Najnowsze felietony

niedziela, 07 kwiecień 2013 19:32

Po rozstaniu z kobietą

Napisał 
Sznur na wilgotnej od łez i smarków szyję, drżące nogi, chyboczący, trzeszczący taboret. I nadzieja w sercu, że może w ostatniej chwili ona nagle się zjawi, jak duch z eteru, z niebieskich łąk przybędzie, nieważne skąd - przytuli, zdejmie sznur, osuszy łzy i ból nie do wytrzymania. Ale gdy taboret się przewraca, cudu nie ma - beznamiętna grawitacja wykrzywia twarz w grymasie przerażenia i bólu, nogi gwałtownie dygocą, korpus cały się trzęsie jak ryba na brzegu. Oczy prawie wyskakują z oczodołów, zwieracze puszczają i kał z moczem zalewa spodnie, ściekając na dywan rzeźbi w nim piekielne hieroglify. Wraz ze śmiertelnym charkotem, pełgający płomyk ostatecznie gaśnie. Może chciał zwrócić uwagę - ale ta po pogrzebie szybko zniknie. Może chciał by ból przestał dręczyć - są inne sposoby.

Alibaba i 40 lemingów

Kilka dni temu reklamowali Alibabę, mówią że nagrał fajny kawałek. Sprawdziłem - faktycznie, nuta piękna, wpada w ucho. To już jest światowy poziom, wirtuozeria. Tylko strasznie smutna, dołująca... i ten tekst o koleżce, co z tęsknoty za swoją ex rzucił się na sznur. Unikam takiej muzyki, która wprowadza mnie w stany depresyjne, smutku. Niestety, to nie jest tak że posłuchasz i wszystko znika - każdy stan emocjonalny zostaje w Twojej podświadomości, i razem ze wszystkim na czym skupiasz uwagę, wpływa emocjami (język podświadomości) na świadomość. A później po kilku miesiącach, człowiek dziwi się że "znowu w życiu mi nie wyszło". Okazjonalnie się podołować? oczywiście, jeśli jest taka potrzeba to można. Czasem wręcz trzeba. Okazjonalnie nie uczyni to praktycznie żadnej szkody. Problem w tym że smutek uzależnia. Od czasu do czasu - tak, codziennie - na pewno nie. To co dobre to energiczne, spokojne, uspokajające, dające siłę, pozytywne nastawienie. Takim sztandarowym przykładem jest Era "Miseri mari", Celine Dion, enigma, i wiele innych wspaniałych twórców, istniejących w każdym gatunku muzyki.


Jeśli jakaś muzyka sprawa że rośnie w Tobie strach, nienawiść, poczucie beznadziei - to przestań tego słuchać. Dołowanie się (zwłaszcza przy rytmicznej muzyce) tak Ci wejdzie w krew i nawyk, że z otaczającego Cię świata zauważysz tylko jego ciemne strony. A jasne? znikną. To zwykła mechanika i prosta, żeby nie rzec - prostacka psychologia i zasady działania podświadomości.

Życiowa nuta?

Oczywiście pojawiły się komentarze że życiowa nuta, szkoda kolesia, a najbardziej rozbawiają mnie teksty typu "wielu porządnych chłopaków zginęło przez złe kobiety". To taka sama prawda, jak prawda alkoholika który pije bo... bo go boli głowa, bo deszcz pada, bo boli wątroba. Każdy powód dobry by zamoczyć pysk. To jak z pewnym facecikiem który lubił bić ludzi - jeden dostał wpierdol bo miał wąsy, a drugi że ich nie miał. Jest powód? oczywiście. I jaki sensowny, przekonywujący. W tym akurat przypadku, tego gościa zarżnęli podobni mu fani łatwych tłumaczeń. Żył jak ścierwo, i tak odszedł z tego podobno najlepszego ze światów.


Kobieta rzuca faceta, co samo w sobie często nie jest definitywne - to test czy mężczyzna jest silny. Czy facetowi realnie stała się jakaś krzywda? ma co jeść, gdzie spać? ma uraz? leje się krew? nie, to tylko psychika. Facet uznaje że coś jest jego, a gdy to znika - pojawia się wyrwa w obrazku świata, co cholernie boli. Silny facet to ktoś, kto sobie z tym radzi. Najczęściej jest egoistą (w złym znaczeniu tego słowa, sam egoizm jest z natury dobry, ale to słowo zostało bardzo negatywnie zabarwione) i centralnym punktem obrazka jest on sam. To narcyz który uwielbia komplementy i podziw, a ktoś  kto odchodzi budzi tylko nienawiść, pogardę. Może być też pozytywnym egoistą, kochać siebie, i wtedy każda strata jeśli nawet boli, to krótko. Człowiek który siebie szanuje i lubi, po prostu unika smutku, dołowania się, myśli typu "wszystko jest bez sensu". Takie myśli zabierają energię i oglupiają człowieka. Jak się czujesz po np. ciężkiej kłótni? siedzisz bez życia, wpatrujesz tępo w komputer albo cokolwiek innego. Sprawdź jakie masz wtedy możliwości intelektualne - jesteś w tym momencie po prostu osłem. Sprawdziłem to wielokrotnie na sobie; drastycznie spada możliwość zrozumienia nawet prostego tekstu.

Chorzy na duszy

Świat pełen jest ludzi chorych na duszy; są pełni poczucia winy, zakompleksieni, mają poczucie bycia złymi i grzesznymi. Porównują się do medialnych ideałów ciała i sukcesu życiowego, gdzie oczywiście (co jest celowe) zostają zmiażdżeni. Masz się czuć niedoskonały, by kupować suplementy, ubrania, srajfony i wszystko to, co przybliży Cię do nierealnego ideału. Gdy w takim smutnym, ponurym życiu pojawia się kobieta, ich układ hormonalny pompuje w żyły olbrzymie ilości naturalnych narkotyków. Czują że żyją, świat jest kolorowy, błyskają fajerwerki  - na chwilę depresja znika, ubita przez hormonalny złoty strzał. Oni kojarzą swoje szczęście z kobietą, ale to ich własny system hormonalny jest dawcą zadowolenia bądź bólu. Dlatego gdy odchodzi kobieta np. do innego, a oni wierzą że już nigdy nie wróci, popełniają samobójstwo. Ten ostateczny akt, jest ukazaniem całkowitej wiary w to, że kobieta daje szczęście. Gdyby poczekali trochę, zakochali by się w innej kobiecie. I hormonalno - narkotyczne zadowolenie znowu by przyszło. W życiu za darmo jest tylko ser w pułapce na myszy, i moje felietony. Ten stan euforii jest po to, byś zapłodnił kobietę i by gatunek ludzki przetrwał. Stan euforii utrzymuje się maksymalnie dwa lata, w czasie których masz się "zachować jak facet" i pokazać że "nosisz spodnie". A co później? to już natury nie interesuje. Ją interesuje tylko przetrwanie ludzkości jako całości. To czy będziesz wył i cierpiał do końca życia, nie jest istotne dla tej siły. Masz się rozmnożyć, a byś tego chciał i do tego dążył - dostajesz hormonalny haj na zachętę. Natura jest bezwzględna, ja osiedlowy diler. Pierwsza i druga działka za darmo, a później zarżniesz matkę by mieć na danie w żyłę.


Tak samo czujesz przyjemność gdy zjesz, napijesz się, weźmiesz oddech gdy płynąłeś długo pod wodą. Ludzie którym w dzieciństwie zaszczepiono chroniczne poczucie nieszczęścia (najczęściej religijne bądź od rodziców alkoholików) kompulsywnie poszukują zadowolenia. Nałogowo się zakochują, obżerają, upijają, ćpają - dla tej chwili przyjemności, zastrzyku błogości który przegna precz poczucie głębokiego niespełnienia. Większość ludzi ukrywa w sobie szloch - nawet o tym nie wiedzą że chcą płakać. Im więcej masz świadomości siebie, tym bardziej to dla Ciebie stanie się jasne. Kiedyś ta tama pęknie, a z Ciebie, z tego wieloletniego wrzodu pełnego nienawiści do siebie i cierpienia wyleje się ropa. Wtedy poczujesz wielką ulgę. Czy nie chcesz płakać? czy pod tymi wszystkimi maskami które nakładasz w pracy, rodzinie, na ulicy - nie chce Ci się szlochać?

Walka z prądem życia

Gdy kobieta odchodzi, człowiek się załamuje. Znikają narkotyki szczęścia, a w żyły pompują się hormony stresu. Wraca stare - poczucie rozpaczy, nieszczęścia, bezsensu życia, potężnie wzmocnione o stratę czegoś, co uznałeś za część siebie. Tymczasem kobieta nigdy nie była Twoja. Rzeczy, podobnie jak ludzie, pojawiają się w naszym życiu i znikają. Życie płynie, a prąd jego jest silny - można z nim walczyć, albo płynąć i podziwiać piękne widoczki. Jedne znikają, a za chwilę pojawiają się następne. Nie ma nic pewnego, nic swojego - wszystko w końcu kiedyś zostawimy na ziemi, bijącej się o spadek rodzinie. Oni też pójdą ku niebu bramom, ku żyznej ziemi gdzie zostaną skonsumowane ich ciała. I tak to się od wieków wszystko kręci; upadają religie, cywilizacje, imperia, a na ich miejsce powstają nowe.


Większość ludzi to albo chorzy (w sensie poczucia winy, kompleksów, odczuwanego ciągle strachu) albo chorzy - egoiści. Chory egoista sprawia wrażenie siły, ponieważ nie rozpacza po odejściu kobiety. Kobieta uznaje to za siłę (to zablokowanie uczuć, czasem psychopatia) i przeważnie wraca do tego człowieka - na swoje nieszczęście. Ludzi pozytywnie egoistycznych, jest niezwykle mało. Łatwo jest cierpieć, narzekać, robić z siebie szmatę. Łatwo przyjąć ofertę jakiejś religii i upokarzać siebie, uznać wyższość modeli, celebrytów, aktorów, bożków. Ale bardzo trudne jest uznanie siebie za wspaniałego, godnego człowieka. To jest zdrowy egoizm. Nikogo nie krzywdzisz, masz prawo się kochać, dbać o siebie. I co ciekawe, to wszystkim przeszkadza - masz kochać liderów, papieży, polityków, celebrytów. Ale nigdy siebie. Im się to nie podoba, bo kochając siebie, przestajesz być pajacem którym można manipulować. Stajesz się na powrót człowiekiem, pełnym piękna i godności. Wzrastasz ponad tłum owiec i ich pasterzy.

Huśta się

Brak rozpaczy po odejściu kobiety, jest okazaniem swojej siły. Nawet nie tyle brak rozpaczy, a odczuwanie jej ale nie okazywanie - to też oznaka opanowania emocji, siły. Bardzo cenione przez kobiety, ponieważ ta musi myśleć realnie - jak żyć z facetem, mieć małe dziecko i czuć się bezpiecznie, jeśli ten w zetknięciu z problemami huśta się na linie? problem z rurami, zalało gównem mieszkanie - Miś rzuca się na linę. Problemy z anteną na dachu - Miś się wiesza, nie wytrzymuje. Dziecko ma gorączkę - Miś skacze na sznur od żelazka, bo to go przerasta. PO przegrała wybory, Miś wiesza się na skakance ze strachu przez złym kaczorem. Miś zauważył na fiucie krostę, więc już zrywa sznur od prania i się huśta, bo myśli że ma adidasa.


Oznaka siły psychicznej mężczyzny, po odejściu kobiety:

1. Brak histerii, proszenia o powrót. Telefon milczy, fejsik także, żadnych meili.


2. Dzień, dwa po rozstaniu, balujesz na mieście, spotykasz z ludźmi, wspólnie gdzieś wyjeżdżacie. Nie uchlewasz się na maksa, tylko balujesz elegancko, na poziomie.


3. Tydzień po masz inną "sympatię". Bezlitośnie ją posuwasz. Jest to trudne do zniesienia dla Twojej ex, nawet jeśli nie ma ochoty na powrót do Ciebie. Zamiast uśmieszku pogardy dla Ciebie, uczucia że zrobiła dobrze zostawiając słabeusza, ciągle czuje brak pewności. Raz obrzuca Cię w myślach stekiem wyzwisk, by za chwilę wspominać z rozrzewnieniem wspólne harce - zaimponowałeś jej swoją siłą. Możliwe że wróci, mimo że nie miała takiego zamiaru - to jej nie pozwoli spać spokojnie. A może miałeś inną? a może to Ty ją wyrolowałeś a nie ona Ciebie? i skoro masz takie powodzenie, to może faktycznie jesteś zajebiście atrakcyjny?
Oznaka tego, że jesteś cipeuszem:

1. Prosisz, błagasz, przekonujesz. Płaczesz, skamlesz, upadlasz się.


2. Szantażujesz, grozisz samobójstwem, zamykasz się w domu ze skrzynką wódki, bierzesz  L4 z roboty, wszystkim szlochasz jak Ci strasznie źle, jak bardzo zostałeś zraniony. Wklejasz na fejsa wspólne fotki, łzawe wierszyki, pomstujesz na kurwę która była zdradziecką szmatą i Cię nie kochała. Jesteś zajebiście żałosny.


3. Po tygodniu, miesiącu i dwóch, marzysz tylko o ex. Jesteś słaby. Nie nadajesz się na opiekuna małego dziecka i żony, załamiesz się przy pierwszym lepszych problemach życiowych. Kobieta odczuwa zadowolenie ze swojej decyzji odejścia, i pogardę wymieszaną z żałosną litością na myśl o Tobie.Czytany 15038 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:47
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Słynny Filozof z fb 2013-04-07 20:07
Cytat:
Oznaka siły psychicznej mężczyzny, po odejściu kobiety: 1. Brak histerii, proszenia o powrót. Telefon milczy, fejsik także, żadnych meili. 2. Dzień, dwa po rozstaniu, balujesz na mieście, spotykasz z ludźmi, wspólnie gdzieś wyjeżdżacie. Nie uchlewasz się na maksa, tylko balujesz elegancko, na poziomie. 3. Tydzień po masz inną "sympatię". Bezlitośnie ją posuwasz. Jest to trudne do zniesienia dla Twojej ex, nawet jeśli nie ma ochoty na powrót do Ciebie. Zamiast uśmieszku pogardy dla Ciebie, uczucia że zrobiła dobrze zostawiając słabeusza, ciągle czuje brak pewności. Raz obrzuca Cię w myślach stekiem wyzwisk, by za chwilę wspominać z rozrzewnieniem wspólne harce - zaimponowałeś jej swoją siłą. Możliwe że wróci, mimo że nie miała takiego zamiaru - to jej nie pozwoli spać spokojnie. A może miałeś inną? a może to Ty ją wyrolowałeś a nie ona Ciebie? i skoro masz takie powodzenie, to może faktycznie jesteś zajebiście atrakcyjny?
Fajne rady Marek, tylko że ktoś kto dostał mocno po dupie np. dowiedział się, że jego lipsta którą mocno kochał się puściła i zostawił ją, to taki człowiek za bardzo nie jest w stanie zachować fasonu i dobrze się bawić z przyjaciółmi na wycieczce - na zewnątrz może fajnie wyglądać, a w środku dramat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 20:10
Racja, święta racja - ja sam byłem totalnie rozpieprzony, trzęsłem się cały jak miesiąc po rozstaniu miałem się spotkać z ex na chwilę. Ja nie dałem rady, ale teraz jestem już znacznie bardziej doświadczony niż wtedy.

Dlatego właśnie jest to test - trudny, bo pokazuje jak facet się zachowuje w ciężkiej sytuacji. To test na prawdziwą męskość. A jak dziecko ciężko zachoruje, co wtedy? bieda, tragedia, katastrofa? facet musi to przetrwać, i jeśli ma do tego siłę, dostanie w prezencie nagrodę, dostęp do USB i szybkiego transferu danych (genetycznych) :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-04-07 20:16
No niestety, miłość jest dla bogaczy; siła, charakter, opanowanie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wujo 2013-04-07 20:45
A powiedzcie mi, jak najlepiej sie zachowac gdy byla sie odezwie? Byc chamem i zbywac ostrymi slowami, ignorowac calkowicie, odpowiadac normalnie, ale sucho, czy byc milym? Ktora z tych opcji jak zadziala na byla, czyli odleglego nam przybysza? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-04-07 20:56
odpowiadać normalnie, rzeczowo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 22:21
Cytuję Wujo:
A powiedzcie mi, jak najlepiej sie zachowac gdy byla sie odezwie? Byc chamem i zbywac ostrymi slowami, ignorowac calkowicie, odpowiadac normalnie, ale sucho, czy byc milym? Ktora z tych opcji jak zadziala na byla, czyli odleglego nam przybysza? :D


Miło, ale z dystansem. Nie być ciepłym, troskliwym, nie pytać co u niej itd. Każda jej próba wybadania co u Ciebie, czy z kimś jesteś itd. zbywać nagłą zmianą tematu - niech będzie ciekawa.

Wykazać zaawansowany brak zainteresowania byłą - to najlepsze co możesz zrobić, by się wkurwiła. Co to da w efekcie? najczęściej będzie to rosnąca fascynacja (na zmianę z wyzwiskami w myślach) i ciekawość, słabnąca samoocena (nie tęsknisz za nią, nie tniesz się itd.)

Gdy będzie dążyć do podbudowania swojej samooceny (fałszywej, bo opartej na Twoich emocjach), możesz jeśli chcesz jej to dawać, ale w małych kęsach, powoli. I korzystać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # królowa jest tylko 1 2013-04-07 20:46


Bo to jest to czego nie odda nic: miłość, pieniądze, sława. Najlepiej być sobą. To by mogło w pewnym sensie niekorzystnie odbić się szeroko rozumianych międzyludzkich stosunkach :P
Marzenie, być znowu królową we własnej skórze :( Jaka by nie była, jednak to zawsze to królowa (swojej bajki) :) Zawsze przyciągnie swój cień i będą sobie wzajemnie peruki przytrzymywać do starości po tej kulturowej jeździe. Oczywiście dojdą tam na piechotę:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 22:23
Może będę uznany za prymitywa, ale Dodę bym przeleciał. W każdym miejscu i czasie, od tyłu - byle bez rozmowy, zbędnego pitu pitu, tylko seks.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-04-07 23:03
To ja wolę delikatną, szlachetną urodę coś jak ta pani, którą dałeś na górze. Aniołek którego chce się przytulić. Doda to dla mnie taka trochę ordynarna, gburowata uroda... może po pijaku do pustego przerżnięcia, ale niesmak by był. A z drugiej strony mam strach z doświadczenia, że te aniołki to kute na cztery łapy szczwane lisy co się strasznie kopie z wizerunkiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-07 23:15
Cytuję brat:
To ja wolę delikatną, szlachetną urodę coś jak ta pani, którą dałeś na górze. Aniołek którego chce się przytulić. Doda to dla mnie taka trochę ordynarna, gburowata uroda... może po pijaku do pustego przerżnięcia, ale niesmak by był. A z drugiej strony mam strach z doświadczenia, że te aniołki to kute na cztery łapy szczwane lisy co się strasznie kopie z wizerunkiem

Niektóre Aniołki są prawdziwe :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-04-07 23:19
:-) Przywracasz mi wiarę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 23:48
Cytuję brat:
To ja wolę delikatną, szlachetną urodę coś jak ta pani, którą dałeś na górze. Aniołek którego chce się przytulić. Doda to dla mnie taka trochę ordynarna, gburowata uroda... może po pijaku do pustego przerżnięcia, ale niesmak by był. A z drugiej strony mam strach z doświadczenia, że te aniołki to kute na cztery łapy szczwane lisy co się strasznie kopie z wizerunkiem


Dlatego piszę że bez rozmawiania :) tylko szybkie fiku miku, i zbieram się do pisania nowego felietonu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-04-08 22:27
Cytuję Marek:
Może będę uznany za prymitywa, ale Dodę bym przeleciał. W każdym miejscu i czasie, od tyłu - byle bez rozmowy, zbędnego pitu pitu, tylko seks.


No rżnąć rabczewską na pieska- to musi byc fajna sprawa :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-08 22:28
Taaak chyba każdy samiec o tym marzy :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 22:17
Cytuję Słynny Filozof z fb:
No niestety, miłość jest dla bogaczy; siła, charakter, opanowanie :)


Pogoda dla bogaczy jest zawsze dobra :) ech, skosztować chociaż troszkę życia jak wielcy tego świata :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 20:36
Ja nie będę się wypowiadał na temat prawdziwego faceta bo ciągle pracuje nad nim w swojej skórze ;) ale mogę jasno powiedzieć że Marek masz racje ,w najbardziej ekstremalnych sytuacjach poznajemy prawdziwego twardziela.Siła psychiczna to podstawa,od psychiki się wszystko zaczyna ,można mieć 45 cm w łapie na sterydach a uciec w sytuacji gdzie jest wymagana męskość.To nie nagonka na kobiety,to czysta prawda,kobiety w dzisiejszych czasach są cyniczne ,bez swojego życia ''Bóg stworzył a diabeł opętał'' bez zbędnych rewelacji ciągle to samo im większe braki w ''środku'' tym większa pogoń za ideałem i błyskotkami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-07 20:50
Cytuję KobaYashi:
Ja nie będę się wypowiadał na temat prawdziwego faceta bo ciągle pracuje nad nim w swojej skórze ;) ale mogę jasno powiedzieć że Marek masz racje ,w najbardziej ekstremalnych sytuacjach poznajemy prawdziwego twardziela.Siła psychiczna to podstawa,od psychiki się wszystko zaczyna ,można mieć 45 cm w łapie na sterydach a uciec w sytuacji gdzie jest wymagana męskość.To nie nagonka na kobiety,to czysta prawda,kobiety w dzisiejszych czasach są cyniczne ,bez swojego życia ''Bóg stworzył a diabeł opętał'' bez zbędnych rewelacji ciągle to samo im większe braki w ''środku'' tym większa pogoń za ideałem i błyskotkami...

ej Koba, coś taki krytyczny w stosunku do kobiet?;d i ta brzydka generalizacja iż każda taka jest, zadam Ci proste pytanie, spotkałeś każdą kobietę na świecie?
Jasne, "zauważając" pewien trend można formułować jakieś tam wnioski, ale one nie obejmują całości, nigdy nie obejmą, bo nigdy nie poznasz wszystkich;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 21:07
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
Ja nie będę się wypowiadał na temat prawdziwego faceta bo ciągle pracuje nad nim w swojej skórze ;) ale mogę jasno powiedzieć że Marek masz racje ,w najbardziej ekstremalnych sytuacjach poznajemy prawdziwego twardziela.Siła psychiczna to podstawa,od psychiki się wszystko zaczyna ,można mieć 45 cm w łapie na sterydach a uciec w sytuacji gdzie jest wymagana męskość.To nie nagonka na kobiety,to czysta prawda,kobiety w dzisiejszych czasach są cyniczne ,bez swojego życia ''Bóg stworzył a diabeł opętał'' bez zbędnych rewelacji ciągle to samo im większe braki w ''środku'' tym większa pogoń za ideałem i błyskotkami...

ej Koba, coś taki krytyczny w stosunku do kobiet?;d i ta brzydka generalizacja iż każda taka jest, zadam Ci proste pytanie, spotkałeś każdą kobietę na świecie?
Jasne, "zauważając" pewien trend można formułować jakieś tam wnioski, ale one nie obejmują całości, nigdy nie obejmą, bo nigdy nie poznasz wszystkich;pWitaj Aros ;) czemu jestem krytyczny ? hmmm opieram się na swoich doświadczeniach i na tym co widzę na około,oczywiści e przesadzam z tym i natychmiast sprostuje fakt w którym posunąłem się za daleko stwierdzając ze każda jest taka sama.Oczywiście są też te ''inne'' kobiety a propos mam taką na oku która pracuję w sklepie odzieżowym chcę ja zaprosić na kawę ;P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-07 21:17
Cytuję KobaYashi:
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
Ja nie będę się wypowiadał na temat prawdziwego faceta bo ciągle pracuje nad nim w swojej skórze ;) ale mogę jasno powiedzieć że Marek masz racje ,w najbardziej ekstremalnych sytuacjach poznajemy prawdziwego twardziela.Siła psychiczna to podstawa,od psychiki się wszystko zaczyna ,można mieć 45 cm w łapie na sterydach a uciec w sytuacji gdzie jest wymagana męskość.To nie nagonka na kobiety,to czysta prawda,kobiety w dzisiejszych czasach są cyniczne ,bez swojego życia ''Bóg stworzył a diabeł opętał'' bez zbędnych rewelacji ciągle to samo im większe braki w ''środku'' tym większa pogoń za ideałem i błyskotkami...

ej Koba, coś taki krytyczny w stosunku do kobiet?;d i ta brzydka generalizacja iż każda taka jest, zadam Ci proste pytanie, spotkałeś każdą kobietę na świecie?
Jasne, "zauważając" pewien trend można formułować jakieś tam wnioski, ale one nie obejmują całości, nigdy nie obejmą, bo nigdy nie poznasz wszystkich;pWitaj Aros ;) czemu jestem krytyczny ? hmmm opieram się na swoich doświadczeniach i na tym co widzę na około,oczywiście przesadzam z tym i natychmiast sprostuje fakt w którym posunąłem się za daleko stwierdzając ze każda jest taka sama.Oczywiście są też te ''inne'' kobiety a propos mam taką na oku która pracuję w sklepie odzieżowym chcę ja zaprosić na kawę ;P

ej no właśnie Koba od słowa do czynu;d będę chamem jak pożyczę Ci innych posunięć aniżeli tylko w teoriach?;d Tak czy siak, no powodzenia stary;d, wreszcie jakoś świetlanie to się rysuje;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 21:20
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
Ja nie będę się wypowiadał na temat prawdziwego faceta bo ciągle pracuje nad nim w swojej skórze ;) ale mogę jasno powiedzieć że Marek masz racje ,w najbardziej ekstremalnych sytuacjach poznajemy prawdziwego twardziela.Siła psychiczna to podstawa,od psychiki się wszystko zaczyna ,można mieć 45 cm w łapie na sterydach a uciec w sytuacji gdzie jest wymagana męskość.To nie nagonka na kobiety,to czysta prawda,kobiety w dzisiejszych czasach są cyniczne ,bez swojego życia ''Bóg stworzył a diabeł opętał'' bez zbędnych rewelacji ciągle to samo im większe braki w ''środku'' tym większa pogoń za ideałem i błyskotkami...

ej Koba, coś taki krytyczny w stosunku do kobiet?;d i ta brzydka generalizacja iż każda taka jest, zadam Ci proste pytanie, spotkałeś każdą kobietę na świecie?
Jasne, "zauważając" pewien trend można formułować jakieś tam wnioski, ale one nie obejmują całości, nigdy nie obejmą, bo nigdy nie poznasz wszystkich;pWitaj Aros ;) czemu jestem krytyczny ? hmmm opieram się na swoich doświadczeniach i na tym co widzę na około,oczywiście przesadzam z tym i natychmiast sprostuje fakt w którym posunąłem się za daleko stwierdzając ze każda jest taka sama.Oczywiście są też te ''inne'' kobiety a propos mam taką na oku która pracuję w sklepie odzieżowym chcę ja zaprosić na kawę ;P

ej no właśnie Koba od słowa do czynu;d będę chamem jak pożyczę Ci innych posunięć aniżeli tylko w teoriach?;d Tak czy siak, no powodzenia stary;d, wreszcie jakoś świetlanie to się rysuje;dNię będziesz chamem wal! ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # królowa jest tylko 1 2013-04-07 22:06
Królewny są jedank piękne! Zawsze się jednak będę śmiać, że to na free stylu idola. Gdyby nie on miałyby już trójkę nieślubnych dzieci. Lepiej od tego uchować. To zawsze lepiej niż besztać idola. Replika jednak bardziej zasługuje na szacunek. Bo jest naszą własną kreacją, bez szans na doświadczenia. Lepiej mścić się na idolu i uzurpować sobie usztucznione prawo do jego własności. Król jest tylko jeden. Zasługuje na (pół)księżniczk i. Och, jeszcze nie obroniły swego tytułu, przy wsparciu królowej pszczół. Królowej niech da święty spokój.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-04-07 22:24
Ty nie pracuj nad męskim facetem, tylko wywal ze swojej głowy mody, ideały, guru, idoli - wypierdol ten cały śmietnik który masz od dzieciństwa, a wtedy wyciągnij za uszy, wierzgającego prawdziwego siebie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 20:39
P.s odnośnie muzyki i piosenek .każda nuta któa zapada nam w pamięci ma połączenie z naszym stanem emocjonalny,tak że tak jak napisałeś nuta ktoa dołuje wywołuję u nas smutek ,żal ,rozpacz a pozycja zdobywcy spierdala z Ciebie momentalnie ale każdy medal ma dwie strony dlatego piosenki optymistyczne daję powera!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 20:43
Moję stosunki z kobietami narazie stoją w kompletnym miejscu,zero jakiegokolwiek rozwoju i spotkań z kobietami... nie wiem sam co się dzieję ,czemu tak się dzieję? mam 24 lata i może za bardzo chcę znaleźć kobietę na stałe a może brakuje mi czasem jaj do tego aby zagadać do fajnej panny, bo co sobie koledzy pomyślą ,kurwa czemu ciągle przywiązuje siebie do zdania innych ;(,zamiast się trochę poprzekomarzać boję się tylko tego iż do końca zostanę starym kawalerem ;)) żartuję ;) teraz ostro biorę się za siebie i zamierzam iść mimo że boli i strach to wasza zasługa ludziska;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-07 20:48
Co do Enigmy kocham ten zespół polecam kawałek Gravity Of Love!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 2013-04-07 21:13
KobaYashisprawdź poczte ;-) mam nadzieje że humorek się trochę poprawi :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # al 2013-04-07 21:36
Marku dobrze napisane, sam wszystkie te stany przechodziłem i nie ukrywam zacząłem od zachowania się jak cipeusz ( bez wątków samobójczych ), jednak z czasem zrozumiałem, że ważny jest szacunek do samego siebie i to, aby nie stać się uzależnionym od stanu, jaki daje Ci inna osoba. dziękuję za rady Marku, są cenne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # królowa jest tylko 1 2013-04-07 21:44
Dla mnie to nawet nie jest śmieszne. Jak można chcieć naśladować swojego idola? Tym bardziej tworzyć jego namiastkę. Od tego czasu zaczęłam zastanawiać się czemu zachowuję się jak jego antyfani. Och moja maleńka, pobiję idola, byleś była jak on! Pierdol się kleszczu! Odjeb się ode mnie. Na zawsze! Tak zachowuje się facet bez jaj! Uwodzi na panienkę lekkich obyczajów!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-07 22:58
Cytuję królowa jest tylko 1:
Dla mnie to nawet nie jest śmieszne. Jak można chcieć naśladować swojego idola? Tym bardziej tworzyć jego namiastkę. Od tego czasu zaczęłam zastanawiać się czemu zachowuję się jak jego antyfani. Och moja maleńka, pobiję idola, byleś była jak on! Pierdol się kleszczu! Odjeb się ode mnie. Na zawsze! Tak zachowuje się facet bez jaj! Uwodzi na panienkę lekkich obyczajów!

No a co starasz się udowodnić swoim nikiem właśnie?;p to ile jest tych królowych ostatecznie?;p Wybacz królowo ale pierdolisz głupoty bez ładu i składu;d (więcej reds'a?;d)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 22:29
Cytuję al:
Marku dobrze napisane, sam wszystkie te stany przechodziłem i nie ukrywam zacząłem od zachowania się jak cipeusz ( bez wątków samobójczych ), jednak z czasem zrozumiałem, że ważny jest szacunek do samego siebie i to, aby nie stać się uzależnionym od stanu, jaki daje Ci inna osoba. dziękuję za rady Marku, są cenne...


Niestety, zrozumienie pewnych rzeczy to znacznie za mało. To trzeba CZUĆ. Możesz mieć na pamięć wykutą teorię o samoocenie, a pierwsza ustawka z życiem - i wpadasz w głęboki dół. Dlatego ja mimo że rozumiem parę fajnych spraw, to nie wchodzę w relacje bo wiem że nie dałbym sobie rady.

A jak z byłą? coś się ruszyło ciekawego w temacie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-04-07 21:37
erotyk Marcina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-04-07 22:27
Cytat:
Brak rozpaczy po odejściu kobiety, jest okazaniem swojej siły. Nawet nie tyle brak rozpaczy, a odczuwanie jej ale nie okazywanie - to też oznaka opanowania emocji, siły.
Wszystko ładnie,pięknie brzmi ale jedynie w teorii,a w praktyce wygląda niestety zupełnie inaczej,bo nie jesteśmy bezdusznymi pozbawionymi emocji robotami.A takie udawanie twadziela to jedynie oszukiwanie samego siebie!!!Ja byłam w totalnej rozsypce przez póltora roku i mam nadzieję,że spotkam jeszcze kiedyś faceta,który będzie w stanie wzbudzić we mnie takie emocje ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-04-07 23:11
Dokładnie ale pół biedy jak pójdzie taki skur..el w siną dal. Najgorzej jak wraca, przeprasza, prosi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 23:49
Spotkasz na pewno Nucia! :) zobacz ilu tu dorodnych, jędrnych mężczyzn :) tylko przebierać i wybierać :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-07 22:55
Najgorsze jest to że jak już raz przeżyło się okropny nie do opisania ból po stracie ukochanej osoby..a potem próbowało sklejać swoje rozdarte serce...postana wiasz sobie że już nigdy więcej nie pozwolisz tak się zranić i nie dopuszczasz do tego żeby Ktoś się do Ciebie za bardzo zbliżył wtedy nieoczekiwanie. .zjawia się..nie wiesz skąd, i jakim cudem wkrada się niepostrzeżenie do Twojego serca... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-07 23:12
Cytuję Marek:
Może będę uznany za prymitywa, ale Dodę bym przeleciał. W każdym miejscu i czasie, od tyłu - byle bez rozmowy, zbędnego pitu pitu, tylko seks.

Nie ma w tym nic dziwnego :lol:
laska niezła na szybki seksik :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-07 23:50
Każda Pani jest dobra na szybki seksik - bo i po co dłuższy? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-04-08 22:20
Cytuję Marek:
Każda Pani jest dobra na szybki seksik - bo i po co dłuższy? :)


Heheh, dobre pytanie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-07 23:27
Cytuję brat:
:-) Przywracasz mi wiarę

Miło że w perspektywie chociaż jeden uwierzy :lol: To motywuje :lol: i daje nadzieje ze nie wszyscy ją jeszcze utracili :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-04-07 23:30
Kurcze bo ja chcę wierzyć - co pozostaje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-07 23:33
Ja również :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 2013-04-08 00:17
Cytuję Marek:
Każda Pani jest dobra na szybki seksik - bo i po co dłuższy? :)

Właśnie komu to potrzebne :lol: Tylko że nie każda Pani jest dobra na szybki seksik :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 09:12
No właśnie, dlatego takie Panie zostawiam w spokoju :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PoznaszMnie 2013-04-08 00:45
Cytat:
Masz się czuć niedoskonały, by kupować suplementy, ubrania, srajfony i wszystko to, co przybliży Cię do nierealnego ideału.
Supelemnty to obecnie zły przykład, nie wyobrażam sobie przy tym gównianym żaricu, braku czasu, tepie życia nie stosować tych lepszych z lepszych...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2013-04-08 07:33
Cytuję Marek:
Tydzień po masz inną "sympatię". Bezlitośnie ją posuwasz. Jest to trudne do zniesienia dla Twojej ex, nawet jeśli nie ma ochoty na powrót do Ciebie. Zamiast uśmieszku pogardy dla Ciebie, uczucia że zrobiła dobrze zostawiając słabeusza, ciągle czuje brak pewności. Raz obrzuca Cię w myślach stekiem wyzwisk, by za chwilę wspominać z rozrzewnieniem wspólne harce - zaimponowałeś jej swoją siłą. Możliwe że wróci, mimo że nie miała takiego zamiaru - to jej nie pozwoli spać spokojnie. A może miałeś inną? a może to Ty ją wyrolowałeś a nie ona Ciebie? i skoro masz takie powodzenie, to może faktycznie jesteś zajebiście atrakcyjny?


Najlepsza rzecz co można zrobić po zerwaniu.Mając świadomość tego można jako tako przetrwać w zdrowiu i humorze.Niby mini zemsta :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 09:27
Wiele razy o tym pisałem - jeśli kobieta faktycznie źle się zachowała odchodząc, nakłaniam i często wręcz zmuszam moich czytelników, by jak najszybciej uprawiali seks z inną kobietą. Jeśli jesteś z natury uczciwy (tylko wtedy ten sposób działa) po takim seksie podświadomość natychmiast zapomina ex. Ulga jest niewyobrażalna, wręcz niebiańska. Zamiast roku chlania i psychotropów, tydzień lekkiego smutku. Jeden z najsilniejszych sposobów. Podkreślam - ten sposób zadziała tylko wtedy, jeśli masz żelazne zasady - zero zdrady, seks z jedną partnerką. Wtedy podświadomość zrywa całkiem więź z ex - działa ZAWSZE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 09:15
Cytuję PoznaszMnie:
Cytat:
Masz się czuć niedoskonały, by kupować suplementy, ubrania, srajfony i wszystko to, co przybliży Cię do nierealnego ideału.


Supelemnty to obecnie zły przykład, nie wyobrażam sobie przy tym gównianym żaricu, braku czasu, tepie życia nie stosować tych lepszych z lepszych...
To trochę hipokryzja z mojej strony - bo sam mam pełną szufladę supli. Ale usprawiedliwia mnie (mam nadzieję) cel - chcę zrobić Muscle Up na drążku i się wspinać. Ciężko ćwiczę, i chcę by mięśnie na łapach rosły elegancko.

Co do supli, u Tombaka wyczytałem wspaniałą rzecz - skorupkoterapia , cytrynoterapia. To są dwa zajebiste suplementy, których żadna firma nie da, nie ma szans. W skorupce jajka jest 27 super związków, super przyswajalnych, w super proporcjach. Na testosteron? zimna woda, naprzemienne prysznice, jajka i orzechy brazylijskie. Jak człowiek wie gdzie szukać, w naturze są znacznie lepsze suple niż w sklepach sportowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # al. 2013-04-08 09:08
Bisza w eterze - mija miesiąc, a ja teraz mam rozkminkę. Dzwonić do niej i zobaczyć czy coś się zmieniło, czy sobie odpuścić. Jak pomyślę o niej najpierw pojawia się lęk ( przez to, że jest taka niepewna, że jednak spieprzyła wszystko swoim zachowaniem ), a później sentyment.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 09:23
Ja bym Ci doradził osobiście, żebyś milczał. Niech ona Cię zdobywa - jeśli chce. W końcu sama zaczęła świrować, więc niech posmakuje konsekwencji. Najważniejsze że nie masz wobec niej żadnych zobowiązań. Źle się zachowywała, co daje Ci prawo odejścia. Masz prawo milczeć, nie nawiązywać kontaktu. Na sentymenty najlepsza siłownia, basen, koniecznie dobrzy znajomi i zabawa. Umysł wraca do dobrych chwil, kusi - ale za dobrą chwilą czają się znowu silne, negatywne przejścia. Czyli sentyment, fajnie - ale czy chcesz znowu płacić taką cenę? bo że ją zapłacisz to pewne na bank.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-08 11:02
W sumie dobra rada...najlepsz y jest dystans..Sentym ent-zawsze zostaje...ale wraz z upływem czasu będziesz go czuł coraz mniej...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # al. 2013-04-08 13:29
Tak zrobię, bo w głębi duszy wiem, że kolejne zbliżenie się do niej przyniesie mi cierpienie i znowu huśtawkę emocjonalną, a jak ktoś raz zranił to pozostaje do tej osoby już dystans ,niesmak i gorycz... Trzymam nadal ciszę i inwestuje w swój rozwój fizyczno-duchow y...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 17:16
Cytuję al.:
Tak zrobię, bo w głębi duszy wiem, że kolejne zbliżenie się do niej przyniesie mi cierpienie i znowu huśtawkę emocjonalną, a jak ktoś raz zranił to pozostaje do tej osoby już dystans ,niesmak i gorycz... Trzymam nadal ciszę i inwestuje w swój rozwój fizyczno-duchowy...


Nie podejmuj żadnych ostatecznych decyzji - daj sobie czas na to, by spojrzeć na swój związek tak bez emocji, o ile się da. Wtedy zobaczysz ile to było warte - bez tego hormonalnego haju którym jesteśmy oszołomieni, by się rozmnażać.

Jak panna się odezwie - powiedz tak jak kobiety zawsze mówią - że chcesz jeszcze sobie wszystko przemyśleć i poukładać. Grzecznie, bez przesadnych emocji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PoznaszMnie 2013-04-08 17:08
Cytuję Marek:
Jak człowiek wie gdzie szukać, w naturze są znacznie lepsze suple niż w sklepach sportowych.


Tych naprawdę dobrych w sklepach z odżywakami na każdym rogu i centrach handlowych to nie znajdziesz wiele, a już zwłaszcza mega bezpiecznych...
Sklepy wysyłkowe takie oparte też o zioła i naturalne terapie i produkty dostępne poza tradycyjną sprzedażą - prawdziwe hity. Znam się na tym, bo ten temat od lat mnie interesuje i jeśli chcecie pokazać jaki z Was mega ogier i czym się suplementować by przyrodzenie było bardziej sztywne niż żołnierz na baczność śmiało pytajcie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 17:18
Super, byłbym Ci bardzo wdzięczny za info :) zależy mi na sile mięśni (Muscle Up na celowniku) a na kutasie mi specjalnie nie zależy, nie używam sprzętu, niech odpoczywa. Ale napisać możesz - kto wie kiedy trafi się połówka - przyda się wtedy dodatkowa moc pchająco rozpierająca :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-04-08 17:20
Panowie, bracia, koledzy - staje mi momentalnie na jej widok nocoty.pl/gid,15473275,img,15473298,kat,1013619,title,Ta-sukienka-zaraz-sie-zsunie-Wpadka-Uli-Chincz-na-gali-Wiktorow-2012,galeria.html?T[page]=4 zgadzacie się ze mną, czy może za dużo łykam prochów i przeginam z ginem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-08 17:23
Cytuję Marek:
Panowie, bracia, koledzy - staje mi momentalnie na jej widok nocoty.pl/gid,15473275,img,15473298,kat,1013619,title,Ta-sukienka-zaraz-sie-zsunie-Wpadka-Uli-Chincz-na-gali-Wiktorow-2012,galeria.html?T[page]=4 zgadzacie się ze mną, czy może za dużo łykam prochów i przeginam z ginem?Mocne kurwiki w oczach to dobry zwiastun :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-04-08 17:26
Czyli jestem zdrowy :) z nią by nie było przekomarzania żadnego, żadnych pitu pitu o babskich ploteczkach, telenowalach, pierdolenia o uczuciach i czy przyjaźń jest możliwa między kobietą a mężczyzną - byłbym ostry jak brzytwa, jak igła dentystyczna, jak Tomi li dżons w ściganym, niebezpieczny jak kobra, jak tarantula, głodny szerszeń :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-04-08 17:23
Ważne - czy następny tekst ma być standardowy, czy też może jakąś małą odmianę zrobimy? popuszczam wodze wyobraźni - zakładam religię (do czego was namawiam, ulgi celno podatkowe itd.) staję się słynnym męskim guru, zakładam swą duchową siedzibę, męskie centrum świata w wielkim zamku w górach. Tam w ośrodku, mężczyźni z całego świata mogą się regenerować, pobierać męskie nauki, taki męski klasztor braci samców. Guru będę ja - już stary, wstęp dla samic zabroniony, i takie wesołe historyjki z tego miejsca, opowiadanka, na wesoło i dla rozluźnienia.

Co wy na to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2013-04-08 17:37
Cytuję Marek:
Panowie, bracia, koledzy - staje mi momentalnie na jej widok nocoty.pl/gid,15473275,img,15473298,kat,1013619,title,Ta-sukienka-zaraz-sie-zsunie-Wpadka-Uli-Chincz-na-gali-Wiktorow-2012,galeria.html?T[page]=4 zgadzacie się ze mną, czy może za dużo łykam prochów i przeginam z ginem?


Nie to że bym się czepiał,ale nosek jakiś takiś nie zgrabny :) a że kurwiki w oczach to fakt...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-04-08 20:43
Cytuję Marek:
zgadzacie się ze mną, czy może za dużo łykam prochów i przeginam z ginem?


Przykro mi Marek, ale mi jaj nie rozerwało... ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 20:53
To dobrze bracie, będzie mniejsza konkurencja :) marzę o tym, by podobały mi się same pasztety - 99% wierności. Napisałbym 100%, ale wiem że po pijaku prawdziwy facet wskoczy nawet na kobyłę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PoznaszMnie 2013-04-11 19:15
Te mega hitowe suple to Fitline firmy PM - International, a jeśli chodzi o kutasa oraz treningi to w przystępnej cenie jest Restorate. Poleciłem to przypadkowej osobie - schorowanemu starszemu panu i już 2 tyg. później żona dziękowała...
XXXX jakby zniżki były Wam potrzebne dajcie znać, mam 20% taniej. To zdecydowanie wzmocni społeczność czytelniczą. Resorate po treningu, zakwasy regenracja no problem. Na sen, petarda, to jest w końcu spanie. I istotne, on odzyskuje kondycje, a my między bajki wkładamy jakiekolwiek problemy z prostatą w przyszłości, a jeśli są tu ludzie po 40 to nawet się nie zastanawiajacie tylko worek 600g odrazu. Zdrowia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # l 2013-04-11 22:10
Hymm, czy to jest twoja szczera rada dla samczej braci, czy cuś? 600 gram - 233 zeta na 3 miechy, najciekawsze są te historie przyszłościowe. Dać się połknąć na haczyk...?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PoznaszMnie 2013-04-11 23:36
Cytuję l:
Hymm, czy to jest twoja szczera rada dla samczej braci, czy cuś? 600 gram - 233 zeta na 3 miechy, najciekawsze są te historie przyszłościowe. Dać się połknąć na haczyk...?


okazja co? weś pod uwagę, że tutaj (jestem klientem od 4 lat) jak wydajesz średnio te 60 pln na produkt miesiecznie to dostajesz za to 100%, a jak kupujesz reklamowane w tv mikro makro elementy to z zaaokraglajac 100 zlotych wchłaniasz przy dobrych wiatrach 10, reszta ląduje wiadomo gdzie, chyba, że mówimy o tanich zamiennikach wtedy życzę powodzenia...
Bierz, nie zastanawiaj się, jak chcesz to gwarancję zatysfakcji dostaniesz, tylko daj znać przed zakupem, bo musi być imienny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-11 23:48
Nie, nie dawać się, absolutnie. Poczytałem skład i zalecenia, to kolejne gówno i zbijanie kasy na leniach.

Zamiast tego proponuję - kurację cytrynową którą opisywał chociażby Tombak, i niemal darmową skorupkoterapię - 27 skłAdników super przyswajalnych i w zajebistej konfiguracji, za dosłownie GROSZE. Ważne by były od zdrowej kury jajka, nie te ze sklepu.


Poznasz - wybacz ale link usuwam, nie mogę tego promować, będą potem ludzie do mnie mieli winę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # PoznaszMnie 2013-04-12 11:32
Trudno, ja jednak jestem zdania, że raczej byli by Ci wdzięczni. Tombaka znam i jest kozakiem. Te produkty to nic ponad super żywność...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-12 12:06
Ale za co wdzięczni, że polecam niesprawdzone środki za gruby hajs, kiedy ZNACZNIE LEPSZE mają za darmo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-04-21 15:56
Spierać się nie będziemy. Ja używam od lat, więc wiem o czym mówie. Bez testu do porozumienia nie dojdziemy. Nie wiem czy dla leni czy nie, raczej dla każdego, bo nie każdy będzie robił kuracje skorupkową codziennie, a tu właściwie chodzi o codzienną porcję składników odżywczych, których tak brakuje w dostępnym ogólnie pożywieniu. Tym bardziej zastanawia mnie podkreślenie ZNACZENIE LEPSZE. Zrobię tak, zgodnie z wolą Marka o składanie propozycji w komentarzach - oferuje pakiet konkretny dla Ciebie tych super specyfików + dodatki. Jestem wdzięczny za wiele godzin pozytywnych emocji, które otrzymałem na ecoego i samczeruno. Kwestia tylko czasu kiedy będzie mnie stać na takie wynagrodzenie. $ też oczywiście, żeby nie było.. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-21 21:16
Oczywiście że nie będziemy dyskutować, bo nie mamy o czym - zrobienie tysiąca dawek super suplementu ze skorupek jajek, trwa kilka chwil i jest praktycznie DARMOWE. Masz w tym ULTRA przyswajalne co najmniej 27 substancji dla zdrowia, zajebiście przyswajalne wapno. Wystarczy gram proszku połknąć, popić wodą - więc niby dlaczego ma ktoś tego nie robić codziennie? to trwa jakieś pieć sekund. Mniej niż drogie, i huj wie z czym suple.

Znacznie lepsze, bo naturalne, przystosowane do organizmu. Skorupkę stworzyła żywa istota, kura - a nie chemia z laboratorium.

Dzięki ale nie chcę, nie mogę polecać swoim czytelnikom ściemy - kiedy jest coś ZNACZNIE LEPSZEGO.

Pozdrawiam mocno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-04-22 22:25
Marek bardzo fajne są te skorupki, jako że mnie takie tematy interesują, zapoznam się też z tym.
Jakbyś mógł tylko zastanowić się chwilę przed wydawaniem opinii na temat, którego nie znasz, bo odpowiadaniem na propozycję - ściema chemia z labolatorium chybiasz, raz z powodu w/w w tym zdaniu, dwa - mało ma to wspólnego z chemią i ściemą gwoli ścisłości. Ponadto mam wyjebane czy będziesz polecał czy nie, zaproponowałem Tobie, bo taką mam ochotę, tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-23 01:45
Produkuje to firma, tak? to wystarczy. Musi więc zarobić - tymczasem skorupki to czysta natura. Nie da się tego skopiować w żaden sposób. Nie da się zrobić czegoś lepszego i o lepszym składzie. Można zrobić to samo - ale firma wtedy by padła, bo kto kupi coś co jest za darmo?

Ja dziękuję, nie chcę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-04-23 14:09
hehe :) bawi mnie ta rozmowa a pro po supli.. Troszkę wyżej wspominałeś, że masz ich pełną szufladę, ja tylko wybiegłem do przodu z propozycją moim zdaniem najlepszych, a jak wspominałem coś tam o tym wiem. Notabene jajka musi znieść kura, która musi być karmiona, hodowana, ktoś musi o nią dbać - rolnik, firma rolonciza jakkolwiek, więc jaja są za darmo jak sobie podkradniesz ptaskom w lesie... Nie klei mi się Twoja wypowiedź:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-23 14:43
Ciebie może bawi (wątpię), a mnie zaczyna poważnie nudzić, nawet męczyć. Chcę ją zakończyć. Mam suple - chociażby kreatynę, BCAA i taurynę, zużyję i nie będę brał, a mam je by zwiększyć osiągi sportowe. Dodatkowo mam cissusa, probiotyki i witaminę C - natomiast skorupki i tak spożywam, z jajek od gospodarza. Wystarczy na rok, dwa, przygotowanie tego trwało tyle co zmiażdżenie skorupek, zmielenie w młynku do kawy na proszek i mam całą wielką tego ilość. I za darmo, ponieważ skorupki po jajkach które się je, wyrzucamy - tak więc CAŁKIEM ZA DARMO. Teraz rozumiesz?

Natomiast Twoje suple są koszmarnie drogie, i nikt nic o nich nie wie. Ja Ciebie też nie znam, jesteś dla mnie nieznanym, obcym człowiekiem. Nie chcę tego u siebie reklamować (dałeś link do tego u mnie, zachęcałeś, więc była to reklama) ponieważ takie pieniądze to wręcz przestępstwo. A czy są dobre? faktycznie, nie wiem tego. Może i tak, może i nie.

Nie wiem, czy Ty na tym zarabiasz? czy po prostu zostawiłeś u nich wielkie pieniądze, i chcesz potwierdzić że nie wydałeś ich bezsensu? jeśli tak, to spoko - ja przepieprzyłem nie raz i nie dwa pieniądze bez sensu. Chociażby na coaching za dwa i pół tysiąca, i tego nie przebiją nawet Twoje suplementy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Poznasz 2013-04-24 11:27
Bawi jak bawi. Przyznam rację, skorupki są naprawdę tanie.

"Takie pieniądze to wręcz przestępstwo", bardzo zdzwiło mnie takie sfromułowanie, abstrahując od supli.... Cena nowego mercedesa też jest prawie przestępstwem, bo KIA kosztuje w porównaniu do niego grosze...?

Zostawiełem w tej firmie spore pieniądze i były to najlepiej wydane pieniądze na siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-08 18:22
Marek ja jestem za religią...ale wiesz jeśli chodzi o religie z jednej strony mam zajebiste złe skojarzenia i ciągłe lęki z nią związane mam nadzieje że Twoja nię będzie nas wprawiała w lęk ,strach tylko będziemy mogli ładować (i nie tylko) akumulatory :) pamiętaj także o tzw oazie spotkań wiernych :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-04-08 20:48
Cytuję KobaYashi:
Marek ja jestem za religią...ale wiesz jeśli chodzi o religie z jednej strony mam zajebiste złe skojarzenia i ciągłe lęki z nią związane mam nadzieje że Twoja nię będzie nas wprawiała w lęk ,strach tylko będziemy mogli ładować (i nie tylko) akumulatory :) pamiętaj także o tzw oazie spotkań wiernych :)


Koba, ale to opowiadanie tylko :D

A Marek śmiało pisz, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedyś skrobnąłeś bardzo zabawne opowiadanko z reptilianami. Pamiętam, że było wesoło :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 20:57
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-04-08 21:01
Cytuję Marek:
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)


Ale jak zero kobiet to kto będzie te masaże robił? :D
Nie wiem czy bym wytrzymał, większość wymienionych przez Ciebie rzeczy działa na mnie odprężająco-zac hęcająco. I to zachęcająco na seks, więc pewnie szybko bym czmychnął :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2013-04-08 21:15
Cytuję Marek:
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)Proponuję zaczerpnąć z historii starożytnej matematyki, jak to perski filozof-matemat yk zdobył niezdobytą twierdzę górską dzięki skórze niedźwiedzia :D

jak pokroił skórę w pasy i obwiódł całą twierdzę :D

Jeżeli potrzeba to odkurzę stare księgi i podam więcej szczegółów :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-04-08 21:51
Ale miejsce na chaos musi być.Jak nie to wedrę się siłą :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-08 21:42
Cytuję Zbożowy:
Cytuję KobaYashi:
Marek ja jestem za religią...ale wiesz jeśli chodzi o religie z jednej strony mam zajebiste złe skojarzenia i ciągłe lęki z nią związane mam nadzieje że Twoja nię będzie nas wprawiała w lęk ,strach tylko będziemy mogli ładować (i nie tylko) akumulatory :) pamiętaj także o tzw oazie spotkań wiernych :)


Koba, ale to opowiadanie tylko :D

A Marek śmiało pisz, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedyś skrobnąłeś bardzo zabawne opowiadanko z reptilianami. Pamiętam, że było wesoło :-)Zbożowy nie uważaj mnie za głupka... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Zbożowy 2013-04-08 22:41
Cytuję KobaYashi:

Zbożowy nie uważaj mnie za głupka... :)


Ależ przez myśl by mi nie przeszło. Jesteśmy z tego samego rocznika, interesujemy się fotografią, odwiedzamy dobre strony internetowe. Założę się również, że obaj przystojni, inteligentni i oczytani... jakże mógłbym obrazić prawie mi brata ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-09 14:55
Cytuję Zbożowy:
Cytuję KobaYashi:

Zbożowy nie uważaj mnie za głupka... :)


Ależ przez myśl by mi nie przeszło. Jesteśmy z tego samego rocznika, interesujemy się fotografią, odwiedzamy dobre strony internetowe. Założę się również, że obaj przystojni, inteligentni i oczytani... jakże mógłbym obrazić prawie mi brata ;-)Wybacz widocznie się troche zapędziłem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-04-08 20:54
Moja religia będzie piękna - ale z czasem jak poczuję swąd pieniądza, prawdopodobnie się skurwię i zacznę wami manipulować. Ot, życie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-08 21:04
To kiedy pierwsze spotkanie forumowiczów w nowej religijnej skórze ????;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-08 21:21
Cytuję Zbożowy:
Cytuję Marek:
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)


Ale jak zero kobiet to kto będzie te masaże robił? :D
Nie wiem czy bym wytrzymał, większość wymienionych przez Ciebie rzeczy działa na mnie odprężająco-zachęcająco. I to zachęcająco na seks, więc pewnie szybko bym czmychnął :D

Właśnie kto będzie masaże robił? Może dla wiernych forumowiczek zrobicie wyjątek? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-09 13:42
Cytuję i30:
Cytuję Zbożowy:
Cytuję Marek:
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)


Ale jak zero kobiet to kto będzie te masaże robił? :D
Nie wiem czy bym wytrzymał, większość wymienionych przez Ciebie rzeczy działa na mnie odprężająco-zachęcająco. I to zachęcająco na seks, więc pewnie szybko bym czmychnął :D

Właśnie kto będzie masaże robił? Może dla wiernych forumowiczek zrobicie wyjątek? :lol:

robimy wyjątek, jesteś zaproszona;d i bez testów, gwoli obopólnego zaufania od razu przyprowadź koleżanki;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-08 21:41
Ty możesz być pierwsza,jak się sprawdzisz będziesz mogła zabrać koleżanki :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-08 22:10
Cytuję ester:
Ale miejsce na chaos musi być.Jak nie to wedrę się siłą :lol:

Tak jest chaos to podstawa ..bez tego nie będzie imprezy :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-04-09 08:53
Już widzę,oczyma wyobraźni,ten pokaz szarmancji,eleg ancji ,subtelności i taktu:D I nagle wdziera się siejący zniszczenie chaosik, wiodący ku zatraceniu i potępieniu samczego stada.Na nic pohukiwania i ziejące "nienawiścią"og niste spojrzenie Mistrza.Stało się ,ziściła się zapowiedź końca fałszywej religii.Umarł król niech żyje Królowa ,a właściwie Królowe :lol:
"Oto stali się jak ścierń. Spali ich ogień. Takimi staną się dla ciebie ci, z którymi jako ze swymi zaklinaczami trudziłeś się . Odejdą, każdy w swoją stronę. Nie będzie nikogo, kto by cię wybawił”Amen
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-04-08 22:45


Ciekawa scena, taka w sam raz dla Pań, erotyczna :lol: Przybylska też fajna jest, aczkolwiek w przeciwienstwie do Dody, który rznałbym jak pojebany chyba, to z Przybylską inaczej, własnie tak erotycznie i namiętnie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-04-08 22:48
swoja droga to czasem siebie nie rozumiem, z jednej strony takie wulgarne to ruchac ile wlezie,szarpac jak reksio szynke od tyłu, a z drugiej takie delikatne, jakos byłoby mi....szkoda :lol: z takimi to stawiałbym bardziej na erotykę, ale wiadomo, ze od czasu do czasu tez mezczyzna musi troche mocniej, co by nie miała ochoty przygód szukać... :lol: dziwne to jakos...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-04-08 22:50
tak czy inaczej ładna scena i ładna para z nich, nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Zbożowy 2013-04-08 22:57
A wracając do tematu artykułu. Oto świetna piosenka o rozstaniuAnaliza słów "zostańmy przyjaciółmi" bardzo trafna ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-04-09 09:40
świetne, będę to zawsze śpiewał dziewczynie na pożegnanie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2013-04-09 10:48
Oczywiście,że zaśpiewasz,ale tak jak samiczka zagra :lol:

www.youtube.com/watch?v=nIN3IE3DHqc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nowhereman 2013-04-09 15:59
[quote name="e"]Oczywi ście,że zaśpiewasz,ale tak jak samiczka zagra :lol:

e Ty jesteś kobietą, że znasz się na graniu? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-09 13:49
Cytuję Aros:
Cytuję i30:
Cytuję Zbożowy:
Cytuję Marek:
Spróbuję, już chłodzę gin by było nieco łatwiej - mam wizję, wielka góra, i zbudowany jakby na skale (z jednej strony z okien widać przepaść) wielki pałac, czyli moje centrum duchowej odnowy męskiej. Coachingi podbijające samoocenę, siłownie, sauny, masaże, sale bilardowe, alkohol absolutnie za free i jaki się zechce, baseny, korty tenisowe. Ja wielki guru, zapatrzeni we mnie mężczyźni, czerpiący ode mnie życiodajną i ożywczą wiedzę. Nie wiem jak to zacząć, ale mam pomysły na później, myślę że śmieszne :)


Ale jak zero kobiet to kto będzie te masaże robił? :D
Nie wiem czy bym wytrzymał, większość wymienionych przez Ciebie rzeczy działa na mnie odprężająco-zachęcająco. I to zachęcająco na seks, więc pewnie szybko bym czmychnął :D

Właśnie kto będzie masaże robił? Może dla wiernych forumowiczek zrobicie wyjątek? :lol:

robimy wyjątek, jesteś zaproszona;d i bez testów, gwoli obopólnego zaufania od razu przyprowadź koleżanki;d

Fajnie...bo bardzo lubie robić masaże :lol: koleżanki oczywiście przyprowadze :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-09 15:39
To do dzieła i30 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-09 16:20
Cytuję KobaYashi:
To do dzieła i30 :)

ehe nawet nie musisz zajerzdżać i30;d, wpadnij chociażby na pieszo;d ale byś się pojawiła wraz z rozwyrwkową gromadką;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szara twarz 2013-04-09 16:45
A ja myślałam że to ja jestem popierdolona:P

Takie geny :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-09 16:22
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
To do dzieła i30 :)

ehe nawet nie musisz zajerzdżać i30;d, wpadnij chociażby na pieszo;d ale byś się pojawiła wraz z rozwyrwkową gromadką;d

Poproszę o lokalizację :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szara twarz 2013-04-09 16:50
Ona jest wszędzie. Szczególnie w mojej głowie :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-09 22:37
Cytuję i30:
Cytuję Aros:
Cytuję KobaYashi:
To do dzieła i30 :)

ehe nawet nie musisz zajerzdżać i30;d, wpadnij chociażby na pieszo;d ale byś się pojawiła wraz z rozwyrwkową gromadką;d

Poproszę o lokalizację :lol:

a proszę bardzo, 36-100 kolbuszowa, ul. b. prusa 10, zdobedziesz się na to?;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # KobaYashi 2013-04-09 17:48
To ja poproszę o Twoją lokalizacje i30 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szara twarz 2013-04-09 17:57
czas najwyższy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Szarlotka! 2013-04-09 17:51
Często można czytać Twoje artykuły na Onecie pochłonęła mnie lektura EcoEgo gratuluję :) Mam taki mały problem...otóż człowiek powinien w zasadzie bronić swojego zdania prawda? Czemu często jest tak że jak powiesz komuś swoje zdanie to zaraz masz wyrzuty sumienia,poczuc ie winy że kogoś skrzywdziłaś itd to doprowadzę do tego że boję się czasem odzywać żeby nie skrzywdzić w swoim mniemaniu innych a to boli i doprowadza do tego że człowiekiem bez swojego zdania gardzą i manipulują...co zmienić ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-10 14:10
Cytuję Szarlotka!:
Często można czytać Twoje artykuły na Onecie pochłonęła mnie lektura EcoEgo gratuluję :) Mam taki mały problem...otóż człowiek powinien w zasadzie bronić swojego zdania prawda? Czemu często jest tak że jak powiesz komuś swoje zdanie to zaraz masz wyrzuty sumienia,poczucie winy że kogoś skrzywdziłaś itd to doprowadzę do tego że boję się czasem odzywać żeby nie skrzywdzić w swoim mniemaniu innych a to boli i doprowadza do tego że człowiekiem bez swojego zdania gardzą i manipulują...co zmienić ?

ale mi sie zabawnie kojarzysz z amerykańską szarlotką bez złych intencji;d
Istotnie to Ty sama gardzisz sobą jeżeli pozostajesz człowiekiem bez własnego zdania:> Cóż Cię interesuje pogarda innych?:> jest ich nie Twoja:>
Wyrzuty sumienia, no jasna sprawa;d, wyobraź sobie, siedzisz sobie w głębokiej jaskini bytu przez większą część życia, lawirujesz pomiędzy tym co otoczenie zagra nie ośmielając się dodać bądź odjąć czegokolwiek od tego co zostało powiedziane;d i nagle oto widzisz pochodnię za którą podążasz do wyjścia;d
Więc, no tak;d, zaczynasz mówić o tym co czujesz, widzisz, pragniesz a to pozostaje w konflikcie ze wspomnieniem jaskini;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-04-11 07:53
Cytuję Szarlotka!:
Często można czytać Twoje artykuły na Onecie pochłonęła mnie lektura EcoEgo gratuluję :) Mam taki mały problem...otóż człowiek powinien w zasadzie bronić swojego zdania prawda? Czemu często jest tak że jak powiesz komuś swoje zdanie to zaraz masz wyrzuty sumienia,poczucie winy że kogoś skrzywdziłaś itd to doprowadzę do tego że boję się czasem odzywać żeby nie skrzywdzić w swoim mniemaniu innych a to boli i doprowadza do tego że człowiekiem bez swojego zdania gardzą i manipulują...co zmienić ?

ej wiesz co;d, usuń słowo pogarda z mojej poprzedniej wypowiedzi, nie wiem po jaką cholerę to napisałem, cała reszta ok;p
właściwie to chodziło mi zwyczajnie o słowo akceptacja, a jakoś inaczej się wstrzeliło;p
a no tak, sugerowałem się tym że u Ciebie padło to słowo;p ehe co tak mocno?;d akceptacja i nieakceptacja brzmi znacznie lepiej;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # i30 2013-04-09 18:20
Proszę bardzo:
Hyundai Korea Motors
Centrum Motoryzacyjne Toruńska
Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5 :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # i30 2013-04-09 18:21
Cytuję i30:
Proszę bardzo:
Hyundai Korea Motors
Centrum Motoryzacyjne Toruńska
Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5 :lol: :lol: :lol:

To było do Kobayashi :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Magda 2013-05-18 16:06
Nie zgodzę się z pochwalaniem męskiej dumy. Po co komu po rozstaniu udowadniac ze jest sie silnym? Skoro nie pokazałeś pokory wobec życia, że czasem uczucie wygasa, że oboje nie jestesmy doskonali, że mało się staralismy, to jest dopiero szczyt zadufania w sobie i meskiej głupiej dumy. Dla mnie sila mezczyzny ukazuje sie w tym, że mimo ze ma byc twardy jak skala i nie okazywac uczuc to kiedy przyzna sie do błędu ja wiem, że poświecil dużo by coś takiego wyznać. I jest dla mnie facetem z krwi i kośći z któym chce isc przez zycie. A nie z niedojrzalym, uwiezionym we wlasnych chorych stereotypach o tym, by udowadniac kto ma wieksze jaja. Moze wsrod samcow to dziala, ale kobiety mysla inaczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd