Najnowsze felietony

piątek, 24 maj 2013 20:34

Seks to władza

Napisał 
Spójrzmy na portale randkowe, co kobiety wpisują w dziale "sex". Trudno nie zauważyć że seks traktują jako coś niezwykłego, wisienkę na torcie związku, najwyższą, wręcz duchową wartość. Każda moja była godząc się na bliskość ze mną, stawiała się w pozycji kogoś kto daje mi coś niesamowitego, obdarza mnie wielkim darem. Wtedy zauważyłem kilka ciekawych zależności; kobieta po pierwszym seksie ze mną wcale nie była skoncentrowana na swoich doznaniach, ale była niezwykle ciekawa jakie wywarła na mnie wrażenie. Wiadomo, chciała się spodobać, ale było w tym coś znacznie więcej.

Bond w tico

To jest tak jak jedziesz powoli samochodem, i dziewczyny na Ciebie spoglądają - jak wiemy one nie interesują się nami, a tym czy zwracają na siebie uwagę. Niejeden facet pęcznieje z dumy i chwali się później, że kobiety patrzą na niego w pięknym, odpicowanym tico które skacze od łomotu subwoofera w bagażniku. Niestety, Panie traktują go jak lusterko w którym chcą znaleźć potwierdzenie swojej atrakcyjności. Jeśli się w nie wgapia, uzyskują potwierdzenie, jeśli nie, powoli rosnące zdenerwowanie i utratę pewności siebie. Powab ciała i zwracanie na siebie uwagi, to największe marzenie Pań; pozostałość po czasach pierwotnych, gdzie atrakcyjność gwarantowała najsilniejszego samca, a w związku z tym dawała szansę przeżycia i bycia kimś w danej społeczności. Im głośniej oburzona kobieta tokuje o pięknym wnętrzu, bijącym poezją sercu, tym bardziej musisz jej potakiwać znając jednakże prawdę; a ta jest taka że kobieta jedno mówi a drugie robi. Mówienie jest dla jej nowoczesnego kobiecego umysłu, który od pięćdziesięciu lat umie sam zarobić na swoje utrzymanie - działanie natomiast jest pokłosiem dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy lat, kiedy seksapil był kluczem do silnego, brutalnego samca zapewniającego przeżycie jej i potomstwu. Kobieta może w sensie umysłowym odczuwać zachwyt i tkliwość wobec płaczącego poety, romantycznego bezrobotnego; ale coś w niej tym człowiekiem bezwzględnie gardzi. Taki człowiek nie zapewnia przetrwania, chyba że jest sławnym poetą który publikuje na całym świecie. Wtedy budzi podziw i seks - przeważnie do czasu ślubu i urodzenia dzieci.

To obrzydliwe! ohydne!

Stąd każda "normalna" kobieta słysząc o orgiach i lubieżnych sex randkach oburza się. To co ona oferuje w zamian za opiekę i ślub, coś według niej niezwykle wartościowego i świętego - można mieć bez najmniejszego problemu. Jej wartość spada; wszystkie więc Panie reagują obrzydzeniem, pogardą i agresją na wieść o tym że prowadzisz rozpustne życie. Nazywane jest to płytkim, pustym, a Ty na pewno masz chorobę i brud - tak jakby ludzie w stałych związkach się niczym nie zarażali i co chwilę myli. Mówiąc o swoich sex podbojach, mówisz typowej kobiecie że jej największy skarb i życiowa lokata jest gówno warta, można ją mieć za grosze albo za darmo, np. dzięki czatowi internetowemu co sam nie raz praktykowałem. Nie dziw się więc że reaguje histerycznie, agresywnie, bądź cicho syczy pełnym wzgardy głosem. Musisz to zrozumieć; gdy specjalizujesz się w czymś, uważasz w tym za dobrego a ktoś Ci mówi że jesteś beznadziejny - sprawia Ci to ból, tym większy jeśli mówi Ci to np. Twój szef. Szef daje pensję i przetrwanie, a mężczyzna korzystający z dziwek mógłby dać znacznie więcej - ale nie da, ponieważ wie że seks można mieć za sto pięćdziesiąt złotych, a nie za podpisanie kwitu który zabiera mu cały dorobek życia i może wtrącić do więzienia. Podkreślmy że cały czas piszę o Paniach typowych, przeciętnych, których jest jakieś 99% na świecie. Są ludzie którzy swoim poziomem świadomości wychodzą poza biologię, rozmnażanie właściwe także dla zwierząt. Są poza tym co ludzkość uważa za normalne, czyli moda, trendy, pójście za bezmyślnym tłumem i myślenie tak, jak każe grupa w której się żyje. Panie typowe z tego samego powodu nienawidzę dziwek. Nikt nie ma większej do nich pogardy niż zwykłe kobiety; powód jest prozaiczny - dziwki zabierają im władzę. Gdy facet nie dostanie w domu seksu przez miesiąc, może iść za sto pięćdziesiąt złotych do prostytutki. Faceci przez całe wieki dokonywali niesamowitych czynów, w nadziei na ulgę w jądrach. Kobiety "porządne" to wykorzystywały, a dziwki psuły im ich strategię bo facet mógł u nich się rozładować. Dlatego właśnie są wyklęte i znienawidzone, chociaż biorą pieniądze za seks jak legalne żony - tylko znacznie mniej.

Seks czyli władza

Stąd taka sympatia do delikatnie nieśmiałych facetów - oni traktują chodzenie i seks jak gwiazdkę z nieba. W ten sposób wartość kobiety znacznie wzrasta, razem z władzą. Ona ma seks a facet bardzo go pragnie. Można w ten sposób osiągnąć niemal wszystko, manipulując dostępem do dupy. Kobiety tyłkiem tak wpływają na facetów, że ci kompletnie tracą rozum i rozsądek. Tracą majątki, przyjaciół, sprzedają firmy by nakupować łachów i jeździć po Tunezji z aparatem, by wstawiać na fejsa zdjęcia z dzióbkiem pod piramidami i przy obsranych, ryczących z nudy wielbłądach. Nasz Rysiek (symbol mężczyzny uległego) jest wierny i lojalny, co sprawia że kobieta ma nad nim kontrolę. Dopóki Rysiek robi wszystko jak trzeba, ma dupę. Jeśli nie - dostęp zablokowany. Gdzie pójdzie skoro jest wierny? będzie musiał po cichaczu w tajemnicy się onanizować wieczorami w skarpetkę, by żona nie zobaczyła. Nawet jeśli robi wszystko co trzeba, seks i tak zanika. Dlaczego?


Zapamiętajcie bracia i podkreślcie flamastrem w zeszycie; seks u kobiety służy jako zapłata za opiekę nad nią i jej potomstwem, ten mechanizm trwał tysiące lat i szybko się nie zmieni. Uruchamia się przy silnym mężczyźnie gdy kobieta stara się o bezpieczeństwo (zapłodnienie, ślub) a później powoli wygasa. System hormonalny nie rozumie ludzkich słów; on patrzy na pewien poziom specyficznego stresu. Jeśli ten jest wysoki - w żyłach kobiety buzują hormony, ma ona ochotę na seks i spełnia się w nim. Kobieta chce wyjść za faceta, mieć ślub i prawną pewność że facet do końca życia będzie na nią płacić - jest zestresowana. Z chwilą zapłodnienia i podpisu na papierkach... układ hormonalny zwalnia obroty. Seks po prostu znika. Rysiek robi co trzeba, stara się jak może, wykupuje kwiaciarnię i ściera kolana - ale dupy już nie ma. Żonę boli nieprzerwanie przez trzydzieści lat głowa.

Romantyczne uniesienie

Mówiąc więc o roli wierności, jednej partnerce na całe życie, seksie jako czymś świętym i niezwykłym - budzisz w kobiecie romantyczne łzy, podnosisz jej wartość. Podkreślmy że piszę cały czas o kobiecie typowej, która nie umie zainteresować faceta niczym innym. Ona traktuje Cię jak faceta do "poważnego" związku, kandydata na męża. Niestety, seks jest mierny i niekoniecznie wierny. Po prostu słaby samiec (a takim w naturze jest ktoś nie stosujący przemocy, interesujący się sztuką i poezją) nie wzbudza takich emocji jak silny łobuz. Dlatego więc łobuz i zabijaka płodzi dziecko, a romantyczny Miś uwielbiający się przytulać do swojej słodkiej żoneczki - zapierdala na cudzego kryjana kiedy żonka wali się z innymi. To nie zawsze tak jest, ale przeważnie tak jest. Oto prawdziwa nauka życia której nikt Ci nie przedstawi. Raz że prawie nikt tego nie wie, a dwa że jak wie, to Ci nie powie że ma kurewską naturę. Ale to wcale nie kurestwo - tylko przystosowanie do warunków życia. Łatwo Ci mówić o wierności kobiety, jeśli ta jeszcze kilkaset lat temu bez faceta by umarła z głodu. Chcesz żyć? jeść? mieć pozycję w grupie, nie być na dnie, popychadłem które wszyscy kopią i opluwają? musisz mieć atrakcyjność i seks jako kobieta. Tylko to się liczyło dla facetów. Jaki starożytny macho chciałby słuchać kobiecych rozważań? o czym kobieta niby umie rozważać, filozofować? kobieta jest przystosowana umysłowo do opieki nad dzieckiem - do piątego, szóstego roku życia. Później dziecko się rozwija umysłowo, i zwiewa od mającej ciasny umysł mamy do ojca który wprowadza dziecko w świat. Widziałeś młodego inteligentnego chłopaka, który rozmawiał by na poważne tematy życiowe z matką? nie ma o czym, matka niewiele rozumie z większości spraw takich jak wielka polityka, strategia, duchowość. Natomiast ojciec nie nadaje się do opieki nad maleńkim dzieckiem; nie grają na tym samym poziomie. Mężczyzna to twór logiczny, a dziecko (i kobieta) emocjonalny. Wszystko gra, istnieje ścisła specjalizacja płci i nikt nie jest gorszy ani lepszy. Jesteśmy po prostu inni. To nieprawda że ludzie są równi i że płcie są równe - z duchowego punktu widzenia tak, ale społecznego? na pewno nie.

Rysiek w akcji

Oto kandydat na męża i frajera, który wychowa dziecko silnego samca: kobieta uśmiecha się sympatycznie na myśl o nim, może czuć nawet przywiązanie, emocjonalną więź, ale seks będzie kiepski.


"Cześć, jestem Rysiek, lubię jeździć na rowerze, słuchać szantów, czytać Coelho w blasku świec, obetrzeć pełną smutku łzę marząc o wielkiej miłości... szlochać gdy oglądam z ukochaną komedię romantyczną... Kobiety kocham i szanuję, są dla mnie najważniejsze na świecie. Chcę mieć rodzinę, ślub i dzieci. Chcę ciężko pracować, by mojej ukochanej żoneczce nigdy nic nie brakowało. Całuję serdecznie wszystkie kobiety (bo wszystkie są piękne i dobre)."

Macho w akcji

Oto kandydat na szybką kopulację z utratą zmysłów: umysł kobiety zareaguje obrzydzeniem i ohydą na rynsztokowe słownictwo, ale coś prymitywnego w kobiecie poczuje zainteresowanie. Jej natura kodowana tysiące lat dobrze wie, że taki prymityw ma przeważnie silną pozycję w stadzie. Natura jest systemem przystosowawczym, więc jeszcze nie wie że taki Pan to przeważnie nierób i pasożyt, a samcem alfa jest koślawy informatyk czy niewysoki prezes firmy. Uwaga - kobieta chce zmienić macho w Ryśka, co nigdy się nie uda. Stanie się jego kolejną ofiarą, która nawet jeśli ucieknie od terroru, do końca życia będzie o nim myśleć. Ona staje się ewangelizatorką, chce stworzyć kulturalnego i dobrze ubierającego się, ładnie wysławiającego - nowego mężczyznę. Ta pycha zostaje zawsze dotkliwie i boleśnie ukarana.


Siema cipuchy, jestem Marek. Lubię pisać teksty o świnkach, dobrze poruchać w kakao, schlapać się paszczurowi na cyce. W wolnych chwilach walę konia (jak nie zbajeruję jakiejś świni he he) chlam drinki i trenuję boks, bo lubię złomotać jakiegoś frajera na dzielni. Lubię podymać mężatki a synków i córusie wychowają leszcze, bo ja muszę mieć na wódkę a poza tym rodzina jest najważniejsza ha ha ha. Hej cipki, mam wolną chatę, chodżcie się dymać. Jak mi jakiś cwel tknie moją suczkę, to zajebię frajera na śmierć siekierką. Moja suka to moja własność, huj wam w dupę kurwa jego mać. Ale o co właściwie się rozchodzi? Pozdrawiam mocno.
Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 52792 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:45
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+3 # Adam8989 2013-05-24 21:20
Ale ten twój abstrakcyjny Rysiek to ma przerąbane, tak się nad nim znęcasz przy pomocy równie abstrakcyjnych kobiet. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Kobayashi 2013-05-24 22:17
Cytuję Adam8989:
Ale ten twój abstrakcyjny Rysiek to ma przerąbane, tak się nad nim znęcasz przy pomocy równie abstrakcyjnych kobiet. :lol:


Marek się nad nim nię znęca tylko On (Rysiek) sobie na to zapracowal. Swoją drogą gdzieś kiedyś czytałem że kobiety jak się Tobie przyglądają chcą poczuć swoja wartosc.Ale co się dzieje wtedy kiedy Ona naprawde jest zainteresowana ?? Widzisz u mnie rodzice gadaja miedzy sobą ''Kurde niech On(ja) nie patrzy na kumpli tylko żony szuka'' widzisz ? i takich programów w mojej głowie jest mnóstwo,dzieki Bogu z czasem zauważam że to wszystko czego niby chciałem nie było mną i nie było moję czy to jesli chodzi o duchowosc czy rodzine i tak dalej.Cierpieni e boli ale odpowiednie wnioski z niego prowadzą do poznania siebie a wtedy już z górki;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Gringo 2013-06-23 19:19
"niech szuka zony" rzygac mi sie chce na takie teksty, podtekst jest taki "zlap puki jakas jeszcze cie chce" czyli ponizający
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Marek 2013-05-25 10:49
Nie da się wskazać smaku jedzenia, gdy nie zna się głodu. Nie da się poznać smaku prawdziwej męskości, gdy nie widzi się kobiecości. Odpowiedź godna mistrza zen a nie prostego, bezrobotnego chłopaczka z pragi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-25 12:17
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # zz 2013-05-25 12:38
Cytat:
Nie da się wskazać smaku jedzenia, gdy nie zna się głodu. Nie da się poznać smaku prawdziwej męskości, gdy nie widzi się kobiecości
Otóż to !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 15:42
No i to jest zajebiste zdjęcie z "tym czymś" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-26 11:17
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-25 12:25
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Księciu 2013-05-24 23:45
Rysiek z Klanu pojawia się najczęściej-tyl ko ciut rzadziej występują..obsr ane wielbłądy:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-25 10:52
No tak, muszę zmienić repertuar :) za chwilę mam sesję z Panią jasnowidz na skype. Relację chyba opiszę na ecoego? nagrać tę rozmowę głosowo, czy tylko konkretnie opisać prognozę na piśmie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Arek 2013-05-25 11:06
Jeśli możesz to zdobądź jakiś mp3;d, o ile to nie naruszy praw autorskich pani jasnowidz;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 12:41
Już mam nagranie, tylko muszę uciąć coś na początku, w jakim programie to zrobić, wie ktoś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adam8989 2013-05-25 13:16
Cytuję Marek:
Już mam nagranie, tylko muszę uciąć coś na początku, w jakim programie to zrobić, wie ktoś?

Audacity, prosty i darmowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 15:41
No nie, mam dość. Godzina zabawy audacity i mam dość wszystkiego. Najpierw trzeba było ściągać dll i ściągnąłem z jakimś softem, później mimo zaznaczenia eksportu w mp3, wywala mi w jakimś innym formacie, a jakość dźwięku mimo 128 znacznie gorsza niż w oryginale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sebo 2013-05-25 18:46
Mogę polecić program mp3directcut o ile masz oryginał w mp3. Bardzo łatwy w obsłudze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jajacek 2013-05-25 20:50
Ze swojej strony mogę polecić bezpłatny "mp3 cutter" - kiedyś przycinałem na nim dzwonek do telefonu. Zaznaczasz tylko, gdzie początek i koniec pliku wynikowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 22:22
Dzięki chłopaki, już nie chcę żadnego :) wstawiłem nagranie z jasnowidzem w nowym tekście www.ecoego.pl/index.php/component/content/article/38/1137-sesja-z-jasnowidzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 23:03
Panowie, a jak w audacity dodać cichą muzę np. z youtube jako tło?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-26 02:58
Dodajesz kolejną ścieżkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-05-26 11:14
Nagrałem nowe nagranie www.sendspace.pl/file/73453c21b5d99710ef6d232/zwyciezcy-i-frajerzy "Zwycięzcy i frajerzy".

Nagrałem tak jak siedziałem, po prostu nagrałem - ale masakra z tymi pauzami które robię, z tymi "yyy". Muszę chyba poćwiczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-05-26 16:21
Dobry pomysł :-), głos który może wiele naprostować (pierwszy raz słyszę), jakoś to rozwiń i wyakcentuj a sukces radości i pozytywnej zmiany gwarantowany. ;-) :-) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-26 19:31
To co, może zrobić kanał na youtube i nagrywać audio?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-05-26 20:43
Cytuję Marek:
To co, może zrobić kanał na youtube i nagrywać audio?


pewnie, jak najbardziej, możesz robić nawet video do tego, decyzja należy do Ciebie, kibicuje sprawie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniwy 2013-05-27 10:20
Lepiej VIMEO? mniej negatywne miejsce?
Audio, video - na co tylko masz ochotę. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-05-26 17:31
Cytuję Marek:
Nagrałem nowe nagranie www.sendspace.pl/file/73453c21b5d99710ef6d232/zwyciezcy-i-frajerzy "Zwycięzcy i frajerzy".

Nagrałem tak jak siedziałem, po prostu nagrałem - ale masakra z tymi pauzami które robię, z tymi "yyy". Muszę chyba poćwiczyć.


Marek, ktoś kto nie czyta komentarzy nie trafi na Twoje audio, dawaj więc odnośniki albo na ecoego albo tu na stronie tytułowej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-26 19:32
Dam ten odnośnik przy jutrzejszym, nowym arcie. Podobało się w ogóle? jest sens w to iść?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-05-26 20:58
Cytuję nowhereman:
Cytuję Marek:
Nagrałem nowe nagranie www.sendspace.pl/file/73453c21b5d99710ef6d232/zwyciezcy-i-frajerzy "Zwycięzcy i frajerzy".

Nagrałem tak jak siedziałem, po prostu nagrałem - ale masakra z tymi pauzami które robię, z tymi "yyy". Muszę chyba poćwiczyć.


Marek, ktoś kto nie czyta komentarzy nie trafi na Twoje audio, dawaj więc odnośniki albo na ecoego albo tu na stronie tytułowej

Cytuję Marek:
Dam ten odnośnik przy jutrzejszym, nowym arcie. Podobało się w ogóle? jest sens w to iść?


świetna sprawa, wiem że na yt udziela sie też Tomek Marzec (autor książek "Facet z jajami" i "Jak poderwać dziewczynę")ora z Vincenty Docent (zajmuje się duchowością; fan m.in. Tolle i Osho); dla mnie to co robisz to takie połączenie tego co robią ci dwaj panowie...swoja drogą uważam że rzeczywiście powinieneś zająć się coachingiem (słuchałem audio z p. Renatą)- ale nie za darmo, tylko za kasę, nie wiem czy trzeba mieć jakiś papier żeby być terapeutą, ale chyba nie , rok czy dwa lata temu była taka akcja nielegalnych taksówkarzy którzy niby prowadzą terapię w autach a tylko przy okazji przewożą pasażerów, oni chyba nie musieli robić żadnych papierów na terapeutów, życze powodzenia niezależnie od tego na co sie zdecydujesz :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-27 12:07
Masz dobry głos, poprawił się w stosunku do tego co było kiedyś. Nagrywać na luzie, z jak najniższym tembrem głosu, albo z rana, puki mięśnie są rozluźnione.
Te yyy wcale nie jest takie złe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Widmo Geniusza 2013-05-25 14:48
Chętnie zapoznam się szerzej z tą sprawą pani jasnowidz. Jestem silnym ateistą, a takie nagrania są dla mnie na wagę złota. Usłyszałeś, jakieś konkrety, czy tylko lanie wody rodem z horoskopów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 15:27
Ocenisz sam...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-25 12:32
Mila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-25 12:33
Lila
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 15:28
ZZ wystarczy, bo zaspamujesz mi stronę. Parę zdjęć tak, ale nie non stop i w dodatku jeszcze pasztety same.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adam8989 2013-05-25 13:17
ZZ - po cholerę te zdjęcia tu wrzucasz? Skąd to bierzesz, z jakichś tanich pornoli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobayashi 2013-05-25 15:31
Marku ja mam takie pytanie...zauwa żyłem że są jakieś sytuacje np musze cos zrobic lub mam zamiar lub sytuacje tzw nie kontrolowane czyli pub,dyskoteka czy ulica gdziekolwiek.Ni e istnieje żadna róznica miedzy tą sama sytuacje w Twojej glowie a na żywo ? czyli np? masz poprosic kogos o cos czy cos w stym stylu,najpierw sobie wyobrazasz jak to bedziesz robil i pojaiwa sie uczucie strachu,lęku pozniej przechodzisz do tego na zywo i czujesz to samo.Moje pytanie czy jesli pokonasz strach w swojej glowie przed jakims wydarzeniem to czy automatycznie pokonasz go na zywo w tej samej sytuacji wiesz o co mi chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 15:42
Tak, mózg nie rozróżnia wizualizacji od reala.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobayashi 2013-05-25 16:06
To w jaki sposób nauczyć się kontrolować strach aby ''Cię'' nie spalił?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Arek 2013-05-25 17:07
Cytuję Kobayashi:
To w jaki sposób nauczyć się kontrolować strach aby ''Cię'' nie spalił?

Dobre z tym spaleniem;p
Zwyczajnie Koba, przeżyj to w najdrobniejszyc h szczegółach wyobrażając sobie, mam na myśli nie tylko pusty obrazek, lecz wszystko co ewentualnie mogło by temu towarzyszyć, emocje, dźwięki itd. Po prostu doświadcz tego i uwolnij wszystko co negatywne a mogło by się z tym wiązać.
W ten sposób przestaniesz o tym nałogowo myśleć i tworzyć jakieś cholerne scenariusze:> a otworzysz się na doświadczanie, które mimo wszystko może się nieco różnić o najgorszego wyobrażonego scenariusza;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-25 22:24
Cytuję Kobayashi:
To w jaki sposób nauczyć się kontrolować strach aby ''Cię'' nie spalił?


HGW :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 2013-05-27 09:23
Cytuję Marek:
To co, może zrobić kanał na youtube i nagrywać audio?

Świetny pomysł...Twój głos jest bardzo...przyci ągający:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # i30 2013-05-27 13:41
Marku a gdybym Ci powiedziała, że należe do tego 1%? nietypowych kobiet:lol: Czy zwróciłbyś na mnie uwagę?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Gringo 2013-06-23 19:17
Miałem następującą sytuacje, kobieta reklamuje się jako demon seksu, Lubi seksualne aluzje, przyznaje sie do ogladania pornografi. Ewidentnie daje mi sygnały zainteresowania , ja natomiast je odwzajemniam ale daje do zrozumienia że związki mnie na razie nie interesują. Próbowałem zaprosić ją do siebie dając subtelnie ale wyraźnie do zrozumienia o co mi chodzi (nic w stylu, ogól cipke będziemy sie jebac :)) i zignorowała zaproszenie. Mam wrażenie że ta autoreklama ma na celu złapanie mnie jako faceta a nie bezmyślne pieprzenie, niestety :) Dziewczyna jest w tym wieku gdy ciotki jeszcze nie zrządzą ragularnie ale czasem wspomną że pasuje mieć faceta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobieta 2013-09-28 15:32
Oj samce, samce ! chcecie miec kobiete gotowa do sexu 24 godz na dobe, zadbane, pachnace, jeszcze najlepiej jak poda wymysle potrawy, zgodzi sie na orgie, powyciera zasmarkany nosek jak macie grype ...itd itd itd. A faceci po slubie co robia : obrastaja w tluszcz, piwo czy gin jak Mareczek i dalej jeczec ze zona wiecej czasu poswieca dziecku, ze zmeczona......c o byscie samce bez kobiet zrobili? bierzcie pod uwage ze waszymi Matkami sa takze kobiety, Wasze siostry itd. A czy faceci sa takimi ogierami w lozku jak to sie chwala ? Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje, a Ty Mareczku jakbys dogodzil dobrze kobiecie to nawet Twoje ulomnosci by jej nie przeszkadzaly
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nowhereman vel Paweł 2013-09-28 20:09
Odpowiem w swoim i kolegów imieniu: Tak Kobieto, chcemy! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bit.ly 2017-03-21 04:05
Awesome! Its actually awesome paragraph, I have got much
clear idea concerning from this piece of writing.

Here is my page; bit.ly
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bus do danii 2017-04-11 09:32
Fajnie napisany tekst, o by więcej takich w polskim
internecie.

Here is my website: bus do danii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # laser cnc do czego 2017-04-12 13:17
Hello, I check your blogs like every week. Your humoristic style is witty, keep doing
what you're doing!

Here is my web-site: laser cnc do
czego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # co to jest laser 3d 2017-04-14 12:23
Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it's really informative.
I'm going to watch out for brussels. I'll appreciate
if you continue this in future. Numerous people will
be benefited from your writing. Cheers!

my homepage ... co to jest laser 3d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dobra karma dla kota 2017-04-14 14:05
I think this is one of the most significant information for me.
And i am glad reading your article. But should remark on few general things, The website style
is ideal, the articles is really nice : D. Good job, cheers

Feel free to surf to my blog - dobra karma dla kota
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # odnawianie mieszkań 2017-04-14 17:06
Czy tekst jest wartościowy i wiele wnosi? Nie wiem. Ale jest bardzo ciekawy
i dobrze napisany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # laser do cięcia 2017-04-20 19:06
Thanks designed for sharing such a nice thought, piece of writing is fastidious,
thats why i have read it completely

Feel free to visit my web-site; laser
do cięcia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # elamed.info 2017-04-26 02:50
Asking questions are in fact nice thing if you are not understanding anything totally,
but this piece of writing gives pleasant understanding even.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # malowanie ścian 2017-08-11 22:00
Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć.

Oby więcej takich artykułów na stronach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # usłUgi Szpachlowania 2017-08-31 13:16
Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # virulite scam 2017-10-21 17:49
Every dealer would like to become a professional. Every new dealer must learn because there's
no additional way to become skilled. And earlier or
after every dealer commences to compare investing
with different organizations to come across some important thoughts or methods.
Poker can be in contrast to gambling. A lot of folks state that poker is
much like trading. I have knowledge in each disciplines.
And I do wish to write my view about it specific question.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Free Download 2017-10-27 08:17
This is my firѕt time pay a quick vusit ɑt heere ɑnd i am аctually imprerssed tօ read everthing at one
plаce.

my blog post; Free Download
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # specadieta.com 2018-01-07 10:01
Keep this going please, great job!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bus polska dania 2018-02-28 03:13
Nareszcie coś konkretnego w tym internecie.


My homepage bus polska dania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mezo 2018-03-23 09:41
I will immediately take hold of your rss feed as I can't
find your email subscription link or newsletter service.
Do you have any? Please let me know in order that I could subscribe.
Thanks.

Here is my blog - mezo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # John Stone 2018-03-23 12:49
Fastidious answers in return of this question with solid arguments and
describing everything concerning that.

Here is my page ... John Stone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # see here now 2018-08-14 00:00
bookmarked!!, I love your site!

Also visit my web-site :: see here now
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # check these guys out 2018-08-18 07:09
You ought to take part in a contest for one of the finest websites online.
I am going to highly recommend this blog!

Lookk into my blog post :: check these guys out
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # read 2018-08-26 13:11
Ahaa, its fastidious dialogue concerning this
post at this place at this website, I have read all that, so at this time me also commenting here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # бесплатно онлайн 2018-08-31 04:48
Hi there, yup this article is truly good and I have learned
lot of things from it concerning blogging.
thanks.

Feel free to surf to my homepage :: бесплатно онлайн
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Thomasnulty 2019-07-27 03:11
гидра интернет магазин - ссылка hydra, hydra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JamesLog 2019-07-27 04:22
hydra вход - hydra telegram, hydra закладки
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dannygudge 2019-07-28 02:41
купить удостоверение фсб - купить документы для кредита, купить удостоверение фскн
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RobertPhozy 2019-07-28 08:42
hydraruzxpnew4af - hydra shop, гидра com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DerrickVow 2019-07-28 11:49
hydra shop - гидра, сайт гидра ру
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LewisEdunk 2019-07-31 04:10
perfect money exchange - neteller exchange, exchange bitcoin to usd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Larrylet 2019-08-02 03:16
hydra onion - магазин гидра саратов, продавец пабло эскобар магазин гидра
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shanequert 2019-08-02 05:19
кардинг дроп - красная ксива, купить гифты
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # JeffreyMot 2019-08-02 15:37
купить ноутбук msi - айпад 12.9 купить, iphone 8 купить
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KeithKaf 2019-08-02 22:47
райский ресурс carders forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Michaelrar 2019-08-05 21:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # DOMASi 2019-08-05 21:35
Действие и Производство сборных доме для сезонной и круглогодичной жизни в Казани. Сельские гараже построены на высоком качестве, сколько может овладевать масса времени. Используемая ограждения характеризуется эффективностью, быстрым Строительство коттедже и сниженными затратами на конечную работу. Эконом-класс в каталоге проектов поглощать многоэтажные виллы и доме. Реализация кабины полностью соответствует стандартам и правилам, а также правилам безопасности, которые обеспечивают высокую производительно сть всех доме и коттедже.
дома из газобетона под ключ
Поскольку в доме воз тепла, в здании дозволительно построить малый уютный бизнес. Безвыездно используемые заборы имеют официальный сертификат, какой содержит чреватый сертификат экологической безопасности и материалы. Цены на месте основаны на доставке и установке дома. Всегда работы выполняются исключительно обученными чернорабоячими. Если мы спрашиваем клиентов о внешнем виде вашего гараже и техусловия и нужных вам зданиях, мы предлагаем бесплатные консультации сообразно планированию и профессиональны ми технологиям каменщиками. В случае сделки, вы можете сделать бесплатные строительные работы профессионалами !
https://stroydom-kazan.ru - недорогое возведение домов в Казани
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MichaelVioro 2019-08-09 07:58
скачать одноклассники - скачать шарит, скачать ютуб
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Matthewnes 2019-08-15 18:46
lineage 2 бот - адриналин бот, adrenalin bot l2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TreninGeods 2019-08-21 17:02
pilule de is douce

af29 is rx prices
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Erickjomia 2019-08-21 22:14
my website pornbotcom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ronnieten 2019-08-22 12:24
Recommended Site
essayedge review - Patricia E, Patricia E
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ThomasPully 2019-08-25 12:33
Read More Here
Carol M. Hardison - Vivian E. Hodapp, Robert B. Tedrow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GalyaGeods 2019-08-27 12:11
is billig in deutschland

f371 can i really be is online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 09:49
site sur pour achat is
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 09:57
su pillola is
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 10:19
natural viagra alternatives
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 10:58
us or canada discount viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 11:42
the best site viagra oral
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 11:50
generic viagra on a plane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 12:12
how do i get viagra prescribed
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 20:54
viagra buy uk 50mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 21:01
uk viagra online using paypal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 21:22
is effetti durata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 21:59
memenucom be is mexico
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 22:02
online is in india
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 22:26
viagra and diarrhea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 22:54
is online to be
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 23:15
europa viagra barata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 23:51
uk is online using paypal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-08-31 23:53
compra is on line
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 00:20
viagra canada online generic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 00:41
dirrections for use of viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 00:47
viagra en los jovene
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 01:08
can heart patition take viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 01:45
viagra in toronto office
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 01:48
site sur pour achat viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nancypiorn 2019-09-01 02:23
Hi.
My nickname Alina.
Looking for a man to meet. I will come to your area or meet me. I live near.
My blog
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 02:35
viagra gnrique inde
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 02:41
is tablets best price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 03:03
su pillola viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 03:42
viagra scadut
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 03:45
phone in order for viagra plus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 04:29
is 100 mg 4 cpr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 04:36
commander du is en suisse
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 04:58
viagra plus for discount
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 05:35
the best site canadian is
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 06:24
gnrique viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 06:53
viagra brand discount
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 07:36
look here buying viagra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 07:43
yohimbe and viagra together
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 08:04
viagra generic drug
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RannevGeods 2019-09-01 08:47
canada viagra canada cheap
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # FastdrLIM 2019-09-02 16:40
Наркологический центр "Свобода"
Свободный выбор счастливого завтра!
Реабилитационны й центр “Свобода” в Киеве предлагает комплексную помощь в лечении алкоголизма и наркомании. Наша программа затрагивает все сферы жизнедеятельнос ти зависимого, поэтапно восстанавливая каждую из них.
Я знаю, очень у многих людей есть близкие,
друзья у которых есть проблемы с алкогольной
или наркотической зависимостью.
Центр реабилитации наркозависимых
Свобода в Киеве поможет вам . Я сам прошел Лечение в данном центре
и с уверенностью могу сказать, это работает
Лечение алконаркозависимости-Центр реабилитации Свобода
Лечение наркомании
Лечение алкоголизма
Наркотики-параллельный мир без возврата
программа 12 шагов центр Свобода
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # StoronsevGeods 2019-09-03 00:50
cc7a viagra e affini

online viagra
viagra generici

generische viagra uk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nancypiorn 2019-09-04 02:45
Hello my good.
You can call me Alina.
Looking for a man to meet. I will come to your area or meet me. I live in the next doorway.
My internet profile
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-06 13:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-06 15:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-06 15:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-06 15:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-06 15:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-06 15:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spurbalffal 2019-09-06 16:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-06 16:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-06 16:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-06 16:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-06 16:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # debyaccopay 2019-09-06 16:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-06 16:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GomaAsterehooto 2019-09-06 16:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # briemophipume 2019-09-06 16:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-06 16:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-06 16:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-06 16:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-06 16:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-06 16:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-06 17:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-06 17:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-06 17:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-06 17:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-06 19:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-06 20:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-06 20:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-06 20:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-06 20:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-06 20:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-06 20:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-06 20:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-06 20:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-06 20:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-06 20:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # debyaccopay 2019-09-06 20:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-06 20:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-06 21:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-06 21:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-06 21:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-06 21:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-06 21:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-06 21:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-06 21:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-06 21:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-06 21:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-06 22:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-06 22:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-06 22:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-06 23:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-06 23:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spurbalffal 2019-09-07 00:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-07 00:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-07 00:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-07 00:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-07 00:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 00:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 00:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 00:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Speegnant 2019-09-07 01:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-07 01:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 01:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-07 01:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 01:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-07 01:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 01:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-07 01:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-07 01:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 01:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 01:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 02:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 02:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 02:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 02:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 02:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 02:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-07 03:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 03:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-07 03:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 04:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 04:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-07 04:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 04:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-07 04:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 04:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GomaAsterehooto 2019-09-07 04:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 04:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-07 05:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-07 05:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-07 05:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-07 05:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 05:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-07 05:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-07 05:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 06:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-07 06:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 06:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-07 06:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 06:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 06:39
crn online casino bzh
hys
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 06:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-07 06:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 06:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 06:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 07:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 07:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 07:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 07:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 07:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-07 07:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # spurbalffal 2019-09-07 08:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 08:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-07 09:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 09:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 09:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 09:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 09:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-07 09:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-07 09:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-07 09:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 09:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-07 10:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # damithato 2019-09-07 10:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-07 10:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 10:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-07 10:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2019-09-07 10:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 11:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 11:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 11:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 11:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 11:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 11:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-07 11:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 11:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-07 11:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 11:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 11:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 11:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 12:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 12:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 12:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 12:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GomaAsterehooto 2019-09-07 13:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 13:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 13:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-07 13:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 13:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-07 14:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-07 14:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-07 14:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-07 14:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 14:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-07 15:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-07 15:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 15:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 15:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 16:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 16:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 16:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 16:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 16:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-07 16:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 16:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 16:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 16:50
pqm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 17:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-07 17:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # poeniattalp 2019-09-07 17:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-07 17:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 17:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-07 18:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-07 18:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 18:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 18:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # debyaccopay 2019-09-07 18:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-07 18:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 18:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 19:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-07 19:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 19:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-07 19:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-07 19:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-07 19:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-07 19:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-07 19:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-07 19:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 20:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-07 20:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spurbalffal 2019-09-07 20:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # damithato 2019-09-07 21:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-07 21:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-07 21:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-07 21:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-07 21:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 21:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 21:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-07 21:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-07 21:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-07 22:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-07 22:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Speegnant 2019-09-07 22:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # remCruine 2019-09-07 22:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # debyaccopay 2019-09-07 23:11 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-07 23:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-07 23:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-07 23:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-07 23:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-07 23:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-08 00:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 00:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-08 00:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-08 00:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-08 00:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-08 00:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 00:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 01:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-08 01:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 01:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-08 01:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # vogereVew 2019-09-08 02:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-08 02:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-08 02:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 02:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 02:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 02:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-08 02:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 02:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 02:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 02:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 02:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-08 03:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 03:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-08 03:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-08 03:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 03:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 03:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 04:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-08 04:36 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 05:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-08 05:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 05:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-08 05:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 06:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-08 06:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-08 06:12 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 06:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 06:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 06:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-08 06:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # vogereVew 2019-09-08 06:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 07:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-08 07:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 07:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-08 07:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 07:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 07:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 08:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 08:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 08:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 09:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Speegnant 2019-09-08 09:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 09:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-08 10:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 10:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 10:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 11:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 11:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-08 11:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-08 11:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-08 11:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-08 11:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-08 11:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-08 11:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 11:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-08 11:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 11:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-08 11:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-08 12:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 12:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 12:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 12:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-08 12:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-08 13:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 13:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 13:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 13:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 14:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 14:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 14:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-08 14:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 15:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-08 15:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-08 15:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 15:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-08 15:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 15:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 15:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-08 16:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-08 16:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-08 16:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-08 16:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-08 16:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-08 16:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 16:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 17:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 17:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-08 17:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-08 17:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 17:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 17:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 17:49 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 17:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 18:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-08 18:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-08 19:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 19:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 19:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-08 19:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-08 20:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-08 20:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # extelihex 2019-09-08 20:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-08 20:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-08 20:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-08 21:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-08 21:42 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-08 21:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-08 21:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-08 22:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-08 22:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-08 22:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-08 22:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-08 22:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-08 22:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-08 22:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-08 22:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-08 23:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-08 23:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-09 00:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 00:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-09 00:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-09 00:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-09 00:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-09 00:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-09 01:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-09 01:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 01:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 01:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 01:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 02:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-09 02:20 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-09 02:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-09 02:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-09 02:46 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-09 03:19 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-09 03:22 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-09 03:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-09 03:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-09 03:45 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 03:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-09 03:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 03:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 03:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-09 04:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-09 04:16 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-09 04:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-09 04:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 04:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-09 05:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-09 05:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 05:29 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-09 05:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-09 05:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-09 06:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 06:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-09 06:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Treakerdedy 2019-09-09 06:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 06:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 06:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-09 06:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-09 06:43 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-09 07:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-09 07:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-09 07:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 07:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-09 07:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GepOptotO 2019-09-09 07:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # remCruine 2019-09-09 08:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-09 08:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-09 08:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-09 08:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 08:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 08:58 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 09:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-09 09:04 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 09:33 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cruineSkinc 2019-09-09 09:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # TydaysymN 2019-09-09 09:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-09 09:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-09 09:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-09 10:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-09 10:25 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 10:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Reogetromma 2019-09-09 10:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PlayncabullyciC 2019-09-09 10:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Speegnant 2019-09-09 11:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2019-09-09 11:27 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 11:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 11:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-09 11:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # exehearmA 2019-09-09 11:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 12:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-09 12:39 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-09 12:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mycligmempogy 2019-09-09 12:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-09 12:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # feanketipieple 2019-09-09 13:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-09 14:01 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 14:03 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # drartovaVoN 2019-09-09 14:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # esofePentgoft 2019-09-09 14:14
rhq cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # briemophipume 2019-09-09 14:17
pqk cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Driendinant 2019-09-09 14:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sheedsearnend 2019-09-09 14:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 14:34 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # extelihex 2019-09-09 15:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 15:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # UNJUROERATT 2019-09-09 15:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # remCruine 2019-09-09 15:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Idiorgosers 2019-09-09 16:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vazyvatCydayJag 2019-09-09 16:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hainapoicanaecy 2019-09-09 16:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Spoimicep 2019-09-09 17:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Proorngoddero 2019-09-09 17:38 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MeedeMaiveStupe 2019-09-09 17:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # damithato 2019-09-09 17:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vogereVew 2019-09-09 17:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # cychoanny 2019-09-09 18:15 Odpowiedz