STRONA ARCHIWALNA

Bić samca! - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

czwartek, 14 luty 2013 22:11

Bić samca!

Napisał 
Jestem gentlemanem. A ponieważ dziś są walentynki, czuję się w obowiązku sprezentować Paniom prezent. Cóż wam moje Piękne mam ofiarować? Pieniędzy nie mam, ciała mego nie chcecie, co więc mi zostaje? napiszę felieton o Panach. Tak, zdradziłem braci samców. Ale tylko na jeden dzień, czyli taka jednodniowa zdrada. Pozorowana zdrada, ćwierć zdrada. Zdrada kontrolowana. Proszę też by moi samcy pokazali mi że umieją być elastyczni - na dziś przemieniamy się w kobiety, i krytykujemy tylko Panów. Pokażcie mi że nie jesteście zwykłą męską tłuszczą, i umiecie się nie tylko z siebie śmiać, ale i wskazać swoje błędy. Mogą być także moje, ale czy serwer zniesie ich tak potężną masę?

Prymitywne samce

Współcześni faceci w większości, to prymitywne, archaiczne, nieosiodłane mastodonty. Waga ciężka prostactwa i żałości, wylewająca się z ich czynów, prostackich słów i nieobyczajnych myśli, jak brzuchy zza pasków spodni.

Uważają że kobieta ma być piękna, zgrabna, seksowna. Ma także świetnie gotować, podziwiać dokonania faceta i komplementować go na każdym kroku. Oczywiście ma mu urodzić dziecko które ma być ładne, zdrowe. Dzieciak ma wzbudzać zazdrość rodziny i znajomych, nie drzeć mordy i pierdzieć czarnym adidasem. Po koszmarze ciąży i porodu, gdy myśli i uczucia kobiety zajmuje najpiękniejszy cud natury - dzieciątko, ma natychmiast być w pełni mobilna - do obsługi samca i domu, a także rozkładać zgrabne nogi na każde życzenie. Kobieta nie może się starzeć, ma być do końca życia mężczyzny seksowna i cieszyć się gdy cuchnący moczem, sapiący i pierdzący flejtuch, chce dokonać ejakulacji po kilku, kilkunastu ruchach frykcyjnych. Oczywiście musi zarabiać, bo Miś ma często problemy z pracą. Nigdzie go nie rozumieją, nie chcą pojąć jego wielkości. Jednocześnie uważa że on sam o siebie nie musi dbać. Wiszący brzuch, popsute, czesto cuchnące zęby, ubranie klasyczne czyli klapki, skarpety (najchętniej dziurawe) koszula w kratę, saszetka skóropodobna na kciuku - oto objawy czystego seksapilu. W niewidzącej od dawien dawna manicure dłoni, trzyma kluczyki do fabii w gazie.

Kobieta której muszą postawić kawę i ciastko na randce, staje się do końca życia silną traumą i koszmarnym wspomnieniem. Piętnaście złotych! a to kurwa! one wszystkie lecą na kasę! cały świat musi wiedzieć o wielkiej krzywdzie, wielkim dramacie życiowym naszego macho który nie może ścierpieć tych piętanstu złotych. "Mogłem wziąć termos i kanapkę, wyszłoby taniej" - bije się w piersi nasz nieszczęśliwie zakochany, w dybiącej na jego tysiąc netto miesięcznie kurwie, która nie chciała mu dać w tyłek na pierwszej randce. A przecież powinna - wykosztował się na wuzetkę i czarną kawową toń. Długie włosy u faceta mogą być seksowne, jeśli są czyste, zadbane, a ich nosiciel prezentuje się estetycznie. Tymczasem często tak nie jest, co widać, słychać i nade wszystko czuć. Pazury? jak u leśnego drapieżcy. Zęby? jak u neandertalczyka z zaawansowaną próchnicą. Uśmiech bez powodu? eee, uśmiechają się pedały. Perfumy? a gdzie tam, pedalstwo. Komplement ot tak, bez okazji, by sprawić kobiecie przyjemność? wiadomo - tylko cioty tak robią.

Kobieta zdradza? szmata! utopić ją! zdradza facet? macho, prawdziwy mężczyzna, herold sekstriumfu. Podwójne standardy, podwójna moralność i wielka hipokryzja.

Dziwią się że piękna i atrakcyjna kobieta, nie chce żyć z nim i jego mamusią, jeździć komunikacją miejską tylko wybiera zamożnego faceta, i wybiera luksusowe, wygodne życie. Zamiast siedzieć w garach słuchając "dobrych" rad wściekłej teściowej, jada w dobrych restauracjach. Zamiast ubierać się w szmateksach, kupuje w dobrych butikach. Wstyd przed sąsiadami za męża nieroba i lenia, zajmuje duma z świetnie radzącego sobie z życiem faceta. Zamiast drżeć każdego dnia o dziecko, czy dresiarze go nie zatłuką pod szkołą, jest spokojna ponieważ dziecko uczy się w elitarnej, dobrej szkole. Kurwa! szmata! leci na kasę! trzęsie się z oburzenia ubogi filozof, który uważa że najważniejsze jest wnętrze człowieka, a jeść przecież można cebulę z biedronkową kiełbasą - i to wszystkim powinno wystarczyć, bo przecież jemu wystarcza. A jak komuś nie wystarcza? to znaczy że jest głupi, zły i ogólnie rzecz ujmując - nieuduchowiony. Sam chce żyć dobrze, umiejętnie się ustawić, ale kobieta nie ma prawa myśleć o swojej przyszłości, o dobrym życiu - bo kurwa. Kobieta ma myśleć tylko o nim. Nawet wtedy gdy już się zestarzeje, a filozof zwieje z majątkiem do innej, młodszej kobiety.

Korespondując z kobietą, nie pokazuje swojej twarzy; bo liczy się to co w środku i hobby, a nie szata skrywająca jego bogactwa duchowe; bo ziemskimi przecież gardzi. A gdy umiera członek rodziny, jest w stanie zabić dla kilku ochłapów z masy spadkowej.

Rada dobrej siostry

Jak upolować faceta? traktować go jak szmatę. Nigdy nie dać mu poczuć, że zdobył nas do końca. Erekcję samca lepiej od wiagry utrzymuje zazdrość o to, że inny samiec może ejakulować w jego dwunożną własność. Samiec Twój wróg - zawsze o tym pamiętaj. Córko moja, przyjaciółko ma! samiec ma dwa ośrodki decyzyjne. Górny i dolny. Mądrość Boża sprawiła, że nie może używać ich jednocześnie. Tak więc prosząc o coś co kłóci się z rozumem górnym, spraw by myślał dolnym, a przeprowadzisz swe niecne plany.

Dziewczyny kocham was! trzymajmy się razem siostry! i pamiętajcie samca krótko na smyczy trzymać, oni to lubią!

Czytany 14913 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:49
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
-6 # Vea 2013-02-15 11:36
Tylko po co kobiecie facet? Nierzadko są niezaradni życiowo. Często trzeba ich utrzymywać, bo albo nie mają roboty, albo zarabiają grosze. Często ich ambicje kończą się na pracy w której zarabiają średnią krajową (albo na pracy w ogóle, bo nie mają zainteresowań). Są niedouczeni i generalnie nie ma o czym z nimi pogadać. Wyglądają tak, że aż oczy bolą i wstyd się z nimi pokazać gdziekolwiek. Taki obraz nędzy i rozpaczy reprezentuje sobą przeciętny polski facet.
A, no i jeszcze sądzą, że kobiety non stop polują na te "ideały".
A prawda jest taka, że facet służy tylko do seksu (a i tu często jet taki dramat, że szkoda gadać), bo przecież nawet wbicie gwoździa jest wielkim problemem. Kiedyś facet umiał chociaż naprawić gniazdko z prądem, dzisiaj wzywa się elektryka do każdej najmniejszej pierdoły. Codzienne prace domowe też sprawiają problem.
Zaraz pewnie zakrzykną jakieś optymistki, że to nieprawda, bo mój Misio mówi zdaniami złożonymi i nawet błędów ortograficznych nie robi.

Nadal jednak mam nadzieję, że może gdzieś tam żyje jakiś wyjątek, ale chyba na innej planecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # ester 2013-02-15 12:39
Podmiot "liryczny" przedstawił dość jasno,ironiczni e stosunek do siebie samego. Relacja jest zwięzła, rzeczowa, mocno zwizualizowana. Na pierwszy plan wysuwa się osobisty osąd ,który nie jest zbyt wyszukanym zabiegiem poetyckim. Pojawiając się w utworze metafory: filozof nieuduchowiony: ) i porównania : "prostackich słów i nieobyczajnych myśli, jak brzuchy zza pasków spodni,"wcale nie rażą czytelnika czego nie mozna powiedzieć przy zastosowanych rymach "męskich"np:" zazdrość-dwunoż na własność", z wyraźnie zaznaczonym akcentem logicznym. Jednakże wartość tegoż utworu wzmacnia wyszukana onomatopeja -"sapiący,pierd zący" oraz jak zwykle celna puenta wyrażona w tym przypadku silnym stanem emocjonalnym,ni eodmienną częścią mowy -wykrzyknikiem: "pamiętajcie samca krótko na smyczy trzymać, oni to lubią!"

Budująca jest wzrastająca świadomość podmiotu [sic!]
:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-02-15 13:37
..i jeszcze :
"nieosiodłane mastodonty"
-bezcenne!
:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-15 14:06
generalnie chodzi o to że my pragniemy seksu a one zasobów materialnych.
miłość = seks za kase i kontrole nad zasobami materialnymi faceta.
Pewna zdradzana przez meża znajoma wcale nie byla zazdrosna o jego seks z inną tylko bała sie o toże ta inna i tutaj cytat "odsunie ją od wszystkiego".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Hajja 2013-02-15 15:35
Cytuję witek:
generalnie chodzi o to że my pragniemy seksu a one zasobów materialnych.


Nie zgodzę się Witku. Obie strony potrzebują seksu i zasobów materialnych. Chyba, że sugerujesz, że kobiety nie mają popędu seksualnego, a faceci rodzą się z pełnym kontem w banku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-02-15 14:53
...a co mówi moja,zdradzana przez męża,znajoma?
-"wiesz ,dlaczego się ze mną nie rozwiedzie?...b o lubi jadać na moich rodowych srebrach.."
Świat się zmienia ,a przeświadczenie ,że mężczyzna jest jedynym żywicielem i dostarczycielem uciech,w tym finansowych,prz echodzi do lamusa.Mam nadzieję ,że doczekam czasów,w których,jakimś sposobem ,intercyza będzie wpisana w metrykę urodzenia-powszechnie.
Wituś!Otrząśnij się !Mamy 21 wiek i świetnie zarabiające i utrzymujące się kobiety.To ciągnący się za wami,jak ogon stereotyp,nie pozwala na istnienie kobiety niezależnej od mężczyzny.I nie chodzi o jakieś tam feministycze bajdurzenie,ale o sposób męskiego myślenia i chęci ubezwłasnowolni enia kobiety:dziećmi ,obiadkami,pras owaniem itd.
Z drugiej strony słyszę ,że biedni zdominowani panowie są zmuszani do małżeństwa,piel uch itd.Ale kto lub co każe wam to robić?I skoro facet" ma dwa ośrodki decyzyjne:górny i dolny",to niech mądrość boża sprawi,aby nauczył się ich używać równocześnie:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-15 17:38
a co to finansowe uciechy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Afrodyta 2013-02-15 20:56
Cytat:
I skoro facet" ma dwa ośrodki decyzyjne:górny i dolny",to niech mądrość boża sprawi,aby nauczył się ich używać równocześnie:D
Dlatego najlepszymi przyjaciółmi kobiet są geje :P Podobno :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-15 15:02
ester mamy 21 wiek a i tak zawsze trafiam na kobiety o starym sposobie myslenia.
ugotowac, wyprac i posprzątać umiem sobie sam. Nie potrzebuje obsługi. To nie ja mzślę jak XIX-wieczny samiec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # witek 2013-02-15 15:03
myślę miało być
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hajja 2013-02-15 15:24
Może kiedyś tak było, że kobieta potrzebowała opieki faceta, ale teraz to się zmienia. Nierzadko, to kobieta zarabia więcej od mężczyzny. Pracuje na kilku etatach i wciąż się doszkala.
Z kolei moja znajoma rozstała się z facetem, bo ten wciąż miał do niej pretensje, że bierze udział w szkoleniach. Nie chciał, żeby miała lepsze stanowisko od niego i więcej zarabiała. Niektórzy faceci mają jeszcze kompleks macho i jedynego żywiciela rodziny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-02-15 15:34
Hah ale żeś sobie dokopał;d, każdemu?;d, miło że okazjonalnie wychodzisz poza nienawiśc do tych wstrętnych interesownych kobiet;d Tyle że tu jesteś bliżej prawdy, no która oprócz miłości nie chciałaby by prowadzić fajnego stylu życia?;>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-15 15:34
w moim świecie takich samców jak tu opisane typki nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent Vega 2013-02-16 18:13
Czas ogarnąc ze to jedna wielka dzungla z zasadami jak na wybiegu u pawianow. A jak trwoga to do Boga, albo uwazanie sie za bardziej moralnego jak nam nie idzie a komus jest lepiej(nawrocen ia na starosc, uwazanie bogatych z gruntu za zlych-to akurat chyba z Bibli o wielbladzie i uchu igielnym, dziwne ze ksieza majac tego swiadomosc nie daza do ubostwa a ustanowione prawo celibatu bylo po to zeby nie tracic majatku kosciola, ocena przez brzydka kobiete kobiety ladnej, przytoczone nazywanie kurwami przez facetow przegranych itp)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Seba 2013-02-16 19:02
Ok a teraz pytanie do was CO ZROBIĆ ABY ZDOBYĆ DZIEWCZYNA KTÓRA MI SIĘ PODOBA ? być sobą? to wystarczy ? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-16 19:23
nie , niestety ale troszke poklamac musisz
nie mowie zeby zagrac calkiem kogo innego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-16 20:52
i jeszcze minusa dostalem.
odsylam do jednego z felietonow marka na ten temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-16 19:51
mam tu cos na temat z filmu
http://www.youtube.com/watch?v=-u4d5HfrNeY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-16 19:56
i tez z tego samego filmu
http://www.youtube.com/watch?v=sYRqrP8Te4Y
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-02-16 20:13
Dlatego jedyny facet, którego kocham bezkrytycznie to ON:Tylko skąd on tego Kroolika wziął? Ma takie wyniszczająco pięknie oczy :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-16 20:51
wyglada na charakteryzacje na 3-ligowego gangstera czyli najslabszy typek w takowej chierarchii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-02-17 15:54
Pełnia szczęścia :-) pół życia za mną! (biorąc pod uwagę dziadka który osiągnął 90), to proszę, męscy macho:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t0JlUDJdfNU#![/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-02-17 15:55
[youtube]http:/ /www.youtube.co m/watch?feature =player_embedde d&v=t0JlUDJdfNU #![/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-17 16:50
[youtube]http:/ /www.youtube.co m/watch?NR=1&v= R5mMRiiCwak&fea ture=endscreen[ /youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-02-17 22:30
:D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd