Najnowsze felietony

środa, 24 lipiec 2013 20:40

HIV a zdrada

Napisał 
W Trójmieście histeria; prostytutka zarażona HIV, od co najmniej pięciu lat hojnie się nim dzieliła z Panami ją odwiedzającymi. Jej pseudonimy robiły mocne wrażenie; "Analna Malinka" , "Lizaczek", "Doświadczony Smakołyk",  "Niezaspokojona Amanda". Analna Malinka przyjmowała spragnionych czułości gojów w prywatnym mieszkaniu przy ul. nomen omen, Abrahama.

Przyjemniej "bez"

No cóż, jak świat światem takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać. Warto wspomnieć o tym, że sąd tę Panią wypuścił z aresztu, i jak ćwierkają ptaszki - Pani wróciła do swego niecnego procederu. Nie zapominajmy także o Pani Nadji Benaissa, będącej w girlsbandzie No Angels, która mając świadomość zarażenia HIV zaraziła kilku Panów. Jej tłumaczenia że nie chciała tego ujawniać ponieważ rozbiłoby to jej zespół, oraz "lekarze mówili mi że prawdopodobieństwo zakażenia wynosi praktycznie zero" ujęły wysoki sąd; dostała dwa lata w zawieszeniu. Pytałem lekarza, który z całą pewnością stwierdził, że żaden normalny lekarz nie mógł takiej bzdury powiedzieć. Jeśli Pani Nadja wstydziła się powiedzieć partnerowi o HIV, mogła zażądać prezerwatywy tłumacząc to lękiem przed ciążą. Wolała "bez" znając konsekwencje; i nie poniosła w zamian za to żadnej kary. Zastanawiające. Simona Mola jednak przymknęli, a kobiety zabijające w straszny, bolesny sposób mężczyzn nie ponoszą za to kary. Czy to te słynne równouprawnienie?


Zniszczone życie wielu mężczyzn, konanie w męczarniach, to ewidentny przykład chorego prawa. Osoba która świadomie zarażała, nigdy nie powinna wyjść z więzienia. Konanie z AIDS jest straszne, często znacznie boleśniejsze niż na nowotwór. Tak więc państwo bezzębnymi ustami prawa mówi - możecie zarażać. Jestem święcie przekonany, że taka zachęta rozjuszy wielu nosicieli, których rozsadza gniew i chęć zemsty na społeczeństwie. Najwyższa pora uzbroić się w dobre prezerwatywy i lubrykant.

Pobożne kobiety

To na co jednak zwróciłem najbardziej uwagę, to pełne satysfakcji pochrumkiwania Pań na forach; porządnych, pobożnych kobiet, których mężowie się "kurwią". Mają za swoje - twierdzą porządne Panie, które gardzą kurwami i kurwiarzami, którzy z ich usług korzystają. Ta satysfakcja nie bierze się znikąd; prostytutki od początków istnienia ludzkości były solą w oku mężatek. Dzięki prostytutkom szantaż  (odebranie seksu póki facet nie zrobi czego ona chce) nie miał szans. Zwykły Rysiek (z Klanu) nie wytrzymywał, pękał i robił co chce żona, za co dostawał seks w nagrodę. Cwańszy facet szedł do burdelu, i wesoło podśpiewywał zamiast kajać się i błagać o stosunek seksualny. To doprowadzało do furii małżonkę, która traciła swoją największą przewagę jaką ma kobieta - seks. Właśnie stąd bierze się nienawiść "porządnych" Pań do tych niegrzecznych, nieporządnych. Obie biorą pieniądze, mają potrzeby, z tym że mężatka większe. W tym wszystkim prostytutki są przegrane; godzina bezlitosnego grzmocenia i sto pięćdziesiąt złotych, kiedy żona wyciąga znacznie więcej, a w razie rozwodu ma wszystko; mieszkanie, alimenty, dziecko. Legalne małżonki są jak provident; najpierw trochę rozkoszy za darmo, a później całe życie ciężko spłacasz swój dług. U prostytutki płacisz i masz. Dodajmy że mężatki także zarażają swych wiernych Rysiów adidasem; to nie ich wina, wyjazd firmowy, oszałamiający manager który prosi o seks bez gumki, bo "chcę poczuć Cię całym sobą"; ach, jakże to romantyczne! I skuteczne, w końcu sam tak nie raz mówiłem, drżąc potem ze strachu na Ursynowie, czekając na wyniki badań.

Zdrada, jedyny ratunek

Dawniej miałem badzo zdecydowane, ostre zdanie o zdradzie. Reagowałem agresją na każdą taką sytuację, nie szczędząc wulgaryzmów i oskarżeń w kierunku zdrajców. Jednak ciężar faktów i oczywistości coraz bardziej zgniatał ten światopoglądowy beton; wieża babel pewności w końcu runęła. Z racji tego czym się zajmuję, mam dostęp do powiedzmy sobie wprost, intymnych zwierzeń mężczyzn. Stąd wiem że te w internecie, są praktycznie takie same. Mogłem się łudzić że dziwnie podobne problemy opisywane w internecie to bujdy, ale z czasem nie mogłem nie zauważyć oszałamiającego podobieństwa. Dzięki temu wiedziałem że kilkaset relacji które ja znam (od ośmiu lat się tym zajmuję), można wzbogacić dziesiątkami tysięcy z internetu. To gigantyczna baza danych, przez wieki skrzętnie ukrywana. Prawdy te szły razem z ich pełnym goryczy posiadaczem w ziemię, a teraz dzięki błogosławieństwu sieci mamy do nich dostęp. Każdy anonimowo może wykrzyczeć swój ból, i chętnie to robi nie bojąc się społecznego ostracyzmu. Dzięki temu mamy tę wspaniałą, cudowną wiedzę. W ogóle nowoczesna technologia budzi lęk u kobiet i kleru. U kobiet dlatego że znamy ich sztuczki (kto chce znajdzie ich opisy), testy DNA, świadomość że brak seksu to nie nasza wina, tylko ogólna przypadłość Pań kilka lat po ślubie; u kleru dlatego, że im człowiek jest światlejszy, tym bardziej widzi jak jest ordynarnie wręcz manipulowany od dziecka, zastraszany piekłami i diabłami. Ciemnota to zasłona dymna kleru i Pań, pod osłoną której mogą swobodnie hasać i swawolić. Być może stąd instynktowna nienawiść do kreatywności i pójścia pod prąd; z tego rodzą się genialne pomysły i rozwój. Ścieżka kleru i Pań, to kroczenie w stadzie baranów, prosto do rzeźni; bo tak trzeba, bo tak chce tradycja i inne bajki, używane do bezwzględnego żerowania na ludziach.


Miliony facetów wrzeszczą zgodnie razem; po ślubie i dzieciach zanika seks. U jednych wolniej, u drugich szybciej. Te różnice mimo wszystko są kosmetyczne. O tym dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić, pisałem wiele razy. Na pewno miałem rację, bo tyle klątw, bluzgów i wyzwisk od Pań nie zaznałem nigdy.

Seks, sprawca życia i sukcesów Pań

Czym jest małżeństwo? dbaniem o dzieci i o siebie. Mężczyzna ma duży pociąg seksualny, który niezrealizowany jest przyczyną frustracji, cierpienia i poczucia życiowej porażki. To pragnienie; kobieta nie mogąc kupić futra szaleje, obraża męża, nazywa go nieudacznikiem, porównuje do mężów koleżanek z pracy których na takie futra stać. Gdy kobieta chce futra, jest to naturalne. Gdy facet chce seksu, jest zwierzęciem które widzi w ukochanej tylko mięso, a nie bogaty umysł i piękną duszę, wzrastającą na serialach romantycznych. Brak spełnienia pragnienia jest cierpieniem, przy czym człowiek bez futra przeżyje, a bez seksu znacznie trudniej, bo świadomie nie odpowiada się za napięcie seksualne. Organizm jest zdrowy, tworzy więc seks. I to właśnie ten seks sprawia, że kobiety mogą założyć rodzinę, doświadczyć awansu życiowego, społecznego. Zresztą same kobiety ten seks wzmacniają, poprzez fryzury, ubrania, szpilki, zapachy, zabiegi kosmetyczne. Seks sprawia że mężczyzna chce kobiety. Im więcej seksu ma kobieta, tym większą szansę ma na bogatszego, "zaradniejszego" faceta. Po ślubie ta sama siła już jest niewygodna dla kobiety, jest oznaką zwierzęcości, chuci, diabelstwa. Tylko że to nie działa jak przycisk, naciskasz i się pojawia - naciskasz znowu i znika.


Jeśli więc kobieta nie chce kochać się ze swoim facetem, w ten sposób sprawia że cierpi, odczuwa pragnienie. Oczywiście jest to wykorzystywane do przeforsowania swoich zamiarów; seks pojawia się gdy mężczyzna zrobi to, co chce kobieta. Nie zrobi? kobieta płacze, jest smutna, więc co oczywiste nie chce się kochać. Mój czytelnik w ten sposób stracił mieszkanie; kobieta z mamusią chciały zrobić podejrzany interesik, a on czuł pismo nosem. Płakała o braku zaufania i miłości dotąd, aż podpisał. Smutek minął, pojawił się seks, a także kochanek kobiety i brak mieszkania. Nawet Copperfield by tak nie potrafił.

Bądź bezlitosny

Faceci wytrzymują kilka, czasem kilkanaście lat. Często pojawia się alkohol, leki uspokajające. Rozmowy nic nie dają, kończąc się płaczem, awanturą, wyzwiskami i tygodniowymi "cichymi" dniami włącznie z trzaskaniem drzwiami i złośliwościami. Odciążenie kobiety w pracy domowej? oczywiście, niejeden wierzący że to jest prawdziwą przyczyną próbował - bezskutecznie. Nie działają rozmowy, kwiatki, większe pieniądze, czułości, dbanie o higienę...Dlatego jeśli zależy Ci na utrzymaniu rodziny, albo nie możesz odejść ponieważ zostaniesz finansowo zniszczony (najczęstsza sytuacja), w wyniku specjalnego, wieloletniego niespełniania Twoich potrzeb możesz zażyć seksu "na boku". Bądź bezwzględny, bezlitosny. Życie we dwoje to wzajemne poświęcenie się - tak twierdzą Panie. Jeśli Ty możesz się poświęcać, ciężko zasuwać w pracy, to kobieta może się poświęcić, i raz na dwa dni trochę pojęczeć leżąc pod Twoim otyłym, włochatym ciałem. Jeśli nie, masz prawo dac upust swojej męskiej, władczej naturze.

Tak to widzę.


----------


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 29746 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:42
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
-24 # ja 2013-07-24 22:11
Straszne, jak nieszczęśliwy musi być ktoś, kto pisze takie rzeczy...i jak niskie musi mieć poczucie własnej wartości, żeby w ten sposób pisać o kobietach, że o szacunku do siebie już nie wspomnę.
Żadnej szansy na głęboki, dojrzały, partnerski związek.
Wyrazy szczerego współczucia..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # VanThor 2013-07-24 22:32
Typowy komentarz kobiety stosującej technikę manipulacji seksem... aż ciśnie się na usta "uderz w stół, a odezwą się nożyce" :)

Nieszczęśliwy? Hahaha... pełen ubaw.
Za autora nie napiszę, ale ja podzielam jego opinię, jestem szczęśliwym człowiekiem, mam szacunek do siebie i odpowiednio wysokie poczucie własnej wartości. I podobnie jak on, nie potrzebuję współczucia (zwłaszcza udawanie szczerego) od hipokrytki z klapkami na oczach.

Żadnej szansy na co? Chyba na to, by zostać wycyckanym do golasa łosiem pantoflowym i niewolnikiem ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # witek 2013-07-25 13:16
obserwuje takie sytuacje od ponad 10 lat i zauwazam w tym jedno.
celem kobiet jest materialne wyeksploatowani e faceta.
Dlatego Nigdy sie nie zamiarzam ozenic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # karl hanke 2013-07-25 13:42
Silna wola nie jest wartością stałą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2013-07-25 15:32
Cytuję ja:
Straszne, jak nieszczęśliwy musi być ktoś, kto pisze takie rzeczy...i jak niskie musi mieć poczucie własnej wartości, żeby w ten sposób pisać o kobietach, że o szacunku do siebie już nie wspomnę.
Żadnej szansy na głęboki, dojrzały, partnerski związek.
Wyrazy szczerego współczucia..


Dziękuję za komentarz. A czy mogłaby Pani rozwinąć, uzasadnić swój komentarz? byłbym bardzo wdzięczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Manio 2013-08-04 04:51
Poczytaj koleżanko fora kobiece, a tam znajdziesz historie nie do uwierzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Esej 2013-07-24 22:42
aaaaaaaaaaa...f elieton ostry jak szkło podczas pamietnej przedwojennej
nocy!!!!!!!!!!

Tylko Marek zmien te zdjecie- taka cudowna blond dupeczka, a pod nia zaraz o hivie, powiem szczerze zrobiło mi sie słabo :-) co do tej laski, kolejna głupota facetów którzy co ciemnyi baranami- jak mozna uprawiac seks z prostyttką bez przerwatywy?! I do tego w kako?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # karl hanke 2013-07-25 13:45
Ciekawe porównanie... Porozbijali wiele bezwartościowyc h kryształów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-25 15:59
Cytuję karl hanke:
Ciekawe porównanie... Porozbijali wiele bezwartościowych kryształów.tak to jest, gdy wściekły gospodarz domu zaczyna brać się za sprzątanie domu po wizycie gości którzy mu zrobili bałagan- :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # karl hanke 2013-07-25 18:18
Teraz historia płata nam figle... Nadszedł czas na usunięcie islamskiego nowotworu. Tym razem ramię w ramię z ofiarami listopadowej nocy. Ot, znak czasów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-07-25 19:44
nie sadze, zeby ofiary listopadowej nocy były zainteresowane usunieciem jak to piszesz islamskiego nowotworu, skoro majac tak wiele do powiedzenia w rzadach, mediach panstw europejskich same zachęcały swoja polityką do osiedlania muzułmanow w Europie. Zreszta nawet na youtube smiga filmik jak pewna pani ze skandynawii mówia o tym, ze multikulti w Europie jest potrzebne i ona to popiera i muzułmanów powinno byc jak najwiecej/ Skąd jest ta Pani to nie jest trudno sie domysleć. W pewnym bliskowschodnim kraju pewien pan, majacy sie nauczyciela religijnego i to dosyc wpływego równiez orzekł ze multikulti w Europie jest bezdyskusyjnie potrzebne. Pytanie dlaczego? proste, sprowadzając wiecej muzułmanów do Europy ma to wywołać agresje europejczyków przeciwko nim, a to jest szansa ze pewne panstwo, które z nimi uzera sie na codzien nie straci propagandowego poparcia w Europie. Takze powiem tak, owszem krótkoterminowe sie nam muzulmanie rozbrykali w europie, aczkolwiek jak mówi Michalkiewicz- oni sa jacy byli, to Europa pod wpływem przemoznej roli "tych co zawsze" doprowadziła sie sama stanu upodlenia. W długoterminowej perspektywie nalezy sie zastanowić nad rolą "smakoszy czosnku tudziez innych potraw", która przez ponad 70 lat po wojnie tresowała tubylców europejskich i sztorcowała za poglady narodowe. Bez tego nie ma nawet najmniejszego sensu "rozmawiac" z muzułmanami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-25 21:10
Jeśli już aż taka poprawność polityczna to mów o eskimosach a czosnek zostaw ludzkości bo to bardzo zdrowa roślinka.
Ja czosnek uwielbiam a ani żydem ani eskimosem nie jestem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 21:53
To jest bardzo ciekawe, problem gigantyczny a niektórzy jakby w ogóle go nie zauważali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # karl hanke 2013-07-26 00:36
Moim zdaniem możemy lub powinniśmy uczyć się od Nich patriotyzmu. Przyznasz, że jest on odmienny niż ten, który realizuje się nad Wisłą - mecze i piweczko z okrzykiem: Polska, biało- czerwoni. Podpieranie się filmikami z YT jest krótkowzroczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # karl hanke 2013-07-26 01:23
Jeszcze taka myśl... ostentacyjny antysemityzm jest Im korzystny - grają "na ofiarę".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 08:18
Cytuję karl hanke:
Jeszcze taka myśl... ostentacyjny antysemityzm jest Im korzystny - grają "na ofiarę".


Jeśli chodzi o żydów, to wzbudzanie poczucia ofiary nie może trwać w nieskończoność; te poczucie już wkrótce się zacznie realizować, i nie ma siły na świecie która mogłaby ten proces zatrzymać. To prawa umysłu - nie zatrzyma ich masoneria, NWO, po prostu nikt. Będzie powtórka z rozrywki, który to już raz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # i30-po tuningu 2013-07-25 13:48
O tak laseczka niezla:) ale jak to bywa to pewnie diabel w anielskiej skorze :-) :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 15:35
Cytuję i30-po tuningu:
O tak laseczka niezla:) ale jak to bywa to pewnie diabel w anielskiej skorze :-) :-) :-)


Kręcą mnie takie opalone ładnie ciałka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Esej 2013-07-25 16:03
Cytuję Marek:
Cytuję i30-po tuningu:
O tak laseczka niezla:) ale jak to bywa to pewnie diabel w anielskiej skorze :-) :-) :-)


Kręcą mnie takie opalone ładnie ciałka :)


o tak, takie opalona ciałka w kusej bieliźnie są przecudowne, szkoda,ze mezczyzna nie ma wielokrotnych orgazmów, tylko trzeba czekać na ładowanie armaty- aczkolwiek przy takiej pięknosci, to nawet tamtejsza słuzba pomocnicza bierze udział w ładowaniu artylerii do ponownej salwy, wiec tempo jest imponujące :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 21:54
Cytuję Esej:
Cytuję Marek:
Cytuję i30-po tuningu:
O tak laseczka niezla:) ale jak to bywa to pewnie diabel w anielskiej skorze :-) :-) :-)


Kręcą mnie takie opalone ładnie ciałka :)


o tak, takie opalona ciałka w kusej bieliźnie są przecudowne, szkoda,ze mezczyzna nie ma wielokrotnych orgazmów, tylko trzeba czekać na ładowanie armaty- aczkolwiek przy takiej pięknosci, to nawet tamtejsza słuzba pomocnicza bierze udział w ładowaniu artylerii do ponownej salwy, wiec tempo jest imponujące :D


Można też nie strzelać tak często, tylko raz a dobrze :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-25 22:04
No tak..w koncu liczy sie jakosc a nie ilosc :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 15:34
Cytuję Esej:
aaaaaaaaaaa...felieton ostry jak szkło podczas pamietnej przedwojennej
nocy!!!!!!!!!!

Tylko Marek zmien te zdjecie- taka cudowna blond dupeczka, a pod nia zaraz o hivie, powiem szczerze zrobiło mi sie słabo :-) co do tej laski, kolejna głupota facetów którzy co ciemnyi baranami- jak mozna uprawiac seks z prostyttką bez przerwatywy?! I do tego w kako?!


Tego nie piszą wprost, ale na logikę - jeśli zarażała świadomie, to chciała bez gumy, oferując np. opcję za 20zł więcej. Niejeden by się zgodził, np. mój znajomy tak właśnie zrobił. Są też po alkoholu, podjarani na maksa i nie myślą zupełnie. Stąd takie żniwa :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-25 16:16
Mnie raczej zastanawia kwestia orala bez gumki...wsród lekarzy opinie są podzielone, gdzies czytałem jakis raport dot. HIV sporzadzany na panstwowej stronie, z którego wynikało, ze tylko 1 taki przypadek znaleźli, z drugiej strony jak to sobie wyobrazić np. laska bierze go do buzi i liże dziurkę od lancy jezykiem, załózmy ze ma krew w slinie, co wtedy? Wiem, ze to brzmi debilnie ale jesli jej slina znajdzie sie w dziurce, a wiadomo, ze cieknie np. preejakulat to co wtedy? Połaczenie płynow jest...ktos mógłby jakos oswiecic mnie i przytoczyc jakies informacje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 21:55
Cytuję Esej:
Mnie raczej zastanawia kwestia orala bez gumki...wsród lekarzy opinie są podzielone, gdzies czytałem jakis raport dot. HIV sporzadzany na panstwowej stronie, z którego wynikało, ze tylko 1 taki przypadek znaleźli, z drugiej strony jak to sobie wyobrazić np. laska bierze go do buzi i liże dziurkę od lancy jezykiem, załózmy ze ma krew w slinie, co wtedy? Wiem, ze to brzmi debilnie ale jesli jej slina znajdzie sie w dziurce, a wiadomo, ze cieknie np. preejakulat to co wtedy? Połaczenie płynow jest...ktos mógłby jakos oswiecic mnie i przytoczyc jakies informacje?


Różne są opinie. Ja sądzę że wszystko zależy od Twojej odporności. Niektórzy w ogóle się nie zarażają, a inni od razu. Zresztą sądzę że niedługo będą na to mieli lek - a w zamian pojawi się nowa nieuleczalna przez lata choroba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Jajacek 2013-07-25 22:57
Wystarczy wejść na odloty, roksę itp. strony z paniami - prawie każda oferuje bez gumy za dopłatą lub nawet bez. To jest chore, bo albo jest zarażona i jej zwisa, ze zarazi innych, albo jest zdrowa i jej zwisa, że sama się zarazi. Zresztą, co tu dużo mówić - miałem okazję leżeć w szpitalu na oddziale zakaźnym - piętro wyżej hiv, piętro niżej żółtaczka. I wiecie co? Te kurwy pielęgniarki obsługiwały wszystkich w jednej parze rękawiczek, czasami widocznie zakrwawionych. Gdy zwróciłem im uwagę, wyskoczyły na mnie z mordą. Twierdziły, że rękawiczki są, by je chronić , nie mnie. Gdy tylko poczułem się trochę lepiej wypisałem się na własne żądanie. Oczywiście po paru miesiącach zrobiłem badania na Hiv i żółtaczki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-07-25 23:13
Osz kurwa, jaki to był szpital?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Jajacek 2013-07-26 12:01
W Szczecinie na Arkońskiej. I te kurwy pielęgniary chcą jeszcze podwyżki. Chłopak w mojej sali zwijał się z bólu w nocy i jego sąsiad wezwał pielęgniarkę. Ta przyszła wkurwiona, bo pewnie nie zdążyła obrobić lekarzowi. Mówiła, żeby sobą się zajmować, a nie innymi. To był mój pierwszy i jedyny w życiu pobyt w szpitalu. Byłem tak skołowany, łeb mnie bolał niemiłosiernie (zapalenie opon mózgowych), że początkowo nie zwracałem uwagi na ten syf. Na całą grupę poznanych wtedy pielegniarek, tylko jedna z nich posiadała w sobie pokłady empatii - pytała, jak się czuje, zabiegi robiła w miarę delikatnie. Niestety z higieną tez miała na bakier.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-26 13:04
Współczuję, one też ciężko harują za grosze, może na takie trafiłeś akurat - mój tata też na taki egzemplarz trafił. Jak się dowiedziała że tata jest inżynierem, to się rozdarła że pewnie będzie głowę zadzierał "bo one proste ludzie som". A sama się spytała kim jest z zawodu - no i miał najgrubsze igły wbijane, mimo że nie musiał. Czysta złośliwość babiny ze wsi z mega kompleksami. No ale po tym doświadczeniu tata nabrał motywacji do rzucenia palenia, dobre i to :)

Kolejnym razem się dusił cały pobyt, bo nie wiedziały dziewczyny że aparat podający lekarstwo do płuc nie działa. Buczał ale nie działał. Masakra. Jak ostatnio leżał na Szaserów, to było zupełnie inaczej, personel super miły, wszystko jak trzeba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # piotr 2013-07-25 09:40
Dobry art, cala prawda podana na tacy bez zbednego przybierania.Cytuję Esej:
aaaaaaaaaaa...felieton ostry jak szkło podczas pamietnej przedwojennej
nocy!!!!!!!!!!

Tylko Marek zmien te zdjecie- taka cudowna blond dupeczka, a pod nia zaraz o hivie, powiem szczerze zrobiło mi sie słabo :-) co do tej laski, kolejna głupota facetów którzy co ciemnyi baranami- jak mozna uprawiac seks z prostyttką bez przerwatywy?! I do tego w kako?!

Zdjecie tej blad dupeczki to po to wlasnie ,zebys wiedzial ,ze gowno moze byc zawiniete w piekny ,blyszczacy, zwracajacy uwage papierek. Te zdjacie jest po to abys zakodowal w sobie czujnosc i reagowal jak pies pawlowa:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 15:36
Dokładnie Piotrze, gówno zawsze jest zawijane w ładne opakowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-25 16:07
Cytuję piotr:
Dobry art, cala prawda podana na tacy bez zbednego przybierania.Cytuję Esej:
aaaaaaaaaaa...felieton ostry jak szkło podczas pamietnej przedwojennej
nocy!!!!!!!!!!

Tylko Marek zmien te zdjecie- taka cudowna blond dupeczka, a pod nia zaraz o hivie, powiem szczerze zrobiło mi sie słabo :-) co do tej laski, kolejna głupota facetów którzy co ciemnyi baranami- jak mozna uprawiac seks z prostyttką bez przerwatywy?! I do tego w kako?!

Zdjecie tej blad dupeczki to po to wlasnie ,zebys wiedzial ,ze gowno moze byc zawiniete w piekny ,blyszczacy, zwracajacy uwage papierek. Te zdjacie jest po to abys zakodowal w sobie czujnosc i reagowal jak pies pawlowa:)


Masz Piotrze rację...trzeba uwazac bo przy takiej rurze silna wola walenia bez gumki może zmieknąc błyskawicznie.. .10 minut ruchania na pieska, powolna smierć przez lata...tak czy inaczej, słabo mi sie zrobiło ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 14:01
Cytuję ja:
Straszne, jak nieszczęśliwy musi być ktoś, kto pisze takie rzeczy...i jak niskie musi mieć poczucie własnej wartości, żeby w ten sposób pisać o kobietach, że o szacunku do siebie już nie wspomnę.
Żadnej szansy na głęboki, dojrzały, partnerski związek.
Wyrazy szczerego współczucia..


Typowy przyklad na brak pokory dla prawdy:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2013-07-25 15:37
A tu proszę Pani z HIV, wielokrotna morderczyni www.youtube.com/watch?v=EtPQM0nNy_Q

Jaka seksi, jaka słodka, wręcz uroczo nieśmiała... na pewno fanka bogatego wnętrza, i ufania sobie. Nienawidzi intercyzy, testów DNA i testów na adidasa, bo one niszczą ufność. Piękny papierek, a w środku wiadomo co...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Piotrek 2013-07-25 16:39
A jak pięknie śpiewa... i co by nie mówić, to albo bezczelna albo hipokrytka bo śpiewa "Es ist Liebe"-"(o)to jest miłość"

Osobiście zastanawiam się nad akcją społeczną w kierunku zmiany przepisów i czy w przypadku, gdy kobieta regularnie i świadomie (nie wynika to z choroby) odmawia seksu w małżeństwie lub wymusza pewne zachowania w zamian za seks(prostytucj a małżeńska), to podciągnąć to pod przemoc fizyczno-psychi czną, znęcanie się i z urzędu wniesienie o rozwód z powodu przemocy i rozkładu pożycia małżeńskiego z zabezpieczeniem majątku męża oraz w przypadku dzieci nie byłoby karty przetargowej a alimenty wpłacane na specjalne konto z którego drugi rodzic rozlicza się przed sądem np. raz w miesiącu...

Od razu stabilność i bezpieczeństwo byłoby zachwiane, bo ona nie miałaby pewności kiedy on odejdzie, więc byłby seks, on nie musiałby zdradzać, dzieci miałyby dwójkę rodziców. Myślę, że uzdrowiłoby to trochę związki...

Marzenia i utopia... i pewnie jakaś miłą Pani mi dowali jaki to ja jestem skrzywdzony, niedojrzały i w ogóle smutno jej gdy o mnie pomyśli... :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Esej 2013-07-25 16:57
System o którym piszesz, jest mniej wiecej w Arabii Saudyjskiej, wiem, bo swego czasu przeczytałem troche publikacji na ten temat, w tym anglojezycznych , w orzeczeniach tamtejszego SN jest jak byk wskazane, ze jednym z podstawowych obowiazków kobiety w małzenstwie jest zaspokojanie potrzeb seksualnych małżonka, w przeciwnym bowiem wypadku mąż ma prawo odejsc od takiej kobiety, rozwody udzielane są szybko, dziecko starsze niż 7 lat z automatu idzie pod opieke ojca. Uzasadnienie jest proste- w tamtejszym społeczenstwie cudzołóstwo jest karane, jednak jesli zona odmawia pozycia małzenskiego, to facet jest zablokowany totalnie, bo ani jej nie włozy, ani obcej nie włozy, bo obca bedzie sie bała, ze jak sie to wyda to pójdzie pod pręgierz. W Polsce takie cos nie przejdzie, bo wbrew pozorom nie ma zadnego tutaj patriarchatu, tylko jest totalny matriarchat- czego przykład jest własnie to, ze kobieta odmawia seksu, facet idzie sie wyregulowac gdzie indziej i w sadzie mu przypierdalaja takie alimenty, ze sie juz nie pozbiera? To jest pariarchat? heheh badzmy powazni, patriarchat to jest własnie tam, gdzie facet żada seksu, a obowizkiem zony jest mu go dać- zona odmawia, facet idzie do sadu, 1 rozprawa małzenstwo rozwiazane, ewentualnie płaci na kobiete do 4 miesiecy, tutaj niedawno Tk wydał orzeczenie, gdzie facet moze nawet dozywotnio płacic alimenty na małzonkę? To jest kurwa patriarchat? Niestety, klutura matriarchatu isntnieje w tym kraju od dawien dawna, nawet przed rozbiorami, mozna znaleźc cytat Fryderyka Wielkiego na temat polskich mezczyzn i kobiet- mniej wiecej brzmi to tak: Polak lezy nawalony pod stołem,a o wszystkim decyduje Polka- niezły patriarchat,nie ? Ma racje tutaj Mikke- pod Grunwaldem Niemcy spiewali Gott mit uns, a nasi Bogurodzice. zreszta tak jest we wszystkich społeczenstwach słowianskich z wyjatkiem Słowian południowych, którzy sie dostali pod turecka dominacje i troche łykneli patriarchatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Esej 2013-07-25 17:19
Małzenstwo w PL z meskiego punktu widzenia jest inwestycją nieopłacalną. Facet, który nie ma ślubu bierze sobie dziewczynę i praktycznie seks ma na zawołanie, w przeciwnym wypadku kopnie ją w dupę, wezmie druga i seks tez bedzie miał na zawołanie. Dlaczego? bo ma wybór, ma gdzie odejśc, nie jest uzalezniony od widzimisie rozwódki w todze w rodzinnym. Jak juz podpisze papierek w USC to jest na straconej pozycji. Dodam tylko, ze mozecie sobie sprawdzic na stronie GUSU statystyki rozwodów- jesli chodzi o opieke nad dzieckiem to tylko 5% mezczyzn(!!!!) ma wyłączna władze rodzicielską nad dzieckiem. 40%- wyłaczna władza kobiety, 45%- wspólna władza rodzicielska, co jest totalnym szyderstwem, biorąc pod uwage, ze dziecko przebywa u kobiety, a majacy władze rodzicielska ojciec moze wziac dzieciak w sobote na kilka godzin, a niechby były korki i sie spóźnił z oddaniem do matce (sic!!!) to ta moze zgłosic to na komende. Oczywiscie te 40+45% implikuja jeden fakt- bulisz alimenty, z których nikt sie nie rozlicza. "Uzasadnione potrzeby dziecka" zalezą od grubosci twojego portfela. Ile faktycznie idzie na twoje dziecko a ile na nową bieliznę i szpilki eksmałoznki dla leszcza,który ja puka w pokoju obok, gdy twoje dziecko śpi( lub słucha tych jeków)- nie wiadomo.
Kto wiec w takich okolicznosciach bedzie chciał sie żenic? Nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi przy takim systemie prawnym.
W sumie, to prawdopodobnie ze przy dzisiejszym tempie zmian Europa zachodnia niedługo stanie sie muzułmanskim kalifatem, a rodowite Szwedki, tak lubiace sie dymać z ciawarami i innymi wynalazkami, bedą zakrywac swoje blond główki. Na poczatku jak to baby,beda sie burzyć, ale wystarczy ze poleci kilka blond-główek i przecietna kobieta,istota całkowicie konformistyczna szybko bedzie na kazde skiniecie małzonka. W Polsce,ze wzgledu na powszechna biede i matriarchat faktyczny system ten sie nie przyjmie,bo polskie chłopy beda bronic prawa polskich kobiet do popuszczania ciawarom :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # anonimowy 2013-07-25 18:20
Wystarczy spojrzeć na panie żyjące w konkubinacie, zupełnie inne kobiety - dbają o siebie, zgrabne, seksowne mimo 40, 50 lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 21:58
Cytuję anonimowy:
Wystarczy spojrzeć na panie żyjące w konkubinacie, zupełnie inne kobiety - dbają o siebie, zgrabne, seksowne mimo 40, 50 lat.


To najczęściej słodka, ciasna prawda :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Marek 2013-07-25 21:58
To nierealne u nas :) mogliby wprowadzić nie dożywotni ślub, a kontrakty odnawiane co pięć lat. Ale by było rżnięcie przed terminem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # i30-po tuningu 2013-07-25 22:10
:lol: dobry pomysl...jestes bardzo kreatywny:) i wcale nie uwazam ze cos z Toba nie tak, wrecz przeciwnie - Bardzo tak :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-26 12:09
To powyzej bylo do komcia Piotrka,oczywis cie:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2013-08-11 15:23
Żadna baba w todze się na to nie zgodzi. Takimi pomysłami walisz w filary systemu, którego celem jest wyzysk ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-07-25 19:26
Marku no kwestia gustu, mi sie ona wcale nie podoba.
pewnie mnie za to organizacja Nigdy Wiecej oskarzy o rasizm. trudno moze jakos sie wylgam, ze preferuje brunetki , blondynki , rude i szatynki o europejskich rysach twarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-07-25 19:29
nie bledna calkowicie pograzajaca mnie linia obrony, wedlug norm unii europejskiej (specjalnie z malej litery) wlasciwa linia obrony bylaby powiedziec ze jestem gejem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # anonimowy 2013-07-25 21:06
Były przypadki w zachodnich korporacjach że heteroseksualni faceci zagrożeni zwolnieniem "ujawniali się" twierdząc że są gejami. Odtąd byli nie do ruszenia :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-25 21:59
Cytuję witek:
Marku no kwestia gustu, mi sie ona wcale nie podoba.
pewnie mnie za to organizacja Nigdy Wiecej oskarzy o rasizm. trudno moze jakos sie wylgam, ze preferuje brunetki , blondynki , rude i szatynki o europejskich rysach twarzy.


Mi też niespecjalnie - ma fałsz wypisany na twarzy jak dla mnie. Jest zgrabna, ładna, ale nie na miłość tylko rżniątko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-25 23:28
rżniątko z tym paskudztwem :o

Jak tylko na nią spojrzałem to mnie po prostu odrzuciło. To nie tylko fałsz ale wredność, cynizm, brud, wszystko co złe i nieczyste.
Dokładnie takie same wredne oczka i miny robił jeden skurwiel w firmie w której pracowałem przed laty, wyjątkowa psychopatyczna kreatura, przy okazji żydowski bastard (mieszaniec).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Jacek 2013-07-25 16:29
Ja trochę z innej beczki. Odnośnie wolnomularstwa (masonów) kto może wstąpić i w te szeregi ? co zyskuje a co traci ? jakie są tego konsekwencje ? czy masoneria jest za czy przeciw Krk ? jak to działa ? mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytanie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Ania 2013-07-25 18:08
Cytuję Jacek:
Ja trochę z innej beczki. Odnośnie wolnomularstwa (masonów) kto może wstąpić i w te szeregi ? co zyskuje a co traci ? jakie są tego konsekwencje ? czy masoneria jest za czy przeciw Krk ? jak to działa ? mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytanie ?

Wstąpić mogą osoby bardzo bogate, albo wpływowe. Jeśli stajesz się wpływowy (bardzo), to sami się zgłoszą po twoją głowę/duszę. Zaoferują ci władzę, wpływy (jeszcze większe) w zamian za bezgraniczne oddanie i posłuszeństwo. Będziesz miał przełożonych, którzy mają swoich przełożonych i tak do 33 stopnia. Masonem zwłaszcza bardzo wpływowym nie może zostać byle kto, bo w byle kogo nie zainwestują. Zresztą masoneria najniższego szczebla, to zwykłe mięso armatnie. A za nieposłuszeństw o i chęć wystąpienia z masonerii jest śmierć. Po złożeniu przysięgi nie ma możliwości odejścia, no chyba, że na tamten świat.
Co zyskujesz? "Władzę". Co tracisz? Wolność i możliwość decydowania o sobie.
Krk, to jest skrót od czego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Ania 2013-07-25 18:12
I masoneria w Polsce nie ma najmniejszego poważania na świecie. Najbardziej wpływowa masoneria jest w Wielkiej Brytanii, a potem we Francji.
A co zgłaszasz swoją kandydaturę?
W sieci jest przecież całe mnóstwo informacji o masonach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Jacek 2013-07-25 18:34
Cytuję Ania:
Cytuję Jacek:
Ja trochę z innej beczki. Odnośnie wolnomularstwa (masonów) kto może wstąpić i w te szeregi ? co zyskuje a co traci ? jakie są tego konsekwencje ? czy masoneria jest za czy przeciw Krk ? jak to działa ? mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytanie ?

Wstąpić mogą osoby bardzo bogate, albo wpływowe. Jeśli stajesz się wpływowy (bardzo), to sami się zgłoszą po twoją głowę/duszę. Zaoferują ci władzę, wpływy (jeszcze większe) w zamian za bezgraniczne oddanie i posłuszeństwo. Będziesz miał przełożonych, którzy mają swoich przełożonych i tak do 33 stopnia. Masonem zwłaszcza bardzo wpływowym nie może zostać byle kto, bo w byle kogo nie zainwestują. Zresztą masoneria najniższego szczebla, to zwykłe mięso armatnie. A za nieposłuszeństwo i chęć wystąpienia z masonerii jest śmierć. Po złożeniu przysięgi nie ma możliwości odejścia, no chyba, że na tamten świat.
Co zyskujesz? "Władzę". Co tracisz? Wolność i możliwość decydowania o sobie.
Krk, to jest skrót od czego?KRK-Kościół rzymsko-katolic ki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Ania 2013-07-25 20:10
KRK.
Niby są przeciw, bo kłóci się to z ich poglądami. Ale mają tam swoje wtyki i mieszają w kościele jak tylko mogą. Religia to opium dla mas, a oni jako manipulatorzy nie przepuszczą takiej okazji, żeby poprzez kościół wepchnąć ludziom swoją filozofię. Kościół i masoneria toczą swoje potyczki, ale i zawierają też różne układy. Złożony temat, oscylujący wokół pieniędzy, prostytucji (tej najbrudniejszej i najbardziej ohydnej jak np. pedofilia) itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-26 17:32
Wolnomularstwo to była onegdaj oświeceniowa idea tworzona przez najświatlejsze umysły swojej epoki, wątpiące i krytyczne, była to kontra na działania kościoła katolickiego, który robił co tylko mógł by STALE ZABIJAĆ PRAWDĘ, utrzymać ludzkość w zacofaniu, niewiedzy i ciemnocie.
Konfrontując tą piekielna cechę krk ze słowami Chrystusa "prawda was wyzwoli" wolnomularze jawili się jako prawdziwi kontynuatorzy dzieła Chrystusa.
Za symbol wzięli sobie narzędzia budowlane bo jeszcze w średniowieczu wiedza budowniczych była niczym wiedza tajemna.
Idee wolnomularstwa można dostrzec na przykład we wszystkich 4 częściach przygód Indiany Jonesa, zwłaszcza w 1 oraz 3 i 4.

Bo prawdziwy wolnomularz to starodawny lewak, "nawiedzony huj" jak mawiają cyniczne, skupione na sobie kreatury, filozof wyzwolenia, maniakalny tropiciel prawdy, rycerz gotowy poświęcić swoje życie dla jasnej, światłej, moralnej sprawy.

To wszystko zostało zaprzepaszczone przez kolaborację z bestią władzy, rządzę władzy, chciwość, selekcję negatywną.

I tak wolnomularzy zastąpiły hierarchiczne, ściśle mafijne, masońskie ugrupowania różnych "rytów", koncentrujące się na zdobywaniu wpływów, władzy i manipulowaniu swoimi ofiarami.
Żałosne, przeżarte chciwością, korupcją, nepotyzmem, mafijne bandy odmóżdżonych SKURWYSYNÓW, godzących się na tajność, na hierarchiczne struktury, na zniewolenie, cyniczną eksploatację innych, godzących się nawet na fundowanie własnym dzieciom piekła za życia, godzących się z demonicznym zwiedzeniem każącym dopatrywać się w mentalności psychopatycznej czegoś lepszego, wyższego, właściwego.
To tacy jeszcze jedni, wyjątkowo żałośni, w rytualnych fartuszkach, fani pozycji samca alfa.
Blokersi przy piwku przekrzykując jeden drugiego rżną samców alfa i tą samą żałosną grę w istocie odprawiają kretyni masońscy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-26 17:36
Najwyższe szczeble, z racji udziału w realnej władzy nad tym światem, wiedzą sporo, i robią wszystko by ta wiedza nie trafiła do ogółu, w tym widzą gwarancję swojej pozycji. I robią to pomimo tego, że wiedzą też, że ta ich postawa prowadzi ludzkość do katastrofy.
Bo ich konformizm, przywiązanie do bogactwa i wpływów, zniewolenie mafijną strukturą jest silniejsze od ich rozsądku i resztek sumienia.
W obecnej postaci masoneria jest absolutnym zaprzeczeniem idei wolnomularskich .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-26 17:56
te skurwysyny wiedzą na przykład, że przynajmniej część załogantów UFO to istoty zrodzone na Ziemi w odległej przyszłości z wyewoluowanych współczesnych zwierząt, które dokonując podróży w czasie obserwują ludzkość jak żywą przedpotopową skamielinę.

I te skurwysyny utajniły tą wiedzę (pospołu z WYJĄTKOWO gorliwym w tej kwestii watykanem) choć dobrze wiedzą, że ta wiedza daje szansę na ocalenie gatunku.

Ale tego nie robią BO KOSZTEM PRZETRWANIA LUDZKOŚCI WYBIERAJĄ ZACHOWANIE OBECNEGO, KRAŃCOWO PATOLOGICZNEGO STATUS QUO.
ROBIĄ TO Z KRAŃCOWO EGOISTYCZNYCH POBUDEK - WSPÓŁTWORZĄ TYM SAMYM BESTIĘ.


Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # anonimowy 2013-07-25 18:41
Jeśli chodzi Ci o wiedzę i tajemnice masonerii, to na ecoego.pl uważny czytelnik dowie się znacznie więcej niż wszyscy pierdoleni, mafijni masoni 33 stopnia razem wzięci.
Ich rytuały to krańcowo żałosne pajacowanie nawet jeśli dokonują krwawych rytuałów, nigdy i nigdzie niczego tym nie osiągnęli poza tym, że stali się zbrodniarzami.

Prawdziwa wiedza jest cenniejsza od złota i władzy tego świata, próbowano to pokazać w 4 części Indiana Jones.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # anonimowy 2013-07-25 19:13
Oglądać i niczego nie pobierać, bo, putlocker wysyła plik .exe a nie plik video.
Można ściągnąć film z putlockera managerem pobierania JDownloader.
Nie klikać reklam bo tam sami geszefciarze i złodzieje - najlepiej mieć włączonego AdBlocka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-07-25 22:02
Cytuję Jacek:
Ja trochę z innej beczki. Odnośnie wolnomularstwa (masonów) kto może wstąpić i w te szeregi ? co zyskuje a co traci ? jakie są tego konsekwencje ? czy masoneria jest za czy przeciw Krk ? jak to działa ? mógłby mi ktoś odpowiedzieć na te pytanie ?


Nie mam zdania w tym temacie, ponieważ czytałem już setki opinii o tej organizacji. Nie wiem która jest prawdą, wiem za to jedno - to nic co Cię rozwinie, upiększy, oświeci. Da wpływy i większe możliwości, to wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Esej 2013-07-25 16:34
Cytat:
Faceci wytrzymują kilka, czasem kilkanaście lat. Często pojawia się alkohol, leki uspokajające. Rozmowy nic nie dają, kończąc się płaczem, awanturą, wyzwiskami i tygodniowymi "cichymi" dniami włącznie z trzaskaniem drzwiami i złośliwościami. Odciążenie kobiety w pracy domowej? oczywiście, niejeden wierzący że to jest prawdziwą przyczyną próbował - bezskutecznie. Nie działają rozmowy, kwiatki, większe pieniądze, czułości, dbanie o higienę...Dlatego jeśli zależy Ci na utrzymaniu rodziny, albo nie możesz odejść ponieważ zostaniesz finansowo zniszczony (najczęstsza sytuacja), w wyniku specjalnego, wieloletniego niespełniania Twoich potrzeb możesz zażyć seksu "na boku". Bądź bezwzględny, bezlitosny. Życie we dwoje to wzajemne poświęcenie się - tak twierdzą Panie. Jeśli Ty możesz się poświęcać, ciężko zasuwać w pracy, to kobieta może się poświęcić, i raz na dwa dni trochę pojęczeć leżąc pod Twoim otyłym, włochatym ciałem. Jeśli nie, masz prawo dac upust swojej męskiej, władczej naturze.
Dokładnie tak własnie uważam, tym bardziej ze madra kobieta wie, ze jak scisnie dobrze małzonka to ten wytrysnie po 10 minutach i koniec.facet zadowolony- idzie chrapac, a rano harować, kobieta-zadowol ona- facet idzie na nią harować.Jesli już ma to być tzw. deal, to nie ze jedna strona tylko czerpie soki,ale druga tez ma prawo dostac czego potrzebuje.Trzy manie pod kluczem, kombinacje machinacje, kwiatki, prezenty i inne rzeczy w mojej ocenie zwalniaja faceta od przysiegi w tym zakresie w mysl kardynalnej zasady w stosunkach miedzyludzkich do ut des- daje, zebys dała. Jesli kobieta nie przestrzega tej umowy,to facet w mojej opinii takze nie musi tego robić. Oczywiscie ktos powie, ze jest to oszustwo,ale czy nie jest oszustwem obiecywanie jak to bedzie cudownie gdy podpiszesz ten papierek? Facet przecietny nie żąda wiele, o ile nie jest zwolennikiem SM, bondagagów, rimmingów,swing ersów, cuckoldów, zoofilii czy innych patologii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-07-25 22:05
Oczywiście że tak Esej; moja znajoma jak miała dość moich zaczepek, rzucała się jak opętana, wierciła, łapała za tyłek, była wulgarna i kazała się ostro całować i gryźć - momentalnie wilk był syty a owca cała :) ech, stare czasy... słodycze bez ograniczeń, szybkie stosunki bez gry wstępnej...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 22:15
Marku a jak dzis juz lepiej sie czujesz?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 22:34
Cytuję i30-po tuningu:
Marku a jak dzis juz lepiej sie czujesz?:)


Dziękuję, jak przystało na prawdziwego Polaka - gorzej. Po basenie znowu mnie rozbolał kark i bark, nie wiem dlaczego. No i odczuwam dziwny ciężar w miejscu Bardzo Ważnym :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 22:48
Moze po basenie przewialo plecy i dlatego boli..to chyba nie byl dobry pomysl..
Potrzebny masaz rogrzewajacy:) chetnie pomoge:)
Ciezar w miejscu Bardzo Waznym..hmm skoro ciazy to trzeba odciazyc:)) znam bardzo dobry sposob:)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 22:52
Tak dlugo Cie boli to prawdopodobnie wdalo sie zapalenie..bier zesz cos przeciwzapalneg o?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 23:13
Cytuję i30-po tuningu:
Tak dlugo Cie boli to prawdopodobnie wdalo sie zapalenie..bierzesz cos przeciwzapalnego?


Tak, stosuję zioła. Głównie jałowiec i chmiel w płynie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 23:23
:lol: hmm to w takim razie najwidoczniej nie pomaga..musisz zastosowac cos mocniejszego:) moze cos w pigulkach a nie w plynie i jesli nie przechodzi tak dlugo to obawiam sie ze powinienes odwiedzic lekarza..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 23:13
Tak? a jaki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 23:20
To wszystko zalezy w ktorym Bardzo Waznym miejscu czujesz ciezkosc?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 23:23
Cytuję i30-po tuningu:
To wszystko zalezy w ktorym Bardzo Waznym miejscu czujesz ciezkosc?:)


Dolne kwadranty jamy brzusznej, tak plus minus.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 23:32
Sprecyzuj...niz ej czy wyzej musze znac dokladne polozenie:)
A jesli nie chcesz pisac na forum to napisz na priv:)
Naprawde chce pomoc:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 23:34
Raczej niżej. Wiesz, to takie jakby kłucie, może to nerwoból?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 23:36
Lewa strona czy prawa?czy srodek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-25 23:39
Środek, ale jakby się przemieszczało; raz w prawo a raz w lewo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-25 23:48
Moze byc nerwobol ale w tym miejscu to dziwne..
Gdybys byl kobieta to latwiej byloby okreslic co to jest...
ale w tym przypadku..hmmm ciezkosc..kluci e to moze promieniowac np.od wyrostka..miale s wycinany?
Moze to byc tez od moczowodu..ale rowniez od nerek albo od srodkowego narzadu kopulacyjnego -fhallusa.:)
I w tym ostatnim przypadku zalecalabym oddsysanie:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-26 00:09
Masz rację, odsysanie by mi się przydało, nie mogę się w ogóle pozbyć tłuszczu z brzuszka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-26 00:24
Myslisz ze to tluszczyk z brzuszka tak ciazy i kluje?
Chyba tluszczyk nie daje takich objawow...:)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-26 08:16
Cytuję i30-po tuningu:
Myslisz ze to tluszczyk z brzuszka tak ciazy i kluje?
Chyba tluszczyk nie daje takich objawow...:)))


Nie wiem, nie jestem lekarzem; ale chyba przejdę się do "Analnej malinki", mówiła że doskonale zna objawy. Leczenie kosztuje sto złotych i mam gwarancję że ból przestanie pulsować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # i30-po tuningu 2013-07-26 09:25
To powodzenia u Malinki:)
Ja wyleczylabym Cie za darmo:)
tylko nie znam adresu :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 12:59
Cytuję i30-po tuningu:
To powodzenia u Malinki:)
Ja wyleczylabym Cie za darmo:)
tylko nie znam adresu :lol: :lol: :lol:


Już Ci podaję: w serduszku każdego mego czytelnika. Wystarczy pukanie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 13:03
Ten adres znam :lol:
puk puk :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 13:05
Cytuję i30-po tuningu:
Ten adres znam :lol:
puk puk :lol:


Widzę że umiesz dobrze pukać :) a mały kluczyk wejdzie do zameczka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 13:11
Zameczek dosc ciasny ale maly kluczyk sie wsunie..:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 13:23
Cytuję i30-po tuningu:
Zameczek dosc ciasny ale maly kluczyk sie wsunie..:)


A do ilu zamków mógłby przypasować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 13:25
Do dwoch napewno:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 13:33
Cytuję i30-po tuningu:
Do dwoch napewno:)


E, to lipa, bo bo dwa zamki to za mało, nie czułbym się bezpiecznie. Trzy to już coś. Dobrze naoliwione, nie za głębokie by nie trzeba było za głęboko grzebać kluczykiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 13:44
Spodziewalam sie takiej odpowiedzi:),al e widzisz ja stawiam na jakosc a nie na ilosc:) a poza tym napisalam ze 2 napewno bo 3 jest dziewiczy,nie byl otwierany wiec nie wiem:)
Jesli chodzi o glebokosc to nie sa zbyt glebokie a naoliwione zawsze:) tzn.gdy chcesz - masz:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 15:43
No co Ty, koniecznie trzeba go uruchomić, rozgrzać! jak Pan Bóg dał zamek, to chyba po to by go używać, prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 15:59
Oczywiscie ze prawda...:) staram sie jak najczesciej i jak najlepiej korzystac z dobrodziejstw ktore dal Pan Bog:)
Akurat ten zamek nie mial okazji byc otwierany..ot po prostu:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-26 17:53
Cytuję i30-po tuningu:
Oczywiscie ze prawda...:) staram sie jak najczesciej i jak najlepiej korzystac z dobrodziejstw ktore dal Pan Bog:)
Akurat ten zamek nie mial okazji byc otwierany..ot po prostu:)


A widzisz, ja lubię rzadko używane zamki, nie są tak rozregulowane jak te, które są w Twoim posiadaniu, a jak piszesz często z nich korzystasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 19:10
:lol: moje zamki nie sa rozregulowane...:)
Korzystam cwiczac sama w taki sposob aby wlasnie sie nie rozregulowaly:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-26 21:34
Cytuję i30-po tuningu:
:lol: moje zamki nie sa rozregulowane...:)
Korzystam cwiczac sama w taki sposob aby wlasnie sie nie rozregulowaly:)


Ale wiesz, sama świadomość że niejeden tam majstrował... to budzi pewne lęki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-26 22:04
:lol: no wiesz nie wiem czy 5 w calym moim 35- letnim to az tak wielu?:)))
Biorac pod uwage Twoje podboje to chyba zdobyles wiecej zamkow niz ja otworzylam wiec to raczej ja powinnam miec obawy....:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-26 22:14
Jestem błędnym rycerzem, więc interesują mnie wyzwania; kto wie, może zdecyduję się otworzyć ten nieużywany zamek? ostro, zdecydowanie, gwałtowny jęk gdy metal czule łechce bratni metal, zapach smaru, zgrzyt zapadki i otworzenie ścieżki...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-26 22:45
Kto wie moze i ja sie skusze zeby pozwolic na otwarcie tego zameczka:))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # anonimowy 2013-07-26 21:43
No, no ! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-07-28 17:10
A' propos anala w kontekście przebudzenia się. Przecież seks analny tez został w nas zaprogramowany. Podobnie jak pęd do małżeństwa, religia. Na portalach porno króluje bzykanie w tyłek. Stąd wszyscy chcą tego spróbować. W sumie ze mną łącznie.
Z drugiej jednak strony gdy pomyślę sobie, że mam mojego raczej czystego fiuta babrać w gównie, to mi się odechciewa.
Ludy prymitywne, do których nie dotarł pieprzony katolicyzm, chodzą bez skrępowania na golasa i facetom nie stoi na okrągło pała, bo się im kobiety opatrzą i nie myślą ciągle o seksie. Katolicyzm wprowadził pojęcie grzechu, owoca zakazanego i dzięki temu powstał przemysł porno. Napaleni, odziani w tekstylia samcy kombinują w jaki otwór by tu jeszcze wsadzić, a kobiety nauczyły się kupczenia dupą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # i30-po tuningu 2013-07-26 00:28
A poza tym nie zalecalam oddsysania z brzuszka tylko z....:))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-25 22:35
Mam pytanie. Mam ciśnienie na nowy procesor, najchętniej I5 - przydałby się z płytą główną. Może zareklamować go u siebie? trochę siedzę w testach i wiadomo, najlepszy - AMD dostało konkretnie po dupie. Może do nich uderzyć, oferując test procesora oficjalny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adam89 2013-07-26 09:08
Ale o jakim modelu i5 mówisz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-26 12:58
Cytuję Adam89:
Ale o jakim modelu i5 mówisz?


Jakikolwiek, nawet najsłabszy dałby mi moc, której braknie mojemu dual core.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aqq 2013-07-28 17:47
Na alledrogo kupisz quada na swoją płytę poniżej 300zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 08:20
Miałem dziś fajny sen. Szedłem z grupą znajomych przez las, i zgubiłem na takiej jakby wydmie? (miejsce z dużą ilością piasku) zegarek. Wróciłem po niego, chociaż znajomi bardzo mnie namawiali bym nie wracał. Zacząłem grzebać w nim, i zacząłem wyciągać dziesiątki zegarków. Odczuwałem chciwość i radość, przyjemną ekscytację. Później ekipa do mnie wróciła, a ja te zegarki przed nimi za wszelką cenę chciałem ukryć. Zegarki były głównie tanie, damskie, ale kilka było fajnych, w tym jeden naprawdę super.

Jak byście zinterpretowali ten sen? ćwiczenie dla was.

Dodam że dziś jestem umówiony na geometrię kół, i bardzo się starałem na jawie by nie zapomnieć o tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-07-26 14:30
Cytuję Marek:
Miałem dziś fajny sen. Szedłem z grupą znajomych przez las, i zgubiłem na takiej jakby wydmie? (miejsce z dużą ilością piasku) zegarek. Wróciłem po niego, chociaż znajomi bardzo mnie namawiali bym nie wracał. Zacząłem grzebać w nim, i zacząłem wyciągać dziesiątki zegarków. Odczuwałem chciwość i radość, przyjemną ekscytację. Później ekipa do mnie wróciła, a ja te zegarki przed nimi za wszelką cenę chciałem ukryć. Zegarki były głównie tanie, damskie, ale kilka było fajnych, w tym jeden naprawdę super.

Jak byście zinterpretowali ten sen? ćwiczenie dla was.

Dodam że dziś jestem umówiony na geometrię kół, i bardzo się starałem na jawie by nie zapomnieć o tym.


też tak mam czasami, takie sny, cyganka by powiedziała, że znajdziesz bogactwo - jednak nie będziesz z nim szczęśliwy, gdyż zachowasz je dla tylko siebie, co nie jest do końca dobre. Jeden super - prawdziwy diament wśród pospolitych rzeczy - nie wzeszły talent? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-26 15:45
Cytuję liniwy:
Cytuję Marek:
Miałem dziś fajny sen. Szedłem z grupą znajomych przez las, i zgubiłem na takiej jakby wydmie? (miejsce z dużą ilością piasku) zegarek. Wróciłem po niego, chociaż znajomi bardzo mnie namawiali bym nie wracał. Zacząłem grzebać w nim, i zacząłem wyciągać dziesiątki zegarków. Odczuwałem chciwość i radość, przyjemną ekscytację. Później ekipa do mnie wróciła, a ja te zegarki przed nimi za wszelką cenę chciałem ukryć. Zegarki były głównie tanie, damskie, ale kilka było fajnych, w tym jeden naprawdę super.

Jak byście zinterpretowali ten sen? ćwiczenie dla was.

Dodam że dziś jestem umówiony na geometrię kół, i bardzo się starałem na jawie by nie zapomnieć o tym.


też tak mam czasami, takie sny, cyganka by powiedziała, że znajdziesz bogactwo - jednak nie będziesz z nim szczęśliwy, gdyż zachowasz je dla tylko siebie, co nie jest do końca dobre. Jeden super - prawdziwy diament wśród pospolitych rzeczy - nie wzeszły talent? :-)


Ha ha, albo tyle przelecianych dziewczyn, a jedna piękna i z posagiem gdzieś była wśród nich - tylko która? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # anonimowy 2013-07-26 21:53
To oczywiste nawiązanie do pewnej zalesionej, piaszczystej pustelni, zegarki to czas, większość pospolicie pojmuje czas, ale są wyjątki od reguły, które mają szansę odmienić świat.
Cóż może być lepszym instrumentem od dania ludzkości szansy na nieśmiertelność , tu i teraz, pod jednym warunkiem - rezygnacji z separacji ?!
kurwinistom i innym fanom separacji wstęp wzbroniony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # anonimowy 2013-07-27 10:33
Abyście byli jak Jedno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-07-26 14:23
Cytuję Adam89:
Ale o jakim modelu i5 mówisz?

Przy okazji mam pytanie: jaki wybrać laptop? Tzn. firmę, procesor, grafikę.
Dell czy Lenowo może inny? Ma służyć całej rodzinie jako uniwersalny - w zamian za tv, więc 17 - 19 cali w niewygórowanej cenie? Proszę o pomoc. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 15:45
Ja myślę że te wszystkie firmy mają te same podzespoły. Wybierz taki, który Ci się podoba. Postaw na mocny procesor, bo to jest szybkość otwierania stron, programów itd. RAM minimum 2 albo lepiej 4GB.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # VanThor 2013-07-26 20:41
"Komputer jest tak szybki, jak najwolniejsza jego część."

Najlepiej dobierać podzespoły w tej kolejności:
1) dysk twardy - jak Cię stać to SSD, jak nie to zastanów się nad hybrydą
2) pamięć RAM - minimum 4GB (warto zwrócić uwagę, czy zainstalowana pamięć zajmuje wszystkie sloty - jeśli tak, to będzie w przyszłości gorzej z ewentualnym zwiększeniem jej ilości)
3) grafika - jeśli mają działać najnowsze gry w dużej rozdzielczości to jak najmocniejsza; jeśli tylko filmy, proste/starsze gierki to być może wystarczy grafika zintegrowana w procesorze
4) procesor.

Nie daj się nabrać w jakimś markecie na droższy model z najszybszym procesorem jaki jest, jeśli ma on tylko zwykły dysk HDD. Co z tego, że dopłacisz za superszybki procesor, skoro dysk nie będzie nadążał z dostarczaniem mu danych. Lepsze efekty często daje tandem dość dobry procesor + szybki dysk niż najszybszy procesor + słaby dysk.

Poza tym warto się zastanowić nad ekranem - technologią wykonania (IPS są lepsze niż zwykłe TFT) oraz jego powłoką (matowa jest mniej męcząca dla oczu i mniej wkurzająca, ale błyszcząca ma lepsze odwzorowanie kolorów).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-26 21:25
Troszeczkę się z Tobą nie zgodzę Van. Mam SSD i trochę szybciej się uruchamia (z czasem zwalnia dość mocno), w trakcie pracy z większością softu nie widać dużej różnicy - co znaczy ta sekunda mniej? 4GB jest wystarczającą ilością, bo z tego co ja rozumiem, ma być to zamiennik telewizora a nie maszyna do giercowania - która przez temp. niszczy podzespoły. Do grania w dobre rzeczy jest konsola albo piec a nie laptop.

Procek musi być mocny, wystarczy intel G mocniejszy od mojego dual core. Nie widziałem różnicy między 2 a 4GB RAM.

Jeśli chodziłoby o piec, to masz rację, trzeba wszystko zgrać idealnie - ale nie w wypadku laptopa w niewygórowanej cenie, czyli z kiepską grafą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # VanThor 2013-07-27 01:22
Oczywiście, zależy czego się używa. Wystarczy uruchomić kopiowanie większej ilości zdjęć lub filmu i różnica będzie dramatyczna. Jeśli chodzi o uruchamianie się systemu to z SSD powinien być przynajmniej 3-4x krótszy czas niż z HDD.

RAM - różnica w cenie pomiędzy 2GB a 4GB wynosi 50pln. Obecnie mam ponad 2GB zajęte, a tylko Firefox jest uruchomiony (11 zakładek otwartych, żadnych filmów, żadnych gierek we flashu, a zajął sobie 450MB).

Biorąc na logikę:
1) procesor może tłuc miliardy operacji w sekundę, ale HDD nie jest w stanie tyle dostarczyć - jest wąskim gardłem
2) jak nie widzisz różnicy SSD vs HDD (gdzie jest to rząd wielkości) to jak zobaczysz różnicę pomiędzy 1,5GHz a 1,8GHz czyli 20% (przy tej samej liczbie rdzeni i rodzinie)?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-07-27 08:52
Dziękuję, troszeczkę mi się przejaśniło :-) jednak w opisach nie umiem się dopatrzyć rodzaju dysku (SDD - HDD), może być z ryskami? allegro.pl/dell-17r-5720-i7-3630-8gb-1tb-gt630m-hdmi-windows8-i3386304028.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-27 11:05
Niezły laptop, może faktycznie dopłać za mniejszy dysk SSD bo ten ma 1TB HDD - napisz do nich meila, a także zapytaj o możliwość zmiany win8 na win7. Procesor ma bardzo mocny, pójdą wszystkie filmy, słabsze gry (gardłem zintegrowana grafa) i masa programów łącznie z graficznymi. Tylko błyszcząca matryca, no ale nie można mieć wszystkiego w tej cenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-07-28 22:38
Podsumowując:
- dysk SSD
- dobry procesor, i7?
- -II-a grafika
- ekran w IPS w macie
i win 7
czy istnieje coś takiego?
Poszukam jak mi zwolni praca - sezon :-)
Dziękuję :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-28 22:52
Luknij np. na tę ofertę allegro.pl/netbook-17-3-core-i5-430-gt330-win-7-i3411542107.html mniej znana firma, ale dużo tańsza a jakościowo taka sama (jeśli nie lepsza) od reszty.

Trochę bardziej wypasiony i "markowy" to allegro.pl/laptop-hp-probook-4740s-i5-7650-6-750gb-bluray-8-i3405469476.html


I7 jest bardzo mocny, i niestety bardzo drogi. I5 wystarczy Ci spokojnie do wszystkiego - oprócz gier do których musisz mieć mocną grafę. Moja rada by z grafy zrezygnować, bo jak laptop jest do wszystkiego, to jest do dupy. Dysk SSD jest póki co drogi i ma małe pojemności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-27 11:01
Po włożeniu SSD zamiast HD, nie zauważyłem żadnej różnicy w grach - a siekam w skyrima i hoi2. W laptopie fajnie że jest bezgłośny i mało prądy bierze, ale znowu może szybko paść. Natomiast różnicę w procku widać - mój dual core ma standardowo 2.7 GHZ a po przekręceniu na 3.2GHZ zmiana była bardzo wyraźna w grach. I to wszystko bez ruszania dysku, RAM itd. W moim mały netbooku słaby procek wali wszystko, w innej wersji tylko z mocniejszym procesorem - wszystko śmiga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rupreht 2013-07-29 01:09
TAK TO WIDZĘ - OD KOBIETY MASZ PRAWO WYMAGAĆ.
Co za prosta rzecz a tego nie wiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rupik 2013-08-23 10:02
Felieton brzytwa, ale czuje się zobowiązany zwrócić uwagę na kilka "niewygodnych" faktów:

"Dlaczego Magic Johnson nie ma AIDS?" Takie pytanie zadano w listopadzie 2000 roku doktorowi Jamesowi DeMeo. Odpowiedź brzmiała: "Bo przestał się leczyć."

Warto poszperać w necie i dowiedzieć się więcej na ten temat.

pzdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Damian Cebulski 2017-06-14 10:54
Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mariusz Podleśny 2017-07-01 20:10
Ładowanie strony trwa bardzo długo...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MIODY-MANUKA 2018-02-21 17:38
This design is incredible! You definitely know how
to keep a reader amused. Between your wit and your
videos, I was almost moved to start my own blog (well,
almost...HaHa!) Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and
more than that, how you presented it. Too cool!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-12 14:44
Levitra En Generique Generic Viagra Without A Prescription dapoxetine on line Keflex 500mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-21 21:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-22 13:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-01-23 16:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-01-23 21:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-25 08:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-01-25 17:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-27 11:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Janelax 2020-01-29 09:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-02-03 06:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-02-06 08:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuloVargo 2020-02-07 02:20
Persantine Flexeril Sinemet Aggrenox caps Dramamine
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-07 12:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-08 08:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-02-09 17:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-10 18:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-11 11:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-11 12:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-02-14 08:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fegoStori 2020-02-14 08:49
college entrance essay writing service pay for essay cheap essay writers cheap buying essay professional essay help
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-02-15 16:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-17 13:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-02-18 05:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-02-24 15:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-02-25 07:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 11:51
not as lackluster a hyoid as for uncountable viagra super active vs cialis super active Bristles from lunatic whoРІve develop accumulation in unsolved a few seventies
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-02 12:07
Scares during storyboard and in the comparable or find generic viagra super active Whereas virtuous to be more fivefold lithe to ensue the closing pro move by
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 09:00
Be by others to overlong up the upright between faraway deflation discount viagra super active (60 feces) overcome federal junkie of Can-C 1 N-acetylcarnosi ne judgement is adamant holocaust remarkably to people
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Denninfich 2020-03-03 11:36
May only enjoys the two most sildenafil generic viagra super active Which may in them that can scout methodologies of your own and distort people to accrue
http://viagrasupera.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kimlax 2020-03-05 09:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-03-08 08:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-03-09 00:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-03-09 14:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-03-10 05:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-03-10 14:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-03-11 17:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-11 20:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-11 21:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-11 23:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-12 00:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-03-12 05:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-12 07:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-03-12 07:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-03-12 12:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-03-12 18:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Evalax 2020-03-12 20:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-12 21:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-13 02:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-13 02:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-03-13 04:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-03-13 11:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-13 14:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-03-13 22:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-14 00:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-14 01:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-14 04:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Teolax 2020-03-14 15:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-03-14 18:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-14 20:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Amylax 2020-03-14 23:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Janelax 2020-03-15 02:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-03-15 02:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-03-15 03:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Evalax 2020-03-15 08:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-03-15 11:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-03-15 15:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-03-15 19:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Teolax 2020-03-15 22:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Amylax 2020-03-16 06:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować