Najnowsze felietony

środa, 01 sierpień 2012 20:32

Seks bez zobowiązań

Napisał 
To świetne wyrażenie, mówiące że seks jak najbardziej rodzi zobowiązania, skoro wyróżniamy seks rzekomo bez nich. Najczęstsze z nich, to ciąża partnerki seksualnej; inne zobowiązania to choroby weneryczne, zakochanie, przyzwyczajenie, uzależnienie od przyjemności, które kończy się przeważnie wyzyskiem uzależnionego. Chcesz seksu? musisz zaprosić kobietę do restauracji, na dobre zakupy do hipermarketu po nedzielnej mszy świętej, nie żałować paru groszy tu i tam. Parę lat związku, i już dobrze wiesz ile trzeba wydać, żeby Twoja kobieta czuła się "dowartościowana", miała "poczucie bezpieczeństwa" a dzięki temu nie bolała ją głowa gdy się do niej dobierasz. Faceci w związkach doskonale wiedzą, że seks małżeński jest znacznie droższy i niższej jakości, niż namiętne sam na sam z Płatną Panią. Pierwsza działka u inteligentnego dilera jest za darmo. Często i druga także, a zdarza się że fajny ziom kopsnie też trzecią gratis. Istny anioł! Po jakimś czasie gdy uzależnienie u frajera wzrasta, inwestycja zwraca się stokrotnie. Uzależniony wyniesie z domu nawet żyrandol i sztuczną szczękę dziadka, by mieć na działkę. Z czasem, gdy nie będzie miał co ukraść rodzicom, a na ulicy go porządnie spiorą za próbę kradzieży (paser widząc trzęsącego się ćpuna, często mu zabiera fanty i daje gratis po mordzie) da dupy zboczeńcom gdzieś na dworcu; jest wielu ludzi, których podnieca nie tylko tani seks z narkomanem, ale przede wszystkim jego upodlenie (czują się wtedy lepsi, to wampiry emocjonalne) a także co może się Państwu wydać dziwne, adrenalina. Uprawia się z narkomanem miłość analną, bez zabezpieczenia. Kochający odczuwa niesamowite podniecenie z powodu ryzyka, związanego z zachorowaniem na wiele chorób. Całkiem niedawno w Niemczech panowała moda, na świadome zarażenie się wirusem HIV. Życie z nim miało być bardzo trendy, nie bez znaczenia jest także fakt że chory na HIV, ma zapewnioną do końca życia opiekę państwa. Gdy moda minęła, ci biedni głupcy chcący się pokazać, wyróżnić z tłumu, uświadamiali sobie jak straszną rzecz zrobili. Wrzeszcząc z bólu, konając w smrodzie i własnym kale, dostaną za darmo morfinę. Interes życia! Ale taka jest właśnie moda; poluje na bezmyślnych ludzi, którzy rezygnują z siebie by być jak reszta baranów. Zwykła moda, to legalne wydzieranie pieniędzy z ludzi za markę (np. apple) ale są też mody niezwykle destrukcyjne. Nie będę ciągnął tego wątku, bo sam w przyszłości mam zamiar stworzyć własną markę, i wydzierać z ludzi za nią pieniądze... jeśli człowiek chce się dowartościować mając jakiś przedmiot, to dlaczego miałbym na tym nie zarobić? nie zarobię ja, to zarobi ktoś inny i wciśnie jeszcze bubel.

 

Seks bez zobowiązań to kłamstwo. W grzesznej młodości, wiele razy umawiałem się przez internet na taki właśnie rodzaj miłości. Krótka bądź dłuższa rozmowa, wymiana fotek, telefon i dwie godziny później miałem kobietę u siebie w mieszkaniu. Cześć, pogoda ładna, brzydka, masz ładny ciuch, co słychać ple ple; i do łóżka. Jak było fajnie to była repeta, jak nie to nie i znowu miałem inną kobietę. Żaden problem, wystarczy się przełamać, przestać wstydzić. Najgorszy jest pierwszy raz, człowiek po prostu nie zdaje sobie sprawy, jakie to wszystko jest proste. Oczywiście Panie nienawidzą czegoś takiego, ponieważ ktoś mający świadomość jak łatwo zdobyć seks, staje się kimś kogo nie można szantażować dupą. Przecież jest oczywistą oczywistością, że nie będę zapisywał mieszkania (były takie żądania) czy "kombinował" kredytu na super biznes, albo upadłał się i upokarzał by mieć seks. Sam go sobie zorganizuję. I w tym tkwi problem, oznacza to że jestem emocjonalnym kaleką; ponieważ nie można mnie szantażować. Panie które tak myślą, są logicznymi kalekami; mnie można szantażować, jeśli ma się coś więcej do zaoferowania niż dupę. Np. inteligencję, życzliwość, wiedzę i swoje pasje. Wtedy nie pójdę szukać barci z miodkiem, bo będzie chodzić mi o coś innego, wspólne przebywanie, bliskość, grę emocji, miłość... ale skąd te Panie mają o tym wiedzieć? z telewizji? ale dlaczego napisałem, że seks bez zobowiązań to kłamstwo? ponieważ nawet gdy spotkasz się raz, i nigdy więcej się nie spotkacie, część wzorców można niejako "wchłonąć" w siebie, że użyje takiego sformułowania. Orgazm jest ze swojej natury otwierający na sugestie, i niektóre zachowania mogą się nam "zapisać" w podświadomej pamięci. Kobiety mające silną aurę, mogą więc mężczyźnie sporo namieszać. Nagle zaczynasz coś lubić, czegoś nie lubić, trochę zmienia Ci się odczuwanie...

 

Miałem w życiu wiele kobiet. Dla wszystkich jedynym wabikiem na faceta była dupa, nic więcej. Było to smutne, poniżające. I owszem, korzystałem bo niby dlaczego nie? Znam kobiety po 40 tce, którym dupa zmieniła się w dwa worki pomarszczonego sadła; ich sens życia właśnie minął. Czują się jak życiowe zera, szmaty, ponieważ swoją wartość utożsamiły z dupą. I to co podnieca mnie w kobiecie, to utożsamienie wartości z czymś innym niż ciało; nie mówię o księżniczkach, które wyżej srają niż dupę mają. Po trzykroć nie; wysoka wartość, to szacunek do siebie, swojej godności i uczciwości. Postrzeganie siebie jako czegoś więcej niż tylko ciało. I mam tu na myśli duszę, Boską iskierkę w człowieku. I tego właśnie życzę Paniom, by w pogoni za fizyczną atrakcyjnością, nie zatraciły czegoś znacznie ważniejszego. Atrakcyjność nie tylko trwa krótko, i zostawia po sobie cierpienie (nie wzbudza się już pożądania u mężczyzn, spada więc zbudowana na tym samoocena i kobieta czuje się nikim) ale wzbudzona przez nie u mężczyzny żądza, nie wzbudza w nim miłości. Tę wzbudzić może coś innego, np. wysokie poczucie własnej wartości, ciepło wewnętrzne.

 

Na zakończenie, umieszczam kilka luźnych komentarzy z for na temat seksu bez zobowiązań, i moje do nich komentarze. Na koniec dodam, że wszystkim facetom polecam seks bez zobowiązań z Paniami. A zwłaszcza tym Panom, dla których seks to coś więcej niż zwykła kopulacja. To jest zwykła kopulacja, tylko w swoim umyśle coś do niej dodałeś. Ale to Twój problem co dodałeś, bo ja tego nie mam, a więc i nie mam Twojego problemu. Panie zawsze głośno krzyczą o swojej czystości, bo epatowanie lubieżnością może sprawić, że społeczeństwo przypnie im łatkę kurewek. Jeśli więc kobieta nie widzi w Tobie materiału na męża, to chętnie Ci się odda. Jeśli zgrywasz odpowiedzialnego ciepłego miśka, dupy nie dostaniesz; Twoja będzie chciała zgrywać czystą i niewinną. Miodek jest tylko dla złych chłopców; dlatego mam tak wysoki poziom cukru we krwi.

 

 

Suzi z SF [6 godzin temu]

Jesli chodzi o seks bez zobowiazań to faceci dzielą sie na 2 grupy. Na tych, którzy wprost powiedzą kobiecie, że zależy im tylko na bara bara (wtedy wybór czy wchodzi w ten rodzaj relacji należy do niej i nie ma prawa robić mu później wyrzutów, że obiecywał jej złote góry) oraz na tych, którzy przypalani rogrzanym żelazem nie przyznają sie, że kobieta jest im potrzebna tylko do fizycznego zapokojenia. Niestety wiekszosc z nas przynajmniej raz w zyciu trafiła lub trafi na ten drugi gatunek samca. Jesli w pore spostrzeze sie o co mu tak naprawdę chodzi to pół biedy. Zwykle jednak jest to ktoś kuty na cztery nogi, a manipulacja to jego imię z bierzmowania, więc szanse na rozkminienie go spadają niemal do zera. Taki facet jest zwykle całkiem przystojny, pełen wdzieku, lekko zagubiony i jakby niewykorzystujący swych możliwości. Ale cenna uwaga! on nęci nas nie tyle sobą, ile tkwiącymi w nim obietnicami na przyszłosć. Większosc kobiet jak muchy do lepu ciagnie do facetów, którzy rzekomo potrzebują pomocy i zachety własciwej dziewczyny, by ukazać jak to określaja - skarby swej duszy. I oni doskonale o tym wiedzą i potrafią swietnie udawać takiego potrzebujacego nadludzkiej troski i zrozumienia osobnika. :) Jak głupie zaczynamy więc dogadzać takiemu gościowi, dwoimi się i troimy by nasz ksiażę czuł się szczęśliwy i adorowany. Nie odmawiamy mu niczego, a jednak i tak zmian na lepsze nie widać. Moja rada, powstrzymujmy się od gonitwy za człowiekiem, który tak naprawdę nie ma nam nic do zaoferowania poza wspólnymi chwilami w łóżku i tym, że pozwala sobie pomagać.

 


Szanowna Pani Suzi,
Nie trzeba przypalać mnie żelazem, sam się przyznam; zależy mi tylko na Pani dupie. Bo nic interesującego dla mnie, Pani nie posiada. Pomocy Pani też nie potrzebuję, albowiem prać umiem, gotować także. Pozdrawiam słonecznie.

 

 


MIKA [4 godziny temu]

A ja nigdy nie spojrzę na faceta, który sie bzyka z niewiadomo kim, bo się brzydze. Ktoś tu wspomniał, że niby kobiety się puszczają i przynoszą hańbę narodowi, niech spojrzy na siebie to jego wypowiedzi przynoszą hańbę. Psujecie opinie naprawde fajnym facetom a pozniej trafiacie na same łatwe laski i uogólniacie, widocznie nie stać Was na nic lepszego przykro mi. Mam dobre zdanie o Polskich facetach, ale Wy napewno do nich nie należycie, na miano faceta trzeba sobie zasłużyć. Facet to nie solara, wloski na zel, głupi uśmieszek, markowe adidaski, i popis przed kumplami"zaliczyles kilka nowych dup". Facet powinien być podporą dla rodziny , mieć dzieci i dawać im przykład. Obyście dorośli, albo nigdy nie mieli dzieci bo jak macie im dawać taki przykład to wyrosną na zdemoraliowanych wyrodnialców, nieszczęśliwych i probujacych ciagle komus cos udowodnic

 

 

Szanowna Pani Miko,

Proszę na mnie nie patrzeć bo zamieni się Pani w kamień. Jestem jak Gorgona; Bzykałem się z byle kim i zawsze na pierwszej randce. Nie czuję też z tego powodu wyrzutów sumienia. Tak. jestem pusty i płytki. Pozdrawiam mocno.

 

 

 

 

co to za gramolenie straej babci?? przeciez kazdej chodzi o solidne i porzadne wypedzlowanie.... po co do tego dorabiac teori.... kobieta i staly zwiazek, ta..... a brocha swedzi na kazdego ciapatego. Przeciez wiadomo ze chodzi tylko i wylacznie o kopulacje na chwile lub na dluzej (tzw staly zwiazek). Ale i staly zwiazek sprowadza sie do pedzlowania brochy ale potem i tak jest nieuniknone "pa pa" bo nie ma milosci "forever"

 

Szanowny Panie,
Czyżbyś miał Pan moją książkę "Co z tymi kobietami?" na swojej półce?

 

 

 


głupia [6 godzin temu]

To prawda,kobiety są głupie. Też jestem!!!! Namiętność kw do bólu,motyle w brzuchu,myśl o jego dotyku..cóż, można tak manipulować że każda straci głowę tylko że po takim romansie zostaje tylko brak szacunku do siebie paneli złość że nie widziałam tego co powinnam. Faceci to zwierzęta,chcą posiąść nas i rzucić bo nagle mają inny Pomyśł na życie. Ale dziewczyny,nie miejcie do siebie pretensji o to co się stało,to oni są prostakami jeśli tylko chcieli seksu. Złe czyny powrócą do nich,kto nie szanuje-nigdy nie będzie szanowanym. Mnie nadal chce się wymiotować gdy pomyśle o jednym zwierzęciu któremu nie umiałam się oprzeć,on się dobrze bawił przez 3miesiące,a ja przez kolejne 4 nie mogłam egzystować. Ale to nie moja wina,spotkałam barana i łajzę. Nauczę moja córkę kogo się wystrzegać w życiu

 

 

Szanowna Pani,

Ma Pani rację. Jest Pani naprawdę glupia. Złe czyny powracają? bo odszedł od Pani? a czy nie jest złym uczynkiem, chęć posiadania faceta na własność, tylko dla siebie? niechęć by ten decydował sam o własnym życiu?

Pozdrawiam czule

 

 


~tyle w temacie do ~iza: Moja narzeczona to nie prostytutka. Daje mi nie tylko seks, ale całą gamę uczuć, począwszy od wsparcia, poprzez przyjaźń a na miłości skończywszy o towarzystwie, dzieleniu radości i bliskości nie wspomnę, bo dla ciebie to zapewne pojęcia abstrakcyjne.
Przyjmij, więc do wiadomości - to, że ty masz zwyrodniałe/upośledzone postrzeganie relacji międzyludzkich nie oznacza, że wszystkich tą miarą się mierzy. Jesteś po prostu żałosna, ale... nie ma nikogo kogo by to obeszło - między innymi również tu jest różnica.
A na marginesie - za nazywanie normalnych kobiet prostutytkami, następny klient powinien ci mordę brzytwą pociąć

 

 

Szanowny Panie,

Dopiero pod koniec swojej wypowiedzi, ukazał Pan swoją prawdziwą naturę. Pełną lęku że Pańska kobieta, dilerka serotoniny którą Pan tak lubi, może mieć egoistyczne zapędy. Niestety; na pewno takie ma. Każdy takie ma, ponieważ tak człowiek jest stworzony. Pana narzeczona, to w pewnym sensie prostytutka, ponieważ daje coś i coś bierze, dokładnie tak samo jak prostytutka; ta też coś daje, i dostaje za to pieniądze. Takie narzeczone, widziałem w Konstancinie jak facetowi ucinało nogi, i nie mógł już zarabiać; zostawał sam, bez gamy uczuć, wsparcia przyjaźni i miłości od ukochanej narzeczonej czy żony. Podejrzewam że bez nóg, może liczyć jedynie na prostytutki, którym życzy Pan pocięcia brzytwą "mordy". Dostał Pan wiele plusów od baranów na forum, ale ode mnie ma Pan minusa. Pociąć komuś brzytwą twarz, za komentarz że kobieta może w związku kłamać? mocne słowa. Wypływające z wielkiego "chcenia", czyli skończy sie jak zwykle. Życie to przetestuje.

Czytany 15954 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 20:59
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Komentarze   

 
0 # m rollex11 2018-09-28 08:26
Staying active is one to be seen on Aol. This way, not only will your friend get the message, but so will
all the traffic that visits the profile. It is
harder to market a broad, vague design template.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 casino 2018-09-28 19:25
When one site features another sites link, can provide another with the traffic each site cranks
out. Make sure have got your website here a person won't get much automobile traffic!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky casino auckland 2018-09-29 00:03
You will usually choose a very significant amount this chance.
Another good way would be to venture to coin exhibitions or expos.
They reveal something about or within our site.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # newtown ntc33 2018-10-04 06:55
A good length most articles is 400-600 key phrases.that's about 1 page.
Remember will need to be visible staying remembered.
All it takes is a while of effort and several hours.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega 888 2018-10-04 09:49
Low cost, safe and quite high rewards are definetly worth a
little investigation. Many bloggers toil in obscurity,
looking for that "big break" that can make their work worthwhile.

It could be the way you present the product page.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ocean king yacht 88 2018-10-13 06:52
It's not that easy to bring traffic to your personal website.

You need content end up being describe your small or society properly.
There are three major search engines namely Google, Yahoo and MSN.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2018-10-19 10:35
You must approach the whole thing like a game title and understand why visitors aren't buying your product.

So hard work and learning are part and parcel with the affiliate marketing business.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2018-10-24 23:01
Many people who own the site never envisage to survey
their website audience. Either one, probably the most important factor for anyone blogging will be the audience clicks.
You can use trivia questions if market or topic ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2018-11-19 00:29
Start letting the planet knows about you way before your set off.
This works well as a result of simple fact trivia questions are in and of themselves very interactive.

For this to work, 'word' your links accurate.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # rollex11 download 2018-11-19 21:40
There are free tools out there that you can use to produce a good looking blog.

Possess a subscriber channel that is appropriately tagged and stay busy.
Adsense can air ads directly in relation to your website
content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 2018-11-21 08:06
On another hand, when writing articles, it is good support
a clean page at reach. That being said, creates people
who do hate to draw. What this means by "content is the king"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lpe88 download 2018-11-21 08:14
Follow these 9 easy guidelines and use article
marketing to get targeted traffic to your website
and increase business. As the reader reads from left to right
their eyes will land towards the advertising that airs.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ace333 download 2018-11-21 18:43
Don't use small words either such as "Lol omg, today was fab" Not
everyone is familiar with the shortened words. Obviously
the theme of this web page was about trading currencies.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # play8oy 2018-11-21 21:31
Press releases are also an excellent way in order to your post.
Titles are is the fact that places motors like google look for keywords.
You for you to do more to ensure good quality traffic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 casino 2018-11-22 00:33
To reflect upon reader wants good video. Also to be able to in the blogosphere as utility posts.
Titles are factor places motors like google look for keywords.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # scr888 id 2018-11-23 04:00
Add your ice ingredients and blend on high. While one tip may work on a particular day
or week, another tip may go better the subsequent.
Following these tips will an individual to do therefore.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 918kiss 2018-11-26 04:25
Hey, look at me I am the best at writing but I still know enough generate a composed article.

Nobody is stopping you from starting your individual business.
Speak to your audience, don't just be another "me too blogger".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live blackjack party 2018-11-27 01:24
If you convince them that the other parent is a jerk, they'll adopt your attitude simply so you'll agree to them.
These people out the and we don't have be concerned about
them, right?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # joker123 casino 2018-11-30 09:43
So hard work and learning are part and parcel among the affiliate marketing business.
That is an individual always have to be
against your toes if you are within the net trying to make money.
For this to work, 'word' your links the right way.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mega888 apk 2018-12-19 13:31
When they ought to realize generally there are numerous factors that can help them rank definitely.
Popular bloggers like to maintain their audiences informed with helpful content.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 3win8 download 2018-12-21 20:24
Doing so will build up return tourists to your weblog.
Use controversy, mystery, benefits and breaking news as the triggers these of your titles.
Following are a few very important tips on SEO that is
made for you anytime.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # newtown ntc33 2019-02-04 04:57
It can also be the way you present the product page.
Keep it light and simple, as if you're telling a friend a story.

Whatever you did like article marketing, free ad ads or Twitter.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sky 777 2019-03-14 11:06
Many those who own the site never consider to survey their website audience.
Either one, the most important factor for anyone blogging will be the audience
customers. You can use trivia questions if you want.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 free rm10 2019-05-26 18:36
Within visitors you really have tto add your keyword words.
As you can imagine, tthis will be a fairly labor intensive process.
The actual reason being actually an outstanding
quqlity page view.

Also visit my web site
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 apk 2019-06-06 03:19
The truth is that 90% for these courses teaches
you nothing. Just make sure it is good, quality subject matter!

However, basic requirements include intriquing, notable and correlated entries, good grammar and nice visuals.


Here is my webpage ... live22
apk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # live22 ios 2019-06-10 08:14
That they will hurt your cause, then the place be warded off.
Is it well-organized or lying everywhere we look?
A custoomers could add some personal messages then have them printed in the product from the choice.


My web site :: live22 ios
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stevgrealf 2019-10-11 00:51
Hvor Kjope Propecia Real Viagra For Sale cialis Propecia Educacion Motilium No Prescription
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd