Najnowsze felietony

sobota, 20 czerwiec 2015 22:56

Król i żebrak

Napisał 

Bezbłędnie wyczuwam, kiedy ktoś podchodzi do mnie z jakąś sprawą - to nie zdolności paranormalne, a powtarzalność procesu. Podchodzą żebracy i menele pod marketami, by prosić o wózek czy parę złotych, a parę razy ktoś, kto chciał poskakać butami po mojej okrągłej, słowiańskiej, kulistej jak matka ziemia głowie. Nigdy nie dałem się zaskoczyć.

Głupi uśmieszek

Nie trzeba być psychologiem, by skojarzyć że ludzie idący do nas z jakąś prośbą, mają określoną mowę ciała. Jeśli przeżyjesz prośby o wózek sto razy, rozpoznasz z daleka taką osobę. Jeden żebra w Koninie, drugi w Warszawie a trzeci w super modnym Mediolanie - ale wszystkich łączy ta sama mowa ciała, i ten sam głupi uśmieszek.

Jeśli coś spotyka Cię wiele razy, przyjmujesz pewną postawę emocjonalną. Moja to balansowanie między litością, a wściekłością gdy spotykam się z oślim uporem, gdy łgam że nie mam pieniędzy. Lituję się dlatego, ponieważ jako były palacz i żarłok doskonale wiem, że ci ludzie naprawdę cierpią. Dodatkowo wkurzam się na to, że odczuwam litość, gdyż te osoby przeważnie widzą we mnie tylko frajera do oskubania. Ponieważ wszystkie te uczucia nie należą do moich ulubionych, denerwuję się gdy ktoś tę menażerię we mnie wywołuje. Widząc więc w morzu ciał mnie otaczających, te jedno jedyne, które kołysząc się wzięło mnie na celownik, pierwszym odruchem jest przemożna chęć spławienia natręta. Panie kierowniku! Będzie złotówka dla kombatanta? Patrzę na czerwony, zniszczony alkoholem i pięściami kompanów od kieliszka nos, złośliwe, błyszczące głodem wódeczki oczka i kłamię jak z nut. Ostatnio w ogóle mnie nie proszą o pieniądze, za to starsi ludzie i mamuśki zwracają o jakieś przysługi. Tyle lat ćwiczeń by być groźnym z wyglądu, a i tak widzą we mnie ciepłe kluchy. Natury nie oszukasz.

Mowa ciała zdradzi każdego

A teraz wyobraźmy sobie, że przeciętna, w miarę zgrabna i atrakcyjna dziewczyna, codziennie ma takich podejść kilka, kilkanaście. Przez te wszystkie lata, instynktownie wyłapuje na etapie podchodzenia do niej tych, którzy ŻEBRAJĄ o jej względy, czyli najczęściej seks albo związek. Wyobraź sobie, co taka kobieta musi w sobie odczuwać - jaką złość i pogardę, zwłaszcza gdy polujesz w tureckim swetrze, masz obślinione usta i się jąkasz. Ty chcesz mieć miłe emocje, gdy trzymasz za dłoń piękna dziewczynę, ale ona także je chce mieć. Ma prawo! Niestety, Ty ich nie wzbudzasz: "dziewczyny teraz z byle kim nie tańczą", jak śpiewa Lady Pank. A dlaczego? Bo zachowujesz się jak żebrak.

Nawet najcwańszy z żebraków, król, ba! cesarz żebraków, zawsze będzie z kasty żebraków. A dziewczyny pragną królewicza. Król ma pod sobą tysiące wsi i setki miasteczek - a w wolnych chwilach od ścinania łbów dla rozrywki i biesiadowania, ujeżdża krzepkie, piersiaste wieśniaczki. Król się nie prosi, król bierze co swoje. Od razu rozpoznasz czy idzie do Ciebie król, czy żebrak. To widać "gołym" okiem.

Siła, klucz otwierający wszystkie zamki

Co odróżnia króla od żebraka? Świadomość. Król idzie po swoje, a żebrak musi to wydobyć wzbudzaniem określonych emocji. Król nie musi się starać, a żebrak jak najbardziej. Król idzie radośnie, by zanurzyć swoją strzałę w ciasnym kołczanie, nie myśląc o tym że kołczan może protestować, albo w ogóle się odezwać. Kołczan to kołczan, jego rolą jest przyjmować w sobie strzały - tak rzeczywistość postrzega król, co WIDAĆ, SŁYCHAĆ I CZUĆ. Dlatego gdy idzie król (albo ktoś umiejętnie go udający), kobieta zostaje sparaliżowana żądzą której nie rozumie, ale której się odda, gdyż emocje które są tak potężne, dla kobiety oznaczają paranormalną moc, magiczną siłę wyższą z którą się nie dyskutuje, tylko rozchyla uda bez gadania.

Siła i majestat władzy to klucz, który otwiera kobiece serca i łona. Na szczęście dla nas, facetów, ten klucz można podrobić. Autor tych słów ze wstydem się przyznaje, że wielokrotnie parał się tym przebiegłym fachem, zawsze odnotowując w serduszku (i nie tylko) sukcesy.

Kobiece perpetum mobile

Żebrak idzie ze świadomością, że kołczan trzeba prosić, przekonywać, manipulować nim, wzbudzać emocje. To budzi lęk, obawy, a te są widoczne w mowie ciała, głosie a przede wszystkim odczuwalne w zapachu. Dodajmy że jest to zapach przykry, nieprzyjemny. Zwykły człowiek nie zje niemiło pachnącego posiłku, ponieważ wie, że stać go na świeży. Tylko desperat spożyje coś, co brzydko pachnie - albo brzydka, gruba dziewczyna, która tyje od energii kosmicznej, rozregulowanej tarczycy i genów, bo przecież nie od dwudziestu czekolad light dziennie.

Gdy król wypuszczał się na nocne łowy, o jego mocy świadczyła tylko świadomość, nawyki. Nie miał na sobie korony, berła w dłoni i pozłacanego płaszcza; ale to wystarczało. Nie masz władzy, korony ani posłuchu poddanych - ale możesz udawać króla. Przejąć jego uczucia, świadomość władzy i potęgi. A jak ktoś sprawdzi, i okaże się że jesteś tylko moim czytelnikem? A kto będzie sprawdzał króla? Tylko ten, którego swędzi szyja, niebawem rozpieszczana katowskim toporem. To wielka rzadkość i można wpisać ją w koszty - niewielkie, biorąc pod uwagę rozkoszne zyski.www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!


--------------------

Coaching ze mną KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek "Stosunkowo dobry", oraz "Wyprawa po samcze runo" w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK.  Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 31014 razy Ostatnio zmieniany sobota, 20 czerwiec 2015 23:07
Marek

Zbyt piękny by płacić...

Więcej w tej kategorii: « Mężczyźni z żelaza

Komentarze   

 
-1 # EnemyOfTheState 2015-06-20 23:41
Na nasze nieszczęście (czy może szczęście?) jak potwierdza wiele badań kobiety zdecydowanie silniej wychwytują sygnały niewerbalne (mimika twarzy, mowa ciała, etc.) niż mężczyźni. Do tego silniej odbierają zmysły, mają lepszy słuch, węch i większą wrażliwość na dotyk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-06-21 10:56
+ rozróżniają więcej barw i kolorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-06-21 11:48
Nom, kobieta rozróżni barwę rubinową, karminową, karmazynową, szkarłatną i rdzawą. A dla nas to kurwa czerwony i już :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-06-21 15:05
Bardziej poetycko usposobieni i zapoznani z synonimem dodaliby jeszcze "czerwony jak cegła":D
Moim ulubionym jest amarantowy.. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-21 16:09
A moim czarny. Czarny jak smoła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-21 22:52
Po nasmarowaniu smołą zwyczaj każe otoczyć smolistego delikwenta pierzem i pogonić po mieście...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-22 16:40
Tylko róż z bielą na zgrabnym tyłeczku....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kat 2017-02-01 12:49
Cytuję EnemyOfTheState:
Nom, kobieta rozróżni barwę rubinową, karminową, karmazynową, szkarłatną i rdzawą. A dla nas to kurwa czerwony i już :D

No, kurwa, rudej od szkarłatnej nie odróżnisz? Zobacz sobie w internecie jak te kolory wyglądają będziesz wiedział na całe życie czym się różnią! LENISTWO!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tom 2016-12-23 18:17
To dlaczego nie ma kobiet malarzy, muzyków, poetów, naukowców itp. na tym poziomie co mężczyźni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Hania 2016-12-23 22:52
Są, ale mógłbyś je policzyć na placach jednej ręki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Patrycja 2016-12-24 00:27
To oczywiste, mezczyzni pija i chedoza, po tym łatwiej im tworzyc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # estera 2015-06-21 07:58
Zgadzam się bezprzecznie :" co cesarskie cesarzowi..." Z tym, że niewielu juz z tego gatunku zostało :)
Manipulator, podrabiany szlachetka lub sztucznie uformowany w szkole innych udawaczy, zostaje zdemaskowany i raczej nie wychodzi bez szwanku ze spotkania z kobiecą intuicją :) Swoisty radar odbiera najdrobniejsze wibracje sztuczności. Wszystko widać, słychać i czuć, nawet we wczesnym staduim kobiecej dojrzałości :D
Nie ukrywam, że lubię tzw. mistrzów kamuflażu- zabawa z nimi i nimi jest przednia, ale w efekcie staje się nudna i przewidująca. Dobra, zdarza się czasami jakiś zdolny lider, ale wcześniej czy później, przybija gwóźdź do własnej trumny :D

Odradzam zabawy w przebieranki i przymiarki za dużej korony. Naturalność broni się sama!

Dla moich ulubionych sztukmistrzów.
www.youtube.com/watch?v=mgWGR-g9mFQ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z N. 2015-06-21 12:08
estera, Ty jednak potrafisz być wrażliwa :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Vincent 2015-06-21 14:01
Cytuję Paweł z N.:
estera, Ty jednak potrafisz być wrażliwa :DBym coś napisał, ale jak na mężczyznę z klasą przystało, pomilczę dyskretnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-21 14:05
Dwa razy mi się cytat wkleił... :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-06-21 15:10
Skromna ze mnie istotka i powoli wam dozuję gamę kobiecych przymiotów :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-22 11:57
A korony stanem konta mierzę... :sigh:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # e 2015-06-22 17:14
Raczej odpowiednio dobranym obwodem... :-)
Podróbek nie trawię. I kręcenia bogatą obręczą jak hula hopem, żeby wszyscy widzieli, też nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vs 2015-06-22 17:55
Odpowiednio dobrany obwód to zawsze problem namiastki i wywyższonego oszusta...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Raskal 2015-06-23 08:12
Cytuję Paweł z N.:
estera, Ty jednak potrafisz być wrażliwa :D


To ja coś napiszę - lewacka żydówka i wrażliwość to oksymoron!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Paweł z N. 2015-06-21 23:43
mnie się bardziej podoba to:
https://www.youtube.com/watch?v=-u30asCqA28
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2015-06-22 16:54
Sympatyczne, ale nie moja 'bajka'. Wrzuciłam, bo przyjemnie się słucha. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # NarodzonyNaNowo 2015-06-22 00:28
Cytuję estera:
Zgadzam się bezprzecznie :" co cesarskie cesarzowi..." Z tym, że niewielu juz z tego gatunku zostało :)
Manipulator, podrabiany szlachetka lub sztucznie uformowany w szkole innych udawaczy, zostaje zdemaskowany i raczej nie wychodzi bez szwanku ze spotkania z kobiecą intuicją :) Swoisty radar odbiera najdrobniejsze wibracje sztuczności. Wszystko widać, słychać i czuć, nawet we wczesnym staduim kobiecej dojrzałości :D
Nie ukrywam, że lubię tzw. mistrzów kamuflażu- zabawa z nimi i nimi jest przednia, ale w efekcie staje się nudna i przewidująca. Dobra, zdarza się czasami jakiś zdolny lider, ale wcześniej czy później, przybija gwóźdź do własnej trumny :D

Odradzam zabawy w przebieranki i przymiarki za dużej korony. Naturalność broni się sama!

Dla moich ulubionych sztukmistrzów.
www.youtube.com/watch?v=mgWGR-g9mFQ


Wychodzi na to ze kolega z teledysku jest "zebrkiem" jesli sklasyfikujemy go wg.artykulu? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2015-06-22 16:48
Słowa piosenki pozostają słowami :)
Bardziej przykuwa uwagę problem wokalisty, nad którym ładnie pracuje i stara się 'zamaskować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Deco 2015-06-23 21:16
Cytuję estera:
Zgadzam się bezprzecznie :" co cesarskie cesarzowi..." Z tym, że niewielu juz z tego gatunku zostało :)
Manipulator, podrabiany szlachetka lub sztucznie uformowany w szkole innych udawaczy, zostaje zdemaskowany i raczej nie wychodzi bez szwanku ze spotkania z kobiecą intuicją :) Swoisty radar odbiera najdrobniejsze wibracje sztuczności. Wszystko widać, słychać i czuć, nawet we wczesnym staduim kobiecej dojrzałości :D
Nie ukrywam, że lubię tzw. mistrzów kamuflażu- zabawa z nimi i nimi jest przednia, ale w efekcie staje się nudna i przewidująca. Dobra, zdarza się czasami jakiś zdolny lider, ale wcześniej czy później, przybija gwóźdź do własnej trumny :D

Wszystkiego się nauczymy, specjalnie dla Was, tylko musicie być jeszcze łatwiejsze, by nam się chciało :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # e 2015-06-24 07:57
Najłatwiejszy materiał jest w liceum i bez większego wysiłku można opanować program nauczania :D Ambitnych i chętnych do pokonywania kolejnych stopni naukowych , ostrzegam, że proces długi, żmudny i niewdzięczny:D Na pocieszenie dodam, że tylko w kilku szkołach zaliczenie sesji graniczy z cudem. Jaka wiedza, taka ocena z zaliczenia :-)
Ech, lepiej nie zawracać sobie głowy i poczytać kolorową prasę ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Deco 2015-06-24 11:13
Zawsze warto być ambitnym, gdy "to samo" można dostać, w znacznie lepszym opakowaniu. Tylko jak tu utrzymać chęci do jednej, gdy tyle fajnych, nowych emocji na horyzoncie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-06-24 12:20
Adepci samczego runa wiedzą, że za emocje płaci się czasami wysoką cenę ;-)
Radzę udać się do konfesjonału i więcej nie grzeszyć. Ani myślą, ani mową i tylko "dobrze" czynić :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raskal 2015-06-24 14:53
Przecież Estera nienawidzi wiary katolickiej. Ona jest dozgonną wzynawczynią tylko i wyłącznie talmudycznych dogmatów i lewacko-postepo wej wizji przyszłości. Wizji, w której poszkodowani są przede wszystkim Żydzi w Izraelu przez Palestyńskich ekstremistów.

Rozumiecie już? Ona ma was wszystkich za tępe bydło, za gorzej niż gojów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-06-24 15:20
dla "rasy panów" słowiański goj to podrobactwo, ma prawo żyć tylko wtedy gdy jest użytecznym niewolnikiem w służbie "narodu wybranego".
Najwyższy czas by "e" wyspowiadało się tu ze swoich nkwd-owskich konotacji, przestało mamić samców (kolejnymi stopniami samokastracji będącej jakoby "lepszym wykształceniem" w służbie wyrachowanych zołz, heter, harpii, żmij i pijawek, itp) albo wypad do izraela mocium panno...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-06-24 15:32
W morde jeża...muszę się z wami Panowie zgodzić i jednogłośnie wam przyklasnąć.

Dodam jeszcze - podejrzewam, że to ideologiczna feministka. Misz masz wszystkiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # e 2015-06-24 16:34
Przestańcie rasistowsko jazgotać tylko pomóżcie kostium wybrać. Sezon plażowy za tydzień zaczynam :D

www.she.pl/lista/stroje_kapielowe/nowa-kolekcja-2015/47/

Muszkieterowie od siedmiu boleści ... :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Vincent 2015-06-24 17:15
Widzicie to sformułowanie "rasistowsko". Już to wszystko o niej i jej poglądach zdradza.

L-E-W-A-K

Estera, a ja zaczynam sezon walki z syjonizmem. Raskal mi pomoże, mam nadzieję.
Jak to mówią: zero torerancji!
Od kiedy to kierujesz się opinią innych? przecież prawdziwe feministki same sobie sterem i okrętem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-24 17:17
Dawaj ten:

www.she.pl/produkt/abigail-stroj-kapielowy/538/49/

I podaj lokalizację swojego wylegiwania się na piasku. Przyjade i w końcu sobie Ciebie obejrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raskal 2015-06-24 17:25
Uważaj jak jaśnie Pani Tobie odpisze. Dla niej jesteś tylko nawozem i tępym gojem, a do tego facetem których ona z całego serca nienawidzi i traktuje z wyższością.

Pod warunkiem że faktycznie tam siedzi młoda laska po drugiej stronie. To może być również jakieś stare babsko po 60 albo po prostu przebiegły facet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Vincent 2015-06-24 17:35
Cytuję Raskal:
Uważaj jak jaśnie Pani Tobie odpisze. Dla niej jesteś tylko nawozem i tępym gojem, a do tego facetem których ona z całego serca nienawidzi i traktuje z wyższością.


Przyznam, że bardzo mnie zasmuciłeś tą wypowiedzią. Już mi lecą łzy po policzkach... :sad: ... :lol: :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+8 # vs 2015-06-25 13:19
Jaśnie Panią "e", vel "ester" vel "estera" vel "afrodyta" vel..., może być też pani z poniższej fotki.
Spełnia kryteria, zimna, lodowate spojrzenie, przekonana o własnej urodzie, wyższości, męska bardziej od swoich samczych szkolnych rówieśników...
Przecież znacie tą złośnicę, ona byłaby zdolna do tak perwersyjnej manipulacji i wrzucenia tutaj swoich fotek bez świadomości tego faktu samczej braci....Amarantowa pani...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # e 2015-06-26 13:59
Bingo, błędny rycerzu, to mój kolor i fason ładny, klasyczny, prosty...
Dzięki :)
Widziałeś nową stronę? Przenosimy się czy 'bojkotujemy" ? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # vs 2015-06-26 23:11
Skarbie na 100% bojkot. Marek, jak zwykle konstruktywną krytykę potraktuje jako atak, więc zabawię się w dyplomatę i powiem, że po raz enty gospodarz złym pieniądzem wypiera lepszy.
Miłość własna może zaślepić. Namnażanie forów (dzielenie jako antyteza łączenia) przyniosło spodziewany skutek, a teraz ten... pasztet.
Zastanawiam się jak złośliwych i kierujących się złą wolą "doradców" ma Miszcz, że daje się po raz enty pakować w takie maliny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-26 23:15
Cytuję vs:
Skarbie na 100% bojkot. Marek, jak zwykle konstruktywną krytykę potraktuje jako atak, więc zabawię się w dyplomatę i powiem, że po raz enty gospodarz złym pieniądzem wypiera lepszy.
Miłość własna może zaślepić. Namnażanie forów (dzielenie jako antyteza łączenia) przyniosło spodziewany skutek, a teraz ten... pasztet.
Zastanawiam się jak złośliwych i kierujących się złą wolą "doradców" ma Miszcz, że daje się po raz enty pakować w takie maliny.


Gadasz głupotki. Nowa strona jest konieczna, ponieważ tej nie da się czytać na smartfonach i tabletach, oraz są gigantyczne problemy z ochroną przed atakami, botami i ogólną kondycją strony. Że nie wspomnę o reklamie... może Cię śmiertelnie zaszokuję, ale żeby opłacić domenę, serwer i pracę informatyka, muszę ZARABIAĆ, a nie harować i brać kredyty, byś Ty mógł za free umieszczać swoje "złote myśli". Takie życie. O potrzebie jedzenia, ubrania i paliwa do przemieszczania się nawet nie wspominam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # vs 2015-06-27 00:57
Mam szybkie łącze (30 MB/s) a nowe samcze ładuje się kilka sekund. Pierwsze wrażenie - totalny bałagan, przemieszane różne fotki, ni pies ni wydra. Oczopląs i nie wiadomo gdzie wejść. Oceną będzie liczba wejść po zmianie. Liczba komci już wyraźnie spadła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-27 01:19
Cytuję vs:
Mam szybkie łącze (30 MB/s) a nowe samcze ładuje się kilka sekund. Pierwsze wrażenie - totalny bałagan, przemieszane różne fotki, ni pies ni wydra. Oczopląs i nie wiadomo gdzie wejść. Oceną będzie liczba wejść po zmianie. Liczba komci już wyraźnie spadła.


A ja mam łącze trzy razy wolniejsze, i ładuje mi się w sekundkę. Każdy reaguje poczuciem chaosu, jeśli coś się zmienia - ale układ nerwowy szybko się dostosowuje, i za chwilę coś co budziło lęk, zaczyna być łatwe i proste w obsłudze. Daj czas swoim neuronom na adaptację, nie poganiaj ich.

A komcie? Odstrasza dana w jednej chwili seria felietonów (cztery a nie jeden, jak zwykle), więc jest oszołomienie - oraz konieczność wpisania kilku danych w formularz komcia, chociaż wystarczy wpisać tylko nick.

Tak było zawsze, a przechodziłem już nie raz na nowe platformy. Ułoży się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Vincent 2015-06-28 14:41
Cytuję e:
Bingo, błędny rycerzu, to mój kolor i fason ładny, klasyczny, prosty...
Dzięki :)
Widziałeś nową stronę? Przenosimy się czy 'bojkotujemy" ? :D


Pejstera, czy Ty jesteś przed 40?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # brat 2015-06-21 09:14
Dzięki za artykuł:) Żebrak to w istocie król, który o tym nie wie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-22 17:12
Cytuję brat:
Dzięki za artykuł:) Żebrak to w istocie król, który o tym nie wie.


A król to żebrak, i też tego nie wie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # brat 2015-06-22 18:41
Dokładnie:) skutecznie oszukany żebrak. Ciało - hardware. Przekonania - software. Dusza - użytkownik. Niestety wielu użytkowników po zakupie komputera kompletnie nie zagląda do przeróżnych opcji ustawień, żeby działać wygodniej. Pół biedy gdy zakupią sprzęt dobrze skonfigurowany, z dobrym softem. W przeciwnym wypadku to nawet i najzdolniejszy użytkownik dupa bez konkretnie przygotowanego kompa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mayer73 2015-06-21 11:13
Cała Ester :) .....Marku,bard zo a to bardzo dobry felieton.Tak lubię!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # estera 2015-06-21 11:23
Też Cię lubię, Mayerku :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek12345 2015-06-21 11:59
Zwracam się do autora.Przeczyt ałem większość twoich felietonów.Czyt ałem uważnie i to po kilka razy.Cóż mogę powiedzieć:rozu miem o czym piszesz,jednak nie potrafię wiedzy,którą przyswoiłem wcielić w życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2015-06-21 15:15
Żeby coś zmienić w swoim życiu, trzeba zmienić podświadomość. A ona się zaciekle broni przed każdymi zmianami - można ich dokonać, ale to musi potrwać. Są metody lepsze i gorsze, i z całą pewnością istnieją znacznie szybsze i lepsze niż te, które znam ja - może kiedyś na coś genialnego wpadnie.

Dlatego zmiana trwa. Mięśnie też szybko nie rosną, prawda? Nawet ze sterydami to trwa i trwa.

Żeby coś się zmieniło, trzeba pracować nad sobą. Metody podawałem, dla lepszego zrozumienia można za dwie dychy kupić "Stosunkowo dobry", by głębiej wszystko zrozumieć. Warto też zmienić środowisko, bo to ono nas kształtuje - stworzyłem więc braciasamcy.pl, gdzie są ludzie już wiedzący, że od dzieciństwa nawciskano im kitu o życiu, kobietach itd.

Trzeba też czasu i cierpliwości. Zmiana przyjdzie, ale trzeba ją wypracować. Tymczasem często gadam z ludźmi, którzy skarżą mi się że coś nie działa. Pytam ile godzin dziennie pracują, a oni milczą w szoku. Myślą że wystarczy minutę na tydzień coś pomamrotać pod nosem i z nieba spadną miliony. Nie spadną - obrażają się więc na mnie, widzą że to wszystko nie działa a ja jestem oszustem.

Tymczasem ja sam widzę po sobie, jak niektóre zmiany potrafią być oporne. Czasami się chce po prostu płakać. Ostatnio zainwestowałem w bardzo dobre nagrania Adama Bytofa, zmieniające w transie niektóre przekonania. Bardzo fajna sprawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzesiek12345 2015-06-21 17:18
Bardzo lubię grać w szachy[to tak na marginesie]. Czytałem ostatnio biografię Roberta Fischera[może słyszałeś o tym człowieku,był arcymistrzem], mimo to wielu zarzuca mu ,iż był człowiekiem chorym psychicznie,mów iono że był nieszczęśliwy. Był bogaty , był mistrzem świata w szachach.Zapewn e powodzenie u kobiet też miał.Dlaczego stronił od ludzi a zwłaszcza od kobiet?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # White Dwarf 2015-06-21 18:27
Fisher był geniuszem, a oni są trochę inni jednak. Polecam też też biografię Teda Kaczyńskiego (Unabombera), ten sam casus - geniusz który bał się kobiet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-21 22:09
Gdybym znał motywacje zmarłych geniuszy, nie pisałbym bloga, tylko opalał się na prywatnej wyspie w otoczeniu najpiękniejszyc h dziweczek świata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Szachy 2015-06-22 19:46
Zagrasz w szachy na kurniku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # vti 2015-06-22 09:43
Wlasnie- dziweczek. Jednak te metody może i działają i takie postępowanie według twoich wskazówek ale tylko na poczatku. Nie da się przecież udawać cesarza przez cały czas. To męczące. A jesli chodzi o związek, taki na cale życie to chyba trzeba być po prostu sobą. Najwyzej nie wyjdzie. I na pewno nie wyjdzie :-) Mysle ze trzeba miec "to coś". To coś, ktore nawet niektórzy faceci widza wzgledem innych facetów- respekt, szacunek i posluch. A moze to tylko strach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Marek 2015-06-22 10:00
Ale po co udawać? Nie uda Ci się udawać ruchu tylu mięśni ciała, gestów i zapachu - to nierealne. Trzeba zmienić swoją własną podświadomość, by zupełnie inaczej emocjonalnie reagowała przy kobietach, podrywie, chodzeniu i kontaktach z ludźmi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Rysiek 2015-06-23 06:47
Po to udawać, żebyś nie walił konia strzelając spermą po ścianach. Sam to robiłeś, robiłem to i ja ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # vs 2015-06-23 18:10
I dlatego wciąż się dziwisz, że trafiasz na flądry...
Długa droga przed tobą Ryśku, skoro dla zmoczenia kitki wolisz udawać.
Lepiej żyć jak mnich niż z potworem który uważa, że łask udziela swoim odwłokiem.
Panie trzeba na gwałt leczyć, na dziś proponuję odwrócenie ról, niech skomlą o samczą łaskę pańską i mówią samcom te słowa: "oto ja służebnica pańska"....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Rysiek 2015-06-24 20:07
"robiłem to i ja"
W jakim trybie jest ten zwrot? :D
Szuflada ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ferenc 2015-06-22 13:28
Marek, pamietam taka sytuacje. Kiedys udawalem twardziela, kozaka. Przyszedl taki moment ze wracalem z panna i zaczepil mnie gosciu, wpierdolil mi, w tym momencie cala otoczka kozaka ktora sie otaczalem prysła. Nauczylem sie dzieki temu( po czasie) nie udawac nikogo, spokornialem i uswiadomilem sobie ze nie warto udawac kogos kim nie jestes. Teraz najlepsze, po roku znow zaczepil mbie ten sam gosciu, i co? Najebalem mu ( w obronie wlasnej) jak to mozliwe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-22 17:15
Cytuję Ferenc:
Marek, pamietam taka sytuacje. Kiedys udawalem twardziela, kozaka. Przyszedl taki moment ze wracalem z panna i zaczepil mnie gosciu, wpierdolil mi, w tym momencie cala otoczka kozaka ktora sie otaczalem prysła. Nauczylem sie dzieki temu( po czasie) nie udawac nikogo, spokornialem i uswiadomilem sobie ze nie warto udawac kogos kim nie jestes. Teraz najlepsze, po roku znow zaczepil mbie ten sam gosciu, i co? Najebalem mu ( w obronie wlasnej) jak to mozliwe?


Może miał kaca albo coś go bolało :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # de 2015-06-22 16:02
A piwiedz mi Marku,jak to jest. Moja wszetecznica byla kiedys z alkoholikiem. Zapiera się ze go nie kochala i ze wiedziala ze nic z tego nie bedzie ale nie chciala byc juz dziewica i sie puscila z frajerem. Rozmawiałem z nia wczesniej i dowiedzialem sie ze widywali sie przez cale weekendy i przynajmniej raz czy dwa sypiali ze soba. Ze mna przez pol roku bylo ok, ale teraz seksu nie ma bo niby ja boli (badania nic nie wykazaly) a i z lodzikiem tez sie psuje bo 3 do 4 razy w miesiacu. A i tak nie ma bardzo ochoty. Pewnie się sfrajerzylem i ona to widzi. Ale skoro jego nie kochala a seks byl min 8 razu w miesiącu a na mnie jej podobno zalezy a jest tylko lodzik 3-4 razy to czy on kurwa byl cesarzem? I czy w ogole jest możliwość odzyskania męstwa w jej oczach i zostania cesarzem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-06-22 17:19
Taka kobieca natura - przy nim czuła pożądanie, bo seks u kobiety to moneta którą się płaci za coś. Ona chciała go zmienić, a do zmiany chłopa trzeba rozkochać - więc dawała mu dupy, czuła chętkę.

A u Ciebie? Grzeczny, miły, prosi o seks... o co ma się starać? O co walczyć? Co zmieniać? Więc seks zanikł. To nie jej wina, nie obwiniaj dziewczyny o to. To po prostu ich natura tak jest skonstruowana.

Możesz wzbudzić w niej żądzę, stając się samcem alfa. Ona będzie chciała byś stał się na powrót betą, więc włączy do akcji zmieniania Ciebie seks - ale to będzie droga przez mękę; awantury, płacz, manipulacje, możliwe zdrady, wrzaski... naprawdę jesteś gotów płacić taką cenę, za możliwość seksu? Dla mnie to zbyt wysoka cena. Seks kosztuje stówę za wytrysk, a moje nerwy i zdrowie są BEZCENNE.

Ale baw się, próbuj, byleś gumę założył.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # EnemyOfTheState 2015-06-22 21:59
A czy twoja dziewczyna przypadkiem nie jest DDA? Tak mi się skojarzyło na pierwszy rzut oka. Problemy z libido, podświadome pakowanie się w związek z alkoholikiem. Na twoim miejscu obczaiłbym jak to było u niej z dzieciństwem i rodziną. Z bólem może mówić prawdę, skoro robiła badania to jednak chyba po coś. Jak nie ma podniecenia to nie ma nawilżenia, a to równa się ból i dyskomfort, po za tym ból może mieć też podłoże psychosomatyczn e, dlatego nie wychodzi nic w badaniach, bo nie ma infekcji ani żadne takie, przyczyna gdzie indziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # de 2015-06-22 17:51
A mógłbyś Marku w kilku punktach napisać jak stac się z samca beta samcem alfa? Czytam Twoje felietony (fakt, za kazdym razem gdy po przeczytaniu z nia rozmawiam to zaraz jes gadka- "jak nie pasuje to sie nie spotykajmy" i awantury) jednak ciężko jest wdrożyć to w życie. Niby wiem co robić ale jednak jak przychodzi co do czego to sam sie lapie na tym zem debil....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marek 2015-06-22 18:01
Nie, ponieważ napisałem o tym co najmniej kilkadziesiąt felietonów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xyz 2015-06-23 00:26
Jak to jest, ze sie czlowiek stara cos uzyskac, zdobyc jest w tym dobry, zalezy mu na tym a jak przyjdzie co do czego to jakas mgla otacza umysl i staje sie nagle dretwy, oglupialy i mu nic nie wychodzi. Choc wie, ze jest naprawde w tym dobry. Czy to strach, nerwy czy moze nie jest sie dobrym w tym jak sie myslalo?
O co tu chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Marek 2015-06-23 13:38
Cytuję xyz:
Jak to jest, ze sie czlowiek stara cos uzyskac, zdobyc jest w tym dobry, zalezy mu na tym a jak przyjdzie co do czego to jakas mgla otacza umysl i staje sie nagle dretwy, oglupialy i mu nic nie wychodzi. Choc wie, ze jest naprawde w tym dobry. Czy to strach, nerwy czy moze nie jest sie dobrym w tym jak sie myslalo?
O co tu chodzi?


Bo jak Ci mocno zależy, to napięcie może to zniszczyć. Jeśli czegoś chcesz, trzeba się nauczyć nie pragnąć tego zbyt mocno. Robi się to w prosty sposób - numerem 1 swego życia tworzysz Boga, jakąś jego wizję, a wszystko inne z automatu staje się wtedy mniej ważne. Napięcie i stres nic Ci wtedy nie rozwalą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xyz 2015-06-23 15:47
Dzieki za odpowiedz
Czyli mam wyjsc z zalozenia, ze bedzie co bedzie? Jak nie osiagne tego teraz to moze innym razem, nie napinac sie za bardzo?
Mam stworzyc wizje Boga, ze byc moze to na czym mi bardzo zalezy to tak naprawde nie jest wazne dla mnie jako osoby? O to chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rysiek 2015-06-23 06:49
Tak jak mawiam. Beznadziejny, porzucony eksperyment naukowy zaawansowanej cywilizacji. Kręci się to aż do totalnej zagłady :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # predator 2015-06-23 10:06
Z innej beczki to proszę o szybką ankietkę w komentarzach:

1. Co byś wybrał ?
A) Dziewczynę trochę ładną, mającą drobne wady w wyglądzie, o normalnej budowie ciała z biustem B 75 i fajnym tyłeczkiem niższą od Ciebie z mega zajebistym charakterem i wierną

czy:
B ) Ładniutką laskę z twarzy praktycznie bez wad wyglądzie z biustem B 75 z mniejszym tyłkiem od kandydatki A, ale wyższą fizycznie od Ciebie oraz niepewną jeśli chodzi o wierność i mentalnie non stop testującą ?

Jako normalny facet wybieram A - a wy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Marek 2015-06-23 13:36
Tylko i wyłącznie A jak anal. Niestety, dobry charakterek kończy się po nałożeniu pozłacanych kajdanek w kościółku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # e 2015-06-23 10:58
Zmodyfikowałaby m pytanie w ankiecie i pominęła słowo:"wierną":D
Starsi czytelnicy mogą zarzucić Ci młodzieńczy idealizm lub pobożne życzenie.
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # predator 2015-06-23 13:33
Wierność jest wtedy kiedy będąc w związku nie zdradzasz. Jeśli to zrobisz choćby raz, nigdy nie uwierzysz w to, że partner może być dla Ciebie także wierny - skoro samemu się takim nie jest. Zdrada jest jak gówno, które prędzej czy później i tak wypłynie na wierzch.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # de 2015-06-23 15:15
EnemyOfTheState tak, DDA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # EnemyOfTheState 2015-06-24 10:19
Uuu, tak przeczuwałem, ciężki temat niestety. Powiem Ci szczerze, że powinieneś się dobrze zastanowić czy chcesz się w to dalej pakować, chyba że dziewczyna przejdzie psychoterapię u naprawdę dobrego terapeuty. Niestety osoby z DDA, zwłaszcza kobiety tak już mają, że ciągnie ich do toksycznych związków, ze wskazaniem na alkoholików. Tu masz trochę wyjaśnienia dlaczego tak jest:
www.deon.pl/inteligentne-zycie/psychologia-na-co-dzien/art,33,dorosle-dzieci-alkoholikow-dda-w-relacjach-z-innymi,strona,2.html

ddadublin.blogspot.com/2013/07/dlaczego-dda-wchodza-w-trudne-toksyczne.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # artek 2015-06-24 08:38
co sądzisz,Marku, o spotkaniach z Johnem Boshoborą? Wkrótce ma spotkać się z ludźmi na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # k 2015-11-15 17:22
koniec felietonów? Uwiad twórczy chyba...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 바카라사이트 2018-09-23 21:31
Roulette sniper review will likely tell you that there is no need to memorize any formula or consult an e-book that another roulette systems cause you to do.

He has the loan of 28 career live cashes, one WSOP bracelets and career live wins.

If you fail to be well prepared for your interview, it could cause delay or denial of your visa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze
asd