Najnowsze felietony

środa, 07 sierpień 2013 20:00

O młodym Stuhrze i Samancie

Napisał 
Polscy mężczyźni poczuli więź z brutalnie zdradzonym, oszukanym Maćkiem Stuhrem. Pełen niedowierzania spoglądam na fora, gdzie pocieszany jest przez ludzi których oczernił, ześwinił w oczach opinii światowej. To ukazuje płytkość myślenia, że gdzie zdradzony facet tam i nasze współczucie. Otóż nie zawsze; moje współczucie kieruję ku tym braciom, którzy są dobrymi ludźmi.

Młotem w pięść

Ludzie źli, wypełnieni złymi emocjami nie zasługują na współczucie i miłosierdzie. Bo jeśli kochasz równo wszystkich, to jaką ma wartość Twoje uczucie? ktoś Cię poratuje w problemach, poda rękę, dziękujesz mu. Ktoś inny Cię boleśnie zrani, uderzy... a Ty także mu dziękujesz. Takie podziękowanie jest kompletnie bez wartości, nie trzeba się starać, rozwijać... nieważne co zrobisz, bo mędrek humanista zawsze Ci podziękuje. To nie kwestia nienawiści; po prostu jeśli ktoś czyni nam źle, to nie musimy podawać mu ręki, ani pomagać w kłopotach. Sam sobie wybrał taki los, więc musi zobaczyć jakie są jego konsekwencje. Ktoś kto odbiera konsekwencje, zabiera człowiekowi bardzo ważną naukę. Jakby mu mówił "jesteś tak głupi, że trzeba Cię ochraniać przed konsekwencjami Twoich czynów". Mędrkowie humaniści najczęściej stają się ofiarami tego, komu dziękowali za cios pięścią. Gdyby mu tę pięść zmiażdżyli młotkiem, mieliby szacunek a nie nóż w plecach. Zresztą nie musi być to zemsta, wystarczy milczeć, nie podlizywać się. Pomagaj komuś, a zrobisz sobie niezłomnego wroga - ponieważ dajesz mu nieświadomie przekaz, że uważasz go za głupca, nieudacznika i bydlę.

Czarnoziem naiwności

Człowiek prosty myśli tak - zdradziła Maćka, więc ten musi być wspaniały a ona tą złą. W tym myśleniu czai się straszliwy błąd, który wzrósł na żyznym czarnoziemie stereotypowego myślenia. Wiemy że w trakcie małżeństwa Samanta dała się zapłodnić kochankowi. To nie są dzieciaki, które nie wiedzą co to prezerwatywa. Zrobili rzecz okropną, ale trzeba zadać sobie pytanie, czy Stuhr junior także nie zdradzał - życzliwi donoszą że robił to nagminnie. Nie wiem czy to prawda, ale korzystając z logiki można założyć że jednak jest. Przy okazji przyznała się do tego, nie oszukiwała go że jest to jego dzieciak. Sprawa rozwodowa będzie bardzo prosta, a los Samanty która zrobiła sobie bachora z rokmenem, jeszcze gorszy. Ona jest starsza, więc dość szybko nowy kochaś skoczy w ramiona innych kobiet. Ale kto wie, może i to jest lepsze od bycia z Maćkiem. Póki co z jego wypowiedzi, wyłania się obraz zwykłego, niedouczonego buca.

Szmata

Mężczyzna prawdziwy ma swój honor. Jeśli widzę kogoś kto się uśmiecha do znajomego, a później by zdobyć poklask go opluskwia, jest szmatą. Jeśli ktoś nie docenia czyjegoś dobrego czynu, jest niewdzięcznikiem, czyli szmatą do kwadratu. Jeśli więc roztkliwiasz się nad młodym Stuhrem, wytłumaczę Ci dlaczego czuję wobec Ciebie odrazę. Głównie dlatego, że młody Stuhr obraził mnie, moją rodzinę i wielu uczciwych, porządnych ludzi, np. Rotmistrza Pileckiego który sam poszedł do obozu, i raportował co się tam dzieje. Nadęty paniczyk znany z tego że jest synem słynnego ojca, pośrednio opluskwia niezwykle odważnych, ofiarnych ludzi. Jest więc co oczywiste moim wrogiem. Jeśli klaskasz mojemu wrogowi (też Twojemu, jeśli jesteś Polakiem) to wydaje się być oczywistą oczywistością, że nie zostaniemy przyjaciółmi. A teraz wytłumaczę Ci szerzej, dlaczego jesteś dla mnie persona non grata:

Wybuchła wojna, przyszli Niemcy. Nie naziści, tylko Niemcy którzy demokratycznie wybrali Hitlera, piszacego od lat o wyeliminowaniu żydów i Słowian. Mordowali ludzi na ulicach, dokonywali rzezi. Szlachetny wechrmacht to mit, oni także uczestniczyli w masowych egzekucjach cywili. Zabijali kobiety, dzieci, mężczyzn. Wywozili w bydlęcych wagonach do obozów, gdzie pastwili się w nieludzki, straszny sposób nad ludzkimi, zagłodzonymi wrakami które potem palili w piecach. Zdzierali skórę z której śmietanka toarzyska w Berlinie robiła sobie portfele, torebki i abażury (Ilse Koch). W tej paranoicznej sytuacji gdzie brakowało wszystkiego, a rządził wszechobecny strach, został wydany wyrok śmierci na żydów. Za ukrywanie żyda była śmierć nie tylko dla ojca rodziny, ale także dla wszystkich; żony, ojca, dzieciaków. Często złapany żyd idąc na śmierć, wydawał swojego dobroczyńcę z całą rodziną. Rozumiesz? chowasz faceta, łapią go (bo np. nie wytrzymał siedzenia w piwnicy i natknął się na żołnierzy) więc rozstrzeliwują Twoją żonę, dzieci do obozu a Tobie kula w łeb albo obóz, gdzie umierasz jako ofiara bestialskich eksperymentów medycznych. I mimo tego wszystkiego, Polacy jako jedyny z narodów (!) chowali żydów potwornie ryzykując. Inne narody nie miały kary śmierci za ukrywanie wybrańców Bożych, tylko Polacy. Były męty, szpicle i zwykłe ścierwa (jak w każdym narodzie), ale to Polacy wykazali się największym bohaterstwem. Wielu ludzi zginęło w nieludzkich męczarniach tylko za to, że chowali żyda przed niemcami. I to wszystko robili Polacy, których żydzi poprzez przejęcie bankowości i handlu chcieli wykurzyć z Polski. Ulitowali się, wykazali z obecnego punktu widzenia niezrozumiałą pomocą.

"Polacy to antysemickie zwierzęta"

Kilkadziesiąt lat po strasznej wojnie, gdzie Polska nadal nie doszła do siebie po tak olbrzymich, nieludzkich stratach, Maciek Stuhr gra w filmie "Pokłosie", który ukazuje Polaków jako szmaty i wykolejeńców, którzy dla złotych zębów żyda i wódki zrobią wszystko. Jeśli więc widzę że współczujesz młodemu Stuhrowi, to widzę człowieka słabego, pełnego kompleksów, który dla poklasku pozbywa się wszystkiego co ma najcenniejszego. Nasz naród wykazał się największym bohaterstwem z wszystkich innych. To są fakty, potwierdzane przez samych żydów:


Joseph Nitchthauser (będący Żydem) w wywiadze powiedział kilka bardzo interesujacych: Żydzi amerykańscy nie zrobili prawie nic, aby ratować Żydów europejskich przed zagładą. Ten, co to napisał, to nie był idiota - to był Żyd, który doskonale wiedział co i dlaczego pisze. Nazywał się Oskar Minc. On jeszcze żyje, jest na emeryturze. A co zrobiły inne rządy jeszcze przed 1939 rokiem? Anglicy zamknęli bramy. Delegacji żydowskiej, która udała się do Australii z prośbą o wpuszczenie tam Żydów europejskich, powiedziano, ze nie mają tam żadnych problemów rasowych i nie chcą ich też importować z Europy. Zamknęli drzwi dla Żydów. A wie pan, który kraj otworzył swoje granice wtedy dla Żydów? Nie wie pan? POLSKA, proszę pana. Francja wpuściła nieliczną grupę uchodźców. Polska otworzyła zupełnie granice. Ja nie wiem, dlaczego dyplomacja Polska o tym zupełnie nie mówi. Jak nie wiedzą - to mogą mnie zawołać jako świadka.

Hannah Arendt, Baruch Milch, Emanuel Ringelblum, Baruch Goldstein, Klara Mirska, Chaim A. Kaplan


(...)Ta kolaboracja części Żydów z Niemcami była tym bardziej szokująca i wstydliwa ze względu na społeczny charakter jej uczestników. W przeciwieństwie bowiem do Polaków, wśród których z Niemcami godzili się na ogół kolaborować głównie ludzie z marginesu społecznego, męty, wśród Żydów na kolaborację poszła duża część elit z tzw. Judenratów (rad żydowskich). Przypomnijmy tu, z jak ostrym potępieniem tej kolaboracji wystąpiła najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie" (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151): "Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii". Uległość Judenratów wobec nazistów oznaczała skrajną kompromitację żydowskich elit w państwach okupowanych przez III Rzeszę. Arend stwierdziła wprost: "O ile jednak członkowie rządów typu quislingowskiego pochodzili zazwyczaj z partii opozycyjnych, członkami rad żydowskich byli z reguły cieszący się uznaniem miejscowi przywódcy żydowscy, którym naziści nadawali ogromną władzę do chwili, gdy ich także deportowano" (tamże, s. 151). Arendt pisała, że bez pomocy Judenratów w zarejestrowaniu Żydów, zebraniu ich w gettach, a potem pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów. Niemcy mieliby bowiem dużo więcej kłopotów ze spisaniem i wyszukaniem Żydów. W różnych krajach okupowanej Europy powtarzał się ten sam perfidny schemat: funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku Żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu Żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady. Także w Polsce doszło do potwornego skompromitowania dużej części żydowskich elit poprzez ich uczestnictwo w Judenratach i posłuszne wykonywanie niemieckich rozkazów godzących w ich współrodaków. koniec kłamstw o udziale Polaków w mordowaniu Żydów


Te i inne słowa pochodzą od żydów. Tych mądrych, nie ogarniętych nienawistną ideologią religijną. Oni doskonale wiedzą o kłamstwach, ale nie mają mediów i bankierów by to nagłośnić. Głośne jest zawsze kłamstwo i głupota, lep na tych, którzy mają kompleksy i chcą zostać Europejczykami, kimś światowym.

Polacy byli najtwardsi

Egzamin z wielkości praktycznie zdaliśmy tylko my i może Finlandia (bohaterska wojna z Rosją). Reszta go nie zdała. Jako jedyni się nie zeszmaciliśmy. Żydów wydawały nie tylko kulturalne i modne narody, ale głównie sami żydzi. By przetrwać, upadlali się najgorzej jak to tylko możliwe. Żydzi wierzą że są narodem wybranym przez Boga do rządzenia planetą. Goje czyli nie - żydzi, są dla nich bydlętami i zwierzętami bez duszy, jak naucza ich święty talmud. Gdy przyszła godzina próby, to "zwierzęta" wykazały się moralnością i wielkością, a żydzi podłością niespotykaną w dziejach świata. Każdy kto zna trochę tej prawdziwej, a nie mainstremowej historii wie, że wynurzenia o wybraństwie to bujdy i niestworzone brednie. Stąd taka szaleńcza wręcz nienawiść do naszego narodu. Dążą wszelkimi sposobami by go zniszczyć, co im się doskonale udaje, podobnie jak dążyli do tego w Niemczech. To właśnie dzięki ich działaniom, na ich plecach do władzy wzniósł się Hitler. I gdy żydzi doprowadzają ludzi nędzą pod ścianę, pozostaje tylko pogrom, fizyczna ich eliminacja. Działo się to na przestrzeni lat setki razy. Nie umieją się zatrzymać, dążąc do całkowitego przejęcia państwa. Te w końcu uruchamia ostateczne przeciwciała. Mija jakiś czas, i pozostali z pogromu zaczynają od nowa rozkładać kolejne państwo. I tak od tysiącleci. Polska nie zrozumiała z kim ma do czynienia, z jak zabójczą ideologią i naturą. I gdy wpuściła do siebie wirus, ten zaczął się gwałtownie namnażać i zniszczył organizm żywiciela.

Napluł Ci w twarz...

Jeśli więc Stuhra upokorzyła, zdradziła z gówniarzem żona, to zamknij mordę i milcz. Nie dlatego że się ośmieszasz i srasz tam gdzie jesz, ale z szacunku dla tych, którzy dla takich sukinsynów oddawali życie - łamani, torturowani, bici na miazgę, kastrowani, gwałceni nogą od taboretu. Ja mam do nich wielki szacunek. Mogli być Polakami, chętnymi do bójki, swarliwymi i szalejącymi po bimbrze; ale to oni a nie inni wykazali się wielkością. Przestać więc walić konia na myśl o Francji, Anglii czy Ameryce, a spójrz w kraj z którego pochodzisz. Z szacunku dla braci samców którzy zdali egzamin życia, nie wypowiadaj się w kwestiach tego człowieka, który udając Polaka zrobił nam wielką krzywdę. Oczernił nas, napluł na nas i także na Ciebie. Ty mu czapkujesz, a on Cię uważa za goja, bydło bez duszy. Ty się uśmiechasz na myśl o fajnym Maćku i jego tacie, a na świecie on Ci zrobił opinię pijanego bydlaka. Ktoś na Ciebie pluje, a Ty się cieszysz. Jak prawdziwy facet ma Cię szanować? naprawdę myślisz że Maciek jest fajny? tysiące ludzi oddało życie za żydów, a on gra i broni filmu, który ukazuje nas jako nieludzkie, prymitywne bestie. I co z tego że niby wie że ratowaliśmy żydów, skoro w świat idzie info o nas jako mordercach? to jest fajny facet, który za ratowanie ludzi na nich pluje? nie, Maciek nie jest fajny. To zwykła gnida, wesz. Nie bójmy się tych słów, gdyż są one prawdziwe. Ktoś umierał w torturach, by Niemiec Cię nie miał za parobka na wsi, a teraz na nich się pluje. To niehonorowe, podłe i obrzydliwe.

Koniec z współczuciem

Podkreślmy jeszcze raz. Gdyby Polska przystąpiła do sojuszu z Niemcami, ZSSR nie miałby ŻADNYCH szans. Nie słuchajcie bredni że byłoby z nami źle, sami Niemcy gdyby nie zima wygraliby tę wojnę, a dodatkowo dwa miliony żołnierzy, rok wcześniej wojna i brak partyzantki rozwalajacej całą logistykę na froncie wschodnim. To się nie mogło nie udać. Ale że odmówiliśmy, co było dla nas najgorszą możliwą opcją... to dzięki temu żydzi przetrwali. Gdyby nie Polska, na tym kontynencie by ich nie było. Uratowaliśmy im życie - za co teraz przez nich je tracimy. Ot, żydowska odpłata za dobro. Z jednej strony moja rodzina pomagała żydom, reszta była na Sybirze. Teraz jestem świadkiem, jak poświęcenie tych ludzi jest obrzydzane, zohydzane. Kiedy będzie następny pogrom, nie pomogę. Ten kto nie uczy się na błędach, jest głupcem i ginie. Sami żydzi powinni się zorganizować, i tę grupkę która szkaluje Polskę zaatakować, bo znowu będzie powtórka z historii, ale już znacznie lepiej udokumentowanej. I będzie jak zwykle; czołówka najbogatszych przetrwa, wszyscy biedniejsi zostaną zniszczeni.

Czekam na film, w którym będzie o nadprezentacji żydów w UB, o setkach tysięcy Polaków, którzy zostali zabici albo w bydlęcych wagonach wywiezieni na Sybir, bo zadenuncjowali ich sąsiedzi - żydzi, śpiący w ich łóżkach, jedzący z ich stołów. I jak znam życie, pewnie się nie doczekam. Przyznam Państwu na koniec szczerze; jakbym spotkał młodego Stuhra gdzieś na ulicy, to nie wiem czy bym się powstrzymał żeby nie dać mu po pysku, i to nie jak Miecugowa który płacze wszędzie bo dostał kartonikiem. Skoro zostałem nazwany antysemitą, to niech to chociaż ma jakieś podstawy. Panie Maćku, jest Pan sportsmenem, a ja prostym, bezrobotnym nieudacznikiem. Ale moje Polskie pięści biją mocno, bezlitośnie. Jak ojciec Pana paskiem nie nauczył szacunku do Polaków, to ja Pana nauczę.


---------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.
Czytany 24761 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:42
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
-90 # Vincent 2013-08-07 21:14
Dokonania Wehrmachtu i Waffen SS oczywiście są straszne i godne potępienia, ale bledną w porównaniu z nieludzkim i niespotykanym okrucieństwem i wymyślnymi metodami mordów jakich dopuszczała się Ukraińska Powstańcza Armia i Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów - frakcja "B", Bandery w szczególności. Chciałbym Marku żebyś o tym wiedział.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-91 # Vincent 2013-08-07 21:22
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod

lub:

http://kisiel.salon24.pl/140513,tortury-stosowane-przez-upa-na-polakach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+87 # Vincent Ty Głąbie 2013-08-07 22:45
Masz mośku, posłuchaj sobie: polonocentryzm.pl/?p=57
I zakończ wreszcie tę nagonkę na sąsiadów (z którymi właśnie powinieneś się organizować do powstania przeciwko międzynarodowej syjonistycznej mafii).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+88 # Nie ośmieszaj się! 2013-08-07 22:25
A Ty matole dalej swoje...
Dałeś się wciągnąć w żydowską nagonkę na pozostałych słowian (już ci to kiedyś pisałem).
Ukraińcy byli wspierani/prowo kowani/zmuszani do takich anty-polskich akcji przez niemców!
Doucz się i dopiero wypowiadaj na tematy polityczne, ekonomiczne i historyczne.
Bo jak dotąd pierdolisz tylko głupoty (prawie jak Marek na EcoEgo), powtarzasz tylko jak małpa oficjalną koszerną wersję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-81 # Marek 2013-08-08 00:30
Cytuję Nie ośmieszaj się!:
A Ty matole dalej swoje...
Dałeś się wciągnąć w żydowską nagonkę na pozostałych słowian (już ci to kiedyś pisałem).
Ukraińcy byli wspierani/prowokowani/zmuszani do takich anty-polskich akcji przez niemców!
Doucz się i dopiero wypowiadaj na tematy polityczne, ekonomiczne i historyczne.
Bo jak dotąd pierdolisz tylko głupoty (prawie jak Marek na EcoEgo), powtarzasz tylko jak małpa oficjalną koszerną wersję.Więcej plusów sobie nie mogłeś sam dać? :) Boże broń by tak ziejący wulgaryzmami, rozedrganiem nerwowym ludzie, robili coś z Polską.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+85 # Milcz ignorancie 2013-08-08 00:43
Gwoździem do trumny Polski będą tacy "guru" jak Ty i wykształciuchy typu "Vincent" zapętlone w przeszłości (bez wniosków i wiedzy, co robić DZISIAJ).

Ale nie będę się tu "kopać z koniem" (nie dlatego, że silniejszy, a głupszy i z klapkami na oczach), sam się przekonasz (boleśnie), że obecnie twoja postawa jest niewłaściwa (niekoniecznie pro-polska, choć tak ci się zdaje), a wiedza historyczna (i jej interpretacja) mierna!
:-)

PS
Jak chcesz zrobić "karierę" pisarza na miarę zachodnią, to się spiesz, bo zostało maksymalnie kilka lat, zanim to padnie (i żydowskie granie na najniższych instynktach typu seks, tematy damsko-męskie, może już się nie spotkać z takim zainteresowaniem).
Pisz drugą książkę ("Co z tymi kobietami")! A za politykę/histor ię się nie bierz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-68 # witek 2013-08-08 11:00
Akurat glownym tematem tego bloga sa relacje damsko meskie. nie odpowiada ci to , to po prostu znajdz sobie inne miejsce w necie. nas te tematy interesuja z uwagi na wiek i doswiadczenia zyciowe w tym temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-67 # witek 2013-08-08 11:02
mnie nie interesuje np. akwarystyka i nie bywam na takich forach tematycznych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-76 # Tusk_Twój_Pan_Goju 2013-08-08 03:29
Już ci kiedyś pisałem głupi goju: "wasze ulice, nasze kamienice".
Wersja internetowa: "wasze strony/blogi/fo ra, nasze serwery".
Trzeba ci tłumaczyć, co to znaczy?
:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-68 # Vincent 2013-08-08 08:54
Ale ja się już nie powinienem wypowiadać, bo jestem "wykształciuche m" i głąbem i zostałem zalany minusami. Podziękuje już za taką rozmowę pełną fanatyzmu i nienawiści - dla mnie człowieku jesteś po prostu chory i uznajesz tylko jedną wersję wydarzeń. Wyjdę sobie z tego pokoju w takim razie. A Ty dalej sam sobie dawaj plusy. Ja nie robię nagonki na sąsiadów tylko stwierdzam fakty.Nagonki na takie akcje stosowane były przez Niemców może w odniesieniu do SS "Galizien", ale ukraiński nacjonalzim ma swoje korzenie w osobie Dmytro Doncowa chociażby, który zawsze akcentował przewagę uczuć nad rozumem i uważał że w imię odzyskania własnej państwowości naród ukraiński ma prawo popełnić każde, nawet najbardziej odrażające czyny. To woda na młyn w umysłach ówczesnej młodzieży. Działania Niemców - Babi Jar, Holocaust, mord polskich profesorów we Lwowie, czy Sowietów - masakry więzienne NKWD w 1941 rokupokazały młodych ukarińskim nacjonalistom, że można mordować i stosować terror w celu całkowitej likwidacji danej grupy etnicznej na danym, terenie. Ta eskalacja terroru i rzezi na znienawidzonych Polakach wybuchła w roku 1943 i trwała aż do roku 1945. Nie zwalałbym więc wszystkiego na Niemców i nie próbowałbym wybielać Ukraińców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-65 # Vincent 2013-08-08 08:55
Napisz taki tekst -"ty matole, ty głąbie" chcociażby na forum dws cwaniaku. Poleciałbyś stamtąd na zbity ryj raz dwa za wypowiedź na poziomie. Czytałeś "Nacjonalizm" Dmytra Doncowa? Lub np. "Pidstawy Naszoj Polityky" tego samego autora? Bo ja tak i co nieco na ten temat wiem. Ja potrafię się przyznać do błędu. Z Powstaniem Warszawskim oddałem rację, bo rzeczywiście nie miałem zbytniej wiedzy na jego temat i ośmieszyłem się w pewnym sensie, ale tutaj będe twardo stał na swoim stanowisku. Zbyt długo się tą tematyką interesuje. Do znawcy tematu - np. prof. Wiktora Poliszczuka też powiesz że jest matołem, pomimo wieloletnich badań nad tą tematyką i dużej ilości publikacji na ten temat?

A teraz możesz mnie wyzywać dalej, pisać że nie mam pojęcia o historii i dawać 200 minusów i mówić że pierdolę od rzeczy. Bardzo proszę drogi kolego. A jeśli chjcesz to ja tez mogę w każdej chwili Tobie nawrzucać i sobie poużywać. Chcesz wojny? Bardzo proszę...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-65 # Vincent 2013-08-08 09:14
Zauważyłem że ciągle tylko jesteś nastawiony na atak i plujesz na wszystkich którzy mają inne poglądy.

A co Ukraińców to jest jedna ważna rzecz: to frakcja Andrija Melnyka OUN-M opowiadała się za ścisłą współpracą z Niemcami i to z jej inicjatywy i dzięki jej staraniom powstała ukraińska Dywizja SS "Galizien". Natomiast za główne mordy na Polakach odpowiada frakcja OUN-B Stepana Bandery która miała jawnie wrogi stosunek do Niemców, za to że w roku 1941 aresztowali oni czołówkę jej kierownictwa ze Stepanem Banderą i Jarosławem Stećką na czele i osadzili w obozach koncentracyjnyc h oraz za to że prowadzili politykemaksyma lnego wyzysku na Wołyniu w Reichskomissari at Ukraina w odróżnieniu od dystryktu Galicja w GG, którym zarządzał Otto von Wachter.
Także w kewstii kolaboracji z III Rzeszą podziemie ukraińskie było mocno podzielone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-68 # Marek 2013-08-08 10:05
Cytuję Vincent:
Napisz taki tekst -"ty matole, ty głąbie" chcociażby na forum dws cwaniaku. Poleciałbyś stamtąd na zbity ryj raz dwa za wypowiedź na poziomie. Czytałeś "Nacjonalizm" Dmytra Doncowa? Lub np. "Pidstawy Naszoj Polityky" tego samego autora? Bo ja tak i co nieco na ten temat wiem. Ja potrafię się przyznać do błędu. Z Powstaniem Warszawskim oddałem rację, bo rzeczywiście nie miałem zbytniej wiedzy na jego temat i ośmieszyłem się w pewnym sensie, ale tutaj będe twardo stał na swoim stanowisku. Zbyt długo się tą tematyką interesuje. Do znawcy tematu - np. prof. Wiktora Poliszczuka też powiesz że jest matołem, pomimo wieloletnich badań nad tą tematyką i dużej ilości publikacji na ten temat?

A teraz możesz mnie wyzywać dalej, pisać że nie mam pojęcia o historii i dawać 200 minusów i mówić że pierdolę od rzeczy. Bardzo proszę drogi kolego. A jeśli chjcesz to ja tez mogę w każdej chwili Tobie nawrzucać i sobie poużywać. Chcesz wojny? Bardzo proszę...


Daj spokój, przecież to człowiek chory nerwowo któremu coś szepcze do uszka, że zna prawdę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-66 # Vincent 2013-08-08 10:15
Autentycznie, on jest po prostu nienormalny. Janie dam sobie pluć w twarz i wmawiać że deszcz pada. Ale od tego momentu już nic nie odpisuje tylko poczekam na jeszcze bardziej zajadłą odpowiedź i jeszcze większy kubeł pomyj. I oczywiście tony minusów :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-69 # Marek 2013-08-08 10:25
Cytuję Vincent:
Autentycznie, on jest po prostu nienormalny. Janie dam sobie pluć w twarz i wmawiać że deszcz pada. Ale od tego momentu już nic nie odpisuje tylko poczekam na jeszcze bardziej zajadłą odpowiedź i jeszcze większy kubeł pomyj. I oczywiście tony minusów :-)


Ale przyznasz że ma facet motywację, tyle razy klikać minusy i plusy? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-67 # Vincent 2013-08-08 10:29
Motywacja może i tak, ale jeśli to jego główne hobby i zajęcie w ciągu dnia połączone z wszczynaniem awantur i pluciem jadem, to bezczelnie kopiując kobiece, standardowe odzywki najzwyczajniej w świecie "jest żałosny" i "żal mi go". :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+70 # Vincent Matołku 2013-08-08 15:58
Miałem rację nazywając Cię po imieniu (od głąbów).
O to chodziło (pytanie "Chesz wojny?").
Masz łeb zajebany (jak każdy młody wykształciuch, co przeczytał kilka książek, a ich wybór nie był najlepszy) ideą nienawiści za jakieś przeszłe akcje, które dziś wygasły (w przeciwieństwie np. do niemieckiej postawy roszczeniowej, a niedługo odwrócą historię, że to oni byli ofiarą), świadomie lub nie, szukasz zadymy (a jeśli już, to nie z tymi co trzeba!).
Czyli marnujesz energię na bzdety, byle tylko nie działać tu i teraz w sprawie wyzwolenia Polski spod żydowskiego zaboru z roku 1989.
Takie oczytane matołki jak Ty są szkodliwe dla Polski, i powinny być tępione (bo swoją postawą mimowolnie wspierasz obecnego okupanta).
Chodzi o wywołanie zadymy, marnowanie czasu i sił (jakieś spędy bydła - manifestacje, pochody w rocznicę czegoś tam), a nie realne działania na teraz, np. zajebanie Tuska (ten zdracja już powinien gnić).
Tacy jak Ty doskonale dają się sprowokować do nagonki na sąsiadów - czego dałeś przykład.
Dla sprawy Polski jesteś bezużyteczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+46 # Polacy - Cała Wstecz 2013-08-09 00:29
Dokładnie.
Polaczki od wieków działają całkowicie przeciw własnemu interesowi, totalnie nie rozumiejąc CO należy robić w danych warunkach historycznych/p olitycznych (czego dowodem są wpisy takich koleszków jak Marek, Vincent, itp).

Dowód (jeden z tysięcy) debilizmu tego narodu:
fakty.interia.pl/polska/news-podwladni-doniesli-na-szefa-radomskiej-policji,nId,1008011
Facet ma łeb na karku i rozeznanie co do sytuacji kraju (największym wewnętrznym wrogiem jest agentura Watykanu, czyli Kościół, dalej syjonistyczni zdrajcy typu Tósk zainstalowani w strukturach władzy, nadzorują plan zniszczenia Polski, do finału niewiele brakuje).
Podwładni donosząc do biskupa pokazali, gdzie jest prawdziwa Władza nad tym krajem (politycy do spółki z klerem)!
A Polaczki co na to?
Jajco! W niedzielę pójdą na mszę jak zwykle (zamiast nasrać na ołtarze, a klechów wypierdolić na Księżyc)...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-69 # Marek 2013-08-08 10:05
Ja też zostałem brutalnie zminusowany :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-83 # Marek 2013-08-08 00:28
Wiem o tym, ale ginęli tam także Ukraińcy którzy nie chcieli mordować Polaków. Nie wszyscy są źli, nie wszyscy nas nienawidzili. Większość Ukraińców przeżyła kaźń znacznie większą niż my, ponieważ zginęło ich z głodu w latach 30 tych prawie 10 milionów. Rodzice zjadali własne dzieci, wymarłe miasteczka, hekatomba rozpaczy i cierpienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-65 # Vincent 2013-08-08 08:50
Ginęli ludzie różnych nacji - Ukraińcy, którzy nie godzili się na bestialstwo UPA i nie chcieli mordować Polaków i często ich ukrywali, w roku 1941 odbył się pogrom ludności żydowskiej dokonanej prze Ukraińców, a ponadto mordowano też Czechów, Węgrów a nawet holenderskich osadników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+100 # Vesna 2013-08-07 22:02
Ostatnio ,gdy po poprzednim artykule napisalam,ze kobiety nagminnie zdradzaja-jakis pan sie mocno zirytowal i odpisal,ze takie zachowania dotycza tylko plebsu.
Niektorzy mezczyzni lubia uprawiac tak zwane "myslenie zyczeniowe"-byl e tylko prawdzie nie spojrzec w oczy:)
Zdrada dotyczy kobiet z wszystkich srodowisk-nie tylko z plebsu-jak sobie zazyczyl" pewien pan.Zdradzaja dyrektorki,pani e domu,sekretarki ,sprzataczki,ko chajace mamy,zimne suki,cieple kluchy,kobiety grzeszace uroda i te brzydkie.Madre oraz glupie-wszystkie.
Jesli ktos w to watpi-zyje w swiecie marzen.
Trudno jednak zlapac na zdradzie kobiete poprzez wykonanie testu na ojcostwo(do czego goraco zachecam)Kobiet y na ogol zachodza w ciaze w pierwszych latach zwiazku,kiedy to jeszcze nie snuje sie w ich glowach mysl o zdradzie.Ta mysl pojawia sie nieco pozniej,wiec im juz przewijanie pieluch do szczescia potrzebne nie jest-zatem te zdradzajace na ogol sie zabezpieczaja.
Oczywiscie jest cala rzesza kobiet,ktore zaliczaja wpadke z kochankiem,ale tego typu zdrady stosunkowo rzadko wychodza na jaw:)
Wiecie dlaczego?
Dlatego,ze:
1-nie robicie testow na ojcostwo
2-uprawiacie myslenie zyczeniowe pt"moja by tego nie zrobila,nie jest do tego zdolna itp.itd.:)))))))
3-myslicie,ze jak jest kura domowa,albo zapracowana kobieta+ dom/dzieci na glowie,to nie ma kiedy tego robic/zrobic:)
Powodow jest oczywiscie duzo wiecej,ale nie bede wam psula humoru;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+84 # Jedno Rozwiązanie 2013-08-07 22:36
Dlatego jest jedno logiczne rozwiązanie: NIE żenić się!
8)
A w pozostałych typach relacji poza małżeństwem nie nastawiać się na cuda, zawsze być gotowym odejść (trzymać "ego" na łańcuchu), być pewnym siebie, mieć swoje zdanie, nie dać babie wejść sobie na głowę, itp., ale też nie cwaniakować, bo rzeczywiście tacy jelenie, co są pewni na 100% swojej "myszki", kończą z największym "porożem" (nic przed tym nie chroni, ani bycie twardzielem, gangsterem, ani bogaczem z pensją prezesa).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-62 # Ania 2013-08-07 23:30
To nie jest rozwiązanie zupełne. Fakt faktem, że wielu ludzi zwyczajnie do małżeństwa się nie nadaje (nawet do związków) i zawierają je bezmyślnie pod naciskiem społecznym, znajomych i rodziny. Często też źle dobierani są partnerzy. Jakoś nie wierzę, że wszystkie mankamenty relacji, charakteru partnerów wychodzą dopiero po ślubie. Po prostu macha się na nie ręką, tłumacząc sobie: "jakoś to będzie", albo jeszcze gorzej: "nikt nie jest doskonały, po ślubie się dotrzemy". Otóż nie będzie nic dobrze, bo małżeństwo to b. poważna sprawa i biorąc z kimś ślub naznaczasz tę osobę najważniejszą osobą w twoim życiu! Ważniejszą niż ojciec i matka (biorąc pod uwagę aspekt prawny). Ta osoba będzie decydowała o twoim zdrowiu, leczeniu (jeśli co ci się stanie), dbała o twoje sprawy, interesy (jeśli nie będziesz w stanie). Więc jak można brać ślub tak bezmyślnie jak robi wiele osób? Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę. Konkubinaty są tylko dla tych osób, którzy nie chcą mieć dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie wychowania dziecka w konkubinacie, bo jeśli nie ma się tyle zaufania do partnera, żeby wziąć ślub, to co dopiero mówić o wychowywaniu dzieci z tą osobą? Ale jeśli ludzie podchodziliby do związków bardziej nieufnie i racjonalnie, to dopiero spadłby przyrost naturalny. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+58 # Bydło NIE myśli 2013-08-07 23:37
No i mamy (na podstawie Twojego ostatniego zdania) wyjaśnienie, dlaczego to "motłoch" się mnoży jak króliki i stanowi zawsze i wszędzie na Ziemi większość.
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+58 # Bydło NIE myśli 2013-08-07 23:51
Niestety z Twojej wypowiedzi bije typowo kobiece przekonanie (wgrywane do głów dziewczynkom jako "prawda objawiona"), że niby celem "najwyższym" człowieka (i oczywiście mitycznym "szczęściem") jest parcie (chyba zaparcie) na związki/małżeńs two.
8) A mam Cię!
Czyli jest tu wartościowanie i prześladowanie człowieka, bo nie jest aktualnie w związku, czyli jest w jakiś sposób "gorszy", "nienormalny", bo się "nie nadawał" (a może nie chciał, bo rozumie jaka to szkodliwa koncepcja i struktura?).

PS
Opowiedz mi też o tym "testowaniu" partnera. Brzmi ciekawie.
Chodzi o sprawdzenie, czy to potulny frajer, co wychowa nie swoje dziecko, prawda?
:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-51 # Ania 2013-08-08 00:18
Bardzo mi przykro, ale nie napisałam ani jednego zdania z powyżej przez ciebie wymienionych zarzutów. Wyszukujesz w moich słowach czegoś czego tam po prostu nie ma. Bo ja ani małżeństwa nie gloryfikuję, ani nie potępiam tych, którzy go zawrzeć nie chcą. Przeczytaj to jeszcze raz z dystansem i bez emocji.


Cytat:
Opowiedz mi też o tym "testowaniu" partnera. Brzmi ciekawie.
Chodzi o sprawdzenie, czy to potulny frajer, co wychowa nie swoje dziecko, prawda?
No oczywiście, że tak. Jak można by to co napisałam zrozumieć inaczej? (sarkazm)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+48 # Stara Śpiewka 2013-08-08 01:06
Czyli sarkazm, to maksimum na co Cię stać (zamiast odpowiedzieć na kwestię metod "testowania")?
8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+48 # Post Scriptum 2013-08-08 01:31
Typowe u takich panienek zachowanie.
W internecie jest zwyczajne ignorowanie niewygodnych pytań, bezczelne zaprzeczenia (że w skomentowanej wypowiedzi wcale nie było wskazanych elementów), sarkazm.
W rozmowie na żywo natomiast doszłyby klasyczne elementy typu "zajebanie focha", teatralne gesty "świętojebliweg o oburzenia" (tym bardziej z rozmachem, im większa publika, np. w restauracji) oraz dźwięki typu "fuknięcie" nosem.
Jednym słowem kochana Aniu, żaden z Ciebie oryginał.
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-42 # Ania 2013-08-08 01:50
To co napisałeś jest pytaniem retorycznym. Nie oczekujesz odpowiedzi, bo już mnie oceniłeś. A ja nie chcę się tłumaczyć. Nie odczuwam takiej potrzeby.
Śmieszy mnie tylko, to, że dyskryminujesz mnie za moje poglądy, ale osobiście czujesz się dyskryminowany:
Cytat:

Czyli jest tu wartościowanie i prześladowanie człowieka, bo nie jest aktualnie w związku, czyli jest w jakiś sposób "gorszy", "nienormalny", bo się "nie nadawał" (a może nie chciał, bo rozumie jaka to szkodliwa koncepcja i struktura?).
No i standardowy stereotyp, że jak kobieta tylko wspomni cokolwiek o małżeństwie, to jest: "dziewczynką której celem "najwyższym" (i oczywiście mitycznym "szczęściem") jest parcie (chyba zaparcie) na związki/małżeńs two."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+46 # Post Scriptum 2 2013-08-08 01:56
Nie parafrazuj (druga sztuczka po sarkazmie), tylko udowodnij, że babom wcale nie zależy na szukaniu jelenia do ślubu.
Bo to co widać i słychać na codzień, świadczy o czym innym (potwierdza moją i nie tylko moją "stereotypową" wizję, że szukają Tego panicznie).
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-45 # Ania 2013-08-08 02:11
A czy ja jestem rzeczniczką kobiet? Wypowiadam się w swoim imieniu. Ale są i takie co szukają przysłowiowego jelenia, nie będę przecież zaprzeczać. Ale przepraszam bardzo, jak to się ma do tego co napisałam wcześniej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+43 # Żal_Mi_Cię 2013-08-08 02:17
A do której masz dzisiaj dyżur w internecie?
Odpowiem około 4-5 rano, będziesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-47 # Ania 2013-08-08 02:22
Będę, rano muszę przesłać projekt, więc zarywam dzisiaj noc.
Nie pisz, że jest ci mnie żal, kiedy oboje wiemy, że nie jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+46 # Życie_jest_nowelą 2013-08-08 02:59
To popracuj nad swoim wizerunkiem, bo coś tu się nie zgadza, policyjny pedziu udający kobietę na nocnej zmianie.
Nie czujesz, nie widzisz niby potrzeby odpowiadania na pytania, udowadniania swych tez, ale na proste zaczepki reagujesz (w dodatku ten "projekt", zamiast go robić komentujesz artykuły na jakimś niszowym blogu "SamczeRuno")...
Urzekła mnie Twoja historia.
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-40 # Marek 2013-08-08 10:07
Cytuję Życie_jest_nowelą:
To popracuj nad swoim wizerunkiem, bo coś tu się nie zgadza, policyjny pedziu udający kobietę na nocnej zmianie.
Nie czujesz, nie widzisz niby potrzeby odpowiadania na pytania, udowadniania swych tez, ale na proste zaczepki reagujesz (w dodatku ten "projekt", zamiast go robić komentujesz artykuły na jakimś niszowym blogu "SamczeRuno")...
Urzekła mnie Twoja historia.
:lol:Ja rozumiem że to są żarty żarciki, bo w innym wypadku jesteś chorym psychicznie człowiekiem. Nawet jakby była "policyjnym pedziem" ma prawo spokojnie i bez wulgaryzmów u mnie pisać. A Ty te prawo możesz zaraz stracić. Twoje komcie ale moje opcje kasujące, rozumiesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # Imię NIEobowiązkowe 2013-08-09 15:47
Cytuję Marek:
Ja rozumiem że to są żarty żarciki, bo [...]

Dobrze rozumiesz (+ niekonwencjonal ny sposób powiedzenia panience "spadaj", zadziałało).
Brawo! Zdałeś test IQ, niniejszym nadajesz się na "krawężnika" (i to nawet z możliwością awansu w przyszłości).
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+45 # Ania 2013-08-07 23:57
Chyba się zagalopowałam, bo napisałam "w pełni zaufać", a nie jestem przekonana,że komukolwiek można zaufać w pełni. Dlatego ludzkość wymyśliła jeszcze intercyzę. Chronią cię aż dwie rzeczy przed partnerem/partn erką wampirem/wampir zycą 1. mózg i rozum, 2. intercyza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+53 # Marek 2013-08-08 00:35
Cytuję Ania:
Chyba się zagalopowałam, bo napisałam "w pełni zaufać", a nie jestem przekonana,że komukolwiek można zaufać w pełni. Dlatego ludzkość wymyśliła jeszcze intercyzę. Chronią cię aż dwie rzeczy przed partnerem/partnerką wampirem/wampirzycą 1. mózg i rozum, 2. intercyza.Mózg u zakochanego mężczyzny? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-46 # Ania 2013-08-08 00:52
Cytuję Marek:

Mózg u zakochanego mężczyzny? :)

Chyba zupełnie się nie wyłącza? :-) Po kilku latach trwania luźnej relacji (o ile tyle przetrwa) powinien już chyba w miarę sprawnie działać. A potem można zdecydować co dalej wedle woli i uznania. Bo jeśli zakłada się rodzinę, to rozumiem, że po kilku latach znajomości dopiero.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+47 # Stara śpiewka Aniu.. 2013-08-08 01:11
"Po kilku latach trwania luźnej relacji", kobiety dostają "pierdolca" na punkcie ślubu i zaczyna się zmuszanie, naciski, sugestie (panny młodej i jej rodzinki), żeby facet w końcu "dojrzał" i się "po męsku" określił.

Stary (jak świat) numer, ale musicie paniusie wiedzieć, że w XXI Wieku, już nie z każdym przejdzie (nie wszyscy są jeleniami).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+48 # Ania 2013-08-08 02:15
Cytuję Stara śpiewka Aniu..:
"Po kilku latach trwania luźnej relacji", kobiety dostają "pierdolca" na punkcie ślubu i zaczyna się zmuszanie, naciski, sugestie (panny młodej i jej rodzinki), żeby facet w końcu "dojrzał" i się "po męsku" określił.

To zmień pannę. Jak na początku juz się pojawiają histerie, to co będzie potem? Już o tym pisałam wcześniej i to jest to owo "testowanie" partnera właśnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+36 # witek 2013-08-08 09:53
ja raz po 4 latach takiej relacji uslyszalem chaslo " to po co mi zawracasz dupe"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+37 # Marek 2013-08-08 10:08
Cytuję witek:
ja raz po 4 latach takiej relacji uslyszalem chaslo " to po co mi zawracasz dupe"


No, bo o ślub tu chodzi a nie miłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+55 # Marek 2013-08-08 00:30
Cytuję Jedno Rozwiązanie:
Dlatego jest jedno logiczne rozwiązanie: NIE żenić się!
8)
A w pozostałych typach relacji poza małżeństwem nie nastawiać się na cuda, zawsze być gotowym odejść (trzymać "ego" na łańcuchu), być pewnym siebie, mieć swoje zdanie, nie dać babie wejść sobie na głowę, itp., ale też nie cwaniakować, bo rzeczywiście tacy jelenie, co są pewni na 100% swojej "myszki", kończą z największym "porożem" (nic przed tym nie chroni, ani bycie twardzielem, gangsterem, ani bogaczem z pensją prezesa).Gdy się zakochasz, logika idzie w kąt...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # nowhereman 2013-08-08 12:07
Gdy się zakochasz, logika idzie w kąt...

dokładnie, dlatego "Wiem to i proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce" :-)
ehh piłka jest prosta, zakochanie u kobiety: "chce go na męża ale ta suka mnie ubiegła", zakochanie u faceta: "chce z nią byc, ale ona wybrała mojego szefa" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+64 # Następny do kasacji 2013-08-07 23:04
Do systemowych dziwek liżących chuja żydkom (czarna lista ma już ponad 1000 nazwisk) trafić powinien też raper TeDe, w jedym z ostatnich wywiadów (trafiłem przypadkiem, hip-hopem się nie interesuję) powiedział, że najlepszym filmem jaki widział od lat, jest właśnie to "Pokłosie"...
Taki niby "anty-systemowy " ("HWDP", jak to w rapie) "twardziel", a daje dupy jak tirówka za parę groszy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+57 # Marek 2013-08-08 00:39
Cytuję Następny do kasacji:
Do systemowych dziwek liżących chuja żydkom (czarna lista ma już ponad 1000 nazwisk) trafić powinien też raper TeDe, w jedym z ostatnich wywiadów (trafiłem przypadkiem, hip-hopem się nie interesuję) powiedział, że najlepszym filmem jaki widział od lat, jest właśnie to "Pokłosie"...
Taki niby "anty-systemowy" ("HWDP", jak to w rapie) "twardziel", a daje dupy jak tirówka za parę groszy.


TeDe już chyba zrobi wszystko, by nie wypaść z obiegu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+68 # Rupreht 2013-08-07 23:07
Niezły artykuł po wieloma względami.
Mam 2 uwagi.
1. oczekiwanie wobec obcego narodu, że będzie działał na rzecz Polski całkowicie nieporwane oczekiwanie, błąd kardynalny, tradycyjny polski błąd.
2. sugerowanie prostowania Stuhra - Marku b. zły pomysł. jest tylu imbecyli, że nie należy tak pisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+68 # ad.1 2013-08-07 23:25
Punkt 1, to tradycyjny odwieczny polski błąd.
Ta "tradycja" trwania polaczków w zaślepieniu żydostwem, chrześcijaństwe m (kryptojudaizme m), zgniłych "wartościach" cywilizacji zachodniej, postępowaniem przeciw własnej racji stanu w każdych warunkach politycznych (dawanie się wciągać w inspirowane z zewnątrz powstania, niewykorzytanie szansy jaką był PRL), trwa już ponad 1000 lat (od przymusowego "Chrztu Polski", czyli stania się dziwką Watykanu)!
Wytępić tego wirusa z mózgu będzie ciężko (ale jest to do wykonania).

Jesteśmy u progu najważniejszych przemian w historii Polski (mają szansę zajść, gdy cywilizacja zachodnia z jej korporacjami, bankami, giełdami spekulacyjnymi wreszcie padnie na pysk).

Nawiązując do tematyki tego portalu, to kobiety są totalnie tępe jeśli chodzi o ekonomię, politykę i religię.
Działa najstarszy zwierzęcy mechanizm przetrwania: dają dupy zwyciężcom, którzy są aktualnie u władz, przy "korycie" (czyli póki co, Polki namiętnie obciągają żydkom - menadżerom, kierownikom, dyrektorom w miejscu pracy, itp.).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+55 # Marek 2013-08-08 00:40
Cytuję Rupreht:
Niezły artykuł po wieloma względami.
Mam 2 uwagi.
1. oczekiwanie wobec obcego narodu, że będzie działał na rzecz Polski całkowicie nieporwane oczekiwanie, błąd kardynalny, tradycyjny polski błąd.
2. sugerowanie prostowania Stuhra - Marku b. zły pomysł. jest tylu imbecyli, że nie należy tak pisać.


1. Racja

2. Żart, w życiu bym nie zaryzykował więzienia za tak marną satysfakcję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+64 # Rupreht 2013-08-07 23:11
Stuhr jest tylko aktorem. Nie przesadzajmy też z tymi jego wypowiedziami. Niewiele są warte.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+55 # Marek 2013-08-08 00:41
Cytuję Rupreht:
Stuhr jest tylko aktorem. Nie przesadzajmy też z tymi jego wypowiedziami. Niewiele są warte.


Ale jednak parę rzeczy powiedział broniąc filmu - że trzeba się rozliczyć z przeszłością. Ale dlaczego nie z żydowską tylko ciągle naszą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # Rupreht 2013-08-08 12:16
To prawda powiedział. Zrobił to z czystej głupoty. No ale powiedział to fakt. Aktorzy się "wcielają" więc są takimi wcielonymi królami, Kmicicami a na konferencji prasowej znawcami każdego tematu. Być może należę do mniejszości ale nie wyobrażam sobie abym miał kształtować swoje poglądy w oparciu o opinie aktora, nawet o takim popularnym nazwisku. Ten gość na scenie w letnim amfiteatrze opowiada skecze dla gawiedzi. Ale to moja osobista perspektywa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+62 # Rupreht 2013-08-07 23:15
Z innej beczki - żenada - mężatka z dzieckiem ma romans i zachodzi z kochankiem w ciążę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+46 # a_Icek_na_to_mówi 2013-08-08 03:13
Żadna tam "żenada", tylko norma moralna u żydów.
Ten kochanek też na pewno jest koszerny i tym samym sprawa się wyjaśnia.
Pejsaci jadą w tej kwestii jak w zespole ABBA - "wszyscy ze wszystkimi wszystko".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+24 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 08:41
Cytat:
Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę. Konkubinaty są tylko dla tych osób, którzy nie chcą mieć dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie wychowania dziecka w konkubinacie, bo jeśli nie ma się tyle zaufania do partnera, żeby wziąć ślub, to co dopiero mówić o wychowywaniu dzieci z tą osobą? Ale jeśli ludzie podchodziliby do związków bardziej nieufnie i racjonalnie, to dopiero spadłby przyrost naturalny.
Nie zgadzam się z tym...
Właśnie bez ślubu mozna zyc ze sobą lepiej..dlaczeg o ślub ma byc wyznacznikiem zaufania-nonsens
A poza tym nie o zaufanie tutaj chodzi..co z tego że zaufam męzczyźnie i co wtedy nie zdradzi mnie? A ślub, czy musi byc dowodem na to że się kochamy-nie, przeciez to tylko papier przez który później tylko same problemy...
Uważam że ludzie zyjący w konkubinacie mają większe szanse na szczery zwiazek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+25 # Marek 2013-08-08 10:09
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytat:
Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę. Konkubinaty są tylko dla tych osób, którzy nie chcą mieć dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie wychowania dziecka w konkubinacie, bo jeśli nie ma się tyle zaufania do partnera, żeby wziąć ślub, to co dopiero mówić o wychowywaniu dzieci z tą osobą? Ale jeśli ludzie podchodziliby do związków bardziej nieufnie i racjonalnie, to dopiero spadłby przyrost naturalny.

Nie zgadzam się z tym...
Właśnie bez ślubu mozna zyc ze sobą lepiej..dlaczego ślub ma byc wyznacznikiem zaufania-nonsens
A poza tym nie o zaufanie tutaj chodzi..co z tego że zaufam męzczyźnie i co wtedy nie zdradzi mnie? A ślub, czy musi byc dowodem na to że się kochamy-nie, przeciez to tylko papier przez który później tylko same problemy...
Uważam że ludzie zyjący w konkubinacie mają większe szanse na szczery zwiazek
I wszystko fajnie, ale każda z tych "mądrzejszych" dziewczyn które znałem, tak mówiły. Później zaczynały się szlochy, płacze, milczenie i pretensje. Najpierw mówi jedno, a potem robi drugie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-25 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 10:18
Cytuję Marek:
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytat:
Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę. Konkubinaty są tylko dla tych osób, którzy nie chcą mieć dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie wychowania dziecka w konkubinacie, bo jeśli nie ma się tyle zaufania do partnera, żeby wziąć ślub, to co dopiero mówić o wychowywaniu dzieci z tą osobą? Ale jeśli ludzie podchodziliby do związków bardziej nieufnie i racjonalnie, to dopiero spadłby przyrost naturalny.

Nie zgadzam się z tym...
Właśnie bez ślubu mozna zyc ze sobą lepiej..dlaczego ślub ma byc wyznacznikiem zaufania-nonsens
A poza tym nie o zaufanie tutaj chodzi..co z tego że zaufam męzczyźnie i co wtedy nie zdradzi mnie? A ślub, czy musi byc dowodem na to że się kochamy-nie, przeciez to tylko papier przez który później tylko same problemy...
Uważam że ludzie zyjący w konkubinacie mają większe szanse na szczery zwiazekI wszystko fajnie, ale każda z tych "mądrzejszych" dziewczyn które znałem, tak mówiły. Później zaczynały się szlochy, płacze, milczenie i pretensje. Najpierw mówi jedno, a potem robi drugie.
Ja nie jestem "jedną z tych mądrzejszych"
przeszłam już do wszystko..ślub. .(chociaz wcale na niego nie nalegałam) i dziecko i dlatego wiem czego już bym nie zrobiła..dostał am już nauczke i wiecej tego błędu nie popełnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+29 # Marek 2013-08-08 10:25
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytuję Marek:
Cytuję i30 vel Sylwia:
Cytat:
Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę. Konkubinaty są tylko dla tych osób, którzy nie chcą mieć dzieci. Jakoś nie wyobrażam sobie wychowania dziecka w konkubinacie, bo jeśli nie ma się tyle zaufania do partnera, żeby wziąć ślub, to co dopiero mówić o wychowywaniu dzieci z tą osobą? Ale jeśli ludzie podchodziliby do związków bardziej nieufnie i racjonalnie, to dopiero spadłby przyrost naturalny.

Nie zgadzam się z tym...
Właśnie bez ślubu mozna zyc ze sobą lepiej..dlaczego ślub ma byc wyznacznikiem zaufania-nonsens
A poza tym nie o zaufanie tutaj chodzi..co z tego że zaufam męzczyźnie i co wtedy nie zdradzi mnie? A ślub, czy musi byc dowodem na to że się kochamy-nie, przeciez to tylko papier przez który później tylko same problemy...
Uważam że ludzie zyjący w konkubinacie mają większe szanse na szczery zwiazekI wszystko fajnie, ale każda z tych "mądrzejszych" dziewczyn które znałem, tak mówiły. Później zaczynały się szlochy, płacze, milczenie i pretensje. Najpierw mówi jedno, a potem robi drugie.

Ja nie jestem "jedną z tych mądrzejszych"
przeszłam już do wszystko..ślub..(chociaz wcale na niego nie nalegałam) i dziecko i dlatego wiem czego już bym nie zrobiła..dostałam już nauczke i wiecej tego błędu nie popełnie
Tak mówi każda rozwódka... później program społeczny w jej głowie robi swoje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-22 # Marek 2013-08-08 10:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-11 # Bear 2013-08-08 12:29
Fajna według Ciebie. Mam inne zdanie. Mi się nie podoba. Prawie jak disco polo. Muzyka dużo mówi o człowieku.

Wszystko jest względne. Także ocena Stuhra. Z artykułu bije jedynie słuszna racja. A historia jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Tym samym trudna w ocenie.

Marek, mój post może jest tym o czym piszesz. Odbieram ten artykuł jako proklamację jedynie słusznego rozumowania. To jest Twoje zdanie, ale jest ono napisane, jakby ono było jedynie słuszne. Artykuł sprawa wrażenie, że nauczasz. Mówisz, ja mam rację, inni nie mają racji. Tak jakbym był głupszy. Stajesz się żydem. A ja (czytelenik) gojem.

Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-8 # nowhereman 2013-08-08 12:47
przeciez Marek Cie do niczego nie zmusza, mozesz wierzyc nawet w Stalina tak jak kolega polonocentryzm, to Twoja sprawa - oczywiscie pod warunkiem ze nikogo do tego nie zmuszasz :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Marek 2013-08-08 12:50
Cytuję nowhereman:
przeciez Marek Cie do niczego nie zmusza, mozesz wierzyc nawet w Stalina tak jak kolega polonocentryzm, to Twoja sprawa - oczywiscie pod warunkiem ze nikogo do tego nie zmuszasz :-)


Właśnie tak. Dodam jeszcze że gdy jesteśmy opluwani i się bronimy, używa się argumentu o tym że historia jest skomplikowana. Ok, jest - ale są też fakty takie jak te, że Stuhr zagrał w obrazie który pokazuje światu Polaka antysemitę i zwierzę. Co tu mają do rzeczy komplikacje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+27 # witek 2013-08-08 13:40
ten gniot zwany filmem i tak nigdzie w tv ani kinie nie poleci oprocz izraela no i Polski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+14 # Marek 2013-08-08 12:47
Cytuję Bear:
Fajna według Ciebie. Mam inne zdanie. Mi się nie podoba. Prawie jak disco polo. Muzyka dużo mówi o człowieku.

Wszystko jest względne. Także ocena Stuhra. Z artykułu bije jedynie słuszna racja. A historia jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Tym samym trudna w ocenie.

Marek, mój post może jest tym o czym piszesz. Odbieram ten artykuł jako proklamację jedynie słusznego rozumowania. To jest Twoje zdanie, ale jest ono napisane, jakby ono było jedynie słuszne. Artykuł sprawa wrażenie, że nauczasz. Mówisz, ja mam rację, inni nie mają racji. Tak jakbym był głupszy. Stajesz się żydem. A ja (czytelenik) gojem.

Pozdrawiam.Ja lubię niektóre piosenki disco polo, np. jesteś szalona czy braci figo fagot - i wcale nie czuję się przez to gorszy i głupszy. Weź także pod uwagę że nie jestem magistrem, nie mam nawet matury i jestem prostym chłopakiem od łopaty, więc mam prawo do plebejskich rozrywek. Piosenkarka ma w sobie coś, co mnie pociąga ale i odpycha. Jest na swój sposób fascynująca, poza tym ma świetny, specyficzny głos.

Opisuję swoją opinię, jaka więc ma być? mam pisać coś, czego jestem niepewny? tak uważam, a Ty możesz się ze mną nie zgodzić. Weź jednak pod uwagę, że moja rodzina ukrywała żyda i przeżyła powstanie, po którym to ja dostałem rykoszetem, tata już jeździ na wózku jako efekt tamtych czasów, i dobrze że w ogóle żyje. Piszę więc jako Polak i człowiek, który gdy na niego plują nie udaje że pada deszcz. Po prostu mnie opluto, i stwierdzam ten fakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # Vincent 2013-08-08 13:00
Marek a co tu ma wykształcenie do rzeczy? Do tego jakiej muzyki ktoś słucha? Czyż prawnik lub inzynier nie mogą być fanami disco-polo? Czy swoimi preferencjami muzycznymi wyrządzają komukolwiek jakąś krzywdę? Profesor też może być cichym wielbicielem "plebejskich" rozrywek. A co nie może? Bo co? Bo tak mu jego kasta społeczna narzuciła? Bo niewypada? Bo to wstyd? Śmiechu warte... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+17 # Bear 2013-08-08 13:59
Popatrzcie na to z innej strony. Staram się zwrócić wam uwagę, że można mieć inne zdanie. Nie mówię przy tym, że całkowicie odmienne. Po prostu inne zdanie. Ani lepsze ani gorsze.

Czy ja coś wspomniałem, że disco polo jest lepsze albo gorsze? Od czego? Czy ja kogoś określiłem jako gorszego albo lepszego? Głupszego? Marek, sam się tak określiłeś. To jest Twój problem.

Pozdrawiam. Nie chę trollować. Powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-32 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 10:30
Cytat:
Tak mówi każda rozwódka... później program społeczny w jej głowie robi swoje...
Z ta różnicą że ja nie mam typowego programu społecznego.. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-28 # witek 2013-08-08 11:37
Sylwiu podobaja mi sie twoje poglady :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+21 # nowhereman 2013-08-08 12:13
Cytuję witek:
Sylwiu podobaja mi sie twoje poglady :-)


Sylwia ma juz pewne doswiadczenie i lepiej rozumie męski swiat, ale to wcale nie znaczy że jak sie ponownie "zakocha" to nie wróci do punktu wyjścia :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-23 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 12:20
Cytuję nowhereman:
Cytuję witek:
Sylwiu podobaja mi sie twoje poglady :-)


Sylwia ma juz pewne doswiadczenie i lepiej rozumie męski swiat, ale to wcale nie znaczy że jak sie ponownie "zakocha" to nie wróci do punktu wyjścia :-)

Zgadza sie, tylko że u mnie ten"punkt wyjścia" nie był nigdy priorytetem..wr ecz odwrotnie to mój maż nalegał na ślub..i głupotą którą zrobiłam było to że się zgodziłam :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # Marek 2013-08-08 12:43
Cytuję nowhereman:
Cytuję witek:
Sylwiu podobaja mi sie twoje poglady :-)


Sylwia ma juz pewne doswiadczenie i lepiej rozumie męski swiat, ale to wcale nie znaczy że jak sie ponownie "zakocha" to nie wróci do punktu wyjścia :-)


Dokładnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+72 # WitkaJegoMać 2013-08-08 16:10
Ona nie ma własnych poglądów, naczytała się EcoEgo i SamczegoRuna (artykuły oraz komentarze), a teraz kreuje się na taką, co to niby robi tak jak by mężczyźni chcieli, i na taką, co to niby nie przejawia negatywnych zachowań opisywanych w artykułach (i komentarzach).

Kobiety bardzo rzadko mają oryginalne poglądy, samodzielnie wypracowane, są jak chorągiewka na wietrze, dopasowują się do obowiązujących trendów w miejsu, w którym przebywają dłuższy czas (czy to "w realu", czy w internecie).
Chętnie również użyczają szpary tym, co są w danych warunkach u szczytu władz, sławy, itp. Za parę lat ustrój się może zmienić, to będą się "podkładać" innym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-56 # sonia 2013-08-08 21:31
..jak ty samego siebie znosisz...? :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+53 # PIMP 2013-08-09 01:08
Kolejny standardowy przykład kobiecej "logiki" i "argumentów" używanych w "dyskusji".
8)
Osobiste, lekko uszczypliwe wycieczki droga panienko, być może działają na Twojego fagasa, tutaj natomiast ich nie próbuj stosować, bo zostaniesz skarcona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-32 # brzytwa 2013-08-09 10:21
Naprawdę ,rozbrajająca jest twoja pewność,że możesz wszystkich
przyszpilić,a potem opracować(rozpr acować)w banalnym języku interpretacyjny m. Póki bawisz tzn. lekko pobudzasz do śmiechu, znośne są twoje grubiańskie reposty, tłumaczone niczym innym jak męskim racjonalizmem:) Kiedy stajesz się "ciężki", podatny na prowokację, obnażasz własną przewidywalność w odpowiedziach, rynsztokową erudycję. Wypracowane techniki, spreparowane słowne określenia dotyczące "kobiecej logiki", wyzwiska, obrażanie i poniżanie ludzi na forum,to tania żonglerka -retoryka samozwańczego ,zgrilowanego megalomana.
Jeśli przymus karcenia kobiet ,z iście sado-masochisty czną saysfakcją daje ci ulgę, zamieniam się w oczekiwanie, na prawdziwie męską ,nienawistną ,banalnie powszednią chłostę( może rytualny ubój ?) :D
Postaraj się....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+41 # Brzytwę można stępić 2013-08-09 15:51
Brawo, analiza jak w pracy doktorskiej (tyle, że chyba doktora Lectera z "Milczenia Owiec").
Ale swoje preferencje zostaw dla siebie (sado-maso i potrzeba krzywdzenia), to nie to forum...
8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+33 # Brzytwę można stępić 2013-08-09 17:19
Dawno temu była taka afera. W nocnych klubach częstowano panienki papierosem ze środkiem usypiającym i wywożono do burdeli za granicę.
Niestety, w życiu poznałem osobiście kilka takich "przebojowych" (i pyskatych), których by do tego nie trzeba usypiać.
Wiesz niunia, przypominasz mi jedną z nich...
8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-56 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 22:36
Coz zwazywszy na panujace trendy:) mozesz tak o mnie sadzic jednak zdziwilbys sie jak mozna sie pomylic...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+45 # Pimp My Wife 2013-08-09 02:00
Szanowna Pani, obawiam się, że wbrew panującym trendom, nie znajdzie się wielu chętnych, by sprawdzić prawdziwość Pani zapewnień.
Szczególnie, że owi śmiałkowie, badając pewne rejony na węch, ryzykują nie tyle "zdziwieniem się", co zwymiotowaniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-39 # i30 vel Sylwia 2013-08-09 07:39
Cytuję Pimp My Wife:
Szanowna Pani, obawiam się, że wbrew panującym trendom, nie znajdzie się wielu chętnych, by sprawdzić prawdziwość Pani zapewnień.
Szczególnie, że owi śmiałkowie, badając pewne rejony na węch, ryzykują nie tyle "zdziwieniem się", co zwymiotowaniem.

Prosze Pana nie oczekuję że ktoś mi uwierzy, po prostu pisze jak jest, ale dziekuję bardzo za informację :lol:
Pozdrawiam serdecznie:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+41 # Jajacek 2013-08-08 12:04
Znam taką jedną, co będąc w wieku 32 lat, już była 2 razy zamężna. Oczywiście świętojebliwa. W kościele co tydzień. Powiedziała, że "jak się zakocha", to weźmie ślub kolejny raz.
Najlepsze jest to, że po jej drugim, jeszcze nie zakończonym formalnie, rocznym małżeństwie, komornik zajął część jej pensji na poczet długów męża, o których nie wiedziała. A ta debilka dalej chce kolejnego ślubu.
Na żadnym z tych ślubów nie "skorzystała" (jak to czynią kobiety) ale dalej chce kolejnego małżeństwa. I to jest dopiero debilizm.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+20 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 12:07
Cytuję Jajacek:
Znam taką jedną, co będąc w wieku 32 lat, już była 2 razy zamężna. Oczywiście świętojebliwa. W kościele co tydzień. Powiedziała, że "jak się zakocha", to weźmie ślub kolejny raz.
Najlepsze jest to, że po jej drugim, jeszcze nie zakończonym formalnie, rocznym małżeństwie, komornik zajął część jej pensji na poczet długów męża, o których nie wiedziała. A ta debilka dalej chce kolejnego ślubu.
Na żadnym z tych ślubów nie "skorzystała" (jak to czynią kobiety) ale dalej chce kolejnego małżeństwa. I to jest dopiero debilizm.

:lol: faktycznie..moz e ona jest po prostu fanatyczką ślubów :lol: :lol: :lol:
Tak na marginesie..nie chodze do koscioła :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # Jajacek 2013-08-08 18:49
Na pewno lubi być na biało.
Najlepsze jest to, że usiłował mnie z nią swatać mój brat. Nawet do namiotu mi się wpieprzyła, bo jej był zepsuty :( Na szczęście nie musiałem walczyć z pożądaniem - oprócz tego, że niezbyt mądra, to waży chyba koło 100 kg (jak nie więcej). Wystarczy mi, że widziałem jak to robią hipopotamy na Discovery Chanel. Odwróciłem się na bok i spałem, tyle, że miałem mniej miejsca.
I wyszedłem na nieczułego na kobiece wdzięki impotenta :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-20 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 20:47
:D :D :D. a chociaz sie wyspales?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+27 # Jajacek 2013-08-08 22:50
Zważywszy na moją długotrwałą wstrzemięźliwoś ć seksualną, wolałbym się nie wyspać, ale z jakąś fajną panią :)

Swoją drogą namiot, kajak, ogólnie realia wyjazdu turystycznego pokazują prawdę o kobiecie. Taki wyjazd to życie w pigułce. Każda para powinna zaliczyć taki test. Trzeba się rano zebrać, spakować, zrobić śniadanie a nie wylegiwać się do 12-tej. Widzisz, czy panna jest wkurwiająca, bo wszystko jej przeszkadza, czy ruszy czasem dupę i zamacha wiosłem a nie siedzi jak jakaś wielka dama i robi za balast kajaka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-24 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 23:07
Tak wiem cos o tym :lol: :lol:
A gdzie byles,na Mazurach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Jajacek 2013-08-09 17:58
Pomorze, rzeka Łupawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-6 # i30 vel Sylwia 2013-08-09 18:25
Cytuję Jajacek:
Pomorze, rzeka Łupawa.

Hmm nie bylam,ladnie tam?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-08-15 21:21
Pięknie. Krystalicznie czysta woda, wartki nurt, a wokół lasy. Tylko trochę za dużo turystycznej "stonki". Niestety rzeka robi się popularna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 21:30
Cytuję Jajacek:
Pięknie. Krystalicznie czysta woda, wartki nurt, a wokół lasy. Tylko trochę za dużo turystycznej "stonki". Niestety rzeka robi się popularna.

A można się w tej krystalicznej wodzie kąpać?:)hmm wole dziewicze miejsca..:):
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-08-16 22:24
Kąpać się można a nawet trzeba :)
Naprawdę dziewicze miejsca mają szansę zaliczyć tylko pedofile :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-16 22:27
Cytuję Jajacek:
Kąpać się można a nawet trzeba :)
Naprawdę dziewicze miejsca mają szansę zaliczyć tylko pedofile :)

:lol: :lol: no tak, szkoda...bo bardzo lubię takie miejsca..ale wiem że ciężko jest je znaleźć:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+50 # Test Namiotowy 2013-08-09 01:01
To doskonały test dla mężczyzn, co chcą sprawdzić, czy nie mają do czynienia z pierdolniętą księżniczką!

Niezależnie od sytuacji finansowej (nawet jak Cię stać na drogie kurorty, hotele), weź choć raz w życiu daną panienkę pod namiot.
Dupy w surowych, naturalnych warunkach potrafią na prawdę zachowywać się jak "dałny" (mimo, że w środowisku miejskim wydają się OK).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+30 # witek 2013-08-08 11:39
kobiecy swiat jest zaklamany one zawsze co innego mowia a co innego mysla.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 12:02
Cytuję witek:
kobiecy swiat jest zaklamany one zawsze co innego mowia a co innego mysla.

A może zanim pomyslą to mówią :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # nowhereman 2013-08-08 12:10
Cytuję witek:
kobiecy swiat jest zaklamany one zawsze co innego mowia a co innego mysla.


czasem mowią co myslą ale to zwykle boli faceta :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+36 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 08:48
cytuję Ania:
"Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę"

A to istnieją takie testy na zaufanie? I co nagroda za najlepiej zdany test są ślub i dzieci? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-36 # Ania 2013-08-08 13:23
Cytuję i30 vel Sylwia:


A to istnieją takie testy na zaufanie? I co nagroda za najlepiej zdany test są ślub i dzieci? :lol:

Cytuję i30 vel Sylwia:
cytuję Ania:
"Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę"

A to istnieją takie testy na zaufanie? I co nagroda za najlepiej zdany test są ślub i dzieci? :lol:


Już napisałam, czym dla mnie jest małżeństwo. Po co te przytyki? I owszem, istnieją takie testy. Codziennie testujemy innych ludzi, żeby sprawdzić, czy nie są wariatami, choćby w zwykłej rozmowie - taki prosty przykład.
I dla mnie małżeństwo ma znaczenie. Jak dla kogoś nie, to też jego wybór. Ale nie chcę być od razu wciskana w stereotypy, że mam przestarzałe poglądy, ciasny światopogląd, uwarunkowania społeczne mnie do tego zmuszają, czy rodzina i znajomi naciskają, czy szukam jelenia, który będzie na mnie pracował. Nie mam tzw. parcia na ślub i dzieci i może nawet nigdy ślubu mieć nie będę (cywilnego, bo kościelny mnie nie interesuje). Ale nie wykluczam takiej możliwości. W luźnych związkach też jest mi dobrze, mam własne mieszkanie, nieźle zarabiam, generalnie dobrze jest mi w obecnym niezamężnym stanie. Ale może kiedyś trafię na kogoś z kim będę chciała założyć rodzinę. I tyle. Świat jest duży i wszyscy się na nim pomieścimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # i30 vel Sylwia 2013-08-08 14:12
Cytuję Ania:
Cytuję i30 vel Sylwia:


A to istnieją takie testy na zaufanie? I co nagroda za najlepiej zdany test są ślub i dzieci? :lol:

Cytuję i30 vel Sylwia:
cytuję Ania:
"Partnera trzeba sprawdzić, przetestować i jeśli jest się pewnym, że to ta osoba, można jej w pełni zaufać, to dopiero wtedy można zakładać rodzinę"

A to istnieją takie testy na zaufanie? I co nagroda za najlepiej zdany test są ślub i dzieci? :lol:


Już napisałam, czym dla mnie jest małżeństwo. Po co te przytyki? I owszem, istnieją takie testy. Codziennie testujemy innych ludzi, żeby sprawdzić, czy nie są wariatami, choćby w zwykłej rozmowie - taki prosty przykład.
I dla mnie małżeństwo ma znaczenie. Jak dla kogoś nie, to też jego wybór. Ale nie chcę być od razu wciskana w stereotypy, że mam przestarzałe poglądy, ciasny światopogląd, uwarunkowania społeczne mnie do tego zmuszają, czy rodzina i znajomi naciskają, czy szukam jelenia, który będzie na mnie pracował. Nie mam tzw. parcia na ślub i dzieci i może nawet nigdy ślubu mieć nie będę (cywilnego, bo kościelny mnie nie interesuje). Ale nie wykluczam takiej możliwości. W luźnych związkach też jest mi dobrze, mam własne mieszkanie, nieźle zarabiam, generalnie dobrze jest mi w obecnym niezamężnym stanie. Ale może kiedyś trafię na kogoś z kim będę chciała założyć rodzinę. I tyle. Świat jest duży i wszyscy się na nim pomieścimy.

Jesli chodzi o te testy to powiem tak: nigdy niczego i nikogo nie można być pewnym...oczywi ście że każdy może miec swoje zdanie, ja mam swoje ale tez nie mam zamiaru nikogo przekonywać..ot po prostu pisze co uważam..
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-27 # witek 2013-08-08 19:23
sylwia postaram sie napisac ladniej niz Marek bo poetycznie
sylwiu kwiatku posrod chwastow mam ochote na twoja cnote :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+40 # CD-ROM 2013-08-08 19:41
Cnoty tam już dawno nie ma - była penetrowana we wszystkie otwory ciała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # witek 2013-08-08 21:30
umyje Marek mawia ze troche mydla i wody
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # witek 2013-08-08 23:26
przeciez ma dziecko to cnoty nie ma, mi nie chodzi o ten kawalek blonki , nie jestem muzulmaninem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # Jajacek 2013-08-09 17:48
To nie takie oczywiste. Przecież tzw. Matka Boska pomimo zapłodnienia przez Boga i porodu pozostała według wierzeń ciemnego ludu dziewicą :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-24 # jacek pajacek 2013-08-09 18:40
Na tvn zasysasz ten światopogląd?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # Jajacek 2013-08-09 19:45
Jaki światopogląd? Tylko stwierdzam fakt, że kobieta po stosunku, a na pewno już po porodzie nie jest dziewicą. A TVNu unikam jak ognia i co Ty na to? Zarówno wiara w niepokalane poczęcie, jak i tzw. nowoczesność - popieranie pedałów, głosowanie na PO świadczy o debiliźmie. Dlaczego większość ludzi zakłada, ze mamy tylko dwie opcje do wyboru?
To tak jak wybór między partiami politycznymi. A może olać je wszystkie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-09 20:34
Jajacek pogadamy na priv?:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-08-15 21:44
Lepiej pozostańmy na forum publicznym. Zresztą nie zaglądam na tę stronę w poszukiwaniu okazji podrywu. Dla mnie, póki co, jakikolwiek bliższy kontakt z kobietą to zabawa w ruską ruletkę.
Ciekawe, ze wydajesz się spełniać wszystkie oczekiwania mężczyzn - adresatów tej strony. Miałem nieszczęście znać taką, co też wiele obiecywała, dopóki nie poczuła twardego gruntu pod nogami.
A może w rzeczywistości nie jesteś atrakcyjną blondynką, tylko tłustym, kudłatym facetem, który sobie robi jaja z napalonych samców?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-15 21:52
Cytuję Jajacek:
Lepiej pozostańmy na forum publicznym. Zresztą nie zaglądam na tę stronę w poszukiwaniu okazji podrywu. Dla mnie, póki co, jakikolwiek bliższy kontakt z kobietą to zabawa w ruską ruletkę.
Ciekawe, ze wydajesz się spełniać wszystkie oczekiwania mężczyzn - adresatów tej strony. Miałem nieszczęście znać taką, co też wiele obiecywała, dopóki nie poczuła twardego gruntu pod nogami.
A może w rzeczywistości nie jesteś atrakcyjną blondynką, tylko tłustym, kudłatym facetem, który sobie robi jaja z napalonych samców?

Ok nie ma sprawy...tylko że ja nie szukam okazji do podrywu..a poza tym ja nic nie obiecuje i niczego nie oczekuje..
ot po prostu pogadać chciałam..
Skąd wiesz że jestem blondynką?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-08-16 22:19
O kolorze włosów pisałaś w jednym z ostatnich postów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 vel Sylwia 2013-08-16 22:31
Cytuję Jajacek:
O kolorze włosów pisałaś w jednym z ostatnich postów.

Faktycznie pisałam, i naprawdę jestem blondynką a nie tłustym, kudłatym facetem :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+27 # Jajacek 2013-08-08 22:36
Sztaudynger pisał:
Mam niewątpliwą ochotę na Twą wątpliwą cnotę" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+50 # Manio 2013-08-08 13:06
http://www.wykop.pl/ramka/1609041/wrobiony-w-ojcostwo-i-alimenty/

Czyli to o czym ciągle mówi Marek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+54 # Manio 2013-08-08 13:30
Wybaczcie podwójnego posta, ale chciałem dodać, że faceci w tej sprawie dzielą się na takich, którzy ze Sthurem czują jakąś solidarność i takich jak ja z moim tatą, którzy z głupoty Sthura po prostu się śmiejemy.

Młody Sthur frajerował w tym związku, załatwiając tej całej swojej Samancie jakieś angaże w showbiznesie. Była ona pasożytem z ładną dupą. Gdyby nie on, dziewczę mogłoby co najwyżej podawać drinki w podrzędnym pubie.

Gdy dziewczyna ma na imię Samanta i do tego jest głupia, nieudolna, a jej los jest uzależniony od jej żywiciela/fraje ra, to czego niby on oczekiwał?! Miłości, zaufania?! Jedyne co mógł dostać, a w zasadzie powinien brać, to seks bez dzielenia się nazwiskiem i majątkiem.

Młody Sthur zrobił z siebie frajera, którego głupotę należy wyśmiać i podawać dzieciom za przykład nieudolnej i naiwnej relacji z kobietą. Przecież mając trochę rozumu mógłby poznać inteligentniejs zą i godniejszą zaufania kobietę. Fakt, że wybrał Samantę sprawia, że w moich oczach notowania Pana Sthura poleciały na łeb, na szyję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # witek 2013-08-08 14:10
nadanie corci imienia samanta swiadczy o poziomie jej rodzicow i srodowiska z jakiego sie wywodzi.
doly spoleczne nadawaja swojemu potomstwu imiona jak jessika (jessica) ,kevin, brajan (Brian) lub samanta (samantha)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+20 # Vincent 2013-08-08 14:14
Daje Tobie ogromnego plusa za tą wypowiedź. Coś w tym ewidentnie jest - znałem takie laski jak: Manuela, Dolorez, Diana, Sophie i w każdym przypadku był to istny margines społeczny. Ona, jej otoczenie jak i cała jej rodzinka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+16 # witek 2013-08-08 14:25
w niemczech jest to tak samo, jesli ma na imie Jessica a zaden z rodzicow nie jest Angolem, USa amerykaninem lub Kanadyjczykiem to juz podejzane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+63 # WitkaJegoMać 2013-08-08 16:16
Plebs się tak dowartościowuje .
Zagraniczne imię (najlepiej jak bohater z serialu "Dynastia", gwiazda Hollywood, czy muzyki), to jedyna "ekskluzywna" rzecz w jaką prostak i biedak może wyposażyć swe dziecko na przyszłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+31 # witek 2013-08-08 17:30
masz racje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+20 # Jajacek 2013-08-08 18:29
Najlepsze jest to, że takie Brajany ciągną tą komedię w kolejnych pokoleniach. Znam Ariela (pewnie ulubiony proszek mamy, bo nie sądzę, że tak wczytywała się w Biblię), którego dzieci mają na imię Kevin i Jessica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-20 # pstryczek w nos 2013-08-09 18:43
Oto Witek vibovitek z wyżyn społecznych... Twoje imię jest popularne wśród ferajny pod monopolowym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-25 # artim77 2013-08-08 14:02
Marek, chyba poniosło Cię. Czytam Twoje felietony, ale takiego zacietrzewienia nie widziałem i nie spodziewałem się u Ciebie.
Mam w dupie życie celebrytów m.in. Stuhra.
Ale on podobno grał w filmie jako aktor. Wykonywał pracę.
Ps. tydzień temu byłem w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Po wyjściu miałem ochotę zabić jakiegoś niemca.
Nienawidzieć aktora za graną rolę? Dziwne
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+29 # witek 2013-08-08 15:35
artim chore co piszesz, mnie tez wali sprawa stuhra i jego zony.
co mnie obchodzi ze czyjas zona sie puscila jesli to nie bylo ze mna :-)
niemcy mieszkam akurat w ich kraju to nie sa esesmani tylko calkiem zwykli ludzie wielu z nich to calkiem wbrew twoim oczekiwaniom fajni ludzie.
kiedys czytalem ksiazke takiego Niemca ze przy blizszym poznaniu Polacy nie sa wcale tacy wedlug stereotupow polscy , _Francuzi nie francuscy angole wcale nie az tak bardzo angielscy 5 o clock, a ruscy wcale nie tak ruscy jak stereotyp to twierdzi ze ruski zawsze 3 promile
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+65 # WitkaJegoMać 2013-08-08 16:23
Mądry aktor nie gra w byle czym jak leci, tylko bierze rolę uwzględniając temat i przekaz filmu, zwłaszcza jeśli chodzi o drażliwe tematy historyczne (które mają wpływ i na obecną politykę koszernego zaborcy wobec gojów).
"Szczur" natomiast z przyjemnością rwał się do roli, aby "dojebać" Polakom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+63 # witek 2013-08-08 16:26
podobno roli w poklosiu odmowil Linda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+16 # witek 2013-08-08 15:56
a teraz koniec trudnych tematow teraz kawal
spoznil sie Jasiu do szkoly
nauczycielka go pyta :gdzie byles Jasiu?
a Jaqsiu na to: musialem z ojcem zaprowadzic krowe do byka.
Nauczycielka : a nie mogl ojciec sam tego zrobic?
Jasiu na to: nie to musial byc byk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+17 # witek 2013-08-08 17:04
przedwczoraj w polskiej kawiarni. no knajpce w Mannheim przegadalem pol nocy z takimi gosciami z kieleckiego, ktorzy tu przyjechali do roboty na budowie.
jak mi gosc gada ze wszystko fajnie tylko qurna wszedzie szwargocza po szkopsku i gdzie nie pojdzie same szkopy no to mu powiedzialem gdybys pracowal w irlandii to wszedzie po angielsku i wszedzie irlandzkie rudzielce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # witek 2013-08-08 17:04
nie zrozumial
przeszkadzaja mu szkopy w Szkopowie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+64 # Sanhedryn 2013-08-08 17:30
Ale koszerni w polskim rządzie już mu nie przeszkadzają, prawda?
Typowe u tępego polaczka-bydlac zka, który dumnie idzie na rzeź (polaczki, to taki naród, co od 1000 lat strzela sobie powolnego samobója).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+49 # witek 2013-08-08 18:14
na te tematy nie wchodzilismy bo i tak by nie rozumial, przeciez balcerowicz z michnikiem wszystko zrobili, nawet pelne pulki w obcych super i hipermarketach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+13 # witek 2013-08-08 18:18
szkopom mozna zarzucac wiele ale oni kupuja tylko u swoich i swoje produkty.
kiedys dorabialem podczas studiow we wloskiej restauracji jako barman i kelner szef byl niemiec jego zona byla wloszka a 2 ulice dalej u jego szwagra w restauracji bylo powolnie i spokojnie a nigdy pelna buda no bo niemcy wiedzieli ze szefem jest niemiec i przychodzili a nie do jego szwagra wlocha. oni popieraja wlasny biznes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # witek 2013-08-08 18:38
jest tez taka jedna sprawa ze te tzw. szkopy sa slowni.
pozyczy wiertarke powie ze jutro o 17 przyniesie to naprawde na drugi dzien o 17 dzwonek do drzwi i oddaje wiertarke
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # witek 2013-08-08 18:42
to sie tez tyczy ich kobiet
te targowanie sie w lozku witek dzis nie za tydzien w sobote
a piatek?
szkopka : no ok piatek
bardzo bym chciala ale nie za szybko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+18 # nuutka 2013-08-09 00:16
Na dobranoc :lol:

Spotyka się dwóch niemych (rozmawiają w jęz. migowym)
- cześć co słychać?
- a no idę jutro do kliniki gdzie nauczą mnie mówić i nie będę już migał
- no co ty, przecież to nie możliwe..
- spotkamy się za tydzień to ci opowiem..
Spotykają się po tygodniu i ten drugi zaczyna migać:
- cześć co słychać?
- w porządku, jak słyszysz mówię już normalnie - odpowiada ten pierwszy z
rękami w kieszeniach..
- o k.. stary, jak to zrobiłeś?
- a widzisz, jest tu na bardzkiej taka klinika gdzie leczą niemowy.
Strasznie drogo i trzeba być bardzo cierpliwym ale po tygodniu mówisz
jak każdy..
Gość pobiegł do tej kliniki, wypełnił kwestionariusz, zapłacił okrągłą sumkę.
Recepcjonistka prowadzi go długim korytarzem do niewielkiego,pu stego
pokoju, w którym jest tylko krzesło....
Po chwili do pokoju wchodzi ogromny nagi murzyn, zamyka drzwi na klucz,
wali gościa w pysk, jednym ruchem ściąga mu portki,przekład a przez
krzesło i atakuje od tyłu;..
AAAAAA - wrzeszczy niemowa z bólu
A murzyn odpowiada - dzisiaj A, jutro B, a za tydzień całymi zdaniami....
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+24 # Czarnuch OK 2013-08-09 00:46
Taki murzyn jak w 0:59 ?

:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-29 # Arek 2013-08-09 10:05
ej, tak swoją drogą, zdajecie sobie sprawę z tego iż internetowe opinie osób anonimowych są gówno warte?;d
Więc po cóż cały ten fanatyzm w wyrażaniu ich?;d
To coś jak bodajże w japoni, ten zwyczaj porzucania sobie porcelaną o ścianę w specjalnie wynajętych ku temu pomieszczeniach , kiedy nikt nie patrzy;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+40 # PolakuNiszczSyjonizm 2013-08-09 16:10
Są chyba włoskie, czy greckie restauracje, gdzie po posiłku tłucze się talerze (na znak, że smakowało) o specjalną ścianę.
No i nie trzeba zmywać naczyń (dlatego chyba kelner, czy kucharz też pomaga gościom w tłuczeniu)...

A "gówno wart", to jest cały internet, nigdy nie będzie poważnym medium, mieć statusu formalnego jak np. papierowy list, faktura, rachunek - dlatego np. NIE wybierajcie wersji wirtualnej ("e-faktura"), bo ta jest dopiero gówno warta (w razie czego, tylko papier się liczy, nikogo nie przekonają domowe wydruki e-maila).

Anonimowość "zła"? To tania, dawno zdemaskowana sztuczka, czyli zachęcanie do ujawniania tożsamości w internecie jako niby oznaka "wyższej kultury".
Kogo chcesz na to nabrać? Dzieci z podstawówki?
Pisanie nie-anonimowo, wcale nie nadaje żadnej mocy, ani nie zwiększa "stopnia prawdziwości" informacji w wypowiedzi (patrząc na komercyjne, wielkie, korporacyjne koszerne media, jest właśnie odwrotnie - największe systemowe dziwki wykonują swą haniebną robotę jawnie z imienia i nazwiska).

Na przyszłość daruj sobie takie wpisy, ogólnie gówno wnoszące (do artykułu, czy komentarzy pod nim).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-37 # witek 2013-08-09 16:29
nigdy nie będzie poważnym medium
Juz jest i nie sluzy tylko jako miejsca spotkan , nazwe to tematycznych dla ogrodnikow, akwarystow wedkarzy kolekcjonerow znaczkow itp itd.
To tez miejsce biznesowe.
Przeciez nie pojade 500 km do hurtowi do Hollandii by zaoferowac im blachodachowke, tylko posylam oferte mailem. facet tam sklada mi zamowienie tez mailem, a transport zamowienie ciezarowki z okresleniem terminu zaladunku tez zalatwiam mailem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+34 # od 89 r. mamy Zabór 2013-08-09 16:37
To tylko funkcja, narzędzie (a nie "miejsce") biznesowe.
Wszystko gra do momentu, gdy jedna ze stron nie "zagra w chuja".
Wtedy się możesz podetrzeć e-mailami.
:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-37 # witek 2013-08-09 16:45
tak to wyglada w praktyce i jakos dziala.
zreszta ja jestem tylko pracownikiem firmy a nie jej wlascicielem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-40 # witek 2013-08-09 16:52
za co ten minus?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+34 # peter 2013-08-09 17:33
dałem ci plusa a wyskoczyło 6 minusów naraz ładny szwindel na forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Arek 2013-08-10 08:05
Cytuję PolakuNiszczSyjonizm:
Są chyba włoskie, czy greckie restauracje, gdzie po posiłku tłucze się talerze (na znak, że smakowało) o specjalną ścianę.
No i nie trzeba zmywać naczyń (dlatego chyba kelner, czy kucharz też pomaga gościom w tłuczeniu)...

A "gówno wart", to jest cały internet, nigdy nie będzie poważnym medium, mieć statusu formalnego jak np. papierowy list, faktura, rachunek - dlatego np. NIE wybierajcie wersji wirtualnej ("e-faktura"), bo ta jest dopiero gówno warta (w razie czego, tylko papier się liczy, nikogo nie przekonają domowe wydruki e-maila).

Anonimowość "zła"? To tania, dawno zdemaskowana sztuczka, czyli zachęcanie do ujawniania tożsamości w internecie jako niby oznaka "wyższej kultury".
Kogo chcesz na to nabrać? Dzieci z podstawówki?
Pisanie nie-anonimowo, wcale nie nadaje żadnej mocy, ani nie zwiększa "stopnia prawdziwości" informacji w wypowiedzi (patrząc na komercyjne, wielkie, korporacyjne koszerne media, jest właśnie odwrotnie - największe systemowe dziwki wykonują swą haniebną robotę jawnie z imienia i nazwiska).

Na przyszłość daruj sobie takie wpisy, ogólnie gówno wnoszące (do artykułu, czy komentarzy pod nim).

Moim skromnym zdaniem mój wpis wniósł sporo;d, takie małe podsumowanie powyżej toczących się dysput;p Może i masz czasami do napisania coś wartościowego, huj z tego jak się chowasz za parawanem?, kto Cię będzie odbierał poważnie człowieku jak co 5min zmieniasz nika?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-08-10 09:42
Cytuję Arek:
Cytuję PolakuNiszczSyjonizm:
Są chyba włoskie, czy greckie restauracje, gdzie po posiłku tłucze się talerze (na znak, że smakowało) o specjalną ścianę.
No i nie trzeba zmywać naczyń (dlatego chyba kelner, czy kucharz też pomaga gościom w tłuczeniu)...

A "gówno wart", to jest cały internet, nigdy nie będzie poważnym medium, mieć statusu formalnego jak np. papierowy list, faktura, rachunek - dlatego np. NIE wybierajcie wersji wirtualnej ("e-faktura"), bo ta jest dopiero gówno warta (w razie czego, tylko papier się liczy, nikogo nie przekonają domowe wydruki e-maila).

Anonimowość "zła"? To tania, dawno zdemaskowana sztuczka, czyli zachęcanie do ujawniania tożsamości w internecie jako niby oznaka "wyższej kultury".
Kogo chcesz na to nabrać? Dzieci z podstawówki?
Pisanie nie-anonimowo, wcale nie nadaje żadnej mocy, ani nie zwiększa "stopnia prawdziwości" informacji w wypowiedzi (patrząc na komercyjne, wielkie, korporacyjne koszerne media, jest właśnie odwrotnie - największe systemowe dziwki wykonują swą haniebną robotę jawnie z imienia i nazwiska).

Na przyszłość daruj sobie takie wpisy, ogólnie gówno wnoszące (do artykułu, czy komentarzy pod nim).

Moim skromnym zdaniem mój wpis wniósł sporo;d, takie małe podsumowanie powyżej toczących się dysput;p Może i masz czasami do napisania coś wartościowego, huj z tego jak się chowasz za parawanem?, kto Cię będzie odbierał poważnie człowieku jak co 5min zmieniasz nika?Ja uważam że umieszczanie swojego nazwiska w necie to szaleństwo, zwłaszcza w takich internetowych, luźnych wpisach. To także wielkie ryzyko trafienia na psychopatów, których jest bardzo dużo.

Co do zmieniania nicków to jest to wyraz kompleksów i dziwactwa, zwłaszcza gdy robi to idiota gloryfikujący Stalina i jego nieludzkie wprost rzezie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # aqq 2013-08-09 19:42
Marku
mam prośbę
z racji że nie mam tyle czasu ile bym chciał zaglądam tu z przerwami
Czasem wątki w komentarzach rozwijają się ciekawie ale nie zawsze mogę je śledzić na bieżąco. Wracam a tam pomiędzy tymi które już znam powtykane są nowe.
Marzy mi się taki filtr abym mógł sobie wyświetlić komentarze w inny sposób.
Na przykład ostatnie x godzin, albo chronologicznie , albo wątkami. Może jakieś wyświetlanie ID wątku w nagłówku komentarza aby rozróżnić do czego jest dana odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-08-10 09:43
Cytuję aqq:
Marku
mam prośbę
z racji że nie mam tyle czasu ile bym chciał zaglądam tu z przerwami
Czasem wątki w komentarzach rozwijają się ciekawie ale nie zawsze mogę je śledzić na bieżąco. Wracam a tam pomiędzy tymi które już znam powtykane są nowe.
Marzy mi się taki filtr abym mógł sobie wyświetlić komentarze w inny sposób.
Na przykład ostatnie x godzin, albo chronologicznie, albo wątkami. Może jakieś wyświetlanie ID wątku w nagłówku komentarza aby rozróżnić do czego jest dana odpowiedź.


To byłoby bardzo fajne, ale ja tego nie umiem zrobić. Musiałby by być jakiś spec od tych spraw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-08-09 23:30
Dorzucę swoje trzy grosze do historii Macieja i Samanty.
Być może nie chodzi o żadne współczucie.
Jak mi moja ex przyniosła dziecko kochanka do domu to też wszystkim opowiadałem o tym.
Sprawa wstydliwa dla każdego macho jak ja :lol: ale chodziło o coś więcej. Gdy się wyprowadziłem wszyscy wiedzieli że mnie zdradziła i ma dziecko z innym i dlatego się wyprowadziłem. W innym wypadku byłbym tym złym który zostawił biedną ex z dzieckiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-08-10 09:44
Cytuję aqq:
Dorzucę swoje trzy grosze do historii Macieja i Samanty.
Być może nie chodzi o żadne współczucie.
Jak mi moja ex przyniosła dziecko kochanka do domu to też wszystkim opowiadałem o tym.
Sprawa wstydliwa dla każdego macho jak ja :lol: ale chodziło o coś więcej. Gdy się wyprowadziłem wszyscy wiedzieli że mnie zdradziła i ma dziecko z innym i dlatego się wyprowadziłem. W innym wypadku byłbym tym złym który zostawił biedną ex z dzieckiem.


Dokładnie, byłbyś tym złym który zniszczył jej życie. A w sumie posiadanie rogów nie jest wstydliwe, wstyd to kraść i zdradzać a nie być zdradzonym - ja np. się tego w ogóle nie wstydzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # aqq 2013-08-09 23:34
co do reszty tematów poruszonych w artykule i komentarzach, zwróćcie uwagę że jako kraj bardzo chętnie wybaczamy obcym którzy nas skrzywdzili, a swoim nigdy nie darujemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-06 05:44
Cephalexin 6 Week Old Propecia Nizoral Pattern Baldness Amoxicillin And Atenolol viagra Get Levitra Online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 바카라 2020-10-21 20:50
I really like your blog.. very nice colors & theme.
Did you design this website yourself or did you hire
someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to construct my own blog and
would like to know where u got this from. thank you
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nolan 2020-10-24 20:07
Greetings! Very helpful advice in this particular article!
It is the little changes that will make the largest changes.
Thanks a lot for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd