Najnowsze felietony

czwartek, 28 luty 2013 19:58

Robert Korzeniowski; wróg publiczny

Napisał 
Tym razem ofiarą rozjuszonych Pań, stał się Robert Korzeniowski. I nawet nasz czempion nie ucieknie przed gniewem rozdrażnionego roju matek Polek. Spocone pulchne rączki z serdelkowatymi palcami, dosięgną go wszędzie na ziemi, tej ziemi. Ale najpierw będą brutalnie atakować klawiaturę, wyciskając z kłów jadowych litry jadu na forach internetowych. Niebieska planeta niebezpiecznie się skurczyła dla naszego maratonisty. I gdyby do centrum handlowego pełnego Pan wrzucić kukłę naszego mistrza świata, w kilkanaście sekund zostałaby ona rozszarpana tipsami syczących z pogardy, rozdrażnionych eleganckich Polek. A gdyby kukła była posmarowana obficie masłem orzechowym, zostałaby także ze smakiem zjedzona. Cóż uczynił? zamordował? zgwałcił? gorzej, znacznie gorzej! w książce Ilony Adamskiej "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach" Pan Korzeniowski wyraził opinię, że kobieta po ślubie i ciąży przestaje o siebie dbać. Jak więc widać, wpisuje się to w mowę nienawiści. Pan Robert jest chorym z nienawiści, zoologicznie beznadziejnym przypadkiem niedojrzałego emocjonalnie gówniarza.

A oto cytaty, jakby żywcem wyjęte z Mein kampf:

"Wygląd zewnętrzny jest niebywale istotny. Kobieta musi być zadbana. Bycie w związku to codzienny flirt, który polega na tym, by się sobie nieustannie podobać. Wiele kobiet po wyjściu za mąż, a zwłaszcza po ciąży przestaje dbać o siebie. Nie rozumiem dlaczego.
Nie wierzę w szczerość mężczyzn, którzy twierdzą, że wygląd zewnętrzny nie ma znaczenia. Że liczy się tylko to, co kobieta ma w głowie. Nasze wnętrze i piękno zewnętrzne stanowią jedność. Kobiety powinny dbać o siebie poprzez odpowiednią aktywność ruchową, dobrze skomponowaną dietę, a nie botoks i operacje plastyczne. Na stan urody wpływa także pogoda ducha."

Mowa nienawiści. Zły dotyk słowem. Piękniejsza połowa świata, wstrzymała z grozy i w szoku oddech. Dyszące mamuśki zasłoniły oczy swym dzieciom, by nie patrzyły na wyrodnego samca, bestię w ludzkiej skórze. Polskie kobiety spłonęły wstydem, że w ich narodzie żyje tak podła, wstrętna i płytka emocjonalnie kreatura z takimi chorymi poglądami. Przecież wiadomo że Polska kobieta bez milionów euro nie może o siebie zadbać. Jest skazana na żarcie śmieciowego jedzenia, ma zakaz wchodzenia po schodach, robienia pompek czy brzuszków w domu. Niemożliwe jest także ćwiczenie np. oddechu (minuta, dwie dziennie) co niezwykle odpręża, rozluźnia i wyluzowuje, a w efekcie cofa destrukcyjny wpływ stresu. Nie może się śmiać, zrezygnować z papierosów, drinków i słodzonych napojów - bo nie ma milionów jak gwiazdy, więc jest skazana na tycie.


A oto przykłady kobiecej elegancji, i triumfu wyższości moralnej nad płytkim, pustym gnojem:

anna [godzinę temu] Załosny mały człowieczek

hana [13 minut temu] CZYTAJAC SLOWA TAKIEGO CIOŁKA, PROSTAKA MYSLACEGO POWIERZCHOWNIE, WCALE NIE MAM OCHOTY NAWET NA POLISMIECH. TAKIEGO TYLKO KOPNAC W TYLEK I NIECH IDZIE W SINA DAL, JAK CHODZIL.

milka [godzinę temu] Niski, paskudny z odstającymi uszami pseudo psycholog:)W zyciu bym go pod pierzynę nie wpuściła

herbi [przed kwadransem] przecież to zwykły bufon, który nie ma nic w tej pustej głowie oprócz chamstwa, więc pieprzy aby onim nie zapomieć. lepiej zainteresowałby się swoimi dziećmi palant

Celin [pół godziny temu] A może tak Panie Robercie zajmie się Pan wychowaniem trójki dzieci w wieku od roku do 4 lat i bez pomocy wykonuje wszystkie obowiązki jak zakupy, obiad, pranie, sprzątanie i oczywiście zajmowanie się dziećmi. Wtedy proszę się mądrzyć na temat kobiet. Kiedyś bardzo ceniłam Pana za sukcesy sportowe ale teraz pokazał Pan kim jest. Dla mnie porażką !!!!!!!!!!!!!!

aa [godzinę temu] No cóz, gościowi nie dane było zaznać prawdziwej miłości .... a tak a'propos to to bez kasy większość babek by na niego nie .....

Ona [godzinę temu] Konus Korzeniowski zero atrakcyjności od zawsze :) Jak bym była sama z nim na bezludnej wyspie to bym GO nie chciała; konusy mają kompleksy i opowiadają kocopały;

kasia [godzinę temu] ABS- absolutny brak szyji,a tak serio? kijem bym go nie ruszyła.

m.s [godzinę temu] To palant i cham, juz od wielu lat nie tylko sloma ale cala stodola mu z buciorow wychodzi.

coco [5 godzin temu] nigdy go nie lubiłam a teraz myślę, że to palant

justyna-sk [wczoraj] Facetowi woda sodowa do mózgu uderzyła. Za darmo bym takiego głupka nie chciała. Chyba sport totalnie wykończył jego mózg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kobiety wybaczą Ci wszystko. Picie, bicie, byle pensja była i sąsiedzi widzieli sielankowy obrazek kochającej się rodziny. Ale jest taka jedna rzecz, której kobieta nie wybaczy nigdy - jest nią szczerość, prawda i mówienie tego co się myśli. Masz kłamać, rozumiesz? bo nie będzie seksu, ale za to będzie awantura. Masz łgać, bo tylko wtedy unikniesz bolesnych konsekwencji.

Panu Korzeniowskiemu radzę pobiec do księgarni po moją książkę, czyli "Co z tymi kobietami?". Nie trzeba będzie biegać daleko; jest w niemal każdej księgarni w Polsce.

Czytany 14844 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:49
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-02-28 20:32
Cytat:
Ale jest taka jedna rzecz, której kobieta nie wybaczy nigdy - jest nią szczerość, prawda i mówienie tego co się myśli
Nawet są o tym piosenki :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-02-28 21:53
A jakie to piosenki masz na myśli?

Świetny artykuł. Krótki, treściwy, z dobrze widocznym morałem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:44
Powiem Ci Zbożu że mi ulżyło - tylko godzina siedzenie i pisania, a nie kilka jak zwykle. Krótka forma jest lepsza, i przyjemniejsza dla mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-03-01 18:06
I świetnie, czasem tak faktycznie najlepiej się sprawdza.Ale... ja te długie również bardzo lubię. Czasem nie ma nic przyjemniejszeg o jak zanurzyć się w czytaniu i rozmyślaniach nad długim artykułem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:43
Piosenki, wiersze, powieści... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-28 21:58
W kolejce już czeka kolejny Robercik - Janowski tym razem.
Ponoć kazał wynosić się swojej narzeczonej jak ostatnio się dowiedział z mediów ze kradła futra w USA.
Połasiła się na 2 futra po ok. 500$ za jedno.
Najwyraźniej nieraz to już robiła i czuła się kompletnie bezkarna.
Tym razem jednak ochrona zdążyła.

Ps. Tu warto przypomnieć niejakiego grobelnego i jego bko.
Jak ustawiał geszeft na początku lat 90-tych to w TVP produkował się przed kamerą, cyt.: "przecież nie zjem dwóch obiadów, nie pojadę dwa razy na wczasy fwp".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 00:44
O Janowskim raczej nie będę o nim pisał. Chociaż...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-02-28 22:13
We Francji większość kobiet po urodzeniu dziecka korzysta z finansowanej przez państwo terapii która powoduje że bardzo szybko odzyskują kondycję i atrakcyjność seksualną.
Tak, tak !
Państwo francuskie troszcząc się o rodziny finansuje zabiegi i ćwiczenia które przywracają kobietom po połogu normalne rozmiary dróg rodnych tj. pochwy.
Po to by zwyrodniały samiec miał swoją plugawą, nieczystą, grzeszną , niemoralną satysfakcję, by był zadowolony ze związku, by małżeństwo się nie rozpadło i by nie trzeba było łożyć socjalu na samotną matkę.
Polki katoliczki najwyraźniej tego nie mogą pojąć, ale to nic dziwnego SKORO SAMIEC NIGDY SIĘ DLA NICH NIE LICZYŁ, jeśli chodziło tylko o niewolnika i kasę.

Z Polkami jest tak że nawet dawcy nasienia z banków spermy nie są bezpieczni bo i oni ostatnio zaczęli być ścigani o alimenty na dzidzię.
Tak to jest jak niedojrzałe emocjonalnie i intelektualnie istoty chcą mieć żywą lalkę zabawkę - cała reszta to narzędzia dla tego celu.
I te potwory mają czelność bredzić o miłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-02-28 22:23
Cytat:
"Wygląd zewnętrzny jest niebywale istotny. Kobieta musi być zadbana. Bycie w związku to codzienny flirt, który polega na tym, by się sobie nieustannie podobać
Mądre kobiety doskonale sobie z tego zdają sprawę!!!!!!!!! !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # zz 2013-02-28 23:44
Tu się nie zgodzę. Ten codzienny przymus "flirtu" ze znaną osobą to logiczna sprzeczność.
To ma być bliska czułość, jedność ducha i ciała a nie kretyńskie umizgi, kadzenia i podchody.
Ten cały celebrycki sztafaż to jeszcze jedna forma dokręcania śruby, terroru psychicznego, mobbingu.
piekło w pracy i domu ?
Wolne żarty, dom ma być azylem a nie polem kolejnej walki o przetrwanie.
Jak nie będzie stresu, agresji i autoagresji, jeśli będzie w miarę naturalne, dające szczęście i spełnienie pożycie (o ile to możliwe w monogamii) to nie będzie problemów z wszelkimi kompensatami typu zdrady, używki, obżarstwo i ich konsekwencjami jak trwały rozpad pożycia, alkoholizm, narkomania, nadwaga.

Osobiście zalecam przytulanie, to cudowny lek budujący boską więź w oparciu o miłość. Tylko że musimy być konsekwentni w tej postawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-03-01 00:21
ZZ-ale jaki przymus???Jeśli kogoś kochasz i Ci na kimś zależy to chyba chcesz być dla tej osoby ciągle atrakcyjny i pociągający.Już widzę jak siedząc w pracy z seksownymi koleżankami marzysz by wrócić do "tego swojego azylu "by się poprzytulać do żony,która wygląda jak siódme nieszczęście,za puściła się,nie ma zinteresowań a jedyne o czym możecie pogadać to co się wdarzyło w Klanie...
I żeby nie było,uważam,że to powinno działać w dwie strony!!!!
To,żeby związek był udany to jest cholernie ciężka "praca" i nie można spocząć na laurach gdy minie pierwsza fala ekstazy!!!!I z doświadczenia wiem,że po 13 latach można mieć ciągle motyle w brzuchu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-01 19:26
Źle mnie zrozumiałaś. Należy o siebie dbać, także dbać o partnera.
Chodzi mi tu o rzecz fundamentalną.
O głębię więzi miedzy ludźmi.
Flirt, motylki, to bardzo płytka więź oparta bardziej o adrenalinę niż cokolwiek innego.
To co sugeruje np. Starowicz, czy inni seksuolodzy, to logiczna sprzeczność. Twierdzą że partnerzy nie powinni być poznani do końca, że powinna towarzyszyć im w związku pewna nutka tajemnicy.
Czyli co, mają grać przed sobą, udawać kogoś kim nie są, przez lata, dekady ?
Przecież to oznacza brak jakiejkolwiek głębszej więzi.
Przy prawdziwej jedności nie ma tajemnic, flirt w tej sytuacji staje się absurdem, a sama jedność daje prawdziwe spełnienie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # wrocławskie ulice 2013-03-01 01:14
Mądre kobiety nie podnoszą głosu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fala 2013-03-01 10:10
"wrocławskie ulice"Mądre kobiety nie podnoszą głosu...

Mądra ko­bieta ma mi­liony na­tural­nych wrogów: wszys­tkich głupich mężczyzn
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # wrocławskie ulice 2013-03-02 02:32
Spływaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-01 00:26
Problem Korzeniowskiego ma swoje korzenie w celebryckim punkcie widzenia - tanim i lekkomyślnym. Okazuje się, że olimpijczyk należy nie tylko do klubu PO, ale także do klubu alimenciarzy. Oto, po zdobyciu rozgłosu na polskim gruncie (za granicą już dawno o nim nikt nie wspomina) mianowano pana K. na znaną postać. Nadinterpretacj a sławy zwolniła go z obowiązku, jakim jest finansowa współodpowiedzi alność w wychowywaniu dzieci, ale w zamian dodała odwagi w opiniowaniu polskich kobiet.

Muszę Marku przyznać, że bronisz dupka. Moim skromnym zdaniem faceci, którzy widzą jak kobieta zmienia się po porodzie i akceptują to , zasługują na szacunek. To jest dyktat biologii, która jest silniejsza od marketingu koncernów kosmetycznych. Niestety pan K. uległ nie tylko wpływowi Tuskowej propagandy ale i kosmetyczno - reklamowej waty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-03-01 00:48
Spoko - skurwił się dla PO, ale powiedział prawdę. Reakcję sam widzisz. I tylko to mnie interesuje w tym temacie, tylko w tej kwestii go bronię, bo tu miał rację i stwierdził oczywisty fakt.

Rozumiem, masz rację - kobieta ma prawo do tego co piszesz, ale na Boga, niektóre Panie kilkanaście lat po porodzie nie mogą dojść do siebie. Stomatolog mi mówił o kobietach, którym sypią się zęby bo ich nie leczą - to podobno szkodzi dziecku. To już nie są jaja, to wtórny analfabetyzm, wyprane przez własne lenistwo i seriale mózg. Kobieta z klasą, nigdy nie dopuści do tego by po porodzie utyć trzydzieści kg, koniec kropka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-01 01:04
Kobiety z klasą szukaj w rodzinach królewskich. W Polsce ich nie znajdziesz. To samozwańcze klasyfikowanie wśród potomków chłopów pańszczyźnianyc h i kontynuacja nabytych w domu zachowań. Jedni zęby myją inni już ich nie mają. Doświadczenie mi podpowiada, że te "klasowe" to nic innego, jak ofiary niskiej samooceny i wykorzystującyc h to cwaniaków z "markowych firm".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-03-01 02:02
Niekoniecznie, są po prostu ludzie którzy lubią dobrze wyglądać, i zależy im na zdrowiu, kondycji. Nie przekonuje mnie spocony grubas który twierdzi że liczy się tylko duch - ma rację, ale póki co jesteśmy na ziemi, i przydaje się podbiegnięcie chociażby do autobusu. Bez zawału serca i spazmów.

Ja lubię dobrze wyglądać, zadbać o siebie, zdrowie. Jak ja nie zadbam, to nikt tego nie zrobi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Brutal 2013-03-01 23:08
Korzeniowski powiedział oczywistą oczywistość ale to odnosi się do jakiejś tam grupy kobiet, która z góry nie jest interesująca dla mnie. Kobieta która tyje nagle po ślubie 30 kg to taki typ osoby, który wcześniej też nie byłby dla mnie interesujący.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # froyd 2013-03-01 08:18
Mądrość rodem z wrocławskiego lumpenproletari atu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 02:28
Specjalista w rzucaniu ekskrementów na horyzoncie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # froyd 2013-03-02 09:24
..no to jesteśmy kwita:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 09:43
kwita? co to za slang?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 15:44
To prawie po staropolsku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-03-02 16:01
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-03-01 11:19
Czarek,Robert,Z byszek Zamachowski itd-każdy z nich ma prawo zmieniać partnerki i żyć po swojemu....I właściwie nic ,poza kilkoma opluwającymi ich komentarzami w sieci , się nie zmieni.A co się stanie jak przywołam takie oto przedstawicielk i płci pięknej:Agniesz ka Włodarczyk,Moni ka Richardson,King a Rusin itd?Przytaczać komentarzy na temat tych kobiet nie sposób...dnia by zabrakło!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-01 12:43
Nie jestem hipokrytą, i mogę to udowodnić pisząc następny tekst np. o A. Włodarczyk - chcesz? jeśli tak, co dostanę w nagrodę? nadmieniam że buziaki są szczególnie przeze mnie cenione :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-03-01 15:29
Nieszczególnie interesuje mnie w/w pani.Ale męskie,racjonal ne spojrzenie na kobiety ,na przestrzeni wieków.
Świat jest urządzony według męskich zasad. To przytłaczający patriarchat, w którym kobiety dopiero dochodzą należnych im praw, często jednak przegrywają swoją "walkę", co je przygniata i frustruje.
Chcesz dać dowód braku własnej hipokryzji?Pros zę oto temat artykułu:Kobieta-dziewica,święta,męczennica,czarownica,wariatka,matka,dziwka..
Ale jeśli podzielasz zdanie Lwa Starowicza,że kobieta nie powinna mówić o swoim udanym pożyciu seksualnym z innymi partnerami ,obecnemu partnerowi,to nawet nie zabieraj się za pisanie.Mężczyź ni sami wpędzili kobiety w świat hipokryzji narzucając co wolno,a czego nie,jak mają wyglądać,zachow ywać, ubierać się,wychowywać dzieci ,przy jednoczesnej krytyce i pokrętnej ocenie moralności.A wszystkie przejawy nieposłuszęństw a karane są epitetami i upokorzeniem, Twoje artykuły są tego dowodem.Kobieta musiała znaleźć sobie miejsce ,wybierać i lawirować pomiędzy tym czego chce,pragnie ,a tym co "powinna"i "musi".Wiem to ,bo tak się składa ,że mam waginę , dwa cycki i mózg(niepojęte- prawda?),i od lat odpieram ataki kretynów.
Niewielu mężczyzn jest w stanie pogodzić się z faktem istnienia mądrych i pięknych kobiet,dlatego lepiej je zdyskredytować( kiedyś spalić) niż starać się zrozumieć i być partnerem.
To,że nie zgadzam się z Tobą w wielu aspektach dotyczących płci pięknej(co jest zrozumiałe),nie znaczy wcale ,że nie wierzę w Twoją racjonalną ocenę współczesnej kobiety,patrząc na nią przez pryzmat, wielu niewolniczych epok.
Co do buziaków....pre ferujemy inne sfery erogenne :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2013-03-01 17:42
Wobec kobiet stosuje sie wyzsze standardy, bo kluczem do seksu jest zgoda kobiety, słynne powiedzenie: suka nie da pies nie wezmie", to raz, w przeciwnym wypadku mamy gwałt i nie musisz gadac ze faceta tez moze kobieta zgwałcic- owszem, podobnie jak niedługo moze Ci spaśc na głowe meteoryt :), liczy sie statystyka, a nie wymyslanie zdarzen których wystepowanie jest równe 0,1% :) a dwa, porównajmy faceta i kobiete: oboje maja takie same libido, bardzo wysokie: z iloma kobietami w ciagu roku bedzie sie kochał mezczyzna, a z iloma mezczyzna ta kobieta. Wszystko na temat. Ile kobiet podyma ten facet na jednej dysce? A kobieta jak bedzie chciała to zrobią jej gangbang. Dltaego stardardy sa zgodne z prawem natury i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 03:03
Co to jest gangbang?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 15:57
Jako forumowy antropolog wyrażam zdziwienie brakiem elementarnej wiedzy.
W celu jej uzupełnienia sugeruję obejrzenie choćby tego filmiku z wytwórni Eleganckich Aniołków:

www.epornik.com/video/gv9ygs8zlzyc7
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2013-03-02 17:58
Cytuję wrocławskie ulice:
Co to jest gangbang?


Gangbang to powiedzmy ze 4 mezczyzn i jedna kobieta no i 2 obraca otwory dolne a dwóch korzysta z jej ust- ciekawostka jest, ze taka kobieta automatycznie tracie uznanie mezczyzn, nie ma zapewne mowy o tym, zeby któryś z nich chciał sie z nią związać- jest takim zwykłym otworem z dziurami. Mezczyzni w sumie to lubia takie kobiety, ale w ramach seksualnej zabawki, raczej watpliwe jest zeby mysleli o niej w kategoriach ludzkich hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 08:13
Eseiku, wytrzeźwiej!
O jakich standardach piszesz?Z którego wieku?
"Mężowie tak ustawili i pilno tego strzegą, aby białogłowy pisma się nie uczyły i ksiąg żadnych co się tyczy biegłości a wyćwiczenia rozumu nie czytały."
?
Kobiety okutane od szyi po głowę,spuszczaj ące wzrok,rumieniąc e się na myśl o dotyku ,z ciągnącymi się jak larwy przyzwoitkami itd.Ich zadaniem była prokreacja!Nie chce mi się dalej wymieniać,bo wszystko i tak wymięka przy Twoim gangbang:)
Gdyby A.Włodarczyk przyznała publicznie,że sypia ,rocznie,z taką samą ilością partnerów co Ty(nie wiem,może ok.100:),to nie tylko nie znalazłaby pracy.Publiczny lincz obrońców moralności to pikuś przy tym, co by jej zgotowano.Po cichu ,fundamentalist yczna grupa pod wezwaniem kondomów S/M lub bogobojne mamuśki ,wbiłyby ją na pal,przy sprzyjających wiatrach...Nie pisz więc bredni o wyczynach seksualnych facetów,są zabawne.Wytłumi ana, przez stulecia, seksualnośc kobiet,zbiera swoje żniwo.Ale o tym ,pięknie zawsze pisze,nasz zacny ,forumowy antropolog:)
Wdrażane standardy ochrony przed dyskryminacją rozśmieszają mnie do bólu,papier przyjmie wszystko.Na całym świecie skandują przeciwko gwałtom na kobietach,a wczoraj zmarła 7-letnia dziewczynka,mie siąc temu trzy małe dziewczątka.A o ilu zgonach nie wiemy?Tak wyglądają standardy zgodne z naturą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:07
Jako że Białogłowy, choć zacne, jednakowoż mniejsze główki mają, przeto zwojów mózgowych u nich ci mniejszy dostatek.
A i oleum z winem nie piją, zatem z troski to naszej mężów szlachetnych tylko wynika, by panny roztropność jak i cnotę skromności zachowały i swych nadobnych główek nie przeciążały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:10
Ester to oczywiście żart, dzięki za nobilitację na forumowego antropologa.
Kto się czubi ten się lubi.
Tak naprawdę jestem jak do rany przyłóż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 16:50
Jak jeszcze napiszesz ,że świetnie gotujesz i robisz spirytusowe nalewki ,to się zacznę w Tobie podkochiwać :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 17:02
Marny ze mnie kucharz, robię i lubię tylko proste jadło (jak przystało na mnicha pustelnika), choćby groch z kapustą i śledź w panierce, więcej mi nie trzeba.
Nalewki uwielbiam, nieraz na wiśniach się robiło a i na pigwie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Esej 2013-03-02 18:02
Cytuję ester:
Eseiku, wytrzeźwiej!
O jakich standardach piszesz?Z którego wieku?
"Mężowie tak ustawili i pilno tego strzegą, aby białogłowy pisma się nie uczyły i ksiąg żadnych co się tyczy biegłości a wyćwiczenia rozumu nie czytały."
?
Kobiety okutane od szyi po głowę,spuszczające wzrok,rumieniące się na myśl o dotyku ,z ciągnącymi się jak larwy przyzwoitkami itd.Ich zadaniem była prokreacja!Nie chce mi się dalej wymieniać,bo wszystko i tak wymięka przy Twoim gangbang:)
Gdyby A.Włodarczyk przyznała publicznie,że sypia ,rocznie,z taką samą ilością partnerów co Ty(nie wiem,może ok.100:),to nie tylko nie znalazłaby pracy.Publiczny lincz obrońców moralności to pikuś przy tym, co by jej zgotowano.Po cichu ,fundamentalistyczna grupa pod wezwaniem kondomów S/M lub bogobojne mamuśki ,wbiłyby ją na pal,przy sprzyjających wiatrach...Nie pisz więc bredni o wyczynach seksualnych facetów,są zabawne.Wytłumiana, przez stulecia, seksualnośc kobiet,zbiera swoje żniwo.Ale o tym ,pięknie zawsze pisze,nasz zacny ,forumowy antropolog:)
Wdrażane standardy ochrony przed dyskryminacją rozśmieszają mnie do bólu,papier przyjmie wszystko.Na całym świecie skandują przeciwko gwałtom na kobietach,a wczoraj zmarła 7-letnia dziewczynka,miesiąc temu trzy małe dziewczątka.A o ilu zgonach nie wiemy?Tak wyglądają standardy zgodne z naturą?


Ja jestem trzeżwy cały czas, ale co ty cpałaś to nie mam pojecia :) tego sie czytac nawet nie da, brzmi jak bolszewicki seans nienawisci :lol:

O tym, zebys obaliłas moje argumenty to nawet nie bede pisał, ot zobaczyłas cos tam ten Esej wyskrobał, i od razu do szturmu generalnego hehe,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 18:26
Jakie wyższe standardy stosuje się wobec kobiet ?I co to oznacza w praktyce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-03-02 03:46
Twoja krnąbrność jest bezgraniczna... Zasługujesz na klapsa w twarz... Przeproszę Cię po paru dniach i zabiorę do niedrogiego, schludnego motelu na dolnośląskich peryferiach, gdie będziemy uprawiać dziki seks.

Wybacz "Nuutka" ale "Ester" wydaje się mieć to "coś"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-03-02 08:14
http://www.youtube.com/watch?v=HdpdNk52YcQ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-03-02 16:41
Nadal brak aktywnych linków, albo się kryjesz za anonimowym proxy albo szwankuje inteligencja.
Już raz w prosty sposób wytłumaczyłem Ci ale chciałaś więcej, co potraktowałem jako żart.

Więc jeszcze raz:

Kopiujesz adres z górnego okienka adresu przeglądarki i wklejasz w malutkie, wąziutkie okienko które się pojawi tu na samczym runie po kliknięciu w szóstą licząc od lewej ikonkę znajdującą się nad polem wpisywanego komentarza.
Pierwsza ikonka opisana jest dużą literą B.
Szósta dotycząca aktywnego linka ma w sobie symbol kuli ziemskiej z trzema ogniwami łańcucha.
Siódma ikonka wkleja cytat a dziewiąta wkleja okienko z jutuba, należy wtedy pamiętać by adres był pierwotny, tj. krótki, bo te wtórne na jutubie, to klony z różnych forów i one tutaj nie zadziałają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-03-02 09:49
Ester, no ale kto broni kobiecie wejść do kopalni na dół do kilofa? kto broni zostać szambonurkiem, drwalem? sory, ale ja w życiu nie spotkałem kobiety mówiącej od siebie - ZAWSZE było powtarzanie za grupą, i nigdy nic swojego, oryginalnego. To za co ja mam je szanować, za bycie klonem idoli z seriali tv? i ciągle słyszę że gdzieś są te mądre kobiety.

A wiesz ilu mężczyzn się powiesiło przez odrzucenie i zdradę kobiety? ile dzieci jes z nieprawego łoża? co z tymi facetami, chyba nie mieszczą się w Twojej wizji świata umęczonych samic? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2013-03-02 10:12
Dlaczego drwalem i szambonurkiem? Ja się pytam kto tak broni i na jakim to etapie założyć sobie choćby i Microsoft, robota czysta i przyjemna - może ja zacznę narzekać jak to mi podcinają skrzydła bo ja taki piękny i mądry...ehh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-03-02 15:54
Nigdzie nie pisałam o pracy w kopalni ,bo i po co?Twierdzę jedynie ,że kobiety, w obawie przed atakami i dyskryminacją,z atracają własną tożsamość :niby słabe ,a jednak muszą "walczyć" z kimś ,kto mógłby być partnerem,ale partnera w kobiecie nie widzi.Wielokrot nie dajesz wyraz ,w artykułach, instrumentalnem u traktowaniu płci przeciwnej.Czas em zabawnie,czasem mniej,ale to Twoje podwórko i Twoje zabawki,a moja tolerancja podyktowana jest szacunkiem do człowieka i jego przekonań,po prostu.I byłabym nieuczciwa ,gdybym nie dodała,że chwilami lubię Twoją nonszalancką pisaninę.
Samobójców znajdziesz zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.Niepotrz bne jest dodawanie jakiejkolwiek,z będnej ideologii,chory m i nieszczęsliwym ludziom,którzy pogrążając się we własnym cierpieniu,decy dują się na taki krok.
Nie wiem o co chodzi z tymi serialami....Ro zkminiasz kobietki na podstawie filmowych upodobań?Dobrze ,posłużę jako królik doświadczalny.. Seriale lubię dwa:"Gra o tron","True blood",kocham Tarantino i "Housa"i dałabym się "adoptować" Clooney'owi:)
Uwielbiam powtarzać za doktorkiem(mam rozumieć ,że jestem klonem?)"Nie znoszę rozmów o niczym. Albo są o niczym i są strasznie nudne, albo mają podtekst i trzeba mieć specjalny dekoder."I co z tego wynika?
Nie wiem jakie kobiety spotykałeś ,ale może czas wdrożyć jedną,zresztą moich ulubionych, zasad transferingu:"z rezygnuj z zamiaru otrzymania i zastąp go ..."nie muszę kończyć ,prawda?:)Mnie się sprawdziło,wygr ałam ostatnio trochę kasy :lol:
Dzieci "z nieprawego łoża"?...masz na myśli Kongo-1100 gwałtów dziennie?Możemy tak bez końca.Przestań odbijać piłeczkę tylko zabieraj się za artykuł o.... kobietach lub krwiożerczych samicach:D
:*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # BlueS 2013-03-02 10:58
Bo wojna damsko męska będzie zawsze, wynika z natury stron, nieco odmiennych potrzeb, historii itd. -wszyscy to wiedzą.
Według mnie jednak jakoś pomija się najistotniejszy element -nieucziwość ludzkich osobowości czy to samic czy samców. Każda strona konfliktu chce ugrać jak najwiecej dla siebie ściemniając ile wlezie. Oczywiście uwarunkowanie społeczne odgrywa tu zasadniczą rolę -wszyscy dookoła to robią w większym lub mniejszym stopniu, oszukują bo nie da się inaczej przeżyć, chyba, że zostaniesz jakimś przysłowiowym pustelnikiem, świadomym odmieńcem-wyrzu tkiem społecznym. Ponieważ konflikt płci jest jednym z istotniejszych w życiu, każdy obóz stara się jak może osiągnać swoje cele i tu jest słoń pogrzebany, te cele są często nieprzemyślane, narzucone, przyjęte bez dogłębnej analizy. Widziałem naprawdę fajnych chłopaków i dziewczyny co po ślubie przemienili się w jakieś zombi. Widziałem piękne kobiety łapiące porządnego faceta w sieć małżeństwa i przepoczwarzały się w zadowolone z siebie ale nie dbające już o siebie ani męża matrony. Widziałem też buraków co dopadli cudowne dziewczyny, otumanili i spoczeli na laurach a one zostały z brudasami i z poczuciem oszukania -właśnie o to chodzi -nie budować czegokolwiek na ściemie. Nie chrzanić o wiecznej miłości, kosmicznych połówkach, świetlanej przyszłości, powdodnej cywilizacji tylko powiedzieć sobie uczciwie o co chodzi, tylko kogo na to stać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd