Najnowsze felietony

piątek, 26 lipiec 2013 15:24

Prezenty dla kobiety to samobój

Napisał 
Jeśli od początku znajomości dajesz kobiecie prezenty, kwiaty... stawiasz się na przegranej pozycji. Zapomnij o naiwnym pomyśle rodem z babcinych i maminych marzeń, że prezentami ukazujesz kobiecie swoją miłość. To tak nie działa; w ten sposób pokazujesz, że Ty jako osobowość nie wierzysz w swój męski czar.

Ciała jamiste ego

Prezenty w dłoniach mężczyzny są jak viagra dla impotenta. Jeśli masz przyjemnie ciężkie, spuchnięte jądra to nie potrzebujesz stymulantów, rusztowania podtrzymującego Twą dziką, nieokiełznaną naturę. Prezenty dają tylko ci, którzy wierzą że są niepełnowartościowi jako mężczyźni. Mogą mówić różne rzeczy, sprawiać niesamowite wrażenie, znosić złote jajka wśród gdakań pychy i nadymać męskie wole; to nie ma znaczenia, liczą się czyny. A te mają niezwykle prostą w odczytaniu wymowę - zdobywam zainteresowanie kobiety prezentami, bo jestem Rysiem z Klanu który chce zrobić dobre wrażenie. Potrzebuję przedłużki fiuta, prożniowej pompki która zwiększy ciśnienie w ciałach jamistych skarlałego ego. Chcesz być bezpieczny, mieć pewność że będzie dobrze; więc zasypujesz ja prezentami które mają zapewnić Ci jej lojalność. Tak pragniesz bezpieczeństwa, tak bardzo się starasz że przypomina to walenie konia w gumce. Im bardziej się starasz, tym mniejszą wzbudzasz w kobiecie ekscytację. Desperaci są fantastyczni, gdy podjadając słone krakersy oglądasz ich samobójcze skoki na necie; ale nie w kwestiach miłości. Desperat to koło zapasowe blond cipeczki - jeśli nie uda się z jednym, drugim i trzecim, zawsze jest opcja zapasowa. Nasz Rysiek z Klanu, który czerwieniąc się i jąkając ze szczęścia biegnie z pierścionkiem zaręczynowym i bukietem kwiatów. Bóg i jego Anioły ze wstydu zakrywają oczy, widząc tę zbrodnię na męskiej, doskonałej wszakże naturze.

Robię przy łopacie

Jestem prostym chłopakiem, który robi przy łopacie i kopie rowy. Ale powiem Ci jedno; przestań być gówniarzem, przestań trzymać się za tę swoją wypudrowaną, wyperfumowaną dupkę. Bądź mężczyzną, bądź zdobywcą. Przestań się mazać synu! z milionów plemników to Twój wygrał ten najważniejszy bieg; urodziłeś się jako zwycięzca. Wygrałeś z milionami innych opcji, wśród których była cała menażeria kolesi. Wygrałeś, wyruchałeś wszystkich w walce o życie... a mi się żalisz, popłakujesz, och, rzuciła mnie dziewczyna, co ja zrobię, mam myśli samobójcze... skrzynka wódki, dobrzy koledzy, dziwki i białko w kulfona; później daj komuś w mordę, byle był słabszy bo Ty dostaniesz... Ty hipokryto, Ty gówniarzu, wynocha z tej emocjonalnej niszy w którą wpędzon zostałeś przez kłamliwe, negatywne sugestie! Masz wychodzić tylko z jednego założenia, że Twoja osobowość jest tak wartościowa, iż niepotrzebne są jej żadne wspomagacze. Jesteś fajnym, interesującym, wartościowym mężczyzną. Idziesz przez życie jak burza, smakujesz je jak żarłok w darmowym mlecznym barze. To jest synu prawda, ostateczna rzekłbym i tako właśnie czynię.Wartościowa męskość, to świadomość:

1. Na świecie wystarczy kobiet dla każdego, nawet dla Ciebie. Nie ma się co o nie bić, walczyć i chlastać po kablach. Pewien znany Polski zawodnik MMA (bodajże Pan Grabowski) chłopisko z piekła rodem, powiedział piękne słowa w wywiadzie tv - nigdy się nie bił o kobietę, i nigdy nie zamierza. Ale z kim ten facet miałby się bić? przecież prawie każdego zleje. Facet ma w sobie na tyle dumy i godności, że nie zamierza się bić o kobietę. Zdradziła? to problem jej kochasia że ma kobietę z kurewskim charakterem. Mistrz rozkwaszania nosów nie walczy o kobiety - nie rób tego i Ty. Miej jaja a nie wydmuszki, napuszony koguciku.2. Po nawet największej miłości (czyli hormonalnym haju, chociaż wiem że rozczytany w harlekinach mi nie uwierzysz) możesz znowu się zakochać. Nawet znacznie mocniej. Nie ma miłości która przetrąca Ci kręgosłup do końca życia, miłość to piękno a nie ból jak twierdzą mitomani - mówią że kochali, a chcieli mieć drugiego człowieka na własność; to nie jest miłość, to toksyczna potrzeba posiadania. Jeśli cierpisz, to na pewno nie była to miłość, bo ona zostawia w Tobie tylko słodycz, nawet jeśli obiekt uczuć odejdzie. Jeśli czujesz ból, to jest to urażone rozstaniem i jego konsekwencjami ego. Nie mieszaj w to miłości. Ona Cię rzuciła więc cierpisz, jakbyś Ty się pierwszy znudził i ją rzucił, w ogóle byś o niej nie myślał.3. Natura dała Ci penisa byś z niego korzystał. Gdyby nie był potrzebny, byłbyś bracie jajorodny bądź jajożyworodny. A z tego co mi wiadomo, żaden mój czytelnik nie składa jaj. Czasem tylko jeśli jest szlachetny, dotacje charytatywne TU.Z tej świadomości wypływa specyficzne zachowanie. Jesteś spokojny, nie wchodzisz w tyłek kobiecie (nie wchodzisz by tam szybciej wejść, miłosny koan dla inteligentnych) nie podlizujesz się. Nie zależy Ci tak mocno, więc kobieta nie czuje presji, a nawet wyczuwa lekką obojętność. To ją doprowadza do stanu seksualnej palpitacji. Najczęściej chce sobie sama udowodnić że jest seksualna, więc to ona zaczyna Cię podrywać. Ty możesz wtedy wyrazić zgodę bądź nie. To jest właśnie seksualna męskość, a nie zdesperowani, spoceni kolesie którym świat się wali na samą myśl, że dziewczyna ich zleje. Niech zlewa, życzę jej wszystkiego najlepszego i idę do następnej.  My zlewamy nieinteresujących ludzi, i oni czasem zlewaja nas. Nic nowego pod słońcem.

Jesteś szlachetny?

Prezenty dla kobiet dopuszczalne są tylko w późniejszym etapie związku. Możesz dawać je tylko wtedy, gdy nic już od kobiety nie możesz uzyskać. Wszystko gra; możesz więc zaoferować sobie tę przyjemność prezentu. Wielu mężczyzn, w tym i ja - lubię dawać prezenty, ponieważ ekscytuje mnie ten błysk w oku i radość kobiety. Ale prezent trzeba umieć dawać. Jeśli dasz prezent policjantowi, to trafisz do suki. Jeśli mężczyźnie, dostaniesz po twarzy za homoniemoralną propozycję. Jeśli kobiecie na początku związku, zostaniesz uznany za męskiego impotenta. Nie ma czegoś obiektywnie złego bądź dobrego, o tym decydują okoliczności. Np. jeśli dasz mi prezent (zbieram na nowy procesor, najchętniej I5 i płytę główną) to na pewno nie dostaniesz w twarz. W zasadzie to nic nie dostaniesz, ale będzie to dobry uczynek, zostaniesz uwieczniony TU.

Zemsta naszych dziadów

Kobiety kochają facetów z kasą. Dlatego za wszelką cenę chcą im ją zabrać. Bez kasy jesteś dziadem, jesteś na łasce kobiety. Lepiej mieć pieniądze niż kobietę, bo chętnych na kasiastego znajdzie się wiele, a na dziada niewiele. Testy DNA to zemsta naszych dziadów zza grobu; przez lata wychowywania dzieci parobków, cyganów i kryminalistów, nacierpieli się strasznie. Teraz ich gniew zbiera żniwo płaczu, łez i obietnic że to był tylko jeden raz. Kasa jest ważna, ale męskość jest znacznie ważniejsza. Kobieta to ryba którą możesz złowić na pieniądze, albo na chemiczny haj który w niej wzbudzisz swoją męskością. Jeśli masz pieniądze, działaj. Jeśli ich nie masz, a nie masz... to ucz się od mądrzejszych, czyli chociażby ode mnie. Działaj tak, by hormony w niej aż się gotowały. Pamiętaj tylko, byś w tej zupie bracie się nie zatracił. Pamiętaj że winien mi jesteś dziesięcinę; dziesiąty stosunek płciowy z Twoją kobietą należy do mnie.


Powiem Ci jak działam w tej materii ja. Jestem supermęski, zdaniem niektórych tak mocno męski, że aż kobiecy. Gdy poznaję piękną kobietę, idę do niej z dobrą czekoladą. Takie mam zasady. A ubrany jestem w miły uśmiech, zegarek i nic poza tym.======Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 18913 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:42
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+35 # Mihu 2013-07-26 16:09
No powiem Ci Mareczku, ze zacny artykul i jakze wyrazne przeslanie. Gratuluje! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+31 # Marek 2013-07-26 17:58
Dziękuję mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+31 # Edward 2013-07-28 01:38
Kurcze Marek art miazga! Trafiasz w samo sedno...nie spuszczaj z tonu! Tak trzymaj.pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+31 # Też_Marek 2013-07-26 17:49
Ja to się nigdy nie ożenię. Za dużo widziałem i przeżyłem. To są pełne kurwiska. Jeszcze ostatnio, z racji wykonywanego zawodu, zajrzałem na to forum i wypowiedź jednej mnie rozjebała.:
http://forumprawne.org/prawo-rodzinne-opiekuncze/163529-separacja-faktyczna-alimenty-na-zone.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+33 # Marek 2013-07-26 18:01
Oczywiście to pijawka, ale z drugiej strony jeśli nie ma żadnej rodziny kobita, znajomych (mąż przepłoszył, znam takie przypadki) a dzieckiem trzeba się opiekować to do jakiej ona pójdzie roboty? co z dzieckiem? a co to jest 1300zł, przecież po opłatach to jest gówno, na żarcie najtańsze nasterydowane starczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+29 # NIE żeńcie się! 2013-07-27 22:50
Ślub to frajerstwo, układ biologiczno-tow arzysko-bizneso wy i mężczyzna w ostatecznym rozrachunku na tym traci.
Nie warto sobie pierdolić życia dla dostępu do cipki (który jest udzielany chętnie tylko do ślubu, później jest "równia pochyła" lub dawkowanie warunkowe, bo się misiu spisał w jakiejś konkretnej sprawie).

;-) www.youtube.com/watch?v=1BH_fhSTYzE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+27 # anonimowy 2013-07-26 18:19
Nawet jajorodne kopulują nie kopulują tylko organizmy pączkujące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+32 # anonimowy 2013-07-26 18:50
Pomyślcie w jaki piekielny matrix nas wpędzono, kopulacja zła, bo jak zwierzęta bez duszy, seks w każdej postaci zły, kalający i nieczysty, co nie zrobisz to źle, to grzech, nawet w małżeństwie a choćbyś był impotentem od urodzenia to i tak jesteś pokalanie poczęty z winy rodziców i prarodziców, stymulacja, masturbacja zła bo to onanizm ponoć, choć książę Onan miał setki żon i nałożnic, tylko czasami jak z którąś nie chciał mieć potomstwa to uprawiał stosunek przerywany.
Tak to stosunek przerywany, wytrysk zewnętrzny (dokładnie tak jak teolodzy katoliccy w średniowieczu wyobrażali sobie stosunki płciowe w Raju miedzy Adamem i Ewą - wytrysk w okolice wzgórka łonowego - resztą miał zając się sam Wszechmogący) to onanizm a nie masturbacja.
Jeśli przyjrzycie się źródłu pogardy mas do tzw. onanizmu to przeżyjecie szok bo tym źródłem jest najbardziej zdemoralizowany papież w historii, to w jego czasach watykan zamienił się w największy rzymski burdel a grono kościelnych dostojników przez wiele lat próbowało ustalić zasady moralne tak by siedlisko wszelkiej nieczystości i gigantycznej rozpusty tj. watykan i jego papież byli bezpieczni. I oto po wielu latach kreatywnych wężowych krętactw, totalnej manipulacji ustalili sobie ci zboczeńcy że największym złem we wszechświecie jest "onanizm".
Tak to diabły i demony watykańskie nieskrępowane w niczym w swej amoralności narzuciły ludzkości swoje "kanony moralne".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # Marek 2013-07-26 21:27
Wszystko złe, wpędza we wstyd i poczucie winy... które można odkupić. Religia to genialny biznes.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+34 # witek 2013-07-26 20:29
jak sie juz rucha to nie samoboj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # Marek 2013-07-26 22:14
Cytuję witek:
jak sie juz rucha to nie samoboj


Dokładnie. Wtedy dać prezent to nie grzech.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+31 # Vincent 2013-07-26 20:34
Z nieco innej beczki - robiąc WIELKIEGO offtopa, za co pewnie mi się dostanie od Marka, muszę coś napisać bo leży mi to w pewnym sensie coraz mocniej na sercu i nie mam się tym z kim podzielić:

Moja matka gorąco popiera PO - co bym jej nie powiedział, jak bym nie napluł na PO, jakich liczb i faktów na temat tej marnej partii nie przytoczył, ona stoi murem za Tuskiem i uważa, że to najlepszy premier i najlepszy rząd w historii naszego kraju. Kocham swoją matkę co oczywiste bardzo mocno za to że mnie wychowała - za cały trud rodzicielski, ale jak słucham tego co wygaduje i patrzę na to jakim jest lemingiem i jak ma mózg wyprany przez TVN chociażby i Gówno Wyborcze które czyta, to aż mi łzy same z oczu lecą...ostatnio dowiedziałaem się, że Adam Michnik (Aron Szechter) jest jej idolem, ale nikt nie jest w stanie jej przemówić do rozsądku. Jednocześnie nienawidzi PIS-u i uważa że jak teraz wygra wybory za 2 lata to dopiero w tym kraju będzie sajgon i burdel. Dla niej Jarosław Kaczyński to synomim wszelkiego zła. Nieuleczalny i ciężki przypadek...mał o tego - kiepsko zna się na historii, a już na ekonomii to praktycznie w ogóle. Argumentacja zerowa, a jak ja rzucam konkretnymi faktami, liczbami, danymi np na temat tego jak ogromne jest obecnie zadłużenie Polski i do jakiej ruiny PO doprowadziło ten kraj, jak TVN manipuluje odbiorcą, jak utajniono aferę z solą drogową, co zrobiono z uchwałą dotyczącą Rzezi Wołyńskiej, to słysze przeważnie jedno - "zamknij mordę szczeniaku", "nie męcz mnie", " "zobaczysz co będzie jak do władzy dojdzie PiS". Czy tak rozmawia dorosły, poważny człowiek? Czy to nie jest zachowanie rozkapryszonego dziecka? Matka nie jest żadnym partnerem w dyskusji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+28 # Vincent 2013-07-26 20:35
Co robić Panowie i Panie? Olać sprawę? Czy dalej wdawać się w bezcelowe dyskusje? W ogóle jak tylko słyszy słowo PO - utożsamia je z istnym z geniuszem gospodarczym/ek onomicznym, dyplomatycznym, moralnym i same "achy" i "ochy". Przykro mi to pisać bo to moja kochana matka, ale tak już jest, muszę w końcu się z tego zwierzyć. Niby interesuje się tą polityką, ale brak jej kompletnie zdolności analitycznego i konstruktywnego myślenia. Pisze tutaj, bo njieraz spotykałem tutaj pokrewne mi duszę, choć liczę się z tym że będziecie mnie obrzucać nbłotem i minusami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+29 # Marek 2013-07-26 21:32
Coś Ty oszalał z tym błotem, minusami i offtopem? gadamy o wszystkim, byle dobrze o mnie - to podstawowa zasada :)

Znam takich ludzi, i uważam że robisz poważny błąd wchodząc w takie dyskusje. Tracisz czas, energię, wkurwiasz się a więc jesteś emocjonalnie drenowany. Pamiętasz Brutala? on fan Korwina, ja wręcz przeciwnie, co nie przeszkadza nam się kumplować. A Azazel, oszuścik jeden? PO-wiec i fan Wałęsy, mimo wszystko bardzo go lubiłem - jak się okazało było to jednostronne uczucie.

1. Matki nie zmienisz, raz że musiałaby uznać że "szczeniak" miał rację, a dwa że ją orżnęli - przyznałbyś się? ciężka sprawa.

2. Potakuj, nie wchodź w dyskusje.

3. Oszczędzony czas i energię przeznacz na planowanie celów życiowych, czytanie mądrych rzeczy i zabawę.

4. Potraktuj milczenie gdy mama mówi, jako wyzwanie i trening - w życiu spotkasz wielu ludzi którzy Cię wkurwią do szaleństwa, i warto nie reagować jak oni chcą, a jak dla Ciebie jest korzystnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+20 # marcel 2013-07-26 21:40
mam pytanie Marku do Ciebie- gdzie i kiedy zapoznałeś z TR?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+21 # marcel 2013-07-26 21:55
i czy masz rezultaty w TR
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # Marek 2013-07-26 22:16
Cytuję marcel:
mam pytanie Marku do Ciebie- gdzie i kiedy zapoznałeś z TR?


Czytałem na necie, zainteresował mnie więc zamówiłem wszystkie tomy w necie - efektów jako takich nie mam, natomiast są spore zmiany w postrzeganiu. TR to inaczej opisana i ujęta nauka o pozytywnym myśleniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+28 # Esej 2013-07-26 22:09
Cytuję Marek:
Coś Ty oszalał z tym błotem, minusami i offtopem? gadamy o wszystkim, byle dobrze o mnie - to podstawowa zasada :)

Znam takich ludzi, i uważam że robisz poważny błąd wchodząc w takie dyskusje. Tracisz czas, energię, wkurwiasz się a więc jesteś emocjonalnie drenowany. Pamiętasz Brutala? on fan Korwina, ja wręcz przeciwnie, co nie przeszkadza nam się kumplować. A Azazel, oszuścik jeden? PO-wiec i fan Wałęsy, mimo wszystko bardzo go lubiłem - jak się okazało było to jednostronne uczucie.

1. Matki nie zmienisz, raz że musiałaby uznać że "szczeniak" miał rację, a dwa że ją orżnęli - przyznałbyś się? ciężka sprawa.

2. Potakuj, nie wchodź w dyskusje.

3. Oszczędzony czas i energię przeznacz na planowanie celów życiowych, czytanie mądrych rzeczy i zabawę.

4. Potraktuj milczenie gdy mama mówi, jako wyzwanie i trening - w życiu spotkasz wielu ludzi którzy Cię wkurwią do szaleństwa, i warto nie reagować jak oni chcą, a jak dla Ciebie jest korzystnie.


Vincent, dobrze Ci radzi Marek, dyskusja z wikeszoscia ludzi jest pozbawiona sensu. Dzisiaj Ci idioci w Warszawie zawiesili próg zadłuzenia...pa trze na głowne portale internetowe i nie wierze własnym oczom...na onetowskim gównie podnieta katarzyna W. i tragedia w Hiszpanii plus jak zwykle gołe cycki, Interia to samo, nawet sie nie zajakneła rzadzi "ksiadz" lemanski i Hiszpania, na WP półgębkiem jest o tym, ale trzeba dobrze poszukać, rzadzi Putin całujacy rybe...i teraz warto pomyslec, w normalnym kraju, w fundamentalnej dla jego istnienia sprawie, wszystkie portale powinny byc zajebane opiniami ekspertów, ekspertyzami, wypowiedziami polityków, jakie konsekwnecje tego, powinno chuczeć tak jak wygotowane mleko...a tutaj...Vincent , my którzy jeszcze mamy olej w głowie i te moze 10% społeczenstwa jestesmy stłamszeni masą bezmyslnego bydła, którego celem istnienia jest ruchać, chlać i żreć..i nic wiecej..niczego nie zrobimy po prostu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # Esej 2013-07-26 22:20
jedyne co mi przychodzi do głowy...to nachapać sie za wszelka cene, trzymac forse gdzies zagranicą, najlepiej w nieruchomosciac h, odłozyc jakąś gotówke na nowe zycie i gdy zacznie sie robic goraco spierdalać ino fest...ile to jeszcze moze potrwać? 10 lat, zanim sie rozsypie? Co bedzie sie później działo?krew zamieszki, wojsko i policja bedzie strzelac do bydła, któremu zabrano miche zarcia i najwazniejszego poslkiego świetego, czyli spokój. Kolega Jajacek dobrze napisał niedawno, ze 99% ludnosci tego kraju ma juz tak przezarte propaganda mózgi, ze dopóki nie zabraknie kiełbachy na stole, dopóty nic sie nie ruszy...dodatko wo ta garstka, która cos próbuje działać jest sztorcowana przez "wielbicieli czosnku", majacych do dyspozycje media jako anty-wiadomo co. Naród spi i obudzi sie na ulicy, taka jest moim zdaniem prawda. Wiem, ze ciezko to napisac, bo człowiek mysli, ze jest u siebie, ale sami cóz mozemy zrobić? ktokolwiek silny maz stanu, który chwyci polactwo za gardło i scisnie tak, ze az oczy wyskoczą mu z orbit, zanim dojdzie do władzy, to go czosnkowe media tak zmieszaja z błotem, ze wiekszosc bedzie sie smiała i wyszydzała go, poza tym nie ma w tym panstwie tego co w kazdym panstwie, gdzie udany coup d'etat wystepuje- silna armia+ policja, to znaczy to istnieje, ale korpus oficerski ma to w nosie i sam truchla o swoje stołki. Czosnkowi zas zacieraja ręce i powoli, kroczek po kroczku wykupuja co sie da...polactwo zas obudzi sie na ulicy ale wtedy bedzie za późno, no cóz, widocznie tak juz byc musi i Polski nie da sie uratowac, w razie rozruchów postawia na stolcu Kaczora który sypnie 200zł podwyzki i polactwo,zadowo lone rozejdzie sie do domu, zeby znowu oddawac sie upragnionej rozrywce, czyli wódka+kiełbasa+ mecz jakis patałachów ewentualnie kolejny odcinek idiotycznej telenoweli. Tutaj musza byc zmiany fundamentalna, musi byc całkowicie zmieniona kostytucja , tutaj ludzie pokroju pana P.,nie moga dostawac 5 razy zawiasów, tylko raz do pierdla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # Esej 2013-07-26 22:29
bez prawa do przedterminoweg o zwolnienia+ calkowita 100% konfiskata majatku jego, a w razie gdy udowodni sie ze rodzinka tez maczała palce, konfiskata majatku obligatoryjna całej rodzinki- tak sie walczy skutecznie z korupcja, a nie bajki wczesniejsze Kaczora, bo kara smierci- tak powinna być, tylko ilu mamy morderców,a ilu złodziei, którzy kradna miliony...poza tym nalezałoby powaznie sie zastanowic nad odebraniem hołocie praw wyborczych, nie moze byc tak, ze idzie głosowac panienka, która na fejsiku zapisała sie do grupy nie chce zeby Kaczynski został prezydentem i tylko z tego powodu, ze czosnkowe media zrobiłyz jej mozgu wode, pójdzie głoswac przeciw kaczorowi, bo ma kota i nie konta w banku...to nie jest demokracja, i tutaj jej byc nie moze, twarde rzady, kogo trzeba zdmuchnac tego trzeba natychmiast, generalne sprzatanie i wywietrzenie domu z zapachu czosnku i wtedy cos sie moze u nas w Polsce zmieni na lepsze, inaczej to budowanie na piasku i przypudrowywani e smierdzacego gówna.
Póki co takiej jednostki nie ma i długo nie bedzie, czosnkowi zaczna ujadać ze anty-wiadomo co i głupie polactwo to łyknie, jak wspomniana wyzej paniusia.
W tej sytuacji myslec nalezy przede wszystkim o sobie, z tego co pamietam pisałes ze zajebiscie znasz rosyjski, wyorzystaj to, powysyłaj troche CV a nuz moze uda Ci sie na kilka lat wywinac np. do Moskwy zarobisz się i bedzie pane sytuacji, wracać do mieszkania wsród polactwa czy wybrac spokojną starosc gdzies w jakiejs bananowej republice gdzie piekne mulatki beda ci podawac dronki z palemką :lol: to tylko taki przykład, generalnie Marek ma 100% racji, skupic sie na sobie, polactwa niz juz nie uratuje, tylko samemu dbac o własna skóre..pojawi sie ktos, kto bedzie miał moc, to sie przyłaczyc mozna,wsród aktualnych partyjek czytaj stronnictw 3 polskich partnerów strategicznych- 2 z Europy, 1 spoza-nie ma nikogo godnego zaufania. Mikke zamiast próbowac cos z RN, smeci kurwa o narodowych socjalistach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+19 # Esej 2013-07-26 22:43
dopiero bedzie sie cała Europa smiała, z bezdomnego polactwa, co to było u siebie, a teraz spi na ulicy, w kontenerach czy kanalizacji przy rurach grzewczych. Ci debile łykneli, ze cała europa sie smieje ze w Posce rzadza blizniaki- hahah, przecietny europejczyk to ma w dupie kto rzadzi w rolniczym kraju jakim jest Polska, tylko mylsi o swojej msce ryzu, a nie ze mielismy 2 kaczorów na stolcach, no ale głupkom tutaj wystarczyło wmawiac to non stop i poszli i kaczora obalili (jasne, ale gdyby chociaz powodem było np. pogorszenie sytuacji gospodarczej, a nie wykreowany przez czosnkowych obraz w mediach). Co do Mikkego, dzisiaj jesli wierzyc tym debilnym sondazom, które podczas kampanii wyborczej powinny byc takze surowo zakazano, (bezwzgledna kara pierdla, całkowita konfiskata majatku, firma pod szyldem np. OBOP natychmiast zlikwidowana, majatek zlicytowany i jeszcze zakaz stosowania prawa łaski) to pajac w muszce razem z narodowcami miałby jakies 7-8%, ale nie, lepiej srać jeden na drugiego i tworzyc konkurencyjne partie, bo tam sa "narodowi socjalisci", kurwa facet poswieci cały trud tej młodziezy tylko dlatego bo tam sa narodowi socjalisci! przeciez to jest tak chore, ze nie da sie o tym mówic, za to jego kolega pan red. Michalkiewicz ma w nosie czy tam sojalisci sa czy nie sa, choc sam jest za wolnym rynkiem, a tylko interesuje go ze grupa taka powstała poza układem z 1989 i to popiera. To, ze u nas bunt młodziezy nie został wykorzystany, to prosze bardzo niech mikke nie pierdoli ze narodowi socjalisci, tylko boi sie strasznie, ze jak pójdzie z tamtymi to go zaraz zaczna oskarzac o anty-wiadomo co. Bezsensowne to jest...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # Vincent 2013-07-26 22:48
Zgadza się, dobrze pamiętasz - rosyjski znam i jest to mój wielki atut na rynku pracy - zdaję sobie z tego sprawę, bo w kontaktach biznesowych coraz częściej trzeba zabiegać o kontrahentów ze wschodu, bo to rynek dość dynamicznie rozwijający się. CV obecnie wysyłam i kilka odpowiedzi się pojawiło co mnie bardzo cieszy. Liczę też na pomoc mojej rodziny w Rosji która siedzi w podobnej branży. Kwestia jeszcze doświadczenia zawodowego, dlatego chce je zdobyć tutaj w Polsce - popracować z 3-4 lata tutaj, przemęczyć się i przewegetować za 1500 brutto a potem - strzała za granicę. Może nawet do Rosji, tam fachowców i inżynierów traktuje się jednak lepiej niż tutaj. W ogóle Rosja pod niektórymi względami lepiej dba o swoich obywateli niż Polska. A do samej Polski raczej wracać nie chce. Patriotyzm mam w sercu, a biedę głęboko w dupie...

A co do demokracji, Korwin (którego de facto nie lubię) powiedział - "demokracja to najobrzydliwszy ustrój - myśl że menel spod budki z piwem ma taki sam głos, jak profesor z wieloletnim dorobkiem naukowym jest przerażająca" czy jakoś tak to było. I tutaj akurat JKM ma 100% racji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+20 # Esej 2013-07-26 23:12
masz bardzo dobry pomysł na dalsze zycie, i idz w tym kierunku, rosyjski to swietna podstawa do tego zeby wypłynąc tam, gadałem kiedys z chłopem, który jest informatykiem i nawiazał współprace z rosyjskimi firmami- mówił, ze pieniadze tam sa bajeczne wprost i to nawet jak on nie zna rosyjskiego, to co dopiero mówic u Ciebie ;-) w zaleznosci od branzy, ale de facto, jak masz jakis fach to z głodu sie tam nie umrze, moim zdaniem, no i kwestia doswiadczenia zawodowego tak wazna, najlepiej zeby odrazu nawet na za grosze ale zebys miał kontakt z rosyjskim, wiesz jak jest, jak człowiek przychodzi wyjebany z roboty po 10h to ciezko jest jeszcze usiasc na jezykiem, ale warto sie mimo wszystko starac...kierun ek masz moim zdaniem bardzo dobry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # aqq 2013-07-28 23:31
Korwin powiedział też że demokracja to rządy głupich, bo głupich ludzi jest więcej niż mądrych. Pomimo swojego zdania o tym panu w tej kwestii się z nim zgadzam.
Dodatkowo polecam film "Idiokracja"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-07-29 11:04
Już go na tym forum polecałem :) Leciał parę miesięcy temu w tv. W sumie film przedstawia tylko nieco przerysowaną obecną rzeczywistość.
Z innej beczki - słyszeliście, że eurodeputowani dostaną 1140 zł/m-c emerytury za każdy rok "pracy" w europarlamencie . To daje dla jednej tylko kadencji 5700 zł/m-c. Doszły mnie słuchy, że z polskim sejmem będzie podobnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-07-28 16:53
Kara w postaci konfiskaty majątku była za tzw. "komuny".
Pierwsza ustawa sejmu wybranego w tzw. wolnych wyborach, to była zmiana w kodeksie karnym - likwidacja kary konfiskaty mienia w całości. Mało kto dziś o tym wie. Bez skrupułów przygotowali sobie grunt do wielkiego złodziejstwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-07-28 23:32
Zniesiono też odpowiedzialnoś ć urzędniczą.
Za komuny za malwersacje groziła nawet kara śmierci, poszukajcie informacji o aferze mięsnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+24 # Vincent 2013-07-26 22:39
Nie mogę się Esej nie zgodzić. Intelektualna kondycja "polactwa" jest wprost katastrofalna np. jak tak patrzę nawet po moich znajomych ze studiów - ludzi do kurwy nędzy z wyższym, technicznym wykształceniem to poziom "lemingostwa" jest przerażający.. Ale cóż się dziwić - inteligencję i elity wybito 70 lat temu w Katyniu i w obozach koncentracyjnyc h, to zostali zwykli, w przeważającej części niemyślący obywatele. Slowly We Rot - jak nosi tytuł debiutanckiej płyty Obituary.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Vincent 2013-07-27 09:49
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz u nas Polaków - nie potrafimy byc solidarni i cieszyć się z naszych historycznych sukcesów. W Rosji Dzień Zwycięstwa 09.05 jest Świętem Narodowym - ludzie wychodzą na ulice, bawią się, integrują, tańczą - słowem świętują i celebrują. Nie ma żadnych podziałów, burd, awantur czy bijatyk.
Z kolei u nas - dzień 11.11 - rocznica Odzyskania Niepodległości - zadymy i burdy na ulicach, przepychanki w mediach, społeczeństwo jeszcze bardziej podzielone. My potrafimy się jednoczyć tylko w chwilach krytycznych - czytaj np. Powstanie Warszawskie, które wg mnie było jedną wielką pomyłką które przyniosło tylko niepotrzebną hekatombę ludności cywilnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+21 # Ania 2013-07-27 17:56
A zauważyłeś, że w polskich mediach niszczy się patriotyzm i jest on pokazywany jako zaściankowość i zacofanie? Bo przecież taka piękna jest nasza Unia. Nawet programy rozrywkowe mają zagraniczną nazwę i najlepiej żeby artysta śpiewał po angielsku, bo po polsku, to wioską zalatuje. A bijatyki z 11.11, to była prowokacja i media tylko to pokazywały chcąc jeszcze bardziej wywołać wrzawę i niezgodę wśród Polaków. Nie podawaj za przykład Rosji, gdzie rosyjskie media zawsze pokazują cud, miód i orzeszki niezależnie od tego czy faktycznie jest dobrze, czy beznadziejnie źle. Rosja rozpala miłość do ojczyzny, bo taką strategię od dawien dawna stosują jej rządzący. Bo nawet jeśli bieda ludziom w oczy zaglądała, to wmawiało się im (ludziom), że jest zajebiście dobrze.
Rosja jest mocarstwem, wszyscy im mogą skoczyć, rządzą się własnymi prawami, są agresywnym, drzemiącym kolosem. A Polska jest słaba, dlatego włazi w odbytnicę zachodowi i cieszy się z każdego ochłapu rzuconego z pańskiego stołu. Ruscy nie śpią, raz po raz łby podnoszą i węszą jaka jest sytuacja na zachodnich granicach. Polska tylko rozpaczliwie ucieka od biedy i jednego zagrożenia ze wschodu, wpadając w inne zagrożenia na zachodzie. Wciąż płaci patriotyzmem swoich obywateli, nie wiedzących, że już dawno została sprzedana. Polska - kraj gdzie patriotyzm nazywany jest faszyzmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+46 # Ania 2013-07-27 18:12
Hej lemingu nie trać wiary
Rzekł profesor kiedyś stary.
Chcesz być sławny,oraz wielki
Wpieprzaj szczaw i mirabelki
A jak przeżyć ci się uda
To zobaczysz inne cuda.
Z Amber Goldu złote sztaby
Chłopów przerobionych w baby.
Dwa kasyna na cmentarzu
Śluby gejów przy ołtarzu.
Za Madonnę zwrot kasiory
Bezrobocia spadek spory.
Sprawną kolej ekspresową
Sól drogową bardzo zdrową.
Dach zamknięty na stadionie
Tunel który w wodzie tonie
Dla Małgosi suknie nowe
Za pieniądze PO składkowe
Ze związkami cud debatę
I niewinną S. Beatę
Oraz to co się już zdarza
Los z loterii do lekarza


Autor: Arkadiusz Siński
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-33 # karl hanke 2013-07-28 09:09
Nie wyolbrzymiaj. Rosja to papierowy tygrys, cierpiący na alkoholizm. Te twoje komentarze tylko powielają fałszywy obraz siły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+48 # Vincent 2013-07-28 10:29
Rosja nie jest aż tak silna, czas świetności sowieckiego imperium dawno minął, trawi ją korupcja i wspomniany alkoholizm, fałszowanie są wybory - jednak ma w ręku niezaprzeczalny atut jakim jest gaz i dlatego trzeba się z nią liczyć. jednak co ważne, Rosja ma ponadto w miarę zdrową gospodarkę, podczas gdy wszędzie tam gdzie jest UE, są dziury budżetowe, kryzys i bezrobocie Niedawno byłem w Rosji - wszystko nowe - drogi, koleje, obiekty sporotwe. PKB rośnie bardzo szybko z roku na rok. Rosjanie ponadto coraz lepiej zarabiają, podczas gdy u nas 1200 zł na śmieciowej umowie to norma. Owszem większość rzeczy jest u nich droższa, ale przynajmniej w miarę adekwatnie do zaróbków przeciętnego obywatela. Benzyna z tej samej ropy jest dwukrotnie tańsza w Rosji niż w Polsce. A zarobki wyższe - więc o co tu chodzi? Rozwarstwienia społeczne są i to miejscami bardzo mocne, jednak w ogólnym zarysie mam wrażenie że Rosja coraz bardziej się bogaci, podczas gdy my dziadziejemy.

Anna ma natomiast rację - wszystko co tchnie jakimikolwiek znamionami polskości jest na wszelkie sposoby opluwane w mediach. Szczególnie w Tusk Vision Network.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # marcel 2013-07-28 12:14
Cytuję Vincent:
Rosja nie jest aż tak silna, czas świetności sowieckiego imperium dawno minął, trawi ją korupcja i wspomniany alkoholizm, fałszowanie są wybory - jednak ma w ręku niezaprzeczalny atut jakim jest gaz i dlatego trzeba się z nią liczyć. jednak co ważne, Rosja ma ponadto w miarę zdrową gospodarkę, podczas gdy wszędzie tam gdzie jest UE, są dziury budżetowe, kryzys i bezrobocie Niedawno byłem w Rosji - wszystko nowe - drogi, koleje, obiekty sporotwe. PKB rośnie bardzo szybko z roku na rok. Rosjanie ponadto coraz lepiej zarabiają, podczas gdy u nas 1200 zł na śmieciowej umowie to norma. Owszem większość rzeczy jest u nich droższa, ale przynajmniej w miarę adekwatnie do zaróbków przeciętnego obywatela. Benzyna z tej samej ropy jest dwukrotnie tańsza w Rosji niż w Polsce. A zarobki wyższe - więc o co tu chodzi? Rozwarstwienia społeczne są i to miejscami bardzo mocne, jednak w ogólnym zarysie mam wrażenie że Rosja coraz bardziej się bogaci, podczas gdy my dziadziejemy.

Anna ma natomiast rację - wszystko co tchnie jakimikolwiek znamionami polskości jest na wszelkie sposoby opluwane w mediach. Szczególnie w Tusk Vision Network.


na świecie licza się tylko 3 kraje , kraje które maja nieprzebrane złoża naturalne a są to ROSJA, CHINY i KANADA - taka jest opinia innych nacji np Holendrów, Islandczyków czy Niemców z którymi miałem możliwość rozmawiać. Nasz uczuciowo-histo ryczny stosunek do Rosji nie zmienia faktu że musimy z tym krajem się liczyć i w polityce zagranicznej tańczyć jak nam zagrają. Jest coraz większa jawna ekspansja w gospodarkę Polski, są wykupywane upadające polskie przedsiebiorstw a ktore maja jakościowe certyfikaty europejskie przez konsorcja rosyjskie. Przedsiębiorstw o w którym pracuje też miało propozycje od Rosjan :). Nie udało się - musimy się meczyć pod rzadami angielskim żydowstwa. i radze nie zapominać że Rosjanie to słowianie tak samo jak my i bliżej nam do nich niż do innych nacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+30 # Nowa Sławia 2013-07-28 12:48
Żydowska szarańcza niszcząca świat od ponad 1000 (może nawet 1500-2000) lat tak niestety działa, że systemowo, programowo, stopniowo, ale sukcesywnie dzieli, kłóci narody sławiańskie (bo stanowiły największe zagrożenie dla tego pasożyta).
Musiały zostać podzielone, różnymi metodami (np. na polu religii, podział na wymyślone bajki, indoktrynacje "uszyte na miarę" w postaci chrześcijaństwa i prawosławia, na co niestety nie byliśmy odporni - największa wada i historyczny zarzut jaki można mieć do naszych przodków), podsycanie nienawiści do sąsiadów przez prowokowane akcje (typu Wołyń - nienawiść do Ukrainy, Katyń/NKWD/"kom uchy" - ostra, przewlekła i złośliwa rusofobia, udział Polski w ataku na Czechosłowację, itp, itd.), rozjebanie Jugosławii (przy milczącym poparciu całego świata).
Przeciętny Rosjanin tak samo jak Polak zapierdala u żyda w jakimś zakładzie pracy. Scena polityczna, "elity" tak samo są przesiąknięte agentami realizującymi plany NWO (Tusk, to taka mniejsza kopia Putina, mentalnie niczym się nie różnią - obaj powinni mieć odrąbane łby, najlepiej jeszcze dzisiejszej nocy).
Rusofobia jest objawem debilizmu (to nasi bracia, którzy w swoim kraju zmagają się z tym samym syfem, pasożytem).
Aby ją podtrzymać, zapewne znowu na 11 listopada przyślą (bo w Watykanie, Londynie, Tel-Awiwie, Brukseli, czy Waszyngtonie padnie taka decyzja) rosyjskojęzyczn e bojówki, by znowu wyszło, że to ci "źli ruscy" u nas mieszają (TVN już to odpowiednio zmontuje, a przeciętny polaczek-bydlac zek łyknie, jak kurwa wytrysk wymieszany ze szczochami).
Wszystko po to, abyś Polaku się nie był w stanie zorganizować (sam na własnym podwórku i szerzej, z sąsiadami) do walki z okupantem. Masz nienawidzieć tych, z którymi właśnie miałbyś największe szanse na działania, masz się kręcić bezproduktywnie w kółko wokół gówna typu spędyzm religijny, rozrywki w koszernych mediach, jak polityka, to głosowanie na podstawionych figurantów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+26 # Vincent 2013-07-28 13:06
Święta racja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # karl hanke 2013-07-28 19:17
Rosjanie to Słowianie... Kipisz naiwnością nastolatka. Doszukujesz się braterstwa Słowian? We własnym kraju się brataj, a nie jak większość pazi na tym forum szczekaj na Izraelitów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # marcel 2013-07-28 22:20
Cytuję karl hanke:
Rosjanie to Słowianie... Kipisz naiwnością nastolatka. Doszukujesz się braterstwa Słowian? We własnym kraju się brataj, a nie jak większość pazi na tym forum szczekaj na Izraelitów.


ilu znasz Rosjan? ilu znasz Niemców?ilu znasz żydow?ilu znasz prawdziwych Polaków?OSOBISC IE?ja z POlakami u sterów i współpracownika mi mam same złe doświadczenia, pracowałem z leniwymi Niemcami, pracowałem u Żydów, pracowałem z Rosjanami(dobrz e że krótko bo nie wiem czy wątroba dałaby rade:), z Islandczykami, Holendrami i Czechami oraz z Chińczykami . Teoretyczne dywagacje są dobre dla pączkujacych nastolatków , życie weryfikuje wszystko.
moja opinia i zdanie wynika z mojego doświadczenia życiowego a nie torii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pstryczek w nos 2013-07-29 00:16
Wnioskuję, że z każdą na ją masz na pieńku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marcel 2013-07-29 00:18
Cytuję pstryczek w nos:
Wnioskuję, że z każdą na ją masz na pieńku.


zły wniosek
ludzi nie łączy polityka a uczciwa praca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marcel 2013-07-29 00:22
Cytuję pstryczek w nos:
Wnioskuję, że z każdą na ją masz na pieńku.


złe doświadczenia mam tylko z Polakami w pracy i współpracy a poza tym-
brylują inteligencją, sprytem, manierami i co tam jeszcze chcesz :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+52 # Były Rysiek z Klanu 2013-07-27 23:43
Akurat 11 listopada powinien zniknąć z kalendarza jako "polskie" święto, bo nie ma czego świętować (to dzień zdrady narodowej, dzień zainstalowania niemieckiego agenta Piłsudskiego we władzach, pod względem krecich działań, to był taki pierwowzór Tuska, a w czasie II Wojny szwaby na jego cześć wystawili wartę honorową przy jego grobie na Wawelu, to mówi samo przez się).

Co do Powstania Warszawskiego, to racja, było niepotrzebne (i wojskowo, logistycznie, 100% porażka), dowództwo AK powinno za to odpowiadać głową (choć sam fakt, że mieliśmy bojową młodzież jest dobry - dzisiaj takich postaw nie ma, a przydałyby się - ale to jest też niestety elementem anty-polskiej nagonki, wyśmiewanie patriotyzmu, hasełka typu "z szabelką na czołgi", itp. psychologiczne, ideologiczne zagrywki mające odebrać "energię czynu" młodym pokoleniom, walka o własną rację stanu, o niepodległość ma być pod każdym względem "śmieszna", lepiej służyć okupantowi lub wyjechać "na zmywak" do UK).
Rozkaz o NIE rozpoczynaniu powstania został celowo zablokowany przez anglików (dotarł około 3 dni po fakcie).
Anglia z USA zapłaciły ruskom Polską za przejęcie ciężaru działań wojennych od wschodu. Strategiczna gra na czas. Niemcom dano zajęcie, a wtedy alianci mogli działać od zachodu, ruscy mogli podciągnąć zaopatrzenie z głębi ZSRR pod Warszawę, aby móc jechać dalej, docelowo na Berlin (przynajmniej). Podpuszczono nas do rozróby (w totalnie nieodpowiednim momencie).

A generalnie nasi "sojusznicy" robili nas w chuja (i do dziś tak jest), polski żołnierz był wykorzystywany i walczył wszędzie, byle nie na terenie Polski o Polskę (czyli jakieś montowanie oddziałów na bliskim wschodzie, afryce, Monte Casino, bitwa o Anglię, itp. gówno, czyli odpierdalanie za frajer "przysług" w zamian za pochwałę, podanie ręki, poklepanie po plecach).
Państwa jako struktury nie posiadają "przyjaciół", mogą mieć jedynie wspólne interesy, zawierać sojusze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-54 # karl hanke 2013-07-28 09:03
Masz gorączkę? Tym ze zmywają do pięt nie sięgasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-55 # karl hanke 2013-07-28 09:04
Tym ze zmywaka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+55 # Polonocentryzm 2013-07-28 09:46
To "coś" powyżej ("karl hanke"), to właśnie przykład "poziomu" (i dyskusji "na argumenty") u żydków i ich sługusów systemowych.

Wobec czego nie dziwne jest, że tzw. "cywilizacja zachodnia" rządzona przez nich musi upaść.
Czego wszyscy w najbliższych latach będziemy świadkami. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # karl hanke 2013-07-28 19:06
Kiepski argument. Poza tym emouszionkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-29 # Vincent 2013-07-28 10:16
Ryśku z Klanu - przelewanie krwi młodych chłopaków w imię jakiś wzniosłych ideałów i honoru uważam za niedorzeczne i zwyczajnie okrutne. Umierać w imię flagi i państowowości i mrzonki "wolnej Polski"? Dobre...co dała ta krew i śmierć powstańców na barykadach? Czy ktokolwiek z zachodnich aliantów docenił ofiarność i miłość do ojczyzny polskiego żołnierza? Nie, mieli to literalnie w dupie. Tak czy owak dostaliśmy się już w 1944 do strefy wpływów ZSRR bez względu na to, że całą wojnę bohatersko walczyliśmy z III Rzeszą. ZSRR traktował nas identycznie jak Węgry czy Rumunię które były satelitami III Rzeszy. Czy było warto wysadzać pociągi, robić zamachy, wymalowywać kotwicę na murach i wywoływać powstanie? NIE. LUdzie którzy podjęli decyzje o jego wybuchu powinni stanąc zbiorowo przed plutonem egzekucyjnym - w tym szczeólnie Tadeusz Bór-Komorowski. Uważam ich za nieodpowiedzial nych i odrealnionych nieuków którzy przyczynili się do śmierci 150 tys. cywili w Warszawie w wyniku niemieckiego odwetu.

W polityce nie ma sentymentów i honoru. W polityce są tylko korzyści, interesy i zimne kalkulacje, a nie jakieś wzniosłe hasła. Szkoda że my Polacy kiepsko to rozumiemy i wciąż wszystkim naokoło liżemy tyłek. Nawet Ukrainie która tak naprawdę żadnym partnerem handlowym dla nas nie jest. A w zamian za pomoc w walce z III Rzeszą w roku 1946 Wielka Brytania nie pozwoliła nawet polskim żołnierzom wziąć udziału w defiladzie zwycięstwa. Tak nas doceniali...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+44 # Były Rysiek z Klanu 2013-07-28 10:49
Widać, nie przeczytałeś ze zrozumieniem, a komentujesz.
Cytuję Vincent:
... - przelewanie krwi młodych chłopaków w imię jakiś wzniosłych ideałów i honoru uważam za niedorzeczne i zwyczajnie okrutne. Umierać w imię flagi i państwowości i mrzonki "wolnej Polski"? Dobre...

Za taką wypowiedź Ty też (razem z dowódcami Powstania) powinieneś stanąć przed plutonem egzekucyjnym. Lepiej licz się ze słowami!
Mieszasz (możliwe, że celowo, więc informuję, że trafiasz niniejszym na listę osobników do obserwacji/rozp racowania) dwie sprawy:
1. Wojskowo, logistycznie, Powstanie było porażką (tu zgoda). Wywołane zostało w interesie Anglii, rozpętali je (na rozkaz Churchilla) dowódcy AK będący zdrajcami Polski + pomogli w tym następni "pożyteczni idioci" w postaci innych kmiotów na stanowiskach dowódczych, którzy chcieli się w ten sposób "wykazać" i po wojnie awansować, itp.
2. Postawa młodzieży (jakiej dziś niestety nie ma) była jak najbardziej godna pochwały (a to, czy warto walczyć w danym momencie, czy jest zaplecze, itd., mieli ocenić dowódcy, szeregowiec nie jest od tego!).
Swoją haniebną wypowiedzią starasz się ośmieszyć patriotyzm (co jest znamienne dla obecnego pejsatego okupanta Polski), wszelkie inicjatywy mówiące o realnych działaniach (np. w czasie wojny, fizyczna walka) w kierunku odzyskania niepodległości. Walka o wolność ma być więc "śmieszna", a wolna Polska "mrzonką".
:sigh:
Czyli jak typowy żydek-agent-ofi cer nie wiesz już za bardzo jak się wypowiadać (mało który wie, m.in. dlatego "System" się wali), niby jesteś "za" ("a nawet przeciw" jak Wałęsa), ale jednocześnie pewne kluczowe kwestie podkopujesz, ośmieszasz, zniechęcasz. Na szczęście niezbyt finezyjnie, więc można to łatwo obalić.

Podsumowując: nie bierz się za taką tematykę, bo jesteś na To za cienki (poproś o wsparcie kolegów po fachu, może wspólnie dacie radę "przegadać" jednego "goja").
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+44 # Vincent 2013-07-28 11:16
Ok, przeanalizowałe m teraz z większą uwagą Twój wpis i stwierdzam że masz rację. Daje plusa. Nie przeczytałem ze zrozumieniem i z mojej wypowiedzi wyszedł mały bełkot. Co innego dówodcy a co innego zwykli żołnierze. Tym drugim dano (okłamano?) nadzieję, to uwierzyli. Ponieśli najwyższą ofiarę bo naiwnie uwierzyli sprzedawczykom. Mogę się nie znać na danej tematyce czy zagadnieniu, (bo też kwestia Powstania Warszawskiego mało mnie zajmuje) i mieć nikłe pojęcie o pewnych sprawach, ale darujmy sobie te osobiste wycieczki w rodzaju żydek-agent.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+36 # Były Rysiek z Klanu 2013-07-28 11:30
Spoko, o taką odpowiedź chodziło (zdałeś "test"). 8)
Widzisz teraz jak TO działa.
Przykra sprawa, że u własnej matki zauważyłeś systemową indoktrynację i jak ona jest silna i destrukcyjna dla jednostki i całego społeczeństwa.
Ale "Twoje" poglądy też mogą pochodzić z tego źródła.
Dokładnie tym jest sztucznie wgrane do głowy równanie, które tu wyrzygałeś: "patriotyzm = śmieszność" (to ta sama klasa gówna co przekonania typu "ślub = szczęście", omawiane wielokrotnie w komentarzach pod ostatnimi kilkoma artykułami, a w religii najgorsze gówno dla Polaków, to: "kościół = ostoja polskości" i "źródło moralności").
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # Vincent 2013-07-28 11:53
Jasne, widzę ten mechanizm. Widzę także to zaprogramowanie u matki, ale cóż mogę zrobić? Przecież jej nie zmienię, a wszelkie próby tejże zmiany i tak byłyby bezcelowe i spaliłyby na panewce. To już starsza Pani, która ma idealny obraz świata taki jaki chce widzieć i nigdy nie dopuści żeby ktokolwiek mógłby go zburzyć. Poza tym zauwazyłem, że w większości ludzie wierzą w to co chcą wierzyć. Z tym się nie wygra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # pstryczek w nos 2013-07-28 19:35
Zdałeś test... Egzaminator z forum dla prawiczków. Chryste przedwojenny, wybacz mu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # pstryczek w nos 2013-07-28 19:33
Oto historyczny mentor, który w swojej pysze pławi się niczym młode komara. Sam powielasz śmietnik, jakim jest wielokrotnie zniekształcona polska przeszłość. Piszesz na ilość komentarz i oczekujesz poklasku...u mnie masz dostateczny. Ale to za charakter pisma...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-4 # Oj żydki żydki 2013-08-02 14:07
"Uderz w stół, a żydek się odezwie".
To co napisał "Polonocentryzm " i "Rysiek", to prawda.
Jesteście kurwa tak słabi intelektualnie, że już nawet głupio się śmiać z waszego kalectwa.
Syjoniści, zróbcie przysługę całemu gatunkowi ludzkiemu oraz planecie Ziemia i zlikwidujcie się sami (Natury nie oszukacie, ona znajdzie metodę na pozbycie się pasożyta).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # pstryczek w nos 2013-07-29 02:28
Kolega agentów widzi nawet we własnym cieniu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # banknot 2013-07-29 02:40
Historyczny popis. Zdegradowane przez wojnę Niemcy instalują agenta. Doprawdy głębokie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-07-28 23:34
Bo moja racja jest najmojsza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+30 # marcel 2013-07-26 21:35
a po co dyskutujesz z nią o polityce? macie jakieś inne wspólne tematy? zainteresowania ? rozmawiaj o książkach , filmach, o zdrowiu(ulubion y temat starszych ludzi) albo o swoim życiu-matki uwielbiają wpieprzać się w życie dzieci :), jak to Cię nie meczy- idź w tym kierunku rozmów, albo religia???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # Vincent 2013-07-26 22:06
W sumie już coraz bardziej odpuszczam, ale przed chwilą była awantura i to ona znowu zaczęła o polityce. czy mamy inne tematy? Z tym też kiepsko. Z matką nigdy szczególnie rozmowa się nie kleiła, ale teraz to normalna jatka momentami. O swoim życiu i znajomych gadać nie chce, ile można - nie mam już 7 lat żeby opowiadać jak to było w szkole i z kim się bawiłem o czy mnie lubią i czy mam same piątki :-) W sumie Marek ma rację, tylko że emocje często jak wiemy z autopsji biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+25 # Marek 2013-07-26 22:21
Mama jest do kochania. To po prostu mamuśka. Niech wierzy w Tuska, Szechtera i całą tę bandę, to nieważne, wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy oszukani. Zwróć uwagę - wchodząc w kłótnie z matką, jesteś oszukany. Coś wyciąga z Ciebie energię, i po co? żeby przekonać starszą Panią? jaki w tym sens? Twoje ego Cię oszukało, mnie także, podobnie Twoją mamę. Matka jest do kochania. Dziewczyna do rżnięcia, kumple do libacji, orgii i mordobicia, a Mistrz do popisania o nurtujących Cię sprawach. Poszufladkuj pewne sprawy.

Emocje wygrywają, wiem o tym. Ale pokaż że masz jajca z żelbetonu, i milcz. Do kłótni masz masę ludzi, matka to mama, kobieta która Cię urodziła. Ona nie musi mieć racji, znać się na wszystkim; jest za Tobą, jak Ci się coś stanie - będzie za Tobą. Kobita odejdzie, kumple skasują Twój numer, a matka głosująca za PO będzie Ci wiernie podmywała tyłek latami. Odpuść w imię męskiego honoru, mądrości i życiowego sprytu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # Vincent 2013-07-26 22:35
Ok, ok - oddaje honor, ale nawet nie mieszając do tego mojej mamy - jak patrzę co się dzieje w tym kraju, jakie postubeckie gówno siedzi na stołkach, jakie oszustwa, krętactwa na szczeblach władzy, jakie marnotrawienie pieniędzy z Unii, jakie manipulacje w mediach, jakie rozgrabienie całego kraju i jakie kolosalne zadłużenie (i gdzie niby są te pieniądze?!), jak system emerytalny upada, jak przemysł wyprzedany i jak wszystko poszło pod nóż, to chce mi się wyć i najchętniej rozpierdoliłbym całe to towarzystwo na Wiejskiej. Ale wtedy Monika Olejnik, córka majora SB powiedziałaby w "Prosto w Oczy", że oto kolejny "oszołom" i "faszysta" chce burzyć i jątrzyć i siać ferment w najbardziej demokratycznej i wolnej IV RP, gdzie de facto rządzą układy, kolesiostwo i znajomości, a nie umiejętności, wiedza czy zdolności. Niedługo z naszego kraju chyba już nic nie zostanie. 5 rozbiór Polski coraz blizej. Nienawidzę komunizmu i jeszcze do niedawna wierzyłem w to, że 1989 rok przyniósł nam wolność. Myliłem się i to bardzo. Ale przecież najbardziej przeciwny lustracji był nie kto inny jak Pan Szechter razem z Panem Mazowieckim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+22 # Esej 2013-07-26 22:46
Vincent, z tym "mazowieckim" to bym nie przesadzał :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # Vincent 2013-07-26 22:55
Sorry, poprawka - Icek Dikman.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+39 # Marek 2013-07-27 11:10
To przestań odczuwać nienawiść, bo w ten sposób niszczysz swoje zdrowie, emocje i całe życie. Oni się tylko z tego cieszą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Jajacek 2013-07-28 16:35
Pamiętam scenkę z "Dnia świra", gdy bohater grany przez Konrada w głowie którego kłębią się myśli samobójcze, jest świadom swego przegranego życia, je zupę pomidorową u matki. A matka tylko ciągle pierdoli o tej zupie.

Moja babcia jest podobna. Ale w sumie co się dziwić - żadnych pasji i zainteresowań, to może gadać tylko o jedzeniu. Co by nie mówić jeść lubiła - stąd jej tusza i problemy zdrowotne. Najgorsze, że wzorce czerpie z tv. Często dosłownie cytowała teksty np. z "Mody na sukces", którą namiętnie oglądała. Wiem, bo nieraz też to oglądałem podczas konsumpcji babcinych obiadków :(

Czytam czasami książki (wydaje mi się , ze za mało, ale porównując do średniej, to widzę jednak, że biję przeciętnego Polaka na głowę). Mój brat się ze mnie śmieje (nie zaliczył nawet większości lektur szkolnych). Mówi: czytasz jakieś głupoty, zamiast pracować. I to mówi człowiek po studiach. A ja to robię ogólnie pojętego rozwoju intelektualnego , nie mówiąc już górnolotnie o duchowym.

Wydaje mi się, że z ludźmi ograniczonymi trzeba, niestety, ograniczyć kontakty, nawet jeśli to rodzina. Jak masz szefa, współpracownika debila, to ogranicz kontakty do niezbędnych zawodowych a w międzyczasie szukaj, gdzie by tu spierdolić, najlepiej do pracy na własną rękę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-07-28 18:57
U mnie na studiach wyższych czyta znikomy procent populacji studentów. W tym ja. A jesli już czytają to coś pokroju Dana Browna czy tym podobne. Sam mógłbym czytać więcej, ale czas nie zawsze pozwala. Ostatnio przyczepił się mnie taki bardzo "ograniczony" kolega z pytaniem po co czytam i jaki jest sens czytania. Dodał jeszcze że zamiast zainteresowań powinienem jak przystało na prawdziwego mężczyznę pornole sobie codziennie zapuszczać na komputerze. I to mówi inżynier, rok przed skończeniem studiów, którego jedyną pasją (poza intensywną nauką rzecz jasna) jest oglądanie durnych filmików na YouTube i programów w stylu "HD w 3D" z tym prowawdzącym Mongołem o ile się nie myle... Quo Vadis Polsko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Jajacek 2013-07-28 22:18
Ja też jestem po studiach technicznych, choć powiem szczerze gówno mi one dały. Więcej nauczyłem się czytając przedwojenne podręczniki, bardziej wartościowe współczesne materiały i w praktyce, na budowie. Polibuda zresztą to trochę jednostronna edukacja. Człowiek tam chamieje, jeśli na własną rękę nie czyta. Ale studia humanistyczne też erudytów nie produkują. Znajomy po politologii był zaskoczony, gdy powiedziałem mu, że czytałem "Księcia" i "Rozważania" Machiavellego. On czytał, bo musiał. Ja, bo chciałem.
I weź tu znajdź kobietę, kiedy nawet przy okazji seksu parę zdań fajnie zamienić z kimś choć nieco bystrzejszym od szympansa.
Ja odpuściłem, poddałem się presji matki, infantylnemu przekonaniu, że głupia ale dobra i w efekcie ożeniłem się z tępą ale i wyrachowaną kurwą i póki co "wymiar sprawiedliwości " stoi na straży nierozerwalnych więzi małżeńskich.
Dlatego mówię Ci kolego. Nigdy się nie żeń. Nie poddawaj się presji matki i ogólnie rodziny, bo sam widzisz jak mają w głowach nasrane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # brzask 2013-07-29 09:26
O polityce i władzy w łóżku,z kobietą -to niemalże perwersja:)

Ale czytać i jeszcze raz czytać,wyciągać wnioski,bo póki co ...ani tu lisa ,ani lwa:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-07-29 11:08
Najgorsze jest to, że matka będzie włazić w dupę kobiecie syna, bo widzi w tym dla niego życiową szansę. Tylko na co kurwa szansę? Na bankructwo i wrzody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+36 # Były Rysiek z Klanu 2013-07-27 17:21
No to "rozbiłeś bank". Odkryłeś odwieczną Prawdę.

Większość, ponad 95% społeczeństw (wszystkich, nie tylko Polska), to właśnie takie bezmyślne, biologiczne automaty, zombie, lemingi, ZERO MYŚLENIA.
Nie ma na nich sposobu. Muszą wyginąć.

Rok 1989 to był ostatni rozbiór Polski (następnych nie będzie, bo nie będzie już tego kraju, tylko "JudeoPolonia").
Przeciętny polski głąb nie jest w stanie przyswoić, o czym mówi np. taki Waldek z internetu (rozwiązanie obecnej, beznadziejnej sytuacji jest, ale niestety nie będzie komu tego wprowadzić): www.dailymotion.com/pl/search/polonocentryzm/1

Polaczki mają tak wyprane mózgi, że już zawsze będą "myśleć" i działać przeciw własnej racji stanu, zupełnie nie rozumiejąc kto jest "swój", a kto wróg (Kościół, niemieccy agenci i żydki w strukturach władzy - a obsadzili wszystkie partie i jak aktorzy grają swoje role, że są niby w "opozycji" do siebie).

Na przeciętnego "leminga" musisz uważać, bo w razie rozruchów, pogłębienia obecnego kryzysu własna matka może Cię zakablować na policję (jak będziesz dalej kontynuować te gadki o polityce, mówić, że Tusk to zdrajca - jak kiedyś Piłsudski - do likwidacji, itp, itd).

Mając takie podstawy wiedzy, powinieneś się zabezpieczyć na przyszłość, zgromadzić trochę kosztowności (poukrywać je), pieniądze w gotówce (mimo, że stracą na wartości), minimalny "survival", czyli mieć zapasy paliwa (wersja najprostsza, to zawsze pół baku paliwa), jedzenia, wody na kilka dni (gdyby trzeba było fizycznie spierdalać z miejsca zamieszkania), uczyć się języków obcych.

Ideologicznie, wśród "zombie" trzeba "palić głupa" i nie wyskakiwać z takimi "rewelacjami" (jak nie rozumieją, to zaatakują, doniosą okupantom) i jeszcze raz kwestia: w razie poważnej zadymy (może nawet wojna) będziesz musiał zostawić przyjaciół i rodzinę, bo ich głupota stanowi zagrożenie (nie przetrwasz z taką ekipą u boku).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # pstryczek w nos 2013-07-28 19:21
Nie zapomnij o relanium...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # zniechęcony 2013-07-29 09:18
Zbiór odpadów poprodukcyjnych pieluch. Wypociny mające za zadanie zwabić niewiasty, które zachwycone elokwencją i wszechwiedzą popadną w zachwyt. Czyste wodolejstwo przeplatane z ilością cząstek abecadła. Krótko mówiąc: forumowy zaśmiecacz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # froyd 2013-07-29 09:51
Dokładnie...
Ciągle ten sam żółty, przeintelektu-a nal-izowany rzyg ,"reklamujący" starcze konfabulacje....
Zdaje się ,że o sprawach damsko-męskich miał być traktat:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+45 # Tomek 2013-07-26 23:41
Zabawne to jest, bo jako kelner w sieciówce widuję masę ludzi i przewijają się takie ryśki ze świnkami. Co mogę zaobserwować to to że zawsze wpadają coś zjeść po zakupach. Facet wygląda jak ostatnia za przeproszeniem pizda, nosi zakupy swojej damy i za nic nie miałby jej gdyby nie forsa. Zawsze ona zamawia, bo facet boi się odezwać i widać że ona trzyma go za jaja, a on na to przystaje. Najlepszy tekst jaki słyszałem to rysiek: "Co? Już trzecie zakupy dzisiaj?"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+44 # Marek 2013-07-27 11:11
Cytuję Tomek:
Zabawne to jest, bo jako kelner w sieciówce widuję masę ludzi i przewijają się takie ryśki ze świnkami. Co mogę zaobserwować to to że zawsze wpadają coś zjeść po zakupach. Facet wygląda jak ostatnia za przeproszeniem pizda, nosi zakupy swojej damy i za nic nie miałby jej gdyby nie forsa. Zawsze ona zamawia, bo facet boi się odezwać i widać że ona trzyma go za jaja, a on na to przystaje. Najlepszy tekst jaki słyszałem to rysiek: "Co? Już trzecie zakupy dzisiaj?"


Nie wiem jaką trzeba mieć samoocenę, by pozwalać kobiecie tak sobą miotać. Rozpierdoliłbym stół w drzazgi jakby mi fiknęła seksi laska - za żadną cenę bym się tak nie spodlił, za kawałek tyłka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+35 # Marek 2013-07-27 11:13
Posłuchajcie, potrzebuję pomocy. Ecoego padło ofiarą ataku od paru miesięcy, i w dziale użytkownicy (joomla) w nocy wpisują się setki użytkowników. Kasowanie tego z meila i joomli trwa masę czasu. Jak sprawić by był tylko jeden użytkownik (czyli ja) a boty nie mogły się rejestrować? musi być opcja blokady tego, na litość Boską?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+16 # Były Rysiek z Klanu 2013-07-27 17:33
To jesteś administratorem (w sensie czysto technicznym), czy tylko "właścicielem" (póki robisz opłaty na czas) tego "EcoEgo"?

Jak sam nie masz uprawnień/nie widzisz opcji, to musi być jakaś wyższa instancja, forma pomocy technicznej (jakiś główny administrator, czy ktoś taki) na tym "Joomla"?
www.pomoc.joomla.pl/content/view/656/1/
Nie znam się na tym, ale widać, że to "Joomla" ma strukturę, gdzie nadaje się uprawnienia różnym grupom użytkowników (czyli jako administrator powinieneś gdzieś takową opcję mieć?): www.pomoc.joomla.pl/content/view/84/26/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+42 # Grzesiek 2013-07-28 03:21
Marku zamontuj captcha i zmus do aktywacji konta przez emaila. Powinno sie poprawic :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+42 # Grzesiek 2013-07-28 03:24
A jesli chcesz calkowicie pozbawic ludzi mozliwosci rejestracji to najprostszym sposobem jest usuniecie strony pozwalajacej na rejestracje (albo tylko formularza). Stare konta zostana a nikt nie bedzie mogl stworzyc nowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-28 22:03
Cytuję Grzesiek:
A jesli chcesz calkowicie pozbawic ludzi mozliwosci rejestracji to najprostszym sposobem jest usuniecie strony pozwalajacej na rejestracje (albo tylko formularza). Stare konta zostana a nikt nie bedzie mogl stworzyc nowego.Dzięki Grzesiek, w ustawieniach jest opcja braku rejestracji nowych. Kliknąłem i olbrzymi problem zniknął :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Grzesiek 2013-07-29 19:18
Nie ma za co :) + czuje sie akceptowany, 42 lajki :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-28 21:57
Nowy felieton na ecoego www.ecoego.pl/index.php/component/content/article/38/1158-dlaczego-boli-mnie-cudzy-problem

Warto przeczytać, gdyż temat porusza także samcze tematy. Jest też o słynnym Popku. Zapraszam serdecznie.

Ps. nie po to zapierdalam od rana, by był nieczytany. Czytać, podziwiać, komentować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # liniwy 2013-07-28 23:08
Chętnie po swoim całodziennym zapierdalaniu przeczytam :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rupreht 2013-07-29 01:19
Potwierdzam. Na początku żadnych prezentów. Tylko ona, jej dupa, cycki. W ogóle trzeba patrzeć na kobietę jakby się chciało od niej seksu. Potem, jak jet związek, co jakiś czas TYLKO kwiaty. Można od czasu do czasu zapytać "czy czegoś ci nie potrzeba" i ona coś odpowie i jej kup albo daj jej kasę. NIGDY nie rób jej prezentów do siebie, to żenujące. Dopiero jeśli będzie twoją żoną możesz jej od czasu do czasu kupić coś bez pytania, od siebie, bo wtedy ci wypada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # pstryczek w nos 2013-07-29 02:47
Felieton z ekoego znakomity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic Viagra 2019-11-17 23:16
Thank yoou for sharing your neat webpage. Cialis v viagra
generic Viagra buy viagra online
amazon http://www.viaonlinebuy.us/ viagra and high blood pressure nhs generic Viagra
sildenafil pfizer 100 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaaviag.com 2020-10-17 05:58
cialis for sale in florida
generic viagra
certified pharmacy cialis fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://aaaviag.com/ 2020-10-18 09:18
where can you buy viagra over the counter in uk
buy viagra in canada online
levitra is it a prescription online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagwin.com/ 2020-10-21 13:47
viagra cost express scripts
female viagra fda
sildenafil genericon 50 mg preis fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://aacialx.com/ 2020-10-23 11:06
estrace buy
next day delivery cialis
can you buy generic viagra us fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://abcviag.com/ 2020-10-25 13:42
how long does a viagra pill take to work
buy viagra online in ireland
viagra generico curitiba fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cialis youtube 2020-10-29 17:34
buy vermox online nz
cialis india
sildenafil citrate tablets manforce 100 fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # herbal viagra dublin 2020-11-01 13:36
cost of viagra at sam s club
viagra online with echecking
buy levitra 20mg online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bberttat 2020-11-12 04:47
will gp prescribe viagra
viagra super active
where to buy viagra in spain fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic for viagra 2020-11-19 18:13
viagra online canadiain
viagra empty stomach
cialis prices usa walmart fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic cialis in uk 2020-11-28 18:16
viagra tablet side effects
buy brand cialis online
purchase levitra discount fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy viagra singapore 2020-12-03 10:21
viagra in bangkok kaufen
bayviagra
365pills mobi catalog viagra fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagmmy.com/ 2020-12-23 01:37
how much does it cost to fill a cialis prescription without insurance
buy viagra online next day delivery
cialis 50mg tablets fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra tips 2021-01-06 13:05
how much does over the counter viagra cost
viagra online cyprus
cialis levitra cost fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # chittee 2021-01-19 07:25
cialis 20 mg ogni quanto
cialis from singapore
dostinex online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://mydocvi.com/ 2021-03-24 01:54
canadian non prescription viagra levitra or cialis
female viagra sildenafil
can i buy cialis local fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://mydocvi.com/ 2021-03-28 08:34
generic cialis without a doctor reviews
viagra for sale at boots
cheapest place for allegra fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # prednisone order 2021-04-11 03:04
costo del cialis farmacia
buy prednisone without prescription
cialis 200mg prodaja fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy ventolin 2021-05-05 19:56
isotretinoin buy cheap
can i buy albuterol otc
long till generic viagra fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # furosemide 400 mg 2021-05-21 23:15
sildenafil red pill
furosemide brand name in usa
lithium hydroxide buyer fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # augmentin 1000 2021-06-29 18:55
generic cialis when available usa
amoxicillin 125 mg price
goldene viagra fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy lasix 40 mg 2021-07-16 18:01
cheap viagra no script discover card
furosemide cheap
viagra einzelne pillen kaufen fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # furosemide uk 2021-07-18 16:11
viagra sale in dublin
furosemide 20mg tab price
liquid viagra buy uk fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lasix for sale 2021-09-07 05:59
lasix rx order lasix fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy clomid ebay 2021-09-25 01:53
clomid online prescription fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd