Najnowsze felietony

poniedziałek, 12 listopad 2012 18:57

Sexmisja

Napisał 
Bracia samcy w chaotycznym, honorowym odwrocie. Szósta armia w kotle serialowo - kanapowym, przedśmiertnym, przedślubnym; kleszcze wroga zaciskają się bezwzględnie na jądrach prób, dzielnie broniących się jednostek. Czwarta i piąta rozbita w proch, miliony braci samców jak żywe zwłoki, na skrwawionych polach chwały, przy bachorach i wynoszeniu śmieci, bo "żonka sie wkurzy". Linia frontu przerwana, linie zaopatrzenia przerwane przez wrogą, feministyczną partyzantkę. Nasz bastion stale bombardowany przez telewizyjne eskadry strategiczne. Tylko elitarne dywizje Męskiej Armi Rewolucyjnej, osłaniają rozpierzchnięte wojska, uniemożliwiają ich całkowite rozbicie i z trudem wyrównały wyrwy na linii frontu. Konieczna jest natychmiastowa reorganizacja, szkolenie ideologiczne, przywrócenie komunikacji i zaopatrzenia. Przywrócenie nękających bombardowań propagandowych, i coś o czym marzę od lat; przejście do potężnego kontrataku. Niech siły pancerne które osobiście pobłogosławię, wyrwą krwiste kąski w kobiecej linii Maginota, a moi chłopcy zaraz za czołgami skryci, zaprowadzą porządek. Bombardować! atakować! kopulować! póki co jednak, długo bracia samcy sie nie utrzymamy w zalewie kobiet, więc jako wódz naczelny ogłaszam co następuje:

Odór przegranej

Klęska której doznajemy, wynika przede wszystkim z tego że wprawdzie duch jest ważny, ba! bardzo ważny, ale i ciało się liczy. Moi bracia samcy żołnierze, pełni są zapału i żądzy dominacji. To dobrze że ten ogień który w was bracia się ledwie tli, w ogóle jeszcze jest. Rozdmucham go tak moimi płucami jak miechy pojemnymi, że zapłonie i spopieli wrogie szeregi. Przyczyną klęski wasze ciała słabe, i salwy testosteronu niewielkie. Jądra skurczone, cherlawe; brzuchy wydęte, galaretkowate, klatki piersiowe wklęsłe, anemiczne. Zęby brązowe, czarne bądź żółte; paznokcie niezadbane, poobgryzane. Zapach stajenny, kozi. Skarpetki poszarpane, wyraźnie odczuwalne. Slipy dwubarwne, śmiało przekraczające zapachowe granice. Paznokcie u stóp jak ostrza przedpotopowej bestii, niezwykle groźne dla skarpetek i butów. Pod koniec felietonu, poznacie mój genialny pomysł na wygraną; tajemna wunderwaffe, dzięki której zdobędziecie dla mnie cały, kobiecy świat.

Prawdziwy mężczyzna musi o siebie zadbać. Walka wizerunkowa to ważna sprawa. Jak można potępiać kobiety za ich otyłość, jak sami przypominamy prosięta? jeśli nosisz mundur Męskiej Armi Rewolucyjnej, musisz się w nim elegancko prezentować. Każdego żołnierza mojej armii który wygląda jak waleń, osobiście rozkażę moim chłopcom wychłostać i przelecieć.


Oto  kroki do ostatecznego zwycięstwa:

1. Zęby. Scalling, piaskowanie, lakier. Dziury plombujemy, te co trzeba leczymy kanałowo. Rekonesans zwiadowczy w gabinecie - co trzy miesiące. Można podrywać dentystki, co ładniejszych nr komórek składać w moim sekretariacie.

2. Włosy. Zawsze czyste, mogą być pachnące szamponem. Krótko ostrzyżone, bądź dłużej, ale modnie, elegancko. Systematyczne wizyty u fryzjera. Wydłubać wszystkie pchły.

3. Jeśli rano widzisz kolejną, rozdartą na całej długości poszwę kołdry, to jest to wyraźny znak że trzeba Ci przyciąć paznokcie u stóp. Przyciąć, dopieścić pilniczkiem, wierzch wypolerować na błysk. Podobnie z paznokciami na dłoniach; nie służą one do obgryzania i konsumpcji. Dopieszczamy, chuchamy, mają być eleganckie i zawsze krótko przycięte.

4. Bielizna. Żołnierze mojej armii zmieniają skarpetki i majtki przynajmniej raz dziennie. Majtki (najlepiej w ciemnych kolorach) koniecznie z logiem dywizji w której służycie, skarpetki czarne, jednokolorowe. Miej klasę. Kto nie zmienia bielizny, robi w koszarach za kota i pucuje mój generalski, wodzowski klozet, szczoteczką do zębów. Wiem, kara być może okrutna, bestialska; ale my tu w armii, się nie cackamy z brudasami.

5. Ciało. Najważniejsza sprawa. Spójrzcie na naszych pradziadów. Czy jedli batony, chipsy? owoce w zimie? popijali słodzone napoje w puszkach, redbulle? nie. Jedli mięso, orzechy, warzywa, kasze, często mordowali. I stworzyli cywilizację. A Ty co stworzyłeś? Od tej chwili nie wolno Ci jeść zabronionych, pedalskich produktów. Inaczej moi chłopcy, zrobią Ci z dupy jesień średniowiecza. Nie wierz w bujdy o zdrowym mleku, które reklamują celebryci. Jest trucizną. Owoce także nie są wcale zdrowe, gdyż zawierają cukier, fruktozę. Wolniej się wchłania niż zwykły, ale to nadal cukier. Gdy ten się pojawia, rośnie poziom insuliny, a każdy naddatek kaloryczny dzięki insulinie trafia do tkanki tłuszczowej. Im mniej skoków insuliny, tym szybciej tracisz tłuszcz a zyskujesz mięśnie.

Nie spocznij, a baczność stój Bracie Samcu

In minus - łaknienie zbóż i cukrów, to rozrośnięty w organiźmie grzyb, candidia. To on sprawia, że skręca Cię z pragnienia batonika. Cukry i owoce wiążą testosteron, więc głos Ci pedaleje, Pan sierżant Penis spocznij albo leżeć komendy tylko słucha... a mięśnie nie chcą rosnąć. Zarastasz tkanką tłuszczową, a nadwaga obciąża Twoje kolana i kręgosłup. Stajesz się pierdołowaty, wolny i lękliwy. Pojawia się groźba cukrzycy, słabnie serce i krążenie. Będziesz kaleką w wieku cztedziestu lat, niezdolnym do żadnego wysiłku, a moi chłopcy pękną ze śmiechu, gdy przyjdziesz do punktu werbunkowego Męskiej Armii Rewolucyjnej. Tłuściochom kury szczać prowadzać, a nie służyć pod tak wybitnym dowódcą, czyli mną. No, chyba że wniosą sowitą opłatę członkowską; grzech obżarstwa w takim wypadku, zgodnie z braćmi odpuścimy, mile w naszych progach ugościmy.

In plus - Mięśnie rosną, głos basowieje, tężeje, dojrzewa. Stajesz się bardziej męski, a Pan sierżant ciągle na baczność... wytrysk jak piramida w Gizie, pod samo niebo, bezczelnie, śmiało. Zdrowie się poprawia, siła rośnie, zapał i ochota na igraszki z Paniami - także. Stajesz się doskonałym żołnierzem, którego pełnego sił i mocy wyślę na front, by walczył dla mnie, naczelnego wodza Męskiej Armii Rewolucyjnej.

6. Zapisz się na siłownię i boks. Zacznij trenować, nabierz siły, wytrzymałości i dyscypliny. Przegnaj precz cherlawość ciała i charakteru. Ćwicz mięśnie, ale mądrze. Nie zawsze dużo znaczy dobrze. Skasować mięśnie każdy umie; problem w tym, że mięśnie rosną tylko w trakcie odpoczynku. Koniecznie tu zajrzyj, i mniej ćwicz KLIK Boks da Ci nawyk walki mimo strachu. Umiejętnie pokieruje Tobą w sytuacji zagrożenia, oddając Ci do dyspozycji najgroźniejszą broń człowieka, w walce z innym człowiekiem - ręce. I głowę, byś wiedział kiedy uciekać, co najczęściej jest najlepszym wyjściem z takiej sytuacji. Lew ucieka, tygrys ucieka - to kim my jesteśmy bracia, by nie uciekać jak sam król dżungli? gdy mnie pytają czy chcę się bić, zawsze odpowiadam że jestem jak lew. No cóż, dwuznaczna odpowiedź, ale mądra, jak wszystko co z mych ust płynie.


7. Medytuj nad naszym praprapradziadem, którego zdjęcie jest na górze strony. Kontempluj i oddaj mu szacunek. To twórca naszej dzisiejszej potęgi, a dziś w prostej linii jego synowie, są w siłach specjalnych Męskiego Zakonu Braci Uciśnionych (wstań gdy czytasz te słowa, nędzniku)

Odznaka sprawnościowa

Męska Armia Rewolucyjna. Dywizje liniowe, i elitarne. W liniowych służą moi chłopcy, a w elitarnych ci którzy się bardzo wykazują, mają talenty. Nad nimi elita elit, Męski Zakon Braci Uciśnionych. Niewiele o nich wiadomo, a wszyscy żołnierze wzdychają z zazdrości widząc tych niebiańskich wojowników, jak szybko pomykają po drzewach i jedzą banany. To komandosi, specjalnie wyselekcjonowani przez demokratycznie wybrane władze Armii, i zatwierdzone przez wodza, czyli mnie.


Egzaminy na żołnierza dywizji liniowej. Duże straty, wielka ofiarność, podziw i szacunek innych samców. Dziesięć podciągnięć, pięćdziesiąt pompek, dwie udowodnione ciąże.


Egzamin na członkostwo w dywizjach elitarnych. Dwadzieścia pięć podciągnięć, sto dwadzieścia pompek, osiem udowodnionych ciąży.


Egzamin do legendarnych, owianych tajemnicą, zabobonnym strachem i podziwem sił specjalnych zakonu. Dwutygodniowy turnus w Ciechocinku Pań po czterdziestce, i potwierdzone przez wywiadowców minimum dwadzieścia ciąż. Odznaka sprawnościowa "sprawca licznych ciąż" do przyczepienia na ramię.

Wunderwaffe

Zdradzę wam moją wielką wizję. Koniec czasów, armageddon; gigantyczna bitwa. Moja Armia z jednej, a z drugiej siły wroga, Dywizje feministyczne. Wrogie armie zbliżają się do siebie by zabijać miłość w związkach, i wtedy na mój znak moi chłopcy zrzucają ciuchy; reakcjonistki piszczą z zachwytu widząc umięśnione, opalone torsy, błyskające bielą zęby, doskonały pedicure na stopach moich chłopców, i jeszcze wspanialszy manicure na ich owłosionych dłoniach, a także wymodelowane, wyżelowane fryzury. Wtedy nastąpi oskrzydlenie wroga, i do szczególnie niebezpiecznych, agresywnych kucharek, zbliżą się moi chłopcy z jedenastej dywizji elitarnej waffen "Chippendales", którzy do walki trenowali na siłowni i dietą South Beach. Przed sobą niosą romanse, a także włączone na przenośnych odtwarzaczach seriale miłosne i komedie romantyczne. Na polu bitwy dochodzi do gwałtownych zbliżeń i kopulacji. Wszędzie słychać wrzaski i krzyki szczytujących Pań, jęki i spazmatyczne tchnienia z kobiecych piersi się dobywające.

Generałowa Kazimiera

Generałowa Kazimiera obserwując sytuację wrzeszczy wściekła, czerwone okulary (doradzone przez stylistę kobiecej armii, pułkownika Jacykowa) jej się przekrzywiły i spadły na nos, tryska śliną wokół siebie. Okłada nahajką obraźliwych słów i strzela z cynizmów w  najbliższych sobie oficerów w spódnicach, które uniesione na fali powszechnego entuzjazmu, uciekają by z radością poddać się moim elitarnym siłom. Po bitwie uradowane i chichoczące Panie, odchodzą na drżących nogach przytulone do moich chłopaków, rodzą im dzieci i siedzą w kuchni obierając ziemniaki. Tymczasem ja i moja wierna gwardia, komandosi z zakonu, zabieramy się za piszczące z oburzenia dowództwo wrogiej armii, i wiadomo, jak to na wojnie; zapładniamy.

Jądro ciemności

Gdy zbliżamy się do jądra ciemności, z szałasu dowódczego pełnego szminek, perfum, maseczek ogórkowych, wybiega generał Kazimiera. Oblizuje się lubieżnie, i mówi do mnie; wygrałeś wodzu! a teraz zrób ze mną co trzeba, weź mnie w miłosny jasyr! oczy jej się błyszczą, nieśmiało poprawia fryzurę, oblizuje spierzchnięte z żądzy usta na myśl o byciu nałożnicą wielkiego zdobywcy. Wielki wódz w otoczeniu swoich wiernych pretorian, zeskakuje z konia, leciutko się uśmiecha, i mówi do mizdrzącej się generałowej. Pani Generałowo... Tak?! przerywa gwałtownie Kazimiera, dysząca i rozgrzana do czerwoności, wilgotniejsza niż poranna rosa. Pani Generałowo, zaczął znowu Wódz. Jestem mężczyzną, wodzem Męskiej Armii Rewolucyjnej, diakonem Męskiego Zakonu Braci Uciśnionych, guru dla poszukujących męskiej prawdy, światełkiem w tunelu dla wątpiących, heteroseksualistą, szowinistą, seksistą, skromnym facetem który lubi robić dobrze; ale nie zoofilem. Na rożen z tym prosięciem! wrzasnąłem do moich chłopców. Tak Panie Wodzu Naczelny! radosny chór głosów wzbił się ponad pola chwały, i niebiosa żądne krwi. Wraz z głosem słychać było burczenie w brzuchach tysięcy moich chłopców, zmęczonych ciężką bitwą, i odgłosy przełykania śliny gdy chłopcy patrzyli się pożądliwie na związaną, wściekle wierzgającą krótkimi, krzywymi nóżkami, niesioną nad ognisko generał Kazimierą.

Czytany 9577 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:54
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+3 # szer. Zbożowy 2012-11-12 21:45
Cytat:
Każdego żołnierza mojej armii który wygląda jak waleń, osobiście rozkażę moim chłopcom wychłostać i przelecieć.
Ha ha! :D

Niech żyje nam wódz, jedyny w męskich sercach i jądrach prawdziwy! Niech żyje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-13 01:26
Niech żyję! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Seba 2012-11-12 22:00
Zostałem zaproszony w czwartek na spotkanie +wódka z koleżanką sam na sam nie wiem co robić bo ćwiczę, ale pije raz na rok także mi jak najbardziej wypada przypomnieć sobie z nią stare dobre czasy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ester 2012-11-12 22:04
...ćwiczyć,pić, pieprzyć i dalej ćwiczyć:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2012-11-16 16:09
Pić ,pier*olic,nie zalowac, bida musi pofolgowac :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Zbożowy 2012-11-12 22:53
Na litość Boską Seba! Co to w ogóle za pytanie? Rób jak uważasz za słuszne i nie pytaj się bandy internetowego oszołomstwa :D

Jedyne, co mogę Ci odpowiedzieć, to: gdzie ta koleżanka mieszka? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Seba 2012-11-13 17:12
Cytuję Zbożowy:
Na litość Boską Seba! Co to w ogóle za pytanie? Rób jak uważasz za słuszne i nie pytaj się bandy internetowego oszołomstwa :D

Jedyne, co mogę Ci odpowiedzieć, to: gdzie ta koleżanka mieszka? ;)Hahahaha Zbożowy moge Ci podać adres ale obiecaj że ja pierwszy zaczne...;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2014-07-31 22:29
Zaraz zaraz, nie było mnie bardzo dawno na stronie. Wchodzę, patrzę, a tu ktoś się podszywa pod mojego nicka. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co tu się dzieje?

Czy nuutka bądź ester chciały się ze mną umówić i jakiś brat samiec zrobił mi wielkie świństwo przywłaszczając mój internetowy image?

Jedyny Słuszny Prawdziwy i Zalogowany Zbożowy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zbożowy 2014-07-31 22:40
Cytuję Zbożowy:
Zaraz zaraz, nie było mnie bardzo dawno na stronie. Wchodzę, patrzę, a tu ktoś się podszywa pod mojego nicka. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co tu się dzieje?

Czy nuutka bądź ester chciały się ze mną umówić i jakiś brat samiec zrobił mi wielkie świństwo przywłaszczając mój internetowy image?

Jedyny Słuszny Prawdziwy i Zalogowany Zbożowy!


Ha ha ha, o kurwa, to ja sam pisałem, to jest stary art :D Normalnie czuję się jakbym zagiął czasoprzestrzeń . Ale ze mnie parówa :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2014-08-01 13:30
Cytuję Zbożowy:
Cytuję Zbożowy:
Zaraz zaraz, nie było mnie bardzo dawno na stronie. Wchodzę, patrzę, a tu ktoś się podszywa pod mojego nicka. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co tu się dzieje?

Czy nuutka bądź ester chciały się ze mną umówić i jakiś brat samiec zrobił mi wielkie świństwo przywłaszczając mój internetowy image?

Jedyny Słuszny Prawdziwy i Zalogowany Zbożowy!


Ha ha ha, o kurwa, to ja sam pisałem, to jest stary art :D Normalnie czuję się jakbym zagiął czasoprzestrzeń. Ale ze mnie parówa :D


Się zamotałeś :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marek 2012-11-13 01:28
Cytuję Seba:
Zostałem zaproszony w czwartek na spotkanie +wódka z koleżanką sam na sam nie wiem co robić bo ćwiczę, ale pije raz na rok także mi jak najbardziej wypada przypomnieć sobie z nią stare dobre czasy :)


Co robić? zaproś kumpli z Armii. Rozkręcimy imprezę tak, że będziesz się cieszył po wszystkim, że Twoje dzieci nie szczekają :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-11-12 22:35
Cytat:
Zęby. Scalling, piaskowanie, lakier
Wykreśl piaskowanie i będzie git...zaufaj mi,wiem co mówię
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-13 01:30
Nuutka idzie na moją sekretarkę. A co do piaskowania, przeżyłem je niedawno. Mam nadwrażliwe szyjki, więc scalling odpada, wrzeszczę z bólu po pierwszym kontakcie. Pojechali mi więc szczotką, a później piaskowanie. Trochę poplułem krwią, popiekło, ale ząb jak nowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-11-13 13:02
Dobra-przyda się dodatkowa fucha,zbieram na furę:-) A co do piaskowania-to jest bardzo mylne-trzeba to naprawdę dobrze zrobić,piasek bardzo uszkadza szkliwo,mało jaki lekarzy którym się chce porządnie potem wypolerować ząbki-a to jest klucz do sukcesu,bo bez tego osady zbierają się 5 razy szybciej...Jak byś kiedyś potrzebował fachowej:-) porady stomatologiczne j to wal jak w dym:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie 2012-11-13 00:14
kolejny artykuł ktory gniecie...doszc zętnie."przelec iałem" na poczatku wzrokiem cały tekst jeszcze przed czytaniem i jak zobaczyłem wypunktowane rady, co ja mówie - rozkazy to przez chwile pomyslalem ze bede mial do czynienia z mega inspirujacymi artykylami w stylu mens hilta albo kbks-u a tu masz! tak trzymac mistrzu, dowódco!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # imie 2012-11-13 00:16
p.s.
nie wiem co to jest ten scalling (zaraz o tym poczytam) ale czy ktos z Was miał do czynienia z paskami do wybielania zebów, zamierzam je kupic ale boje sie ze mi zniszcza szkliwo, któs używal, moze nótka, widze ze jesteś w temacie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-13 01:34
Mens h. właśnie czytam w kiblu. Szkoda pieniędzy. Wprawdzie lubię sobie popatrzeć na fajne rzeczy, ale za to płacić prawie dychę? felietonów fajnych nie ma, tylko reklamy i golizna. Nie dziwne że ten rynek upada. W necie to samo jest i za darmochę.

Paski raczej Ci nie uszkodzą zębów, ale słabo działają. Dobry jest Czeski zestaw, biała perla chyba? poszukaj w necie info i do apteki idź. Zęby wybiela także ssanie pół godziny dziennie oleju słonecznikowego . Przy okazji oczyszcza się organizm www.apetyt-na-zdrowie.pl/oleje/ssanie-oleju-kuracja-olejem-slonecznikowym.html kiedyś to robiłem, teraz znowu zacznę; nawet osad zaczął z zębów schodzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-11-13 18:33
marek, cały czas widze u Ciebie inspirację hearts of Iron... tez uwielbiam te strategie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-13 22:26
Cytuję Esej:
marek, cały czas widze u Ciebie inspirację hearts of Iron... tez uwielbiam te strategie :)


Lata w nią gram :) teraz scen. 36', od razu wbiłem event 2024 i wyzwoliłem Ukrainę, a później na sejwie przeniosłem się na ZSSR, i na "acceptall" zażądałem zwrotu ziem od niemiec. I walka normalnie, ale mam po swojej stronie Ukrainę. Mam 41' i za chwilę atakujemy z chłopcami komunistów. I po raz setny zdobędę ZSSR :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-11-14 13:29
Eeehhh...gdyby taka wersja historii się naprawdę urzeczywistniła 70 lat temu... bylibyśmy takim mocarstwem jak w wieku XVII, kiedy to jeden jedyny raz zdobyliśmy Moskwę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-16 20:53
Gram Niemcami Vincent :) Polska już podbita... ale chcę ją reaktywować :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2012-11-16 16:16
Marek..abstrahu jac od tematu,pamietas z mojego komcia a'la politycznego... moje przewidywania sie sprawdzily co do Izraelitow...ci esze sie bardzo,ze Swiat wypina sie du*a na nich i ich prowokacje i wszczynanie wojny ze swiatem muzulmanski...b rawo dla Europy..teraz zobaczymy jak sie wypowie Ameryka..narazi e cicho siedzi :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-16 20:54
Cytuję Draniu:
Marek..abstrahujac od tematu,pamietasz mojego komcia a'la politycznego...moje przewidywania sie sprawdzily co do Izraelitow...ciesze sie bardzo,ze Swiat wypina sie du*a na nich i ich prowokacje i wszczynanie wojny ze swiatem muzulmanski...brawo dla Europy..teraz zobaczymy jak sie wypowie Ameryka..narazie cicho siedzi :-)Pamiętam bracie. Obserwujmy sytuację dalej. Już im nie wystarcza zrobienie obozu koncentracyjneg o dla Palestyńczyków, teraz marzy im się masowe zabijanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2012-11-16 21:25
Cos mnie sie wydaje,ze probuja wszczac wojne swiatowa..albo znowu chca czyimis raczkami zalatwic swoje problemy,wydzwa nijaja gdzie sie da :). Jezeli nikt w to g*wno nie wejdzie..a obawiam sie ,ze wejdzie..to strzelaja sobie w stope i jednoczesnie samoboja,moze znowu chodzi im o to,zeby wedrowal caly narod izraelski po swiecie i szukal swojej ziemi obiecanej ? . Czuje sie w powietrzu jakis szwindel.... tylko jaki ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Afrodyta 2012-11-17 21:33
Lot ma nowe Dreamlinery :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu 2012-11-16 21:52
Oj Marku ..tak,tak i wlasnie co do Kazimiery :-) przydalby sie jej zimny prysznic lub zimny kubel na glowe tej chamskiej ,rozhisteryzowa nej dewodce feministycznej ,kolaborujacej z postkomunistami z sld ,a tym samym z bylymi funkcjonariusza mi sb,ktorzy do dzis nie zostali rozliczeni,a ktora wiecznie ubliza nam Polakom ,ze jestesmy faszystami itp itd...bidulka ostanio,jej syndrom niedowalenia,wy nikajacy z braku ch*ja do d*py..doprowadz il ja do tego,ze juz w ogole stracila nad soba panowanie. Moja diagnoza,calkow ite rozstrojenie nerwowe w wyniku przegranego "meczu" ,ktory sie odbyl 11 listopadow ,wynik byl przerazajacy dla tej Pani,a rzeczywistosc ja dobila, czyli 50.000 tys osob,kontra 200 osob z jej swiatopogladem. .. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-16 22:38
Ohydne, wstrętne babsko. Widziałem jak upadlała ludzi w jakimś teleturnieju, po prostu zrobi wszystko za pieniądze. Nazwałbym tę Panią odpowiednio, ale zachowam wstrzemiężliwoś ć od wulgaryzmów... chociaż język świerzbi. Feministkę ideową mogę zrozumieć, lubię ludzi z pasją, ale to zwykła ku... jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # liniowy44 2012-11-21 22:04
Po 100kroć brawo! Najlepszy tekst jaki wyszedł z pod paluchów. :)
Panie Generale, starszy liniowy44 zgłasza się do walki, do jednostki obrony terytorialnej. Cel uświęca środki, gdyż jak mówią plotkary i docenciaki - za 88 lat naszego narodu nie będzie , lub zostaną jego nędzne resztki. ( docenciak-od 20 minuty
Powalczę chętnie ze zdecydowanymi paniami, nie mającymi dzieci, ale zadbanymi. Każda z nich wie, że najlepiej dla jej zdrowia jest urodzić dziecko przed 40. Ale gdy jej męska połówka ma problemy lub jej nie ma... . Powstałem w wyniku działania majowych hormonów, jako kolejne chciane dziecko, moje dzieciaki wyglądają niczego sobie.
Pozostało we mnie trochę energii, której nie można marnować, gdy istnieje potrzeba. Odpowiem tylko zdecydowanym na dziecko - szukające przygód przepraszam. Oczywiście moje działanie w armii generała jest bezpłatne! Obszar działania mojej brygady obrony terytorialnej jest ograniczony - pomiędzy Bugiem a Wisłą. Czas również - do wiosny! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-21 23:45
No bracie, zaimponowałeś mi :) żeby to wszystko się tylko tak nie skończyło, że będę bulił za swoich jurnych chłopców alimenty :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # liniowy44 2012-11-22 09:21
Umowa jest prosta, pomagam za darmo, a panie są świadome i same bądź ze swoją rodziną wychowują dzieci. :-) Wsparcie możliwe tylko duchowe... . Jasne i proste zasady od samego początku. Tylko prawda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd