STRONA ARCHIWALNA

Twoje imperium Clitoris - old.samczeruno.pl

 

Najnowsze felietony

sobota, 21 lipiec 2012 00:30

Twoje imperium Clitoris

Napisał 

Dziś śmiertelnie narażę się mistrzom seksu, którzy potajemnie dzierżą efemeryczną władzę nad kobiecym światem, ale kieruje mną szlachetne pragnienie złamania monopolu na najpiękniejsze kobiety, nad którymi dzierżą niezwykłą, erotyczną władzę. Uważam, że ta ta­jemna wiedza ars amandi powinna być w rękach ludu. Zdradzę więc Państwu pewien głęboko skrywany przez wieki, seksualny sekret naj­lepszych kochanków świata. Bądźcie ze mną w trakcie erotycznej re­wolucji, która odmieni losy ziemi, tej ziemi.

 

Mistrzowie seksu oralnego, którzy językiem potrafią wydobyć najsoczystsze tony i wznieść je na wyżyny piękna nawet z rozregu­lowanych skrzypiec, którym to jest przeciętne kobiece, polskie łono, oprócz różnych, prostackich technik mlaskania językiem korzystają z tajemnej wiedzy. Pomysł jest prosty i rzadko kto go zna, a raczej znał do tej pory, bo oto zrywam przed Państwem zasłonę niewiedzy i wprowadzam w nowy, lepszy świat. Prawdziwa higiena jamy ustnej to nie mycie zębów i masaż dziąseł, a głównie zeskrobywanie z języka nalotu, w którym siedzą bakterie i czekają. Na co czekają? Aż zaśnie­my. Wtedy wychodzą i podgryzają zęby, nasze zęby. Po umyciu zę­bów powinno się szczoteczką szorować język, kilka, kilkanaście razy. Od tego język staje się szorstki jak u kota, a zdrapana tkanka odrasta za każdym razem troszkę większa. Czy muszę mówić, co dzieje się z kobietą, gdy taki szorstki język znajdzie się w jej najbardziej strategicznych rejonach clitoris? Kilka smagnięć i nawet najbardziej skąpa kobieta podżyruje Ci kredyt na nowy zestaw hi-fi. Minuta, dwie, i świat stoi przed Tobą otworem. Prezenty, awanse, pyszne ciasta na żądanie, uwielbienie kobiet i sza­leńcza zazdrość innych mężczyzn.

 

W Twoim języku drzemie wielka, nieodkryta siła. Odkryj ją i stań się Amorem, bogiem seksu oralnego, na którego z zachwytem i za­bobonnym lękiem patrzą najpiękniejsze kobiety świata. Żołnierze radzieccy na bagnetach przynieśli nam wolność, Ty na języku nieś kaganek oświecenia wszystkim uciśnionym przez brzuchatych mę­żów kobietom świata, nieważna rasa, kolor skóry, narodowość. Niech wszystkie kobiety będą równe w Twych oczach, gdyż każda kobieta jest godna miłości... oralnej.

 

Czytany 11338 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 kwiecień 2014 21:02
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Męsko-damskie

Najnowsze komentarze
asd