Najnowsze felietony

piątek, 12 lipiec 2013 17:41

Do tańca, różańca i łóżka

Napisał 
Patrzę na Fionię groźnym wzrokiem, wywracam źrenice do góry; w białkach mych oczu błyska szaleństwo i mord. Zombie? nie, to tylko słynny, męski guru podczas zabawowej gry wstępnej. Zwierzę zaczyna zaciskać rytmicznie łapki, pazury szurają o podłogę; ogon nieśmiało podnosi się z ziemi, by za chwilę wesoło podrygiwać. Zaczynam standardowe narzekanie, Fionia wygina się z przyjemności w łuk; to stały etap naszej relacji. Po złorzeczeniach, wyzwiskach, wulgaryzmach, groźbach i oskarżeniach zaczyna się orgia pieszczot. Głaskanie po brzuchu, patrzenie w oczka, odpowiednio mocne ściskanie łapek, drapanie pod uszami, przytulanie, w końcu nie wytrzymuję i biorę ziapające z przyjemności, żywe zwłoki na rękach do góry.

Kocham...

Co tu analizować? kocham kudłacza. Czy w miłości, czułości i pragnieniu sprawienia by czuła się bezpieczna i szczęśliwa przeszkadza mi fakt, że jest ograniczona intelektualnie? nie. Czy przeszkadza mi to, że nie mogę pogadać z nią o medytacji, Bogu, ostatnio czytanych książkach? ależ skąd. Można kochać, świetnie się czuć, kosztuje Cię to pieniądze... i być z kimś kto praktycznie w ogóle nas nie rozumie, świetnie się bawić. A przecież nawet moja najgłupsza ex, miała znacznie większą inteligencję od Fiony. Niewiele większą, ale jednak większą. Więc skąd w was bracia bierze się te pragnienie, by kobieta była partnerem do dyskusji?


Literatura i media zrobiły nam wielką krzywdę. Uwierzyliśmy w możliwość nawiązania pełnego kontaktu z kobietą, kiedy znacznie łatwiejszy byłby z kosmitami. To niemożliwe, z przyczyn chociażby biologicznych które za chwilę Państwu opiszę. Kobieta i mężczyzna są stworzeni przez biologię do zupełnie różnych celów. Ich wspólne istnienie wzbudza napięcie po to, by powstało nowe życie. A wy chcecie żeby był spokój, harmonia. Nie będzie, zbyt mocno się różnimy. Do rozmowy na poważne tematy, do męskiej czułości (karczycho, wulgarne żarty, puszczanie gazów, bekanie i chamskie żarty) masz przyjaciół. Stawiamy flakon, kielony, robimy grilla i czerpiemy przyjemność z męskiego towarzystwa; to jest w porządku. Wracasz zataczając się do domu, do swojej kobiety i nie oczekuj tam twardoskórych, obrzydliwych kumpli, wulgarnego guru który zawsze pocieszy mocnym, męskim słowem; to jest kobieta. Ty jesteś plusem a ona minusem, więc między wami iskrzy. Czasem zrobi się z tego pożar, możesz wszystko stracić w tych płomieniach...

Bachor na zgodę

Nikt Ci tego nie powiedział, więc teraz ja Ci to mówię; rozmowy z kobietami są fajne tylko wtedy, gdy jesteś napalony i odczuwasz napięcie. Twoje jądra twardnieją i kurczą się, penis nabiera rumieńców, wigoru, wzdyma się dumnie ku słońcu. Twoje oczy latają w te i wewte, nie wiedząc na czym spocząć - na zgrabnych nogach, pełnej piersi, delikatnie uwypuklonym brzuchu? Wtedy wszystko co powie kobieta, wydaje się być niezwykłe, fantastyczne. Odkochaj się, a wtedy ujrzysz jak wygląda taka rozmowa - będzie przede wszystkim nudna, ponieważ działamy na innych falach. Dlatego gdy w związku nie ma o czym rozmawiać i wszystko się sypie, strzelacie sobie następnego bachora. To nic nie da, nic nie uratuje; nuda wróci jak bumerang. Ty masz być na polowaniu, samica siedzieć w domu. Masz być zmęczony, by po powrocie skosztować miękkości kobiety, cieszyć się delikatnością dziecka. Dlatego nigdy nie pracuj ze swoją kobietą, i nigdy nie dopuść do tego by siedzieć z nią w domu. Mężczyzna kieruje się logiką, która ma za zadanie zdobywać. Kobieta ma emocjonalność dzięki której jest w stanie wytrzymać z małym dzieckiem, i stworzyć zacisze domowe. Gdy dziecko się rodzi, gęga i paple, prawdziwy mężczyzna długo by z nim nie wytrzymał. Mężczyzna pragnie rozumieć, kobieta rozumie bez słów, emocjami. Kobieta wytrzyma z radością, ponieważ ona gęgania nie chce zrozumieć, ale dopatruje się w nim emocji i uczuć niemowlęcia. Gdy niemowlę dorasta, odczepia się od maminej sukienki i idzie w kierunku ojca, który uczy go życia. Idzie poharatać w gałę, uczy zasad, trenuje boks, rozmawiają o kobietach... tego nie da matka. Każdy z rodziców jest więc potrzebny na pewien etap dorastania. Matka na ten pierwszy, podstawowy, ojciec później. Chcesz pogadać? masz od tego kolegów, moją stronę. Chcesz zaznać miękkości? to tylko kobieta. Ja i bracia mamy na tyłkach wytatuowane "zakaz wjazdu".

--------

Dziś przyszedł rachunek za serwer i domenę. Zaśmiałem się ironicznie. Skąd śmiech w mych seksownych, pełnych i zawsze narzekających na biedę ustach? dzięki wpłacie Brata, za którą serdecznie dziękuję, oczywiście uwieczniłem ten kolejny już dobry uczynek TU. Starczy na opłaty, gin i chałwę waniliową. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 15099 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:44
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+9 # imie 2013-07-12 17:59
uwielbiam czytac te twoje "wypociny' - czlowiek od razu czuje sie lepiej :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Vincent 2013-07-12 18:50
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-przyjal-uchwale-upamietniajaca-zbrodnie-wolyn,1,5560153,wiadomosc.html

SKANDAL I HAŃBA!!! Kto nami rządzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Esej 2013-07-13 15:17
Od zawsze dziwi mnie postepowanie Polaków, którzy wiecznie musza być humanitarni, prosząc Boga o łaskę, która od 300 lat, jakoś do nas nie przychodzi...w 1945 roku zamiast ładować Ukrainców w wagony (i hodować sobie takich Mironów Syczów) trzeba było dokładnie otoczyć każdą wieś i....wiadomo. A dlaczego PO nie chciała ludobójstwa? Bo Sycz reprezentuję pokaźną miejszosć ukrainską, czyli szkoda głosów, których platformie powoli zaczyna brakować. No ale jak zwykle, za kilkanascie dni sprawa pójdzie w zapomnienie, a za 2 lata, znowu bedzie straszenie kaczorem i zielona wyspa. Robiono gdzies jakies badania, z których wynika, ze 60% mieszkanców Polski nie ma nawet pojęcia o ludobójstwie wołynskim, wiec o czym my tutaj mówimy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # Esej 2013-07-13 15:23
te 60% to niestety skala zjawiska zwanego w Polsce- "leming", i nie chodzi tutaj tylko o wyborców plaformy,paliko ta czy sld, ale ogolnie o kondycję tego społeczenstwa. Kefirek fajnie napisał kiedyś ze najpopularniejs zym polskim swietym jest święty spokój, czyli nażreć sie do syta, pooglądać badziewne filmy albo polsat play bawić sie w pseudopsycholog ie z cosmopolitan.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Vincent 2013-07-13 16:40
Uwierz mi Esej, że po tej uchwale jaką wprowadziło wprowadziło PO, nigdy im tego nie wybaczę. To już nawet stary komuch Leszek Miller nazywa rzeczy po imieniu - LUDOBÓJSTWO. Niech spojrzą w oczy skurwysyny jedne ,tym co potracili całe rodziny, bezlitośnie wymordowane na Kresach przez OUN i UPA. Nigdy nigdy nie daruję całej zasyfiałej Platformie co zrobiła i przysięgam że jeśli będą kiedyś jakieś manifestacje przeciwko temu rządowi (w co szczerze wątpie ze względu właśnie na zatrważającą ilość lemingów w naszym kraju) to będe piewrszym który rzuci kamień lub koktajlem mołotowa w gmach sejmu...a co do nas Polaków, to masz rację - pobawić się przy disco polo, meczyk obejrzeć przy browarku z kumplami, zapuścić jakiś taniec na lodzie czy taniec z celebrytami w telewizji, bo to łatwe w odbiorze i nie wymaga intelektualnego zaangażowania, pół litra opierdolić gdzieś na potańcówce, nawpierdalać się do syta i Polak szczęśliwy. I tak się to życie toczy w tej "Polsze"... chory kraj. Wyjeżdzam stąd jak najszybciej, tu tylko chce popracować ze 2-3 lata żeby doświadczenia w branży zdobyć a potem - długa. Oczywiście zawsze będę czytał felietony Marka i zaglądał na jego blogi :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2013-07-13 16:41
Prędzej bym szczezł i zjadł tonę nawozu, niż oddał swój głoś na jebane, antypolskie PEŁO!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Vincent 2013-07-13 16:50
A co ukraińskiego nacjonalizmu, to zapraszam zainteresowanyc h tutaj:

http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/nacjonalizm.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2013-07-13 21:13
Wiesz Vincent, mysle podobnie,to co tam sie wydarzyło to akt najgorszego barbarzynstwa, nie wiem gdzie jeszcze cos takiego u nas w Eooropie sie wtedy dzialo, jeszcze chyba Ustasze w chorwacji mordowali równie wymyslnie jak te bestie.

Co do tego kraju, to jego kondycja jest tragiczna, powiedział zreszta w chwili szczerosci prawde Lis, co sadzi o polactwie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2013-07-13 21:21
Ja sądzę, że podobna, choć jednak nieco bardziej "łagodna" sytuacja miała miejsce na Bałkanach w latach 90-tych po rozpadzie Jugosławii, jednak pod względem okrucieństwa i bestialstwa było to ludobójstwo "oczko" niżej od masakr dokonanych przez Ukraińską Powstańczą Armię. Kto to słyszał, żeby żywego kota zaszywać w brzuchu ciężarnej kobiety? Dzicz i najgorsze bydło !!! A my im liżemy dupę i ciągniemy ich na siłę do Unii Europejskiej !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-07-22 11:05
http://www.youtube.com/watch?v=BTlaHaNl-Hc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-07-22 14:56
Mariusz Max Kolonko jak zwykle nie zawodzi ze swoimi celnymi spostrzeżeniami . Konkretny i logiczny facet. Gdyby obecna, nędzna klasa rządząca była taka jak on...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-22 17:52
Cytuję Vincent:
Mariusz Max Kolonko jak zwykle nie zawodzi ze swoimi celnymi spostrzeżeniami. Konkretny i logiczny facet. Gdyby obecna, nędzna klasa rządząca była taka jak on...


Wiesz co, nie byłbym taki pewien. Wątpię by człowiek mówiący prawdę, przetrwał w mediach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ania 2013-07-22 19:54
Przecież nie ma go teraz w (polskich) mediach mainstreamowych . Teraz działa w sieci, współtworzy jakiś amerykański blog i prowadzi po polsku kanał na youtube, gdzie wielu go subskrybuje, m.in. ja. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-07-23 08:53
Więc właśnie. Zajrzyj na jego kanał na YouTube Marku. Ja też go subskrybuje :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-07-14 21:06
Cytuję Esej:
te 60% to niestety skala zjawiska zwanego w Polsce- "leming", i nie chodzi tutaj tylko o wyborców plaformy,palikota czy sld, ale ogolnie o kondycję tego społeczenstwa. Kefirek fajnie napisał kiedyś ze najpopularniejszym polskim swietym jest święty spokój, czyli nażreć sie do syta, pooglądać badziewne filmy albo polsat play bawić sie w pseudopsychologie z cosmopolitan.


No dokładnie. Masa ludzi w każdym kraju to idioci, i tylko lider z nieba albo piekła rodem może ruszyć naród. Czekamy na lidera, naród śpi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-14 23:56
Cytuję Marek:

No dokładnie. Masa ludzi w każdym kraju to idioci, i tylko lider z nieba albo piekła rodem może ruszyć naród. Czekamy na lidera, naród śpi.


Moim zdaniem naród sie obudzi, ale gdy bedzie już za późno.kto wie czy juz nie jest, bo w sumie to nie mamy praktycznie nic, cały przemysł został obrabowany ze wszystkich stron, wmawiano Polakom przez lata, ze siła gospodarki są...usługi i przemysł nie jest potrzebny. Dziwne tylko, ze europejska potega gospodarcza nr 1- Niemcy, nie zlikwidowała własnych stoczni, hut, kopalni fabryk. Polacy niestety ale są dziecinni i naiwni, olbrzymia role spełnia tutaj kompleks niższosci w stosunku do Zachodu.Kto za to odpowiada?Czynn ik 3,który chapnął media- to on od lat kreuje obraz "zacofanego" Polaka,ostatnio opluwajac AK jako anty-wiadomo co.Czynnik 3 walnie przyczynił sie do utraty drogocennego czasu w latach 90tych, kiedy moglismy sie stać mini-chinska fabryką Europy.Czempion at w szerzeniu kłamstw i zastraszania, no i przede wszystkim faktyczne siedzenie przy stołku, dowodem tego są gwiazdy, kierujace polityka zagraniczną w ciagu ostatnich 20 lat.Ugościliśmy ich, a oni widzac naszą naiwność przechodzącą w głupotę, od kilku wieków kręcą tym krajem jak swoim, przy czym nic nie budowali("wrodz ony" wstręt do łopaty)a zawłaszczali wybudowane.Dbal i przy tym o poziom głupoty np. rozpijąc społeczenstwo.N awet po 1918 roku, nie przelewajac krwi na frontach całej Europy rozsiedli sie w PL jak na swoim folwarku. Wystarczy poczytac przedwojenne statystyki- przerażające dane. Po '45 równie "pieknie" zapisali sie w dziejach PRL np. gorliwie służac w aparacie bezpieczenstwa. A po 89 roku, bojac sie pobudki Polaków zaczeli delikatnie podszczypywać w dupę- a to ciemnogród,a to krwiozerczy fashysm w polskich żyłach, zeby dzisiaj przejsc juz do zmasowanej ofensywy-upokar zajac Polskę na arenie miedzynarodowej . Biedna Polska, czym ona sobie zasłuzyła na taki los?Swoją naiwnością?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-15 00:31
Zeby unaocznić skale destrukcji społeczenstwa moge podac taki oto przykład:

USA, 1958- 4% Amerykanów popiera małzenstwa miedzyrasowe, 2013- 86% popiera małzenstwa miedzyrasowe, a odsetek wśrod młodych, wychowanych na medialnej papce, w rekach tych co zawsze- 97%. Po co wojny swiatowe, po co rzezie, wystarczy telewizor, internet i włada sie umysłami jak sie chce, a to wszystko w ciagu tylko 50 lat. Przepowiednia jednego z wczesnych prezydentów USA sie spełniła co do joty. Dzisiaj Amerykanie to społeczenstwo zadłuzone, rozbite mentalnie, niezdolne do jakiejkolwiek kontrakcji. Wiadomo tam gdzie multikulti tam musi być bezpiecznie, mozna wtopić sie w tłum i kierowac nim jak pajacykami w teatrze. Teraz ci co zawsze wzieli sie za południowoamery kanski bastion chrzescijanstwa rzymskiego, jako ze sa liczni w takiej Argentynie to małzenstwa gejów juz stały sie prawem.

Szkoda tej Polski, o ile przed wojną mielismy 1/3 mniejszosci narodowych, rolniczy kraj, wazne gałęzie gospodarki zdominowane przez czynnik 3, tak dzisiaj jestesmy społeczenstwem jednorodnym, zamiast drżec o granice i własność moglibysmy stać sie w oparciu o co prawda komunistyczny, ale zreformowany przemysł całkiem konkretną fabryką w Europie i politycznie średnim, ale majacym,w razie czego, ostre zęby krajem. Niestety, czynnik 3 zawłaszczył dla własnego interesu całą przestrzeń publiczną, skłócił i ogłupił Polaków i wszystko szlag wzięło. Mimo, ze u nas spada ilosc dzieciaków, to mozna byłoby temu jeszcze spokojnie zaradzić, mamy ponad 2 mln Polaków- emigrantów zarobkowych i kilkanascie milionów polonusów na całym swiecie, tak szybko bysmy nie wygineli. A tak, to mamy wydrenowany z pieniedzy kraj,rozbity przemysł, powszechną nędzę, miliony szukajacych chleba zagranicą, rozpite społeczenstwo, gigantyczne zadłuzenie i tresowanie anty-wiadomo co.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-15 01:05
Gdzie moglibysmy być, to podam tylko taki przykład:

rok 1929/ dochód narodowy w przeliczeniu na jednego mieszkanca:
Wlk Brytania- 1770zł
Niemcy- 1760 zł
Włochy- 880zł
Hiszpania-750zł
Polska- 610zł
Portugalia- 460zł

Jak więc widać, nasz kraju krótko po zjednoczeniu 3 czesci rozbiorowych, straszliwym zniszczeniach I wojny swiatowej, był niedaleko Hiszpanii i Włoch, które przeciez nie doznały takiego uszczerbku jak my, co ciekawe pomimo jeszcze gorszych zniszczeń po II wojnie swiatowej,w 1968% nasza produkcja przemysłowa na 1 mieszkanca= -/+ 75% produkcji RFN,Anglii, Francji, Włoch. Po upadku komunizmu, chociaz przemysł był zacofany, to nie nalezało go likwidować a modernizować za pomoca srodków krajowych, a nawet pożyczek zagranicznych,d obry przemysł, tansze niz zachodnie produkty, to droga chinska, gdzie ten kraj zalewa swoimi produktami cały swiat. Niestety, dotychczasowa władza, skumplowana z czynnikiem 3, majacym w rekach telewizor i pismo, który odciagnął uwage Polaków od tego typu kwestii ku urojonym problemom typu polski faszyzm, anty-wiadomo co etc. skutecznie zdazyła opierdolić wszystko za bezcen. Dzisiaj mamy wielkie zadłuzenie podobno, ale kurwa co w zamian, rozumiem zadłuzenie gdzie drogi, gdzie przemysł, fabryki- przykład Włoch najlepszy, a nie zadłuzenie za nędzę.Kurwa, co to za geszeft jest?! tak naprawde, po 89 roku gdybysmy sie zmodernizowali to bylibysmy na poziomie Włoch lub Hiszpanii, skoro nawet przed wojną niewiele nam do nich juz brakowało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2013-07-14 21:05
Ludzie nie wyciągają wniosków. Już tyle lat oddajemy tyle pracy i jej produktów Watykanowi, i do tej pory same nieszczęścia. Płacisz, utrzymujesz nierobów, oni Ci zastraszają dzieciaka diabłami, i jeszcze kompletnie nic z tego nie ma. Zgroza. Lubię Kaczora, ale za niego Watykan znowu dostanie masę bogactw, ziemi i pieniędzy. Kto na to wszystko zarobi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-07-14 21:29
A czy ty Marku, słyszałeś o masakrach na Kresach i m.in o Rzezi Wołyńskiej? Czy tez może zaliczasz się do tych 60% lemingów którzy nie mają o tym pojęcia? :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-14 22:02
Trudno chyba nie słyszeć ostatnio...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+10 # Słynny Filozof z fb 2013-07-12 20:04
Cytat:
Gdy dziecko się rodzi, gęga i paple, prawdziwy mężczyzna długo by z nim nie wytrzymał.
Bardzo lubię małe dzieci, gdy mojemu bratu urodził się synek, pojechaliśmy z mamą do NRFiu. Gdy zobaczyłem maleństwo zakochałem się, gaworzyłem sobie z nim i takie takie. Po kilku minutach moja miłość się skończyła i zawołałem Ankę żeby dalej z nim gadała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marcel 2013-07-12 21:38
www.youtube.com/watch?v=LPHcVbEDy9A
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # Kobayashi 2013-07-12 21:44
Kurwa mać! dlaczego jest tak kiedy potrzebuje odpowiedzi na wewnetrzne pytania ,wątpliwości wtedy po cichu proszę Boga o pomoc to On zawsze mi pomaga a jak ? zawsze ale to zawsze trafie czy to na jakiś cytat jakoś stronę w internecie czy film który w 100% jest odpowiedzią na moje pytania.Ludzie Bóg naprawdę chce dla nas dobrze i jest z nami!
To tak trochę refleksyjnie ale nie mogłem sie powstrzymać;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # witek 2013-07-13 09:38
Marku, Marku, jak to dobrze, że jesteś!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-14 21:07
Cytuję witek:
Marku, Marku, jak to dobrze, że jesteś!


Także się cieszę że jestem, to spora szansa. Póki co mam problem, bo chcę tacie kupić najtańszą komórkę z blut. i słuchaweczkę, i nie wiem - czy jak tel ma bl 2.0 a słuchawka 3.0 to będą działać razem?

Tel ten www.ceneo.pl/16915257?se=rG7ZWEr0DpHPTGk1X9cmissuYNmaiX-8&gclid=CIvEmM_Vr7gCFcVa3godZ2wAyA
A słuchawka www.ceneo.pl/19678197

Pomożecie? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Doradca 2013-07-16 02:04
Słuchawki BT 3.0 są kompatybilne wstecz (obsługują wszystkie urządzenia z wcześniejszym numerem wersji)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # brat 2013-07-13 12:10
Ależ mnie połechtałeś Marku :lol:
Co do tematu to fakt nie można oczekiwać za dużo, ale fajnie jak chociaż kobieta zamerda ogonkiem jak wchodzimy do domu i nie trzeba jej karmić na długim patyku żeby nie użarła;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+18 # ester 2013-07-13 12:46
Ha!Ha!....
Trzeba umieć wychować sobie zwierzyniec
:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-7 # Marek 2013-07-14 21:11
Cytuję ester:
Ha!Ha!....
Trzeba umieć wychować sobie zwierzyniec
:D


Ester, to nie było miłe. W związku z tym proszę, by w ani jednym Twoim komentarzu nie było odniesień do tego że jesteś żydówką, bo specjalnie prowokujesz, a ja muszę usuwać antysemickie wpisy. Najpierw prowokujesz, później straszysz mnie prokuraturą i sądami jak nie wywalę np. 34. Koniec tego. Jeśli 34 wyleciał to możesz wylecieć i Ty. Bez obrazy oczywiście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # ester 2013-07-14 22:58
Jaka treść w tym komentarzu jest obraźliwa ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # ester 2013-07-14 23:40
Mam zachowane maile do Ciebie,w których ani jednym słowem nie sugerowałam ,abyś "wywalił"Robert a(lubiłam go -jak widać do czasu).Prosiłam ,podkreślam-pro siłam o zdecydowaną reakcję administratora ,mającą na celu zaptrzestanie obrażanie mojej osoby.Wyzwiska nie dotyczyły tylko pochodzenia,ale przede wszystkim obrażały mnie jako Kobietę.Pisałam też wielokrotnie,że pozwalając sobie na impertynencje ze strony czytelników,nar ażasz na to samo pozostałych.
Jeśli bardzo przeszkadza Ci moja osoba,bądź to co piszę ,wystarczy poprosić zwyczajnie-po męsku...
I wskaż chociaż jeden komentarz ,w którym obraziłam kogokolwiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-10 # karl hanke 2013-07-15 18:35
Zachowaj się jak na kobietę z klasą przystało ( w końcu się na takową kreujesz) i daruj sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+13 # brat 2013-07-15 07:02
Nie no... może nie znam całości kontekstu, może to była jakaś kropka nad "i" ale ja odebrałem jej komentarz jako całkiem normalny i sympatyczny w tonie żartu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-14 21:09
Cytuję brat:
Ależ mnie połechtałeś Marku :lol:
Co do tematu to fakt nie można oczekiwać za dużo, ale fajnie jak chociaż kobieta zamerda ogonkiem jak wchodzimy do domu i nie trzeba jej karmić na długim patyku żeby nie użarła;-)


No cóż, nie można powiedzieć że zrobiłem to całkiem bezinteresownie :))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-07-15 07:50
Hehe :-) Wysłałem Ci maila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+12 # Poznasz 2013-07-13 14:37
Panowie, to już jest gruba przesada... to skandal, zerknijcie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Test-na-ojcostwo-moze-byc-przestepstwem,wid,15811275,wiadomosc.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # AnAlfaBeta 2013-07-13 20:10
Panowie, "spokojna wasza rozczochrana" (jak mówił F. Kiepski).
Pieniędzmi można prawie wszystko załatwić.
Testy DNA także, nawet jak będą niby "nielegalne".
A suki jebiące się na lewo i prawo nie mają tu prawa głosu!
Panowie, róbcie testy DNA. Nie bądźcie frajerami!
Wiem co mówię (zdarza mi się "pukać" mężatki, znam temat "organoleptyczn ie").
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-8 # dna 2013-07-13 20:46
E tam, nie demonizowałbym. Z tym przestępstwem to może przesada. Ale pomyśl sobie, że mężczyzna podejrzewający swoją żonę szuka jakiś mikrośladów w łóżku syna. Włosy się do tego nadają. Załóżmy że dziecko jest jego, on jest furiatem ale gdzieś z tyłu głowy coś mu podpowiada, że ma rację, że żona ma ciągotki w różne strony i syn może nie być jego synem. Syn jest już niemal dorosły i wcale za nim się nie wrodził. Korzystając ze sposobności, że syn wyjechał na wakacje przeszukuje jego łóżko i znajduje pięć grubych, kręconych włosów. Wysyła mikroślady, otrzymuje wynik i bach, bach z dziewiątki w żonę a potem w syna. Furia to furia. Następnie badania kryminalistyczn e. Potwierdzenie ojcostwa i tym samym obalenie poprzedniego wyniku. Pytanie - czyje były włosy? Kochanka, z którym żona delikwenta kochała się w łóżku syna ( kochanek był na tyle uczciwy, że w ślubnym łożu odmówił) korzystając z okazji, że syn wyjechał na wakacje.
Poza tym, testem można zajebiście manipulować szczególnie wtedy, gdy kobieta jest dość rozwiązła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # marcel 2013-07-13 22:01
ludzie lubicie przypinac łatki, lubicie szufladkowac, wtedy czujecie sie bezpieczniejsi jezeli uznacie zdrade za zdrade a smierc za koniec ale czy to tak naprawde wyglada to jak widzicie?
jestescie pewni swoich poczynań,intencji?
przeciez wystarczy szanowac siebie samego zeby ominac wiele problemow!
to jest takie proste :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
+1 # Kobayashi 2013-07-14 19:42
Ja wiem ze nie ma nic przypadkowego,M arku dzieki Tobie zrozumialem wiele i wiele zmienilem na lepsze! chwala Tobie chlopie ;) a takze innym czytelnikom ktorzy mi pomogli dziekuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-15 01:32
Panowie! (Panie również :lol: )

Powoli zastanawiam sie na kupnem pierwszego auta dla siebie. Chciałbym wybrać, cos taniego tak do 3 tys. zł i niedrogiego w utrzymaniu, głownie chodzi o paliwo, bo czesci w takim aucie to wiadomo, ze co jakis czas beda musiały byc kupowane. Myśle o Lanosie hatchbacku- rocznik pomiedzy 1997-2001, na LPG, do jazdy własciwie wyłacznie w cyklu wielkomiejskim, z tego co czytam raporty spalania w miescie- około 11 litrów gazu/100 km, częsci podobno bardzo tanie, oczywiscie zeby sie nie okazało ze to co zaoszczedze na paliwie wpiepsze w remontowanie. :lol: Czy ktos z was jezdzi tym samochodem lub potrafiłby cos polecic, czasami widze ogłoszenie, ze mozna kupic takiego lanosa nawet do 2 tys. zł, ale czy to sie nie rozsypie? Ewentualnie co jeszcze moglibyscie polecic z tanszych aut z gazem? Ogolnie to strasznie jara mnie mitsubishi eclipse II, czerwone cabrio, ale tego jeszcze nie uradzę finansowo, wiec sie wstrzymuje, chodzi mi wiec o auta z tanszej półki, szczegolnie własnie Lanos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2013-07-15 14:16
osobiście jeżdżę teraz golfem 2. 1,8 benzyna+LPG. Bardzo sobie chwalę mimo 25 lat samochodu.

Proponuję Ci poszukać coś właśnie z niemców. Bez problemu można kupić do 3 tys. np. Golfa 3 1,9 diesel (bez turbiny, niesamowicie wytrzymała i wdzięczna jednostka- nie zrobisz z niej rakiety) jakieś 65 KM i spalanie jak kot napłakał w cyklu miejskim.
Jeżeli spalanie rzędu 6-7 l/100km po mieście nie przeraża to proponuje 1,9 TDI (też golfa 3)
Jeżeli upierasz się przy benzynie z gazem to szukaj 1600 cm3 (1400 jest słabszy a tyle samo pali, natomiast 1800 cieżko znaleźć w dobrym stanie z gazem- chociaż 1800cm3 (90KM) jest monowtryskiem i jeżeli jest dobrze zainstalowana instalacja LPG to nie robi na silniku wrażenia i się nie psuje.

Super oszczędna jazda po mieście to golf 2 1,6 Diesel.

Z japończyków to polecam:
1. Suzuki Swift
2. Mitsubishi Colt (taki kwadratowy)
3. Toyota Corolla
4. Daihatsu Charade

Co do lanosa- Rosyjska ruletka- są egzemplarze na lata i są te, że odjedziesz 100 m i na złom (chociaż większość ma opinię wytrzymałych i trwałych)

Unikaj Fiata, Citroena oraz troszkę Forda

:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-07-16 21:04
Dzięki Piotrek za poradę, co do niemieckich aut, to tez własnie myslałem coś o golfie 3- wydają mi sie być solidniejsze od koreańca lanosa, co do którego tak jak piszesz, ze są egzemplarze w miare niezłe, bez potrzeby ciągłego ładowania w samochód, jak i egzemplarze, w których coś zawsze jest do zrobienia. Nie chciałbym się w cos takiego wpierdzielić, bo co z tego, ze czesci tanie, jak co miesiac trzeba to 60 to 80 to 100 i sie zbiera...
Wolę benzynę+gaz-- przy dzisiejszych cenach gazu, srednio 10zł na 100km, do przodu, aczkolwiek tez własnie instalacja prawidłowa jest ważna.

Dzieki, zastanowie sie na jakims szkopem,albo japońcem (hehe, jak widać gospodarczo, to OŚ wygrała II wojnę).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-07-15 01:40
otomoto.pl/daewoo-lanos-1-5-lpg-york-C29867987.html
przykładowo coś takiego, jaka wasza opinia?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-07-16 22:16
Cytuję Esej:
otomoto.pl/daewoo-lanos-1-5-lpg-york-C29867987.html
przykładowo coś takiego, jaka wasza opinia?


Ten lanos to ruina; zawieszenie opadnięte to raz, dwa - koła prosto, kierownica skręcona. Lanosy niektóre dobrze chowane, są nie do zajeżdżenia, ale jak skatowany to już niestety części nie takie tanie wcale. Ja bym osobiście Ci proponował golfa 1.6D albo 1.9D, bez turbiny - muł jak cholera, ale mało spali i łatwy do naprawy. Dobre byłyby colty, stare civici, coś z kia (np. moje rio) albo matiz - tylko rdzę mają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+15 # liniwy 2013-07-15 09:03
Cytuję ester:
Jaka treść w tym komentarzu jest obraźliwa ???

Cytuję brat:
Nie no... może nie znam całości kontekstu, może to była jakaś kropka nad "i" ale ja odebrałem jej komentarz jako całkiem normalny i sympatyczny w tonie żartu.

Cytuję brat:
Ależ mnie połechtałeś Marku :lol:
Co do tematu to fakt nie można oczekiwać za dużo, ale fajnie jak chociaż kobieta zamerda ogonkiem jak wchodzimy do domu i nie trzeba jej karmić na długim patyku żeby nie użarła;-)

Cytuję ester:
Ha!Ha!....
Trzeba umieć wychować sobie zwierzyniec
:D

Cytuję brat:
Nie no... może nie znam całości kontekstu, może to była jakaś kropka nad "i" ale ja odebrałem jej komentarz jako całkiem normalny i sympatyczny w tonie żartu.


Za powyższe poszły + 1 :-)
3majcie się dalej na wesoło :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pc omnibus 2013-07-15 16:53
Mam pytanie. W systemie Windows jest taka opcja jak zdalny dostęp do kompa. Korzystam z internetu przy pomocy urządzenia na kartę SIM. Jakiś czas temu miałem tak skonfigurowaną przeglądarkę, że przesyłanie danych było ograniczone do minimum przez co oszczędzałem wiele kasy. Teraz po formacie przeglądarka przyjmuje reklamy i inne badziewia przez co muszę doładowywać kartę co kilka dni. To chyba najdroższy internet na tej planecie :-). Czy nie znalazł by się ktoś, kto przy pomocy zdalnego dostępu skonfigurowałby moją przeglądarkę w optymalny sposób?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd