Najnowsze felietony

wtorek, 13 sierpień 2013 19:54

Biust, przepustka do raju

Napisał 
Upojne chwile spędzane z Paniami, mają swoje wzloty i upadki. Najpiękniejsze momenty intymnych znajomości to te, w których coś pięknego się zaczyna, serce bije chłopięcą ekscytacją, a koniec jawi się jako coś bardzo odległego. W tej chwili czas się zatrzymuje, błogość rozlewa po ciele a krew gwałtownie przyśpiesza swój bieg. Taką chwilą jest moment, gdy wdychając eleganckie perfumy, dotykasz przez delikatny materiał pięknych cudów natury i zafascynowany uwalniasz je z tekstylnej niewoli. Czujesz je drżącymi z radości dłońmi, pokrzepiasz rozszerzone emocjami, głodne oczy, smakując fakturę zakrytych obcisłą bluzeczką wulkanów szczęścia; wiesz że za chwilę wyłuskasz je z ciemnego lochu, na słoneczne światło Twej pożądliwości.

Nudny happy end

Wszystko co później, traci swój pierwotnie zalotny blask. W trakcie miłości wiesz już że wszystko skończy się nudnym happy endem; robisz co do zrobienia, podążasz ku uldze z ciążącej Ci w trzewiach nieznośności bytu. Początek kusi feerią barw, pragnieniami, obietnicą spełnienia. Wzlatujesz, by za chwilę spaść.

Mania wielkości

Skąd bierze się w nas, prawdziwych mężczyznach, obłędna pasja dużych, jędrnych biustów? są różne teorie. Jedni mówią że mama w dzieciństwie dokarmiała nas z butelki, pragnąc oszczędzić sobie bólu gryzącego juniora. Stąd niedossanie, objawiające się w dwójnasób; pragnieniem skosztowania biustu ślicznotek, a także zapalenia papierosa. Proszę sobie porównać ssanie matczynej piersi, a zaciąganie się papierosem. Niemowlę by chcieć ssania czuje dyskomfort, płacze, więc mama przystawia je do cudownie miękkiego kraniku z Boskim nektarem. Dziecko ssie i mija niepokój, stres, głód szarpiący maleńkie ciałko... zasypia pogrążone w nieświadomej błogości; pojawia się spokój i zaspokojenie. Przy butelce niby jest mleko, ale nie ma matczynego ciepła, bicia jej serca, aury bezpieczeństwa i spokoju. Pierś daje delikatność, butelka jest bezlitośnie twarda, nieczuła. Można ją gryźć, drapać; nie zareaguje. Jest pokarm, ale nie ma emocjonalnego zaspokojenia. Jest pokarm, ale brak reakcji, uwagi, jest tylko pustka która pójdzie za niemowlęciem - przez wszystkie dni jego żywota. Podobnie działa papieros. Zaciągasz się i odczuwane lęki, niepokój - znacznie się zmniejszają. Ale coś za coś, nic za darmo w tym świecie bracia. Za chwilę chemicznego otępienia, przychodzi płacić cenę zdrowia i pieniędzy. Tak właśnie wpływa brak w dzieciństwie czegoś, co powinieneś dostać a nie dostałeś - próbujesz to sobie zrekompensować gdy dorośniesz. Jedni zatapiają się w rytmicznej melodii szczytów górskich, kolejni ssają papierosa, jeszcze inni męskie penisy... a ja śmiejżelki jogurtowe, po których pierdzę jak puzon.

Nie dostaniesz miłości, komplementów, pochwały w dzieciństwie? będziesz to rekompensował poszukiwaniem władzy nad ludźmi, zapewnieniem sobie stałego dopływu podziwu i uwielbienia, uwagi. Będziesz pragnąć czegoś, czego nie potrafisz nazwać ani zidentyfikować, a objawi się to bólem istnienia, niespełnieniem, poczuciem braku. Będziesz szukał, ale przeważnie nie tam gdzie trzeba. Wszystkie problemy są umownie w głowie. Nie szukaj więc ich poza nią. Jeśli obetnę Ci głowę, znikną także Twoje problemy i troski. Czemuż więc szukasz na zewnątrz tego, co jest w Tobie?


--------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 14216 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:42
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Zbożowy 2013-08-13 22:00
Z biustami jest ta ciekawa zależność, że czy małe czy duże- i tak zwrócę uwagę. Uwielbiam te dwie wspaniałe krągłości. Do cholery, nie da się nie spojrzeć w dekolt. Po prostu się nie da, musieli by chyba oczy wypalić. Mało jest również spokojniejszych miejsc od pełnego biustu kobiety, na którym złożywszy głowę, samiec prawdziwie odpoczywa :lol:

Swoją drogą Marku ciekawe przejście od cycków do kochania i akceptowania samego siebie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-13 22:25
I owszem, kochać trzeba każde biusty bracie; ale te małe miłością przyjacielską, a te duże - namiętną, płomienną :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-08-14 18:17
Jednak ja nigdy nie miałem do czynienia z małym biustem. A wiadomym jest, że to czego nie znamy kusi najbardziej. Cholera, całkiem nietypowy mam "problem" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-14 20:32
Cytuję Zbożowy:
Jednak ja nigdy nie miałem do czynienia z małym biustem. A wiadomym jest, że to czego nie znamy kusi najbardziej. Cholera, całkiem nietypowy mam "problem" :lol:


Chciałoby się mieć takie "problemy" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-13 22:29
Nie mogę się powstrzymać. Adept, koleś który w swoich tekstach nie ukrywam - ma wiele racji. Np. tu: www.uwodzenie.org/2013/ sprzedaje za gruby hajs wiedzę, którą ja udostępniam od lat ZA DARMO. Nawet książkę dałem ludowi za darmo w formie ebooka. Czyli wiedza ok, wszystko ok, ale nie umiem tego sprzedać. Mam rację? jak zawsze :)


A teraz mam pytanie. Udało mi się sprzedać seicento, chcę odzyskać kasę z ubezpieczenia a facet się coś upiera że później chce zarejestrować i ubezpieczyć. A ja na wypowiedzeniu OC mam takie coś, że musi być data sprzedaży - a on chce czasu i mówi żeby dać mu kilka dni. Tłumaczę że można ubezpieczyć przed rejestracją ale chyba mi nie uwierzył... mogę wpisać na tym dokumencie datę tydzień po sprzedaży auta? dostanę z ubezpieczalni zwrot ze 120 zeta, warto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marcel 2013-08-13 23:10
Cytuję Marek:A teraz mam pytanie. Udało mi się sprzedać seicento, chcę odzyskać kasę z ubezpieczenia a facet się coś upiera że później chce zarejestrować i ubezpieczyć. A ja na wypowiedzeniu OC mam takie coś, że musi być data sprzedaży - a on chce czasu i mówi żeby dać mu kilka dni. Tłumaczę że można ubezpieczyć przed rejestracją ale chyba mi nie uwierzył... mogę wpisać na tym dokumencie datę tydzień po sprzedaży auta? dostanę z ubezpieczalni zwrot ze 120 zeta, warto.


Marek dupy sobie nie zawracaj tylko prosto do ubezpieczalni. Wszelkie kombinacje są nie wskazane. Sam przecież wiesz. Jak stuknie kogoś to będziesz ciągany. Xero dokumentów sprzedaży do urzędu komunikacji z wyrejestrowanie m i do ubezpieczyciela i śpisz spokojne. Wiem co pisze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-08-13 23:17
przyjmuje sie ze na wszystko nowy wlasciciel ma 30 dni czyli WK, US i OC. Jeżeli podpisał Ci zrzeczenie OC to może jeździć tylko 30 dni i musi ubezpieczyć od nowa, są do tego specjalne druki. a jeżeli nie to nie wiem czy odzyskasz kasę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-08-13 23:23
Art. 31. 1. W razie zbycia pojazdu mechanicznego, którego posiadacz zawarł umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, na nabywcę pojazdu przechodzą prawa i obowiązki zbywcy wynikające z tej umowy. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu z upływem okresu, na który została zawarta, chyba że nabywca wypowie ją przed upływem 30 dni od dnia nabycia pojazdu mechanicznego. W przypadku wypowiedzenia umowy, rozwiązuje się ona z upływem 30 dni następujących po dniu nabycia pojazdu mechanicznego.
2. W razie niewypowiedzeni a przez nabywcę pojazdu umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w terminie określonym w ust. 1, zakład ubezpieczeń dokonuje ponownej kalkulacji należnej składki z tytułu udzielanej ochrony ubezpieczeniowe j, poczynając od dnia zbycia pojazdu, z uwzględnieniem zniżek przysługujących nabywcy oraz zwyżek go obciążających, w ramach obowiązującej taryfy składek.
3. W razie nabycia pojazdu mechanicznego zarejestrowaneg o, którego zbywca wbrew obowiązkowi nie zawarł umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, nabywca jest obowiązany zawrzeć umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w dniu nabycia pojazdu mechanicznego.

Art. 32. 1. Zbywca pojazdu mechanicznego jest obowiązany do przekazania nabywcy dokumentów potwierdzającyc h zawarcie umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz do powiadomienia zakładu ubezpieczeń, w terminie 30 dni od dnia zbycia pojazdu mechanicznego, o fakcie zbycia tego pojazdu i o danych osobowych nabywcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-08-13 23:37
Dzięki, podobno jak stuknie to i tak idzie na niego, bo obowiązuje umowa sprzedaży. No nic, zadzwonię do niego jutro. Ciągle jakieś problemy, dlaczego nie chce ubezpieczyć się od razu tylko zwleka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-08-14 08:50
Cytuję Marek:
Dzięki, podobno jak stuknie to i tak idzie na niego, bo obowiązuje umowa sprzedaży. No nic, zadzwonię do niego jutro. Ciągle jakieś problemy, dlaczego nie chce ubezpieczyć się od razu tylko zwleka?


jeżeli nie podpisał zrzeczenia się Twojego ubezpieczenia z fiacika to może jeździć do końca jego trwania tylko w ubezpieczalni tam gdzie go Ty ubezpieczyłeś wyliczą mu ile ma dopłacić różnicy w rozliczeniu rocznym, a jeżeli ma inną ubezpieczalnie idzie z dokumentami dopiero aż mu sie skończy ubezpieczenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-08-14 09:41
Podpisał wypowiedzenie ale prosił by nie wstawiać daty. A to nie można tak zrobić, że facet faktycznie poczeka ten tydzień i potem to złożyć, a ja dostanę za ten niewykorzystany okres kasę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-08-14 12:34
Cytuję Marek:
Podpisał wypowiedzenie ale prosił by nie wstawiać daty. A to nie można tak zrobić, że facet faktycznie poczeka ten tydzień i potem to złożyć, a ja dostanę za ten niewykorzystany okres kasę?


jeżeli podpisał to tak czy tak jeździ miesiac na Twoim ubezpieczeniu. Tobie wypłacą w ubezpieczalni kasę ale po odliczeniu tego miesiąca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-14 20:33
Cytuję marcel:
Cytuję Marek:
Podpisał wypowiedzenie ale prosił by nie wstawiać daty. A to nie można tak zrobić, że facet faktycznie poczeka ten tydzień i potem to złożyć, a ja dostanę za ten niewykorzystany okres kasę?


jeżeli podpisał to tak czy tak jeździ miesiac na Twoim ubezpieczeniu. Tobie wypłacą w ubezpieczalni kasę ale po odliczeniu tego miesiącaDzięki, problem zamknięty, dzwoniłem do tego Pana i dziś zgodził się wykupić ubezpieczenie więc już wszystko załatwione. Będzie dodatkowa stówka na koncie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marcel 2013-08-14 21:38
no i malina :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman 2013-08-14 08:43
Marek walnąłeś nie tego linka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-08-14 09:40
Cytuję nowhereman:
Marek walnąłeś nie tego linka :)


Dzięki za info, poprawiłem już.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-14 12:16
ja pierdykam ceny to on ma konkretne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-14 20:35
Cytuję nowhereman:
ja pierdykam ceny to on ma konkretne


Ma mocne ceny (chociaż i tak śmiesznie niskie wobec coachów NLP) ale przyznasz że taka wiedza może uratować życie, i często oszczędności życia. U mnie jest za darmo, i powiedziałbym trochę głębiej wkraczająca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nowhereman 2013-08-14 21:37
to prawda, bo Ty prawisz o życiu w ogóle, a nie tylko o dupach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-14 22:11
Cytuję nowhereman:
to prawda, bo Ty prawisz o życiu w ogóle, a nie tylko o dupach


Z całą pewnością jest to inteligentny, nietuzinkowy facet. Ale pomija moralny aspekt, z czym ja się absolutnie nie mogę zgodzić. To że wszystko można używając inteligencji wytłumaczyć, nie oznacza że wszystko można robić. Ja bardzo wierzę w karmę, jest to dla mnie bardzo ważna sprawa w życiu, on nie - albo wydaje mu się że wie co to jest. Nie ma ruchania cudzych kobiet, nawet jak chcą - i nie opisuje tego, jakie to ma konsekwencje w przyszłości. Ale jego klientów to po prostu nie interesuje. A powinno jak najbardziej, jak takie czyny wpływają na następne inkarnacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nowhereman 2013-08-14 22:25
miałem kiedyś okazję z jedną taką zajętą, cholernie mi się podobała, ale wiedząc że ona ma kogoś włączyła mi się blokada, jak się potem okazało ona już wiedziała że z nim zerwie, a ja byłem testowany przez nią wiedząc że ona ma kogoś, grajka niesamowita, z perspektywy czasu wiem że powinienem wtedy pójść na całość, ona chciała być po prostu zdobyta przez kogoś lepszego od jej aktualno-byłego , ech życie czasem testuje niesamowicie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-14 23:52
Cytuję nowhereman:
miałem kiedyś okazję z jedną taką zajętą, cholernie mi się podobała, ale wiedząc że ona ma kogoś włączyła mi się blokada, jak się potem okazało ona już wiedziała że z nim zerwie, a ja byłem testowany przez nią wiedząc że ona ma kogoś, grajka niesamowita, z perspektywy czasu wiem że powinienem wtedy pójść na całość, ona chciała być po prostu zdobyta przez kogoś lepszego od jej aktualno-byłego, ech życie czasem testuje niesamowicie


Niestety, kobiety nie lubią tych, którzy nie chcą jej bzykać z powodów takich właśnie - że kogoś ma. Wielokrotnie spotykałem się z agresywno - lękową reakcją gdy odmawiałem. Facet silny w pojęciu kobiety, to ktoś kto ma w dupie normy moralne - bo taki zarabia pieniądze, a przynajmniej ma większa szansę niż uczciwy, przynajmniej w tym naszym bantustanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pstryczek w nos 2013-08-14 13:25
W Warcie miła pani powiedziała mi, że te zwroty nie przysługują. Będę zaskoczony gdy Ty odzyskasz swój. Powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 20:34
Cytuję pstryczek w nos:
W Warcie miła pani powiedziała mi, że te zwroty nie przysługują. Będę zaskoczony gdy Ty odzyskasz swój. Powodzenia.Dostanę, dałem nr konta i czekam. Zbieram na procesor z płytą, korci mnie używany, ale jak sprawdzić czy nie zarżnięty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-08-14 00:34
o tak, cycuś mamusi to bardzo ważna rzecz dla maluszka- podswiadoma więź emocjonalna, spokój, błogość, ciepło. dziecko nie mówi, nie rozumie, ale jednak czuje. Moim zdaniem matki, które odsuwaja z wygody dzieciaczka od possania cycusia popełniają przestępstwo rodzicielskie na bobasku! A co do biustow kobiet "obcych"- no nie wiem, ja lubię cycuszki opalone- jakoś tak mam zakodowane, ze muszą być opalone, powinny też być nieco (!!!) wieksze, zeby mozna było sobie popodrzucać bimbałeczki dla zabawy :lol: troche jak mały chłopczyk, no ale cóż w tym złego. Z kolei małe cycuszki lepiej stymulują kobietę, tak zauwazyłem z doświadczenia, moja była ledwo dotknąłem i już miała usmiech na buzi ;-) te wieksze takie czułe na dotyk raczej nie są
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 07:30
Dokładnie, kodeks karny powinien to ująć :) ja lubię duże, z dużymi sutkami, absolutnie nie mogą być obżylone bo wysiadam z pociągu żądzy... ta z małymi się cieszy, że w ogóle ktoś chce je dotykać... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 07:32
Luknij www.youtube.com/watch?v=yyDUC1LUXSU na lewy róg, dziewczyna tańczy od ósmej do jedenastej sekundy, bardzo mi się podoba jej taniec, taki w sumie figlarny :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-08-14 12:09
jej taniec kojarzy mi się z...radością, czymś takim słodkim, pozytywnym :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-14 12:14
w rzeczy samej :-) słowo radość jak najbardziej na miejscu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-14 20:37
Cytuję Esej:
jej taniec kojarzy mi się z...radością, czymś takim słodkim, pozytywnym :-)


Skacze jak mała dziewczynka trochę, ale teb błysk w oku... ech, jak już będę sławnym i bogatym pisarzem, będę ją miał :) i te dwie także...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-14 21:22
ta brunetka ma to coś :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-08-14 23:04
Coś gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że to polka jest. Ale ręki uciąć nie dam :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 08:47
Raczej czule sa a czasami nawet bardzo :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-14 12:12
no bo o czułość tu chodzi :D
a widzieliście wersję topless? :-)
a Ty Sylwia jesteś brunetką czy blondynką?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 12:47
Cytuję nowhereman:
no bo o czułość tu chodzi :D
a widzieliście wersję topless? :-)
a Ty Sylwia jesteś brunetką czy blondynką?


Blondynką:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-08-14 13:24
ale naturalną? 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 13:37
Cytuję Esej:
ale naturalną? 8)

Tak naturalną ciemną blondynką, ale z jasnymi farbowanymi pasemkami :lol:
wyczerpująco? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-08-14 14:39
no, wyczerpałaś tak, ze mi pogmatwałaś...n ic z tego nie rozumiem, ciemna blondynka z jasnymi pasemkami- to gdzie tu naturalny kolor pszenicy? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 14:43
Cytuję Esej:
no, wyczerpałaś tak, ze mi pogmatwałaś...nic z tego nie rozumiem, ciemna blondynka z jasnymi pasemkami- to gdzie tu naturalny kolor pszenicy? ;-)

hahahahaha kolor pszenicy faktycznie jest ale nie naturalny :lol: :lol:
teraz jaśniej? :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-14 16:04
a czy brunetka , szatynka czy blondynka , nie mam az tak sprecyzowanych zyczen.
O wiele bardziej jest mi wazne ze szczupla zgrabna, sympatyczna i mozna milo pogadac.
Ale ja juz wiekowy 40 lat minelo i jeden rok :-)
moja mloda przyjaciolka ,mowilem juz gdy wybieralem sie z nia na lody, jest blondynka chyba prawdziwa z fioletowymi pasemkami. a mi to i tak zwisaloby nawet gdyby byla ruda.
Kiedys za mlodu podobaly mi sie brunetki a teraz to nie wazne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-14 22:15
Cytuję witek:
a czy brunetka , szatynka czy blondynka , nie mam az tak sprecyzowanych zyczen.
O wiele bardziej jest mi wazne ze szczupla zgrabna, sympatyczna i mozna milo pogadac.
Ale ja juz wiekowy 40 lat minelo i jeden rok :-)
moja mloda przyjaciolka ,mowilem juz gdy wybieralem sie z nia na lody, jest blondynka chyba prawdziwa z fioletowymi pasemkami. a mi to i tak zwisaloby nawet gdyby byla ruda.
Kiedys za mlodu podobaly mi sie brunetki a teraz to nie wazne.


Mi też w sumie to zwisa. Ale jak kto lubi, kwestia gustu. Moje doświadczenia są takie, że rude faktycznie - ogień w łóżku, bez hamulców kompletnie. Brunetki psychicznie niezrównoważone a blondynki w sumie nie wiem - jednak ogólnie chyba brunetki mnie najbardziej kręcą. To co ważne, to gęste włosy, okaz seksualności i zdrowia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-14 21:24
udowodnij! żeś blondynka :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 21:38
Cytuję nowhereman:
udowodnij! żeś blondynka :-)

Ale po co mam udowadniac? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marcel 2013-08-14 21:44
Hultajko podrocz się z nimi tak żeby aż ślinka im pociekła a włosy w kędziorki się poskręcały :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 21:57
Cytat:
Hultajko podrocz się z nimi tak żeby aż ślinka im pociekła a włosy w kędziorki się poskręcały :D
Jaka slinka i ktore kedziorki? :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marcel 2013-08-14 22:59
Cytuję i30 vel Sylwia:

Jaka slinka i ktore kedziorki? :lol: :lol:


no jaka , jaka , ze ślinianek :D
a kędziorki na głowie :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-14 21:47
bo dla mnie wiara to za mało :) wyślij mi foto na maila :lol: chce być niewiernym Tomaszem który dotyka prawdy :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 21:55
Cytuję nowhereman:
bo dla mnie wiara to za mało :) wyślij mi foto na maila :lol: chce być niewiernym Tomaszem który dotyka prawdy :P


Ale jakie to ma znaczenie czy jestem blondynka?ok niedowiarku podaj maila..tylko sie nie przestrasz :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-14 22:05

nie pragnę już nieba i nie boję się piekła - jak mawiał Mistrz Lee :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-14 12:27
sylwiu, zrob telefonem fotke swojego biustu i wstaw tu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 12:48
Cytuję witek:
sylwiu, zrob telefonem fotke swojego biustu i wstaw tu.

Przykro mi :lol: Fotki tylko dla wybranych :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-14 13:10
:cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Kajtuś 2013-08-14 14:00
Nie krzyw się tak Wituś bo już jakaś Sylwia kiedyś na forum wstawiała fotki swoich nóżek, może się przełamie i fotki swych piersi pokaże samczej braci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-14 14:12
Cytuję Kajtuś:
Nie krzyw się tak Wituś bo już jakaś Sylwia kiedyś na forum wstawiała fotki swoich nóżek, może się przełamie i fotki swych piersi pokaże samczej braci.


hahahaha to napewno nie byłam Ja :D :D :D
nie pokaże :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # witek 2013-08-14 14:26
to wstaw anonimowo pod innym nikiem np. Anetka lub Basia z dopiskiem: chlopcy jak ta sie wstydzi to ja wam pokaze :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Zbożowy 2013-08-14 18:20
Cytuję witek:
to wstaw anonimowo pod innym nikiem np. Anetka lub Basia z dopiskiem: chlopcy jak ta sie wstydzi to ja wam pokaze :-)A my się anonimowo nie zorientujemy? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-14 17:29
no właśnie, przepuść nas do Raju :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-14 17:31
Buuuuuuuuuuuuuu uuuuuu :cry: :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 22:17
Cytuję Kajtuś:
Nie krzyw się tak Wituś bo już jakaś Sylwia kiedyś na forum wstawiała fotki swoich nóżek, może się przełamie i fotki swych piersi pokaże samczej braci.


A czekaj, pamiętam z forum taką ładną dziewczynę, co się kilka razy o wszystko obrażała i kazała mi skasować swój profil :) szkoda tego forum... wszystko poszło się wiadomo co.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-14 22:53
A to nie, to była Hajja, i tu się potem pojawiała ambitna paniusia po kulturoznawstwi e, pewnie nadal zagląda pod innym nickiem.
Przecież tu też chyba zamieściłeś tą fotkę - widać czerwoną spódnicę i kobiecą nogę.
Zresztą mogła zamieścić coś z sieci a nie autentyk.
Tak w ogóle to czuję, że Mistrzu mieszasz tu fotki aktorek xxx z netu z fotkami od czytelniczek, że o siostrzyczce nie wspomnę.
Podróżniczka jest ok. a tajemnicza czytelniczka z basenu wręcz mnie fascynuje :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 23:49
Cytuję Kajtuś:
A to nie, to była Hajja, i tu się potem pojawiała ambitna paniusia po kulturoznawstwie, pewnie nadal zagląda pod innym nickiem.
Przecież tu też chyba zamieściłeś tą fotkę - widać czerwoną spódnicę i kobiecą nogę.
Zresztą mogła zamieścić coś z sieci a nie autentyk.
Tak w ogóle to czuję, że Mistrzu mieszasz tu fotki aktorek xxx z netu z fotkami od czytelniczek, że o siostrzyczce nie wspomnę.
Podróżniczka jest ok. a tajemnicza czytelniczka z basenu wręcz mnie fascynuje :D


Ano tak, Hajja :) nie, ja nigdy nie zamieszczam fotek czytelników. Tzn. jaka z basenu bo nie łapię?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 01:09
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 01:11
Wprost uwielbiam figle w wodzie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Kajtuś 2013-08-14 17:29
Teraz na poważnie.
Solidaryzując się z Egipcjanami i ja jestem dziś Muzułmaninem.
Na pohybel agentom usraela którzy przejęli władzę nad Egiptem i dokonują masowych rzezi Egipcjan.

Ludzkość stoi przed nieuniknionym wyborem, nie ma innych alternatyw.
Czy żydostwo (geszefciarstwo , przekręciarstwo ) jest w stanie samo z siebie się zmienić i przestać żerować na swoich ofiarach ?
Rządzące demony dobrze o tym wiedzą.
Albo ludzkość raz na zawsze wytnie ten nowotwór albo przestanie istnieć jako gatunek.
Jedno z najważniejszych , fundamentalnych przesłań z przeszłości - "lepiej stracić część niż wszystko".
iluminaci w swych chorych umysłach roją sobie o największym ludobójstwie w historii i nazywają depopulacją, chcą wycinać to co zdrowe, nie dopuszczają do siebie myśli że to oni i im podobne demony władzy tego świata muszą odejść raz na zawsze.
Raz na zawsze z przestępczością , korupcją, mafią, chciwością i zakłamaniem.
Innej drogi ocalenia dla człowieka nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-14 21:22
cały czas jest poważnie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-08-14 22:18
Uważam że można uciąć kilka głów hydrze, ale odrosną nowe. Cała historia to opowieść o walce i niesprawiedliwo ści. Nic się nie zmieniło oprócz ubrania, w które wskoczyła nieprawość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-14 22:46
To są łby bestii 666 tego świata, bestii ujeżdżanej przez wielką nierządnicę - watykan, bestii która upadnie.
Tak przepowiedziano .
Kiedyś herod urządził polowanie na dzieci w obliczu zagrożenia jego koryta, dziś władza tego świata - współczesny herod chce wymordować miliardy w nadziei, że utrzymają status quo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-14 23:50
Cytuję Kajtuś:
To są łby bestii 666 tego świata, bestii ujeżdżanej przez wielką nierządnicę - watykan, bestii która upadnie.
Tak przepowiedziano.
Kiedyś herod urządził polowanie na dzieci w obliczu zagrożenia jego koryta, dziś władza tego świata - współczesny herod chce wymordować miliardy w nadziei, że utrzymają status quo.


No i co, upadnie bestia i w rynkową lukę wejdzie nowy pasożyt :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 01:12
Nie będzie rynku ani luki.
Dojrzałe cywilizacje istnieją tylko dlatego że nie funkcjonują na prymitywnym poziomie kapitalizmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # witek 2013-08-15 07:36
kazda ma brzydki wyrachowany charakter.
to zwierzece istoty, uzaleznione od emocji jak alkoholik od wodki. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Kajtuś 2013-08-15 15:43
Emocje, uczucia jeśli są dobre to są wspaniałe i nie ma w nich nic złego.
Wyrachowanie to nie emocje a egoizm, samolubstwo, separacja, chciwość i całe zło które się z tego bierze.

To chciwość Ewy doprowadziła do wygnania z Raju, mit ten jest fenomenalnie trafną przenośnią obrazującą babski problem homo sapiens.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-08-15 21:56
W końcu Bóg stworzył kobietę tylko na podobieństwo człowieka.

Adam prosił Boga o partnerkę, bo mu samotnie lipnie się żyło.
Adam: Chciałbym , żeby była dobra, piękna i mądra.
Bóg: To musisz dać nerkę.
Adam: A co dostanę za żebro?

Wyrachowanie kobiet pojawia się już w starych bajkach i przypowieściach , np. "O rybaku i złotej rybce". Żonie rybaka było ciągle mało. Żądała więcej i więcej. W efekcie straciła wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-15 09:22
niezła jest, ale bardziej podoba mi sie Twoja druga muza - Natalia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-15 12:14
ech...
http://www.youtube.com/watch?v=76uZbjyB7sw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 12:38
Cytuję nowhereman:
niezła jest, ale bardziej podoba mi sie Twoja druga muza - Natalia


Mi tez bardziej podoba sie Natalia :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 10:29
Nie wiem czy działa bo link z pewnością nie działa :sigh:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-15 12:13
zaloguj się to działa :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Kajtuś 2013-08-15 12:20
:o :o
Schowaj ten jęzor !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman 2013-08-15 12:33
jeśli Ci się jęzor z pewną trollicą kojarzy, to co będzie jak jakaś dziewczyna będzie Cię chciała połaskotać językiem tu i tam, i co wtedy? też będziesz mieć trolla przed oczami? trzeba się uodpornić, nie ma innego wyjścia :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 15:34
rrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrr :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 10:48
Przecież ta baba jagado kurwy nędzy ma przesuwające się pod skórą niczym pastylkiSILIKONY zamiast piersi ! :o :sigh: :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-15 09:18
powiem Wam panowie, że widziałem nasze i30 i muszę Wam powiedzieć, że jest czym pojeździć, zawieszenie pierwsza klasa :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-15 10:29
No to przestraszyłeś ją i zniknie teraz.
Wydaje mi się że Sylwia chciałaby samca ale gdy któryś jest zainteresowany to natychmiast robi odwrót
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 11:09
Cytuję witek:
No to przestraszyłeś ją i zniknie teraz.
Wydaje mi się że Sylwia chciałaby samca ale gdy któryś jest zainteresowany to natychmiast robi odwrót

Mylisz sie Witku jak cos zaczynam to koncze :D
A gdybym miala zniknac to napewno sie pozegnam :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 10:52
Schowaj ten jęzor bo oczami wyobraźni od razu widzę pewną trollicę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 11:05
Cytat:
powiem Wam panowie, że widziałem nasze i30 i muszę Wam powiedzieć, że jest czym pojeździć, zawieszenie pierwsza klasa :P
Przepraszam jakie"nasze"? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-08-15 12:17
poprawiam się - naszą i30 :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 12:27
Cytuję nowhereman:
poprawiam się - naszą i30 :lol:

Hahaha jakie "wasze"?
Jestem tylko "moja" :D :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-08-15 16:06
nasze slonko, naszą ulubienice miał na myśli :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy - Wiesiek 2013-08-15 09:34
Cytat:
Nie dostaniesz miłości, komplementów, pochwały w dzieciństwie? będziesz to rekompensował poszukiwaniem władzy nad ludźmi, zapewnieniem sobie stałego dopływu podziwu i uwielbienia, uwagi. Będziesz pragnąć czegoś, czego nie potrafisz nazwać ani zidentyfikować, a objawi się to bólem istnienia, niespełnieniem, poczuciem braku. Będziesz szukał, ale przeważnie nie tam gdzie trzeba. Wszystkie problemy są umownie w głowie. Nie szukaj więc ich poza nią. Jeśli obetnę Ci głowę, znikną także Twoje problemy i troski. Czemuż więc szukasz na zewnątrz tego, co jest w Tobie?
:-) :-) :-) (Nobel)
Wszystko, ilu tylko zechce sobie to uświadomić?
Nie mam czasu, uwielbiam świętować - święty spokój, płynę ze wszystkimi i do siebie, dobrze zarabiam i nie będę się nad tym zastanawiał.
Dar świadomości spływa na poszukujących, nie trzeba zewnętrznych tłumaczeń i prowadzenia na sznurku.
Wszystko już było, dzisiaj pozostaje być kwiatem Lotosu, wyrosłym na bagnie... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marcin_Rembertów 2013-08-15 10:45
Jestem wcześniakiem , mało nie walnąłem w kalendarz wówczas. Zanim wyszedłem ze szpitala, Mama straciła pokarm i karmiono mnie tylko butelką :(

Stąd uwielbiam cycki 8)

Na górze cycki,
Na dole cycki,
Cycki są fajne,
Cycki, cycki, cycki.

:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 11:05
A mi nie zapewniono intymności podczas narodzin bo towarzyszyła im cała banda studentów akademii medycznej z jakimś profesorem na czele ! :o :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kajtuś 2013-08-15 11:10
A poza tym jestem magnetycznym dzieckiem bo ojciec w wojsku służył przy jednej z najsilniejszych radiostacji, na linkach naciągowych masztu anteny wojacy smażyli sobie kurczaki i kiełbaski niczym na grillu.
Wszystkie zegarki tam się psuły, a ojciec przez wiele lat po wojsku był bezpłodny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marcin_Rembertów 2013-08-15 11:05
Swoja drogą...nabyłem książkę Pana Marka. Przeczytałem wcześniej kilkanaście felietonów i uznałem że nie ma co zawracać sobie dupy e-bookiem tylko od razu nabyłem papierową wersję.

Co tu dużo mówić...Pan Marek wymiata!

Lubię ten język jakim się posługuje. Nie rzadko wywołując salwy śmiechu.

Co do zawartości merytorycznej. Nie jestem nią zaskoczony.

Wielu kobiet nie miałem, ale jestem z natury obserwatorem.

Wiele opinii na temat kobiet jest mi znana.

Pan Marek po prostu barwnie przedstawia oczywiste kwestie.

Ale to że coś dla mnie jest oczywiste nie chroniło mnie przed błędami.

Jestem romantykiem, wrażliwcem, uwielbiam być czuły dla kobiety.

I tu dupa blada.

Ponieważ nie umiem i nie chcę zaakceptować biologii i tych babskich "gierek" przybierających formę castingu na najlepszego samca. Jestem zmuszony zakopać głębokie pragnienie kobiecego ciepła i cyca...Prostytu tki mnie nie jarają.

Pozdro Panowie...i Panie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # witek 2013-08-15 17:46
w burdelu to bez sensu.
W burdelu też nie umiem. Jest mi to za szybko, takie wynajęcie sobie czyjegoś ciała, gdzie rozmowa jest ograniczona do minimum jest według moich odczuć perweryjne.
2 razy byłem raz w Polsce , raz w Niemczech i ani razu nie poruchałem bo mi tak na szybko nie stanął.
W Polsce mi prostytutka powiedziała<
To po co przylazles jak nie umiesz?
odpowiedziałem jej a może najpierw pogadajmy
a ona mi na to
na gadki znajdz sobie dziewczyne.
W Niemczech takiego chamstwa nie bylo tylko czas sie skonczyl doplacasz czy idziesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marcin_Rembertów 2013-08-15 18:12
Cytuję witek:
w burdelu to bez sensu.
W burdelu też nie umiem. Jest mi to za szybko, takie wynajęcie sobie czyjegoś ciała, gdzie rozmowa jest ograniczona do minimum jest według moich odczuć perweryjne.
2 razy byłem raz w Polsce , raz w Niemczech i ani razu nie poruchałem bo mi tak na szybko nie stanął.
W Polsce mi prostytutka powiedziała<
To po co przylazles jak nie umiesz?
odpowiedziałem jej a może najpierw pogadajmy
a ona mi na to
na gadki znajdz sobie dziewczyne.
W Niemczech takiego chamstwa nie bylo tylko czas sie skonczyl doplacasz czy idziesz


Sex traktuję bardzo emocjonalnie. Uczucia jakimi darzyłem kobietę sprawiały że sex był na wskroś duchowym przeżyciem.
Gra wstępna, długie pieszczenie kobiety, umiłowanie każdej jej komórki, jej zapach, smak...Nic mi tak nie stawiał sprzęta do pionu jak zadowolenie kobiety z moich pieszczot.
Prostytutki nigdy nie będę tak podziwiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-08-17 12:22
ty to zbytnio idealizujesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dieta pancreas copii 2018-01-17 14:36
My family members all the time say that I am killing my time
here at web, however I know I am getting knowledge
daily by reading such nice content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestVirgie 2018-10-27 07:36
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional cash every
month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # youngEloisa 2018-11-15 19:03
I see you don't monetize your website, but you can earn extra bucks every
day. It is very easy even for noobs, if you are interested simply search
in gooogle: pandatsor's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Eporner 2019-05-21 08:27
Excellent beat ! I wish to apprentice even as you amend your web site,
how can i subscribe for a weblog web site? The account helped me a acceptable deal.

I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered shiny transparent concept
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-14 12:51
Propecia Laboratorios achat viagra quel site Potenzmittel Viagra Und Cialis Famvir
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd