Najnowsze felietony

piątek, 09 listopad 2012 12:58

Kobiety częściej zdradzają...

Napisał 
Kobiety zdradzają częściej niż mężczyźni. Zdrada to chocholi taniec, na miękkiej jeszcze, cmentarnej ziemi. Grób jeszcze pusty, lecz lada chwila wypełnią go martwe ciała odwiecznych kochanków; miłości i zaufania. Gdy zapadnie zmrok, powstaną z martwych by pić ich krew, a ich imiona i oblicza diametralnie się zmienią; nienawiść i ból, taki ich od tej pory nazywać będą. Zmienią żyjących na swój przeklęty obraz i podobieństwo, a wieczność pocałunkiem w szyję zadana, w bólu i marności czekać ich będzie.

Podbrzusze związku

Zdrada... jest to czyn podły, gdyż wymierzony w ufne podbrzusze związku. Przyczyna zdrady to przede wszystkim brak emocji; gdy seks staje się przewidywalny, doskonale znany, emocje jak polane wiadrem wody ognisko ulegają wygaszeniu. Seks to doznania fizyczne, ale przede wszystkich psychiczne, emocjonalne. To emocje uruchamiają ośrodki przyjemności i bólu, znacznie silniej niż tarcie Żylastego o ścianki wilgotnej, różowej Kudłatej. Wyobraź sobie, że wygrałeś kilka milionów; rośnie ciśnienie, pojawiają się skrajne stany emocjonalne. To tylko myśl, prawda? nic się realnie nie stało, nadal jesteś tam gdzie przed chwilą byłeś, ale prawie latasz w ekscytacji pogrążon. Wyobraź sobie że to czego zawsze pragnąłeś, właśnie się spełnia na Twoich oczach; wspaniały stan, prawda? nie musisz nic robić, działać, wystarczy coś co wzbudzi emocje, i samo to może sprawiać że odczuwasz wielką przyjemność, zadowolenie; albo na odwrót, cierpisz i płaczesz, chcesz umrzeć by ból przestał chociaż na chwilę drażnić nerw istnienia, nieustępliwym, bezwzględnym staccato stomatologicznej wiertarki. Emocje są najsilniejszymi kierowcami Twoich działań. Jeżdżą ostro, brutalnie, skręcają z piskiem opon. Czasami źle przeliczają swoje umiejętności, i nadziewają się na barierkę kończąc wyścig, przegrywając i tracąc zdrowie. Gdy gasną emocje, gaśnie radość i drżenie ciał na myśl o seksie. Ciało kobiety chłodnieje, zamiera, pogrąża się w lodowatych, błękitnych toniach. Atomy pożądania w cząsteczce związku, kończą żywiołowy taniec, marnieją, nikną.

Wrzosowiska niespokojnych myśli

Wielu braci o tym po prostu nie wie; ich koledzy to erotyczni neandertaczycy, a żadna kobieta im tego nie powie; najczęściej w ogóle tego nie wie. Skąd ma wiedzieć? rodzice naciskają na faceta z dobrym zawodem, pieniędzmi, znajome na przystojnego. Każdy ma swoje pragnienia i cele, i myśli że inni też tego potrzebują. Rodzice wiedzą że w życiu liczy sie pieniądz, wygoda. Polecają zamożnego notariusza, architekta. Nieistotne że konusowaty i brzydki, inny cel jest dla nich znacznie ważniejszy. Koleżanki chcą się pokazać i piszczeć z zachwytu, więc polecają Justina Biebera. Nikt nie rozumie że dziewczyna może mieć swoje własne potrzeby, pragnienia, preferencje. Czy ciocia albo babcia klepiąca bezustannie różaniec, opowie im że w młodości prawie zemdlała z rozkoszy, gdy była brana przez kryminalistę i bandziora w ciemnym, obszczanym zaułku? nie, ponieważ to jest ich grzeszny skarb, głęboko skryty we wrzosowiskach niespokojnych myśli. Prędzej powiedzą coś na księdza proboszcza, niż wyznają swe prawdziwe młodości przewinienia. Wstydzą się swych prawdziwych pragnień, i wciskają kit młodej dzierlatce; facet ma być miły, rycerski, przynieść śniadanie do łóżka i naprawić zepsutą spłuczkę. Pierwszy do komplementów, kościoła i ciastkarni, geriatryczny czempion, zdobywca zatwardziałych, miażdżycowych serc. Takim ideałem starszych Pań, staje się Rysiek z Klanu. Ich potrzeby seksualne wraz z wiekiem wygasły, więc marzą o ciepłym, serdecznym miśku który naprawi cieknącą rurę i upiecze pyszne ciasto. Ich wiekowe ciała, pobudza i elektryzuje już tylko myśl o ciepłej herbacie i pysznym makowcu, oraz naprawieniu telewizora by chociaż na chwilę uciec od mąk starości, w iluzoryczne rozbłyski seriali. Starsza kobieta, najbardziej nawet życzliwa, nie zrozumie potrzeb młodej dziewczyny ani młodego faceta. Jej rady są nie tylko bezużyteczne, lecz jeśli ktoś im wierzy, niezwykle szkodliwe. Twierdzą że znają życie? a gdzie tam znają. Tylko jego wycinek. Serial, kilka znajomych, przeważnie zmyślone opowieści innych ludzi. Na takiej kruchej, pękajacej jak wiosenny lód podstawie, ma być określana znajomość życia? wiedza o miliardach ludzi, trylionach planet, niezbadanych głębi oceanu i nieba?

Sławojka w zimę

Młoda dziewczyna, otępiona propagandą babć mam i ciotek, odczuwa wewnętrzny, potężny jak wiosenna burza konflikt. Gdy ogląda z wypiekami na twarzy Klan, Rysiek ją śmieszy, a na myśl o spędzeniu z nim całego życia ma odruch wymiotny. Tymczasem osiedlowy osiłek, którego widziała jak siedział na studencie, i obijał mu z całej siły twarz pięściami, spojrzenia podziwiających go kolegów, skrwawiona, wykrzywiona w grymasie przerażenia i upodlenia twarz przyszłego magistra marketingu; sprawia że jej uda drżą same z siebie, oddech i puls gwałtownie przyśpiesza, a fala uczuć wzbiera w jej głębi z całą swą mocą. Bandyta, tępak, kryminalista; i co z tego? angażuje emocje, przyjemnie pożera nudę. Aktywuje genetyczne wspomnienia jej pra pra babci, która łkała ze szczęścia że najsilniejszy małpiszon w jaskini z nią kopuluje. To nic że pobije jak ma zły humor, to nic że obsiusia po seksie by oznaczyć ją jako swoją własnośc, to nieważne; a co jest ważne? poczucie bezpieczeństwa, ciepłe mięso codziennie dla niej i jej młodych, ochrona i brak lęku przed atakami innych owłosionych kobietek, i podnieconych, słabych samców. Ta informacja pędzi jak goniec pod Termopilami, przez genetykę wszystkich kobiet, i wzbudza silne, oszałamiające emocje. Strategie przetrwania w czasach gdy człowiek był prymitywny, są nadal aktywne w dzisiejszym świecie. Cywilizacja w obecnym kształcie, istnieje kilkadziesiąt lat. Nie wszędzie, nawet w polsce są czasami miejsca gdzie zamiast ciepłej toalety w domu, trzeba wystawiać w zimę tyłek, na mroźne podmuchy wiatru w sławojce na polu. Kilkadziesiąt lat, gdy kobieta może sama przetrwać, kontra kilka tysięcy lat, gdy kobieta mogła przetrwać i mieć poważanie, tylko dzięki silnemu, płodnemu samcowi. To w nas tkwi, i tkwić będzie jeśli cywilizacja przetrwa, co najmniej tysiąc lat.

Jądra miarowo klaszczą

Rysiek angażuje niewykształcony i nieużywany u kobiety zmysł logiczny, czym wzbudza jej wściekłość. Rysiek prosi, przekonuje; samiec alfa rozkazuje. Gdy Rysiek prosi nieśmiało o seks pod kołdrą, samiec alfa podchodzi od tyłu w kuchni, gdzie intelektualistka z magistrem socjologii zaocznej, robi mu naleśniki; obleśnie ją obmacuje i brutalnie ściska piersi głośno dysząc, nie przejmując się jej nieśmiałymi odmowami, po czym gwałtownie, nie dbając o nawilżenie, zadziera fartuszek i kieckę, wchodzi w nią. Dziewczyna jest oszołomiona, widzi gwiazdy za dnia, a emocje sprawiają że wznosi się, lewituje duchowo w przepiękne, rajskie krainy. Samiec alfa śmierdzi moczem i petami, wchodzi brutalnie w swoją kobietę a jego jądra miarowo klaszczą o jej zgrabne, jędrne uda. Jęczy i sapie, za nic mając wszelkie zasady savoi vivre. Pod koniec łapie ją mocno za włosy, sprowadza na kolana i zmusza do połknięcia swojego nasienia. Wyciera penis o obrus bądź firankę, i idzie do telewizora pooglądać film z Clintem Eastwoodem, a cała w pąsach i dziwnie radosna dziewczyna, skacze z naleśnikami i piwem koło swojego samca. Rysiek prosi nieśmiało o seks, kobieta jest rozdrażniona, opierdala go, chrumka coś o niedojrzałości emocjonalnej, byciu pustym i płytkim. Płacze litujac się nad swoim, zniszczonym przez Ryśka życiem. Pogrąża w otchłani marzeń, gdzie przystojny i wysoki szejk zakochuje się w jej pomarszczonych cyckach, funduje jacuzzi, szampana, ślimaki i nowego rollsa. Rysiek przeprasza, kaja się w potężnym poczuciu winy, marzy o kupieniu kwiatów i prezentu swojej ukochanej. Zasypia na kanapie w pokoju, a przedtem cichutko, żeby żona nie usłyszała, onanizuje się wyobrażając sobie jak leży na pomarszczonym, wypchanym kartoflami wzdętym brzuchu połowicy. Ejakuluje w skarpetkę, którą wstydliwie chowa pod oparcie kanapy. Śpi niespokojnie, rzuca się, ma pełne poczucia winy koszmary senne. Samiec alfa spi głęboko. Chrapie i popierduje przez sen, zajmując niemal całe łóżko; na jego brzegu leży dziewczyna, bojąca się nawet poruszyć by nie obudzić swojego misia. Niech śpi ukochany, jutro idzie do pośredniaka, musi być wyspany; intelektualistka spoglądając na nieogolonego troglodytę, od którego śmierdzi kiszonymi bąkami, uśmiecha się tak samo jak wtedy gdy ogląda komedie romantyczne z happy endem, gdzie wszyscy są szczęśliwi. Jej wyobraźnia doładowywana przez marzenia o białej sukni, serialach miłosnych, komediach romantycznych i tasiemcach brazylijskich, rysuje jej wspaniałą, pełną szczęścia przyszłość. Rysiek za to nie musi wygodnie spać. Będzie zapierdalał kilkanaście godzin w hurtowni, więc śpi jak pies na kanapie, bo wygoniła go w jego własnym mieszkaniu, wiecznie niezadowolona ślubna połówka.

BMW w gazie

Rysiek to wytresowany kundel. Podaje łapę na żądanie, domaga się pieszczot, prosi o drobne z własnej pensji którą grzecznie oddaje. Wierzy w religię, szczerość rządu i że USA walczy o wolność na świecie. Ma ideały, i chce by jego kobieta była szczęśliwa. Uważa że szczęście obcej osoby jaką w istocie jest jego kobieta, jest całkowicie zależne od niego. Wierzy święcie w ukochane przez kobiety powiedzenie, że "łzy kobiety są porażką mężczyzny". Gdy więc szczęścia nie ma, stara się coraz bardziej. Gdy to nie skutkuje, a nawet pogarsza sytuację, wpada w silne poczucie winy, i zarzyna się by dać szczęście kobiecie w prezentach i podlizywaniu zaklęte. Samiec alfa to niesforny, złośliwy pitbull. Nie podaje łapy, tylko wgryza się zębami w proszącego. Ma gdzieś swoją kobietę i jej emocjonalność, ponieważ dla niego liczy się tylko jego własna przyjemność. Nie wierzy w kapłanów, rząd, wojny obronne i bombardowania humanitarne; wie że wszyscy chcą go wydymać, a wie  o tym doskonale bo on sam wszystkich chce wyruchać, a tylko ludzie jego pokroju idą do polityki. Rysiek chce demokracji, samiec Alfa dyktatury. Rysiek chce załatwiać sprawy pokojowo, rozmowami, samiec alfa najpierw rozbije komuś łeb cegłą, zabierze mu portfel, komórkę i skórzane buty, a później stawia żądania. Rysiek płaci podatki i haracz państwu, a samiec alfa oszukuje urzędy na każdym kroku. Rysiek ciężko haruje na swoją rodzinę (która nim gardzi), samiec alfa wyłudza za łapówkę rentę i zasiłki w mopsie. Rysiek jeździ fabią z salonu, samiec alfa używanym, czarnym BMW w gazie. Dla Ryśka inni kierowcy to przyjaciele, dla samca alfa ci co jeżdżą od niego wolniej to frajerzy, a ci co szybciej idioci.

Rysiek stara się każdą wolną chwilę poświęcić rodzinie, samiec alfa wyłącza komórkę i idzie z kumplami na wódkę i dziewczynki. Gdy Rysiek wraca trzeźwy jak wieprz z imprezy imieninowej w pracy, przynosi czekoladki i kwiaty w przeprosinach, kajając się gdy kobieta płacze i wrzeszczy że swoimi wyjściami niszczy rodzinę. Gdy samiec alfa wraca z dwudniowej libacji, jego kobieta chowa się w szafie, a wychodzi tylko po to by sprzątnąć po samcu alfa, który nasrał w łóżko.

Kobiety jak kurewki

Morał? Rysiek po tragedii życiowej i utracie możliwości zarobkowania, zostaje sam, bez mieszkania i z wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Samiec alfa w takiej sytuacji ma wierną, kochającą kobietkę, która koło niego skacze. Dlaczego tak jest? dlaczego to jest tak kurewsko, nieprawdopodobnie niesprawiedliwe? emocje. W nich znajdziesz klucz do serca kobiety. Kobiety zachowują się jak kurewki, i same nie wiedzą dlaczego tak jest. To emocje, genetyka, może coś jeszcze... same próbują to tłumaczyć zaiskrzeniem, i Bóg wie jakimi bzdurami. Takie jest życie, i nie mów mi bracie że tego nie wiesz; wiesz, ale sam się oszukiwałeś, całe życie. Rozejrzyj się wokół; wszędzie korupcja, zlodziejstwo, morderstwa, katastrofy i klęski naturalne. Byli TW sprzedający swoich kolegów za pieniądze rządzą państwem, a faceci w służbach którzy wyrywali paznokcie i mordowali porządnych ludzi, żyją spokojnie na dostatniej emeryturze. Opozycjoniści konają z pięćset złotową rentą, a TW Bolek który wdrapał się po ich spracowanych karkach na sam szczyt, upaja się swoją sławą, noblem i tytułem mędrca europejskiego. Żydzi których Polacy ratowali najwięcej w europie, kosztem swych rodzin i potwornej kaźni, nienawidzą nas, i szkodą jak tylko mogą. Jedyny honorowy kraj, który wypełnił swoje zobowiązania wobec innych, został wielokrotnie zdradzony i zmasakrowany, a teraz staje się winnym holocaustu, rzekomo niesprawiedliwego zaboru ziem odzyskanych, i współsprawcą zbrodni nazistów - nie niemców, ci byli tymi dobrymi. To mityczni naziści byli źli. Niemcy z aliantami z nimi walczyli. Słodkie zwierzaki zjadają się nawzajem, a silniejszy robi rzeźnię słabszym. Wygrywa kurestwo, zdrada i spisek. Nieliczne jasne momenty historii, to zbyt mało by taki stan trwał wiecznie. Taki jest ten świat, i takie jego zasady. Emocje.

Bądź alfa Romeo

Kanalia, samiec alfa w wydaniu prostackim, czuje to instynktownie. Taki po prostu jest. Ty już znasz proces, wiesz o co chodzi. Bądź samcem alfa, nowoczesnym i dobrym. Znaj zasady. Nie wierz gdy mówią Ci coś innego, kłamią albo pieprzą, nic nie wiedzą. Rozejrzyj się, wejrzyj głębiej niż słowa; te są za darmo, nic nie kosztują. Świat pełen jest kłamstwa i bredni, więc zachowaj czujność, uważność. Jeśli chcesz mieć związek, ważniejsze niż kwiatki i cukier w czekoladzie, są emocje. Nie musisz bić, krzyczeć, po prostu je wzbudzaj na wszelki możliwy sposób. Niech będą kojarzone z Tobą. Oto moja nauka bracie samcu. Idź w świat, i niech dobrze Ci się z nią wiedzie.


A oto i druga nauka; gdy kobieta zdradza, wie że źle robi. Wie; przez ułamek sekundy. Później włącza się system obronny, i kobieta uważa że jest niedoceniania przez swojego faceta. Nie troszczy się o nią tak, jak długowłosy homoseksualny model, grający romantycznego milionera Huana w brazylijskiej telenoweli. A więc należy mu się kara. Żadna kobieta nie przyzna że źle zrobiła. Każda jest niewinna; jak łza, której wylewanie należy do standardowych umiejętności, obok równie koniecznych do życia, jak nałogowy shopping, czy maratony komedii romantycznych z podstarzałym Hugh Grantem. Ważna nauka, której nie uświadczysz od kobiet; jeśli Twoja wybranka kłamie i mataczy w drobnej sprawie, w dużej też będzie. To nawyk. I tyle. Możesz się oszukiwać że się zmieni, że jest inna... sam zobaczysz. Oby nie za późno.

Zapisujcie się do newslettera. Wpiszcie meil w biały prostokąt na dole strony, i bądźcie zawsze na bieżąco. Muza którą polecam do tego felietonu, to Kaczor.

Czytany 14634 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:54
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Seba 2012-11-09 16:18
Maro to prawda wszystko! kolejny świetny artykuł ale w jaki sposób wzbudzić pożądane emocje u kobiet ? przecież nie istnieje żaden eliksir ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Marek 2012-11-09 18:56
Są sposoby, np. wyjście wieczorem na spacer, i szybki seks publicznie, klatka schodowa itd. Park rozrywki, jakieś latające koła itd, wyrwanie kobiety z codziennego schematu. Można nawet awanturę zrobić, pokłócić się, o cokolwiek. Robi focha? zbesztać ją. Pokombinuj bracie, Pan Bóg dał Ci rozum, ja koncepcję, a realizację musisz sam zaplanować :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Draniu@vp.pl 2012-11-09 19:29
Zdrada rowniez dotyczy,glowneg o plicmajstra czyli USA..nie wiem czy wszyscy wiedza...ale oficerow niemieckich odpowiedzialnyc h za zbrodnie wojenne..powinn o byc skazanych okolo 20 tys. z tego tylko 4 % zostalo skazanych i nie wszyscy na kare smierci.Kto pomagal w ucieczkach do Ameryki Poludniowej i Afryki..tzw. szczurzymi szlakami, tzw. alianci za odpowiednia oplata,a pieniadze pochodzily z rabunkow wojennych dokonanych przez Niemcow ...a kto im pomagal jeszcze...te szlaki byly wytyczone przez czerwony krzyz...oficero wie na falszywych dokumentach spokojnie transportowali sie do rajow,gdzie mogli zyc i nikt ich nie dreczyl ..jakas tam wojna...Nastepn a hipokryzja i zdrada amerykanska..dl aczego trzymaja Idian w rezerwatach prawowitych wlascicieli Ameryki Polnocnej..Idia nie maja zasady i nigdy sie nie ugna,nigdy nie pojda na kolaboracje,lew e uklady..wiec Amerykanie ich wytepili...a garstka ,ktora pozostala jest trzymana w gettcie kontrolowana i notorycznie rozpijana..co do Izraelitow ..teraz szykuja sie do wojny z Iranem..i czekaja czy bracia Amerykanie wspompoga czy tez nie...bo przeciez tylko oni i Amerykanie moga miec bombe atomowa...ale Iran juz nie.. tylko zachodzi pytanie dlaczego nie moga miec tej bomby ,co ? Strach ogarnia Izraelitow,ze moga byc rozliczeni z oszustw jakie dokonali na spoleczenstwie arabskim..np to ze zostali zaproszeni do Palestyny,a pozniej nagle stali sie okupantami ,wydzierajac ziemie prawowitym wlascicielom..a teraz calemu Swiatu wmawiaja ,ze to terrorysci i wkrecaja inne narody,ktore praktycznie nic nie maja wspolnego z ta cala sprawa..i Polska tez jest takim krajem,politycy decyduja za spoleczenstwo.. co wypda a co nie..w imie tzw. psudoterroryzmu . Tak sie sprawy maja..a porownujac to do kobiet jest pewna analogia czy tez podobienstwo,po trafia zrecznie przekreci prawde o sobie,ze to nie one sa winne..tylko facet..ktory sie zachowywala jak zwyly "terrorysta" a one bidulki byly gnebione... :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-10 00:08
Jesteśmy dymani non stop. No cóż, był czas kiedy byliśmy mocarstwem, upadliśmy. Może kiedyś powstaniemy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-11-10 10:19
Powstaniemy, kiedy nasza sarmacka krew przy śledziku i wódeczce dobędzie słownej szabelki wycinającej znak zorro na życiu sąsiada. Wszak wszyscy mości Panie i Panowie jesteśmy szlachcicami, z dziada pradziada, naszym herbem wyższa szkoła lansu i baunsu :P To się nazywa zachować błękitną krew przodków :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Bernard 73 2012-11-12 15:18
Skoro jesteś taki proarabski to zacznij żyć w zepsutej przez islamskich wyznawców Francji. Po 2 tygodniach zrozumiesz intencje Izraelitów. Europie zagraża arabski Islam a nie izraelski Judaizm... Lepszy Żyd w sąsiedztwie niż fałszywy Arab przygotowany do zamachu. Ocknij się... Natomiast bycie ściganym przez Mosad nigdy nie dawało spokoju byłym członkom SS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Draniu 2012-11-09 19:37
Panowie jest takie powiedzenie meskie..i kobiety doskonale zdaja sobie z tego sprawe z tego faktu delikatnie ujamujac. "Kobieta nie mydlo,nie wymydli sie" parafrazujac "d*pa nie mydlo, nie wymydli sie " idac dalej "c*ipa nie mydlo ,nie wymydli sie" Kobiety nie wiedza co to jest honor,zawsze beda szly po swoje nie ogladajac sie za siebie. Pamietajcie o tym ,przed wejsciem w jakies g*wno,bo smrod bedzie za Wami sie ciagna przez cale zycie . :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ona 2012-11-10 10:25
Za honorowe postępowanie płacimy bardzo wysoką cenę, ale summa summarum warto! Cytat:
Kobiety nie wiedza co to jest honor,
Jeśli to prawda Draniu, to mów mi Mietek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Draniu 2012-11-10 14:02
Przeciez to juz jest powszechne,ze przestalyscie byc Kobietami tylko stalyscie sie jakims dziwnym stworem kobieco-podobny m,ktorego mozna nazwac Mietkiem..:)w portkach chodzicie,polic jantami jestescie,zolni erzami..jeszcze brakuje Wam tego ,jak wychodzicie z domu zebyscie przykrecaly sobie fiuta:) a jak wracacie odkrecaly :) zeby przynajmniej w domu udawac ,ze jestescie kobietami.:) Ale i tak nadal nie bedziecie wiedzialy co to jest honor..dzis juz nie sluchacie sie mezczyzn ,samowystarczal ne jestescie..a jak Wam cos brakuje to nastepuje zjawisko pt. roszczenia, bo Wam sie nalezy...bo jestescie np samotnymi mamuskami. Facet jak samotnie wychowuje dzieci nie lazi i nie zebrze o pieniadze,bierz e wszystko na klate /to jest jeden z wielu przykladow/ Nastepny, jak takie jestescie hej do przodu,to dlaczego sprawdzacie faceta i pytacie czy stac go na utrzymanie rodziny..to jest zachowanie honorowe ? :)Juz Wy najmniej macie do powiedzenia w kwestii honoru..a panie rozwodki np. ciagna kase od bylego,od tatuska swojego i kolejnego kochasia ,no i ktora zaradniejsza to jeszcze pracuje... a nie laska przestac brac od tatusia,ktory i tak ma mala recine,od eks i kolejnego narzeczonego..t ylko zyc z pensyjki..co?:) No i jak z tym honorem u Was jest ? :)Oczywiscie w/w przyklady sa jednostkowe,ale kazdy facet wskaze inne przyklady Waszego "honorowego" podejscia do zycia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ona 2012-11-10 19:24
Cytat:
w portkach chodzicie,polic jantami jestescie,zolni erzami..jeszcze brakuje Wam tego ,jak wychodzicie z domu zebyscie przykrecaly sobie fiuta:) a jak wracacie odkrecaly :)
Po co mamy odkręcać w domu?
Setny raz powtarzam, że to Wasza wina! To Wasze niehonorowe postępowanie zmusiło kobiety do obrony, a jak dobrze wiesz /i często stosujesz/najlepszą obroną jest atak.Cytat:
Facet jak samotnie wychowuje dzieci nie lazi i nie zebrze o pieniadze,bierz e wszystko na klate
Poważnie? Z tego co obserwuję to facet robi podobnie jak kobieta. Jeśli daję radę zapewnić dzieciom przyzwoitą egzystencję to nie żebrze, ale jeśli nie jest w stanie to też żebrze. Tak dla kobiety jak i dla mężczyzny jest to upokarzająca sytuacja. Ale co Drań może wiedzieć na ten temat?Przecież z definicji to człowiek mało empatyczny :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bernard 73 2012-11-12 15:27
Słusznie "Ona". Honor u facetów jest deficytowy, zwłaszcza kiedy uciekają przed spłatą alimentów. Nie brak nam w Polsce tzw. twardzieli na pokaz, jeśli wiesz o co mi chodzi;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # malinka 2012-11-11 00:13
Cytuję Draniu:
Facet jak samotnie wychowuje dzieci
No tak jak facet wychowuje sam dziecko to jest bochaterem bouratowal zycie dziecka przed bezwzgledna matka ale jak matka uwiezyla facetowi i zrobil jej dziecko a potem sie na nia wysral to tego nikt nie umie napisac!!!!! nie mozna wrzucac wszystkich ludzi do tego samego worka nie karzdy czlowiek jest taki sam ja jestem samotna matka i chcialam zeby moje dziecko mialo inne zycie niz ja mialam ze bylam bez ojca cale zycie,,,, jestem wyrozumialym czlowiekiem akceptuje ludzi ktorzy maja problemy i nie sa idealni staram sie pomagac jak sie tylko da,,,, sama nie bede miala ale drugiemu dam i co z tego??? i tak jestem sama takze ten artykul to g*wno prawda wam facetom sa potrzebne takie dziwki ktore beda wami poniewierac bo zaden facet nie bedzie z taka kobieta jak ja bo ja jestem za dobra i za troskliwa!!!!! takze mi tu nie wypisujcie takich glupot bo znam duzo takich par gdzie kobieta sie puszcza z drugimi a facet w domu z dziecmi siedzi albo facet ma zone 4 dzieci a kobieta od rana do wieczora w domu siedzi gotuje sprzata prasuje zakupy w rekach nosi a on dupe wozi w aucie i za dziwkami jezdzi jeszcze przyjdzie do domu jakby sie nic nie stalo !!!!!!!!!!! takze badzcie cicho OK!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-11 00:32
Nie Malinka, ja to zawsze pisałem - zostawił facet dziewczynę, a ona przeżywa tragedię, nikt temu nie zaprzecza. To też prawda, faceci lubią kobiety które grają na ich emocjach. Ten sam mechanizm tutaj działa w obie strony. Natomiast troskliwość o której piszesz, często przez kobiety mylona jest z nadopiekuńczośc ią, szperaniem w prywatnych rzeczach, śledzeniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Afrodyta 2012-11-11 12:12
Cytat:
Facet jak samotnie wychowuje dzieci nie lazi i nie zebrze o pieniadze,bierz e wszystko na klate /
A takich facetów jest na pęczki, tylko czekają żeby zająć się dziećmi :P Faceci, kiedy kończą związek, kończą często także relacje z dziećmi, bo tak samo jak obca staje im się kobieta, tak samo obce są mu jej dzieci, co często okazują na każdym kroku, także wymigując się od płacenia na nie alimentów. Przecież większość dzieci nie jest wynikiem przypadkowo nawiązanych dyskotekowych znajomości, a zwieńczeniem jakiejś wspólnej wizji dwojga ludzi. Dlatego uważam, że zamiast urządzania na przykład kościelnych szopek z odpytywanki o żywotach świętych pt. bierzmowanie, które jest potrzebne młodym ludziom tylko do zawarcia kościelnego związku małżeńskiego, państwo powinno odgórnie robić jakieś psychotesty pozwalające sprawdzić na ich podstawie potencjał społeczny i prewencyjnie przed świętością turecką wynikającą z posiadania niechcianego potomstwa bierzmować nożem. Taka wazektomia na 18 urodziny wielu prawdziwym mężczyznom oszczędziłaby niepotrzebnych dylematów i skaz na honorze, nie tylko swoim ale i kobiet :P :P :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mody 2012-11-09 20:46
http://www.youtube.com/watch?v=5xcn7ett7co&feature=related
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mody 2012-11-09 20:47
mam pytanie, jak wstawiać linki z hiperłączem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-10 00:04
Cytuję mody:
mam pytanie, jak wstawiać linki z hiperłączem?


Kliknij szósty przycisk nad tym co piszesz, licząc od lewej. Kula ziemska, i przewrócona ósemka pod nią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-11-09 20:53
Zdanie wartościujące wiekszy bądź mniejszy odstetek udziału danej płci w relacjach damsko- męskich jest skrajnie nielogiczne. Prawdopodobieńs two, że kobieta robi to z mężczyzną i odwrotnie jest dokładnie takie samo :P Ile w Polsce jest kobiet, ile mężczyzn, mężatek, zonatych? Ano właśnie :P

Uważam, że traktowanie emocji jak instrumentu muzycznego sprawdza się na krótką metę, no ale wy mniemam zakładacie kilka koncertów :P Nawet wtedy warto pamiętać o krystalizowaniu ich w pozytywny sposób, chyba że akurat ma się focha, czyli tzw. dostrajanie :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ktomar 2012-11-09 21:52
Nowoczesny Rysiek (od znajomych) to oddaje w Anglii do adopcji swojego syna, gdyż jego żona woli "zwierzątka", a jemu na niej zależy i nie chce jej stracić! Jednak alfa - kiedy jest fanatykiem, też jest niezdrowy. Nowoczesny - to jest to! Umiejętnie stosowane (z pozytywnym skutkiem) emocje są dobrym instrumentem. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-10 00:05
Cytuję ktomar:
Nowoczesny Rysiek (od znajomych) to oddaje w Anglii do adopcji swojego syna, gdyż jego żona woli "zwierzątka", a jemu na niej zależy i nie chce jej stracić! Jednak alfa - kiedy jest fanatykiem, też jest niezdrowy. Nowoczesny - to jest to! Umiejętnie stosowane (z pozytywnym skutkiem) emocje są dobrym instrumentem. :)


Oddać własnego syna? tego nie słyszałem, masakra :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-11-09 22:07
Fajna nutka z samcami alfa i Ryśkiem w tle :)


Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-11-10 00:06
Jakoś Dębiec mi nie wchodzi w ucho.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-11-10 10:26
Mi podchodzi...jak ieś 5 utworów :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sturmmann 2012-11-10 01:02
Bo jak to mawiał Marian Paździoch "w tym kraju trzeba mieć łeb na karku, i twardą dupę":)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-11-12 16:57
a ja mam inne pytanie, nuutka napisała gdzies kiedyś Markowi w komentarzach, ze ma długie, zgrabne, szczupłe nóżki.
Nuutko, czy masz własnie takie jak na załączonym zdjeciu do tego felietonu? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # homepage 2021-11-08 12:47
whoah this weblog is wonderful i like studying your
posts. Stay up the good work! You realize,
a lot of persons aare looking round for this information, you could aid thyem greatly.

Bodybuilder traininng homepage bodybuilder
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd