Najnowsze felietony

sobota, 17 sierpień 2013 13:52

Cała prawda o kobietach

Napisał 
Ci którym się udało (albo tak im się tylko wydaje), zarzucają mi że piszę głównie o patologii. Oni są szczęśliwi z kobietą, a nic z tego co opisuję - nie zdarzyło się. Mało tego - oni znają kogoś kto do końca życia był szczęśliwy, żyjąc według zasad które według mnie szczęścia nie dają - i dać nie mogą. Ich Myszki (albo Misie) są zupełnie inni niż to opisuję, nie mają w sobie tego co bezczelnie im sugeruję.

Stracić głowę...

Dokładnie tak samo mówili ci, którzy nie wierzyli w fakt istnienia wojny, byli pacyfistami, zwolennikami świętego spokoju. Przyszła wojna i ludzie których znali, zamieniali się w bestie albo tracili głowy... wywożono ich do obozów w bydlęcych wagonach, gdzie pacyfizm i humanizm w zetknięciu z ich pragnieniem życia - były niczym. Palili nimi w piecach, robiono z nich mydło, abażury dla "Pań z towarzystwa" w Berlinie, testowano wszystko co się dało dla koncernów, które teraz już są dobre i Cię tylko "leczą", a nie mordują w każdy możliwy sposób, by sprawdzić i zanotować jak reaguje ludzkie ciało. Leczą tak, by broń Panie Boże nie wyleczyć, bo rzeka pieniędzy by się skurczyła do rozmiarów kałuży.

Wpierdol by wyjrzeć z matriksa

To jak z ludźmi, którzy myślą z odrazą o przemocy. Ale ktoś musi ją stosować, by humanista pełen wzniosłych myśli mógł spokojnie spać. Zapomina on także o tym, że wszystko co go otacza powstało na cierpieniu i krwi ludzkiej. Leki testowane na ludziach (obozy, więzienia) i zwierzętach. Wynalazki, górnictwo, produkcja. Gdzie nie zajrzysz, widać wypadki, tragedie, nędzę i cierpienie, potworny wyzysk. To co jemy, wzrasta na prochach ciał naszych przodków i ich gównach, a ludzie absolutnie źli istnieją - i doprowadzili do perfekcji sztukę kamuflażu. Przemoc jest bardzo silna w naszej zwierzęcej naturze, i powiem szczerze - nie ufam tym, którzy nie dali nigdy nikomu chociaż raz porządnie po mordzie. Mężczyzna mądry i świadomy to ten, który przyjął cios i zadał cios, a także wyciągnął z niego naukę. Jeśli chociaż raz dostaniesz wpierdol, to już wiesz i czujesz sercem, hipokryzję i obłudę otaczającego Cię sztucznego, hipnotycznego świata. Instytucje, rząd, system wiary by nie bać się śmierci, medycyna, autorytet lekarza, sędziego, władcy - to coś co ma Cię uśpić, sprawić byś nie zorientował się o co w życiu chodzi, uległ złudnemu poczuciu bezpieczeństwa. Gdy dostaniesz zdrowe lanie, wiesz że to wszystko pic na wodę, fotomontaż - nikt Ci nie pomoże, nie w tym momencie gdy pomocy najbardziej trzeba. Musisz radzić sobie sam, a co najgorsze - myśleć samemu. Już nie ksiądz, polityk, moralista - ale Ty sam musisz korzystać z własnego rozumu. Tak naprawdę pojawiliśmy się nie wiadomo kiedy i nie wiadomo po co, chodzimy po wirującej w kosmosie kuli, nieświadomi i śpiący wśród piękna gwiazd. Nie wiemy co jest w środku ziemi, w oceanach, nie znamy nawet wszystkich gatunków zwierząt. Niewiele wiemy w istocie, i na tej niewiedzy zbudowaliśmy wiary, przekonania - i mordujemy się wzajemnie z tymi, którzy stworzyli inne. Mrówki na krążącej w pustce kosmosu wirującej kuli, mordują się w imię wymyślonych bogów, i by przez te kilkadziesiąt lat życia jak najwięcej się nachapać przedmiotów i kawałków papieru. Ludzkość jest po prostu żałosna, i nie dziwi mnie że nikt z otchłani kosmosu nie chce nas odwiedzić; głupków się omija z daleka.

Jasna część doby...

To że nie doświadczasz ciemnej strony związku (widzisz na razie tylko jasną), to tylko kwestia okoliczności. Teraz są akurat takie, ale nie wiesz - i wiedzieć nie możesz - jakie będą później. To co widzisz to nie prawda, ale jedna strona monety. Drugiej widzieć nie chcesz, ale chcąc nie chcąc, wcześniej czy później ją ujrzysz. Jeśli jesteś świadomym mężczyzną, będziesz wiedział co zobaczysz, jak zareagować i czego oczekiwać. Cała reszta mędrków znajdzie się w obcej, paranoicznej dla siebie sytuacji, gdzie będą miotali się jak ryba wyrzucona na brzeg. Jeśli wiesz jaki mechanizm stoi za tym co będzie przykre, znacznie lepiej przez to przejdziesz, albo w ogóle tego nie doświadczysz.

Dobre czyli złe

Jeśli jesteś w dobrym związku, na poczatek warto zdefiniować co to jest ten dobry związek. Dla faceta który w domu rodzinnym widział tylko wódę, awantury i wrzaski, byle co będzie wspaniałe - ale to wcale nie będzie dobre, będzie w najlepszym wypadku - takie sobie. Po prostu trochę lepsze od patologii. Rodzice wrzeszczeli, prali po pyskach, walili z kim popadnie, wódka lała się strumieniami... a tu tylko połowica wrzaśnie czasem, obrazi się na miesiąc, dwa, czasem ktoś komuś przypierdoli garnkiem; raj na ziemi... wszystko zależy od kontrastu. Dla mnie to nadal patologia, tyle że w wersji light. Pan który kupił ode mnie seicento, miał poczucie życiowego sukcesu i triumfu, wygody i prestiżu - ponieważ zajeździł na śmierć malucha. I faktycznie, w porównaniu do niego seicento jest rakietą. Jeździsz maluchem całe życie, i wsiadasz w wygodne, czterocylindrowe seicento... można dostać lęku przestrzeni, tyle w nim miejsca. Ale dla mnie, człowieka który nim jeździł, seicento było blaszanym pudełkiem które w razie lekkiego uderzenia pozbawia mnie nóg, albo nie daj Panie Boże przyrodzenia. Teraz skoczyłem na wyższy szczebel życiowego sukcesu, i jeżdżę luksusową kia, zbierając w trzos zazdrosne spojrzenia Panów, pożądliwe i pełne zainteresowania Pań... Reasumując: jeśli dymasz pasztety, średnio ładna rycząca trzydziecha z okładem będzie dla Ciebie spełnieniem największych snów. Dla mnie jednak nie...

Dzieciństwo pełne miłości

Jeśli nie miałeś dobrego, ciepłego dzieciństwa, wszystko widzisz nie takie jak jest. Poklepanie po ramieniu będziesz odbierał jako przyjaźń, danie dupy jak miłość a miłe słowo - coś jak emocjonalne trzęsienie ziemi. Wszystko będzie brzydkie, wykoślawione... i będziesz mnie przekonywał że gówno wiem o życiu. I będziesz miał rację. Różnica między nami jest taka, że ja nic nie wiem o tym wspaniałym miejscu w którym się znajduję, a Ty myślisz że wiesz wszystko.


Dlatego często jest tak, że ktoś kto mówi mi że ma wspaniały związek, żyje w ścieku - tylko porównuje go cały czas z mokradłami dzieciństwa. W życiu są pewne niezmienne sprawy - które zaraz Ci opiszę. Wszystko co istnieje ma określone parametry. Np. kosiarka do trawy nie będzie latać, kot nurkować w oceanicznych głębinach, sokół nie będzie kopał tuneli w ziemi - a kobieta nie może dać Ci szczęścia. Tak właśnie żyją miliardy ludzi, chcąc wymusić na tym co istnieje niemożliwe dla nich funkcje. Szczęśliwy i mądry jest ten, który wie że kosiarka do trawy ma skosić trawnik, kotek łapać myszki, sokół wznosi się majestatycznie wśród powietrznych kolein - a kobieta ma urodzić dziecko, i być miłym akcentem codziennego życia - ale nie jego sensem, na miłość Boską!

Ego

Człowiek ma ego. Jest ono dokładnie, wzdłuż i wszerz opisane, ale ludzi nie interesuje wiedza a romantyczne bajki. Romantyzm to wiara że kosiarka do trawy zatańczy sama z siebie kankana. Otóż nie zatańczy, nie jest do tego przeznaczona. Jest stworzona po to, bym co kilka dni nią kosił trawniki. Ego jest tak skonstruowane, że nie może być szczęśliwe (w filmach może być szczęśliwe, a ludzie latają). Może tylko pragnąć, czuć chwilową satysfakcję i ulgę (niekiedy wręcz szatańską) kiedy marzenie się spełnia... ale już za chwilę znowu czegoś pragnie. Gdy dostanie coś czego pragnie, nie uzyska stanu trwałego spełnienia, tylko chwilowej ulgi. Ot i cała tajemnica kobiet. Gdy dasz kobiecie wszystko czego pragnie, ona wcale nie będzie szczęśliwa. Czego pragnie kobieta? to duet pragnień biologicznych (macierzyństwo, bezpieczeństwo) i społecznych, czyli tego co jako dziewczynka miała stawiane za wzór. Marzenia kobiet to nauki z domu, seriale i tasiemce miłosne z telewizji. Mają one dać szczęście - i kiedy jako facet zajmiesz się tym wszystkim, czyli zrobisz jej dziecko, ślub bez intercyzy i zrobienia badań DNA (na które masz sześć miesięcy a później finansujesz cudze dziecko) a także dom, oszczędności i piękne auto, ona ma wszystko o czym kiedykolwiek marzyła. I wiesz co się wtedy stanie? ona nie odczuje szczęścia, a obezwładniający strach, czasem rozpacz. Miało być szczęście, a jest depresja i łzy. Dlaczego? ponieważ ego nie jest konstrukcyjnie w stanie być szczęśliwe. Ono może tylko pragnąć, nic więcej. A by pragnąć, rysuje Ci wspaniałe wizje szczęścia, które Cię spotkają gdy zrobisz to i tamto. Nieszczęśliwi ludzie to pieprzeni szczęściarze. Nie wiedzą że gdy spełnią to, co jak myślą da im szczęście - ono natychmiast zniknie, ustępując miejca kolejnej fazie żądań i pragnień. Czasami zazdroszczę nieszczęśliwym ich głupoty. Oni wiedzą że nowe auto i telewizor da im szczęście, a ja już wiem że nic z ziemi, tej ziemi, szczęścia mi nie da - muszę szukać sam, głębiej, dalej, mocniej...

Łzy spełnionej kobiety...

Spójrzmy więc w kobiecą duszę; ma wszystko ale odczuwa rozpacz. Co wtedy zrobi? zainteresuje się tym jak działa ego? zacznie zgłębiać swoją osobowość, by dowiedzieć się skąd ta tyrania ciągłych pragnień? otóż nie, z całą pewnością nie. Uzna że z mężem jest coś nie tak, ponieważ nie dał jej szczęścia - a mąż powinien dać szczęście kobiecie. To początek końca. Zaczyna się kąśliwość, już nie śmieje się z Twoich żartów, koniec ze wsparciem, zrozumieniem tego co czujesz, mówisz... pojawiają się pierwsze oznaki rdzewienia waszych obrączek ślubnych. Co dalej? wszystko zależy od relacji społecznych. Jeśli rzecz którą opisuję dzieje się w gronie ludzi wiernych tradycjom, są dzieci a mąż dobrze zarabia, kobieta go nie opuści. Ale będzie z czasem nienawidzić. Zrozum to - daj wszystko a zostaniesz znienawidzony. Wtedy zaczną się spotkania z kochankiem, nawet nie dla seksu a by "rytualnie" zgnoić męża, upokorzyć go we własnych oczach - za to że nie dał jej szczęścia, zniszczył marzenia i okłamał. Ale to nie mąż, to jej własna niewiedza ją oszukała... męża zresztą też. Myślał że jak zrobi wszystko jak trzeba, to będzie dobrze. Otóż nie, nie będzie. Po prostu zmiast czytać "Co z tymi kobietami?" Kotońskiego i samczeruno na necie, zajmował się pierdołami.


Najpierw jest nauka (dom, telenowele, mama, babcia, ciocie) o tym, jak ma wyglądać szczęście. Później się do niego dąży (wysoki, przystojny, ambitny chłopak) i konkretnie realizuje "plan szczęścia" - awaria tabletek antykoncepcyjnych (Miś! nie wiem jak to się stało! jestem w ciąży, cieszysz się?) bądź zgodna decyzja (po miesiącu bez seksu niemal każdy się godzi...) ślub, dom, oszczędności, wspólnego dorabiania się (Ty pracujesz 14h na dobę, z żona Cię "wspiera" zamawiając pizzę, odkurzając pokój i "programując" pralkę). Później kobieta gdy ma szczęście w nieszczęściu - osiąga wszystko co ma dać szczęście. Czuje je przez chwilę (to ekscytacja a nie spokojne, ciche szczęście) a później pojawia się niespełnienie - czyli coś niezbędnego do tego, by uruchomiło i odezwało się kolejne pragnienie. Zaczyna się rozpad "wielkiej miłości".

Świat jest wspaniały

Jeśli czytasz mnie jesteś świadomym mężczyzną. Nie namawiam Cię do myślenia źle o świecie, wręcz przeciwnie. Ten świat jest pięknym, cudownym miejscem. Ale musisz nauczyć się jak wszystko działa - wiesz już jak posługiwać się nożem i widelcem, umiesz jeździć autem, ale musisz (nie musisz, ale cholernie warto) nauczyć się jak działa kobieta - i Ty, ponieważ obie płcie mają identyczne ego, mające tylko inne potrzeby. Schemat działania jednak jest identyczny. Poznając siebie, poznasz także innych. Oświetl mroki własnej głupoty, a poznasz głupotę innych. Będziesz jak rekin wśród głupkowatych, rozdętych pychą śledzi.Masz dwa wyjścia:

1. Nie wchodzić w relacje, mając świadomość że nie uzyskasz w nich totalnego spełnienia. A może nie potrzebujesz tego? może wystarczy Ci żyć jak inni, oglądac tv, pić piwo i marzyć o kolejnych przedmiotach?


2. Wchodzić, ale mądrze, znając BHP związku. To niezwykle proste. Gdy kobieta pragnie stu procent, daj jej dziewięćdziesiąt pięć. Nadal nie będzie szczęśliwa, i nigdy nie domyśli się że to wina jej ego - uzna że szczęście da jej zdobycie tych pięciu pozostałych procent. Jeśli chcesz mieć w domu żonę a nie śmiertelnego wroga (zabrałeś jej szczęście i młodość, która umożliwia znalezienie tego "szczęścia" dupą) musisz ją utrzymywać w tym stanie pragnienia. Nie ma innego wyjścia. Jeśli ulegniesz, wejdziesz do punktu numer jeden, i po chwili spełnienia (ekscytacji) zacznie się szaleńca jazda w dół bez hamulców. Pakuj manatki bracie samcu...

Trzecie wyjście

W zasadzie istnieje także trzecie wyjście, chociaż niezwykle rzadkie. Jeśli mam być szczery, nigdy się z tym nie spotkałem, ale jest to możliwe; dużo mniej niż wygrana w totka, ale jest. Oboje z kobietą wiecie na czym polegają zasady gry - że ego nie da się w żaden sposób zaspokoić, więc żyjecie wspólnie rezygnując z gierek, etapów związku, wspólnego planowania tego, co ma was do siebie przybliżyć. Szczęście nie bierze się z bliskości, a z nawyku cieszenia się najmniejszymi nawet pierdołami. Bliskość to metoda kobiet na to, by mężczyzna spłodził i wychował dziecko. Nie ma nic wspólnego ze szczęściem.

Zapamiętaj synku

Zapamiętaj synu na całe życie, mądrość prostego faceta który robi przy łopacie i taczce - istnieje tylko tu i teraz, a jeśli planujesz być szczęśliwy - nigdy tego nie odkładaj. Po prostu ciesz się tu i teraz, nawet gdy jesteś po szyję w gnoju. Skacz jak pacynka, miotaj się jak opętany, podskakuj bracie, niech tłusty brzuch wesoło podskakuje razem z jajkami, pląsaj jak ja... udawaj, za chwilę ciało podchwyci tę wspaniałą nutę radości. Pierdol przyszłość, sraj na przeszłość; istnieje tylko radość, tu i teraz. Przestań być gówniarzem, który do życia potrzebuje stada bezmyślnych baranów, to Twoje życie i to Ty zdasz z niego relację, a nie Ci którzy za Twoje pieniądze mówią Ci jak żyć. Kochaj, raduj się, poznawaj świat - a całą resztę niech piekło pochłonie.------------Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.
Czytany 41923 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:41
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # witek 2013-08-17 14:35
danie dupy jak miłość
dlugi czas miałem taki problem że zakochiwałem się przez seks. pewnego dnia w Genewie mi moja wtedy ukochana powiedziała
>Witek zwolnijmy to tylko romans na krótki czas 3 miesiące starczy.
I to był pierwszy raz kiedy stałem się już tzlko kochankiem romansistą, jak ja tej roli nienawidze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-17 14:44
w pociągu do niemiec w barze uchlałem się
potem jeszcze 3 dni piłem zamiast iść na zajęcia na studiach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-08-17 15:52
witek,a powiedz ty tylko tam z Polkami czy jakieś inne nacje też próbowałeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-17 16:32
tak polecam Rosjanki i Niemki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-17 16:35
pół roku z Rosjanką gadki tylko po rosyjsku i potrafie czasem tak gadać po rosyjsku że jak w markecie w kolejce do kasy ruscy gadają po rusku i się wtrące to pytają tak
a wy toże y rassiji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # witek 2013-08-17 16:41
kiedyś moja ex nataszka przy której się uczyłem naprawde gadać po rusku, powiedziała mi że czasem umie gadać po rusku jak ruskij i patrze sie a ty przecież nie jesteś ruskij.
powiedziałem jej ja ucziłsa ot tjebja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-17 17:17
teray na yt oglądam filmy ruskie jak 9 kompania i cichy don w oryginale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Esej 2013-08-17 17:34
zawsze uwazałem, ze najszybciej sie człowiek uczy jezków obcych, gdy ma stymulująca partnerkę zagraniczną :lol: i jeszcze ten podziw i zazdrość polskich dziewczyn...heh e... Witek, widzisz jakies róznice w mentalnosci, czy zblizona bo slowianska. a turczynki niemiecke- ładne, dostępne czy raczej nie i trzeba uwazac na jej 20 braci mehmetów :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-17 19:13
turczynki zapomnij
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-17 20:15
Cytuję witek:
kiedyś moja ex nataszka przy której się uczyłem naprawde gadać po rusku, powiedziała mi że czasem umie gadać po rusku jak ruskij i patrze sie a ty przecież nie jesteś ruskij.
powiedziałem jej ja ucziłsa ot tjebja.


Haraszo Wiciu, trzeba znać rasskij jazyk - i nieśmiertlene "Ja Ciebia lubliu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-18 11:14
tjebja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # To w końcu jak? 2013-08-25 01:03
Rosjanka śpiewa tu "ciebia" o ile dobrze słyszę:
www.youtube.com/watch?v=Pb1enfXOIOo
Może "pukałeś" Ukrainkę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-17 20:14
Cytuję witek:
tak polecam Rosjanki i Niemki


Rosjanki to często piękne, seksowne kobiety...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # witek 2013-08-18 14:24
ale bardzo lecą na kase.Jak poznają innego który ma choć minimalnie troszkę więcej to jest pożegnanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # kacper 2013-08-18 20:52
"Bardzo lecą na kasę" to mało powiedziane, aczkolwiek mężczyźni nie są wcale lepsi. Dla niech dobra maszyna to podstawa i "markowe ciuchy" czyt. Adidas :) Witek czy też masz takie wrażenie, niby Słowianie, bardzo podobni do nas lecz coś jest, coś takiego, jakaś niewielka różnica co z czasem strasznie irytuję?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-19 13:50
wydaje mi się że jesteśmy bardziej podobni do Niemców niż do Ruskich.
Mamy podobne wyobrażenia o życiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # kacper 2013-08-19 22:20
z Niemcami za wiele wspólnego nie miałem, nie wypowiadam się :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-08-20 12:09
Cytat:
wydaje mi się że jesteśmy bardziej podobni do Niemców niż do Ruskich. Mamy podobne wyobrażenia o życiu.
Nie wiem, czy Twoje zdanie podzieliliby ci, którzy przeżyli gehennę obozów koncentracyjnyc h. Palone całe wioski wraz z zamkniętymi jeśli nie ludźmi, to przynajmniej zwierzętami w budynkach. Spróbuj poczytać o Dzieciach Zamojszczyzny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kacper 2013-08-20 18:09
"Jajacek" tu nie jest mowa o popełnionych zbrodniach przez Niemców, na Naszym Narodzie, lecz o pewnej mentalności i postrzeganiu świata.

Historię znam i to dobrze. Nikt tu nie próbuje usprawiedliwiać bądź też ich gloryfikować. Szczerzę mówiąc, to nie darzę do nich sympatii. To co "oni" zrobili, tego już nigdy nie zmażą, aczkolwiek nie znaczy że musimy postawić czołgi na granicy i ruszyć z odwetem na Berlin.

Patrząc z drugiej strony naszego kraju, armia czerwona dokonywała okropności na ludności cywilnej, jak podobnie robili to Niemcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-08-21 23:23
Ja bym tego nie był nawet w stanie porównywać. Chyba za dużo "Czasu honoru" się naoglądałeś. Chcą koniecznie nienawiści do Rosjan, czy jak to mówią nowocześni, Sowietów, najlepiej pisane przez "v". W ten sam sposób gloryfikowany jest tępy skurwysyn, który jak mówią, był elektrykiem w stoczni gdańskiej. Faktycznie ładował akumulatory wózków elektrycznych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-20 18:44
mówię o obecnym pokoleniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Jajacek 2013-08-19 21:34
Jest ryzyko, że chodzi im tylko o obywatelstwo, byle się wyrwać na zachód. Znajomy hajtnął się z Ukrainką. Mówił mi, że tam, szczególnie w realiach małego miasteczka, kobieta nie ma przed sobą żadnych perspektyw. Rozpierdol w państwie jeszcze większy niż w Polsce (choć trudno w to uwierzyć). Gliniarze, lekarze biorą łapówy na każdym kroku. Większość facetów to alkoholicy, studiują głownie kobiety.
Tylko pytanie, czy taka kobieta doceni faceta z Polski, który ją wyrwał z tego bagna. Nie wierzę. Będzie zawsze szukała lepszego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-19 21:36
Jeśli jest "normalna", to uszanuje dłuższy czas, ale później zależy od tego, z kim będzie się stykała - jak z bogatymi, a mąż cienko przędzie, pojawią się porównania i wynikający z nich gniew że ona tak nie ma. Co dalej? zależy od charakteru i dziesiątek innych czynników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-08-20 09:30
Gość jest rolnikiem. Patrząc z perspektywy mieszczucha zakredytowanego we frankach, jest dobrze usytuowany. Ma 41 lat, a jego ukraińska wybranka 26. Dziewczyna ze wsi, ale po studiach, jak wygląda nie wiem. On prosty rolnik, nie wiem czy ma średnie, nie jest jakimś zajebistym przystojniakiem . To może być problemem. Mieli szybko ślub i mają już dzieciaka (chyba rok skończył). Mieszkają u niego w Polsce na wsi.
Witek, to Twój rówieśnik, jeszcze masz szansę na taką Ukrainkę.
Cytat:
ale później zależy od tego, z kim będzie się stykała - jak z bogatymi, a mąż cienko przędzie, pojawią się porównania i wynikający z nich gniew że ona tak nie ma
Na pewno nie może jej wysyłać do miasta na zakupy, a najlepiej nie wypuszczać z podwórka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2013-08-20 11:19
Cytuję witek:
ale bardzo lecą na kase.Jak poznają innego który ma choć minimalnie troszkę więcej to jest pożegnanie.


Z tym się muszę zgodzić. Wschodnie kobiety mają przeważnie zamiast oczu dwie kasy fiskalne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-20 18:53
Dla Niemki nieważne jest jakim autem jeżdzisz to jest tylko maszyna jak pralka czy lodówka.
Niemka chce jeśli jest zainteresowana zobaczyć jak mieszkasz, bo po tym widzi jaki masz standart życia na codzień i co ją z tobą czeka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-17 20:14
Cytuję witek:
danie dupy jak miłość
dlugi czas miałem taki problem że zakochiwałem się przez seks. pewnego dnia w Genewie mi moja wtedy ukochana powiedziała
>Witek zwolnijmy to tylko romans na krótki czas 3 miesiące starczy.
I to był pierwszy raz kiedy stałem się już tzlko kochankiem romansistą, jak ja tej roli nienawidze.


Trzy miesiące to wystarczający czas, by w miłosnym oszołomieniu zakochać się i stracić dorobek życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-18 14:26
wtedy nic nie miałem co mógłbym stracić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # witek 2013-08-17 14:46
potem doszedłem do wniosku a ch...j w dupe nie ta to inna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Marcin_Rembertów 2013-08-17 14:52
Sorry że nie na temat ale może Was rozśmieszy ;-)

Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
- Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
- Wal się pan!
- To może za tysiąc?
- Nie jestem dziwką!
- A za 10.000 zł?
Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
- Dobrze, ale nie tu. Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała
się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwion a kobieta powiedziała:
- To ugryzie pan czy nie?!
- Nie, trochę drogo...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Jajacek 2013-08-17 15:01
Wrzucałem to już w komentarzach, co nie zmienia faktu, że dowcip zajebisty.
Cała prawda o kobietach - najważniejsza kasa :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-17 15:06
był ten kawał już kiedyś na wp lub onecie w komentarzach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-17 20:16
Cytuję Marcin_Rembertów:
Sorry że nie na temat ale może Was rozśmieszy ;-)

Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
- Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
- Wal się pan!
- To może za tysiąc?
- Nie jestem dziwką!
- A za 10.000 zł?
Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
- Dobrze, ale nie tu. Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała
się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieścić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwiona kobieta powiedziała:
- To ugryzie pan czy nie?!
- Nie, trochę drogo...Szowinistyczny, seksistowski, antyfeministycz ny kawał... i może dlatego śmieszy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vesna 2013-08-17 21:25
Ojej...okropny, ale mozna się solidnie usmiac:)

Ja tez znam okropny,choc przypuszczam,ze w meskim swiatku funcjonuje juz od dawna.

Co robi facet na blondynce??

Rżnie głupa: D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-08-18 15:08
Ja znam obleśniejszy i bardziej niesmaczny:

- Po czym poznać że siostra ma okres?
- Po smaku kutasa ojca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-08-18 21:20
Jak ma obleśny to zapodaję.

Facet radzi się seksuologa, bo jego żona nie chce mu robić loda.
Seksuolog: Niech Pan przed wszystkim wysmaruje przyrodzenie Nutellą i nie będzie miała oporów.
Na kolejnej wizycie seksuolog pyta: I jak tam pomogło?
Facet: A gdzie tam, ale za to dzieciaki mają radochę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2013-08-19 10:07
Taki obleśny humor właśnie lubię 10/10 :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-17 16:28
qrwa jak jakiemuś samcowi się te samiczki nie podobają to jest ukrytym homoseksualistą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # aqq 2013-08-18 14:38
a ja bardzo lubię ten kawałekwww.youtube.com/watch?v=_hwy6l_99OY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marcin_Rembertów 2013-08-17 17:11
Czytam kolejny felieton i znowu się uśmiecham.
Poruszane kwestie wydają się do bólu racjonalne, wręcz bezczelne w swej oczywistości a jednak człowiek ma tendencje do idealizowania.
Ileż to razy się na tym złapałem...zroz umiałem że w życiu miałem więcej szczęścia niż rozumu. Popłynąłbym niechybnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marcin_Rembertów 2013-08-17 17:16
Zakończenie wymiata 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-17 20:17
Cytuję Marcin_Rembertów:
Czytam kolejny felieton i znowu się uśmiecham.
Poruszane kwestie wydają się do bólu racjonalne, wręcz bezczelne w swej oczywistości a jednak człowiek ma tendencje do idealizowania.
Ileż to razy się na tym złapałem...zrozumiałem że w życiu miałem więcej szczęścia niż rozumu. Popłynąłbym niechybnie.


Ja też miałem wiele szczęścia, ale dopiero teraz mam na tyle rozumu, by objąć to co dostałem od życia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 11:33
a ja na odwrót, bo szczęścia wcale nie miałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-17 17:13
Seans na sobotę, IRON MAN 3:

www.putlocker.com/file/98012528FA9E8E22#
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Esej 2013-08-17 17:31
Cytat:
Miś! nie wiem jak to się stało! jestem w ciąży, cieszysz się?
Hahaha to jest zajebiste, najlepsza musi byc mina takiego jelenia :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-17 20:17
Cytuję Esej:
Cytat:
Miś! nie wiem jak to się stało! jestem w ciąży, cieszysz się?


Hahaha to jest zajebiste, najlepsza musi byc mina takiego jelenia :D
Mina kosmiczna :) trzeba udawać radość, bo płacz i zakaz dupy będzie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-17 18:46
taki jest każdy romans, papierowy księżyc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-08-17 20:18
Witek, wklejaj same linki bo stronę zajedziesz na amen...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-08-17 20:38
Rewelacyjny tekst.
Cytat:
kosiarka do trawy nie będzie latać, kot nurkować w oceanicznych głębinach, sokół nie będzie kopał tuneli w ziemi
Mój były trener mówił: parowóz nie pojedzie po trawniku, bo się zakopie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # berbeć 2013-08-17 22:22
Szczęście nie wygląda w ten sposób:


Prawdziwe szczęście wygląda mniej więcej tak:


Znalazłem kiedyś to porównanie w sieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antoni 2013-08-18 09:04
Taka jest totalna większość kobiet, są absolutnie skupione na sobie, co najwyżej swoim piekielnym egoizmem czasem obejmują własne dzieci.

Reszta dla nich nie istnieje, to postawa antychrysta, postawa klinicznie psychopatyczna.

Tak,tak, takie potwory wykreowała z tych potencjalnie anielskich istot ta "zbawiona", monogamiczna, separacyjna rzeczywistość. Wszystko przez patologiczne struktury społeczne i patologiczne religie.

Panie zachowują się jak narkoman, nic się dla nich nie liczy poza ich własną osobą, liczą się tylko ich potrzeby, inni mają je zaspokajać, potrzeby innych są dla nich mniejsze od zera.

Jest to absolutna antyteza, absolutne zaprzeczenie przesłania I POSTAWY Chrystusa.

Która z was, współczesnych "kobiet", jest w stanie poświęcić siebie dla bliźniego, która z was jest w stanie oddać swe serce, umysł i życie dla sprawy która łączy, która z was jest w stanie poświęcić swoje życie dla bliźnich nie dla zaspokojenia własnego ego, nie dla nadziei nagrody po śmierci, ale tak naprawdę, autentycznie, ALTRUISTYCZNIE, BEZWARUNKOWO, BEZ JAKICHKOLWIEK KORZYŚCI DLA SIEBIE, W IMIĘ PRZYKAZANIA MIŁOŚCI BLIŹNIEGO ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 10:44
przesłania I POSTAWY Chrystusa
ale oszołomstwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antoni 2013-08-18 11:19
Uważasz że tylko od facetów ma się prawo wymagać a od pań już wymagać czegokolwiek nie mamy prawa ?

Uważasz że przykazanie miłości bliźniego pań nie obowiązuje ?

A jak ty Wituś odnosisz się do przykazania miłości bliźniego ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 11:26
jestem niwierzący
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-18 12:30
ta cała ich religia oparta na legendzie o jakimś nieszczęśniku żydowskim to jedna wielka ściema.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-08-18 14:35
Cytuję witek:
ta cała ich religia oparta na legendzie o jakimś nieszczęśniku żydowskim to jedna wielka ściema.


polecam całość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Antoni 2013-08-18 12:31
I to ma cię zwalniać z przykazania, które ma moc zbawienia, ocalenia ludzkości ?

Ja jako niewierzący doszedłem do pełnej akceptacji i zrozumienia sensu tego przykazania.
Mało tego, zyskałem nie tylko wiarę ale i pewność, stałem się nie tylko wierzącym ale i wiedzącym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Stop Syjonizmowi 2013-08-21 09:07
Wypad stąd agencie żydowski!
Masz zakaz wklejania takich tekstów.

Zorganizowane systemy religijne, to największe gówno na Ziemi, organizacje przestępcze i wstrzymujące rozwój nauki, a z "duchowością" także nie mają nic wspólnego.
Co szczególnie widać na przykładzie zażydzonej i zakatoliczonej Polski (Kościół niszczy nas od ponad 1000 lat, hodowla "owieczek bożych").

Ludzkość się ocali, jak wypierdoli na śmietnik historii wszystkie religie (w kościołach powstaną schroniska dla bezdomnych, a część obiektów posłuży jako Muzea Głupoty Ludzkiej).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # liniwy - Wiesiek 2013-08-18 10:12
Wpierdol to dobra rzecz (dać i zebrać) :-) dla smaku życiowego, przynajmniej kilka razy.
głupków omija się z daleka[/quote
to też ubogacające doświadczenie :-)
Związek (2-a droga) daje szczęście i spełnienie - myślącym.
3 DROGA jest zawsze kusząca - związek i cieszenie się pierdołami, bez ego...
(momentami tak się dzieje :-) )

Cytat:
za chwilę ciało podchwyci tę wspaniałą nutę radości. Pierdol przyszłość, sraj na przeszłość; istnieje tylko radość, tu i teraz. Przestań być gówniarzem, który do życia potrzebuje stada bezmyślnych baranów, to Twoje życie i to Ty zdasz z niego relację, a nie Ci którzy za Twoje pieniądze mówią Ci jak żyć. Kochaj, raduj się, poznawaj świat
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 14:01
fajny komentarz dziś na onecie:

hahaha :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 14:01
teraz się może wkleji
a moja to taka bałaganiara że co się chce wylać do zlewu to tam pełno garów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-18 14:41
Panowie, koniec żartów, rączki z majtek i czytamy mój nowy felieton ecoego.pl/index.php/component/content/article/38/1164-by-jak-miliarder


I proszę już o niewklejanie teledysków, strona ledwo się przewija, wszystko skakuję - nie chcę ale naprawdę muszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # aqq 2013-08-18 15:00
popraw linki
dziś pierwszy wkleiłem guzikiem YT zobaczyłem że wkleja klip to drugi wkleiłem normalnym URL, teraz już wiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-18 16:46
Cytuję witek:
ta cała ich religia oparta na legendzie o jakimś nieszczęśniku żydowskim to jedna wielka ściema.popraw linki
dziś pierwszy wkleiłem guzikiem YT zobaczyłem że wkleja klip to drugi wkleiłem normalnym URL, teraz już wiem.


Dobra, niech z Monty zostanie, po prostu genialne :) Jakoś wszystko jeszcze chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Jarek Kefir 2013-08-18 15:18
Głosujcie! Coś w temacie:

http://demotywatory.pl/4190790/Oto-zycie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-18 16:45
Cytuję Jarek Kefir:
Głosujcie! Coś w temacie:

http://demotywatory.pl/4190790/Oto-zycie


Zagłosowałem, dobre :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-18 16:21
Nie ma naszych ulubienic :cry:
Może jutro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # i30 vel Sylwia 2013-08-18 17:28
:-)
Maz pyta zone:
-Co bys zrobila gdybym wygral w lotka?
-Wzielabym polowe i wyprowadzila sie od Ciebie
-Trafilem trojke.Masz tutaj polowe-5 zlotych i wynos sie..... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30 vel Sylwia 2013-08-18 17:35
Hahaha jeszcze ten jest dobry:
Maz mowi do zony:
-Przynies mi herbate.
-A magiczne slowo?-zalotnie odpowiada zona.
-Biegiem!!!
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-18 18:05
Sylwiu poslij mi swoją fotke. witek0372@ yahoo.de
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-18 18:09
Cytat:
Sylwiu poslij mi swoją fotke. witek0372@ yahoo.de
Probowalam wyslac maila na ten adres ale nie przechodzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-18 18:15
to na ten :
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman 2013-08-18 18:43
Witek jak wrażenia? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-18 19:01
Bogini seksualnoci i zmysłowości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Marek 2013-08-18 21:00
Cytuję witek:
Bogini seksualnoci i zmysłowości


No widzisz Wiciu, znalazłeś u mnie na stronie miłość, cieszysz się? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-18 21:29
bardzo :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-18 21:45
Cytuję Marek:
Cytuję witek:
Bogini seksualnoci i zmysłowości


No widzisz Wiciu, znalazłeś u mnie na stronie miłość, cieszysz się? :)


Hahaha dobry dowcip :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobayashi 2013-08-19 09:53
Cytuję witek:
Bogini seksualnoci i zmysłowościZgadzam się!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # aqq 2013-08-18 19:12
Żona się budzi w środku nocy i widzi męża spacerującego po sypialni.
Ż:Co się stało?
M: Nic zachciało mi się sexu
Ż: No to chodź
M: No to chodzę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-18 21:00
Cytuję aqq:
Żona się budzi w środku nocy i widzi męża spacerującego po sypialni.
Ż:Co się stało?
M: Nic zachciało mi się sexu
Ż: No to chodź
M: No to chodzę


Ha ha ha :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # aqq 2013-08-18 19:14
Mąż budzi żonę w środku nocy
M: Obudź się mam tu dla ciebie aspirynę i wodę
Ż: No przecież mnie nic nie boli
M: A mam cię
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Esej 2013-08-18 18:02
Hej lemingu nie trać wiary
Rzekł profesor kiedyś stary.
Chcesz być sławny,oraz wielki
Wpieprzaj szczaw i mirabelki
A jak przeżyć ci się uda
To zobaczysz inne cuda.
Z Amber Goldu złote sztaby
Chłopów przerobionych w baby.
Dwa kasyna na cmentarzu
Śluby gejów przy ołtarzu.
Za Madonnę zwrot kasiory
Bezrobocia spadek spory.
Sprawną kolej ekspresową
Sól drogową bardzo zdrową.
Dach zamknięty na stadionie
Tunel który w wodzie tonie
Dla Małgosi suknie nowe
Za pieniądze PO składkowe
Ze związkami cud debatę
I niewinną S. Beatę
Oraz to co się już zdarza
Los z loterii do lekarza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-08-18 18:07
najlepsze z tą solą drogowa bardzo zdrową, tak jak Marek kiedys pisałeś, polski leming w przeciwienstwie do greckiego jest baaaaaardzo wytrzymały :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-18 18:38
społeczeństwo polskie zachowuje się teraz jak niemieckie, czyli cicho , nie wychylać się i pocieszać się tym sławnym jakoś to będzie. po niemiecku brzmi to aż tak zle na pewno nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-18 21:01
Cytuję Esej:
najlepsze z tą solą drogowa bardzo zdrową, tak jak Marek kiedys pisałeś, polski leming w przeciwienstwie do greckiego jest baaaaaardzo wytrzymały :D


Żarty żartami chłopaki, ale kurwa ile tej soli żeśmy zjedli? i nie podali firm które to sprzedawały? czasem mam ochotę walić wyborców PO po pysku...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # nowhereman 2013-08-18 18:38
skoro była już mowa o analu to taką dupcią żaden facet nie pogardzi :)
http://www.demoty.pl/kobiety-odchudzaja-sie-by-dobrze-wygladac-66669
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-18 21:02
Cytuję nowhereman:
skoro była już mowa o analu to taką dupcią żaden facet nie pogardzi :)
http://www.demoty.pl/kobiety-odchudzaja-sie-by-dobrze-wygladac-66669


Ten pasek bieli mnie jakoś odrzuca... ale ładne nogi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # nowhereman 2013-08-18 18:42
może to już było ale fajne:

- kim jesteście?
k: kobietami
- czego chcecie?
k: nie wiemy
- kiedy tego chcecie?
k: natychmiast

i jak tu je nie kochać? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-18 21:03
Cytuję nowhereman:
może to już było ale fajne:

- kim jesteście?
k: kobietami
- czego chcecie?
k: nie wiemy
- kiedy tego chcecie?
k: natychmiast

i jak tu je nie kochać? :lol:Ja Panie kocham z całego serca, ale z daleka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # nowhereman 2013-08-19 11:43
Mistrzu marudzisz :) ostatnio na disko fajnie bawiłem się z trzema 18-nastkami, choć ja po 30, można i z bliska ale dystans trzeba mieć to fakt :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # witek 2013-08-19 13:31
na to trzeba uważać bo szybko można się zakochać.
musisz sobie cały czas w takim układzie gdy spotykasz się z dużo młodszą uświadamiać że to tylko na chwilę jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # i30 vel Sylwia 2013-08-18 20:52
To jest swietne:
Zona rozczarowana swoim zyciem seksualnym z mezem mowi z niezadowoleniem:
-To juz chyba 10 rozczarowanie w tym miesiacu.Wiesz, slyszalam o takim byku,ktory reprodukowac 365 razy w roku. Co ty na to?
-Najpierw upewnij sie czy to bylo z jedna krowa.
:D :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-18 21:03
Cytuję i30 vel Sylwia:
To jest swietne:
Zona rozczarowana swoim zyciem seksualnym z mezem mowi z niezadowoleniem:
-To juz chyba 10 rozczarowanie w tym miesiacu.Wiesz,slyszalam o takim byku,ktory reprodukowac 365 razy w roku. Co ty na to?
-Najpierw upewnij sie czy to bylo z jedna krowa.
:D :lol:


Ten kawał powstał wtedy, gdy żonka jakiegoś znanego człowieka tak do męża powiedziała - i on jej tak zripostował, i to było chyba z kogutem - strzelam, któryś prezydent stanów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # gbr 2013-08-18 21:28
Przyjemnie się czyta, wyrazy uznania za dobre pióro.

Co do tematu, Wg mnie w życiu dostajemy to co potrzebujemy. Jak ktoś trafił na drugą stronę medalu to stało się tak nieprzypadkowo.

Nie ma co się spinać z kobietami. Wystarczy mieć do nich trochę dystansu, miłości do siebie i robić w życiu wszystko najlepiej jak się potrafi, a reszta sama pięknie się potocznie.. i nie zakładajmy, że tak jak chcemy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-18 22:27
Dziękuję Gbr. Też tak myślę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-19 13:53
Dziś rano śniła mi się Sylwia.
Jej nogi zgięte w kolanach na moich ramionach głęboka penetracja. :lol:
obudziłem się krótko przed 6 bo mnie coś zabolało. Okazało się że pociskam łóżko i sobie obtarłem :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-19 14:25
a wszystko to przez jedną fotkę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 15:00
Cytuję witek:
a wszystko to przez jedną fotkę

To juz więcej nie dostaniesz :lol: :D :lol: :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # witek 2013-08-19 15:12
i tak jak mówiłem. Samiec zainteresowany bo się mu Sylwusia podoba i Sylwusia robi odwrót.
Czemu tak?
Może Marek znajdzie wyjaśnienie tego zjawiska.
Za sny nic nie mogę, nie ja pisze scenariusz snów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 15:16
Cytuję witek:
i tak jak mówiłem. Samiec zainteresowany bo się mu Sylwusia podoba i Sylwusia robi odwrót.
Czemu tak?
Może Marek znajdzie wyjaśnienie tego zjawiska.
Za sny nic nie mogę, nie ja pisze scenariusz snów.

Witek za bardzo wszystko do siebie bierzesz :lol: nie wyśle wiecej fotki bo nie chce żebyś sobie krzywde zrobił przez sen :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 15:20
śnić każdy może.
A Ty mi się bardzo bardzo podobasz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 15:27
Cytuję witek:
śnić każdy może.
A Ty mi się bardzo bardzo podobasz

Daj spokój to tylko zdjęcie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 15:31
nie tylko z wyglądu mi się podobasz ale też z tego co czytam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 15:32
pewnie niestety nie jestem w twoim typie :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 15:44
Cytuję witek:
pewnie niestety nie jestem w twoim typie :sad:

Nie o to chodzi Witku:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # witek 2013-08-19 15:47
Marek przyjdzie i wyjaśni, może
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-19 16:55
A co tu wyjaśniać, przecież i30 to zakonnica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 16:59
z zakonu porwę i zdeprawuję :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 17:23
Cytuję witek:
z zakonu porwę i zdeprawuję :lol:

No co Ty:) ja jestem cnotka-niewydym ka :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 17:29
:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 17:14
a Ty Antoni zamierzasz tu dalej nawracać?
Czasem widze tu w BRD auta z naklejką
o treści : my boss is a jewish carpenter.
To też tacy nawiedzeni jak ty :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-19 21:02
Ja nawiedzony :o
Jestem krańcowo racjonalny, dociekliwy i podejrzliwy. Tym wartościowsze jest to co już ustaliłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 17:22
Cytuję Antoni:
A co tu wyjaśniać, przecież i30 to zakonnica.

Hahaha dobre :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 20:37
Marek alias wokulski wykasował
ciekawe czemu? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-19 20:57
Zaniepokoił się że mogło w tym coś być, a i pewnie jest, tyle że to jest w ukryciu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 20:51
nie bój się Marku sweet dreams are made of this
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-08-19 21:33
Wykasowałem, ponieważ jak pewnie zauważyliście, proszę wielokrotnie by nie wklejać klipów z Youtube - ponieważ od nich strona się strasznie muli. Czy wy naprawdę nie rozumiecie tego co się pisze, czy macie to po prostu w dupie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 21:39
mzślałem że jesteś w Sylwii zabujany i ci przeszkadzało że ja też i na to zdanie o rywalizacji zareagowałem klipem muzycznym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 21:41
najlepszą wersją sweet dreams jaką znam dużo lepsze niż oryginał Eurytmics.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-19 22:16
Witek aleś sie napalił, pozwól Sylwii samej wybrac, zdaje sie że ona już dawno wybrała :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-19 22:22
wiesz man from nowhere chciałbym mieć atrakcyjną miłość na stałe :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman 2013-08-19 22:25
mów mi bracie Pawle :) też teraz pijesz? znowu leci Lorenc...ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-19 22:27
Paweł nie niestety dziś nie mogę , jutro wtorek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-08-19 22:32
Cytuję witek:
wiesz man from nowhere chciałbym mieć atrakcyjną miłość na stałe :-)

już masz, zadbaj tylko o to żeby była atrakcyjna dla dziewcząt :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 22:37
Cytuję nowhereman vel Paweł:
Cytuję witek:
wiesz man from nowhere chciałbym mieć atrakcyjną miłość na stałe :-)

już masz, zadbaj tylko o to żeby była atrakcyjna dla dziewcząt :)

Brawo Paweł:) Mądry Pańcio:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-08-20 09:15
Witku, tylko waląc konia masz pewność, że kochasz się z kimś naprawdę zajebistym :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 09:23
Cytuję Jajacek:
Witku, tylko waląc konia masz pewność, że kochasz się z kimś naprawdę zajebistym :)

hahahahaha:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-20 15:47
hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-19 22:21
bo chyba gangbang nie wchodzi w rachubę :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman 2013-08-19 22:23
niesmiertelny Aniol Wilhelmi powiedzialby: ale świntuchy :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-08-20 06:19
Cytuję witek:
mzślałem że jesteś w Sylwii zabujany i ci przeszkadzało że ja też i na to zdanie o rywalizacji zareagowałem klipem muzycznym.


Ależ skąd, ja wam z czystego serca pobłogosławię - ale jeśli o coś proszę na mojej stronie, to tak ma być czego zdajesz się w ogóle nie kumać. Wyobraź sobie że jestem w Twoim domu, gdzie prosisz mnie o coś a ja to ciągle robię. Trochę dziwna sytuacja, prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 07:50
Cytuję Marek:
Cytuję witek:
mzślałem że jesteś w Sylwii zabujany i ci przeszkadzało że ja też i na to zdanie o rywalizacji zareagowałem klipem muzycznym.


Ależ skąd, ja wam z czystego serca pobłogosławię - ale jeśli o coś proszę na mojej stronie, to tak ma być czego zdajesz się w ogóle nie kumać. Wyobraź sobie że jestem w Twoim domu, gdzie prosisz mnie o coś a ja to ciągle robię. Trochę dziwna sytuacja, prawda?

Alez nie ma czego błogosławić drogi Marku i dobrze o tym wiesz :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antoni 2013-08-19 21:56
Jak może mulić skoro mi nie muli ?
No chyba że ktoś korzysta z telefonu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-20 06:20
Cytuję Antoni:
Jak może mulić skoro mi nie muli ?
No chyba że ktoś korzysta z telefonu.


Muli tak, że gdy jest ponad sto komci strona przestaje się praktycznie poruszać. Każdy normalny człowiek natychmiast z niej odchodzi - czego ze zrozumiałych względów pragnę uniknąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-19 22:46
mam pomysł z Antonim założymy Ligę antyseksualną na początek jako partia kanapowa to Paweł i Marek też zgodzicie się być członkami tylko na zgłoszenie i zameldowanie partii potem jak już będziemy u koryta to wam to wynagrodzimy. i koniec seksu na boku Ligą rządzi , Liga radzi, Liga zawsze Ci doradzi jako chasło wyborcze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antoni 2013-08-19 23:03
Ok, tyle że nie anty, bardziej coś w stylu ligi swingującej. Czesi są w tym dobrzy, a ile dusz niewieścich uratuje się przed zatraceniem w chciwości i warunkowości :D

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle :o

Gdzie Bogu nie wypada tam swingers club zakłada. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-19 23:07
Antoni no przestań że ty wiesz co to są swingers. a fuj :lol: wstydz się tego że taką tematyke znasz.
też pewnie potajemnie na redtube.com lub xnxx.com bywasz :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-19 23:20
Znam lepsze adresy, darmowe 1080p, 3D, BD ISO, itp. i szybki transfer. To co podajesz Wituś to kompletne dno pod względem jakości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-19 23:11
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 23:48
To sie chlopaki rozbawili na SR hahaha:)
Pawel masz dobry gust,brunetka faktycznie apetyczna:)))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-08-19 23:53
zmień kolor to Cię odwiedzę, włosy działają na mnie najbardziej, moga być nawet kręcone aby na czarno :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-19 23:57
Hahaha nic z tego..lubie moj blondzik:))))
Ale moge sie przebrac za brunetke :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman vel Paweł 2013-08-20 00:01
czy to zaproszenie? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 00:07
Cytuję nowhereman vel Paweł:
czy to zaproszenie? :P

Hahaha jesli lubisz aniolki przebrane za diablice.. :lol: ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-08-20 00:11
lubię diablice przebrane za aniołki :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-20 00:17
A kysz szatanie :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 00:17
Cytuję nowhereman vel Paweł:
lubię diablice przebrane za aniołki :lol:

Hahaha jakby nie bylo to 2 w 1:)))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-20 00:41
nie stanowczo nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-19 23:56
Sylwiu nie patrz na to bo się zepsujesz, Paweł jest też zbokiem a ja tu wymyśliłem sposób na życie ale nie mam dobrej kadry kadry, a już miałem Markowi obiecać jak znajdziemy się u koryta to porszaka i kamienice na Nowym świecie w wawie. Porszakiem by jezdził po kraju i podrywał te ciasnotki dziewice o których marzy, a tobie nie powie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 00:01
Juz za pozno:))) widzialam i...sie zepsulam hahaha:)
I co teraz kto mnie nawroci :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-20 00:08
oczywiście ja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-20 00:05
Ja tam wolę tą ciemną blondynkę w białym ręczniku :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-19 23:50
Antoni to Marek.
Marek i ty potrafisz tak pieprzyć pewnie jakieś zbory już zaliczyeś bo nawet zielonoświątkow ców to się orientowałeś.
stanowiska premiera Ci nie dam , nie bierz tego osobiście ale nie jesteś Borys Szyc aktor kłamać trzeba umieć a tobie to nie wychodzi nawet by oszukać tylko mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Antoni 2013-08-19 23:57
Dawno się tak nie uśmiałem, a i już parę razy ktoś twierdził że ja to Marek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Antoni 2013-08-20 00:00
Liczyłem na większą domyślność co poniektórych bo to Kajtuś stał się Antonim 8)

magfascinus.blogspot.com/2013/08/berbec-2013-08-17-2222-szczescie-nie.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-20 00:06
Kajtek i trudno z grodzkim :-) założę partię i będę z Sylwią bawił się na Malediwach, a ty najwyżej będziesz sprzątał parking przed domem grodzkiego i biedronia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 00:12
E tam Malediwy:(
Wolalabym na Mazury pod namiot..kajakie m po jeziorku poplywac..przy ognisku kielbaski upiec..browarka wypic... .hmmm:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman vel Paweł 2013-08-20 00:17
no to jedziemy, zapoczątkujemy naszą ligę... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # witek 2013-08-20 00:21
jak byłem w Polsce w czerwcu to była taka reklama :będę brał cie w trabancie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman vel Paweł 2013-08-20 00:36
zaraz Mistrz się wkur.., dobranoc Panie i Panowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-20 06:23
Cytuję nowhereman vel Paweł:
zaraz Mistrz się wkur.., dobranoc Panie i Panowie


Jestem zbyt zaspany na gniew, idę na basen i zgubiłem czepek. Ale to bardzo zastanawiające - prosisz o nie wklejanie klipów tyle razy - a tu jakby ktoś był po prostu głuchy. I to są kurwa chłopaki z mojej stajni, wizytówki moich nauk? przecież to wstyd dla mnie jak cholera...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 07:48
Cytuję Marek:
Cytuję nowhereman vel Paweł:
zaraz Mistrz się wkur.., dobranoc Panie i Panowie


Jestem zbyt zaspany na gniew, idę na basen i zgubiłem czepek. Ale to bardzo zastanawiające - prosisz o nie wklejanie klipów tyle razy - a tu jakby ktoś był po prostu głuchy. I to są kurwa chłopaki z mojej stajni, wizytówki moich nauk? przecież to wstyd dla mnie jak cholera...

Fajnie tez bym się tak z rana popluskała hmmm:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy - Wiesiek 2013-08-20 09:15
Świetnie macie z tym pluskaniem, :-)
już nie mogę doczekać się soboty i chlapania w Wisłoku pod skalą przy dolnej polanie. :-) :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Antoni 2013-08-20 10:23
A fotka ubranych swingersów też przeszkadzała komuś ? :o :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Antoni 2013-08-20 14:21
Do minusujących odmóżdżeńców:

Cytat:
Tusk umarł i dostał możliwość wyboru miedzy Niebem a Piekłem. W Niebie widzi modlących się, grających na harfach, śpiewających. Nuda. Za to w Piekle balanga, popijawy, panienki, wesołe towarzystwo… Wybrał Piekło. Ale jak tam trafił, balangi już nie było, tylko tradycyjnie umieścili go w kotle ze smołą. Tusk się poskarżył się diabłu, że nie tak miało być na co ten odparł: „Sam to wiesz najlepiej. Kampania wyborcza ma swoje prawa.”
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Gniew Pana 2013-08-20 16:07
I rozgrzałem swe trzecie oko,
Tak iż płomień mój zaczął innych oślepiać.
I wysunąłem swe boskie czułki,
Przepojone mym sprawiedliwym gniewem,
By w dwójnasób sądzić ten świat.

Połączyłem swój gniew z moją siecią,
Połączyłem się z każdym z was,
Ze Sprawiedliwym i z niesprawiedliwym,
Połączyłem gniew Sprawiedliwych
W mój gniew, w gniew Pana.

I oto nadchodzi ten dzień, Dzień Sądu.
I poznacie wnet moc Pana,
Moc wspólnej woli Sprawiedliwych,
By trwale odłączyć niesprawiedliwych
Tak by nigdy nie mogli tu powrócić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Gniew Pana 2013-08-20 20:58
Sprzeciwiam się oszustom,
Zamykam ich kanały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # WujekDobraRada 2013-08-20 13:02
A nie można by tak zrobić, żeby komentarze nie były na jednej stronie z treścią wpisu? Tylko np "Dodaj komentarz" (czyli to w czym teraz piszę) i "Zobacz wszystkie komentarze" (po kliknięciu otwiera się oddzielna strona z wszystkimi komentarzami). Wtedy by się tak wolno nie ładowało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-20 16:30
Zapytam tylko raz. Chcecie nowy felieton?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-20 16:48
Cytuję Marek:
Zapytam tylko raz. Chcecie nowy felieton?

Tak tak tak:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Vesna 2013-08-20 17:05
Cytuję Marek:
Zapytam tylko raz. Chcecie nowy felieton?

Tak.
Ps.Nie ma to jak zadac takie pytanie na totalnym koncu gdzie juz nikt nie dochodzi prawie:)
Po drugie:po co pytac,trzeba robic swoje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-20 17:45
nie dochodzi prawie
hehehe
jak wezmę sprawę we własne ręce :lol: to zawsze dojde
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rupreht 2013-08-20 20:47
„Jeśli wiesz jaki mechanizm stoi za tym co będzie przykre, znacznie lepiej przez to przejdziesz, albo w ogóle tego nie doświadczysz.”
Na pewno doświadczysz, odczujesz.

„Oni wiedzą że nowe auto i telewizor da im szczęście, a ja już wiem że nic z ziemi, tej ziemi, szczęścia mi nie da - muszę szukać sam, głębiej, dalej, mocniej...”
Czemu tak tragicznie. Przyjemność jako cel egzystencji jest jednym z lepszych celów, rozumiana fizjologicznie i filozoficznie, po prostu.

Otóż drogi Marku zastanów się na tym - kobieta nie pragnie: bezpieczeństwa, dziecka, domu, auta, kasy. To pragnie jej biologia, ona pragnie ciekawego życia a seks w nim jest poza 1 piątką na jej liście. Należałoby raczej napisać, że kobieta potrzebuje bezpieczeństwa, dziecka, domu, auta, kasy do realizacjo swojego biologicznego programu. Poza tym programem kobieta to też człowiek.

„Gdy kobieta pragnie stu procent, daj jej dziewięćdziesią t pięć”.
Najpierw oferuj 50, dopiero potem jak będzie wytrwale prosić 75.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jarek 2014-12-17 18:32
Co do 3 pkt. to Lisa Cairns była w związku z jakimś guru, więc teoretycznie to był tego typu rzadki związek.
Z tego co mówiła, to rozpadł się, bo "mistrz" z podobnej tematyki jak autor bloga żył na jej koszt :P
W jakimś wywiadzie to mówiła.

[youtube]https: //www.youtube.c om/watch?v=eT0U h87HJuM[/youtub e]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aisha 2017-02-12 21:37
Video rendeiro com essa novinha muito gostosa chamada
Ana Paula que é de Ipanema, que caiu na net enxurro de tesão com sua
buceta pegando incêndio pra fuder, sentando na
rola durabilidade do namorado, que filma essa
penosa cheia de tesão mandando ver na sacanagem e também com a maior carinha de safada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lieselotte 2017-02-25 20:28
Always understand that cut oof diamond means the shape
and quality. Never purchase the ring of the chkice which
is qiite obvious she might not as if your choice. However the bezel settings and also other smooth flowing
designs are generally preferred because they compliment thhe type with the stone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lenore 2017-02-25 22:12
Always can recall the form of your ring must rely
on taste within your lady. Foor getting ring of her
choice within your budget, it is quite to produce a hunht for
a similar on Internet with there being several online jewwelers whicxh provid affordable yet elegant rings.
Twisting, warping or shifting which could loosen the stones is regarded
as thhe common damages that could happen to tiffany or prong settings.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Margareta 2017-02-25 23:09
There are a few medical complications relevant to it.

You will become frusrated should you find a new diet,
join a gym, start a Sunday hike and commit into a new weight-loss wardrobe all at
once. Chitosan is usually a natural substance (that has a structure that appears like cellulose) referred to as "the fat magnet" due to its capability
work as a lipid binder in the rate in order to 5
tto ten times its weight.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Chet 2017-02-26 01:12
There are many medical complications associated with it.
You'll understand the common myths regardding most lolse weight fast diets.
Also, there iis certainly more to fat reduction than merely
diet and exercise.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Doyle 2017-02-26 03:22
Working out and eating healthily will be neeeding
some willpower. You'll study the common myths regarding most lose weight
fast diets. Losing weight isn't complicated, but it really's definitely
hard sometimes.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jed 2017-02-26 03:33
The primary tuat you must consider iss the budget.
Platinum iss incredibly popular selection for rings but it can be
quite expensive metal. It s better to determine which cut you need previously itself.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Viola 2017-02-26 04:01
Working out and eating healthily requires some willpower.
Find activities which you enjoy and think about fat burnner
iff you think just like you need some extra support.
There are also factors which play a huge
role for example genetics, but we're going to leabe that foor an additional paikr article.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Loren 2017-02-26 05:51
You is not going to feel any cravings ffor some time and will also be competent to avoid any extra calories.
It does exist, it isn't a lie, however it usually work just on laboratory animals.

Exercise is the one other important aspect how ever
you don't need to to slave around the treadmill alll
night att a time for weight-loss.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # abka.pl 2017-05-14 12:15
Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego lania wody.
Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego pisania.

Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego. I to mnie niezmiernie cieszy.
Pozdrawiam autora i czekam na więcej

my website :: wycieczki almatur (abka.pl)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # radca prawny 2017-05-31 07:48
Bardzo ciekawe ujęcie tematu. Niestety nie mogę zgodzić się ze wszystkimi stwierdzeniami.


My web page: radca prawny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poland amber 2017-06-07 00:57
Hello There. I found your weblog the usage of msn. This is an extremely well written article.
I'll make sure to bookmark it and come back to learn more of your useful
information. Thanks for the post. I will certainly
return.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Flynn 2017-11-12 15:27
Always do not forget that cut of diamond means the
shape and quality. It tells the world that you're committed all night to gett married soon along with your special someone.
However the bezel settings as well as other smokth flowing
designs are pretty much preferred while they compliment the in the stone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 123 movies 2018-11-21 05:06
Everything is very open with a really clear clarification of the issues.
It was definitely informative. Your website is useful.

Many thanks for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # restaurant tunisie 2019-05-17 22:41
Thanks for the auspicious writeup. It actually was
a amusement account it. Glance advanced to far delivered agreeable from you!
However, how could we keep up a correspondence?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # restaurant tunisie 2019-05-18 05:32
Hello Dear, are you truly visiting this
web site daily, if so afterward you will definitely get good know-how.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brunch menu 2019-05-18 13:39
Spot on with this write-up, I really believe this site needs a lot
more attention. I'll probably be back again to see more, thanks for the info!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # restaurant tunisie 2019-05-18 17:30
Hey there! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to look it
over. I'm definitely enjoying the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my followers!

Outstanding blog and amazing style and design.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KeiraBig 2019-09-14 13:21
Hello. I have checked your samczeruno.pl and i see you've got some duplicate
content so probably it is the reason that you don't rank high in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that creates
articles like human, just search in google: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RodneyCroca 2021-08-29 23:01
recensioni negative su reduslim
RodneyCroca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jonsiJuich 2021-10-03 09:31
минимальная пенсия в израиле или как получить первый материнский капитал

https://shalomoskva.com/pensii-s-1-ijulya-2021-goda-nachnut-vydavat-tolko-na-kartu-mir/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jonsiJuich 2021-10-03 20:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NriosiJuich 2021-10-07 02:20
parker jotter stainless steel ct шариковая или =23]PR50B-MLT40

https://www.parkerrussia.ru/parts/inks/PR15Z-GRN2/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # NriosiJuich 2021-10-07 19:53
какая ручка паркер лучше или PR50B-MLT75

https://www.parkerrussia.ru/parts/inks/PR7Z-BLK52/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # WilliamGop 2021-10-27 07:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd