Najnowsze felietony

sobota, 27 październik 2012 15:38

Gówniarz i mężczyzna

Napisał 
Miłosną odyseję, da się opisać i wyrazić za pomocą bogatej palety barw; nawet szarość ma tysiąc i jeden odcieni, a dotyk poety potrafi ją jeszcze pogłębić, nadać znaczenie kruchym wymiarom istnienia, co daje nieskończoną liczbę możliwości, wahań, subtelnych ekspiacji. To prawda; ale istnieje noc i dzień, życie i śmierć, a także biel i czerń. Mimo wszystkich odcieni, powiedzmy sobie wprost bracia; istnieją tylko dwa typy samców, stąpających po ziemi, tej ziemi. Na zewnątrz wyglądają podobnie, jednak wewnętrznie różni ich niemal wszystko. Gówniarz i mężczyzna. Cała reszta definicji, to tylko prawnicze, sofistyczne wygibasy. Poznajcie więc jedynie słuszną typologię.Uczucia:

Gówniarz: kobieta decyduje o jego nastrojach. Foch bądź milczenie partnerki, natychmiast ustawia do pionu gówniarza, mobilizuje go do służenia swojej Pani na kolanach. Każda emocja której sama kobieta nie rozumie, staje się kodeksem postępowania, dla tylko z pozoru i fizykalii faceta. Dobry Bóg dał mu testosteron, a ten się go trzykrotnie wyparł. Raz gdy jego kobieta zaszlochała, dwa gdy ciała dać nie chciała, a trzy gdy dni dwa całe przemilczała. Bóg więc sprawił, że "przypadkiem" trafił na samczeruno.pl, gdzie bracia samcy wyprostować chłopaka chcieli. Uciekł. Do swojej kobiety, która go po główce pogłaskała, że płytkich emocjonalnie, niedojrzałych emocjonalnie popaprańców posłuchać nie chciał.

Mężczyzna: Kobieta nie ma wpływu na emocje mężczyzny. Jeśli ma, mężczyzna nigdy tego nie okazuje, ponieważ jeden udany szantaż otwiera furtkę do kolejnego. Skoro metoda działa, to się ją powtarza i coraz częściej z niej korzysta. Mężczyzna rozumie te zależności, i działa rozumnie. Ba! nie dość że nie reaguje tak jak chce kobieta, to jeszcze daje jej ostro w kość. Kobieta chce by facet skojarzył; odmawia jej więc cierpi. Mądry mężczyzna myśli podobnie; próbujesz mną manipulować, cierpisz. Każda sprawa która jest dyskutowana z szacunkiem dla mężczyzny, z uwzględnieniem jego racji, zaprasza mężczyznę do dyskusji z kobietą. Każdy kobiecy "argument" że inni mają a my nie, albo foch czy obrażanie się, jakiekolwiek szantaże czy nieprzyjemne odzywki z drwinami, zamykają dyskusję, bez względu na to co w zemście zrobi kobieta.Finanse:

Gówniarz: pensję oddaje żonie. Nie podpisuje intercyzy, bo przecież umierają i rozwodzą się inni, poza tym kobieta obiecała że go nie zdradzi. Prosi się o jakieś niewielkie pieniądze ze swojej pensji na drobne wydatki, nie reaguje gdy spotyka się z odmową tylko cichutko odchodzi do telewizora, by nie zdenerwować swojej kobiety. Własne konto bankowe udostępnił swojej połówce, przepisał na nią działkę, samochód i firmę. Liczy że za taki objaw zaufania, zasłuży sobie na szacunek, a widząc że zamiast szacunku są coraz większe żadania i presja, zamiast odebrać co swoje i odejść, płaszczy się jeszcze więcej niż zwykle ma w zwyczaju. Znak rozpoznawczy; niewielkie, mizerne jądra. Zanik testosteronu. Wzmożona produkcja estrogenów. Ginekomastia. Grymas niepewności i strachu na twarzy. Czuć kozłem i skwaśniałym, końskim potem.

Mężczyzna: z pensji wydziela żonie to, co umówili się że jej da. Kupuje sobie to, na co ma ochotę, jeśli w rażący sposób nie wpływa to na byt rodziny. Swoje konto ma tylko dla siebie. Na pierwszym miejscu stoi dziecko jeśli je ma, później swoje pasje, a następnie małżonka. Jeśli małżonka krzyczy że albo pierścionek albo ona, bez wahania wydaje wszystkie pieniądze na imprezę z braćmi samcami, a swojej już ex wysyła esemesa; byłaś rozwarta bardziej niż mój cyrkiel w zawodówce.Rodzice:

Gówniarz: zostawia rodziców na pastwę losu, bo tak chce kobieta. Oddaje ich do przytułku gdy są jeszcze całkiem sprawni, by przejąć ich mieszkanie, samochód czy oszczędności; bo kobieta narzeka że po co im skoro już starzy, a przez brak zdecydowania i "męskości" faceta, cierpią ich dzieci. Bo nie maja Ipoda i Iphona, a ich mamusia nie wygrzewa dupska na plaży i nie może wstawić na fejsa fotek z piramidami, i obsranymi wielbłądami w tle, jak inne "świadome siebie" i "nowoczesne" koleżanki z pracy. Nowoczesne? traktowanie rodziców jak śmieci dla paru groszy, ma bardzo długie tradycje.

Mężczyzna: mówi kobiecie, żeby odpierdoliła się od jego rodziców, i wara jej od ich pieniędzy. Jesli ma ochotę na pieniądze, to niech sobie zarobi. Nie umie? to nie usprawiedliwienie wyrzucenia z domu starych, bezbronnych ludzi. Jeśli rodzice byli w porządku wobec mężczyzny, ten kierując się honorem, jest w porządku wobec nich aż umrą. To są zasady prawdziwego mężczyzny. Płacz kobiety? rzuć jej ścierkę którą wycierałeś siuśki Azorka, niech obetrze sobie krokodyle łzy. A potem wykop ją z domu na zbity pysk, niech spieprza do własnych rodziców i ich odda do zaszczanego domu starców.Wiara, przekonania:

Gówniarz: zmienia swoją wiarę, przekonania, kaja się że śmiał uważać inaczej niż jego partnerka. Przejmuje bez wahania wszyskie jej wierzenia, zwłaszcza w nieomylność telenowel brazylijskich.

Mężczyzna: zachowuje swoje wierzenia i przekonania, a zmienia je tylko wtedy, gdy sam poczuje taką potrzebę. Motorem zmian jest jego własne zrozumienie, wewnętrzna potrzeba i iluminacja, a nie strach przed awanturą i szydzeniem partnerki.Społeczeństwo:

Gówniarz: potakuje z szacunkiem głową, gdy jego kobieta mówi o konieczności resocjalizacji morderców, dawaniu im drugiej szansy. Wierzy gdy kobieta naucza go o najważniejszych sprawach w życiu: jak się ubrać, pokazać w pracy, ładnie wyglądać, chodzić na pokaz do kościoła, mieć papierek żeby inni znali nasz status, czy mieć potomstwo, żeby ciotki nie pastwiły się uśmieszkami i ciągłymi pytaniami o potomka.

Mężczyzna: wychodzi gdy słyszy takie brednie. Gdy nie może wyjść, wychodzi kobieta z odciskiem adidasa na pośladkach. Za śmierć jest śmierć, takie jest męskie prawo. A w życiu najważniejsze są; honor, nauka dla siebie, pasje, kreatywność i wyobraźnia, a nie kolory ubrań, papierki i zdanie innych, mentalnych ciot, załganych autorytetów, byłych kapusiów co sprzedawali kolegów za kilka srebrników a teraz udawają wzór cnót.Ubiór:

Gówniarz: ubiera się jak każe mu kobieta, wg. jej wizji modnego faceta. A właściwie to nie jest jej wizja, tylko wyczytała to w kobiecej prasie... gówniarza łatwo rozpoznasz, ponieważ jego ubiór jest pstrokaty, jak z bazaru, kompletne bezguście i szajs. Bardziej przypomina gejów z Paryżewa, niż normalnego, polskiego faceta. Najważniejsze dla niego jest zdanie jego partnerki.

Mężczyzna: ubiera się elagancko, po męsku. Garniak, dżinsy, dobra koszulka w stonowanych kolorach, eleganckie skórzane buty, mogą być adidasy. Kolor? jednostajny, najlepsze są ciemne kolory. Prawdziwy mężczyzna to nie bażant, nie musi błyskac kolorkami by pokazać że istnieje; to domena słabych, nieszczęśliwych ludzi, ciot co hałasem i krzykami chcą zapełnić swoją wewnętrzną pustkę. Systematyczna kąpiel, co najmniej raz dziennie; świeże skarpetki, zawsze świeży, gotowy do akcji penis; broda może być jeśli czujesz w sobie buntowniczy zew, staramy się unikać wieśniackich, cinkciarskich wąsów. Co w życiu mężczyzny jest najważniejsze? pasja, twórczość, budowanie, uczenie się. Cipek jest trzy miliardy, starczy dla każdego.Słownictwo:

Gówniarz: kochanie, ale dziś piękna pogoda. Czy uważasz że Tomek hajtnie się z Kaśką? czy nie sądzisz że te zasłony są dziwnie brązowe? kochanie! wpiszę komcia u tego żałosnego męskiego guru Mareczka, i jego żałosnych braci samców; "Jesteście rzałośni. Rzal mi was. Ja koham swojom kobiete nade rzycie. Jesteście póści jak mój portwel".

Mężczyzna: wkleję komentarz brata samca Seby, z przedostatniego felietonu "Wątpliwości Kaśki": Seba 2012-10-24 15:41
Warto zadać sobie pytanie dlaczego kobiety z dzieckiem szukaja tzw miłosci ? bo pod słowem miłość mieści się słowo kasa...chodzi jedna z drugą i szuka frajerów żeby łożyli kasiorę na cudzego kryjana...jesteście mistrzami manipulacji... To jest męski komć! to jest FACET a nie ciota.
Poniżej, na dole strony, macie biały prostokąt. Wpiszcie w niego swój meil. To newsletter, dzięki któremu będziecie zawsze na bieżąco.

Czytany 21136 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:54
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+2 # Seba 2012-10-27 16:37
Mareczku tak szczerze do czego są nam potrzebne kobiety? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2012-10-27 20:13
Cytuję Seba:
Mareczku tak szczerze do czego są nam potrzebne kobiety? :)


Do gotowania raczej nie, bo sami lepiej gotujemy... do prania też nie, bo pralka... do rozmów też nie, bo i o czym rozmawiać z kobitą, o serialach? rzadko która ma szersze horyzonty... mam! do seksu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2012-10-27 16:38
No Panie, cóż to więcej dodać? Sama prawda :-) Podoba mi się szczególnie zdanie: "Bo nie maja Ipoda i Iphona, a ich mamusia nie wygrzewa dupska na plaży i nie może wstawić na fejsa fotek z piramidami, i obsranymi wielbłądami w tle, jak inne "świadome siebie" i "nowoczesne" koleżanki z pracy" które dobrze oddaje (te wielbłądy najlepsze, to już Twój stały i charkterystyczn y element, bo w kilku innych felietonach też się przewijały) jak bardzo opinia społeczeństwa (i oczywiście koleżanek) jest dla kobiet ważna i jak (co zawsze podkreślam) ciężko im samodzielnie myśleć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-27 20:14
Te wielbłądy mnie rozjuszają zawsze :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2012-10-27 17:51
No w koncu! Najprosciej, najkrócej, najdobitniej, niech kazdy osobnik płci męskiej sobie to wbija codziennie do głowy, to taka sciąga cos jakby :lol: podoba mi sie ten art bardzo, 5 Marek! :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Esej 2012-10-27 18:17
Współczesny mezczyzna bardziej chyba niz kiedykolwiek leka sie braku dostępu do seksu. Zewszad otacza nas aura seksualnosci, ot chodzimy np. za zwykły portal internetowy jakimjest onet.pl, chcemy sprawdzic przykładowo informacje na temat wyniku naszej ulubionej druzyny piłkarskiej, albo poczytac cos np. dot spraw krajowych ( mniejsza o wiarygodnosc tego portalu, która w mojej ocenie jest bliska zeru, ale niech bedzie), chcac nie chcac musimy popatrzec na głowna stronu i tutaj sie zaczyna: wszedzie zdjecia rozneglizowanyc h aktorek, piosenkarek, tutaj której wypadł cycek ze stanika, żona Zebrowskiego miała problemy z kreacja wieczorową ( warto popatrzec jak jest ubrany Michał Żebrowski- kwintensencja meskiego stylu, klasycznie, dobrze dobrany garnitur w jednym kolorze, zero pstrokaciźny, do tego porzadny, stonowany szal, czarne buty, i płaszcz- tak powinien wygladac w miare mozliwosci klasycznie ubrany facet, a nie jak jakies geje z obcisłymi koszuleczkami czy smiesznymi sweterkami z wielkimi wcieciami), tam pokazuja Jenifer Lee, albo szwedzka pania Silverstadt, chcac nie chcac nasz meski umysł chłonie to, biologii nie oszukamy, wychodzimy na ulice, patrzymy zwłaszcza latem, rozneglizowane blondynki, porzadny cyc, szpilki, i odrazu w głowie nam lata wszystko jak kule z karabinu maszynowego. Jednoczesnie zdajemy sobie sprawe ze dostęp do seksu w formie ze sie tak wyraze klasycznej typu maz-zona, chłopak-dziewcz yna zaczyna kosztowac nas sporo wysiłku, wielu facetów boi sie ze jak zerwie z dziewczyna to co tutaj duzo gadac, zanim cos porucha to moze minąć wiele czasu, trzeba znowu sie starac, znowu atakować, sytuacja staje sie dramatyczna gdy od dłuzszego czasu facet nie ma w co włozyc swojego pracia i gotów jest praktycznie spełnic kazde żadanie zeby dorwac sie do brzoskwinki. Fundamentalne pytanie: co robić? Sposoby sa wszystkim w sumie znane- masturbacja, wizyta w bałaganie, sport, nierzadko alkohol i prochy- niektórzy na trzeźwo nie maja ochoty na bałagan ale po %
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2012-10-27 18:31
by juz odepchnąc od siebie wyrzuty sumienia, rzucaja sie na profesjonalistk ę w ciemnym pokoiku jak wygłodniały lew na antylopę, inni z kolei uzywaja wszystkiego po trochu z wyzej wymienionych. Z biologicznego punktu widzenia sytuacja współczesnego mezczyzna wydaje sie byc niesprawiedliwa : ot mamy statystyczna kobiete, która ma ochote na seks, gdziekolwiek by nie kiwneła palcem zawsze znajdzie swojego amatora, nawet te brzydkie moga liczyc na seks, z jakimis murzynami czy arabami, którzy pielą ogródki nawet juz gesto zaperzone, bo oni tez maja cisnienie. Z kolei facet takiej mozliwosci nie ma, mógłby oczywiscie rzucic sie na kazda kobiete, ale to jest gwałt za co idzie sie do puchy, gdzie co prawda to juz nie te czasy jak w latach 70 czy 80 gdzie gosc sie wypróznić nie mógł, bo go tyłek bolał non stop, ale nawet i dzisiaj zyje w ciagłym strachu przed wiezniami, dla których staje sie taki delikwent celem numer jeden. Nasi przodkwoie w czsach przedchrzescija nskich radzili sobie z tym problemem w bardzo prosty sposób, po prostu porywali kobiety, które im sie podobały i była to legalna droga zdobycia połowicy. przyszedł Koscioł, który postanowił skonczyc z tymi "barbarzynskimi " praktykami i o takim sposobie zawierania małzenstwa uczymy sie juz tylko na historii. Nie jest lekko a sposobu błyskawicznego na pokonanie takiej oto przeszkody nie ma. Oczywiscie, wyzej wspomniane metody sa jakims substytutem, o ile taki nasz mezczyzna nie ma wyrzutów sumienia ( pewien niespełniony malarz,powiedzi ał, ze wyrzuty sumienia to żydowski wynalazek :lol: ). Z drugiej strony wymienione sposoby tez niosa za soba duze zagrozenia, choc to wszystko jest uzaleznione od konstrukcji psychicznego naszego samca, masturbacja moze łatwo sie przemienic w potworny nałóg, gdzie sama rozneglizowana kobieta przestaje zachwycac ale coraz wiecej szyka sie hardcoru, za który w rzeczywisctosci , aktorzy bądź amatorzy dostaja kase, widz traci zas poczucie rzeczywistosci,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2012-10-27 18:46
bałagany z kolei to takze z jednej strony, mozliwosc konsumpcji towaru który nam sie podoba, ba mozna eksplorowac brzoskwinki czarne, białe, polskie, ukrainskie, z duzymi cycuszkami, małymi, młode suczki, konkretne milfy etc., tyle tylko ze jesli interesuje kogos tylko sam ruch posuwisto-zwrot ny to ok, nikomu ze zdrowa głowa nie przyjdzie dziabac takiej profesjonalistk i bez gumki, samemu zrobic jej przyjemność, gdy nasz jezyk powoli i deilkatnie, potem szybko i mocno lata jaka wariat po rózowej powierzchni, a i z pocałunkami czy jakąs taka atmosferą, chociaz troche przypominajacą seks z uczuciem tez jest bardzo ciezko i dosyc niebezpiecznie. O alkoholu i prochach to szkoda gadac, poziom zniszczenia organizmu z biegiem czas jest tak wysoki ze zostaje nam wrak człowieka.
Tak wiec taki oto nasz mezczyzna współczesny na dobra sprawe czuje, ze ma ciezko i dlatego trzyma sie tej swojej połowicy jak tonacy brzytwy i gotów jest zrobic dla niej wszystko, do tego dochodzi jeszcze standardowe wychowanie, ze kobiecie trzeba dogadzac, szanowac( to akurat trzeba, ale nie za kazda cene), ze trzeba zapewnic bezpieczenstwo finansowe, a jak bedzie slub i dzieci to ona juz nigdzie nie ucieknie i ten seks z wielkim bolem głowy i potwornymi kosztami bedzie. I wielu mezczyzn juz to zaakceptowwało. Kluczowy fragment to moment zanim zaczniemy dobrze, zarabiac i sie rozwijac , o czym pisałem juz wczesniej, bo jednak do tego momentu naszej biologii nie wyłaczymy. No cóż, przede wszystkim pracujac nad sobą, rozwijajac sie, zarabiajac sałatę, nasze cisnienie schodzi, przykładowo wracamy z pracy o godzinie 17, idziemy na siłownie czy jakies inne zajecia w domu jestesmy o 22 i po całym dniu po prostu nie mamy ochoty na nocny seans przed monitorem,nie wspominajac juz o tym, zebysie ubrac i zajechac gdzies do mieszkania uciech. Nasza głowa wypełniona jest planami, działaniem dopóty tak jest to i nasze cisnienie na brzoskwinkę staje sie nieco mniejsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2012-10-27 18:55
tragedia jest gdy sie nudzimy i popadamy w rutynę, wtedy z nudów po 23 bierzemy pilota, wrzucamy Polonie i gadamy przez 3 minuty, z jakąś 60letnia babcia ze sztuczną szczeką która, wydaje odgłosy imitujące hardkorowa akcje. Jesli zaczynamy byc w takim stanie, to rzeczywiscie mamy problem, jednak po to mamy w koncu ten cholerny testosteron, zebysmy brali inicjatywe w swoje rece bilans jest prosty: rośnie nam sakiewka od monet, wypełniamy sobie czas, zmniejszamy cisnienie, wygląd nasz sie zmienia z chudego szczawia stajemy sie gosciem z porzadna klatką piersiową i szerokimi pleckami, dzieki sakiewce stac nas na kupno fajnego płaszcza, widzimy ten wzrok samiczek na sobie, zaczynamy sie czuc coraz lepiej we własnej skórze, coraz wiecej kobietek sie kreci i wtedy dochodzimy do momentu o którym wczesniej pisałem. Oczywiscie daleki jestem od potepiania tych, którzy sobie takie nocne seanse urządzają albo szlifuja swój rosyjski w towarzystwie blondynki w stringach i szpilkach( co prawda jak ktos tam idzie, to konwersacja pewnie zajmuje mało czasu, no ale nie kazdy jest bucem, który po finiszowaniu siedzi i sie nie odzywa, zawsze mozna pocwiczyc rosyjski :lol: ). Zreszta tak jak pisałem, pomysły na takie akcje w przypadku kiedy dobrze wypełnimy sobie czas, sa dosyc rzadkie,bo po prostu nie starcza nam juz energii do takich działan i nasza głowa jest w wiekszym stopniu skupiona na czyms innym. To chyba tyle tak krótko na temat. Powodzenia bracia samcy! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2012-10-27 19:27
Aha, a co w sytuacji gdy mamy juz problem? Nasza aktywnosc seksualna w tym wypadku to prbleemu nadmiaru testosteronu którego nie mozemy rozładowac w normalny spósób+ nuda+ przyzwyczajenie i niestety zmiany w naszej psychice- nadmiar testosteronu i nude mozna rozładowac własnie poprzez aktywnosc fizyczna ( najlepsze moim zdaniem sa siłownia i sporty walki, w szczegolnosci te ostatnie- dobre pranie sie po ryjach, to jest to co od zarania dziejów kreci meska czesc tego swiata, moze nie tyle swiadomie, ale nieswiadomie na pewno, w trakcie walki zaczynaja sie wydzielac hormony, wzrasta nasze cisnienie, w organizmie jak to marek fajnie napisał wprowadzony zostaje stan wojenny- po takim wysiłku (czesto tez z porzadnym chlebem nad okiem) jedna z ostatnich rzeczy,z powodu zwykłego zmeczenia jest wskakiwanie na cycata, rosyjskojezyczn a blondynke w szpilkach, albo ogladanie jak ktos na nia wskakuje9 ewentualnie marzymy, by jakas delikatna,kobie ca rączka, z oczami pełnymizachwytu nad naszym bohaterstwem, delikatną raczką smaruje nam napuchnieta oko mascia :lol: ) co do zmian psychicznych, to mimo wszystko moje zdanie jest takie, ze niezbedna jest pomoc dobrego psychologa lub seksuologa i podwyzszanie własnej samooceny- z tym problem moze byc mniejszy, kedy na 10 sparingów załatwilismy 8 naszych przeciwników, odzyskujemy wysoka samoocene, jesteesmy cos warci, nasz testosteron zaprowadził nas do zwyciestwa, po pewnym czasie wlasnie takie zwyciestwo i wysoka samoocena staja sie naszym nałogiem :lol: a to chyba jeden z nielicznych nałogów, które nie czyni nam szkody
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Esej 2012-10-27 19:44
I teraz bracie samcu spróbuj sobie wyobrazic siebie: 30letni mezczyzna, z swietnie wygladają klatka piersiowa, szeroki barkami i motylami, i znakomicie wyrzeźbionym brzuchem, władajacy bardzo dobrze angielskim i rosyjskim, w długim płaszczu z szalem, a pod nim idealnie skrojnym garniturze z mankietami, z pewnym wzrokiem ( wygrał sporo walk) i dodaj jeszcze do tego to co lubisz, nie wiem dobry samochód, drogi zegarek....no naprawde nie ma chuja zeby chociaz co 10 kobieta na Ciebie nie spojrzała z zainteresowanie m...to wszystko jest jak najbardziej mozliwe, tylko zebys nie tracił bezcennego czasu na bzdury, które nc Ci nie daja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-10-27 20:09
Jedno już spełniam - władam biegle rosyjskim. A na doszlifowanie reszty mam jeszcze sporo czasu, chociaż jak piszesz sporo tego :P Nie znaczy to że wszystko mnie kręci, ale pewne cechy/umiejętno ści na pewno są przydatne :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-27 21:41
Ale ja Ci Vincent zazdroszcze, gdybym miał znajomosc biegłą rosyjskiego jak TY to mysle, ze na Ukrainie to juz kompletnie hasałbym bezkarnie jak polska husaria :lol: swoja drogą nie myslałeś zeby ( a moze juz masz?) załozyc sobie jakis profil na rosyjskich portalach randkowych czy cos takiego? Po pierwsze to fajny sposób szlifowania tego pieknego jezyka cały czas, po drugie mysle, ze któraś by Ci sie spodobała z tamtejszych dziewczyn, a jesli do tego dołożyłbys to co powyzej napisane- jestes ścisła czołówka samców alfa :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-27 21:43
znajomosc rosyjskiego na Wschodzie to naprawde potezny atut, jeszcze jak ktos lubi tamte klimaty i dziewczyny to moze zdziałac cuda... :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 14:00
Cytuję Esej:
znajomosc rosyjskiego na Wschodzie to naprawde potezny atut, jeszcze jak ktos lubi tamte klimaty i dziewczyny to moze zdziałac cuda... :-)


Miła Rosjanka, wykształcona, skromna, inteligentna, z przytulną i ciasną zatoką miłości... igła :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-10-28 09:13
Już kiedyś pisałem że nie chce się wiązać nigdy na stałe, aczkolwiek na wschodzie są naprawdę piękne dziewczyny więc kto wie, kto wie...Ale serwisy randkowe odpadają, bo mam wrażenie że tam przewija się non stop towar ewidentnie drugiej kategorii. Kontakt z językiem tak czy inaczej mam bo regularnie jeżdże do Rosji do rodziny i oni też przyjeżdzają do mnie do Polski (ostatnio przylecieli na wszystkie mecze Euro i byli zbulwersowani tymi zamieszkami między naszymi narodami w Warszawie).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 14:02
Cytuję Vincent:
Już kiedyś pisałem że nie chce się wiązać nigdy na stałe, aczkolwiek na wschodzie są naprawdę piękne dziewczyny więc kto wie, kto wie...Ale serwisy randkowe odpadają, bo mam wrażenie że tam przewija się non stop towar ewidentnie drugiej kategorii. Kontakt z językiem tak czy inaczej mam bo regularnie jeżdże do Rosji do rodziny i oni też przyjeżdzają do mnie do Polski (ostatnio przylecieli na wszystkie mecze Euro i byli zbulwersowani tymi zamieszkami między naszymi narodami w Warszawie).Nienawidzę nienawiści między naszymi narodami. Ja Rosjan bardzo lubię, to nasi bracia słowianie. Przecież te diabły komunistyczne, samych Rosjan najwięcej mordowali. Rosjanie, Czesi, Węgrzy; z nimi zawsze i wszędzie wódeczka i niegrzeczne dziewczyny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-10-28 17:36
A... znałem kilku Węgrów i byli to bardzo przyjemni i pogodni ludzie, tylko ich język jest chyba najtrudniejszym i jednocześnie najbardziej komicznym w całej Europie. Dobrze że chociaż trochę po angielsku mówili, bo tak to nigdy byśmy się nie dogadali :-) Co do Rosjan to również ich lubię, podobnie jak resztę narodów Europy, nie mam żadnych uprzedzeń do nikogo, pod względem narodowościowym właśnie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-28 19:34
Ja też lubie Rosjan, zdaje sobie sprawe z faktu, ze czerwoni( z których duza cześć była INNEJ narodowsci niz rosyjska- wiadomo ocb) zamordowali ponad 30 mln Rosjan, nie wspominajac o zniszczeniu tradycyjnej rosyjskiej rodziny, lubie i Rosjan i Rosjanki, natomiast zdaje sobie sprawe ze z politycznego punktu widzenia jestesmy przeciwnikami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-27 20:15
Spojrzy więcej niż co dziesiąta... co druga, trzecia... z zainteresowanie m...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-27 21:37
tez tak myślę, no ale chciałem tak ostroznie podejsc do szacunków, bo jakbym napisał co 2, to ktos by nie uwierzył, zbyt piekne by było prawdziwe :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 14:02
Cytuję Esej:
tez tak myślę, no ale chciałem tak ostroznie podejsc do szacunków, bo jakbym napisał co 2, to ktos by nie uwierzył, zbyt piekne by było prawdziwe :lol:


No ale to tak właśnie jest :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-27 20:15
Cytuję Esej:
No w koncu! Najprosciej, najkrócej, najdobitniej, niech kazdy osobnik płci męskiej sobie to wbija codziennie do głowy, to taka sciąga cos jakby :lol: podoba mi sie ten art bardzo, 5 Marek! :lol:Dzięki. Trzeba żądać od sejmu, żeby to tatuować od narodzenia samcom. Bylibyśmy za 20 lat Europejską potęgą w samcach alfa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-27 21:36
A cała żeńska populacja Europy zjezdzała sie na seks-turystykę do Polski :lol: dzisiaj Irlandka, jutro Chorwatka, pojutrze Włoszka- klawe zycie :lol: Nasze dziewczyny chyba dostałyby amoku z zazdrości, a sejmie szybko znlaazłby sie projekt zabraniajacy polskim mezycznom pod groźbą 25 lat pozbawienia wolnosci i uciecia jaj,kontaktów płciowych z cudzoziemkami :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Esej 2012-10-27 21:47
Kiedyś miałem taka sytuacje, ze w celach nieco eksperymentalny ch szedłem za taką parą chłopak biały a dziewczyna mulatka- było lato, dziewczyna widomo szpilki i mini, a chłopak dobrzez zbudowany no i tak szedłem sobie wolno za nimi ale tak zeby widac mijajace je osoby z naprzeciwka, wszyscy oczywiscie sie patrzyli, mezczyni jak widziałem, głównie lol na twarzy, a dziewczyny spojrzenie,mija nka i usta zacisniete, a na twarzy posąg :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 14:03
Cytuję Esej:
A cała żeńska populacja Europy zjezdzała sie na seks-turystykę do Polski :lol: dzisiaj Irlandka, jutro Chorwatka, pojutrze Włoszka- klawe zycie :lol: Nasze dziewczyny chyba dostałyby amoku z zazdrości, a sejmie szybko znlaazłby sie projekt zabraniajacy polskim mezycznom pod groźbą 25 lat pozbawienia wolnosci i uciecia jaj,kontaktów płciowych z cudzoziemkami :lol:


Oj tak, nasze królewny by zapiały z oburzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Natalia 2012-10-27 18:50
'Na pierwszym miejscu stoi dziecko jeśli je ma, później swoje pasje, a następnie małżonka.' Ciekawa jestem Marku, czy Ty chciałbyś być traktowany przez swoją kobietę, którą zakładam, że kochałbyś, tak na doczepkę. Są pewne priorytety- dziecko zawsze jest najważniejsze, ale nawet ono nie zastąpi spełnienia w innych sferach. Egzekwowanie swoich praw i szacunku (jakiego rzekomo i tylko kobiety nie okazują nagminnie)jak najbardziej, ale dobrze by było również szanować drugą osobę. 'Gdy nie może wyjść, wychodzi kobieta z odciskiem adidasa na pośladkach'. Trochę moim zdaniem przesadziłeś. Myślałam, że pisujesz dla wszystkich, ale teraz mam wrażenie, jakbyś chciał swoimi tekstami podjarać właśnie zakompleksionyc h gówniarzy, którzy chamskimi tekstami lubią leczyć swoje niedoskonałości . Prawdziwy facet, który zna swoją wartość, nie musi podkreślać nieustannie beznadziejności , nieprzydatności , braku zdolności samodzielnego myślenia czy innych mankamentów kobiet. Z głupimi babami po prostu się nie zadaje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2012-10-27 20:17
Cytuję Natalia:
'Na pierwszym miejscu stoi dziecko jeśli je ma, później swoje pasje, a następnie małżonka.' Ciekawa jestem Marku, czy Ty chciałbyś być traktowany przez swoją kobietę, którą zakładam, że kochałbyś, tak na doczepkę. Są pewne priorytety- dziecko zawsze jest najważniejsze, ale nawet ono nie zastąpi spełnienia w innych sferach. Egzekwowanie swoich praw i szacunku (jakiego rzekomo i tylko kobiety nie okazują nagminnie)jak najbardziej, ale dobrze by było również szanować drugą osobę. 'Gdy nie może wyjść, wychodzi kobieta z odciskiem adidasa na pośladkach'. Trochę moim zdaniem przesadziłeś. Myślałam, że pisujesz dla wszystkich, ale teraz mam wrażenie, jakbyś chciał swoimi tekstami podjarać właśnie zakompleksionych gówniarzy, którzy chamskimi tekstami lubią leczyć swoje niedoskonałości. Prawdziwy facet, który zna swoją wartość, nie musi podkreślać nieustannie beznadziejności, nieprzydatności, braku zdolności samodzielnego myślenia czy innych mankamentów kobiet. Z głupimi babami po prostu się nie zadaje.Myślę Natalia, że dziecko jeśli jest, to jest najważniejsze. Kobita jest albo jej nie ma, bo zauwazyła lepszą gałąź... a dzieciak to moja krew, więc jest najważniejszy.

Prawdziwy facet, jeśli nie chce skończyć w garach i po szyję w gównie, musi ciągle pamiętać że wśród kobiet, pełno jest wampirów i plastikowych intelektualiste k. Jeśli idziesz po chodniku, na pewno pamiętasz by nie wyskoczyć na jezdnię, prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # zz 2012-10-28 01:44
Nieprawda. Zawsze na pierwszym miejscu powinien być partner/partnerka.
Jeśli dziecko jest dla kogoś ważniejsze to już jest po związku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 14:04
Cytuję zz:
Nieprawda. Zawsze na pierwszym miejscu powinien być partner/partnerka.
Jeśli dziecko jest dla kogoś ważniejsze to już jest po związku.


Chyba żartujesz? jakim cudem ktoś kogo zapłodniłem, być może po pijaku, ma być dla mnie ważniejszy niż moje własne dziecko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2012-10-29 03:22
A dla kobiety kto ma być ważniejszy - e mąż czy jej dziecko ?
Każdy uczciwy seksuolog potwierdzi moje słowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Afrodyta 2012-10-29 08:32
Cytuję zz:
A dla kobiety kto ma być ważniejszy - e mąż czy jej dziecko ?
Każdy uczciwy seksuolog potwierdzi moje słowa.


Idąc Twoim tokiem myślenia, przy każdym kolejnym związku, dzieci z poprzednich powinno się utylizować w beczkach. Przecież według Ciebie to partner jest najważniejszy. Co z tego, że fascynacja trwa miesiąc, rok, pięć a obok dorasta dziecko. Tylko demonice opiekują się dziećmi, Aniołki biorą tabletki i zawsze chętnie, nie bacząc na nic przyjmują pozycję "kwadrans przed trzecią", a w razie czego są przecież jeziora, rzeki, śmietniki i inne miejsca na odpady. Istne kurestwo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # wiler 2012-10-27 18:54
nic dodac nic ujac, 10/10 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-27 20:18
Cytuję wiler:
nic dodac nic ujac, 10/10 :)


Masz ode mnie łapkę w górę. Bo tak :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Seba 2012-10-27 19:39
Natalia właśnie po takich komentarzach jak Twój widać że ten blog jest stworzony przez mężczyznę dla mężczyzn...zacy tuje ''Myślałam, że pisujesz dla wszystkich, ale teraz mam wrażenie, jakbyś chciał swoimi tekstami podjarać właśnie zakompleksionyc gówniarzy, którzy chamskimi tekstami lubią leczyć swoje niedoskonałości ''

Napisałaś to w taki sposób jak byś była idealna pod każdym względem ,mało tego oceniłaś chłopaka którego kompletnie nie znasz ,pokazujesz brak szacunku i typowa dla kobiety złość(prawda w oczy kole) umieszczoną w Twoim komentarzu...ch cesz się podbudować tym komentarzem ?
''Na pierwszym miejscu stoi dziecko''? Czy ktoś Cie rzucił a teraz próbujesz znaleźć sponsora pisząc w taki sposób? Dziecko stoi na pierwszym miejscu wtedy kiedy oboje ludzie się kochają i chcą tego dziecka dobrowolnie bez nacisku mamusi czy babci .Aby te dziecko wyrosło na kogoś, nie na wióry potrzebuje obojga rodziców zakochanych szanujących się i tak dalej,nie potrzebuje spraw w sądzie,podziału majaku złości i faszerowania mózgu tekstami jaki ten tatuś był zły...więcej zrozumienia dla mężczyzn ,ale jak można kogoś zrozumieć jak się samej siebie nie rozumie.Prawdzi wy facet nie musi podkreślać wad kobiet ? nie musi ale może lub powinien bo prawdziwy facet widzi błędy i słabości nie tylko u siebie ale potrafi dostrzec je u innych szczególnie u kobiet...Szczer ość to podstawa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Esej 2012-10-27 19:49
Dokładnie Seba, żada sie szacunku do kobiet, ale kiedy ktos pisze o szacunku dla mezczyzn a wszególnosci dla ich zdanie, to jest zły i pisze dla zakompleksionyc h gówniarzy. Bądzmy szczerzy, jesli facet nie tupnie nogą, to kazda próba dyskusji bedzie sie konczyc jakimis zagrywkami, typu płacz, fochy etc. miedzy mezczyznami tak nie ma, nie mozemy kogos przekonac nie zgadzamy sie z nim to po prostu odbijemy od takiego typu i juz, i podobnie z kobietami, nie mozemy dojsc do ładu to nie tracimy bezcennego czasu tylko odbijamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Natalia 2012-10-27 20:15
Nie oceniam nikogo, tylko to co napisał i z czym się w kilku miejscach nie zgadzam. Nikt mnie nie rzucił, sama kopnęłam w dupę jak przyszedł czas, nie potrzebuję sponsora, nie nadaję dziecku na ojca i nie szarpiemy się po sądach. Chciałabym, żeby moje dziecko miało oboje kochających się rodziców, ale skoro tak nie jest, to staram się je wychować najlepiej jak potrafię sama. I nikt mi nie wmówi, że nie wyjdzie. No ale Ty wiesz przecież lepiej... Szczerość i szacunek, to jest podstawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Seba 2012-10-27 19:56
Święte słowa ;) szanować kobiety wtedy kiedy na ten szacunek zasługują.W gruncie rzeczy kobiety mówią tak ; szukam fajnego,miłego, grzecznego mężczyznę...a jak wygląda rzeczywistość a tak; chciałabym mieć silnego faceta który przywiąże mnie kajdankami do łózka i będzie posuwał cała noc ,szukam faceta męskiego z własnym zdaniem i wielkimi jajami jaki z tego morał? a taki że kobieta nigdy do niczego się nie przyzna :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-27 20:19
Cytuję Seba:
Święte słowa ;) szanować kobiety wtedy kiedy na ten szacunek zasługują.W gruncie rzeczy kobiety mówią tak ; szukam fajnego,miłego,grzecznego mężczyznę...a jak wygląda rzeczywistość a tak; chciałabym mieć silnego faceta który przywiąże mnie kajdankami do łózka i będzie posuwał cała noc ,szukam faceta męskiego z własnym zdaniem i wielkimi jajami jaki z tego morał? a taki że kobieta nigdy do niczego się nie przyzna :)


Ha ha ha szukam grzecznego faceta, który szanuje kobiety :) to się nazywa hipokryzja :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2012-10-27 20:23
Jeszcze spokojnego i wrażliwego o romantycznej duszy, z takim kuriozalnymi stwierdzeniami też się kilka razy spotkałem :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 14:06
Cytuję Vincent:
Jeszcze spokojnego i wrażliwego o romantycznej duszy, z takim kuriozalnymi stwierdzeniami też się kilka razy spotkałem :o


Taaak, romantyk z pasjami i nie cipowaty, i co jeszcze by chciały? tacy faceci wybierają najlepsze geny z puli, a nie byle kogo, za przeproszeniem. Jeśli ja wiem że nie jestem jak Żebrowski z urody, to nie startuję tam, gdzie nie mam szans, proste.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-28 20:09
Cytat:
Jeśli ja wiem że nie jestem jak Żebrowski z urody,
Skąd te kompleksy? Uważam, że już Karolak jest bardziej interesujący, chociaż obiektywnie mniej przystojny :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Natalia 2012-10-27 20:46
A mnie nie podobają się pizdusie, uwielbiam męską dominację i przyznaję się do tego, więc Twoje twierdzenie, że 'kobieta nigdy i do niczego się nie przyzna' jest trochę wyjęte z dupy. Może niektóre babki tak robią, bo społeczeństwo wymaga od nich udawania cnotek, bo inaczej zostają uznane za wyuzdane dziwki. Męskie zachowanie i ostre rżnięcie nie jest równoznaczne z chamstwem i brakiem szacunku, a mam wrażenie, że tak to rozumiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-28 12:58
Cytat:
szukam fajnego,miłego, grzecznego mężczyznę...a jak wygląda rzeczywistość a tak; chciałabym mieć silnego faceta który przywiąże mnie kajdankami do łózka i będzie posuwał cała noc ,szukam faceta męskiego z własnym zdaniem i wielkimi jajami
Cytat:
i wrażliwego o romantycznej duszy
Czy takie ideały chodzą po świecie? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Seba 2012-10-27 20:27
Jest wiele wymogów iście z kosmosu wrażliwy,romant yczny bez nałogów ,wysportowany ,doświadczony ,zaradny życiowo ,inteligentny a mówią że ideałów nie ma ? większość Pań czeka na księcia z bajki a co w zamian ? jak myślicie drodzy bracia ?:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2012-10-27 20:29
W zamian najczęściej g***o :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-27 20:34
Cytuję Seba:
Jest wiele wymogów iście z kosmosu wrażliwy,romantyczny bez nałogów ,wysportowany ,doświadczony ,zaradny życiowo ,inteligentny a mówią że ideałów nie ma ? większość Pań czeka na księcia z bajki a co w zamian ? jak myślicie drodzy bracia ?:)


W zamian kobieta "da mu" dziecko, za który to dar facet ma zapier.. całe życie, na mamusię i jej zachcianki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Seba 2012-10-27 20:34
Wystarczy spojrzeć na różne portale społecznościowe ,coraz więcej młodych dziewczyn coraz bardziej rozebrane coraz łatwiejsze...do kąd ten świat zmierza ? nie generalizuje że każda taka jest ,na pewno mamy odsetek szanujących się kobiet ale to ułamki procentowe.Jaka ś Sylwia sprzedaję swoje dzieci za 10 000 zł inna sprzedaję cnotę za milion dolarów...hmm hipokryzja ,istna hipokryzja! zero szacunku do samej siebie=zero szacunku do całego świata a w szczególności do facetów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-27 20:36
A brzydule siedzą w domu, jedzą kurczaczki z kartoflami, i oglądają z wypiekami na twarzy M jak miłość; i czekają na księcia z bajki, który dostrzeże w nich coś niezwykłego. Np. magiczną maszynę, która tworzy nadwagę z tlenu, bo przecież od kurczaczków się nie tyje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2012-10-28 14:31
Cytuję Seba:
Wystarczy spojrzeć na różne portale społecznościowe ,coraz więcej młodych dziewczyn coraz bardziej rozebrane coraz łatwiejsze...dokąd ten świat zmierza ? nie generalizuje że każda taka jest ,na pewno mamy odsetek szanujących się kobiet ale to ułamki procentowe.Jakaś Sylwia sprzedaję swoje dzieci za 10 000 zł inna sprzedaję cnotę za milion dolarów...hmm hipokryzja ,istna hipokryzja! zero szacunku do samej siebie=zero szacunku do całego świata a w szczególności do facetów...


To jest to, co Marek podnosi w kilku felietonach. To, że dziewczyny ( co jest smutne) jako jedyną swoją kartę przetargową w szukaniu i zdobyciu samca alfa używają swojego (często też pięknęgo) ciała. Wykorzystują to, co wg. nich mają najlepszego by znaleźć odpowiedniego (czyt. zamożnego, w miarę przystojnego, który da "poczucie bezpieczeństwa i zostanie św. pamięci Ryśkiem"). Niestey, gro z nas facetów wykorzystuje to bezczelnie przez co dochodzi do takich a nie innych relacji o których wpsomina Marek. Nie rozumieją/ nie chcą zrozumieć/ nie zostało im wytłumaczone, że ładne ciało jest tylko (co prawda to prawda) zajebistym dodatkiem. Nie dochodzi do nich, że prawdziwą wartość na "wolnym rynku" udanego związku i poszukiwaniu idealnego partnera osiagną poprzez samorowzój i szacunek do siebie. (Czyli to o czym Marek nam tłucze przez ileś lat do głowy) :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Seba 2012-10-27 20:50
Bardzo znaną fikcyjną postacią w felietonach Marka jest ś.p Rysiek z Klanu...każda kobieta o takim marzy w swoim wyimaginowanym świecie pełnym miłości,zrozumi enia i prawdziwego godnego życia...a jak wygląda rzeczywistość? Takich Ryśków jest multum, to są tak zwani ''przyjaciele'' którzy zawsze są w pogotowiu aby pomóc swojej księżniczce,wia domo jak tacy kończą...bez sexu z wyrzutami sumienia i co najgorsze przepraszając swoją kotkę za jej błędy, przecież to ręce opadają...Panow ie to kobieta jest naszym dopełnieniem nie my jej zapamiętać! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 14:07
Cytuję Seba:
Bardzo znaną fikcyjną postacią w felietonach Marka jest ś.p Rysiek z Klanu...każda kobieta o takim marzy w swoim wyimaginowanym świecie pełnym miłości,zrozumienia i prawdziwego godnego życia...a jak wygląda rzeczywistość? Takich Ryśków jest multum, to są tak zwani ''przyjaciele'' którzy zawsze są w pogotowiu aby pomóc swojej księżniczce,wiadomo jak tacy kończą...bez sexu z wyrzutami sumienia i co najgorsze przepraszając swoją kotkę za jej błędy, przecież to ręce opadają...Panowie to kobieta jest naszym dopełnieniem nie my jej zapamiętać! :)Rysiek jest odwiecznym archetypem cipki z grzybicą i niską samooceną. Penis, cudownie zamieniony w cipkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-28 19:54
Cytat:
Takich Ryśków jest multum, to są tak zwani ''przyjaciele'' którzy zawsze są w pogotowiu aby pomóc swojej księżniczce,wia domo jak tacy kończą...bez sexu z wyrzutami sumienia i co najgorsze przepraszając swoją kotkę za jej błędy, przecież to ręce opadają...
Najgorsze jest to, że sami sprowadzają się do tej roli Ryśka. Ich partnerki stają się przy nich ś.p. pamięci kobietami przypominającym i serialowe Grażynki. Tak masz rację, ręce opadają przyglądając się ich zagraniom. Jak myślicie, gdyby Grażynka odeszła od takiego Ryśka, burząc przy tym ich sielankę- na kim wieszano by psy? Oczywiście na Grażynce, bo to zła kobieta była, pomimo, że on swoją samooceną uwięził ją w złotej klatce, bo inaczej on sam czułby się głęęęęęboko zraniony i niemęski. Błędne koło, do obejścia dla ludzi tylko o złotych nerwach, lub komletnie mających wszystko i wszyskich gdzieś. Zresztą takie kobiety na Ryśków nie trafiają, ponieważ mają inne priorytety :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # macel 2012-10-28 11:28
Marek,dobry art. Polecilem moim znajomym ta strone, na 5 kobiet tylko jedna powiedziala ze "coś jest w tym jest" , ale tylko ona ma "meskie" podejscie do seksu :), reszta przemilczala :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 13:59
Cytuję macel:
Marek,dobry art. Polecilem moim znajomym ta strone, na 5 kobiet tylko jedna powiedziala ze "coś jest w tym jest" , ale tylko ona ma "meskie" podejscie do seksu :), reszta przemilczala :)


To dobrze chociaż że milczały, przeważnie mnie lżą :) nie ukrywam, sprawia mi to w pewien sposób spora przyjemność :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2012-10-28 13:35
Kolejny dobry art, Mistrz w formie!, ALE, stawiasz sprawy trochę na ostrzu noża, a gdzie środek, czyli udany związek?
Idąc dróżką ekstremów które proponujesz z Twojego obrazu mężczyzny wyłania się cholerny dyktator-frustr at-nienawistnik , który przy piwku z kumplami kombinuje jakby tu dopiepszyć starej jędzy.
Tyle że, będąc z właściwą kobietą w domku zajebiście, a przy piwie nawijałby o dachu nad stadionem narodowym.
Ujmę to też tak: Kim byliby faceci bez kobiet? - kolorowymi cipkami doradzającymi sobie wybór szamponu w Rossmanie.
Pozdro:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2012-10-28 13:57
Cytuję Aros:
Kolejny dobry art, Mistrz w formie!, ALE, stawiasz sprawy trochę na ostrzu noża, a gdzie środek, czyli udany związek?
Idąc dróżką ekstremów które proponujesz z Twojego obrazu mężczyzny wyłania się cholerny dyktator-frustrat-nienawistnik, który przy piwku z kumplami kombinuje jakby tu dopiepszyć starej jędzy.
Tyle że, będąc z właściwą kobietą w domku zajebiście, a przy piwie nawijałby o dachu nad stadionem narodowym.
Ujmę to też tak: Kim byliby faceci bez kobiet? - kolorowymi cipkami doradzającymi sobie wybór szamponu w Rossmanie.
Pozdro:>Dziękuję bracie. Ale zauważ proszę, co drugi mój felieton opisuje zjawiska w ludzkiej psychice, które polecam by poznały dwie płcie. Piszę więc także dla kobiet i w ich interesie. Podkreślam; facet a nie cipa, to rarytas dla kobiety. Jeśli nazwalibyście mnie kolesiem który podlizuje się cipkom, tobym się nie obraził. To raz. A dwa? ilu z was by tu przyszło, komentowało, gdybym pisał o sielance małżeńskiej? umarli byście z nudów. Piszę więc z potrzeby i konieczności o pułapkach w związku. Po co wam wiedza, że jak jest fajnie w relacji to dobrze się czujecie?

Wiadomo, cipki to kamień węgielny naszych męskich żywotów.

Pozdrówki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-28 20:20
Cytat:
Idąc dróżką ekstremów które proponujesz z Twojego obrazu mężczyzny wyłania się cholerny dyktator-frustr at-nienawistnik
Jakoś tak się składa, że moim "idolem" nigdy nie była kobieca postać. Może dlatego, że tak do końca z nimi się nie identyfikuję, chociaż dobrze czuję się w własnej kobieciej skórze:) Ostatnio stał się nim- kolejny raz się powtarzam- około 60 letni facet. Przy kontakcie z nim praktyka z szacunku do siebie i tym samym wszystkich wokół- ich słabości, umiejętności- bezcenna. Czemu nie jest kilkadziesiąt lat młodszy- już się w nim zakochałam, a co dopiero gdyby :P Chociaż Wy i tak zrozumiecie to po swojemu :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Seba 2012-10-28 13:47
Aros to muszę Tobie przyznać można wytykać wady kobietom ale wiadomo nikt nie jest idealny...opisy wana jest tutaj bardziej prawda o jakiej wie cały szef felietonów...Ja też zwracam uwagę że są udane związki kobiet i mężczyzn i takie rzeczy też wypadałoby opisać Marku bo cały ten blog powoli się zmienia w jakiś demoniczny obraz kobiet wrednych ,wybrednych łapczywych na kasę oczywiście jest takich mnóstwo tak jak pisałem w swoich wcześniejszych komentarzach,al e też trzeba zwrócić uwagę na kobiety które pragną miłości podobnie z nami facetami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 13:59
Cytuję Seba:
Aros to muszę Tobie przyznać można wytykać wady kobietom ale wiadomo nikt nie jest idealny...opisywana jest tutaj bardziej prawda o jakiej wie cały szef felietonów...Ja też zwracam uwagę że są udane związki kobiet i mężczyzn i takie rzeczy też wypadałoby opisać Marku bo cały ten blog powoli się zmienia w jakiś demoniczny obraz kobiet wrednych ,wybrednych łapczywych na kasę oczywiście jest takich mnóstwo tak jak pisałem w swoich wcześniejszych komentarzach,ale też trzeba zwrócić uwagę na kobiety które pragną miłości podobnie z nami facetami...


Ok, zaproponujcie temat, ale musi być adrenalina i wojna damsko męska. Inaczej nikt tu nie przyjdzie; trochę byłoby to bez sensu, tyle pisania, zmasakrowane palce, oczy, i pisać do "lustra"? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Atalanta1 2012-11-02 17:19
Ech, chłopaku, w końcu ktoś napisał że być może są na tym świecie kobiety całkiem przyzwoite, nie pazerne na kasę i może mają nawet coś do powiedzenia :-) Od siebie, nie cytując seriale :-) Bo że istnieją mężczyźni kompletnie ograniczeni to tu nie piszę, bo i tak nie przejdzie :-) :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2012-10-28 14:00
Dobre słowa:P Jeżeli moge wtrącić coś do artu, np. żeby to był nowy art, coś w stylu "Prawdziwy facet a obowiązki dnia codziennego" (coś typu: sprzątanie, gotowanie, wychowanie dziecka, własne potrzeby, itd. itp.) czyli coś co mamy podczas klasycznego polskiego szarego dnia powszedniego. Z chęcią bym poznał Twoje przemyślenia w tym temacie. Jeżeli powstał już podobny art, proszę o nakierowanie na niego, gdyż nie przekopałem wszystkiego i zajmie to jeszcze trochę czasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 14:10
Cytuję Piotrek:
Dobre słowa:P Jeżeli moge wtrącić coś do artu, np. żeby to był nowy art, coś w stylu "Prawdziwy facet a obowiązki dnia codziennego" (coś typu: sprzątanie, gotowanie, wychowanie dziecka, własne potrzeby, itd. itp.) czyli coś co mamy podczas klasycznego polskiego szarego dnia powszedniego. Z chęcią bym poznał Twoje przemyślenia w tym temacie. Jeżeli powstał już podobny art, proszę o nakierowanie na niego, gdyż nie przekopałem wszystkiego i zajmie to jeszcze trochę czasu.


No ok, ale co dokładnie? rozszerz temat, czy chodzi Ci o to jak prawdziwy facet radzi sobie w zwykłym życiu? bo jakoś nie do końca to czuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2012-10-28 14:41
Chodzi mi Twoje spojrzenie na jakich zasadach sprzątać dom/ mieszkanie, gotować, prać, wynosić śmieci itd. Czy dziecko, które chodzi do szkoły podwozić autem (bo tak chce żona) czy postawić na samodzielność dziecka i narazić się na ciche dni (ja wybieram to drugie i nie ulęknę się szantażu:). Czy wozić żone do pracy. Musisz coś zrobić, lecz nie jest to na gwałt (np. zbliża się remont łazienki (który kosztuje), a Twoja kobieta naciska na kupno auta bo koleżanki facet już kupił a nie stać Was na obie rzeczy na raz). Jak uniknąć w tym wszystkim bycia pantoflarzem i św. pamięci Ryskiem. Czy coś rozświetliłem, czy mam mocniej szare komórki zaprząść do pracy? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-28 20:01
Cytat:
Czy wozić żone do pracy. Musisz coś zrobić, lecz nie jest to na gwałt (np. zbliża się remont łazienki (który kosztuje), a Twoja kobieta naciska na kupno auta bo koleżanki facet już kupił a nie stać Was na obie rzeczy na raz).


W takiej sytuacji najlepiej niech oddda auto do dyspozycji żonie, a sam zapiernicza z buta, chyba że odległość zmusza do skorzystania ze środków komunikacji miejskiej (chociaż sama w przeciwieństwie do facetów je preferuję) :P Już nigdy nie będzie miał takich dylematów :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2012-10-28 20:53
W takiej sytuacji najlepiej niech oddda auto do dyspozycji żonie, a sam zapiernicza z buta, chyba że odległość zmusza do skorzystania ze środków komunikacji miejskiej (chociaż sama w przeciwieństwie do facetów je preferuję) :P Już nigdy nie będzie miał takich dylematów :P

No dobrze, ale jeżeli jedynym samochodem chwilowo w rodzinie jest auto o wadze powyżej 3,5 tony gdzie jest już tachograf? W takim aucie jest już rejestrowany czas jazdy. I to dowożenie powoduje utratę cennego czasu pracy przez męszczyznę, z którego jest rozliczany w pracy?

Albo gdy nie ma wogóle samochodu w rodzinie? Bo mąż jeździ komunikacją miejką i żona również, bo do tej pory obywali się bez auta?

Można mnożyć przykłady do tego problemu. lecz przyznaję się szczerze, że z wożeniem żony do pracy to była myśl, która zaświtała na chwilę w mojej głowie po czym umarła szybko i przez niedbalstwo jej nie wykasowałem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Atalanta1 2012-11-02 17:25
Kurwa ludzie, jakie wy macie te żony, ją muszę chyba przestać to czytać bo mnie za dużo nerwów kosztuje... O dzieciach decydujecie RAZEM to jest oczywiste, do pracy też jakoś razem, zależy kto jak ma daleko a większe wydatki to TEŻ wspólną decyzja. Jeśli żona chce samochód BO koleżanka ma nowy, to sorry stary ale trzeba było takiej głupiej larwy nie brać za żonę. Sam jesteś sobie winien. Nie dziękuję za uwagę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-11-02 20:00
Sugeruje w takim razie przestać czytać. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Atalanta1 2012-11-02 22:26
Dziękuję za sugestię. Jednak czytam. Widocznie lubię się denerwować. I dlaczego wszystkim ma być lepiej.... :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotrek 2012-10-28 14:43
Coś w stylu "Gówniaż i męszczyzna część 2"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 21:51
Cytuję Piotrek:
Coś w stylu "Gówniaż i męszczyzna część 2"


Piotrek, no jakoś kurde nie czuję tego, za dużo zmiennych. Żeby opisać te oddawanie auta kobicie, musiałbym opisać kilkanaście możliwości, a każda z nich też ma swoje "odnogi". Pracy multum, i bez jajca by to było, nudne.

Zapodaj jakiś mocniejszy, bardziej ognisty temat. To niełatwa sprawa, ale spójrz na mnie; nie dość że muszę to wymyślić, to jeszcze umiejętnie opisać, co wcale takie proste nie jest :) no cóż, siadam i piszę, ale lata treningu robią swoje. Piszę, i to jest "szkielet". Później poprawiam kilka, kilkanaście razy. Na koniec nie mogę na to patrzeć, bo jestem wściekły że wiele rzeczy można było poprawić. Można, tylko wtedy bym tydzień jeden art pisał. Pisanie to przekleństwo. Film, muzyka, nawet rzeźba, malarstwo, o, to jest dynamiczne, są jajca. Ale pisanie to najokrutniejszy rodzaj pracy. Czasem jestem bliski szaleństwa. A i sukcesów brak, które by osłodziły ten koszmarek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Seba 2012-10-28 16:25
Skoro wojna to musi być też jakieś pojednanie :) w takim temacie też można zbudować adrenalinę dasz rade! ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-28 21:52
O pojednaniu? pomysł całkiem całkiem... przemyślę sprawę. Akurat znam z autopsji :) może do jutra coś Piotrek jeszcze dorzuci, zobaczymy. Dajcie pomysł, a ja daję dłonie i twarde, napęczniałe od testosteronu jądra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bernard 73 2012-10-28 23:12
Fundamentaliści rodzaju męskiego... Imponuje mi indoktrynacja na tych stronach. Jednak przelewa się tu nadmiar popędów i ten nieszczęsny adidas w tyłek. Siła faceta zaczyna się w kontrolowaniu popędów i stadionowych zachowań... Plusy za rycerskie postawy wobec rodziców. Pozdrawiam Szwadrony Zranionych i Raniących.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-29 00:03
Fundamentaliści ... jasne, to dlaczego każdego kto krytykuje to co piszę, nie ma na innych stronach? są takie gdzie wszystko jest cacy, a Pani Domu pisze latami o kolorach zasłonek, spodniach dla Misia, i zabawkach dla dzieciaków. Sielanka jak cholera, tylko dlaczego każdy z takich stron ucieka?

Tu jest strona, gdzie pisze się o pułapkach miłosnego życia. Dzięki takim radom, zwiększa się szansa na przyjemne życie, stąd wiele poruszanych tematów, dotyka bolesnych spraw.

A czy nie jest tak, że można się dowartościować, poczuć lepiej wydając osąd o kimś? oho, oni są fundamentalista mi. A ego puchnie z dumy. Po czym czyta cokolwiek, gdzie jest sto razy więcej negatywności niż u mnie. Niech żyje uczciwość. Amen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Aros 2012-10-29 00:18
Yhm, pojednanie, całkiem wdzięczny temat:> Jeszcze z autopsji, hoho, samo się napiszę:> Ty tylko zadbaj o to, żeby kawa była gorąca i kot nakarmiony:>
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-29 00:26
Cytuję Aros:
Yhm, pojednanie, całkiem wdzięczny temat:> Jeszcze z autopsji, hoho, samo się napiszę:> Ty tylko zadbaj o to, żeby kawa była gorąca i kot nakarmiony:>


Właśnie piszę na inny temat. Jakoś tak mnie naszło :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zz 2012-10-29 12:35
Wyłażą złe duchy spod skóry, oj wyłażą.
Małżonkowie przez całe życie mają być jednym ciałem, kobieta jest jednym ciałem ze swoim dzieckiem tylko przez 9 miesięcy i wyłącznie dlatego, że wcześniej była jednym ciałem z mężem.
Żadne dziecko, żadne bredzenie o odpowiedzialnoś ci nie uchroni małżeństwa jeśli nie ma w nim miłości. A jeśli małżonkowie nie są jednym ciałem to nie ma między nimi miłości, samo małżeństwo jest martwe.
Dewotki mają to do siebie, że skutecznie i bezlitośnie potrafią zniszczyć małżeństwo, uczynić je nieistniejącym.
Bo są często przesiąknięte mentalnymi demonami nienawidzącymi sfery seksualnej. Przy tym podejściu małżeństwa związanego przez Boga, a więc przez miłość, nigdy nie było.

Ps. Tak zwane białe małżeństwa to zwieńczenie demonicznego zwiedzenia ludzkości przez szatana, to największy tryumf bestii na gatunku ludzkim.
W ten sposób pradawny mistrz kłamstwa, szatan, wysługując się władzą, wielkimi religiami, neutralizuje ludzi którzy mogliby mu zagrozić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Afrodyta 2012-10-29 13:35
Nie myślałeś czasem, żeby spakować walizki i się gdzieś przenieść, gdzie aura będzie odpowiedniejsza ? Może jakaś Afryka, Bangladesz? I klimaty akuratne, prawie jak małpki bonobo. Możesz tworzyć jedność do woli, a jak spłodzisz z 15, to cóż pozostaje jedynie selekcja naturalna. Gdy tylko nauczą się chodzić podpłyną być może na jakiejś tratwie na algi lub po prostu odeślesz je do szwalni na przykład i niech zarabiąją na miskę ryżu. Nic tylko kopulować, a dzieci to przecież tylko produkt uboczny miłości. Jak dobrze, że jednak w naszej szerokości geograficznej są takie demonice, które wiedząc że są opętane nie chcą ani owej jedności, ani jej owoców, ustrzegając je tym samym przed własnym brakiem odpowiedzialnoś ci za nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dance 2012-10-29 16:46
Cytat:
byłaś rozwarta bardziej niż mój cyrkiel w zawodówce.
dobre :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-29 21:16
Można z klasą? można :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Piotrek 2012-10-29 20:16
A co powiesz na felieton, idąc zgodnie z aktualnymi nowościami kinematografii i świętując 50 lat Bonda, na coś, w stylu "Bądź Bondem w dniu codziennym". Wiadomo że bentley DBS czy oryginalny zegarek omega czy dobry drogi garnitur jest poza zasięgiem większość nas w tym i mnie, ale pewne cechy charakteru czy zachowania myślę że można by włączyć w dzień codzienny i dodać pikanterii :P Bo czyż nie jesteśmy atakowani, iż Herr Bond jest niszczącą wszystko i wszystkich, zdobywającą najpieknięjsze kobiety bombom testosteronu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-29 22:06
I to jest Piotrek dobry temat :) ale nie następny, teraz już coś mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Ina 2012-11-02 13:30
Wow, nie wiedziałam,że faceci obecnych czasów są tak sfrustowani...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Ina 2012-11-02 13:30
*sfrustrowani
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-11 14:28
Precio Cialis 20 En Farmacia Discount On Methylprednisol one 60 4 Mg viagra Order Amoxil Online Lioresal Medicament
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-12 05:13
Viagra Chino Compra De Cialis Conseil Achat Cialis Internet order cialis online Free Porn Get Vagera
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd