STRONA ARCHIWALNA

Odp.. się od Czarka Pazury - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

wtorek, 26 luty 2013 19:38

Odp.. się od Czarka Pazury

Napisał 
Potężny szturm na Czarka Pazurę w sieci. Zjednoczona koalicja mamusiek, rozwódek, zdesperowanych trzydziestek i dojrzałych jak ser pleśniowy Pań - miłośniczek telenowel i komedii romantycznych z happy endem, przystąpiła do ofensywy. Do gry włącza się ciężka artyleria bluzgów, oszczerstw i pomówień. Cóż mogę o facecie powiedzieć? nie znam go, natomiast lubię to w jaki sposób gra, jego humor kabaretowy i oryginalny styl. Zarzuty stawiane mu przez naprawdę rozsierdzone Panie, są poważne. Gdy jego ex małżonka, Pani Weronika Marczuk została oskarżona o "płatną protekcję" a mówiąc po naszemu, za branie w łapę przy ustawianiu lewych przetargów, zaapelował do mediów by nie łączyć jej z jego nazwiskiem. Polskie kobiety zaniemówiły z oburzenia i mdłości, wywołanych czynem którego brzydziłby się prawdziwy mężczyzna z klasą, facet przez duże F, ideał z Brazylijskich telenowel, dla którego jedynym sensem istnienia jest uszczęśliwianie swojej kobiety. Główne oskarżenie brzmiało: Wyparł się swojej byłej kobiety, gdy ta bardzo potrzebowała wsparcia i pomocy. Powinien jej pomóc, pocieszać i ochronić przed medialnym gradobiciem. Zasłonić własną piersią przed strzałami pomówień, którymi hojnie dysponował ze swojego kołczanu agent poseł emeryt Tomek.

Furia Pań

Panie wpadły w furię. Wałkując ciasto na pierogi, mściwie zaciskając usta wyobrażały sobie co by zrobiły z wałkiem, gdyby obok nich stanął ten wyrodny samiec. Krzywda która dotknęła gospodynie domowe w całej Polsce, była straszna. Kobiety które uciekają od swojego smutnego życia w świat celebrytów, aktorów i gwiazd, poczuły się osobiście dotknięte, znieważone i spoliczkowane. Na ich reakcję nie trzeba było długo czekać. Internetowe fora zalała fala ścieków, obrzydliwości i wylewanych z siebie pomyj. W trzęsawisku pogardy i ohydy, mściwie brodziły Panie zjednoczone jednym celem. Ściąć brudnego Pazura, zafundować sobie elektryczny manicure by odczuć ulgę i ocalić swój obraz świata, wykreowany przez telenowele, seriale i komedie romantyczne.

Pan Czarek postanowił, że wytłumaczy w wywiadzie z Panią Domagalik przyczynę swojego złego charakteru; otóż gdy James Tomek Bond sprawił, że ludzie dowiedzieli się o braniu przez Panią Marczuk pod stołem olbrzymich pieniędzy (nieoficjalnie łapówki, oficjalnie wynagrodzenia) wszędzie pisano "Pazura za kratkami", "Pazura w więzieniu", "Pazura w rękach CBA". Pan Czarek doszedł więc do skądinąd słusznego wniosku, że skoro od pięciu lat nic go już nie łączy z Panią Weroniką (dwa lata separacji i trzy lata rozwodu), to nie ma potrzeby by pisać o obcej kobiecie po jego nazwisku, kiedy Pani Weronika przecież posiada własne. Logiczne? dla mnie tak. Kto by chciał żeby obca osoba, oskarżona o złodziejstwo była z nami kojarzona naszym nazwiskiem? Żeby była pełna jasność, Pan Czarek wyjawił przyczynę rozstania i tego, że nie czuł się w obowiązku wspierać pokrzywdzonej przez stalinowskie CBA, niewinnej jak baranek celebrytki - otóż Pani Weronika zdradziła, znalazła sobie innego chłopa, a ponieważ nie mieli intercyzy i wszystko mieli WSPÓLNE, to WSZYSTKO mu zabrała. Zaczynał od zera. Nie wiemy czy tak naprawdę było, ale znając spryt Pani Weroniki i "Polskie sądy", jest to bardzo możliwe. Pani Weronika wszakże nic nie miała, zaczynała w Polsce jako tancerka erotyczna w nocnym klubie. Można więc założyć że omotała swoimi umiejętnościami (prawdopodobnie wielokrotnie ćwiczonymi w czasie "pracy") Czarka, wydoiła jak mućkę na polanie, i ruszyła dalej w kierunku wielkich pieniędzy i sukcesu. Ta bezwzględna pogoń za złotym cielcem została wstrzymana przez brzuchatego Tomka, chociaż jak widzimy nie na długo. Ludzie się zastanawiają, kto musi ją pchać przez mroczne zaułki show businnesu? To musi być ktoś potężny, bardzo wpływowy. Olbrzymia kwota dawana skrycie pod stołem zamiast przelewu bankowego, i uniewinnienie przez sąd który tak wspaniałomyślnie w tę wesołą historyjkę uwierzył. Kobieta z dzieciakami nie zapłaciła raty kredytu, to ją do więzienia a dzieciaki do sierocińca. Zastanawiająca jest ta rozbieżność w działaniach naszej temidy, nieprawdaż?

Jak on śmie?

Trzeci grzech Pana Czarka jest niewybaczalny. Spocone mamuśki i gospodynie domowe nigdy, ale to nigdy mu tego nie darują. Wziął sobie znacznie młodszą, ładniejszą. Ożenił się z nią, zbrzuchacił, urodziła mu dwójkę dzieci. Jest szczęśliwy. Przynajmniej tak mówi, pewnie można mu wierzyć. Faceci są naiwni jak dzieciaki w tych sprawach, a nie zawsze szczęście faceta oznacza, że druga strona podziela te uczucia. Niemniej Panie nie mogą żyć na jednej planecie z facetem (przez małe f), który nie wspomógł swojej ex żony, i śmie być szczęśliwy z inną, mało tego - niechby wziął sexy pięćdziesiątkę z dzieciakami, wybaczyłyby mu wspaniałomyślnie. Ale młodą? tego już za wiele, czara goryczy się przebrała. Przecież wiadomo że jak młoda, to leci na kasę a nie starego dziada. Za to starsza Pani z żylakami i nadwagą, z całą pewnością już nie myśli o pieniądzach i wygodnym życiu. Bo nie.

Podsumujmy; nie wspierał kobiety z którą od pięciu lat nie miał styczności, a która wcześniej przysięgając mu miłość i wierność, zdradziła go, upokorzyła i zabrała mu wszystko co miał. Nie dość że nie wspierał, to nie zgadzał się by jego nazwisko było szarpane i opluwane w mediach za zwykłe złodziejstwo, przez co miał problemy. Dodatkowo ma młodą, seksowną partnerkę i jest na tyle bezczelny że jest z nią szczęśliwy. Dodajmy do tego fakt, że Pan Pazura w jednym ze swoich kabaretów miał czelność sparodiować Pana Aarona Szechtera, naczelnego "Wyborczej". Wyrok może być tylko jeden, a wykonają go lemingi i matki Polki; kastracja tępą brzytwą i powieszenie na lince fortepianowej. Szczęśliwe i wesoło szczebioczące mamuśki, z piskami podniecenia obserwowałyby scenę tortur i egzekucji wstrętnego samca, który ma czelność żyć nie tak, jak one to sobie wyobrażają.

Do trzech razy sztuka

I jak znam życie, z nową partnerką Pan Czarek na pewno nie podpisał intercyzy. Może niech ktoś z braci samców wyśle facetowi moją książkę? jak mawiają - do trzech razy sztuka. Tak szczerze? chętnie bym obalił z tym facetem butelkę whisky. Im bardziej na niego srają, tym zwiększa się moja sympatia. A po pijaku byśmy sobie pojechali na jakieś dziewczynki, stawia oczywiście Pan Czarek, bo ja jestem biedny jak mysz kościelna. Edytka niech siedzi z dzieciakami i gotuje zupę, a my na męską wyprawę łupieżczą w miasto. Jak nasi pradziadowie, neandertalczycy. Tylko zamiast toporków i łuków, karty debetowe w wymanicurowanych dłoniach z czystymi pazurami.

Czytany 15115 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:49
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Gio 2013-02-26 20:11
Zazdrość,baby zawsze sobie zazdrościły i zawsze się do siebie porównują...są zawzięte bardzo często pozbawione uczuć ,a jak wejdziesz chłopie pod pantofel to już nie żyjesz za życia...w takiej i nie tylko takiej sytuacji kobiety nie znają litości,co trzeba robić ? szanować ale być facetem nie dać sobie wejść na łeb! kobieta ma być dodatkiem do życia a nie całym życiem wtedy jest fajny sex i ugoda ,kompromis ,kobieta zna swoje miejsce.Czasem trzeba wysłuchać ,przytulić pocałować ale trzeba pamiętać aby nie stracić swojej męskiej suwerenności chodz jak facet sie zakocha to 8i tak huj bąbki strzelił ,wszystkie rady od innych Panów i tak dalej idą sie jebać :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-26 21:01
Trzeba zachować wyjątkową ostrożność bo i na tym forum latają paniusie z brzytwami, często się nawet do tego przyznają jak niejaka Ester.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # wrocławskie ulice 2013-02-26 21:25
Słuszna uwaga. Coś mi podpowiada, że to podstawiony przytak na forum. I ten pseudomistyczny nick. ...ale mydliny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-27 09:39
"wrocławskie ulice"]Słuszna uwaga. Coś mi podpowiada, że to podstawiony przytak na forum. I ten pseudomistyczny nick. ...ale mydliny.

Dlaczego piranie nie znoszą harpii?Profesor Władysław Kopaliński daje odpowiedź na to pytanie w książće pt"Encyklopedia "drugiej płci".Polecam serdecznie i zapewniam o poprawności gramatycznej w/w.:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-02-27 22:28
Nie zasłaniaj się tytułami akademickimi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-28 11:26
Z prawdy objawionej-mnie j akademicko,choć nie do końca:)

Temat:"Kiedy coś powraca to do nas jak bumerang".
Z tym bumerangiem jest tak: jak "coś" wkurwia i chciałby się człowiek od tego uwolnić to zazwyczaj pierwszym odruchem jest rzucenie go w przysłowiowe -pizdu. Bumerang jednak ma to do siebie, że – wraca. Tej banalnej prawdy prędzej czy później każdy człowiek się uczy i to zazwyczaj w dość brutalny sposób .Najpierw się wkurwia i rzuca rzeczonym zagiętym kawałkiem drewna, po czym dostaje nim w łeb. Wnioski same się nasuwają – jak coś cię wkurwia to najlepiej to olać i spokojnie położyć na ziemi zamiast rzucać.
Jednak na świecie jest pewna zadziwiająca grupa ludzi, którzy z różnych powodów (np. by utwierdzić się w decyzji, że nie ma się ochoty z owym bumerangiem mieć więcej nic wspólnego) dodatkowo lubią obrzucić go błotem lub wysmarować gównem. Fascynujące jest to, iż nawet ci, których los nauczył by po rzucie wykonać unik nie zdają sobie sprawy, że powracający bumerang przelatując koło głowy najprawdopodobn iej opryska ich tym gównem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-26 23:31
...e tam ,brzytwa to przeżytek,skalp elik lassserowy mam .I jak trafisz do mnie na stół to spełnią się twe obsesyjne pragnienia.Chyb a ,że wolisz tak jak Czaruś-niewinny ,jednokomórkowy -pantofelek:D
Ty mnie jednak lubisz!!!
:lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-26 21:03
świetnie ujęte
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-26 21:10
Przesyłka specjalna dla wściekłych pań by spostrzegły że można żyć inaczej.
I pamiętajcie drogie, bardzo drogie, czasem zbyt drogie panie, prostytucja małżeńska nie popłaca a 21 palec to oczko, oczko opatrzności.
Czy ktoś wie co stało się z tym kubkiem ?

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Hajja 2013-02-27 21:28
ZZ, zerwij w końcu z tym celibatem, to ci się poprawi. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-02-28 14:32
Panie dają sobie plusy a żadna nie odpowie na pytanie :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-02-26 21:39
Czaruś... Facet, który swoją rolą w "KROLL" ukoronował w moich oczach swoje aktorskie umiejętności.
Umiejętności, które pare lat później okazały się mieć granice, kiedy to biorąc udział w "13 POSTERUNEK" żałośnie naśladował Jima Carreya. Cóż, woda sodowa po sukcesie w "PSY" zatopiła ambicje, które teraz skierowały się na płeć przeciwną, jakże wszechobecną wśród celebrytów. Dziwi mnie natomiast naiwność dojrzałego faceta w inwestowaniu uczuć do ukraińskiej tancerki klubowej. Smutna to historia...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Zbożowy 2013-02-26 22:10
Miałem się pochwalić dziewczynom jak było na koncercie. Otóż, było tak jak tylko mogło być- niesamowicie. Nieco ponad dwie godziny spędzone z wybitną muzyką wśród podskakujących, wrzeszczących i rozdygotanych fanów. Głos w pełni odzyskałem dopiero następnego dnia w południe :) Daj Boże więcej takich zespołów i takiej muzyki.

Spięty do publiczności:
-Jest jedno miejsce w Polsce, z którego pochodzi wszelkie zło!
Na co wszyscy: WARSZAWA!
I zaraz po tym zagrali "Hitlerowcy" z PW.

A koncertowe wykonanie "Jestem psem" z najnowszej płyty autentycznie zwala z nóg. Jeśli będziecie miały okazję, koniecznie kupcie bilety :)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nuutka 2013-02-26 22:42
Z tym większą niecierpliwości ą będę czekać na Odjazdy.W tym roku super kapele,na moją nutkę :-) A co do felietonu,jak dla mnie nie można traktować tego co piszą i mówią "ludzie z telewizji " poważnie.To jest showbiznes,brud na walka o być albo nie być na świeczniku."Nie ważne co mówią,byle nie przekręcali nazwiska"-komuś ,kto hołduje takiej zasadzie,nie można wierzyć.Czytała m niedawno wywiad z pewnym dziennikarzem,k tóry zdradzał kulisy tego światka,jak wyglądają te niby "przyłapane na gorącym uczynku "zdjęcia,skanda le,mające na celu odświeżenie wizerunku zapomnianej celebrytki itd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-02-26 23:02
Jaki kraj, tacy celebryci... "Towarzystwo stolikowe" sprzedające się za kromke popularności. Kora i jej "trawkowe perypetie" to Mount Everest błazenady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-02-26 23:19
No tak jaki popyt taka podaż.Tomasz Lis świetnie wyjaśnił dlaczego nasza telewizja i jej oferta jest na takim "wysokim" poziomie.Mnie ostatnio zastanowiło,czy naprawdę fachowi dziennikarze tvn24 nie czuli zażenowania gdy na pasku newsów w ich stacji wyświetlono informację,że matka Madzi z Sosnowca w sądzie miała spięte włosy...najważn iejszy fakt dnia...szkoda słów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrocławskie ulice 2013-02-27 23:01
"Mama Madzi" (o ile możemy używać tego tytułu) to postać przebarwiana na potrzeby politycznego rynku. Jej lawirowanie z polskim prawem nie jest owocem jej intelektu, tylko majstersztykiem rządowego pijaru. Potrzebna jest im medialna ofiara zakazanej aborcji, a zarazem to doskonały parawan na niewygodne aspekty ekonomiczne kraju. Lecz pewnego dnia całkowicie zniknie z medialnej areny, jak reklama PRUSAKOLEPU.
Na temat pana Lisa brak mi słów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-27 10:12
Zbożowy!No co Ty ,tak "ofen" na Warszawę?

Krtani,po koncercie,nie miałam z tydzień.I nie wiem czy od"rzuciłem palenie.."czy od zioła unoszącego się nad sceną ,bo chłopaki przypalić lubią:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-02-27 19:54
Nie nie, pomyłka. Ja Warszawę nawet lubię i wcale nie jestem anty :D
Chodziło o złych Niemców zamieszkujących wtenczas Warszawę, którzy są bohaterami ww. piosenki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-27 21:44
...nie bój się ,każdy ma swoje "sympatie" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Zbożowy 2013-02-27 21:48
Aż tak widać, że się boję? No wiesz jestem z małego miasta, a największa metropolia jaką znam to Białystok. Na samą nazwę stolicy u nas na Podlasiu kury nie niosą się, a krowom mleko kiśnie w cyckach :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR888 2018-12-07 15:25
I am really impressed with your writing skills as well as
with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?
Either way keep up the nice quality writing, it's rare to see a great blog like this one today.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 Kiss 2018-12-07 17:48
Unquestionably believe that which you stated. Your favorite justification appeared to be on the internet the easiest thing to
be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while people think
about worries that they just do not know about. You managed to
hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side
effect , people could take a signal. Will likely be back to get more.
Thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-12-09 20:06
If some one desires expert view on the topic of running a
blog afterward i advise him/her to pay a visit this web site, Keep up the pleasant job.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # casino yes mobile 2018-12-10 14:53
Determine just how much you definitely will spend as well as much
if you are willing to shed. All smartphone OS'es have good API's for developers so there should not
be any technical issue.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss login 2018-12-16 00:34
For the reason that the admin of this site is working, no doubt very shortly it will be well-known, due to its quality
contents.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2018-12-16 04:29
An interesting discussion is definitely worth comment. I do think that you ought
to write more on this issue, it may not be a taboo subject but generally people don't talk about such
topics. To the next! Cheers!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 2018-12-22 16:36
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is attractive, your authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get bought an nervousness over
that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come
further formerly again since exactly the same nearly a lot often inside
case you shield this increase.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # open sky 777 2018-12-23 06:33
I know this if off topic but I'm looking into starting
my own blog and was wondering what all is needed to get setup?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very web savvy so I'm not 100% sure. Any suggestions
or advice would be greatly appreciated. Many thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR888 2018-12-28 19:31
I simply could not go away your site prior to suggesting that I actually enjoyed the usual info an individual supply for your visitors?
Is gonna be again regularly to check up on new posts
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # SCR 888 2018-12-31 08:51
Very rapidly this web page will be famous amid all blogging visitors,
due to it's fastidious articles or reviews
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 77758-1 2019-01-11 06:20
Hi there to every one, the contents present at this web page are
truly amazing for people knowledge, well, keep up the nice work
fellows.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918Kiss Login 2019-01-23 13:33
What i do not understood is if truth be told how you're no longer actually much
more well-favored than you might be now. You're very intelligent.
You know therefore considerably when it comes to this topic,
made me personally consider it from so many varied angles.
Its like women and men aren't interested until it is one thing to accomplish with Woman gaga!
Your own stuffs great. At all times handle it up!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss apk 2019-02-20 07:38
What happens happens as soon as you find a channel you like,
considerable time hours truth be told there. This is just a short explanation products you
ought to cover.it should reinforce, or support, the headline.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy casino 2019-02-23 15:16
Hey this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use
WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.

I'm starting a blog soon but have no coding expertise so I wanted to get
advice from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss guide 2019-02-27 09:13
What is good and righteous for you is good and righteous for me personally.
High self esteem gives the power to trust yourself and encourages
you to utilize new things. Is there an "either or" decision you're hampered
by?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy demo 2019-03-06 04:50
Heya! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing
months of hard work due to no back up. Do you have any solutions to protect against hackers?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-03-06 14:59
Links using their company websites internet or blog are valuable.
Software usually comes with a laptop when you buy it. All big-name bloggers started just a person did - from not
much.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live roulette data 2019-03-07 05:39
His roving eyes keep following them throughout
the evening, although he never flirts these. The widow kept demanding and wore the judge down until he gave her justice.
You'll learn own more power than choice.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 casino 2019-03-07 18:38
In fact, it will significantly decrease them. Content is essential to organization. There may be many aspects you require to change in your site or add.
Many synthetic to have a large site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web design 2019-03-12 14:00
Their mixing makes any website exude vibrancy and liveliness.

As Internet presence it is advisable to exhibit some sense of control.

Your merchandise or services probably interest a certain niche of clients more
than these.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 apk 2019-03-13 01:30
This implies that merely the first few sites within the results
get all the traffic. Google relies upon a fairly democratic system by
which consists of vast link structure establish a page's value.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # web design 2019-04-16 13:54
So a person you do today make sure you choose the right single?
That is something can easily all relate to and know.
Choosing website design clients are by no means a simple task.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 agent kiosk 2019-05-06 12:22
Maybe the complimentary continental breakfast was only worth what you
paid. The facial tissue makes it possible for
an easier transfer of your pressed blossom. Infants under 3 ride
free, and older children get deep discounts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2019-05-09 02:26
Wow, this paragraph is pleasant, my younger sister is analyzing these kinds of things, thus I
am going to convey her.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2019-05-12 16:26
Obtaining it to online trading because would like to to get rich is in for disaster.
Ramola did not agree but, just to please him, put a cigarette
between her lips.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 i bet 2019-05-26 03:48
Vote toll-free via phone: Each performer will have his/her/their own nmber for voters
to dial. Here is really a list off ten uses you
probably haven't ooked at. scr888 i bet recommend committing to an 8GB one which has a metal
pay.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Asian Sex Diary 2021-06-24 01:20
It's a shame yоu don't have a donate button! I'd certainly donate to this excellent blog!
I guess for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my
Google account. I look forward to new upɗates and will talk ɑbout this weƅsite with my Facebook group.
Chat soon!

Feel free to visit my site Asian Sex Ꭰiary
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd