Najnowsze felietony

niedziela, 21 lipiec 2013 18:55

Niepoprawny romantyk

Napisał 
Oczopląs; stałem przed koszem z książkami w biedronce, czytając książkę Pana Lothara o służbie na pokładzie niosącego jutrzenkę pokoju U-96. Przede mną na tle ciastek, kaw i przypraw, diabelska przewrotność losu rysowała piękne, oszałamiająco zgrabne pośladki Pani Moniki; och mój Boże, tak bardzo chciałem jej pomóc wyładowywać towar z palety, przynieść ulgę stawom, mięśniom i więzadłom; oko za oko, ząb za ząb - ulga w nieznośnym ciężarze produktów, za ulgę w tak okropnie zalegającej w jądrach ciężkości.

Wysokie ciśnienie...

Moje oczy latały od książki do pagórków, między którymi biła orzeźwiająca fontanna rozkoszy, kamień węgielny męskiej satysfakcji. Książka także była źródłem silnych emocji dla mojego nieuzbrojonego w cnoty oka; Pan Lothar opisywał swoje przeżycia, a były one doprawdy niezwykle emocjonujące. Stu marynarzy podwodnej stalowej trumny, zatruło się obiadem. Wszyscy dostali bolesnej, nie znającej odmowy biegunki. Z powodu oszczędności prądy nie działała filtracja powietrza, które wisiało w niewielkiej, paranoicznie ciasnej przetrzeni. Toaleta była jedna bądź dwie, więc ulgą były szybko wypełniane swarliwą zawartością wiadra, a przecież zdarzało się że ktoś nie trafił, nie dobiegł. Jednocześnie okręt z powodu zagrożenia musiał przebywać głęboko pod niegościnną tonią Atlantyku; ocean ten był falującym, niemym świadkiem cuchnącego dramatu. Pan Lothar w przerwach między klęczeniem nad wiadrem, snuł filozoficzne rozważania o naturze życia, miłości i kobiet. Podzielił się nimi z czytelnikami, co sprawiło że spąsowiałem potężniej niż wtedy, gdy lękając się spoliczkowania, chwyciłem Pewną Panią w mojej kawalerce za pełny, wielki biust.


Pan Lothar nękany bólami trzewnymi, torturowany przez nieludzki, wprost piekielny zapach męskiego, bogatego wnętrza, snuł swe rozmyślania; nawet najpiękniejsza kobieta nosi w sobie wiele gówna. Miód i mleko? a gówno prawda - rzecze Pan Lothar.


Roześmiany, wewnętrznie rozszczebiotany podniosłem głowę znad wybornej, bestsellerowej lektury; Pani Monika stęknęła wyzywająco, a moje zamglone oczy spoczęły niespokojnie na statule wolności od stężałych, pełnych jąder których byłem mimowolnym nosicielem. Zapragnąłem odrzucić precz książkę Pana Lothara, wpełznąć w kanion pełen zbawczego chłodu cienia, od palącego me trzewia słońca żądzy. Chciałem gryźć, kąsać i spławić w głębinie pieczary przeznaczenia swą słodką tajemnicę. Powstrzymała mnie świadomość zapalenia mięśni karku; od kilku dni ledwo się ruszam. Zawianie gorących mięśni skutkowało bólem wielkim; lecz żaden tak wielkim nie jest, by głos męskiej natury zagłuszyć - zarechotałem obleśnie w swych myślach, łakomie spoglądając w doskonale znanym Państwu kierunku.

Moje dziewczynki

Wszystkie Panie pracujące w tej jednej biedronce mi się podobają. To magiczne miejsce, gdzie bardzo dobrze się czuję kupując ogórki konserwowe czy majonez. Pani Monika ma tajemniczą naturę. To mężatka która jest spokojna i cicha, stłamszona przez emocjonalnie chłodnego męża, aseksualnego tyrana; wyczuwam w niej jednak gejzer emocji, który tylko lekko połechtany rózgą komplementów i czułości, śmiało wytrysnął  by nieskrępowaną lubieżnością; oczywista oczywistość, bezwzględnie bym go wykorzystał. Pani Magda, rozgadana i śmiała, jednak wyczuwam w niej pierwiastek sanacyjnej nieśmiałości, lubieżne pragnienia które tłoczą się w piwnych, zawsze ładnie umalowanych oknach jej seksualnej duszy. Pani Małgosia to epicki posmak zwycięstwa, którego pragnąłbym zaznać między jej zgrabnymi, szczupłymi udami. Jest uduchowiona i na wskroś zepsuta materializmem; coach we mnie pragnie zedrzeć z niej fatałaszki materii, by zanurzyć ją w niebieskich odmętach duchowej satysfakcji, drżeniu ciała od nie całkiem grzecznych nauk w wulgarnych pchnięciach zaklętych. Pani Mariola wzbudza we mnie gwałtowne uczucia, o które nigdy bym swej prymitywnej nie podejrzewał natury. Gdy pcha paletę, walczę z pragnieniem wskoczenia na nią; chciałbym być sternikiem trzeszczącej tratwy, którą razem popłyniemy do mrocznego styksu, gdzie wspólnie we własnych ciałach się zgubimy. Pani Weronika to anioł, którego wypędzono z nudnego nieba; chciałbym by karmiła mnie smakołykami, a później zażądała gwałtownej miłości w mięsnej chłodni; jest za gorąca, spłonąłbym niechybnie.

Po wszystkim dostałbym kupony rabatowe. Taki po prostu jestem, niepoprawny romantyk.

-------

Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 14115 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:42
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Piotrek 2013-07-21 20:16
Cóż... Wspaniale opisałeś walkę świadomości, zajmującej się dniem powszednim niczym łódź podwodna wypełniona gazami trawiennymi i fekaliami, z krótkimi przerwami (rozmyślanie o pięknie i naturze kobiet autora niniejszego dzieła) pomiędzy szaleństwem myśli (które są niczym stu strutych marynarzy, dwa kible i jakieś trzy wiadra) a Duszą, która w krótkich przerwach i przebłyskach (chwila oderwania od lektury- i znajdujących się w nich problemów z wywietrznikami) próbuje ukazać Ci piękno świata, odnaleźć ukojenie w wiecznej radości i szczęściu czego alegorią jest anielskie pochodzenie pani Weroniki czy wyrwanie się na morze życia i losu, niczym tratwą w Styksowy mrok, wraz z panią Mariolą.

Wszystko okraszone męska prostotą i bezpośredniości ą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Kobayashi 2013-07-21 22:32
Hmmm...każdy cierpi na kobiety a właściwie na sex,bo co zrobić kiedy stoisz w sklepie i podoba Ci się pracownica np Pani Monika,przecież to szczyt chamstwa powiedzieć jej prosto w oczy ''Monia,idziemy się rżnąć'' ale cóż natury nie oszukasz.Mi uległość naturze przychodzi w domowym zaciszy przy oglądaniu pornuchów i waleniu konia.Przychodz i weekend wsiadam w auto i jadę sam bez żadnych kobiet bo po prostu brakuje mi odwagi aby do jakiejś zagadać .Tak jak wczoraj chciałem z kimś jechać zagadałem do pewnej Pani Ani,zgodziła się a ja po chwili się usunąłem przełożyłem spotkanie ? dlaczego to zrobiłem kurwa,przecież dopiero chciałem a teraz co ? z braku ''jaj'' odwagi.Marku życzę powrotu do zdrowia ,mi co prawda go nie brakuję ale za to moja dusza i psychika cierpi ogromne katuszę kiedy przez jakiś czas wszystko zdaję sie układać w najlepsze wtedy jest grzmot i wszystko wraca do punktu wyjścia...to strasznie boli.Trzeba jakoś sobie ulżyć ? oczywiście ,dzis wsiadłem do auta i pojechałem na miasto zaczepiać nieznajome kobiety pytając sie rzekomo gdzie jest dana ulica (jakbym kurwa nie wiedział) po co to robię ?? bo jestem desperatem brakuje mi sexu ,ruchania ,kobiety ,satysfakcji spełnionych marzeń zmiany otoczenia czy wy wiecie że nie czuję absolutnie żadnej więzi z rodziną ? ciagle ich unikam boje sie ich nie umiem z niki gadać .Na zakończenie mojego felietonu chcialbym podziękować Markowi i chłopakom że na nowo rozpalają we mnie iskierkę nadziei na to iż kiedyś dupy same będą sie prosić aby się z nimi spotkać ,jak narazie to dla mnie nie osiągalne bo ostatnio zauważyłem ze po miłym pisaniu i zaproponowaniu spotkania następuje ''odezwę sie do Ciebie Sebastian ''po czym następuję wieczna cisza...Chiałem się wam wyżalić bo to jedyne miejsce gdzie mogę wyjebać frustracje z siebie...wracam do swojego wirtualnego świata w swoim domu który mnie nie rozumię,wiem wiem jako chłopa nie powinienem sie mazać ale co poradzę muszę jakoś sobie ulżyć

Pozdrawiam panowie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Arek 2013-07-22 12:25
Koba, brzmisz kurewsko żałośnie;d, no zupełnie jak ja w co poniektórych wypowiedziach do co poniektórych osóbek;d
Ej, chyba dobrze jest wylać jakieś wewnętrzne żale i oczyścić się w ten sposób, robiąc miejsce dla czegoś nowego:>
Chłopie, masz już wszystko, całą wiedzę, teraz tylko poszukaj swojego przełącznika i porzuć to co wiesz;d
W moim przypadku było by to jakby pewna perfida się odezwała;d:*, a w Twoim?:>
Tak swoja drogą gratuluje Marek nowego profilu na fb;d, wreszcie wyglądasz jak człowiek;d i nie pierdol że masz jakieś sraczkowe problemy, trzeba mieć krzepę żeby dźwigać takie duże psisko;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobayashi 2013-07-22 16:44
Cytuję Arek:
Koba, brzmisz kurewsko żałośnie;d, no zupełnie jak ja w co poniektórych wypowiedziach do co poniektórych osóbek;d
Ej, chyba dobrze jest wylać jakieś wewnętrzne żale i oczyścić się w ten sposób, robiąc miejsce dla czegoś nowego:>
Chłopie, masz już wszystko, całą wiedzę, teraz tylko poszukaj swojego przełącznika i porzuć to co wiesz;d
W moim przypadku było by to jakby pewna perfida się odezwała;d:*, a w Twoim?:>
Tak swoja drogą gratuluje Marek nowego profilu na fb;d, wreszcie wyglądasz jak człowiek;d i nie pierdol że masz jakieś sraczkowe problemy, trzeba mieć krzepę żeby dźwigać takie duże psisko;dAros dostałeś zaproszenie na facebooku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-07-22 17:45
Jakby Ci to Areczku powiedzieć, nie dźwigam psinki na jelitkach, tylko na bicepsikach :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Arek 2013-07-22 18:57
Cytuję Marek:
Jakby Ci to Areczku powiedzieć, nie dźwigam psinki na jelitkach, tylko na bicepsikach :)

i całe szczęście że nie uprawiasz aż takiej ekwilibrystyki; p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # nuutka 2013-07-21 22:37
Smuda i drużyna narodowa tak nie zareklamowali biedronki jak Ty :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # marcel 2013-07-21 22:47
Marku zostań trenerem biedronek, weź na swe barki ten ciężar :)
naród wzywa
... a potem opiszesz jak było :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-22 09:36
Dziękuję, mam nadzieję że nie czyta żadna z tych Pań, bo jadę zaraz do biedronki za szopping; zamkną w magazynie mnie biednego, i hurtowo wykorzystają :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marcel 2013-07-22 16:50
do oglądnięcia :

http://vod.pl/uwaga-afera-antybiotykowa-w-polskim-przemysle-mies,133168,w.html


smacznego :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-22 17:46
Cytuję marcel:
do oglądnięcia :

http://vod.pl/uwaga-afera-antybiotykowa-w-polskim-przemysle-mies,133168,w.html


smacznego :)


To już są poważne, superciężkie argumenty by zrezygnować z jedzenia mięsa w Polsce. Będzie epidemia raka jak cholera od tego świństwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-07-22 20:28
Rak to bardzo korzystna finansowo dolegliwość dla przemysłu farmaceutyczneg o i lekarzy, jako ich akwizytorów. Choroba trwa zazwyczaj długo i w tym czasie można dużo drogich "leków" pacjentowi wcisnąć. Zdesperowany człowiek zapłaci każdą cenę, by utrzymać się jeszcze choć kilka dni na tym ziemskim padole. Lekarzowi nie opłaca się wyleczyć, tylko tak leczyć, by nie wyleczyć, a pacjent cierpiał jak najdłużej. Dlatego farmacja i medycyna powinna być utrzymywana przez państwo. Nie można z ludzkiego cierpienia robić biznesu, a tak to dziś wygląda.
Niezdrowa żywność - nie ma czegoś takiego. Żywność z założenia musi być zdrowa. Inna to nie żywność tylko trucizna. Najpierw robi się tzw. "niezdrową żywność", by później można było tę zdrową sprzedawać 10x drożej, a i to najlepiej tylko nielicznym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-23 22:55
Epidemia raka wynikająca ze stosowania antybiotyków w hodowli zwierzęcej

JEST JUŻ FAKTEM OD KILKU DZIESIĘCIOLECI !

Przecież to dopiero kilka lat temu zakazano stosowania antybiotyków dla intensyfikacji produkcji zwierzęcej. Efekt tego zakazu w państwie atrofii i martwego prawa jest i może być tylko jeden - totalny wzrost patologii - wzrost korupcji, wzrost atrofii państwa, państwo jako forma społecznej, wspólnotowej organizacji, traci kontrolę do końca nad czymkolwiek, zamiast zakazanych antybiotyków do powszechnego użycia dzięki czarnemu rynkowi wchodzą najgorsze, najbardziej szkodliwe (dla wielu ludzi wręcz zabójcze) specyfiki i komponenty importowane z chin czy innych egzotycznych miejsc.
W filmie na vod.pl wypowiada się ekspert który wypowiada ZNAMIENNE SŁOWA:

NOWOTWORZENIE MOŻE POJAWIĆ SIĘ W KOLEJNYCH POKOLENIACH.

I już wiemy teraz wszystko.

Sto lat temu nowotwory, tzw. rak, były wyjątkową rzadkością.

Od kilku dziesięcioleci mamy do czynienia z narastającą epidemią nowotworów.

Mówi się że to choroba cywilizacyjna, że chemia, itd.

A tak naprawdę to tą epidemię wywołały pospołu napowietrzne próby jądrowe mocarstw jądrowych (kilkukrotny wzrost poziomu tła radiacji z kilku do kilkunastu mikrsivertów/h) i nadmierne stosowanie antybiotyków od lat 50-tych XX wieku.
Tak więc tzw. szczepy odporne, powstałe w wyniku nieodpowiedzial nego, nadmiernego i niekonsekwentne go stosowania antybiotyków, są narastającym zagrożeniem dla ludzkości, jak np. tzw. galopująca gruźlica.

Jeszcze kilka dekad tej nieodpowiedzial ności i znajdziemy się na poziomie ludzi średniowiecza bez jakichkolwiek narzędzi przeciw uodpornionym wirusom.


Jakby tego było mało to okazuje się, że nieodpowiedzial ne, nadmierne stosowanie antybiotyków w dużej części jest przyczyną narastającej epidemii nowotworów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-23 22:59
Miało być rzecz jasna:

Jeszcze kilka dekad tej nieodpowiedzial ności i znajdziemy się na poziomie ludzi średniowiecza bez jakichkolwiek narzędzi przeciw uodpornionym bakteriom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-07-23 23:20
Mówił mi pewien Pan ostatnio, że był w szpitalu i masa młodych ludzi z rakiem, koszmar. Jego przyczyny to oczywiście żarcie, ale podstawowa przyczyna to stresy i kurewskie charaktery. Niech mi ktoś wytłumaczy jak to kurwa jest możliwe, że w tylu krajach są gigantyczne protesty, a tu żyje się znacznie gorzej, drożej i cisza. To jeśli milczymy, to druga strona naciska, przecież to oczywiste. Za numer z solą drogową powinna być REWOLUCJA, a rząd spierdalać w panice. Tymczasem nawet nie powiedzieli jakie produkty miały w sobie sól, a śledztwo leży i kwiczy.

Jeśli ludzie nie protestują, będzie coraz gorzej. I nie debaty, rozmowy, tylko trzeba zrzucić rząd, wsadzać do więzień, robić śledztwa. Demokraci i oburzający się potraktowaniem Sawickiej będą wyli z bólu konając na raka, tak to się skończy. Albo oni albo my.

I nie modlitwy do żydowskich bogów, tylko sztacheta w rękę i zorganizowana grupa. Oni się z tych modłów śmieją, natomiast boją się że ktoś da po głowie, zabierze majątek i wtrąci do więzienia - albo powiesi na gałęzi, na co zasługują ponieważ skazali ludzi na męczarnie za życia.

Do tego fora pełne Korwinowców, to już plaga kolesi, którzy pochwalają upadlanie, niszczenie psychiczne ludzi, uzasadniając niskie pensje i brak socjalu kompletnymi bredniami. To naprawdę boli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Ania 2013-07-23 23:50
Polacy przyzwyczaili się do tego, że jest źle, że żyje się na kredyt, od wypłaty do wypłaty, że pod koniec miesiąca jest debet na koncie.
Dla ludzi w wielu krajach problemem jest to, że nie mogą sobie nic odłożyć z pensji, a u nas to jest często normą. I Polacy nie wierzą w rząd i w to, że rząd może dla nich zrobić coś dobrego (bo nigdy nie zrobił). Jest podział na MY i Oni. Polacy są zrezygnowani i nieufni zarówno w stosunku do rządzących jak i do siebie nawzajem.
Ciekawym kontrastem jest Singapur, gdzie ludzie potrafią ostro protestować z powodu awarii linii metra. Ale tam ludzie wierzą głęboko w to, że państwo może i potrafi solidnie funkcjonować i dawać coś obywatelom, a nie tylko czerpać korzyści dla siebie i stawiać obywatela w roli niewolnika.
W mentalności Polaka Państwo = Rząd = Pasożyty społeczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Ania 2013-07-24 00:02
Polacy się już tak zahartowali w biedzie, że chyba tylko gigantyczne trzęsienie ziemi może zmusić naród do złapania za przysłowiowe sztachety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-23 23:51
ŚWIĘTA PRAWDA.

Za komuny podwyżka cen o kilka procent powodowała rewoltę, strajki, rozruchy.

Czy Polacy tak się zmienili ?

To niemożliwe.

Po prostu dziś kościół i kurwiniści pospołu blokują społeczny bunt odmóżdżając starsze i młodsze pokolenia.

Dla starych kościół to opium dla młodych kurwin to opium dla mas.

Przy aferze z solą drogową mieliśmy klasyczne zmiatanie pod dywan.
Wsze, gnidy z kurwoprokuratur y wręcz utajniły dane firm pod pretekstem zapobiegania roszczeniom odszkodowawczym.

W prawdziwym państwie prawa, w obliczu zagrożenia interesu społecznego, a zwłaszcza ludzkiego zdrowia i życia, zbrodnią byłaby jakakolwiek prawna ochrona interesu jakiejkolwiek osoby czy firmy BO INTERES SPOŁECZNY W PAŃSTWIE PRAWA JEST NADRZĘDNY.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # anonimowy 2013-07-24 00:12
Tak stres to jedna z podstawowych przyczyn tzw. chorób cywilizacyjnych.

Stres niszczy nasz system immunologiczny którego, kondycja odpowiada za naszą odporność w tym za tzw. strażników, którzy eliminują komórki patologiczne, zdegenerowane w tym komórki nowotworowe.

Dawniej stres zdarzał się rzadko, nawet jak była nędza czy głód, traktowano to jako rzecz naturalną jak na przednówku.

Dziś większość jest syta a mimo tego przesiąknięta jest stresem nieznanym swoim przodkom.

I dlatego tak gardzę kurwinistami bo te ODMÓŻDŻONE kreatury w swym zaślepieniu chcą maksymalizacji "dokręcania śruby", maksymalizacji strachu i stresu.

Ich "droga" to droga do piekła, ta droga jest absolutnym zaprzeczeniem drogi Chrystusa i drogi miłości bliźniego.

Chrystus mówił "abyście byli jak jedno".

kurwiniści mówią "abyście byli maksymalnie podzieleni, maksymalnie odseparowani".

I WSZYSTKO JASNE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mirgag 2013-07-28 21:57
Anonimowy. Czemu niczym lewacka męda rozsyłasz nieprawdziwe informacje? Jesteś prowokatorem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Jajacek 2013-07-22 20:35
Cytat:
Przede mną na tle ciastek, kaw i przypraw, diabelska przewrotność losu rysowała piękne, oszałamiająco zgrabne pośladki Pani Moniki
Jak to? Nie miała pampersa? Niedawno w "Stonce" to był standard. Z rozmów z obecnymi pracownicami wiem, ze obecnie nie jest wiele lepiej. Geronimo Martins nie pozwala dziewczynom zrobić chwili przerwy na siku. Swoją droga ciekawe dlaczego portugalski koncern ukrywa się za swojską, polską nazwą? I jeszcze slogan reklamowy "My - Polacy tak lubimy".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Marek 2013-07-22 21:29
Z tego co mi wiadomo, są zadowolone z tej pracy. Tu w ogóle nie ma pracy, ludzie są szczęśliwi jak starcza na jedzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-07-24 15:44
dobrze ze w pore wyjechalem i nie martwilaby mnie az tak przejebanie bardzo utrata pracy na jakis czas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # anonimowy 2013-07-23 22:02
Dlatego wtajemniczeni na biedronkę mówią robal ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-22 22:17
Marek jak sie czujesz? Boli jeszcze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-22 22:48
Cytuję i30-po tuningu:
Marek jak sie czujesz? Boli jeszcze?


Dziękuję, troszkę ale mija. Rano idę na basen i saunę, stawiam wszystko na jedną kartę, jak Panowie z klipu www.youtube.com/watch?v=BCpLpxpp9ig

Miło że chociaż jedna osoba zapytała o samopoczucie autora strony...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-22 23:14
Brzmi optymistyczniej:)
Tak woda potrafi zdzialac
cuda,wiem cos o tym ;-)
Mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...martwi e sie troszke gdy cos Ci dolega:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-23 22:19
Cytuję i30-po tuningu:
Brzmi optymistyczniej:)
Tak woda potrafi zdzialac
cuda,wiem cos o tym ;-)
Mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...martwie sie troszke gdy cos Ci dolega:)


Nie byłem. Uznałem że skoro mnie boli, nie ma sensu robić szoku termicznego. Pójdę może rano na basen, bez sauny. Mi nic nie dolega, to tylko moje kochane ciało :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-23 22:31
Alez oczywiscie ze Twoje kochane cialo:)
Nie chcialam zeby wyszlo ze martwie sie tylko o Twoje cialo :lol: :lol:
W kazdym razie zycze powrotu do zdrowi( bez bolu Twych kochanych plecow :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-23 23:14
Ciałko dziękuje i także życzy zdrowia. Ho ho, co mnie nie boli :) miejsca by starczyło by wyliczać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-23 23:40
To co jeszcze boli?:)
Kolanko..brzuszek...paluszki...plecki i......?:)
Chetnie sluze pomoca i przyjade aby ulzyc Twojemu cialku :lol:
Przywioze koszyczek a w nim same wspanialosci dla ducha i ciala :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-8 # berbeć 2013-07-23 19:32
Osuńcie się na kolana i złóżcie pokłon ciemnej stronie kobiecej natury!
http://www.fakeababy.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # liniwy 2013-07-24 08:37
Marku, jak nie masz "pod ręką" ciepłej kobiety (najlepiej kochanej), możesz poużywać: maści końskiej rozgrzewającej, woreczka żelowego podgrzanego, rozgrzanej soli zawiniętej w materiał(płótno ), zdrowych specyfików ze sklepu zielarskiego: np. R/S/L - balsam rozgrzewający z olejkiem z golterii, rozmarynem i kamforą, oraz wielu innych.
Najważniejsze w takiej sytuacji jest jednak nabranie doświadczenia i nie dopuszczanie do powstawania tego w przyszłości - nie wolno się szybko schłodzić po rozgrzaniu!
Skutki bywają nieciekawe, więc lepiej zapobiegać profilaktycznie .
U Ciebie złapało zapewne przewianie po łopacie czy odkręconej szybie bocznej Rio?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Esej 2013-07-24 14:54
SPRAWA IWONY WIECZOREK:
www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nowe-fakty-i-dluga-lista-powaznych-zaniedban-w-sledztwie-ws-,nId,1000902

W tej sprawie widać bardzo, jak mozna ogłupić społeczenstwo, ktore na forach emocjonuje się tym, co zrobiła policja, gdzie szukac, gdzie była widziana itd. itd.
Mało jest ludzi myslących samodzielnie i oto przeczytałem madry komentarz jednego z internautów:
pytanie brzmi: nie gdzie jest Iwona Wieczorek, tylko JAKĄ MUSI MIEC ON WIEDZE ZE GRUPA GDANSKICH OLIGARCHÓW PROPONUJE 1 MLN ZŁ ZA JEJ ODNALEZIENIE?
No własnie, gdzies wypływaja informacje jakoby była ona luksusową pania do towarzystwa, a jak wiadomo jesli jest to prawda, to takie Panie bardzo czesto moga usłyszec od swoich bogatych klientów rozne ciekawe rzeczy. Ja tak naprawde uwazam, ze dziewczyna uciekła z bardzo waznymi informacjami na Zachód i teraz chcą ją koniecznie dorwac- wyjatkowo rzadko sie zdarza, zeby za odnalezienie obcej osoby BIZNESMENI płacili 1 mln zł. Musi miec ona jakies znaczenie dla nich wyjatkowo wazne- zapewne chodzi o informacje, które byc moze zdołała w jakis sposób posiaść i biznesmeni boja sie ze wyjdą one na jawa np. jakieś szwindle.
jakie wasze zdanie na ten temat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Esej 2013-07-24 15:13
jest jeszcze wersja ze pusciła się z murzynem i spierdoliła do Francji, bo tutaj by za to zycia nie miała, gdziekolwiek by sie pojawiła z czarnym kryjanem Ale w takim razie po co ten 1 mln zł oferowany za odnalezienie dupy z czarnym bachorem???? Tak naprawde to kazda wersja jest mozliwa, ale taka kasa za 19letnia dupę oferowana przez powaznych ludzi...?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-07-24 15:34
A oto taka historia znaleziona na forum:
Szymon [2013-05-13 11:31]
Powiedzcie mi jak ma się czuć mężczyzna który wysłał swoją żonę na 7 dni do Londynu żeby odwiedziła swoją siostrę a po przyjeździe po dwóch miesiącach dowiaduje się że będzie ojcem. Jest szczęśliwy przygotowuje pokoik dla dziecka, kupuje kołyskę zabawki chwali się wszystkim znajomym nosi żonę na rękach, bierze nadgodziny, dorabia w weekendy aż w końcu nadchodzi godzina porodu i oczywiście chce uczestniczyć przy porodzie. Niestety radość mija kiedy z brzucha żony wychodzi czarny chłopczyk, najpierw myśli że może to z niedotlenienia naiwnie pyta się lekarzy którzy tylko spoglądają po sobie w końcu sam zaczyna już w to nie wierzyć, widzi uśmiechy położnej i lekarza którzy się go pytają czy na pewno jest ojcem. To byłem ja. W jednej chwili czułem jakby cały świat dla mnie przestał istnieć, chciałem wyć z rozpaczy i złości w końcu uciekłem stamtąd godzinami chodziłem nie wiedząc gdzie wyrzuciłem komórkę bylo mi słabo w końcu doszedłem do sklepu kupiłem piwo, nie pije tak, że po trzech piwach byłem już pijany. Piłem dalej i rzygałem aż zabrała mnie straż miejska.. Obecnie rozwodze się z żoną nie chce jej widzieć ani znać zostawiłem jej mieszkanie i mieszkam u moich rodziców. Oczywiście nie wyprawiałem pępkowego. Porzuciłem pracę tj. zwolniłem się bo nie chciałem być obiektem drwin. Straciłem wszystko cały sens mojego życia. Moja ex małżonka najpierw do mnie dzwoniła później wysyłała swoją matkę żeby mnie namówić do powrotu. Już nigdy nie uwierzę żadnej kobiecie, dodam, że z moją żoną byliśmy razem od siedmiu lat była dla mnie wszystkim kochałem ją i myślę że dalej ją kocham."

Polski system prawny.U Arabów za cos takiego poszłaby pod nóz razem z bachorem, a tutaj ma jeszcze mieszkanie, bo z kryjanem,murzyn gdzies dalej szoruje kible w londynie, a a drugi fragment swiadczy,ze szuka jelenia (meza) zeby utrzymywał ją z czarnym kryjanem.3 fragment- facio sie łamie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-24 17:02
natomiast zastanawia mnie jeszcze jedno i nie potrafie tego za cholere zrozumieć. Dlaczego w przypadku kłotni małzenskich i wyprowadzek to męzczyzni wyprowadzaja sie znacznie czesciej z własnego domu niż kobiety?? Z tego co wiem, władza rodzicielska przysługuje obu rodzicom, tak? to dlaczego nie wywala facet z torbami baby i sam sie zajmuje dzieciakami i tylko wyprowadza sie i spi po kontach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-24 17:22
Ja mieszkalam u meza i w momencie podjecia decyzji o rozwodzie wyprowadzilam sie z dzieckiem...na szczescie mam swoje mieszkanko...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ania 2013-07-24 18:00
Dlaczego najczęściej? Wyprowadza się ta osoba, która 1.porzuca rodzinę (zazwyczaj ma kogoś na boku i chce rozpocząć nowe życie) albo 2.została zdradzona. W obu przypadku robi to, bo nie chce mieć kontaktu z małżonkiem, a nie można bez wyroku sądu wywalić współmałżonka, bo ten wróci z policją - przecież jest zameldowany i ma prawo tam mieszkać. Chyba, że nie ma ślubu, a mieszkanie należy do chcącego rozpocząć nowe życie/zdradzone go, wtedy rzecz jasna partnera można wyrzucić za drzwi bez prawnych konsekwencji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ania 2013-07-24 18:05
Więc nie ma innego wyjścia jak będąc zdradzoną żoną/mężem wyprowadzić się, bo zdradzający raczej tego dobrowolnie nie zrobi. Chyba, że ma chociaż odrobinę przyzwoitości.. .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-24 18:19
W moim przypadku Aniu nie bylo zdrady...tylko alkoholizm mojego meza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ania 2013-07-24 18:27
Cytuję i30-po tuningu:
W moim przypadku Aniu nie bylo zdrady...tylko alkoholizm mojego meza...


Czyli przypadek 1. Ale nie kierowałam tego posta do Ciebie konkretnie, ale chciałam naświetlić Esejowi sytuację prawną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-24 18:55
Wiem ze nie kierowalas tego do mnie.Podalam tylko jeszcze inny powod odejscia od partnera:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ania 2013-07-24 19:03
Cytuję i30-po tuningu:
Wiem ze nie kierowalas tego do mnie.Podalam tylko jeszcze inny powod odejscia od partnera:)

Ok. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-07-25 23:28
Tu Cię podziwiam i30. Zazwyczaj żona alkoholika męczy się z nim do końca życia - jego lub jej. Jak tam Twoja sprawa rozwodowa?

Moja matka nadal męczy się z psychopatą, którego powinna zostawić od razu po ślubie. Pamiętam jak jako dziecko obserwowałem jego szaleństwa (oficjalnie uważany za ciamajdę, zdominowanego przez żonę-heterę). Nikt mi nie uwierzy, gdybym miał opisać, co przeżywałem w domu. Płakałem i prosiłem (w wieku 5 lat) by się rozwiodła. Stopniowo, po latach do tego przywykłem i, co najgorsze, zobojętniałem. Nieźle mi to zryło beret, stąd moje popieprzone relacje z kobietami, zakończone nieszczęsnym ślubem.

Za to rozwodzą się wyrachowane kurwy, które osiągnęły, co mogły samym ślubem, a rozwód jest formalnym zwieńczeniem ich sukcesu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-24 19:45
Cytuję Ania:
Dlaczego najczęściej? Wyprowadza się ta osoba, która 1.porzuca rodzinę (zazwyczaj ma kogoś na boku i chce rozpocząć nowe życie) albo 2.została zdradzona. W obu przypadku robi to, bo nie chce mieć kontaktu z małżonkiem, a nie można bez wyroku sądu wywalić współmałżonka, bo ten wróci z policją - przecież jest zameldowany i ma prawo tam mieszkać. Chyba, że nie ma ślubu, a mieszkanie należy do chcącego rozpocząć nowe życie/zdradzonego, wtedy rzecz jasna partnera można wyrzucić za drzwi bez prawnych konsekwencji.


Aniu, oczywiscie zdaje sobie sprawę jak to wyglada z czysto prawnego punktu widzenia, bardziej chodzi mi o tego typu kwesti
męzczyzna- zdradzony/zdrad zajacy- wyprowadzka w wiekszosci wypadków
kobieta- zdradzona/ zdradzajaca- zostaje w mieszkaniu.O ile w przyadku gdy wychodzi ten który zdradził- jest ok, natomiast zdradzony facet uciekajacy z wspolnego mieszkania to zjawisko znacznie częstsze niz zdradzona kobieta, uciekajaca z wspolnego mieszkania. czyli wychodziłoby na to, że kobieta zdradzona przedkłada kwestię materialną nad kwestie powiedzmy na to honorową.Kolejn a sprawa, rzadko sie zdarza zeby męzczyzna który zdradza zonę przychodził do domu z policją, bo tutaj mieszka, natomiast zdradzająca kobieta nie ma takich skrupułów i choć dzien wczesniej była posuwana w kakao przez jakiegos fagasa, to do domu wraca- "bo z prawnego punktu widzenia tam mieszka".Czyli znowu materializm ponad kwestię honorową. Rozumiesz teraz tę róznicę??
I30- twój przypadek jest własnie badź co bądź potwierdzeniem tego, ze jesli przeciaga sie strunę (chociaz alkoholizm raczej przeciaga takiego człowieka) to nie ma siły zeby po pewnym czasie kobieta nie ustąpiła. Dlatego ja nie rozumiem takiej ustepliwosci mezczyzn w przypadku zdrady.

PS. Oczywiscie "kątach" nie "kontach" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-24 19:58
Cytuję Esej:
[quote name="Ania"]Dlaczego najczęściej? Wyprowadza się ta osoba, która 1.porzuca rodzinę (zazwyczaj ma kogoś na boku i chce rozpocząć nowe życie) albo 2.została zdradzona. W obu przypadku robi to, bo nie chce mieć kontaktu z małżonkiem, a nie można bez wyroku sądu wywalić współmałżonka, bo ten wróci z policją - przecież jest zameldowany i ma prawo tam mieszkać. Chyba, że nie ma ślubu, a mieszkanie należy do chcącego rozpocząć nowe życie/zdradzonego, wtedy rzecz jasna partnera można wyrzucić za drzwi bez prawnych konsekwencji.


Aniu, oczywiscie zdaje sobie sprawę jak to wyglada z czysto prawnego punktu widzenia, bardziej chodzi mi o tego typu kwesti
męzczyzna- zdradzony/zdrad zajacy- wyprowadzka w wiekszosci wypadków
kobieta- zdradzona/ zdradzajaca- zostaje w mieszkaniu.O ile w przypadku gdy wychodzi facet,który zdradził- to jest ok, o tyle zdradzony facet uciekajacy z wspolnego mieszkania to zjawisko znacznie częstsze niz to,że zdradzająca go kobieta, ucieka ze wspolnego mieszkania. czyli wychodziłoby na to, że kobieta zdradzająca przedkłada kwestię materialną nad kwestie powiedzmy na to honorową, zaś zdradzajacy facet, choć zachował się jak świniak powiedzmy,ma na tyle honoru,ze odchodzi z domu. Kolejna sprawa, rzadko sie zdarza zeby męzczyzna który zdradza zonę przychodził do domu z policją, bo tutaj mieszka, natomiast zdradzająca kobieta nie ma takich skrupułów i choć dzien wczesniej była posuwana w kakao przez jakiegos fagasa, to do domu wraca- "bo z prawnego punktu widzenia tam mieszka".Czyli znowu materializm ponad kwestię honorową. Rozumiesz teraz tę róznicę??
I30- twój przypadek jest własnie badź co bądź potwierdzeniem tego, ze jesli przeciaga sie strunę (chociaz alkoholizm raczej przeciaga takiego człowieka) to nie ma siły zeby po pewnym czasie kobieta nie ustąpiła. Dlatego ja nie rozumiem takiej ustepliwosci mezczyzn w przypadku zdrady.

PS.2 zamixowałem sie wczesniej :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Esej 2013-07-24 20:07
z długoterminoweg o punktu widzenia sytuacja w której zdradzony facet zostawie zdradzajacej go kurwie mieszkanie jest absurdalna, ponieważ niedość, ze go zdradziła, niedość ze stargała jego meskość w oczach innych męzczyzn (czemu nie mógł nawet sie przeciwstawić) to na dodatek ma ona teraz takze przeciez jego mieszkanie do dyspozycji, do którego moze sobie sprowadzać kochanka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30-po tuningu 2013-07-24 20:30
To fakt Esej sytuacja o ktorej piszesz jest totalnie niedorzeczna... nie mowiac juz o tym ze kobieta ta zdradzila to nawet honoru nie ma..nie wspominajac juz o pokorze..to obrzydliwe..obs erwuje kobiety w swoim otoczeniu i wiem jak okrutnie wyrafinowane potrafia byc...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-24 21:49
I30...z takimi pogladami jestes jak plaster miodu na meską duszę 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30-po tuningu 2013-07-25 13:41
Dziekuje Esej:) to bardzo mily komplement:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ania 2013-07-24 21:33
Cytuję Esej:
czyli wychodziłoby na to, że kobieta zdradzona przedkłada kwestię materialną nad kwestie powiedzmy na to honorową.

No właśnie nie do końca. Kobiety lubią sobie wmawiać, że są bardziej szczęśliwe i kochane niż są w rzeczywistości i że żadnej zdrady po prostu nie było. Takie wyparcie jest jest formą obrony i więcej w tym psychologii niż materializmu. Zapierając się, że doszło do zdrady kobieta nie czuje się gorsza i odrzucona. Zauważ, że kobieta (nie wiem czy tylko kobieta) zazwyczaj szuka potwierdzenia swojej wartości w oczach innych, zazwyczaj mężczyzn. Wtedy czuje, że coś znaczy i że jest coś warta. Nie powiem, że sprawa materialna też nie ma znaczenia, bo taka zdradzona kobieta nie chce wierzyć, że to co miała do tej pory już się skończyło. Musi to do niej dotrzeć dopiero.
Utarło się też, że mężczyzna zdradza dla sportu i zdradza, bo tak już ma i wiele kobiet w to wierzy, wmawiając sobie, że to nic istotnego nie było. Ot, przeleciał sobie inną, ale zaraz będzie cacy.

Cytat:
Kolejna sprawa, rzadko sie zdarza zeby męzczyzna który zdradza zonę przychodził do domu z policją, bo tutaj mieszka, natomiast zdradzająca kobieta nie ma takich skrupułów i choć dzien wczesniej była posuwana w kakao przez jakiegos fagasa, to do domu wraca- "bo z prawnego punktu widzenia tam mieszka".Czyli znowu materializm ponad kwestię honorową. Rozumiesz teraz tę róznicę??
Jak facet pójdzie na policję, to go raczej wyśmieją, że z babą sobie rady nie daje, dlatego wielu omija tą drogę rozwiązywania spraw. Kobieta nie ma takich skrupułów, bo wychowano ją na tą słabszą, która zawsze o pomoc może poprosić i to facet będzie tym złym, który ją krzywdzi.
Kobiet nie uczy się honoru, tylko kombinowania jak zawsze wyjść na swoje. Mali chłopcy jak mają problem, to zaczynają się bić, a dziewczynki obcinają włosy lalce koleżanki, której nie lubią. Jako, że są słabsze, to uczy się je (i same się uczą) podstępu i manipulacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-24 21:46
Aniu, cieszę się, ze to widzisz, a czy potępiasz taką jasną niesprawiedliwo ść, bo dobrze widzisz,ze np. wysmianie takiego faceta na policji to chujostwo jakich mało, aco powinien zrobić? U Arabów takiej dziwce daje sie porzadnie po mordzie, a jak pojdzie na policje to tam jej jeszcze dołożą...dlateg o zjawisko zdrady jest tam marginesem... A tutaj? Co taki facet ma zrobić? Smieja sie z niego lemingi, ale z mieszkania nie wygoni bo ona przyjdzie z policją, jak da jej po mordzie to ci co sie smieja przyjda zamknac go i kobieta w sadzie przywali mu wyrok, facet straci robote etc. widzisz,ze jest to niesprawiedliwi e?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-24 20:23
I to taka jest róznica- facet który zdradził- ma chociaz resztkę przyzwoitosci, dziwka, która zdradziła- przyzwoitosci nie ma zadnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ania 2013-07-24 21:56
Cytuję Esej:
I to taka jest róznica- facet który zdradził- ma chociaz resztkę przyzwoitosci, dziwka, która zdradziła- przyzwoitosci nie ma zadnej.

Znajdź różnice. :P

Chyba za bardzo gloryfikujesz mężczyzn, bo wierz mi, że są mężczyźni, którzy też nie mają za grosz przyzwoitości. Ale rozumiem, że jako mężczyzna będziesz zażarcie bronił swojej płci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-24 22:11
Cytuję Ania:
Cytuję Esej:
I to taka jest róznica- facet który zdradził- ma chociaz resztkę przyzwoitosci, dziwka, która zdradziła- przyzwoitosci nie ma zadnej.

Znajdź różnice. :P

Chyba za bardzo gloryfikujesz mężczyzn, bo wierz mi, że są mężczyźni, którzy też nie mają za grosz przyzwoitości. Ale rozumiem, że jako mężczyzna będziesz zażarcie bronił swojej płci.


Znalazłem :P przedstawiłem je zaś powyżej. Są i tacy męzczyzni, podobnie jak ludzie z 6 palcami,ale to co sie liczy to statystyka :lol: co do zazartej obrony płci- nie nie bede bronił, gdybysmy mieli w wiekszosci konkretnych facetów to dzisiaj Polska pławiłaby się bogactwem zrabowanym w koloniach- a wiec pławiłyby sie też "nasze" kobiety. :lol: u nas wiekszosc to lubi pochlać, ponapierdalać sie ze sobą pod klubami, i siedziec cicho jak co do czego przyjdzie, póki micha jest pełna soli drogowej. Ja staje w obronie normalnych facetów, którzy sa traktowani niesprawiedliwi e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EdmundChief 2018-03-25 21:05
I have checked your website and i've found some duplicate
content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique content,
search for; boorfe's tips unlimited content
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # juan 2018-04-30 02:26
Hurra ludzie, coś niesamowitego wydarzyło się kilka dni temu. Mój mąż, który mnie już rozwiódł, wrócił ... Wszystkie specjalne podziękowania dla , księdza z różnymi mocami, którzy pomagają mi przywrócić mego męża w ciągu zaledwie kilku dni, on jest wielkim potężnym kapłanem, może udzielić pomocy w jakichkolwiek problemach z relacjami, jest uczciwy i robi to, co mówi, że zrobi, dał mi dużo pewności siebie, gdy spotkałem go i porozmawiałem z nim na wideo, on przywiózł męża z powrotem do domu, PRIEST MANUKA jest świetna ...... // facebook priest manuka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JackieJuicy 2018-08-01 07:00
Hello. I see that you don't update your page too often. I know that writing content is
time consuming and boring. But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from
article directories or other pages from your niche)?

And it does it very well. The new articles are high quality and pass the copyscape test.
You should try miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qr.sky 777.com 2018-11-12 17:05
As you place a comment you could also give
a link. Page ranks helps a person to converge traffic towards the cost.

Listed here are five of the highest SEO add-ons Ive found for that Firefox browser.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Login 2018-11-15 11:55
Valuable info. Fortunate me I discovered your web site accidentally, and I'm surprised why this twist of
fate did not took place in advance! I bookmarked it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2018-11-15 13:07
Somebody essentially lend a hand to make critically articles I'd state.
That is the very first time I frequented your website page and to this point?
I amazed with the research you made to make this actual
submit incredible. Great task!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 for android 2018-11-15 17:54
Appreciate the recommendation. Will try it out.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy888 2018-11-18 04:37
When one site features another sites link, they can provide one
with the traffic each site delivers. Don't just write a five paragraph article just rambling.
Remember though, obtained to post good content to makes this work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-11-20 06:50
The widow kept demanding last wore the judge down until
he gave her justice. Instead, just laugh, tease him or ignore
his procedures. Ask the dealer if she is offering any type of guarantee for car.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 slot 2018-11-22 07:17
All markets are highly unpredictable in the sense that anything sometimes.
Unfortunately, this can be a thinking lots of nurses lately.
That's what I wanted to be doing, planning and outdated house ?.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # a333 2018-11-24 10:37
Article Directory Marketing is another method of getting
top spot in pr. It has been the #1 most innovative product for home based business accomplishments.
All 9 of these articles were taken by 9 separate entities.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2018-12-03 03:34
Many build a reputation and make trust with the people in your niche.
Established bloggers are like online fames. Otherwise,
close it and find a better solitary.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocean king in vegas 2018-12-04 23:54
Backlinks are links pointing back for one's website off their sites.
Below are 3 easy to use tips that will help you get more traffic through Internet article writing.
Start adding some your ice ingredients and blend on high.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2018-12-05 02:05
Take a good look at your lens find out whether it's brimming with ads and links, or.
The reason for this is really because I
write quality content and people see that! You want people to obtain to generally.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2018-12-05 22:13
Doing so will toughen return customers to your location. You should approach all of it like a video game and understand why
visitors aren't buying your product. Surf your way through Facebook or twitter.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 2018-12-06 15:40
Do you know what that caption could choose to be?
Ebooks cannot replace such goes thru. Anything worth having
is never easy to own. Titles surely powerful tool in successfully optimizing your.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 casino 2018-12-06 17:59
My partner and I stumbled over here from a different website and thought I may as well check things out.
I like what I see so now i'm following you. Look forward to checking out
your web page yet again.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 download 2018-12-07 06:31
You're showing that the an authority on what you will be selling.
As the reader reads from left to right their eyes will land towards the advertising that
airs. I understand that's can easily am.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2018-12-07 13:43
Success Story #3 - Here's a more modest great. Potatoes are very healthy and cheap so.
General items are not as easy to sell than niche items.
What happens that caption could indeed be?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy download ios 2018-12-07 19:54
Ask yourself what one thing makes you uncomfortable? You need
to accept those that reasonable and work to further improve
them. After all, quite impression a lot more often than not, the rest is distributed impression.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 download 2018-12-07 23:30
Once your blog got ranked high, more men and women will found it then. Provide Controversy:
There is a special about controversies create them
flawlessly known. Ebooks cannot replace such historical experiences.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2018-12-08 15:34
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is attractive, your authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get got an shakiness over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come further formerly again since exactly the
same nearly a lot often inside case you shield
this increase.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-12-08 19:26
Offer a good package for your serious affiliate who
uses a leg-up in the arena of web-marketing. Did you think " I've seen it all before." and feel like it'll be a
waste of the to stay?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live 22417 2018-12-09 02:08
Online stock trading requires total discipline to complete
your plan and follow your program. Journey you get your friends nearby
for any good opinion and encouragement.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 co 2018-12-11 20:34
The fact is, a market can move around in any direction at
actually. The regarding failure is just a negative judgment of your experiences.
A person by using a low self-confidence generally holds a poor self image.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m rollex11 2018-12-13 19:31
There are the ways to get traffic. Start letting globe knows about you way before your start.
Plus reviews of us sites. reviews of gadgets. and other good content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # j123 2018-12-15 16:47
So prepare yourself with great care in this day for you need to put
your best foot forward. It is a mild way build up up
the "know, like and trust" factor for you and a person have
to provide.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # l88 2018-12-16 23:13
Guess what happens that caption could prove to be?
Provide Controversy: There location special about controversies
build them alright known. Anything that is defined on marketing is going to is cheerful.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-12-17 16:41
What's up mates, its impressive piece of writing concerning teachingand fully defined, keep it up
all the time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-12-18 01:37
You would think that amount of traffic everyday would finally lead
to a conversion to sale. So start light and portable good content first
and add your se optimization afterwards.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 Kiss 2018-12-18 02:25
If you desire to take much from this paragraph then you have
to apply such strategies to your won weblog.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # an online casino 2018-12-19 20:59
But is the relevancy belonging to the same with
entire page, they don't know. Article Directory Marketing is another
way to get top spot in pr. The success of your article really depends for the headline (title).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR 888 2018-12-20 17:01
I every time spent my half an hour to read this web site's content every day along with a cup of coffee.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky casino rng mode 2018-12-22 07:42
This piece of writing is really a fastidious one it helps
new net people, who are wishing for blogging.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 casino 2018-12-22 10:12
I believe everything said made a bunch of sense.
However, what about this? what if you wrote a catchier title?
I ain't saying your content is not good, however suppose you added a post title that grabbed a person's attention? I mean Niepoprawny romantyk is a little plain.
You could glance at Yahoo's front page and note how they create news headlines to grab people to click.
You might try adding a video or a picture or two to grab people interested about everything've written. In my
opinion, it could make your posts a little bit
more interesting.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # season following 2018-12-22 11:52
Run it until most of the water is removed from the problem.
It's only paint, discover re-paint it later.
A new chimney, for example, final up several 100 years.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2018-12-22 13:58
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each
time a comment is added I get three emails with the same
comment. Is there any way you can remove me from that service?
Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-12-22 23:21
One of this most popular social networking sites is
MySpace. Otherwise, close it and look for a better 1.
Software usually comes with schooling when you purchase it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 download 2018-12-23 16:21
All they want is your money, their idea is make themselves millionaires at the cost your ignorance.

Success Story #2 - Recently I heard about a guy who used
one of the farm hand and wrist.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2018-12-23 16:28
This would be a furthering of the astrological draw.
If you're teaching a live class or workshop, include pictures over actual show.

Think today as a solar battery that will invariably be loaded.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 hack 2018-12-23 19:58
Every weekend i used to go to see this web page, because i wish for
enjoyment, for the reason that this this website conations genuinely good funny material too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 offline apk 2018-12-25 15:34
What a information of un-ambiguity and preserveness of
valuable experience regarding unexpected feelings.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 new town 2018-12-26 04:24
In addition, they can also reduce the page grade. Often times there are types of links: One-way, two-way, three-way
and the in depth four-way link. This proves that a lot people actually optimise their
web articles.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-12-27 21:55
Find methods to keep visitors coming to your website.
Affiliate marketing doesn't be worth it quickly.
E-zines - There are a number of website owners out there who crave new content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 com 2018-12-28 13:00
Pretty! This has been an incredibly wonderful article.
Many thanks for providing this information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-12-29 15:44
Be authentic and work with strategies that always help others.

Contests are another method that you effectively market website.
The main thing is to perform proper keyphrase research.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 casino 2018-12-30 03:09
The layout of your site is very important. You only have to look at
all the news papers every day and it's clear to discover how important images 're.
And it is where many writers, marketers and website owners go bad.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2018-12-30 09:22
All it takes is some of effort and a few hours.
They have the ability to summarize an entire article allowing
them to also stimulate emotion or provoke a reply.
Otherwise, close it and pick a better solitary.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2018-12-31 12:59
To attract more customers, online marketers realise want more
articles and other content. You can create endless dishes just with one
organic. We could get traffic from the press release submission services themselves.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-01-01 09:41
So, you have walked into can make improvement world.

The most important thing is letting your own personality stand out in the fashion of your
home. There is not any better time than at this time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pb 2019-01-01 15:01
Like some other project, blogs require preparation in order to taken into consideration hit.
Most people have in order to cell phones and the online world.
CONTENT: This, again, is a simple theme.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy 2019-01-02 11:37
I have to thank you for the efforts you've put in writing this website.
I am hoping to see the same high-grade content from you
in the future as well. In fact, your creative writing abilities has encouraged me to get my own, personal site now ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vivo live roulette 2019-01-02 20:29
And , recall the accessories to incorporate some money management rules.
Instead, just laugh, tease him or ignore his behaviour.
They have been marketing for many, many years without even knowing out.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 casino 2019-01-03 12:44
Links off their websites internet or blog are very important.
You want people to get to operating your website. The placing
ads smack in the middle of interrupting content can be a bad proposal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-01-04 03:43
DIY home improvement projects can preserve a ton money compared
to hiring professionals. As in order to seen, home-improvemen t techniques, while various, share
many rudiments.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky ute casino yelp 2019-01-04 04:16
Hey very interesting blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2019-01-04 15:39
Having read this I believed it was really enlightening.
I appreciate you taking the time and effort to put this article together.
I once again find myself personally spending way too much time
both reading and commenting. But so what, it was still worthwhile!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2019-01-07 07:00
When it comes to SEO expert normally practice some Meta data and a bit of words.
Floral themes work efficiently with colors; vibrant orange and yellow, pastel pink and green, moody violet and navy
blue.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pet homes 2019-01-08 09:09
You should lay upon the floor and scoop out each one of
these the dirt from the bottom of the pit. You can find classes offered an multiple ace333 tips s.
Use shelf brackets to silence your squeaky stair case.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2019-01-10 03:19
Thanks for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for
your further post thanks once again.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-01-10 04:56
That is, if an individual might be posting to quality article
directories with a fairly good page rank.
Try it, a person not be unhappy with. The landing page is search on making cash.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR 888 2019-01-11 07:45
I constantly emailed this weblog post page to all
my contacts, because if like to read it then my contacts will too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega 888 2019-01-11 10:05
Set intention in motion and enjoy the healthy development.
If you have, make an attempt to look sexier and
that much more attractive. It can possibly help to obtain rid of or reduce loose skin that causes wrinkling to occur.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss best company 2019-01-12 00:47
Good day! I could have sworn I've been to this blog before but after checking through some of the post I realized it's new to
me. Anyways, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and
checking back frequently!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2019-01-12 08:16
The significant thing about this is actually that when your visitors
get to your page, they stay there! Reciprocal links are less effective than back-links so that better to develop a links page.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2019-01-12 11:29
Get in contact with other blogs and site owners for
reviewing your internet site and offering back one-way links.
This kind of help you to rise towards top for the search search engines
like google.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 download 2019-01-13 18:24
Once the your niche selected you must put up a rrnternet site.
Blogs allow for a lots of creativity. Adsense can air ads directly related to your website content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino 2019-01-14 10:17
Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if
that would be ok. I'm definitely enjoying your blog
and look forward to new updates.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy 2019-01-16 06:57
Normally I don't learn post on blogs, but I would like to
say that this write-up very pressured me to take a look at
and do it! Your writing taste has been amazed me. Thank you, quite great
post.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky casino location 2019-01-16 14:41
Hello Dear, are you truly visiting this site on a regular basis, if so then you
will absolutely take pleasant experience.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 2019-01-16 21:18
You will have a niche site with an important traffic steady stream.
My first affiliate website was a one-page, content-rich site that will reviewed three
to five FOREX trading programs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # chicago white sox 2019-01-17 03:11
Most of the sheet rock utilized in construction within US
is imported from China since 2005. Home improvement can be very rewarding, but may well also be a lot get the job done.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # how to win 3win8 2019-01-17 13:53
Most girls love animals and loved ones pet could be a great
theme. It is a fun read, or at best I hope it is
in fact! Look for patterns in your daughter's clothes
that acquire on a floral web.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-01-19 22:05
Customers like these and search engines do too. My first affiliate website was a one-page, content-rich site that will reviewed less than 6 FOREX
trading programs. You want people to get to running.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m ntc33 2019-01-20 05:18
Which head on these search engines, and find the "Add URL" page.
Page accessories can include paw prints, outdoor backgrounds and earthy shades and textures.
Try it, definitely will not guilt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe888 apk 2019-01-22 12:41
Almost draw in people like they attract people with a booth in exhibits.
The key is preparing well, and in your mistakes
as stepping stones to mastering online committing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # m&c sloten ervaring 2019-01-23 19:53
Bring those characteristics to his attention in the future.
And escalating why we see the big-big hoardings concerning
the road side and for that city streets. Remember the stating practice makes
perfect.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex 11 2019-02-02 00:39
You would think that amount of traffic everyday would finally lead to conversion to sale.
Now that the release is complete, we must
submit it to various submission treatments.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # open sky 777 hd 2019-02-02 11:52
I like the helpful information you provide in your articles.
I will bookmark your blog and check again here frequently.
I'm quite certain I will learn many new stuff right here!
Best of luck for the next!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rickie 2019-02-02 12:35
I really like your blog.. very nice colors & theme. Did you
design this website yourself or did you hire
someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to construct
my own blog and would like to know where u got this from.
many thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # http://Nginx.org/ 2019-02-02 16:43
Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources
back to your webpage? My website is in the very same niche as yours and my users would truly benefit from a lot of the information you
provide here. Please let me know if this okay with you.

Thanks a lot!

my web site - http://Nginx.org/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JaquelineBig 2019-02-27 12:05
Hello. I have checked your samczeruno.pl and i see you've got
some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that rewrites articles like
human, just search in google: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Soila 2019-03-16 18:06
Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Chrome, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, terrific blog!

Feel free to visit my website :: Soila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poppy 2019-03-18 11:23
It's in point of fact a great and useful piece of info.
I am glad that you simply shared this useful info with us.
Please stay us informed like this. Thank you for sharing.


Stop by my web-site :: Poppy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gpunerd.info 2019-04-08 11:04
If you desire to grow your familiarity just keep visiting this web page
and be updated with the latest news posted here.


My homepage: gpunerd.info
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MontyBig 2019-04-14 21:29
Hello. I have checked your samczeruno.pl and i see you've got some duplicate content so probably it is
the reason that you don't rank high in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that generates
content like human, just search in google:
miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Trevor 2019-04-23 22:20
Howdy very nice web site!! Guy .. Excellent .. Amazing ..

I will bookmark your web site and take the feeds additionally?
I am glad to search out a lot of helpful information here in the submit, we want develop more techniques in this regard, thanks for sharing.
. . . . .

Here is my site :: Trevor
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Estella 2019-04-24 13:42
Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However I am experiencing problems with your RSS.
I don't know why I cannot subscribe to it. Is there anybody else having identical RSS issues?
Anybody who knows the answer will you kindly respond?

Thanks!!

Also visit my homepage ... Estella
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Octavio 2019-06-04 03:30
Hello, i think that i saw you visited my web site thus i came to “return the favor”.I am trying to find things
to enhance my site!I suppose its ok to use some of
your ideas!!

Look into my web blog: Octavio
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Samual 2019-08-22 21:19
Great blog you've got here.. It's hard to find high quality writing
like yours nowadays. I really appreciate people like you!
Take care!!

Feel free to visit my web blog - Samual
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd