Najnowsze felietony

piątek, 10 maj 2013 16:41

Zasady gry w "miłość"

Napisał 
Panie mówią różne rzeczy. Część z nich jest kłamstwem, duża część prawdą - która po czasie okazuje się być także kłamstwem. Weźmy na przykład Panią z dużą nadwagą. Ona powie że lubi jeść, jest krejzolką i po prostu czuje się zajebiście gdy zje sobie porządną michę z pyzami. Czy kłamie? tak i nie. Mówi prawdę ponieważ faktycznie - gdy je, jej ośrodek przyjemności jest mocno pobudzony, zalewa ją hormonami zadowolenia. Gdyby nie czuła przyjemności nie jadłaby, to oczywista oczywistość. Czyli mówi prawdę? nie do końca. Dlaczego ten ośrodek w mózgu się tak często uruchamia, skoro jedzenie za dużych ilości jedzenia (najczęściej fatalnej jakości) jest tragedią dla ciała?

Zranienie

Otóż w dużym skrócie można powiedzieć, że kobieta była zraniona. Może tata biorąc dziewczynkę na kolana poczuł erekcję, więc brzydząc się swojej (całkowicie naturalnej) reakcji, odrzucił dziewczynkę - ona jako dziecko nie ma pojęcia o co chodzi, ale emocjonalnie odbiera to za odrzucenie, zdradę. Tata przytula latami, a nagle reaguje agresywnie gdy dziewczynka wdrapuje mu się na kolana. Ojciec boi się że może tkwi w nim pedofil - gdyby zapytał fachowca, wiedziałby że to normalna reakcja na bodziec fizyczny. Tylko kto ma tyle odwagi, że wyzna komuś obcemu taką rzecz? Jeśli coś mocno dotyka i wierci się na kolanach, pojawia się erekcja co nie jest niczym złym. Pedofilia jest wtedy, gdy bodźcem podniecającym jest dziecko. Tu podkreślmy że są ukryci pedofile, czyli mężczyźni (a także kobiety) którzy widzą w sobie te zboczenie, ale nigdy nie wprowadzają tych marzeń w życie ze względów moralnych. To często wielki dramat, gdy ktoś wie że jest to bardzo złe a jednak to odczuwa - ludzie odważni i odpowiedzialni zgłaszają się wtedy na terapię, a ci mniej odważni upijają czy ćpają by tylko przegnać to z siebie. W tej kwestii jestem bardzo zasadniczy, i uważam że ktoś kto zgwałcił dziecko powinien być wykastrowany, zamknięty i oddzielony od otoczenia. Samo zapoznanie się ze stratami jakie dziecko ponosi przez taki gwałt, jest po prostu straszne.
Jeśli zdrowy mężczyzna potrze swoje krocze książką i dostanie erekcji, nie oznacza to że jest książkofilem, to zwykła reakcja na dotyk. Zboczenie można by podejrzewać jedynie wtedy, gdy robiłby to systematycznie np. moją książką "Co z tymi kobietami?". Wróćmy do zranienia.  Może to byli koledzy w szkole którzy się z niej wyśmiewali, zdarli majtki w trakcie zabawy i wyśmiewali jej nagość? Może zazdrosna o jej urodę matka, babcia bądź ciocia drwiła z jej ciała i wyglądu, chcąc w zarodku zdusić konkurencję? to nieistotne. Powstało zranienie, a prymitywna świadomość ciała broni osobowość przed doznaniem znowu tej krzywdy. Robi to w sposób instynktowny:


1. Duża masa ciała (oraz towarzyszący jej smród, pot, choroby itd.) sprawia że znika atrakcyjność. Pomińmy feedersów, czyli ludzi których kręci inwalidztwo ich partnerki, ponieważ tylko przy ponad stukilowej kalece mogą poczuć się atrakcyjni. Tłuszcz zalewa ciało tworząc zbroję; dosłownie i w przenośni. Zbroja ta sprawia, ze atrakcyjni faceci którzy mogliby się zbliżyć do dziewczyny, sprawić by ta się w nich z wzajemnością zakochała - po prostu nie podchodzą. Nie ma możliwości zakochania, nie ma bólu.


2. Opinia o sobie kobiety jest fatalna, ona tak naprawdę nienawidzi siebie; to co się dzieje z jej ciałem, jest więc spełnieniem jej wewnętrznych, prawdziwych myśli. Samoocena ujrzała światło dzienne, zmaterializowała się. Wygląda okropnie i czuje się okropnie, a otoczenie jej unika czy nią gardzi - bądź zbliża, ponieważ czuje się lepiej przy chorej, niesprawnej osobie. Niektóre Panie uwielbiają mieć tłuste, wielkie koleżanki ponieważ atrakcyjniej się przy nich czują - oraz bezpieczniej. Grubaska nie odbije im faceta, nie zagrozi w podrywie, można jej się zwierzać ze wszystkiego. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy grubaska zmienia się w pięknego łabędzia, nie daj Boże w piękniejszego niż "przyjaciółka". Wtedy można ocenić jakość tej "przyjaźni". Kto zna takie przypadki, wie jakiej jakości była przyjaźń łącząca ślicznotkę z ex grubaską.


3. Umysł cierpi z powodu kompleksu (odrzucenia w dzieciństwie), więc stara się w każdy możliwy sposób dać sobie przyjemność; tę dają duże dawki podnoszących (na chwilę) humor węglowodanów. Ciągły ból atakuje się więc co chwilę bodźcami przyjemności, jedzeniem. W efekcie rujnuje się ciało, a dawki jedzenia dają coraz mniejszą przyjemność - zwiększa się je, co nazywa się w medycynie tachyfilaksją. Nasz grubas je więc coraz więcej, zamieniając swoje życie w coraz większe piekło. Cierpienie się zwiększa, pragnienie jego "uciszenia ciastkiem" wzrasta, powstaje zamknięte koło zakończone pękającymi żyłami czy udarem bądź zawałem serca - a lata wcześniej mękami przy chodzeniu i zwykłych życiowych czynnościach. Jestem zdania że niezdrowe jedzenie powinno być mocno opodatkowane. Jeśli ktoś je "lubi", jadłby go znacznie mniej. Wiem że zaraz zakrzyczą mnie gimnazjaliści, fani wolności i JKM którym mama pierze skarpetki i robi jedzenie pod nosek - bo co to za wolność, jak później trzeba wydac fortunę na hospitalizację osób otyłych?

Wydarcie z raju

Są też przypadki że ktoś nie miał zranienia w dzieciństwie (tak naprawdę każdy z nas nosi w sobie traumę narodzin, wydarcia z ciemnego, ciepłego brzucha mamy w obcy, bezwzględny świat) ale cierpi. Jedzeniem człowiek instynktownie stara się zmniejszyć ból który odczuwa. To jak ból ciała, gdzie człowiek zakrywa je dłonią, naturalna i podświadoma reakcja. Jedzenie dające przyjemność (czyli nagły wzrost cukru, który realizują najlepiej węglowodany) to próba zmniejszenia bólu. Ten ból to często efekt porównywania się do modeli, wzorców życia. Ktoś ogląda ciągle kablówkę i widzi; clubbing, fajni, weseli ludzie, imprezy, świetne auta, piękne domy - tymczasem pracuje u biznesmena - liberała, który płaci nędzne ochłapy bezustannie narzekając na wysokie koszty pracy, wszędzie syf, przekręty, korupcja, kłamstwa i hipokryzja kleru, polityków - oto Polska pod kolejnymi, tym razem skutecznymi rozbiorami. Porównanie swojego i telewizyjnego życia wypada druzgocząco. Podobnie jest z modelami; jaki człowiek ich przypomina? gdy się porównujesz do medialnych schematów życia, modeli, stylów i mody - zawsze wypadniesz gorzej. Tak jest to zaplanowane, bo tylko niezadowolony człowiek kupuje tony szmat, produktów, kolejnych przedmiotów. Musisz być nieszczęśliwy, jeść niezdrowe rzeczy, korzystać ze szczepionek - byś był nieszczęśliwy, miał niski poziom energii osobistej. Tylko w ten sposób państwa, religie i korporacje mogą z Ciebie żyć. Dlatego właśnie zatruwa się żywność (antybiotyki i sterydy w mięsie, glutaminian sodu, polepszacze smaku, kazeina dodawana do kiełbasy i wiele innych patentów) poleca rzekomo zdrowe style życia (np. zakazuje jedzenia tłuszczy które są podstawą zdrowia, zaleca picie mleka które jest trucizną dla dorosłego człowieka) - żebyś cierpiał. Gdy cierpisz kupujesz, stajesz się idealnym konsumentem a wszyscy Ci coś obiecują. Kler niebo i raj (ale po śmierci, za życia trzeba żyć pokornie i się opłacać kapłanom) państwo emeryturę, korporacje szczęście gdy kupisz kolejny model ajfona czy auta.

Otępiały, cierpiący, głupkowaty

Taki cierpiący, zazdrosny człowiek żyje z poczuciem krzywdy, ma silne przeświadczenie że coś mu zabrano. Jest ciągle wkurwiony - takiego człowieka można lekko i z łatwością wydymać, chociażby namówić go poprzez reklamy (w których grają zawsze chętni na łatwe pieniądze aktorzy) kredytów, by kupował coś co nie jest mu potrzebne, ale w jego mniemaniu sprawi że będzie szczęśliwszy, szanowany przez otoczenie. Poczucie krzywdy, ciągłe myślenie o tym że czegoś nie masz - to po prostu boli, człowiek czuje się podle, jest tak zapatrzony w swoje ponure myśli że zdaje się nie widzieć wokół siebie nic innego, prócz tych sztucznie wykreowanych problemów. Więc by na chwilę przerwać ten ból, cierpienie - i wynikający z nich stan niskiej energii (cierpienie pobudza hormony które otępiają człowieka, chronią przed szokiem, traumą) je się pączka, batonika. Cukier gwałtownie skacze, człowiek czuje przyjemność i pobudzenie ale tylko na chwilę. Ludzie niezadowoleni to zombi, chodzące trupy. Ich organizmy pracują jakby były w stanie lekkiego szoku pourazowego, a otępiające hormony łagodzą ciągły stres. Te właśnie hormony sprawiają że człowiek czuje się zamotany, maleje mu inteligencja, większość ludzi w ogóle nie myśli samodzielnie. To idealne środowisko dla drapieżników, którzy ten stan otępienia wykorzystują. Jedynym wyjściem jest odrzucić porównywanie się do innych, oraz negatywne przekonania z głowy. Gdy tak się stanie, gdy sami przestaniemy się dołować poziom energii automatycznie wzrośnie, człowiek stanie się bardziej miły, radosny - energia to radość, życie i siła. Wtedy znika potrzeba ciągłego polepszania sobie nastroju słodyczami - ponieważ ten nastrój jest naturalnie wysoki. Ale społeczeństwo, rodzina, bliscy nie pozwolą byśmy zrezygnowali z tych trucizn którymi codziennie nas karmią - od dzieciństwa jesteśmy uczeni, żeby się porównywać. Kevinek ma lepsze oceny, a Adrianek jest grzeczniejszy. Gdy dorośniesz znowu Cię porównują, a żona płacze że mąż koleżanki z pracy zarabia więcej od Ciebie. Z ograniczającymi przekonaniami jest jeszcze ciężej - już od najwcześniejszych lat życia, przekonuje się człowieka że te bzdury które mu wkładają do głowy, to jest wola samego... Boga. Niesłychane! a nie mógłby Bóg mi tego sam powiedzieć, czy musi to robić spocony proboszcz? gdy młody człowiek ma w sobie cudze przekonania (rzekoma wola Boga który milczy, możliwe że ze wstydu że tak się wykorzystuje jego dobre Imię) o wartości cierpienia, pokory, grzeszności seksu bez błogosławieństwa kleru i bogactwa, poniżania siebie by mieć miejsce w niebie i być tam wywyższonym (czyli zwykły biznes, ja coś daję a Bóg mi w zamian też coś daje) to logicznym jest, że każda próba szczęśliwego życia spotka się z wewnętrznym, własnej produkcji sabotażem. Np. miłośnik życia zachoruje, nie wiedząc że przyczyną choroby jest silne przekonanie, że życie które prowadzi jest grzeszne i nie podoba się Bogu. Zresztą o tym nie raz i nie dwa pisałem, o tym jak silne przekonania z dzieciństwa rujnują nam nasze dążenia ku lepszemu życiu. Dopóki nie wrócisz do dzieciństwa, nie wyrzucisz z siebie stosu piramidalnych bzdur, cudzych przekonań - nie naprawisz swojego życia.Mit siwych staruszkówDwoje siwiutkich jak gołąbki staruszków; czule się przytulają, wzajemnie pomagają. Kobiety widząc ten obrazek płaczą wzruszone, a wokół nich silnie emanuje zapach róż, godło nieśmiertelnej romantyczności. Kobiety marzą o wspólnym zestarzeniu się, traktując takie własnie obrazki - jako sens życia. Czy mówią prawdę? tak, na poziomie świadomym jak najbardziej. One naprawdę odczuwają bardzo głęboko emocje, które wzbudza w nich ten sielski obrazek. Ale poziom niżej, tam gdzie nie dociera światło świadomości i kłębią się podświadome pragnienia i instynkty, mamy do czynienia z czymś zupełnie innym. Gdy kobieta więc coś mówi, musisz zdawać sobie sprawę z tego jaki poziom jej JA to mówi. Świadomy czy podświadomy? bez tej wiedzy jesteś skazany na nieszczęście razem ze swoją kobietą, która także nie ma pojęcia co się z nią właściwie dzieje. Później mówi: "Nie wiem, coś mnie opętało" - no właśnie. Ona nie wie, bo woli obejrzeć serial w tv niż dowiedzieć się czegoś o sobie; ale Ty jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz znać zasady gry. Inni nie chcą tej wiedzy, ale będą musieli ponieść konsekwencje jej braku wcześniej czy później. Nie bądź głupi jak oni.

Natura ma nas w dupie

Kobieta ma biologiczne zadanie, które stawia przed nią natura. Natura chce by urodziła jak najwięcej zdrowych dzieci, ponieważ z jej punktu widzenia przetrwanie jest najważniejsze. Ta sama natura oddziałuje na każdy żywy organizm, zwierzęta, rośliny, bakterie. Nieważne jaka będzie jakość życia, jak się to odbędzie, czyim i jakim kosztem; ma być coraz więcej ludzi. Dzięki temu systemowi zdołaliśmy przetrwać jako ludzkość, jest on bezwzględnie konieczny. By dziecko mogło przetrwać, konieczny jest silny samiec. W dawnych czasach był to dominujący mięśniak, a w dzisiejszej cywilizacji miejsce siły zajęły pieniądze, czyli samiec może być mały, chudy, rudy i sepleniący - byle umiał zarabiać pieniądze czy zostać premierem. Wtedy sobie kupi ilu zechce mięśniaków. Jego prapradziad zabijał maczugą zwierzę, by kobieta i dzieci mogły się najeść - ochraniał ich jaskinię przed napadami innych samców, troszczył się o swoje potomstwo, dawał swojej samicy wyższą pozycję społeczną, możliwość awansu społecznego; kobieta silnego dominanta była ogólnie szanowana, bo wszyscy bali się gniewu jej chłopa. Silny samiec był życiowym celem samicy, i dokładnie tak samo odbywa się to w świecie zwierząt. Dzisiejszy samiec alfa kupuje bezpieczny, wygodny dom, dzieci wysyła do dobrych szkół, opłaca korepetycje, umożliwia dostęp do dobrego jedzenia. Zdobycie przez kobietę silnego mężczyzny (dawniej ciałem, dzisiaj finansami) jest uważane za sukces życiowy. Natomiast bogaci mężczyźni wiążą się z młodymi, atrakcyjnymi partnerkami, ponieważ jest to oznaka sukcesu i wysokiej pozycji jaką zajmują w społeczeństwie. Te młode udają że ich kochają, a Panowie także udają uczucie, kiedy cele są zupełnie inne. Najczęściej pochwalenie się kolegom i seks, jeśli jeszcze da radę.

"Wnętrze jest najważniejsze"

Warunkiem by dzieci przetrwały jest opieka samca. Oczywiście, dziś kobieta może zarabiać więcej niż facet, ale taka sytuacja istnieje w Polsce od dwudziestu lat. Tymczasem przez tysiące lat to facet był gwarantem przetrwania dla kobiety, i tak będzie przez co najmniej kilkaset lat, jeśli ludzkość przetrwa kolejne wojny i klęski które sama sobie tworzy. Nie da się jednym pokoleniem dobrobytu, wymazać z genów tysięcy lat prymitywnej i brutalnej walki o przetrwanie. Kobieta marzy więc o silnym mężczyźnie, który będzie ją bardzo kochał. Na poziomie świadomym jest to chęć skosztowania miłości (opiewana w serialach, komediach romantycznych, wbijana do głowy od dzieciństwa przez matki, ciotki i babki) a na silniejszym, ważniejszym, podświadomym - sprawienie że zakochany mężczyzna się zaopiekuje, zapewni jedzenie, opiekę i przetrwanie. Im większa miłość mężczyzny, tym większa jego lojalność i szansa na przetrwanie. Na poziomie podświadomym kobiety rozkochują w sobie mężczyznę po to, by mieć opiekę. Stąd z jednej strony mówią o tym że wnętrze jest ważne (poziom świadomy), a bzykają się i rodzą dzieci pewnym siebie, bezczelnym samcom alfa (poziom podświadomy). Zauważ że kobiety które dużo mówią o wnętrzu, stroją się i malują, pytanie tylko po co? by być czystą i schludną, wystarczy czyste ubranie i prysznic. Po co więc kolczyki, broszki, ciuchy, szpilki, masa zabiegów upiększających, solaria, gabinety urody, odsysanie tłuszczu i szereg innych? oczywiście, chodzi o zwabienie samca - opiekuna, jak najlepszej partii.

Listonosz - alfa

Bardzo częsty jest model: ślub z dobrze zarabiającym samcem - chudym, małym, brzydkim a dziecko robi przystojny, pewny siebie, przypakowany i chamski listonosz. Kobieta ma wtedy dwa zyski; opiekę samca który zarabia, i dobre geny silnego, mocnego samca który ją zapłodnił. Stąd taka wręcz niewyobrażalna nienawiść do testów DNA. Ktoś kto o nich mówi, wzbudza furię, pogardę, wrzaski bądź ciche, pełne nienawiści syczenie i pogardliwe komentarze. Kobieta ma pewność że to jej własne dziecko, ale Ty takiej pewności mieć nie możesz - co jest oznaką miłości i szacunku dla kobiety; brzmi głupio, prawda? oczywiście. Jaki to szacunek dla Ciebie, jak nie możesz być pewnym czy pracujesz całe życie na swoje potomstwo? Kobiety nienawidzą testów DNA, ponieważ te zabierają im opcję upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu. Silny samiec w dzisiejszych czasach, to lawirant i sprawca wielu ciąż. Wzbudza podniecenie (ma wysoki poziom testosteronu, więc kobieta instynktownie uważa go za samca alfa, jej ciało reaguje pożądaniem chociaż umysł mówi że nie ma pieniędzy, władzy) ale nie zostanie z jedną kobietą, zwłaszcza tak zmienioną po ciąży. Znowu wierny Rysiek z Klanu będzie wierny aż do śmierci, ale nie podnieca, nie przyśpiesza krążenia - ma niski poziom testosteronu, więc instynkt kobiety tlumi seks. Ten jest dla najsilniejszego samca w jaskini w nagrodę za opiekę,  a nie dla popychadła. Nie ma znaczenia że zasady gry się zmieniły, i Rysiek ma miliony a macho jest golasem - tysiące lat walki o przetrwanie, trwale zmieniło organizm i psychikę kobiety, jej seksualność.


Kobieta widząc parę staruszków, reaguje tak jak więzień obozu koncentracyjnego by zareagował na swoje zdjęcie za trzydzieści lat - marzenie o przetrwaniu jest piękne. Kobieta żyje w lęku że nie znajdzie silnego faceta, i nie będzie miała zdrowego potomstwa. To przecież kobiety są najbardziej okrutne dla młodych dziewczyn, niszcząc je bezwzględnymi, ciągłymi pytaniami o to czy już się chajta, czy ma dzieci? takie pytania to silna presja, a kobieta która nie umiała złapać sensownego chłopa i urodzić dzieci, staje się synonimem nieudacznika dla prawdziwych matek - Polek. Ta presja jest silna - natura i społeczeństwo (rodzina, koleżanki) naciskają na ślub i dzieci, chwalą się obrączką na palcu, a kobieta może mieć zupełnie inne pasje i pragnienia. Może nie chcieć mieć dzieci, ale wtedy natyka się na agresywną litość i fałszywe współczucie rodziny. Nie trzeba wtedy długo czekać na poniżające, obrzydliwe komentarze o zostaniu starą panną, o tym jak inne babcie szczęśliwe z wnukami w święta, a singielka - egoistka sama, zapłakana. I nikt nie powie, że często babcie siedzą same bo wnuki wolą popykać na konsoli, że dzieci tylko czekają aż umrze by chapnąć i sprzedać jej mieszkanie. Nie ma mowy o tym by powiedzieć o samotnych, łkających starszych ludziach, którzy sami konają w hospicjach, wygonieni przez własne dzieci by sprzedać mieszkanie czy dom. Nawet wzmianki o tym, że nie zawsze rodzicielstwo usłane jest różami, a najczęściej gdy słodki bobas podrośnie, jest gehenną. By uniknąć tej często bardzo agresywnej, bezlitosnej presji, wrażliwa kobieta bierze chłopa i robią sobie dzieci. Tak właśnie powstaje większość dzieci, w wyniku presji. Natura jest zadowolona; jej nie interesuje to że te dzieci będą niekochane, że wychowają się w biedzie czy nędzy; liczy się ilość ludzi, im więcej tym większa szansa na przetrwanie ludzkości.

Znaj zasady

Widząc więc parę staruszków, kobieta wzrusza się nie tylko dlatego że ta scena jest taka piękna; głównie dlatego, że miłe jest dla niej wyobrażenie że ma kogoś, że spełnia społeczne pragnienia, ktoś się będzie nią opiekował całe życie, będzie w niej zakochany tak mocno, że zostanie z nią do końca. Kobieta o tym marzy ale jest to pragnienie biologiczne a nie duchowe - ale gdy to ma, z zaskoczeniem dostrzega że im większa pewność w związku, tym większa nuda, zanika seks i coraz większa ochota na seks z innym facetem. Taka jest nasza biologia, a seks jest monetą przetargową. Miliony mężczyzn którzy tego nie wiedzą, hajta się bo myśli że po ślubie będzie tak zawsze - otóż nie będzie, i możesz zamawiać tirami kwiatki, stawiać dobre kolacje, ale magia już nie wróci. I nie jest to wina kobiety a jej biologii. Musisz to wiedzieć, musisz wiedzieć w co tu się gra - jeśli nie masz tej wiedzy będziesz całe życie rozgrywany. A to Ty masz ustalać zasady - wtedy jesteś prawdziwie wolny.
Zachęcam do ściągnięcia mojej książki "Co z tymi kobietami?" jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Czytany 49128 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:45
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Marek 2013-05-10 18:30
Zarabianie na blogu... temat rzeka. Chyba jestem na to za głupi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Malcolm 2013-05-10 17:52
Artykuł 7/10 zauważyłem mocną nagonkę na kobiety,ale zauważ jedną rzecz tak chciała bilogia tych kobiet One juz takie są to nie jest ich wina stary...Dlatego nagonka że kobieta to i kobieta tamto najczesciej przedstawiona przez Ciebie w gorszym swietle nie ma zupelnie uzasadnienie ,mozesz napisac petycje do Boga że stworzył takie istoty może dostaniesz odpowiedz.Nie zaprzeczam że piszesz prawdę w jakimś tam stopniu bo to jest 3 Twój artykuł który czytam ale najgorzej brzmią tę słowa poniżania i lekceważenia kobiet,wyobraz sobie że nie ma kobiet tylko sami faceci ? co wtedy ? pochylasz sie i bez mydła albo z.To prawda kobiety (polki) są lub udają wyzwolone w sensie sexu itd bo libido wspolczesnej polki jest minimalne i tym sie trzeba martwić ,mało tego poziom jaki reprezentują dzisejsi faceci w Polsce jest tragiczny,nie myją się piją na umur,ćpają i tak dalej zero zainteresowan a o pasji nie wspomnę to kobiety odrzuca bo po co ma się wiążac z kimś kto będzie pił piwsko i nic nie robił a jak coś zrobi to się nie umyję to czysta biologia i One nie maja na to żadnego wpływu uwierz mi;)

Pozdrawiam
Malcolm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-10 18:33
Drogi Malcolmie, przecież ja to wyraźnie napisałem, cytuję: Cytat:
otóż nie będzie, i możesz zamawiać tirami kwiatki, stawiać dobre kolacje, ale magia już nie wróci. I nie jest to wina kobiety a jej biologii.
i zawsze to podkreślam - obie płcie z punktu widzenia biologii, mają kompletnie przejebane. Uważam też, że ludzie mają prawo wiedzieć co naprawdę nami rządzi na tym poziomie - oczywiście to budzi u ludzi mocny sprzeciw, bo jak ktoś całe życie wierzył w lukrowany telewizyjny serial, to ciężko mu uwierzyć w co piszę.

Podkreślmy - ja kobiety uwielbiam, są wspaniałe. Życie bez kobiet byłoby... okropne, natomiast warto wiedzieć co nimi (i nami) kieruje.

Pozdrawiam
Pogromca cipek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-10 21:45
hmm a dla mnie magia to nie tiry z kwiatkami czy dobra kolacja...dla mnie to coś czego nie da się dotknąć..poczuć namacalnie i żadne kwiatki czy miłe słówka nie są w stanie zastąpić poczucia że jest się kimś wyjątkowym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-10 22:17
Kolejna Kleopatra ? :o :sigh:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # i30 2013-05-10 22:34
Jaka Kleopatra??? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-10 23:16
Już Ty dobrze wiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # zz 2013-05-10 22:28
Problem jest dalece poważniejszy. Istnieją pewne wyraźne sygnały z przyszłości, które informują o niebezpieczeńst wie wręcz zaniku płci "pięknej". Panie w swym wyrachowaniu i skupieniu na sobie, na karierze, sukcesie, bogactwie, przesiąknięte testosteronem i żądzą władzy stają się coraz bardziej i coraz wyraźniej wynaturzonymi potworami, pozbawionymi delikatności, wdzięku i powabu.
Ten proces może być też przyczyną lawinowego wzrostu bezpłodności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-10 23:44
Dokładnie udają wyzwolone seksualnie a diabła z zerowym libido mają pod skorą. To w sumie kościelny wynaturzający chów trwający już setki lat.
Widziałem takie dewiantki kiedyś w tvn, wymalowane, rozgdakane, wszystko na pokaz, zero naturalności, a jak jedną zapytali jak często uprawia seks to powiedziała że w tygodniu nie ma czasu a w soboty za to jest uroczyście.
Już to widzę, jak uroczyście to od wielkiego święta czyli raz na rok albo gorzej. Takie coś to nie żona, to nie połówka a diaboliczny kleszcz, potwór, pasożyt przy którym najgorsza prostytutka jest świętą.

Samica bez zdolności do orgazmu wielokrotnego nie powinna otrzymywać zgody na zawarcie małżeństwa.

Potrzebne są testy i egzaminy oraz obozy reedukacyjne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-11 00:38
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-11 01:07
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-11 12:22
No tak Kamasutra od wielu dni była dostępna na YT a wystarczyła godzina tu żeby jakaś wredna zaślepiona nienawiścią, bezmózga kreatura doniosła do YT i sprawiła że filmik został skasowany.
Co chcesz tą drogą osiągnąć śmierdząca, zepsuta do szpiku kości kapusto ?!

Chcesz dalej kastrować ludzkość, wpędzać ją w coraz bardziej bestialskie antyseksualne kompensaty, chcesz zagłady gatunku, BYLEBY TYLKO WATYKAŃSKIE ARCYKŁAMSTWO BYŁO BEZKARNE, BY NADAL NISZCZONO BRACI I SIOSTRY CHRYSTUSA, BY NADAL NIE MOGLI SIĘ OBUDZIĆ I ZDAĆ SOBIE SPRAWY ZE SWOJEGO STATUSU ?!

Pamiętaj więc pacholico bestii że krzyżujesz w ten sposób Chrystusa bez końca, bowiem wolisz Go mordować bezustannie niż usłyszeć jego słowa o tym że nie jest nikim wyjątkowym, że jest jednym z Nas.

Ale Chrystus zrzucił szmatkę, łatkę, którą mu bezlitośnie przypięliście swoją obłudą, swoim zaślepionym fanatyzmem w strefie jednego z aspektów Jego boskości.

Tym go właśnie krzyżujecie, swoim szaleństwem, swoją nienawiścią wobec miłości, wobec życia i tego co naturalne.

Więc Chrystus zrzucił tą diabelską szmatę, łatkę i pokazał wam swój boski Lingam.

Na kolana niewierne !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 15:50
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 15:52
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-12 13:37
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sympatyk Ester 2013-05-13 19:51
Jakie odczuwasz bóle od kiedy kobiety zdefiniowały Cię jako nieatrakcyjny? Pomiń czas dojrzewania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wieczny grubas 2013-05-10 18:42
Mam pytanie, nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale mimo to proszę o opinię.

Myślę o operacji zmniejszenia żołądka. Powód? Oczywisty: jestem gruby. Co sądzisz o takim zabiegu?

Od blisko 5 lat chodzę na siłownię w nadziei, że uda mi się schudnąć. Niestety, efekty jeśli się już pojawiają, to są małe i krótkotrwałe - po chwili wszystko wraca. Tyle razy próbowałem zacząć od nowa, wziąć się za siebie, spróbować mniej jeść. Nic z tego.

Mam tego serdecznie dość. To po prostu przeszkadza mi żyć.

Jeśli chodzi o objawy fizjologiczne to są one takie, jak w innych wypadkach: ciągłe pocenie się, niemożność wykonania pewnych ruchów. Mam ciągle obtarte wnętrza ud, szczególnie teraz jest to bardzo dokuczliwe i bolesne. Kondycja fatalna - nie przetruchtałbym nawet kilometra. Częste sapanie, tak wysoce nieprzyjemne. Miałem kiedyś zapalenie stawów biodrowych, otyłość od najmłodszych lat mogła być jedną z przyczyn. Fatalny, nieapetyczny wygląd. Brak siły fizycznej.

Objawy i skutki społeczne i psychiczne: mam niesamowicie zaniżoną samoocenę, nienawidzę się. Nie mam żadnych znajomych, nigdy nie miałem dziewczyny. Przez okres całego życia dokonywałem autoalienacji, teraz przypada jej apogeum. Sądzę, że mogę mieć depresję (jedno z wcześniejszych stadiów) lub nerwicę. Widzę jak życie przecieka mi między palcami - jestem młody, a w ogóle nie zaznaję życia. Obserwuję innych i tak bardzo im zazdroszczę. Już wiem - ja sam wpędzam się w podły nastrój.

Naprawdę mam tego dość, chcę zmienić ten stan rzeczy. Szukam właśnie ośrodków wykonujących takie zabiegi, wyszukuję ceny. Koszt to jakieś 10-15 tysięcy. Myślałem o niezbyt inwazyjnej metodzie, laparoskopowym założeniu opaski na żołądek. Żadne diety, medykamenty nie pomagały, w tym cala moja nadzieja.

A może ktoś jeszcze przechodził podobny zabieg? Jeśli tak, to proszę o jego opis, cenę itp.

A tym czasem żegnam - pędzę do Biedrony po czipsy i kolę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-10 19:55
czipsy pełne syfu i soli i kola pełna cukru ?
To ma być ta dieta ?
Dieta zaczyna się w mózgu, naucz się mentalnie zwalczać uczucie ssania, łaknienia.
Można to z powodzeniem osiągać w krótką chwilę.
Nagroda jest wielka, ośrodek zawiadujący łaknieniem, pragnieniem, ma też duży wpływ na tempo starzenia się organizmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-10 21:03
Cytuję zz:
czipsy pełne syfu i soli i kola pełna cukru ?
To ma być ta dieta ?
Dieta zaczyna się w mózgu, naucz się mentalnie zwalczać uczucie ssania, łaknienia.
Można to z powodzeniem osiągać w krótką chwilę.
Nagroda jest wielka, ośrodek zawiadujący łaknieniem, pragnieniem, ma też duży wpływ na tempo starzenia się organizmu.Jasne, gdyby to było takie proste, problem otyłości byłby rozwiązany - a nie jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-05-11 16:52
odkrywcy.pl/kat,111396,title,Eliksir-mlodosci-odnaleziony,wid,15552388,wiadomosc.html?smg4sticaid=610918
Recepta na wieczną młodość? Tym razem to nie cudowna dieta rodem z pamiętnika celebrytki, ale rzetelne naukowe badania, które przyniosły zadziwiające rezultaty. Magazyn "Nature" opublikował artykuł, z którego wynika, że klucz do starzenia się i wydłużenia życia został odnaleziony!

W mózgu znajduje się obszar, który kontroluje wzrost całego organizmu oraz reguluje metabolizm. Podwzgórze, bo o nim mowa, jest niewielkie, ale ma ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie.

Ten fragment mózgu zawiaduje termoregulacją (utrzymuje stałą temperaturę ciała), gospodarką wodną (dba o to, żeby chciało nam się pić, kiedy organizm potrzebuje wody), apetytem na jedzenie, snem i czuwaniem, preferencjami i reakcjami seksualnymi oraz gospodarką hormonalną.

Jak się właśnie okazało – to również miejsce, od którego uzależnione jest to, jak szybko się starzejemy i w jakiej kondycji pozostaje nasze ciało na przestrzeni kolejnych lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-10 20:59
To co piszesz jest straszne. Znam te objawy, zwłaszcza pieprzone pocenie się w sklepie, i świadomość że patrzą na mnie z lekkim niesmakiem. Jak schudłem piętnaście kg, znacznie się to wszystko poprawiło - zauważyłem też że pierwsze wyjście z domu do sklepu powoduje w nim gwałtowne pocenie, a drugie nie - więc wychodziłem raz na dwór, spociłem się, myłem i wtedy najczęściej na rower i do sklepu, powolutku.

Oczywiście masz rację, to nie życie a pieprzona wegetacja. Co do operacji spytam kolegi, bo on takie operacje przeprowadza jako chirurg - natomiast myślę osobiście (i mogę się mylić, nie pierwszy zresztą raz) że ta operacja Ci nie pomoże.

Chociażby dlatego, że Ty przez lata cierpień wytworzyłeś nawyk cierpienia. Zniknie nadwaga a nawyk zostanie - wyszukasz NATYCHMIAST następną wadę w swoim ciele, i zacznie się od nowa. Dlatego proponuję Ci dwie metody - pieprzony koszmar wszystkich coachów NLP, czyli super działające na psychikę kody zdrowia, darmowe i do zrobienia w każdej chwili www.youtube.com/watch?v=ChH1zpVqoiI

Drugi sposób wyczytałem u Zelanda, chociaż już wcześniej o tym czytałem - ludzie którzy się sztucznie uśmiechają - zaczyna się u nich polepszać samopoczucie, wydziela się jakaś substancja reagująca na uśmiech, ale taki konkretny. Zrób więc tak:

Stań przed lustrem i powiedz "jestem żałosnym nieudacznikiem, śmierdzącym grubasem" - i natychmiast zacznij radośnie śpiewać, ciesząc się z tego faktu że taki jesteś. Oczywiście, będziesz miał wrażenie brania udziału w cyrku - do czasu. Za którymś ćwiczeniem wytworzysz dziwny nawyk - będziesz się śmiał ze swoich problemów. To naprawdę kurewsko mocno działa. Spróbuj, co Ci zależy? przecież nikt nie zobaczy jak to robisz. Jak się nie uda to mnie zhejtujesz w zemście :)

Mów dalej "jestem biedny, głupi, nie mam kondychy, boję się ludzi, ruchania, poznania kolegów i fajnych cipeczek" - i znowu śpiewasz, tańczysz.

Ja tak właśnie robię. Jak zaczynam się dołować że jestem inwalidą, czy że nie mam dobrego auta które jest mi potrzebne do życia, zaczynam się z tego cieszyć. Smutek przechodzi momentalnie, robię to tak:

Marek, jesteś na dnie. Jesteś nieudacznikiem, biedakiem, piszesz koszmarne bzdety ludziom, och jacy oni biedni że muszą to czytać! Mareczku jesteś inwalidą, nie masz nic, zadnych oszczędności, czeka Cię przyszłość pod mostem, nikt nie kupuje Twoich książek" - i natychmiast skaczę i podśpiewuję. Jak jestem wśród ludzi, wyobrażam sobie tanie. Mija natychmiast, a każda myśl o moich ograniczeniach wywołuje we mnie chichot.

To naprawdę działa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sebo 2013-05-11 00:06
Kurwa ciężki z ciebie przypadek. Piszesz już któryś post i mam wrażenie, że nawet nie czytasz naszych podpowiedzi. Zero refleksji, może po prostu lubisz się nad sobą użalać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-11 12:55
Cytuję Sebo:
Kurwa ciężki z ciebie przypadek. Piszesz już któryś post i mam wrażenie, że nawet nie czytasz naszych podpowiedzi. Zero refleksji, może po prostu lubisz się nad sobą użalać?


Tak, od czasu do czasu kolega tu pisze, jak mu lepiej niech pisze - chociaż wiadomo że pomocy nie chce :) przecież są ludzie, którzy kochają ból i cierpienie, żyją tym. Trzeba im z szacunkiem na to pozwolić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-05-11 00:34
Hej,
Pomogę Ci jak przestaniesz żreć to g... :)
No dobra, bez żartów, pomożesz sobie jak ścisle dostosujesz się do moich zaleceń.
Wierzę, że Ci się uda, ba jestem pewny. Odpuść sobie operacje wydatki w dziesiątkach tys. Zrobisz sobie taki reset, że ho ho.

to jak?
zdrowia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-11 12:56
Cytuję Poznasz:
Hej,
Pomogę Ci jak przestaniesz żreć to g... :)
No dobra, bez żartów, pomożesz sobie jak ścisle dostosujesz się do moich zaleceń.
Wierzę, że Ci się uda, ba jestem pewny. Odpuść sobie operacje wydatki w dziesiątkach tys. Zrobisz sobie taki reset, że ho ho.

to jak?
zdrowia!Ha ha, czyżbyś znowu planował polecanie swoich suplementów za grube pieniądze? :) musisz wiedzieć że kolega "grubas" wcale zmienić się nie chce :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-05-11 22:59
myślisz, że kocha się umartwiać?
Te suple są najlepsze, więc czemu nie polecać. Dowartościowuje sz się podkreślając sarkastycznie znowu ich cenę, bo Cie na nie nie stać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-11 23:23
Cytuję Poznasz:
myślisz, że kocha się umartwiać?
Te suple są najlepsze, więc czemu nie polecać. Dowartościowujesz się podkreślając sarkastycznie znowu ich cenę, bo Cie na nie nie stać?


Tak, chyba tak. Cholera wie, ale wygląda że właśnie tak to wygląda, co nie jest niczym złym - sam to lubiłem. Każdy ma swój czas na dojrzewanie, dojście do pewnych wniosków - a etap autocierpienia jest bezwzględnie konieczny by wiele rzeczy zrozumieć. Kto wie, może na tej podstawie nasz Grubas zbuduje wielką wiedzę, mądrość, zacznie pisać książki, pomagać ludziom celnymi uwagami? może nawet i mnie wygryzie z interesu? :)

Najlepsze - Twoim zdaniem. Zmielone skorupki jajek biją na głowę wszystko, co człowiek jest w stanie wymyślić. Co do ceny, stać mnie na nie - stać mnie na to by podcierać się setkami (kilka razy) ale tego nie zrobię, bo jest znacznie tańszy papier toaletowy (woda i mydło w moim przypadku). I właśnie dlatego nie zgodzę się na to, byś reklamował takie rzeczy u mnie - ponieważ dbam o te moje owieczki kochane. A nadwyżkę pieniędzy jak mają wydawać na takie głupoty, niech dadzą mi na konto - wydam za zbożny cel; gin i tonic, a może i porucham coś za to :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-05-11 23:39
część 1
tak, rozwojowi towarzyszy ból jak ból mięśni po treningu kiedy rosną :)

cześć 2
daruj sobie już te oceny skoro nie wiesz. Swoja drogą czy towar który wpierdziela masa czołowych sportowców, astonauci i JA może być zły? Nie, jest wyjeb... w kosmos, a za to się płaci.

nie będę reklamował bez nazw. Ludzie chcecie spać lepiej, aby Wasze libido przekroczyło górną normę, chcecie żyć bardziej? no to Poznacie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-12 01:08
To że rzekomo te suple żrą sportowcy i astronauci, o niczym nie świadczy. Sportowiec jest autorytetem w sprawach swojej dyscypliny, a astronauta w lotach kosmicznych - i przeważnie żrą co im daje trener bądź sponsor, by zrobić fotkę i namawiać naiwnych baranów by wydawali na to kasę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-05-14 00:00
tak tak, a Małysz latał najdalej bo pił redbulla. Z pewnością masz rację... Zostańmy na tym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Madzialenka 2013-05-11 20:17
Cześć kolego. Ja kiedyś byłam w sytuacji bardzo podobnej do Twojej. A może nawet gorszej, bo jestem dziewczyną.

To, co opisujesz idealnie pasuje do mojego wcześniejszego życia. Ja też byłam gruba i doskonale wiem, co się z tym wiąże. Moje życie to była wegetacja, też nie miałam znajomych, chłopaka, nigdzie nie wychodziłam. Ciągle płakałam, widziałam, jak inni ludzi po prostu ze mnie się śmieją, obrażają mnie. Bo przecież można. Najgorsze chwile przechodziłam chyba w liceum - wiadomo, studniówka i te sprawy. Jako jedyna z klasy nie poszłam. Na WFie były próby poloneza, ja zawsze siedziałam sama. I ciągle powtarzali, że to jedyny taki wieczór w życiu, jedyny taki bal. No cóż, niestety nie dla mnie. Nawet nauczycielom było mnie żal, nie wspominając o rodzinie. Miałam zamiar podjąć wtedy próbę samobójczą. Popadłam w prawdziwą depresję.

Studia - to samo. Nadal byłam bardzo gruba. Zero imprez, ludzie mnie zlewali i omijali szerokim łukiem. Koło nosa przeszedł mi najpiękniejszy okres życia. Później próby znalezienia pracy. Mimo iż skończyłam bardzo dobre uczelnie, to nie chcieli mnie nigdzie przyjąć, bo przecież można zatrudnić szczupłą laseczkę. Naprawdę byłam na krawędzi. Ostatecznie znalazłam coś za ochłapy.

I wtedy stało się coś, co odmieniło moje życie. Miałam bardzo ciężki wypadek samochodowy. Trzy miesiące spędziłam w szpitalu, z czego pierwszy w śpiączce farmakologiczne j. Dlaczego piszę, że to szczęście? Bo schudłam. Oj tak, i to bardzo. To logiczne, przecież przez długi czas byłam dokarmiana przez rurkę. Tak leżąc w szpitalu oduczyłam się spożywać duże ilości jedzenia, w przeciągu zaledwie pół roku stałam się osobą szczupła oraz - co warto podkreślić - niesamowicie atrakcyjną. Tak, nagle okazało się, że jestem mega laską już bez tłuszczu.

Przyznam, że z początku w ogóle nie mogłam się przyzwyczaić. Mogłam kupować normalne ubrania, nie pociłam się, lekko oddychałam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Madzialenka 2013-05-11 20:29
Najważniejsze jednak były zmiany wewnątrz mnie i w stosunku społeczeństwa do mojej osoby. Mój nowy wygląd przyciągał wzrok facetów, byłam tego świadoma. To takie niezwykle - coś jakby przeistoczyć się z grubego kaczątka w piękną łabędzicę. Zaszły zmiany w psychice - stałam się pewna, wyzwolona, moja samoocena po prostu wzrosła tysiąckrotnie. Zmieniłam pracę. Zostałam przyjęta na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej i to za dobre pieniądze, a pamiętasz, co było wcześniej.

Wszyscy wokół chcieli się ze mną kolegować, no bo warto z taką osobą. Lgnęli do mnie nawet ci, którzy niegdyś mnie wyśmiewali. Zdobywałam każdego faceta, którego chciałam. Ale mój charakter się zmienił. Stałam się "zimną suką". Znalazłam nowe hobby - rozmowy z dawnymi znajomymi, przypominanie im, jak mnie traktowali, a następnie gnojenie ich. Teraz role się odwróciły. Uwielbiam takie spotkania z nimi - koleżanki zazdroszczą mi urody, faceci podkochują się, a ja nimi gardzę.

Dostałam nowe życie. Ty też masz na to szansę. Uważam, że pomysł operacji jest jak najbardziej trafiony. Zrób to, zacznij od nowa. Oboje wiemy, jak to jest być grubym. Nie słuchaj autorów tutejszych komentarzy, żadne kody ani nic Ci nie pomoże. Wierzę w Ciebie.

Jestem pewna, że jesteś wartościowym człowiekiem i dasz sobie radę. Wspieram Cię w Twoim działaniu, gdyż rozumiem, co przeżywasz. Zbieraj jak najszybciej pieniążki i idź do kliniki. Nie zastanawiaj się. Gwarantuje Ci, że schudnięcie to będzie Twoje odrodzenie.

Życzę Ci przyjacielu wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu.

Pozdrawiam i całuję

Madzialenka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # zz 2013-05-11 21:35
Tracisz czas na to "hobby".
Cóż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Czy trafiła Ci się wcześniej choć jedna dobra dusza, przyjazna i nieoceniająca po wyglądzie ?

Większość ludzi to mentalne kurwy, szukają korzyści, udają przyjaźń.
Ten stan populacji jest wskaźnikiem upadku gatunku.
A najgorsze jest to, że te kreatury w maskach udają także przed sobą, wielu z nich deklaruje "wiarę". Tylko w co oni "wierzą" ?!

Ps. Taka historia brzydkiego kaczątka już raz była wspomniana na ecoego.pl przez niejaką A.

Ps2. Operacja to ostateczność, sam kiedyś trwale zrzuciłem ponad 20 kilogramów w pół roku, wystarczyło nieco ruchu i brak kolacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-11 22:14
Ale na pozór wszystko gra, "aniołki" w białych, kremowych garniturach i sukniach idą zbiorowo do "pierwszej komunii", religijny wyścig szczurów, kto będzie miał lepiej i drożej, kto dostał lepsze, droższe prezenty.
kościół pod pretekstem Chrystusa, wiary, Boga, organizuje to skurwienie i skundlanie gatunku łączy z Eucharystią.

Ps3. Jeśli mogłaś na kogoś liczyć to raczej tylko na kogoś o podobnych doświadczeniach , w innym przypadku trzeba chyba cudu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-11 23:12
Magda, pomijając moje wątpliwości co do szczerości tej wypowiedzi (oboje piszecie z P4 podobnym stylem) to chciałbym Cię zmartwić. Mój przyjaciel chirurg dokładnie mi uświadomił, że rozpychanie żołądka po tej operacji znowu sprowadza nieszczęście. To raz. Dwa - nawyk nienawiści do siebie zostaje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Madzialenka 2013-05-12 15:42
A skąd wiesz, że będzie ponownie rozpychał żołądek? Może przestanie się objadać. Mógłbyś bliżej opisać te zagrożenia? Bo z tego co wiem, to zazwyczaj nic strasznego się nie dzieje.

Odnośnie szczerości mojej wypowiedzi: sorry, ale niewiele mnie obchodzi czy w nią wierzysz, czy też nie. Może po prostu wprowadź możliwość zakładania konta i problem zniknie.

Ja po schudnięciu przestałam czuć do siebie odrazę i polubiłam się. Poza tym chyba nie muszę tłumaczyć, że bycie chudszym jest ogólnie korzystne, nawet jeśli wspomniany nawyk pozostałby u kolegi Wiecznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-05-12 17:57
Cytuję Madzialenka:
A skąd wiesz, że będzie ponownie rozpychał żołądek? Może przestanie się objadać. Mógłbyś bliżej opisać te zagrożenia? Bo z tego co wiem, to zazwyczaj nic strasznego się nie dzieje.

Odnośnie szczerości mojej wypowiedzi: sorry, ale niewiele mnie obchodzi czy w nią wierzysz, czy też nie. Może po prostu wprowadź możliwość zakładania konta i problem zniknie.

Ja po schudnięciu przestałam czuć do siebie odrazę i polubiłam się. Poza tym chyba nie muszę tłumaczyć, że bycie chudszym jest ogólnie korzystne, nawet jeśli wspomniany nawyk pozostałby u kolegi Wiecznego.


Od chirurga który dokonywał takich operacji. Jeśli nie pozbędzie się swoich problemów psychicznych, będzie zajadał swoje problemy nadal - chyba że zamiast jedzenia będzie chlał, ćpał albo walił konia dwadzieścia razy dziennie. Bycie chudszym jest korzystne, ale jeśli za nim nie idzie zmiana w psychice, ogólny poziom cierpienia wcale się nie zmniejszy, po prostu czepnie się czegoś innego - cierpienie to NAWYK. Operacja i praca z terapeutą ma sens, rozwój osobisty, to jest dobre. Ale sama praca nad schudnięciem to zła uliczka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Arek 2013-05-12 10:44
Hej madzialenka, to jest po prostu zgroza co opisujesz;d
Ktoś chyba powinien Ci uświadomić iż dalej masz spierdolone życie;d
Coś jak metamorfoza laski w broń?;d, XXL na kolanach a teraz odwet jako M?;d
Chyba nieco zgubiłaś zdrowy balans:>, spójrz tylko na to co wypisujesz, kiedyś kierowałaś się nienawiścią do siebie a teraz do innych?:>, pytanie nieśmiertelnik; d, po co?;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Madzialenka 2013-05-12 15:43
Ja jestem teraz zadowolona z mojego życia i proszę nie wmawiaj mi, że tak nie jest. Zajmij się sobą. Czuje się bardzo dobrze z tym, co teraz robię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2013-05-12 17:03
Cytuję Madzialenka:
Ja jestem teraz zadowolona z mojego życia i proszę nie wmawiaj mi, że tak nie jest. Zajmij się sobą. Czuje się bardzo dobrze z tym, co teraz robię.

Hah dobrze by było się dowiedzieć co istotnie robisz;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2013-05-12 18:00
Cytuję Madzialenka:
Ja jestem teraz zadowolona z mojego życia i proszę nie wmawiaj mi, że tak nie jest. Zajmij się sobą. Czuje się bardzo dobrze z tym, co teraz robię.


Piszesz że ranisz innych; wątpię by szczęśliwa i zadowolona osoba, chciała poświęcać czas na to, by dopieprzać i mścić się na facetach - którzy jeśli piszesz prawdę, są sukinsynami i sami mają spieprzone życie. Ktoś kto się mści, czuje w sobie ból i jest poraniony. Jeśli naprawdę wierzysz że dobrze się czujesz, to tylko się oszukujesz. Dobre samopoczucie to taki stan, gdzie rezygnujesz z takich odwetów - nie dlatego że zemsta jest zła, ale dlatego że nie chcesz babrać się w gównie. Świat ma wystarczająco wiele przyjemności, by nie zajmować się łajniakami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Madzialenka 2013-05-12 19:42
Zemsta nie jest całą treścią mojego życia, ale nie ukrywam, że sprawia mi to radość. Bardzo często robię to tak "przy okazji", no bo dlaczego nie? Chcę, aby ci ludzie też się czegoś nauczyli, że kiedyś to względem ich osoby ktoś może być niemiły - jak ty komu, tak on tobie. Poza tym interesują mnie ich reakcje na moje zachowanie, ich tłumaczenia, czasem przeprosiny za to, co robili i inne takie sytuacje. To jest naprawdę fascynujące.

Gdzieś tutaj opisywałeś przykład kapłanów w Afryce, którzy wmówili tamtejszym ludziom, że są nadzy i że jest to złe, że powinni tego żałować. Ty chyba chcesz postąpić podobnie ze mną - pragniesz mi wcisnąć, że jestem nieszczęśliwa, poraniona, mam złe życie. Nie próbuj, nie uda Ci się. Jesteś w tej materii skazany na niepowodzenie. Zaklinam Cię kapłanie, zaprzestań tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Madzialenka 2013-05-12 19:51
Aha, odnośnie tłumaczeń kolegi lekarza: uwierz, schudnięcie daje dużego kopa psychice, robi się naprawdę fajnie. A może ten chłopak to przystojny gość, któż to wie? Ja wyraziłam swoje zdanie na temat operacji i nie zmienię go. Nie masz pewności, że nie zmieni się jego psychika, a ja sądzę, że zmianie ulegnie na pewno, wiem to po sobie.

Cytat:
Ale sama praca nad schudnięciem to zła uliczka.
Czyli co, ma nic nie robić, czekać na cud? Będąc szczupłym polepszy on chociażby swoje zdrowie.

Wielki kolego, jeśli to czytasz, to wiedz, że schudnięcie może odmienić Twoje życie, nie słuchaj Marka, idź na operację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-05-12 20:07
Cytuję Madzialenka:
Aha, odnośnie tłumaczeń kolegi lekarza: uwierz, schudnięcie daje dużego kopa psychice, robi się naprawdę fajnie. A może ten chłopak to przystojny gość, któż to wie? Ja wyraziłam swoje zdanie na temat operacji i nie zmienię go. Nie masz pewności, że nie zmieni się jego psychika, a ja sądzę, że zmianie ulegnie na pewno, wiem to po sobie.

Cytat:
Ale sama praca nad schudnięciem to zła uliczka.


Czyli co, ma nic nie robić, czekać na cud? Będąc szczupłym polepszy on chociażby swoje zdrowie.

Wielki kolego, jeśli to czytasz, to wiedz, że schudnięcie może odmienić Twoje życie, nie słuchaj Marka, idź na operację.
Oczywiście że robi się przyjemniej - ale tylko w tym punkcie gdzie wcześniej było nieprzyjemnie, a cały nawyk gnojenia się przechodzi na inną strefę życia. To normalne np. u chirurgów plastycznych, że ktoś po korekcji nosa zadowolony jest z nosa, ale niemal natychmiast przestaje mu się podobać co innego, np. kształt ust. Kompleks przechodzi na inną część ciała. Dlatego trzeba działać dwutorowo - atakować nadwagę i swoje kompleksy w mądry, przemyślany i dokładnie rozplanowany sposób.

Póki co Twoja psychika lepiej się czuje z wyglądem (jeśli to prawda co piszesz) ale ból z nadwagi przeszedł w inny rodzaj bólu, a dowodem jest to że się mścisz. Potwierdzasz niestety to co napisałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-05-12 20:04
Cytuję Madzialenka:
Zemsta nie jest całą treścią mojego życia, ale nie ukrywam, że sprawia mi to radość. Bardzo często robię to tak "przy okazji", no bo dlaczego nie? Chcę, aby ci ludzie też się czegoś nauczyli, że kiedyś to względem ich osoby ktoś może być niemiły - jak ty komu, tak on tobie. Poza tym interesują mnie ich reakcje na moje zachowanie, ich tłumaczenia, czasem przeprosiny za to, co robili i inne takie sytuacje. To jest naprawdę fascynujące.

Gdzieś tutaj opisywałeś przykład kapłanów w Afryce, którzy wmówili tamtejszym ludziom, że są nadzy i że jest to złe, że powinni tego żałować. Ty chyba chcesz postąpić podobnie ze mną - pragniesz mi wcisnąć, że jestem nieszczęśliwa, poraniona, mam złe życie. Nie próbuj, nie uda Ci się. Jesteś w tej materii skazany na niepowodzenie. Zaklinam Cię kapłanie, zaprzestań tego.


Przykro mi, ale jeśli jesteś na mojej stronie - mam prawo do przedstawienia swojego zdania. A ono jest w tej kwestii niezmienne - jeśli ktoś znajduje przyjemność w ranieniu innych, to nie może być szczęśliwy. Szczęście to stan wysokiej energii, radości i wolności - w tym stanie sama myśl o zemście powoduje mdłości.

Żeby nie było - ja z zemsty także korzystałem, a kto wie czy nadal nie korzystam; natomiast widzę że szczęśliwy absolutnie nie jestem, i nie będę wciskał tego innym ludziom. Albo cierpię i wtedy się mszczę, chcę odegrać czy jak to nazywasz "nauczać" tych facetów, albo jestem szczęśliwy i sobie odpuszczam babranie się w gównie.

Przecież ja też przez swą chorobę byłem przez Panie odrzucany - a teraz jest wręcz przeciwnie. Te doświadczenia wykorzystuję by omijać rafy w życiu, a nie się mścić. Ci ludzie i tak mocno cierpią, nie ma potrzeby im dowalać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2013-05-13 22:02
Cytuję Madzialenka:
Zemsta nie jest całą treścią mojego życia, ale nie ukrywam, że sprawia mi to radość. Bardzo często robię to tak "przy okazji", no bo dlaczego nie? Chcę, aby ci ludzie też się czegoś nauczyli, że kiedyś to względem ich osoby ktoś może być niemiły - jak ty komu, tak on tobie. Poza tym interesują mnie ich reakcje na moje zachowanie, ich tłumaczenia, czasem przeprosiny za to, co robili i inne takie sytuacje. To jest naprawdę fascynujące.

Gdzieś tutaj opisywałeś przykład kapłanów w Afryce, którzy wmówili tamtejszym ludziom, że są nadzy i że jest to złe, że powinni tego żałować. Ty chyba chcesz postąpić podobnie ze mną - pragniesz mi wcisnąć, że jestem nieszczęśliwa, poraniona, mam złe życie. Nie próbuj, nie uda Ci się. Jesteś w tej materii skazany na niepowodzenie. Zaklinam Cię kapłanie, zaprzestań tego.

Wiesz, tak w ogóle to wybrzmiewasz jako dosyć fikcyjna postać;d, szczerzę wątpię w to, aby ktoś kto kieruje się takimi zasadami w życiu jak Ty pisał o tym tutaj:>
Raczej żyłabyś sobie w swoim cieniu po kryjomu jarając się tym co ze sobą reprezentujesz:>
Hej zz, kolejny nik do inwigilacji!;d, a właściwie wpada w te 80%;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # k-pax 2013-05-14 10:18
próbowałeś sztuki walki? poświęć się bez reszty z pasją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2013-05-14 15:11
Cytuję k-pax:
próbowałeś sztuki walki? poświęć się bez reszty z pasją

Nie dzięki;d, mam już pasję - człowiek:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # k-pax 2013-05-15 09:18
to było do kolegi Wiecznego Grubasa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maciej! 2013-05-10 20:44
Drogi autorze czy uważasz że brak jakiegokolwiek kontaktu z kobietami,przes iadywanie ciagle w domu nuda monotonnia powoduja nalogowe pochlanianie porono i masturbacji ?? bo mi sie wydaje ze wszystko jest dla ludzi ale jak sa przekraczane granice i nie panujesz nad soba to juz jest problem...co zrobic aby zapanowac nad tym ? mozna sobie strzepac lub popatrzec na piekne cycaste blondi ale nie do przesady.Zaznac zam ze mam slaby kontakt z kobietami ,boje sie kobiet nie mam odwagi do nich a pozatym nigdzie nie wychodze...pros ze o odpowiedz

Pozdrawiam
Maciej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-10 21:02
A jakie Maćku wg. Ciebie są te granice w waleniu konia? gdzie zaczyna się grzech? przy dwóch, trzech wytryskach dziennie?

No i jaki masz problem? ja też praktycznie nie wychodzę z domu, mam słaby kontakt z kobietami i żyję całkiem fajnie - zobacz ile ludzi mnie czyta, ilu fanów mam, praktycznie na całym świecie :) czyli można mieć lęki, nie mieć ruchanka i coś osiągnąć, coś mieć? jasne że tak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maciej! 2013-05-10 21:24
Ok ale skad we mnie poczucie winy i poczucie uzależnienia ? przeciez jesli czegos nie kontrolujesz to w koncu przejmuje kontrole nad Toba wtedy juz nie jest ciekawie...:) co do sukcesów i osiagniecia od ''wieków'' marze o tym ale kompletnie nie wiem jak tego dokonać :) mam pasje ,zainteresowani a ale chyba brakuje mi odwagi do realizacji celu a także odwagi w zyciu codziennym...br akuje mi odwagi do zycia do sprobowania wszystkiego i tak dalej oprocz dziwnej miny mamy widze gniew Boży...pewnie przezemnie wyimaginowany ale mocno trzymajacy i ciągnacy w dół...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-10 22:37
Poczucie winy to spadek "katolicki" bądź społeczny. Bez przesady z tym uzależnieniem, a jedzenie? musisz jeść do końca życia by móc żyć, czy to Cię nie boli? jeśli odczuwasz pożądanie, to zwal sobie konia i nie rób z tego problemu - jeśli zaczniesz demonizować zwałkę, wtedy zrobisz sobie poważny problem; nerwicę, może coś gorszego. Miliardy młodych ludzi trzepie sobie kilka razy dziennie, i problemem staje się to dopiero wtedy, gdy ktoś im o tym powie. Czytałem u De Mello ciekawą rzecz - gdy misjonarze przybyli do murzynów, kobiety chodziły nagie. Było gorąco, to było normalne. Nie wiedzieli że to grzech, ale oburzeni misjonarze im to zaczęli wmawiać, i zaczęły się te kobiety czuć źle, że mają na widoku swoje piersi. Czy robiły źle? czy Bogu przeszkadzały piersi? nie, na pewno nie. Po prostu misjonarze mieli na tym punkcie hopla, nic więcej.

Po prostu nie rób z tego problemu. Oczywiście, energia tracona w czasie zwałki, powinna być inaczej wykorzystana. Ale daj sobie po prostu czas by to zrozumieć, nie wywieraj na siebie presji. Wszystko ma swój czas i miejsce. Zwal sobie gruchę, i poczytaj Zelanda transerfing. I wyluzuj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 2013-05-10 22:05
Cytuję Maciej!:
Ok ale skad we mnie poczucie winy i poczucie uzależnienia ? przeciez jesli czegos nie kontrolujesz to w koncu przejmuje kontrole nad Toba wtedy juz nie jest ciekawie...:) co do sukcesów i osiagniecia od ''wieków'' marze o tym ale kompletnie nie wiem jak tego dokonać :) mam pasje ,zainteresowania ale chyba brakuje mi odwagi do realizacji celu a także odwagi w zyciu codziennym...brakuje mi odwagi do zycia do sprobowania wszystkiego i tak dalej oprocz dziwnej miny mamy widze gniew Boży...pewnie przezemnie wyimaginowany ale mocno trzymajacy i ciągnacy w dół...

Ojej przestań :lol: poczucie uzależnienia powoduje może to ze często to robisz a to oznacza że po prostu masz taka potrzebe :-) hej nie przejmuj sie a juz na pewno nie miej poczucia winy..seks jest wspaniały..przy nosi ukojenie..spokó j i przedłuża życie:)
ja sama dość często korzystam z pomocy moich magicznych paluszków :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-10 22:40
A co sobie wyobrażasz w trakcie? moją srogą minę, wzniesiony palec do łajania i pouczania swych fanów? marsową minę, poradnictwo duchowo - seksualne któremu z rozkoszą się oddaję? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-10 22:44
:lol: :lol: :lol:
a to już moja tajemnica...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-11 03:00
Cytuję zz:
Już Ty dobrze wiesz.

Przepraszam ale nie wiem..mógłbyś wyjaśnić o co chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-05-11 08:07
W podtekście czytaj-syndrom Kleopatry:)
To elitarny znak kobiecej siły,nieprzecię tnej urody,wyjątkowo ści,władzy nad gatunkiem samczym,wybitny ch cech osobistych i zawodowowych . Jednym słowem:"nie dla psa kiełbasa" ;-)
Robert!Ajlowiu. ... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 11:27
Uderz w stół a nożyce się odezwą...
Nic z tego Ester, bo i Ciebie to dotyczyło żydowska królowo, Mario, księżniczko na ziarnku grochu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-11 18:28
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-11 23:16
To tyle w kwestii niezwykłej inteligencji kociaków :) moja Jazzy jest niesamowita, ale psychicznie jestem na krawędzi wytrzymałości - co chwilę zmasakrowany kret, ptaszek. Czasami je ratuję, ale to zgroza jest. Godzinami torturuje zwierzaki a żre w domu. Zamontowałem jej dzwonek na szyi, i nadal je łowi. Chyba zrobię jej dwa dzwonki, nie wiem juz co robić. Taka kocia natura, co chwila mi przynosi w darze jakieś trupki, a najbardziej szkoda mi wiewiórek, strasznie je szatkuje. Ostatnio wpadłem w szał, nasrała mi przy kompie gdzie piszę swoje felietony :)))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 12:03
Ależ oczywiście, nie tylko wyjaśnię ale i rozjaśnię, tylko mam wielka prośbę do tutejszych pań by nie ściemniały.
Może na początek poproszę o proste nicki, które nie będą się zmieniać co chwilę, poproszę o szczerość, skończenie z trollingiem, żądam podania prawdziwych imion, bo przecież nic na tym nie straci wasza anonimowość.
Czy kiedykolwiek się na taką elementarną szczerość i stabilność w wydaniu tutejszych pań doczekam ?!
No właśnie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # zz 2013-05-11 12:04
A może jednak Arek ma rację i ponad 80% wpisów to jeden oszalały, schizofreniczny , naćpany troll ?
A może to kilka trolli, trollek, które nie rozumieją, że robiąc to co robią wpadają z oszalałą, opętaną na własne życzenie ["wewnętrzne dzieci" zażywającej od lat tramal szarej twarzy, niedojrzałej, Afrodyty, Małgorzaty z miotłą?, która grozi mi śmiercią, z najgłębszych piekieł dolatuje ubecki zarzut mojej niepraktycznośc i, (zdradziłaś się kompletnie), atakuje mnie przeróżnymi swoimi "wcieleniami"] osobą do jednego worka ?
A może i ta nieszczęsna pseudo Afrodyta nie rozumie że zamieniając się w zombie trolla będzie wrzucana do jednego worka z innymi atakującymi trollami.

Czy musicie namnażać bez końca swoje porąbane "wcielenia", czy musicie być jak Lilith (kolejna fikcyjna persona z żydowskiej mitologii), która będąc inteligentną osobą ma niekontrolowane napady i wtedy rezygnuje ze swojej wyjątkowości, ze swojego prawdziwego imienia, na rzecz szaleńczych urojeń, na rzecz swojego mętnego urojonego wizerunku, na rzecz pseudo wcielenia, na rzecz PIERDOLONEJ FIKCJI ?!

Nie mam zamiaru sprawdzać IP, wolę sobie odpocząć od zakłamanych, oszalałych bab, i jeśli się nie zmienicie to powiem wam adios na zawsze !
Traktujcie to jako moje ultimatum.

A co do Kleopatry, to w szaleństwie fikcji reinkarnacji, w szaleństwie rodzącej się z tego schizofrenii, to Kleopatry lubią obracać się w towarzystwie Cezarów, Napoleonów, przeróżnych Afrodyt, Ester, Lilith i innych "ważnych" historycznie postaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-11 19:40
Sęk w tym, że ja (personalnie) nie utożsamiam się ze swoim imieniem:( Nie wybierałam go sobie sama...

Łatwiej jest poprzez użycie pseudonimu, jakiegoś znanego z przeszłości imienia, z którym w jakiś sposób się człowiek indentyfikuje, "posłać" informację o sobie. Wielu tak robi. Nie uważam, że jest to nienaturalne, kłamliwe, czy z gruntu fikcyjne i złe. Moje prawdziwe imię - przynajmniej na pierwszy rzut oka - nikomu nic nie powie.
Natomiast energia imienia Lilith, Lilu bardzo mi pasuje:) Rzec mogę nawet, że rezonuję z tym imieniem:)
Także proszę Cię zz o "wyrozumienie" dla tej słabostki kobiecej i nie wciskaj nas przeróznych Afrodyt, czy Ester w schizę. Może podświadomie czujemy, że nie jesteśmy z tego świata?:) I stąd łakniemy zapełnić pustkę tej dziwnej rzeczywistości, której do końca nie możemy pojąć poprzez choćby nadawanie sobie pseudonimu, imienia persony która zdołała sie zapisać w historii na wieki.

Nie złośc się, proszę...
Wszyscy nakładamy maski, przecież świetnie o tym wiesz. Życie to teatrzyk, a my jesteśmy kukiełkami, które manipulowane muszą odgrywać swoje rólki, w dramatach lub komediach, zależy od siły woli i przetrwania, co komu przypadnie. Wszyscy również jesteśmy niepowtarzalni, każdy z osobna, na swój indywidualny sposób, ale nie każdy jest w stanie otwarcie obnażyć jednocześnie swoją dusze i ciało, ze strachu - chyba? z obawy przed ośmieszeniem, przed wytnięciem paluchem... może to urojenia, nawet napewno. Ale wiesz o tym przecież, że większośc tkwi w iluzji, bo nikt nie powiedział im, że jest inaczej, bo tego nie czują, bo w to nie wierzą, bo nie pojmują... każdy "dorasta" w swoim tempie:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 20:07
Wymień wszystkie swoje nicki jakie używałaś i używasz na blogach Marka.
Jeśli tego nie zrobisz albo coś pominiesz więcej się nie odezwę.
Czekam....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-11 20:37
Tu, na SR używałam wyłącznie Lilith - po IP da sie sprawdzić. Na EE użyłam Lilith oraz Selene. Zadowolony?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-11 19:57
zz sami nie zdajemy sobie sprawy w jak wielkiej iluzji i fikcji żyjemy, nie ogarniamy tego! Więc jedna fikcja więcej, czy mniej nie zrobi różnicy:)

Lilith to pewnien archetyp (nie ważne z jakiej mitologii pochodzi), niesie wszak informację o mnie, jako osobie identyfikującej sie z tym konkretnym archetypem kobiety.... Każdy miał lub ma swego idola:) Aż tak bardzo Ci to przeszkadza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-11 20:07
A może zz (i inni panowie) poprostu dziwnie sie czujesz, kiedy nie widzisz osoby z którą "rozmawiasz" (mężczyźni to wzrokowcy) i bardzo chciałbyś "nasze naturalne piękno" w całej swej prostocie ujrzeć?:) Kusząca perspektywa... a co, jeśli wszystkie tu obecne panie to pasztety?:) W dodatku roztyłe, rozmemłane, albo co gorsza pomarszczone i z cellulitem... i co chciałbys wtedy z taką pogadać? Boicie się, że "naturalne piękno" nie jest takie znów piekne:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-12 01:06
To nie o to chodzi, doświadczenie nauczyło mnie nie oceniać po wyglądzie.
Jest wręcz przeciwnie, przystojni faceci i ładne kobiety traktuję z wielką podejrzliwością , rozpieszczani, faworyzowani od dzieciństwa, lepiej oceniani, jest mała szansa że wyrośnie z nich coś dobrego.

Tu wymieniamy myśli i jest ok jak jest szczerze, bez manipulacji, kłamstw, masek. Anonimowość daje bezpieczeństwo i tu masek nie trzeba stosować.

Bronisz masek więc bronisz kłamstwa, a to już czyni cię dla mnie podejrzaną.

Nie powiedziałaś mi wszystkiego, nie kojarzę z ecoego.pl lunarnego nicka.
Tam produkował się znerwicowany facet o nicku Lili :o
W pewnym momencie jak o coś miał pretensje to nieopatrznie wrócił do trybu męskiego.
Żałosne...

Bardzo mi kogoś przypominasz, może się mylę.

Zrozum nie mam zamiaru rozmawiać z osobą, która popada w schizofrenię, używa wielu nicków, i robi różne podchody pod moim adresem, rzuca krańcowo absurdalne oskarżenia, przypisuje mi sprawstwo swoich szalonych projekcji mentalnych, grozi mi pobiciem, odebraniem pamięci, śmiercią.

Co prawda opisałem parę zjawisk na swoim niekonwencjonal nym blogu, ale one czasami działają przy osobistym, bezpośrednim kontakcie z drugą osobą. Myślenie że ktoś może coś zrobić osobie której nie widział na oczy jest totalnym absurdem.
Strach ma wielkie oczy zwłaszcza u osób podatnych na autosugestię, egzaltowanych, tworzących mentalne twory nad którymi tracą później panowanie.

Twój niedawny wpis do ADAM zaniepokoił mnie, skądś już go znam, wpisuje się w ostatnie szaleństwa niedojrzalej - afrodyty - szarej twarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-13 09:38
zz :-)
Odkąd mam dostęp do internetu, zostawiam wpisy w komentarzach na blogach (robię to bardzo rzadko!)pod nickiem: Lilith, czasem jest to Selene (obie "ksywki" łączą się z księżycem)- tu na samczymrunie najwięcej sie "produkowałam": ) - wpisy zostawiałam także na blogu astromarii, jak również na blogu: pomagamyzosi... i w zasadzie to wszystko... na ecoego wpisałam raptem jedno lub dwa komentarze czy pytania jako Selene i Lilith, może jedno poleciało jako anonimowy. Nigdy nie podszywam sie pod innych, tym bardziej pod mężczyzn:) Nie jestem małolatą, która spędza nadmiar czasu przy kompie i bawi sie podszywając sie pod różne osoby, zmieniając nicki, prowokując, grożąc i co tam jeszcze - jaki niby miałabym z tego tytułu zysk, by być nieszczerą, by pisać bzdury, by prowokować???? No jaki? Ja mam własnych problemów full, może bywam dziwna dla otoczenia, ale zapewniam, że na schizofrenię, ani na rozdwojenie jaźni, ani nawet na paranoje nie cierpię - póki co! Pozwól jednak, że z alergicznego braku zaufania do białych kitli nie pójde do żadnego konowała, by dał mi zaświadczenie o posiadaniu przeze mnie dobrego stanu zdrowia psychicznego i potwierdziz że mieszcze się w skali tego, co jest uznane jako norma:)

Może wyłazi ze mnie nieco egzaltowana niedojrzała emocjonalnie samiczka, może nadmiernie skupiona na sobie, ale nie zniżam się do takich trików, manipulacji by w "rozmowach" podszywać się pod różne osoby. Nie mam absolutnie żadnego powodu by to robić. Mam nadzieję, że moje komentarze są na tyle spójne, zindywidualizow ane, że da się to odczuc w odbiorze:) Jeśli nie, no to nie wiem, co moge jeszcze rzec na swą obronę? Może to, iż moja natura jest nieco dwoista (znak bliźniąt)- jednak zz jesteś na tyle uważny, tudzież inteligentny i jestem pewna, że potrafisz poczuc sercem z kim masz do czynienia, czytając komenty...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-13 09:51
Jesli chodzi o mój wpis skierowany do Adama....

Zapewniam Cię, że ta osoba (jego prawdziwe imię) NIGDY nie wpisywała żadnych komentarzy, ani tu ani nigdzie indziej - nie ma takiego zwyczaju.
On czasem czyta (za moją namową) niektóre arty, felietony... i ów wpis był skierowany do niego z jednego powodu: nie moge do niego pisać emaili... a chciałam by to przeczytał. Tylko on wie, co dokładnie miałam na myśli cytując Seala. Nonen omen faktycznie (autentycznie) byłam z nim przed Jego "Ewą" (zalegalizowaną żoną), ale uciekłam od niego, dziś żałuję... Życie naprawde czasem płata niezłe figle.
Jeszcze jedno: nie znam bezpośrednio ani nawet pośrednio osób, które tu bywają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-13 11:57
No to kamień z serca :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-13 11:58
Spadł mi rzecz jasna :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2013-05-12 11:03
Cytuję Lilith:
A może zz (i inni panowie) poprostu dziwnie sie czujesz, kiedy nie widzisz osoby z którą "rozmawiasz" (mężczyźni to wzrokowcy) i bardzo chciałbyś "nasze naturalne piękno" w całej swej prostocie ujrzeć?:) Kusząca perspektywa... a co, jeśli wszystkie tu obecne panie to pasztety?:) W dodatku roztyłe, rozmemłane, albo co gorsza pomarszczone i z cellulitem... i co chciałbys wtedy z taką pogadać? Boicie się, że "naturalne piękno" nie jest takie znów piekne:)

Oh to raczej Ty się obawiasz iż w momencie w którym się ujawniasz zostaniesz odrzucona:>, irracjonalny lęk:>
Spójrz, tutaj "ukrywasz" swoją tożsamość pod nikami, piszesz ciekawe rzeczy, może kontrowersyjne czasami;d, w każdym razie stawiasz na to co masz do powiedzenia.
Poza forum co?, tylko wygląd ma znaczenie?;d i nagle to co mówisz staje się ulotne?:>
Innymi słowy (no podobnymi;d), jakbyś tu zamieściła foteczkę i podpisała się jak w życiu się podpisujesz, przestałabyś się wypowiadać?:>
Co jest Twoją iluzją starty w takiej perspektywie?:>
Wg mnie, zyski z bycia otwartym są znacznie większe:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-13 10:16
Wiesz Arek, słowa usłyszane bezpośrednio, czy przeczytane potrafią zaboleć równie mocno:)

Ja swoją tożsamość "ukrywam" pod JEDNYM nickiem, z którym się właściwie bardzo zżyłam i utożsamiam sie z nim:) Bardzo lubię to imię-nick:) Nie zamienie je na inne:)
O rzeczach kontrowersyjnyc h, naprawde odjechanych nawet nie wspominam, bo byście mnie zjedli żywcem (o ile to możliwe w necie) i wysłali do psychiatryka.
Wygląd ma zasadnicze znaczenie, takie mam obserwacje życiowe, z doświadczenia wiem i nie pisze tego z poziomu wyalienowanego brzydactwa, wręcz przeciwnie (choć mam swoje kompleksy! A jakże, w końcu jestem kobietą:))
Pisząc o stracie z powodu obnażenia (duszy i nieco ciała :-) ) na forum publicznym miałam na myśli dwie rzeczy: 1. tyczy sie to ogółu, nie odnosiłam tyklo do siebie, a po drugie uno: słowo naprawde ma moc! Wiele tu jest przecież osób, które mają żałośnie zaniżoną samoocenę i chcą się schowac za parawanem różnych pseudonimów, bo daje to im jakąś namiastke samoobrony. Taki psychiczny parawan. Ja to poprostu rozumiem, owszem ukrywanie się pod nickami ma też brzydkie powody: ktos chce w ten sposób bezkarnie i w miare anonimowo komuś dokopac, sprowokowac, wzbudzać negatywne wibracje w emocjach. Są tacy, i jara ich to! Rzeczywiście dobrym pomysłem wydaje się być zakładanie konta, by móc komentować.

Jestem otwarta, staram się być, czasem wulgarna, czasem anielsko słodka, czasem czarń, czasem róż:) Ale jakoś nie mam na tyle 'śmiałości, by wrzucać gdziekolwiek swoje fotki, ja nawet "fejsbuka" nie mam!:) Zresztą i tak mamy totalną inwigilację:) Sam wiesz, że np. aktywnie działa organizazcja (której nazwy nie chce wymieniac, by ich tu nie ściągnąć przypadkiem) a która tropi antysemityzm. To nie są żarty! ;-) Trzeba zachowac paranoiczną czujność.... serio! A jednak mam lekką paranoję.... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-13 13:13
Esterka mi tak troszeczkę wygląda na funkcjonariuszk ę takiej lub podobnej organizacji :D
W końcu to imię żydowskiej mitycznej wybawicielki, prawie jak żydowska matka boska.
Zaczęła mocnym wejściem od deklaracji kastrowania samców, potem nawet zapowiedziała użycie do tego najnowszych technologii :lol:
Jeśli nawet takowi funkcjonariusze tu wchodzą (za pomocą słów kluczowych wyłapywanych przez boty) to chyba nie ma nic zabawniejszego niż podroczyć się troszkę z takim totalnie uprzywilejowany m osobnikiem i sprawić by dostał intelektualne baty od klubu nieudaczników i bezrobotnych... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Jajacek 2013-05-13 19:25
Swoją drogą niezła ta mityczna wybawicielka Estera, którą wujek przyuczał jak dobrze dawać dupy, by omamić króla i stać się królową. Ciekawe w jaki sposób ją przyuczał :) Poczytajcie sobie Księgę Estery ze Starego Testamentu. Kiedyś, z nudów sobie poczytałem Biblię, tę księgę "mądrości".
Mam wrażenie, że taka Estera pieprzy głupoty, żeby po prostu powkurwiać ludzi się dowartościować, w jej mniemaniu. Myśli, że jest mądra a naprawdę niewiele sobą reprezentuje. Chociaż ta jej idiotyczna przewrotność pasowałaby do teorii ZZ :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-13 21:10
Z mojego, paranoicznego punktu widzenia, taki blog jak sr musi byc pod obserwacją:) a juz ee to na bank jest monitorowany! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-13 22:34
Zwłaszcza po konkursie poetyckim ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-05-18 11:02
Moja "miłość" do Ciebie jest dozgonna ,bezkrytyczna.. .. :D
Kroję, wszelkie dewiacje i nie tylko, przy pomocy "narzędzia mordu" i obyś zszedł z tego świata naturalnie, bo w przeciwnym razie ,spotkasz się ze mną -to pewne jak wschód i zachód naszej solarnej gwiazdy :lol:
W Twoim przypadku ,fascinus mnie nie kręci, ale raczej hipokampik ,zresztą cały układzik limbiczny .
Bezustanne ajlowiu.... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2013-05-13 21:30
Hej Lilith, to Ci dopiero iście kobiecy wpis;d, no brzmisz całkiem facsynująco:>
Po prostu wiesz, w całym tym "dociekaniu" kto jest kim (no już raczej wiadome od kogo nie pochodzi te ~`80% ników:>)zastana wiałem się jakie ma dla Ciebie przedłożenie na życie to co tutaj piszesz:>
Raczej nikomu nie przedstawiasz się Lilith;d, i być może też zazwyczaj rozmawiasz o "codzienności" pozostawiając miejsce dla "alter-ego" jedynie w internecie, cóż ja to po prostu odczuwam jako stratę:> coś jak nie życie w pełni:>
Hej, ja tam się przedstawiłem, nawet facebuka mam;p, lecz też tylko piszę a nie mówię, a tęsknię za mową:>, gdyż w tej chwili to wydaje się być nieco bez znaczenia:>, ot żyjesz sobie w jednym świecie tu a później powracasz do iluzji:>
Pozdro:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-14 10:30
Iluzja iluzją, ale energia przepływa wartko szerokim nurtem także i w necie:) zarówno ta wysokowibracyjn a (miłość, życzliwość) jak i niskowibracyjna (biegun negatywny). Tu jest przestrzeń, w której można od razu znaleźć osoby o podobnej polaryzacji, podobnych zainteresowania ch. natomiast na zewnątrz w realu, to wiesz jak wyjedziesz np hmm.. powiedzmy z ufo... to narażasz się na conajmniej lekceważące traktowanie. ja niestety z pewnych względów nie mam jakby dostępu do osób, które funkcjonowałyby na moim poziomie, miały podobne dylematy egzystencjalne, wątpliwości. Byłabym zachwycona móc obcować (może nie dosłownie :-) ) z kimś na żywo, kto żyje poziom wyżej ode mnie:) Ale kurczę nie ma takowych osób... ba, ci których znam nawet nie wiedzą kim była Lilith:) więc z gruntu nie mogłabym przedstawiac się jako Lilith. Z doświadczenia wiem, że generalnie ludzie boją się "zaczepiać" pewnych tematów, cóż szanuję to, nie mam siły przekonywac ich że jest inaczej niż im się wmawia w tv np albo z abmbony. Kiedyś "wyjechałam" w rozmowie dot. jakiegoś grząskiego tematu i usłyszałam: a po co mi to wiedzieć? ja wole spokojnie żyć! I pytanie: czy świadomie wybierają mentalność stada (bo w kupie raźniej!?) czy ta ignorancja wynika z lęku? Ludzie boją sie myśleć, łamac schematy. Szczególnie kobiety z którymi miewam do czynienia:) Ich zainteresowanie kręci sie wokół: dzieci, nowych szmat, kosmetyków oraz kasy. Są tak mocno uwikłane w te sprawy, że nie dostrzegają nic poza tym. Ja rozumiem, że to ważne są życiowo sprawy (bo raczej ciężko myśli się o sprawach ducha kiedy ciało głodne) ale kuźwa jest coś więcej niż "chleb".

Tak więc reasumując: przełożenie mojego prawdziwego Ja na życie w realu praktycznie jest niewielkie. Wręcz udaję w realu kogoś "normalnego", kim wewnątrz nie jestem ani się nie czuję:)
A tu w necie można siebie wyrazić po japońsku: jako-tako:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-11 22:21
Ja nie ściemniam i nie kłamię..jestem tu od początku pod nickiem i30 czyli Hultajka -tak nazwał mnie Marek :-)
A imię moje brzmi - Sylwia
Nie wymyślałam nigdy innych nicków i nie udawałam kogoś kim nie jestem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-12 00:27
Zakładając Twoją prawdomówność oznacza to że krąg podejrzanych o trolling zawęża się 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-05-11 11:51
Ależ wiem,poczułam tak jak chciałeś Fascinusie:)Co do przemiłych epitetów zapomniałeś o kilku:Gaja,Afro dyta,Caryca Katarzyna:D
Ale genesis,apokaly psis & finis -najpiekniej oddają istotę kobiety,prawda mój najulubieńszy?: D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Arek 2013-05-11 13:06
Nie, nie za bardzo, istotę kobiety oddaję najbardziej jej naturalne piękno a nie kolejne pierdolone maski;d
Które to tak drogie Panie radośnie przyowdziewacie , po co?
Pozdrawiam:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-11 13:25
Doskonale powiedziane !

Prostota i naturalne piękno.
Poza tym piękno tkwi w prostocie.
Poza tym Królestwo Niebieskie jest tylko dla "prostaczków".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 15:11
film.onet.pl/wiadomosci/plotki/dorota-kaminska-wibrator-to-najcudowniejsza-rzecz-,1,5513991,wiadomosc.htmlW rozmowie ze stacją Polsat Cafe gwiazda serialu "Barwy szczęścia" przyznała, że korzysta z erotycznych gadżetów. Przedstawiła także argumenty przemawiające za wyższością wibratora nad prawdziwym mężczyzną.

- Wibrator to jest najcudowniejsza rzecz na świecie, nie muszę robić śniadania, nie muszę prać koszul, nie mędzi, zawsze jest do dyspozycji. I czego więcej chcieć! - powiedziała w wywiadzie.

Dorota Kamińska rozpoczęła karierę jeszcze w latach 70. występami w filmach "Barwy ochronne" i "Ślad na ziemi". W latach 80. jej występy m.in. w filmach "Och, Karol", "Karate po polsku" czy w serialu "W labiryncie" przyprawiały o szybsze bicie serca wszystkich polskich mężczyzn. W ostatnich latach Kamińska wystąpiła m.in. w serialach "Plebania", "Paradoks" i "Barwy szczęścia".

źródło: Polsat Cafe, Super Express
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 15:17
~ZŁA : Boże, nie rozumiem tego świata. Jak czytam takie wynurzenia czuję niesmak i zwykłe obrzydzenie do takich ludzi. Jak jej z tym wibratorem dobrze to ok, ale żeby ogłaszać to wszem i wobec to już jest zwyczajnie głupie. Niedługo zaczną nas ci , tzw celebryci informować o swoich hemoroidach, zatwardzeniu, czy grupie cytologicznej. LUDZIE, TO JEST OBLEŚNE!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! zwiń

~jadwiga do ~ASW Wałbrzych:

przestawiać go można ile się chce, przedstawić - na upartego tez. Moja koleżanka swojego nazywa - Franek. Przy okazji - pozdrawiam Cie , Siwa.

~ASW Wałbrzych : Tyle tylko że wibrator nie przynosi kwiatów i trudno przestawić go rodzicom.

~Room Zeiss : Dają śluby lesbijom, dają pe...no tym , to pewnie zaczną też dawać z WIBRATOREM !! Ale ja nigdy nie przestane sie temu dziwić i nigdy tego nie zaakceptuję. Taki jestem wszetecznik.

~Arivederci : Pomijając delikatną ironię, to pani Dorota ma 100% racji. Bo facet, oprócz tego swojego i tak coraz to częściej niesprawnego kawałka patyczka, to tylko kawał mięsa do wykarmienia. Co innego lalunie, które poza sednem swojej powabności wciąż mają setki ciekawych, intrygujących miejsc. Dlatego ... rozwiń całość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-05-11 15:18
~obserwator II. do ~ZŁA: Czy wiesz co jest robione w seminariach męskich i nie wspomnę o zakonach.Prawda zawsze boli ale nie każdego.

~Sylwek : Te baby dzisiaj są jakieś takie inne...zimne głupie, aseksualne, ahigieniczne, aorgazmowe, sztuczne rzęsy usta, nowe zęby, plastikowe wymiona, cellulit . Żaden chłop tego badziewia nie chce brać na swe bary. Stąd 95% starych panien rozwódek lezbij .Nadają sie ino do Manimfy jak Figura czy Szczyuka

~zona do ~ASW Wałbrzych: Kwiaty kobieta dostaje od swojego faceta tylko na przeprosiny albo jak gosc nie zapomni o urodzinach wiec wybieram wibrator. Jesli ty masz inaczej to pewnie twoj zwiazek jest bardzo mlodziutki poczekaj jeszcze troszke to sama sie przekonasz :)

~Julka : Oj te niby elity, Boże daruj tylko się trzeba wstydzić, chłopak mi przygaduje.

~marek : A lalka z wibratorem! To dopiero cudowna rzecz. Ssie człowieka jak jakaś pompa próżniowa! Gdzie tam kobicie do takiej lalki! Jak jej "wsadzę", to czuję się wypełniony nią samą!

~kawaler do ~marek: Ja też mam taką lalę. Faktycznie, dobrze mi robi. Co druga noc z nią "śpię". A rano wstać mi się nie chce. Spuszczam sobie z nią z krzyża.
dzisiaj, 13:34

~ewa do ~marek: jak juz bedzie miec biale oczy to znaczy ze jest pelna,nie zapomnij o tym
dzisiaj, 13:34
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-05-11 19:28
Widzę zz że ostro się nakręciłeś na te babska. I dobrze :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-11 20:41
A Ty zapewne masz naprawdę na imię Vincent, koniecznie przez polskie "V"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-05-12 09:32
Eeee...nie. To moja ksywka jeszcze z czasów szkoły średniej od nazwiska wokalisty Morbid Angel i Terrorizer - Davida Vincenta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lilith 2013-05-13 10:20
Ano właśnie :-) przyganiał kocioł garnkowi... :lol: Ty masz swojego idola, a ja swojego, swoją idolke znaczy się:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-05-12 01:20
Cytuję zz:
film.onet.pl/wiadomosci/plotki/dorota-kaminska-wibrator-to-najcudowniejsza-rzecz-,1,5513991,wiadomosc.htmlW rozmowie ze stacją Polsat Cafe gwiazda serialu "Barwy szczęścia" przyznała, że korzysta z erotycznych gadżetów. Przedstawiła także argumenty przemawiające za wyższością wibratora nad prawdziwym mężczyzną.

- Wibrator to jest najcudowniejsza rzecz na świecie, nie muszę robić śniadania, nie muszę prać koszul, nie mędzi, zawsze jest do dyspozycji. I czego więcej chcieć! - powiedziała w wywiadzie.

Dorota Kamińska rozpoczęła karierę jeszcze w latach 70. występami w filmach "Barwy ochronne" i "Ślad na ziemi". W latach 80. jej występy m.in. w filmach "Och, Karol", "Karate po polsku" czy w serialu "W labiryncie" przyprawiały o szybsze bicie serca wszystkich polskich mężczyzn. W ostatnich latach Kamińska wystąpiła m.in. w serialach "Plebania", "Paradoks" i "Barwy szczęścia".

źródło: Polsat Cafe, Super Express


Co ona pierdoli :D chyba nigdy nie skakała na młodym, twardym,żylasty m chuju i dlatego takie głupoty wygaduje :lol:
PS. nie wiem jak bracia samcy w moim wieku, ale ja takie 40, opalone, w stringach, ponczochach i szpilkach to normalnie...ubó stwiam, nawet chyba bardziej je wole niz panienki w moim wieku :lol: zapewne za 20 lat, czyli w wieku 44 lat bede chciał wsadzic juz nieco pomarszone pracie z kolei w dziewczyny, który beda w moim obecnym wieku :lol: Kobiety maja racje, facetowi tez nie dogodzisz :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jacek 2013-05-11 20:04
Coś w tym jest że Mistrz piszę rzeczy i dochodzi do wniosków takich samych o ile nie głębszych niż polska profesura
ksiazki.wp.pl/gid,15551853,tytul,Dlaczego-Polki-coraz-czesciej-odmawiaja-seksu-Alarmujace-wyniki-badan,galeria.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-11 23:19
Cytuję jacek:
Coś w tym jest że Mistrz piszę rzeczy i dochodzi do wniosków takich samych o ile nie głębszych niż polska profesura
ksiazki.wp.pl/gid,15551853,tytul,Dlaczego-Polki-coraz-czesciej-odmawiaja-seksu-Alarmujace-wyniki-badan,galeria.htmlCały czas się zastanawiam, jak to możliwe że moja książka nie jest obowiązkowa w szkole :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-11 23:22
Cytuję Marek:
Cytuję jacek:
Coś w tym jest że Mistrz piszę rzeczy i dochodzi do wniosków takich samych o ile nie głębszych niż polska profesura
ksiazki.wp.pl/gid,15551853,tytul,Dlaczego-Polki-coraz-czesciej-odmawiaja-seksu-Alarmujace-wyniki-badan,galeria.htmlCały czas się zastanawiam, jak to możliwe że moja książka nie jest obowiązkowa w szkole :)


Tak..mogliby ja wprowadzić jako lekturę obowiązkową już w trzeciej klasie :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-11 23:53
Marku a może przełom w pisaniu: zamiast kolejnego felietonu spotkanie z wiernymi czytelnikami? Czy byłbyś na to gotów? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-05-12 01:10
Cytuję i30:
Marku a może przełom w pisaniu: zamiast kolejnego felietonu spotkanie z wiernymi czytelnikami? Czy byłbyś na to gotów? :-)


Nie, bo nie chcę mieć adidasa i marskości wątroby. Ja się nie cackam z fanami, tylko u mnie coaching jest taki, że moi uczniowie by się dwa dni po imprezie jeszcze czołgali i szczekali. Czy są na to gotowi? czy są gotowi by poznać prawdę? czy są gotowi na potworne wymioty, biegunkę, wyrzuty sumienia, moralniaka i dziwne krosty na narządach płciowych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-05-12 01:22
Cytuję Marek:
Cytuję i30:
Marku a może przełom w pisaniu: zamiast kolejnego felietonu spotkanie z wiernymi czytelnikami? Czy byłbyś na to gotów? :-)


Nie, bo nie chcę mieć adidasa i marskości wątroby. Ja się nie cackam z fanami, tylko u mnie coaching jest taki, że moi uczniowie by się dwa dni po imprezie jeszcze czołgali i szczekali. Czy są na to gotowi? czy są gotowi by poznać prawdę? czy są gotowi na potworne wymioty, biegunkę, wyrzuty sumienia, moralniaka i dziwne krosty na narządach płciowych?

ja moge robić za woźnicę...objed ziemy wszystkie warszawskie.... domy nie spokojnej starosci, a szalonej młodosci hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aa 2013-05-12 08:19
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-05-12 15:18
Witam,

Czytuję Twoje felietony, oraz przeczytałem książkę. I tak jak z większością rzeczy, które mówisz zgadzam się albo z racji niewielkiego doświadczenia przyjmuje na wiarę bo są po prostu sensowne, to nie rozumiem zupełnie znaczenia, jakie nadajesz podświadomości/ wzorcom z dzieciństwa.

Spróbuję udowodnic tezę, że WOLNA WOLA > PODŚWIADOMOŚC przy założeniu, że MYŚLENIE > 0.

Człowiek w każdym momencie swojego życia, podejmując decyzje, rachuje potencjalne zyski i straty w określonych warunkach. Od wyniku rachunku zależy podjęcie działania. Siłą, dzieki której możemy działac jest nierozłącznie związana z rozumem Wolna Wola. W jaki sposób człowiek wszedł w jej posiadanie jest kwestią odrębną, ważne że ją ma. Najpierw pojawia się chęc, pragnienie uzyskania czegoś, następnie planujemy w jaki sposób możemy swój cel osiągnąc i czy jest to opłacalne. Potem do akcji wkracza wlaśnie wola dziłania. Wykonujemy, a przynajmniej staramy się wykonac działania potrzebne do osiągnięcia zysku.

W każdym momencie myślimy i przez to uaktyniamy najpotężniejszą siłę człowieka. Umysł w połaczeniu z wolną wolą potrafi bardzo wiele. Od prostej zmiany nastroju "na życzenie" do przeprowadzenia rocznego planu treningowego na siłowni. Również wzorce z dzieciństwa/poś wiadomośc może zostac złamana pzez wolę.

Przykład. Boję się wody, bo o mało co się nie utopiłem jak miałem 5 lat. Jednak mocą rozumu mogę swój strach przełamac, bo wiem że jest to dla mnie korzystne. Na dwa sposoby:

1. Glory or death. Albo zacznę pływac, albo się utopię. Odrzucenie innych opcji.

2. Self-deceit. Kreuję rzeczywistośc, w której moja trauma nie miała miejsca i na jakiś czas "przełączam się" w nią. Strach odchodzi. (Ta metoda jest zresztą bardzo przydatna w oszukiwaniu. Kreujesz fikcyjną rzeczywistośc i potem tylko od dokładności wizji zależy czy kłamstwo zostanie wykryte, żadne wykrywacze kłamstw nie mogą nic zrobic :P )

cdn...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-05-12 15:19
Oba te sposoby są w mocy umysłu i sprawdziłem je kilkakrotnie w życiu.

Podświadomośc wchodzi do gry, gdy:
a) jesteśmy w sytuacji ekstremalnie stresującej
b) jesteśmy otumanieni
c) śpimy
d) podejmujemy decyzje przy braku danych.

Punkty a) i b) są do wytrenowania poprzez powtarzanie rządanych działań, punkt d) można rozwiązac za pomocą rzutu monetą jeśli jesteśmy wobec siebie nieufni.
---------------

Kolejną ważną sprawą związaną z tematem jest poczucie własnej wartości. Ty polecasz zmienianie tej kwestii w oparciu o afirmacje, oddziaływujące na podświadomośc. Tymczasem dużo potężniejszą siłą jest rozum, który ma za zadanie doprowadzic nas do sukcesu.

Akty woli, wyzwania są według mnie kluczem do wysokiej samooceny. Są po prostu podparte faktami. Jeśli powiedzmy dokonaliśmy czegoś wielkiego i włożyliśmy w to dużo pracy, to szukając informacji o swoich możliwościach odwołujemy się to tego wielkiego dzieła, które udało nam się dokonac. Nie znaczy to, że jesteśmy w ciągłej pogoni za sukcesami, ale że odniesione sukcesy są podstawą myślenia: "Potrafię to zrobic, dokonałem przecież wielkiego dzieła xxx."

Jeśli ktoś jest nieudacznikiem, to samo tylko poczucie własnej wartości nie pomoże mu w niczym, bo po kilku porażkach dojdzie do wniosku, że się zwyczajnie oszukiwał wmawiając sobie, że jest zajebisty. Dodatkowo można jeszcze rozwinąc siebie.

cdn..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-05-12 15:20
Jakieś ergo:

Wolna wola jest w stanie kształtowac podświadomośc poprzez fakty, nie zaklęcia. Są lepsze, ponieważ odwołują się do faktów, a nie byc-może-omylny ch przekonaniach o sobie. Jeśli posiadam wolną wolę, mogę robic co tylko chcę, co tylko uznam za opłacalne. Bez oglądania się na przeczucia. Wolna wola pozwala mi podejmowac najtrafniejsze decyzje w oparciu o rzeczowe kalkulacje. Zmniejsza to ilośc stresu w życiu = lepsze zdrowie.

To są moje argumenty za odrzuceniem z rozważań podświadomości jako czynnika łatwego do wyeliminowania. Liczę na odpowiedź "do rzeczy", ponieważ interesuje mnie jak sparujesz moje argumenty (chyba lubię się kłócic :P)

Grzesiek (gb95)

koniec :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-05-12 17:52
Ciężko mi będzie przekonać, ponieważ z tego co piszesz, dobitnie wynika że nie wiesz jaką siłę ma podświadomość - tę siłę ja znam, ponieważ od lat choruję na IBS, czyli w sumie nerwicę. To co się ze mną działo było właśnie działaniem podświadomości, i w żaden sposób nie mogłem jej pokonać - nie tylko silną wolą (którą mam, rzuciłem palenie po kilkunastu latach, schudłem kilkanaście kg itd.) ale i sztuczkami takimi jak NLP i inne.

Poza tym mam kontakt z wieloma ludźmi, którzy mają podobne problemy, i żaden wysiłek woli nie jest w stanie im pomóc.Np. ludzie z niską samooceną, ciągle czujący się nikim - te uczucia o sobie to podświadomość, i żaden akt woli "jestem w porządku" nie był w stanie im pomóc. Weźmy pod uwagę np. ludzi religijnych, przeszli pranie mózgu czyli takie ukształtowanie podświadomości, że akt woli nie jest w stanie im w żaden sposób pomóc - bo niby jak? większość ludzi wie że bajki o szatanie za nie chodzenie na mszę to nieprawda, ale gdy zapada noc panicznie się boją.

Piszesz o nauce pływanie - co oznacza że Twój lęk był niewielki. Ludzie z fobią pływania nie są w stanie się zbliżyć do zbiornika wodnego, a ciągnięci siłą są w stanie zabić. A Ty piszesz że wskoczą do wody ha ha :)

Wolna wola i rozum ma jedną siłę - gdy człowiek cierpi już strasznie długo, może podjąć decyzję o zmianie, i wtedy wykorzystać pewne metody na zmianę programu w podświadomości. Musi się odprogramować, ponieważ bez tego z niczym nie ruszy. Akt wolnej woli nie jest w stanie złamać nawet silnej fobii, a np. urazu przy narodzinach umysł nawet nie pamięta, natomiast odczuwa to jako "fakty" - że świat jest zły, nieprzyjazny i nieprzychylny. To nieprawda. Ale on tak to widzi, bo jego podświadomość takie wysyła mu komunikaty. Wtedy ktoś kto nie wierzy jak Ty w siłę wzorców, próbuje silną wolą zmienić świat na lepszy, i w ten sposób traci życie na walkę z wiatrakami. Widzi zło i ciemność, bo ma w sobie taki wzorzec. Tak to widzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek 2013-05-13 23:36
Odpowiedz do Marka, zz, Orfeusza.

Marku, właśnie mówię o takich planach, decyzjach podejmowanych przez umysł które zmieniają stan podświadomości. Po długim czasie na namysł i przekonanie się do danej decyzji siła woli jest czynnikiem pozwalającym zmieniac swoje życie. Do tego odnosił się przykład o pływaniu. Przemyślenie wszystkiego wczesniej ma ta zaletę, ze pożniej nie wymaga już myślenia, nie daje możliwości cofnięci decyzji, a wymaga tylko zaufania do swojego rozumu.

Również ja byłem wierzącym (z niską samooceną) człowiekiem, nawet bardzo. Potem zmieniłem się wybierając umysłem fakty religijne, które pozwalały mi poczuc się wartościowszym (dzieci Boże itp.). I chyba mi się udało.

Myślę,że sporo racji ma tutaj Orfeusz mówiąc o predyspozycjach do świadomego kierowania sobą, nazywania rzeczy celnie i po imieniu.

zz, Chreścijaństwo stosuje tutaj podejście ekstremalne, ale w drugą stronę. Bóg dał człowiekowi wolną wolę żeby ten mógl robic co tylko chce. Jest to podstawa stworzenia, dzięki temu jesteśmy lepsi od zwierząt. Również rzeczową kalkulacją jest przykazanie chrystusowe, jak najbardziej. Wynika to z tego, że społeczeństwo miłujące siebie nawzajem wspiera się, a społeczeństwo, które tego nie robi zwalcza się. Logiczne jest że wspólnota jest silniejsza od zbioru jednostek.


pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-05-12 17:55
Piszesz o czymś czego ani nie znasz ani nie rozumiesz.

To chrześcijaństwo stosuje ekstremalne podejście w tej kwestii, twierdzi że ludzie są naczyniami dla ducha świętego.
Stosując to podejście, opętane szatańskim zwiedzeniem oligarchów skreśla je jednocześnie przez wywyższenie jednego do statusu Boga i poniżenie całej reszty gatunku.

Chcesz swoją doraźną, ślepą, egoistyczną, odseparowaną świadomością kształtować Boga ?

Cytat:
Jeśli posiadam wolną wolę, mogę robic co tylko chcę, co tylko uznam za opłacalne. Bez oglądania się na przeczucia. Wolna wola pozwala mi podejmowac najtrafniejsze decyzje w oparciu o rzeczowe kalkulacje
Czy te twoje rzeczowe kalkulacje, w ramach tego co uznasz za opłacalne kiedykolwiek zrodziłyby słowa, cyt.:

"Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego" ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Orfeusz 2013-05-13 14:46
Wszystko rozbija się o to, na ile jesteśmy w stanie świadomie (za pomocą wolnej woli) kierować własnym postępowaniem. Bo całkowicie 'wolna' wola jest raczej iluzją - bo to, że w danym momencie wybierzemy tak lub inaczej może zależeć od wielu czynników które leżą w naszej podświadomości.
Można jednak próbować wpłynąć na tę część umysłu, jeśli jest się świadomym w jaki sposób na nas oddziaływuje. Stąd sądzę, że kluczem do wszystkiego jest tutaj świadomość własnego postępowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-12 18:40
Cytuję Marek:
Cytuję i30:
Marku a może przełom w pisaniu: zamiast kolejnego felietonu spotkanie z wiernymi czytelnikami? Czy byłbyś na to gotów? :-)


Nie, bo nie chcę mieć adidasa i marskości wątroby. Ja się nie cackam z fanami, tylko u mnie coaching jest taki, że moi uczniowie by się dwa dni po imprezie jeszcze czołgali i szczekali. Czy są na to gotowi? czy są gotowi by poznać prawdę? czy są gotowi na potworne wymioty, biegunkę, wyrzuty sumienia, moralniaka i dziwne krosty na narządach płciowych?

Hahaha ale ja nie miałam na myśli takiego spotkania :lol: ale dobrze,rozumiem ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-05-12 22:25
Cytuję Madzialenka:
Zemsta nie jest całą treścią mojego życia, ale nie ukrywam, że sprawia mi to radość. Bardzo często robię to tak "przy okazji", no bo dlaczego nie? Chcę, aby ci ludzie też się czegoś nauczyli, że kiedyś to względem ich osoby ktoś może być niemiły - jak ty komu, tak on tobie. Poza tym interesują mnie ich reakcje na moje zachowanie, ich tłumaczenia, czasem przeprosiny za to, co robili i inne takie sytuacje. To jest naprawdę fascynujące.

Gdzieś tutaj opisywałeś przykład kapłanów w Afryce, którzy wmówili tamtejszym ludziom, że są nadzy i że jest to złe, że powinni tego żałować. Ty chyba chcesz postąpić podobnie ze mną - pragniesz mi wcisnąć, że jestem nieszczęśliwa, poraniona, mam złe życie. Nie próbuj, nie uda Ci się. Jesteś w tej materii skazany na niepowodzenie. Zaklinam Cię kapłanie, zaprzestań tego.

Piszesz że "sprawia Ci to radość"
a tak nie powinno być..dlatego nie będziesz szczęśliwa jeśli nie odpuścisz..
Jeśli naprawdę byłabyś szczęśliwa nie upokarzałabyś innych ludzi nawet tych którzy kiedyś byli dla Ciebie niemili..to nie tak działa...dlacze go skoro jesteś teraz taka jak pragnęłaś być nie możesz czerpać z tego radości?
Odpuść sobie...po prostu żyj... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ChristalBold 2018-05-06 10:17
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high
in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique content,
search for; SSundee advices unlimited content for your blog
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BestLenora 2018-11-06 10:43
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of
website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Paullax 2019-12-02 21:00 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marklax 2019-12-13 23:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2019-12-14 21:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2019-12-15 09:02 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2019-12-17 15:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paullax 2019-12-17 19:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2019-12-19 00:06 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Janelax 2019-12-19 13:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2019-12-20 03:21 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Janelax 2019-12-22 13:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 # Evalax 2019-12-23 19:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2019-12-25 09:31 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2019-12-25 14:52 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2019-12-26 08:10 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2019-12-27 12:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2019-12-27 17:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2019-12-27 19:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2019-12-28 20:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2019-12-28 22:57 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Lisalax 2019-12-31 20:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2019-12-31 23:26
Such problems as heart attack, bleeding disorder, liver disease, renal system disease, chest discomfort, belly abscess, higher or reduced blood stress, retinitis pigmentosa, heart problem, a past of a heart strike, and a current record of a stroke are to be stated to your medical professional to ensure your therapy is risk-free and there are no communications possible. Tadalafil is generally recommended for the treatment of impotence, also referred to as male impotence. Negative side effects of rx pharmacy online tadalafil consist of looseness of the bowels, indigestion, back or muscular tissue pain, aching neck, stale nose, heat in your head neck or face. In instance an overdose is thought you need to trying prompt clinical help. Tadalafil could be utilized for men patients with impotence: a common disorder that makes typical constructions impossible. Tadalafil assists guys achieve a more difficult and more secure erection making it feasible for them to make love.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-01 03:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-01 05:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-01-01 05:14 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-01 07:30
Erectile dysfunction is not associated to the procedure of maturing each se, it's one of the factors that could impact the person's blood flow. The following ones are specifically crucial to point out: heart tempo problems, a physical deformity of the penis, belly ulcer, blood cell ailment, a history of a stroke, bleeding ailment, retinitis pigmentosa, breast pain, a past of heart attack, low or high blood pressure, a current history of a cardiac arrest, renal system condition, liver disease, and heart problem. Much more significant negative effects like discomfort infecting the arm or shoulder, lightheadedness , uneven heart beat, painful penis erection, breast discomfort, sweating, basic sick sensation, fainting, eyesight issues, shortness of breath, changes in vision, seizure, hefty feeling, abrupt hearing loss, swelling in the feet or hands always need to be reported to your physician. Tadalafil needs to not be integrated with barbiturates, prazosin, voriconazole, phenytoin, heart medications, ketoconazole, prescription antibiotics, terazosin, antidepressants , rifabutin, doxazosin, itraconazole or carbamazepine prior to you have talked with your doctor, and you need to make certain to allow your medical professional know if there are any various other factors you think are essential to talk about. In some unusual cases clients taking tadalafil record priapism - a uncomfortable and lengthy construction that is fraught regarding long-lasting damages to your penis tissues. It hampers the procedure of blood circulation allowing for a fuller and additional steady erection. , if you think you have taken as well much of this medicine record it to your medical professional as soon as possible and ask for expert suggestions..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-01 07:32
Talk to your medical professional about a duration of time after which it is secure to take this medicine. As long as you let your doctor know you have such clinical concerns as tummy ulcer, blood cell condition, bleeding condition, liver tadalafil discount couponillness, current cardiac arrest, heart problem, retinitis pigmentosa, current stroke or coronary infarction, breast discomfort, high blood pressure, reduced blood stress, heart rhythm issue or kidney disease, your procedure is likely to be secure and really effective. You will feel its perks only if you take it every time before making love, however not much more commonly than once every 24 hours.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-01 17:27
This means that this drug is not anticipated to do any type of injury to the unborn infant if taken by an expecting lady. If you develop any kind of new signs or the ones you experienced before obstruct your day-to-day life get in touch with your doctor right away. Impotence could be explained as failure of a guy to keep a construction and achieve for long sufficient to make love. Taking 100 mg tadalafil may trigger a heart strike in clients with heart issues. Your physician will additionally really need to understand if you are presently making use of terazosin, tamsulosin, antidepressants , rifabutin, seizure medicines, verapamil, doxazosin, dalfopristin, nicardipine, itraconazole, barbiturates, erythromycin, diltiazem, miconazole, rifampin, prazosin, voriconazole, HIV or AIDS drugs, quinidine, rifapentine, ketoconazole or clarithromycin. Various other symptoms you could get include feeling numb or tingling in your jaw, neck, chest or arms. Several of these disorders could require additional examinations.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-02 00:57
Adverse effects are different for every single individual, so you have to watch your condition carefully. Taking Tadalafil along with certain alpha-blocker medications, nitrates, nitroprusside, or recreational drugs can lead to significant as well as life-threatenin g disorders. These negative side effects can be various in magnitude for various people, however most of the times they disappear by themselves and there is no requirement for your medical carrier to interfere. tadalafil helps guys obtain a more challenging and additional stable erection making it possible for them to have sex. You should not get worried in instance of sensation dizzy or having an indigestion - these are a few of the typical side effects of Tadalafil that most of the times vanish alone. Major negative side effects of this medicine are feasible, although rather unusual. This sign needs to be stated to your community emergency area and you really need immediate health care assistance promptly after noticing this symptom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-02 03:28
If you are uncertain whether the medicine you are taking could potentially induce major health effects if incorporated with Tadalafil, talk with your physician or your pharmacologist beforehand. Tadalafil (Cialis) could be utilized for the procedure of impotence in guys. Such drugs as conivaptan, diclofenac, doxazosin, prazosin, terazosin, imatinib, isoniazid, rifampin, prescription antibiotics (clarithromycin , clotrimazole, dalfopristin/qu inupristin, erythromycin, itraconazole, ketoconazole, telithromycin, or voriconazole), antidepressants (nefazodone), heart or blood tension medications, HIV/AIDS medicine, or seizure medicine (carbamazepine, phenobarbital, or phenytoin) may obstruct your therapy, so ensure your doctor understands about them prior to prescribing Tadalafil. Consuming grapefruit juice is also not advised as it can induce some possibly harmful communications with Tadalafil. The drugs discussed have actually been reported to obstruct tadalafil without prescription, inducing unpleasant negative effects and making this medication much less effective.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-02 23:30
For circumstances, being over 50 years old, having high cholesterol levels, cigarette smoking, diabetic issues, cardiovascular disease, pre-existing eye issues, or hypertension might be a danger factors for establishing abrupt vision loss - so make certain you discuss your personal danger aspects regarding your medical professional. You will certainly have the ability to buy common Tadalafil that has the same component as brand name variation, meanings it is going to work right for you every time you take it. Nitrate based drugs are typically prescribed for the treatment of breast pain. If you experience nausea, pins and needles or tingling in your jaw, neck, chest or arms, dizziness, breast pain, or any kind of various other signs of the kind while making love (after taking Tadalafil) see to it you quit the activity right away and call your doctor as quickly as feasible. The response of your body to other medicines specified can likewise affect your treatment or well-being in some means, which is why stating all those to your medical provider is critical. tadalafil medicine makes it possible for you to make love whenever within the following 36 hrs, while other medicines of the kind offer just 4-5 hours of effectiveness.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-01-03 03:56 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-03 15:43
It's important that you inform your medical professional regarding other ones you are taking, also if those are vitamins or organic supplements. This drug rarely triggers serious negative effects, however they all should be reported to your wellness care carrier right away. Much like with any sort of medicine used for the treatment of ED, a rare however hazardous negative effects is possible - an unusually prolonged and distressing erection called priapism. tadalafil capsules for sale could create such moderate negative effects as drippy nose, muscular tissue pains, indigestion, flushing, back discomfort, stale nose or hassle at the beginning of the therapy, yet they always go back on their very own.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janelax 2020-01-03 22:05 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-03 23:47
The following ones must be mentioned: chest pain, seizure, eyesight modifications, fainting, irregular heartbeat, lack of breath, swelling in your feet, ankle joints, or hands. Generic Tadalafil Cost adverse effects are often light and include sneezing, heat in the face, redness, pain in the back, aching neck, diarrhea, stuffy nose, neck, indigestion, muscle memory, discomfort and hassle problems, all them likely to vanish soon after you have them for the initial time.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-04 00:55
Your dosage depends on the way you reply to the therapy and is often in between 5 mg and 20 mg. Stop taking Tadalafil and chat to your healthcare company when feasible if you get any one of the negative side effects pointed out. If you finished taking such a medication, do not take Buy Tadalafil Online India even. The complying with serious side effects are expected to be mentioned to your healthcare supplier as soon as you notice them: sudden eyesight loss, lack of breath, light-headednes s, uneven heartbeat, general sick feeling, chest pain, sweating, seizure, priapism, sudden hearing reduction, vision adjustments, swelling in your feet, ankles, or hands, and fainting. Tadalafil (Cialis) is a prescribed substance abuse for people detected with impotence and unable to obtain an erection. Report any type of significant negative side effects, such as supplanting ears, rash, loss of hearing, priapism, lightheadedness , blurred eyesight, hives, breast pain, or modifications in shade eyesight, to your medical service provider.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-04 00:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-04 01:12
At the very least 24 hours must pass in between two dosages of cheap 10 mg tadalafil to ensure you do not overdose.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Boolax 2020-01-04 10:21
generic tadalafil 40mg is suggested for people with real problems, which means you are not supposed to be taking it if you have short-term troubles that might be associated to some stress at work etc. Generic Tadalafil is known to cost a great deal less cash while providing the very same level of performance, since the energetic ingredient is made exactly the exact same, and the dosages match. A major sensitive response is not most likely however there is such an opportunity anyway. Although it has not been set up whether Tadalafil is the main root cause, the disorder is induced by the decreased blood flow to the optic nerve of the eye. Tadalafil (Cialis) is one of the 3 most prominent medications meant for the treatment of male impotence. Tadalafil (Cialis) is intended for the effective treatment of impotence, being efficient in the absolute majority of cases.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-04 10:23
Tadalafil is still a medicine and has actually to be addressed regarding all due severity. In situation the physician thinks about any one of your problems hazardous he could offer an alternative to Tadalafil or adjust the amount. It's extremely crucial to make certain every person utilizing Tadalafil goes over all the therapy facets regarding a qualified medical care professional. generic tadalafil canada needs to not be brought with any type of medicines contain nitrates, as an example nitroglycerin ointments, nitroglycerine medicines and isosorbide tablets, in addition to nitroglycerine patches, or recreational medicines poppers. You could get a common medicine that functions in similarly as brand label medication and offer you the outcomes you anticipate.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-04 15:21
This drug is a PDE5 inhibitor - it works by having an effect on a specific enzyme in the physical body that is essential for the procedure of blood inflow to the cells of the penis in addition to its outflow. You just should browse the web to discover additional about all the possibilities you have when you determine to acquire how much is generic tadalafil from an Internet pharmacy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-04 20:44
This could result in a lot of risky health disorders as well as fatality. Rather, they can attempt sexual relations at any sort of point within the 36-hour duration. A full health care assessment needs to be accomplished before you are prescribed anything - it's crucial to establish whether you are healthy and balanced sufficient to have sex to ensure it will certainly not result in health and wellness problems. You will certainly should ensure you constantly take it n advancement, because it may take the drug a bit much longer to work for some people. where to buy tadalafil in usa (Cialis) is a prescription medication that has actually been specifically developed to suit the demands of guys identified with erectile disorder i.e. Impotence is thought about to be a problem that is typically caused by a lot of elements - from physical to emotional.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-05 17:38
It functions for guys with erectile disorder regardless of just how old they are and how extreme their problem is. If you ever had a sensitive reaction to this medication or any sort of various other foods or drinks, inform your health and wellness care carrier. tadalafil 80mg ought to not be incorporated with barbiturates, prazosin, voriconazole, phenytoin, heart medicines, ketoconazole, anti-biotics, terazosin, antidepressants , rifabutin, doxazosin, itraconazole or carbamazepine prior to you have actually talked with your medical professional, and you have to make certain to let your physician understand if there are any kind of other aspects you think are essential to review. If you have actually been told not to do so by your wellness treatment service provider, you are not expected to take Tadalafil and have sex. Tadalafil is a male impotence medicine that comes as tablets containing 5, 10 and 20 mg of the energetic ingredient Cialis. Tadalafil (Cialis) can be recommended for patients identified with a typical sexual disorder - erectile disorder.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-06 04:49
You can take Generic Tadalafil Usa Pharmacy when you require, a hr prior to having sex. In the majority of instances you will certainly get only moderate side results, such as stale nose, looseness of the bowels, heat or soreness in your face, muscular tissue pain, headache, wound throat, back discomfort, and an upset tummy. The normal one is 10 mg, although it might still be inadequate or expensive for some clients. It offers for around 36 hours of performance, although this duration may differ relying on a number of aspects. Sid effects are feasible and could feature frustration, looseness of the bowels, flushing, pain in the stomach, muscular tissue heartburn ( pyrosis ), pain or acid indigestion, and coughing. Online pharmacies do not request for a prescription and offer universal medications, but that does not mean your therapy will be insufficiently reputable and favorable.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Ashlax 2020-01-07 00:07
Tadalafil (Cialis) is a very efficient prescribed medication used to address impotence in mens of any sort of age. Nonetheless, ensure you tell your doctor if you have lightheadedness , modifications in color eyesight, chest discomfort, rash, hives, masked vision, erection that lasts longer than 4 hours, ringing in ears, or loss of hearing. Drug interaction may result in stroke, heart or fainting strike. Similar to other PDE5 preventions Tadalafil need to never ever be incorporated with drugs which contain nitrates and can come in a selection of types, such as patches, tablets, pastes and ointments. On our comparison web page, you will be certain to discover a list of a lot of credibled pharmacies we selected for you, and we will be pleased to have actually aided you find the best drug store offering ideal top quality medicines like Tadalafil and providing them regarding fast distribution to any kind of nation. tadalafil tablets 20 mg india (Cialis) is a male impotence drug that comes in tablet computers including 5, 10 and 20 mg.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Ugolax 2020-01-07 10:13
For circumstances, being over 50 years old, having high cholesterol levels, cigarette smoking, diabetic issues, cardiovascular disease, pre-existing eye issues, or hypertension might be a danger factors for establishing abrupt vision loss - so make certain you discuss your personal danger aspects regarding your medical professional. You will certainly have the ability to buy common Tadalafil that has the same component as brand name variation, meanings it is going to work right for you every time you take it. Nitrate based drugs are typically prescribed for the treatment of breast pain. If you experience nausea, pins and needles or tingling in your jaw, neck, chest or arms, dizziness, breast pain, or any kind of various other signs of the kind while making love (after taking Tadalafil) see to it you quit the activity right away and call your doctor as quickly as feasible. The response of your body to other medicines specified can likewise affect your treatment or well-being in some means, which is why stating all those to your medical provider is critical. buy tadalafil online makes it possible for you to make love whenever within the following 36 hrs, while other medicines of the kind offer just 4-5 hours of effectiveness.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-07 14:36
You are not supposed to take Tadalafil and make love if you were informed by your physician to abstain from sex as it could possibly put too much pressure on your heart. Record to your physician the fact of taking any kind of other medications - as some can induce communications regarding tadalafil 5mg daily price. Do not begin taking Tadalafil in case you are utilizing other medications, even if those are some natural supplements or supplements prescribed by other physicians. Tadalafil must be taken about an hour before you are visiting have sex. You are visiting adore this possibility to get Tadalafil online, because not only are you getting a quite wonderful offer, you could additionally take pleasure in the same impeccably high quality.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-07 18:47 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-08 07:51
If you take this drug anyway you could experience some indicators of an allergic response, consisting of hives, rash, difficulty breathing and puffinessing of your lips, feet, hands and neck. Constantly take as much of Tadalafil as prescribed - as making use of more is not visiting provide you constructions that are much more effective. Regarding our support, you will finally have the ability to find the on the internet drug store of your dream within just a few mins, picking on our comparison web page and composing your thoughts without having to bother with anything, We could promise your universal tadalafil tablets india will be equally efficient as if you were getting it with a prescribed, and we understand just what we are discussing. Usage this medicine specifically as routed by your doctor. Do not share Tadalafil regarding other people regarding similar or the very same problem. Several of these disorders could require additional examinations. This condition is best explained with the help of an unique term "erectile disorder" as this is a much more slender term that describes the disease much more exactly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-08 11:18
Such health care problems as bleeding ailment, current cardiac arrest, heart problem, renal disease, blood cell ailment, stomach abscess, recent movement or cardiac arrest, low blood pressure, heart tempo problem, liver condition, higher blood stress, retinitis pigmentosa or chest discomfort could influence the dosage of buy tadalafil 5mg online you are suggested, and you need to always mention them before starting the procedure. Unless or else directed by the medical professional you could take this medicine half an hour before sex and its effects could last for approximately 36 hours after it.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-08 11:32 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-08 23:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-10 00:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-10 05:25
Call your medical professional if you believe Tadalafil 20mg Canadianyour treatment is not going as intended and you are not benefitting from it as long as you could.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Ugolax 2020-01-10 20:21
It's vital to ensure you see those and see if they go away, which is what often happens. The complying with are the nitrate medicines you require to understand: isosorbide dinitrate, nitroglycerin tadalafil capsuleor isosorbide mononitrate. This relates to the truth every individual's dosage is specific and based on a large array of elements, such as age, the real reason for erectile dysfunction, medications you are taking and inherited problems that may have added to the development of the illness.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Lisalax 2020-01-12 19:26 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-12 20:18
Such conditions as congestive heart failure, bleeding disorder, liver illness, renal system illness, chest discomfort, stomach ulcer, low or high blood pressure, retinitis pigmentosa, cardiovascular disease, a past of a cardiovascular disease, and a recent record of a stroke are to be stated to your doctor to make sure your procedure is secure and there are no interactions possible. Unexpected vision reduction is a dangerous adverse effects that might or may not be directly associated with the reality you are taking tadalafil canada online. Tell your medical carrier about any type of various other medicines you are taking to stay away from drug interaction that may not just lessen the effectiveness of Tadalafil but additionally create more serious health and wellness issues.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-12 22:09
Your doctor is expected to understand your complete case history prior to prescribing this drug. Such disorders as a record of a movement or a heart strike may be a contraindicatio n. Record any of the following: physical defect of the penis, tummy ulcer, kidney condition, bleeding condition, liver condition, a current past a heart attack, movement or cardiac arrest, red blood cell ailment, angina, reduced or higher blood tension, heart rhythm issues, or heart problem. If you are going to consume any kind of products including grapefruit juice before taking tadalafil india brand, it's crucial to inspect with you doctor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-12 23:27
Your physician will certainly additionally have to be informeded of any kind of various other drugs you are utilizing, specifically carbamazepine, prescription antibiotics, miconazole, itraconazole, prazosin, ketoconazole, antidepressants , barbiturates, phenytoin, tamsulosin, doxazosin, voriconazole, rifabutin, heart medications, rifapentine, HIV or AIDS medicines, rifampin or terazosin. These medical disorders can have an effect on the top quality of your procedure and your dosage could have to be readjusted. , if you are supposed to obtain urgent medical support clinical personnel should know about the reality you are taking tadalafil generic in india. It's crucial that you tell your physician about any of the following wellness problems you have actually ever before been detected regarding to make sure your treatment goes as planned and is not in any kind of method impacted by them: breast pain, liver or renal system illness, hypertension or hypotension, red blood cell disorder, heart condition, a record of a heart or a movement attack within the last half a year.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-13 09:50
Online pharmacies offer inexpensive universal medications tadalafil soft tablets 20mgregarding speedy shipment and all the safety warranties.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-13 09:53 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-13 09:59 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lisalax 2020-01-13 13:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-13 15:28
Taking buy tadalafil from canada could be connected regarding a variety of major and light adverse effects. Much more major adverse effects are likewise possible and could include feeling light-headed, fainting, sudden hearing loss, seizure, chest pain, ringing in your ears, irregular heartbeat, eyesight modifications, swelling in your ankles, feet, or hands, lack of breath, and back discomfort. Hearing loss is a seldom mentioned major negative side effects that every person should learn about. Mild negative effects such as diarrhea, warmth or redness in your face, neck, or breast, stale nose, memory problems, pain in the back, sore neck, upset tummy, muscular tissue pain, and problem are includeded to be typical and do not have to be stated to your health care service provider.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-13 23:03
An overdose of Tadalafil can create the following symptoms: chest pain, headache, pyrosis ( heartburn ), indigestion, dripping or stuffy nose, construction that lasts longer compared to 4 hours, discomfort in the spine, and flushing. If you are sensitive to the energetic component of this medication - Cialis, you will be incapable to take this medication as the exact same reaction will certainly most probably happen once again. Prior to you start taking Tadalafil, it's worth considering all the feasible choices of getting this medicine to begin with. If you are experiencing from erectile dysfunction and are unable to achieve an erection sufficient for having sex, buy cheap tadalafil online usa (Cialis) could be suggested. It's additionally extremely important that you tell the doctor if you are taking any one of the adhering to medications that have actually been mentioned to hamper the results of Tadalafil: antidepressants , antibiotics, rifampin, isoniazid, HIV/AIDS medicine, imatinib, doxazosin, antifungals, heart or blood pressure medicines, seizure medicines, diclofenac, and conivaptan. Your physician should understand if you are utilizing any one of the following medicines before suggesting Tadalafil: HIV/AIDS medication, conivaptan, diclofenac, isoniazid, blood or heart stress medications, antidepressants , rifampin, imatinib, seizure medications, antifungal medicines, prescription antibiotics, or doxazosin, as several of them can have an effect on the success of your treatment. As a whole, on-line looking for medicines like Tadalafil can be a true blessing, supplying so lots of fantastic benefits.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-14 09:34
Eyesight reduction is among the unusual side results of Tadalafil, yet it's likely to develop just in a handful of people with diabetic issues, heart problem, higher blood tension, high cholesterol levels and pre-existing eye issues. You can visit our contrast web page right now and choose where you 'd such as to buy that Tadalafil, to ensure you are making the right option. tadalafil 20mg price might or could not enter bust milk (there is not nearly enough details regarding it) yet is not anticipated to do hurt to a coming baby. Other responses are likewise possible, however since they could be fairly various you will need to review them regarding your medical professional separately. If your wellness insurance coverage is not wonderful and does not cover impotence, Online shopping for medications could be a truly great means out for you. Never ever take additional of Tadalafil compared to suggested by your physician to stay away from such overdose signs as nausea, chest discomfort, light-headednes s, fainting, and uneven heart beat. A few of the advantageous results of Tadalafil feature a boosted sex-related potential that permits the person to make love for longer than common, the opportunity of having a greater frequency of orgasms and obtaining a tougher erection.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-14 09:39
You could be questioning how you can get tadalafil capsule for much less cash and over the counter, and online drug stores seem to provide you a simple remedy to this problem. Because you will certainly be probably taking Tadalafil on the when-needed basis, there is no have to stress over missing out on a dosage. Tadalafil is a very effective medicine suggested to people regarding impotence. Several of the useful effects of Tadalafil consist of a boosted sex-related capacity that permits the client to make love for longer than normal, the opportunity of having a higher regularity of orgasms and achieving a tougher construction. Constantly take as much of Tadalafil as suggested - as using additional is not going to give you erections that are more highly effective. To make life less complicated for you, we did some study of our own and will be grateful to allow you take benefit of the results of our effort.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-01-14 20:37 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
 
 
0 # Ugolax 2020-01-15 08:32
You should warn your health treatment supplier if you have any type of medical conditions that might obstruct the success of your procedure, such as heart condition, blood cell condition, physical defect of the penis, tummy ulcer, a current history a cardiovascular disease, movement or cardiac arrest, heart rhythm issues, kidney condition, angina, bleeding disorder, liver illness, low or high blood stress. Do not take Tadalafil more often compared to as soon as a day (at the very least 24 hours need to pass in between both doses). These are typically light and vanish quickly, but in instance they continue, you may have to have your dosage adjusted. Tadalafil (Cialis) could be recommended for clients experiencing male impotence. tadalafil 20 mg for sale online (Cialis) ought to be taken just by people to whom it was prescribed - i.e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-15 23:38
Inform your physician if you are utilizing imatinib, antidepressants , heart or blood stress medicines, doxazosin, diclofenac, rifampin, isoniazid, seizure medicines, antifungal medicines, HIV/AIDS medicine, conivaptan, or anti-biotics. You are not supposed to take tadalafil price and make love if you were told by your doctor to do without sex as it might potentially put way too much pressure on your heart. These negative side effects can be various in magnitude for various people, however most of the times they disappear by themselves and there is no requirement for your medical carrier to interfere.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-16 03:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-16 05:25
If you have higher or low blood tension, blood cell ailment, hemorrhaging liver, renal or condition illness, angina, history of a recent movement or heart tempo issues, you should mention these issues to your physician to ensure that he would have the ability to recommend a maximum dose of the medicine or take into consideration a substitute if feasible negative side effects and medicine interaction are as well hazardous. Much more serious side results can feature any one of the following: general ill feeling, seizure, breast discomfort, light-headednes s, priapism, vision adjustments, puffinessing in your hands, ankles, or feet, abrupt hearing loss, sweating, uneven heart beat, shortness of breath, sudden eyesight reduction, and fainting. tadalafil india brand does not safeguard you from sexually transmitted disease. You nay be started on a lesser dose of Tadalafil to ensure you do not obtain any type of risky negative side effects, so make certain you always observe the amount prescribed. Tadalafil is a phosphodiestera se prevention that aids most patients to accomplish and preserve a construction enough for having a sexual intercourse. Tadalafil (Cialis) is a medication for the therapy of erectile disorder.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-16 06:44
Do not utilize Tadalafil for disorders it is not intended for. This negative effects may not be caused by actually taking Tadalafil, as there are a number of elements that have been established to add to this result. Do not share Tadalafil regarding other individuals - every person has to first be checked out by a certified professional. There are so lots of drug stores available offering to purchase Tadalafil over the Internet; which of them you are expected to go for to make certain you constantly take advantage of your therapy? tadalafil usa (Cialis) is an effective medication licensed for the procedure of erectile dysfunction in people of any sort of age. Tadalafil (Cialis) is meant for the treatment of male impotence also understood as erectile dysfunction. Please make sure you read through the label and follow your physician's suggestions, particularly the ones relating to dosage and schedule of taking this medication.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-16 08:33
If you have actually been told not to do so by your wellness treatment service provider, you are not expected to take tadalafil 5mg costs and have sex. These relate to the way of taking Tadalafil, its results, negative effects, possible medicine communications and anything associated to the quantity (taking way too much, not taking Tadalafil when you need to and altering your dosage without your medical professional's suggestion). As an example, patients making use of antidepressants , ketoconazole, rifampin, rifapentine, miconazole, barbiturates, seizure medicines, erythromycin, verapamil, terazosin, nicardipine, voriconazole, tamsulosin, prazosin, quinidine, HIV or AIDS medicines, doxazosin, rifabutin, clarithromycin, diltiazem, itraconazole or dalfopristin must be mindful and record those to their healthcare company prior to the therapy could be started. Various other significant side effects could include nausea, lightheadedness , abrupt eyesight loss, sudden hearing reduction, breast pain, sweating, lack of breath, convulsions, irregular heartbeat, puffinessing in your hands, ringing in your ears, and eyesight adjustments, Make certain you mention any one of them to your physician as quickly as possible. The complying with moderate adverse effects are feasible: pain in the back, headache, tummy upset, nasal stodginess, flushing, discomfort in arms or legs, lightheadedness , eyesight adjustments, and muscular tissue discomfort. Taking into account the reality that Tadalafil in some rare situations my cause harmful adverse effects seeing a doctor before taking this medicine makes ideal sense. Those that do have erectile disorder.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-16 15:54
Prior to taking canadian price for tadalafil you will certainly should talk with your healthcare provider and tell your man if you have actually or used to have any f the following health care conditions: bleeding conditions, liver condition, energetic stomach ulcers, fibrosis/scarri ng, coronary artery condition, sickle cell anemia, Peyronie's illness, eye problems, blood system cancers, record of painful/prolong ed construction, penis angulation, recent stroke, and kidney condition. Serious negative side effects of Tadalafil are nevertheless feasible but fairly uncommon. Tadalafil (Cialis) is a medicine intended for the procedure of a lot of serious instances of erectile disorder in men of any kind of age. Given that it's an additional company that makes the medication, they could place lesser costs on it, and that means you are obtaining the very same thing yet at a considerably more competitive rate. You are not expected to take even more of Tadalafil without your doctor's permission. Never use even more of Tadalafil than necessary and mention any sort of instances of an overdose straight to your neighborhood emergency.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-16 19:17
Overdose symptoms for this medicine include back discomfort, tadalafil 10mg australiaqueasiness, light-headednes s, fainting, uneven heart beat and nausea.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-17 04:57
The complying with medicines should be mentioned prior to you begin taking Tadalafil: antifungals, antibiotics, blood, heart or doxazosin stress medications, HIV/AIDS medication, conivaptan, imatinib, diclofenac, antidepressants , seizure, rifampin, and isoniazid medications. Such conditions as heart attack, bleeding ailment, liver disease, kidney disease, breast discomfort, stomach ulcer, reduced or high blood pressure, retinitis pigmentosa, heart problem, a record of a cardiac arrest, and a recent history of a stroke are to be mentioned to your doctor to make sure your treatment is safe and there are no communications possible. This medication needs to be taken only by the person to which it was recommended. Although Tadalafil India is commonly well-tolerated some light adverse effects may be experienced. This occurs when smooth muscles of the penis are unwinded by the interference of certain chemicals and more blood fills corpus cavernosum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-18 00:09
best tadalafil brand in india (Cialis) is a famously prescribed phosphodiestera se inhibitor (PDE5 inhibitor) that enhances the blood circulation in to the cells of the penis and avoids it from escaping back in to the physical body. Depending on which kind you have actually been prescribed you will certainly be called for to take this medicine regularly or simply when you are preparing to make love, however not much more frequently than every 24 hrs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Kialax 2020-01-18 07:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-18 08:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-18 12:27
Priapism is really rather a serious negative effects that could develop in a little percent of people taking tadalafil 5mg price australia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Amylax 2020-01-19 03:24 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-19 04:59
You will more than likely be not able to take generic tadalafil 2017 as the very same response is most likely to occur again. Drinking alcohol with this medicine can induce unsafe obstruction or change the results of this medicine.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-19 16:41
Eyesight loss is a unusual yet severe side result of taking generic tadalafil 20mg that in many cases is permanent. As long as you know a completely excellent online drug store that can offer you effective common Tadalafil with fast shipment, discounts and security warranties (which is why many individuals like buying or medications online), you appear to be prepared. The explanation why you are going to profit from your Tadalafil therapy if you acquire it on-line, contrasted to if you bought it from your neighborhood pharmacy regarding a prescribed is that universal medicines coincide in high quality, which for you indicates the same impacts for a lot much less cash. It's very important to make sure every person making use of Tadalafil discusses all the treatment facets with a qualified medical care speTadalafilt. It is available in tablet computers of two different amounts (10 mg and 20 mg) to offer optimum results depending on each patient's problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-19 18:38
tadalafil 2.5 mg india can be bought online, and the explanation why many individuals prefer through this is that they do not need to obtain a prescription and can pay a lot less money. Oftentimes eyesight loss was experienced by people with different pre-exciting issues. It is not meant to cure the condition and will certainly be reliable only for as in length as you take it. If your construction doses not vanish for longer compared to 4 hrs and is very painful, attempt emergency situation health care aid as you could be having a unusual however significant adverse effects - priapism. You must take this medicine a hr before having sex and some sex-related stimulation is constantly called for to get an erection.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boolax 2020-01-20 14:05
In really rare instances Tadalafil is believed to help in an abrupt vision loss an outcome of a reduction of blood flow to the optic nerve. Tadalafil (Cialis) has been accepted by the FDA soon after Viagra and is presently the 2nd most prominent medication for the therapy of impotence. Educate your health treatment carrier of the fact of utilizing other medications, particularly amiodarone, rifabutin, erythromycin, nefazodone, diltiazem, rifampin, sertraline, other erectile dysfunction therapies, ethosuximide, phenobarbital, carbamazepine, cimetidine, efavirenz, zafirlukast, alpha blockers, danazol, isoniazid, medicines for hypertension, clarithromycin, HIV protease preventions, metronidazole, lovastatin, delavirdine, or antifungals, as communications have been stated. Tadalafil is taken an hour prior to involving in sex. It aids the person to maintain a construction as soon as he obtains sexually delighted. tadalafil tablets india can be taken even by people regarding heart rhythm issue, liver disease, a past of a stroke or heart disease, hypertension, heart condition, multiple myeloma, low blood stress, breast discomfort, kidney illness, hemophilia, bodily defect of the penis, current heart attack, leukemia, stomach ulcer and sickle cell anemia, although such people do need to obtain an examination from their doctor before they begin taking the drug for their male impotence. These adverse effects are most likely to disappear by themselves in a couple of hrs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kialax 2020-01-20 15:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ugolax 2020-01-20 19:54
If you took tadalafil uk over the counter in spite of having an allergic reaction to it in the past you might experience hives, breakout, difficulty breathing and swelling and ingesting of your face and tongue. Some individuals could be most likely to establish the significant side effects detailed above as a result of a variety of individual threat elements.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ashlax 2020-01-20 22:03
If you are afraid you could not be able to remember all the drugs you have actually been prescribed it's a good suggestion to keep a listing of all the medications you are called for to take listed to make it possible for your health care provider to establish which amount will be most beneficial for you. It is not known for sure exactly what kind of results how to buy tadalafil online could have on a nursing infant- i.e. If you ever had any one of the following health and wellness disorders make certain you state them before asking your medical provider for a prescribed: red blood cell troubles, abscess in the tummy or intestine, condition that impacts the shape of the penis (penis angulation, Peyronie's condition), history of a heart strike or movement, diabetes, higher cholesterol, low or higher blood stress, breast pain or hemorrhaging ailment, irregular heartbeat, liver illness, renal condition, heart problem, or an eye condition operating in your family members, such as retinitis pigmentosa. However will you truly have the opportunity to obtain an erection any sort of time within such a lengthy duration? Tadalafil (Cialis) is a powerful PDE5 inhibitor that promotes blood circulation to the tissues of the penis and helps to help with impotence. Third, it could cost you a great deal much less cash if you purchase it online.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-21 00:50 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Wimlax 2020-01-21 05:23
You see it's not as easy as you might have imagined to locate a perfectly excellent pharmacy that would certainly provide you a chance to spend less cash while obtaining better in exchange, and this is why we are delighted to aid you. Tadalafil (Cialis) is a by mouth administered medicine made use of for the efficient procedure of male impotence (also called impotence). tadalafil (Cialis) has actually been specifically designed to suit the needs of guys incapable to have sex due to flaccid penis that does not get hard sufficient to finish sex-related sex.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kimlax 2020-01-21 05:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-21 20:48 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wimlax 2020-01-21 23:51 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
 
 
0 # Evalax 2020-01-22 23:44 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Evalax 2020-01-23 02:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Amylax 2020-01-23 19:35 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 #