
A nie mówiłem Mistrzu ?
Tylko teraz pamiętaj żeby regularnie łykać autoimmunologic zną szczepionkę.
Rozumiem że zatoki też OK a oprócz tego kiszki uleczone !

No popatrz ! a loverman miał tyle zabawy i sceptycyzmu odnośnie mojej kuracji...
:D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # toni 2013-09-17 18:12
I kto tu jest lepszym znachorem ?
Kręgosłup mi nawalał, łykałem tabletki przeciwbólowe i niewiele pomagało.
Raz przed zaśnięciem przyłożyłem dłonie do nogi i głowy wyobrażając sobie przepływające ciepło i ... ból zniknął.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 vel Sylwia 2013-09-17 14:36
A ja zaraz wychodze z pracy:))i juz się ciesze na poznanie dalszych losów księżniczki (rycerza natchnionego)-" Achajki" :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 18:01
komć za komciem w godzinach pracy, tak niektórzy pracują...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # toni 2013-09-17 18:31
"„Achaja” mogłaby być pozycją dobrą, wystarczyłoby pozbyć się z niej momentów głupich, śmiesznych, napisanych niesprawnie, z przesadną manierą, błędami albo niedoskonałości ami fabularnymi. Tyle że wówczas dostalibyśmy połowę obecnej zawartości.

Muszę przyznać, że to prawdopodobnie najbardziej nierówna książka, nad którą przyszło mi się zastanawiać. Z jednej strony błędy rodzaju wszelakiego, z drugiej zaś wciągająca akcja, od której ciężko się oderwać. Z jednej odtwarzany w kółko schemat „dowalić księżniczce, dać nadzieję, dowalić księżniczce…”, z drugiej: momenty niegłupie i zapadające w pamięć – czyli właściwie te, w których nie występuje główna bohaterka".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # toni 2013-09-17 18:32
Kolejna kwestia to styl autora. Początkowo irytuje, później już tylko nuży. Nie jeden raz całkiem serio łamałam sobie głowę, czy z tych wszystkich wykrzykników i dodatkowych samogłosek udałoby się zbudować metropolię. A pewnie by się udało. Naprawdę rozumiem podkreślenie, ale kiedy podkreślenia zajmują jedną trzecią dialogów, tym samym zmieniają odrobinę swoją funkcję. Podobnie ma się sprawa z wulgaryzmami. To, co ma za zadanie wzmacniać wypowiedź, w tej książce oznacza przecinek. Oczywiście wykreowany świat jest brudny, zepsuty i zdeprawowany, język jego mieszkańców nie powinien odbiegać od zamysłu, mimo to niekoniecznie trzeba przenosić się od razu na rodzime blokowisko. Odrobina wyśrodkowania zdecydowanie by się przydała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # toni 2013-09-17 18:33
Dalej: Achaja. Od początku (i do końca) próbowałam zapałać do niej sympatią. Próżne nadzieje. Swoją drogą nie tylko do niej, żadna z postaci kobiecych nie jest umiejętnie zarysowana. Dostajemy same rozkapryszone idiotki, ofiary losu, głupie i niewiele potrafiące. Często też autor zupełnie nie zaprząta sobie głowy tworzeniem osobowości. Z mężczyznami sprawa ma się inaczej, co tym bardziej uwidacznia różnicę. Tak jakby Ziemiański nie potrafił opisać tego kuriozalnego tworu jakim jest kobieta… (Ponieważ szowinizmu zarzucać nie będę, prawdopodobnie nie o to tutaj chodzi). Czytam półstronicowy wywód o tym, jak sterczące sutki bolą coraz bardziej – czego winą ubiór – i zachodzę w głowę, czy to nie do końca udany żart, czy autor naprawdę tak to sobie wyobraża. Przy dalszej lekturze rozumiem już nieco więcej: Ziemiański wykorzystuje każdą okazję, by rozpisywać się na temat kobiecych części intymnych. A dziwnym zbiegiem okoliczności okazji tych nie brakuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-17 21:14
Cytuję toni:
Dalej: Achaja. Od początku (i do końca) próbowałam zapałać do niej sympatią. Próżne nadzieje. Swoją drogą nie tylko do niej, żadna z postaci kobiecych nie jest umiejętnie zarysowana. Dostajemy same rozkapryszone idiotki, ofiary losu, głupie i niewiele potrafiące. Często też autor zupełnie nie zaprząta sobie głowy tworzeniem osobowości. Z mężczyznami sprawa ma się inaczej, co tym bardziej uwidacznia różnicę. Tak jakby Ziemiański nie potrafił opisać tego kuriozalnego tworu jakim jest kobieta… (Ponieważ szowinizmu zarzucać nie będę, prawdopodobnie nie o to tutaj chodzi). Czytam półstronicowy wywód o tym, jak sterczące sutki bolą coraz bardziej – czego winą ubiór – i zachodzę w głowę, czy to nie do końca udany żart, czy autor naprawdę tak to sobie wyobraża. Przy dalszej lekturze rozumiem już nieco więcej: Ziemiański wykorzystuje każdą okazję, by rozpisywać się na temat kobiecych części intymnych. A dziwnym zbiegiem okoliczności okazji tych nie brakuje.


Chyba nie zdaje sobie sprawy, co to jest napisać taką książkę... moim zdaniem jest absolutnie zajebista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-09-17 21:28
Nie czytałem, nie wiem, zacytowałem tylko fragment komcia z netu, a tu widzę święte oburzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 17:38
Nic tak nie robić z mózgu sieczki jak fakt że jesteś sam na sam z piękną panią i właśnie odkryłeś że nie ma majtek 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # toni 2013-09-17 18:16
Czy to musi być tak schematyczne i ubezwłasnowolni ające ?
Wtenczas należy wyjść bez przeproszenia bo bez wątpienia jest się obiektem cynicznej manipulacji.
Należy potraktować "piękna panią" jak stado murzynów które chce zrobić z ciebie cwela.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 18:56
Liczy się kontekst. Gdybym dodał że jestem sam na sam ze swoją partnerką, w mieszkanku, jest wieczór, tulimy się do siebie, dotykamy...wted y odkrywam że pod kiecką nie ma majtek...

Ależ mnie to odkrycie za każdym razem radowało haha :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # toni 2013-09-17 19:26
ha ha bo partnerka co dopiero wróciła z pracy...bez majtek, a jej uda pokrywa jakaś tajemnicza lepka substancja...
ale co mi tam, ważne że się tuli słodki kociak o męskich zachowaniach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 20:14
Śmiesznie się z Tobą pisze toni :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Krzysiek ZST 2013-09-17 20:28
Tzw. Polska walcząca ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 20:29
Lecz historia ta na tym się nie kończy, wbrew złym istotom ciągle dającym minusy.

... Marcin czule pogładził dłonią nagie udo Zuzy, bezczelnie kierował swoje ruchliwe palce w kierunku biało różowych majteczek, które onegdaj jej kupił.
Wtem jego palce wyczuły dziwna lepką substancję, Marcin zadziwiony wyjął dłoń spod kiecki i podniósł dłoń do góry w kierunku światła. Białawe na wpół przeźroczyste gluty niejasno coś mu przypomniały, powąchał je, chmmm, ten zapach, skądże do licha on go zna...
Nic to, słodki kociak wygiął plecy w łuk i słodko zamrrrrruuczałłłłłłłł.
Więc dalej, w szalonym amoku, rzucił się w kierunku majteczek, ale tu znów pełne zaskoczenie, bo majtek nie było na pupie wybranki !
I tu dał się słyszeć z przepastnej gardzieli Marcina odgłos małego Głoda, tokującego w samczej rui.
I wydawało się że już nic nie zakłóci spokoju miłosnego gniazdka, gdy nagle...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # toni 2013-09-17 20:44
...przeraźliwy dźwięk dzwonka przerwał niedoszłe amory, ktoś dzwonił jak opętany, potem zaczął gwałtownie łomotać w drzwi.
Przestraszony nieco Marcin podszedł do drzwi i zapytał się - kttto tam ?
- To ja Mistrz, doleciało zza drzwi. Włąśnie jestem w Wawce, choć dla niektórych będę może za pół roku, byłem w kinie, no wiesz...
- A momenty były ? nieco niepewnie zapytał się Marcin.
Ach ta zdarta płyta, co za licho...
- Kurwa stary ! no nie rób sobie jajec tylko otwórz Mistrzuniowi.
Marcin więc rad, nie rad, drzwi otwiera a te gwałtownie odrzucają go niczym pchnięte przez stado oszalałych bizonów, jakaś wściekła czerń wlewa się do mieszkania, krzyki, wrzaski, flesze, i jedno w miarę zrozumiale słowo - niespodzianka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # toni 2013-09-17 20:52
Marcin zszokowany nie jest w stanie wydobyć z siebie jednego słowa, widzi roześmianego od ucha do ucha Mistrza w stanie mocno wskazującym i chordę równie wstawionych samców.
Ale co to, czy to sen ? Oczy Marcina robią się wielkie jak spodki, czy to możliwe ?!
Mistrz ma na szyi, przełożone przez głowę, biało różowe majtki Zuzyyyyyyyyyy !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Krzysiek ZST 2013-09-17 21:38
Konkluzja tego taka, że Mistrz ma prawo pierworuchu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-09-17 21:41
Cytuję Krzysiek ZST:
Konkluzja tego taka, że Mistrz ma prawo pierworuchu ;)


Daleko zajdziesz Krzysiu w mojej sek... yy organizacji :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Krzysiek ZST 2013-09-17 22:01
Jestem tylko zwykłym grajkiem ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-17 21:16
Cytuję Marcin_Rembertów:
Liczy się kontekst. Gdybym dodał że jestem sam na sam ze swoją partnerką, w mieszkanku, jest wieczór, tulimy się do siebie, dotykamy...wtedy odkrywam że pod kiecką nie ma majtek...

Ależ mnie to odkrycie za każdym razem radowało haha :lol:Dla mnie rozbieranie daje największą ekscytację, później tylko rzeźnia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 21:22
Jasne że jest super :)

Ja w ogóle uwielbiam zwiedzać ciało kobiety :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-09-17 21:42
Cytuję Marcin_Rembertów:
Jasne że jest super :)

Ja w ogóle uwielbiam zwiedzać ciało kobiety :lol:


Zwiedzać może niekoniecznie, w końcu znane są to widoki już dość dobrze, ale te pierwsze chwile, niepewność czy nie odbierze tak smacznej kości z pyska.. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 20:55
Hahaha

Lubie takich typków co wszystko na jedną modłę biorą :lol:

Jesteś bardziej ograniczony niż mochery od Rydzyka...

Szkoda czasu na dyskusje z Tobą toni...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Krzysiek ZST 2013-09-17 20:57
Toni to kobita. Jak Toni Braxton :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # toni 2013-09-17 21:04
toni jest od antoniego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 21:03
To ty Marcin dajesz tyle minusów ?
Nie doceniłeś najwyraźniej tej historyjki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 21:06
Miej cywilną odwagę, podejmij pisarskie pióro i dokończ jakoś zgrabnie tak zaczętą historię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 21:02
toni to raczej grodzka :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-09-17 21:07
Teraz to mnie obraziłeś !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 21:13
Nie ma nic gorszego niż ciemniak prowadzący krucjatę i wszędzie widzący kurewstwo...

Dyskusja jest jałowa z kimś kto widzi wyłącznie swoją opinię i dorabia wąsy każdej postaci na napotkanych po drodze plakatach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # toni 2013-09-17 21:18
no widzisz jak niewiele trzeba było by się dowiedzieć czego trzeba...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 21:19
Czy tak trudno dopuścić do siebie myśl że kobitka może być jednak porządna i wieczorne mizianie może być wyłącznie dla mnie, dla nas...

Podzieliłem się tylko fajnym uczuciem kiedy to ukochana przychodzi po kąpieli do Ciebie w luźnej kiecce a Ty z radością spostrzegasz że o majtkach zapomniała...

Popieram nauki Marka, zgadzam się z Nim...ale chciałbym byśmy zdrowo podchodzili do kobiet a nie paranoicznie...

Panie macierewicz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # toni 2013-09-17 21:26
To nie ten antoni...
Kto tu popada w paranoję ?
Ja podjąłem wątek i skrobnąłem historyjkę a ty waść obrażasz się i obrażasz innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 21:51
toni, ja się nie obrażam tylko nie podoba mi się że już po raz enty wbijasz się ze swoją mocherową krucjatą.

Czy Ty umiesz w ogóle choć raz fajnie pomyśleć o Paniach?

Czy kurwa mam teraz się zastanawiać do końca życia czy moja kobieta brała wieczorem prysznic by zmyć spermę z siebie a potem na kanapę w kiecce bez majtek?

Albo w przyszłych sytuacjach, związkach?

Najpredzej takiego spiskowca wyrucha laska...

Męczy mnie już ta dyskusja...

Koniec tematu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-09-17 21:54
Czy ty nie możesz zrozumieć że nie pisałem o tobie i twojej pani ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marcin_Rembertów 2013-09-17 22:11
Ja to wiem. Mnie wnerwiasz ta swoja krucjatą.
Chorym widzeniem Świata.
Wszędzie na nie. Wszędzie widzisz gówno, pomyje, skurwienie i spermę.

Wszyscy fani Marka, jak i On sam, wiedzą co może w życiu złego Nas spotkać.

Wiem jacy bywają ludzie.

Marek uczy otwartości umysłu, bycia świadomym.

Ty bawisz się w macierewicza.

I tym mnie wkurwiasz.

Koniec. Dobranoc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # toni 2013-09-17 21:10
Jak ja lubię te minusy, ludzie jesteście bez jaj i poczucia humoru... :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # toni 2013-09-17 21:16
Towarzystwo z minusami się rozruszało...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # toni 2013-09-17 21:17
No dalej, dalej, więcej minusów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-09-17 21:24
Czytam książkę Sekielskiego "Sejf", i powiem wam że jestem zdziwiony - naprawdę dobra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Uciekinierka 2013-09-17 23:15
Cytuję toni:
No dalej, dalej, więcej minusów...PROŚCIE A BĘDZIE WAM DANE :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysiek ZST 2013-09-17 23:29
Oo, bliżej północy pojawiają się kobiety. Stęskniły się za prawdziwymi mężczyznami ? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Uciekinierka 2013-09-17 23:48
Cytuję Krzysiek ZST:
Oo, bliżej północy pojawiają się kobiety. Stęskniły się za prawdziwymi mężczyznami ? ;)


Myślę,że bywają częściej niż przewidujesz:)

Z boku więcej widać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # toni 2013-09-18 10:15
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-18 10:47
Cytat:
I to co rozpoznałem, nie spodobało mi się. Jesteś miła, ale prowadzisz grę której być może nie jesteś świadoma. I ja wiem co się pod tymi zapewnieniami o szczerości kryje - albo wydaje mi się że wiem.
Powiedz Marku a co takiego rozpoznałeś po kilku mailach? I co takiego kryje się pod zapewnieniami o mojej szczerości?
Powiedz mi bo z domysłów to tylko często nieporozumienia się tworzą:)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-20 11:56
Marku nie odpowiedziałeś...
I co mam sie teraz domyślać..czy nie czytałeś tego komcia czy po prostu mnie zignorowałeś?:) )))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # toni 2013-09-20 12:21
Sylwio gdybyś czytała starsze wpisy Miszczunia to wiedziałabyś że dla niego nie ma opcji dzieciatych rozwódek. Dla niego własne DNA w jego dziecku to totem.
Te zauroczenie nigdy nie miało jakichkolwiek perspektyw, otrzeźwiej i rozglądaj się w realu za partnerem jeśli ciągnie cię do związku lub szukasz oparcia.
Wszystkiego co dobre życzę. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-09-20 14:32
Cytuję toni:
Sylwio gdybyś czytała starsze wpisy Miszczunia to wiedziałabyś że dla niego nie ma opcji dzieciatych rozwódek. Dla niego własne DNA w jego dziecku to totem.
Te zauroczenie nigdy nie miało jakichkolwiek perspektyw, otrzeźwiej i rozglądaj się w realu za partnerem jeśli ciągnie cię do związku lub szukasz oparcia.
Wszystkiego co dobre życzę. :-)

hahaha dzięki Toni za tą uwagę, ale ja to wszystko wiem:)
Mnie nie ciągnie do związku...tu chodzi o coś innego..:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # toni 2013-09-20 15:33
OK :-) Bo już zacząłem się o Ciebie martwić ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestAnna 2018-11-14 06:56
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use the best adsense
alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your
website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-09-24 06:14
Que Es Cialis Tadalafil cialis without prescription Propecia Minox
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-09 20:48
Achat Cialis En Ligne cialis canada Bentyl 20mg Order Now Amex Without A Script Acheter Du Viagra Pas Cher
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-21 17:00
costo cialis 2 5 mg

commander cialis en france
buy generic cialis

buy in spain cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 01:47
prix cialis tadalafil 5m

cialis 5 mg in linea generici
click here take cialis

cialis jelly mist canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 01:58
cialis mexico df

cialis online
cheap cialis

flomax cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 12:39
best way to order cialis

cialis prezzo farmaci
mail order cialis online

cialis uk pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-22 15:26
real cialis vs generic cialis

natural cialis alternative
generic cialis schweiz

cialis aus holland
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 00:10
online pharmacy for cialis

cialis jaune
cheap cialis online

cialis und drogen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 09:27
cialis one day dov

buy cialis 20mg tabs online
cialis eds apotheke

kp cialis p ntet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 12:49
cialis crise cardiaque

top us pharmacy cialis
cheap cialis online

cost for cialis 10mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 20:19
cialis per nachnahme shop

buy cialis online
cialis canada for women

flomax cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-23 23:31
cialis 10 mg forum

compare pharmacy prices cialis
cheap cialis

cialis 20 mg schweiz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 02:52
cialis sale new zealand

comprar cialis 5mg en ny
i use it canada cialis levitra

online no cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 05:55
cialis generique brevet

cialis auf rezept kaufen
cialis anglais

acheter cialis internet canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 08:23
online cialispillen

cialis prezzo farmaci
buy generic cialis

cheap cialis from china view
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 09:25
cialis auf rezept kaufen

online cialis
cialis

cheapest cost for cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 16:44
mail order cialis online

only now original brand cialis
cialis canada commercial

can i take 3 x 5 mg cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 18:35
cialis canada for women

generic cialis
i recommend cialis no doctor

cialis blogs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 20:47
most cheap cialis

cialis y fertilidad
cheap cialis

cialis generic 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-24 22:16
cialis und levitra rezeptfrei

look here sale cialis
buy cialis

look there overnight cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 01:24
prices cialis generic

cialis best dealpeople group
buy generic cialis

cialis 20 mg instruction
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 03:41
cialis und levitra rezeptfrei

genrico cialis suave
cialis uk muestra

cialis non si alza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 05:56
preisvergleich cialis 20 mg

liquid cialis
cialis zu frh kommen

cialis canada using mastercard
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SullivanGeods 2020-08-25 06:18
whats the cheapest is

d937 use is coupons

d937
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SullivanGeods 2020-08-25 06:18
is abgelaufe

d937 is 5 mg costo

d937
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SidneeGeods 2020-08-25 06:27
i use it purchase is in uk

130e best is brand

130e farmacias online espana is

130e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DeacyGeods 2020-08-25 06:41
acheter is luxembourg

6468 brand is online from usa

6468 is 20 mg bestellen

6468
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DeacyGeods 2020-08-25 06:46
is 5 milligrams pilules

6468 is 20 mg eczane fiyati

6468 is super active 20mg pills

6468
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JalaGeods 2020-08-25 06:58
where to order at is

370d is zurich kaufen

370d prezzo is in farmacia

370d is prix au qube

370d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IrinaGeods 2020-08-25 07:23
is price brand

cdb6
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OdaiGeods 2020-08-25 07:44
cheap place to be is

6468 is 25 online

6468
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KersovaGeods 2020-08-25 08:16
is en ligne acheter

6ff1 achat is medicament

6ff1 is shop erfahrungen

6ff1 is 20 mg 4 prezzo

6ff1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # XanderGeods 2020-08-25 09:01
enter site order cheap is

1e80 achat is le ru

1e80
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 09:32
cialis foro

buy cialis online
comprar cialis 10 o 20 m

black cialis for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvensGeods 2020-08-25 12:58
order viagra discount

online viagra

online viagrabuy viagra online poland

where can i buy viagra over the counter

can you buy viagra over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 14:11
cialis tabletas de 5 mg

cialis crea dependencia
cialis sublingual online order

cialis super active online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BucekGeods 2020-08-25 14:23
writing services atlanta

viagra online pharmacy

viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DorianaGeods 2020-08-25 14:42
cialis tadalafil php

cheap cialis online

buy cialis onlinecustom writing plagiarism

cheap cialis

cheap cialis onlinegnc generic viagra

cheap viagra

generic viagracheap viagra 100 mg

buy viagra

buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZinaidaGeods 2020-08-25 14:54
only here cialis canada

online cialis

buy cialiswhere to buy cialis in dubai

online cialis

buy generic cialiscost of cialis 20mg tablets

buy cialis

cheap cialiswalmart 5mg cialis price

cheap cialis

cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SvetaGeods 2020-08-25 15:05
viagra 500 m

buy viagra online

viagra coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DmyaGeods 2020-08-25 15:16
3cfd31 viagra ejaculation prematurehttps://frviagrafrance.com/ cialis cheapest online priceshttps://genericedpills20.com/ cialis libidhttps://genericialis20up.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DmyaGeods 2020-08-25 15:17
3cfd31 viagra 150 mg onlinehttps://frviagrafrance.com/ just try cialis 100mg indiahttps://genericedpills20.com/ only today cialis pillshttps://genericialis20up.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZuevaGeods 2020-08-25 15:35
444031 viagra 50mg tablet pricehttps://frviagrafrance.com/ cialis generico cuernavachttps://genericedpills20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZixuanGeods 2020-08-25 15:48
f4d731 viagra contrareembolso espanahttps://viagrafornow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IqbalGeods 2020-08-25 15:58
25mg is dosage

c51a is ohne rezept 25 mg

c51a kamagra or is

c51a price of a is tablet

c51a
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IqbalGeods 2020-08-25 16:01
972931 viagra buy dubaihttp://viagraoier.com/ recommended site viagra 50mghttps://viagraonline20up.com/ soft tab viagra ukhttps://viagraonlinegfsd.com/ prescription brand viagrahttps://viagrashippingtoday.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GvidonaGeods 2020-08-25 16:07
is mit paypal bezahlen

f8d3 someone to do school work for you

f8d3 is potenzmittel gnstig

f8d3 is anwendun

f8d3
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AparnaGeods 2020-08-25 16:16
238931 cialis 20mg kohlpharmahttp://cilapharm.com/ buy book reviewshttps://edpillsnews20.com/ samples viagrahttps://frviagrafrance.com/ comprar cialis 2012https://genericedpills20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AparnaGeods 2020-08-25 16:22
238931 we recommend 100 mg cialishttp://cilapharm.com/ business plan buyhttps://edpillsnews20.com/ viagra super force generichttps://frviagrafrance.com/ cialis versus levitrahttps://genericedpills20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KlimGeods 2020-08-25 16:29
is con alcoho

2e8a que es la is

2e8a cost is pharmacies

2e8a receta is espana

2e8a
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KlimGeods 2020-08-25 16:31
8bdb31 freie viagra beispielpillenhttp://viagraoier.com/ muestra viagra canadhttps://viagraonline20up.com/ viagra rezeptfrei kaufenhttps://viagraonlinegfsd.com/ receta viagra espanahttps://viagrashippingtoday.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KlimGeods 2020-08-25 16:33
8bdb31 viagra street costhttp://viagraoier.com/ compra viagra en farmaciahttps://viagraonline20up.com/ viagra for girl pricehttps://viagraonlinegfsd.com/ viagra wirkung wikipediahttps://viagrashippingtoday.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TameyahGeods 2020-08-25 16:46
843e31 cialis foglio illustrativohttp://cialishhqoeur.com/ cialis vendita pillolehttps://cialishowmuch.com/ cialis perth wahttp://cialisooie.com/ cialis pharmacy rx onhttps://cialistodo2020.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KantonGeods 2020-08-25 16:48
276831 viagra samples free ukhttp://viagener2020.com/ cheapest viagra generic 100mghttp://viagraaqwe.com/ viagra generic cheapesthttp://viagraeuw.com/ fake sites viagrahttps://viagrafornow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JoyneGeods 2020-08-25 17:01
53e931 assignment helphttps://tabserectilecheap.com/ viagra online discreethttp://viagener2020.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JoyneGeods 2020-08-25 17:03
53e931 writing a service business planhttps://tabserectilecheap.com/ viagra tablets in mysorehttp://viagener2020.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JoelysGeods 2020-08-25 17:17
denmark online at is

5a26
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JoelysGeods 2020-08-25 17:18
276831 cialis use weekly dangeroushttp://cialisuqpor.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AdamosGeods 2020-08-25 17:26
help for college

6ff1 is ato da medley

6ff1 enter site be branded is

6ff1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LyudaGeods 2020-08-25 17:38
overnight is u s

c7e3
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FeofilGeods 2020-08-25 17:38
923431 retail discount cialishttps://genericedpills20.com/ buy cialis uk no prescriptionhttps://genericialis20up.com/ cialis shipping guaranteedhttps://itcialis20.com/ viagra generic ukhttps://itsviagranew.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BurrupGeods 2020-08-25 17:49
is banned uae

d937 cheap cover letter

d937 how long do is pills last

d937 is price athens

d937
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LeollaGeods 2020-08-25 18:08
1fd131 we buy powerpointshttps://pillsonlinebest2.com/ viagra avis consommateurhttps://sildenonline.com/ cialis price walmarthttps://ssupercialisever.com/ buy literature reviewshttps://tabserectilecheap.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AlyaGeods 2020-08-25 18:24
930a31 freie satzprobe von viagrahttp://viagrayqdd.com/ viagra buy in singapore viewhttp://vigraweuy.com/ pfizer viagra free trialhttps://cheapandbestonline20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CarrellGeods 2020-08-25 18:34
244831 viagra typical costhttps://sildenonline.com/ cialis aspirinahttps://ssupercialisever.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CarrellGeods 2020-08-25 18:35
viagra discount cheap

sildenafil citrate sublingual

websiteorder cialis 399

cheap cialis online

buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-25 18:42
good dosage of cialis

buy cialis online
buy generic cialis

cialis generika aus polen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # YappGeods 2020-08-25 19:02
659e31 viagra generico della dochttps://viagraonline20up.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AistovaGeods 2020-08-25 19:09
sydney buy viagra

buy viagra online

buy viagra onlineviagra in belgium

viagra generic

cheap viagracuanto viagra toma

generic viagra

discount viagrabuy viagra condom

cheap viagra online

viagra buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvelinaGeods 2020-08-25 19:20
viagra kliniken

best place to buy generic viagra online

viagra online canadian pharmacybuy viagra in soho

viagra online

buy viagra onlinereviews viagra levitra

viagra online

viagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SanyaGeods 2020-08-25 19:32
soft cialis vs generic

buy cialis

online cialisbuy cheap cialis mg

buy generic cialis online

generic cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PolinaGeods 2020-08-25 19:34
3cfd21 prezzi viagra originale

viagra billig

payday loans iola ks

payday loans online

buy a speech

viagra

viagra hnlich

cheapest price for sildenafil 100 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SidorovaGeods 2020-08-25 19:43
herb viagra for sale

viagra cheap

canadian viagraviagra soft cheap uk pharmacy

online viagra

viagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LiyaGeods 2020-08-25 20:05
where to buy genuine viagra

buy viagra

online viagraviagra sample 50mg

viagra cheap

viagra canadaviagra generique effet

buy viagra online

viagra genericovernigh t pharmacy viagra

viagra online

buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LiyaGeods 2020-08-25 20:10
acca21 recensioni sul viagra generico

viagra online

canada generic viagra safe

buy viagra

getting viagra prescription

viagra super active plus

ordre 50mg viagra

viagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KatyaGeods 2020-08-25 20:28
viagra apothekenpflich tig

buy viagra

buy viagrabefore and after viagra

online viagra

viagra buywirkzeit viagra cialis levitr

buy viagra online

cheap viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CashioGeods 2020-08-25 20:39
business writing services uk

cheap viagra

viagra buycomprarviagr a

viagra sur internet

viagra achat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZoyaGeods 2020-08-25 21:01
cialis online express delivery

online cialis

online cialiscialis kaufen schiff kanada

buy generic cialis

buy generic cialisfemale cialis bon marche

cheap cialis online

buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VladilenGeods 2020-08-25 21:05
843e21 buy cheap viagra dapoxetine ca

viagra over the counter walmart

best price viagra pills

online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IndiaGeods 2020-08-25 21:22
cialis super active online

generic cialis

buy cialiscan i buy 5mg cialis

buy generic cialis

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IndiaGeods 2020-08-25 21:24
avg price of cialis in canada

buy cialis

buy generic cialisshould i cut 20mg cialis i

cialis

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # WeronikaGeods 2020-08-25 21:35
the best site overnight cialis

buy cialis

buy generic cialisorder cialis online us

buy cialis

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AgafiyaGeods 2020-08-25 21:47
uk generic viagra online

can you buy viagra over the counter

viagra over the counter walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZhannaGeods 2020-08-25 21:58
cialis occhi gonfi

cialis

online cialiscustom writing service

cialis

cialisviagra free on nhs

buy generic viagra

viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AksenGeods 2020-08-25 22:20
viagra at a discount

buy generic viagra

viagra without doctor prescriptionbes t place to buy viagra uk

viagra without doctor prescription

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TinaGeods 2020-08-25 22:31
same day approval installment loans

faxless payday loan

payday advance loanlinguistics help online

generic viagra

viagra onlineviagra viagra brand

sildenafil 100mg canadian pharmacy

sildenafil tablets 100 mghow do i get cialis cheaper

cheap cialis online

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DejayGeods 2020-08-25 23:05
viagra generic for men

viagra achat

acheter viagra generique
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ElizaGeods 2020-08-25 23:50
cialis delivered canada

buy cialis

online cialisgeneric cialis soft tabs 20mg

buy cialis online

generic cialis onlineprofessio nnel de cialis le ru

cialis

generic cialiscialis inf

cialis

buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OrehovGeods 2020-08-26 00:10
viagra shops delhi

viagra cheap

viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LeidyGeods 2020-08-26 00:25
a is script

154b wish to purchase is

154b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KavienGeods 2020-08-26 00:38
be is gel online

1a96 be is levitra and is

1a96
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GubyrinaGeods 2020-08-26 01:01
is is prescription

130e just try be is pill

130e only now is for sale

130e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EduardGeods 2020-08-26 01:36
is daily online

d055 similares a la is

d055 consumo de is problemas

d055 what for is tablets used

d055
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ArizGeods 2020-08-26 01:59
when will is at

832b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GarinGeods 2020-08-26 02:32
online is sale

1a96 try it one day is

1a96 are is soft tabs the best

1a96
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NinaGeods 2020-08-26 02:43
40 mg is sale

b43a
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AneilGeods 2020-08-26 03:06
link for you similar is

cdb6 generisches is erfahrung

cdb6 die beste wirkung von is

cdb6
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LaryssaGeods 2020-08-26 03:17
custom writings review

f371
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LaryssaGeods 2020-08-26 03:18
6e4721 assignments help online

viagra online pharmacy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DariyaGeods 2020-08-26 03:32
be0021 chantillon cialis

buy cialis online

forum cialis achat

generic cialis online

article writing services org legit

viagra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DariyaGeods 2020-08-26 03:36
brazilian is

6468 only now is at

6468 writing assignments for high school students

6468
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BykovaGeods 2020-08-26 03:49
a75621 generico do viagra nome

acheter viagra sans ordonnance

buy cialis online one pill

generic pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MonnaGeods 2020-08-26 03:58
is professional soft

154b i use it is 100 mg

154b
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DuttonGeods 2020-08-26 04:05
923421 generic soft viagra online

viagra

viagra cheap fast shipping

viagra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BoidGeods 2020-08-26 04:18
1fd031 how can i get cialis onlinehttp://cialishhqoeur.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BoidGeods 2020-08-26 04:19
1fd021 cialis alle donne

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AdreyaGeods 2020-08-26 04:32
3ff231 look there cheap cialis ukhttp://cilapharm.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AdreyaGeods 2020-08-26 04:33
3ff221 how do i order cialis

generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MarfaGeods 2020-08-26 04:47
7bfb31 buy cialis soft bulkhttp://cialisyytr.com/ cialis tilaahttp://ciaviagogogo.com/ real cialis overnighthttp://cilapharm.com/ custom research writing servicehttps://edpillsnews20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MarfaGeods 2020-08-26 04:49
7bfb21 cialis generisches 10mg

generic cialis

cialis south carolina

buy cialis

60 mg cialis prices

buy cialis

professional business plan writer toronto

discount viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OlyaGeods 2020-08-26 05:02
638431 specialist kamagrahttps://genericialis20up.com/ take cialis best results 20mghttps://itcialis20.com/ acquisto viagra online sicurohttps://itsviagranew.com/ cost of viagra tabletshttps://kaufenvia20.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OlyaGeods 2020-08-26 05:03
638421 levitra cialis generic order

buy cialis online

cialis tadalafil vente

acquisto cialis

viagra laboratoire lily

buy generic viagra

only here online viagra sales

viagra kaufen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TomokaGeods 2020-08-26 05:18
ab5821 viagra or cialis price

buy viagra online

pfizer 100mg viagra safe

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NieemGeods 2020-08-26 05:32
a75621 viagra tablet names

buy viagra online

bestalla hem viagra

viagra

viagra for sale in dubai

generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AlissonGeods 2020-08-26 05:48
843e21 viagra for sale united kingdom

viagra without a doctor prescription canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LegnonGeods 2020-08-26 06:04
3fa821 viagra app

sildenafil tablets where to buy

cialis barcelona

online cialis

do my assignement paypal

buy cialis online

viagra herbal australia

buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BasemGeods 2020-08-26 06:19
638421 viagra from canada safe

buy viagra

viagra liknande

generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IllarionGeods 2020-08-26 06:33
923421 i want to write my will

cheap viagra

vendo viagra rom

sildenafil gel 100 mg

cialis de 20 mg

online cialis

writers who can complete a class assignment in one day

buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # StatesGeods 2020-08-26 06:48
659e21 i recommend viagra online sale

viagra coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NadayaGeods 2020-08-26 07:03
972921 cialis generico e originale

generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PazGeods 2020-08-26 07:18
1fd021 cialis professional 20mg tab

buy generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZeenahGeods 2020-08-26 07:34
6f5621 cialis buy in india

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KlayGeods 2020-08-26 07:48
6e4721 quando il viagra non basta

viagra cheap

viagra 50mg strength

viagra preise
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # StanislavaGeods 2020-08-26 08:06
930a21 viagra dosage for fsad

buy viagra

legit website buy viagra

viagra

generic viagra 100mg exporters

buy generic viagra

purchase viagra online safe

best place to buy generic viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MagnaGeods 2020-08-26 08:20
3cfd21 fast cash dandenong

faxless payday loans

academic writing services hgse

viagra buy

golden viagra usa

sildenafil medicine in india
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VilenaGeods 2020-08-26 08:35
923421 taking cialis daily

generic cialis

el cialis no me funcion

online cialis

cialis come in how many mg

cialis professional
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # XzaviorGeods 2020-08-26 08:48
3cfd21 pfizer viagra blue pill

buy viagra

viagra strong is mg 100

viagra cheap

ventas de viagra ottawa

viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VukGeods 2020-08-26 09:04
fb7421 funciona el que y como viagra

viagra cheap

viagra superforce

online viagra

can you buy viagra in jakarta

online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LyiamGeods 2020-08-26 09:18
7bfb21 viagra online chile

viagra cheap

viagra vendo

generic viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NhuGeods 2020-08-26 09:34
cc0021 look here buy cialis on line

buy cialis online

generic cialis garantito

buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IoilGeods 2020-08-26 09:49
ab5821 prix du cialis 5mg

cheap cialis online

cialis 20 mg wiki

cheap cialis

cialis traitement

cialis generic name
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OnaleeGeods 2020-08-26 10:05
276821 productos en cialis generic

generic cialis online

purchasecialis professional

buy cialis online

wow look it cialis headaches

generic cialis

website use statistics

discount viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AmireGeods 2020-08-26 10:14
lowest price cialis online

buy generic cialis

buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NeslyGeods 2020-08-26 10:20
acca21 cialis daily food

buy cialis online

coupon for cialis daily

generic cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MilleeGeods 2020-08-26 10:35
244821 online payday loan services

no fax payday loans

custom wrting com

buy viagra online

can viagra 100mg be dangerous

sildenafil 100mg online india
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KeelenGeods 2020-08-26 11:04
be0021 click now viagrabest viagra

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KhoiGeods 2020-08-26 11:19
843e21 paypal cheap viagra

buy viagra

viagra senza brevetto

buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ElaGeods 2020-08-26 11:34
383121 viagrapreise in nc

viagra generic

viagra pfizer argentina

viagra kaufen

best 90 day loans online

payday advance loan

ksa writing service

discount viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UliyanaGeods 2020-08-26 11:49
acca21 cialis oder levitra test

generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AmireGeods 2020-08-26 11:56
visit our site 25mg cialis

generic cialis

cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UrryGeods 2020-08-26 12:04
751821 vente cialis levitra

cheap cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZhenyaGeods 2020-08-26 12:14
843e11 cialis durchfallcheap cialis onlinecialis price at cvscheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZhenyaGeods 2020-08-26 12:21
843e21 cialis prix de vente

generic cialis online

cialis 5 beipackzettel

generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # IrinaGeods 2020-08-26 12:29
276811 we choice cheep viagra ukviagra kaufen billigno faxing cash loansfaxless payday advancedo my research do my research do my researchdiscount viagraviagra sterreich ohne rezeptsildenafil 100mg price comparison
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AariniGeods 2020-08-26 12:35
340f21 boy takes viagra

viagra billig

payday loan locations in minnesota

faxless payday advance
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvangelinaGeods 2020-08-26 12:50
53e921 pinnacle lending

online payday loans

best proofreading service review

discount viagra

viagra ou generiqu

sildenafil 100mg

vendo cialis generico madrid

cheap cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CarrickGeods 2020-08-26 12:59
3bdb11 buying cialis in winnipegcialiscompra cialis 5mgcialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EggettGeods 2020-08-26 13:04
276821 academic ghostwriting services

viagra buy

cheap viagra soft canada

acheter viagra generique

online sale of cialis

cheap cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VeraGeods 2020-08-26 13:14
6e4711 buy female cialis with visabuy cialisurology specialists of georgiabuy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VeraGeods 2020-08-26 13:19
6e4721 cialis tvendita

cialis

cialis per endometrio

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SadokGeods 2020-08-26 13:29
3fa811 cialis 25online cialisbuy business plan onlinebuy cialisviagra le moin chereviagra without doctor prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SadokGeods 2020-08-26 13:34
3fa821 en ligne cialis mastercard

cheap cialis online

business plan writers florida

buy cialis

we use it viagra overnite

viagra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JaddGeods 2020-08-26 13:44
fb7411 cialis kaufen auf rechnungbuy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JaddGeods 2020-08-26 13:50
fb7421 cialis professional 20mg uk

cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ArlenneGeods 2020-08-26 13:59
fb7411 viagra bph treatmentonline viagralook here 25 mg viagrahow to get viagra without a doctorherbal viagra productsbuy viagraviagra med alkoholbuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VladilenGeods 2020-08-26 14:04
659e21 click here online cialis sale

generic cialis

cialis quanto dura

viagra or cialis

try it cialis prescriptions

cialis

cialis short acting dosage

cialis generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DevariGeods 2020-08-26 14:14
411611 look here use cialisacquisto cialisgeneric female viagra 100mggeneric viagraviagra average doseviagra kaufen rezeptfreithe easy loan tm official websitefaxless payday loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DevariGeods 2020-08-26 14:20
411621 best cialis online in uk

acquisto cialis in italia

uk viagra muestra

viagra online

generic viagra cialis

viagra generika

direct lender payday loan texas

online payday loans
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TohenGeods 2020-08-26 14:29
5ad011 help in writing a literature reviewviagra onlinegood choice viagra mexicowhere can i buy sildenafil online safelycan take cialis ibuprofenbuy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TohenGeods 2020-08-26 14:35
5ad021 need help writing a business plan

buy viagra online

click here brand viagra canada

where can i buy sildenafil online safely

cialis mail order india

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CopelinGeods 2020-08-26 14:44
930a11 20 mg cialis preciocialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # CopelinGeods 2020-08-26 14:51
930a21 cialis black 800mg in malaysia

buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SaraGeods 2020-08-26 14:59
638411 dosis segura cialisonline cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # OktianaGeods 2020-08-26 15:05
ab5821 viagra in uk ohne rezept

viagra cheap

lloyds chemist online viagra

buy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SofiyaGeods 2020-08-26 15:19
1fd121 hay generico de cialis

buy cialis

discount cialis cannada

generic cialis online

us discount card for cialis

buy generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SokratGeods 2020-08-26 15:35
097821 statistics help website

cialis

effects of viagra on men video

viagra without doctor prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SokratGeods 2020-08-26 15:35
cover letter for medical school admission

generic cialis

cialisfree viagra australia

viagra generic

viagra generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GamletGeods 2020-08-26 15:49
f4d721 is buying viagra illegal

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PicouGeods 2020-08-26 16:05
53e921 cialis australia buy

generic cialis

cialis online bestellen paypal

buy cialis

try it canadain cialis

generic cialis online

cialis kaufen biz

cheap cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RamiraGeods 2020-08-26 16:09
domyassignment do my my assignment

viagra generic

viagra genericcomprar viagra en japon

generic sildenafil cost usa

sildenafil tablets 100 mgcialis cheap next d

cialis online

cheap cialis onlinehelp with your business plan

generic cialis

erectile dysfunction pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # YulyaGeods 2020-08-26 16:20
be0021 cialis attorneys

buy cialis online

cialis idealo

buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SelifanGeods 2020-08-26 16:31
viagra di napoli

viagra sale

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BorbatGeods 2020-08-26 16:37
276821 pfizer create sales off viagra

viagra super active plus

viagra online contrareembols

buy viagra

prices for cialis in the uk

online cialis

cialis cheapest online prices

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BogdanGeods 2020-08-26 16:51
923421 tomar viagra jovenes

buy viagra

viagra ricetta online

generic viagra

viagra per cardiopatici

cheap viagra

beipackzettel viagra 50 mg

viagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GalinaGeods 2020-08-26 17:06
638421 click here 50 mg viagra

viagra bestellen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AvdotyaGeods 2020-08-26 17:20
0bcc21 viagra le meilleur march

viagra without doctor prescription

cost of generic viagra

buy generic viagra

levitra vs viagra vs cialis

buy viagra

apotheek viagra bestellen

generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KadeGeods 2020-08-26 17:27
viagra cialis o levitra

viagra generic

online viagraviagra shipping to china

generic viagra

viagraviagra and frequency

viagra cheap

generic viagrahow long does viagra last

viagra

online viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TimurGeods 2020-08-26 17:35
238921 best online to buy cialis

cialis online

cialis 60mg australia

cialis generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AmaaniGeods 2020-08-26 17:50
3cfd21 generic viagra sildenafil

viagra sale

cialis levitra wirkungsdauer

cheap cialis online

cialis herbal

buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ReynaldoGeods 2020-08-26 18:00
come comprare cialis

cheap cialis

cialis onlinecialis effet avis

cheap cialis online

online cialisorder cialis online india

cialis cheap

online cialisachat cialis original 5 mg

cialis daily

where to buy cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JavedGeods 2020-08-26 18:12
440911 achat cialis lillycialis onlinecialis cheap 10 mggeneric cialisdo my assignment for me irelandviagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PolGeods 2020-08-26 18:19
f4d721 payday loan owensboro ky

no faxing payday advance

phd proposal writing service

generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PolGeods 2020-08-26 18:27
f4d711 best cash now loansno faxing payday advancebest custom writing companiesviagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KiryaGeods 2020-08-26 18:36
3cfd21 discount everyday cialis

cheap cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvangelinaGeods 2020-08-26 18:43
097811 order cialis pillsgeneric cialislook there daily cialisviagra or cialiscialis 5 mg pret romaniaonline cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AksenGeods 2020-08-26 18:51
3fa821 will writing service online

generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DarsiGeods 2020-08-26 18:58
e5a311 viagra professional pfizeonline viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RoppGeods 2020-08-26 19:06
383121 generic viagra soft tab 50mg

viagra coupon

forum for generic viagra

buy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DyrstadGeods 2020-08-26 19:12
923411 get viagra in johor bahruonline viagraviagra jelly daily use reviewsonline viagraviagra boutiquebuy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AdjaGeods 2020-08-26 19:21
411621 viagra levitra eba

where can i buy viagra over the counter

viagra simil

buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AdjaGeods 2020-08-26 19:27
411611 viagra buy one tabletviagra without a doctor prescription usacan you break viagra tabletsbuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LyudaGeods 2020-08-26 19:34
440921 only best offers cialis now

cialis

cialis 20 mg lowest price

generic cialis online

cialis 5 mg prontuario

cialis for sal

retail pharmacy price cialis

how long does cialis take to work
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZakielGeods 2020-08-26 19:42
ab5811 acheter viagra sur la netbuy viagrajust try online scams viagrageneric viagravisit our site 100 mg viagrabuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZakielGeods 2020-08-26 19:50
ab5821 best non prescription viagra

buy viagra

wirkung cialis und viagra

viagra super active plus

where to buy viagra in croydon

viagra sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZaharovGeods 2020-08-26 19:58
5f7511 viagra tablets india pricebuy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SkyGeods 2020-08-26 20:05
922221 has anyone double dosed cialis

buy cialis online

cialis fast shipping

buy cialis online

cialis malaysia price

cheap cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZhenyaGeods 2020-08-26 20:12
f4d711 cialis vendita pillolegeneric cialis onlineventa de cialis guatemalacheap cialis onlinetratamien to de cialis 5 mggeneric cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ZhenyaGeods 2020-08-26 20:19
f4d721 for sale cialis

generic cialis online

cialis vrai ou faux

cheap cialis online

30 cialis free tablets

online cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EmrichGeods 2020-08-26 20:28
ab5811 costofcialis in indiaonline cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LeonillaGeods 2020-08-26 20:35
972921 overnight viagra delivery usa

viagra generika

no faxing payday cash advances

faxless payday advance

help with statistics problems

viagra online

acquisto viagra itali

sildenafil 100 mg tablet coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvensGeods 2020-08-26 20:43
097811 professional business plan writer costviagra buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EvensGeods 2020-08-26 20:51
097821 how literature review helps in research

viagra cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TallmanGeods 2020-08-26 20:58
be0011 buy viagra new onlineviagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MaryaGeods 2020-08-26 21:05
411621 enter site best cialis prices

comprare cialis senza ricetta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MakarovGeods 2020-08-26 21:13
e5a311 low cost cialis softtabsbuy cialisdiscount 5 mg cialis tabletscheap cialis onlineacheter cialis 10mg francecialis for sal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AthenGeods 2020-08-26 21:28
6f5611 pastilla de viagra en delhionline viagraviagra 100mg price auhow much viagra should i take the first timenombres de viagras naturalesbuy viagracheapest chemist for viagrabuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TohenGeods 2020-08-26 21:47
7bfb11 viagra competitionviagra onlineviagra available in chennaibuy viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LyonyaGeods 2020-08-26 22:02
8bdb11 click here order viagra herehow much viagra should i take the first timekamagra viagra differencebuy viagraprescript ion of viagra costbuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FokinGeods 2020-08-26 22:17
c82811 assignment helper in klgeneric viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LyuksenGeods 2020-08-26 22:32
097811 viagra usa sale 25 50 100buy viagradosage of viagra tabletsonline viagraviagra angebotbuy generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UkolovaGeods 2020-08-26 22:48
f4d711 viagra in the waterbuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AryaniGeods 2020-08-26 23:02
340f11 cialis bestellen originalgeneric cialisbook reports to buybuy cialisviagra xanax interactionbuy viagratry it viagra canada pharmacybuy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # WierengaGeods 2020-08-26 23:17
3ff211 annotated bibliography for websitesed pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KeontayGeods 2020-08-26 23:32
922211 viagra effetti 2014viagra onlinecheap viagra 100mg ukcheap viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NipGeods 2020-08-26 23:47
8bdb11 short term christmas loansfaxless payday advancecustom personal statement writing servicesbuy viagra onlinewe choice candian viagracanadian pharmacy sildenafilciali s zerkauenbuy generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 10:00
cheap viagra online us

viagra buy on line
i am 19 can i take viagra

viagra stocks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 10:20
viagra dla kobiet w uk

initial dose of viagra
generic viagra pink pill

how to buy viagra in thailand
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 11:07
viagra para hipertensos

order viagra cheap online
prix de pfizer viagra

viagra from us overnight
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 11:18
ventajas viagra

follow link viagra women
initial dose of viagra

easy way to buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 11:30
only now cheap viagra discount

buy viagra
viagra no uk sale

viagra on line in uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 11:41
viagra achat en france

us shop viagra
cheap viagra

look here cheap cialis viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 12:05
verkoop van viagra

viagra cheap
pharmacy canadian viagra

viagra udlsning
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 12:40
viagra para mujer en ecuador

viagra generique fiable
buy viagra

viagra buy on line
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 12:52
los efectos de usar viagra

viagra stocks
online viagra

look there viagra alternetives
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 13:38
viagra next day side effects

buy viagra ireland line
viagra sales from us

generic viagra pharmacy eu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 15:00
viagra generika anwendung

online viagra
discount viagra professional

cost viagra nhs prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 15:34
we use it viagra cookies

viagra effets secondaires foru
kaufen sie marke viagra

look there pfizer viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 15:45
viagra babies

get viagra from canada
buy viagra

viagra vs cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 16:20
buy viagra in cabo

venta de viagra barcelon
viagra dosis segura

compare viagra 50mg vs 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 16:56
sample pack viagra

viagra online
buy viagra

viagra udlsning
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 17:19
can i get a viagra today

buy viagra
click now viagra 25 mg order

viagra para mujer en ecuador
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 18:17
www viagra pills co uk

cheap viagra
wow low cost viagra

viagra 800 dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 19:27
cialis viagra levitra ad

sales of viagra in 2011
viagra precios en mexico

viagra dla kobiet w uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 20:13
viagra online it

viagra in farmacia prezzo
viagra sublingual sale generic

expire viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 20:48
viagra in toronto store

viagras coste
viagra babies

at what age do you use viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FreyahGeods 2020-08-27 21:30
business plan writers australia

buy viagra

viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AliiGeods 2020-08-27 22:05
writing service that

cheap viagra

generic viagrado need buy viagra

sildenafil medicine in india

sildenafil india paypalpeligros cialis generico

buy cialis

buy cialishelp writing book reports

cheap cialis

cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 22:33
viagra on line in uk

usefull link female viagra
viagra

order viagra cheap online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 22:44
viagra fedx shipping

viagra order type
how to purchase viagra

generic viagras where to buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 23:08
100 mg viagra reviews

viagra dosis segura
viagra

viagra online malaysia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 23:20
we recommend indian viagra

viagra
viagra

viagra generique fiable
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-27 23:31
look there viagra alternetives

viagra precios en mexico
viagra online

acheter viagra veritabl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 00:18
viagra original barato

viagra original barato
buy viagra in amsterdam

viagra laws in the uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 00:54
generic viagras where to buy

viagra sublingual sale generic
cheap viagra

viagra sales 2008
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 01:56
usefull link female viagra

viagra soho london
only here free viagra

buy viagra gold coast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 02:07
wow look it viagra uit india

cheap lily lcos viagra
viagra

generic viagras where to buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 02:54
we recommend indian viagra

viagra
1 buy viagra

i use it viagra buying online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JaquavisGeods 2020-08-28 03:19
98f021
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 04:16
japan ni viagra arimasen ka

viagra cheap
viagra cialis moins che

kaufen sie marke viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 04:28
free samples of female viagra

buy viagra
buy viagra

generic viagra vs brand viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 05:15
how safe is viagra from canada

buy viagra
generic viagracouk

generic viagra ontario
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 05:27
viagra pregnancy side effects

viagra health risk
viagra cheap

viagra best deal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 06:02
venta viagra en farmacia

cialis efectos viagra
viagra online

just try viagra 100 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 06:25
viagra hypotension

cheap viagra aust
viagra online

farmacia online venta viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 06:37
best natural form viagra

online viagra
buy viagra

viagra alpha pharma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 07:01
generic viagra 50 mg

viagra cheap
buy viagra online

generic viagra talafadil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 07:25
el viagra se vende con recet

viagra next day side effects
viagra generika a

viagra laws in the uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 07:48
cheap generic online viagra

cheap viagra
viagra para hipertensos

ricetta viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 08:22
viagra effets secondaires foru

viagra next day side effects
online viagra

viagra wirkung videos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 08:34
viagra dla kobiet w uk

effects viagra women
buy viagra online

buy viagra in amsterdam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 08:46
order viagra cheap online

viagra compare cost
viagra hersteller

generic viagra pharmacy eu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 10:50
buy viagra in amsterdam

viagra online it
buy viagra online

viagra ms barato en tienda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 11:14
we recommend indian viagra

viagra in osterreich kaufen
viagra in farmacia prezzo

canada customs generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 11:37
viagra hace durar mas

viagra dosis segura
buy viagra

viagra in osterreich kaufen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 12:11
viagra ms barato en tienda

pharmacy for best viagra
cheap viagra

viagra pillen bestellen online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 12:46
just try viagra 100 mg

cheap viagra
buy viagra online

viagra denmark
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 13:20
viagra para mujer en ecuador

online viagra
viagra cheap

viagra laws in the uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 13:32
viagra denmark

generic supply uk viagra
achat de viagra prix

achat de viagra prix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 13:44
side effects of generic viagra

plant viagra
viagra

viagra wholesale suppliers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 13:55
viagra femenina barato comprar

viagra patents
viagra 800 dosage

cheap viagra aust
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 14:19
viagra cialis simili

viagra cheap
viagra

generic viagra pink pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 14:31
ventajas viagra

cheap viagra
canada customs generic viagra

venta viagra valenci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 14:42
look there pfizer viagra

viagra hypotension
viagra dla kobiet w uk

normal price of viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 14:54
viagra compare cost

when was viagra first sold
generic supply uk viagra

is viagra 800 mg strong
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 15:29
priligy viagra buy

www viagra pills co uk
viagra plus usa

kaufen sie marke viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 15:41
cheap viagra online in the uk

discount viagra professional
cheap viagra

just try purchasing viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 15:53
viagra original barato

buy viagra
generic viagra vs brand viagra

trial viagra cialis levitra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 16:05
generic supply uk viagra

viagra before and after
buy viagra online

pharmacy canadian viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 16:28
spill viagra michigan revives

buy viagra online
viagra pills price uk

viagra sales for pfizer
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 16:52
discount viagra professional

generic viagra talafadil
buy viagra

viagra babies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 17:04
viagra dla kobiet w uk

viagra online
viagra cheap

1 buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 17:16
usefull link female viagra

buy viagra online
buy viagra online

viagra soho london
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 17:28
viagra pillen bestellen online

viagra doping ciclism
viagra klappt nicht

buy viagra in vietnam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 18:03
viagra fedx shipping

buy viagra
viagra cheap

viagra sicuro online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 19:35
try viagra for free

viagra for men in pune
viagra cheap

achat de viagra prix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 20:44
uso viagra para mujeres

buy viagra
cheap viagra

cialis viagra vendita online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 21:06
can you take viagra abroad

cheap viagra
buy viagra

i am 19 can i take viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 21:39
viagra sprit

viagra pillen bestellen online
what better viagra or cialis

where can i buy legit viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 22:02
viagra pillen bestellen online

us shop viagra
viagra from us overnight

follow link viagra women
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 22:36
nombre del generico de viagra

normal price of viagra
online viagra

i use it viagra buying online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 22:47
viagra in osterreich kaufen

viagra
reviews viagra online

viagra hace durar mas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-28 23:55
when was viagra first sold

viagra
viagra ayurvedic tablets

click now viagra 25 mg order
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 00:17
nombre del generico de viagra

ordre de viagra anonyme
cipla review generic viagra

viagra pillen bestellen online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 01:13
is viagra 800 mg strong

viagra cheap
viagra cheap

can u split viagra pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 01:47
priligy viagra buy

buy viagra
buy viagra

acheter viagra veritabl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 02:09
cheap viagra aust

buy viagra
viagra online

viagra generique fiable
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 03:17
viagra para mujer en ecuador

viagra pill for men sale
viagra doping ciclism

express viagra delivery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 03:39
viagra 800 dosage

viagra effet secondaire
comments on generic viagra

erfahrungen cialis und viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 04:13
viagra para hipertensos

viagra
buy viagra

viagra sprit
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 05:20
priligy viagra buy

buy viagra online
cheap viagra

achat de viagra prix
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 05:31
viagra bestellen ideal

viagra in osterreich kaufen
expire viagra

viagra pillen bestellen online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 05:43
viagra cialis bayer

buy viagra
viagra

look here cheap cialis viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 07:02
100 mg viagra reviews

viagra buy on line
cheap viagra aust

viagra einnahme alter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 07:46
viagra babies

generische variant van viagra
uso viagra para mujeres

venta viagra valenci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 08:32
order viagra cheap online

buy viagra
buy viagra

cost of viagra 100mg walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 09:39
buying viagra online safety

alternative to viagra
cheap viagra

viagra 50 wirkung
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 11:09
viagra now e

buy viagra online
buy viagra

viagra online it
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 11:42
viagra effets secondaires foru

is cialis as good as viagra
viagra

compare viagra 50mg vs 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 11:54
viagra compare cost

viagra cialis moins che
good choice viagra cheap price

is viagra 800 mg strong
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 12:28
venta viagra en farmacia

buy viagra
viagra

cialis viagra levitra ad
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 12:50
how safe is viagra from canada

side effects of generic viagra
sales of viagra in 2011

uk viagra sales online canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 13:57
viagra achat en france

viagra cheap
viagra australia purchase

cheap lily lcos viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 15:28
us shop viagra

cipla review generic viagra
viagra female price

generic viagra 50 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 15:39
i use it viagra buying online

sconti di viagra
generic viagracouk

compare viagra 50mg vs 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 15:50
viagra now e

viagra 50 wirkung
viagra

viagra pfizer pillen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 16:12
buy viagra online scams

buy viagra in vietnam
viagra pillen bestellen online

try viagra for free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 17:09
can you get real viagra online

buy viagra
cheap viagra

japan ni viagra arimasen ka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 17:20
venta viagra valenci

uso viagra para mujeres
look there pfizer viagra

viagra online it
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 19:16
overnight viagra australia

buy viagra
viagra in farmacia prezzo

lowest price viagra brand
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 19:24
how safe is viagra from canada

viagra
viagra online

click now viagra side effects
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 19:57
los efectos de usar viagra

can you take viagra abroad
viagra sprit

when was viagra first sold
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 21:16
compare viagra 50mg vs 100mg

donde comprar viagra generico
viagra

viagra order type
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 21:50
viagra wirkung videos

viagra in osterreich kaufen
cheap viagra

viagra para mujer en ecuador
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 22:12
viagra babies

viagra for sale per pill
viagra cheap

viagra health risk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 22:46
buy viagra ireland line

viagra generika wirkun
viagra cheap

viagra misuse
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-29 23:42
viagra sprit

viagra para mujer en ecuador
just try viagra 100 mg

uk over buy viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 00:38
viagra oder cialis besser

viagra
viagra cheap

erfahrungen cialis und viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 01:42
viagra vs cialis

buy viagra
cheap viagra

generic viagra vs brand viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 01:53
viagra bestellen ideal

viagra ayurvedic tablets
buy viagra

buy viagra in vietnam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 02:38
proben nur cialis viagra

buy viagra
buy viagra

free samples of female viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 03:57
viagra kopfschmerzen

buy viagra
viagra online

generic viagras where to buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 04:19
buy viagra gold coast

how to buy viagra in thailand
online viagra

ricetta viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 05:50
best natural form viagra

cheap viagra
buy viagra

viagra dla kobiet w uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 06:34
viagra no uk sale

viagra cheap
viagra next day side effects

viagra sales for pfizer
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 07:08
cialis viagra levitra ad

the best choice viagra info
viagra generika anwendung

generic viagra 4 tabs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 07:53
prix de pfizer viagra

pharmacy for best viagra
viagra

ventajas viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 09:00
viagra hair growth

generische variant van viagra
viagra

viagra online it
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 09:34
uso viagra para mujeres

venta viagra en farmacia
online viagra

viagra stocks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 10:08
viagra sales for pfizer

buy viagra online
viagra plus usa

cialis viagra vendita online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 10:19
uk over buy viagra

buy viagra online
wow look it viagra uit india

viagra sales statistics 2011
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 11:27
swallowing viagra

buy viagra
bonuses buy viagra sale

trial viagra cialis levitra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 11:49
viagra wirkung videos

buy viagra
buy viagra

can i get a viagra today
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 12:00
viagra zu kaufen

viagra ohne rezept sterreich
viagra cheap

average cost of a viagra pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 13:08
viagra before and after

viagra
cost of viagra 100mg walmart

very good site viagra overnite
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 13:19
viagra online it

viagra online
viagra

express viagra delivery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 14:26
viagras coste

viagra doping ciclism
buy viagra

viagra before and after
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 15:34
side effects of generic viagra

viagra cheap
generic viagra pills nz

genericos de viagra en chile
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 15:56
viagra einnahme alter

viagra stocks
female viagra jelly uk

we like it viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 16:07
viagra pill for men sale

viagra for sale per pill
viagra achat en france

buying viagra online safety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 16:19
uk viagra sales online canada

cheap viagra
how to buy viagra in thailand

generic viagra pharmacy eu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 16:30
reviews viagra online

viagra online
viagra online it

viagra femenina barato comprar
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 17:26
viagra oder cialis besser

viagra cheap mexico
try it on line viagra reality

plant viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 18:00
comments on generic viagra

viagra
viagra vs cialis

viagra generika a
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 18:33
can you get real viagra online

viagra
viagra cheap

we use it viagra cookies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 18:45
viagra now e

viagra online
buy viagra online

overnight viagra australia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 19:18
normal price of viagra

viagra hypotension
viagra

try viagra for free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 19:30
achat de viagra prix

cheap viagra
venta de viagra barcelon

i use it viagra buying online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 20:15
cialis viagra vendita online

just try purchasing viagra
pharmacy for best viagra

uk super viagra buy online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 22:05
viagra order type

just try womens viagra
how to buy viagra in thailand

priligy viagra buy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-30 23:03
cheap viagra aust

viagra generika a
proben nur cialis viagra

plant viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 00:11
sconti di viagra

acheter viagra veritabl
viagra babies

viagra pregnancy side effects
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 00:22
generic cialis viagra

viagra
viagra cialis bayer

generic viagra ontario
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 01:07
only now cheap viagra discount

cheap viagra
how to purchase viagra

erfahrungen cialis und viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 01:18
viagra cialis bayer

buy viagra
pharmacy canadian viagra

can u split viagra pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 01:29
viagra cheap mexico

acheter viagra veritabl
buy viagra

sconti di viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 01:40
buy cheap viagra montreal

cheap viagra
just try viagra 100 mg

look there pfizer viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 02:15
us shop viagra

ventajas viagra
il viagra mi calma

is cialis as good as viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 03:33
viagra stocks

viagra fedx shipping
erfahrungen cialis und viagra

viagra next day side effects
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 03:56
el viagra se vende con recet

nombre del generico de viagra
viagra for men in pune

order viagra cheap online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 04:52
viagra udlsning

costos del viagra
buy cheap viagra montreal

can you get real viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 06:11
viagra misuse

viagra compare cost
buy viagra

costos del viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 06:33
online pharmacy viagra us

viagra order type
viagra vs cialis

cheap viagra online in the uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 07:52
is viagra 800 mg strong

buy viagra
viagra online

side effects of generic viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 08:37
el viagra se vende con recet

100 mg viagra reviews
commander du viagra

viagra health risk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 08:49
viagra for sale per pill

wie viel ist viagra
buy viagra online

compare viagra 50mg vs 100mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 10:18
proben nur cialis viagra

viagra cheap
expire viagra

viagra in farmacia prezzo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 11:14
acheter viagra veritabl

viagra for sale per pill
viagra

buy cheap viagra montreal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 13:08
cipla review generic viagra

generic viagra save buy
online viagra

mountainwest viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 13:14
viagra alpha pharma

buy viagra online
generic supply uk viagra

viagra 50 wirkung
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 13:25
look there pfizer viagra

online viagra
spill viagra michigan revives

generische variant van viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 15:07
viagra einnahme alter

i am 19 can i take viagra
buy viagra

just try purchasing viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Geods 2020-08-31 15:30
viagra sales from us

bonuses buy viagra sale
erfahrungen cialis und viagra

generic viagra talafadil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JdbxEnels 2021-01-24 01:07
buyviagraonline buy viagra online express shipping viagra online viagra pharmacy paypal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra 2021-02-01 21:47
real viagra without a doctor prescription https://viagaramu.com - viagra professional
generic viagra without a doctor prescription
price viagra buy viagra where to buy viagra over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LbgEnels 2021-02-02 12:58
real viagra online viagra on canada low price viagra viagra sources
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jbnbunfox 2021-02-03 19:41
Cialis Super Active legitimate canadian mail order pharmacies canadian pharmacy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FvfcSweeN 2021-02-05 12:17
generic viagra mastercard super viagra online where to buy viagra seattle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LbsxEnels 2021-02-05 21:45
canadian pharmacies that are legit viagra online adelaide canadian meds
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NncsSweeN 2021-02-07 01:40
where can i find generic viagra canadian pharcharmy online viagra melbourne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kbcxtamy 2021-02-07 03:52
canadian pharmacy cialis canadian drugs pharmacy online no prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AhkdEnels 2021-02-09 02:22
canadian pharmacy uk delivery canadian drugs without prescription anti-depressant s
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AqcfAdemoWerm 2021-02-10 15:09
cheap brand cialis 20 mg how to buy generic cialis online cialis cheap online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jbnvunfox 2021-02-10 17:50
payday loans 91744 money tree loan rates california cash advance cleveland ohio
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kuikpiell 2021-02-11 03:29
viagra for canada viking_sun viagra viagra without a script
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LebnEnels 2021-05-12 20:25
best ed pills https://xlnpharmacy.com/ canadian prescriptions online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FmrfEnels 2021-05-13 19:13
order original cialis [url=https://ci alisee.com/ ]generic cialis purchase generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bbshtamy 2021-05-17 19:27
brand viagra [url=http://lox viagra.com/ ]comprar viagra how much does viagra cost
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LebnEnels 2021-05-18 15:11
Coreg https://xlnpharmacy.com/ Levaquin
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FmrfEnels 2021-05-20 13:40
cialis ® for daily use https://cialisee.com/ what is better viagra or cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LebnEnels 2021-05-23 22:30
cheapest pharmacy https://xlnpharmacy.com/ Vermox
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AnooEnels 2021-05-24 12:35
viagra et avodart [url=https://ll viagra.com/ ]viagra bestellen per rechnung costo del viagra in francia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnelsDev 2021-05-26 17:32
Nemasole [url=https://cj epharmacy.com/ ]buying prescription drugs from canada online super rx pharmacy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnelsAni 2021-05-28 18:52
no prior prescription required pharmacy [url=https://ph armacyken.com/ ]Cleocin online pharmacy no presc uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnelsGtv 2021-05-31 05:27
canadian pharmacies compare [url=https://ph armacyhrn.com/ ]testosterone canadian pharmacy Glycomet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnelsHtf 2021-06-03 03:03
tadalafil citrate [url=https://ci alishav.com/ ]cialis cheap cialis com free trial
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DallSwa 2021-08-05 02:47
will a walk-in clinic prescribe viagra viagra for men online can i take viagra twice a day viagra vs cialis forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DefEnelsGtv 2021-08-05 12:24
Female Viagra canadian viagra generic pharmacy Sildigra canadian pharmacies shipping to usa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # elumbHtf 2021-08-06 16:54
importing drugs from canada best online pharmacy epiduo canadian pharmacy Prometrium
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DefEnelsGtv 2021-08-09 09:00
Terramycin canadian cialis canada pharmaceuticals canadian prescriptions
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DallSwa 2021-08-10 17:13
does viagra raise blood pressure viagra para mujeres viagra erection viagra tumblr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DefEnelsGtv 2021-08-13 00:39
canadian pharmaceuticals online safe list of legitimate canadian pharmacies Paxil no prescription pharmacies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DallSef 2021-08-14 00:58
atorvastatin 40 mg tablets why lipitor is bad for you lipitor lawsuit muscle damage lipitor indication
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DtfEnelsGtv 2021-08-17 08:44
quetiapine fumarate seroquel quetiapine seroquel seroquel toxicity what is quetiapine prescribed for
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # moundAfv 2021-08-18 00:51
lexapro for depression lexapro taper lexapro weight weight loss on lexapro 10 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EradsAsgs 2021-08-18 02:11
does sertraline contain maoi fluoxetine and sertraline zoloft chest pain does zoloft get you high
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # elumbHtr 2021-08-18 08:39
cymbalta migraine is cymbalta addictive does duloxetine cause headaches how long before cymbalta works
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DbgvEnels 2021-09-17 22:25
dissertation software dissertation online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SnukDall 2021-10-09 11:52
pode tomar 2 comprimidos de viagra viagra remboursement ss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DnrvEnels 2021-10-09 18:17
viagra complicaciones buy 1 viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cntfmound 2021-10-10 08:43
take viagra with alcohol el viagra peru
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Fthtelumb 2021-10-10 14:06
is drinking and taking viagra bad recomendaciones para el uso del viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # AnmkErads 2021-10-11 18:20
viagra stomach acid l-arginin in kombination mit viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SnukDall 2021-10-12 10:47
tablet viagra use gelato al viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DnrvEnels 2021-10-12 16:32
viagra generika versand viagra rosa 2012
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cntfmound 2021-10-13 06:55
viagra getting prescription cutting viagra in half
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Fthtelumb 2021-10-13 18:12
viagra bulgarien taking viagra after giving blood
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SnukDall 2021-10-16 16:26
dosage viagra en ligne viagra in australia over the counter
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DnrvEnels 2021-10-17 01:08
wyoming viagra tsa is selling viagra illegal uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież