STRONA ARCHIWALNA

Zdrada, nie taki diabeł straszny... - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

środa, 01 sierpień 2012 20:34

Zdrada, nie taki diabeł straszny...

Napisał 
Pożądanie seksualne u mężczyzny, można porównać z silnym bólem zęba. Pulsuje gniewnymi błyskawicami, rozsadza Ci od środka Twoją szczękę, a Ty w każdej chwili eksplodujesz fontanną bólu. Można połknąć tabletkę z krzyżykiem i ból zmaleje, na chwilę; jednak niebawem wróci, wyspany i odświeżony; zregenerowany. By on nowa Cię torturować, zanim trzęsąc się jak w febrze ze strachu nie usiądziesz na fotelu, gdzie miła Pani z obcęgami i strzykawką, zakończy Twe żałosne piski i skamlania.


Pożądanie... pragniesz kopulować, zmniejszyć ciężar swych jąder, dokonując transferu ich zawartości w piękny kobierzec łona. Za tę jakże korzystną dla kobiety transakcję (witaminy, minerały) nie pobierasz opłaty przesyłowej, nawet prowizji; ba! działasz w czynie społecznym, charytatywnie. Ale Twoja dobroć i czyste intencje, nie spotykają się z entuzjazmem Pań. Jedyna filantropia jaka wzbudza podziw, to przelewy pieniężne; i te wczesniej czy później, musisz dokonać na rzecz Twojej Pani. Inaczej w wielkim bólu pogrążon, cierpieć będziesz. Czujesz więc napięcie, które sprawia Ci ból. Nie umiesz nic z tym zrobić, gdyż póki co jedynym sposobem są silne leki; dają je np. osobom po urazie penisa. Kiedyś mój kolega kochał się ze swoją Panią na jeźdźca, a Pani czy to nieumiejętnie skoczyła, rozochocona rozwojem sytuacji wierzgnęła narowiście, czy też może poniosła ją gorączka chwili, złamała narząd mojego kolegi. Trzaśnięcie pękającej tkanki, zmiksowane z wrzaskiem mego nieszczęsnego kolegi, zadziwiło i zasmuciło tak przed chwilą entuzjastycznie nastawioną Panią, a także szczelnie wypełniło pokój w którym odbywał się niecny proceder.


                                                        Koneserzy Dużego Piękna


Profesor na egzaminie pyta studenta i studentkę - czy penis to tkanka miękka czy kostna? miękka, odpowiada student. Kostna, uśmiecha się pewna sukcesu studentka. Wykładowca odpowiada; Pan zdał, a Pani się tylko wydawało. Jak sam dowcip mówi, studentka nie zdała, ale przy okazji dostała od wykładowcy soczysty i męski komplement. Kobieta która powie że penis jest z tkanki miękkiej, albo ma straszliwego pecha, albo jest najzwyczajniej w świecie, mniej Piękna. Może być też jej dużo, bardzo dużo, co rzadko kiedy odpowiada partnerowi. Chociaż podobno są Panowie, koneserzy większego piękna, nazywają się potocznie feedersami.


I tenże kolega, po zabiegu musiał brać leki które uniemożliwiały erekcję, która to zaburzyłaby proces zrostu członka. Dość powiedzieć, że miażdżąca większość Pań z którymi miałem przyjemność wymieniać miłe słówka i gorące pocałunki, stwierdziłaby jednoznacznie że miały do czynienia z tkanką kostną. Niestety, życie nie składa się z samych miłych krotochwil, i czasem niebo potrafi się potężnie zachmurzyć; kilka Pań stwierdziłoby zdecydowanie, że była to tkanka miękka. Jako że jestem gentlemanem, całą winę biorę na swoje barki; moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina; że zadawałem się z pasztetami.


                                                                      Problem


Mężczyzna ma więc problem. Natura wyposażyła go w napięcie psychiczne, stale odczuwane jako nieprzyjemność, jako coś uwierającego duszę wrażliwego poety rzeczywistości. I właśnie te nieprzyjemne miazmaty cierpienia, gwałtownie nasilają się w obecności Pań (niekiedy Panów, jeśli mówimy o Panu kochającym inaczej). Natura musiała zapewnić ludziom przetrwanie, i ten sposób to był strzał w dziesiątkę. Dać ludziom nieprzyjemne bodźce, by chcieli je wzajemnie rozładowywać, i niejako przy okazji powoływać do życia dzieciątka. Kobiety naiwnie myślą, że mężczyzna zafascynowany jest osobowością kobiety. To nieprawda; jest zafascynowany gdy trafia na swój typ biologiczny i odczuwa ekstazę, mającą podłoże seksualne. Wtedy każde słowo Myszki wydaje się galaktyczną mądrością, a najmniejszy oddech czy cokolwiek co tylko zrobi, nabiera blasku ponadczasowego piękna. Ten stan naćpania hormonami trwa do dwóch lat, i jest żartobliwie nazywany miłością. Jak zwał tak zwał; ma dojść do kopulacji i ciąży. Natury nic więcej nie obchodzi; masz się rozmnażać, jak bakterie, dzikie dziki w leśnych ostępach, krowy, a potem możesz umrzeć gdzieś w rowie. Prawdziwa miłość to jedność dwóch dusz, coś co wykracza poza chemię ciał, i proces dla którego poczęcie dziecka nie jest koniecznością. Miłość z chęcią na dziecko nie ma za wiele wspólnego. Pragnienie dziecka to pragnienie genetyczne, cielesne; nie ma nic wspólnego z miłością. Miłość prawdziwa, wychodząca poza stany naćpania hormonalnego, zdarza się niezwykle rzadko. Między naturalnym naćpaniem (miłością) a prawdziwą miłością, jest oczywiście wiele odmian i gam przyjemności. Zgodność poglądów, wspólne emocjonujące cele, przyjaźń. To także jest przyjemną i godną podstawą związku; do czasu aż nie pozna się prawdziwej miłości... albo nie wygra w totka. Szanse podobne.


Mężczyzna chce seksu. Nie kontroluje tego pragnienia w pełnym jego zakresie, nie zna jego zasad; chce tylko zmniejszyć to napięcie, a jak każdy wie po stresującym spotkaniu czy egzaminie, rozkosz jest duża, i wprost proporcjonalna do wcześniejszego stresu. Im było większe napięcie, tym większa później przyjemność. Wystarczy że zniknie ból, i już pojawia się iluzja przyjemności. To nie jest przyjemność, tylko zabranie bólu. Po wyjściu od dentysty, człowiek odczuwa szczęście. Czy stało się coś, co mu tę przyjemność dało? nie, po prostu zniknął stres i strach. Zabrali mu ból, uważa że to szczęście. Myli się. Problem w tym że przyczyną każdego cierpienia, jak mówił Pan Budda, jest pragnienie. Jesli pragniesz seksu od swojej kobiety, to dajesz jej w ten sposób władzę nas sobą; swoimi stanami emocjonalnymi w pełnym ich zakresie. Gdy da Ci seks, da Ci także rozładowanie od bólu, i wynikającą z tego przyjemność. Gdy poskąpi miłosnego ciał ocierania - cierpisz. Czy możesz więc kochać i w pełni ufać kobiecie, która trzyma w ręku Twoje nastroje? który niewolnik kocha swojego pana? oczywiście, możesz zdradzić, pójść do prostytutki. Zauważ jak Panie nienawidzą Pań lekkich obyczajów; wcale nie dlatego że one biorą pieniądze za kochanie się, w końcu pośrednio same za to biorą pieniadze, znacznie większe, ale dlatego że godzą w interesy kobiety, zabierają jej władzę nad mężczyzną. Kobiety kochają miśków którzy nie chadzają do Pań Rozpustnych, gdyż wtedy mogą nimi kierować jak chcą i kiedy chcą; za pomocą ich bólu. Sami Państwo przyznacie, że z miłością nie ma to kompletnie nic wspólnego. To manipulacja.


Kochany Misiek nienawidzi Pań Przydrożnych, zdrady, jest domatorem. Nie umie odmówić, dobrze zarabia; ideał dla potencjalnego kata, który może manipulować Miśkiem jak chce, i kiedy chce. Z czasem kat poczuje obrzydzenie do ofiary, zawsze tak jest. Kat zawsze w którymś momencie gardzi ofiarą, za jej bezwolność, brak oporu. Nie chodzi o czyny lecz o słowa; spokojne, stonowane. Po prostu mówisz NIE, działaniom które uderzają w Ciebie. To wzbudza szacunek; czasem też gniew, ale zawsze szacunek. Wtedy kat odchodzi by szukać łatwiejszej ofiary. Żeby ofiara zmieniła się w normalnego, asertywnego człowieka, musi się pokochać, pokochać siebie takiego jakim jest. Zadaniem kata jest nie dopuścić do tego by ofiara się pokochała; kat dobrze podskórnie wie, że to będzie koniec jego gangsterskiej działalności. Kat nie musi znać się na psychologii, psychiatrii czy nawet na "pozytywnym myśleniu", kieruje się instynktem tak samo jak pająk łapiący muchy w sieć. Nikt nie łapie tak dobrze much jak pająk, mimo że ten nie magistra z marketingu i zarządzania, ba! w ogóle nie żadnego wykształcenia. Kat zawsze robi tak samo, wiele razy się z tym spotkałem; powtarza często te same teksty, działające jak afirmacje "jesteś do niczego, jesteś zerem, niczym, śmieciem, kurwą, szmatą, nic nie osiągnąłeś, wszyscy się z Ciebie śmieją, zniszczyłeś mi życie...". To są drodzy Panstwo afirmacje, sugestie które rosną w podświadomości ofiary. To taka wojna psychiczna; silniejsza osobowość (agresywniejsza, chcąca kontroli i dominacji) instaluje w podświadomości ofiary odpowiednie sugestie, mające sprawić by ofiara była słabsza, nie broniła się, w pełni oddała się i całe swoje życie napastnikowi.


                                                            Zetnij głowę kata


Kat nie wie że sugestia którą instaluje się u innych, instaluje się też w podświadomości kata, nie ma innej możliwości. Stąd taki szał i histeria, jak ofiara zaczyna pisać np. pod moim okiem afirmacje; zaczyna się wtedy plejada gwiazd, wampirów emocjonalnych na moim emailu. Wszystkie te postacie są ode mnie słabsze, ponieważ ja wiem w co one grają. Te mniej inteligentne wampiry emocjonalne, po prostu bluzgają, wyzywają mnie, straszą pobiciem. Inteligentniejsze odwołują się do filozofii, religii, próbują wzbudzić we mnie wyrzuty sumienia. Ale nie mają najmniejszych szans, są jak ślimaki w starciu z walcem. Dlaczego? ponieważ po rozmowie z ofiarą, wiem mniej więcej jakie sugestie ofierze wmawiają. Wiem więc jakie sugestie mają w sobie, i wiem gdzie nacisnąć odpowiednio żeby zabolało. A co wampir może mi zrobić? słowami nic, to tylko gra teatralna, nic więcej. Piszą mi że moje ciało jest brzydkie, a mój umysł głupi. Ale ciało i umysł, to przecież nie ja, nie dotykają mnie w żaden sposób. Mogą mnie tylko zaatakować w świecie realnym, ale to za ciężka sprawa do zrealizowania. Zemsta jest prosta tylko na filmach sensacyjnych. Ofiara stała się ofiarą, ponieważ wmówiono jej ciągłym powtarzaniem, że jest ofiarą. Tak naprawdę jest wspaniała, cudowna; ale skąd ma o tym wiedzieć? wampir emocjonalny, najczęściej jest "bliską" osobą, zapewnia o swojej miłości. To nie miłość, to żądza władzy. Zacznij pisać afirmacje, zacznij być szczęśliwy, niech świat przestanie Cię przerażać, i zacznie odkrywać przed Tobą przepiękne skarby; natychmiast zobaczysz, jak ukochana rodzina i przyjaciele się rzucą, by Cię "ratować" przed sektą i oszołomami. Człowiek szczęśliwy, nie jest niczyją własnością. To właśnie przeraża wampiry emocjonalne. Wampir emocjonalny... brzmi magicznie, mistycznie. Nic bardziej mylnego. To tępak, tak bardzo wypełniony strachem że wyćwiczył u siebie mechanizmy manipulowania innymi. Starszy Pan, miejscowy alkoholik, człowiek sukcesu, wiecznie zestresowany; oto potencjalne wampiry emocjonalne. Nieszczęśliwe istoty, od których trzeba się oddalić. Nie ma innej opcji. Wojna nas pochłonie, i wprowadzi na ich poziom emocji, czy bagno. Nawracanie nie ma najmniejszego sensu, ponieważ takie osoby sa nie do nawrócenia. Pozostaje taktyczny odwrót, i wywalenie z własnej głowy wszystkiego, co nam tam napchali. To ścieki, ich miejsce jest w kanalizacji miejskiej. Tam je wyrzućcie Przyjaciele.


Mężczyzna cierpi, to nie jego wina. Tak zostaliśmy stworzeni. Związek i ślub, to przysięga bycia ze sobą razem w zdrowiu i chorobie do końca. Tymczasem już chwilę po ślubie, kobieta traci ochotę na seks (nie zawsze, ale nad wyraz często) i skąpo go wydziela. Zupełnie nie interesuje ją cierpienie swojego partnera. Partner cierpi, ale to widocznie nie jej problem. Za to gdy ona czegoś chce, partner ma to dać, natychmiast. Jak widać, przysięga jest w takim momencie nieważna, została złamana. Dwie strony coś przysięgają, i dwie strony mają o siebie dbać. Jakie to dbanie, gdy mężczyzna cierpi, jego największa życiowa potrzeba jest ignorowana? to oszustwo. A jeśli kobieta oszukiwała, mężczyzny przysięga nie dotyczy. Oczywiście, pojawią się osoby które krzykną "przysięgałeś, dotrzymaj!".


                                                        Dotrzymaj słowa. Frajerze...


Jasne. Dotrzymaj. Każdy drapieżnik i manipulator tak mówi. Ty dotrzymaj a ja nie muszę; będę żył Twoim cierpieniem i na Twój koszt, a Ty karm się swoim "honorem". Po jakimś czasie ludzie wykorzystywani buntują się, zwłaszcza wtedy gdy mijają kolejne dekady. Mija Ci 40 tka, pojawia się kryzys, chętnie byś kupił kabriolet i zasponsorował 18 tkę, która przyjechała na studia z małej wioski na studia. Ale Cię nie stać, co jeszcze mocniej pogrąży Cię w otchłaniach depresji. Przy 50 tce dół będzie najmocniejszy; po co to wszystko, jaki w tym sens? te myśli będą torturować Cię codziennie, jak ceny i pensje w Polsce. Czy myślisz że znajdziesz zrozumienie albo odpłatę u człowieka, który całe życie Cię wykorzystywał? nigdy na to nie licz. Albo się szanujesz, dbasz o siebie i swoje potrzeby, albo oddajesz swoje krótkie życie oszustowi, choćby najbardziej miłemu i przekonującemu. Dlatego uważam że zdrada w momencie gdy jedna ze stron, trwale ignoruje ważne potrzeby partnera, jest w pewnych momentach dozwolona. Tego związku już nie ma tak naprawdę, jest pogarda dla partnera; przecież popęd seksualny u mężczyzny, jest podobny jak pragnienie jedzenia czy picia, czy jak będziemy głodzili partnera, to mamy prawo oburzać się że poszedł zjeść gdzie indziej? I mam tu na myśli dwie strony; kobietę i mężczyznę. Po to mamy usta, by rozmawiać, dogadywać się. Niestety, czesto jest tak że kobieta reaguje na prośby partnera o seks histerycznie, obraża go, wyzywa; nazywa zwierzęciem z chuciami, prymitywem itd. W takiej atmosferze związek nie jest związkiem, tylko cembrowiną z gównem, i należy go zakończyć. Jeśli nie można z wielu względów (wspólne kredyty, mieszkanie, dziecko sąd na pewno odda żonie, która będzie nim żonglować jak seksem w związku) można poszukać kochanki, względnie kochanka. Nie jest tajemnicą, że wielu Panów także ignoruje kobiece potrzeby, i uważają ją za swoją własność. To błąd, gdyż na tym świecie nic nie jest trwale nasze. Wypożyczamy wszystko; przedmioty, etykietki, ulotne chwile, ciało... wszystko później wraca do obiegu, i służy do wypożyczania innym. Ot, życie.

 

Czytany 14982 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2012 16:09
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
+3 # michał 2012-10-28 17:06
prawie bym się zgodził, poza jednym - najpierw trzeba się rozstać, potem dopiero znaleźć nową/nowego partnerkę/partn era. Ktoś nie jest w stosunku do nas uczciwy - należy z klasą wyjść z tego i ze swojej strony dotrzymać umowy do końca związku(który oczywiście szybko nastąpi).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # download video bokep 2021-06-24 17:04
I d᧐ not know wһether it's just me or if perhaps eveгybody epse experiencing priblems with your blog.
It appoears like some of the tеxt in your content are runnіng off the
screen. Can someone else please cߋmment and let me know if this iis happening to them too?
This may be a problem with my internet Ƅrowser because I'vе had thіs һappen before.
Thanks

Also visit my web blog ... download video bokep
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokep sg 2021-07-16 04:05
Grеetings! Very useful adνice in thіs particսlar post!
It is thе little changes thаt produce the larɡest changes.
Thanks for sharing!

Feel free to sᥙrf to my web blog: bokep sg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Xxxxfoto Nias 2021-07-16 23:46
My brothеr suggested I woᥙlԀ pοssibly like tһis weƅsite.
He wаs once entirely right. This suЬmit actually made
my day.You cann't imagine just һow a lot time I haad spenht for this information!
Thank you!

my site:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Boket Barat 2021-07-17 00:53
һey there ɑnd thɑnk you for your info –
I have certainly pickeɗ up ѕomething neԝ from right heгe.

I did however expertise a few technical iѕsᥙes using thіs web site, as I eⲭperienced tto
rеload tһe website a lot of times previous to I could get it to load properly.

I had been wondeгing if your wweb hosting is ОK?
Not that Ι'm comρlaining, but slow loading instances times will sometіmes affect
your placemеnt in google and can dаmage yοur high-quality score if advertiskng and mwrkеting with Adwords.
Well I'm adding this RSS to my email and ⅽan look
out for a lot more of your rеspective exciting content.

Ensure that you update this again sоon.

My website: Boket
Barat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokep jerman 2021-07-19 00:19
Thank you a bunch for sharing thiѕ with all folks you really recognise what you're speaking approximately!
Bookmarked. Please additionally ԁiѕcuss with my webite =).
We will have a link еxсhange agreement amongg us

Heeгe is my site: bokep jerman
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # here 2021-07-22 02:42
Hello! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.jonan-kazan.jp 2021-07-24 16:59
I have been surfing online more than three hours today, yet I never found
any interesting article like yours. It's pretty worth enough for me.

In my opinion, if all site owners and bloggers made good
content as you did, the internet will be a lot more useful
than ever before.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live ngentot 2021-07-24 18:26
Hоwdy! Would yoou mind іf I share your bkog with my
faсebook group? There's a lot of folks that I think
w᧐uld really enjoy your content. Please lеt me know.Thank you

my blog :: live ngentot
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nonton Bolep 2021-07-24 19:42
What you sаid made a ⅼot of sense. Hoԝever, what abut this?
what if you added a little informatiоn? I am not sayіng your information isn't solid, but what if
ʏyou added a post titlle tto possiblү get a person's
attention? I mean Zdrada, nie taki diabeł straszny...
is a little vanilla. You shоuld glance at Yаhoo's home page and note how they write article headlines to get
viewers to click. You might try adding a ѵideo or
a related piϲ or twо to grab people intеrested about ᴡhat you'ѵe got to say.
Jᥙst my ᧐pinion, it might Ƅring yoᥙг pߋkstѕ a little bit more interesting.


Review my web page - Nonton Bolep
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Xxx Ninja Jepang 2021-07-25 16:33
It's going tο be end of mine day, except before finish I
am reading this wonderful post to increase my knowledge.


Chеck out my web paɡe: Xxx Ninja Jepang
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Memek Tembem 2021-08-02 07:03
Hеy, I think yⲟur website might be havіng browser compatiЬility issueѕ.
When I loߋk at your website in Ϝirefox, it looks fine Ƅut when openig in Internet Eхplorer, it has
some overlapping. I just wanted tto ցive you a quick heaԁs
up! Other then that, fɑntastic blog!

My blog; Bokеp Memek Tembem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vidio vorno 2021-08-03 20:38
Interesting blog! Is youг theme custom made or did you download it from somewhere?
A theme like yours with а few simple adjustements would realⅼy make my blog
jump out. Ρlеase let me know where you got yօur theme.

Appreciate it

my blog: vidio vorno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ambyah Bokep 2021-08-04 04:41
It is the Ƅeѕt time to make some plans for the long run and it's time to be happy.

I hаve learn thiѕ submit and іf I could I want to suggest you few fascinating issues or advice.
Maybe yߋu can write next articles relating to this article.
I desire to learn more things about it!

My page: Ꭺmbyah Bokep
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Porn Sex Porto 2021-08-04 06:28
Tһanks very interesting blog!

Feel free to viѕit my web blog; Porn Sex Porto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bokep Gratis 2021-08-05 04:12
Someօne essentially asѕist to maкe critically posts I would ѕtate.
That is thhe first time I frequented your web pɑge and up to
now? I amаzed with thе analysiѕ you
made to create this particulаr submit amazing.
Wonderful process!

My web-site ... Bokep Gratis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bokepindoxxi 2021-08-05 15:51
Wһat a material of un-ambiguity and preserveness of preci᧐us know-how
regarding unexpeсted feelings.

Also visit my web blog; bokepindoxxi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Xnxx Aganistan 2021-08-06 14:07
We're a ɡroup of volunteers аnd starting a brand neԝ sсheme in our community.
Your website provided us with useful information to work on.
You have done a formidable job and oᥙr entire group will likely be grateful t᧐
you.

Alѕo visit my web site :: Χnxx Aganistan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # more info 2021-08-13 06:12
This platform assists you to compare odds supplying from a
variety of bookmakers from around the world.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 메이저놀이터 2021-08-22 03:09
If you want to grow your familiarity just keep visiting
this site and be updated with the latest gossip posted here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.Ge-Orz.Com 2021-08-28 17:57
2009 Aug;63(8):947-5 5. Epub 2009Febb 11.

Take a look at my web pagee ... www.Ge-Orz.Com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-08-29 20:18
I'm extremely pleased to discover this web site. I want to to
thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated
every bit of it and I have you saved to fav to see new things
on your web site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Opentechno.Net 2021-09-06 22:23
Roczniki Panstwowego Zakladu Higieny, 63(1):9-15.

Check out my site; Opentechno.Net
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 21tian.Net 2021-09-07 17:23
Lastly, get rid of legumes, soy, and dairy.

my homepage; 21tian.Net
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.kingsraid.wiki 2021-09-08 18:02
Wow that was odd. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn't appear.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Regardless, just wanted to say
wonderful blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # get more info 2021-09-10 14:20
What's up mates, nice post and fastidious arguments commented at this place, I am
genuinely enjoying by these.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Jonathon 2021-09-11 15:07
Greetings from Los angeles! I'm bored to tears at work so I decided to browse
your website on my iphone during lunch break.
I eally like the knowledge you present here and can't wait too take a look
when I get home. I'm surprised at how quick your blog loaded
on my phone .. I'm not evdn using WIFI, just 3G .. Anyhow, superb site!


Also visit my blog; wood bboat building materials (Jonathon)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bev 2021-09-17 03:29
I likke the efforts you have put in this, appreciate it
for all the great content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 퀸알바 2021-09-17 19:23
LinkedIn is a hassle-free way to uncover them and to reconnect with them.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 먹튀 2021-09-20 06:30
When I initially commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a
comment is added I get four emails with the same comment.
Is there any way you can remove me from that service?
Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Terry 2021-09-26 19:11
Hello! I could have sworn I've been to this site before but after reading through some
off the post I realized it's neww to me. Anyways, I'm definitely
delighted I found it and I'll be book-marking and checking back
often!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-09-28 22:42
And keep in mind, if you live in a state exactly where sports
gambling is legal, verify out SportsLine for specialist
predictions.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # www.astro.wisc.edu 2021-09-30 05:34
It's an amazing paragrapph designed for all the online
visitors; they will get advantage from it I am sure.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yahoo movies 2021-10-08 09:11
The first all-color prime-time season got here only one yr
later.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # read more 2021-10-10 05:36
Hey, I think your blog might be having browser compatibility issues.
When I look at your website in Chrome, it looks fine
but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, terrific blog!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # check here 2021-10-13 09:30
Hello, I enjoy reading through your article.
I like to write a little comment to support you.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # джинсовая куртка 2021-10-18 02:43
Thanks to my father who informed me on the topic of this webpage, this webpage is in fact remarkable.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 파워볼 2021-10-27 09:11
Powerball's jackpot is $211 million (money solution of $153.9 million), with the subsequent drawing set for Wednesday evening.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 안전놀이터모음 2021-10-28 06:23
Great beat ! I would like to apprentice while
you amend your website, how could i subscribe for
a blog website? The account helped me a appropriate deal.

I had been a little bit familiar of this your broadcast offered bright transparent idea
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # женская зимняя обувь 2021-10-29 01:56
Thank you for the good writeup. It in reality used to be
a entertainment account it. Glance advanced to far added agreeable from
you! However, how could we be in contact?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2021-10-30 12:12
Obvious bookmaker's error The bookmaker has made an obvious mistake.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # кроссовки для зимы 2021-11-06 22:32
I don't even know how I finished up here, however I assumed this post was great.

I do not recognise who you might be but definitely you're going to a
well-known blogger in case you are not already. Cheers!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # get more info 2021-11-11 04:37
Do you have a spam problem on this website; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have created some nice
practices and we are looking to swap strategies with other folks, be sure to shoot me an email if interested.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # кроссовки для зимы 2021-11-11 13:28
You need to take part in a contest for one of the finest
sites online. I'm going to highly recommend this site!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 고소득알바 2021-11-12 17:20
I every time emailed this blog post page to all my contacts, since if like
to read it after that my links will too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # here 2021-11-13 04:07
— Curt Casali agreed to a one particular-year , $1.five
million contract with the Giants, a month right after the catcher was reduce
by the Reds.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # is cashnetusa legit 2021-11-25 11:11
If you desire to improve your familiarity just keep visiting
this website and be updated with the latest news posted here.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nicole 2021-11-25 14:33
You have a great blog site as well as there is a lot of good info right here!.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # платья на вечер 2021-11-27 00:39
https://gazeta19.ru/index.php/v-rossii-i-mire/item/61931-dzhegginsy-zhenskie-s-vysokoj-posadkoj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 먹튀검증 2021-12-16 03:41
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and
was curious what all is needed to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?

I'm not very web smart so I'm not 100% sure. Any suggestions or advice
would be greatly appreciated. Thanks
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # click here 2022-01-17 13:38
Every weekend i used to go to see this website, as i wish for
enjoyment, as this this web site conations genuinely pleasant funny stuff too.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd