Najnowsze felietony

czwartek, 17 styczeń 2013 18:12

Zaufanie do kobiety

Napisał 
Od czasu do czasu, wklejam jakiś mój stary tekst na onet. Dziś padło na KLIK. Reakcje ludzi są zawsze takie same, jednak z ciekawością je śledzę. Podobają mi się historie kolegów, którzy opowiadają jak potoczyło się ich życie z kobietą. Udowadniają one, że są pewne prawa tyczące się ludzkiej psychiki, i udało mi się je dość celnie opisać.

Dziś chciałbym skupić się na komentarzu pewnej Pani, który porusza ważną kwestię:

"Jak mozna zyc nikomu nie wierzac?To ma znaczyc ze do kazdego zwiazku podchodzisz od samego poczatku z zalozeniem ze zostaniesz oszukany, okradziony!To po co sie angazowac jezeli spisujesz to na straty zanim jeszcze zaczeles.To sie nazywa naprawde negatywne myslenie.Ztaka filozofia daleko nie zajedziesz.Wspolczuje ci z calego serca!. "


Średnia arytmetyczna

Ten komentarz, to uśredniona opinia niemal wszystkich Pań. Wypływa ona z lęku, że mężczyzna z którym będą, nie zaufa im w pełni, nie otworzy swego serca i wrót do posiadanego przez siebie majątku. To można zrozumieć; kobieta w ciąży nie zawsze jest w stanie pracować, wymaga opieki nie tylko materialnej ale i psychicznej; wspierania, pocieszania, świadomości że ktoś zawsze jej pomoże. Mężczyzna który jest nieufny, budzi strach że można sobie nie poradzić w okresie ciąży, choroby, zostać "na lodzie" bez faceta. Strach budzi motywację do działania, więc jedne Panie dają więcej seksu, odchudzają się, inwestują w swoją atrakcyjność, a inne działają zgodnie z tym, czego nauczyły się w dzieciństwie; szantaż, wrzaski, krzyki, upadlające teksty. Jeśli tupanie nóżką działało na rodziców, strategie te są powtarzane w dojrzałym życiu; podkreślmy że nie na początku związku, kiedy ludzie się jeszcze pilnują by nie wyszło ich chamstwo; w trakcie, a zwłaszcza wtedy, gdy partner jest mocno z kobietą związany, można już sobie pozwolić na wiele. Nie trzeba ale można, co oznacza że wiele Pań chętnie taką możliwość wykorzystuje.


Kobieta pragnie władzy w związku, pełnej dominacji; ta daje jej satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa, ukojenie od zszarpanych nerwów, kolejny odhaczony punkt na liście najważniejszych życiowych spraw. Lista ta to oczywiście ślub, dzieci, stabilizacja finansowa, zawodowa, wnuki, pełnia szczęścia w małżeństwie i inne. Jednak gdy osiągnie swój cel, odczuwa znudzenie, a wywołana strachem i niepewnością burza hormonalna mija, zostawiając pustkę. Wtedy u kobiety włącza się pogarda wobec słabości mężczyzny, który tkwi wiernie pod obcasem. Wzorzec który mają kobiety, to silny mężczyzna; facet który uległ szantażom czy namowom kobiety, staje się w jej oczach słaby, flejtuchowaty, niezaradny.

"Kobiecie nie dogodzisz".

Niestety, taka sytuacja nie jest winą kobiety. Tak została ukształtowana, takie ma instynkty i społeczne wzorce które zostały jej wszczepione w dzieciństwie. Jeśli nie ufasz, nie pozwalasz by w razie problemów zabrała Ci (zgodnie z prawem, w trakcie rozwodu) majątek i mieszkanie, kobieta autentycznie cierpi. Jest napięta, zestresowana, ale także zmotywowana i seksualna. Gdy ulegasz, mija napięcie, ale puste miejsce zostaje natychmiast zajęte przez pogardę, bądź wrażenie że mężczyzna jest słaby, nieudaczny, taki pół a nawet ćwierć - facet, bezjajeczny. Uległy mężczyzna zostaje więc ojcem dziecka (często nie swojego) i ciężko pracuje dla rodziny. Wielu mężczyzn pisze, że czują się jak bankomat, jak kolejna rzecz. Ale co z nudą, pustką? pojawia się kolega z pracy; niezdobyty, więc budzi emocje, których kobiecie tak brakuje. Kobiety to nazywają "brakowało mi poczucia atrakcyjności, tego że ktoś mnie pożąda". I owszem, mąż pożądał, ale uległy nie był już traktowany jako mężczyzna; wygasły silne emocje, niepokój, więc seksualność i pożądanie zanikło. Gdy mąż chce się kochać, kobietę naprawdę może rozboleć głowa. "Zdobyty" mąż traci atrybut męskości, więc kobieta na samą myśl o seksie, czuje obrzydzenie. Natomiast kolega z pracy, bądź innej sfery życia, budzi niepokój. Z niepokojem przychodzi seks i pożądanie. Nie wiem czy Państwo wiedzą, ale najwięcej dzieci rodzi się w czasie wojen. Kobiety czują wtedy niezwykłe pożądanie - natura broni się przed wyludnieniem. Mężczyźni także, co objawia się przeważnie ze strony armii, masowymi i dzikimi gwałtami.

Hitler lubi zaufanie

Wróćmy do zaufania. Kobiety lubią zaufanie, bezwzględną, ślepą lojalność. Lubią to także dyktatorzy, politycy, a najbardziej kapłani religijni. Taki człowiek, jest łatwy do eksploatowania ekonomicznego, i każdego innego. Człowiek nie mający wiary, staje się tym złym, w końcu "błogosławiony bo nie widział a uwierzył". Moim zdaniem to głupiec; czy Bóg lubi głupców? po co mi więc został dany rozum, skoro mam się go pozbyć, i wierzyć? gdyby ludzie tylko wierzyli, nie byłoby zdobyczy nauki; komputerów, ciepłych, ogrzewanych toalet, aut, samolotów. Byliby cały czas kapłani w skórach, i tysięczne pokolenie wiernie wierzących w boga - pająka czy boga - węża. To buntownicy i ci którzy szli pod prąd, stworzyli wszystko co znamy. Wierzący chcieli tylko trwać, jeść i modlić się do aktualnie istniejącego bóstwa. Buntownicy negowali wiarę, wierzenia, społeczne kanony, przyczyniając się w ten sposób do powstania cywilizacji. Podkreślmy - bezwzględne zaufanie i lojalność, lubili; Hitler, Stalin, Mao, Kalibabka, dr Mengele. I Twoja kobieta.


Kobieta żąda zaufania. Stąd samo wspomnienie o testach DNA czy intercyzie, budzą furię bądź wrzask, łzy zranionej miłości. Najczęstszy komentarz kobiety która słyszy o testach DNA, to że zrobiłaby taki test, ale później walizki męża za drzwi. Zachęcające to nie jest, prawda? dlatego zalecam, by testy te wykonywać w tajemnicy przed małżonką, którą doprowadza do amoku myśl, że mężczyzna może się bać życia oddanego na owoc cudzej żądzy. Sama nie weźmie dziecka z sierocińca, bo "obce". Ale to że mężczyzna odda całe życie wychowując "obce" dziecko, jest całkiem ok, ponieważ zdaniem Pań, nie nasienie ale ten kto wychowa, staje się ojcem. Bardzo ciekawe podejście do sprawy; bardzo podłe, pełne hipokryzji i takiego zwyczajnego, życiowego świństwa, zrobionemu drugiemu człowiekowi.


"Miłość wymaga zaufania" - i owszem, ale zakochanie to nie miłość. Wspólne dziecko to też nie miłość, a już na pewno papierek i obrączka, to na pewno nie miłość. Zakochana para, super seks, zwierzenia, jest naprawdę cudownie. Kobieta jednak prze do ślubu, facet się boi, obawia. Kobieta więc płacze że inne się "hajtają" a ona jest sama, i że On jej nie kocha. Gdy płacze, nie ma seksu. Facet któremu jądra niemalże pękają z żądzy, właśnie najczęściej dla seksu i wspólnych wygibasów z dziewczyną, zgadza się na ślub. Oczywiście; migrena mija jak ręką odjął, a pojawia się seks, uśmiechy, spacerki i wojna na poduszki. Do ślubu. A po nim? różnie. Przeważnie jest to równia pochyła, o różnym stopniu nasilenia.

Pali, pije, żyje sto lat

Oczywista oczywistość; zdarzają się jednostkowe przypadki, kiedy ileś lat po ślubie, wszystko naprawdę jest OK. I ludzie uwielbiają mówić o tym jednym przypadku, opierając na nim całe swoje życie, wierząc święcie, że ich życie potoczy się podobnie. Każdy z nas zna historie palaczy, narkomanów, pijusów czy grubasów, którzy opowiadają o kimś tam, kto palił, pił, ćpał, jadł - a żył w zdrowiu sto piętnaście lat. Tak, takie przypadki genetyczne się zdarzają, sam znam jeden. Problem w tym że takich ludzi jest kilkaset, na kilka miliardów. Czyli mniej, niż wynosi szansa na wygranie w lotka. Ile razy wygrałeś? no właśnie. Więc jakim cudem sądzisz, że skoro nie masz w życiu szczęścia, nic nie wygrałeś, udało Ci się trafić w genowej loterii tak niesamowite zdrowie? dokładnie tak samo sprawa wygląda w sprawach "miłości". Na jednym przykładzie, często tylko na zewnątrz idealnym, ktoś buduje swoją przyszłość i marzenia o niej. A przecież weźmy pod uwagę, że Panie uwielbiają udawać na zewnątrz, że są spełnione i szczęśliwe. Dzięki temu wzbudzają podziw dla siebie, stają się ważne, mogą też okazać pogardę tym, które nie mają obrączki. Wszystko by się pokazać na zewnątrz, a w zaciszu domowym chlanie i przemoc. Proszę więc nie liczyć, że wam się uda jak temu jednemu cudakowi co pił, palił, jadł śmieci i żyje w zdrowiu. Proszę na to nie liczyć, bo można się przeliczyć.

Kochasz mnie Miś?!

Gdy facet się żeni, nazywa się to miłością. Kochasz mnie Miś? pyta Myszka. Miś już wie, że na takie podchwytliwe pytania, trzeba ostrożnie odpowiadać; ależ tak, oczywiście, naturlich że Cię kocham. Zła odpowiedź, filozoficzna zaduma, troszkę dłuższa pauza, różne próby relatywizowania kończą się jednym; żalem bądź wściekłością Myszki. Wiadomo, rozżalona Myszka nie ma ochoty na seks. I tym sposobem samiec zostaje wytresowany. Kochasz? tak jest! będziemy ze sobą na wieczność, aż nas śmierc nie rozłączy? tak jest kochanie! jeszcze ciekawsze są pytania "Miś! jak wyglądam? ale mów szczerze!". Miś drętwieje ze strachu, i szybko powtarza wyuczony wierszyk, o nie mieszczącej się już w lustrze kobiecie, że jest piękna i cudowna. Zerka spod oka, zdenerwowany, czy aby Myszka nie wychwyciła fałszywego tonu w wypowiedzi. Myszka chrumka uspokajająco, i rzuca się do lodówki, by delikatnie przegryźć przed wspólnym wyjściem kilka kurczaczków i wiaderko lodów. Miś oddycha z ulgą. Dziś wieczorem, w nagrodę za swoją "szczerość" może uda mu się to i owo. "Miś! nic nie jem a tyję! jak to możliwe!" Prawdziwy meżczyzna, na taką ewentualność ma tylko jedną, męską odpowiedź; "Kochanie, ta waga jest na pewno zepsuta. Kupię Ci nową".


Spróbuj teraz, gdy cała sytuacja jest tak ustawiona, zapytać o intercyzę, o testy DNA, by upewnić się że całe życie będziesz ciężko pracować, na rzecz swojego dziecka a nie sąsiada, a w razie zdrady nie pójdziesz pod most. Nie zapytasz. Jej perlisty uśmiech, seks, ciepło jej ciała, Twoje buzujące hormony... wierzysz że się na pewno ułoży. Niestety; te hormony pulsują w Twym ciele do dwóch lat. Jeśli więc podejmujesz decyzję na podstawie zakochania, a nie było między wami głębszej więzi, masz naprawdę spory problem. Rozstanie? tracisz dziecko, majątek, mieszkanie. Jesteś związany, i nie możesz odejść. Można deptać Twoją godność. Nie musi tak być, ale może tak być. Po to właśnie było potrzebne Twoje bezwzględne zaufanie. Niekoniecznie musi być ono wykorzystane w złym celu, ale jest taka możliwość. Teraz już wiesz, co to znaczy być na smyczy; idziesz nie tam gdzie chcesz, a tam gdzie chce ktoś, komu nie możesz się sprzeciwić; bo michy nie dostaniesz.

Nie dla psa kiełbasa

Zaufanie to coś, na co trzeba sobie zasłużyć. Jeśli się kocham z dziewczyną i dobrze z nią czuję, nie oznacza to automatycznie, że mam jej ufać. Zaufanie to coś, co zdobywa się latami. Trzeba wiele lat, by móc się cieszyć moim zaufaniem. Jeśli dajesz swoje zaufanie na prawo i lewo, to ono jest nic nie warte. To śmieci, ponieważ są łatwo dostępne. Wystarczy trochę seksu, nawalenie endorfinami, i już oddajesz całego siebie. Jak można Cię wtedy szanować? jesteś tani, wręcz puszczalski emocjonalnie, a wiedz że nikt tego nie szanuje. W świecie ludzi - liczą się i cenią rzeczy trudno dostępne. Kobieta która zdobywała latami Twoje zaufanie, nie rozmieni się na drobne w obskórnym hotelu, z kolesiem poznanym na czacie. Za dużo ją to kosztowało, a to co drogie, daje satysfakcję. Spójrz na ludzi z pieniędzmi, zauważ co kupują; rzadkie przedmioty, im rzadsze tym droższe. Jeśli ulegasz prostemu, kobiecemu szantażowi, już przegrałeś własne życie. Myślisz że jesteś inny? że Ty inaczej pokierujesz swoim życiem? że nie popełnisz błędów ojca i dziadka? jesteś w błędzie. Sekwencje zdarzeń, są z góry łatwe do przewidzenia. Gdy dajesz się tresować, jesteś prowadzony jak w liniowej grze komputerowej, etapami wprost do ostatecznej klęski.

BHP związków

Tresurę zaczyna się od najprostszych sztuczek. Podaj łapę, siad, waruj. Jesteś uczony, że powiedzenie czegoś niezgodnego z Jej poprawnością, karane jest brakiem seksu czy awanturą bądź miesiącem milczenia. Jeśli dajesz się na to złapać, tresura pójdzie wyżej i dalej, aż upodlisz się całkowicie, pogrążysz w bagnie zależności. Najpierw stracisz godność, a później zgodnie z prawem majątek. Staniesz się finansowym gołodupcem, i żadna z Pań która wrzeszczy o tym że liczy się tylko wnętrze, nawet na Ciebie nie splunie. Ot, życie. Kobieta tak robi, ponieważ w większości faceci to tępe barany. I to na nich działa. Gdy dwie tępe strony, oboje sobą manipulują i szantażują, wykorzystując najsłabsze strony, nazywają ten cyrk miłością i rodziną. Jednak Ty, jeśli czytasz te słowa, aspirujesz do wyższej klasy umysłowej. I musisz znać niezbędne BHP związków. Musisz wiedzieć o co chodzi, i jak ludzie grają w swoje gry. Gra polega na tym, by coś uzyskać. Ludzie chcą uzyskać szczęście, i wierzą że szczęście leży w innym człowieku. I dopóki w to wierzą, zawsze będą nieszczęśliwi. Okresy rozpaczy, będą przerywane emocjonalnymi ekscesami, zakochaniami; ale będą krótkie, uwarunkowane chemią organizmu, a uczuciowy kac który po nich przychodzi, jest zawsze straszny. Szczęście to Twoja decyzja by być szczęśliwym; właśnie takim jakim jesteś. Z małym fiutem, łysiną, kiepskim samochodem. Myślisz że bogacze i modele są szczęśliwi? ależ skąd. Są tak samo albo bardziej nieszczęśliwi niż Ty. Marzą o czymś innym niż Ty, każdy o czymś marzy, i od uzyskania tego uzależnia swoje szczęście. Tymczasem cała tajemnica, jest banalnie prosta. Jak brzmi? włączam muzykę KLIK, i tańcze po pokoju. Istnieje tylko ten pokój i moja radość. Nie mam Iphona, dobrego auta, pieniędzy, super ciała. Nie mam wielu rzeczy, ale to nieważne, ponieważ radość i szczęście, to moja decyzja którą właśnie wprowadzam w życie. Nie czekam na różne zdarzenia, przedmioty. Po prostu biorę to, co mi się należy, do czego mam prawo. I tego właśnie Cię uczę, do tego Cię namawiam.

Czytany 9663 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:51
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+1 # Vincent 2013-01-17 19:44
Dobry art. Ja wobec płci pięknej zawsze zachowuje daleko posuniętą nieufność. Trzymam je mocno na dystans, jestem oschły, obojętny, czasami wręcz opryskliwy...i od jakiegoś czasu widzę może nie jakoś bardzo znacznie, ale zawsze jakieś zwiększone zainteresowanie kobiet moją skromność. "Nie ufaj nigdy kobiecie, bo skończysz marnie" - to moje życiowe credo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-18 00:10
Nie, nie możesz być opryskliwy. Masz być gentlemanem, masz być ponad hołotą. Jedyne co ma Cię wyróżniać, to postawa wewnętrzna; nie ufasz póki dobrze nie poznasz. Trzymasz pewien konieczny dystans. I tyle. Kobiety szaleją widząc elegancję w działaniu i subtelny dystans. Ja bym powiedział tak - nigdy nie ufaj swojemu umysłowi, bo skończysz jeszcze marniej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-01-17 21:45
Ostatecznie wszystko jednak sprowadza sie do wiary, wiary w siebie, będąc w pełni autonomiczny od czynników zewnętrznych (ehe sporo by wymieniać, większosć w arcie;p).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nuutka 2013-01-17 22:08
Zaufanie jest domeną głupców!
Koniec kropka!
Ja nigdy nie powiedziałam,że ufam bezgranicznie i jestem za kogoś pewna w stu procentach-czy to znaczy,że naprawdę nie kochałam?
Myślę,że wręcz przeciwnie!Bo moim zdaniem jedno z drugim nie ma nic wspólnego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-18 00:11
O to chodzi :) jednak warto zaufać, tylko po dłuższym czasie, po uzyskaniu pewności. Dla mnie to co najmniej kilka lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # imie obowiązkowe 2013-01-17 22:23
nie pamietam ale wydaje mi sie ze juz to kiedys pisałem: Mistrzu to byl kolejny mistrzowski artykul.
zastanawiam sie tylko nad jednym; otóz zdaje sobie sprawe ze faktycznie zdecydowana wiekszosć zwiazków nie ma prawa przetrwac próby czasu rzędu 5,10, a co dopiero 15 lat, jednak zgodzisz sie ze istnieje okreslony procent par, które nie dosc ze przetrwaja ta próbę, to jeszcze wyjdą z niej zwyciesko kochajac sie i szanujac po 2,3 dekadach wspólnego życia. wydaje mi sie ze duze znaczenie ma tutaj podobienstw charakterów, oczekiwan wobec siebie, drugiej osoby, otoczenia, a takze to z jakiego domu sie wywodzimy; jezeli dorastalismy w normalnej rodzinie w ktorej czuć było ciepło panujące miedzy rodzicami i podobne doznania miala nasza druga połówka to dlaczego my nie mielibyśmy stworzyc podobnego związku, pary opartej na wyniesionym z domu wzorcu zachowań i reguł obowiazujących obydwojga partnerów?
kolejna rzecz ktora mnie zastanawia: jezeli poznaja sie dwie osoby, które miały juz w przeszłości do czynienia z zakochaniem, szcześciem, rozstaniem - krótko mówiąc nie jest to ich pierwsza miłość, to tylko od nich zalezy jak sobie ułożą nadchodzące zycie. z racji swojego doświadczenia będa budowali związek kontrolując na każdym etapie sytuację, będa sobie mowili na co można sobie pozwolić, a na co nie, czego nie lubią, jakie mają oczekiwania od siebie, drugiej połówki i zycia - wydaje mi sie ze taki uklad ma racje bytu a dodajac do tego swiadomośc wartości jaką mają w sobie - sa na najlepszej drodze do bycia szczęśliwymi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # nuutka 2013-01-17 22:33
Wiesz,ja niedawno właśnie sie nad tym zastanawiałam.I doszłam do wniosku,że bardzo cenię sobie kilka znajomości z osobami,które są już po rozwodzie czy po trudnych związkach...są w pewien sposób zdystansowani,p ozbawieni ego,mają w sobie dużo pokory,dojrzało ści i wogóle mam wrażenie,że bardziej potrafią cieszyć się życiem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 00:14
Imię obowiązkowe - Tak, są takie pary. Jednak zauważ, że jest ich znacząca mniejszość; najważniejsze są podświadome wzorce. Jeśli któryś z partnerów miał DDA, niepełną rodzinę, za dużą biedę w dzieciństwie bądź był ofiarą nawet nie za mocnych szykan - mamy problem. I nie ma znaczenia że świadomie chcecie rozmawiać, dogadywać się. Decyduje podświadomość, czyli bank emocji i wzorców reakcji.

Doświadczenie ma sens tylko wtedy, jeśli wpływa na zmianę wzorców podświadomych. Samo popełnianie błędów, niszczy człowieka i upewnia go w złym postępowaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-01-17 23:05
A w sumie "lekko edytuje komentarz", nie mozna zyć pełnią solo, wierutna bzdura. Odnośnie zaufania, jak chcesz budować jakiekolwiek trwałe relacje bez zaufania? coś jak kochasz ale sprawdzasz zawartość fona partnerki/partn era co 5min? wtf
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 00:17
A skąd wiesz że nie można? skąd ten wniosek? z Ciebie, czy z Twojego umysłu, który od dzieciństwa był programowany, że liczy się by być w parze, za wszelką cenę "niechby pił i bił, byle był".

Nie sprawdzasz fona, to jest podłe; intercyza, test DNA po urodzeniu dziecka, rozmowy o tym co nas boli, co chcielibyśmy zmieniać itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # młody lew 2013-01-19 14:03
Cytuję Aros:
A w sumie "lekko edytuje komentarz", nie mozna zyć pełnią solo, wierutna bzdura. Odnośnie zaufania, jak chcesz budować jakiekolwiek trwałe relacje bez zaufania? coś jak kochasz ale sprawdzasz zawartość fona partnerki/partnera co 5min? wtf


Chyba Arosie nie wczytałeś się w ten tekst do końca - zaufanie owszem, jest potrzebne, ale nie może być ono bezgraniczne bo istnieje wiele potwornych z charakteru kobiet, które wykorzystają twoje bezgraniczne zaufanie do swoich celów. Autor nie chce byś cierpiał z powodu tego, że zaufałeś, oddałeś wszystko co masz i potem zostajesz z niczym.
Jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-19 14:51
Dobrze prawisz Lwie, to miłe że jest paru dobrych chłopaków, którzy rozumieją te idee. Chociaż jak wszyscy będziecie szczęśliwi, to kto się do mnie zgłosi na coaching? Jezus Maria! zbankrutuję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-01-17 23:09
nuutka - chyba mylisz zaufanie z nadmierną ufnością, to tak jakbym napisał iż brak zaufania jest domeną mędrców, bez sensu nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # staq 2013-01-18 00:25
Pierwszy raz piszę komentarz na tej stronie więc pozdrawiam wszystkich. Ale do sedna. Marek, z testami DNA to masz chyba jakąś fobię :). W większości wypadków wystarczy dostrzec dosyć oczywiste podobieństwo dziecka do obojga rodziców - w tym przypadku do taty.
Dziwisz się, że kobieta reaguje furią na propozycję testów DNA. To właśnie objaw normalności! Właśnie dałeś do zrozumienia bliskiej osobie, że jej kompletnie nie ufasz i to w fundamentalnych kwestiach dla trwałości związku,kwestio nujesz jej reputację seksualną. Tej kobiecie w pewnym sensie wali się świat bo z tą osobą chciała budować relację a tu taki cios :(
Zaufanie to podstawa udanych relacji nie tylko z płcią przeciwną. Sekret udanych związków to właśnie dawanie kredytu zaufania drugiej osobie już na samym początku.
Czy Ty Marku tak naprawdę uważasz, że jak obdarzysz kogoś zaufaniem to ta druga strona zdepta Twoją godność?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2013-01-18 00:56
Serwus. Odpowiem Ci linkami do moich dwóch tekstów, gdzie poruszam te kwestie:

www.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=38:testy-dna-histeria-pa%C5%84www.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=129:mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-a-pieni%C4%85dze

Co do zaufania; skoro to podstawa udanej relacji, to skąd tyle rozwodów, kłótni i wrzasków na rozprawach w sądzie? skąd tyle nieszczęść, kiedy kobieta chcąc majątek i dziecko, oskarża faceta o gwałt na dziecku? faceci też nie są święci, i zmyślają ile się da, ale przecież na początku dali sobie kredyt zaufania.

A co do testów DNA, dlaczego mam pozbawić się pewności, że pracuję całe życie na swoje dziecko? rezygnacja z rozrywek, czas, zdrowia - a później okazuje się, że stracone życie dla cudzego dziecka. Kto zwróci stracone lata, pieniądze? kobieta? ona uzna że zrobiła dobrze dla swojego dziecka, a co z facetem? dlaczego on ma nie być chroniony przed czymś, co potencjalnie go zniszczy? system prawny chroni nas przed bandytami, a kto ochroni nas przed oszukaniem przez kobietę?

Uważam że zaufanie z powodu zakochania, to głupota. I tyle. A zdeptanie godności, to oddanie komuś kto dał nam trochę seksu i miłych słówek, prawa do majątku; w polskich warunkach oznacza to, że na ten majątek rodzice bądź dziadkowie pracowali całe życie. Uważasz że jest godnym życiem, oddać wszystko co się ma, i prosić się później o swoje? żebrać o drobne, kiedy miało się wszystko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ester 2013-01-18 08:54
Na początku każdego związku,chcąc czy nie ,dajemy i równocześnie otrzymujemy kredyt zaufania.W miarę upływy czasu,lat,mniej więcej wiemy czy kredyt został spłacony i można sobie spokojnie pożyć ,czy też przyszło nam "zapłacić" wysokie odsetki.Tak się dzieje i nie ma co dyskutować.Mocn y w zaufanie związek to związek racjonalny,twór myślący,zabezpi eczający się ...To dwoje ludzi równo idących razem ,partnerzy w sferze emocjonalnej ,seksualnej i biznesowej..bo związek to tez biznes:rachunki ,wydatki,podatk i,kredyty, itd.W takim układzie partnerzy dają i wymagają od siebie "tego samego",dbają ,myślą ,żeby nie wkradła nierównowaga.Tu nie ma mowy o tupaniu nóżką:"bo jak chcę wczasy ,samochód,a ty się chłopie zarżnij ,a daj mi..."Razem ,od początku do końca razem....decydu ją o wszystkim.I nie ma problemu z pojęciem: intercyza,badan ia np:na HIV,bo przecież nie mamy nic do ukrycia.Wielu ludzi od tego zaczyna ,powtarzam: myślących ludzi,którzy dbają,aby ich życie było mniej skomplikowane.C zy trudno o taki związek?Nie ,tylko od początku trzeba zdobyć się na szczerość w oczekiwaniach,b o każdy ma inne .I nie ma co liczyć ,że najmniejszy rozdźwięk ,kiedyś, jakoś "zaskoczy,ułoży się ,będzie dobrze"itd.
Partner to ktoś ,kto wprowadza porządek , a nie bałagani,w każdej sferze życia.
Piszecie,że kobieta reaguje furią na propozycje testów DNA.A gdzie delikwent miał głowę zanim wsadził fiuta i dlaczego nie ma pewności ,że to jego potomek?Z jednej strony chcecie zrozumienia ,zaufania ,a sami wprowadzacie chaos i nieporządek.Wsz ystko ma swój porządek ,kolej rzeczy i najmniejsza ,wkradająca się wątpliwość to już płacone odsetki od kredytu.
Koszty płacą głupcy!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # liniowy 2013-01-18 10:33
Dokładnie @ester, choć nie kończyłem uniwersytetu, to opanowałem w praktyce - 15 lat w związku. Dzieci są moje, bez badań, problemy też wspólne i już po kredycie, prosta droga. Ale to banalne, bydlęce-baranie i nie ma o czym pisać. :-)
Na moje pocieszenie - nie muszę używać drinków, by coś było wesołe i radosne, jest to - tak naturalnie i super, że tak jest...
zielona łapka ester :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-18 11:25
Z całego serca ,najmocniej jak potrafię:gratul uję,Liniowy,szc zęściarzu:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 15:20
Liniowy, gratuluję udanego związku i kibicuję Ci w tej radości. Natomiast musisz wiedzieć, że jesteś wyjątkiem; i nie ma o czym pisać, ponieważ sobie radzisz, ale co z innymi? u innych jest źle, bardzo źle. Jedni to dostrzegają, inni twierdzą że jest super, a podrapane całe plecy czy nawet pocięte :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Marek 2013-01-18 09:00
W świecie Żydów, czyli rasie która odniosła największy sukces, sprawdza się choroby kilka pokoleń wstecz przyszłych małżonków. I nikt nie ma do nikogo żalu że to płytkie, żałosne i brak zaufania. Z tego rodzą się zdrowsze, mądrzejsze dzieci, ze znacznie mniejszą szansą na chorobę. Dlatego Żyd jest szefem a Polak u niego pracuje.

Co do badań DNA, co ma wspólnego seks, z płaceniem na nie swoje dziecko? jedno to zwykła sprawa, zdarza się - drugie, potworne oszustwo, zniszczenie komuś życia. To jakbyś się dowiedziała, że całe życie płaciłaś na kogoś, kto okazał się kimś zupełnie innym. Boli, prawda? a faceta ma nie zaboleć?

I dlaczego nie mam pewności? ponieważ znam trochę kobiety, i wiem że pod słówkami o wierności i najważniejszym wnętrzu, często istnieje druga twarz, przejawiająca się w seksie od czasu do czasu z kimś innym. Te mężatki zaliczane przez moich znajomych, to niby skąd się biorą, z kosmosu? ile mężów tych przykładnych katoliczek, oburzających się na pytania o wierność, wychowuje nie swoje dziecko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2013-01-18 09:37
...co do kwestii żydowskiej, to racjonalne postępowanie...
Marku!Piszemy o tym samym ....Wszędzie tam ,gdzie wkrada się brak zrozumienia ,zdrada,kłamstw o ,trzeba będzie zapłacić wysokie koszty.Tylko pytam ,czy można tego uniknąć???
Idąc do łóżka z dziwką ,masz pewność,że płacić na dziecko nie będziesz musiał,bo układ od początku jest jasny,szczery,d opowiedziany.W każdej innej,nieszczer ej w intencje relacji,"zapłac isz"-wcześniej czy później,każdy "zapłaci"....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 15:21
Ester, czy można tego uniknąć? wydaje mi się że tak, ale nie w sposób typowy. Ludzie myślą że rozmowa i szczerość załatwi sprawę - otóż nie. Rządzą wzorce podświadome, które się w pewnych sytuacjach uruchamiają, i koniec zabawy. Całe życie o tym właśnie piszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-21 15:04
Eee tam,przesadzaci e z tymi Zydami.Zyd zawsze sie boi ,a generalnie jest ich malo. Zyd Polaka nie lubi bo Polak zna doskonale talmudyczne mechanizmy myslenia Zydow. Dzis juz jest coraz mniej ludzi,ktorzy wierza w tzw. mity i legendy dotyczace wyjatkowosci tego narodu.A dzis Izrael ,zyje w notorycznym leku przed potopem demograficznym Arabów. I nigdy sie nie kierowali racjonalnym postepowaniem ,ich dzialania zawsze byly skryte.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Afrodyta 2013-01-21 21:10
Znam pewnego wyjątkowego Żyda. I to na tyle, że zastanawiam się, czy na pewno on jest człowiekiem. Od pierwszej chwili nurtowało mnie pytanie: co to za dziwadło :P Marek on śpi normalnie czy lewitując ? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2013-01-18 11:31
Marek - zwyczajnie piszę co czuję, Ty robisz to samo, i to jest ok jak na mnie, dziwne żebyśmy się zgadzali we wszystkim;p, z reszta po to chyba też udostępniłeś komenty pod artami. Pozdro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 15:21
Aros, i super, pisz dalej, czy ja coś Ci bronię? :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aras 2013-01-18 14:46
Się podoba tekst, przemyślany, zwarty, zwięzły i konkretny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 15:22
Dziękuję. Nie czytam ponownie, bo widzę że mógłbym poprawić wiele rzeczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LukasKRK 2013-01-18 18:37
Tekst mistrzowski, sama prawda - wspaniale przedstawiona.. .. nawet jak juz to wiesz to sobie uswiadamiasz :D a tak na marginesie - Czy znacie chociaz jedna kobiete, ktora 100% zaufala facetowi? hehehhehehe ale my mamy ufac ....(zdanie Pan mnie nie inetresuje, nigdy nie jest obiektywne)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 21:14
Wiesz, są takie kobiety, w końcu u facetów też nie brakuje naciągaczy i oszustów. Myślały że jak zapłacą, będzie ślub i wielkie szczęście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysztof 2013-01-18 19:08
Witam. Chciałem Panu podziękować za to, że dzieli się Pan swoją wiedzą i spostrzeżeniami . Trafiłem tutaj z popularnego portalu, gdzie podnosi Pan poziom ogólnej dyskusji na temat spraw, które wydawałoby się tak oczywiste. Jak dla mnie Pana przemyślenia są doskonałym uzupełnieniem do nauk Laozi i Epikura. Uważam, że Pańskie teksty powinny zostać napisane pismem klinowym by przetrwały lat tysiące i służyły innym ludziom jako 'drogowskaz'. :)Full Respect! Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-18 21:15
Dziękuję Panie Krzysztofie, ale za mocno mnie Pan przecenia. Będę milczał jednak, bo co tu ukrywać, pieniędzy z tego nie ma, to chociaż komplementami się pociesze od czasu do czasu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-01-18 19:31
Zastanawiałam się kiedyś co by było gdyby ludzie mówili tylko prawdę? Gdyby mąż w łóżku powiedział żonie-kochanie przytyłaś,już mnie nie podniecasz,więc jak się z Tobą kocham myślę o seksownej sąsiadce.Człowi ek wymaga od drugiej osoby prawdy i szczerości,ale czy umiałby ją przyjąć z honorem na klatę?
Każdy w pewien sposób oszukuje i kłamie,nie ważne z jakiego powodu-strachu, by nie urazić czy z wyrachowania.Wi ęc jak ufać bezgranicznie? Trzeba przyjąć,że tak jest i tyle i szanować partnera,bo z szacunku wynika dużo dobrego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-18 21:16
Chciałbym by kobieta, powiedziała mi że się spasłem. Jest pakernia, basen, masa darmowej wiedzy o odżywianiu w internecie, można działać. Gorzej jakby mi powiedziała, że jestem niezaradny, czy nieudacznik, to by mnie na pewno zabolało, zwłaszcza dlatego że taki jestem :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-01-18 21:27
Nie kokietuj,nie kokietuj z tym samobiczowaniem :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-19 01:57
Cytuję nuutka:
Nie kokietuj,nie kokietuj z tym samobiczowaniem :-)


Kiedy lubię... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-19 08:38
W Twoim przypadku wielce ryzykownym jest udzielać ,że tak ładnie się wyrażę,wskazówe k co do zmian, które powinieneś poczynić,bo jak nic hukniesz artykulik o przewrotności i bezwzględności kobiecej natury.Jednak własną pokrętną retoryką i kokieterią dorównujesz płci pięknej i czując w Tobie bratnią duszę, na stwierdzenie się pokuszę ,tak wprost naprawdę muszę,temat przykry lecz go ruszę,lecz czy Cię zbytnio nie rozjuszę,nie wiem czy to dziś z siebie wyduszę,ale niech tam szpilę wbiję...Ech! Z wysiłku głowa mnie już boli,innym razem może powiem ,o zakupach ,roztargnieniu ,wewnętrznym cierpieniu,wyob raźni ,możliwościach, o pośladkach wreszcie,wieku rębnym....... przy kasie w Almie:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-19 14:50
Ładnie wierszem mi wbiłaś szpilę Esterciu :) to dobry tytuł romansu mógłby być "Poznali się w Almie...".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Xudd 2013-01-19 16:45
Znalazłem ostatnio na YT zabawny utwór muzyczny. Jak czytałem artykuł, to jakoś mi się przypomniał. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=sMkL-IH-SlY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-20 20:02
Cytuję Xudd:
Znalazłem ostatnio na YT zabawny utwór muzyczny. Jak czytałem artykuł, to jakoś mi się przypomniał. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=sMkL-IH-SlY


Zajebiste :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-21 01:51
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-21 02:00
Ludzie czy wy z przedszkola ?
Xudd czy ty nie potrafisz aktywnego linka wkleić ?
6-ta ikonka od lewej.
Okienko Youtube 9-ta ikonka, wklejamy link adresu z okna przeglądarki w rozwinięty po kliknięciu w ikonkę pasek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-21 09:14
Proszę o rozszerzoną instrukcję...
Blondynka!:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent Vega 2013-01-19 20:08
Fajne są Twoje przemyslenia, niestandartowe. Trafiłeś w nisze bo tzw luzaki egzystujące w mediach nie odważą się na głoszenie podobnych poglądów, a wielu facetów miewa wątpliości na różne tematy, ale żyjąc w pewnych ramach kulturowo-społe cznych cięzko posiadać minimum odwagi cywilnej, nawet wobec siebie.Niektóre teksty przejaskrawione np ten że prostytutka to tylko w gumie, bo taka uczciwa, albo agent t. stróż prawosci patriota. Akurat w korporacji jestem uznany za pisiora ale znam jego historie i nie wiele ma wspolnego z rycerstwem. Dobre sa teksty o walce z własnymi komplekasmi i slabosciami i o probie spojrzenia na siebie z dystansem. Jednak ostatnio jakby mniej luzu, humoru w stylu wpisywania w tel typa z krotkim kutasem jako taran.. moze np porady ze jak widzisz dwie dupy to podbijaj do tej brzydszej najpierw to ladna baranieje i jest wtedy na widelcu..:)Grat uluje weny zdolnosci obserwacji i lekkosci w pisaniu. Motam sie od kilku dni po Twoich stronach i jeszcze pewnie połowy nie przeczytałem... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-20 20:08
Dzięki. Co do agenta Tomka, nieważne czy jest zły czy dobry, raczej człowiek wrażliwy nie dałby rady tak działać; natomiast wspaniałe jest to, że wykorzystuje swoje umiejętności i być może zły charakter, by łapać zbójów. Po akcji z dr G w szpitalach zapanowała psychoza strachu. Łapówki brali znacznie rzadziej, i tylko od znanych sobie ludzi. Bóg wie ile ludzi przeżyło dzięki temu.

Co co porad które opisujesz, to nie jest to moja działka, inaczej to wszystko trochę opisuję. Miłej lektury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent Vega 2013-01-21 14:42
Z Tomkiem chodzi o to, że wielu ludzi w tym ja wcześniej, myslało że chodzi naprawde o Jamesa Bonda.Potem dowiedzialem się o kogo chodzi a jest to naprawde znana osoba we Wrocławiu. A fakty z jego życiorysu, nie mówie o tych kolportowanych przez GW, stawiają go naprawdę w nieciekawym świetle. Jeśli taka osoba stawia się w pozycjizaszczut ego bohatera z niezla pensyjką miesięcznie to jest to po prostu cynizm i manipulacja, o której zresztą sam piszesz. Co do G. PEŁNA ZGODA, a afera i postawienie go w roli ofiary wynika tylko i wyłącznie z faktu ze był naprawde gruba ryba w mswia i to w wawie. Czyli osoba ktora znaja, lub do ktorej sie zwracaja osoby z ekip rzadzacych od Jaruzela po dzien dzisiejszy. Wiec jak ktos sie osmielil w taki sposob ruszyc kogos z tzw establishemtu to reacja na to musiala byc taka jaka byla. Co do porad to raczej sugestia zeby czasem cos pocisnac na wesolo, a rozwijajac zawarta w moim wpisie mysl jest to klasyczny przykład próżności i obłudy kobiet. Sa przyjaciółki zwykle jedna brzydsza, w tym układzie wszyscy "atakuja" zawsze lepsza. Jesli ktos zaczepia brzydsza, nastepuje szok. Facet jest wyluzowany bo konwersuje z mniej atrakcyjna, a próżnosc ladniejszej zostaje urazona. Po dluzszej chwili, jesli facet nie jest kompletnym pasztetem, sama dązy do przywrócenia normalnego stanu rzeczy. PS. Dzieki za tematy zwiazane z szukaniem sily w sobie i nie kierowania sie emocjami w sytuacjach ekstremalnych. Wlasnie jestem po takiej przygodzie i wyszedlem z tego obronna reka starajac sie zachowac trzezwa ocene sytuacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sebek 2013-01-19 22:38
Ja mam takie marzenie aby byc męskim facetem ,zwracać uwagę swoja męskością być pewny siebie.Niby wszystko sie dobrze układa pracuje nad sobą ale przychodzą takie momenty kiedy tracę grunt pod nogami,i wszystko sie sypie znowu sie boje znowu myślę ze nic z tego a tak bardzo bym chciał zaimponować nie koniecznie komuś ale samemu sobie...nie wiem na czym polega męskość taka prawdziwa jak sie jej nauczyć o ile sie da mógłbym poprosic o jakieś cenne uwagi ??;) dziękuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # :P:P:P 2013-01-20 08:56
O to trzeba zapytać pewnego psychola, który w końcu jest spokojny i wewnętrznie szczęśliwy :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # moge sie zapluc 2013-01-20 14:00
Niektórym daje spelnienie skorzystanie z karty kredytowej czy gotowanie zab.
Nie potepiam i nioe skacze z radości,
kazdy moze znalezc sobiue to cos...
ot np.:
video.anyfiles.pl/Dziecko+z+googlea/Kino+i+TV/video/26182
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-20 10:01
Czy Twoim zdaniem istnieje definicja męskości?Jeśli tak ,to jak brzmi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-20 20:10
No i nic nie osiągniesz; zapewniam Cię. Męskość to pieprzony, marketingowy mit. Jak zrzucisz z siebie nie swoje przekonania, lęki, ukaże się wtedy Twój naturalny magnetyzm, można by go nazwać w sumie męskością. I tą właśnie ścieżką warto iść. Co robić? poszukać na necie książek o transerfingu, i czytać dzień i noc, aż załapiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sebek 2013-01-20 12:33
Definicja męskości myślę ze odpowiedni sposób bycia ,pewne cechy charakteru...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy 2013-01-20 22:06
mozna obejrzec :-)

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Janek 2017-09-07 01:52
Przydało by się zwiększyć szybkość ładowania strony bo
czekałem 5 minut na załadowanie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # VonJuicy 2018-10-31 08:05
Hi. I see that you don't update your page too often. I
know that writing posts is boring and time consuming. But did you know
that there is a tool that allows you to create new
articles using existing content (from article directories or other pages from your niche)?
And it does it very well. The new articles are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2018-11-01 21:06
Hello there! This blog post could not be written any better!
Looking through this article reminds me of my previous roommate!
He continually kept preaching about this.
I most certainly will forward this post to him. Pretty sure he'll
have a great read. Thank you for sharing!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ReinaJuicy 2018-11-03 18:10
Hi. I see that you don't update your site too often. I know that writing content is boring and time
consuming. But did you know that there is a tool that allows you to
create new posts using existing content (from article directories or
other pages from your niche)? And it does it very well.
The new posts are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2018-11-04 20:25
It's a shame you don't have a donate button! I'd definitely donate to
this outstanding blog! I suppose for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to brand new updates and will share this site with my Facebook group.
Chat soon!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino kuwait 2018-11-23 04:06
Another choices are to search google for casino reviews.
It really is the handiest way to play casino online casino games.

Study your notes if recognized players really exist.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2018-11-26 22:29
Bananas have a good source of fiber and potassium and tend to be very excellent for your midriff.
Just make sure it is good, quality subject matter!
This why they usually upward going to and linking to the source.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # masslive 22news 2018-11-27 02:23
How can you pay for all of this when currently employed a full time job?

Another to be able to generate money from web site is from google
ad sense. There are lot of important issues, one should take care.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 apk 2018-11-28 09:03
Seems like everyone gets into your blog post writing game.
The full progression of getting links utilizing websites can span lengthy period of one's time.
Many people like to possess a large webpage.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online poker kuwait 2018-11-28 09:31
Kim has left many comments in this little articles and she or he always has nice in order to say.
Good articles can continue producing results for virtually any year far more.
actually a skilled quality page view.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Buster 2018-11-28 15:18
If you desire to increase your familiarity only
keep visiting this website and be updated with the newest gossip
posted here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega copper 88839 2018-11-28 21:27
The heart beats frantically along with the
voice starts trembling. But is it sufficient to get you
product the client? It is potential a grain of sand that irritates an oyster and eventually produces a pearl.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega casino slots 2018-11-29 07:21
These kinds of are seldom attempt the study on their audience age,
gender, consumption and consumer habits. They'll be faithful to
you seeking treat them fairly is actually respect.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 download 2018-11-29 08:25
Anything worth having is never easy to accumulate.
They may just like your site this much they could possibly click an Adsense ad to see what else they along the lines of.

Search engine crawler will see blog site as a relevant
page.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # new sky777 2018-11-30 15:58
In such situations, is actually very best to attend and see
for a certain period and finally move about. Are going to is high, then, are generally OK.
You won't like it if someone disrespected we.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2018-12-02 04:32
Links using their company websites internet or blog are extremely important.
But that was then.) And I absorbed $900 a month.
Try to look for the low numbers in local amount of searches.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr 888 2018-12-08 08:34
Hi there it's me, I am also visiting this web page regularly, this
web site is truly good and the people are actually sharing nice thoughts.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 2018-12-08 16:47
Today membership websites your most popular sites for
generating funds. Good internal link can boost your search engine scoring.
It is vital that reach all audiences, those online and offline.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 login 2018-12-09 13:18
In simple terms a quality website is first and foremost.
You will typically be tuned in to the content you remember
to keep. Aim to please prospects and they will always returning for more.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2018-12-11 16:49
The internet is easy to access . bunch of files which are linked together.

Aim to please buyers and they'll always returning for additional information. There are numerous ways to
generate money blogging.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 2018-12-24 01:13
The truth is that 90% of this courses aids you with nothing.

So sometimes it may not hurt to proceed for on extended road and pick well over
one make any difference. Stay active, and YouTube will thank you with traffic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # slot mobile apk 2018-12-28 00:38
Thank you for the auspicious writeup. It actually was
a entertainment account it. Look advanced to far delivered agreeable from you!
By the way, how can we communicate?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-12-29 19:32
Learn all you can do about techniques here and everything you can about getting the
traffic. Another issue is that fresh website owners is
keyword stuffing.wil read a involving keywords.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # casino games hack 2019-01-01 05:22
constantly i used to read smaller content which as well clear their motive,
and that is also happening with this article which I am
reading now.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino 2019-01-01 15:45
Hi there, I found your website via Google even as looking
for a comparable topic, your web site came up, it appears to be like
good. I've bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply changed into aware of your blog thru Google,
and found that it's really informative. I'm going to watch
out for brussels. I'll appreciate in case you continue this in future.
Lots of people might be benefited out of your writing.

Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 888 poker mega deep 2019-01-04 03:17
Fabulous, what a webpage it is! This website presents valuable information to us, keep it up.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live casino uk tv 2019-01-17 13:08
Hello There. I found your blog using msn. This is a really
well written article. I'll be sure to bookmark it and return to
read more of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely return.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # playboy casino 2019-01-21 15:59
Magnificent website. Plenty of helpful information here.
I am sending it to a few buddies ans additionally sharing in delicious.
And naturally, thanks to your effort!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2019-01-24 03:30
I pay a visit day-to-day a few web pages and information sites to read posts, but
this website offers feature based content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live 22406 2019-02-01 07:07
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any issues with
hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months
of hard work due to no backup. Do you have any methods to protect against hackers?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Brandi 2019-02-02 23:19
Good post. I absolutely love this website. Thanks!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-02-04 23:46
Wow, fantastic blog structure! How long have you ever been blogging for?
you made running a blog glance easy. The full look of your web site is great, as neatly as the content!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grady 2019-02-05 07:57
Howdy! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to take a
look. I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my followers!
Excellent blog and amazing style and design.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 download 2019-02-07 05:33
As a rule these may be shares tend to be performing well in marketplace.

The faster you can separate emotions from trading
the better you tend to be. There are two varieties of binary options
trading.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega casino slots 2019-02-07 18:23
Remember that each time you post a bulletin your complete friends will
get it. I want to know your reasons behind blogging, as well as the reasons you visit blogs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 cheat engine 2019-02-11 20:43
Triggering this excitement always be guaranteed pots of rewards
that drop whenever you spin a rewarding combination. Also this, some websites even offer real cash, for no
extra charge of worth.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-12 17:46
We have been given many models of failure, on the.
So, why not let your shirt do all the talking anyone personally?
If you decide to move on, communicate it
properly as opposed to simply disappearing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2019-02-13 04:08
But don't purchase anything that promises to assist
you supplementation s money in 20 or 40 or 60 situations. Visit various forums and chat
rooms to gather more about your specialized niche.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # slot on mobile 2019-02-13 09:29
wonderful points altogether, you simply received a new reader.
What might you recommend in regards to your publish that you just
made a few days ago? Any sure?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2019-02-17 11:05
Staying active is one way to build awareness on Youtube.
It is just that if something can be searched, it searched.

Of course, I can give you the chance to location the 10th reason.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online casino 2019-02-20 20:11
What i don't realize is in fact how you're now not actually much
more neatly-preferre d than you might be now. You're very intelligent.
You already know thus significantly with
regards to this subject, made me for my part imagine it from a lot of numerous angles.

Its like women and men aren't involved unless it's one thing to do with
Girl gaga! Your individual stuffs outstanding.
All the time deal with it up!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-22 08:55
The problem most folks have is enterprise. When you start to
consider a niche for little you should start with something a person can know.
Myspace offers you the opportunity to publish classifieds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-22 20:44
Good way of telling, and pleasant post to take facts regarding my presentation focus, which i am going to deliver
in institution of higher education.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 download 2019-02-23 03:02
One method to look advertising online is as follows: Ones self esteem is much a measure.
Husbands should remember in order to let the romance
diminish in really married peoples lives.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2019-03-01 12:36
You can go onto book marking sites which will social
book marking resources. A grammatically correct title ought to be
needed on your page as humans possibly be reading arrangement too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss mod 2019-03-02 18:19
Comparing the winning combinations, the payout percentages before starting the game will a
person win better. Once chosen, the background changes to
a deep sea background.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download link 2019-03-08 11:35
I could not resist commenting. Perfectly written!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd