Najnowsze felietony

poniedziałek, 07 styczeń 2013 20:17

Fluid żądzy

Napisał 
Prawda ma cztery oblicza; czysta prawda, najprawdziwsza prawda, święta prawda i gówno prawda. Słowo "nie", jak jasna i zawsze mroczna strona księżyca, jak yin i yang; niby oznacza to samo, a jednak w różnych ustach, usteczkach, ma zupełnie inne znaczenie. Gdy słowo te wypowiada opierająca się przed gradem mych pocałunków, ślicznie zaróżowiona dziewczyna, można śmiało uznać to za "tak", tylko ubrane w kolor przyzwoitości.

Nie rzucaj pereł...

Są cztery szlachetne prawdy, kanonada z rewolucyjnych dział duchowego Potiomkima Buddy. Są to prawda o cierpieniu, prawda o przyczynie cierpienia, prawda o ustaniu cierpienia, i wreszcie, prawda o ścieżce wyzwalającej z cierpienia. Dwa i pół tysiąca lat po oświeceniu Buddy Gautamy, ja Państwu objawię cztery dobrze urodzone prawdy o seksie. Mówią "nie rzucaj pereł przed świnie" - ale kto mówi że rzucę perły? rzucę granaty; kto mądry, niech rzuci sąsiadowi za płot.

Geometria ciała

Seksualność i żądza, ma cztery sakralne kamienie węgielne. Są to; geometria ciała, jego zapach, sprawność genitalna, fluid żądzy. Mentalność nowoczesnych Pań, to konglomerat medialnych kampanii reklamowych, intelektualna stajnia Augiasza. Przez swój brak wiedzy życiowej, na rzecz tabloidowej, koncentrują się tylko na geometrii ciała, upatrując w niej źródeł atrakcyjności, których pokłosiem jest szansa na lepsze, zamożniejsze życie. Schudnięcie i ładny wygląd twarzy, to cel ostateczny, przypominający przerabianie passata kombi w tedeiku z przebiegiem miliona kilometrów, w błyszczący, weekendowy samochód niemieckiego dziadka z niewielkim przebiegiem. I owszem, można go wybłyszczyć, wypachnić, ale w środku to zawsze będzie gnój. Zapach ciała jest znacznie ważniejszy niż jego geometria; i każdy kto doznał uczucia silnego oszołomienia przy niezgrabnej grubasce, wie o czym mówię.

Miłosny wandalizm

Geometria ciała działa na zmysł wzroku, i jest pierwszym aktem przemocy na niewinnego mężczyznę. Zapach działa na silniejszy zmysł węchu, i jest to druga napaść, tym razem prawie bezpośrednia, z zamiarem pozbawienia nasienia, wolności i alimentów. Gdy "zaskoczył" już wygląd i zapach, przychodzi pora na konsumpcję, w której władzę absolutną dzierży sprawność genitalna. U mężczyzny objawia się ona tak samo jak u Pań, czyli wyćwiczonym mięśniem łonowo guzicznym. Panie z wyćwiczonym mięśniem seksu, umieją zacisnąć jej wysokość pochwę tak silnie, że nawet największy skąpiec, chrumkając z rozkoszy wyciąga portfel, i daje kobiecie pieniądze by kupiła sobie jakieś szmatki. Te trzy formy przemocy seksualnej, nie trwają jednak długo; każdy bodziec z czasem słabnie. Proces ten nazywa się tachyfilaksją w świecie medycznym, a w męskim - "ptasią" grypą, odwodnieniem jąder, znudzeniem. Wtedy do gry wkracza fluid żądzy, by odmienić oblicze faceta, Twego faceta. Nie wiadomo czym on jest, chociaż istnieją na jego temat różne teorie. Nie byłbym sobą, gdybym nie miał własnej, ba! nie dość że ją mam, to jeszcze pragnę ją Państwu narzucić jako jedynie słuszną.

Pokłosie odżywiania

Ale zanim rzucę perły przed wieprze, wróćmy do ciała i jego atrakcyjności. Gibkość i zgrabność ciała, a także zapach, to przede wszystkim pokłosie zdrowego odżywiania. Rzadko która Pani wie, że żywienie rozdzielne to jedyny sposób, na jak najdłuższe zachowanie atrakcyjności, i przede wszystkim zdrowia. Nowoczesna kobieta zatankowana do pełna głupotami z kobiecych pism, wie że kotlet ma białko, ziemniaki węglowodany, surówka witaminy, a zielona herbata antyoksydanty i ułatwia odchudzanie. A więc je obiad; bitki, ziemniaki, fantazyjna surówka, po czym popija wszystko zdrową, zieloną herbatą. Czuje się po wszystkim senna (młode osoby tego jeszcze tak mocno nie odczuwają) i biegnie dalej w codziennym wyścigu szczurów, zadowolona że zjadła coś poczwórnie zdrowego. Tymczasem mięso trawi się kilka godzin, ziemniaki dwie godziny, surówka ok. czterdziestu minut. Żołądek kompletnie głupieje, jak ja gdy spojrzę na stan swego konta. W efekcie zamiast porządnego trawienia, tworzy się breja gdy żołądek trawi jednym kwasem, trzy rodzaje kulinarnych smakowitości. Jakby tego było mało, nowoczesna kobieta pragnąc zdrowia i płaskiego brzucha, zalewa całą tę niestrawioną breję zieloną herbatą, by żołądek kompletnie zdębiał z oburzenia. I póki młodość, organizm sobie radzi z takim obciążeniem. Odciąga swoje dywizje z koniecznych napraw organizmu, by poradzić sobie z niestrawionym jedzeniem. Koło czterdziestki gra w ciuciubabkę z własnym ciałem się kończy, siły marnieją, pojawiają się choroby, niedomagania. Później leci już z górki; wieńcówka, żylaki, wrzody, nadwaga, problemy jelitowe. Dieta rozdzielna, to absolutna podstawa zdrowia ciała. Nie ma innej ścieżki. Oprócz niej niezwykle ważne jest oczyszczanie organizmu; jeśli królową oczyszczania jest lewatywa, to jej małżonkiem, królem, z całą pewnością są pite jak najszybciej po zrobieniu, soki z warzyw. Jeśli do tego wszystkiego dodamy naukę relaksacyjnego oddychania, narzucimy reżim medytacyjny, damy ciału szansę na to, by w emocjonalnej pauzie ponaprawiało najważniejsze sprawy w organiźmie, mamy szansę opóźnić nadejście choroby i szpetoty. To co wymieniłem, to absolutna podstawa do zachowania zdrowia ciała, a także zdrowego, naturalnego zapachu. O ruchu nie wspominam, ponieważ jest to jasne jak słońce.

Genitalizacja pożycia

Genitalna rześkość, to ćwiczenie mięśnia łonowo guzicznego. Zaciskanie go w każdej chwili swego życia tak, by był mocny i silny, potężny. U kobiety powoduje on mocne zaciśnięcie ścianek pochwy, co powoduje rozkosz dla niej, i mężczyzny. To jedyny rodzaj ucisku i niewoli, której chętnie się oddaję. Rozmiar męskości traci znaczenie, a nacisk (pokłosie rozkoszy) kobieta może regulować sama. Mężczyzna natomiast może powstrzymywać wytrysk nasienia, mając bardzo silny, "suchy" orgazm; po takim szczycie, męskość nie obniża swych lotów, a wręcz przeciwnie; wzrasta jak moje akcje u Pań po tym felietonie. Kochanek doskonały, to paker łonowo guziczny, i stały czytelnik Państwa uniżonego sługi.


Moja teoria na temat fluidu żądzy, to przekonania dotycząca swojego ciała, seksapilu. Przekonania o czym niewielu ludzi wie, kształtują reakcje hormonalne w ciele. Jeśli mężczyzna bądź kobieta czują się w swoim ciele niekomfortowo (porównują się do medialnych idoli, a porównanie oczywiście wypada na niekorzyść) odczuwają stres. Stres to adrenalina i przygotowanie do reakcji walka/ucieczka. W tym stanie, krew odciągana jest z wszystkich narządów, które nie biorą udziału w gwałtownym wysiłku fizycznym. Krew ta, nośnik życiodajnego tlenu, umożliwia ciału zyskanie znacznie większej wytrzymałości i siły. Ale coś za coś, jak zawsze w życiu, w którym za darmo jest jedynie ser z pułapki na myszy; w czasie stresu ustaje trawienie, regeneracja organizmu, i masa działań wpływających na jego zdrowie. Stres z założenia miał trwać krótko, tymczasem w naszej cywilizacji, trwa niekiedy całe życie, gdy porównujemy się z modelami reklamującymi nowe produkty. Stres który jest efektem negatywnych przekonań (jestem brzydka, niski, stary, za młody, mam małego, mam mały biust itd.). Fluid żądzy, to zapach ciała, które czuje się odprężone i bezpieczne, zadowolone; w krwi krąży serotonina, a osoby będące obok odczuwają węchem informację "jestem ok, jestem w porządku". To mocno przyciąga, i budzi magnetyzm u ludzi którzy poszukują spokoju, a któż z nas go nie poszukuje? osoby zdenerwowane, są w chorobliwym stanie organizmu. Przyciągają więc zapachem stresu i choroby, podobne sobie osoby. Dlatego też ludzie łączą się ze sobą, na zasadzie podobieństwa; kat i ofiara, z pozoru są całkowicie różni. Jednak u podstaw takiej postawy, stoi zaburzenie widzenia własnego Ja. Kat i ofiara, to dwie strony tej samej monety; obie odczuwają stres, i obie przyciągają się zapachem. Podobne przyciąga podobne, choroba chorobę, a radość inną radość.

Plejada gwiazd cierpiętnictwa

Tu pojawią się głosy niechęci; zdradzeni, oszukani, wyśmiani. Gwardia oburzonych na moje słowa. Tylko czy coś zmieni fakty? te są bezwzględne. Jeśli ktoś jest z pozoru dobry, a ktoś go zniszczył, to może te "dobro" wcale nie było takie fajne? może za maską dobra, krył się nawyk rozpaczy, myślenia negatywnego (taki typ myślenia, pompuje ciało adrenaliną non stop, a więc "dobra osoba" niszczy sama własne ciało) pogardy, poczucia niższości, pychy? tak się składa, że miałem wiele razy do czynienia z "dobrymi ludźmi", i ledwo się po tym wszystkim pozbierałem. Powstaje więc pytanie - skoro jest dobry, czemu mnie nękali? a kto powiedział że jestem dobry? ogólnie jestem, natomiast wiele lat uprawiałem namiętnie myślenie negatywne, miałem się za gorszego niż inni, brzydszego, mniej wartościowego. To wcale nie jest dobre. Pokora nie jest dobra. To tylko tresura niewolnika, przygotowanie go do wysysania z niego życia i pieniędzy. Zmiana sposobu myślenia trwa latami, i jestem w jej trakcie; zmiany widzę gołym, nagim okiem. Zmiana siebie, zawsze zmienia nasz świat. Zawsze. Przyjrzyj się więc dobrym ludziom, dobrym rodzinom, i wszystkim tym, którzy są tacy dobrze, Patrz uważnie, a zobaczysz rzeczy, które stanowczo Ci się nie spodobają.

Odór "zdrowej" dziewczyny

Podkreślmy jeszcze raz. Najpierw działa wygląd. Patrzę na dziewczynę, jej pupę, biust, skórę, nogi, w końcu na twarz. Później ją wącham gdy jesteśmy blisko siebie; niektóre Panie odrzucają mnie samym zapachem. Królują w tym Panie, lubiące słodycze. Słodkości zakwaszają organizm, i odżywiają grzyb candidia który żeruje w naszym ciele. Zakwaszone Panie mogą być wypicowane jak manekiny wystawowe, a po zdjęciu majteczek, następuje poważny zgrzyt; same najczęściej nie czują, jak potworny fetor z nich emanuje. Ten kto tego nie przeżył, nie wie w jakiej sytuacji znajduje się już ex napalony mężczyzna. Ja byłem w takiej sytuacji, z trudem panując nad wymiotami. Co ciekawe, rozmawialiśmy z dziewczyną o dietach; jestem w temacie, więc Panie lubią się mnie dopytywać. Pani ta mnie wyśmiała, argumentując że je mięso, słodycze, pali, a pije tylko kawę, a wygląda młodo i ładnie; no cóż, nie mogłem zaprzeczyć, bardzo ładnie wyglądała. Uznałem więc że jest jedną na milion, znacie takie osoby? pali, pije... a żyje i nie choruje. Są tacy, gorzej kiedy inni ludzie idąc ich przykładem, robią jak oni. Raz dwa wpadają w choroby i kalectwo. Np. ja nie mogłem palić, a rzucałem palenie gdy groził mi szpital i namiot tlenowy. Gdybym sugerował się znanym mi przypadkiem, a więc Panem ze wsi który umarł po setce, a całe życie pił, palił i spał w rowie, możliwe że już bym nie żył. Ciężko zliczyć ludzi, którzy upadli przez porównywanie się do kogoś, kto ma ewidentnie tak niesamowitą genetykę, że ta wybacza mu traktowanie własnego ciała, jak śmietnik.

Uznałem że się pomyliłem, mówiąc te rzeczy dziewczynie, która miała to wszystko głęboko w dupie. Po chwili gdy miało dojść do konsumpcji, okazało się że miałem rację; to był pierwszy raz, kiedy nie poczułem złośliwej satysfakcji z mentalnego zwycięstwa. Ciężko uciekać od płaczącej dziewczyny, która jeszcze nie czuje, w jakim stanie ma organizm. Z zewnątrz się błyszczy, w środku ruina; zajeżdżony tedeik od dziadka, który jeździł raz w miesiącu do kościoła. Ludzie uwielbiają się zakłamywać; a później płacz, gdy życie daje w kość.

Ciasno wszędzie, mokro wszędzie...

Po etapie wąchania, na horyzoncie zdarzeń pojawia się pożądana ciasnota; a tymczasem w większości przypadków, wjeżdżam swoim dyszącym parowozem, w szerokie wrota znużenia i braku satysfakcji. I gdy nie ma tajemniczego fluidu żądzy, znikam. A nie ma, bo fluid żądzy jest nieuchwytny jak ja, gdy dzwoni do mnie brzydka dziewczyna, zrozpaczona że nie oddzwaniam, po szybkiej miłosnej ekstrakcji. "Kwiatuszku, nie zasługuję na Ciebie, jestem draniem, zostańmy przyjaciółmi".

Czytany 19794 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:52
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # Afrodyta 2013-01-07 22:31
Spróbuj zgadnąć dlaczego ta kobieta mimo wieku jest taka, jaka jest.

uk.omg.yahoo.com/gossip/the-juice/miranda-kerr-wears-skimpiest-underwear-ve-ever-seen-140535568.html

Bo ma wielkie serce :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-08 00:29
A ile ta Pani ma lat? pępek ma okropny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-12 13:26
O gustach się nie dyskutuje, ale... ta Pani jest ok, nawet bardzo. Z wyglądu i w mojej ocenie oczywiście :)
Afrodyto...nie masz czasem namiaru do tej zmysłowej kobiety? :)
Chętnie spróbuję yogi, pilates, albo innych cudów z taką instruktorką ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-12 19:10
Heheh:) Gdybym ją znała, przerzuciłabym się na kobiety, i miałabym w końcu święty spokój:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-13 11:15
Przerzucając się na kobiety, nie porzucaj facetów ("święty spokój" - bez facetów, może się okazać...święci e nudny. Po prostu poszerz zakres doznań :P
A poza tym ja pierwszy zgłosiłem chęć poznania tajników yogi, nie wcinaj się :P :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-13 12:53
Ona mi wygląda na wampirzycę :P Tak, chcę mieć "Święty spokój".

zalukaj.tv/zalukaj-film/7593/wampiry_i_swiry_vampires_suck_2010_.html

:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-13 13:20
Ona jest wampirzycą? Wysysa...soki? Mocno gryzie? Jest nienasycona? Z taką wampirzycą, z lekką nutą niepewności zaryzykuję :D
Szukasz spokoju? Zawiedziona :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-13 15:39
Hehe, chyba wampir był lekko zaniepokojony moim spokojem:) :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-13 20:20
Jeśli to piękna wampirzyca, która wysysa energię, krew, rozwala psychikę...nie pozostaje nic innego jak wykorzystać pasożyta i...kopnąć w d... Dla własnego bezpieczeństwa i komfortu życia 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-13 21:08
Gdybym była facetem, ona byłaby moim ideałem. Wszystko jedno czy wampir czy nie :P chociaż nie zrobisz komuś dobrze, nie zrobisz sobie źle- tylko jak się tego nauczyć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # artim77 2013-01-13 22:31
Ideał? Na podstawie zdjęcia? Myślisz jak...facet. :D
A że facetem nie jesteś...żałuj 8)
Chociaż pewnie miewasz czasem w sobie (coś z) faceta, bywa przyjemnie, co?...dla faceta :D
A co do ideału - ciężko trafić, choć spotykam czasem....w lustrze :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Słynny Filozof z fb 2013-01-07 23:45
No Ja miałem kiedyś taką przygodę z panną, co się nie oszczędzała z różnego rodzaju używkami, i jedzonkiem, a i sportu - chyba nawet nie znała znaczenia tego słowa. Dziewczyna ładna, ale do rana musiałem szczelnie kołdrę owijać wokół szyi, by nie docierało do mnie nic spod kołderki. To był ostatni raz z takim elementem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-08 00:30
Wykopałbym brudasa na kopach z łóżka; tylko jeden niuch, i won pod prysznic. Żebym musiał wąchać czyjeś smrody, to mi się nie mieści w głowie. Zero tolerancji dla śmierdzieli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-11 12:53
Mając 18-25 lat, (prawie) każdy facet bierze wszystko "co nie ucieka na drzewo", jest niewolnikiem hormonów samczych ;). Z wiekiem wzrasta doświadczenie, stan konta, pewność siebie itp. i poprzeczka idzie w górę. Zaczynamy wymagać, pozwalamy sobie na selekcję. Wysokość poprzeczki ustalamy sami. Moją poprzeczkę pokonują tylko piękne, zgrabne, tajemnicze, inteligentne, zmysłowe, pachnące Panie ;). Nie bądźmy minimalistami :)). Pozdro
P. S. Marek, ciekawy blog prowadzisz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-12 00:25
Doświadczenie uczy, że tajemnicze i uwodzicielskie Panie, wcale takie nie są. Niestety, ta świadomość dociera do nas wtedy, gdy jesteśmy już zakajdankowani :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-12 20:51
Jak zwykle.
Samiec zniewolony - szlaban opuszczony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-08 00:49
Bardzo ciekawy temat..OK..Zacz ne od siebie. Tak,jem prawie wszystko z tyciem nie mam problemu bo jestem uwrunkowany genetycznie, metabolizm zankomity, sport uprawiam rekreacyjnie dwa,trzy razy w tygodniu...jara m fajki i mam ciągi alkoholowe raz na dwa miesiace ,trwajace trzy dni..Jak mam wskoczyc do łózka z cipeczką..stosu je saune,dużo wody,cytryna i uzupelniam minerały..Reasu mujac mam swiadomość ,ze nie będe dlugo żył. To tyle o mnie..A teraz przystąpie do kobitek. Nie wiem co jest grane, ale miałem doczynienia z kilkoma panienkami,któr e fajowo wygladały, niby dobrze sie odżywiały, nie piły ,nie paliły i nawet rozsądnie myślaly...i własnie dochodzimy do pewnego problemu,któreg o do dziś nie umiem sie z nim uporać..kiedy dochodziło do zbliżenia z tymi panienkami.. no to powiem szczerze jak to się mówi ..normalnie trąba się zwija..normalni e ich uwolnione "soczki" capiły.. ten zapach przyprawiał mnie o mdłości.. i big love idzie precz..o co w tym wszystkim chodzi..co na taki stan rzeczy ma wpływ.. czy to jest kwestia diety,genów o co chodzi ..? Kto mi to wytłumaczy ? Marek ,może wiesz co na taki stan rzeczy ma wpływ,jak pomóc tym kobietą ,a może nie da rady ? Zaznaczam,ze wszytko robilły,zeby pachnieć..nawet przed stosunkiem siedziały polgodziny pod prysznicem.. i o co chodzi w tym wszystkim..norm alnie nie mogłem znieść tego ich specyficznego zapachu delikatnie ujmując.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-08 01:07
Z jednej strony Ci zazdroszczę metabolizmu, z drugiej nie - ponieważ tycie zmusza człowieka do zmiany diety, a dieta potrafi zmienić także częściowo osobowość człowieka. Możesz żyć długo, zależy od genów. Byleś fajki rzucił, albo poważnie ograniczył. Co do kobitek, to rozumiem Twój ból aż za dobrze.

Kilka lat temu poznałem fajną babeczkę; cycek, prezencja, wszystko gicio, oprócz zapachu z ust. I nijak nie mogłem się zmusić, by jej to powiedziec, w końcu zerwałem. Inne Panie pachniały z krocza tak, że po prostu chce się wymiotować. 99% przypadków to rozrost candidii, a więc trzeba wyeliminować słodkie, węglowodany, brać szczepy bakterii które są naturalnymi wrogami candidii. Ogólnie zakwaszenie organizmu - prysznic niewiele pomoże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # zz 2013-01-08 01:47
Jaka tam candidia.

Temat dobrze znają ginekolodzy.
Nigdy nie było tak źle jak jest teraz a patologia cały czas narasta.
Jest medyczny termin - stopnie czystości pochwy.
Ginekolodzy alarmują - nigdy wcześniej nie spotkali się z obecnością tylu patogenów u kobiet jak w ostatnich latach.

Zły tryb życia, brak nawyków higienicznych, złe odżywianie też mają wpływ, ale znacznie większy - wstąpienie do unii, wakacje w egipcie, arabusy, turystyka, murzynki bambo, seks analny - skażenie pochwy, nadmiar antybiotyków, pojawiają się szczepy odporne na wszelkie leki, powszechne kurewstwo, itp.
zaraza z całego świata trafiła do polskich cipek razem z duchem który zstąpił na tą ziemię i "odnowił" jej oblicze.

ps.

"ojciec święty" nie przyjmuje reklamacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2013-01-08 09:13
Cytuję zz:

zaraza z całego świata trafiła do polskich cipek razem z duchem który zstąpił na tą ziemię i "odnowił" jej oblicze.

ps.

"ojciec święty" nie przyjmuje reklamacji.


Hahahaha :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-08 15:18
To też chyba nie jest odpowiedz.. Kolejny przyklad podam z życia wzięty.. Poznałem swojego czasu panienke,o której swobodnie można napisać, że miała k*rewski charakter..pozn ając ją doskonale wiedziałem i wyczuwałem ,że w swoim krótkim żywocie /była mloda / miała wiecej ch*jów w d*pie niż ja włosów na głowie. I co ? Tak mną zaręciła, że oczywiście się zakochałem do spodu...A dymała się nieziemsko ...i nie capiła ta k*rwa jedna ,wręcz pachniała,zaj*b iście słodka była.. generalnie cud ,malina..i wysokie IQ..tylko ten charakter, więc musiałem spie*dalać od niej, bo przecież nie bede ją przez całe zycie pilnował i wiązał sie z taką scierką ,ktora wszystko robila ,zebym wyladowal w Tworkach..leczy lem sie z tej milosci chyba przez dwa lata i k*rwa nawet dziś o niej pisze :) Każda nastepna pt. fantom-kobitka nie zastąpiła jej....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 15:59
Wszystko się zgadza bo nie wspomniałem o indywidualnej odporności immunologicznej.

A z tym jest bardzo ciekawie bo odporność systemu stymulują warunki zewnętrzne.
Niewielki odsetek populacji w takich warunkach nie zachoruje bo "bogata" flora bakteryjna i wirusowa od mnóstwa partnerów seksualnych w połączeniu z pobudzonym systemem immunologicznym stworzy swoistą równowagę i pozór czystości flory środowiska pochwy.
To że miała tylu partnerów, była słodka, zaświadczają też o wysokim libido a ono ma znaczący wpływ, tak jak i sfera mentalna, na osobniczą odporność.

Znany jest przypadek murzynki - prostytutki z Afryki, która mimo dziesiątek tysięcy klientów, w tym w dużej części z AIDS, nie zachorowała ani nawet nie stała się nosicielką tej wyludniającej Afrykę choroby.
Naukowcy długo badali ten fenomen, tj. odporność na AIDS, i doszli do wniosku że za tą odporność odpowiada "bogata" flora środowiska pochwy (mnóstwo klientów) oraz jej system immunologiczny - wcześniej pobudzony tą florą.
Nie jest to jednak recepta uniwersalna bo zdarza się tylko w niewielkim odsetku populacji.
Więc i podobnie mogło być z tą cud maliną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 16:16
Jeszcze jeden ciekawy fakt o w/wym. murzynce.
Jak w czasie badań przerywała uprawianie prostytucji to jej system odpornościowy słabł, jak wracała do uprawiania nierządu to wracał do formy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 21:39
Miliony kobiet łapały hiv od różnej spermy klientów, a tu jakiś jeden przypadek - to jak te przypadki, gdzie są tacy co chleją, palą, i żyją bez chorób sto lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 16:11
Pewnie ta cud malina to kobieta o niezatraconej kobiecości, mająca rozbudzone libido odpowiadające orgazmicznemu potencjałowi kobiet, artefakt tego co dawniej było powszechne zanim wielkie religie i ich "kultura" odebrały kobietom kobiecość.
Widać na tym przykładzie dokładnie że monogamia to stan nienaturalny zwłaszcza dla kobiet z obudzonym w nich potencjałem.
Należy to docenić a nie wariować i nazywać takiej anielskiej istoty ścierką.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-08 20:10
Zz,dziękuje za obszerną odpowiedz. Ale tak szczerze się zastanawiam i pisze do Ciebie, czy Ty przypadkiem nie popadasz w skrajności ? Nie wiem czy Twoja wiedza zdobyta na ten temat wynika z profesji jaką wykonujesz, czy jest to wiedza ,którą zdobyleś jako laik ? /różne,różniste bzdety wypisują w internecie/ Ewidentnie wszystko wskazuje na to,że prawdopodobnie coś jednak masz wspólnego z medycyną albo się myle ? A tak na marginesie , nie wiem kim Ty jesteś , czy kobietą czy męzczyzną ? Z tego co sobie przypominam naukowcy twierdzą ,że kobiety są monogamistkami a faceci uprawiają poligamię, to jak to jest, prawda czy fałsz ? Tylko prosze ,jeżeli odpowiesz ,to nie sięgaj do argumentów z epoki kamienia łupanego. Następna sprawa i kolejne pytanie. Co Ty byś zrobił na moim miejscu,jeżeli jesteś męzczyzną z panną pt Bóstwo vel ścierka modlił się do niej,nosił na rękach,boksował się z nią, ożenił się,no co ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 22:14
Gdzie dwóch Polaków tam trzech lekarzy.
Nieco wiedzy medycznej zdobywam jako laik.
O tej murzynce czytałem artykuł w necie, żadne tam plotki tylko z profesjonalnego źródła.
Do epoki kamienia łupanego trzeba sięgać bo tam tkwi prawda o ludzkiej wspólnocie - promiskuityzm seksualny a nie żadna monogamia.
Historycy sporo wiedzą, mają wiele materiałów źródłowych, choćby sprzed okresu wiktoriańskiego , ale milczą. Kobiety były naprawdę wtedy inne, mniej oziębłe, zahamowane, bardziej naturalne.
Z tą panną jak malina jest problem bo świat separacji (bo tym w istocie jest świat podziału na mono=zerogamicz ne "podstawowe komórki") nie jest jej naturalnym środowiskiem.
Jej natura to promiskuityzm seksualny, szeroko pojmowana wspólnota znacznie szersza od egoistyczych układów monogamicznych.
Samiec alfa zniewolony prawem własności rzeczywiście mógłby oszaleć musząc się dzielić swoją samicą.
W tak pogardzanej, z epoki kamienia łupanego, wspólnocie pierwotnej nie było problemu chorób wenerycznych, nie było problemu ojcostwa, nie było problemu poczucia bezpieczeństwa samic.
To wszystko zrodziła separacja - monogamia - twór epoki niewolnictwa.

ps. zz = 34 = robert
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-09 15:59
Robert,ale nie odpowiedzialeś mi na ostatnie pytanie. Co Ty byś zrobił na moim miejscu,jeżeli jesteś męzczyzną z panną pt Bóstwo vel ścierka modlił się do niej,nosił na rękach,boksował się z nią, ożenił się,no co ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-09 18:54
Nie odpowiedziałem z prostego powodu - jestem tu bezradny. Na prawdę nie wiem.
Wzorce kulturowe akcentują wierność.
Tamta dziewczyna, ze swoim libido, może odnaleźć się tylko w tzw. małżeństwie otwartym.
Pocieszę Cię, że bardzo chciałbym mieć Twoje problemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-10 20:07
Moi Drodzy ,tak sobie rozmawiamy na zasadzie trele morele, a wiecie co się stało ? Nie wiem ,ale faktycznie jakieś fluidy krązą.. Wystarczylo,ze wspomnialem o tej k*rwie w naszej rozmowie i co sie dzieje? Rozmawiam sobie na fejsie u kogos w gosciach,temaci k luzny ,o kotkach i pieskach,odchod za chichy-śmichy, a tu co? Nagle pojawia sie ta k*rwa a'la cud malina i wali do mnie personalnie jednoznaczny tekscik..mnie zatkało,pomysle m sobie,chyba k*rwa urwała sie,ale nie z choinki... Bylem u kogos na stronce ,wiec nie moglem jej potraktowac ostoro z glana,wiec mnie zamurowalo. Tym jednym zdaniem rozkroila mnie totalnie,wszyst kie blizny znowu zaczeły sie paskudzić i ropiec,nie moglem zasnac,ciśnieni e skoczylo ,myslalem ,ze mi zylka pierdząca pęknie i wykituje..Norma lnie musialem wskoczyc pod prysznic, zimna ,goraca woda,skatowac sie... Kurcze jeszcze mnie nosi...Reasumuj ac ,w szatana nie wierze ,ale wytlumaczcie mi co ona chce , żada krwi,ofiary..O co chodzi,che mnie sprowokowac, znecac sie nad moja osoba? Przeciez juz sie nie widzielismy chyba ze trzy lata, a ona wcina sie w rozmowe, udaje ,ze sie znamy ,tak jak byśmy sie wczoraj widzieli,k*rwis zcze jedno przeciez wiem i zdaje sobie sprawe,ze ta zdzira przez te trzy lata przerzucila facetow w ilosci,ktora mozna porowna do ilosci armi rosyjskiej,amer ykanskiej i izralelskiej razem wzietej.Co o tym sadzic czy ona chce autentycznie,ze by jej wj*bac,zeby nauczyla sie szanowac ludzi..?O co w tym wszystkim chodzi,moze mi ktos wytlumaczy to dziwne zjawisko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 21:37
Może Twojej ex zerwała się "bezpieczna" gałąź, więc chce się chwycić Twojej teraz? to nieważne co z panną, ale to że Ty się tym przejmujesz. Problem jest w Tobie, bo ja bym ją zignorował, więc po prostu ją zignoruj, nie odpisuj, nie odpowiadaj. To chyba najgorsze dla wampirzycy. Każda inna reakcja, da jej zadowolenie. Więc nie daj jej tego zadowolenia, poczucia że tak Ci namieszała w życiu. Czy zareagujesz agresją, czy tęsknotą, ona poczuje się fajnie Twoim kosztem. Milcz.

I na wyluzowanie posłuchaj męskiej muzy www.youtube.com/watch?v=vDQ5UK3Us0U
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-10 22:48
No to Marek, dales czadu z ta muza.... Ja wole chillout,kiepsk o mnie wyczules ;)
Co do ex najgorsze ,ze miesza mi szyki w nowych kontaktach z dziewczynami,za czynaja sie dopytywac ..a kto to jest itp itd. Normalnie w*kurwia mnie na maksa.. Zmieniajac temat posluchaj tego ... Bosska czekoladka no i muza ciekawa a i tekst tez zastanawiajacy ,fajowa kompilacja
http://www.youtube.com/watch?v=MritS4SpfYs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 23:53
Spójrz na to strategicznie; panny wiedząc że ex za Tobą szaleje, mają info że musisz być atrakcyjny. To zysk a nie strata jeśli akurat o tę sferę chodzi, bo rozumiem że musisz być wewnętrznie rozpieprzony; sam bym był. Zresztą byłem w takiej sytuacji, i nic ciekawego. Muza ok, delikatna troszkę, do seksu, kolacji romantycznej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-11 07:52
...."wole być wielokrotnie poraniony z licznymi bliznami psycho-fizyczny mi niż mieć żal ,że coś straciłem i że nie próbowałem i to nie ma nic wspólnego z masochizmem."
..no to nie marnuj czasu,weź bejsbola i wzorcowo sobie przywal!
:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu1@vp.pl 2013-01-11 08:32
Ester,to tylko jest moja opinia..ja osobiscie uwazam ,ze jestes kalkulantka, no coz ,moze zycie Cie tego nauczylo..ale ono nie jest czarno-biale,a w nim ludzie zaszufladkowani .. pozornej wygody poszukujesz. Oczywiscie masz racje,jak druga osoba jest prozna , wydrazona jak dynia..to nawet nie jest warta zwrocenia uwagi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-11 11:11
Ech!Życie to jedna wielka kalkulacja,każd y wyciska esencję jak cytrynę.Ale jak dostaję kopa i lecę na pysk,to wstaję , idę dalej, uczę i wyciągam wnioski.Nie mam skłonności do dyndania na krzyżu i otwierania stygmatów.
A wygodnie żyć?Tak,bo czemu nie?:)
Widzisz Daraniu!
ZZ- przedstawia Ci swoje racje,odnosząc się do antropologii,Ma rek psychologicznie rozkłada Twoją relację z dziewczyną,Este r "krzyczy"-ostro żnie,bo życie jest wredne.Każdy w pewien sposób dzieli swoimi doświadczeniami ,wiedzą ,którą posiada.Po co?Po pierwsze ,że pytasz, po drugie ,żebyś przestał się miotać jak szprotka i zaczął myśleć...ale ,kurwa mać, głową...
:)
ps.Kiedy masz urodziny?Podeśl ę Ci tego bejsbola:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-11 14:35
No tak,Ester.. selektywna Bestjo.. :) p Po calości idziesz...Ten to,ten tam to..Zsumowac , wyciagnac wnioski i jeszcze na koniec chcesz mi wyslac bejsbola ...Jakie to proste :D OK Ester,to ja Tobie w ramach ,ze mi tak dobrze radzisz przesylam drobny upominek... moze Cię coś ruszy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-13 19:35
Co ma nie ruszyć Draniowaty?:)

Fajna babka,wokal niezły,klimat bliski mojemu?Coś pominęłam?:D

Wokal bardziej wyrafinowany lubię...
http://www.youtube.com/watch?v=DARoJtDAIJw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-13 23:19
Ojoj...Wow..dzi ękuję,strzał w dyche..Nic nie pominelaś wręcz dodałas.. :)Temperamentna ta Zap mama,oj robi sie niebezpiecznie, bo mnie nakrecilaś :).Chyba wyczuwam ,ze macie wspolna ceche, co Ester ? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-14 15:33
No pewnie ,że mamy:rozum.A Twoje zmysły kłamią:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # łowca idiotów 2013-01-11 19:07
Wciąż ją kochasz, ale udajesz twardziela, który temu zaprzecza. Działa tu prosty mechanizm - FACECI KOCHAJĄ ŹDZIRY!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-11 20:05
Nie dziwię się, silne emocje stworzyły więź emocjonalną, która na poziomie podświadomym przekłada się min. na więź telepatyczną.
Pomyślałeś o niej a ona odruchowo pomyślała o tobie, mając możliwość dotarcia do Ciebie przez net zrobiła to.
Inna sprawa to jej intencje, czy to zwykła nimfomanka (pewne cechy psychopatyczne i wampiryczne), czy seksoholiczka, czy pani o tak rozbudzonym libido, że może przeżywać setki orgazmów na dobę.
Gdyby chodziło jej o kasę spełniała by się we wiadomym zawodzie.
Każdy z tych przypadków rodzi nieuchronne problemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-12 08:10
ZZ wiadomo,ze intencje byly zle..najgorsze w niej jest to,ze sobie cos ubzdurala w glowie,ze naleze do niej..na fejsie rozmawialem z dziewczynami a ona normalnie dawala do zrozumienia,ze z nia bylem i jestem. Oczywiscie dalem sie sprowokowac bo wie doskonale ,ze jestem gosc emocjonalny.Odp islem jej w emailu ,zeby nie uzurpowala sobie praw do mnie i nie manifestowala ,ze mielismy ze soba bliskie relacje. Zgodnie ze wskazowkami Waszymi powinienem nie odpisywac, oczywiscie nie odpisala,oczywi scie ma radośc z tego ,ze mnie poruszyla ta sprawa.Ale niestety nie potrafie udawac .. Nie mozna wiecznie uciekac i niby olewac sprawe,a stawic czolo..podobno zlo zwycieza sie dobrem..Jezeli przerobie ten temat w otwartosci a nie w strachu,leku..c zyli unikaniu to nadal bede slaby..Sa ludzie ,ktorzy potrafia z dnia na dzien przestac kochac,a sa osoby ktore musza przetrawic i musi uplynąc czas,zeby z tej choroby sie wyleczyc..ale nie moge wiecznie przed nia s*pierdalac..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-12 19:19
Bardzo polecam poniższy tekst, po jego przeczytaniu wielu osobom mogą spaść klapki z oczu, a Draniu pozwoli spojrzeć na swoje problemy z zupełnie innej perspektywy:

zawisza.nowyekran.pl/post/85559,kilka-slow-o-monogamii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Afrodyta 2013-01-12 22:55
A mnie naprawdę takie przekonanie facetów dobrania się do c*ipy męczy. Facet ledwo co się po coś schyla, a na drugi dzień chce się wprowadzać.Dlat ego nie gadam z nikim (oprócz tych, którzy chcą mnie wyciągnąć na pozjeżdżanie z górki na reklamówce w XXI w. :P ). Obojętnie jakbym z kimkolwiek rozmawiała, widzi we mnie przedmiot, obiekt seksualny. A ja sama w sobie jestem oziębła. Zupełnie jak moja karmiczna miłość czy tam bratnia dusza (o niego i jego żonę zazdrosna nie jestem- więc to też nie moje emocje). Noszę w sobie tylko przekonania, uczucia i emocje innych. Do takiego wniosku doszłam. Tylko jak się przed tym bronić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # zz 2013-01-13 00:00
Lecz się nieszczęsna narkomanko, dragi na receptę tylko pogłębiają twoja chorobę.
Liczyłem że Coś zrozumiesz, ale nawet empatię, skierowanie uwagi z siebie na innych degenerujesz w swoim wampirycznym szaleństwie.
Nie ze mną te numery bruner.
Nie wiesz z kim zadarłaś zołzo ubecka zawzięcie skupiona na sobie i swoim domku z kart.
Nadal bez odbioru.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-13 09:46
To nie moja wina, że tatuś mnie zrobił, a mamusia urodziła. Nie wiem czy to jest odpowiednie słowo, ponieważ nie chcę go wypowiadać, ale naprawdę to straszne, co muszą czuć faceci, kiedy gotują im się jaja, a sam seks jest dla nich formą wyładowania ich agresji. Jeżeli ktoś się na nim nie skupia, wyładowywuje ją na inne sposoby. Chyba, że zacznie się ją kontrolować :P Czyżby jej przyczyną były kobiety, że w większości przypadłość ta dotyczy mężczyzn? W takim przypadku sama byłabym za poligamią, pełną swobodą seksualną, ponieważ wiem, że to naprawdę straszne co oni czują :P I w takim przypadku określenie siebie jako osoby oziębłej było całkiem na miejscu.Ps. Kocham Cię Draniu (jeżeli to jesteś Ty). Tak bez aluzji, po anielsku:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-13 14:32
Ten rodzaj Drania jest jeden :) Miło slyszec takie wyznaie "bez aluzji,po anielsku " :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-13 15:44
Ja chyba raczej przejdę na system "Mistrzowski" :P
Ten sposób pozyskiwania energii nie jest dla mnie :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ester 2013-01-08 19:13
Widzisz Draniu,przychod zi jednak czas ,że trzeba spieprzać i nie dać się "wyssać "do reszty:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 20:05
Ja stanowczo protestuję !
Cud Malina jest Aniołem a nie wampirem, a to nieziemskie ssanie które tak ochoczo praktykuje nie ma nic wspólnego z wampiryzmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ester 2013-01-08 22:48
Dobrze,Cud Malina jest Aniołem,to wiemy.Ssie jak anioł,pieprzy się kosmicznie,IQ kurewsko nieziemskie,pac hnie suczo,ponętnie, wzbudza miłośc wszem i wobec ,gdzie nie stąpnie tam gęby rozdziawione i gacie pełne.A Draniu dał dyla.Oj,głupi chłoptaś,który tylko ją kochał i chciał mieć dla siebie.Za wiele chciał.....?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-08 20:27
Ester..ok,ok.. Podwinąłem kite i zwiałem.. Nie wiem, nie znam się.. Nie zgłębiam tajników psychologii.. Nie kalkuluje ,kto jest wampirem a kto nie. Jestem zwykłym swojskim chłopkiem roztropkiem :) Jak mi coś nie pasi to mówie szczerze, bez ę ,ą przez bibułkę. Reasumując, musze mieć pewność. A żeby ją mieć muszę sprawdzić empirycznie, namacalnie i póżniej wyciągać wnioski, jeżeli wejde w g*wno, trudno.. Ale żebym z góry oceniał drugą osobę po jakimś dziwnym jednym zachowaniu to raczej nie jest zgodne z moim światopoglądem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ester 2013-01-08 22:32
Wyciągnąłeś wnioski..i bardzo dobrze.Jestes bogatszy w jedno doświadczenie.A czy teraz gdybyś spotkał laskę z podobnym charakterem ,zachowaniem wychwycisz to od razu czy po bliższym poznaniu?Jest pewien schemat zachowań,który kodujemy,moment alnie włącza się czujnik bezpieczeństwa, przezorności.St ajemy się wyczuleni na gesty, słowa,jest nam źle. W tym momencie, instynktownie robimy krok w tył.Zarówno Ci od "ę","ą" jak i swojskie bystrzaki,co powtarzam, nie włożą rączek do piekarnika dwa razy:)Chyba ,że wrodzony masochizm pcha ich ku przygodzie:)Ocz ywiście,doświad czaj ,dotykaj,ale ja zanim rozepnę komuś rozporek,muszę mieć pewność,że nie wyskoczy z niego"skrzydlat a bestia" :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-09 15:57
Ester,jeżeli Twoim zdaniem Świat się rządzi schematami tzn. że jest czarno-biały.A rzeczywsitość nie jest taka. I napisze tak ,wole być wielokrotnie poraniony z licznymi bliznami psycho-fizyczny mi niż mieć żal ,że coś straciłem i że nie próbowałem i to nie ma nic wspólnego z masochizmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-08 22:08
Ja na przykład uwielbiam wampiryzm i jest mi niezmiernie miło kiedy wszystko czuję na własnej skórze. Kiedyś spotkałam takiego psychowampira bez przerwy atakującego mnie agresją, przechodząc koło niego wręcz ją słyszałam i wpadłam na naiwny pomysł prowokacji, żeby go zapytać OCB. Dlatego dziś myślę, że na pewno prowokował to specjalnie, a nawet miał przygotowany dla mnie kaftan, bo wiedział co chce uzyskać. A już najbardziej miło mi było, kiedy zmarł człowiek, po którego śmierci świat ogarnęła histeria. Wręcz chciałam ich wyssać,tę rozhisteryzowan ą bandę i czuć ich ból w swoim ciele. Jednak wtedy już poziom agresji osiągał apogeum i zaczęła się jazda w doł, kiedy nastąpiła zmiana na autoagresję. Bycie wampirem jest po prostu piękne, jednak trzeba mieć tego świadomość i umieć się bronić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-08 10:54
Cytat:
Tak,jem prawie wszystko z tyciem nie mam problemu bo jestem uwrunkowany genetycznie,
Wszyscy tak mają :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2013-01-08 20:14
To jest związane z ph pochwy.Te jak to niektórzy nazywają "rybie bakterie" :) rozwijają się w środowisku beztlenowym(tam pony,aktywnie uprawiany sport itp)Panny zamiast iść do ginekologa szukają porad na forach i słuchają głupich rad-Antybiotyk Dalacin C-5 dni i po problemie.Możes z kiedyś,którejś podpowiedzieć pewnie będzie wdzięczna.
PS.Do usług :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2013-01-08 22:25
Czyli jednak nie candidia a bakterie beztlenowe, a to znaczy że wystarczy być otwartą kobietą, nie dość że się nie wymydli to jeszcze będzie słodka malinka pachnieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-10 20:15
Nuutka jak jestes taka madra to wez i powiedz to mojej przyszłej partnerce ktorej bedzie z krocza jechalo jak ze sklepu rybnego,powiedz ,zeby poszla do ginekologa.Prze ciez jak facet cos takiego powie to juz ma przechlapane a i dupencja sie zablokuje..czy tak czy siak..i tak dupa blad i tak.. :) koniec balu panno Lalu .. :).Prosze Cie ,mozesz mi napisac jakiej formy mam uzyc jak mam to powiedziec,zeby sie nie obrazila,zeby sie nie wk*rwila na mnie,zeby sie nie zablokowala... jak takiej kobiecie wytlumaczyc ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nuutka 2013-01-10 21:03
Draniu,jeśli laska się na Ciebie pogniewa,gdy z Nią pogadasz szczerze-to znaczyć będzie tylko tyle,że szkoda Twojego czasu i lepiej odpuść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 21:38
Po czymś takim, rzadko która panna będzie w stanie się kochać. Sam bym się chyba czuł co najmniej nieswojo :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-01-10 21:54
A nie doceniłbyś,że drugiej osobie na Tobie zależy i na konforcie Waszego wspólnego życia seksualnego?Mys lę,że żadna dojrzała dziewczyna nie walnie z tego powodu focha tylko pójdzie do lekarza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-10 23:36
Wiesz co nuutka, takie tam Twoje wirtualne gadanie..wszyst ko proste..wez i odpusc sobie,wez i chlapnji sobie lufe itp itd... Blagam pomysl przez chwile o realu..moze Ty jestes taka ,ale inne kobitki nie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 23:52
Tu się zgadzam, jakby mi zależało na pannie, miałbym spory problem z powiedzeniem tego :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # nuutka 2013-01-11 10:22
No i z tego co powiedzieliście wynika,że to Wy mielibyście problem ze szczerą rozmową a cały problem zwalasz na laske,że się obrazi,walnie focha itd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2013-01-12 00:26
Miałbym problem, bo nie znam panny, która by się na to nie obraziła. Niektóre udają że jest ok, a później następuje zemsta ratalna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2013-01-12 11:05
O to prawda... zgadza się.... niby Cie wysluchają..a potm skryty atak nastepuje i teoria spiskowa dziejów... Baby nigdy nie beda szczere..i trzeba sobie raz na zawsze wybic to z glowy,ze beda szczere..ciezko jest, niby czlowiek jest tego świadom a zawsze popelnia bledy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-11 19:50
Z neta:

Cytat:
Zapach świętości ojca Pio – niektórzy święci posiedli dar, który jest znany jako “zapach świętości”. Fenomen ten nazywany jest osmogenezą. Pozwala on na odczuwanie obecności świętego poprzez charakterystyczny dla niego aromat. Ów zapach świętości ojca Pio był wyraźnie wyczuwalny przez ludzi, którzy znajdowali się w pobliżu. Wydobywał się z jego ciała, ubrań lub przedmiotów które dotknął. Czasem był wyczuwalny w miejscach przez które jedynie przeszedł.
Wymuś od tej kurewki paczkę zużytych podpasek, wsadź je do gabloty i macie prawie "Zmierzch" gotowy :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-12 00:28
Ciekawe z tym zapachem. Mam pewne trudności, by w to uwierzyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-12 18:59
A ja mam problem z uwierzeniem, że facet chciałby pryskać się kobiecymi perfumami. Gdybyś tak wszedł w jego środek, poczułbyś, że wszystko co można wysnuć na podstawie zewnętrzności, jest tylko urojeniem patrzących/ocen iających po pozorach. Bo tam bije tylko serce. Do takiego wniosku doszłam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Witek 2013-01-08 09:45
http://dietetykawpraktyce.blogspot.com/2012/02/fakty-i-mity-nie-aczenie-produktow.html

Dieta rozłączna to naprawdę ściema.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-10 23:51
Zajrzałem tylko na profil panny Witek, i widzę dietetyka. Więcej nie czytałem. Mam kontakt przyjacielski z lekarzami, którzy całe życie się uczyli, operowali itd, i oni twierdzą że to prawda, bardzo logiczna i medyczna. Przykłąd - moja ciocia, trzy fakultety medyczne, pisarka, ekspert zdrowia zagranicą - i też to wie doskonale. Dlatego nie chcę tracić czasu, na czytanie bzin jakiejś panny, która gówno wie i gówno widziała. Korzystam z wiedzy profesjonalistó w, najwyższej jakości. I tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Witek 2013-01-11 00:22
Rozdzielanie pokarmu to nie jest panaceum. Co zrobić z taką soją, która ma tłuszcze, węgle i białko w sobie na raz? A awokado?

Jeść (i dobrze przeżuwać) wszystko, co napchane witaminami, makro i mikroelementami , ale nie przejadać się, żeby nie było wzdęcia/zgagi/zmęczenia.

Wg diety rozłącznej na śniadanie można zjeść 0,5 kg daktyli, na obiad 0,5 kg sardynek, a na kolację 0,5 kg cebuli. Za przeproszeniem: z dupy będzie lała się sraka, a pochwa będzie odstraszała nawet psy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Witek 2013-01-11 00:25
I ruch!
Kundla można karmić syfem, a mimo to pożyje i 15 lat. Bo się nie obżera i się rusza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-11 01:01
Pies ma inaczej przystosowany układ pokarmowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2013-01-11 01:00
Jest jeszcze logika; jeśli ktoś kierując się zasadami diety rozdzielnej, zje 10kg ziemniaków i umrze bo mu pękną flaki, to nie znaczy to że dieta rozdzielna jest zła. Tylko że koleś jest głupi, ups, był głupi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Aros 2013-01-08 11:16
zz- jak zwykle rozbrajający;d Seks, czyli pewnie wszystko sprowadza się do bzykania na wczesnym etapie znajomości, prędzej czy później ktoś zostaje niewolnikiem, ktoś porównuje i coś mu nie pasi. Morał bajki, jak Ci na kimś zależy - nie bzykaj na II randce (na X też nie) przecież jest sporo ciekawych form spełnienia bez zbliżenia. Wlaściwie to fantazja w tym może być w cholere ciekawsza niż sam Mount Everest - głęboka penetracja cipki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artim77 2013-01-13 22:27
Ideał? Na podstawie zdjęcia? Myślisz jak...facet. :D
A że facetem nie jesteś...żałuj 8)
Chociaż pewnie miewasz czasem w sobie (coś z) faceta, bywa przyjemnie, co?...dla faceta :D
A co do ideału - ciężko trafić, choć spotykam czasem....w lustrze :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-14 20:16
Cytat:
A co do ideału - ciężko trafić, choć spotykam czasem....w lustrze
Ja też :P

Tylko mam duszę skazaną na wieczne potępienie. I nie wiem co nakłoniło Drania do tego szatańskiego planu. Specjalnie atakujesz energią żeby pomyślały co za psychol i Cię unikały?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2013-01-15 17:20
Przypominam sobie, że całą tę szopkę rozpoczęło hasło "jesteśmy sobie równi" A potem rozpętało się to piekło, no bo wtedy chyba byłam "równiejsza", że ta energia chciała mnie zmieść z powierzchni ziemi. Ale się nachapałeś :P

Kocham Cię/Was i Pozdrawiam. Afrodycia:)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # generic Viagra 2019-11-14 15:45
I like this websife - its so usefull aand helpfull. Try sildenafil generic Viagra generic viagra
online http://viaonlinebuy.us/ best viagra generic Viagra turmeric
viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bdfwhFeasp 2020-03-28 00:25
sister helps brother out viagra ekg before prescribing viagra natural viagra viagra multiple cums wife jumped on my viagra dick

local pharmacy generic viagra viagra prescription by phone [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]buy viagra is viagra safe gnc substitute for viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra erection

https://www.7television.fr/aya-nakamura-recalee-de-danse-avec-les-stars/?unapproved=497420&moderation-hash=651732a9b31b668af57aabcf19b0e5ff#comment-497420
https://sjaakbuijs.nl/fr/poinsettia-3-2/?unapproved=645241&moderation-hash=c02d3c61ebf25e651c6a04500fbcbea4#comment-645241
http://www.aduanrakyat.com/v2016/complaint-__338.html?msg=Your+Comment+Has+been+Posted..Thank+you+for+your+Comment
https://mouju.jp/webcommunity/?topic=phodlpwj&paged=39#post-1783578
http://www.tangxia.tv/space-uid-405636.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pqvguFeasp 2020-04-08 12:44
cialis or viagra after prostatectomy best price 100mg generic viagra viagra samples pictures show viagra results how much viagra should i use

ed pills that work better than viagra buy viagra-100 viagra without a doctor prescription generic viagra without a doctor prescription viagra vs levitra reviews

https://viagrnetwork.com/# - how does viagra work


https://eastlandlife.com/efg-for-pick-year-currently-per-contest-and-occ-bobby-orr-authentic-jersey/?unapproved=234839&moderation-hash=17abc459f6538af04832cd937ea468c6#comment-234839
http://www.adzy.cn/home.php?mod=space&uid=1074684
http://beople.es/los-5-mejores-videos-en-instagram/?unapproved=2907384&moderation-hash=5db84ed0cd082bc3ea19555b378b1376#comment-2907384
https://ltwc.org/5fbf7937_jpg/?unapproved=374647&moderation-hash=f36e9070fd49d17ac08e9917d72b32e4#comment-374647
https://safeandsoundhillsborough.org/microsoft-office-pro-plus-2016-windows-xp7810-download-free-torrent/?unapproved=325032&moderation-hash=8266088a8e4df63d8c12ada17b8ee7bd#comment-325032
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mtwpwFeasp 2020-04-09 13:54
quick way to pay student loans www.american.bank/loans#loan-quick-pay quick loans ways to get quick loans quick cash loans incorp huntington park ca

quick cash loans no credit check reviews quick business loans for startups [url=http://www .medicelite.ru/ ]quick loan faxless quick payday loans quick loans phoenix az
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # papniFeasp 2020-04-10 07:36
quick loans near me quick payday loans two notch rd quick loan quick loans app quick payday loans two notch rd

quick pay payday loans new york state quick cash loans huntsville al [url=https://pa ydailoanz.com/# ] quick loans quick loans no credit check low interet rate quick loans

https://paydailoanz.com/# - quick loan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xfneaFeasp 2020-04-11 10:45
how to make money in gta 5 how did george soros make his money make money how to make money with youtube imgclick will easily make money sharing photos friends social free file upload

how to make money online for free how to make more money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work from home how to make money on youtube make money on youtube

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bzcrxFeasp 2020-04-12 08:51
how do youtubers make money how to make money quick make money how to make extra money from home how does venmo make money

how did jerry jones make his money how to make money on facebook [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how to make money blogging how did george soros make his money

https://make-money-blogs.com/# - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hwerxFeasp 2020-04-13 04:16
how to make quick money how to make money work from home how to make money on amazon make money online fast

how to make extra money from home how did george soros make his money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money ways to make money fast how does craigslist make money

https://make-money-blogs.com/# - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fxjbeFeasp 2020-04-13 22:08
how to make money with youtube how to make money without a job work from home how to make money on the side how to make money selling drugs

how much money can you make on disability how to make money without a job work from home how to make quick money ways to make money on the side

https://prishvinhut.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zzkyjFeasp 2020-04-14 05:28
how does facebook make money how to make quick money make money best way to make money online how to make money on amazon

make extra money from home how to make money on twitch make money make money online fast make money taking surveys

http://paseka-pb.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # eoqqeFeasp 2020-04-14 21:09
easy ways to make money best ways to make money work from home make real money online how to make quick money

how does craigslist make money how to make easy money make money make money online fast how to make quick money

http://nuqy.ru/ - make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ewbqgFeasp 2020-04-15 13:29
make money online free make money on the side make money how to make money fast how to make money with youtube

how to make money online from home how does venmo make money make money how do you make money on youtube how do youtubers make money

http://iso-50001.ru/ - work from home
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # extelihex 2020-04-15 20:21
cbd [url=https://cb doilwalmart.com / ]cbd gummies cbd online cbd oil buy hemp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jtonyFeasp 2020-04-27 12:03
coronavirus live update rki coronavirus ‌‌coronavir us drug john hopkins coronavirus map florida coronavirus update

johns hopkins coronavirus dashboard scarface coronavirus [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] ‌‌coronavir us drug spain royal coronavirus death texanischer vize-gouverneur coronavirus

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - us coronavirus cases


https://vrzyzz.com/3072.html?unapproved=553&moderation-hash=1aa8eb0dae2aa56dc15116166c9fd6d3#comment-553
http://www.donghothuysy.net/members/yetpodes.html
https://student.blog.dinus.ac.id/yasubarkan/2017/08/06/masalah-internet-di-lingkungan-rt/?unapproved=2687&moderation-hash=5fc3f8d2961f62198f30f2a8d0f33309#comment-2687
https://mobdro.guide/mobdro-chromecast/?unapproved=23863&moderation-hash=fee8397b752ea4e0495d3676fe9d1fb1#comment-23863
https://www.institutoquinquelamartin.edu.ar/Secundario/cropped-test2-1-jpg/?unapproved=611&moderation-hash=fee2448404bffa0c9bfa7dd465622e04#comment-611
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ihxiudgor 2020-05-01 01:18
elastic loans nelnet student loans login personal loans bad credit loans guaranteed approval fha loans

veterans united home loans title loans near me [url=https://pa ydailoanz.com/# ] discover student loans wells fargo student loans zillow home loans division

https://paydailoanz.com/# - lawrence o’donnell trump loans

https://www.bms.co.in/what-are-the-parts-of-a-formal-report/comment-page-1/#comment-1471247
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=426464&p=1757768#post1757768
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=418742&p=1745111#post1745111
http://www.alcohol-injection.com/forum/showthread.php?t=419004&p=1745384#post1745384
https://manyleads.io/amazing-solutions/?unapproved=22347&moderation-hash=c1cc7bbcf57465f74dfc7b903b8c233a#comment-22347
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wvhdqFeasp 2020-05-02 05:47
how to make money at home how to make money on twitch make money how to make money blogging how much money can i make on social security

how to make money on facebook how to make money from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money how much money can you make on youtube how to make money with youtube

https://make-money-blogs.com/# - make money online


https://www.nelsonbaysrealestate.co.nz/images-in-post/?unapproved=11352&moderation-hash=d4452c8a0a59e8b9044fc62ac36ac006#comment-11352
http://archiwum.info.kety.pl/index.php?view=detail&id=368&option=com_joomgallery&Itemid=122
https://gazetaoltului.ro/2020/03/12/frf-a-decis-sa-suspende-toate-competitiile-de-fotbal/?unapproved=52444&moderation-hash=9f54f2a439ff78c970ba6f06c15ce239#comment-52444
https://alshamalnews.com/?p=37475&unapproved=712948&moderation-hash=dd9bf73a2fe5e3d69a00e3fcbc9bfdad#comment-712948
http://dianews.ge/dgis/5286--.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qezdoFeasp 2020-05-03 03:15
how to make money blogging work at home companies how did jerry jones make his money how to earn money online money online

work from home companies how does robinhood make money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] work at home companies how much money do youtubers make amazon work from home

https://make-money-blogs.com/# - passive income opportunities
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # hgmhrFeasp 2020-05-03 22:00
legitimate work from home opportunities how to make money on instagram what is passive income osrs money making ways to make money online

make money online free walmart to walmart money transfer online [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] make money online fast sykes work at home quick ways to make money

https://make-money-blogs.com/# - online surveys for money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ozabwcgor 2020-05-04 11:34
respiratory syndrome coronavirus rsv and coronavirus canine coronavirus symptoms coronavirus isolation coronavirus structure

coronavirus in humans coronavirus oc43 [url=https://ph arm-usa-officia l.com/coronavir us/# ] fip coronavirus mers coronavirus coronavirus test

https://pharm-usa-official.com/coronavirus/# - respiratory coronavirus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ebjluFeasp 2020-05-04 16:29
make money from online passive income opportunities how to make passive income work from home jobs legitimate how to make more money

make money how to make quick money [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to work from home how to make money with youtube work at home jobs

https://make-money-blogs.com/# - free money online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zolieFeasp 2020-05-05 09:36
smart passive income work from home jobs what is passive income teletech work from home easy ways to make money

how to make money amazon work from home [url=https://ma ke-money-blogs. com/# ] how to make passive income how to make extra money from home send money online

https://make-money-blogs.com/# - how does facebook make money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # itfegFeasp 2020-05-05 18:44
cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xavdxFeasp 2020-05-06 09:06
weight loss coffee joaquin phoenix weight loss weight loss clinic intermittent fasting for weight loss weight loss drugs

weight loss diet yoga for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss calorie calculator optivia weight loss ashley graham weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss programs
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uonanFeasp 2020-05-06 12:56
generic cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis

https://wowcialisnow.com/# - buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ttgmrFeasp 2020-05-07 06:25
cialis generic cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] generic cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis generic cialis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cdmcbFeasp 2020-05-07 23:14
cheap cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis online

https://wowcialisnow.com/# - cialis buy cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ihsdkFeasp 2020-05-08 16:33
cialis generic

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis online
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oxrmaFeasp 2020-05-09 02:37
rapid weight loss celine dion weight loss weight loss programs weight loss smoothie recipes greekgodx weight loss

best weight loss pills 2019 extreme weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss pills protein shakes for weight loss greekgodx weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - medical weight loss
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # uqvkfFeasp 2020-05-09 10:43
cialis cialis online

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] cialis generic

https://wowcialisnow.com/# - generic cialis


https://maps.google.rw/url?q=http://make-money-blogs.com/
http://www.google.com.co/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=9&cad=rja&sqi=2&ved=0CEUQtwIwCA&url=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.co.id/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.co.za/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=oB5CNgpooShIaM&tbnid=3LjIv9WSaO2oeM:&ved=0CAMQjhw&url=http://make-money-blogs.com/
https://images.google.co.zw/url?q=http://make-money-blogs.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yvkqwFeasp 2020-05-10 03:13
weight loss diet best weight loss supplement weight loss pills weight loss medication shark tank weight loss

weight loss foods apple cider vinegar for weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] weight loss meal plan gabourey sidibe weight loss weight loss clinic

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss pills
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mbnpiFeasp 2020-05-11 02:52
buy cialis

[url=https://wo wcialisnow.com/ # ] buy cialis

https://wowcialisnow.com/# - cialis cialis generic


https://www.google.co.nz/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://www.google.sn/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https://wowcialisnow.com/
https://maps.google.jo/url?q=https://wowcialisnow.com/
https://www.google.ki/url?q=http://make-money-blogs.com/
https://www.google.com.nf/url?q=https://wowcialisnow.com/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dpgafFeasp 2020-05-11 04:06
safflower oil for weight loss optavia weight loss honey boo boo weight loss shark tank weight loss weight loss programs

best foods for weight loss aretha franklin weight loss [url=https://we ight-loss-blogs .com/# ] best weight loss pills hypnosis for weight loss alli weight loss

https://weight-loss-blogs.com/# - weight loss clinic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lsgemFeasp 2020-05-12 14:52
how much did you pay for viagra viagra demonstration live viagra #ИМЯ? eating after taking viagra

herbal viagra best price 100mg generic viagra [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra buying viagra in panama and returning to the us viagra girls

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tdxtvFeasp 2020-05-13 11:19
viagra by phone viagra dosage forms viagra viagra overdose good viagra erections

#ИМЯ? pictures with viagra erection [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra cancun pharmacy viagra ordering viagra from canada

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sjbnrPex 2020-05-14 00:10
prix tadalafil generic cialis tadalafil tadalafil 20mg tadalafil 10 mg tadalafil avis

liquid tadalafil mylan tadalafil [url=https://su pertadalafil.co m/ ] cialis tadalafil tadalafil tablets 20 mg tadalafil cialis

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

tadalafil biogaran tadalafil 10mg generic tadalafil tadalafil generic usa generic cialis tadalafil 20mg

buy tadalafil tablets tadalafil online [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 20mg tadalafil generic tadalafil liquid

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil liquid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ceyugFeasp 2020-05-14 06:59
viagra & chondroitan cheap real viagra viagra normal dose of viagra brother viagra problem

can i take a viagra and any other enhancement at the same time? viagra in "piss hole" [url=https://ph arm-usa-officia l.com/# #]viagra where to buy generic viagra online too much viagra

https://pharm-usa-official.com - viagra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wrsooFeasp 2020-05-14 15:52
healthy recipes for weight loss diets weight loss tips lose weight fast for women healthy recipes for weight loss

quick weight loss how to lose weight fast randy jackson weight loss keto pills for weight loss best weight loss pills

https://weight-loss-blogs.com - lose weight fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oiqbgFeasp 2020-05-16 16:05
best weight loss supplements phentermine weight loss fastest way to lose weight how to lose weight quick best way to lose weight

healthy diet how to reduce weight how to reduce weight weight loss green smoothie best weight loss supplements

https://weight-loss-blogs.com - lose weight fast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # cjdaqPex 2020-05-17 01:26
buy cialis ebay find tadalafil tadalafil dosage cialis tadalafil tadalafil tablets tadalafil citrate

tadalafil lilly tadalafil 20 [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil 20mg tadalafil mylan tadalafil prix

https://supertadalafil.com/ - tadalafil liquid

buy tadalafil tablets generic cialis tadalafil 20mg buy tadalafil online tadalafil dosage cialis generic tadalafil

tadalafil 10mg sildenafil vs tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil 5mg cialis generic tadalafil tadalafil 20mg avis

https://xtadalafilx.com/ - cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ttzyaPex 2020-05-18 01:25
tadalafil reviews cialis-impuissa nce tadalafil tadalafil 20 mg generic cialis tadalafil 20 mg from india tadalafil online

tadalafil avis tadalafil 40 mg [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil reviews generic cialis tadalafil best buys tadalafil prix en pharmacie

https://supertadalafil.com/ - tadalafil dosage

tadalafil generic usa liquid tadalafil tadalafil 5mg side effects for tadalafil tadalafil 20mg avis

buy cialis ebay find tadalafil tadalafil biogaran prix [url=https://xt adalafilx.com/ ] tadalafil liquid prix tadalafil buy tadalafil 20mg price

https://xtadalafilx.com/ - cialis tadalafil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # qhusjFeasp 2020-05-19 02:04
levitra coupon generic levitra online online levitra levitra dosage online levitra

levitra 20mg levitra levitra generic levitra dosage levitra price

https://drugstoreonliner.com/ - generic levitra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocetgPex 2020-05-19 07:25
tadalafil 20mg prix tadalafila tadalafil 20 mg tadalafil dosage tadalafil 20 mg wirkungsdauer

tadalafil 10mg prix tadalafil mylan [url=https://su pertadalafil.co m/ ] tadalafil dosage tadalafil cost tadalafil 20 mg

https://supertadalafil.com/ - tadalafil generic

tadalafil lilly tadalafil 10 mg generic cialis tadalafil tadalafil vs viagra mylan tadalafil

side effects for tadalafil sildenafil vs tadalafil [url=https://xt adalafilx.com/ ] buy tadalafil online tadalafil 20mg avis tadalafil 20 mg best price

https://xtadalafilx.com/ - tadalafil dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bcnqxPex 2020-05-21 00:20
testosteron testosterone for women testosterone definition testosterone injections for men testosterone injection

testosterone enanthate best testosterone boosters [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] low testosterone symptoms foods to boost testosterone testosterone replacement therapy

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - low testosterone symptoms
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gjqdvFeasp 2020-05-21 07:17
levitra online levitra price order levitra levitra 10 mg online levitra

levitra coupon levitra 20 levitra coupon generic levitra online buy levitra

https://drugstoreonliner.com/ - levitra dosage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # auznePex 2020-05-22 21:29
testosterone function testosterone definition low testosterone symptoms low testosterone in women best testosterone supplements for men

male hormone testosterone pellets [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] how to increase testosterone best testosterone boosters 2020 testosterone injections for men

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ttdlhFeasp 2020-05-22 22:34
levitra generic buy levitra online levitra 10 mg levitra 20 cheap levitra

levitra com levitra online levitra price levitra generic levitra generic

https://drugstoreonliner.com/ - levitra price
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # agebxPex 2020-05-24 00:03
testosterone levels by age boost testosterone naturally GP Nolva low testosterone in women is testosterone a steroid

how to naturally increase testosterone testosterone cream [url=https://ph arm-usa-officia l.com/testoster one.php ] GP Oxan boost testosterone naturally masterburation testosterone

https://pharm-usa-official.com/testosterone.php - testosterone levels
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # siwvhPex 2020-05-27 04:48
eset antivirus total av antivirus https://xantivirusx.com/ - avg antivirus dating daddy odette part 3 relative dating https://onlinedatingwow.com/ - xname lname dating bassmaster fish with randy howell sweepstakes bhg sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - post sweepstakes nintendo switch
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ytsyePex 2020-05-29 02:47
free norton antivirus download 2019 antivirus software https://xantivirusx.com/ - free antivirus software 2019 topface dating cupid dating site https://onlinedatingwow.com/ - cherry blossoms dating the balance sweepstakes diy network sweepstakes https://supersweepstakesx.com/ - diy sweepstakes 2018
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ivoelPex 2020-05-30 04:45
avg free antivirus best antivirus software 2019 https://xantivirusx.com/ - antivirus free download house investigating dating apps silver singles dating site https://onlinedatingwow.com/ - hinge dating infinite sweepstakes hgtv sweepstakes 2019 https://supersweepstakesx.com/ - fish bowl sweepstakes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rimvdFeasp 2020-05-31 04:54
After that, there is a relaxation of the muscle, restraining the flow of blood to the cavernous bodies, and comes the desired erection.We do our best to get rid of technical errors.Viagra in effect campaign treatment no personal with by.However, the demand for the means under discussion is not only due to the reduction in the price of Viagra 100 mg.To fend off expensive research, manufacturers made the pill the maximum markup. buy viagra My e-leaflet Worried You re Past It, Guys.Nitrates eg glyceryl trinitrate.A physician will prescribe your specific dose.Atrial Fibrillation irregular and fast heartbeat , swelling of face, rash, stroke, hypersensitivit y e.If you are unsure, please check with your doctor or pharmacist. viagra online Gland a to pde5.Viagra, instructions for use.Cossacks of The Cossacks of Sylkyldap.So in moderation, alcohol can lower inhibitions without the unfortunate side effect of decreased performance.Bac k under Eckerts leadership, doctors must have a special certification to prescribe. https://pharm-usa-official.com - buy viagra Drugs on the topic.This, in turn, leads to an increase in the level of cGMP, the subsequent relaxation of smooth muscle tissue of the cavernous body and an increase in blood flow.Take one tablet about 1 hour before sex Swallow the tablet whole with water Do not take more than one tablet a day.Round operate dyspepsia may with yet and is frequent as difference within.Bodybuil ding Athletic Performance.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra 2020-10-12 04:48
20mg cialis vs 100mg viagra
otc viagra
buy legal viagra online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaaviag.com 2020-10-15 10:26
price comparison viagra cialis
order viagra online
buy dramamine nz fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://aaaviag.com/ 2020-10-17 20:52
do religious organizations pay for viagra
viagra online without prescription canada
viagra pfizer order online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sinequan online 2020-10-18 12:50
https://masterplumbers.com/forums/topic/elocon-online-kaufen/ buy permethrin boots ,https://evanin o.com/groups/cr eate/step/group -invites/ where can i buy erythromycin cream ,https://vvfit. com/groups/comp rar-levitra-nos / cyclophosphamid e
docetaxel order of administration ,https://painma nagementreview. com/groups/wher e-to-buy-flomax tra/ order viagra online reviews ,
http://www.tafretjoz.net/groups/buy-spironolactone-canada/ the mystery of allegra oxford online ,https://www.on edreamfriends.c om/groups/where -to-buy-baby-za ntac/ buy baclofen canada ,http://gamecom enius.com/forum s/forum/geral/ glyburide online ,https://painma nagementreview. com/groups/buy- propecia-tablet s-online/ acquisto finasteride online ,
http://www.brisbanenewlifechurch.com.au/?post_type=topic&p=68147 online rogaine
coupons ,https://updev. co.za/?post_typ e=topic&p=22819 7 where can i
buy real viagra online yahoo answers ,
buy galantamine online , http://bepasteeltrade.nl/component/k2/item/1-make-that-idea-your-life?limitstart=0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagwin.com/ 2020-10-20 01:28
buy maxalt mlt
canada pharmacy viagra
viagra for sale in south afriaca fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagwin.com/ 2020-10-21 00:55
online pharmacy south africa cialis
canadian viagra online
order nizoral shampoo fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://abcviag.com/ 2020-10-25 01:09
cialis online paypal bezahlen
buy real viagra pfizer
pfizer viagra buy fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra vancouver 2020-10-31 12:19
viagra buy france
generic viagra available
buy clindamycin hcl fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bberttat 2020-11-10 19:28
taking viagra 50 mg
generic viagra does work
viagra tablets available shaop in chennai fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagwin.com/ 2020-11-17 09:18
viagra generika pfizer kaufen
viagra for sale in kelowna
viagra 100 canada fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra casero 2020-11-18 16:29
to buy viagra in melbourne
generic names for viagra
buy real viagra online how to fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mens health viagra 2020-11-20 17:32
generic cialis 10mg
brand name viagra
unstable angina viagra fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra south africa 2020-11-25 08:10
buy cheap levitra online
viagra alternative gnc
beipackzettel cialis 5mg fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra amazon 2020-12-02 19:28
buy naltrexone south africa
online viagra sales
buy generic wellbutrin sr fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viaglli.com/ 2020-12-15 04:28
viagra street price
canadian viagra
canada viagra patent fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viaglli.com/ 2020-12-16 04:17
viagra pharmaceutical advertising
viagra for sale professional
buy real viagra cheap fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viaglli.com/ 2020-12-21 06:08
buy cialis super active uk
cvs viagra price
where to buy nizoral shampoo in singapore fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://viagmmy.com/ 2020-12-23 18:25
buy viagra express delivery
buy viagra with amex
buy xenical online europe fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # viagra instructions 2021-01-05 16:05
paypal for viagra
viagra pills 75mg
cialis generico dall'europa fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # chittee 2021-01-20 05:43
viagra gibt kaufen
cialis medicine
cost viagra black market fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # RS GP 2021-03-18 02:28
It's amazing to go to see this web page and reading the voews of alll mates on the topic of
this article, while I am also keen of getting familiarity.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://mydocvi.com/ 2021-03-24 16:07
sildenafil citrate in canada
what does viagra cost
buy diflucan pill fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # https://mydocvi.com/ 2021-03-29 00:51
joke about generic names for viagra
edmonton viagra
generic cialis 5mg daily fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # clomid no preion 2021-04-29 04:33
clomid mastercard
purchasing clomid
illegal buy generic viagra online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ventolin 108 2021-05-04 12:18
buy cheap cialis no rx
buy combivent
sildenafil citrate 100mg with dapoxetine 60mg fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buy lasix 2021-05-23 09:25
can you order viagra online legally
furosemide tablets buy uk
cialis uae pharmacy fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lasix 20g 2021-07-15 15:14
finasteride mastercard
furosemide cost us
viagra prescription countries fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lasix 115 2021-07-19 02:25
viagra prescribed to
furosemide tab 20mg cost
levitra 20mg ottawa fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lasix 40 price 2021-09-07 16:36
furosemide 20 mg price buy lasix fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lasix 20 mg 2021-09-11 03:19
furosemide 20 mg furosemide online fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # stromectol in canada 2021-09-18 12:19
ivermectin cream canada cost stromectol prices
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # clomid generic 2021-09-25 05:33
clomid online shop fed evilk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd