STRONA ARCHIWALNA

Robert Korzeniowski; wróg publiczny - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

czwartek, 28 luty 2013 19:58

Robert Korzeniowski; wróg publiczny

Napisał 
Tym razem ofiarą rozjuszonych Pań, stał się Robert Korzeniowski. I nawet nasz czempion nie ucieknie przed gniewem rozdrażnionego roju matek Polek. Spocone pulchne rączki z serdelkowatymi palcami, dosięgną go wszędzie na ziemi, tej ziemi. Ale najpierw będą brutalnie atakować klawiaturę, wyciskając z kłów jadowych litry jadu na forach internetowych. Niebieska planeta niebezpiecznie się skurczyła dla naszego maratonisty. I gdyby do centrum handlowego pełnego Pan wrzucić kukłę naszego mistrza świata, w kilkanaście sekund zostałaby ona rozszarpana tipsami syczących z pogardy, rozdrażnionych eleganckich Polek. A gdyby kukła była posmarowana obficie masłem orzechowym, zostałaby także ze smakiem zjedzona. Cóż uczynił? zamordował? zgwałcił? gorzej, znacznie gorzej! w książce Ilony Adamskiej "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach" Pan Korzeniowski wyraził opinię, że kobieta po ślubie i ciąży przestaje o siebie dbać. Jak więc widać, wpisuje się to w mowę nienawiści. Pan Robert jest chorym z nienawiści, zoologicznie beznadziejnym przypadkiem niedojrzałego emocjonalnie gówniarza.

A oto cytaty, jakby żywcem wyjęte z Mein kampf:

"Wygląd zewnętrzny jest niebywale istotny. Kobieta musi być zadbana. Bycie w związku to codzienny flirt, który polega na tym, by się sobie nieustannie podobać. Wiele kobiet po wyjściu za mąż, a zwłaszcza po ciąży przestaje dbać o siebie. Nie rozumiem dlaczego.
Nie wierzę w szczerość mężczyzn, którzy twierdzą, że wygląd zewnętrzny nie ma znaczenia. Że liczy się tylko to, co kobieta ma w głowie. Nasze wnętrze i piękno zewnętrzne stanowią jedność. Kobiety powinny dbać o siebie poprzez odpowiednią aktywność ruchową, dobrze skomponowaną dietę, a nie botoks i operacje plastyczne. Na stan urody wpływa także pogoda ducha."

Mowa nienawiści. Zły dotyk słowem. Piękniejsza połowa świata, wstrzymała z grozy i w szoku oddech. Dyszące mamuśki zasłoniły oczy swym dzieciom, by nie patrzyły na wyrodnego samca, bestię w ludzkiej skórze. Polskie kobiety spłonęły wstydem, że w ich narodzie żyje tak podła, wstrętna i płytka emocjonalnie kreatura z takimi chorymi poglądami. Przecież wiadomo że Polska kobieta bez milionów euro nie może o siebie zadbać. Jest skazana na żarcie śmieciowego jedzenia, ma zakaz wchodzenia po schodach, robienia pompek czy brzuszków w domu. Niemożliwe jest także ćwiczenie np. oddechu (minuta, dwie dziennie) co niezwykle odpręża, rozluźnia i wyluzowuje, a w efekcie cofa destrukcyjny wpływ stresu. Nie może się śmiać, zrezygnować z papierosów, drinków i słodzonych napojów - bo nie ma milionów jak gwiazdy, więc jest skazana na tycie.


A oto przykłady kobiecej elegancji, i triumfu wyższości moralnej nad płytkim, pustym gnojem:

anna [godzinę temu] Załosny mały człowieczek

hana [13 minut temu] CZYTAJAC SLOWA TAKIEGO CIOŁKA, PROSTAKA MYSLACEGO POWIERZCHOWNIE, WCALE NIE MAM OCHOTY NAWET NA POLISMIECH. TAKIEGO TYLKO KOPNAC W TYLEK I NIECH IDZIE W SINA DAL, JAK CHODZIL.

milka [godzinę temu] Niski, paskudny z odstającymi uszami pseudo psycholog:)W zyciu bym go pod pierzynę nie wpuściła

herbi [przed kwadransem] przecież to zwykły bufon, który nie ma nic w tej pustej głowie oprócz chamstwa, więc pieprzy aby onim nie zapomieć. lepiej zainteresowałby się swoimi dziećmi palant

Celin [pół godziny temu] A może tak Panie Robercie zajmie się Pan wychowaniem trójki dzieci w wieku od roku do 4 lat i bez pomocy wykonuje wszystkie obowiązki jak zakupy, obiad, pranie, sprzątanie i oczywiście zajmowanie się dziećmi. Wtedy proszę się mądrzyć na temat kobiet. Kiedyś bardzo ceniłam Pana za sukcesy sportowe ale teraz pokazał Pan kim jest. Dla mnie porażką !!!!!!!!!!!!!!

aa [godzinę temu] No cóz, gościowi nie dane było zaznać prawdziwej miłości .... a tak a'propos to to bez kasy większość babek by na niego nie .....

Ona [godzinę temu] Konus Korzeniowski zero atrakcyjności od zawsze :) Jak bym była sama z nim na bezludnej wyspie to bym GO nie chciała; konusy mają kompleksy i opowiadają kocopały;

kasia [godzinę temu] ABS- absolutny brak szyji,a tak serio? kijem bym go nie ruszyła.

m.s [godzinę temu] To palant i cham, juz od wielu lat nie tylko sloma ale cala stodola mu z buciorow wychodzi.

coco [5 godzin temu] nigdy go nie lubiłam a teraz myślę, że to palant

justyna-sk [wczoraj] Facetowi woda sodowa do mózgu uderzyła. Za darmo bym takiego głupka nie chciała. Chyba sport totalnie wykończył jego mózg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kobiety wybaczą Ci wszystko. Picie, bicie, byle pensja była i sąsiedzi widzieli sielankowy obrazek kochającej się rodziny. Ale jest taka jedna rzecz, której kobieta nie wybaczy nigdy - jest nią szczerość, prawda i mówienie tego co się myśli. Masz kłamać, rozumiesz? bo nie będzie seksu, ale za to będzie awantura. Masz łgać, bo tylko wtedy unikniesz bolesnych konsekwencji.

Panu Korzeniowskiemu radzę pobiec do księgarni po moją książkę, czyli "Co z tymi kobietami?". Nie trzeba będzie biegać daleko; jest w niemal każdej księgarni w Polsce.

Czytany 17155 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:49
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-02-28 20:32
Cytat:
Ale jest taka jedna rzecz, której kobieta nie wybaczy nigdy - jest nią szczerość, prawda i mówienie tego co się myśli
Nawet są o tym piosenki :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-02-28 21:53
A jakie to piosenki masz na myśli?

Świetny artykuł. Krótki, treściwy, z dobrze widocznym morałem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:44
Powiem Ci Zbożu że mi ulżyło - tylko godzina siedzenie i pisania, a nie kilka jak zwykle. Krótka forma jest lepsza, i przyjemniejsza dla mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-03-01 18:06
I świetnie, czasem tak faktycznie najlepiej się sprawdza.Ale... ja te długie również bardzo lubię. Czasem nie ma nic przyjemniejszeg o jak zanurzyć się w czytaniu i rozmyślaniach nad długim artykułem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:43
Piosenki, wiersze, powieści... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-28 21:58
W kolejce już czeka kolejny Robercik - Janowski tym razem.
Ponoć kazał wynosić się swojej narzeczonej jak ostatnio się dowiedział z mediów ze kradła futra w USA.
Połasiła się na 2 futra po ok. 500$ za jedno.
Najwyraźniej nieraz to już robiła i czuła się kompletnie bezkarna.
Tym razem jednak ochrona zdążyła.

Ps. Tu warto przypomnieć niejakiego grobelnego i jego bko.
Jak ustawiał geszeft na początku lat 90-tych to w TVP produkował się przed kamerą, cyt.: "przecież nie zjem dwóch obiadów, nie pojadę dwa razy na wczasy fwp".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:44
O Janowskim raczej nie będę o nim pisał. Chociaż...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-02-28 22:13
We Francji większość kobiet po urodzeniu dziecka korzysta z finansowanej przez państwo terapii która powoduje że bardzo szybko odzyskują kondycję i atrakcyjność seksualną.
Tak, tak !
Państwo francuskie troszcząc się o rodziny finansuje zabiegi i ćwiczenia które przywracają kobietom po połogu normalne rozmiary dróg rodnych tj. pochwy.
Po to by zwyrodniały samiec miał swoją plugawą, nieczystą, grzeszną , niemoralną satysfakcję, by był zadowolony ze związku, by małżeństwo się nie rozpadło i by nie trzeba było łożyć socjalu na samotną matkę.
Polki katoliczki najwyraźniej tego nie mogą pojąć, ale to nic dziwnego SKORO SAMIEC NIGDY SIĘ DLA NICH NIE LICZYŁ, jeśli chodziło tylko o niewolnika i kasę.

Z Polkami jest tak że nawet dawcy nasienia z banków spermy nie są bezpieczni bo i oni ostatnio zaczęli być ścigani o alimenty na dzidzię.
Tak to jest jak niedojrzałe emocjonalnie i intelektualnie istoty chcą mieć żywą lalkę zabawkę - cała reszta to narzędzia dla tego celu.
I te potwory mają czelność bredzić o miłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-02-28 22:23
Cytat:
"Wygląd zewnętrzny jest niebywale istotny. Kobieta musi być zadbana. Bycie w związku to codzienny flirt, który polega na tym, by się sobie nieustannie podobać
Mądre kobiety doskonale sobie z tego zdają sprawę!!!!!!!!! !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # zz 2013-02-28 23:44
Tu się nie zgodzę. Ten codzienny przymus "flirtu" ze znaną osobą to logiczna sprzeczność.
To ma być bliska czułość, jedność ducha i ciała a nie kretyńskie umizgi, kadzenia i podchody.
Ten cały celebrycki sztafaż to jeszcze jedna forma dokręcania śruby, terroru psychicznego, mobbingu.
piekło w pracy i domu ?
Wolne żarty, dom ma być azylem a nie polem kolejnej walki o przetrwanie.
Jak nie będzie stresu, agresji i autoagresji, jeśli będzie w miarę naturalne, dające szczęście i spełnienie pożycie (o ile to możliwe w monogamii) to nie będzie problemów z wszelkimi kompensatami typu zdrady, używki, obżarstwo i ich konsekwencjami jak trwały rozpad pożycia, alkoholizm, narkomania, nadwaga.

Osobiście zalecam przytulanie, to cudowny lek budujący boską więź w oparciu o miłość. Tylko że musimy być konsekwentni w tej postawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-03-01 00:21
ZZ-ale jaki przymus???Jeśli kogoś kochasz i Ci na kimś zależy to chyba chcesz być dla tej osoby ciągle atrakcyjny i pociągający.Już widzę jak siedząc w pracy z seksownymi koleżankami marzysz by wrócić do "tego swojego azylu "by się poprzytulać do żony,która wygląda jak siódme nieszczęście,za puściła się,nie ma zinteresowań a jedyne o czym możecie pogadać to co się wdarzyło w Klanie...
I żeby nie było,uważam,że to powinno działać w dwie strony!!!!
To,żeby związek był udany to jest cholernie ciężka "praca" i nie można spocząć na laurach gdy minie pierwsza fala ekstazy!!!!I z doświadczenia wiem,że po 13 latach można mieć ciągle motyle w brzuchu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-01 19:26
Źle mnie zrozumiałaś. Należy o siebie dbać, także dbać o partnera.
Chodzi mi tu o rzecz fundamentalną.
O głębię więzi miedzy ludźmi.
Flirt, motylki, to bardzo płytka więź oparta bardziej o adrenalinę niż cokolwiek innego.
To co sugeruje np. Starowicz, czy inni seksuolodzy, to logiczna sprzeczność. Twierdzą że partnerzy nie powinni być poznani do końca, że powinna towarzyszyć im w związku pewna nutka tajemnicy.
Czyli co, mają grać przed sobą, udawać kogoś kim nie są, przez lata, dekady ?
Przecież to oznacza brak jakiejkolwiek głębszej więzi.
Przy prawdziwej jedności nie ma tajemnic, flirt w tej sytuacji staje się absurdem, a sama jedność daje prawdziwe spełnienie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # wrocławskie ulice 2013-03-01 01:14
Mądre kobiety nie podnoszą głosu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fala 2013-03-01 10:10
"wrocławskie ulice"Mądre kobiety nie podnoszą głosu...

Mądra ko­bieta ma mi­liony na­tural­nych wrogów: wszys­tkich głupich mężczyzn
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # wrocławskie ulice 2013-03-02 02:32
Spływaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-01 00:26
Problem Korzeniowskiego ma swoje korzenie w celebryckim punkcie widzenia - tanim i lekkomyślnym. Okazuje się, że olimpijczyk należy nie tylko do klubu PO, ale także do klubu alimenciarzy. Oto, po zdobyciu rozgłosu na polskim gruncie (za granicą już dawno o nim nikt nie wspomina) mianowano pana K. na znaną postać. Nadinterpretacj a sławy zwolniła go z obowiązku, jakim jest finansowa współodpowiedzi alność w wychowywaniu dzieci, ale w zamian dodała odwagi w opiniowaniu polskich kobiet.

Muszę Marku przyznać, że bronisz dupka. Moim skromnym zdaniem faceci, którzy widzą jak kobieta zmienia się po porodzie i akceptują to , zasługują na szacunek. To jest dyktat biologii, która jest silniejsza od marketingu koncernów kosmetycznych. Niestety pan K. uległ nie tylko wpływowi Tuskowej propagandy ale i kosmetyczno - reklamowej waty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-03-01 00:48
Spoko - skurwił się dla PO, ale powiedział prawdę. Reakcję sam widzisz. I tylko to mnie interesuje w tym temacie, tylko w tej kwestii go bronię, bo tu miał rację i stwierdził oczywisty fakt.

Rozumiem, masz rację - kobieta ma prawo do tego co piszesz, ale na Boga, niektóre Panie kilkanaście lat po porodzie nie mogą dojść do siebie. Stomatolog mi mówił o kobietach, którym sypią się zęby bo ich nie leczą - to podobno szkodzi dziecku. To już nie są jaja, to wtórny analfabetyzm, wyprane przez własne lenistwo i seriale mózg. Kobieta z klasą, nigdy nie dopuści do tego by po porodzie utyć trzydzieści kg, koniec kropka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-01 01:04
Kobiety z klasą szukaj w rodzinach królewskich. W Polsce ich nie znajdziesz. To samozwańcze klasyfikowanie wśród potomków chłopów pańszczyźnianyc h i kontynuacja nabytych w domu zachowań. Jedni zęby myją inni już ich nie mają. Doświadczenie mi podpowiada, że te "klasowe" to nic innego, jak ofiary niskiej samooceny i wykorzystującyc h to cwaniaków z "markowych firm".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-03-01 02:02
Niekoniecznie, są po prostu ludzie którzy lubią dobrze wyglądać, i zależy im na zdrowiu, kondycji. Nie przekonuje mnie spocony grubas który twierdzi że liczy się tylko duch - ma rację, ale póki co jesteśmy na ziemi, i przydaje się podbiegnięcie chociażby do autobusu. Bez zawału serca i spazmów.

Ja lubię dobrze wyglądać, zadbać o siebie, zdrowie. Jak ja nie zadbam, to nikt tego nie zrobi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Brutal 2013-03-01 23:08
Korzeniowski powiedział oczywistą oczywistość ale to odnosi się do jakiejś tam grupy kobiet, która z góry nie jest interesująca dla mnie. Kobieta która tyje nagle po ślubie 30 kg to taki typ osoby, który wcześniej też nie byłby dla mnie interesujący.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # froyd 2013-03-01 08:18
Mądrość rodem z wrocławskiego lumpenproletari atu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 02:28
Specjalista w rzucaniu ekskrementów na horyzoncie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # froyd 2013-03-02 09:24
..no to jesteśmy kwita:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 09:43
kwita? co to za slang?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 15:44
To prawie po staropolsku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-03-02 16:01
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-03-01 11:19
Czarek,Robert,Z byszek Zamachowski itd-każdy z nich ma prawo zmieniać partnerki i żyć po swojemu....I właściwie nic ,poza kilkoma opluwającymi ich komentarzami w sieci , się nie zmieni.A co się stanie jak przywołam takie oto przedstawicielk i płci pięknej:Agniesz ka Włodarczyk,Moni ka Richardson,King a Rusin itd?Przytaczać komentarzy na temat tych kobiet nie sposób...dnia by zabrakło!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 12:43
Nie jestem hipokrytą, i mogę to udowodnić pisząc następny tekst np. o A. Włodarczyk - chcesz? jeśli tak, co dostanę w nagrodę? nadmieniam że buziaki są szczególnie przeze mnie cenione :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-03-01 15:29
Nieszczególnie interesuje mnie w/w pani.Ale męskie,racjonal ne spojrzenie na kobiety ,na przestrzeni wieków.
Świat jest urządzony według męskich zasad. To przytłaczający patriarchat, w którym kobiety dopiero dochodzą należnych im praw, często jednak przegrywają swoją "walkę", co je przygniata i frustruje.
Chcesz dać dowód braku własnej hipokryzji?Pros zę oto temat artykułu:Kobieta-dziewica,święta,męczennica,czarownica,wariatka,matka,dziwka..
Ale jeśli podzielasz zdanie Lwa Starowicza,że kobieta nie powinna mówić o swoim udanym pożyciu seksualnym z innymi partnerami ,obecnemu partnerowi,to nawet nie zabieraj się za pisanie.Mężczyź ni sami wpędzili kobiety w świat hipokryzji narzucając co wolno,a czego nie,jak mają wyglądać,zachow ywać, ubierać się,wychowywać dzieci ,przy jednoczesnej krytyce i pokrętnej ocenie moralności.A wszystkie przejawy nieposłuszęństw a karane są epitetami i upokorzeniem, Twoje artykuły są tego dowodem.Kobieta musiała znaleźć sobie miejsce ,wybierać i lawirować pomiędzy tym czego chce,pragnie ,a tym co "powinna"i "musi".Wiem to ,bo tak się składa ,że mam waginę , dwa cycki i mózg(niepojęte- prawda?),i od lat odpieram ataki kretynów.
Niewielu mężczyzn jest w stanie pogodzić się z faktem istnienia mądrych i pięknych kobiet,dlatego lepiej je zdyskredytować( kiedyś spalić) niż starać się zrozumieć i być partnerem.
To,że nie zgadzam się z Tobą w wielu aspektach dotyczących płci pięknej(co jest zrozumiałe),nie znaczy wcale ,że nie wierzę w Twoją racjonalną ocenę współczesnej kobiety,patrząc na nią przez pryzmat, wielu niewolniczych epok.
Co do buziaków....pre ferujemy inne sfery erogenne :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-03-01 17:42
Wobec kobiet stosuje sie wyzsze standardy, bo kluczem do seksu jest zgoda kobiety, słynne powiedzenie: suka nie da pies nie wezmie", to raz, w przeciwnym wypadku mamy gwałt i nie musisz gadac ze faceta tez moze kobieta zgwałcic- owszem, podobnie jak niedługo moze Ci spaśc na głowe meteoryt :), liczy sie statystyka, a nie wymyslanie zdarzen których wystepowanie jest równe 0,1% :) a dwa, porównajmy faceta i kobiete: oboje maja takie same libido, bardzo wysokie: z iloma kobietami w ciagu roku bedzie sie kochał mezczyzna, a z iloma mezczyzna ta kobieta. Wszystko na temat. Ile kobiet podyma ten facet na jednej dysce? A kobieta jak bedzie chciała to zrobią jej gangbang. Dltaego stardardy sa zgodne z prawem natury i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 03:03
Co to jest gangbang?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 15:57
Jako forumowy antropolog wyrażam zdziwienie brakiem elementarnej wiedzy.
W celu jej uzupełnienia sugeruję obejrzenie choćby tego filmiku z wytwórni Eleganckich Aniołków:

www.epornik.com/video/gv9ygs8zlzyc7
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-03-02 17:58
Cytuję wrocławskie ulice:
Co to jest gangbang?


Gangbang to powiedzmy ze 4 mezczyzn i jedna kobieta no i 2 obraca otwory dolne a dwóch korzysta z jej ust- ciekawostka jest, ze taka kobieta automatycznie tracie uznanie mezczyzn, nie ma zapewne mowy o tym, zeby któryś z nich chciał sie z nią związać- jest takim zwykłym otworem z dziurami. Mezczyzni w sumie to lubia takie kobiety, ale w ramach seksualnej zabawki, raczej watpliwe jest zeby mysleli o niej w kategoriach ludzkich hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 08:13
Eseiku, wytrzeźwiej!
O jakich standardach piszesz?Z którego wieku?
"Mężowie tak ustawili i pilno tego strzegą, aby białogłowy pisma się nie uczyły i ksiąg żadnych co się tyczy biegłości a wyćwiczenia rozumu nie czytały."
?
Kobiety okutane od szyi po głowę,spuszczaj ące wzrok,rumieniąc e się na myśl o dotyku ,z ciągnącymi się jak larwy przyzwoitkami itd.Ich zadaniem była prokreacja!Nie chce mi się dalej wymieniać,bo wszystko i tak wymięka przy Twoim gangbang:)
Gdyby A.Włodarczyk przyznała publicznie,że sypia ,rocznie,z taką samą ilością partnerów co Ty(nie wiem,może ok.100:),to nie tylko nie znalazłaby pracy.Publiczny lincz obrońców moralności to pikuś przy tym, co by jej zgotowano.Po cichu ,fundamentalist yczna grupa pod wezwaniem kondomów S/M lub bogobojne mamuśki ,wbiłyby ją na pal,przy sprzyjających wiatrach...Nie pisz więc bredni o wyczynach seksualnych facetów,są zabawne.Wytłumi ana, przez stulecia, seksualnośc kobiet,zbiera swoje żniwo.Ale o tym ,pięknie zawsze pisze,nasz zacny ,forumowy antropolog:)
Wdrażane standardy ochrony przed dyskryminacją rozśmieszają mnie do bólu,papier przyjmie wszystko.Na całym świecie skandują przeciwko gwałtom na kobietach,a wczoraj zmarła 7-letnia dziewczynka,mie siąc temu trzy małe dziewczątka.A o ilu zgonach nie wiemy?Tak wyglądają standardy zgodne z naturą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:07
Jako że Białogłowy, choć zacne, jednakowoż mniejsze główki mają, przeto zwojów mózgowych u nich ci mniejszy dostatek.
A i oleum z winem nie piją, zatem z troski to naszej mężów szlachetnych tylko wynika, by panny roztropność jak i cnotę skromności zachowały i swych nadobnych główek nie przeciążały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:10
Ester to oczywiście żart, dzięki za nobilitację na forumowego antropologa.
Kto się czubi ten się lubi.
Tak naprawdę jestem jak do rany przyłóż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 16:50
Jak jeszcze napiszesz ,że świetnie gotujesz i robisz spirytusowe nalewki ,to się zacznę w Tobie podkochiwać :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 17:02
Marny ze mnie kucharz, robię i lubię tylko proste jadło (jak przystało na mnicha pustelnika), choćby groch z kapustą i śledź w panierce, więcej mi nie trzeba.
Nalewki uwielbiam, nieraz na wiśniach się robiło a i na pigwie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Esej 2013-03-02 18:02
Cytuję ester:
Eseiku, wytrzeźwiej!
O jakich standardach piszesz?Z którego wieku?
"Mężowie tak ustawili i pilno tego strzegą, aby białogłowy pisma się nie uczyły i ksiąg żadnych co się tyczy biegłości a wyćwiczenia rozumu nie czytały."
?
Kobiety okutane od szyi po głowę,spuszczające wzrok,rumieniące się na myśl o dotyku ,z ciągnącymi się jak larwy przyzwoitkami itd.Ich zadaniem była prokreacja!Nie chce mi się dalej wymieniać,bo wszystko i tak wymięka przy Twoim gangbang:)
Gdyby A.Włodarczyk przyznała publicznie,że sypia ,rocznie,z taką samą ilością partnerów co Ty(nie wiem,może ok.100:),to nie tylko nie znalazłaby pracy.Publiczny lincz obrońców moralności to pikuś przy tym, co by jej zgotowano.Po cichu ,fundamentalistyczna grupa pod wezwaniem kondomów S/M lub bogobojne mamuśki ,wbiłyby ją na pal,przy sprzyjających wiatrach...Nie pisz więc bredni o wyczynach seksualnych facetów,są zabawne.Wytłumiana, przez stulecia, seksualnośc kobiet,zbiera swoje żniwo.Ale o tym ,pięknie zawsze pisze,nasz zacny ,forumowy antropolog:)
Wdrażane standardy ochrony przed dyskryminacją rozśmieszają mnie do bólu,papier przyjmie wszystko.Na całym świecie skandują przeciwko gwałtom na kobietach,a wczoraj zmarła 7-letnia dziewczynka,miesiąc temu trzy małe dziewczątka.A o ilu zgonach nie wiemy?Tak wyglądają standardy zgodne z naturą?


Ja jestem trzeżwy cały czas, ale co ty cpałaś to nie mam pojecia :) tego sie czytac nawet nie da, brzmi jak bolszewicki seans nienawisci :lol:

O tym, zebys obaliłas moje argumenty to nawet nie bede pisał, ot zobaczyłas cos tam ten Esej wyskrobał, i od razu do szturmu generalnego hehe,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 18:26
Jakie wyższe standardy stosuje się wobec kobiet ?I co to oznacza w praktyce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 03:46
Twoja krnąbrność jest bezgraniczna... Zasługujesz na klapsa w twarz... Przeproszę Cię po paru dniach i zabiorę do niedrogiego, schludnego motelu na dolnośląskich peryferiach, gdie będziemy uprawiać dziki seks.

Wybacz "Nuutka" ale "Ester" wydaje się mieć to "coś"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 08:14
http://www.youtube.com/watch?v=HdpdNk52YcQ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:41
Nadal brak aktywnych linków, albo się kryjesz za anonimowym proxy albo szwankuje inteligencja.
Już raz w prosty sposób wytłumaczyłem Ci ale chciałaś więcej, co potraktowałem jako żart.

Więc jeszcze raz:

Kopiujesz adres z górnego okienka adresu przeglądarki i wklejasz w malutkie, wąziutkie okienko które się pojawi tu na samczym runie po kliknięciu w szóstą licząc od lewej ikonkę znajdującą się nad polem wpisywanego komentarza.
Pierwsza ikonka opisana jest dużą literą B.
Szósta dotycząca aktywnego linka ma w sobie symbol kuli ziemskiej z trzema ogniwami łańcucha.
Siódma ikonka wkleja cytat a dziewiąta wkleja okienko z jutuba, należy wtedy pamiętać by adres był pierwotny, tj. krótki, bo te wtórne na jutubie, to klony z różnych forów i one tutaj nie zadziałają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-02 09:49
Ester, no ale kto broni kobiecie wejść do kopalni na dół do kilofa? kto broni zostać szambonurkiem, drwalem? sory, ale ja w życiu nie spotkałem kobiety mówiącej od siebie - ZAWSZE było powtarzanie za grupą, i nigdy nic swojego, oryginalnego. To za co ja mam je szanować, za bycie klonem idoli z seriali tv? i ciągle słyszę że gdzieś są te mądre kobiety.

A wiesz ilu mężczyzn się powiesiło przez odrzucenie i zdradę kobiety? ile dzieci jes z nieprawego łoża? co z tymi facetami, chyba nie mieszczą się w Twojej wizji świata umęczonych samic? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-03-02 10:12
Dlaczego drwalem i szambonurkiem? Ja się pytam kto tak broni i na jakim to etapie założyć sobie choćby i Microsoft, robota czysta i przyjemna - może ja zacznę narzekać jak to mi podcinają skrzydła bo ja taki piękny i mądry...ehh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-03-02 15:54
Nigdzie nie pisałam o pracy w kopalni ,bo i po co?Twierdzę jedynie ,że kobiety, w obawie przed atakami i dyskryminacją,z atracają własną tożsamość :niby słabe ,a jednak muszą "walczyć" z kimś ,kto mógłby być partnerem,ale partnera w kobiecie nie widzi.Wielokrot nie dajesz wyraz ,w artykułach, instrumentalnem u traktowaniu płci przeciwnej.Czas em zabawnie,czasem mniej,ale to Twoje podwórko i Twoje zabawki,a moja tolerancja podyktowana jest szacunkiem do człowieka i jego przekonań,po prostu.I byłabym nieuczciwa ,gdybym nie dodała,że chwilami lubię Twoją nonszalancką pisaninę.
Samobójców znajdziesz zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.Niepotrz bne jest dodawanie jakiejkolwiek,z będnej ideologii,chory m i nieszczęsliwym ludziom,którzy pogrążając się we własnym cierpieniu,decy dują się na taki krok.
Nie wiem o co chodzi z tymi serialami....Ro zkminiasz kobietki na podstawie filmowych upodobań?Dobrze ,posłużę jako królik doświadczalny.. Seriale lubię dwa:"Gra o tron","True blood",kocham Tarantino i "Housa"i dałabym się "adoptować" Clooney'owi:)
Uwielbiam powtarzać za doktorkiem(mam rozumieć ,że jestem klonem?)"Nie znoszę rozmów o niczym. Albo są o niczym i są strasznie nudne, albo mają podtekst i trzeba mieć specjalny dekoder."I co z tego wynika?
Nie wiem jakie kobiety spotykałeś ,ale może czas wdrożyć jedną,zresztą moich ulubionych, zasad transferingu:"z rezygnuj z zamiaru otrzymania i zastąp go ..."nie muszę kończyć ,prawda?:)Mnie się sprawdziło,wygr ałam ostatnio trochę kasy :lol:
Dzieci "z nieprawego łoża"?...masz na myśli Kongo-1100 gwałtów dziennie?Możemy tak bez końca.Przestań odbijać piłeczkę tylko zabieraj się za artykuł o.... kobietach lub krwiożerczych samicach:D
:*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # BlueS 2013-03-02 10:58
Bo wojna damsko męska będzie zawsze, wynika z natury stron, nieco odmiennych potrzeb, historii itd. -wszyscy to wiedzą.
Według mnie jednak jakoś pomija się najistotniejszy element -nieucziwość ludzkich osobowości czy to samic czy samców. Każda strona konfliktu chce ugrać jak najwiecej dla siebie ściemniając ile wlezie. Oczywiście uwarunkowanie społeczne odgrywa tu zasadniczą rolę -wszyscy dookoła to robią w większym lub mniejszym stopniu, oszukują bo nie da się inaczej przeżyć, chyba, że zostaniesz jakimś przysłowiowym pustelnikiem, świadomym odmieńcem-wyrzu tkiem społecznym. Ponieważ konflikt płci jest jednym z istotniejszych w życiu, każdy obóz stara się jak może osiągnać swoje cele i tu jest słoń pogrzebany, te cele są często nieprzemyślane, narzucone, przyjęte bez dogłębnej analizy. Widziałem naprawdę fajnych chłopaków i dziewczyny co po ślubie przemienili się w jakieś zombi. Widziałem piękne kobiety łapiące porządnego faceta w sieć małżeństwa i przepoczwarzały się w zadowolone z siebie ale nie dbające już o siebie ani męża matrony. Widziałem też buraków co dopadli cudowne dziewczyny, otumanili i spoczeli na laurach a one zostały z brudasami i z poczuciem oszukania -właśnie o to chodzi -nie budować czegokolwiek na ściemie. Nie chrzanić o wiecznej miłości, kosmicznych połówkach, świetlanej przyszłości, powdodnej cywilizacji tylko powiedzieć sobie uczciwie o co chodzi, tylko kogo na to stać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # njcbcFeasp 2020-04-01 00:27
viagra cum milking coffee with viagra online viagra tax dollars viagra costco viagra price

viagra activate time bing beauty viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra buy can you take viagra with lisinopril stepmom gave son viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra buy

https://hainanlife.info/hainan_today/news_hainan/rafting_cycling_and_running_in_wuzhishan_451712/?strIMessage=Comment+submitted+for+moderation
http://johnmcevoy.net/sunday-funday-2/?unapproved=3633959&moderation-hash=30729ab1bbf92267c640de8f286944b8#comment-3633959
https://girliegirlarmy.com/style/20090922/the-worlds-sexiest-black-boots/?unapproved=1318587&moderation-hash=111afa4d9cf4fb8e3c4930acf11cff74#comment-1318587
http://www.stalowka.eu/artykul/9695/motyl-mosir-stalowa-wola-na-zawodach-w-kielcach-i-mielcu/#comments
http://www.radioveronicaone.it/2018/12/12/anastasio-e-il-vincitore-di-x-factor-2018/?unapproved=344069&moderation-hash=24caab0341e81f6b78d0ff0ab38ae40a#comment-344069
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # knpviFeasp 2020-04-08 06:29
teva viagra generic whats best? viagra, levitra or cialas? female viagra about viagra for men viagra cost per pill

will taking more viagra give me a stronger erection viagra dosage? viagra pills wikimedia wikimedia viagra was originally tested to treat what? 100 mg viagra

https://viagrnetwork.com/# - viagra erection


http://cazm.at/profile.php?id=107859
https://newswithchai.com/shilp-chowk-is-the-major-reason-for-traffic/8753/?unapproved=400170&moderation-hash=4e682138a3da43ea4dad5c7c418e0b45#comment-400170
https://firawasport.com/syli-kamil-zayatte-je-nai-jamais-signe-un-document/?unapproved=92681&moderation-hash=edb168deec5230cb0df0e567da685254#comment-92681
https://tacchienmang.net/2019/04/ca-sy-che-linh-hoi-loi-de-tro-ve-que-huong/?unapproved=112876&moderation-hash=5180fd7a67e582dc927c21fcaca3a0d5#comment-112876
http://www.erdenet.mn/medee/d/191200009#latest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xzbtwFeasp 2020-04-09 12:12
quick loans online direct deposit quick loans for bad credit quick loan quick same day payday loans quick loans under 500

$1500 quick cash loans today quick loans review [url=https://mo dsevolos.ru/ ]quick loan quick loans for millenials quick installment loans online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gjeuwFeasp 2020-04-10 06:09
quick installment loans online review quick loans for millenials quick loan how quick does sallie mae report loans paid off personal loans quick

quick cash loans huntsville al student quick loans kenya [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loan safe quick loans safe quick loans

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rxarcFeasp 2020-04-11 09:32
how to make money online from home how does venmo make money make money make real money online how to make money with bitcoin

how much money do youtubers make imgclick will easily make money sharing photos friends social free file upload [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money best ways to make money homemade items that make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xdhnjFeasp 2020-04-12 05:11
how to make money with youtube how to make fast money make money legit ways to make money online make real money online

hobbies that make money how to make money on amazon [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money homemade items that make money make money online fast

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ywwtgFeasp 2020-04-13 00:43
make money on facebook make money apps make money how did betsy devos make her money how much money do youtubers make

how do you make money on youtube ways to make money on the side [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money on youtube best way to make money online

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uzruvFeasp 2020-04-13 15:02
how to make money on amazon how to make money as a teen work from home how to make more money how to make money blogging

diy crafts that make money how to make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money online how to start a blog and make money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # izaihFeasp 2020-04-13 17:55
best way to make money ways to make money from home make money how does facebook make money how does venmo make money

how to make money on youtube videos easy ways to make money work from home how do youtubers make money make money apps

http://yagora.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nherwFeasp 2020-04-14 02:19
how to make money as a teen make money online make money how to make money on the side how to start a blog and make money

photos imgclick easily make money sharing will friends social free file upload hobbies that make money work from home legitimate ways make extra money make money online from home

http://newsamara.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # enptwFeasp 2020-04-14 15:06
how to make money without a job how to make money selling drugs work from home ways to make extra money hobbies that make money

make money make money online from home work from home how to make money with a website how do you make money on youtube

http://www.dussh-plast.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hggdbFeasp 2020-04-15 09:23
make money now instant payout make money now work from home make real money online how to make money at home

money make make money make money make money online surveys how to make money on amazon

http://kzkt.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # adpaoFeasp 2020-04-16 03:10
how to make money with a website legit ways to make money online work from home how can i make money legit ways to make money online

ways to make extra money ways to make money on the side work from home how does robinhood make money how to make money in gta 5

http://tagac.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-16 11:55
https://cbdoilwalmart.com/ buy cbd oil online cbd online buy hemp oil cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ydusvFeasp 2020-04-22 21:44
quick installment loans online quick loans for millenials online loan quick cash loans huntsville al quick loans for bad credit same day

quick loans home quick small loans online [url=https://pa ydailoanz.com/# ] Payday loan quick way to pay student loans quick online payday loans no credit check

https://paydailoanz.com/# - loan payday
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 00:58
free casino games online cashman casino slots play casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 06:44
slots free http://onlinecasinogamespcx.com/ play casino play slots online casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 13:14
no deposit casino http://onlinecasinogamespcx.com/ play slots free slots free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-24 20:14
http://onlinecasinogamespcx.com/ no deposit casino [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]cashman casino slots online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-24 21:27
online casino slots [url=http://onl inecasinosw.com / ]no deposit casino slots games free slots casino play
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 03:07
vegas casino slots play online casino slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 04:08
free slots games gold fish casino slots online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 09:47
slots games online casino gambling play slots play slots online [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 17:28
casino real money http://onlinecasinogamespcx.com/ online casino real money free online slots vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-25 18:05
free casino free online slots online casino real money casino bonus codes [url=http://onl inecasinosw.com / ]online casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-25 23:58
free casino casino bonus codes slots online slots for real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 00:23
casino blackjack http://onlinecasinosw.com/ slots games free play slots vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 06:44
online gambling http://onlinecasinogamespcx.com/ online casino slots slots online slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 06:56
free casino games online free casino slot games vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 13:43
play slots free casino games online big fish casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 13:44
http://onlinecasinosw.com/ slots for real money [url=http://onl inecasinosw.com / ]online casino games online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-26 20:57
http://onlinecasinosw.com/ best online casino best online casinos casino games cashman casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-26 21:17
http://onlinecasinogamespcx.com/ online casino [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]world class casino slots free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 04:26
http://onlinecasinosw.com/ online casinos online casino games best online casinos best online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 05:17
free online slots play slots free slots games no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # emvquFeasp 2020-04-27 11:39
florida spring breakers coronavirus coronavirus india ‌‌coronavir us drug elton john coronavirus benefit amy klobuchar husband coronavirus

coronavirus straГџburg johns hopkins coronavirus dashboard [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus nachrichten italy coronavirus coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus treatment


http://www.caclp.cn/home.php?mod=space&uid=589470
http://afriquemidi.com/2017/11/25/176749/?unapproved=21069236&moderation-hash=636290417235f95f93428549f879ac1c&bs-comment-added=1#comment-21069236
http://afriquemidi.com/2018/05/04/le-president-de-lunion-des-etudiants-de-linfas-investi/?unapproved=21079417&moderation-hash=4aa1b0a4a312e7351211b8569b23e0f3&bs-comment-added=1#comment-21079417
http://www.fabianajustus.com/2019/12/06/youtube-maquia-e-fala/?unapproved=17114&moderation-hash=3920f1ba6945ac6b2c72e8136de10bfc#comment-17114
http://thecookingcop.com/2016/05/smorgastarta-swedish-smoked-fish-sandwich-layer-cake/img_8644/comment-page-1/?unapproved=3659359&moderation-hash=0b5035bc601d404a7a64eba9d1038aea#comment-3659359
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 11:42
play online casino online casino games casino online slots casino games [url=http://onl inecasinosw.com / ]free slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 12:26
world class casino slots real casino slots casino real money cashman casino slots [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]free casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-27 18:00
slots games free online casino real money play casino real casino slots [url=http://onl inecasinosw.com / ]online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-27 18:50
online casino online casino bonus vegas slots online casino games [url=http://onl inecasinogamesp cx.com/ ]free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 00:27
http://onlinecasinosw.com/ play slots casino games world class casino slots play casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 03:53
cashman casino slots cashman casino slots slots games free free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 06:57
gold fish casino slots [url=http://onl inecasinosw.com / ]slots for real money online casino casino bonus codes free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 10:24
http://onlinecasinopc.com/ casino online slots [url=http://onl inecasinopc.com / ]online gambling free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 16:58
http://onlinecasinopc.com/ online casino slots [url=http://onl inecasinopc.com / ]online casino games real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-28 20:18
http://playcasinosw.com/ online casino bonus [url=http://pla ycasinosw.com/ ]online casino casino blackjack
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-28 23:52
online casino bonus online slot games casino bonus codes slots games free
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 02:58
online casino play slots free casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 06:27
slots free http://onlinecasinopc.com/ vegas casino slots slots games free online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 09:39
casino game online casino games play slots online best online casinos [url=http://pla ycasinosw.com/ ]online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 13:05
cashman casino slots casino play play online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 16:36
real casino slots casino online slot games gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-29 19:57
http://onlinecasinopc.com/ online casino gambling online casino slots gold fish casino slots online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-29 23:22
http://playcasinosw.com/ casino slots best online casino slots games free online slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 02:40
play slots [url=http://onl inecasinopc.com / ]real casino slots casino bonus codes casino online slots online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 06:27
free casino games slots games free world class casino slots casino games [url=http://pla ycasinosw.com/ ]real casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 13:21
http://playcasinosw.com/ free casino slot games [url=http://pla ycasinosw.com/ ]online gambling free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 16:24
online casino bonus http://onlinecasinopc.com/ online casino gambling free casino games online casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-04-30 19:02
online casino gambling [url=http://cas inoplaysw.com/ ]no deposit casino slots online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-30 20:05
cashman casino slots http://playcasinosw.com/ vegas casino slots online slot games online casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 01:30
free casino games big fish casino play slots online big fish casino [url=http://cas inoplaysw.com/ ]best online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-01 02:27
online casino slots http://playcasinosw.com/ play slots best online casino casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 08:07
online casino online casino bonus play casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 14:58
casino blackjack [url=http://cas inoplaysw.com/ ]online casino bonus casino real money online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-01 20:40
casino slots real money casino online slot games free casino games [url=http://cas inoplaysw.com/ ]slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-01 20:57
slots free [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online casino gambling play online casino slots for real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 01:41
http://casinoplaysw.com/ online casinos gold fish casino slots free slots games free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 02:04
online casino real money best online casinos cashman casino slots cashman casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qvnrjFeasp 2020-05-02 05:31
how to make easy money how can i make money make money online make money fast ways to make money

how to make money on twitch how to make money from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online how does robinhood make money make money on the side

https://make-money-blogs.com/# - make money


http://conditionery.ru/catalog/automatics/speedregulator/regulyator-skorosti-vrde-13/#comment-33300
https://www.tripzilla.my/9%e5%a4%a98%e5%a4%9c%ef%bc%9a%e6%97%85%e6%b8%b8%e5%8f%b0%e6%b9%be%ef%bc%81/2959/image3-6?unapproved=3940&moderation-hash=f1eb39be3de866225c6adc0514c3ce27#comment-3940
https://waterdamagerestorations.org/drysteam-cleaning-restoration/?unapproved=501982&moderation-hash=f374279ecf790ea6633606791da4eb99#comment-501982
https://mohammadhabash.org/2016/08/23/%d8%af-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%ad%d8%a8%d8%b4-%d9%85%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%a7%d9%84%d8%a3%d9%86%d8%a8%d9%8a%d8%a7%d8%a1/?unapproved=38713&moderation-hash=58f994b036c1523eb7fc3e64c97f7865#comment-38713
http://www.revistavector.com.mx/2018/10/09/puertos-maritimos/?unapproved=93298&moderation-hash=9b1976c994919f9f3d2621ab1781b340#comment-93298
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 08:10
online slot games http://casinoplaysw.com/ online slot games cashman casino slots casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 08:30
casino real money [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online casino games vegas casino slots vegas slots online casino bonus codes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 14:48
online casino games casino online slots world class casino slots online slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 15:05
casino real money [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online casino slots vegas casino slots free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-02 21:43
cashman casino slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]no deposit casino free slots free casino play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-02 21:48
http://casinoplaysw.com/ casino real money [url=http://cas inoplaysw.com/ ]play slots online casino game
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 04:07
http://casinoslotspc.com/ casino online slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]vegas slots online slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 04:41
slots for real money [url=http://cas inoplaysw.com/ ]vegas casino slots casino online slots online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tzeprsgor 2020-05-03 07:25
how long does coronavirus last coronavirus in cats COVID-19 pills coronavirus symptoms in dogs feline coronavirus test

cat coronavirus coronavirus sars [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] what is coronavirus in cats bovine coronavirus hku1 coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rlxmxFeasp 2020-05-03 07:52
work from home companies passive income opportunities how to make more money make money online fast how to make money on the internet

how does robinhood make money diy crafts that make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] osrs money making guide how to make easy money quick ways to make money

https://make-money-blogs.com/# - work from home data entry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 10:34
http://casinoslotspc.com/ play casino online casino bonus free slots vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 11:40
casino online [url=http://cas inoplaysw.com/ ]gold fish casino slots online casino real money casino blackjack
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 17:18
free slots no deposit casino big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 18:49
vegas slots online online casino real money casino blackjack free online slots [url=http://cas inoplaysw.com/ ]play slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-03 23:32
casino online real money casino cashman casino slots slots free [url=http://cas inogamespqr.com / ]vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-03 23:53
online casino bonus http://casinoslotspc.com/ play casino online casino real money free slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ucabcFeasp 2020-05-04 02:28
ways to make money from home passive income opportunities how does facebook make money make money from home how to make money fast

how to make money on instagram how to work from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] what is passive income what is passive income work from home jobs legitimate

https://make-money-blogs.com/# - arise work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ufkwywgor 2020-05-04 03:18
coronavirus feline coronavirus symptoms coronavirus disease coronavirus canine middle east respiratory syndrome coronavirus mers cov

rsv and coronavirus coronavirus cat [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus canine feline coronavirus diarrhea what is coronavirus in dogs

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus mers
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 05:58
gold fish casino slots casino slots play online casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 12:48
vegas casino slots casino play world class casino slots free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 13:40
slots for real money casino play free casino slot games gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-04 19:46
gold fish casino slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]play casino free casino games vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-04 20:39
casino slots [url=http://cas inoslotspc.com/ ]play slots free slots free online slots vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zxiniFeasp 2020-05-04 20:53
smart passive income part time work from home make money online free how did jerry jones make his money runescape money making

arise work from home work from home jobs [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to make more money making money with pornhub how does craigslist make money

https://make-money-blogs.com/# - make extra money from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # llffuqgor 2020-05-04 23:14
coronavirus symptoms in humans feline coronavirus hku1 coronavirus feline coronavirus symptoms enteric coronavirus

coronavirus infection what is coronavirus in cats [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] coronavirus coronavirus life cycle coronavirus drug

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - coronavirus genome
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 02:37
http://casinogamespqr.com/ free casino games [url=http://cas inogamespqr.com / ]online casino bonus slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 03:28
real money casino [url=http://cas inoslotspc.com/ ]best online casino free casino free casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 08:05
http://casinogamespqr.com/ big fish casino [url=http://cas inogamespqr.com / ]gold fish casino slots no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 08:43
online casino bonus http://casinoslotspc.com/ real money casino casino real money online slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 13:33
online casinos [url=http://cas inogamespqr.com / ]free casino games online play slots online casino play real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 14:41
casino game http://casinoslotspc.com/ world class casino slots best online casino real money casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-05 20:35
http://casinogamespqr.com/ vegas slots online online gambling cashman casino slots online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-05 21:41
online casinos [url=http://cas inoslotspc.com/ ]free slots games online casino free casino slots for real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wtzdqFeasp 2020-05-05 23:14
generic cialis tadalafil

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 02:58
online slot games [url=http://cas inogamespqr.com / ]online casino games free casino games casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 03:51
casino play [url=http://cas inoslotspc.com/ ]online slot games free slots slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 09:26
online casino bonus slots games free online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 10:21
online slots http://casinoslotspc.com/ big fish casino best online casino online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 16:14
best online casinos [url=http://cas inogamespqr.com / ]free casino games online casino slots slot games online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ngnswFeasp 2020-05-06 16:37
weight loss plan joaquin phoenix weight loss weight loss programs weight loss icd 10 weight loss meal plan

extreme weight loss best diet for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] chrissy metz weight loss nathan fillion weight loss shark tank weight loss drink

https://weight-loss-blogs.com/# - best diet for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-06 17:14
casino bonus codes [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]cashman casino slots slot games no deposit casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gbwtqFeasp 2020-05-06 17:22
cialis buy cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis 20mg

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-06 23:07
vegas casino slots [url=http://cas inogamespqr.com / ]best online casinos play casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 00:01
casino online slots http://casinorealmoneyfdr.com/ free online slots free slots games casino bonus codes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 05:24
real money casino http://casinogamespqr.com/ online casinos slots for real money free slots games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 06:14
online casino gambling [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]slots games free online casino games cashman casino slots vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bwgemFeasp 2020-05-07 10:43
cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis buy cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-07 12:05
http://casinogamespqr.com/ online casino real money [url=http://cas inogamespqr.com / ]vegas slots online casino online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 12:42
casino slots play slots online casino blackjack casino games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-07 18:34
casino games [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]cashman casino slots vegas casino slots online slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 00:08
online casino bonus [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]online gambling casino slots play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 01:14
http://casinorealmoneyfdr.com/ slots online casino game real money casino casino real money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # loehgFeasp 2020-05-08 02:19
precious weight loss noom weight loss celine dion weight loss aretha franklin weight loss apple cider vinegar weight loss

breakfast smoothies for weight loss weight loss smoothies [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] meal plan for weight loss shark tank weight loss drink weight loss before and after

https://weight-loss-blogs.com/# - best weight loss pill
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ogephFeasp 2020-05-08 03:23
generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 06:20
online casino real money best online casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 07:34
online casino real money cashman casino slots free casino games online online gambling [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 13:06
vegas slots online [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]online casino gambling free casino slot games big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 14:22
http://casinorealmoneyfdr.com/ online casinos best online casino online casinos gold fish casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-08 20:11
slots online world class casino slots slots online play slots online [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kjvhnFeasp 2020-05-08 21:07
cialis buy cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis


https://www.google.cz/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.co.uz/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://www.google.gg/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://maps.google.com.pr/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.com.co/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-08 21:18
online gambling vegas casino slots vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 02:58
best online casino [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]casino blackjack online casino games slots online casino game
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 04:04
best online casino free casino games online casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 09:42
online casino bonus slots games big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 10:50
world class casino slots slots free free casino games online casino bonus codes [url=http://cas inorealmoneyfdr .com/ ]casino online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uzyuiFeasp 2020-05-09 10:58
best foods for weight loss best weight loss diet best diet for weight loss reddit weight loss weight loss clinics near me

adele weight loss fast weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] apple cider vinegar weight loss weight loss tea weight loss blogs

https://weight-loss-blogs.com/# - apple cider vinegar for weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 15:09
free online slots play online casino casino blackjack
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lryhgFeasp 2020-05-09 15:18
generic cialis tadalafil

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis generic


https://images.google.se/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.ie/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.st/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://maps.google.com.fj/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=172&ved=0CCMQFjABOKoB&url=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-09 22:08
http://onlinecasinofbk.com/ big fish casino [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]casino bonus codes online casino bonus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-09 22:27
best online casinos [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]online gambling slots games casino bonus codes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 04:52
online slot games [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]play casino slots games free casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 05:10
best online casino online casino free casino slot games
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 11:23
http://onlinecasinofbk.com/ real casino slots casino online free casino cashman casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 11:34
online casino slots big fish casino best online casino online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wqbrfFeasp 2020-05-10 11:45
weight loss smoothie recipes rebel wilson weight loss apple cider vinegar weight loss weight loss meal plans weight loss before and after

probiotics for weight loss smoothie recipes for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] before and after weight loss optavia weight loss saxenda for weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss foods
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-10 18:02
online casino slots free casino blackjack play slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-10 18:29
online gambling free casino slot games vegas casino slots vegas slots online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 00:40
free slots vegas slots online casino real money online casino slots [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]online casino gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 01:13
casino slots [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]casino blackjack free slots slots games free online gambling
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 07:15
http://onlinecasinofbk.com/ casino bonus codes online slot games online gambling play casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 08:00
free casino games free casino slot games play online casino online slot games [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]free casino games online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uildkFeasp 2020-05-11 08:24
generic cialis tadalafil

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis online

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis


https://maps.google.com/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.by/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&ved=0cboqfjaaoao&url=https://wowcialisnow.com/
http://maps.google.com.bo/url?q=https://wowcialisnow.com/
http://maps.google.fi/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://images.google.com.tw/url?q=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kljwsFeasp 2020-05-11 12:28
weight loss meal plan melissa mccarthy weight loss weight loss meal plans wellbutrin weight loss shark tank weight loss

melissa mccarthy weight loss best protein powder for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss before and after best weight loss supplement before and after weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss foods
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 14:05
http://onlinecasinofbk.com/ casino slots [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]best online casino vegas casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-11 14:54
best online casinos [url=http://cas inoslotsfest.co m/ ]online casinos online slot games best online casinos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-11 20:19
http://onlinecasinofbk.com/ free casino online slot games casino slots big fish casino
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rqekbFeasp 2020-05-12 21:10
can viagra help after brachy therapy how to enhance effects of viagra viagra does viagra make your dick bigger viagra real cheap price

viagra contraindicatio ns before and after viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra generic cheap viagra xhamster sister slip viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 06:26
big fish casino http://onlinecasinofbk.com/ slots online slots games world class casino slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 13:33
online casino gambling [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]real money casino real casino slots best online casinos online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cmbjuFeasp 2020-05-13 16:03
xvideos - kate england helps brother with viagra problem viagra from pharmacy in india viagra how use viagra viagra considerations

viagra tied male lemonade viagra handcuff site:literotica .com [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra what would serve as a natural alternative to viagra why does my viagra sometimes not work

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-13 22:23
http://onlinecasinofbk.com/ casino online [url=http://onl inecasinofbk.co m/ ]casino game free online slots
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 01:50
cbd oils cbd cream cbd oil store cbd vape
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 07:13
cbd oil online [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd gummies buy cbd oil cbd products cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bomldPex 2020-05-14 07:15
sildenafil vs tadalafil liquid tadalafil tadalafil 5mg tadalafil 10mg prix tadalafil prix en pharmacie

tadalafil 10mg buy tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil cialis tadalafil prix en pharmacie generic cialis tadalafil 40 mg

https://supertadalafil.com/ - tadalafil 20mg

tadalafil cialis tadalafil 5mg tadalafil reviews generic cialis tadalafil 40 mg tadalafil generique en pharmacie

tadalafil 5 mg tadalafila 20mg [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil reviews tadalafil en ligne tadalafil 20mg

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-14 18:52
cdb oils [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd medic cbd oils cbd hemp cbd vape
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gbxmaPex 2020-05-15 05:15
tadalafil online tadalafil en ligne tadalafil 20 mg tadalafil generique en pharmacie tadalafil tablets

what is tadalafil tadalafil for women [url=https://su pertadalafil.co m/ ] liquid tadalafil tadalafil tablets 20 mg tadalafil citrate

https://supertadalafil.com/ - generic cialis tadalafil

cialis generic cialis tadalafil tadalafil tablets tadalafil liquid sildenafil vs tadalafil generic for cialis tadalafil

tadalafil reviews generic tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] generic tadalafil tadalafil vs viagra cialis-impuissa nce tadalafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil 20 mg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 07:46
cbd oils [url=http://cbd oilusd.com/ ]cbd products cbd store cbd oil at walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 14:50
cbd cbd cream buy cbd cannabis oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-15 19:03
cdb oils buy hemp oil hemp oil cbd [url=http://buy cbdoil11.com/ ]cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 01:44
cbd oil cbd oils cbd oil for pain cbd oil store
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 08:26
buy hemp oil cbd capsules cbd medic hemp oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuzxhPex 2020-05-16 09:35
sildenafil vs tadalafil tadalafil avis tadalafil 5mg tadalafil 10mg prix tadalafil reviews

tadalafil side effects interactions for tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] generic cialis tadalafil tadalafil online tadalafil 20 mg best price

https://supertadalafil.com/ - tadalafil dosage

tadalafil generic vs cialis tadalafil en ligne generic tadalafil tadalafil generic tadalafil 10 mg

tadalafil 20 cialis generic tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil dosage buy tadalafil tablets tadalafil 5mg prix

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 15:24
cbd oil for sale cdb oils cbd oil for dogs cdb oils
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-16 22:05
cbd pure cbd products cbd tinctures cbd oil benefits [url=http://buy cbdoil11.com/ ]best cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uukeyFeasp 2020-05-17 01:37
melissa mccarthy weight loss best diet for weight loss diets best weight loss program randy jackson weight loss

best way to lose weight celine dion weight loss cause weight loss surgery weight loss shakes weight loss pills

https://weight-loss-blogs.com - adele weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 04:50
http://buycbdoil11.com/ cbd online cbd buy cbd oil pure cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tobdcPex 2020-05-17 09:44
vardenafil vs tadalafil sildenafil vs tadalafil generic tadalafil tadalafil en ligne tadalafil generique en pharmacie

tadalafil 20 mg tablet tadalafila [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil reviews adcirca tadalafil what is tadalafil

https://supertadalafil.com/ - cialis tadalafil

tadalafil cost tadalafil generique en pharmacie tadalafil 5mg tadalafil cost cialis vs tadalafil generic

buy tadalafil tablets tadalafil powder [url=https://xt adalafilx.com/ ] buy tadalafil online tadalafil online tadalafil dosage

https://xtadalafilx.com/ - buy tadalafil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 11:33
http://buycbdoil11.com/ pure cbd oil cbd tinctures medterra cbd cbd oil store
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 15:25
cbd oil for sale http://cbdoilglk.com/ cbd oil store cbd vape cbd for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-17 22:04
buy cbd http://cbdoilglk.com/ cbd oil at walmart cbd oil for dogs cbd online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 04:36
cannabis oil http://cbdoilglk.com/ medterra cbd cbd online buy cbd oil online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qcjptPex 2020-05-18 09:18
tadalafil cialis tadalafil 20 tadalafil liquid tadalafil side effects tadalafil 20 mg best price

side effects for tadalafil tadalafil vs vardenafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil reviews buy cialis ebay find tadalafil tadalafil cialis

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

cialis generic cialis tadalafil tadalafil 20 mg tablet generic cialis tadalafil tadalafil dosage generic cialis tadalafil 20mg

tadalafila tadalafil 20 mg wirkungsdauer [url=https://xt adalafilx.com/ ] cheap tadalafil generic for cialis tadalafil tadalafil vs sildenafil

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 11:15
http://cbdoilglk.com/ buy hemp oil [url=http://cbd oilglk.com/ ]cbd oil benefits buy cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 18:04
http://cbdoilglk.com/ cbd oil for pain [url=http://cbd oilglk.com/ ]cbd oil benefits cbd pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-18 22:11
http://buycbdoilwalm.com/ cbd for sale [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd for dogs cbd vape
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 04:41
cbd gummies walmart cbd oil for dogs cbd online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dmmxuFeasp 2020-05-19 09:44
levitra 20 viagra vs cialis levitra 20 generic levitra online levitra cost

levitra com levitra levitra price generic levitra levitra generic

https://drugstoreonliner.com/ - levitra canada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 11:27
cbd products http://buycbdoilwalm.com/ cbd cbd hemp hemp cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-19 18:08
http://buycbdoilwalm.com/ cbd oils cbd gummies walmart medterra cbd cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 00:38
buy hemp oil [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd vape cbd vape cbd cream
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 07:14
cbd pills http://buycbdoilwalm.com/ cbd oil online cbd oil for sale cbd oil for dogs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nehbhPex 2020-05-20 07:56
testosterone gel male sex hormone testosterona signs of low testosterone in men is testosterone a steroid

best testosterone booster testostГ©rone dГ©finition [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] what is testosterone effects of low testosterone in men testosterone booster supplements

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone gel
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 13:55
cbd capsules [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]pure cbd oil cbd store cbd cbd pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-20 20:41
cbd for sale [url=http://buy cbdoilwalm.com/ ]cbd oil for dogs cbd drops cbd gummies cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 03:28
cbd oil online http://buycbdoilwalm.com/ cbd oil store cbd products buy hemp oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # maefpPex 2020-05-21 06:14
testosterone cypionate 200mg/ml testosterone injections low testosterone symptoms how to increase testosterone naturally increase testosterone

male hormone foods to boost testosterone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone injections signs of low testosterone testosterone supplements

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 10:11
http://buycbdoilwalm.com/ pure cbd oil cbd drops buy cbd hemp oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 17:06
cbd capsules [url=http://cbd oilsls.com/ ]cbd oil store hemp oil hemp cbd oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oubfgFeasp 2020-05-21 17:21
levitra generic generic levitra online viagra vs cialis levitra for sale viagra vs cialis

generic levitra generic levitra online levitra canada generic levitra levitra 20mg

https://drugstoreonliner.com/ - levitra online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-21 21:20
http://buycbdoilonline.us.com/ buy hemp oil [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd near me cbd tinctures
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-21 21:27
http://cbdoilrx.us.com/ hemp cbd [url=http://cbd oilrx.us.com/ ]cbd products hemp oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 03:38
http://buycbdoilonline.us.com/ cbd oil cbd cream cbd oil cbd oil for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-22 04:11
http://cbdoilrx.us.com/ cbd store hemp cbd cbd oil store hemp cbd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 10:08
cbd oils cbd pure cbd gummies buy cbd oil [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd for sale
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Immiffgom 2020-05-22 11:10
hemp cbd oil [url=http://cbd oilrx.us.com/ ]cbd oil for dogs cbd oils cannabis oil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 16:39
hemp cbd oil [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]hemp oil cbd for sale cbd hemp oil for pain
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-22 23:02
cbd [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd hemp cbd pills cbd gummies walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rtqrhPex 2020-05-23 03:15
low testosterone treatment testosterone meaning testosterone supplements signs of low testosterone in men testoviron

francine niyonsaba testosterone condition testosteron [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] testosterone definition how to boost testosterone masterburation testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - best testosterone supplements for men
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-23 05:33
cbd products cbd gummies walmart cbd oils
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpublFeasp 2020-05-23 08:03
cheap levitra cheap levitra levitra price generic levitra online levitra generic

generic levitra generic levitra generic levitra levitra 20 levitra canada

https://drugstoreonliner.com/ - levitra coupon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-05-23 11:59
cbd vape [url=http://buy cbdoilonline.us .com/ ]cbd for sale hemp cbd cbd oil at walmart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wwohbPex 2020-05-24 05:43
side effects of testosterone injections testosterone medication testosterone levels how to increase testosterone naturally what is the best testosterone booster

testosterone injections for men best natural testosterone booster [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] GP Sust 270 best testosterone boosters 2020 increase testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - GP Tren Enanth 200
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dfaafPex 2020-05-28 13:42
avast free antivirus avira antivirus https://xantivirusx.com/ - total av antivirus free dating site pof dating site https://onlinedatingwow.com/ - xname lname dating online sweepstakes pch sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - winloot sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fotvcPex 2020-05-29 08:52
antivirus protection avg antivirus https://xantivirusx.com/ - best antivirus 2019 dating naked pof dating https://onlinedatingwow.com/ - xhamster dating woman's day sweepstakes the balance sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - post sweepstakes nintendo switch
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jnwuzPex 2020-05-30 12:19
best antivirus for windows 10 best antivirus https://xantivirusx.com/ - antivirus free badoo dating site gay dating https://onlinedatingwow.com/ - facebook dating us diy sweepstakes prizegrab sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - slickdeals contests and sweepstakes forum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd