Najnowsze felietony

piątek, 05 październik 2012 19:46

Miłosne perpetuum mobile

Napisał 
Kiedyś perorowałem z pewną Panią, która jaśniała pięknem swojej puszystości; skąpana była w blasku łagodnej, delikatnie falującej ciała obfitości, które oszołomiony z uwielbieniem kontemplowałem. I właśnie ta Pani przekonywała mnie że je codziennie jedną pajdkę razowca z supersamu, i nie dość że nie może stać się wiotka jak te "szkieletory", puste i płytkie, żałosne lalki barbie, to jeszcze zaokrągliła się tu i ówdzie. A wszystko przez niedoczynność tarczycy, i geny.


W tej strasznej chwili stanąłem na rozdrożu życia, a wiatr przeznaczenia miotał mną na skraju mrocznej, głębokiej przepaści. Moja męska natura, pragnęła zanurzyć się w jej bujnym, podwójnym szczęściu; kluczem do bramy rozkoszy było nawet nie potwierdzanie teorii Lilith XXL (który bezlitośnie torturował mnie, i przypalał rozżarzonym prętem nieokiełznanego szału zmysłów) a wystarczyłoby zwykłe, pełne akceptacji potakiwanie. Mogłem nawet prostacko chrumknąć, czknąć, byle moje oczy szczerość wyrażały a serce biło podobnym, zgodnym rytmem. Pragnąłem zdejmować powoli jej bluzeczkę, zatopić się w głębi euforii, która zawsze obejmuje w bezlitosne władanie mą kruchą osobowość, i pełne nieśmiałej mocy trzewia, trzymać w dłoniach przelewające się przez nie najcenniejsze skarby natury. Podwójne D... D jak dusza, duchowość, dobrostan... delikatność.. pragnąłem by me bezrobotne dłonie wpadły w wir ciężkiej, ale jakże satysfakcjonującej pracy, a mój język, tak zawsze złośliwy i kąśliwy, partnerował im godnie; by Ci dwaj herosi, w znoju ciężko pracujący, otworzyli furtkę szczęścia Panu Władcy Tego Ciała.


Ale... zawsze jest jakieś ale, które potrafi wszystko zepsuć... moje serce krzyczało z bólu. Dlaczego ta Pani, posiadaczka cenniejszych od diamentów Dobrodziejstw, nie jest świadoma tego, że właśnie zrewolucjonizowała naukę? chciałem jej pomóc, z dobroci serca. Wytłumaczyłem więc mej przyszłej królowej rozkosznych chwil, że perpetuum mobile, czyli maszyna pracująca bez wkładu w nią energii, póki co nie została wynaleziona. A tu nie dość że ta maszyna (czyli ciało, jako odbiorca energii w pożywieniu i nadawca energi, czyli wytwarzanie ciepła, napęd mięśni itd.) pracuje bez energii dostarczanej z zewnątrz, to jeszcze daje jej więcej niż dostaje. Cud! Zaproponowałem Pięknej Pani, by zgłosiła się po nagrodę Nobla. Niechybnie ją dostanie. Wystarczy by siadła na rower z dynamo, pedałowała całą dobę (myślę że dwieście watów wytworzy) i dostawała pajdkę chleba. A ponieważ jeszcze tyje, więc niech tę pajdkę dostanie raz na dwa, trzy dni. Nobel i sława w zasięgu ręki, a także jaśniejące na horyzoncie zdarzeń wielkie pieniądze; których miałem nadzieję, za mój pomysł, wsparcie i motywację, mi na pewno trochę da.
 


Niestety, ta historia z wątkiem miłosnym nie ma happy endu; zostałem niezrozumiany. I ukarany odebraniem upojnie pachnących wzgórz Edenu, po zdobyciu których chciałem zanurzyć się i skąpać w oceanicznej grocie, zaznać wodospadów wyzwolenia. Nie dane mi było. Jeśli masz dobre serce, musisz wypić szklankę wody.

Ps. nie wiecie może dlaczego, Pani ta zablokowała moje gg, i mówiła coś w stylu, nie pamiętam już... że ktoś jest pusty, żałosny, kaleka emocjonalny, i egoistyczny gnojek?

Czytany 13573 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:57
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Więcej w tej kategorii: « Kobiece rozdroża... Lateks »

Komentarze   

 
0 # Joker 2012-10-05 20:59
Moim zdaniem dlatego że jesteś prawdziwym facetem,lub takiego Ciebie odebrała...Nie bój nic ,kobieta jest jak cień im szybciej uciekasz tym szybciej Cie goni...założę się że jeszcze do Ciebie napisze,natura jej tak szybko nie pozwoli tej sprawy tak zostawić ...psycha swoje ale natury nie oszuka bo kobieta zawsze pragnie silnego faceta ,męskiego z zasadami, na pozór może się wydawać że tak nie jest ale to są tylko ich gierki dopracowane do perfekcji stary lata praktyki nad tzw ''maminsynkami' 'którzy ścielą się do stóp udając przyjaciela.Prz yjaciel zostaje zawsze z niczym patrząc się ze swoim bujnym ślinotokiem jak prawdziwy facet ,męski z zasadami pieprzą kobietę która On tak ubóstwiał tak jej pomagał...troch ę się rozpisałem ale tak czasem trzeba ;)

JOKER!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-06 13:07
Męski facet niekoniecznie musi być z zasadami :) wystarczy by emanował siłą. A ta to albo zasady, albo wściekłość, siła, dominacja fizyczno psychiczna, czy pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-06 21:04
Cytat:
Męski facet niekoniecznie musi być z zasadami :)


Facet z zasadami, hehe- wybiórczo stosowanymi chyba. A my tu o pracownikach jakichś laboratoriów mówimy?

Pamiętacie tę kampanię wyborczą sprzed kilku lat? :P :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dance 2012-10-05 21:35
razowca z supersamu hahahaha! Ktoś jeszcze pamieta te sklepy, a właściwie prawie hipermarkety?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-06 13:08
Ja pamiętam, ech, to były czasy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-05 21:45
Cytat:
perorowałem
Cóż za archaizm Marku?:)aż musiałam poprosić o pomoc dr google,bo tak mnie to zaintrygowało co Ty z tą Panią robiłeś:)no cóż..człowiek jak widać całe życie się uczy:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-05 22:02
Wiesz co zaobserwowałam Marku,że gdy wejdziesz do restauracji w porze obiadowej i dobrze się rozejrzysz-to zauważysz pewną tendencję-miano wicie kobiety szczupłe będą miały na swoim talerzu normalny-pełnow artościowy obiad,natomiast wszystkie otyłe i "cierpiące na nadczynność tarczycy" Panie,jedzą sałatki,kiełki itd...:-) zwróć kiedyś na to uwagę:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dance 2012-10-05 22:04
a w domu lunatykują ze snickersami i twix-ami XL ;) hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-05 22:48
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-05 22:49
Ej co jest z tym dodawaniem obrazków?:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # v is for vagina 2012-10-06 00:44
nic, po prostu nie dziala :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-06 13:09
Cytuję nuutka:
Ej co jest z tym dodawaniem obrazków?:(


Nie wiem, zapytam Sebastiana po weekendzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sebastian 2012-10-06 21:01
Poprawione :-)

Muszę zrobić ściągę, jak wklejać zdjęcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-07 14:19
Koniecznie :)Dziękuję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kobieta 2012-10-06 13:00
mała korekta: cierpiące na niedoczynność tarczycy - przy nadczynności się zwykle chudnie ... :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2012-10-06 13:08
Cytuję nuutka:
Wiesz co zaobserwowałam Marku,że gdy wejdziesz do restauracji w porze obiadowej i dobrze się rozejrzysz-to zauważysz pewną tendencję-mianowicie kobiety szczupłe będą miały na swoim talerzu normalny-pełnowartościowy obiad,natomiast wszystkie otyłe i "cierpiące na nadczynność tarczycy" Panie,jedzą sałatki,kiełki itd...:-) zwróć kiedyś na to uwagę:)To norma, a w towarzystwie nic nie jedzą albo okruszki; a w domu szturm na lodówkę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-06 13:55
Nutko, w praktyce wygląda to tak: i te szczupłe i te mniej jedzą jeden posiłek dziennie, z tą tylko różnicą, że te pierwsze ten właśnie pełnowartościow y, z kolei te drugie od rana zaczynają i przed snem dopiero kończą, stąd właśnie te sałatki traktowane jak przekąska :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-06 19:07
Ha Ha-to tak jak moja babcia,która cały dzień coś wcina:) a potem się dziwi,skąd ta otyłość-skoro nie je kolacji:)Ale Ona ma 90 lat i tak naprawdę to jedna z niewielu przyjemności jakie Jej zostały.A najlepsze jest to,że mimo tuszy ma adoratora,który przychodzi do Niej z bombonierką w garniturze:)I moja mama jest załamana,że córka nie chce się ustatkować a za babcią faceci się rozglądają:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2012-10-06 19:54
Tak sobie czytam i podajesz podobny przykład do wypisz wymaluj dziewczyny mojego przyjaciela - ciągle tylko się obżerała słodyczami i tłustymi przekąskami, a tak naprawdę wszystkim co jej tylko wpadło w ręke. A potem płacz, że jestem gruba/nieatrakc yjna i nie mieszczę się w spodnie i że on jej nie kocha. Do tego leń śmierdzący, nierób i pasożyt nienawidzący jakiejkolwiek aktywności fizycznej i wykręcający się jak tylko można na pytanie - "dlaczego nie uprawiasz żadnego sportu?". Ja stałem z boku i to wszystko widziałem, natomiast do dzisiaj nie wiem co tego chłopaka w niej urzekło (bo intelektualnie to też mielizna raczej była), na szczęście zmądrzał, zobaczył swój błąd młodości i kopnął idiotkę w de...:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Draniu 2012-10-09 14:58
Panie i Panowie..to nie tylko dotyczy Pań,Panów rowniez :)..ale Panie generalnie z gruntu w naszej kulturze sa nieruchliwe :)...jest tyci procencik kobiet ,ktore uprawiaja jakas dyscypline sportowa..histo ria jest taka..ten tyci procencik jeszcze sie stara przed zamaz wyjsciem..pozni ej ida w dzieci..a pozniej im sie juz nie chce..i tu nie tylko chodzi o otylosc...np o swiadomosc swoich bioder..w wiekszoszci przypadkow,kobi ety chodza w spodniach a nie w sukienkach..dla czego? bo im sie nie chce, z wygody i chodza ,nie jak kobiety tylko jak jakies dragonii...Reas umujac,na tyle wiosenek ile mam aktualnie..nie spotkalem kobiety,ktora w trakcie seksu..zwinnie, z duza i mala czestotliwoscia ...przez 20 min poruszalaby biodrami...zwyk le to jest trzy,cztery minuty...:)a pozniej pekaja i sie rozkladaj..a ty kolego dym... :) Swiadomosc naszego ciala w naszym kraju jest bardzo niska...a kobiety zwracaja uwage na swoje cialo tylko wowczas kiedy sa juz otyle i jest praktycznie po ptakacha :)...a zwrocisz uwage takiej jednej ,drugiej i powiesz wez sie w garsc,wez coz ze soba zrob..to natychmiast cie znienawidza..je sie ma kochac bezwgledu na wyglad i wiek:))).Diety nie pomagaja...bo dieta pomoze wowczas,kiedy uprawia sie aktywnie jakis sport...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # nuutka 2012-10-09 15:35
A ja mam same sukienki i prawie zero spodni i jak minus 20 na dworze-to dwie pary "rajstop" nakładam i git:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-09 20:38
Straszne mi zimno, kiedy takie rzeczy opowiadasz, tak samo jak mi dzisiaj zimno było w spodniach.

Kobiety robią dziwne rzeczy. Na przykład chadzają zimą bez czapek, aby czasem nie popsuły im fryzury. Jeszcze nigdy nie spotkałam faceta myślącego takimi kategoriami :P :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-09 21:15
Czapkę noszę obowiązkowo-ni jak się to mam do tego,że lubie chodzić w sukienkach:-) pozdrawiam:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-09 21:34
Tak to się ma, że facet zakłada dwie pary kalesonów pod spodnie i temperatura na zewnątrz jest mu obojętna. Kiedyś mój facet uwziął się żebym w taką pogodę jak dziś założyła sukienkę na imprezę w plenerze, wtedy i ja się uwzięłam i nigdzie nie poszłam :P Nie mam zamiaru marznąć przez czyjegoś focha :P Tak ja to widzę, ale jak Tobie mróz nie przeszkadza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Atalanta1 2012-10-09 20:36
Wiesz Draniu, ja też chodzę głównie w spodniach i też dlatego że tak wygodnie, ale sukienkami nie pogardzam :-) Mam 2 dzieci i nie "poszłam w dzieci" a wręcz przeciwnie, w pewnym wieku zaczęłam szczególnie dbać o figurę. A jeśli chodzi o "nieruchawość" to powiem Ci że większość facetów płacze, jak trzeba naprawdę zdrowo ruszyć swój organizm, gdzieś w górach czy na rowerze... Chyba że ja tylko na takich mieczakow trafiłam. :-) Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Afrodyta 2012-10-09 20:59
Kiedy kobieta ma dwoje dzieci, wtedy przeważnie jej mąż wygląda jakby je właśnie urodził:P Mężczyźni też jak chcą to umieją. Nawet Misie nabierają wówczas wdzięku panienki i po samym chodzie można dociec przyczynę :P :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Draniu 2012-10-09 19:41
Bo jestes wyjatkowa Nuutka :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # nuutka 2012-10-09 20:37
Nie słodź mi tak Draniu,bo jeszcze mi sodówka do głowy uderzy;-) Dużo jest dziewczyn,które o siebie dbają,ćwiczą i które nie mają wiecznego focha-na siłowni,na którą chodzę jest kilka matek-i powiem Ci pełen szacun-trzymają się czaem lepiej niż niejedna szesnastka!!!Al e widuję je codzień-jak widać da się wszystko pogodzić-jak się chce!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 apk 2018-09-29 03:06
Hi my friend! I wish to say that this article is amazing, nice
written and include approximately all significant infos. I would like to see more posts like this .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 apk download 2018-09-29 12:56
Hi there would you mind sharing which blog platform you're working with?

I'm going to start my own blog in the near future but I'm having
a tough time deciding between BlogEngine/Word press/B2evoluti on and
Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something unique.

P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 app 2018-09-30 00:28
Many webmasters will pay a guest blogger to write content recommended to their sites.
Place your daughter in the guts of the page so she may be
the focal point in time. A keyword rich file name will do about exactly thing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ntc33 kiosk 2018-10-01 02:03
Hello just wanted to give you a quick heads up.
The text in your post seem to be running off the
screen in Firefox. I'm not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I thought I'd post to let you
know. The design look great though! Hope you
get the issue fixed soon. Thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live roulette magnet 2018-10-01 12:47
Attractive section of content. I just stumbled upon your
site and in accession capital to assert that I get in fact
enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing
to your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # opensky 777 2018-10-01 22:07
Thankfulness to my father who informed me concerning this website, this web site is in fact awesome.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega scr888 2018-10-02 09:18
I love looking through an article that can make people think.
Also, thanks for allowing for me to comment!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918 kiss 2018-10-02 19:26
Pretty! This has been an extremely wonderful article.
Thank you for providing this information.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 free top up 2018-10-04 16:18
Hmm is anyone else encountering problems with the
images on this blog loading? I'm trying to figure out if its a problem on my end or if it's the blog.
Any responses would be greatly appreciated.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-10-04 21:06
It is really a nice and helpful piece of information. I'm happy
that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this.
Thanks for sharing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 apk 2018-10-05 20:34
Very good article! We will be linking to this particularly great article on our
website. Keep up the good writing.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky spirit 777 2018-10-05 20:53
whoah this weblog is magnificent i like studying your articles.
Keep up the great work! You know, a lot of people are looking round for this information, you can aid them greatly.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 slot 2018-10-17 21:45
What a data of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge on the topic of unpredicted feelings.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2018-10-25 07:48
Brushing it will most definately lead to split ends and
hair harm. Thin, limp or fine hair will never grow thicker in give an account to a hairstyle.
Many religious people are misinformed about self hypnosis.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 2018-11-02 19:44
Hello! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I really enjoy reading through your blog posts.
Can you suggest any other blogs/websites/ forums that go over the same subjects?
Appreciate it!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 store 2018-11-04 03:51
Not often covered want any that you are in direct competition with though.

It is a main reason for the downfall many Internet marketing campaigns.
If used correctly, blogs get close to the internet through feeds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # online marketing 2018-11-15 18:19
Nice blog, i like to refer you site to our website. tq
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Charlene 2018-12-21 14:47
It's truly very complex in this full of activity life to listen news on TV, thus I just use the web
for that purpose, and obtain the newest news.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Cathleen 2018-12-25 23:11
Hello! I just wish to give you a big thumbs up for your excellent information you've got here on this post.

I will be coming back to your site for more soon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gino 2018-12-31 06:08
Heya! I'm at work surfing around your blog from my new apple iphone!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts!

Carry on the outstanding work!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 slot 2019-04-09 07:56
This site was... how do I say it? Relevant!!
Finally I have found something which helped me. Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky777 apk 2019-07-26 02:55
It will be the way you present the product page. Or, aat least a associated with
click-throughs that heighten the possibility of a trade.
Blogs admit a large amount of creativity.

Visit my bllog post: sky777 apk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ernestcew 2019-08-23 17:36
Если хотите узнать как заработать в интернете на фрилансе без вложений новичку, то переходите на сайт ТУТ и дерзайте. Удачных заработков!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd