Najnowsze felietony

wtorek, 29 styczeń 2013 20:15

Nie ożenię się z Tobą

Napisał 
Istnieją dwa nieszczęścia; gdy czegoś nie masz, i gdy to już dostaniesz. To jak z ciągiem do słodyczy. Najpierw ich pragnę; rzuca mną po ścianach, nie mogę sobie znaleźć miejsca, a dziwna emocjonalna pustka domaga się zapełnienia ją przez coś słodkiego. Tak, jestem nieszczęśliwy. Gdy w końcu nie wytrzymuję i rzucam się do szafki z czymś słodkim, oczywiście konsumuję. Po wszystkim chce mi się wymiotować, czuję się przepełniony, zasłodzony, wzbiera we mnie wściekłość że znowu utyję i zwiększę szansę na cukrzycę. Podsumujmy; i tak źle i tak niedobrze. Dokładnie tak samo (tylko z większą skalą emocji) jest z małżeństwem. Jeśli kiedyś zdarzy się że będę o nie proszony (a raczej naciskany wszystkimi dostępnymi sposobami) odmówię. Jeśli nie będę kochał, odmówię z konieczności; jeśli będę kochał, z miłości. Dlaczego?

Psychiczny głód

Bez ślubu kobieta odczuwa psychiczny głód; społeczeństwo a więc rodzice, babki, ciotki, koleżanki, presjują na zawarcie ślubu, uznając go za życiowy kobiecy sukces. Logika kobieca mówi jej, że ślub to pewność prawna, a więc alimenty nie tylko na wentualne dziecko, ale i na kobietę gdy obniży się jej standard życia po rozwodzie; a także spadek, wszelkie roszczenia. Ślub więc jest dla kobiety zabezpieczeniem nie tylko finansowym, ale i presją że zanim facet odejdzie narażając się na spore koszty, kilka razy poważnie się zastanowi. Bez ślubu kobieta czuje się jak ja na diecie koło szafki, w której leżą zakazane rarytasy; pełna tęsknych głosów pustka wszechpochłaniająca. Głód rodzi inicjatywę i kreatywność; także u Pań, chociaż najczęściej jest to odtwarzanie wyuczonych manipulacji na rodzicach z dzieciństwa. Dorosła więc kobieta próbuje Cię przekonać, byś zdecydował się na kolejny krok w dojrzałość; brakiem seksu (motywowanym migreną) płaczem, awanturami, wrzaskami, wzbudzaniem wyrzutów sumienia, wypominaniem jakichś mniej lub bardziej realnych zaszłości. I tu na chwilkę przerwijmy; tak Twoja kobieta reaguje gdy czegoś chce. Myślisz że takie nawykowe zachowanie po ślubie się zmieni? nie, na pewno nie, bo i po co skoro tak skutecznie działa? wracamy do tematu.

Dlaczego facet głupieje?

Dlaczego facet decyduje się na ślub? pomijając społeczne potrzeby, skupmy się na seksie. Facet ma świetny seks, ponieważ obie strony są zakochane i gdy zależy im na czymś, umiejętnie grają. Gdy kobieta chcąca ślubu wycofuje się seksualnie od mężczyzny, ten chce by ta przyjemność seksualna ciągle trwała, dlatego ulega prośbom, groźbom, szantażom o odejściu "zdecyduj się i podejmij męską decyzję". Co ciekawe, każdy facet myśli podobnie schematycznie, że hajtając się zatrzyma kobietę i codzienną przyjemność, nawet lekarz który zna doskonale zjawisko tachyfilaksji; każdy bodziec staje się z czasem coraz słabszy. Żeby utrzymać efekt działania (leku, narkotyku, alkoholu) trzeba dostarczyć go więcej. Problem w tym że kobieta daje z siebie maxa, i czeka na ślub który ją zabezpieczy i zaspokoi, zagłuszy wewnętrzny głód. Tak więc przyjemność będzie spadać; po pierwsze kobieta daje z siebie wszystko, a po ślubie już nie musi, a jak człowiek nie musi, to najpewniej nie będzie się wysilał bo i po co. Po drugie te nieszczęsne zjawisko tachyfilaksji; musi więc być mniej przyjemnie, i nie ma innej możliwości. Facet chce poczekać, a kobieta dobrze wie że z czasem będzie chciał coraz mniej, bo i przyjemność będzie miał coraz mniejszą. Kobieta więc działa aktywnie, by go "przekonać". Niektórym Paniom się udaje, innym nie. Ot, życie.

Tyje, bo ma geny i tarczycę

Jest też trzecia, straszna sprawa. Hormony zakochania utrzymują się w ciele człowieka do dwóch lat. Pod ich wpływem człowiek jest zwyczajnie naćpany, bardzo podobnym w skutkach do mieszanki extasy i kokainy. W tym stanie chemicznej euforii nawet pierdnięcie ukochanej (wraz z całym bukietem zapachowym) w trakcie jedzenia, wywołuje falę czułości, miłości i chęci na seks. Gdy ten stan mija, uciekniesz od stołu walcząc z silnymi torsjami. Oto potęga chemicznej miłości, narkotyku opiewanego przez miliony poetów i romantyków, marzących o naćpaniu się i upojeniu euforią. Zwykły narkotyk dostępny jest na rogu ulicy, od dilera; ten musisz zdobyć zakochując się w jakiejś atrakcyjnej dla Ciebie Pani. Gdy dojdzie do ślubu, głód zanika. Razem z nim znika presja na bycie sexy, na staranie się. Kobieta która się odchudzała i utrzymywała idealną figurę, wreszcie może dorwać się do lodówki, zaczyna tyć i zapuszcza się. Za gwałtowne tycie obwinia urodzenie dziecka, tarczycę geny i hormony. Gdy przypomnisz że wcześniej była szczupła, usłyszysz stek wyzwisk bądź płacz, i logiczne tłumaczenie że po ślubie nawaliła tarczyca i zmieniły się geny. Ciekawe zjawisko, dotykające 95% kobiet; po ślubie tarczyca zwalnia przemianę materii, i złośliwie nie chce spalać kilku pizz i czekolad dziennie.

Robić w konia czytelników

Pojawia się powoli rozczarowanie. Stan po ślubie miał być rajem, czymś wyjątkowym i szczególnym, a tak się nie dzieje. Pojawia się rozdrażnienie i szukanie przyczyny braku szczęścia i harlekinowej ekscytacji. A jak się szuka, to się znajduje; w chrapaniu faceta, w poobiedniej drzemce, w złym ubraniu, nieodpowiednim odezwaniu się. Kobieta po przerobieniu wszystkich możliwych błędów w zachowaniu faceta głupieje; gdzie jest to zasrane szczęście? no cóż, nigdy go nie było i nie będzie gdy się na nie czeka. Szczęście to coś, co można odczuwać tu i teraz. Tylko ta chwila istnieje, i nie ma nic poza nią. Jeśli więc ma się nawyk szukania w przeszłości bądź przyszłości szczęścia, to w każdej chwili ten nawyk się odzywa i każe szukać gdzie indziej. Wszyscy więc szukają szczęścia, i nikt nie widzi że jest ono nawykiem, polega na prostej decyzji bycia szczęśliwym. Dlatego też gdybym naprawdę kochał kobietę, chciałbym oszczędzić jej koszmarów po ślubie. Gdy myśłałem będąc na diecie co jest gorsze? pragnąć słodyczy czy najeść się i cierpieć? odpowiedź była prosta. W obu przypadkach pragnę; w pierwszym słodkości, w drugim by opuścił mnie ten pier... głód. Jednak w pierwszym wariancie chudnę i zachowują zdrową trzustkę, a w drugim działam na niekorzyść swojego organizmu. Wniosek jest prosty jak drut; lepiej patrzeć na słodycze i pożądać, ponieważ drugie wyjście to też pożądanie tylko z grubą dupą, atakami osłabienia cukrzycowego i trzeszczących z obciążenia kolan. Niestety, jestem za szczery by tłumaczyć swoją słabość chorą tarczycą i genami. W konia mogę robić czytelników, ale nigdy siebie. Dlatego nie ożeniłbym się, by kobieta pożądała i nie zaznała koszmaru po drugiej stronie tęczy.


Ludzie gloryfikujący małżeństwo, mówią że jest to przysięga przed Bogiem i zaproszenie go do swojego życia. Ja twierdzę że to nieprawda;


1. Milion dolarów dla każdego, kto udowodni mi że Bóg jest w trakcie ceremonii małżeńskiej. Chętny ktoś? bo ja widze tylko faceta w czarnym wdzianku który coś gada, inkasuje kasę i to wszystko. Nie widzę tam żadnych sił nadnaturalnych. Jednak gdyby była, nie chciałbym mieć z nią nic wspólnego. Tyle nieszczęść, tyle zdrad, przemocy, a wszystko w związkach sakramentalnych. Jeśli Boża obecność daje takie efekty w małżeństwie, to ja to chrzanię i nie chcę mieć z taką istotą nic do czynienia.

2. Wierzę w Boga, dlatego wiem że ta siła miłości i światła obecna jest w każdej komórce mojego ciała, w każdym oddechu i każdej chwili mojego życia. I wątpię by pajacowanie na kolanach przed facetem w sukience, zwiększało tę obecność.

3. Wierzę w Boga, i szanuję jego dar, rozum. Staram się go rozwijać jak umiem, i tenże rozum mi mówi bym się nie żenił. Mówi mi też wiele innych, ciekawych rzeczy, ale nie miejsce i czas na takie zwierzenia.Ludzie wierzący że obrączka i papier daje coś wartościowego, wierzą w iluzję. To tak jak krzyżyki i święte obrazki w roztrzaskanych, błogosławionych święconą wodą samochodach; nie uchroniły przed kalectwem, śmiercią i tragedią. Podobnie obrączka jak doskonale wiemy, przed niczym nie chroni, a na pewno nie przed zdradą i nieszczęściem. Rodzice pedofile tak samo niszczą własne dzieci w domach gdzie wisi Chrystus nad drzwiami, jak i w domach gdzie wisi powieszony Lenin, bądź ładny obrazek z biedronki kupiony w promocji. Dlaczego Jezus nie zejdzie z krzyża, i nie uratuje dziecka przed rozjuszonym ojcem - potworem który gwałci i zastrasza? to za co ja płacę na jego organizację? za co daję ciężko zarobione pieniądze? za mętne obiecanki o życiu pośmiertnym? to każdy może mi obiecać. Poubierać się w dziwaczne stroje, i obiecywać jak Donek z kumplami. I chapać pieniądze, tych nigdy dość. I oczywiście mam wierzyć nie widząc, bo błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli; dobre sobie!

Pilnuj swojego

Kobiety nienawidzą facetów którzy nie chcą ślubu. A co mają zrobić? ja je rozumiem. Zgrabne pośladki czyli wabik na faceta, marszczy się i traci na wartości w wieku ok. 40 tki, chociaż wiemy że większość Pań w tym wieku, to ruiny z żylakami, potężną nadwagą, cuchnące papierosami i wieprzowiną. Kobieta jak nie złapie rybki na wędkę, to się nie naje. I tyle. Broni swojego. Rolą kobiety jest złapać w sidła mężczyznę, a rolą faceta nie dać się złapać. A jeśli chce i pragnie takiego życia, to prowadzić je na korzystnych dla siebie warunkach. Spójrz wokół; każdy załatwia swoje interesy. Bogaci, kapłani, politycy, wywiady obcych państw. Każdy chce ugryźć więcej tortu. Kobiety i faceci także.

Dlatego kobiety zawsze i wszędzie, będą nienawidzić testów DNA, badań na choroby weneryczne, intercyzy małżeńskiej. Nienawidzą, bo może to ograniczyć ich marzenia i plany. I Ty musisz zrobić tak samo, dokładnie tak samo jak kobiety bronić swojego interesu. Do tego Cię namawiam, do tego zachęcam. A także do tego, byś wpisał swój meil w newsletter na dole strony.

Czytany 19155 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:50
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Ego 2013-01-29 21:24
Aby być fair trzeba przyznać, że panowie też często porzucają regularne treningi preferowanej przez nich dyscypliny sportowej, ponieważ są "zarobieni", "zmęczeni", "mają stres w pracy", "musieli wynieść śmieci", "dzisiaj jest mecz/gala boksu/zły dzień na rozpoczęcie treningu/dzień parzysty/dzień nieparzysty/roc znica rozpoczęcia wojny w Bośni [niepotrzebne skreślić]"

;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2013-01-29 21:32
Nawet sobie nie wyobrażasz ile psychicznego wysiłku kosztowało mnie wczorajsze wyjście na siłownię... ;)

Ale warto było, bo dopiero po powrocie poczułem się naprawdę dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-29 22:39
Macie rację bracia samcy, ja niedawno wróciłem z basenu, a cuda wymyślałem by nie pójść. Ale opłaciło się, mam wspaniały wyrzut endorfin, a zaraz go przyśpieszę i wzmocnię, tradycyjnym polskim sposobem. Kto zgadnie jaki, ten dostanie ode mnie plusika przy komciu i pochwałę :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-29 22:51
Znaczy się najlepsza baba będzie w ruchu, a może tylko jakiś sierściuch głaskany będzie pod włos.
Że co ?!
Alko ?
A od kiedy to alko daje endorfiny ?
To już chyba łakocie, batony, czekolada.
To dlatego panie tak tyją, wolą cukier niż najzdrowszy rodzaj sportu...

He !
I żeń się z taką ...niedojdą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-29 23:24
No nie, wszystkie opcje wymieniłeś, nie dając innym szansy :) ale ok, dostaniesz plusa, a co mi tam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2013-01-29 23:33
Bardziej mnie rajcują minusy od wkurwionych pań.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-01-30 07:27
"Szanowny Panie Tarantino. Przy produkcji kolejnej części Kill Billa proszę mieć na uwadze moją kandydaturę. Coprawda z wykształcenia nie jestem aktorką, ale czymże jest wykształcenie wobec zimnego, twardego, okrutnego charakteru? "
:*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-30 14:05
Muszę pójść na diango koniecznie do kina. Mówią że dobry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-30 15:08
Na veetle.com od dawna są emisje i to nieraz w HD.
Mi się nie podobał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-01-30 12:14
Mówisz masz :lol: A z tym minusikiem to żart,chciałam Cię tylko "uszczęśliwić" ;-p Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-30 15:06
Serdeczne dzięki, ależ się uśmiałem i to wcale nie złośliwie ;)
Bo widzisz zawsze to lepiej niż obojętność.

ps. Kiedyś niejaka Hajja zaczęła mi stawiać minusy na forum, przyznała się nawet do tego, bo według niej sugerowałem jej że jest lesbijką.
Ani nic takiego nie sugerowałem, ani nawet o tym nie pomyślałem.
Natomiast żal mi było tak potwornie mentalnie okaleczonej dziewczyny, której demony w ludzkich skórach odebrały całą kobiecość, skoro sama o sobie powiedziała że jest seksualnie nieokreślona.
Pewnie to kulturoznawstwo studiowała u rydzyka, bo chyba tylko z takiej "edukacji" można mieć zaszczepioną odruchową nienawiść do kobiecości i sfery seksualnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Hajja 2013-01-31 21:21
Cytuję zz:
Serdeczne dzięki, ależ się uśmiałem i to wcale nie złośliwie ;)
Bo widzisz zawsze to lepiej niż obojętność.

ps. Kiedyś niejaka Hajja zaczęła mi stawiać minusy na forum, przyznała się nawet do tego, bo według niej sugerowałem jej że jest lesbijką.
Ani nic takiego nie sugerowałem, ani nawet o tym nie pomyślałem.
Natomiast żal mi było tak potwornie mentalnie okaleczonej dziewczyny, której demony w ludzkich skórach odebrały całą kobiecość, skoro sama o sobie powiedziała że jest seksualnie nieokreślona.
Pewnie to kulturoznawstwo studiowała u rydzyka, bo chyba tylko z takiej "edukacji" można mieć zaszczepioną odruchową nienawiść do kobiecości i sfery seksualnej.


Ale Ciebie to uderzyło, skoro do tej pory to pamiętasz, biedaku.
Minusa dostałeś za niekulturalne słownictwo i wyzwiska.
I nigdy nie powiedziałam, że jestem jak ty to nazywasz "seksualnie nieokreślona". Nie wypisuj bzdur!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-31 22:03
Dokładnie tak było, nawet później żądałaś skasowania swoich wpisów, ale tamte słowa pewnie są do odszukania.
Ja bzdur nie piszę a ty kłamiesz.
Zareagowałaś też nieukrywaną wrogością na filmik "Alpejskie Medytacje" który tam wkleiłem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Hajja 2013-01-31 22:46
Przykro mi, ale to Ty kłamiesz w wiadomym tylko sobie celu.
Pachnie mi to strachem i żalem, co zrodziło wrogość.
Współczuję, że tak uderzyło Cię pisanie na forum, zwykła wymiana zdań i pamiętasz takie rzeczy po ponad pół roku.
To jest tylko Internet, a my jesteśmy tylko zbiorem chaotycznych myśli ukrytych pod nickiem. Czas płynie do przodu, myśli płyną do przodu, poglądy, przekonania. Wszystko ewoluuje.
Nie będę do tego wracać rzecz jasna, bo dla mnie ta sprawa to już paleolit.
Po prostu śmieszy mnie taka zajadłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-02-01 00:07
Nic nie jest jasne w tym co mówisz bo bezczelnie kłamiesz.
Może ty jesteś zbiorem chaotycznych myśli bo na pewno nie ja.
Sprawa sprzed roku to dla ciebie paleolit ?

Cytat:
Czas płynie do przodu, myśli płyną do przodu, poglądy, przekonania. Wszystko ewoluuje. Nie będę do tego wracać rzecz jasna, bo dla mnie ta sprawa to już paleolit.
To ile razy w tym czasie zdążyłaś już zmienić poglądy, przekonania i orientację seksualną ?

Jaka zajadłość ?
Jad wściekłej dewotki to widziałem tylko w twoich komentarzach do cud malin z Alpejskich Medytacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Hajja 2013-02-01 00:35
Cytuję zz:

Nic nie jest jasne w tym co mówisz bo bezczelnie kłamiesz.
Może ty jesteś zbiorem chaotycznych myśli bo na pewno nie ja.
Sprawa sprzed roku to dla ciebie paleolit ?

Człowieku, nawet za milion lat się nie dogadamy.
Pozdrawiam i kończę tę bezowocną paplaninę.
Na przyszłość jednak nie szkaluj imienia/nicka innych. Jakieś zasady współżycia w społeczeństwie i na forach internetowych obowiązują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-01-31 17:39
:-) nutka jestem twoim wielbicielem netowym, mam nadzieje ze nie jestes wypakowanym kibolem tylko zgrabna szczupla brunetka w moim typie no i jeszcze prawie zapomnialem dlugie wlosy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-01-31 18:21
Hmm Witku wypakowanym kibolem powiadasz? :lol: Powiem Ci,że nigdy nie byłam na meczu,aczkolwie k pewnie się wybiorę bo mi pod nosem budują piękny stadion Górnika(kto wie może się wylansuję jak Pani Siwiec :lol: ) ;-) A co do wypakowania to co prawda jestem prawie codzień na siłowni,ale bardziej interesuje mnie to żeby się poruszać,podład ować akumulatory i być sprawną na starość,skoro Pan Tusk chce,żebym pracowała do 67 roku życia-niż o to by "robić rzeźbę" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-01 12:40
stadion Gornika powiadasz. bede w Zabrzu w marcu na kilka tygodni. :-) Tez jestem z Zabrza ale tam teraz nie mieszkam juz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-29 22:13
Z tym panem z fotki ubranym w kobiece fatałaszki zaprawdę nie sposób się ożenić.

A poniżej dla kontrastu sama natura w swojej słodkiej magii:

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-30 14:05
A gdzie ta Pani ma piersi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-01-30 15:12
MA WSPANIAŁE PIERSI, IDEALNE, W SAM RAZ, IDEALNIE PASUJĄCE DO JEJ ZGRABNEJ FIGURY, O PERFEKCYJNYM KSZTAŁCIE, PROFILU I JĘDRNOŚCI.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-31 22:14
Specjalna przesyłka dla wściekłych misiuń którym tak się nie spodobały piersi Wenus z Magicznego Ogrodu.
Dwa minusy = dwa filmiki z youtube.com

TYLKO DLA DOROSŁYCH 18+

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yGmud50UQPw#![/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x-Rs-wtqaXk[/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-31 22:20
youtu.be/yGmud50UQPw

youtu.be/x-Rs-wtqaXk

[youtube]http://youtu.be/yGmud50UQPw[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/x-Rs-wtqaXk[/youtube]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-31 22:24
Dwa pierwsze linki są tu aktywne ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hajja 2013-01-31 22:52
Cytuję zz:
Specjalna przesyłka dla wściekłych misiuń którym tak się nie spodobały piersi Wenus z Magicznego Ogrodu.
D

Proszę. Dałam ci lajka. Mam nadzieję, że poczułeś się psychicznie dużo lepiej. :P ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # marcel 2013-01-29 22:22
to ja proponuje ukrainki na zony :)-pragna tylko jednego-lepszeg o zycia, zgodza sie na wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-29 22:40
Do czasu bracie Marcelu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-29 22:55
Na Ukrainie becikowe jest kilkanaście do kilkudziesięciu razy wyższe od becikowego w tuskmenistanie.
Na czwarte i każde kolejne dziecko dają ok. 50 tysięcy złotych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-29 23:25
Dbają o ludzi. W Polsce wielodzietna rodzina często skazana jest na nędzę, a dzieciaki oddawane za gruby hajs zastępczym. Szaleństwo; zamiast dać ten hajs naturalnym rodzicom...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # BlueS 2013-01-29 23:53
Polki wciąż są w "cenie" w światowym rynku małżeńskim. Każda rozmowa z nowo poznanym człowiekiem w Anglii czy to anglik, turek, hindus - dochodzi w końcu do: skąd jesteś? po odp. Poland -uśmiech u co średnio trzeciego i text: mam żonę /dziewczynę Polkę! heh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-30 14:06
Taaa, Polki są w cenie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-01-30 08:34
Marku,po lekturze Twojego felietonu zaczynam poważnie wątpić,czy nie mam coś namieszane w chromosomach :) Zawsze mi się wydawało,że nie odbiegam od ogółu,ale ani nie jem słodyczy,ani nie oglądam telewizji ,mało tego,dla mnie ślub to największa głupota i jedna wielka farsa,a nie żadne zabezpieczenie. ..Więc albo Ty demonizujesz kobiety,albo faktycznie to coś ze mną jest nie tak :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-01-30 09:24
Nuutka a może wyszłabyś poza ciasne schematy i spojrzała na problem szerzej? To że Ty jesteś inna i w pewnym sensie wyjątkowa (oczywiście o ile się nie podszywasz pod kobietę, a jesteś facetem - taka możliwość też istnieje) nie znaczy że pozostała reszta Pań tez taka jest, bo większość z nich jest taka sama, czyli jednakowo nudna - ciągle powtarzające sie schematy, zachowania...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-01-30 10:16
Jak mi tak dalej będziecie wmawiać,to wkrótce zrobię coming out i się okaże,że jestem Rysio :-)A tak serio,to ja z dużym dystansem podchodzę do świata wirtualnego-nap isać można wszystko!A tę stronę lubię,bo czasem można się pośmiać,czasem zastanowić nad sobą,czasem coś zrozumieć,przej rzeć w krzywym zwierciadle...n o i najważniejsze poznać troszkę lepiej płeć przeciwną,bo od wieków wiadomo,że z "wrogiem" lepiej się zaprzyjaźnić niż walczyć ;-) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-30 14:07
Myślę że tak Ci się tylko wydaje Nucia (ale nie mam pewności, teoretyzuję). Opieram swoją opinię na tym, że każda panna którą znałem na początku właśnie taka była, i zapewniała że taką jest. I zawsze to był blef...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-01-30 14:17
Miałem podobnie jak Ty Marku - sprytnie się cwaniary kamuflowały jak zając w truskawkach, ale potem i tak wychodziło po jakimś czasie kim są.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-01-30 15:06
Jak to śpiewała Budka Suflera

"Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam.
Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam.
Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok,
bo przepadłeś z kretesem nim zrozumiesz swój błąd;" :lol: :D :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-01-30 15:10
Otóż to, otóż to 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # witek 2013-02-01 13:30
Bo to jest w sumie wedlug mnie tak, ze to co mowi kobieta trzeba zawsze rozumiec przeciwnie do tego co mowi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Hajja 2013-02-01 13:37
Cytuję witek:
Bo to jest w sumie wedlug mnie tak, ze to co mowi kobieta trzeba zawsze rozumiec przeciwnie do tego co mowi.


Gwałciciele podzielają ten pogląd. :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Glutek 2013-01-30 10:36
Rzuć okiem na to www.racjonalista.pl/kk.php/s,8698 i skomentuj (ale najlepiej na tamtej stronie).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-30 14:09
Nie chce mi się już czytać bełkotu liberałów. Mam dość po raz tysięczny udowadniania komuś, że jak zabrać ludziom na dnie pensję minimalną i zasiłki, to koszty przestępczości, alkoholizmu, narkomanii, nędzy i wykluczenia społecznego są znacznie wyższe. Zresztą raz tam dyskutowałem w sprawie bodajże Tombaka, i racjonalista łgał jak z nut, a reszta się podniecała jego wywodami. Moim zdaniem zapiekli racjonaliści, niczym nie różnią się od fanatyków religijnych, po prostu ich idea inaczej się nazywa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-01-30 10:48
To nie jest rozwiązanie, nie ożenię się. Wspólne życie, bez tak wielkich negatywnych zjawisk jest możliwe, gdy łączą się w parę "rozumne" istoty. Wtedy po "2 latach" używają swoich głów i talentów, by nie zasnąć w szarości. Nie potrzeba urzędowego potwierdzenia, jednak by nie być w centrum ataków - można. :-)
Bardzo istotne jest możliwie jak najpóźniejsze łączenie się - tak dla nabrania mądrości. Gdy się poszukuje, to i trafi się czasami "surowy diament". :-) Wtedy zostaje tylko: szlifierka w dłoń...
w temacie:
kefir2010.wordpress.com/2013/01/29/prawda-ktorej-sie-boicie-najbardziej-szokujace-podsumowanie-spoleczenstwa-w-polskim-internecie/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-30 14:10
Oczywiście że można ustąpić jak kobieta chce, ale niech ona ustąpi w kwestii intercyzy; wtedy to ma jakiś sens.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-01-30 15:29
Dokładnie, to jest dwustronny kompromis.
Właśnie założyłem nowy rachunek bankowy i żona została tylko moim pełnomocnikiem i jej to nie przeszkadza wcale. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-01-30 14:49
Szczerze mówiąc znam same udane małżeństwa ze stażem średni-długi, eh aż miło zerkać pary sa jak młode gołąbki w momencie poznania. Widać klimat na podkarpaciu inny;p
To może się potoczyć w sposób w jaki opisujesz, a może także w zupełnie odwrotny w którym miłość, zaufanie i szacunek do siebie wzrastają z każdym odhaczonym roczkiem. Pomarszczona już, pierdzi?, co z tego, ta pomarszczona twarzyczka to ta w której się zakochałem x lat temu, a obrzyn ma dla mnie wciąz posągowe kształty:>
Sam sakrament wiesz, też co kto lubi, naprawdę trudno tutaj dociec czy ta potrzeba wynika z prania mózgów od stuleci czy z wewnętrznej potrzeby, w każdym razie jak obie strony są za to któż może być przeciw?:>
Odnośnie samych udzielających sakramentu, eh to po prostu jak w każdej innej gałęzi społecznej, są takie i owakie pośród, jak ktoś był kutasem przed przyjeciem święceń to i taki pozostanie:> Może obwoływanie się namiestnikami Boga i głoszenie "słowa Bożego" jest tu trochę na wyrost, ale co zrobisz:> ego muru nie przebijesz;d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Łukasz 2013-02-02 18:28
O ranym ktoś kto myśli tak samo jak ja, (mowa o autorze tej strony) ergo jestem normalny :)!!! Tak poważnie - grauluję tylu udanych artykułów - no po prostu samo życie i ..biologia :D.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # BlueS 2013-02-03 11:35
Sensowny związek musi być fair -czyli bilans energetyczny wyrównany, dajesz coś -dostajesz coś. Miłość, pożądanie, poświęcenie, oddanie, wierność to energia. Niby oczywistość, wszyscy to wiedzą ale w praktyce niewielu sobie z tym radzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # olive garden 2014-10-30 11:45
you're really a good webmaster. The website loading pace is amazing.
It seems that you're doing any distinctive trick.
Also, The contents are masterwork. you have done a
wonderful job in this matter!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Video Bokeh Barat 2021-06-24 04:52
I loved aѕ much as you'll receive carried out right heгe.The sketch іss attrɑctive, yoᥙr authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get got an edginess over that you wish
be delivеring the following. unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same neаrly very often inside case you shielɗ this
hike.

Here is my web blog ... Video Boкeh Barat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd