Najnowsze felietony

piątek, 07 czerwiec 2013 18:02

Związek

Napisał 
Jeśli pomedytować nad znaczeniem słowa "związek", od razu pojawia mi się skojarzenie z wiązaniem. Zauważmy rozmowę dwóch Pań, gdzie jedna błyska pierścionkiem z tombaku (o czym wie tylko jej ukochany) i mówi triumfalnie "jestem związana". Druga Pani pąsowieje z zazdrości i rozpaczy (co stara się ukryć, ale jej się nie uda czym bardzo dowartościuje pierwszą Panią) że ona jeszcze jest wolna. Ona też chciałaby być jak inni, związana. Jeśli modne byłoby jedzenie gówna, ona też by chciała być tak światowa i na czasie jak inni. Zaciska mściwie usta i postanawia naciskać na faceta, by w końcu pokazał że "nosi spodnie" i poprosił ją o rękę. A by go trochę zmotywować, szlaban na dupę i lodówkę aż zrozumie co w życiu jest ważne. No i wreszcie po ślubie nie trzeba będzie o siebie tak dbać; będzie można konkretnie podjeść, Miś przecież nie ucieknie, bo i gdzie jak już wszystko będzie nasze czyli moje? szyderczo - triumfalny uśmieszek wypełza na wąskie, mściwe usteczka wielbicielki bogatego wnętrza. Rysiek sprzątając w modnym fartuszku mieszkanie swojej ukochanej na drugim końcu miasta, podświadomie wzdrygnął się ze strachu. Życiowy topór wzniósł się do zadania ostatecznego ciosu, chociaż on tego jeszcze nie czuje; do czasu.

Udane coachingi NLP

Wyobraźmy sobie; baraszkowałeś z tirówkami, chełpiłeś kolegom urokiem osobistym (wyćwiczonym na coachingach NLP) dzięki któremu dawały Ci "bez" - a teraz wiesz że zyskałeś nie tylko rabat, ale i adidasa. Jesteś inteligentnym człowiekiem i wiesz jak będziesz umierał - powoli i boleśnie na oczach przerażonej, zmęczonej Twoim konaniem rodziny. Masz poczucie godności, więc nie chcesz odchodzić jak inni, modląc się i godząc na wszystko byle tylko przetrwać, za każdą cenę. Masz także wielkie poczucie honoru i piękna, więc zapisujesz mi cały swój majątek.


Chcesz odejść by nie cierpieć niepotrzebnie, nie tracić godności, ale i pozostawić po sobie prezent, piękny dar. Porywasz więc któregoś z funkcjonariuszy obecnego reżimu (często są to także byli współpracownicy poprzedniego systemu). Chcesz go torturować i nagrywać jego już prawdziwe zeznania, a że jesteś człowiekiem skrupulatnym - przygotowałeś wiertarkę, skalpele, różne fikuśne wiertełka i igły. Znany jesteś z tego, że jak coś robisz to porządnie; każdy odstawi fuszerkę, ale Ty nigdy. Gdy więc przywozisz do wygłuszonej piwnicy kundla, który za łapówki doprowadza miliony ludzi do nędzy, alkoholizmu, kryminału - co czynisz? ano wiążesz go. A po co? zapytają dociekliwi. To oczywista oczywistość - by nie uciekł. Gdy już jest związany, możesz doprowadzić go do takiego stanu, by wszystko ładnie jak na spowiedzi świętej opowiadał. Kto z kim, ile, za co i po co. Wszystko nagrywasz a później umieszczasz w sieci u wielu ludzi, tak by obecny reżim nie mógł tego zagłuszyć. Padną nazwiska, tajne konta, ciekawe informacje o autorytetach moralnych - wszystko prawdziwe. Człowiek z igłą w różnych miejscach ciała nie kłamie. Oszukasz matkę, ojca, nawet mnie... ale nigdy wiertarki w sprawnych dłoniach. Po wszystkim umierasz z fantazją, jedną kulą przenosząc na wyżyny szczęścia siebie i polityka. Jak yin i yang, dobro i zło, człowiek honoru i szmaciarz razem splecieni w ostatecznym uścisku chłodnych szponów śmierci. Ale wcześniej dokładnie sprawdzasz, czy testament w którym wszystko mi przepisałeś jest dobrze opisany, podpisany i na pewno trafi do mnie. Pod koniec swojego manifestu z nagraniem łajdactw polityka, dołączasz reklamę mojej książki "Co z tymi kobietami?", a co pięć minut torturowany polityk śpiewa jej tytuł i moje nazwisko, wraz z reklamą tej strony. Czyli tak: "zadłużyliśmy żałosnych Polaczków na biliony, la la la Co z tymi kobietami? najlepsza książka na świecie, musisz ją przeczytać! samczeruno.pl strona tylko dla prawdziwych samców! a więc zrobiliśmy dług państwowy, kasą obdzieliliśmy siebie i naszych kolesi, a spłacać będą frajerzy i ich prawnuki którzy uwierzyli w cuda. La la la, Co z tymi... itd."

Pies przed sklepem...

Po to właśnie się wiąże ludzi; by nie dali nogi. Wiąże się niewolników, psa przed sklepem, ofiary gwałtów i sadystycznych zbrodni. Związanie to wstęp do tortur i cierpienia, miłe zlego początki. Co ciekawe, ludzie się sami ze sobą wiążą; kredytem, ślubem, przysięgami... małżeństwo to podobno stopienie się w jedno ciało, po co więc je wiązać? oczywiście, by ciała nie zwiały. Sama więc idea wiązania zawiera w sobie wiedzę, że ktoś wcześniej czy później będzie próbował uciec. Czy to nie dziwne? wiąże podobno sam Bóg przy ślubie kościelnym, a przecież dał nam wolną wolę; możemy sami o sobie decydować. To jak to w końcu jest? czy jest na sali jakiś teolog od świętych książek? jak Bóg dający wolną wolę, może pośredniczyć w wiązaniu ludzi by nie uciekli, czyli nie mogli wykonać aktu wolnej woli? wiąże bandyta, gwałciciel, morderca i... ksiądz. Dziwne!


Silni mogą związać słabszego; to żaden problem. Za to słabi mają poczucie porażki, są zagniewani. Nikogo nie mogą związać, bo ofiara jest silniejsza i nie tylko się wyplącze, ale może dać jeszcze w nos. Słabi więc wpadli na świetny pomysł - po co wiązać człowieka od zewnątrz, linami, skoro można od wewnątrz, emocjami? świetny pomysł! straszono więc ludzi diabłami, szatanami, a tych którzy nie wierzyli w bajki wypędzeniem ze społeczności w której żyli. Wiązać można sznurem, ale i lękiem. Taniej, efektywniej, skuteczniej... sznur się kiedyś przetrze, trzeba pilnować czy więzień nie przegryzie liny. A gdy człowieka zastraszysz, sam się będzie pilnował by nawet nie drgnąć, gdy będziesz mu coś zabierał. Podatki, na tacę, ślub i dzieci bo tak trzeba i co rodzina powie... ani drgniesz!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za ostatnie wpłaty na rzecz nowego auta dziękuję serdecznie Bratu (250zł) i Marianowi (50 franków) a także wszystkim sponsorom strony. Za tę sumę kupię opony na przód. Z tyłu są zimówki (chyba, trudno się połapać) a z przodu chyba wielosezonowe koreańskie kondomy, bo trudno je inaczej nazwać. Kupię nowe fuldy na przód, a lateksiki rzucę na tył - zimówki niech czekają na zimę, gdzie przełożę je na przód. Auto póki co stoi u mechanika, który jeszcze go nie zaczął robić. Podłączył tylko komputer gdzie okazało się, że nagłe osłabienie w trakcie jazdy to wynik uszkodzonej sondy la la lambada - upojnie drogiej, a podróbki się podobno często psują. Jest już kupiony rozrząd, świece, kable zapłonowe, będzie sprawdzane zawieszenie i hamulce. Trochę się wszystko opóźniło, mechanik miał dużo pracy o czym mnie uprzedzał; mogłem dać do innego, ale ten ma opinię takiego który robi uczciwie, porządnie i tanio. Zaufany mechanik w tych czasach wszechobecnego złodziejstwa i korupcji, to prawdziwy skarb. Kiedy półtora roku temu wiozłem taty matiza do warsztatu na Pradze, wąsaty właściciel świńskich, cwaniackich oczu sondował mnie na ile można mnie ocyganić. Do tej pory mam na samą myśl dreszcze. Poczekam i zapłacę tyle ile trzeba, by moja kia rio była zrobiona tak jak trzeba. A później drżyjcie Warszawo i wszystkie w niej błyszczące aksamitem ciasne cipki...


Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 14615 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:45
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Marek 2013-06-08 00:18
Obejrzę w wolnej chwili - piszę nowy tekst, co chcecie - dieta i schudnięcie, czy może kryzys czterdziestolat ka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # marcel 2013-06-08 01:01
dawaj kryzys-ostatnio takie modne slowo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-06-08 06:38
Diety-bzdety,a kryzysem ocieka każdy artykuł.... w necie:)
.Pisz o tym ,o czym nikt nie pisze,aby wchodząc na "samcze runo", chciało się zostać dłużej. "Uzależniaj" od siebie, zaskakuj, bądź nieprzewidywaln y dla czytelnika:fine zyjny i bezczelny.Zaczn ij przyciągać wreszcie kobiety( i ich kasę:),a nie tylko marudnych ,podstarzałych, agresywnych samców.
Jednym słowem:baw mnie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Don Guslo 2013-06-08 09:10
Pisz o kryzysie czterdziestolat ka jeszcze kilka lat i czeka mnie ten wiek. Schudnięcie nie jest przecież żadnym problemem, wystarczy w każdej chwili zmienić styl życia (zacząć ćwiczyć boks i odrzucić węglowodany, przejść na tłuszcze i sprawa załatwiona), a kryzys 40-lata ma swoje źródła w dysfunkcjonalny m dzieciństwie i matrixie w którym żyjemy tak więc sprawa jest moim zdaniem poważniejsza i z uwagi na celność i wnikliwość dotychczasowych analiz Marka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # liniwy 2013-06-08 09:19
Cytuję Don Guslo:
Pisz o kryzysie czterdziestolatka jeszcze kilka lat i czeka mnie ten wiek. Schudnięcie nie jest przecież żadnym problemem, wystarczy w każdej chwili zmienić styl życia (zacząć ćwiczyć boks i odrzucić węglowodany, przejść na tłuszcze i sprawa załatwiona), a kryzys 40-lata ma swoje źródła w dysfunkcjonalnym dzieciństwie i matrixie w którym żyjemy tak więc sprawa jest moim zdaniem poważniejsza i z uwagi na celność i wnikliwość dotychczasowych analiz Marka.


Poproszę pięknie - jako ... +40! :lol:
Po-odczuwać tolerancję nie zaszkodzi nikomu, obojętnie czy pustak czy wykształciuch. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # donde 2013-06-08 19:22
Jasne! Zróbmy na Samczym Runie zabawialnie dla znudzonych księżniczek... :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # nowhereman 2013-06-09 13:16
uwielbiam bogate żydowskie kobiety :lol: ester ty słuchasz Beatli i czytasz Bułhakowa? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # ester 2013-06-09 21:10
....no to zapuszczaj pejsiki, otwieraj Talmud, pokiwaj się w synagodze ,a potem dawaj w konkury :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # marcel 2013-06-09 22:10
znajoma pracowala w monachium u zydow-niemiec i holenderka- uswiadomili ja ze najbardziej zaradnymi oraz najbardziej bogatymi na swiecie zydami sa zydzi wywadzacy sie z Polski,
zastanawiajace...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Były Rysiek z Klanu 2013-06-09 23:57
Żydzi jako sztuczny twór, nie "naród" (zbieranina semickich plemion, które przejęły judaizm, a później część islam i teraz są Palestyńczykami ), osiedlili się m.in. na ziemiach obecnej wschodniej Polski około 1000 lat temu (nie było to mityczne "wygnanie" z Palestyny).
Niestety były to najbardziej agresywne plemiona, Chazarzy, wyjątkowo agresywni skurwiele zdolni tylko do niszczenia/przy właszczania wszystkiego co spotkają na swej drodze (wszystkie chwyty dozwolone, co obecnie doprowadziło do tego, że są w "elitach" większości krajów na tej planecie).
Przedwojenni żydzi otwarcie twierdzili, że Polska, to jest ich "ziemia obiecana", stąd różne akcje, aby ją dla siebie zagarnąć w całości (po części też sąsiednie kraje słowiańskie - ostatnim, który im rzucał kłody pod nogi był Stalin, za to go usunęli), a Polaków stopniowo wytępić, zgnoić (metody polityczno-ekon omiczne), wygnać za chlebem za granicę, itp (proces przyspieszył po tzw. "przemianie ustrojowej" z roku 1989), podobno nawet Izrael ma być w razie czego poświęcony do kasacji jako pionek w ewentualnej wojnie na bliskim wschodzie, a może i 3 Światowej (a bezpieczne gniazdko będą mieli u nas i w USA, chociaż to zaczyna być wydmuszka nie "imperium").

"Zastanawiaj" się dalej...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # marcel 2013-06-10 15:29
z tego co napisales nie winika dlaczego panuje poglad wsrod wspolplemiencow zydowskich ze ich "polska galaz" jest najbardziej zaradna
z tego co wiem do pobytu w Polsce zachęcała ich nisza do jakiej trafili, bo co by nie napisać w Polsce w czasie gdy przybyli ( XIII w. jak i długo, długo potem ) polski handel nie istniał, a jako, że każdy Żyd musiał teoretycznie umieć pisać, więc ci którym udało sie poznać na tyle dobrze język polski pracowali jako np. arendarze u możnych lub prowadzili handel na szeroką skalę.
...i dziekuje za rade...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Były Rysiek z Klanu 2013-06-10 16:54
Wynika, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem (i nie próbuj sugerować innym czytelnikom, jak mają interpretować moją wypowiedź, bo sam jej nie ogarniasz lub jest w jakiś sposób niewygodna).
Jeszcze raz, streszczenie: najbardziej agresywny/ekspa nsywny żydowski (chazarski) miot trafił kiedyś na ziemie Polski (później była dalsza ekspansja, emigracja), stąd wielu odnoszących dziś "sukcesy" (tylko według miary zepsutej "cywilizacji zachodniej"), zajmujących wysokie stanowiska (np. w USA) ma polskie korzenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-06-10 21:14
jezeli chodzi o scisłosc to byli to:
aszkenazyjczycy i sefardyjczycy.
Chazarowie, Kozarowie (turecki: Hazarlar) – lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e.
Na początku IX wieku procesy centralizacyjne w Chazarii spowodowały wprowadzenie judaizmu jako jednolitej religii dla wszystkich plemion. Chazarowie w okresie swojej świetności podporządkowali sobie plemiona Słowian wschodnich: Polan naddniestrzańsk ich, Wiatyczów, Siewierzan, Radymiczów, Krywiczów
Chazarowie ulegli rozbiciu w 965 roku przez kniazia kijowskiego Światosława. Zburzył on ich główne miasta: Itil i Sarkel. Ostatecznie podbici zostali przez Włodzimierza Wielkiego, który nałożył na nich daninę. Większość Chazarów przeniosła się do księstwa tmutorakańskieg o, a po opanowaniu tego księstwa przez Połowców w końcu XI wieku, na Ruś. Kaganat szarpany przez różnych sąsiadów nie odzyskał już dawnej potęgi. Ostatni władca Chazarów znalazł schronienie w Gruzji. Ostatnie wzmianki historyczne pochodzą z XIII wieku z opisu wojsk władcy mongolskiego Batu-chana-cytu jac wikipedie
wiec co ma piernik do wiatraka?
uswiadom mnie z łaski swojej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Były Rysiek z Klanu 2013-06-11 18:24
Podpowiedź: nie opieraj się tylko na Wikipedii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-06-11 20:59
wiec podaj swoje zrodla wiedzy w tym temacie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Don Guslo 2013-06-10 18:23
Czyli Żydokomuna :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-06-11 01:14
Cytuję Były Rysiek z Klanu:
Wynika, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem (i nie próbuj sugerować innym czytelnikom, jak mają interpretować moją wypowiedź, bo sam jej nie ogarniasz lub jest w jakiś sposób niewygodna).
Jeszcze raz, streszczenie: najbardziej agresywny/ekspansywny żydowski (chazarski) miot trafił kiedyś na ziemie Polski (później była dalsza ekspansja, emigracja), stąd wielu odnoszących dziś "sukcesy" (tylko według miary zepsutej "cywilizacji zachodniej"), zajmujących wysokie stanowiska (np. w USA) ma polskie korzenie.

Cytuję marcel:
znajoma pracowala w monachium u zydow-niemiec i holenderka- uswiadomili ja ze najbardziej zaradnymi oraz najbardziej bogatymi na swiecie zydami sa zydzi wywadzacy sie z Polski,
zastanawiajace...


Całe pokolenia wywodzą swoją tradycję z Polski,bo przecież asymilacja trwała wiele stuleci. Dlatego najprościej jest powiedzieć ,że najbardziej zaradni Żydzi mieszkali w Polsce ,bo stanowili największą populacje na świecie ,właśnie w naszym kraju.
Nasze granice były najbardziej przyjazne i tolerancyjne dla Żydów(niewiargodne -prawda?)pocąwszy od X w.Cytuję marcel:
znajoma pracowala w monachium u zydow-niemiec i holenderka- uswiadomili ja ze najbardziej zaradnymi oraz najbardziej bogatymi na swiecie zydami sa zydzi wywadzacy sie z Polski,
zastanawiajace...


Najprościej można powiedzieć ,że najbardziej zaradni Żydzi mieszkali w Polsce ,bo przez stulecia stanowili największą populację na świecie ,właśnie w naszym kraju(opinia z Monachium podyktowana znajomością tego faktu) I tak jak wspominał Rysiek , korzenie(pokole nia od X w) żydowskich rodzin wywodzą się z Polski , najbardziej przyjaznego Żydom i tolerancyjnego państwa w Europie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-06-11 15:09
a ja myslalem ze to tylko kwestia roszczeniowego nastawienia Zydow polskiego pochodzenia po holokauscie :) i wszystkimi konsekwencjami z tego wynikajacymi a nie tysiacletnia historia poparta wywodami o genetyce :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-06-11 15:24
..e tam...:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # nowhereman 2013-06-10 22:20
Cytuję ester:
....no to zapuszczaj pejsiki, otwieraj Talmud, pokiwaj się w synagodze ,a potem dawaj w konkury :lol:


ech chyba nie dam rady spełnić tych oczekiwań :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-06-09 22:30
The Beatles-niekoni ecznie, dzisiaj słucham Sia, wkręcił mi się " I Go To Sleep "-taki lajtowy kawałek :)
Bułhakow też mnie raczej nie zachwyca, wolę współczesnego Sorokina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-06-09 22:39
znasz to?
http://www.youtube.com/watch?v=Z-nKsVbukU8
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # ester 2013-06-09 23:42
Nie,nie znałam ,ale przyjemnie się słucha(ładny wokal) i jeszcze lepiej ogląda:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-06-10 22:11
Cytuję ester:
The Beatles-niekoniecznie, dzisiaj słucham Sia, wkręcił mi się " I Go To Sleep "-taki lajtowy kawałek :)
Bułhakow też mnie raczej nie zachwyca, wolę współczesnego Sorokina.


no to bardzo ładnie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-06-08 21:54
masz tu 5 stów, Ja wychodzę a Ty ich nie dotykaj hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # nuutka 2013-06-09 12:56
"I że Cię nie opuszczę,aż do śmierci-a co to qwa ma być obietnica czy groźba ?" :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # nowhereman 2013-06-09 13:13
hehe moja dawna znajoma (gorliwa katoliczka) powiedziała mi że uczucia się zmieniają (to się akurat zgadza)i sądzę że dla niej nie byłoby problemu po ślubie kościelnym wymienić męża na lepszy model - w końcu Pan Jezus chce żeby ona była szczesliwa no nie?? :D racja, należy być szczęśliwym, tylko po ch.. coś przyrzekać? uczucia się zmieniają no nie? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+7 # liniwy 2013-06-08 09:23
qwo wadis?

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Marek 2013-06-09 11:03
Dobre :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Jajacek 2013-06-09 16:38
Dobre. Domyślam się, ze to fragment większego filmu. Zna ktoś jego tytuł?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Były Rysiek z Klanu 2013-06-10 00:15
A To lepsze (cały kanał podkopuje "System")...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # i30 2013-06-08 22:44
Cytuję Marek:
Obejrzę w wolnej chwili - piszę nowy tekst, co chcecie - dieta i schudnięcie, czy może kryzys czterdziestolatka?

A może" Co z tymi mężczyznami" :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Sebo 2013-06-09 10:10
Kia Rio? Czyżbym coś przespał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-06-09 11:03
Piszę o tym od tygodnia. Nowe cacko za 4800, i nadal nie wiem czy będzie jeździć czy nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # ciekawy 2013-06-09 19:38
Ja chętnie poczytam o kryzysie 40 latka bo chce wiedziec co moze mnie czekac za 5 lat. Chociaz sadzac po 60 letnich panach: Putin (odprawił grubą żone po 30 latach bo woli piękną gimnastyczkę) i Kondrat (wybiera sie do własnej rezydencji we Francji z 23 letnią córką Turnaua) to kryzys zależy od stanu portfela :-).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # jacek 2013-06-10 14:19
Cytuję ciekawy:
Ja chętnie poczytam o kryzysie 40 latka bo chce wiedziec co moze mnie czekac za 5 lat. Chociaz sadzac po 60 letnich panach: Putin (odprawił grubą żone po 30 latach bo woli piękną gimnastyczkę) i Kondrat (wybiera sie do własnej rezydencji we Francji z 23 letnią córką Turnaua) to kryzys zależy od stanu portfela :-).

Wszystko kręci się wokół dupy i kasy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Don Guslo 2013-06-10 18:25
hehehe......... ..... chyba to jedno zdanie przewyższa wszystkie teorie filozoficzne. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd